BIEG RZEŹNIKA - POMIARY INDYWIDUALNE
Organizator : OTK Rzeźnik
Data : 2015-06-05
Miejsce : Komańcza - Ustrzyki Górne
Dystans : 100 km
Zgłoszonych : 1438
Wystartowało : 1391
Nie ukończyło : 1341
Ukończyło : 50
Na trasie : 1341
Pełne wyniki dla 77.7km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 0.3km | 16.7km | 32.1km | 32.11km | 56.1km | 56.11km | 68.8km | 68.81km | 77.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K | M
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaZszedłCzas startu0.1km0.3km16.7km32.1km32.11km56.1km56.11km68.8km68.81km77.7km
             
1ŁĄCZAK Magdalena 669 XSALOMON SUUNTO TEAMK00:00:0000:02:4500:04:0301:43:0603:10:0903:11:1805:23:1905:23:2807:09:2507:09:3508:22:56
2DYBEK Paweł 669 YSALOMON SUUNTO TEAMM00:00:0000:02:4600:04:0401:43:0803:10:1103:11:1905:23:1905:23:3107:09:2607:09:3708:22:56
3KSIĄŻKIEWICZ Piotr 679 XCITY TRAIL Team 1CITY TRAIL TEAMM00:00:0000:00:2100:01:3001:30:0702:52:5302:54:3605:02:5505:03:4806:56:4507:26:4708:43:11
4BĘTKOWSKI Piotr 679 YCITY TRAIL Team 1CITY TRAIL TEAMM00:00:0000:00:2100:01:3001:30:1702:52:5302:54:3605:02:5405:03:4706:56:4507:26:4708:43:11
5MICHULEC Jacek 111 YThe North FaceŻYWIECM00:00:0000:00:2100:01:2501:40:4503:03:4503:07:0805:22:4105:22:5807:27:4107:28:1308:45:52
6KLISZ Tomasz 111 XThe North FaceCHOCZNIAM00:00:0000:00:2100:01:2501:40:4503:03:4503:07:0805:22:4105:22:5807:27:4407:27:5708:45:53
7WŁODARKIEWICZ Dominik 429 YCITY TRAIL Team 2VEGE RUNNERSM00:00:0000:00:2200:01:3101:30:0902:52:5402:55:0405:12:0105:14:1807:14:0607:44:0708:57:21
8GACKI Robert 429 XCITY TRAIL Team 2STR POZNAŃM00:00:0000:00:2200:01:3101:30:0802:52:5402:55:0405:12:0105:14:1807:14:0407:44:0808:57:21
9BIAŁOBRZESKI Sebastian 134 YGlobalRunners CITY ZEN POZNANM00:00:0000:00:1900:01:2201:52:2403:36:3403:39:2405:49:3605:54:1707:47:0307:50:0909:05:12
10KUCZEWSKI Tomasz 284 YKW LublinMIELECM00:00:0000:00:2700:01:4401:47:5503:18:1103:21:3305:44:2605:48:5907:48:2307:50:1309:14:27
11GRUDZIEŃ Kamil 284 XKW LublinLUBLINM00:00:0000:00:2700:01:4401:47:5603:18:1103:21:3305:44:2405:49:0707:48:2507:50:1109:14:28
12KOŁDER Tomasz 120 XPaKo TEAM CIESZYNCIESZYNM00:00:0000:00:3700:01:5101:46:3403:15:0803:17:2505:48:3905:53:1107:56:3407:57:3309:18:08
13PROBST Wojciech 120 YPaKo TEAM CIESZYNHAŻLACHM00:00:0000:00:3700:01:5101:46:3303:15:0803:17:2405:48:3705:53:1107:56:3007:57:3309:18:08
14SKRZYNIARZ Marek 243 XKRZYŻOWCY ŚWIĘTOKRZYSCYKIELCEM00:00:0000:00:3100:01:4801:44:1203:11:5303:16:1805:47:2805:57:3907:55:3307:56:0609:18:40
15POGORZELSKI Krzysztof 243 YKRZYŻOWCY ŚWIĘTOKRZYSCYNOWA SŁUPIAM00:00:0000:00:3100:01:4801:44:1103:11:5403:16:1905:47:2905:57:4007:55:3107:56:0609:18:40
16ŁUŻYŃSKI Tomasz 492 YJacek Biega Running Team / TT SzczecinM00:00:0000:00:2500:01:3201:41:2503:08:3803:16:3205:43:0105:49:3507:55:4007:57:1509:21:31
17DWORAK Maciej 492 XJacek Biega Running Team / TT SzczecinM00:00:0000:00:2500:01:3201:41:2603:08:3803:16:3305:43:0105:49:3407:55:3807:57:1409:21:31
18KLICH Kamil 418 XULTRASpire PolskaOLKUSZM00:00:0000:00:2800:01:4201:45:1003:15:4203:18:2305:48:1205:53:5607:56:3907:59:1809:24:04
18KOŁODZIEJCZYK Michał 418 YULTRASpire PolskaBIELSKO BIAŁAM00:00:0000:00:2800:01:4201:45:1003:15:4203:18:2305:48:1305:53:5807:56:4107:59:1909:24:04
20KOMISARZ Tomasz 499 YTrzeźwi do MetyRZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYM00:00:0000:00:2900:01:4301:46:2803:14:3203:18:0605:46:0305:50:2307:54:0007:56:0609:26:34
21WIERNUSZ Krzysztof 499 XTrzeźwi do MetyFINISZ RYMANÓWM00:00:0000:00:2800:01:4301:46:2603:14:3203:18:0505:46:0305:50:2307:53:5807:56:0509:26:34
22WALDON Krzysztof 77 XHRmax Żory / Multima Bielsko TeamHRMAX ŻORYM00:00:0000:00:2400:01:3601:44:5903:16:3903:17:5905:56:2406:00:0208:08:3308:09:3609:36:45
23BARANOWSKI Arkadiusz 77 YHRmax Żory / Multima Bielsko TeamMULTIMA BIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:00:2400:01:3601:45:0003:16:3903:17:5905:56:2506:00:0508:08:2608:09:3609:36:45
24SZKARADEK Mariusz 564 YRób to co KochaszVISEGRAD MARATONM00:00:0000:01:0500:02:4501:46:0803:14:5003:26:3205:50:3605:59:3608:08:0608:10:0809:40:29
25TOKARZ Andrzej 564 XRób to co KochaszVISEGRAD MARATONM00:00:0000:01:0500:02:4401:46:0703:14:5003:26:3305:50:3605:59:3508:08:0708:10:0609:40:29
26BANAK Jacek 591 XB&B KIELCE TEMM00:00:0000:00:2400:01:3801:45:5703:13:0003:15:3905:56:3106:00:1308:18:4208:20:5809:51:02
27BRZOZA Piotr 591 YB&B KIELCE TEMM00:00:0000:00:2400:01:3801:45:5803:12:5903:15:4005:56:3006:00:2908:18:4208:20:5809:51:02
28DĄBROWSKI Kamil 323 YBiegiem po PiwoWROCŁAWM00:00:0000:00:4200:02:0301:49:0803:21:0803:23:2906:04:3906:08:0408:22:3308:24:3209:51:45
28BRZESZKIEWICZ Michał 323 XBiegiem po PiwoŁÓDŹM00:00:0000:00:4000:02:0201:49:0703:21:0803:23:2806:04:3006:08:3008:22:2808:23:5209:51:45
30ŁOZIŃSKI Łukasz 495 XTT Szczecin/Wrocław Hardcore TT SZCZECINM00:00:0000:00:3900:02:0902:00:0303:39:5503:46:1806:17:3006:22:5308:25:5708:29:5609:55:21
31WOŁOSEWICZ Daniel 495 YTT Szczecin/Wrocław Hardcore WROCŁAW M00:00:0000:00:4000:02:0802:00:0403:39:5503:46:1806:17:3206:21:2808:25:5208:29:5409:55:21
32CZYŻ Michał 726 XSPORT GURUSPORT GURUM00:00:0000:00:3200:01:4901:49:4003:24:1703:29:3106:07:1206:10:3008:26:1208:27:4009:57:54
33AID Patryk 726 YSPORT GURUSPORT GURUM00:00:0000:00:3100:01:4901:49:3903:24:1703:29:3006:07:1106:10:2908:26:1308:27:4009:57:55
34SZCZOTKA Paweł 317 XOdważniZABORÓWM00:00:0000:00:3100:01:5001:52:2803:22:5103:26:2706:02:3206:10:2108:26:2008:29:2109:58:49
35BUŁANOW Leszek 317 YOdważniHALINÓWM00:00:0000:00:3100:01:5001:52:2803:22:5303:27:0106:02:3506:10:1508:26:1508:29:2009:58:49
36GROCH Łukasz 502 YSaperzy GRĘBÓWM00:00:0000:01:1900:03:1001:55:2903:27:3303:33:4606:11:4906:19:3608:28:3108:28:3310:01:32
37CHAJDAŚ Mateusz 502 XSaperzy BOKSYCEM00:00:0000:01:1900:03:1001:55:2903:27:3303:33:4606:11:4806:19:3508:28:3208:33:0810:01:33
38DESSAUER Wioletta 91 YLubartów BiegaLUBARTÓWK00:00:0000:01:0700:02:4602:10:5503:51:3403:55:5906:28:3906:32:1808:38:0708:39:5610:01:44
39POŻAK Grzegorz 91 XLubartów BiegaLUBARTÓWM00:00:0000:01:0600:02:4602:10:5403:51:3403:55:5906:28:3606:32:1708:38:0408:39:5210:01:44
40FILIPOWSKI Dariusz 350 YRunExpert TeamSZCZECINM00:00:0000:00:3000:01:4701:46:2503:15:1003:22:0106:01:0706:01:5108:20:0908:23:0810:03:53
41SACEWICZ Marek 350 XRunExpert TeamTT SZCZECINM00:00:0000:00:3000:01:4801:46:2403:15:1003:22:0006:01:0806:01:5008:20:1008:23:1110:03:53
42SKRABA Michał 84 XultraRATGT RATM00:00:0000:00:4700:02:1901:52:3803:25:4603:28:2806:06:3306:08:5808:27:2208:29:3810:05:26
43ŁĘCKA Agnieszka 84 YultraRATGOLUB-DOBRZYŃK00:00:0000:00:4700:02:1901:52:3903:25:4703:28:2806:06:3306:09:0008:27:2508:29:0210:05:27
44PREJZNAR Marcin 555 YMTB MOSiR DUKLA - EULER HERMES RUNNERS TEAMM00:00:0000:00:3800:01:5201:47:5303:21:1403:27:1806:12:3806:23:2608:33:2108:36:5210:07:04
45PIKUŁA Marcin 555 XMTB MOSiR DUKLA - EULER HERMES RUNNERS TEAMM00:00:0000:00:3800:01:5301:47:4903:21:1503:27:1906:12:4306:23:2808:33:1708:36:5510:07:05
46BOGUTA Gaweł 117 Xnapieraj.plNAPIERAJ.PLM00:00:0000:00:4900:02:2501:52:3103:25:4903:27:1006:07:2206:09:2708:23:1008:23:4610:07:41
47CIEŚLAWSKI Jan 117 Ynapieraj.plPOLNA WARSZAWAM00:00:0000:00:4900:02:2501:52:3103:25:5003:27:0906:07:2306:09:2908:23:0808:23:4510:07:41
48MAZURKIEWICZ Tomasz 318 XGOPR/Zaporowy MaratonGOPR/ZAPOROWY MARATONM00:00:0000:00:3800:01:5401:53:5803:29:4503:33:5506:11:5506:16:0408:34:2708:36:3910:08:35
49DZIUBAN Łukasz 318 YGOPR/Zaporowy MaratonGOPR/ZAPOROWY MARATONM00:00:0000:00:3800:01:5401:53:5903:29:4503:33:5506:11:5506:11:5708:34:2908:36:4210:08:36
50DOŁĘGOWSKI Krzysztof 704 YINOV-8 TeamM00:00:0000:01:2400:03:0902:07:1203:48:1803:52:1106:24:4906:27:0808:34:2008:35:5710:09:56
51URBAŃSKI Robert 335 YAZS AWFiS Gdańsk wioślarzeGDAŃSKM00:00:0000:00:3900:02:0701:55:1403:31:4303:41:1406:02:5206:11:4708:28:0808:35:0210:09:57
52OSTROWSKA-DOŁĘGOWSKA Magdalena 704 XINOV-8 TeamK00:00:0000:01:2400:03:0802:07:1203:48:1903:52:1006:24:4806:27:0808:34:1808:35:5910:09:57
53BOJKA Piotr 335 XAZS AWFiS Gdańsk wioślarzeGDAŃSKM00:00:0000:00:3900:02:0801:55:1303:31:4303:41:1406:02:5006:11:4608:28:0308:35:0310:09:57
54OLEK Marcin 309 YYulo Run Team Siedlce IYULO RUN TEAM SIEDLCEM00:00:0000:00:3800:02:0301:56:3903:30:3703:35:4406:12:2006:12:2208:37:0708:38:5610:11:41
55KORZENIOWSKI Tomasz 309 XYulo Run Team Siedlce IYULO RUN TEAM SIEDLCEM00:00:0000:00:3900:02:0301:56:4103:30:3703:35:4506:12:2206:18:5008:36:5808:38:5810:11:41
56SNARSKI Bogdan 132 YPiwożłopyALBATROSY/CZE-RUN-CHAM00:00:0000:01:0500:02:3101:49:3903:27:1903:31:1606:13:1106:20:0808:36:2108:39:5410:15:03
57TIMOFIEJUK Paweł 132 XPiwożłopyALBATROSY/NIGHT RUNNERSM00:00:0000:01:0500:02:3201:49:3803:27:1903:31:1606:13:0906:20:0508:36:1908:39:5510:15:03
58MILER Marcin 725 YLocomotiveŁAZISKA GÓRNEM00:00:0000:00:5300:02:2901:58:0203:32:1603:39:2306:14:0206:21:5208:36:0108:38:3710:15:34
59WAHL Daniel 725 XLocomotiveCHORZEWM00:00:0000:00:5300:02:3001:58:0103:32:1603:39:2506:14:0206:21:4608:35:5808:38:3510:15:34
60PIEPRZYCKI Adam 638 XSiwy DymTARNÓWM00:00:0000:00:3600:02:0201:59:0703:36:3803:44:5406:25:4106:33:1008:43:1708:46:2010:17:27
61OLEK Paweł 638 YSiwy DymWARSZAWAM00:00:0000:00:3600:02:0201:59:0803:36:3906:25:4406:33:1308:43:2308:46:2410:17:27
62RECZEK Sebastian 642 XSeba&MarekKS ZIELONO-CZARNIM00:00:0000:00:3300:01:5101:51:0403:26:2503:36:5806:18:0906:26:5208:40:5308:45:2310:20:29
62RATOWSKI Marek 642 YSeba&MarekM00:00:0000:00:3300:01:5001:51:0703:26:3003:36:5906:18:0906:26:5308:40:5508:45:2210:20:30
64IGNATOWICZ Marcin 297 YJEDI TEAMMIELECM00:00:0000:01:2200:03:0702:06:5603:47:1303:53:2806:26:0406:30:0708:54:1708:54:1910:27:27
65GRABIEC Marcin 297 XJEDI TEAMKOLBUSZOWAM00:00:0000:01:2200:03:0702:06:5403:47:1403:53:2806:26:0706:30:0908:54:1908:58:1610:27:28
66KRAWCZYK Agnieszka 520 Y12tri.pl12TRI.PLK00:00:0000:00:4900:02:2802:03:3803:43:0803:48:5306:27:5506:39:2608:49:1408:50:2910:28:50
67KWIATKOWSKI Adrian 520 X12tri.pl12TRI.PLM00:00:0000:00:5000:02:2802:03:3803:43:0803:48:5206:27:5506:39:2508:49:1508:50:2810:28:50
68ZMORZYŃSKI Jakub 331 YaleTempem Biała BiegnieALETEMPOM00:00:0000:01:0400:02:4601:58:3903:42:3603:49:5106:26:1306:33:2908:52:1808:54:5410:30:59
69PAJDOSZ Rafał 331 XaleTempem Biała BiegnieKB BIAŁA BIEGAM00:00:0000:01:0400:02:4601:58:3903:42:3703:49:5006:26:1206:33:2808:52:1708:54:4810:31:00
70BARCZENTEWICZ Kamil 276 XOfiary Trenera GrudniaLUBLINM00:00:0000:00:5300:02:3201:59:0303:37:4203:43:3306:25:0106:30:1208:55:5508:58:5910:31:52
71KRZYSZCZAK Jaromir 276 YOfiary Trenera GrudniaLUBLINM00:00:0000:00:5200:02:3201:59:0403:37:4203:43:3406:25:0006:30:1208:55:4908:59:0010:31:53
72CZEKAJ Maciej 506 XsieBiega KielceSIEBIEGAM00:00:0000:00:2900:01:4701:58:1003:42:1303:48:1606:32:3006:40:0008:58:0209:01:1210:38:16
73GADECKI Artur 506 YsieBiega KielceKIELCEM00:00:0000:00:2900:01:4601:58:0803:42:1203:48:1606:32:3106:40:0208:57:5909:01:1310:38:16
74GRYCZ Kamil 409 YMotoneuronyM00:00:0000:00:3700:02:0201:52:3203:32:4203:44:3306:24:5006:33:2308:52:3208:52:3410:39:34
75JANUSZCZAK Tomasz 402 XGOPR Bieszczady Krasnale z doliny SanuSANOKM00:00:0000:00:3000:01:4401:53:5803:29:4603:33:4506:26:5606:32:3908:57:0509:04:0910:39:50
76BINOWSKI Grzegorz 402 YGOPR Bieszczady Krasnale z doliny SanuSANOKM00:00:0000:00:3100:01:4401:53:5703:29:4703:33:4506:26:5606:32:4008:57:0509:04:0810:39:50
77ŚWIERCZYŃSKI Kacper 617 XAccentureWARSZAWAM00:00:0000:00:3500:01:4501:48:1203:22:5503:28:5106:16:0106:21:1008:49:1008:58:2010:41:09
78OWSIŃSKI Andrzej 617 YAccentureWARSZAWAM00:00:0000:00:3500:01:4501:48:1303:22:5403:28:5106:16:0506:21:2108:53:0408:58:2010:41:09
79WORCH Paweł 303 XByledobiec AninOLSZTYNM00:00:0000:01:0000:02:2901:57:1803:44:5203:52:5606:36:5706:36:5909:03:2509:07:2310:43:28
80NAJBERG Michał 303 YByledobiec AninWARSZAWAM00:00:0000:00:5900:02:2901:57:1703:44:5303:52:5606:36:5606:44:5809:03:2309:07:2310:43:29
81NOWAK Aleksander 24 YNUTREND TEAMBIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:00:2500:01:4001:55:4503:40:0903:48:4306:33:2306:42:0109:00:3309:04:3110:44:12
82PRZYBYŁA Marcin 24 XNUTREND TEAMSZCZYRKM00:00:0000:00:2500:01:4001:55:4603:40:0903:48:4306:33:2306:42:0209:00:3409:04:3110:44:12
83STYKOWSKI Sławomir 66 YMiśkiWARSZAWAM00:00:0000:01:2500:03:0702:00:0903:39:5803:45:1906:34:0806:38:3309:05:2809:07:3710:46:29
84PÓŁTORAK Krzysztof 66 XMiśkiWARSZAWAM00:00:0000:01:2400:03:0802:00:0903:40:0503:45:1906:34:0906:34:1209:05:1709:07:3210:46:30
85BEDNARZ Tomasz 308 YTo Be DecidedM00:00:0000:00:2900:01:4501:57:5703:41:5503:45:2506:36:5906:46:5509:10:1609:13:3310:52:29
86SAWA Jarosław 412 XCONCRETE TEAM LUBLINLUBLINM00:00:0000:00:5100:02:3101:59:0203:38:0103:45:4706:40:4106:52:3209:18:3709:22:1310:55:31
87PUŁA Waldemar 412 YCONCRETE TEAM LUBLINLUBLINM00:00:0000:00:5300:02:3201:59:0003:38:0103:45:5306:40:4006:52:3109:18:3809:22:1410:55:31
88PASZCZAK Alicja 636 XKlub Wysokogórski WarszawaKONST.-JEZIORNAK00:00:0000:00:3500:02:0202:03:4803:48:0803:52:5406:41:4006:47:5609:10:0009:12:2810:56:40
89PASZCZAK Artur 636 YKlub Wysokogórski WarszawaKONST.-JEZIORNAM00:00:0000:00:3600:02:0202:03:4603:48:0703:52:5406:41:4006:48:0509:10:0209:12:4210:56:41
90MYŚLAK Piotr 632 YOwocowe DydoleCITYTRAIL TEAMM00:00:0000:00:2300:01:4301:48:5003:19:3403:21:2006:18:0106:46:2709:16:3109:20:1710:56:59
91DYBIŻBAŃSKI Wojciech 632 XOwocowe DydoleCITYTRAIL TEAMM00:00:0000:00:2400:01:4301:48:4803:19:3403:21:2106:18:0006:46:2809:16:3609:20:1910:57:00
92WOJCIECHOWSKI Wojciech 467 XLoża SzydercówKIELCEM00:00:0000:00:4600:02:1602:02:3403:43:3603:54:2106:40:1906:50:3709:15:1609:19:1010:59:15
93MAJ Grzegorz 467 YLoża SzydercówKIELCEM00:00:0000:00:4500:02:1602:02:3303:43:3603:54:2106:40:2106:50:3809:15:1909:19:1110:59:15
94MILDNER Dariusz 696 YBank Spółdzielczy w Jastrzębiu ZdrojuJASTRZĘBIE-ZDRÓJM00:00:0000:01:2600:03:0702:01:5204:05:2104:08:5106:59:2007:07:1509:22:5709:27:2310:59:20
95LESZCZYŃSKI Marcin 696 XBank Spółdzielczy w Jastrzębiu ZdrojuJASTRZĘBIE-ZDRÓJM00:00:0000:01:2700:03:0702:01:5304:05:2104:08:5206:59:2106:59:2309:22:5909:27:2410:59:20
96MAJCHRZAK Tymoteusz 89 XZapierdalacze.pl1PADEREWAM00:00:0000:01:1400:02:5602:07:1303:51:0404:01:4706:49:0006:55:3009:16:1409:16:1610:59:21
97SZOPA Marek 390 YOTK RzeźnikOTK RZEŹNIKM00:00:0000:00:3900:02:0502:01:4203:54:1704:07:5706:45:2406:54:0709:18:0509:22:2211:00:01
98LISAK Krzysztof 390 XOTK RzeźnikOTK RZEŹNIKM00:00:0000:00:3900:02:0502:01:4303:54:1704:07:5706:45:2406:54:0909:18:0909:22:2511:00:02
99ŻABA Igor 699 XTeam 3M00:00:0000:01:2600:03:1002:02:3703:57:5804:00:2206:55:0407:01:0309:22:0209:24:4311:01:58
100KAZIMIERCZAK Michał 699 YTeam 3M00:00:0000:01:2600:03:1102:02:3803:57:5804:00:2206:55:0707:01:0009:22:0409:25:0511:01:59
101KRAWCZAK Paulina 207 Xbiegusiem.plBIEGUSIEM.PLK00:00:0000:01:5500:03:5102:15:4803:59:4804:10:5907:01:1907:13:0809:29:3109:31:3511:02:51
102BANASZEK Adam 207 Ybiegusiem.plBIEGUSIEM.PLM00:00:0000:01:5600:03:5202:15:4903:59:4904:11:0007:01:2007:13:0809:29:3009:31:4611:02:51
103SZYDŁOWSKI Jacek 112 XJacek i MarcinGDAŃSKM00:00:0000:00:4000:01:5701:57:4003:38:2103:44:3306:40:4906:49:1809:15:2509:20:0411:03:43
104ŁUKASIAK Marcin 112 YJacek i MarcinGDAŃSKM00:00:0000:00:4100:01:5701:57:4003:38:2103:44:3406:40:5206:49:1909:15:2709:19:5611:03:43
105MARSZAŁEK Sławomir 648 YRUN TIMES - TEAM ISZRENIAWAM00:00:0000:00:2300:01:3601:57:5403:46:3003:53:4206:46:1706:53:0409:19:2009:25:2011:06:45
106ŁĄTKOWSKI Maciej 648 XRUN TIMES - TEAM IPOZNAŃM00:00:0000:00:2300:01:3601:57:5503:46:3003:53:4106:46:1706:53:0509:19:2009:19:2211:06:45
107KĄKOL Łukasz 625 X1980AMSTERDAMM00:00:0000:01:3500:03:2702:03:1703:42:5103:55:0806:47:4206:53:4009:24:5709:29:1911:06:46
108WYDRA Paulina 625 Y1980LONDYNK00:00:0000:01:3600:03:2702:03:1703:42:5203:55:0806:47:4106:47:5909:24:5609:27:4511:06:46
109CEBULA Leszek 395 YPoKrakiKRAKÓWM00:00:0000:02:5900:05:2202:15:0104:00:1404:06:3106:56:0507:13:1509:31:2709:34:4611:09:27
110ROKICKI Piotr 395 XPoKraki5XM4M00:00:0000:02:5900:05:2202:15:0104:00:1504:06:2506:56:0607:13:1609:31:2709:34:4611:09:27
111BASIS Marcin 205 XBiegam NaturalnieM00:00:0000:01:0700:02:5102:06:4803:46:4803:49:5006:28:2106:34:5609:14:3709:20:2811:09:44
112KUBACZ Norbert 205 YBiegam NaturalnieM00:00:0000:01:0800:02:5302:06:5103:46:4903:49:5006:28:2006:34:5609:14:3909:20:2911:09:44
113BŁĘDOWSKI Jakub 464 XTruchtacz.pl K + MTRUCHTACZ.PLM00:00:0000:01:3300:03:0501:59:0003:42:3003:47:3406:36:4806:43:4109:16:0109:22:2211:10:09
114KAJAK Mirosław 464 YTruchtacz.pl K + MTRUCHTACZ.PLM00:00:0000:01:3400:03:0601:59:0103:42:3103:47:3806:36:5206:36:5509:16:0409:22:2311:10:09
115PISZCZATOWSKI Wojciech 461 YORANGE POLSKA 3ORANGE POLSKA 3M00:00:0000:01:2200:03:0002:08:2303:50:5904:04:0906:49:4907:07:4409:31:4009:35:0411:10:48
116KURZAWA Sławomir 461 XORANGE POLSKA 3ORANGE POLSKA 3M00:00:0000:01:2300:03:0202:08:2503:50:5904:04:0906:49:5007:07:4509:31:4209:35:0511:10:49
117JAKUBASZEK Monika 16 XKS Alaska Łódź / SpartezSULEJÓWEKK00:00:0000:00:4700:02:0701:59:1403:46:4403:51:4906:44:5406:50:5209:31:0809:34:1711:11:50
118MATEJCZUK Agata 16 YKS Alaska Łódź / SparterPARZĘCZEWK00:00:0000:00:4700:02:0701:59:1203:46:4403:51:5006:44:5406:50:5109:31:0309:34:1711:11:50
119TĘCZA Artur 472 XUltra77SOLEC KUJAWSKIM00:00:0000:01:2100:03:1102:09:5003:54:3204:06:2906:48:3007:03:3809:28:2809:31:0911:13:14
120GRUPA Marcin 472 YUltra77PRZYŁĘKIM00:00:0000:01:2100:03:1102:09:5203:54:3304:06:3106:48:3207:03:3909:28:3209:31:1111:13:15
121ROLIŃSKI Wojciech 348 Xbez nazwyDĄBRÓWKA K. POZNANIAM00:00:0000:01:1500:02:5201:59:4703:42:2803:44:3906:33:4406:42:2809:10:1409:12:3011:13:25
122FRYDRYCH Artur 348 Ybez nazwyPOZNAŃM00:00:0000:01:1600:02:5301:59:4603:42:2803:44:3806:33:4606:33:4809:10:1309:12:3011:13:27
123KWAŚNIEWSKI Hubert 414 YSiła Ogra Trail TeamSOBÓTKAM00:00:0000:02:2300:04:3802:12:2604:02:3204:17:0607:10:3207:12:5309:34:5509:35:2511:13:45
124NIEDŹWIEDŹ Tomasz 414 XSiła Ogra Trail TeamSTRACHÓWM00:00:0000:02:2400:04:3802:12:2504:02:3304:17:0607:10:3007:12:5109:34:5309:35:0111:13:45
125BERNACKI Eugeniusz 155 YPsy WarszawaGLIWICEM00:00:0000:00:5100:02:3002:02:4303:49:1303:55:3906:54:0907:06:0709:30:0509:32:1011:14:43
126TRZCIELIŃSKI Roman 155 XPsy WarszawaWARSZAWAM00:00:0000:00:5100:02:3002:02:4503:49:1303:55:3906:54:1007:06:1009:30:0709:32:0911:14:43
127LASKOWSKI Tomasz 595 YEkoLogikGLIWICEM00:00:0000:01:4600:03:3502:10:3104:13:1104:22:5707:14:0207:25:1009:43:3109:46:2311:16:42
128KUBIENIEC Grzegorz 595 XEkoLogikGLIWICEM00:00:0000:01:4500:03:3602:10:2904:13:0704:22:5607:14:0107:25:1009:43:2809:46:2311:16:42
129SZYSZKA Sebastian 540 YTruchtacz.plTRUCHTACZ.PLM00:00:0000:01:3300:03:0402:03:2803:46:4603:53:3206:46:5606:55:5209:26:0409:31:5311:17:31
130PIŁKA Jarosław 540 XTruchtacz.plTRUCHTACZ.PLM00:00:0000:01:3400:03:0702:03:2903:46:4603:53:3206:46:5606:56:0309:26:1309:31:5411:17:32
131LASOTA Grzegorz 562 XUltra Team RadomRADOMM00:00:0000:00:2900:01:4501:58:1803:41:5703:48:3506:47:2506:56:1709:28:5109:32:4011:17:59
132BAĆMAGA Grzegorz 562 YUltra Team RadomRADOMM00:00:0000:00:2800:01:4501:58:2103:41:5903:48:2106:47:2606:56:1809:28:5309:28:5511:18:00
133JASKOWSKA Bożena 352 YNatural Born pĄpkinsRZESZÓWK00:00:0000:00:4300:02:1202:06:3503:50:0403:51:4506:45:1506:45:1709:17:1109:18:5211:18:07
134KRASOŃ Marcin 352 XNatural Born pĄpkinsMYSIADŁOM00:00:0000:00:4400:02:1202:06:3703:50:0403:51:4506:45:1306:48:1709:17:1209:18:5011:18:22
135KUTER Krzysztof 235 YZnudzeni chodzeniemKNURÓWM00:00:0000:01:3800:03:3002:08:4903:58:2804:04:2006:57:2607:01:3109:36:0209:39:1011:19:47
136KUŻNIAK Marcin 235 XZnudzeni chodzeniemM00:00:0000:01:3800:03:3002:08:5003:58:3004:04:2106:57:2807:01:3309:36:0209:39:1211:19:47
137FRANASZCZUK Wojciech 195 YGórski Półmaraton Ślężański / Sportowa paczkaWROCŁAWM00:00:0000:01:0600:02:4802:03:3603:47:3604:04:3306:59:4507:13:4509:40:2309:46:2511:20:41
138KRUPA Grzegorz 195 XGórski Półmaraton Ślężański / Sportowa paczkaKB.SOBÓTKAM00:00:0000:01:0500:02:4702:03:3803:47:3604:06:3706:59:5007:13:4409:40:2209:46:2311:20:42
139BLADOS Tomasz 56 XWARSZAWIAKYM00:00:0000:00:2700:01:4101:46:0303:15:0203:20:2506:21:1306:25:3009:07:5709:21:2711:21:41
140ŁUKASIEWICZ Maciej 56 YWARSZAWIAKYWARSZAWIAKYM00:00:0000:00:2700:01:4101:46:0503:15:0203:20:2506:21:1606:25:3409:07:5909:21:2611:21:42
141SABANDA Witold 208 YPGE TEAMŁÓDŹM00:00:0000:00:4100:02:0801:54:3603:37:5003:57:4906:41:0007:11:0309:36:5809:45:2311:22:14
142PIETRASIAK Janusz 208 XPGE TEAMŁÓDŹM00:00:0000:00:4200:02:0701:54:3503:37:5003:57:5006:41:0107:11:0209:36:5709:44:5311:22:15
143OLEJNIK Sylwester 11 YVege Ultra RunnersLESZNOWOLAM00:00:0000:01:2600:03:1401:59:5603:43:5803:49:2806:49:0506:55:4809:31:5009:34:5111:23:14
144WALENDA Arkadiusz 11 XVege Ultra RunnersLESZNOWOLAM00:00:0000:01:2500:03:1401:59:4903:43:5503:49:2406:48:5806:55:4309:31:4309:34:5111:23:14
145RZESZÓTKO Leszek 3 XPowerade-5BIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:00:4200:02:0202:02:2403:46:5903:56:5006:50:3407:09:5009:37:0509:45:1711:24:02
146DYBALSKI Mariusz 3 YPowerade-4M00:00:0000:00:4300:02:0302:02:2503:46:5803:56:5006:50:3307:09:4909:37:0209:45:1511:24:02
147MUSZYŃSKI Krzysztof 657 XOn-Sight/rajdkonwalii.plON-SIGHTM00:00:0000:02:4600:04:5702:20:2804:08:2804:14:1507:08:3407:17:4309:49:3809:53:1711:25:15
148GALLA Jacek 657 YOn-Sight/rajdkonwalii.plRAJDKONWALII.PL TEAMM00:00:0000:02:4600:04:5602:20:2904:08:2804:14:1507:08:3507:17:4009:49:3609:53:0711:25:15
149DARSKI Rafał 116 YCofenWIRYM00:00:0000:01:4900:03:1502:00:0303:54:2403:59:2406:51:1607:07:1209:34:5209:37:1311:25:47
150BARANIAK Radosław 116 XCofenLUBOŃM00:00:0000:01:4800:03:1502:00:0103:54:1703:59:2506:51:1507:07:1109:34:5209:37:1411:25:47
151GĄTARZ Marek 597 XPs 23LUBLINM00:00:0000:00:5700:02:3802:02:4703:48:4803:57:5606:49:4207:00:2609:35:4609:38:5711:26:24
152LISIECKI Bartosz 597 YPs 23POZNAŃM00:00:0000:00:5600:02:3802:02:4703:48:4703:57:5606:49:4107:00:2509:35:4609:38:5411:26:24
153OSTROWSKI Michał 503 YBubusie TEAMKRAKOWM00:00:0000:01:2900:03:1902:14:0004:01:4404:05:1807:05:4507:10:2609:42:5209:45:4211:27:42
154ZYS Marcin 503 XBubusie TEAMKRAKOWM00:00:0000:01:2900:03:1902:13:5904:01:4404:05:1807:05:4707:10:3209:42:5409:45:4211:27:44
155PASIECZNY Robert 149 YSprint GorzyceGORZYCEM00:00:0000:00:4100:02:1402:03:3403:50:2304:09:1906:52:1407:16:4709:41:0809:45:4311:30:42
156KRZEMIŃSKI Marcin 149 XSprint GorzyceGORZYCEM00:00:0000:00:4100:02:1402:03:3303:50:1804:09:1906:52:1507:16:4709:41:1209:45:4411:30:43
157JURGA Marcin 522 XNight Runners TEAM KOŚCIANKOŚCIANM00:00:0000:01:4800:03:3302:09:0803:54:1304:13:0107:05:3007:19:1609:43:2809:46:1411:32:08
158WRZOSEK Michał 522 YNight Runners TEAM KOŚCIANKOŚCIANM00:00:0000:01:4800:03:3402:09:0903:54:1304:13:0207:05:3107:19:1409:43:2709:46:1611:32:09
159PAJUNEN Pekka 586 XTrailbustersSAMBA TRAIL RUNNING CLUB, FINLANDM00:00:0000:00:5300:02:3202:00:3403:47:5003:59:3906:56:4406:56:4609:47:0909:54:2011:32:49
160TOIVANEN Antti 586 YTrailbustersLAHTI TRAIL RUNNING CLUB, FINLANDM00:00:0000:00:5300:02:3202:00:3503:47:5103:59:3906:56:4506:56:4709:47:1109:54:2111:32:50
161KONOPKO Artur 442 YPolne ZapierdalaczkiPĘDZIWIATR BIAŁYSTOKM00:00:0000:01:3800:03:3302:04:5303:48:2104:05:3306:54:5107:18:4209:46:3609:51:1111:33:18
162BARANOWSKI Andrzej 442 XPolne ZapierdalaczkiTRIWAWAM00:00:0000:01:3900:03:3302:04:5004:05:3306:54:4607:18:4509:46:2109:51:1111:33:19
163PTAK Radosław 13 YTrenujemy na hołdachKATOWICEM00:00:0000:02:3200:04:4502:29:4204:28:4904:39:4007:34:3007:42:1309:51:5209:56:0211:34:18
164ORŁÓW Jakub 13 XTrenujemy na hołdachTYCHYM00:00:0000:02:3200:04:4602:29:4004:28:4904:39:4007:34:2807:42:1409:51:5109:56:0411:34:18
165CZADO Waldemar 449 XGOPR Bieszczady 01GOPR/FINISZ RYMANÓWM00:00:0000:01:0400:02:3401:58:3703:43:0403:48:4406:54:0906:57:4009:38:1209:39:1111:35:08
166DĘBICKI Zdzisław 449 YGOPR Bieszczady 01GOPR/FINISZ RYMANÓWM00:00:0000:01:0400:02:3501:58:3803:43:0403:48:4606:54:0906:57:4009:38:1609:40:0211:35:08
167ANDRZEJCZUK Marzena 463 XRUNPLANET TEAMWROCŁAWK00:00:0000:00:5400:02:2702:04:4203:52:1104:14:0207:11:2807:11:3109:52:1409:53:5011:35:34
168BASIŃSKI Piotr 463 YRUNPLANET TEAMWROCŁAWM00:00:0000:00:5500:02:2702:04:4203:52:1204:14:0307:11:2607:21:1809:52:1409:53:5111:35:34
169RADON Mariusz 375 YGorska PrzygodaM00:00:0000:01:5300:03:5202:04:3903:48:5804:04:2006:57:4407:19:1409:50:2709:55:1311:36:03
170GIERULA Robert 375 XGorska PrzygodaUBS RUNNING TEAMM00:00:0000:01:5300:03:5202:04:3903:48:5704:04:2006:57:4407:19:1309:50:2509:55:1411:36:03
171SZCZEPAŃSKI Łukasz 565 YTriCity TrailTEAM ASA - BIEGIEM PO ZDROWIEM00:00:0000:01:3600:03:2402:15:1204:01:4604:08:4907:02:0307:09:4509:44:1209:47:0111:36:05
172WIŚNIEWSKA Martyna 565 XTriCity TrailTEAM ASA - BIEGIEM PO ZDROWIEK00:00:0000:01:3500:03:2402:15:1304:01:4604:08:4907:02:0407:09:4509:44:1109:46:5611:36:05
173SUROWIEC Grzegorz 683 YDwa GepardyRZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYM00:00:0000:00:4600:02:1802:03:1403:49:1003:56:0507:00:3307:19:5009:52:2309:52:2511:39:58
174WĘGRZYN Krztsztof 683 XDwa GepardyRZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYM00:00:0000:00:4600:02:1802:03:1203:49:1003:56:0407:00:3607:19:4609:52:2209:58:0511:39:58
175WOLNY Krzysztof 281 XŚFAGRYZABRZEM00:00:0000:00:4500:02:1501:58:5403:43:1003:53:1006:52:2006:52:2209:37:5309:41:4611:40:26
176SMOLL Tomasz 281 YŚFAGRYTARNOWSKIE GÓRYM00:00:0000:00:4600:02:1501:58:5403:43:1103:53:1006:52:2007:07:2109:37:5109:41:4611:40:26
177LINEK Michał 200 XCLEAREX 2 CZECHOWICE-DZIEDZICEM00:00:0000:02:0700:04:0102:09:0604:02:3804:09:1707:08:0007:10:2109:43:5209:43:5411:41:21
178SŁAWSKA Anna 200 YCLEAREX 2 CZECHOWICE-DZIEDZICEK00:00:0000:02:0700:04:0102:09:0604:02:3804:09:1607:08:0107:10:2209:43:5409:45:2411:41:21
179JÓŹWIAK Michał 265 YWio TeamŚRODA WLKP.M00:00:0000:01:0800:02:4802:06:3803:54:3604:01:4607:04:5707:14:0609:47:4309:52:2011:41:37
180KWIETNIEWSKI Mariusz 265 XWio TeamŚRODA WLKPM00:00:0000:01:0800:02:4802:06:4003:54:3604:01:4607:04:5807:14:0509:47:4209:52:2011:41:37
181KUJAWSKI Bogusław 92 YGrupetto GorliceGORLICEM00:00:0000:00:3000:01:4701:53:0703:36:1303:44:5706:43:4806:58:1909:37:5409:52:2311:42:08
182KUJAWSKI Bartek 92 XGrupetto GorliceGORLICEM00:00:0000:00:3000:01:4701:53:0703:36:1503:44:5706:43:4706:58:1809:37:5409:52:2311:42:09
183JACHYM Marcin 212 XPathfindersLIBERTÓWM00:00:0000:02:5600:05:0902:19:1704:11:2704:17:4507:21:2407:21:2609:56:3510:02:2211:42:49
184MURAK Robert 212 YPathfindersŁĘCZNAM00:00:0000:02:5600:05:0902:19:1804:11:2704:17:4407:21:2407:21:2709:56:3610:02:2111:42:50
185STAWOWSKI Piotr 176 XRyś&Miś12TRIM00:00:0000:01:0200:02:4302:00:3903:50:4604:00:1806:53:1507:08:4309:41:3709:46:5411:42:57
186SOBCZAK Witek 176 YRyś&Miś12TRIM00:00:0000:01:0200:02:4302:00:3903:50:4704:00:1806:53:1407:08:4309:41:3709:46:5411:42:57
187KUSAK Paweł 661 YTEAM MOTIVATOWARSZAWAM00:00:0000:02:2700:04:2502:10:5103:59:3704:07:0507:05:3207:05:3409:51:4909:55:1811:43:38
188KORPAK Piotr 661 XTEAM MOTIVATOWARSZAWAM00:00:0000:02:2600:04:2502:10:5203:59:3704:07:0507:05:3207:14:3109:51:4109:55:1711:43:38
189CIOCH Paweł 271 YPLOTSERWIS TEAMM00:00:0000:00:4700:02:1802:10:3404:04:3404:16:5707:25:1807:40:1510:00:3910:05:5811:44:20
190MRUGAŁA Monika 271 XPLOTSERWIS TEAMK00:00:0000:00:4700:02:1902:10:3504:04:3504:16:5807:25:1907:40:1510:00:4710:06:0111:44:21
191KACZMAREK Piotr 99 XSZWLA/Runnersgo TeamSTARGARD SZCZECIŃSKIM00:00:0000:00:4100:02:1001:59:2903:42:2103:57:4706:59:1807:13:5009:51:1009:57:4011:44:57
192PIECHOTA Krzysztof 99 YSZWLA/Runnersgo TeamSTARGARD SZCZECIŃSKIM00:00:0000:00:4100:02:1001:59:3103:42:2203:57:4706:59:1807:13:5109:51:1109:57:4111:44:57
193GRĘBOWIEC Mateusz 136 YTSA TENCZA SANDOMIERZSANDOMIERZM00:00:0000:01:3000:03:2202:07:0803:56:0304:04:0007:06:4907:23:3309:53:4209:57:2711:45:24
194OLESIEJUK Michał 136 XTSA TENCZA SANDOMIERZTENCZA SANDOMEIRZM00:00:0000:01:2900:03:2002:07:0703:56:0304:04:0007:06:4707:23:3209:53:3809:56:0411:45:24
195PAWŁOWSKI Witold 10 XBambaryła TeamM00:00:0000:01:1000:02:5502:06:5203:52:1604:08:4907:01:0307:14:4809:52:0810:00:5111:46:08
196ZALEWSKI Dariusz 10 YBambaryła TeamM00:00:0000:01:1002:06:4603:52:1304:08:4907:01:0007:14:4809:52:0809:52:1811:46:08
197BIENIECKA Anna 2 XSzalone KoziceK00:00:0000:00:4400:02:1202:05:2103:55:5904:01:5607:05:1707:09:2109:50:1409:51:4311:46:40
198FARON Agnieszka 2 YSzalone KoziceK00:00:0000:00:4300:02:1202:05:2203:55:5904:01:5707:05:1907:09:2609:50:1809:51:4411:46:41
199ŚWIDA Adam 146 YGET RUNM00:00:0000:00:5700:02:3501:58:0003:58:5404:16:4607:22:5707:39:3210:06:1110:10:3711:46:44
200LEWANDOWSKI Wojciech 146 XGET RUNM00:00:0000:00:5700:02:3501:58:0003:58:5504:16:5107:22:5507:39:3710:06:0710:10:4111:46:44
201NOWAKOWSKI Jerzy 723 XKOCIEWIAKISKÓRCZM00:00:0000:00:1900:01:2401:47:5803:21:3903:30:1706:36:1506:55:3609:37:2809:48:4811:46:45
202NASTAŁA Lucjan 723 YKOCIEWIAKIŚWIECIEM00:00:0000:00:1900:01:2401:47:5703:21:3803:30:1506:36:0606:56:3609:38:1709:49:1911:46:45
203GRABOWSKI Maciej 107 YRYKOWISKORYKOWISKOM00:00:0000:01:2300:03:1202:07:5703:55:0004:05:3607:04:1207:16:5909:50:4409:55:5311:46:48
204MARKOWSKI Tomasz 107 XRYKOWISKORYKOWISKOM00:00:0000:01:2400:03:1202:07:5503:55:0104:05:3607:04:1207:16:5809:50:4509:55:5311:46:48
205PITAS Andrzej 114 XZapierdalacze.pl 2ZAPIERDALACZE.PLM00:00:0000:01:1500:02:5702:05:4203:51:0104:02:4107:07:4607:15:5109:56:3710:03:3011:46:51
206FLAK Łukasz 114 YZapierdalacze.pl 2ZAPIERDALACZE.PLM00:00:0000:01:1500:02:5702:05:4203:51:0104:02:3607:07:4407:15:4909:56:3810:03:2911:46:51
207ŁOSIEWICZ Mariusz 257 XZa mgłąBOJANOM00:00:0000:01:0300:02:5102:10:3803:54:4404:03:2906:59:2907:10:5009:45:1209:45:1411:46:59
208BAŁCHANOWSKI Michał 257 YZa mgłąMORENKA TEAM GDAŃSKM00:00:0000:01:0300:02:5202:10:3803:54:4404:06:0406:59:3107:10:4909:45:0409:51:5211:46:59
209PAPROCKI Krzysztof 159 XŁyse PałyPOLKOWICEM00:00:0000:01:0200:02:4702:00:4403:49:3604:02:3807:04:1107:15:1809:52:3909:57:5011:47:11
210SZYMAŃSKI Arkadiusz 159 YŁyse PałyWARSZAWAM00:00:0000:01:0200:02:4702:00:4203:49:3504:02:3707:04:0907:15:2009:52:3409:57:4811:47:11
211WOJCIECHOWSKI Ireneusz 121 YAnton i IrasBBL GRÓJECM00:00:0000:01:2600:03:1502:00:0503:48:1303:54:4506:59:3607:16:4409:52:1109:57:3911:47:23
212ANTONIEWICZ Jacek 121 XAnton i IrasGRÓJECM00:00:0000:01:2600:03:1502:00:0603:48:1303:54:4406:59:3607:16:4409:52:0909:57:3811:47:24
213NIŻNIK Marcin 95 XWatahaNOWY STYL GROUP RUNNING TEAMM00:00:0000:02:0300:03:4302:11:3304:03:3404:12:1107:10:2907:23:2409:52:1209:59:5711:47:35
214MICHALSKI Arkadiusz 95 YWatahaNOWY STYL GROUP RUNNING TEAMM00:00:0000:02:0200:03:4302:11:3204:03:3304:12:1107:10:2907:23:2309:52:1409:59:5611:47:35
215KONIECZNY Mariusz 172 XAgona W&MŁAŃCUTM00:00:0000:01:0100:02:4502:01:4503:46:0904:01:5306:58:1507:17:5709:50:3609:57:3511:47:41
216SZYBIAK Waldemar 172 YAgona W&MPRZEMYŚLM00:00:0000:01:0000:02:4402:01:4403:46:0904:01:5306:58:1407:17:5809:50:3809:57:3511:47:41
217DOLCZEWSKI Dariusz 259 XPoczta PolskaWARSZAWAM00:00:0000:00:5600:02:3702:11:1003:58:3904:16:3007:06:5107:26:5709:56:2010:06:5511:47:54
218WOJTAS Janusz 259 YPoczta PolskaWARSZAWAM00:00:0000:00:5600:02:3702:11:0903:58:4004:16:3007:06:5007:26:5709:56:1910:06:5711:47:55
219JEKA Mateusz 497 XPrzedKilianemM00:00:0000:00:3000:01:4601:58:4103:45:5803:53:5206:51:2606:54:0909:44:0109:44:0911:48:06
220JARACZ Radosław 497 YPrzedKilianemM00:00:0000:00:3000:01:4601:58:4003:45:5703:53:4906:51:2406:54:0809:44:0109:54:0711:48:06
221JACHACZ Maciej 513 YVege RunnersVEGE RUNNERSM00:00:0000:00:3700:02:0502:10:2704:00:1804:14:3407:03:0507:21:0309:55:0410:09:3811:48:25
222ŚWIDZIŃSKI Tomasz 513 XVege RunnersVEGE RUNNERSM00:00:0000:00:3700:02:0502:11:0004:00:1804:14:3407:03:0507:21:0209:55:0410:09:3911:48:25
223KUŚNIERZ Paweł 171 YPoznańskie kozłyPOZNAŃM00:00:0000:01:2100:03:1702:17:4304:11:1904:26:5407:19:4807:39:2210:08:1210:12:4511:48:37
224SZYMAŃSKI Paweł 171 XPoznańskie kozłyPOZNAŃM00:00:0000:01:2100:03:1702:17:4204:11:1804:26:5407:19:4707:39:2210:08:1110:08:1311:48:37
225MIKOŁAJCZYK Radosław 672 YJWKM00:00:0000:01:4600:03:3802:12:0203:59:1404:08:1007:15:1907:27:3809:55:1210:00:0611:49:20
226BIAŁEK Michał 672 XJWKM00:00:0000:01:4700:03:3802:12:0003:59:1504:08:1007:15:2007:27:4009:55:0909:55:1211:49:20
227PIECEK Józef 27 YBiegusiem.plBIEGUSIEM.PLM00:00:0000:01:5100:03:5002:16:0003:59:4704:04:5806:59:0807:05:3909:49:2009:51:4911:51:16
228KRAWCZAK Kamil 27 XBiegusiem.plBIEGUSIEM.PLM00:00:0000:01:5000:03:5102:16:0003:59:4804:04:5706:59:0807:05:3809:49:2109:51:4711:51:16
229THOMANN Jacek 367 YJCommerce eSKY Rally TeamM00:00:0000:02:1200:04:1102:14:1904:08:2104:20:0807:23:5307:27:0409:57:1310:05:4311:52:01
230SOBOL Tomasz 367 XJCommerce eSKY Rally TeamM00:00:0000:02:1200:04:1202:14:1904:08:2104:20:0807:23:5407:27:0509:57:1210:05:4311:52:02
231SOCZOMSKI Grzegorz 553 XDziadki Dadzą RadęKRAKÓWM00:00:0000:00:5400:02:3702:08:2203:58:2304:11:5507:11:3307:29:1809:57:3309:59:5011:52:04
232MISZCZAK Szymon 553 YDziadki Dadzą RadęREHABILITANCI.ORG.PLM00:00:0000:00:5400:02:3602:08:2303:58:2304:11:5607:11:3507:29:2209:57:3509:59:5111:52:04
233JAWORSKI Konrad 70 YTRYBUCIKRAKÓWM00:00:0000:01:1300:02:5201:52:2503:36:3203:49:5506:53:3507:20:5709:51:4910:05:0911:52:09
234JAWORSKI Daniel 70 XTRYBUCIWARSZAWAM00:00:0000:01:1200:02:5101:52:2603:36:3203:49:5506:53:3407:20:5709:51:5010:05:0911:52:09
235MELCER Katarzyna 570 XByle do BerehówK00:00:0000:01:5500:03:5602:11:3504:00:1604:20:5707:22:5607:31:3209:58:2110:00:3911:53:02
236WOSZCZYŁO Radosław 570 YByle do BerehówM00:00:0000:01:5600:03:5602:11:3604:00:1604:20:5807:22:5507:31:3609:58:1910:00:4211:53:02
237ŚLIWKA Cezary 266 XDwaj zgryźliwi tetrycyM00:00:0000:01:5700:03:5402:15:2504:02:5304:13:5307:08:2307:26:5309:57:3910:00:4311:53:05
238ŚCIUBEŁ Michał 266 YDwaj zgryźliwi tetrycyM00:00:0000:01:5700:03:5502:15:2504:02:5404:13:5307:08:2407:26:5309:57:4010:00:4211:53:05
239WOŁOSZYN Czesław 563 YWRC PIZUNY ROZTOCZE WSCHODNIEPIZUNYM00:00:0000:01:3800:03:3402:14:3904:05:5704:12:4307:06:1207:13:3210:01:0910:03:5011:53:21
240WOŁOSZYN Ryszard 563 XWRC PIZUNY ROZTOCZE WSCHODNIEM00:00:0000:01:3800:03:3402:14:3804:05:5704:12:4307:06:1107:13:3110:01:0710:03:4711:53:21
241KOCHANIAK Agnieszka 80 XSmashing Pąpkins - Matki DwieAKG ŁÓDŹ, SMASHING PĄPKINSK00:00:0000:02:0700:04:1702:19:2404:11:2104:17:5007:22:3707:29:1310:02:0710:05:1911:54:37
242SIWOŃ Ewa 80 YSmashing Pąpkins - Matki DwieSMASHING PĄPKINSK00:00:0000:02:0600:04:1702:19:2604:11:2204:17:5007:22:3807:29:1210:02:1010:05:1911:54:37
243PILECKI Maciej 708 XXYWROCŁAWM00:00:0000:00:3800:01:5202:05:1703:53:1804:04:5906:59:3706:59:3909:43:2709:45:1511:55:22
244PALUSZKIEWICZ Robert 708 YXYLUBINM00:00:0000:00:3800:01:5202:05:1703:53:1704:04:5806:59:3706:59:3909:43:2609:43:2811:55:22
245DOMAGAŁA Remigiusz 292 Xobozybiegowe.plWILD DUCKM00:00:0000:01:5800:03:5802:11:3103:59:4604:12:2607:03:2207:15:4709:52:1509:52:1711:55:26
246LANG Aleksander 292 Yobozybiegowe.plOBOZYBIEGOWE.PLM00:00:0000:01:5800:03:5802:11:3103:59:4704:12:2507:03:2007:15:4709:52:1609:52:1811:55:26
247ORGAN Jakub 639 XJak Mustangi!PROJEKT_HARDKORRRM00:00:0000:01:4000:03:3802:20:0504:12:1204:27:2707:22:2007:40:0810:11:0110:11:0311:55:35
248LESZCZUK Justyna 639 YJak Mustangi!PROJEKT_HARDKORRRK00:00:0000:01:4100:03:3702:20:0504:12:1204:27:2707:22:2007:40:0910:11:0210:12:4511:55:35
249BENESZ Robert 227 XCzar DziewictwaRZESZÓWM00:00:0000:01:5500:03:5502:15:1404:11:4804:22:1207:26:3207:41:4710:09:4010:10:5411:55:54
250MALISZEWSKI Jacek 227 YCzar DziewictwaWARSZAWAM00:00:0000:01:5600:03:5502:15:1504:11:4804:22:1207:26:3107:41:4810:09:4010:10:5411:55:54
251ZDONEK Jaroslaw 478 YTRI4fun Triathlon Team PiasecznoNOXY ADBLUE PULAWYM00:00:0000:00:2400:01:4102:05:0503:50:2903:59:0606:58:0207:08:5209:54:0709:56:4411:57:39
252KRASINSKI Wojciech 478 XTRI4fun Triathlon Team PiasecznoM00:00:0000:00:2500:01:4102:05:0603:50:2903:59:0706:58:0007:08:5709:54:0609:56:4411:57:40
253SZEWCZYK Jakub 599 YZacierNOWY SĄCZM00:00:0000:01:2200:03:1402:15:4704:03:2504:19:2207:16:1807:32:5710:03:1810:03:2011:57:51
254PIENIĄŻEK Sławomir 599 XZacierKRAKÓWM00:00:0000:01:2300:03:1402:15:4304:03:2404:19:1607:16:1407:32:5810:03:1710:12:0911:57:51
255BRUŹ Filip 383 XAMK COPERNICUSTORUŃM00:00:0000:00:2300:01:3902:04:3403:58:3904:13:0107:21:1507:42:3610:13:5710:15:1711:58:15
256JACKOWIAK Michał 383 YAMK COPERNICUSTORUŃM00:00:0000:00:2300:01:3902:04:3803:58:3904:13:0307:21:2307:42:4010:12:4910:15:1611:58:23
257WENTA Marta 621 XRóżowe Misiaczki & Świnka Raćka TeamGDYNIAK00:00:0000:01:1800:02:5202:08:1603:58:5004:08:1507:17:2007:32:5210:03:5010:09:4811:58:33
258DZIUMA Arkadiusz 621 YRóżowe Misiaczki & Świnka Raćka TeamSOPOTM00:00:0000:01:1800:02:5302:08:1703:58:5004:08:1507:17:2107:32:5410:03:5110:09:5011:58:34
259MAZUR Tomasz 526 YZespół chudej goleni M00:00:0000:00:4000:02:1202:03:5803:51:0203:59:1806:53:4907:07:1610:01:1210:05:3011:58:43
260ZAGATA Marcin 526 XZespół chudej goleni M00:00:0000:00:4000:02:1202:03:5903:51:0203:59:1806:53:4907:07:1810:01:1710:05:2911:58:43
261BOCHYŃSKI Rafał 578 XUltramarathon TeamOBORNIKIM00:00:0000:01:5700:04:0202:10:2403:59:1804:08:1107:12:2607:20:3209:56:3809:58:5411:58:54
262TROSZCZYŃSKI Przemysław 578 YUltramarathon TeamM00:00:0000:01:5800:04:0302:10:2403:59:1804:08:1107:12:2907:20:3109:56:4309:58:5511:58:54
263PĘKALA Michał 108 YKiss or killWARSZAWAM00:00:0000:01:2500:03:1702:15:2204:06:4504:14:0507:14:4807:23:3610:03:3110:06:0911:59:03
264KOWALSKA Katarzyna 108 XKiss or killKRAKÓWK00:00:0000:01:2500:03:1702:15:2204:06:4507:14:4907:23:3510:03:3210:06:1311:59:04
265MAKOWSKI Michał 444 YDzikie DzikiWOLSZTYNM00:00:0000:01:3000:02:5402:06:2404:02:5204:11:4907:22:4107:33:2410:09:3010:12:4311:59:04
266MAKOWSKI Jan 444 XDzikie DzikiWOLSZTYNM00:00:0000:01:2300:02:5402:06:2304:02:5304:11:4807:22:4307:33:2710:09:3310:12:4211:59:04
267CHOIŃSKI Paweł 162 XSmashing Pąpkins - Is it far? Keep running!WARSZAWAM00:00:0000:01:0100:02:3802:03:2103:52:5804:06:0607:18:0507:32:3309:59:3610:06:1711:59:52
268GIEŁDA Jędrzej 162 YSmashing Pąpkins - Is it far? Keep running!LEGNICAM00:00:0000:01:0100:02:3802:03:2203:52:5804:06:0607:18:0507:32:3409:59:3710:06:1811:59:53
269OPOZDA Michał 611 YTołhajeKRAKÓWM00:00:0000:00:4700:02:2502:15:5404:09:3804:23:0707:23:0007:36:3510:12:4110:20:4612:00:33
270JANCZAK Waldemar 611 XTołhajeKIELCEM00:00:0000:00:4700:02:2502:15:5404:09:3804:23:0707:23:0007:36:3310:12:3510:20:4612:00:33
271OCZOŚ Krzysztof 521 YXTR - TeamRZESZÓWM00:00:0000:01:2300:03:1102:11:2204:06:4104:14:1307:19:3407:31:0710:04:3410:08:1212:01:53
272SZYDŁAK Dariusz 521 XXTR - TeamRZESZÓWM00:00:0000:01:2300:03:1102:11:2404:06:4204:14:1207:19:3607:31:0810:04:3810:08:1312:01:54
273ZAREMBA Marek 123 YKAMIKADZEŁĘKA MROCZEŃSKAM00:00:0000:02:3500:04:5702:25:1004:17:0604:29:1007:24:3407:35:3310:09:4710:13:5512:03:46
274KUPCZAK Grzegorz 123 XKAMIKADZEMROCZEŃM00:00:0000:02:3500:04:5702:25:1104:17:0604:29:1107:24:3407:35:3510:09:4410:13:5412:03:46
275KAMIŃSKI Michał 579 XDaleko jeszcze ??12TRI.PLM00:00:0000:01:2800:03:2102:12:4204:05:3904:14:1707:23:4407:29:3610:09:0510:09:1312:04:05
276GANSEL Patryk 579 YDaleko jeszcze ??12TRI.PLM00:00:0000:01:2800:03:2202:12:4104:05:4604:12:4707:23:5007:29:4510:05:2610:05:2912:04:06
277TYSZKIEWICZ Agnieszka 525 XUKA Ultras runnersUKA WARSZAWAK00:00:0000:00:4100:02:0602:07:1703:58:4604:07:1107:14:4707:14:4910:06:3110:11:3412:05:42
278CZECZOTT Małgorzata 525 YUKA Ultras runnersUKA WARSZAWAK00:00:0000:00:4100:02:0602:07:1403:58:4604:07:1007:14:4807:23:5210:06:3010:11:3312:05:42
279DZIERKA Mariusz 559 XBunschM00:00:0000:01:3100:03:0902:11:0704:03:0304:08:4707:18:3607:18:3810:10:5410:15:0612:05:44
280PINDUR Grzegorz 559 YBunschPOZNANM00:00:0000:01:3100:03:0902:11:0104:03:0304:08:4607:18:3607:30:0410:10:5610:15:0712:05:44
281KAŃKA Mirosław 264 XWybiegane mamy :)BALICEM00:00:0000:01:5400:03:5302:23:2104:17:2004:36:3807:39:4207:50:3810:19:0210:24:2912:06:57
282PÓŁTORAK Stanisław 264 YWybiegane mamy :)SIERAKÓWM00:00:0000:01:5300:03:5302:23:2104:17:2004:36:3707:39:4207:39:4410:19:0110:24:3012:06:57
283TRUSZKOWSKI Damian 71 YNight Runners AlbatrosNIGHT RUNNERS ALBATROSM00:00:0000:01:0400:02:2201:55:2703:39:3303:46:3006:46:3706:56:5209:47:2709:51:2712:08:06
284KIELAK Daniel 71 XNight Runners AlbatrosNIGHT RUNNERS ALBATROSM00:00:0000:01:0300:02:2101:55:2503:39:3303:46:2906:46:3806:56:5209:47:3109:51:2912:08:08
285MINIUR Jacek 19 YScyzorykiKKL KIELCEM00:00:0000:00:3500:02:0102:07:2603:56:5504:02:2607:14:5107:24:0010:02:1710:06:3712:08:10
286BĄK Adam 19 XScyzorykiKKL KIELCEM00:00:0000:00:3500:02:0102:07:2703:56:5504:02:2607:14:5107:23:5910:02:1510:06:3612:08:10
287JÓZWIAK Piotr 179 XKITA TEAMŁÓDŹM00:00:0000:01:5900:03:5802:09:3403:56:0404:11:5707:14:0407:31:3810:10:3810:17:2012:08:45
288KOKOTEK Maciej 179 YKITA TEAMŁÓDŹM00:00:0000:01:5900:03:5902:09:3403:56:0504:11:5707:14:0507:31:3910:10:3710:17:1912:08:45
289FRANCZYK Robert 104 XBrzoza@Edi TEAMCIESZYNM00:00:0000:00:4600:02:1602:05:3903:57:1204:10:2007:12:2407:24:5210:05:1510:09:5612:08:52
290MROCZKOWSKI Krystian 104 YBrzoza@Edi TEAMZGORZELECM00:00:0000:00:4500:02:1502:05:4103:57:1204:10:1607:12:2507:24:4510:05:1810:09:5812:08:52
291REKS Mirosław 166 XENERGETYCZNE KABANOSYMŁAWAM00:00:0000:01:3200:03:2402:06:4903:56:5304:10:3507:04:3407:14:2909:50:3309:58:3812:10:08
292LESZCZYŃSKI Andrzej 166 YENERGETYCZNE KABANOSYMŁAWAM00:00:0000:01:3000:03:2402:06:4903:56:5304:10:3507:04:3407:14:3209:50:3509:58:3912:10:08
293GOŁAJ Karol 624 XCIĘTY JĘZYKWROCŁAWM00:00:0000:01:4000:03:2802:11:1603:59:5004:08:5407:10:2007:34:1010:08:0710:12:2812:10:20
294WASIK Robert 624 YCIĘTY JĘZYKWROCŁAWM00:00:0000:01:4100:03:2902:11:1603:59:5004:08:5407:10:2407:34:0910:08:0410:12:3912:10:21
295SŁOMIANY Łukasz 353 XPIANA Z PYSKAPIANA Z PYSKAM00:00:0000:02:1300:04:2002:17:3004:08:2304:23:1007:27:2807:52:0210:27:1310:31:0812:10:25
296ŚWIĘTEK Jakub 353 YPIANA Z PYSKAPIANA Z PYSKAM00:00:0000:02:1300:04:2002:17:3004:08:2404:23:0907:27:2807:52:0310:27:1410:31:0912:10:25
297ZIENIEWICZ Wojciech 706 YEiGER.PLM00:00:0000:00:3200:01:5402:12:3704:10:5504:21:2707:28:4607:42:0110:22:3910:27:2712:10:49
298CHMIELEWSKI Łukasz 706 XEiGER.PLM00:00:0000:00:3200:01:5402:12:3804:10:5604:21:2907:28:4807:41:5910:22:3710:27:2712:10:50
299WNĘK Paweł 416 YWater TeamSTRZYŻÓWM00:00:0000:01:2000:03:1002:18:4704:09:5104:15:2907:30:4707:39:4410:16:5310:19:0312:11:06
300PELPLIŃSKI Piotr 703 XKwidzyn Run / Intel RunnerSOPOTM00:00:0000:02:3900:04:5602:25:3604:21:5704:34:0307:32:5007:47:1910:21:5310:26:4612:11:06
301FIGURA Marcin 703 YKwidzyn Run / Intel RunnerKWIDZYNM00:00:0000:02:3900:04:5602:25:3704:21:5704:34:0307:32:5007:47:2010:21:5410:26:4612:11:07
302KĄKOL Zbigniew 416 XWater TeamGWOŹNICA DOLNAM00:00:0000:01:1900:03:1002:18:4804:09:5104:15:2907:30:4707:39:4310:16:5310:19:0612:11:07
303KRAWCZYK Kamil 186 XGaz do dechy GOPR-Bieszczady RZESZÓWM00:00:0000:01:5100:03:3201:59:3403:44:1804:03:3607:04:0407:23:5410:29:0010:31:5512:11:35
304MAKARCZAK Marek 186 YGaz do dechy GOPR-Bieszczady TARNAWA DOLNAM00:00:0000:01:5100:03:3301:59:3303:44:1704:03:3607:04:0307:23:5510:28:5810:31:5612:11:35
305TYBUREK Michał 533 X69/79LUBLINM00:00:0000:00:3000:01:5202:05:3803:53:1904:00:5607:02:4907:16:1210:12:2210:17:0012:11:43
306KOCIEL Jarosław 533 Y69/79LUBLINM00:00:0000:00:3000:01:5202:05:3703:53:2504:00:5507:02:5607:16:1210:12:2810:17:0012:11:44
307SAMBOR Mariusz 165 YWUJEK BIEGAKATOWICEM00:00:0000:01:1100:02:5602:12:3104:11:0704:23:0107:33:1407:51:0210:24:0010:25:5312:14:01
308BEDNARCZYK Jacek 165 XWUJEK BIEGAMIKOŁÓWM00:00:0000:01:1000:02:5602:12:3904:11:0704:23:0007:33:1407:51:0110:23:5910:25:5312:14:01
309KOTUŁA Arkadiusz 443 YSzybki i SzybszyKW WARSZAWAM00:00:0000:01:0200:02:4602:13:2104:08:4104:25:4707:25:5807:51:5510:29:1210:33:1912:14:06
310PAWŁOWSKI Arkadiusz 443 XSzybki i SzybszyKW WARSZAWAM00:00:0000:01:0200:02:4602:13:2204:08:4104:25:4707:25:5807:51:5510:29:1110:33:1812:14:07
311MUSZYŃSKI Marek 635 YVitaInSilicaPOZNAŃM00:00:0000:02:4500:04:5702:20:2404:09:2804:24:3807:35:2407:45:3510:22:4410:26:1712:15:33
312GALLA Marek 635 XVitaInSilicaPOZNAŃM00:00:0000:02:4600:05:0002:20:2404:09:2804:24:3907:35:2407:45:3710:22:4210:26:1712:15:34
313WYSTRYCHOWSKA Marzena 198 XBo TakM00:00:0000:02:5900:05:2302:29:3004:29:4704:40:0207:36:5007:49:1810:20:3310:23:2512:16:38
314ŚWIDEREK Jacek 198 YBo TakM00:00:0000:02:5900:05:2302:29:2904:29:4704:40:0407:36:5007:49:1910:20:3010:23:2412:16:39
315CIEPŁY Michał 37 YBrowerzyści BłonieBŁONIEM00:00:0000:01:3700:03:3402:19:5904:15:1304:34:5007:40:4408:06:5710:30:1110:35:5012:16:55
316WIDŁAK Janusz 705 YHome & MarketM00:00:0000:00:4500:02:1401:52:4303:35:2403:38:3207:01:3407:22:0610:15:0810:19:0112:17:06
317GROSSE Paweł 705 XHome & MarketM00:00:0003:35:2403:38:3107:01:3307:22:0910:15:0510:18:5812:17:06
318GÓRKA Krzysztof 415 XCSRG IRUDA ŚLĄSKAM00:00:0000:00:5300:02:3302:07:2504:06:5404:19:4307:17:5307:33:4610:11:0010:22:0212:17:52
319PACHOŃSKI Marcin 415 YCSRG IBYTOMM00:00:0000:00:5400:02:3202:07:2404:06:5304:19:4407:17:5407:33:4510:10:5712:17:52
320BARTEK Agnieszka 710 XNIGHT BUTCHERSOTK RZEŹNIKK00:00:0000:00:5300:02:3402:07:3704:05:2204:20:4807:19:5207:33:5110:23:4910:23:5112:18:23
321SMYK Robert 710 YNIGHT BUTCHERSOTK RZEŹNIKM00:00:0000:00:5300:02:3302:07:3604:05:2204:20:4907:19:5307:33:5410:23:5210:27:5912:18:23
322JESIONEK Jarosław 438 XVegan RunnersVEGE RUNNERSM00:00:0000:00:4000:02:1102:14:5804:04:3004:23:2107:11:0407:45:2010:24:4110:35:5812:18:26
323SŁABY Adam 438 YVegan RunnersVEGE RUNNERSM00:00:0000:00:4000:02:1102:14:5804:04:2804:23:1907:11:0307:45:1810:24:4710:35:3612:18:27
324DZIADOWIEC Andrzej 432 YAndrzej x 2M00:00:0000:03:0400:05:0102:12:3604:02:3504:19:0807:23:3707:49:4110:18:5510:24:3412:18:52
325GONCIARZ Andrzej 432 XAndrzej x 2M00:00:0000:03:0300:05:0002:12:3604:02:3504:19:1007:23:3807:23:4110:18:5710:24:3312:18:53
326DĄBROWSKI Dariusz 465 YTrifit.plTRIFIT.PLM00:00:0000:02:1700:04:2702:09:3903:55:3904:14:1207:14:4607:24:0910:16:4710:24:0812:19:06
327ORŁOWSKI Przemysław 465 XTrifit.plTRIFIT.PLM00:00:0000:02:1700:04:2802:09:3603:55:3904:14:1007:14:5007:24:0810:16:5110:16:5312:19:06
328MAĆKOWSKI Jędrzej 527 XAnalogowiKIELCEM00:00:0000:01:2200:03:0702:04:1903:56:1904:07:1607:18:0307:28:5710:19:3310:24:3612:20:06
329BEBELSKI Rafał 527 YAnalogowiWARSZAWAM00:00:0000:01:2200:03:0702:04:2203:56:2104:07:1607:18:0407:28:5510:19:3310:19:3612:20:06
330WAWRZYN Tomasz 451 YSTRANIERIOLSZTYNM00:00:0000:00:5000:02:2302:02:3503:50:2704:04:5607:08:5607:35:4810:19:5410:23:1512:20:45
331STEFANOWICZ Mariusz 451 XSTRANIERIOLSZTYNM00:00:0000:00:5000:02:2402:02:3203:50:2704:04:5507:08:5507:35:4910:19:5510:23:1412:20:46
332RUPNIEWSKI Tomasz 483 XInżynier MamońM00:00:0000:02:0300:04:1502:17:5204:14:5704:28:4707:41:4807:59:1710:33:3410:35:5912:20:50
333MICHALAK Mariusz 483 YInżynier MamońM00:00:0000:02:0300:04:1402:17:5204:14:5704:28:4507:41:4807:59:1610:33:3310:35:5912:20:50
334BURZYŃSKI Mirosław 366 YGOPR Bieszczady / Aksu PolskaGOPR BIESZCZADY / AKSU POLSKAM00:00:0000:00:2300:01:4002:02:3203:56:0704:04:1607:11:3607:21:5810:18:0410:23:3712:21:32
335PUDŁO Marcin 366 XGOPR Bieszczady / Aksu PolskaGOPR BIESZCZADY / AKSU POLSKAM00:00:0000:00:2200:01:4002:02:3203:56:0704:04:1507:11:3607:21:5710:18:0310:23:3712:21:32
336KONDAS Arkadiusz 373 XHumanSport | runningbastards.plSKOCZÓWM00:00:0000:03:1200:05:3702:21:1104:17:5004:23:2607:33:2907:44:4510:25:5710:25:5912:24:03
337CZERWIAK Paweł 396 Xck teamKIELCEM00:00:0000:01:3700:03:3302:15:0604:24:0604:36:1807:33:2807:44:4510:25:5610:25:5812:24:08
338DROZD Sławomir 659 XCORAZ LEPSIRZESZÓWM00:00:0000:00:5100:02:1901:55:0503:36:4904:00:2707:00:5007:00:5210:20:4710:34:1612:24:11
339SLADECZEK Andrzej 659 YCORAZ LEPSICZECHOWICE-DZIEDZICEM00:00:0000:00:5100:02:1901:55:0603:36:4904:00:2707:00:5007:39:0510:20:4610:34:1412:24:12
340ZAJĄC Jacek 583 XGMP LASY-KRAŚNIKKRAŚNIKM00:00:0000:01:4100:03:3002:11:2604:02:2804:14:5007:24:4607:43:4710:23:3210:28:4612:24:18
341KRZYSZTOŃ Grzegorz 583 YGMP LASY-KRAŚNIKLASY_KRAŚNIKM00:00:0000:01:4100:03:3102:11:2604:02:2804:14:5007:24:4907:24:5110:23:3010:28:4512:24:19
342WÓJTOWICZ Grzegorz 371 YAutomatika PoliceSZCZECINM00:00:0000:01:3400:03:2602:14:4104:05:1904:23:4307:22:3407:43:0410:24:1510:32:1812:24:24
343BIAŁAS Jarosław 371 XAutomatika PoliceSZCZECINM00:00:0000:01:3300:03:2602:14:4004:05:2004:23:4107:22:3507:43:0110:24:1710:32:1812:24:24
344CHUDYBA Michał 52 XGdańsk-MorenaM00:00:0000:01:2200:03:1402:15:0204:01:2704:16:5207:14:0607:34:3110:23:1410:28:5612:24:29
345STRZELECKI Jacek 52 YGdańsk-MorenaM00:00:0000:01:2200:03:1302:15:0304:01:2604:16:5307:14:0607:34:3110:23:1210:28:5612:24:29
346CIEŚLA Elżbieta 137 XBiegające MałżeństwoTEAM KOPEĆK00:00:0000:01:3200:03:1102:08:5203:58:4104:05:5807:14:3107:24:0510:11:2310:17:3112:24:35
347CIEŚLA Jarosław 137 YBiegające MałżeństwoTEAM KOPEĆM00:00:0000:01:3200:03:1002:08:5203:58:4104:05:5507:14:3107:24:0510:11:1410:17:3212:24:35
348KRUPA Jan 126 YTTT TortugaM00:00:0000:00:4300:02:1402:11:4804:09:3404:27:2207:31:5907:50:2410:27:4810:34:4112:24:52
349GŁUCHOWSKI Jędrzej 126 XTTT TortugaM00:00:0000:00:4300:02:1402:11:4804:09:3504:27:2307:32:0007:50:2610:27:4710:34:4212:24:52
350ŚLIWIŃSKI Andrzej 439 YMIECHÓWMIECHÓWM00:00:0000:03:0900:05:3502:24:1504:34:5704:36:2707:46:5107:47:0510:27:1410:27:5812:25:54
351PORĘBA Eugeniusz 439 XMIECHÓWMIECHÓWM00:00:0000:03:1000:05:3702:24:1704:34:5804:36:2707:47:0007:47:1010:26:4610:27:1012:25:55
352MATUSZEWSKI Michał 614 XLuźne SzortyGARBÓWM00:00:0000:01:3200:03:2202:15:1504:05:4604:16:5907:27:0807:35:5810:29:2610:37:4412:26:05
353NOWAKOWSKI Tomasz 614 YLuźne SzortyNIEDŹWICA DUŻAM00:00:0000:01:3300:03:2202:15:1604:05:4504:16:5807:27:0807:35:5910:29:2410:37:4312:26:05
354ROBERT Kłakulak 105 YAlpinista i ŻeglarzCHOJNICEM00:00:0000:00:5400:02:3802:19:3604:08:2004:18:5807:22:5207:30:4110:16:5510:22:3512:26:24
355KARPIŃSKI Robert 272 YSpartanie domatorzySPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:01:3600:03:3202:14:5404:09:5004:22:1407:32:3107:32:3310:27:5710:31:2312:27:33
356TURLEJ Dariusz 272 XSpartanie domatorzyKONDYCJAM00:00:0000:01:3600:03:3202:14:5504:09:5004:22:1307:32:3007:47:0010:27:5810:31:2112:27:34
357WOŁYNIEC Wojciech 175 YAWFiS/GUMed Gdańsk M00:00:0000:00:4400:02:3502:24:2004:15:1504:23:1807:22:2907:32:5110:25:0010:31:2912:28:21
358RATKOWSKI Wojciech 175 XAWFiS/GUMed Gdańsk M00:00:0000:00:4400:02:3502:24:2404:15:1504:23:1807:22:3007:22:3210:25:0010:31:3012:28:22
359WALOCH Tomasz 244 XKIRRADOMSKOM00:00:0000:02:2900:04:2902:13:5704:07:4604:27:3807:32:0107:32:0310:28:3310:28:3512:28:22
360WALOCH Dariusz 244 YKIRRADOMSKOM00:00:0000:02:3000:04:3002:13:5704:07:4604:27:3807:32:0107:32:0410:28:3510:35:4112:28:22
361KOSTKIEWICZ Sebastian 182 YSKIPARK.COM.PLSKIPARKM00:00:0000:00:4300:02:1102:05:3304:02:4304:17:4007:26:5807:42:5610:23:1310:26:0712:29:38
362NIEDŹWIECKI Marek 182 XSKIPARK.COM.PLWYSOWA-ZDRÓJM00:00:0000:00:4400:02:1102:05:3204:02:4304:17:3707:26:5807:27:0110:23:1210:26:0612:29:38
363SMOLARCZYK Tomasz 411 XTy KrakusieWARSZAWAM00:00:0000:02:1700:04:1602:05:3403:55:2104:07:3607:11:1907:15:1210:20:3910:21:1112:29:44
364DŁUGOSIELSKI Piotr 411 YTy KrakusieWARSZAWAM00:00:0000:02:1800:04:1602:05:3503:55:2104:07:3607:11:1807:15:1910:20:4210:21:2712:29:44
365SOWA Michał 515 XBieg Szlak Trafi :)12TRI.PL WARSZAWAM00:00:0000:03:1300:05:4402:14:5604:03:1604:12:3207:21:3107:33:3910:28:1010:32:0612:29:45
366KSIĘŻAK Bartek 515 YBieg Szlak Trafi :)PUŁAWYM00:00:0000:03:1400:05:4402:14:5604:03:1604:12:3307:21:2907:33:3910:28:0610:32:0212:29:45
367OLEKSY Jarosław 329 XLimanowa ForrestKS LIMANOWA FORRESTM00:00:0000:01:3300:03:2002:10:4404:05:0504:10:3607:30:4707:30:5110:30:4510:36:3812:30:31
368SZEWCZYK Katarzyna 329 YLimanowa ForrestKS LIMANOWA FORRESTK00:00:0000:01:3300:03:2002:10:4204:05:0504:10:3607:30:5007:30:5210:30:4710:36:4012:30:33
369KRUPA Sławomir 178 XBrat i JaCHODZIEŻM00:00:0000:01:1600:02:5502:15:4004:11:1104:21:4807:33:4807:51:5010:39:5110:45:0312:30:58
370KRUPA Piotr 178 YBrat i JaCHODZIEŻM00:00:0000:01:1600:02:5502:15:4204:11:1004:21:4507:33:5107:51:5210:39:5110:45:0112:30:58
371TOKARCZYK Marek 722 XMT-SPORT TEAMM00:00:0000:00:2500:01:3901:52:2203:32:4903:39:5507:37:0807:58:1510:36:0710:41:5412:32:15
372CHUDZIKIEWICZ Tomasz 722 YMT-SPORT TEAMM00:00:0000:00:2500:01:3901:52:2203:32:4903:39:5607:37:1607:37:1810:36:0610:41:5312:32:16
373PAWŁOWSKI Jacek 536 XKS Tęcza GdyniaŻUKOWOM00:00:0000:00:3600:02:0402:04:4503:55:5904:10:1607:18:2607:41:5610:39:0410:47:4812:32:27
374SZWEDEK Krzysztof 536 YKS Tęcza GdyniaGDYNIAM00:00:0000:00:3600:02:0402:04:4603:56:0004:10:1707:18:2507:41:5710:39:1010:39:1212:32:27
375BEDNARZ Bogdan 129 XŻywcem ZabieganiŻYWIECM00:00:0000:01:0600:02:5102:18:4204:13:0804:27:1607:40:5907:41:0110:31:0110:34:5912:32:34
376ZĄBEK Paweł 129 YŻywcem ZabieganiBIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:01:0600:02:5002:18:4304:13:0704:27:1607:41:0107:53:0010:31:0810:35:0012:32:34
377GWIZDAK Justyna 345 YWater TeamRZESZÓWK00:00:0000:02:5400:05:1402:26:2804:28:3404:41:0107:37:4507:44:2310:28:1010:40:5612:32:49
378SIKORA Jacek 345 XWater TeamRZESZÓWM00:00:0000:02:5400:05:1402:26:2704:28:4304:41:0107:37:4507:44:2410:28:1110:40:5612:32:50
379TAJAK Tomasz 218 YHRmaxHRMAX ŻORYM00:00:0000:00:5300:02:3402:07:1603:58:3704:17:0107:15:3907:15:4110:17:2010:31:5012:33:45
380PYSZ Grzegorz 218 XHRmaxHRMAX ŻORYM00:00:0000:00:5300:02:3302:07:1903:58:3704:17:0107:15:3707:40:1710:17:0510:31:5112:33:45
381PIWOŃSKI Arkadiusz 147 YTwarde Toruńskie PiernikiTORUŃM00:00:0000:00:3400:02:0002:10:4603:58:1704:07:0007:12:0207:25:1710:23:5610:23:5812:34:25
382STRUŻANOWSKI Tomasz 147 XTwarde Toruńskie PiernikiTORUŃM00:00:0000:00:3400:02:0102:10:4803:58:3404:07:0307:12:0607:25:1910:23:5810:34:2012:34:25
383KRZEMIŃSKI Hubert Szczepan 409 XMotoneuronyM00:00:0000:00:3600:02:0201:52:3403:32:4303:44:3406:57:2507:29:2110:04:3010:12:0912:35:58
384JAZ Krzysztof 724 YKM TEAMKM TEAM MIESZKOWICEM00:00:0000:00:5000:02:2902:16:1604:08:5004:22:3307:33:0807:50:2210:39:1910:41:5412:36:05
385LĘTOWSKI Mariusz 724 XKM TEAMNAWODNAM00:00:0000:00:5000:02:2902:16:1604:08:5104:22:3307:33:0707:50:2210:39:1810:41:5512:36:05
386RYCYK Maciej 130 YPanewnickie DzikiKATOWICEM00:00:0000:01:2600:03:1302:06:4203:55:2404:06:3507:10:2607:26:5410:25:1210:31:1612:36:07
387NAWROCKI Przemek 130 XPanewnickie DzikiKATOWICEM00:00:0000:01:2500:03:1302:06:4303:55:2404:06:3607:10:2507:26:5510:25:1310:31:1712:36:07
388SZCZEPEK Łukasz 430 XBieszczadzka WatahaRZESZÓWM00:00:0000:01:5900:03:5202:07:4903:58:5204:10:0507:10:5707:23:3110:14:0310:20:1212:36:16
389KUDUK Piotr 430 YBieszczadzka WatahaRZESZÓWM00:00:0000:02:0000:03:5402:07:4803:58:5204:10:0607:10:5707:23:2710:14:0210:20:0912:36:17
390PIOTR Kurpika 509 YAdventure24OPATOWEKM00:00:0000:02:2500:04:3102:20:1304:12:4304:31:3807:28:3407:44:4310:21:3910:38:1412:36:25
391ASPERSKI Michał 509 XAdventure24KALISZM00:00:0000:02:2500:04:2902:20:0704:12:4204:31:3607:28:3407:44:3810:21:3510:38:1112:36:25
392ZAWADZKI Mariusz 369 XKrakusyKRAKÓWM00:00:0000:03:0600:05:2602:20:1904:11:2004:38:1007:36:0007:36:0210:39:1810:41:0912:36:33
393ARTUR Żywczak 369 YKrakusyKRAKÓWM00:00:0000:03:0500:05:2502:20:1904:11:2004:38:0907:36:0107:54:3210:39:1710:41:0812:36:33
394MACKIEWICZ Mariusz 548 YLeniwe TygrysyGOLDEN TEAMM00:00:0000:01:0600:02:5002:07:4503:58:3504:00:4707:14:1107:24:0710:20:3710:27:4412:36:35
395OLESIAK Grzegorz 548 XLeniwe TygrysyNIGHT RUNNERSM00:00:0000:01:0600:02:5002:07:4403:58:3504:00:4607:14:1207:24:0610:20:3610:27:4312:36:36
396BIENIOSZEK Katarzyna 25 YDamy radę HRMAX ŻORYK00:00:0000:02:3100:04:4202:15:0004:04:0804:21:4107:25:5907:40:1410:23:3610:24:0412:37:22
397WUWER Mariusz 25 XDamy radę HRMAX ŻORYM00:00:0000:02:3100:04:4202:15:0004:04:0804:21:4107:25:5907:40:1610:23:3610:24:0512:37:22
398RUBIKOWSKI Jacek 194 YHarpaganyŻYRARDÓWM00:00:0000:02:4600:05:0202:32:0004:23:3404:30:2707:38:0407:50:1810:39:5710:46:5612:37:50
399PYSZKO Mariusz 194 XHarpaganyWOLA MIEDNIEWSKAM00:00:0000:02:4700:05:0202:32:0104:23:3404:30:2707:38:0507:50:1810:39:5910:46:5712:37:50
400KACZMARSKI Jarosław 144 XPT Crosse TeamTOMASZÓW MAZOWIECKIM00:00:0000:02:3500:04:4902:10:3404:00:3704:10:2307:11:1407:25:2110:25:5310:29:3112:38:56
401CIEŚLIK Maciej 144 YPT Crosse TeamPOZNAŃM00:00:0000:02:3400:04:4902:10:3004:00:3704:10:2207:11:1207:25:1410:25:5510:29:0412:38:57
402IGNASZEWSKI Przemysław 368 YGRUPA MALBORKGRUPA MALBORKM00:00:0000:02:0400:04:0302:14:4204:05:4804:20:1207:35:3007:50:1010:40:0010:45:5512:38:58
403FRANKIEWICZ Maciej 368 XGRUPA MALBORKGRUPA MALBORKM00:00:0000:02:0500:04:0302:14:4204:05:4904:20:1407:35:2907:50:1510:40:0710:45:5612:38:58
404KAMIŃSKA Jolanta 450 XKierunek Wołosate !12TRI.PLK00:00:0000:01:3300:03:2202:12:4304:05:4504:16:3307:31:5307:42:3810:33:1410:39:3412:39:25
405KAMIŃSKI Robert 450 YKierunek Wołosate !12TRI.PLM00:00:0000:01:3500:03:2202:12:4104:05:4504:16:3307:31:5007:43:2710:33:1310:39:3312:39:25
406DRAGAN Grzegorz 389 YLublinLUBLINM00:00:0000:00:5600:02:4102:16:1804:07:4504:28:2307:37:4408:06:0510:48:1610:56:1012:39:39
407ŚMIECHOWICZ Filip 389 XLublinLUBLINM00:00:0000:00:5600:02:4102:16:2304:07:4504:28:2307:37:4408:06:0610:48:1510:56:0912:39:39
408KOŁODZIEJSKI Jarek 254 XNIgdy w życiu nie biegnę Hardcore'aPOZNAŃM00:00:0000:03:0700:05:3302:39:0304:48:4504:58:1908:11:1708:24:3111:00:5211:02:1612:39:41
409KUBAREK Łukasz 254 YNIgdy w życiu nie biegnę Hardcore'aKRAKÓWM00:00:0000:03:0700:05:3302:39:0104:48:4504:58:1908:11:1708:24:3011:00:5311:02:1712:39:41
410BRYGIER Jacek 164 XNight TKKF RunnersNIGHT RUNNERS PŁOCKM00:00:0003:51:5304:05:1507:12:0907:30:1110:27:3710:33:3012:39:50
411LASKOWSKI Szymon 164 YNight TKKF RunnersBYCOJCEM.PLM00:00:0000:00:4800:02:2002:00:3303:51:3704:05:1507:12:0807:12:1010:27:3410:33:3012:39:50
412BALMOWSKI Radosław 124 YSZWLA Stargard SzczecińskiJANIKOWOM00:00:0000:01:3400:03:2302:12:5304:10:2204:28:3807:37:4208:03:2710:41:3610:52:4612:41:10
413SZOTOWICZ Sebastian 124 XSZWLA Stargard SzczecińskiSTARGARD SZCZECIŃSKIM00:00:0000:01:3400:03:2302:12:5304:10:2204:28:3807:37:4208:03:2510:41:3510:52:4812:41:10
414KRÓL Maciej 365 YAstMa TeamREDAM00:00:0000:02:5700:04:4802:15:0004:06:5504:17:2607:33:2207:33:2510:38:0610:38:0912:41:15
415KLARECKI Adrian 365 XAstMa TeamREDAM00:00:0000:02:5800:04:4702:15:0004:06:5604:17:2507:33:2107:48:3810:38:0010:48:1112:41:15
416KREMPA Mateusz 518 YWpisz cokolwiek.OSIELSKOM00:00:0000:03:1000:05:3602:36:0304:43:2204:59:1608:02:4608:21:2410:56:4311:04:3812:41:33
417KŁOPOCKI Jan 518 XWpisz cokolwiek.BYDGOSZCZM00:00:0000:03:1000:05:3602:36:0204:43:2304:59:1608:02:4608:21:2110:56:4211:04:3812:41:33
418PUSKARCZYK Wojciech 500 XTarahumaraM00:00:0000:02:0200:04:0602:23:4604:27:3304:37:5107:41:2107:41:2310:44:3710:53:3712:42:00
419PIÓRECKI Michał 500 YTarahumaraM00:00:0000:02:0200:04:0502:31:3204:27:3104:37:5207:41:2007:41:2310:45:0010:53:3712:42:00
420BOJKO Filip 32 XPan Psakomandosa i ZiomWARSZAWAM00:00:0000:02:2300:04:3702:28:4904:21:2004:21:2207:48:0807:48:1010:38:1210:44:3412:43:06
421SZYDŁOWSKA Małgorzata 32 YPan Psakomandosa i ZiomPIOTRKÓW TRYBUNALSKIK00:00:0000:02:2400:04:3702:28:4904:21:2004:21:2207:48:0507:57:2010:38:1410:44:3512:43:06
422JOSYPENKO Jędrzej 42 XJacekBiega Running TeamJACEKBIEGA RUNNING TEAMM00:00:0000:02:1200:04:1102:10:1503:59:3404:20:0607:25:2407:45:0510:34:2610:40:1312:43:33
423TELEON Piotr 42 YJacekBiega Running TeamWARSZAWAM00:00:0000:02:1200:04:1202:10:1503:59:3504:14:3207:25:0007:45:0510:34:2710:40:1312:43:33
424TERCZYŃSKI Paweł 459 YORANGE POLSKA 2WARSZAWAM00:00:0000:01:4100:03:3502:18:3804:11:2804:31:0507:30:1407:54:5410:41:3410:50:0012:43:57
425JANIK Tomasz 459 XORANGE POLSKA 2HRUBIESZÓWM00:00:0000:01:4200:03:3502:18:3904:11:2804:31:0607:30:1407:54:5410:41:3410:50:0112:43:57
426PIKOR Jacek 469 Ybiegusiem.plBIEGUSIEM.PLM00:00:0000:02:3200:04:4302:18:2804:16:2204:35:1507:44:1208:01:0910:38:3110:43:3512:44:03
427TUROSZ Zbigniew 469 Xbiegusiem.plLEŻAJSKM00:00:0000:02:3300:04:4402:18:3004:16:2204:35:1407:44:1208:01:0810:38:3010:43:3512:44:04
428NIEMIRO Dominika 197 YJagodowo-Kalinowy TEAMPOLICEK00:00:0000:01:5700:03:5702:27:3004:25:3504:34:1907:45:2807:45:3010:41:2810:46:2312:44:19
429NIEMIRO Paweł 197 XJagodowo-Kalinowy TEAMPOLICEM00:00:0000:01:5700:03:5702:27:2904:25:3604:34:2007:45:2807:45:3010:41:2810:46:2412:44:19
430CHABROWSKI Paweł 684 XPięściarzeWARSZAWAM00:00:0000:01:4400:03:3302:15:1904:04:1804:09:0407:16:0907:26:4710:25:0710:27:5212:46:05
431KULESZA Robert 684 YPięściarzeWARSZAWAM00:00:0000:01:4400:03:3402:15:2004:04:1904:09:0407:16:1507:26:3910:25:1010:27:5012:46:05
432LASSHEIKKI Petri 575 YTorne?dals runnersKARUNKI(TORNE?)/ FINLANDM00:00:0000:00:3100:01:4901:59:4404:05:1904:23:4207:40:3207:50:5710:53:0310:55:0112:46:18
433HIHNALA Tero 575 XTorne?dals runnersTORNIO/ FINLANDM00:00:0000:00:3000:01:4901:59:4304:05:1804:23:4307:40:3407:40:3610:53:0210:55:0012:46:20
434KOLOWCA Jacek 550 YGruby JacekPRZEMYŚLM00:00:0000:01:4000:03:3402:10:0603:53:3904:13:1307:19:1307:42:2210:29:3710:35:3712:46:38
435SURA Arkadiusz 550 XGruby JacekSKLEPBIEGACZA.PLM00:00:0000:01:4100:03:3502:10:0603:53:3904:13:1307:19:1407:42:2210:29:3710:35:3812:46:39
436SŁAWOMIR Gawlik 160 YHIT THE TRAILKRAKÓWM00:00:0000:00:3800:02:0602:10:0104:03:2604:11:5307:22:4507:23:3410:31:1210:35:1612:46:48
437PRZEMYSŁAW Targosz 160 XHIT THE TRAILKRAKÓWM00:00:0000:00:3800:02:0602:10:0204:03:2704:11:5407:22:4807:22:5010:31:2410:31:2612:46:49
438JAREMA Maciek 667 YLokomotiv MajdanMAJDANM00:00:0000:01:5800:03:5902:11:0504:03:4404:20:4607:32:3807:47:2510:47:1610:55:3812:46:55
439KOZA Jan 667 XLokomotiv MajdanMAJDANM00:00:0000:01:5800:03:5902:11:0604:03:4504:20:4507:32:3807:32:4010:47:1910:55:4012:46:55
440LITWIN Jan 141 XTrisfera Na GigancieTRISFERA WROCŁAWM00:00:0000:00:4302:07:4204:02:3404:10:2807:12:3207:28:2110:25:0410:34:4912:47:26
441MAŚLUSZCZAK Mateusz 141 YTrisfera Na GigancieTRISFERA WROCŁAWM00:00:0000:00:4300:02:1504:02:3404:10:2707:12:3407:28:2210:25:0310:34:5012:47:28
442OLEŃCZUK Tomasz 528 XTT Szczecin VO maxTT SZCZECINM00:00:0000:02:0600:04:1602:17:1904:10:5804:22:5407:23:4707:40:4310:38:1910:42:2412:48:06
443ZIELIŃSKI Bartosz 528 YTT Szczecin VO maxTT SZCZECINM00:00:0000:02:0500:04:1602:17:1904:10:5904:22:5507:23:4907:40:4710:38:0310:42:2512:48:06
444LEGOWSKI Jakub 484 XArka GdyniaGDYNIAM00:00:0000:01:1900:03:1002:29:2304:29:1604:36:3407:37:4107:52:4210:40:2410:46:4112:48:17
445LEGOWSKI Lukasz 484 YArka GdyniaGDYNIAM00:00:0000:01:1900:03:1002:29:2404:29:1704:36:3407:37:4107:52:4310:40:2710:46:4012:48:18
446JANICKI Patryk 210 XPiG Team - Pain is Good TRI-fun.pl/Poranny PatrolM00:00:0000:01:2500:03:1202:15:5104:08:1004:26:0407:37:0907:37:1210:54:5111:01:0412:49:14
447ZAGÓRSKI Dariusz 210 YPiG Team - Pain is Good TRI-fun.pl/Poranny PatrolKRAKÓWM00:00:0000:01:2500:03:1302:15:5004:08:0404:26:0407:37:1007:37:1210:54:5011:01:0612:49:15
448WRÓBLEWSKI Andrzej 113 YRzeszowskie EndorfinyGAZELE I GEPARDYM00:00:0000:01:1800:03:0302:12:5704:11:5504:32:2407:47:1508:02:1410:47:5910:50:2112:49:28
449AUGUSTYŃSKA Jolanta 113 XRzeszowskie EndorfinyGAZELE I GEPARDYK00:00:0000:01:1800:03:0302:12:5504:11:5504:32:2407:47:1608:02:1610:48:0410:50:2212:49:28
450SOŁTYS Patryk 199 YTrenerzy biegowiWARSZAWAM00:00:0000:01:5100:03:4002:06:3103:55:2104:02:1607:18:0807:34:2810:32:5510:35:1512:49:44
451ŻUKIEWICZ Maciej 199 XTrenerzy biegowiLKS OLYMP BŁONIEM00:00:0000:01:5000:03:4102:06:3003:55:2104:02:1607:18:0907:34:2810:32:5410:35:1312:49:44
452MAŃKOWSKI Krzysztof 90 XMake Run EasierOLSZTYNM00:00:0000:01:0500:02:3002:02:3403:47:1903:54:0907:12:0607:32:4610:11:2710:20:2612:49:59
453SPYCHAŁA Paweł 431 YWeterynarzePLEWISKAM00:00:0000:02:0100:04:0402:18:4404:18:1104:35:1307:54:4208:16:5810:58:0711:00:4012:50:00
454BORSIAK Krzysztof 431 XWeterynarzePLEWISKAM00:00:0000:02:0200:04:0402:18:4504:18:1204:35:1407:54:4308:17:0010:58:1111:00:4112:50:00
455BARCEWICZ Marta 90 YMake Run Easier12TRI.PL DRUŻYNA WILKA OLSZTYNK00:00:0000:01:0400:02:3002:02:3403:47:1903:54:0907:12:0707:12:0910:11:2610:20:2712:50:00
456JĘDRZEJOWSKA-DEC Anna 1 XO skrzynkę piwaK00:00:0000:01:5700:03:5502:16:3904:15:2604:29:4507:40:4208:04:1110:52:0711:01:4212:51:38
457MĄCZKA Bronisław 1 YO skrzynkę piwaM00:00:0000:01:5700:03:5502:16:3804:15:2604:29:4507:40:4207:40:4410:52:1110:52:1412:51:38
458JANIEC Robert 336 YRATOWNIK GÓRNICZY TEAMCZELADŻM00:00:0000:00:4200:02:1002:02:4303:58:2604:10:3507:16:5207:40:3210:31:2710:36:4312:51:58
459FILIPKOWSKI Grzegorz 336 XRATOWNIK GÓRNICZY TEAMKATOWICEM00:00:0000:00:4200:02:1002:02:4303:58:2704:10:3407:16:5307:40:3310:31:2810:31:3012:51:58
460JÓŹWIAK Barbara 72 YYulo Run Team SiedlceYULO RUN TEAM SIEDLCEK00:00:0000:01:2100:03:0802:09:5804:02:0504:14:3807:33:3307:33:3510:48:0910:51:5712:52:26
461JOZWIAK Krzysztof 72 XYulo Run Team SiedlceYULO RUN TEAM SIEDLCEM00:00:0000:01:2100:03:0902:09:5604:02:0504:14:3207:33:3107:33:3310:48:0710:48:1012:52:26
462SOJKA Adam 49 XBBL - BIEGATON MikołówMIKOŁÓWM00:00:0000:01:1700:03:0802:26:2304:12:4604:24:3907:37:0007:54:3410:52:3610:52:3812:52:52
463KOWALCZYK Adam 49 YBBL - BIEGATON MikołówMIKOŁÓWM00:00:0000:01:1800:03:0802:26:2304:12:4604:24:3907:36:5907:53:3210:52:3710:56:2512:52:52
464PAWLIK Piotr 181 YAktywni KamieńskAKTYWNI KAMIEŃSKM00:00:0000:01:5200:03:5002:14:2804:10:3104:22:5907:40:4607:40:4810:50:0310:54:5812:52:55
465BRZOZOWSKI Jarosław 181 XAktywni KamieńskAKTYWNI KAMIEŃSKM00:00:0000:01:5300:03:5002:14:2704:10:3104:22:5807:40:4507:40:4710:50:0010:54:5812:52:56
466MATUSZEWICZ Ewa 183 Xewa i marzkaKONDYCJAK00:00:0000:01:3300:03:2102:16:2504:16:3204:20:3507:40:0807:40:1010:47:5310:52:1212:53:00
467OPOWICZ Marzena 183 Yewa i marzkaACTIVSPORTSK00:00:0000:01:3400:03:2102:16:2404:16:3204:20:3407:40:0507:46:1210:47:5110:52:1212:53:00
468BĄK Piotr 608 XCRAZY DENTISTKB LUPUS OLEŚNICAM00:00:0000:01:0800:02:5402:09:4903:59:5104:14:1407:21:5507:21:5710:31:2110:38:0312:53:33
469ŚWIERCZYŃSKI Łukasz 608 YCRAZY DENTISTDĄBROWA GÓRNICZAM00:00:0000:01:0900:02:5402:09:4903:59:5104:14:1407:21:4507:38:4310:31:2210:38:0512:53:34
470ZIELIŃSKI Michał 355 XSpartanie DzieciomSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:03:0700:05:1902:26:3904:24:4104:46:1507:51:3108:08:4310:56:2511:00:0312:54:02
471RUDKOWSKI Piotr 355 YSpartanie DzieciomSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:03:0700:05:1902:26:4004:24:4204:46:1607:51:3208:08:4210:56:2311:00:0512:54:03
472MAJEWSKI Piotr 401 YMelex-JSC JasłoJASŁOM00:00:0000:00:3400:01:5802:17:4104:11:2904:26:3307:36:4007:52:1010:36:4710:36:4912:54:22
473PARYŚ Piotr 601 XKORWIN Team JSCJSCM00:00:0000:00:3400:01:5802:14:3604:05:0804:16:4007:36:2507:36:2710:44:5710:48:0812:54:22
474WIĄCEK Marcin 401 XMelex-JSC JasłoJASŁOM00:00:0000:00:3700:01:5802:17:4004:11:3004:26:3307:36:4207:52:1110:36:5110:41:0612:54:23
475SAJDAK Ireneusz 601 YKORWIN Team JSCJSCM00:00:0000:00:3400:01:5802:14:3604:05:0804:16:4007:36:2507:52:3010:44:5610:48:1012:54:23
476KACZOROWSKI Przemysław 262 YRunExpert Team - Dzień dla ŻyciaRUN EXPERT SZCZECINM00:00:0000:01:0800:02:5102:07:4703:58:3204:08:5407:33:4008:01:0210:48:0911:03:3112:54:25
477KASPRZAK Artur 262 XRunExpert Team - Dzień dla ŻyciaRUN EXPERT SZCZECINM00:00:0000:01:0800:02:5102:07:4603:58:3204:08:5307:33:3908:01:0310:48:0510:48:0712:54:25
478OLESZCZUK Zbigniew 283 YPsy gończeKRASNYSTAWM00:00:0000:03:1300:05:4302:37:2804:45:3104:54:1107:52:5007:52:5210:55:5511:06:1012:54:53
479SMOLUCH Ryszard 283 XPsy gończeZAMOŚĆM00:00:0000:03:1300:05:4302:37:2704:45:3104:54:1007:52:4908:16:1610:55:5811:06:1112:54:54
480ŁOSZEWSKI Patryk 501 XWojPakiM00:00:0000:01:1700:02:5902:09:3204:06:0404:18:1807:36:4607:58:0310:45:0810:45:1012:55:06
481PIETRZYK Wojciech 501 YWojPakiM00:00:0000:01:1800:03:0002:09:3304:06:0404:18:1807:36:4607:58:0510:45:0910:59:1812:55:06
482BĄK Marek 55 XM&M'sTARNOWSKIE GÓRYM00:00:0000:01:3900:03:3602:22:4104:15:4704:27:3507:41:5607:53:4910:47:1010:51:4512:56:05
483LESZCZYŃSKI Maciek 55 YM&M'sBIELSKO BIAŁAM00:00:0000:01:3800:03:3502:22:4004:15:4604:27:3507:41:5607:53:5010:47:1110:51:4712:56:05
484NOWICKI Jarosław 18 YJarków DwóchM00:00:0000:01:2000:03:0102:10:3604:09:0604:28:1407:38:2507:51:4810:50:1510:53:5012:56:17
485RYBITWA Jarosław 18 XJarków DwóchGRODZISK MAZOWIECKIM00:00:0000:01:2000:03:0102:10:3704:09:0804:28:1407:38:2707:51:4910:50:2010:53:5112:56:18
486WASILEWICZ Krzysztof 214 YGrupa MedycznaWROCŁAWM00:00:0000:00:5200:02:3102:05:5104:00:1604:15:4307:35:5307:49:4610:38:3610:43:5012:56:27
487BIAŁOBŁOCKI Tomasz 214 XGrupa MedycznaKIEKRZM00:00:0000:00:5100:02:3102:05:4704:00:1604:15:4207:35:5307:49:4810:38:3210:43:5012:56:27
488KOSTRZEWSKA Justyna 689 YENTRE.PL TeamENTRE.PL TEAM K00:00:0000:00:5100:02:3102:15:4304:12:0504:35:2407:38:3507:57:3810:46:3210:55:3612:56:29
489WARMIŃSKI Marcin 689 XENTRE.PL TeamENTRE.PL TEAM M00:00:0000:00:5100:02:3102:15:4404:12:0504:35:2307:38:3607:38:3810:46:3410:55:3412:56:30
490KOEHLER Krzysztof 316 XKarKrzykKRAKÓWM00:00:0000:01:5200:04:1102:33:4804:40:2904:59:2008:17:5208:37:0111:09:3311:12:3412:56:34
491PIOTROWSKI Karol 316 YKarKrzykRSEA PENALARAM00:00:0000:01:5200:04:1002:33:4904:40:2904:59:2008:17:5308:37:0211:09:3211:12:3412:56:35
492MACHUL Ewa 22 XBoot Camp POlskaBOOT CAMP POLSKAK00:00:0000:02:3900:04:5602:20:2504:18:5604:35:0707:48:5808:00:5910:49:3810:58:5312:57:05
493PŁÓCIENNICZAK Jakub 22 YBoot Camp POlskaBOOT CAMP POLSKAM00:00:0000:02:3900:04:5502:20:2604:18:5704:35:0807:48:5908:00:5710:49:4010:58:5512:57:05
494BARANOWSKI Jacek 593 XJacekBiega Running Team / MotivatoJACEKBIEGA RUNNING TEAMM00:00:0000:02:2600:04:2602:17:4504:11:4204:19:4107:32:3907:32:4210:53:0311:03:2712:57:10
495KNOLL Leszek 593 YJacekBiega Running Team / MotivatoMOTIVATOM00:00:0000:02:2500:04:2502:17:4604:11:4304:19:4007:32:4007:32:4310:53:0511:03:2312:57:10
496WOJCIECHOWSKI Michał 180 YSpartanie DzieciomSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:00:5500:02:3502:11:0204:08:5904:38:4807:43:1507:43:1710:54:1911:01:1712:57:49
497PALIK Marcin 180 XSpartanie DzieciomSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:00:5500:02:3502:11:0404:08:5804:38:4607:43:1308:04:1610:54:1711:01:1612:57:49
498WÓJCIK Dariusz 356 XSprawni InaczejM00:00:0000:02:1500:03:5402:10:2004:10:2804:33:0007:43:0208:02:5510:48:1810:55:2512:57:55
499SURMA Maciej 356 YSprawni InaczejM00:00:0000:02:1200:03:5302:10:1904:10:3004:33:0007:43:0308:03:0910:48:2010:55:2712:57:56
500LASOTA Robert 399 YLuzyxRZESZÓWM00:00:0000:03:3500:06:0902:28:5504:23:1804:39:3307:52:3508:02:4310:48:1410:52:0512:57:57
501PAŁKA Tomasz 399 XLuzyxRZESZÓWM00:00:0000:03:3400:06:0602:28:5404:23:1704:39:3307:52:3008:02:4310:48:1110:52:0612:57:57
502BARANOWSKI Michał 619 YMoralni ZwyciezcyWARSZAWAM00:00:0000:02:2100:04:3602:20:4504:16:2504:38:0707:38:5208:05:1510:55:5011:05:4012:58:47
503KATNER Cezary 619 XMoralni ZwyciezcyWYSZKÓWM00:00:0000:02:2200:04:3502:20:4504:16:2504:38:0707:38:5208:05:1510:55:5111:05:4012:58:47
504ŻUKOWSKI Kamil 31 YBiałostocka Sekta Biegaczy - Team IBIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZYM00:00:0000:02:1600:04:2402:15:2604:09:1804:20:3007:45:4807:57:4210:52:5710:55:0312:58:49
505MOJSAK Wojciech 31 XBiałostocka Sekta Biegaczy - Team IBIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZYM00:00:0000:02:1600:04:2502:15:2604:09:2004:20:3007:45:5007:57:4410:53:0210:55:0512:58:49
506SZARAWARA Łukasz 613 YWYBIEGAJ MARZENIAM00:00:0000:01:5000:03:4302:10:3204:00:1904:18:1107:37:5008:08:5911:00:3811:05:0812:58:54
507GONDEK Andrzej 613 XWYBIEGAJ MARZENIAWARSZAWAM00:00:0000:01:4800:03:4202:10:4804:00:1904:18:1307:37:5208:09:1411:00:4311:05:0912:58:54
508JULKE Sławomir 627 XLOFTSPORTLOFTSPORTM00:00:0000:00:1900:01:2902:19:4004:52:1105:02:0107:59:1608:05:3010:55:5212:58:56
509WIŚNIEWSKI Piotr 627 YLOFTSPORTLOFTSPORTM00:00:0000:00:2100:01:2902:19:3804:52:0105:02:0107:59:1608:05:2910:55:5210:58:1412:58:56
510KOZŁOWSKA Agnieszka 184 YŚwiętokrzyskie CzarowniceKKL KIELCE/BBM KIELCEK00:00:0000:02:0400:04:1202:21:3004:32:0604:44:3208:09:1808:19:4610:53:5510:56:4612:59:26
511JAMRÓZ Mariola 184 XŚwiętokrzyskie CzarowniceFITNESS KLUB TAOK00:00:0000:02:0300:04:1102:21:3104:32:0604:44:3708:09:1808:09:2110:53:5610:56:4812:59:26
512BOROWSKA Dorota 328 Ywkurw_teamWKURW_TEAMK00:00:0000:01:5100:03:5202:18:2004:17:4904:33:4207:46:1508:00:3310:53:5210:59:4212:59:28
513JAKUB Abramczuk 328 Xwkurw_teamWKURW_TEAMM00:00:0000:01:5100:03:5302:18:2304:17:4904:33:4307:46:1508:00:3510:53:5310:59:4312:59:28
514MAZUREK Michał 75 YOrtoreh Skyrunning teamORTOREH TEAMM00:00:0000:01:4000:03:3802:25:4004:36:2904:45:3208:02:5808:16:1211:11:5911:15:1312:59:44
515PIOTROWSKI Andrzej 75 XOrtoreh Skyrunning teamORTOREH TEAMM00:00:0000:01:4000:03:3802:38:5704:36:2904:45:3108:04:4308:16:1011:12:0211:14:5812:59:44
516PILICH Łukasz 177 Ycafe+co delikomat.plBIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:00:3400:01:5902:20:2504:17:0004:29:3107:38:0907:54:5610:51:2010:59:4112:59:50
517PASZEK Marcin 177 Xcafe+co delikomat.plBIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:00:3500:01:5902:20:2004:17:0004:29:2907:38:0607:54:5110:51:1810:51:2112:59:51
518GRYGIERZEC Grzegorz 346 YHardiaciKRAKÓWM00:00:0000:02:1900:04:3302:17:1704:05:2104:23:1407:30:0607:50:2511:09:2911:12:4713:00:05
519POLAK Stanisław 346 XHardiaciKRAKÓWM00:00:0000:02:1900:04:3402:17:1504:05:2004:23:1207:30:0307:50:1611:09:1711:12:4413:00:06
520KRZYŻAK Edward 290 YLos BieganerosLOS BIEGANEROSM00:00:0000:02:0100:04:0102:18:2104:20:2204:31:3907:41:4507:41:4710:58:5810:59:0013:00:27
521FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka 290 XLos BieganerosLOS BIEGANEROSK00:00:0000:02:0000:04:0102:18:2204:20:2204:31:3907:41:4507:58:2510:58:5411:00:3213:00:27
522KOZŁOWSKA Marta 670 XMAGRK00:00:0000:01:4000:03:4002:20:1804:15:4004:29:0707:46:0708:02:3411:02:3611:07:5313:01:50
523ŚWIERCZEK Grzegorz 670 YMAGRM00:00:0000:01:4000:03:4002:20:1804:15:3904:29:0807:46:0708:02:3611:02:3711:07:5413:01:51
524JÓZEFCZYK Tomasz 275 XPosmakuj Run TeamKROSNOM00:00:0000:01:1000:02:5202:14:1504:12:1504:29:0407:51:5208:11:0110:59:4211:01:0013:04:18
525KOSTKA Janusz 275 YPosmakuj Run TeamKROSNOM00:00:0000:01:0900:02:5302:14:1404:12:2404:29:0507:52:0008:11:0410:59:4111:01:0313:04:18
526ŻUBIŃSKI Piotr 688 YRMGWARSZAWAM00:00:0000:00:5800:02:3802:12:3404:16:3804:31:4807:40:4807:56:4010:56:0511:05:2213:04:25
527PODGÓRSKI Sebastian 688 XRMGWARSZAWAM00:00:0000:00:5800:02:3902:12:3404:17:1704:31:5007:40:5607:56:4310:56:0611:05:2213:04:25
528JÓZEFOWICZ Maciej 285 XSpokoiczek TeamKOZIEGŁOWYM00:00:0000:01:5800:03:5902:31:2304:29:3505:04:5908:05:2808:16:5011:06:4711:13:3713:04:31
529MAĆKOWIAK Paweł 285 YSpokoiczek TeamPOZNAŃM00:00:0000:01:5800:04:0002:31:2404:29:3605:04:5908:05:2808:05:3011:06:4811:13:4013:04:31
530KORDECKA Anna 101 Xbrzesko sofa squad K00:00:0000:02:1100:04:1902:25:5304:27:1804:31:1007:57:2608:01:1211:02:4011:05:2913:05:07
531KORDECKI Bartłomiej 101 Ybrzesko sofa squad BRZESKOM00:00:0000:02:1100:04:1902:25:5004:27:1504:31:0907:57:2108:01:1111:02:2611:05:2413:05:07
532MOWNY Adam 476 YORANGE POLSKA 4ORANGE POLSKSAM00:00:0000:01:0100:02:4402:17:2604:19:3504:37:2507:52:4208:17:3310:58:1511:07:1113:06:26
533MĄDRZYK Marek 476 XORANGE POLSKA 4ORANGE POLSKSAM00:00:0000:01:0100:02:4402:17:2604:19:3604:37:2507:52:4408:17:3510:58:1811:07:1213:06:26
534ELMINOWSKI Wojciech 154 YWOBETEAMELBLĄGM00:00:0000:00:2800:01:4802:13:3104:10:3904:18:1307:35:0007:48:0110:30:2510:31:4113:08:21
535NIENADOWSKA Beata 154 XWOBETEAMELBLĄGK00:00:0000:00:2800:01:4702:13:3004:10:3904:18:1207:34:5907:48:0010:30:2310:31:4013:08:21
536BARTNIK Tomasz 139 YKuźnia TriathlonuPOZNAŃM00:00:0000:01:5100:03:4802:18:0404:22:1004:25:4907:48:5707:58:2010:55:4810:56:1213:08:38
537REMLEIN Katarzyna 139 XKuźnia TriathlonuPOZNAŃK00:00:0000:01:5100:03:4802:18:0304:22:1104:25:4907:48:5607:58:2210:55:4610:55:5913:08:38
538MAKOWSKA Olga 543 XCarioca TeamKUŹNIA TRIATHLONUK00:00:0000:02:1900:04:2502:22:2804:19:3704:35:2807:47:4508:06:4211:07:0911:16:3313:11:52
539PIĘTA Bartłomiej 543 YCarioca TeamKUŹNIA TRIATHLONUM00:00:0000:02:2000:04:2502:22:2904:19:3704:35:3307:47:4308:06:4311:07:1011:07:1213:11:53
540KASIBORSKI Adam 668 YSIŁA I HONORM00:00:0000:01:5300:03:4302:02:0603:58:4404:18:1307:36:2708:04:5110:57:5011:03:2913:12:22
541SIEKIERA Kamil 668 XSIŁA I HONORM00:00:0000:01:5300:03:4302:02:0803:58:4404:18:1407:36:2907:36:3110:58:0511:03:3113:12:23
542DZIK Aleksandra 242 XKS Kandahar/BluEmu TeamKS KANDAHAR/BLUEMU TEAMK00:00:0000:00:5000:02:1302:09:0204:03:0404:15:5107:35:4007:54:4210:45:3510:46:0213:14:45
543BIELECKI Jacek 242 YKS Kandahar/BluEmu TeamFRANCISZKANIEM00:00:0000:00:5000:02:1302:09:0204:03:0404:15:5207:35:4007:35:4210:45:3510:47:3713:14:46
544FILIP Paweł 286 YKEREZA LUBLINKEREZA LUBLINM00:00:0000:01:0900:02:5502:16:2704:13:0604:35:5907:48:0507:48:0711:06:1811:11:4713:16:38
545CHOJECKI Dariusz 286 XKEREZA LUBLINKEREZA LUBLINM00:00:0000:01:0900:02:5502:16:2604:13:0504:35:5907:48:0408:03:3511:06:1811:11:4713:16:38
546CIEŚLA Wojciech 596 XŁysinki i brzuszkiWARSZAWAM00:00:0000:02:0200:03:5902:19:3104:14:1904:31:1907:48:3608:08:5711:08:0711:12:5213:17:33
547DREGER Dariusz 596 YŁysinki i brzuszkiGORZÓW WLKP.M00:00:0000:02:0100:04:0002:19:3004:14:1904:31:1907:48:3808:08:5611:08:0911:12:5913:17:34
548RAK Łukasz 203 YKiŁ-aJASŁOM00:00:0000:02:4400:04:5902:25:1704:34:2504:57:0708:10:5408:32:2411:17:0311:23:1213:17:37
549CZEPIEL-RAK Katarzyna 203 XKiŁ-aJASŁOK00:00:0000:02:4400:05:0002:25:1604:34:2504:57:0608:10:5508:32:2511:17:0711:23:1113:17:37
550GÓRECKI Piotr 423 XALE TeamCHORZÓW M00:00:0000:01:4700:03:4602:31:4104:37:3104:50:2807:53:4408:10:1511:00:4611:07:0613:17:40
551NABOŻNA Ewelina 423 YALE TeamRZESZÓWK00:00:0000:01:4600:03:4702:31:4204:37:3104:50:2707:53:4508:10:1511:00:5011:07:0713:17:40
552BÓBSKI Michał 524 XDaszRunLUBLINM00:00:0000:02:3000:04:4302:29:3504:30:0004:39:4607:55:5207:55:5611:04:0811:11:4413:18:06
553BARTOSZEK Mateusz 524 YDaszRunLUBLINM00:00:0000:02:3000:04:4402:29:3504:30:0004:39:4607:55:5107:55:5311:04:0711:11:4313:18:07
554KOWAL Adam Bogusław 380 YDamy Rade!JELCZ-LASKOWICEM00:00:0000:02:4800:05:0802:26:5204:20:2804:42:0207:55:5107:55:5311:14:5611:21:4413:18:16
555WIKTOROWICZ Tomasz 380 XDamy Rade!WROCŁAWM00:00:0000:02:4800:05:0702:26:5004:20:2704:42:0007:55:5007:55:5211:14:5211:14:5413:18:17
556ŁOWCZAK Bartosz 88 YKW / Bike Polo LublinBIKE POLO LUBLINM00:00:0000:03:1300:05:4202:15:3004:01:4704:55:2907:53:3408:16:3711:09:0011:17:1313:18:45
557DRĄCZKOWSKI Piotr 88 XKW / Bike Polo LublinKW LUBLIN/TRICLUBM00:00:0000:03:1200:05:4302:15:3004:01:4704:55:3007:53:3308:16:3811:08:5911:17:1313:18:46
558LIS Jakub 33 XSzaleni i RozbieganiLUBLINM00:00:0000:02:0000:03:5902:10:5004:01:5004:18:0007:22:0607:44:2110:45:4411:04:4813:18:51
559RESZKA Marek 33 YSzaleni i RozbieganiLUBLINM00:00:0000:01:5900:03:5702:10:5004:01:5004:18:0007:22:0507:46:2610:45:4211:04:4713:18:51
560PISKULSKI Tomek 60 YNiepoprawni Napierdalatorzy LIMESHAINM00:00:0000:02:1000:04:1702:13:3103:58:5804:13:5507:32:3408:06:1711:02:5711:17:2813:18:55
561MOCZYŃSKI Maciej 60 XNiepoprawni Napierdalatorzy LAINDONM00:00:0000:02:1000:04:1702:13:3203:58:5704:13:5507:32:3608:06:1611:02:5611:17:2913:18:55
562KAZIMIERSKI Michał 665 YKlub Biegacza GOCHM00:00:0000:00:3300:01:5702:14:2404:06:3904:22:4507:35:1307:50:4410:52:5910:59:3113:19:59
563CHAŁUPA Daniel 665 XKlub Biegacza GOCHM00:00:0000:00:3300:01:5702:14:2004:06:3704:22:4807:35:1707:35:2010:53:0010:59:3613:20:00
564KOKOCIŃSKI Wojciech 606 XKata guruma/vega runnerKATA GURUMA/VEGA RUNNERM00:00:0000:01:3900:03:3802:15:5804:12:1804:29:0107:45:2507:59:3111:01:2611:09:5113:20:15
565LICHWA Grzegorz 606 YKata guruma/vega runnerKATA GURUMA/VEGA RUNNERM00:00:0000:01:3900:03:3802:15:5904:12:1804:29:0007:45:2607:45:2911:01:3111:09:5213:20:15
566MACIEJ Kowalski 581 XMEKSOŚNO LUBUSKIEM00:00:0000:03:1100:05:3302:14:2104:01:1704:26:0707:40:1108:22:2110:59:4411:19:4813:20:27
567SYLWESTRZAK Ewaryst 581 YMEKSPIASECZNOM00:00:0000:03:1100:05:3202:14:2204:01:1704:26:0207:40:1207:40:1410:59:4211:19:4713:20:27
568SOBLIK Łukasz 246 XULICZNICY RUDA RUDA ŚLĄSKAM00:00:0000:02:0500:04:0902:07:5103:54:3104:00:5007:23:5807:35:3410:43:4310:56:0213:20:33
569SZCZYRBOWSKI Michał 246 YULICZNICY RUDA RYBNIKM00:00:0000:02:0900:04:1002:07:5203:54:2904:00:5007:23:5607:35:3310:43:3910:43:4113:20:35
570WOŁCZEK Paweł 557 YZdolny Śląsk KB LEW LEGNICAM00:00:0000:02:1400:04:2302:23:1704:21:0904:44:2608:00:4408:00:4611:17:0211:22:0113:20:49
571SULEJ Kamil 557 XZdolny Śląsk KARPACZM00:00:0000:02:1400:04:2402:23:1604:21:1004:44:2608:00:4408:26:3611:17:0111:22:0213:20:49
572RZECZYCA Adam 482 YRaz kozom śmierć!ŁÓDŹM00:00:0000:03:2300:05:5302:42:1304:52:5605:06:5608:22:0908:45:5611:33:0811:35:4513:21:08
573STANGIERSKA Weronika 482 XRaz kozom śmierć!ŁÓDŹK00:00:0000:03:2300:05:5402:42:1904:52:5605:06:5708:22:0908:38:2011:33:0611:35:4413:21:08
574FIEGA Ryszard 169 YPiagor2015MARATON GORLICE- FESTIWAL BIEGOWY KRYNICAM00:00:0000:00:3300:01:5202:13:5604:19:1304:33:0307:55:4408:07:1711:09:2811:14:0813:23:31
575NIZIOŁ Marian 169 XPiagor2015MARATON GORLICEM00:00:0000:00:3300:01:5302:13:5004:19:1304:33:0207:55:4508:07:1611:09:2911:14:0813:23:31
576GRABOWSKA Maria 420 YPyra i KluskaFAT / TRZEMESZNOK00:00:0000:01:2200:03:1102:12:5404:10:2904:23:5307:44:3507:44:3711:10:5311:15:5213:24:21
577USZYŃSKA Aldona 420 XPyra i KluskaOTK RZEŹNIK / GLIWICEK00:00:0000:01:2200:03:1002:12:5404:10:2904:23:5307:44:3308:04:0411:10:5211:15:5413:24:21
578DEAKI Oktawiusz 686 YRumcajs i CypisekZABRZEM00:00:0000:01:4200:03:2902:08:2103:58:2104:12:1007:31:5408:02:3511:02:5911:10:2813:24:38
579SOPEL Arkadiusz 686 XRumcajs i CypisekGLIWICEM00:00:0000:01:4200:03:2902:08:1903:58:1904:12:1007:31:5408:02:3311:02:5811:10:3013:24:38
580DĄBROWSKA Anna 333 XHomo FaberLUBLINK00:00:0000:02:0800:04:1402:32:5504:39:2704:48:5908:03:3708:17:1911:12:2811:18:5213:24:59
581SKRZYPCZAK Piotr 333 YHomo FaberLUBLINM00:00:0000:02:0800:04:1302:32:5604:39:2704:48:5908:03:3708:17:1911:12:2811:18:5313:24:59
582LISOWSKI Jacek 277 YLawinaM00:00:0000:03:2700:05:5402:34:0604:37:3504:49:4008:21:4608:30:2811:32:0311:32:0513:26:26
583BARCZENTEWICZ Wojciech 277 XLawinaM00:00:0000:03:2700:05:5402:34:0704:37:3404:49:4008:21:4708:30:3011:32:0411:38:4713:26:29
584PAŚKO Rafał 531 YPrzemyski Klub BiegaczaPRZEMYSKI KLUB BIEGACZAM00:00:0000:00:4500:02:2202:18:1804:21:3204:40:2208:04:2608:17:3611:27:3411:32:3113:27:14
585ŻUK Marek 531 XPrzemyski Klub BiegaczaPRZEMYSKI KLUB BIEGACZAM00:00:0000:00:4500:02:2202:18:1604:21:3204:40:2208:04:2208:15:2111:27:1211:32:2813:27:14
586ŁASTOWSKI Waldemar 541 X4RUN Team4RUN TEAM PIŁAM00:00:0000:03:2400:05:5502:28:3504:25:0104:35:2708:02:2008:22:1911:18:1411:29:2313:28:04
587JAREMA Marek 541 Y4RUN Team4RUN TEAM KRAKÓWM00:00:0000:03:2400:05:5502:28:3604:25:0204:40:3108:02:2108:22:2011:18:1811:29:2413:28:05
588ZIĘTEK Marcin 514 YKUMITEJAWORZNOM00:00:0000:01:0900:02:4902:17:1404:21:0804:44:4108:02:0508:25:0611:22:5111:24:4313:28:06
589ZIĘTEK Ireneusz 514 XKUMITEJAWORZNOM00:00:0000:01:0800:02:4802:17:1304:21:0804:44:4108:02:0708:25:0211:22:5411:24:4213:28:07
590RYKAŁA Artur 519 XplamasPLAMASM00:00:0000:02:4400:04:5802:33:5004:37:3604:51:3708:01:5508:03:3811:01:5611:03:4113:28:36
591MART Mariusz 519 YplamasPLAMASM00:00:0000:02:4500:04:5702:33:4904:37:3604:51:3708:01:5408:03:3711:01:5511:03:3913:28:36
592BONDARCZUK Igor 209 YINTROM00:00:0000:02:5300:04:4302:26:1004:24:5104:37:0407:54:3508:13:5711:12:2711:23:0613:28:49
593WIŚNIEWSKI Artur 209 XINTROM00:00:0000:02:5300:04:4302:26:1104:24:5004:37:0307:54:3208:13:5611:12:2611:23:0213:28:50
594SPYCHAŁA Marek 228 XVegan Life TeamKUŹNIA TRIATHLONU M00:00:0000:01:2500:03:1702:32:3004:55:4405:08:1308:23:0108:31:4711:22:5611:24:1413:30:33
595CHODKIEWICZ Tomasz 386 YPier...NieBiegam:)WARSZAWAM00:00:0000:01:1500:03:0502:28:3204:33:5405:07:4508:25:4708:59:4811:39:2511:42:3813:30:47
596GRZANECKI Rafał 386 XPier...NieBiegam:)WARSZAWAM00:00:0000:01:1500:03:0502:28:4304:33:5405:07:4608:25:4808:59:4411:39:3411:42:4213:30:48
597KANIA Krzysztof 312 YSzczęściarzeBIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:01:1400:03:0402:17:0704:11:4904:23:4707:47:5608:02:0011:08:0211:10:5413:31:40
598WOJTYŁA Szymon 312 XSzczęściarzeBIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:01:1500:03:0502:17:0904:11:5204:23:4707:48:0008:02:0111:08:0511:10:5313:31:40
599WOJTASIK Przemysław 652 YPWRKM00:00:0000:01:3500:03:3102:31:4404:31:5304:49:5108:00:0108:00:0311:17:3611:23:1813:31:47
600KĘPA Robert 652 XPWRKRADOMSKOM00:00:0000:01:3500:03:3002:31:4404:31:5204:49:5108:00:0008:24:4011:17:3811:23:3013:31:48
601SOSNOWSKI Łukasz 403 YKITCHEN TEAMKRAKÓWM00:00:0000:03:0100:05:2902:31:5604:35:4304:55:4908:01:5808:22:1511:18:0311:20:4113:32:07
602BOROWSKI Rafał 403 XKITCHEN TEAMWARSZAWAM00:00:0000:03:0100:05:2902:31:5604:35:4304:55:4908:01:5908:22:1411:18:0511:20:4013:32:08
603SŁOMIAK Marian 249 XByle przed DyrektoremGRUDZIĄDZM00:00:0000:00:4200:02:1202:15:2504:19:0804:31:5307:59:2508:15:4711:17:4911:27:5213:33:01
604GAŁECKI Rafał 249 YByle przed DyrektoremNOWOGARDM00:00:0000:00:4200:02:1002:15:2404:19:0704:31:5307:59:2308:15:4611:17:5111:27:5113:33:02
605SOŁODUCHA Hubert 314 XJW 4115GLIWICEM00:00:0000:02:1100:04:0502:16:2804:11:3704:32:4608:00:3608:30:4611:14:0211:28:3413:33:03
606URBAŃSKI Daniel 314 YJW 4115JW 4115M00:00:0000:02:1100:04:0502:16:2804:11:3704:32:4808:00:3608:00:4011:14:0311:28:3613:33:03
607PARTYKA Andrzej 232 XPierogi HuculskieRZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYM00:00:0000:03:2100:05:5102:36:5004:43:4404:53:3308:18:5208:28:3111:27:4211:34:4513:33:05
608KRUK Sławomir 232 YPierogi HuculskieRZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYM00:00:0000:03:2000:05:5102:36:4804:43:4404:53:3308:18:4608:28:2711:27:4211:34:4313:33:05
609CYTRYNOWICZ Tomasz 273 YAliensSOLVITUR AMBULANDOM00:00:0000:03:0800:05:2902:27:0004:23:0504:49:3207:55:5507:55:5811:22:1611:26:1713:33:08
610ROGALA Rafał 273 XAliensSOLVITUR AMBULANDOM00:00:0000:03:0800:05:2902:27:0004:23:0504:49:3307:55:5607:55:5911:22:1711:26:1913:33:08
611MAZUREK Robert 582 YPędziwiatryLUBLIN/ PLASTIC OMNIUMM00:00:0000:03:5600:05:5302:27:0804:28:0404:39:1407:58:0908:12:3011:12:2411:23:1313:33:44
612CIEŚLAK Marek 582 XPędziwiatryWARSZAWAM00:00:0000:03:5600:05:5302:27:1104:28:0404:39:1407:58:1108:12:3411:12:2311:23:2013:33:45
613WNUK Marcin 204 XC U SoonWARSZAWAM00:00:0000:03:2500:05:5202:32:5904:39:2404:48:5808:04:3308:13:1411:12:0211:19:3613:34:05
614WNUK Michał 204 YC U SoonWARSZAWAM00:00:0000:03:2500:05:5202:32:5904:39:2504:49:0008:04:3308:13:1411:12:0011:19:4113:34:06
615TYC Ryszard 498 YJAGUARYKRAKÓWM00:00:0000:03:0300:05:2802:25:0004:22:5504:36:5608:00:1608:19:1111:19:4611:28:3813:34:13
616JEWUŁA Mariusz 498 XJAGUARYKRAKÓWM00:00:0000:03:0300:05:2702:25:0104:22:5504:36:5708:00:1608:19:1511:19:4711:28:3913:34:13
617NOWAKOWSKI Mateusz 48 XCALiforniacyCIECHOCINEK / KM UMK TORUŃM00:00:0000:01:1700:03:0202:21:0204:24:1104:43:5408:13:3908:40:3011:40:5611:47:1513:34:44
618WRÓBLEWSKI Tomasz 48 YCALiforniacyALEKSANDRÓW KUJAWSKIM00:00:0000:01:1700:03:0302:21:0404:24:1204:43:5408:13:4108:40:3311:40:5911:47:1613:34:44
619MADZIARSKA Monika 388 XMonia i SlavkoK00:00:0000:03:0300:05:3002:32:5804:37:2804:56:5008:10:3308:10:3611:26:0911:31:2613:34:49
620WNUCZEK Sławomir 388 YMonia i SlavkoM00:00:0000:03:0300:05:2902:32:5704:37:2804:56:5008:10:3108:31:3311:26:0711:26:0913:34:49
621BUJAK Paweł 681 YCisowianka Team PLCISOWIANKAM00:00:0000:01:5300:03:5202:17:2804:12:3804:29:4607:57:3908:17:5911:15:2711:22:0313:34:50
622BUJAK Kamil 681 XCisowianka Team PLCISOWIANKAM00:00:0000:01:5300:03:5102:17:2704:12:3804:29:4607:57:3608:17:5811:15:2311:22:0013:34:50
623SOWA Jacek 721 YACTIV MEDIA.PLM00:00:0000:00:4000:02:0502:10:2804:15:2904:45:1308:03:3908:32:4711:28:5011:34:4113:35:21
624CZMOK Rafał 721 XACTIV MEDIA.PLM00:00:0000:00:3900:02:0402:10:2504:15:2904:45:1208:03:3808:05:2711:28:5011:34:4013:35:21
625SEMSCH Artur 422 YKS PIDRINA 2GDYNIAM00:00:0000:00:4800:02:2302:10:1004:04:3804:29:2107:47:0008:08:4411:04:3611:16:2813:35:29
626BOŁBOT Piotr 422 XKS PIDRINA 2GDYNIAM00:00:0000:00:4800:02:2202:10:0804:04:3804:29:2207:47:0108:08:4511:04:3911:16:2913:35:30
627GELBERG Maciej 653 XFestiwal BiegowyM00:00:0000:03:2800:06:0102:31:0304:34:3804:52:4208:18:3808:41:0011:42:2411:43:4513:35:43
628BORKOWSKA Emilia 653 YFestiwal BiegowyK00:00:0000:03:2800:06:0102:31:0404:34:4104:52:4308:18:3908:40:5911:42:2211:43:4313:35:43
629SPYRA Mariusz 393 YVISUM CLINIC TEAMRZESZÓWM00:00:0000:00:2800:01:4502:03:5703:57:4704:03:0207:26:4207:26:4511:17:4611:27:0813:35:54
630MAŁEK Andrzej 393 XVISUM CLINIC TEAMRZESZÓWM00:00:0000:00:2700:01:4502:03:5403:57:4604:03:0107:26:4107:46:2411:17:4611:27:1413:35:54
631WIĘZIK Tomasz 219 XBbl Bielsko-BiałaM00:00:0000:01:5900:04:0602:29:2504:41:1905:10:0408:26:2408:39:5911:29:4111:33:0813:36:43
632KWAŚNIK Izabela 219 YBbl Bielsko-BiałaK00:00:0000:01:5900:04:0502:29:2604:41:1905:10:0508:26:2408:40:0011:29:4411:33:1513:36:43
633WASZKIEWICZ Tomasz 455 YW pogoni za duchemDĄBROWA GÓRNICZAM00:00:0000:01:2000:03:0502:13:0004:10:5904:30:3407:47:1908:09:5211:11:0211:21:3013:37:47
634TRZEJA-ZDANOWSKA Dorota 612 Xwlador-duchBĘDZINK00:00:0002:13:2004:10:4204:30:3807:47:1707:47:1911:11:0411:21:2113:37:48
635BRYJA Wojtek 612 Ywlador-duchSTRAWCZYNM00:00:0000:01:2000:03:0602:12:5004:10:4204:30:3707:47:1708:09:5911:11:0511:21:1913:37:48
636LACHERA Marek 455 XW pogoni za duchemKATOWICEM00:00:0000:01:1800:03:0602:12:5804:10:5904:30:3607:47:1808:09:5311:11:0211:21:0413:37:48
637SUPERNAK Łukasz 433 XTata i BananŁAZYM00:00:0000:01:2000:03:0702:12:5104:10:4504:30:3507:47:2108:09:5611:11:0211:21:0113:37:49
638KOWAL Tomasz 433 YTata i BananBĘDZINM00:00:0000:01:2000:03:0602:12:5204:10:4504:30:3607:47:2008:09:5311:11:0311:21:0213:37:50
639CZUBA Adam 448 YBodyKineticKM TRUCHCIK ŁUBIANKAM00:00:0000:02:4600:05:0302:22:3004:17:4804:30:2307:54:3308:18:3511:19:4111:32:1413:37:52
640RAJZER Mariusz 448 XBodyKineticM00:00:0000:02:4600:05:0302:22:3004:17:4804:30:2407:54:3308:18:3411:19:4311:32:1513:37:52
641DOMARADZKA Violetta 717 XRun Vegan TeamRUN VEGAN TEAMK00:00:0000:00:4600:02:2302:17:3704:15:1704:22:0708:04:3608:04:3811:14:4711:23:1413:37:54
642ZAKRZEWSKI Robert 717 YRun Vegan TeamRUN VEGAN TEAMM00:00:0000:00:4600:02:2302:17:3704:15:1704:22:0708:04:3608:17:1711:14:4911:23:1513:37:54
643MROWIEC Michał 421 XPower Rade 1BOBROWIECM00:00:0000:00:5000:02:2102:19:0104:23:0404:43:0808:07:3308:07:3511:16:2411:29:3813:37:59
644NOVIKOV Vitaliy 421 YPower Rade 1MEDIOLANM00:00:0000:00:5000:02:2102:19:0204:23:0404:43:1108:07:3308:07:3511:16:2511:29:3913:37:59
645JASKULSKA Mirela 707 XAkademia Biegania GrudziądzGRUDZIĄDZK00:00:0000:02:4200:05:0102:36:0004:44:0704:56:4908:14:4908:37:2511:41:5511:45:4513:38:02
646JASKULSKI Kazimierz 707 YAkademia Biegania GrudziądzGRUDZIĄDZM00:00:0000:02:4200:05:0102:36:0004:44:0704:56:4908:14:4808:37:2611:41:5411:45:4513:38:02
647FABIŃSKI Marcin 12 XM&M GrudziądzGRUDZIĄDZM00:00:0000:02:4300:04:5402:15:5204:13:0104:27:0207:53:0008:08:3511:11:5411:18:4213:38:04
648ZYGMUNT Marcin 12 YM&M GrudziądzGRUDZIĄDZM00:00:0000:02:4300:04:5502:15:5304:13:0104:27:0407:53:0107:53:0311:11:5611:18:4513:38:04
649GMITEREK Tomasz 34 YSzwagryLBLLUBLINM00:00:0000:02:0600:04:0202:16:4504:13:2704:41:4807:49:4408:21:0211:10:5811:24:1113:38:22
650SZPINDA Sebastian 34 XSzwagryLBLBIŁGORAJM00:00:0000:02:0600:04:0302:16:4204:13:2704:41:4807:49:4308:21:0011:11:0011:24:1013:38:22
651MŁODZIKOWSKI Rafał 250 XSłynni KenijczycyM00:00:0000:02:5800:05:2202:26:3904:24:4304:49:2908:03:4008:29:0711:26:1211:26:1413:38:36
652KIERZKOWSKI Rafał 250 YSłynni KenijczycyM00:00:0000:02:5800:05:2102:26:3804:24:4304:49:3108:03:3708:29:0811:26:1011:36:2313:38:36
653SERWIN Marcin 43 XRun Forrest 2WARSZAWAM00:00:0000:01:4700:03:3102:18:0004:17:1304:34:5208:09:0708:09:0911:31:5211:42:0413:39:25
654JĘDRZEJUK Robert 43 YRun Forrest 2WARSZAWAM00:00:0000:01:4700:03:3202:17:5804:17:1304:34:5208:09:0708:28:1211:31:5111:42:0513:39:26
655STRABEL Łukasz 64 YHARPAGAN KUYAVIABYDGOSZCZM00:00:0000:03:1000:05:3902:30:5904:30:0804:55:3908:04:3508:41:4811:26:4511:39:1913:39:48
656JASIENIECKI Rafał 64 XHARPAGAN KUYAVIABYDGOSZCZM00:00:0000:03:1000:05:3902:30:5804:30:0804:55:4008:04:3708:04:3911:26:4611:39:1913:39:49
657ŁANKIEWICZ Daniel 666 XCONKRET Running TeamTORUŃM00:00:0000:02:5900:05:1902:18:1004:13:1204:36:4507:58:2008:15:0111:15:1611:27:1713:40:25
658BUCZEL Michał 666 YCONKRET Running TeamTORUŃM00:00:0000:02:5900:05:1802:18:1104:13:1304:36:4507:58:2108:15:0711:15:1411:15:1713:40:25
659WĄSOWSKA Jagoda 5 YJAGÓDKIKALIŃSKA TEAMK00:00:0000:01:3500:03:2902:29:1204:31:4004:49:0908:12:2208:31:3211:30:5511:39:1613:40:36
660FALKOWSKI Piotr 5 XJAGÓDKIKALIŃSKA TEAMM00:00:0000:01:3500:03:2902:29:1104:31:3904:49:1008:12:2008:12:2211:30:5611:30:5813:40:36
661OSIKOWSKA Teresa 349 YKOSMALA TeamZAKOPANEK00:00:0000:00:3900:02:1002:27:4604:31:0904:53:4208:18:1608:33:1511:33:2311:37:4913:42:31
662KOSMALA Bartosz 349 XKOSMALA TeamKRAKÓWM00:00:0000:00:3900:02:1102:27:4504:31:0904:53:4108:18:1608:33:1411:33:1911:37:5013:42:31
663KAMIŃSKI Paweł 294 YPorzygani TęcząM00:00:0000:01:0500:02:3902:01:4903:55:3604:13:0107:32:2507:57:2411:20:2011:24:5413:42:56
664REJDYCH Aleksander 294 XPorzygani TęcząJACEKBIEGA RUNNING TEAMM00:00:0000:01:0500:02:3902:01:4903:55:3604:12:5907:32:2207:57:2511:20:1711:24:5313:42:56
665RUSZNIAK Piotr 248 XNo Pie No Sledgehammer TeamPIASECZNOM00:00:0000:02:1100:04:2102:29:1504:28:4804:47:2508:10:4308:38:3011:32:0711:37:3813:43:10
666BUSZEWSKI Jakub 248 YNo Pie No Sledgehammer TeamWARSZAWAM00:00:0000:02:1100:04:2102:29:1404:28:4804:47:2408:10:4508:38:2911:32:0711:37:3813:43:11
667NOWAK Marcin 628 XSaperzy BetaSTALOWA WOLAM00:00:0000:01:1500:02:5002:03:0903:58:5304:24:4008:03:2808:03:3011:32:4711:48:5713:43:43
668WOŁOCH Michał 628 YSaperzy BetaBIŁGORAJM00:00:0000:01:1400:02:4902:03:0803:58:5304:24:5208:03:2608:36:2811:32:4411:50:0213:43:45
669PIETRUSZCZAK Agnieszka 295 XBaba Na Niedźwiedziu ,)TIME4RUNNINGK00:00:0000:02:4100:05:0002:19:5604:19:3004:35:5007:52:5707:53:0011:26:0611:26:0813:44:12
670JAWORSKI Daniel 295 YBaba Na Niedźwiedziu ,)TIME4RUNNINGM00:00:0000:02:4100:05:0002:19:5704:19:2904:35:4907:52:5608:05:5211:26:0711:34:4913:44:12
671SEWERYN Tomasz 462 XDzikusy z lasuKRAKÓWM00:00:0000:02:1600:04:2202:29:2804:33:2904:52:4308:28:1008:37:2611:29:0111:35:5813:44:40
672WOLAK Bartłomiej 462 YDzikusy z lasuNOWY SĄCZM00:00:0000:02:1600:04:2202:29:2804:33:3004:52:4308:28:1108:37:2711:29:0211:35:5913:44:40
673KOŚCIUK Łukasz 435 YPatałachów DwóchAZS UMCS LUBLINM00:00:0000:01:0000:02:4502:10:2104:12:1704:29:5908:11:0208:11:0411:24:4111:28:2713:44:42
674GOŹDZIENIAK Sobiesław 435 XPatałachów DwóchAZS UMCS LUBLINM00:00:0000:01:0000:02:4502:10:2204:12:1704:30:0008:10:5908:11:0111:24:4511:28:2713:44:42
675PIOTROWSKI Bogusław 226 YCLEAREXCLEAREX CHORZÓWM00:00:0000:00:4900:02:2802:34:4104:56:0704:58:1708:38:5308:39:0911:44:0611:44:0813:45:01
676WOLNY Zdzisław 226 XCLEAREXCLEAREX CHORZÓWM00:00:0000:00:4900:02:2902:34:4104:56:0704:58:1808:38:5308:39:0911:44:0811:44:2413:45:01
677DEMBY Michał 404 YLike a lamb to the slaughterMUD GOATSM00:00:0000:03:1200:05:4102:35:2404:49:2005:04:0308:24:3108:48:2411:40:2911:55:2513:45:22
678KOWALSKI Michał 404 XLike a lamb to the slaughterSTEFANOWOM00:00:0000:03:1200:05:4202:35:2504:49:2105:04:0108:24:3208:48:2311:40:2911:55:2413:45:22
679SADKOWSKI Bartosz 693 XRUNMAGEDDONHURAGAN ŁBISKAM00:00:0000:02:1900:04:2802:29:4804:29:4904:56:4308:10:4608:36:5311:39:2211:47:0513:48:03
680SALA Paweł 693 YRUNMAGEDDONŁBISKA RUNMAGEDDONM00:00:0000:02:2000:04:3002:29:5204:29:5004:54:1008:10:5008:36:5211:39:2411:39:2613:48:03
681GAŁĘZIA Grzegorz 102 YSpartanie DzieciomSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:02:2700:04:3902:28:4104:28:1704:46:2008:01:0508:28:4111:32:4011:48:2813:48:10
682KOŁKOWSKI Andrzej 102 XSpartanie DzieciomSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:02:2600:04:4002:28:4104:28:1704:46:2008:01:0508:28:4011:32:3811:48:2713:48:11
683PYTEL Marcin 29 YCommando PytleGDAŃSKM00:00:0000:00:5600:02:3602:08:1204:12:1604:25:3608:09:5508:26:3311:27:3911:27:4113:48:28
684PYTEL Paweł 29 XCommando PytleGDAŃSKM00:00:0000:00:5700:02:3602:08:1504:12:1504:25:3708:09:5608:26:3211:27:3911:27:4113:48:30
685PIOTROWSKI Maciej 407 XUltramaraton PodkarpackiRZESZÓWM00:00:0000:01:0400:02:4702:12:2104:15:3304:28:1108:07:3208:07:3411:31:4111:36:1713:48:51
686BASTIAN Jacek 407 YUltramaraton PodkarpackiSOPOTM00:00:0000:01:0400:02:4702:12:2004:15:3304:28:1108:07:3508:07:3711:31:4111:36:1813:48:51
687LIPSKI Rafał 647 YLipa&RolfWARSZAWAM00:00:0000:03:1400:05:4102:33:1804:32:2704:56:1808:12:4208:36:2011:32:1811:41:5313:48:53
688BISKUP Rafał 647 XLipa&RolfWARSZAWAM00:00:0000:03:1400:05:4102:33:1704:32:2804:56:1808:12:4308:36:3111:32:1811:41:5413:48:53
689MALISZEWSKA Marta 167 Ymarta i witekORTOREH TEAMK00:00:0000:02:2700:04:3802:24:2804:29:0204:37:5708:01:1808:14:4811:20:0011:27:1113:49:10
690SZABELAK Witek 167 Xmarta i witekORTOREH TEAMM00:00:0000:02:2800:04:3802:24:2904:29:0204:37:5808:01:1708:14:4811:19:5911:27:3613:49:10
691TURLEJ Wojtek 487 XPiwoszeWICZYCEM00:00:0000:01:4200:03:4002:14:4404:15:5504:29:4407:57:4808:18:1611:28:4611:35:5613:49:31
692OSMANOWSKI Piotr 487 YPiwoszeKST WŁÓKNIARZM00:00:0000:01:4200:03:4002:14:4504:15:5504:29:4407:57:4908:18:2011:28:4611:35:5413:49:31
693PROSZOWSKI Piotr 151 YSKB Stalowa WolaSKB STALOWA WOLAM00:00:0000:02:5000:05:0902:26:0404:20:5804:40:5508:07:4608:07:4811:35:3111:47:2613:50:49
694SZWED Andrzej 151 XSKB Stalowa WolaSKB STALOWA WOLAM00:00:0000:02:5000:05:1102:26:0304:20:5904:40:5508:07:4508:35:0411:35:3311:47:2813:50:49
695NIECZUJA-OSTROWSKA Anna 496 Ybez bólu nie ma prestiżuLESZNOK00:00:0000:01:3500:03:3202:26:5804:31:1004:52:0508:18:4608:43:3311:44:5511:52:2713:51:40
696SZCZEŚNIAK Dorota 496 Xbez bólu nie ma prestiżuDĄBRÓWKAK00:00:0000:01:3500:03:3202:26:5904:31:1204:52:0308:18:4608:43:3211:44:5711:52:2613:51:42
697KRAJEWSKA Agata 230 XOławaOŁAWAK00:00:0000:02:2800:04:4302:31:3904:39:2204:58:4508:19:1808:46:2911:38:3111:45:0713:52:10
698KIRKIEWICZ Ireneusz 230 YOławaOŁAWAM00:00:0000:02:2700:04:4302:31:3804:39:2204:58:4408:19:1808:46:2911:38:3011:45:0813:52:10
699BIL Marcin 263 XGórale świętokrzyscyKIELCEM00:00:0000:00:3900:02:0702:20:4704:27:1904:46:5708:38:4308:55:5311:44:0011:55:3813:52:23
700MAZURKIEWICZ Mariusz 263 YGórale świętokrzyscyKIELCEM00:00:0000:00:3800:02:0702:20:5104:27:2004:46:5708:38:4408:55:5211:43:5911:55:3813:52:24
701BRUŚ Marcin 81 XSaska WARSZAWAM00:00:0000:01:4000:03:2602:18:4604:12:2504:50:1007:55:4708:30:2511:27:3111:44:0013:54:06
702KUBIK Józef 81 YSaska WARSZAWAM00:00:0000:01:3900:03:2602:18:4704:12:2504:50:1007:55:4708:30:2511:27:3211:44:0113:54:07
703SOCHACKA Elwira 193 XPrzegląd SportowyPRZEGLĄD SPORTOWYK00:00:0000:03:0200:05:2602:37:1404:48:5905:01:4208:22:1608:22:1811:34:0811:38:5213:54:16
704ZANIEWSKI Krzysztof 193 YPrzegląd SportowyCHRISACTIVEM00:00:0000:03:0200:05:2702:37:1404:48:5905:01:4308:22:1408:22:1611:34:1011:38:5513:54:17
705KLIMCZAK Marek 600 YGB Gwarek Tarnowskie GóryGB GWAREK TARNOWSKIE GÓRYM00:00:0000:01:2300:03:1602:17:3904:13:5604:28:4107:51:1008:07:1211:25:2611:31:3713:54:26
706KOZICKI Jacek 600 XGB Gwarek Tarnowskie GóryGB GWAREK TARNOWSKIE GÓRYM00:00:0000:01:2300:03:1702:17:3804:13:5604:28:4107:51:0908:07:1211:25:2711:31:3713:54:26
707ANNA Świerk 148 YNaturalnie JanowiceK00:00:0000:02:2100:04:2602:19:4304:29:1704:41:5308:12:0808:35:0611:51:4111:57:3713:55:06
708ŚWIERK Seweryn 148 XNaturalnie JanowiceM00:00:0000:02:2100:04:2702:19:4404:29:1704:41:5408:12:0908:12:1111:51:4211:57:3713:55:06
709JURA Dorota 711 XUltra Beskid SportULTRA BESKID SPORTK00:00:0000:02:3500:04:4602:28:1804:39:2605:01:5508:28:3709:03:0911:53:4712:07:1313:55:36
710PĘDZIWIATR Jacek 711 YUltra Beskid SportULTRA BESKID SPORTM00:00:0000:02:3500:04:4702:28:1804:39:2705:01:5508:28:3709:03:1011:53:4812:07:1313:55:36
711WYWROT Grzegorz 322 Xwilk i zającM00:00:0000:03:3700:06:1102:29:4304:29:5804:46:3008:15:1508:45:4511:34:3411:53:2213:55:45
712BRZEZIŃSKI Michał 322 Ywilk i zającM00:00:0000:03:3700:06:1202:29:4204:29:5904:46:3008:15:1308:45:4311:34:3211:53:2413:55:45
713PYTEL Stanisław 538 YScyzorykiM00:00:0000:01:4400:03:4402:21:1804:23:3804:40:4308:05:5408:30:1611:29:1411:36:1213:56:13
714KRUK Tomasz 538 XScyzorykiM00:00:0000:01:4400:03:4402:21:1204:23:3504:40:4408:05:4608:05:4811:29:0911:36:0713:56:14
715KAŁA Maciej 510 YEkipa rzeźnikówCHEŁMEKM00:00:0000:03:0400:05:0802:25:3304:21:3204:36:0507:50:5508:11:5111:15:2811:23:5513:57:06
716DZIADOWIEC Łukasz 510 XEkipa rzeźnikówCHEŁMEKM00:00:0000:03:0400:05:0702:25:3304:21:3304:21:3807:50:5608:11:4811:15:2811:15:3013:57:06
717OLEŃSKI Paweł 327 YniedozabieganiaRUN RUCIANE-NIDAM00:00:0000:01:3600:03:3102:23:5104:26:5804:51:5008:12:4908:46:5111:50:1411:54:4413:57:12
718KUROWSKI Kuba 327 XniedozabieganiaHELBEJ PUŁAWYM00:00:0000:01:3700:03:3102:23:5304:26:5804:51:5008:12:5008:12:5211:50:0511:54:4513:57:12
719SZYMAŃSKI Dariusz 17 YZJEDNOCZENI KLECZEWOSIR KLECZEWM00:00:0000:00:5900:02:4202:26:3604:38:1705:04:3208:16:2108:34:5211:41:2811:41:3013:57:23
720FRYDRYCHOWSKI Przemysław 17 XZJEDNOCZENI KLECZEWOSIR KLECZEWM00:00:0000:00:5900:02:4202:26:3504:38:1605:04:3108:16:1808:34:5211:41:2411:47:0613:57:23
721BRONCEL Sebastian 62 XLuźna gumaTYCHYM00:00:0000:02:1200:04:1902:31:5504:46:0605:01:0108:11:4208:29:3511:32:2611:48:5913:57:44
722WYRWAS Piotr 62 YLuźna gumaSŁUPNOM00:00:0000:02:1300:04:2002:31:5504:46:0805:01:0208:11:4208:11:4411:32:3011:48:5813:57:44
723DERWICH Łukasz 589 XGOPR Bieszczady 03SANOKM00:00:0000:02:1400:04:2102:20:2804:19:4804:38:4108:11:2308:26:3011:50:3811:50:4013:58:39
724BARCZENTEWICZ Przemysław 589 YGOPR Bieszczady 03SANOKM00:00:0000:02:1500:04:2002:20:3104:19:4904:38:4108:11:2308:11:2511:50:3911:55:5113:58:39
725AST Anna 225 XaKwadratNOWA SÓLK00:00:0000:01:3200:03:2002:18:1904:23:2404:50:3308:11:5408:36:4511:39:5711:42:1113:58:59
726NOWAK Piotr 447 XBracia NKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM00:00:0000:03:3000:06:0002:37:2904:50:1904:59:1108:29:2308:47:4411:56:4712:02:2213:58:59
727NOWAK Paweł 447 YBracia NKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM00:00:0000:03:3000:06:0002:37:2804:50:1904:59:1108:29:2308:47:4911:56:4812:02:2313:58:59
728SEPIOŁ Anna 225 YaKwadratPIŁAK00:00:0000:01:3100:03:2002:18:1804:23:2404:50:3208:11:5408:36:4311:39:5611:42:1213:58:59
729GRABOWSKA Joanna 374 XCaryńska to ZłooooTORUŃK00:00:0000:03:0800:05:3502:36:0704:50:3505:01:0308:26:1408:42:2811:46:3711:50:4313:59:15
730NĘDZUSIAK Dariusz 374 YCaryńska to ZłooooCIECHOCINEKM00:00:0000:03:0800:05:3502:36:0704:50:3405:01:0308:26:1308:26:1611:46:3911:50:4413:59:16
731HOMAN Marta 602 YDelta szwadron supercool komando wilków alfaPOZNAŃK00:00:0000:02:3400:04:4802:36:5904:30:5405:02:2908:23:0008:58:3311:47:3611:50:1914:00:20
732ŻURAWSKI Tomasz 602 XDelta szwadron supercool komando wilków alfaPOZNAŃM00:00:0000:02:3400:04:4802:36:5904:30:5405:02:2908:22:5908:58:3211:47:3311:50:1914:00:20
733RIEFF Tomasz 662 XTojtekWARSZAWAM00:00:0000:02:1100:04:1802:28:4504:34:1904:43:2008:09:1308:21:2811:28:3411:36:0514:00:29
734SZCZOŁEK Wojciech 662 YTojtekWARSZAWAM00:00:0000:02:0900:04:1802:28:4404:34:1904:43:1908:09:1608:09:1811:28:3511:36:0214:00:29
735JURECZKO Rafał 39 XKuzyniOLKUSZM00:00:0000:01:2800:03:1902:04:0804:00:4504:19:3807:51:1407:51:1611:35:4111:39:1314:00:35
736NOWAK Lucjan 39 YKuzyniKRAKÓWM00:00:0000:01:2900:03:1802:04:0904:00:4604:19:3807:51:1308:19:3211:35:4311:39:1414:00:35
737JANASIK Leszek 485 XTurbo Pruszków / STO-nogi MilanówekPRUSZKÓWM00:00:0000:02:5600:05:1302:28:2804:30:2204:54:0208:38:4609:04:5112:03:1112:05:5614:00:48
738PASTERNAK Teodor 485 YTurbo Pruszków / STO-nogi MilanówekPRUSZKÓWM00:00:0000:02:5700:05:1502:28:3004:30:2304:54:0208:38:4809:04:4412:03:1212:05:4414:00:48
739BIELECKI Adam 425 XTuptusieSTAJNIE ŁOPUCHOWSKIEM00:00:0000:03:2500:05:5602:37:4604:46:4004:59:2608:26:4808:48:5311:56:0512:02:2914:00:59
740BUGAJNY Paweł 425 YTuptusieSTAJNIE ŁOPUCHOWSKIEM00:00:0000:03:2700:05:5702:37:4604:46:4104:59:2708:26:5208:48:5511:56:0412:03:3214:01:00
741FARBISZEWSKI Marek 547 XORANGE POLSKA 5ORANGE POLSKAM00:00:0000:00:3600:02:0902:22:1904:23:2304:43:3608:04:4608:34:5011:35:2911:45:0614:01:02
742WYSOKIŃSKI Jerzy 547 YORANGE POLSKA 5ORANGE POLSKAM00:00:0000:00:3600:02:0902:22:2004:23:2304:43:3608:04:4608:34:5111:35:2411:45:0614:01:02
743DĘBIEC Karina 377 YOBY TALALARYMANÓWK00:00:0000:02:2300:04:3402:20:3004:14:1904:38:4708:11:5308:35:0911:32:1711:38:2414:01:18
744FYDA Piotr 377 XOBY TALALAKROSNOM00:00:0000:02:2300:04:3402:20:3004:14:1804:36:2908:11:5208:35:0911:32:1611:38:2414:01:18
745RAMM Aleksander 255 YSmiley UltrasM00:00:0000:01:4400:03:4202:36:2104:58:5608:40:2009:11:2611:57:4612:07:3914:01:53
746BUSZKO Sławomir 255 XSmiley UltrasM00:00:0000:01:4400:03:4202:36:2204:58:5708:40:1909:11:2711:57:4812:07:4014:01:53
747KARPA Katarzyna 569 XBeKaCZEWARSZAWAK00:00:0000:01:0300:02:5302:21:0104:24:5804:41:2908:09:3308:35:2111:42:2611:54:2514:02:28
748WASZCZYK Bernard 569 YBeKaCZEWARSZAWAM00:00:0000:01:0300:02:5302:20:5904:24:5604:41:3108:09:3208:09:3411:42:2511:54:2214:02:28
749BAZAŁA Maciej 488 XUKA OILWARSZAWAM00:00:0000:00:4600:02:1702:15:2804:18:0704:28:5207:53:5608:18:5711:33:0411:36:4814:04:09
750BALTYN Jacek 488 YUKA OILPRUSZKÓWM00:00:0000:00:4600:02:1702:15:2904:18:0704:28:5107:53:5508:18:5611:33:0111:36:5014:04:10
751KOS Tomasz 239 XUltra Beskid SportBIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:00:4800:02:2602:16:4804:21:2704:21:3308:30:3908:43:3911:52:2612:06:0414:04:14
752JASIŃSKI Krzysztof 298 YGRUBE KORZENIELUBLINM00:00:0000:01:3800:03:3702:23:1904:25:0904:36:4408:41:4408:57:4111:48:0111:50:2414:04:15
753KARCZ Kuba 239 YUltra Beskid SportBUCZKOWICEM00:00:0000:00:4800:02:2602:16:5104:21:3204:55:0508:30:4208:43:4111:52:2712:06:0414:04:15
754ADYNOWSKI Łukasz 298 XGRUBE KORZENIELUBLINM00:00:0000:01:3900:03:3602:23:1904:25:0904:36:4408:41:4308:57:4411:48:0111:50:2414:04:16
755SIENKIEWICZ Piotr 660 XtrabantSTJM00:00:0000:01:5400:03:5402:14:1104:12:4504:32:5107:58:4008:11:3711:17:3111:23:0514:04:52
756TRZPIL Maciej 660 YtrabantKWWM00:00:0000:01:5400:03:5402:14:0804:12:4504:32:5107:58:4108:11:3911:17:2911:23:0414:04:52
757WÓJCIK Julian 157 XSZWLA StargardSTARGARDM00:00:0000:03:0300:05:1202:31:5304:41:1305:00:0208:27:0708:27:0912:07:5712:12:5414:04:58
758ROTTER Daniel 157 YSZWLA StargardSTARGARDM00:00:0000:03:0100:05:1102:31:5404:41:1305:00:0308:27:0508:57:0512:07:5812:12:5514:04:59
759MIKOŁAJCZYK Marcin 673 XPRZESPOLEWM00:00:0000:01:4700:03:3902:26:2404:29:2804:57:2308:29:2608:46:4411:44:0712:01:3914:05:17
760HARAŚ Karol 673 YPRZESPOLEWM00:00:0000:01:4900:03:4102:26:3704:29:2804:57:2308:29:2708:46:4511:44:0912:01:4014:05:18
761ROZYNEK Dariusz 546 YZieliniec TeamPOZNAŃM00:00:0000:03:0200:05:2402:23:2304:20:4104:48:3108:03:1308:36:2411:32:1011:39:1414:05:30
762KONDASZEWSKI Dariusz 546 XZieliniec TeamPIOTRKÓW TRYB.M00:00:0000:03:0200:05:2302:23:2304:20:4104:48:2808:03:1408:36:2211:32:0611:32:0814:05:31
763SAŁAPA Kamil 413 YSapex Strong TeamOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM00:00:0000:02:1400:04:2602:30:5804:37:5004:50:3508:20:0608:31:4411:39:5211:49:0214:05:51
764CZOPKO Kamil 413 XSapex Strong TeamGDYNIAM00:00:0000:02:1500:04:2602:30:5904:37:5004:50:3608:20:0708:32:0311:39:5311:49:0414:05:52
765KRAWCZYK Marcin 86 YSONSIEDZIWARSZAWAM00:00:0000:02:2900:04:4302:29:4304:27:2904:44:0208:07:2608:33:4811:45:1711:47:0414:05:57
766KIERENKO Paweł 86 XSONSIEDZIWARSZAWAM00:00:0000:02:2900:04:4302:29:4304:27:2904:44:0508:07:2708:33:4911:45:1611:47:0314:05:58
767BRYŁA Krzysztof 489 XKontuzjowaniM00:00:0000:01:1500:03:0502:23:1304:29:2204:43:0208:22:0808:48:1311:55:5611:59:5014:06:02
768POLAK Szymon 489 YKontuzjowaniKOSZALINM00:00:0000:01:1500:03:0502:22:3104:29:2104:43:0208:21:5808:22:0011:55:3311:59:4914:06:02
769SZPONAR-ŻUROWSKA Anna 119 YWentyl i RingabulinaKICINK00:00:0000:02:4600:05:0402:38:5504:51:5105:15:3008:30:5309:03:4712:05:0812:11:1414:06:23
770ŻUROWSKI Marcin 119 XWentyl i RingabulinaKICINM00:00:0000:02:4600:05:0302:38:5604:51:5105:15:3108:30:5409:03:4812:05:1112:11:1314:06:23
771PONIEWIERSKI Marek 715 YSGO GdańskM00:00:0000:03:3000:06:0202:37:1504:46:5905:08:3508:38:5908:55:4211:56:1311:57:2114:07:05
772KURS Kamil 715 XSGO GdańskM00:00:0000:03:3000:06:0202:37:1604:47:0005:08:3808:38:5808:55:4311:56:1911:57:2314:07:05
773MRÓZ Paweł 289 YMrozy TeamOŚWIĘCIMM00:00:0000:03:1400:05:4202:35:2204:50:0305:14:5808:34:2409:04:5712:00:2012:10:0114:07:41
774MRÓZ Jarosław 289 XMrozy TeamŻORYM00:00:0000:03:1400:05:4302:35:2104:50:0305:14:5908:34:2309:04:5612:00:1912:09:5914:07:41
775KRAUZE Tomasz 342 YWrocławskie MorsyWROCŁAWSKIE MORSYM00:00:0000:03:3500:06:0902:31:3104:37:1004:49:4508:27:3008:44:2611:55:5811:56:0014:08:45
776KOMÓR Wiesław 342 XWrocławskie MorsyWROCŁAWSKIE MORSYM00:00:0000:03:3500:06:1002:31:3204:37:1104:49:4408:27:3208:27:3411:56:0212:00:1514:08:46
777WŁODARCZYK Teresa 332 Ybbl ToruńBBL TORUŃK00:00:0000:03:0900:05:3502:36:2004:50:1804:59:2108:27:4908:40:3111:54:1211:57:4014:09:59
778NOWAK Jarosław 332 Xbbl ToruńBBL TORUŃM00:00:0000:03:0900:05:3602:36:2004:50:1804:59:2108:27:4908:40:3211:54:1311:57:4114:10:00
779ZOK Karol 45 XKA-RO TeamM00:00:0000:02:2800:04:4002:18:3504:19:5604:37:2008:08:2408:30:0211:43:3311:59:1614:10:00
780OSINSKI Robert 45 YKA-RO TeamM00:00:0000:02:2800:04:4002:18:3604:19:5704:37:2008:08:2508:08:2811:43:3511:59:1514:10:00
781SOBOCIŃSKI Stanisław 643 YZ wąsemSKPB WARSZAWAM00:00:0000:02:0100:04:1502:34:0004:46:1204:56:5708:46:5709:05:2712:08:3712:19:3814:10:21
782RATAJEWICZ Maciek 643 XZ wąsemSPELEOKLUB WARSZAWSKIM00:00:0000:02:0100:04:1502:34:0104:46:1204:56:5708:46:5709:05:2812:08:3512:19:4014:10:21
783JAMA Rafał 504 YWater TeamRZESZÓWM00:00:0000:03:0400:05:3002:35:0904:36:2804:46:1208:14:3808:29:3211:40:3911:52:1314:10:23
784GWIZDAK Bartosz 504 XWater TeamRZESZÓWM00:00:0000:03:0500:05:3202:35:0904:36:2804:46:1208:14:3708:29:3011:40:4011:52:0414:10:23
785RECZUCH Andrzej 65 YBiegamy we Wrocławiu / GET RUNBIEGAMY WE WROCŁAWIUM00:00:0000:01:2700:03:2002:15:1804:09:2804:27:2507:56:3708:19:4311:32:1011:32:1214:10:24
786LIPUTA Grzegorz 65 XBiegamy we Wrocławiu / GET RUNBIEGAMY WE WROCŁAWIUM00:00:0000:01:2800:03:1902:15:1704:09:2904:27:2507:56:3708:19:4411:32:1211:44:0814:10:25
787WYPYCH Arkadiusz 274 YBoscy ŻigoloPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM00:00:0000:00:5200:02:3202:19:2204:19:2904:37:5908:14:3308:41:4111:52:3211:58:4514:10:34
788ŻYCHLIŃSKI Miłosz 274 XBoscy ŻigoloŁÓDŹM00:00:0000:00:5200:02:3202:19:1904:19:2804:37:5908:14:3208:41:3911:52:3011:58:4214:10:34
789STEPAK Włodek 680 XAktywni KoninAKTYWNI KONINM00:00:0000:02:0500:04:0902:26:1704:28:1904:43:4108:14:4708:34:5811:47:0411:59:0314:10:38
790PILARSKI Jacek 680 YAktywni KoninAKTYWNI KONINM00:00:0000:02:0500:04:0802:26:1604:28:2004:43:4108:14:4708:34:5711:47:0311:59:0214:10:38
791WOLAŃSKI Witosław 6 YJeszcze Trochę -- TrójmiastoGDAŃSKM00:00:0000:01:3000:03:2402:28:2704:34:4304:53:4008:30:5208:51:3912:04:3612:09:4914:10:43
792MALIŃSKI Marek 6 XJeszcze Trochę -- TrójmiastoGDAŃSKM00:00:0002:28:5104:34:4504:52:4708:30:5408:51:0812:04:4712:09:4914:10:45
793MICHAŁOWSKI Maciej 50 YSzybcy i PiękniŁKW ŁÓDŹM00:00:0000:01:0300:02:3702:11:2104:12:2304:25:5308:06:1808:26:4411:50:1712:01:4114:11:16
794PACZESNY Janusz 50 XSzybcy i PiękniŁÓDŹM00:00:0000:01:0300:02:3802:11:2104:12:2304:25:5308:06:1908:26:4511:50:1912:01:4214:11:17
795BIERNACKI Tomasz 191 XTSASANDOMIERZM00:00:0000:00:5900:02:4202:31:3004:40:0705:18:1608:46:0109:19:3212:12:5312:18:4214:12:04
796ŁUCZAK Bartosz 133 YTEAM SANDOMIERZSANDOMIERZM00:00:0000:00:5800:02:4202:31:2804:40:0605:18:1608:45:5609:19:1612:12:5312:18:4214:12:04
797BŁAJSZCZAK Paweł 191 YTSASANDOMIERZM00:00:0000:00:5800:02:4202:31:2904:40:0605:18:1708:46:0109:19:2012:12:5112:19:0614:12:05
798TOSIEK Sylwester 405 YFit&LazyM00:00:0000:02:2600:04:2302:16:3004:14:5204:30:2108:18:2608:42:5711:56:1312:00:1014:13:18
799ZAKRZEWSKI Piotr 405 XFit&LazyM00:00:0000:02:2600:04:2802:16:3104:14:5304:30:2108:18:2808:43:0011:56:1912:00:1114:13:18
800WITCZAK Jolanta 532 XZabiegani LusówkoK00:00:0000:01:5600:03:4802:14:5704:12:3404:25:5607:48:1708:01:1611:32:1311:46:4714:13:30
801RATAJCZAK Rajmund 532 YZabiegani LusówkoM00:00:0000:01:5600:03:4902:14:5904:12:3504:25:5707:48:1908:01:1811:32:1411:46:5214:13:32
802SATERNUS Jacek 83 YBARELZABRZEM00:00:0000:01:4400:03:4102:24:5904:33:5004:45:5208:43:2009:07:3511:56:0912:00:4014:13:39
803BABIŃSKI Szymon 83 XBARELZABRZEM00:00:0000:01:4300:03:4002:25:0004:33:4804:45:5108:43:2009:07:3411:56:0812:00:3914:13:39
804MIKOŁAJCZYK Adam 397 XMJDOPMJDOPM00:00:0000:01:5400:03:5302:27:0704:33:1504:43:3908:27:0408:44:5511:45:5711:50:5914:13:44
805SZCZEPAŃSKI Sławomir 397 YMJDOPMJDOPM00:00:0000:01:5600:03:5302:27:1104:33:1704:43:4008:27:0608:44:5611:45:5811:50:5914:13:44
806SZWAJ Mariusz 287 YKresowiacyWŁODAWAM00:00:0000:01:4300:03:4302:26:5204:29:1804:54:4108:11:1808:11:2011:46:2512:08:3214:14:24
807JARZYNKA Krzysztof 287 XKresowiacyLUBLINM00:00:0000:01:4400:03:4302:26:5104:29:1804:54:4208:11:1808:50:1611:46:2512:08:3314:14:24
808ŚLĄCZKA Arkadiusz 109 XFinisz RymanówFINISZ RYMANÓWM00:00:0000:03:0800:05:3402:31:5904:33:5504:54:1208:09:3108:14:3911:27:0511:28:1314:14:49
809ZAGDAŃSKI Robert 109 YFinisz RymanówMACHNÓWKAM00:00:0000:03:0900:05:3402:32:0004:33:5504:54:1208:09:3108:14:4011:27:0711:28:1414:14:50
810JĘDRZEJCZYK Agnieszka 370 YEwa & AgaK00:00:0000:02:1000:04:0902:22:1204:30:0904:43:0408:19:0008:45:5711:54:2612:04:4714:16:45
811POLAK Ewa 370 XEwa & AgaK00:00:0000:02:1000:04:1002:22:1304:30:0904:42:5708:19:0108:19:0311:54:2712:04:5314:16:45
812KRAWCZYK Karolina 68 XNarwani SceptycyWARSZAWAK00:00:0000:01:3600:03:3602:23:2204:18:5504:31:0507:54:3708:14:4911:34:2911:40:4214:16:55
813KRAWCZYK Michał 68 YNarwani SceptycyWARSZAWAM00:00:0000:01:3700:03:3602:23:2204:18:5604:31:0407:54:3908:14:4511:34:3111:40:4314:16:55
814DĄBROWSKI Zbigniew 74 XŁowcy KilometrówWOŁOMINM00:00:0000:02:2400:04:3602:24:0204:29:1704:48:0908:26:1508:26:1712:10:3812:18:5714:17:13
815MIODUSZEWSKI Paweł 74 YŁowcy KilometrówWARSZAWAM00:00:0000:02:2400:04:3602:24:0304:29:1604:48:0908:26:1608:56:1312:10:3812:18:5914:17:13
816GŁÓWKA Maciej 174 YBE BETTERBE BETTERM00:00:0000:03:3500:06:0902:39:5904:49:5205:07:2508:41:4109:04:4711:58:3312:11:5114:17:20
817GÓRSKI Maciej 174 XBE BETTERBE BETTERM00:00:0000:03:3400:06:0902:39:5904:49:5205:07:2508:41:4009:04:4611:58:3312:11:5314:17:20
818MARGAS Grzegorz 30 YMałopolska TeamPROSZOWICEM00:00:0000:02:1300:04:2002:31:3904:47:0104:58:5508:26:2708:45:0211:57:1811:57:2014:17:51
819JEZIERSKI Marek 30 XMałopolska TeamCHRZANÓWM00:00:0000:02:1300:04:1902:31:4304:46:5504:46:5808:25:5408:45:0111:51:4312:02:4214:17:51
820MIKOWSKI Artur 202 YAlnor GRÓJECM00:00:0000:03:0600:05:2902:26:5804:29:5104:49:3108:30:4009:04:0812:11:3612:12:3814:18:16
821GMAJ Daniel 202 XAlnor GRÓJECM00:00:0000:03:0600:05:2902:26:5604:29:5104:49:3108:30:4109:04:0912:11:3712:12:3914:18:17
822KUBASIK Łukasz 663 Y "przed zawałem"PRZEMYŚLM00:00:0000:00:3300:01:5202:07:3304:12:1304:28:4008:03:1908:03:2111:31:5411:41:2714:18:23
823PODOLAK Zbigniew 663 X "przed zawałem"PRZEMYŚLM00:00:0000:00:3300:01:5202:07:3104:12:1304:28:4008:03:2008:03:2211:31:5011:31:5214:18:24
824KUCZEWSKI Piotr 394 YŁysy i GrubyM00:00:0000:03:3400:06:0802:42:0904:58:2005:13:5508:38:3308:51:3111:59:4112:05:2514:18:28
825BŁACHOWICZ Rafał 394 XŁysy i GrubyZABIEGANI MIELECM00:00:0000:03:3400:06:0802:42:1204:58:2205:13:5608:38:3508:51:3211:59:4412:05:2414:18:28
826MORGA Cezary 382 YPędzące żółwieWARSZAWAM00:00:0000:01:0900:02:5602:33:1804:48:2305:07:5508:27:4508:27:4811:57:4512:07:0014:18:33
827SZCZESZEK Łukasz 382 XPędzące żółwiePOZNAŃM00:00:0000:01:0900:02:5602:33:1504:48:2405:07:5408:27:4608:27:4811:57:4712:06:5914:18:33
828GÓRA Tomasz 556 XReprezentujSiebie.plSTRZYŻÓWM00:00:0000:01:3000:03:2402:22:3204:23:3204:38:0108:12:5808:26:3411:43:2011:54:1014:18:34
829NOWAK Łukasz 556 YReprezentujSiebie.plSTRZYŻÓWM00:00:0000:01:3000:03:2302:22:3304:23:3104:38:0108:13:0008:26:3811:43:2811:54:1214:18:34
830OKRUTNIAK Sławomir 351 YZabierzów BiegaNIEGOSZOWICEM00:00:0000:01:5000:03:4902:31:4604:38:4604:51:2008:16:1208:39:5311:56:1811:58:1414:19:46
831POTĘGA Izabela 351 XZabierzów BiegaNIEGOSZOWICEK00:00:0000:01:4900:03:5002:31:4504:38:4604:51:2008:16:1308:39:5411:56:2211:58:1514:19:46
832TROJNAR Damian 125 XTeam Leżajsk - DębnoJUTRZENKA DĘBNOM00:00:0000:02:5400:05:1402:28:3404:40:4604:57:3608:29:3308:49:2611:44:1812:05:0814:20:06
833TUTKA Maksymilian 125 YTeam Leżajsk - DębnoLEŻAJSKM00:00:0000:02:5400:05:1302:28:3504:40:4704:57:3608:29:3308:49:2811:47:5412:05:1114:20:07
834JACH Paweł 590 XDogonić wiewióraMACIEK BIEGAM00:00:0000:01:1600:03:0602:31:4004:40:3605:06:3308:27:2908:53:4311:52:5312:10:5814:20:09
835MOLENDA Michał 590 YDogonić wiewióraJESZCZE PRZYSPIESZĘM00:00:0000:01:1600:03:0602:31:4104:40:3605:06:3308:27:2808:53:4211:52:5312:10:5614:20:09
836DRAGON Przemysław 94 YByle dobiec:)POŁANIECM00:00:0000:00:5200:02:3002:20:1704:42:2904:52:3608:34:1708:45:1211:55:2012:02:2514:21:03
837HANDZEL Wioletta 94 XByle dobiec:)KRAKÓWK00:00:0000:00:5200:02:3002:20:1504:42:2904:52:3608:34:1908:45:1111:55:1912:02:2414:21:03
838PIOTROWSKI Lech 568 XLKS ZANTYR SZTUMSZTUMM00:00:0000:01:4600:03:4802:33:0304:40:3005:04:2008:16:2208:58:5712:02:5812:03:0014:23:27
839ROZENBERG Sławomir 568 YLKS ZANTYR SZTUMSZTUMM00:00:0000:01:4700:03:4802:33:0104:40:3005:04:1608:16:2208:58:5412:02:5412:12:5014:23:27
840WILK Dariusz 605 XMSport - SpartanieMSPORTM00:00:0000:03:0600:05:3202:47:2905:07:4105:22:0908:45:3308:57:1112:04:4312:04:4514:23:30
841WILK Rafał 605 YMSport - SpartanieSPARTANIEM00:00:0000:03:0600:05:3202:47:2505:07:4005:22:1008:45:3308:57:1212:04:3812:04:4014:23:30
842KASZA Jarosław 633 YTeam ASA - Biegiem po ZdrowieKREMPNAM00:00:0000:02:1600:04:2402:31:1604:30:0704:56:4208:09:4708:09:4911:57:5111:57:5314:23:31
843ZEGAR Damian 633 XTeam ASA - Biegiem po ZdrowieROPCZYCEM00:00:0000:02:1700:04:2502:31:1604:30:0504:56:4108:09:4508:09:4711:57:5012:26:1814:23:31
844KUŹMA Karol 310 XYulo Run Team Siedlce IIYULO RUN TEAM SIEDLCEM00:00:0000:01:2900:03:2302:23:1204:22:0704:45:3608:09:1408:35:1311:56:4012:03:4714:23:46
845POWAŁKA Michał 310 YYulo Run Team Siedlce IIYULO RUN TEAM SIEDLCEM00:00:0000:01:2900:03:2302:23:1304:22:0804:45:3708:09:1708:09:1911:56:4412:03:5014:23:46
846PIOTROWSKI Paweł 426 YPROTONGOSTYŃM00:00:0000:02:2500:04:3702:20:4904:25:2804:41:3508:25:2608:56:1812:02:3712:09:0614:23:47
847MARCINKOWSKI Przemysław 426 XPROTONGOSTYŃM00:00:0000:02:2600:04:3602:20:5404:25:2804:41:3508:25:2508:56:2012:02:3812:02:4014:23:48
848SZPAKOWSKI Zbigniew 445 YPĘDZIWIATR RZEŹNICY BIAŁYSTOKPĘDZIWIATR BIAŁYSTOKM00:00:0000:01:5600:03:5202:10:5803:57:4204:08:3107:02:0207:15:1911:07:0711:07:0914:24:32
849KITLAS Dariusz 445 XPĘDZIWIATR RZEŹNICY BIAŁYSTOKPĘDZIWIATR BIAŁYSTOKM00:00:0000:01:5700:03:5102:10:5803:57:4304:08:3007:02:0207:15:1811:07:0711:07:0914:24:32
850SKROK Dariusz 649 YNTT TRIADANTT TRIADAM00:00:0000:02:0000:04:0302:18:4904:13:2804:24:2207:53:3508:07:0011:47:5111:53:4714:24:50
851BILSKI Przemysław 649 XNTT TRIADANTT TRIADAM00:00:0000:02:0100:04:0402:18:4904:13:2804:24:2307:53:3607:53:3811:47:5911:53:4914:24:53
852BARAŃSKA Celestyna 701 XAccentureK00:00:0000:03:3400:06:0602:43:4505:04:0905:23:1808:52:1309:11:2012:09:0012:15:2214:25:36
853RZYWUCKI Wojciech 701 YAccentureM00:00:0000:03:3300:06:0702:43:4205:04:1005:23:1908:52:1309:11:2212:09:0112:15:2314:25:37
854ŻOCHOWSKI Piotr 398 XDZIDA TEAMPROMYK CIECHANÓWM00:00:0000:01:1600:03:0502:20:0804:24:5904:42:5908:23:5508:56:0912:05:0712:05:0914:27:21
855BUDZICH Wojciech 398 YDZIDA TEAMPROMYK CIECHANÓWM00:00:0000:01:1700:03:0502:20:0804:25:0004:43:0008:23:5308:56:0712:05:0412:17:1514:27:21
856PARSONS Alan 650 YWITCM00:00:0000:03:2900:05:5902:35:1604:49:3505:04:4308:27:2108:48:3212:05:1912:11:5414:27:33
857ROMERO Juan Luis 650 XWITCM00:00:0000:03:2800:05:5902:35:1804:49:3505:04:4408:27:2308:48:3312:05:1912:11:5514:27:34
858ŁOPATA Grzegorz 79 YBody4U TeamMIKOŁÓWM00:00:0000:02:5000:05:0002:34:2404:46:0105:10:3708:45:1609:14:3812:18:0412:22:0714:27:44
859JACHACZ-ŁOPATA Małgorzata 79 XBody4U TeamMIKOŁÓWK00:00:0000:02:5100:05:0102:34:2504:46:0205:10:3708:45:1609:14:4112:18:0612:22:0814:27:44
860BARTOSIEWICZ Bartek 408 YAsseco Dream TeamRZESZÓWM00:00:0000:01:0700:02:5702:32:0304:32:2404:48:4508:45:1309:02:1612:02:0512:19:0114:27:53
861LITWIN Daniel 408 XAsseco Dream TeamRZESZÓW M00:00:0000:01:0700:02:5702:32:0404:32:2304:48:4408:45:1409:02:1512:02:0312:18:4014:27:53
862SUCHOWIECKI Wojciech 156 YGniezno & Olsztyn TEAMOLSZTYNM00:00:0000:00:4900:02:2302:24:2304:37:1004:42:3308:22:5508:27:3111:55:3211:57:3914:29:55
863MACIEJEWSKA-BŁACHEWICZ Joanna 156 XGniezno & Olsztyn TEAMBYDGOSZCZK00:00:0000:00:4900:02:2302:24:2204:37:2404:42:3408:23:0008:27:5411:55:5411:57:3914:29:55
864SPYRA Sławomir 223 YZabiegani Częstochowa IIZABIEGANI CZĘSTOCHOWAM00:00:0000:03:0600:05:3402:35:2304:41:4805:06:3508:33:0509:09:0712:11:5812:20:0714:30:18
865SZCZEPANIK Tomasz 223 XZabiegani Częstochowa IIZABIEGANI CZĘSTOCHOWAM00:00:0000:03:0600:05:3402:35:2304:41:4805:06:3408:33:0409:09:0512:11:5712:20:0614:30:18
866DANIELCZUK Paweł 321 XKto pierwszy ten lepszyAZS UMCS LUBLINM00:00:0000:00:5200:02:3602:26:0004:37:2104:58:0008:28:5309:02:0812:11:3412:17:0014:30:22
867DANIELCZUK Dominik 321 YKto pierwszy ten lepszyAZS UMCS LUBLINM00:00:0000:00:5200:02:3602:26:0104:37:2104:58:0008:28:5309:02:1012:11:3112:17:0214:30:23
868WIKTORSKI Błażej 480 XNaganiaczePOZNAŃM00:00:0000:02:5000:04:5802:20:1004:19:1804:35:0108:09:2108:41:4712:02:4112:02:4314:30:56
869JAKÓBCZYK Martyna 480 YNaganiaczePOZNAŃK00:00:0000:02:5000:04:5702:20:1104:19:1804:35:0208:09:2208:41:4512:02:4212:13:2014:30:56
870REDZIAK Łukasz 695 XWkurw_teamWKURW_TEAMM00:00:0000:00:5400:02:3302:11:3904:12:2704:47:1608:43:2509:07:4812:14:0812:19:2514:31:23
871KOWALSKA Małgorzata 695 YWkurw_teamWKURW_TEAMK00:00:0000:00:5400:02:3302:11:3904:12:2704:47:1708:43:2409:07:4912:14:0712:19:2614:31:23
872NIEMCZYK Katarzyna 59 YLes femmes courant dans les for?tsKRAKÓWK00:00:0014:31:25
873ZAWIŚLAK Dorota 640 YPiękne i MądreK00:00:0000:01:4300:03:4402:32:2804:46:3805:01:2308:29:0908:39:3811:57:2912:07:5514:31:52
874PÓŁTORAK Katarzyna 640 XPiękne i MądreWARSZAWAK00:00:0000:01:4300:03:4302:32:2804:46:3805:01:2308:29:0908:39:3711:57:3512:07:5514:31:52
875WESOŁOWSKA Karolina 539 YKarMar RunnersWARSZAWAK00:00:0000:02:2900:04:4102:30:4604:38:5404:54:3308:38:3108:57:5412:11:5612:17:5514:33:01
876WESOŁOWSKI Mariusz 539 XKarMar RunnersWARSZAWAM00:00:0000:02:2900:04:4102:30:4604:38:5304:54:3208:38:3008:57:5312:11:5512:17:5614:33:01
877SURMACZ Paweł 709 XGOPR BIESZCZADY M00:00:0000:01:5900:04:0002:19:3404:26:5304:47:3008:25:3108:25:3412:11:0312:11:2514:33:05
878KUCHARSKI Piotr 319 YWschód-Zachód12TRI.PLM00:00:0000:02:1700:04:3102:35:2904:53:1105:03:4508:32:1909:03:0112:02:2812:13:1614:33:13
879POSMAN Rafał 319 XWschód-ZachódWAŁBRZYCHM00:00:0000:02:1600:04:3102:35:2904:53:1105:03:4208:32:1609:03:0012:02:2712:13:1614:33:13
880PIECH Adam 315 YZadzieram kiece i lecePORANNY PATROLM00:00:0000:01:3400:03:2602:14:3504:14:0104:34:4708:08:1208:35:1811:57:4112:14:1514:34:10
881RYCYK Grzegorz 315 XZadzieram kiece i leceKRASNYSTAW BIEGAM00:00:0000:01:3200:03:2602:14:3404:13:5904:34:4508:08:1008:08:1211:57:4112:14:1514:34:10
882ŁABĘCKI Jarek 69 YStare konie ManiacaKB MANIAC/KB UE POZNAŃM00:00:0000:02:4700:04:5502:32:1804:44:3204:56:0108:35:3108:55:0912:08:2712:11:5214:34:13
883WIESE Zdzisław 69 XStare konie ManiacaKB MANIACM00:00:0000:02:4700:04:5502:32:1904:44:3404:56:0108:35:3308:55:1212:08:3012:11:5314:34:14
884JANKOWSKI Sebastian 268 YPoweradeTeamPOWERADETEAMM00:00:0000:02:4700:05:0402:28:5204:29:1504:57:3708:36:1109:00:4012:23:3512:26:5514:34:35
885POSKROBKO Jarosław 268 XPoweradeTeamPOWERADETEAMM00:00:0000:02:4800:05:0402:28:5304:29:1505:02:5308:36:3308:59:3512:23:3212:25:5214:34:36
886JEGER Wojciech 629 YJegermajster TeamOLSZTYNM00:00:0000:02:0600:04:1302:30:5404:39:5904:59:5408:47:1009:05:4812:10:1612:17:3914:35:15
887JEGER Piotr 629 XJegermajster TeamOLSZTYNM00:00:0000:02:0500:04:1302:30:5604:39:5804:59:5108:47:0909:05:4912:10:0812:10:1014:35:16
888PAWLUK Daria 82 Ydo trzech razy sztukaWARSZAWAM00:00:0000:03:0400:05:2702:31:5004:32:3504:49:3708:35:4108:56:4312:08:0312:19:1314:36:21
889KOŁACZ Wojciech 82 Xdo trzech razy sztukaWARSZAWAM00:00:0000:03:0400:05:2702:31:5004:32:3604:49:3708:35:4008:56:4812:08:0212:12:4614:36:21
890KASPRZYK-KUŹNIAK Michalina 142 YFiKu MiKuGOMOLA TRANS AIRCOK00:00:0000:02:4300:05:0202:41:2404:50:1805:02:2408:37:1408:57:2912:16:5112:19:0214:36:40
891KUŹNIAK Filip 142 XFiKu MiKuGOMOLA TRANS AIRCOM00:00:0000:02:4200:05:0202:41:2304:50:1905:02:2408:37:1508:57:3012:16:4312:19:0114:36:40
892WRONA Mateusz 698 XTeam 2M00:00:0000:02:3700:04:5002:20:4004:22:5804:28:5708:14:5908:30:2911:49:1511:53:0814:38:19
893GARCON Łukasz 698 YTeam 2M00:00:0000:02:3700:04:4902:20:4104:22:5804:29:0008:15:0108:30:3211:49:1711:53:3114:38:21
894ŁAZAREK Daniel 604 XKrupówki na MonciakuSOPOTM00:00:0000:01:0300:02:5202:21:0904:26:3304:41:4508:22:3808:43:1312:08:2612:16:0814:38:50
895DOMAŃSKA Ewelina 604 YKrupówki na MonciakuZAKOPANEK00:00:0000:01:0200:02:5202:21:0904:26:3304:41:4508:22:3908:43:1212:08:2512:16:0714:38:50
896BARGUK Jarosław 561 XZąbki z WołominaM00:00:0000:02:1500:04:2702:37:0404:53:4105:22:0808:49:4709:14:5512:17:0112:22:5814:38:54
897ZAKRZEWSKI Paweł 561 YZąbki z WołominaM00:00:0000:02:1500:04:2802:37:0404:53:4105:22:0808:49:4709:14:5412:16:5712:22:5714:38:54
898STUSIŃSKI Mariusz 324 XPIORUNNERSMIŃSK MAZOWIECKIM00:00:0000:01:4900:03:4602:33:1604:41:3005:01:1208:24:2208:57:3212:18:0412:22:5714:39:38
899NITSCH Tomasz 324 YPIORUNNERSUNTS WARSZAWAM00:00:0000:01:4800:03:4402:33:1704:41:3105:01:1308:24:2208:57:3412:18:0312:22:5914:39:38
900KINAL Jakub 474 XOIRP GdańskGDAŃSKM00:00:0000:03:2000:05:5002:37:1904:43:4005:13:0908:55:0009:21:4312:29:5612:29:5814:39:45
901DUNST Tomasz 474 YOIRP GdańskGDYNIAM00:00:0000:03:2000:05:5002:37:1804:43:4005:13:0908:54:5809:21:2812:29:5112:40:0414:39:45
902WRZOSEK Szymon 376 XWrzoskiM00:00:0000:03:2600:06:0002:26:1904:26:5805:01:2108:34:2108:53:3412:08:5712:24:3214:41:32
903HERMAN Paweł 376 YWrzoskiM00:00:0000:03:2600:06:0002:26:1804:26:5805:01:2208:34:2208:53:3512:09:0012:24:3414:41:32
904WYRWAŁ Sebastian 641 XHardcore liveM00:00:0000:05:3300:07:0002:39:2204:54:0205:30:2909:11:2009:32:4412:14:0612:18:4414:41:36
905WOŹNIAK Robert 641 YHardcore liveM00:00:0000:05:3300:07:0002:39:2004:54:0205:30:3009:11:2009:32:4612:14:0512:18:4414:41:36
906GÓRECKO Michał 542 YBPSC TEAMBPSC TEAMM00:00:0000:03:5900:06:1202:43:5304:57:0105:14:4208:56:5809:17:0612:24:4112:30:5014:41:50
907MATUSZCZYK Marek 615 XRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMM00:00:0000:02:2300:04:3302:41:2604:52:1105:18:3309:01:3009:26:0412:27:1712:29:5114:42:14
908MACIEJOŃCZYK Mariusz 615 YRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMM00:00:0000:02:2200:04:3202:41:2604:52:1105:18:3209:01:3109:26:0212:27:1912:29:5014:42:15
909NOWAK Michał 14 YWełnica BiegaWEŁNICAM00:00:0000:02:0400:04:0502:18:5504:21:5504:41:4308:19:4408:41:4712:00:1112:04:1714:42:28
910PACANOWSKI Robert 14 XWełnica BiegaGNIEZNOM00:00:0000:02:0300:04:0502:18:5604:21:5404:41:4208:19:4708:41:4512:00:1612:04:1714:42:28
911MŁODECKA Sylwia 224 XLEONIDASA GROŹNE SPOJRZENIE / SPARTANIE DZIECIOMSPARTANIE DZIECIOMK00:00:0000:02:5400:05:1002:39:4704:47:3704:52:3408:27:4208:37:4711:58:3212:02:1114:42:30
912KUCHARSKI Dariusz 224 YLEONIDASA GROŹNE SPOJRZENIE / SPARTANIE DZIECIOMSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:02:5400:05:1002:39:4704:47:3704:52:3408:27:4408:37:4811:58:3212:02:1014:42:32
913GLUCK Witold 98 YTROCHĘ WIĘKSZA SZCZYPTA SZALEŃSTWAKLUB ARTORÓWEK ŁÓDŹM00:00:0000:01:1000:02:5702:35:0504:54:1705:16:1708:39:3008:39:3312:13:5512:19:4114:42:34
914ŻBIKOWSKA-JUSIS Katarzyna 98 XTROCHĘ WIĘKSZA SZCZYPTA SZALEŃSTWAKOBIETKIBIEGAJA.PL/ KB "ARTURÓWEK" ŁÓDŹK00:00:0000:01:1000:02:5802:35:0504:54:1705:16:1708:39:3008:39:3312:13:5312:19:4114:42:34
915GROT Tomasz 551 XSkalny TeamM00:00:0000:00:3700:02:0402:09:3104:17:2604:45:1208:30:5509:03:1212:15:2612:30:2914:42:57
916WOJTAS Daniel 551 YSkalny TeamM00:00:0000:00:3800:02:0402:09:3804:17:3504:45:1308:30:5808:31:0012:15:4712:30:3014:42:58
917MICHALCZUK Dominik 544 XORANGE POLSKA 6ORANGE POLSKA 6M00:00:0000:03:0000:05:2302:28:3104:37:0304:48:2208:21:3208:21:3512:08:4812:16:4014:43:04
918KOT Robert 544 YORANGE POLSKA 6ORANGE POLSKA 6M00:00:0000:03:0000:05:2402:28:3304:37:0404:48:2208:21:3508:21:3712:08:5112:08:5314:43:04
919OPARA Piotr 631 X14zeroWARSZAWAM00:00:0000:02:5600:05:1702:37:3404:53:0605:24:1308:48:2309:01:5012:17:3312:28:3114:44:16
920GIELO Daniel 631 Y14zeroWARSZAWAM00:00:0000:02:5600:05:1802:37:3304:53:0505:24:1308:48:2409:01:5212:17:3012:28:3414:44:17
921KOPACZ Dariusz 361 XSTO-nogi Milanówek JacekBiega Running TeamMILANÓWEKM00:00:0000:02:5700:05:1402:28:3404:29:5105:03:3408:38:4909:05:0912:22:0012:27:1414:45:11
922KOTKOWSKI Piotr 361 YSTO-nogi Milanówek JacekBiega Running TeamWARSZAWAM00:00:0000:02:5600:05:1302:28:3304:29:5105:03:3308:38:4909:05:1012:22:0012:26:4414:45:11
923MORAWSKA Anna 311 Xryś i łaniaWARSZAWAK00:00:0000:01:3900:03:3802:32:3604:48:2804:58:5908:52:5809:01:0712:24:0012:29:5214:45:23
924WOŹNIAK Ryszard 311 Yryś i łaniaBORZYCHYM00:00:0000:01:4000:03:3902:32:3704:48:2804:59:0108:53:0009:01:0812:24:0112:29:5314:45:24
925MAKOWSKI Maciej 529 XNasniedogonią sezon czwartyWOLSZTYNM00:00:0000:01:5300:03:5602:26:5604:33:4804:50:1508:56:1409:04:5912:24:3312:30:0614:46:24
926DETKO Ewa 529 YNasniedogonią sezon czwartyCZĘSTOCHOWAK00:00:0000:02:1000:04:1402:26:5504:33:4804:50:1408:56:1109:00:5112:24:3412:30:0414:46:24
927JĘDRUSZCZAK Tomasz 576 YBoguś i spółkaSTASZICM00:00:0000:02:3200:04:5202:37:5004:50:4005:20:1409:03:2309:23:1312:30:2312:30:2514:46:30
928RĄPAŁA Bogusław 576 XBoguś i spółkaSANOKM00:00:0000:02:3100:04:5202:37:5004:50:4005:20:1409:03:2409:23:1212:30:2512:34:5314:46:31
929SUSZ Artur 400 XDOSAKRAKÓWM00:00:0000:01:2700:03:1802:24:3204:28:3204:42:1808:15:0108:37:1711:57:4212:14:2514:46:51
930ORNATOWSKI Dariusz 400 YDOSAKRAKÓWM00:00:0000:01:2700:03:1802:24:3304:28:3304:42:2008:15:0308:37:1611:57:4311:57:4514:46:52
931KUKLA Marcin 507 XW połowie drogiRYSIK RUNNERSM00:00:0000:02:0200:04:0902:32:1204:46:5705:07:2008:43:2009:07:2712:23:2312:23:2514:48:41
932STARZYNSKI Piotr 507 YW połowie drogiM00:00:0000:02:0200:04:0902:32:1704:47:0205:07:2208:43:2509:07:2712:23:1312:23:1514:48:41
933ŁOJEK Krzysztof 38 XPobite GaryM00:00:0000:02:5500:05:1702:31:2605:04:2405:19:1809:25:0609:46:2712:37:5812:40:3614:48:59
934WIŚNIEWSKI Kacper 38 YPobite GaryM00:00:0000:02:5500:05:1602:31:2705:04:2905:19:2009:25:0909:48:2812:37:5912:40:3614:49:01
935ADAMCZYK Karol 592 XPodkrakowscy PartyzanciSĄSPÓWM00:00:0000:03:1500:05:4402:34:3204:59:3705:26:1209:02:2909:14:3212:28:4712:39:2814:49:03
936KLUBA Roksana 592 YPodkrakowscy PartyzanciROZKOCHÓWK00:00:0000:03:1500:05:4402:34:3204:59:3705:26:1309:02:2909:14:3312:28:4612:28:4814:49:03
937BUKALSKI Zbigniew 473 XDreptacze z LuboniaLUBOŃM00:00:0000:01:0600:02:5002:17:5104:20:4004:40:4208:12:2408:12:2612:02:3412:15:4614:49:19
938NAGIERSKI Łukasz 473 YDreptacze z LuboniaLUBOŃM00:00:0000:01:0600:02:5002:17:4904:20:4104:40:4308:12:2408:32:0512:02:3512:02:3714:49:19
939ORLIKOWSKI Roman 40 YIPA Bydgoszcz/Pędzące ImadłaPĘDZĄCE IMADŁAM00:00:0000:01:2800:03:2002:25:2104:24:1304:46:3708:41:5309:06:2212:17:4112:21:0214:50:40
940SADOWSKI Jarosław 40 XIPA Bydgoszcz/Pędzące ImadłaIPA BYDGOSZCZM00:00:0000:01:2800:03:1902:25:2004:24:1304:46:3808:41:5209:06:2212:17:3912:21:0214:50:40
941FOJCIK Joanna 658 XMarcowe BaranyRYBNIKK00:00:0000:01:0000:02:4502:31:4704:39:5705:04:2908:42:3908:42:4112:24:5612:30:4014:51:22
942PIECHA Artur 658 YMarcowe BaranyRYBNIKM00:00:0000:01:0000:02:4402:31:4704:39:5705:04:2708:42:3809:20:1512:24:5112:30:4114:51:22
943KAJEWSKI Rafał 718 YRUN TIMES - TEAM IIŚREMM00:00:0000:02:5500:05:1602:33:1904:35:4705:08:3108:26:2809:04:2512:23:3312:32:0114:51:42
944SIKA Agnieszka 718 XRun Times – TEAM IIPSARSKIEK00:00:0000:02:5500:05:1602:33:1904:35:4705:08:3108:26:2609:04:1212:23:2912:23:3114:51:42
945PLEŚNIAR Paweł 220 XNieformalny Klub TygryskówBIECZM00:00:0000:00:5800:02:4002:20:5704:30:4804:57:1208:54:2209:08:1512:24:1412:38:3414:51:49
946KĘDZIOR Robert 220 YNieformalny Klub TygryskówM00:00:0000:00:5700:02:4002:20:5804:30:4904:57:1208:54:2409:08:2812:24:1812:38:3514:51:49
947STARCZEWSKI Jarosław 238 YRun ForrestPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM00:00:0000:03:0700:05:3502:39:5604:54:1905:12:4808:45:1009:12:3912:24:4112:38:3114:51:58
948JASKUŁA Paweł 238 XRun ForrestŁÓDŹM00:00:0000:03:0700:05:3602:39:5804:54:1905:12:4608:45:1109:12:3912:24:4312:38:3114:51:58
949MAGDA Kazimierz 549 XDesparados TeamKKB DYSTAN KRAKÓWM00:00:0000:02:1600:04:2802:42:5805:00:3605:11:0809:05:4509:17:2312:27:3212:31:5914:52:36
950POLIT Aneta 549 YDesparados TeamKRAKÓWK00:00:0000:02:1500:04:2802:43:0005:00:3605:11:0709:05:4709:17:2712:27:3512:32:0014:52:36
951ŻÓŁTEK Piotr 378 YBrowar PodgórzRABKA ZDRÓJM00:00:0000:02:0800:04:1702:36:5704:56:5005:13:5909:01:5009:21:4912:29:0012:32:3114:53:47
952JAJECZNICA Łukasz 378 XBrowar PodgórzRABKA ZDRÓJM00:00:0000:02:0800:04:1702:37:0304:56:4905:13:5809:01:5109:21:2312:29:0612:32:2214:53:48
953SAJA Piotr 477 YBez NazwyM00:00:0000:02:1300:04:2102:37:4204:49:0905:03:3908:53:3809:14:1412:36:2312:45:4314:53:58
954DZIUK Łukasz 477 XBez NazwyM00:00:0000:02:1300:04:2102:37:4304:49:0705:03:3808:53:3809:14:1212:36:2412:45:4414:53:58
955DĄBROWSKI Sebastian 344 YTenacious D-ąbrowskiPOZNAŃM00:00:0000:01:0100:02:4302:04:4503:57:0004:11:1607:46:2008:26:4412:01:0912:25:4314:54:26
956DĄBROWSKI Marcin 344 XTenacious D-ąbrowskiTHOMSON REUTERSM00:00:0000:01:0200:02:4402:04:4403:57:0004:11:1607:46:2308:26:4912:01:0712:01:1014:54:27
957SIELECKI Grzegorz 299 XTo sie raczej udaOPATÓWM00:00:0000:02:4200:05:0002:42:5304:58:2605:11:5208:45:1008:58:5212:18:0812:25:4714:54:34
958RYBUS Agata 299 YTo sie raczej udaLIPSKOK00:00:0000:02:4100:04:5902:42:5304:58:2505:14:5608:45:0908:58:5112:18:0712:25:4514:54:34
959KLUSKA Piotr 217 YKluAl WarsawWARSZAWAM00:00:0000:02:1000:04:1502:15:3804:15:5904:44:4408:38:5509:08:1512:24:2812:33:1114:55:08
960ALBERSKI Przemysław 217 XKluAl WarsawWARSZAWAM00:00:0000:02:0900:04:1502:15:3504:15:5704:44:4408:38:5509:08:1412:24:2712:32:5514:55:08
961BARTECKI Piotr 713 YTiger Gym GdańskGDAŃSKM00:00:0000:03:2800:06:0202:37:3104:51:0904:53:1609:08:2409:08:3812:26:4212:34:5914:55:59
962DADUŃ Tomasz 713 XTiger Gym GdańskGDAŃSKM00:00:0000:03:3000:06:0102:37:3204:51:0204:53:1809:08:2209:08:3612:26:3612:35:1314:55:59
963JURCZAK Roman 8 XVitamins For YouRZESZÓWM00:00:0000:00:2700:01:4402:16:2304:52:4505:15:0809:05:5909:38:3112:36:3812:42:5114:56:34
964MAZIAR Jakub 8 YVitamins For YouROPCZYCEM00:00:0000:00:2700:01:4402:16:2204:52:4505:15:1409:05:5909:38:3312:36:3912:42:5114:56:34
965RUTKOWSKA Małgorzata 468 XDELTAK00:00:0000:01:3400:03:2802:33:3004:52:5105:08:2608:53:0509:06:2412:31:1912:36:2114:56:39
966MOLTZAN-MAŁKOWSKA Magdalena 468 YDELTAK00:00:0000:01:3400:03:2802:33:3004:52:5105:08:2608:53:0609:06:2312:31:1912:36:2114:56:39
967ROWIŃSKI Tomasz 190 YSąsiedzi TeamGOLIAT LEONCINM00:00:0000:02:4900:05:0702:29:4104:32:0704:54:0108:34:3609:20:4212:36:2112:46:1714:56:42
968JURKOWSKI Marcin 190 XSąsiedzi TeamEXATEL RUNNING TEAM M00:00:0000:02:4900:05:0602:29:4004:32:0704:54:0308:34:3708:34:3912:36:1912:46:1814:56:42
969ZWIERZYŃSKI Wojciech 153 YBang Bang TeamSPORTEVOM00:00:0000:02:3300:04:4702:37:1704:52:0805:09:4708:42:3309:10:2412:26:5312:41:5814:56:44
970ZWIERZYŃSKA Katarzyna 153 XBang Bang TeamSPORTEVOK00:00:0000:02:3300:04:4702:37:1904:52:1005:09:4708:42:3709:10:1212:26:5712:42:0014:56:44
971BĄK Jacek 302 XJacTomM00:00:0000:02:3800:04:5402:29:5004:35:5705:00:3908:48:2109:18:2212:46:0612:52:3214:57:13
972GRĄDEK Tomasz 302 YJacTomM00:00:0000:02:3800:04:5302:29:5004:35:5605:00:3908:48:1909:18:2012:46:0812:52:3114:57:13
973DABULIS Jarosław 338 XRunning shutdownsWARSZAWAM00:00:0000:02:4600:05:0302:23:2904:22:3704:38:1908:27:0408:40:2812:11:4912:15:4914:58:32
974SZAFRANIEC Artur 338 YRunning shutdownsWARSZAWAM00:00:0000:02:4500:05:0302:23:2804:22:3704:38:1908:27:0308:40:2512:11:5212:15:5014:58:33
975ORDON Zbigniew 291 XQnie z ŁubiankiKM TRUCHCIK ŁUBIANKAM00:00:0000:02:5700:05:2002:37:3504:55:5005:13:1009:04:1609:29:2212:48:2312:51:5014:58:40
976ZIELIŃSKI Ireneusz 291 YQnie z ŁubiankiKM TRUCHCIK ŁUBIANKAM00:00:0000:02:5800:05:1902:37:3804:55:4905:13:0909:04:1809:29:2212:48:2312:51:4914:58:40
977GĄSIEWSKA Zuzanna 229 XPaZuRWARSZAWAK00:00:0000:03:1700:05:4502:33:2504:48:2005:06:4208:54:5908:55:0112:35:4112:49:2514:58:54
978MALARECKI Paweł 229 YPaZuRWARSZAWAM00:00:0000:03:1600:05:4602:33:2504:48:2005:06:4208:54:5909:16:2412:35:4012:49:2314:58:54
979MATYSZCZAK Włodzimierz 481 XBracia MBRZEGM00:00:0000:01:3100:03:1902:21:3504:34:5305:02:2808:46:1209:18:1012:30:0212:35:2314:59:57
980MATYSZCZAK Sławomir 481 YBracia MRĘBIELICE KRÓLEWSKIEM00:00:0000:01:3100:03:1802:21:3604:34:5205:02:2608:46:1009:17:2212:29:5912:35:2414:59:57
981SIKORA Tomasz 460 YFeelgoodZABIERZÓWM00:00:0000:01:5000:03:4902:26:1204:36:5104:52:3808:40:1408:56:0512:24:0412:30:4615:00:04
982ALEKSANDER Piotr 460 XFeelgoodKRAKÓWM00:00:0000:01:5000:03:5002:26:1504:36:5104:52:3908:40:1508:56:0512:24:0612:30:4515:00:04
983PARUZEL Artur 258 YTKTJTKTJM00:00:0000:01:2700:03:2102:27:0904:37:0605:00:0108:52:2809:23:3312:28:2412:32:1615:00:27
984DUBIK Marcin 258 XTKTJTKTJM00:00:0000:01:2700:03:2002:27:1004:37:0705:00:0008:52:2809:23:3412:28:2112:32:2115:00:27
985JASTRZĘBSKI Krzysztof 280 YT-mobile Running TeamKATOWICEM00:00:0000:00:2700:01:4702:17:0504:24:0504:36:4308:24:2608:34:4812:16:5112:20:2315:02:41
986GĄSIEWSKI Paweł 280 XT-mobile Running TeamŁOMŻAM00:00:0000:00:2600:01:4602:17:0504:24:0404:36:4408:24:2508:34:4912:16:4912:20:2115:02:42
987JACHYM Marcin 252 YSłużba-TeamM00:00:0000:02:5200:04:5802:32:2004:43:0105:05:0508:50:0409:02:5712:37:0412:37:0715:02:56
988MIELEC Daniel 252 XSłużba-TeamM00:00:0000:02:5400:04:5902:32:2104:43:0205:05:0908:50:0409:02:5712:37:0812:37:1015:02:56
989KONIECZKO Tomasz 251 XPrzyjacieleBOŻKÓWM00:00:0000:01:3700:03:3702:30:4604:44:4205:07:1409:07:2409:31:4512:50:3512:55:3115:03:15
990KURPAS Marek 251 YPrzyjacieleKOŻUCHÓWM00:00:0000:01:3700:03:3702:30:4804:44:4305:07:1609:07:2809:07:3012:50:3612:55:3015:03:15
991KASEJA Maciej 128 XErgoKB ERGOM00:00:0000:03:2300:05:5002:35:5404:57:0805:18:2008:55:1608:55:1812:26:2812:34:5415:03:36
992DYCZKOWSKI Andrzej 128 YErgoTYGRYSKI KUBUSIA PUCHATKAM00:00:0000:03:2300:05:5002:35:5304:57:0905:18:2108:55:1609:12:5612:26:2512:34:5415:03:36
993CZERWIECKI Marcin 115 YPERI TEAMM00:00:0000:02:4100:04:5702:34:1204:57:0005:26:2208:38:0609:01:0912:23:3612:36:3215:04:23
994PATKOWSKA Agata 115 XPERI TEAMK00:00:0000:02:4100:04:5702:34:1704:57:0205:26:2308:38:0609:01:0912:23:3612:36:3115:04:23
995KOSIOREK Adam 358 YYulo RUn Team SiedlceMOKOBODYM00:00:0000:01:2800:03:2002:28:1504:35:3205:15:1309:00:4609:29:4212:38:5512:58:4715:05:24
996KORZENIOWSKI Michał 358 XYulo RUn Team SiedlceYULO RUN TEAM SIEDLCEM00:00:0000:01:2800:03:2002:28:1404:35:3105:15:1209:00:4509:29:4112:38:5612:58:4415:05:25
997JĄCZYŃSKI Paweł 700 XTeam 4M00:00:0000:01:5800:03:4702:21:5904:35:5204:51:4608:46:0009:08:5612:36:1612:46:3515:06:16
998BEDNARCZYK Jacek 700 YTeam 4M00:00:0000:01:5600:03:4602:21:5704:35:5204:51:4608:45:5909:06:5912:36:1412:46:2715:06:16
999ZAWADZKI Michał 362 XSaiyanieM00:00:0000:01:5500:03:5802:27:1404:39:5404:53:3608:55:3509:21:5312:55:1013:02:1515:06:50
1000ZAWADZKI Roman 362 YSaiyanieM00:00:0000:01:5500:03:5802:27:1304:39:5304:53:3708:55:3609:21:5212:55:0812:55:1015:06:50
1001SOPOTNICKI Wojciech 720 XGorące BurakiM00:00:0000:02:2900:04:4202:40:3904:54:4205:12:3908:47:0109:06:3112:25:2812:31:5715:07:11
1002AUGUSTYNOWICZ Andrzej 720 YGorące BurakiM00:00:0000:02:2900:04:4202:40:3804:54:4305:12:4008:47:0109:06:3212:25:2612:31:5815:07:11
1003GAŁAN Wojciech 364 Yyoung spiritsWARSZAWAM00:00:0000:00:5600:02:4002:26:3304:56:0905:27:5009:20:5809:39:4112:51:2513:01:1315:07:52
1004KACZMAREK Robert 364 Xyoung spiritsWARSZAWAM00:00:0000:00:5600:02:4102:26:3304:56:0905:27:5109:20:5809:39:4212:51:2713:01:1315:07:52
1005RZECZKOWSKI Maciej 9 XIDĘ, TYLKO WEZMĘ DZIDĘOTWOCKM00:00:0000:02:0900:04:2302:46:2905:00:4105:13:2309:13:5209:38:0112:50:1413:00:2515:08:39
1006KRUPCZYŃSKI Michał 9 YIDĘ, TYLKO WEZMĘ DZIDĘSZCZECINM00:00:0000:02:1200:04:2202:46:3005:00:4005:13:2209:13:5209:38:0112:50:1613:00:2415:08:39
1007HAUSMAN Tomasz 326 XEkipa spod GrudziądzaM00:00:0000:02:3600:04:5302:37:0704:52:2705:08:5309:04:0709:34:2912:35:0712:42:0915:08:44
1008KAPUSTA Paweł 326 YEkipa spod GrudziądzaM00:00:0000:02:3600:04:5302:36:4504:52:2605:08:5509:04:0909:34:2812:35:0312:42:1015:08:45
1009ZARODA Jerzy 585 XAKTYWNI KONINKB AKTYWNI KONINM00:00:0000:02:2200:04:3702:34:5704:53:2005:12:2808:55:3809:17:5812:31:5012:41:1915:10:04
1010SZYGENDA Waldemar 585 YAKTYWNI KONINKB AKTYWNI KONINM00:00:0000:02:2400:04:3902:34:5904:53:2005:12:3008:55:3809:17:5712:31:4912:31:5115:10:04
1011BALYS Katarzyna 410 XKasia i TomekSTRONIE SLASKIEK00:00:0000:03:0200:05:2702:35:5804:48:5705:11:2508:44:2409:11:1012:35:2612:57:0115:11:23
1012LESIAK Tomasz 410 YKasia i TomekŁÓDŹM00:00:0000:03:0200:05:2702:35:5904:48:5705:11:2508:44:2409:11:1012:35:2712:57:0215:11:24
1013ZWARA Andrzej 127 YZakon Maltański EKSTREMALNIESOPOTM00:00:0000:00:5500:02:3902:31:2604:47:2205:14:5409:02:2109:23:0912:51:0913:00:1815:12:14
1014TARNOWSKI Tomasz 127 XZakon Maltański EKSTREMALNIESOPOTM00:00:0000:00:5500:02:4002:31:2504:47:2305:14:5409:02:1909:23:1212:51:1013:00:1915:12:14
1015LENARCIK Łukasz 466 XLegalize It Running TeamGDAŃSKM00:00:0000:03:1900:05:5102:37:4904:43:4105:17:0608:54:5709:21:3112:29:0112:40:0515:13:34
1016BORTNOWSKI Marek 466 YLegalize It Running TeamGDAŃSKM00:00:0000:03:2000:05:5102:37:4704:43:4105:13:1408:54:5909:21:4612:29:0312:40:0615:13:35
1017BATELT Jerzy 535 XTimtirim Team UltraBIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:02:0300:04:2902:45:0104:56:0605:15:0408:37:2309:04:2212:35:2412:35:2715:13:39
1018ŚWIST Mariusz 535 YTimtirim Team UltraBIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:02:0300:04:2902:45:0204:56:0605:15:0408:37:2109:04:2112:35:2012:50:4515:13:40
1019KUCZAKOWSKA Joanna 566 YBiegowe MisieLEGNICAK00:00:0000:01:4500:03:4602:35:5104:53:1905:22:4109:06:3009:24:4412:48:0112:53:1615:13:48
1020KRUZEL Rafał 566 XBiegowe MisieLEGNICAM00:00:0000:01:4500:03:4602:35:5204:53:1905:22:4109:06:2909:24:4412:48:0112:53:1615:13:48
1021BOROWY Piotr 630 XBosy zającGDAŃSKM00:00:0000:02:5900:05:2402:34:0304:47:5105:05:4708:53:4109:13:0412:29:3412:39:0615:14:47
1022PLUTA Michał 630 YBosy zającGDYNIAM00:00:0000:02:5900:05:2402:34:0204:47:5105:05:4708:53:4109:13:0312:30:0312:30:0615:14:48
1023KUZIMSKI Aleksander 44 Xsalto mortalesGDAŃSKM00:00:0000:01:5600:04:0202:29:0404:29:0904:54:0508:33:3109:06:3812:30:4112:42:3415:15:18
1024MOŁDAWA Wojciech 44 Ysalto mortalesGDAŃSKM00:00:0000:01:5600:04:0202:29:0304:29:0904:54:0608:33:3109:06:4012:30:4112:42:3215:15:18
1025KRUSZONA Arkadiusz 47 XAtlom GnieznoCZERWONAKM00:00:0000:01:5100:03:4902:31:5104:40:0404:54:3508:37:4408:57:5112:33:5412:36:0315:15:45
1026BAUM Piotr 47 YAtlom GnieznoPOZNAŃM00:00:0000:01:5200:03:4902:31:5204:40:0404:54:3608:37:4408:57:5412:33:5812:36:0215:15:46
1027WOWK Robert 360 Yśmigające piętySZWLA STARGARD SZCZECIŃSKIM00:00:0000:02:5100:04:4402:31:2004:46:2405:16:1309:03:4109:30:0712:55:0312:55:5015:15:48
1028MOŚCIŃSKI Wojciech 360 Xśmigające piętySZWLA STARGARD SZCZECIŃSKIM00:00:0000:02:5100:04:4502:31:2104:46:2505:07:1309:03:4209:30:0212:55:0712:55:0915:15:49
1029IDZI Anna 301 XWarczące SzprychyWARCZĄCE SZPRYCHYK00:00:0000:02:3900:04:5402:50:3105:12:0305:28:2909:27:0509:35:5912:48:2412:51:1515:15:51
1030IDZI Piotr 301 YWarczące SzprychyWARCZĄCE SZPRYCHYM00:00:0000:02:3900:04:5402:50:3105:12:0305:28:2909:27:0509:36:0012:48:2512:51:2515:15:51
1031PAULANIS Cyprian 691 X20 groszyWARSZAWAM00:00:0000:02:2000:04:3402:31:3304:39:5405:00:1808:30:5608:50:0212:24:2312:24:2515:15:59
1032LIPSKI Michał 691 Y20 groszyKONSTANCIN-JEZIORNAM00:00:0000:02:2000:04:3502:31:3604:39:5505:00:1908:30:5708:30:5912:24:2612:37:3515:15:59
1033RYSZKA Piotr 158 XMiłośnicy SportuBRZESZCZEM00:00:0000:01:1100:03:0102:33:1204:48:3205:04:2009:04:4409:37:5712:54:0413:00:0315:16:22
1034GUNIA Mariusz 158 YMiłośnicy SportuOSWIECIMM00:00:0000:01:1100:03:0102:33:1304:48:3205:04:2009:04:4409:38:0512:53:5313:00:0415:16:22
1035DŁUŻNIEWSKI Jacek 456 YBYK i DZiKŁOMŻAM00:00:0000:01:1400:03:0002:10:0004:05:2904:05:3408:39:5008:58:2012:33:3312:38:3915:16:36
1036GRYGO Krzysztof 456 XBYK i DZiKŁOMŻAM00:00:0000:01:1400:02:5902:10:0004:05:2904:05:3108:39:4908:58:2212:33:3812:33:4015:16:36
1037SZULENCKA Aleksandra 719 YBenefit Systems Running TeamK00:00:0000:01:1300:03:0102:37:2604:59:0905:13:0709:03:1709:18:1312:53:0712:54:4515:16:51
1038NETCZUK Tomasz 719 XBenefit Systems Running TeamM00:00:0000:01:1300:03:0202:37:2604:59:0905:13:0609:03:1809:18:1312:53:0812:54:4615:16:52
1039GARNEK Piotr 458 XRun Fast Or DieWROCŁAWM00:00:0000:02:3800:04:5302:49:3805:08:5305:33:1409:04:5709:21:3512:48:3312:57:1715:16:55
1040HADZICKA Sylwia 458 YRun Fast Or DieWROCŁAWK00:00:0000:02:3800:04:5302:49:4305:08:5205:33:1609:04:5909:21:3612:48:3212:48:3415:16:55
1041TROJANOWSKI Bogusław 161 YRoBoWARSZAWAM00:00:0000:02:5800:05:1802:38:1004:52:4705:13:4709:06:0609:28:3612:45:5112:52:1715:17:07
1042SZARKOWSKI Robert 161 XRoBoWARSZAWAM00:00:0000:02:5700:05:1802:38:0904:52:4705:13:4709:06:0609:06:0912:45:5512:52:1715:17:07
1043JANICKI Paweł 61 YPavlo i DarioGRODZISK MAZOWIECKIM00:00:0000:01:4300:03:4202:34:1804:49:2405:20:4509:05:1309:42:2912:54:0412:57:0915:17:08
1044RADECKI Dariusz 61 XPavlo i DarioGRODZISK MAZOWIECKIM00:00:0000:01:4400:03:4202:34:1904:49:2305:20:4509:05:1109:42:3012:54:0112:57:0715:17:09
1045GUMOWSKI Jacek 577 YORANGE Polska VIORANGE POLSKAVIM00:00:0000:01:1700:03:0902:27:0604:42:0905:02:2108:55:4108:55:4312:43:1512:51:4115:17:19
1046WINCZURA Piotr 577 XORANGE Polska VIORANGE POLSKA VIM00:00:0000:01:2000:03:0902:27:0704:42:1505:02:2308:55:4109:21:3212:43:1312:51:3915:17:19
1047STEFANIAK Andrzej 213 YWolne elektronykiKRAKÓWM00:00:0000:03:1400:05:4002:35:2604:43:2205:14:0208:59:2609:25:4212:47:5512:54:2615:17:25
1048NOWAK Leszek 213 XWolne elektronykiBIBICEM00:00:0000:03:1400:05:3902:35:2704:43:2305:14:0108:59:2809:25:4112:47:5912:54:2515:17:25
1049CYLKE Marcin 189 XPoszły konie po betonieM00:00:0000:03:2200:05:5302:37:0504:53:4005:19:1209:13:4309:48:1212:53:2812:55:3815:17:30
1050BOGACZ Dariusz 189 YPoszły konie po betonieM00:00:0000:03:2200:05:5302:37:0504:53:4205:19:1109:13:4209:48:1012:53:2612:54:0515:17:30
1051ZARZECZNY Adam 237 XNa pewno SzczecinSZCZECINM00:00:0000:01:4800:03:4502:26:5404:39:0705:00:2908:52:3309:08:1112:44:4112:52:4215:17:51
1052FRITSCH Sebastian 237 YNa pewno SzczecinSZCZECINM00:00:0000:01:4700:03:4402:26:5404:39:0905:00:3208:52:3409:08:1112:44:4212:52:4115:17:51
1053PRZYBYLSKI Michał 293 XocochodziwbieguPOZNAŃM00:00:0000:03:2000:05:4902:43:3404:55:3605:18:1909:13:2409:42:1812:58:2013:05:4715:18:14
1054HEJNA Kamil 293 YocochodziwbieguM00:00:0000:03:2000:05:4802:43:3604:55:3705:18:2009:13:2409:42:1912:58:2112:58:2315:18:15
1055CELEJEWSKI Przemysław 330 XAlnorGRÓJECM00:00:0000:03:1100:05:3602:29:4604:37:0804:53:4508:30:4109:04:1112:56:5312:58:2215:18:17
1056CELEJEWSKI Józef, Stefan 330 YAlnorGRÓJECM00:00:0002:29:4404:37:1004:53:4508:30:4409:04:0912:56:5512:58:2315:18:18
1057DOBAJ Katarzyna 26 YSpartanie DzieciomSPARTANIE DZIECIOMK00:00:0000:02:5300:05:1102:39:5504:53:1405:02:3308:56:5109:07:4612:37:4312:41:0315:19:21
1058SĘPKA Daria 26 XSpartanie DzieciomK00:00:0000:02:5200:05:1202:39:5504:53:1405:02:3308:56:5209:07:4512:37:4412:41:0315:19:22
1059BŁOCH Marek 7 XBlochsM00:00:0000:03:2800:05:5802:41:5304:59:2505:14:3209:21:1809:36:2312:54:2912:56:0015:19:54
1060BŁOCH Agnieszka 7 YBlochsK00:00:0000:03:2800:05:5802:41:5204:59:2605:14:3209:21:1809:36:2512:54:2812:55:5915:19:54
1061BUCHHOLZ Piotr 143 XDwóch takich, co zwiedzają szlakiM00:00:0000:02:3200:04:4902:32:4004:43:2704:56:3308:50:2009:11:0212:48:1112:53:2515:20:02
1062MAŁKOWSKI Krzysztof 143 YDwóch takich, co zwiedzają szlakiM00:00:0000:02:3200:04:4802:32:4104:43:2604:56:3208:50:1608:50:1812:48:0912:53:2515:20:03
1063SIEROCKI Jan 387 YATP1ATP AUGUSTÓWM00:00:0000:01:4900:03:4802:36:0404:45:3605:02:3108:45:1409:00:2712:34:4412:38:2315:20:06
1064WYGANOWSKA Joanna 387 XATP1ATP AUGUSTÓWK00:00:0000:01:4900:03:4902:36:0404:45:3605:02:3108:45:1509:00:2712:34:4412:38:2015:20:06
1065MAZUR-RUDNICKA Marlena 490 XPędzące BobryWARSZAWAK00:00:0000:01:4500:03:4502:39:1405:00:4405:27:4809:21:5109:44:3112:57:3313:01:1015:20:19
1066PARŚNIAK Michał 490 YPędzące BobryWARSZAWAM00:00:0000:01:4500:03:4502:39:1405:00:4405:27:4809:21:5009:44:3012:57:3313:01:1015:20:19
1067WIATEREK Agata 572 XAnacondaNESSI FINLANDK00:00:0000:02:5200:05:0702:42:0004:59:4205:19:3109:10:1009:39:5012:54:3713:03:4015:20:33
1068WIATEREK Remigiusz 572 YAnacondaLANTMÄNNEN UNIBAKEM00:00:0000:02:5200:05:0802:42:0104:59:4205:19:3109:10:0909:39:4912:54:3512:57:3215:20:33
1069MIŁOSZ Karolina 552 YSąsiedziWARSZAWAK00:00:0000:02:3500:04:4902:36:0104:50:5504:59:4108:55:5609:19:2212:48:0312:52:2215:20:58
1070MARCINKOWSKI Mikołaj 215 XUltra mogą dłużejDĄBRÓWKAM00:00:0000:02:4000:05:0102:37:3704:52:3605:12:0909:02:5409:25:1612:50:2812:58:0915:20:59
1071STASZEWSKI Piotr 215 YUltra mogą dłużejPOTASZEM00:00:0000:02:4000:05:0102:37:3604:52:3605:12:0909:02:5609:25:1812:50:2712:58:1215:20:59
1072KAPCIŃSKA Małgorzata 552 XSąsiedziLUSÓWKOK00:00:0000:02:3500:04:4902:36:0104:50:5404:59:4108:55:5609:19:2212:48:0212:52:2215:20:59
1073RICHTER Franciszek 135 XZapierdalacze.pl 3ZAPIERDALACZE.PLM00:00:0000:01:1600:02:5802:22:2104:31:4004:45:0408:42:0109:02:5612:35:5812:41:3015:21:01
1074TOMAN Janusz 135 YZapierdalacze.pl 3ZAPIERDALACZE.PLM00:00:0000:01:1500:03:0002:22:2704:31:4004:45:0408:42:0009:02:5412:35:5412:41:2915:21:01
1075JACKOWSKA Ewa 512 YVECTORJGB "SOKÓŁ"K00:00:0000:02:2100:04:2802:40:2304:58:4905:11:1608:54:0809:09:4012:52:0212:54:5215:21:29
1076JACKOWSKI Jacek 512 XVECTORJGB "SOKÓŁ"M00:00:0000:02:2000:04:2702:40:2204:58:4705:11:1508:54:0809:09:3712:52:0312:54:5715:21:29
1077KOZYRSKI Krzysztof 385 XTeam Cukiernia Nova StargardSTARGARD SZCZECIŃSKIM00:00:0000:02:5200:04:5702:35:0704:48:3005:16:1309:03:2009:36:5813:01:5613:12:0015:23:38
1078ŻOCHOWSKI Bartosz 385 YTeam Cukiernia Nova StargardSTARGARD SZCZECIŃSKIM00:00:0000:02:5400:04:5802:35:0804:48:3105:15:4009:03:2209:36:5413:01:5613:01:5815:23:38
1079RUTA Maciej 51 XDWADZIADKIWKB META LUBLINIECM00:00:0000:02:2500:04:4102:37:4404:47:4105:03:3108:42:3709:03:5612:34:4812:45:2515:23:59
1080STAWSKI Dariusz 51 YDWADZIADKIKB ARTURÓWEK ŁÓDŹM00:00:0000:02:2500:04:4002:37:4404:47:4005:03:3108:42:3609:03:5512:34:4612:45:2515:24:00
1081TYCZYŃSKI Ryszard 486 XCombat 56GLIWICEM00:00:0000:00:4400:02:1702:26:2704:45:4005:08:2508:55:3109:13:5512:37:4612:52:4615:24:16
1082FRUCZ Jacek 486 YCombat 56KATOWICE M00:00:0000:00:4500:02:1702:26:2904:45:4205:08:2408:55:3209:13:5712:37:5012:52:4815:24:16
1083RYPLEWICZ Mariusz 337 YORANGE POLSKA 8ORANGE POLSKAM00:00:0000:03:0200:05:2502:37:2004:53:1504:53:1709:17:3509:40:0012:59:4613:09:3215:24:28
1084CZUBA Robert 337 XORANGE POLSKA 8ORANGE POLSKAM00:00:0000:03:0200:05:2602:37:2104:53:0905:34:5009:17:3409:39:5912:59:4413:09:2915:24:28
1085PIELICHOWSKI Sebastian 152 YKaban TeamKLUCZBORKM00:00:0000:03:2400:05:5602:37:4104:57:2105:12:4809:04:3009:18:5212:50:5313:02:2215:25:02
1086ZALESKI Krzysztof 685 XAS IIIWARSZAWAM00:00:0000:03:2400:05:5502:37:3904:57:2305:12:4509:04:3409:18:4612:53:0413:02:0615:25:02
1087DATA Marek 685 YAS IIIWARSZAWAM00:00:0000:03:2500:05:5702:37:4004:57:2205:12:4909:04:3609:18:4912:53:0513:02:0815:25:02
1088BEDNARZ Dariusz 152 XKaban TeamKLUCZBORKM00:00:0000:03:2500:05:5602:37:3804:57:2405:12:4709:04:3109:18:5212:50:5513:02:2215:25:02
1089WARZĄCHOWSKI Andrzej 530 YKlub AAKARPICKOM00:00:0000:01:5300:03:5702:42:0905:09:3605:21:0209:21:2209:28:4912:59:4313:03:1215:25:42
1090MAKOWSKA Anna 530 XKlub AAWOLSZTYNK00:00:0000:02:1000:04:1602:42:0805:09:3805:21:0209:21:2309:28:4812:59:3813:03:1215:25:42
1091SROKA Paweł 247 XOptymiści IIIMICHAŁÓW-REGINÓWM00:00:0000:02:4800:05:0602:34:4304:45:0905:12:4709:01:0909:26:5212:53:2413:01:1715:26:10
1092ZAGAJEWSKI Mariusz 247 YOptymiści IIIWARSZAWAM00:00:0000:02:4800:05:0602:34:4404:45:1005:12:3809:01:0909:01:1112:53:2713:01:1515:26:10
1093SZYMAŃSKI Henryk 359 YCzłobatnikSIDOR TEAMM00:00:0000:03:3700:06:1102:42:3904:59:5405:18:0709:04:1709:04:1912:55:2912:59:3515:26:15
1094ERTEL Radosław 359 XCzłobatnikMARATONYPOLSKIE.PL TEAMM00:00:0000:03:3600:06:1102:42:3804:59:5305:18:0709:04:1609:04:1812:55:3112:59:3315:26:15
1095KULAS Bartosz 300 XBartek TeamM00:00:0000:00:5700:02:4102:28:2504:48:2705:05:1508:48:1409:09:0812:47:2212:47:2415:26:21
1096APANASIEWICZ Bartosz 300 YBartek TeamM00:00:0000:00:5700:02:4102:28:2504:48:2705:05:1508:48:1209:09:0812:47:1512:47:1715:26:21
1097FUNKA Andrzej 110 XChyży 1NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLM00:00:0000:02:4800:05:0502:42:1705:03:3905:19:2609:12:1309:35:4113:01:0313:05:1715:26:24
1098SZKUTA Michał 110 YChyży 1NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLM00:00:0000:02:4800:05:0602:42:1805:03:3905:19:2609:12:1209:35:4313:01:0513:05:1815:26:24
1099MAMLA Zbigniew 634 YWild runnersTRUCHT TARCHOMIN TEAMM00:00:0000:01:2400:03:1502:22:5104:28:4104:44:1608:22:2808:46:1812:36:5412:36:5615:26:58
1100SZCZEPAŃSKI Paweł 634 XWild runnersBIEGAM NA TARCHOMINIEM00:00:0000:01:2400:03:1602:22:5004:28:4104:44:1508:22:3008:46:2012:36:5412:45:4915:26:58
1101KASZA Marek 610 YPędzące zająceGDAŃSKM00:00:0000:02:4900:05:0702:53:0105:18:3005:46:4809:12:3009:34:4512:51:3512:52:3015:27:01
1102KUCHTA Dorota 610 XPędzące zająceWARSZAWAK00:00:0000:02:4900:05:0502:53:0205:18:3005:46:4809:12:2709:34:3912:51:3512:52:3215:27:01
1103BIAŁA Joanna 168 XChrupanie w kolanieWARSZAWAK00:00:0000:01:2600:03:1802:23:4104:39:4504:53:4308:50:4209:16:0912:56:5312:56:5515:27:10
1104KORWIN-MIKKE Kacper 168 YChrupanie w kolanieWARSZAWAM00:00:0000:01:2500:03:1902:23:3904:39:4404:53:4308:50:4209:16:0912:56:5113:01:5115:27:10
1105BRÓG Wojciech 313 YNie biegaj bo się spociszM00:00:0000:02:3400:04:4802:30:5804:36:3904:56:0508:39:1608:39:1812:38:5212:43:1515:27:16
1106KOŚMIDER Tomasz 313 XNie biegaj bo się spociszM00:00:0000:02:3300:04:4802:30:5604:36:3904:56:0408:39:1909:02:1112:38:5412:43:1315:27:17
1107SIVOSAVI Veikko 573 XTUSKATURKU/ FINLANDM00:00:0000:02:5200:05:1703:00:4705:39:5205:51:1309:40:1909:56:1113:22:5113:22:5315:27:24
1108SIVOSAVI Outi 573 YTUSKATURKU/ FINLANDK00:00:0000:02:5300:05:1803:00:4605:39:5205:51:1309:40:2009:56:1313:22:5913:25:2015:27:26
1109KLUS Anna 173 Yszybcy i wściekliRZESZÓWK00:00:0000:01:5000:03:5502:44:2505:14:5005:35:1809:33:1609:48:2113:08:4713:14:1615:27:27
1110BARNAT Krzysztof 173 Xszybcy i wściekliBIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:01:5000:03:5602:44:2405:14:5105:35:1909:33:1509:48:2113:08:4813:14:1615:27:27
1111ROSÓŁ Rafał 131 XPATOLOGIA BYTOM RUNBYTOMM00:00:0000:00:5000:02:2902:14:3104:28:1905:02:1908:42:3809:15:4112:47:2712:57:5115:27:28
1112DYCZKA Robert 131 YPATOLOGIA BYTOM RUNBYTOMM00:00:0000:00:5000:02:2902:14:3004:28:1805:02:1908:42:3709:15:3812:47:2412:47:2615:27:29
1113WESOŁOWSKA Katarzyna 574 XORANGE POLSKA 7ORANGE POLSKAK00:00:0000:00:3700:02:1002:24:0704:24:1504:53:5408:38:0509:19:2412:54:5613:00:0015:28:37
1114LESIEWICZ Jarosław 574 YORANGE POLSKA 7ORANGE POLSKAM00:00:0000:00:3700:02:1002:24:0804:24:1504:53:5408:38:0509:19:2512:54:5713:00:0115:28:38
1115KRAK Tomasz 260 YRUN toTHEendOF TIMESM00:00:0000:01:2100:03:1202:33:5904:41:1704:57:0808:52:1009:24:4712:49:1212:49:1415:28:54
1116WOŹNA Magdalena 260 XRUN toTHEendOF TIMESK00:00:0000:01:2100:03:1302:33:5904:41:1704:57:0708:52:0609:24:4812:49:1012:56:5915:28:54
1117WANAT Krzysztof 609 YStatek i KotwicaBRISTOLM00:00:0000:02:4200:05:1102:22:5204:53:0205:24:5209:26:2909:40:4013:03:1413:08:3215:28:58
1118DULAWA Dawid 609 XStatek i KotwicaBRISTOLM00:00:0000:02:4000:05:1202:22:5204:53:0205:24:5309:26:3009:26:3213:03:1513:03:1715:28:58
1119PFAJFER Marek 233 YDrużyna WiercikaLEGBĄDM00:00:0000:02:5000:05:0802:35:5505:02:3305:19:4409:12:5909:13:0112:52:2012:55:0615:29:00
1120ŁAŹNIAK Agata 233 XDrużyna WiercikaPOZNAŃK00:00:0000:02:5000:05:0902:35:5705:02:3205:19:4109:12:5809:26:2012:52:2612:55:0615:29:00
1121GAIK Andrzej 626 XGdynia Toruń TeamM00:00:0000:02:3800:05:1502:46:3205:09:4005:23:5809:18:5709:38:1813:02:4913:06:4315:29:03
1122CICHOWSKI Grzegorz 626 YGdynia Toruń TeamGDYNIAM00:00:0000:02:3700:05:1502:46:3105:09:4005:23:5809:18:5609:38:1913:02:4713:06:3915:29:03
1123WICIAK Ziemowit 306 YKociewiacyM00:00:0000:01:1200:02:5902:33:5704:55:3405:06:2109:20:0309:39:2013:06:0813:17:4515:29:06
1124FANSLAU Marek 306 XKociewiacyM00:00:0000:01:1100:03:0002:33:5404:55:3405:06:2309:20:0409:39:2213:06:0913:17:4615:29:06
1125WIECZOREK Bartosz 697 YTeam 1M00:00:0000:02:5300:05:1702:40:0205:04:4605:10:5309:17:4609:30:3012:57:5913:00:5415:29:27
1126GAJASZEK Tomasz 697 XTeam 1M00:00:0000:02:5300:05:1502:40:0105:04:4805:10:5609:17:4609:30:3212:58:0013:00:5915:29:28
1127GAPSKI Adam 716 YKB Aktywni KoninM00:00:0000:02:2500:04:3902:35:1304:53:2105:25:2009:09:0109:24:0012:57:4813:07:1715:29:56
1128ANDRZEJCZAK Tomasz 716 XKB Aktywni KoninM00:00:0000:02:2500:04:4002:35:1304:53:2005:25:2109:09:0109:24:0112:57:5113:07:1815:29:56
1129ROSIŃSKI Rafał 452 YORANGE POLSKA 1ORANGE POLSKAM00:00:0000:03:0000:05:2502:31:1404:36:2104:55:1708:49:0809:14:4712:54:5913:01:0815:30:16
1130SZCZEPAŃSKI Artur 452 XORANGE POLSKA 1ORANGE POLSKAM00:00:0000:03:0000:05:2502:31:1504:36:2104:55:1708:49:0809:14:4712:55:0013:01:0715:30:16
1131KRAJEWSKA Alicja 623 YULTRAHOLYC.TEAM.PLKRAKÓWK00:00:0000:02:5600:05:2102:43:0705:18:5505:24:2609:20:5309:44:2513:02:4513:08:3515:30:32
1132KRAJEWSKI Artur 623 XULTRAHOLYC.TEAM.PLKRAKÓWM00:00:0000:02:5600:05:2002:43:0805:18:5505:24:2509:20:5109:44:2113:02:4113:08:3415:30:32
1133PTAK Arkadiusz 85 YNigdy więcejSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:02:1800:04:3202:34:0804:50:1105:02:5909:10:4809:28:2612:53:1212:53:1415:30:38
1134SERWACZYŃSKI Mirosław 85 XNigdy więcejSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:02:1800:04:3102:34:1104:50:1105:03:0009:10:4609:28:2412:53:1013:04:2715:30:38
1135BOGDAŃSKA Joanna 654 YSzkot teamWARLUBIEK00:00:0000:01:0300:02:5402:29:2004:50:2005:13:2709:03:0909:35:2113:04:1713:07:0815:31:25
1136PAWLIKOWSKI Tomasz 654 XSzkot teamLUBLINIECM00:00:0000:01:0300:02:5402:29:2004:50:2105:13:2709:03:0909:35:2213:04:1513:07:0615:31:25
1137SOSZYŃSKA Małgorzata 20 XczłapaczeWARSZAWAK00:00:0000:02:4000:04:5802:40:2905:00:2505:21:1209:16:3209:46:2513:07:1013:24:0015:31:29
1138KUŁAKOWSKI Piotr 20 YczłapaczeKONSTANCIN JEZIORNAM00:00:0000:02:4000:04:5802:40:2705:00:2505:21:1309:16:3309:46:2513:07:1213:23:5915:31:29
1139JACEK Kulik 677 YKapsleM00:00:0000:00:5900:02:4602:31:1804:53:5605:11:3309:03:4009:33:1713:02:0513:09:2715:31:38
1140CEBULA Michał 677 XKapsleSTRAŻ GRANICZNAM00:00:0000:01:0000:02:4702:31:1904:53:5605:11:3609:03:4109:03:4313:02:0613:09:2615:31:39
1141KOWALCZYK Rafał 185 XELEKTROMOCWARSZAWAM00:00:0000:00:2600:01:4802:29:3405:02:2005:17:4709:26:1609:38:2913:12:2313:15:4515:31:47
1142PIETROWICZ Kamil 185 YELEKTROMOCWARSZAWAM00:00:0000:00:2700:01:4802:29:4105:02:2205:17:4709:26:1709:38:2913:12:2513:15:4515:31:47
1143WOLSKI Kamil 221 XMejdej: Biegam bo lubięBIEGAM NA TARCHOMINIEM00:00:0000:00:4200:02:1302:28:1904:36:5004:52:2708:39:2909:03:5312:46:3412:46:3615:32:24
1144POTEMPSKI Paweł 221 YMejdej: Biegam bo lubięBIEGAM NA TARCHOMINIEM00:00:0000:00:4200:02:1302:28:2604:36:5004:52:2408:39:2609:03:4912:46:2912:54:4315:32:24
1145SZYMAŃSKI Mariusz 97 YMKB DREPTAKMKB DREPTAKM00:00:0000:02:5100:05:0502:35:4704:57:4305:18:2209:23:4909:23:5113:02:0813:02:1015:32:48
1146KUPIEC Dariusz 97 XMKB DREPTAKMKB DREPTAKM00:00:0000:02:4800:05:0502:35:4804:57:4405:18:2309:23:4809:23:5013:02:1013:02:1215:32:48
1147BARAŃSKI Piotr 279 XBarański Marathon TeamRADOMM00:00:0002:40:2304:58:0305:21:5409:08:1509:14:1713:01:4413:04:4315:32:57
1148BARAŃSKI Jarosław 279 YBarański Marathon TeamRADOMM00:00:0002:40:1904:58:0505:22:0609:08:2309:14:2813:01:4813:04:4515:33:00
1149ZIELIŃSKI Mateusz 651 XFlotylla Dzikich KaczekBIAŁOBRZEGIM00:00:0000:02:1500:04:2302:25:3004:41:4005:03:2108:50:4709:21:5712:53:5612:58:5915:33:19
1150MAŁŻ Daniel 651 YFlotylla Dzikich KaczekJAKTORÓWM00:00:0000:02:1600:04:2302:25:3104:41:4005:03:1908:50:4909:21:5812:54:0012:59:0115:33:19
1151WOJTANOWICZ Jacek 434 XNafciarz Stalowa WolaM00:00:0000:02:3100:05:2102:47:1905:12:0205:36:5909:22:3009:39:2813:11:1313:20:2715:33:22
1152HENKIEL Bartłomiej 434 YNafciarz Stalowa WolaM00:00:0000:02:3200:05:2102:47:1805:12:0205:37:0009:22:3109:22:3413:11:1413:20:2815:33:22
1153SZARAFIŃSKI Rafał 475 YBabylon Must Fall Runners / Wilcze echaM00:00:0000:03:3100:06:0102:39:5604:49:3005:30:5409:23:1209:40:4913:02:1113:02:1315:33:39
1154KRZEMIEŃ Joanna 475 XBabylon Must Fall Runners / Wilcze echaK00:00:0000:03:3100:06:0202:39:5704:49:2905:30:5409:23:1309:40:5013:02:1213:06:2315:33:39
1155MARZEC Krzysztof 671 YSaperzy alfaTERESZPOLM00:00:0000:01:2000:03:0902:18:5104:19:5904:55:3109:03:3809:23:5213:13:3613:13:3815:34:12
1156PILECKI Adam 671 XSaperzy alfaRADOMYŚL NAD SANEMM00:00:0000:01:2000:03:1002:18:5504:20:0204:55:3109:03:3909:23:5313:13:3413:20:0115:34:13
1157PACIOREK Piotr 511 XPolsat BiegaWARSZAWAM00:00:0000:02:4300:04:5702:26:4704:25:2804:57:2908:31:4309:11:3412:43:1712:56:0815:34:35
1158TYRALSKI Dominik 511 YPolsat BiegaWARSZAWAM00:00:0000:02:4300:04:5702:26:4604:25:2804:57:3008:31:4309:11:3612:43:2012:56:1315:34:36
1159WRÓBEL Łukasz 201 YŚwiński DuetKB BIAŁA BIEGAM00:00:0000:00:5900:02:4302:24:5604:33:5605:02:4209:11:5109:44:5413:12:3313:14:3015:34:44
1160KOWALCZYK Rafał 201 XŚwiński DuetKODEŃM00:00:0000:00:5900:02:4402:24:5804:33:5705:02:4309:11:5209:44:5613:12:3413:12:3615:34:44
1161NASTAWSKA Monika 325 XKokoK00:00:0000:03:3300:06:0702:42:2404:56:5105:12:0709:13:0909:13:1113:07:4113:07:4315:35:05
1162SĘKOWSKI Łukasz 325 YKokoM00:00:0000:03:3200:06:0702:42:2504:56:5105:12:0809:13:1009:48:3513:07:4413:07:4615:35:06
1163SZACHNA Krzysztof 339 XRunningCoupleWARSZAWAM00:00:0000:02:0500:04:1202:39:1904:57:0205:15:2409:10:2309:31:0613:04:0213:07:3315:35:06
1164SMOLAK Agata 339 YRunningCoupleWARSZAWAK00:00:0000:02:0400:04:1102:39:1704:57:0105:15:2309:10:2109:31:0413:03:5313:07:2915:35:06
1165ZIELEZIŃSKI Marcin 417 YBO TAKLUBINM00:00:0000:02:4300:04:5002:36:3905:03:0605:39:3009:20:5609:55:3613:12:0313:12:0515:35:32
1166ZIEMBA Przemysław 417 XBO TAKLUBINM00:00:0000:02:4300:04:5002:36:3605:03:0205:03:0409:20:5409:55:1513:11:5613:24:3515:35:32
1167NOWOMIEJSKI Marcin 54 XWłóczykijeM00:00:0000:02:3600:04:5202:40:0705:03:1105:25:1709:21:1709:45:0113:08:2713:17:4415:35:33
1168MICHAŁEK Jaroslaw 494 XOne Way TicketKRAKÓWM00:00:0000:01:5500:04:0902:34:5004:59:4605:16:2709:13:5909:42:3013:12:3713:15:5515:36:42
1169BOROŃ Marcin 494 YOne Way TicketKRAKÓWM00:00:0000:01:5400:04:0902:34:4904:59:5105:16:2509:25:1109:37:3013:12:3213:15:4215:37:05
1170PASELA Bartosz 188 XWeterani BESKID.TVSMASHING PĄPKINSM00:00:0000:03:1200:05:3902:35:4104:51:5205:06:3709:09:0809:23:3812:54:2613:01:3715:37:18
1171OKARMA Wojciech 188 YWeterani BESKID.TVSPORESTM00:00:0000:03:1200:05:3902:35:4304:51:5305:06:3609:09:1009:23:3712:54:2413:01:3915:37:18
1172SZYMANKIEWICZ Kalina 256 XHakuna MatataGIRLS ON WHEELSK00:00:0000:02:2700:04:4102:31:5704:42:2405:06:1509:01:2709:28:4312:53:4913:04:3215:37:38
1173POSTUPALSKI Michał 256 YHakuna MatataXTRAINER.PLM00:00:0000:02:2700:04:4102:31:5804:42:2405:06:1509:01:2809:28:4512:53:4713:04:3415:37:38
1174KARP Andrzej 517 YDrużyna Zbója BeczaBIECZM00:00:0000:00:5500:02:3902:30:4404:47:5805:02:1609:09:4809:42:1413:13:2713:24:1815:37:47
1175SOCHA Tomasz 517 XDrużyna Zbója BeczaBIECZM00:00:0000:00:5500:02:3902:30:4104:47:5505:02:1409:09:4309:41:5513:13:1313:13:1515:37:47
1176DRAPELLA Tomasz 241 YW imię Ojca i SynaMARATONYPOLSKIE.PLM00:00:0000:01:1300:03:0302:39:0805:27:2805:36:2509:21:3709:21:4013:05:2913:10:5515:38:13
1177DRAPELLA Dariusz 241 XW imię Ojca i SynaHARPAGANM00:00:0000:01:1400:03:0302:39:1205:27:2805:36:2309:21:3509:33:5213:05:3013:05:3215:38:14
1178ZASĘPA Sebastian 436 YGrubo się zapowiadaM00:00:0000:02:1800:04:2202:30:5904:48:4805:05:3108:54:0609:03:5212:57:3213:01:2015:38:19
1179KADŁUBEK Aleksander 320 YDRUGA DRUŻYNATKTJM00:00:0000:02:0900:04:1902:28:3004:37:4605:14:3409:04:0409:43:1912:54:3113:10:1315:38:30
1180KADŁUBEK Mateusz 320 XDRUGA DRUŻYNAŚREMM00:00:0000:02:0900:04:1802:28:3004:37:4605:14:3409:04:0409:43:1912:54:3013:10:1415:38:30
1181ZAWADKA Andrzej 57 XLEŚNE DZIADKI MIERZYNAMIERZYNM00:00:0000:03:2600:05:5902:38:5804:57:3705:18:5809:21:3609:37:5413:05:4413:14:0615:38:55
1182CZERWONIUK Arkadiusz 57 YLEŚNE DZIADKI MIERZYNAMIERZYNM00:00:0000:03:2700:05:5902:39:0004:57:3805:18:5909:21:3709:37:5513:05:4713:05:4915:38:55
1183RUZIK Rafał 437 Xtrifit.plWARSZAWAM00:00:0000:02:3200:04:4602:38:5005:01:3805:10:0808:55:4909:08:1812:59:0213:01:1815:39:02
1184PUSZAKOWSKI Jacek 437 Ytrifit.plWARSZAWAM00:00:0000:02:3300:04:4702:38:5105:01:3805:10:0908:55:4809:07:2612:59:0213:01:2115:39:02
1185PELCNER Marcin 234 X3PMROŻNOWOM00:00:0000:04:2200:06:3302:38:0305:02:3205:30:2809:30:4609:48:0813:16:5113:24:2915:39:40
1186POHL Arkadiusz 234 Y3PMROKIETNICAM00:00:0000:04:2000:06:3402:38:0005:02:3105:30:3009:30:4909:48:0613:16:5513:24:2715:39:40
1187MOKRZYCKI Krzysztof 424 YK-PAXSZCZECINM00:00:0000:01:4700:03:4702:27:2404:38:4204:59:5708:56:1709:15:4412:57:0613:05:3715:40:32
1188LEŚNIAK Piotr 424 XK-PAXWARSZAWA M00:00:0000:01:4900:03:4602:27:2204:38:4105:02:0308:56:1609:15:4512:57:0913:05:3715:40:32
1189ŻYTNIK Piotr 584 YButton's TeamŻARYM00:00:0000:03:0000:05:2502:43:3104:57:0805:20:5709:22:5009:53:2913:13:3813:16:4115:40:41
1190TYCHOWICZ Robert 584 XButton's TeamŻARYM00:00:0000:03:0000:05:2502:43:3304:57:0805:20:5609:22:5109:53:2913:13:3813:16:4215:40:41
1191URBAŃSKI Krzysztof 363 XKrok Za Grosz Kaszczorek&Złotoria TeamKROK ZA GROSZ TORUŃM00:00:0000:03:2000:05:5202:43:5605:03:0105:15:2209:23:2509:47:1513:14:0313:19:0315:41:03
1192ZIELIŃSKI Jacek 363 YKrok Za Grosz Kaszczorek&Złotoria TeamZŁOTORIAM00:00:0000:03:2000:05:5102:43:5405:03:0105:15:2109:23:2509:47:1313:14:0113:18:5015:41:03
1193CIEŚLIK Michał 216 YAmatorzyOPOLEM00:00:0000:03:1500:05:4602:42:4205:01:2305:16:0009:18:2709:29:3013:08:2613:13:2615:41:33
1194DEJA Andrzej 216 XAmatorzyOPOLEM00:00:0000:03:1500:05:4502:42:4105:01:2405:16:0209:18:2609:29:2813:08:2413:13:2715:41:34
1195GRZESIAK Krzysztof 454 Xtrifit.plPIASECZNOM00:00:0000:02:2600:04:4102:45:0405:00:3305:22:1209:17:3809:37:2113:14:0013:21:5215:41:38
1196OSTROWSKI Ignacy 454 Ytrifit.plWARSZAWAM00:00:0000:02:2500:04:4002:45:0405:00:3205:22:1109:17:3809:37:2213:13:5513:21:5415:41:38
1197ZAJĄC Tomasz 21 YMuzycyRZESZÓWM00:00:0000:03:0400:05:3102:52:1705:10:4605:35:0909:35:3010:02:0213:22:2513:29:1215:41:42
1198KOPEĆ Krzysztof 21 XMuzycyRZESZÓWM00:00:0000:03:0300:05:3102:52:1505:10:4605:35:0809:35:2510:02:0113:22:2613:29:1115:41:42
1199BOCHENEK Maria 637 XW poszukiwaniu przodków człowieka.FESTIWAL BIEGOWY W KRYNICY/SKOCZÓWK00:00:0000:02:5700:05:0502:42:5005:04:4105:15:2709:25:2709:25:3113:18:1313:23:5315:42:38
1200BOCHENEK Jacek 637 YW poszukiwaniu przodków człowieka.FESTIWAL BIEGOWY W KRYNICY/SKOCZÓWM00:00:0000:02:5700:05:0702:42:4905:04:4005:15:2909:25:2609:47:1013:18:1613:23:5315:42:38
1201NAJEWSKI Marcin 391 XDJANGOSPOZNAŃM00:00:0000:03:3200:06:0202:46:2505:10:1105:37:5509:46:4710:08:5913:26:4313:29:5115:43:39
1202SZCZYGIEŁ Łukasz 391 YDJANGOSPOZNAŃM00:00:0000:03:3200:06:0302:46:2605:10:1605:37:5609:46:5610:09:0313:27:0213:29:5215:43:39
1203JAKUBOWSKI Maciej 675 X33 BLTr Herky IIWARSZAWAM00:00:0000:01:3100:03:2602:38:4705:02:3805:20:1309:27:0209:27:0413:20:3213:31:0115:44:54
1204MANIAK Łukasz 675 Y33 BLTr Herky IIM00:00:0000:01:3100:03:2702:38:4705:02:3905:20:1109:27:0309:27:0513:20:3813:20:4015:44:55
1205KAWALEC Szymon 674 Y33 BLTr Herky 1WITKOWOM00:00:0000:01:3200:03:2802:32:5204:57:0705:20:1309:26:5609:48:5013:20:2613:31:0915:44:57
1206KOZERA Andrzej 674 X33 BLTr Herky 1GNIEZNOM00:00:0000:01:3300:03:2802:32:5504:57:0705:20:1609:26:5809:48:3913:20:3113:31:1315:45:00
1207TOMASZKIEWICZ Wojciech 616 YPowerade 2POWERADE TEAMM00:00:0002:27:2004:46:1905:01:4608:46:0908:46:1113:07:3915:45:04
1208KORZENIOWSKI Robert 616 XPowerade 2POWERADE TEAMM00:00:0000:02:0400:04:0802:27:1904:46:1805:01:5008:46:0008:46:0313:07:3413:07:3615:45:04
1209OLECH Artur 471 YEKOM00:00:0000:02:2200:04:3702:41:4905:02:4905:33:0409:29:1809:34:5813:15:5413:30:4615:45:06
1210KLIMCZAK Mariusz 471 XEKOM00:00:0000:02:2200:04:3702:41:5105:02:5005:30:5309:29:1909:29:2113:16:3413:16:3615:45:07
1211POLAŃSKA Dorota 187 XDesperados China TravelMIRKÓWK00:00:0000:06:3900:08:1502:47:2305:12:3505:36:5309:13:2409:42:4313:15:2113:25:0315:45:50
1212ŚWIĄTCZAK Mariusz 187 YDesperados China TravelMIRKÓWM00:00:0000:06:3900:08:1502:47:2305:12:3505:36:5509:13:2609:42:3813:15:2413:25:0315:45:50
1213GOMEZ Adam 457 YKomandosi z NawachonyWARSZAWAM00:00:0000:03:3200:06:0702:40:3204:55:2705:34:4709:25:0109:52:3913:11:1813:16:2015:48:59
1214GOSZCZYŃSKI Dariusz 457 XKomandosi z NawachonyWARSZAWAM00:00:0000:03:3100:06:0702:40:3204:55:2705:34:4709:25:0309:52:3913:11:1913:16:2115:49:00
1215BOBIN Leszek 419 XTatusiowieWARSZAWAM00:00:0000:01:5800:04:0202:21:1604:30:5105:05:1509:09:3909:45:5413:26:0613:38:1715:50:27
1216BŁOŃSKI Michał 419 YTatusiowieMORS-TEAMM00:00:0000:01:5800:04:0202:21:1504:30:5105:05:1209:09:3909:45:5413:26:0413:38:1415:50:28
1217PODKÓWKA Zbigniew 343 YKropla bez KituBYDGOSZCZM00:00:0000:02:3300:04:5102:47:4105:16:3105:39:5909:32:4609:54:0713:20:1813:24:1715:50:40
1218KUJAWA Alina 343 XKropla bez KituGDAŃSKK00:00:0000:02:3300:04:5102:47:4005:16:3105:40:0009:32:4509:54:0613:20:1913:24:1615:50:41
1219PAJUNEN Tuula 587 XTrailSnailsHELSINKI, FINLANDK00:00:0000:00:5700:02:4102:44:5005:19:3205:31:5009:37:1709:54:0413:22:2813:24:3615:51:58
1220HALLAPÄÄ Laura 587 YTrailSnailsESPOO, FINLANDK00:00:0000:00:5600:02:4102:44:4305:19:3005:31:5109:37:1609:54:0213:22:2613:24:2915:51:58
1221ZARZEKA Marcin 523 YVege RunnersWARSZAWAM00:00:0000:01:4600:03:4602:35:1104:55:5505:15:0609:04:1209:04:1413:12:2113:27:4115:52:25
1222LUDWINEK-ZARZEKA Iwona 523 XVege RunnersWARSZAWAK00:00:0000:01:4600:03:4502:35:1204:55:5605:15:0609:04:1209:25:2613:12:2213:27:4015:52:26
1223ZNAMIEC Marcin 594 YPO RAZ DRUGIWARSZAWAM00:00:0000:02:4500:04:5102:38:5405:00:3105:18:5409:18:1909:38:4513:15:4113:15:4315:52:36
1224MOLEK Karol 170 YzawałowcyMIELECM00:00:0000:03:3300:06:0402:42:2604:59:3105:25:4309:22:0509:22:0713:27:2413:33:2515:52:45
1225BUŚ Mateusz 170 XzawałowcyWĘGRZCEM00:00:0000:03:3300:06:0402:42:2204:59:3205:25:4209:22:0409:51:4513:27:2513:33:1215:52:45
1226PIOTROWSKI Maciej 76 XodBiegamy odNormyODBIEGAMY ODNORMYM00:00:0000:02:4400:05:0302:46:0305:10:4105:33:0510:04:1810:18:3513:36:4013:42:1615:53:35
1227ROGÓSZ Piotr 76 YodBiegamy odNormyODBIEGAMY ODNORMYM00:00:0000:02:4400:05:0302:46:0805:10:4205:33:0910:04:1810:18:3513:36:4113:42:1815:53:35
1228BEMBEN Roman 118 YŁysy i TęgiM00:00:0000:02:3700:04:5102:42:3105:04:0205:23:2309:22:5809:23:0113:20:3213:34:2415:54:21
1229DWORAK Norbert 118 XŁysy i TęgiM00:00:0000:02:3800:04:5102:42:2805:04:0105:23:2009:22:5609:42:4513:20:3013:34:2215:54:22
1230JURASZEK Mirosław 554 YBiegamy sobieSIENIAWKAM00:00:0000:03:1100:05:4002:46:2705:08:0905:14:2409:22:0709:29:3213:15:2813:17:3915:54:38
1231BRZEZICKA Alina 554 XBiegamy sobieSMOLECK00:00:0000:03:1100:05:4102:46:2805:08:0905:14:2509:22:0709:29:3313:15:2813:17:3915:54:39
1232SUCHCICKI Leszek 15 X4PR BiegamyNOWA WIEŚ K/OSTROŁĘKIM00:00:0000:01:1700:03:0702:40:5005:08:1105:22:1309:23:0409:47:1113:20:4213:23:4815:54:40
1233KOWARSKI Mariusz 15 Y4PR BiegamyCZĘSTOCHOWAM00:00:0000:01:1700:03:0602:40:5005:08:1105:22:1309:23:0309:47:1013:20:4113:23:4915:54:40
1234KULCZYŃSKI Rafał 441 YRozbiegani BudowlaniWARSZAWAM00:00:0000:03:1600:05:4402:34:2504:46:4805:15:1109:22:2409:22:2613:28:1313:38:5015:54:41
1235FRESZEL Krzysztof 441 XRozbiegani BudowlaniWARSZAWAM00:00:0000:03:1600:05:4402:34:2704:46:5605:15:1009:22:3009:53:2713:28:1813:38:5215:54:42
1236WALASZEK Paweł 100 XAGB Active RunnersALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM00:00:0000:03:2900:06:0402:36:4304:50:3704:58:4609:11:1909:39:1813:23:3113:28:1915:54:44
1237ANDRZEJCZAK Dariusz 100 YAGB Active RunnersALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM00:00:0000:03:2900:06:0402:36:4404:50:3804:58:4609:11:1809:39:1513:23:3213:23:3415:54:44
1238KAZMIERCZAK Marta 607 XJAVALI TEAMWARSZAWAK00:00:0000:04:1300:06:1402:45:0505:02:0905:40:3209:23:4509:57:2013:28:1213:39:0515:54:45
1239PYRKOSZ Damian 427 XTupTup TeamRZESZÓWM00:00:0000:01:5400:03:5702:26:4304:34:2205:07:4808:58:3209:24:1813:37:4013:44:2015:55:06
1240WYCZAWSKI Piotr 427 YTupTup TeamRZESZÓWM00:00:0000:01:5500:03:5702:26:4404:34:2305:07:4908:58:3409:24:1913:37:4013:37:4215:55:07
1241POLUS Tomasz 58 XSłynni KenijczycySŁYNNI KENIJCZYCYM00:00:0000:02:1600:04:1202:15:3104:18:0804:36:1508:49:1009:22:1313:22:2113:28:1215:58:30
1242GODLEWSKI Tomasz 58 YSłynni KenijczycySŁYNNI KENIJCZYCYM00:00:0000:02:1600:04:1302:15:3104:18:0904:34:5008:49:1409:22:1613:22:2213:28:1115:58:30
1243CYRUS Bogdan 150 XB&W RacingSTRZEBIŃM00:00:0000:01:4400:04:0703:41:5406:08:4206:14:0710:14:3410:28:1813:29:5713:55:1715:59:15
1244TOBIASZ Anna 714 XTiger Gym GdańskK00:00:0000:03:3100:06:0302:45:5805:16:2005:35:4509:53:3010:11:3113:35:0313:41:5516:03:10
1245LEWANDOWSKA Monika 714 YTiger Gym GdańskK00:00:0000:03:3100:06:0302:45:5705:16:2005:35:4509:53:2910:11:3113:35:0513:41:5816:03:10
1246WACHOWICZ Paweł 470 YCSRG 2BYTOMM00:00:0000:01:4900:03:4902:31:2304:54:4605:14:2909:20:5509:37:5213:10:3413:20:3416:06:52
1247GRZĄDZIEL Arkadiusz 470 XCSRG 2BYTOMM00:00:0000:01:4900:03:4902:31:2204:54:4605:14:2909:20:5709:37:5113:10:3413:20:3016:06:52
1248CHMIELARSKI Andrzej 54 YWłóczykijeM00:00:0000:02:3700:04:5302:40:1105:03:1205:25:1809:21:1909:44:5913:27:3413:32:4916:06:54
1249WEISMAN Izabela 479 XMiły Miłosz i TruskawaMARATONYPOLSKIE.PL TEAMK00:00:0000:03:2100:05:5702:50:2705:23:2405:40:2509:32:3709:57:0013:34:1813:44:0516:07:07
1250KAMIENIAK Miłosz 479 YMiły Miłosz i TruskawaMARATONYPOLSKIE.PL TEAMM00:00:0000:03:2200:05:5702:50:2405:23:2305:40:2509:32:3709:32:3913:34:1513:34:1716:07:07
1251GORGOL Tomasz 622 YRafTomRUN BYDGOSZCZM00:00:0000:03:3300:06:0503:27:5705:52:4406:10:4209:52:3810:14:2113:29:3513:43:4716:07:47
1252KAMINSKI Rafal 622 XRafTomM00:00:0000:03:3300:06:0503:27:5805:52:4406:10:4309:52:3609:52:3913:29:3413:43:2316:07:47
1253KSIĄŻEK Dominika 620 XStare dobre małżeństwoKRKAÓWK00:00:0000:00:5800:02:4302:29:0704:49:2605:11:2709:34:0009:59:1513:46:0313:50:3316:09:19
1254KULA Sebastian 620 YStare dobre małżeństwoGIEDLAROWAM00:00:0000:00:5800:02:4302:29:1004:49:2905:11:2709:34:0209:59:1513:46:0513:50:3516:09:20
1255ZIĘTAK Krzysztof 41 XStare Osły i DrogaM00:00:0000:01:0800:02:5802:40:4405:10:1105:42:0809:45:0309:45:0513:41:4713:50:5516:14:22
1256ŻURAWSKI Kamil 140 YChłopaki od MarianaM00:00:0000:01:0300:02:4802:20:3504:28:0304:56:4409:01:4009:39:0413:27:3113:33:5916:30:00
1257KAPUŚCIK Jakub 140 XChłopaki od MarianaKATOWICEM00:00:0000:01:0300:02:4802:20:4404:28:1504:56:4309:01:5009:39:0813:27:5713:27:5916:30:00
1258PAWLUKOWIEC Mariusz 304 YBracia MocyBIAŁYSTOKM00:00:0000:01:3400:03:2703:26:3706:43:2806:43:39
1259BUJALSKI Szymon 384 XPoznańPOZNAŃM00:00:0000:02:2400:04:3502:26:2604:54:44
1260PAWŁOWSKI Piotr 46 YHydro 1M00:00:0000:02:2702:50:1305:26:3905:46:3110:13:02
1261PIEŃKOWSKI Adam 618 XADAMDĘBICAM100:00:0000:03:1400:05:4202:39:3005:08:1005:26:53
1262BIAŁAS Wojciech 372 YLTHM100:00:0000:02:0500:04:0702:33:2204:56:1005:16:2809:50:3009:50:32
1263KOPP Rafał 196 XŚwiątnickie JaszczębieM00:00:0000:00:3004:12:2108:26:54
1264ADAMI Gabriele 67 YDzikie Latające ŚwinieM00:00:0000:03:0600:05:3302:40:3005:08:51
1265BRZÓZKA Tomasz 245 XSPARTANIE DZIECIOM - SINNET/WARSZAWAWARSZAWAM00:00:0000:03:2900:06:0502:51:1505:29:31
1266KACZMAREK Robert 23 XEXTREME RUN ŁÓDŹŁÓDŹM00:00:0000:01:5900:04:0002:18:3204:52:4104:52:43
1267SZNAJDER Zenon 491 YŚw. AntoniNOWA SÓLM00:00:0000:01:2400:03:1502:52:0305:29:4105:47:4209:35:4609:54:2613:39:0413:39:06
1268PENEW- PAWŁOW Marta 163 YKITA TEAM- BIEGAM BO LUBIĘPIOTRKÓW TRYBUNALSKIK00:00:0000:02:0200:04:0802:53:5105:42:2605:58:1610:22:1210:26:15
1269RYBIŃSKI Kamil 145 XWariat Tri-fun TeamOSTRÓDAM00:00:0000:01:4200:03:3302:10:1604:16:5204:24:27
1270ŚWIĄTKOWSKI Bartosz 598 XULKS LipinkiLIPINKIM00:00:0000:01:4200:03:3902:36:2904:53:2305:20:5209:22:1409:22:1613:33:5913:39:09
1271KOZŁOWSKI Grzegorz 288 XSPECjalWROCŁAWM100:00:0000:02:5800:05:22
1272MARAS Ladislav 122 XMARAS teamPRESOVM00:00:0000:03:1600:05:4802:56:2205:29:0705:43:2709:51:0210:00:4913:51:3913:51:41
1273BIAŁY Maciej 347 YCA Broker/Sport KlinikaCZECHOWICE-DZIEDZICEM00:00:0000:02:1400:04:2302:11:4304:12:3004:38:58
1274KWIATKOWSKI Aleksander 594 XPO RAZ DRUGIIPA KATOWICE VIM00:00:0000:02:4500:04:5102:38:5705:00:3005:18:5509:18:1909:38:4713:28:2513:28:27
1275GŁOWACKI Jordan 694 XARGONAUCIJW 4115M00:00:0000:03:2100:05:4702:20:2004:20:29
1276SKALSKI Maciej Jakub 304 XBracia MocyBIAŁYSTOKM00:00:0000:01:3400:03:2803:26:4806:43:3006:43:39
1277JUR Jacek 646 YOrlęta GryfinoGRYFINOM00:00:0000:03:2500:05:5502:52:1105:42:5506:11:35
1278WYRĄBKIEWICZ Janusz 357 XApteka MIKSTURA CiechocinekAPTEKA MIKSTURA CIECHOCINEKM00:00:0000:02:3100:04:4602:34:5505:18:25
1279SANKOWSKI Adam 588 XPierwszy raz w górachWARSZAWAM00:00:0000:01:1100:02:5902:24:5505:04:1405:30:0609:30:0009:51:5013:42:5313:50:56
1280MAŁYSZ Henryk 347 XCA Broker/Sport KlinikaCZECHOWICE-DZIEDZICEM00:00:0000:02:1500:04:2302:11:4404:12:3004:38:59
1281KOZAR Wojciech 67 XDzikie Latające ŚwinieM00:00:0000:03:0500:05:3302:40:3105:08:51
1282MLEKODAJ Wojciech 516 XPRZEBIEGLIRABKA-ZDRÓJM100:00:0000:03:1100:05:3802:47:2005:18:3305:30:1909:04:2009:04:22
1283DYLEWSKI Paweł 36 YFizjo-Sport ŁęcznaŁĘCZNAM00:00:0000:01:1200:02:5802:18:2404:19:5704:41:1708:43:4009:16:2112:58:14
1284WOJTAS Marek 692 XSupermaraton KaliszM00:00:0000:00:5500:02:3402:03:4204:03:48
1285GEJZA Sabanos 122 YMARAS teamPRESOVM00:00:0000:03:1600:05:4802:56:2305:29:0705:43:2809:51:0110:00:5013:51:4013:53:54
1286KOZAKOWSKI Tomasz 676 YAndrzej i Tomek M00:00:0000:01:0000:02:4802:30:5304:58:5105:14:4609:38:1009:52:3613:45:4913:48:29
1287TRUSZKIEWICZ Krystian 73 YUltra77WROCŁAWM00:00:0000:01:3100:03:2502:22:3905:08:49
1288WILK Grzegorz 196 YŚwiątnickie JaszczębieM00:00:0000:02:3600:04:2602:06:3604:00:5604:12:0408:13:38
1289CHODOROWSKI Arkadiusz 505 XojcowieALEKSANDRÓWM00:00:0000:02:5102:47:1405:20:3405:36:2910:00:2410:17:33
1290FONSECA Miguel 607 YJAVALI TEAMWARSZAWAM00:00:0000:04:1300:06:1402:45:0505:02:0905:40:3209:23:4509:57:2013:28:1313:39:06
1291BLICHAR Sebastian 288 YSPECjalWROCŁAWM100:00:0000:02:5800:05:2203:46:58
1292JÓŹWICKI Michał 53 XKIM TEAMWIĄZOWNAM00:00:0000:02:3800:04:5502:44:1705:10:1805:28:2809:39:4809:58:5913:44:3913:49:11
1293GRENDZIŃSKI Andrzej 145 YWariat Tri-fun TeamOSTRÓDAM00:00:0000:01:4200:03:3502:10:1704:16:5204:24:27
1294KAŹMIERSKI Sebastian 231 XSpartanie DzieciomSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:02:1800:04:3202:41:2904:59:5605:15:1109:20:0209:40:4813:32:5513:32:58
1295STEFAŃSKI Krystian 308 XTo Be DecidedM00:00:0000:00:29
1296PIWOWAR Małgorzata 440 YGońcie się!DOMARADZK00:00:0000:02:3600:04:5002:51:2805:24:0805:40:5609:51:2110:06:4213:41:4113:43:11
1297OGŁY Krystian 78 YCLEAREX 1 , KB SOBÓTKASOBÓTKAM00:00:0000:00:2400:01:3601:46:5603:22:4103:27:39
1298PARUSZEWSKA Aleksandra 163 XKITA TEAM- BIEGAM BO LUBIĘŁÓDŹK00:00:0000:02:0200:04:0802:53:5805:42:1805:58:1510:22:0110:26:14
1299FLASZ Mateusz 372 XLTHM100:00:0000:02:0400:04:0602:33:2104:56:0505:16:2709:50:29
1300KARWACKI Marek 341 XFordon K2 BYDGOSZCZM00:00:0000:01:4500:03:4402:48:2506:09:55
1301LATAROWSKI Grzegorz 222 XRübezahlLWÓWEK ŚLĄSKIM00:00:0000:02:4300:04:5902:37:0804:56:1905:01:37
1302BERNATEK Grzegorz 534 XGdzie jest pies?WARSZAWAM00:00:0000:02:0900:04:0602:02:2303:53:1104:08:48
1303DRĄŻYK Małgorzata 440 XGońcie się!DĘBLINK00:00:0000:02:3500:04:5002:51:2605:24:0905:40:5409:51:2010:06:4013:41:3913:43:14
1304MUSIAŁ Magdalena 560 XŁysy i BestiaŁÓDŹK00:00:0000:02:2000:04:3402:35:1704:50:5904:59:5208:52:4809:03:4313:05:32
1305LENARTOWICZ Wojciech 428 XGorliceZABIERZÓWM00:00:0000:03:1800:05:5003:10:2905:54:2006:02:5310:09:1310:21:54
1306DERUŚ Stanisław 571 YŁubianka - taka gminaKM TRUCHCIK ŁUBIANKAM00:00:0000:00:4800:02:2702:31:4904:52:5105:13:4909:30:2409:56:2113:37:2713:44:01
1307LEWCZUK Daniel 245 YSPARTANIE DZIECIOM - SINNET/WARSZAWAZAKRĘTM00:00:0000:03:3000:06:0502:51:1705:29:31
1308KORDALA Marzena 103 XARCHIE TEAMBIAŁYSTOKK00:00:0000:01:1200:03:0202:55:3005:47:5105:57:42
1309PŁONKA Piotr 406 YNa PohybelM00:00:0000:00:5100:02:1501:56:0003:41:2805:04:45
1310KULA Zbigniew 41 YStare Osły i DrogaM00:00:0000:01:0900:02:5802:40:4605:10:1105:42:0809:45:0810:12:1613:41:3613:50:54
1311GAŚ Piotr 373 YHumanSport | runningbastards.plSKOCZÓWM00:00:0000:03:1200:05:3702:21:0904:17:5004:23:27
1312WEŁNICKI Waldemar 150 YB&W RacingZAMOŚĆ K. BYDGOSZCZYM00:00:0000:01:4500:04:0803:41:5606:08:4106:14:0910:14:3510:28:2013:51:3713:55:19
1313DŻUGAN Witold 446 XGhost RunnersPOZNAŃM00:00:0000:03:1800:05:4703:27:3205:55:0006:13:2410:35:58
1314ZASINA Sebastian 222 YRübezahlPRUSZKÓWM00:00:0000:02:4200:04:5902:37:1004:56:1905:01:37
1315GRZEGORZ Lemieszek 23 YEXTREME RUN ŁÓDŹŁÓDŹM00:00:0000:02:0000:04:0102:18:3404:52:41
1316PIETRZYŃSKI Bartosz 692 YSupermaraton KaliszM00:00:0000:00:5500:02:3402:03:4304:03:49
1317HAŁON Andrzej 542 XBPSC TEAMOPOLEM00:00:0012:30:41
1318JĘKALSKI Andrzej 676 XAndrzej i Tomek M00:00:0000:00:5900:02:4802:30:5104:58:5105:14:4909:38:1009:52:3713:45:2813:45:30
1319RZEPKA Daniel 269 XCLEAREX 3CLEAREX 3M00:00:0000:03:3500:06:0902:40:1905:05:0205:25:4909:37:3209:49:27
1320SIEJEK Krzysztof 508 YSiejek TeamPOZNAŃM00:00:0000:03:1900:05:4803:07:4406:32:50
1321PASTERCZYK Dariusz 236 YbercikiJEDLICZEM00:00:0000:03:1700:05:4702:46:2105:12:3205:19:2409:31:4209:49:5813:29:2813:36:04
1322STOLARCZYK Katarzyna 491 XŚw. AntoniNOWA SÓLK00:00:0000:01:2400:03:1602:52:0705:29:4105:47:4309:35:4509:54:3613:39:0613:45:50
1323KŁOS Dariusz 567 YKosa na KłosaKM UMK TORUŃM00:00:0000:00:4800:02:2702:45:0005:30:4805:54:0410:24:0710:29:04
1324SALM Ariel 240 YSpartanie DzieciomPOZNAŃM00:00:0000:03:2100:05:5202:50:1905:28:5805:56:5310:20:4210:28:32
1325MAĆKOWIAK Marek 73 XUltra77SOLEC KUJAWSKIM00:00:0000:01:3100:03:2502:22:3805:08:49
1326NAKLICKI Michał 211 YDaj kebabaWARSZAWAM00:00:0000:01:5400:03:4202:29:3105:20:23
1327ZIĘBA Sebastian 35 XFinchesGDYNIAM00:00:0000:03:1300:05:3902:38:5205:00:2605:33:0109:32:19
1328DRÓŻDŻ Ireneusz 646 XOrlęta GryfinoGRYFINOM00:00:0000:03:2500:05:5502:52:1305:42:3006:11:35
1329KALIŃSKI Hubert 702 YSzybko szybkoM00:00:0000:03:3000:06:0603:05:0206:23:47
1330KUBICKI Piotr 105 XAlpinista i ŻeglarzWARSZAWAM00:00:0000:00:5400:02:3803:05:24
1331BORKOWSKA Aneta 87 YSzyneczkiSTOCZEKK00:00:0000:02:0700:04:1502:35:0605:14:0005:38:4809:59:25
1332TYLMAN Igor 211 XDaj kebabaWARSZAWAM00:00:0000:01:5500:03:4202:29:3205:20:23
1333LENARTOWICZ Magdalena 428 YGorliceGORLICEK00:00:0000:03:1700:05:4903:10:3205:54:2006:02:5610:09:1410:21:56
1334GOMUŁKA Andrzej 558 YxyzHUCISKO JAWORNICKIEM00:00:0000:03:0700:05:3102:39:05
1335KUBCZAK-KOSICKA Anna 567 XKosa na KłosaBBL TORUŃK00:00:0000:00:4700:02:2702:44:5905:30:5205:54:0210:24:0710:29:03
1336NARTOWSKI Jan 357 YApteka MIKSTURA CiechocinekAPTEKA MIKSTURA CIECHOCINEKM00:00:0000:02:3000:04:4502:34:5605:18:24
1337KRZYŻAŃSKI Stanisław 655 YCSWLąd PoznańCSWLĄD POZNAŃM00:00:0000:03:2400:05:5802:47:0605:12:0505:24:4609:35:2909:39:0613:37:1513:42:28
1338KOŁODZIEJCZYK Maciej 36 XFizjo-Sport ŁęcznaŁĘCZNAM00:00:0000:01:1200:02:5802:18:2704:19:5704:41:1608:43:4109:16:2212:58:1812:58:20
1339PILC Marek 545 XŁKB Na ZdrowieŁKB NA ZDROWIEM100:00:0000:02:0100:04:0602:26:4204:40:2504:56:5509:22:28
1340MAJEWICZ Filip 134 XGlobalRunners POZNAŃM00:00:0000:00:1900:01:2201:52:2703:36:37
1341WĄSIK Magdalena 516 YPRZEBIEGLIKRAKÓWK00:00:0000:03:1100:05:3702:47:2005:18:3305:34:45
1342RUTKE Grzegorz 603 XFaj(k)owe DzikiRUNRACE.PLM00:00:0000:03:0900:05:3702:42:4704:56:1405:15:5509:22:4409:42:49
1343BUDNICKA Anna 87 XSzyneczkiWARSZAWAK00:00:0000:02:0700:04:1502:35:2005:14:0305:38:49
1344GAWEŁ Krzysztof 270 XAnielski OrszakKRAKÓWM100:00:0000:01:0400:02:4902:31:1204:54:4105:24:5809:40:3810:19:16
1345JAŚCANEK Mariusz 505 YojcowiePIASECZNOM00:00:0002:47:1310:00:2310:17:38
1346SPECHT Mikołaj 588 YPierwszy raz w górachWARSZAWAM00:00:0000:01:1100:02:5902:24:5405:04:1405:30:0609:30:0009:51:5013:42:5313:51:07
1347DUDEK Jan 682 YSPARTANIE DZIECIOM - AgricommAGRICOMMM00:00:0000:02:0400:04:1302:50:0005:31:2205:57:2510:17:13
1348DULIŃSKI Marcin 231 YSpartanie DzieciomSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:02:1800:04:3202:41:3004:59:5605:15:1309:20:0609:40:4813:32:5413:39:47
1349BARTKOWIAK Alina 28 YAlina&LechoPOZNAŃK100:00:0000:01:0100:02:4502:20:2804:33:3404:44:23
1350PROTASIUK Mariusz 53 YKIM TEAMWIĄZOWNAM00:00:0000:02:3900:04:5502:44:2105:10:2205:28:2609:39:4609:58:5813:44:5513:49:12
1351ZIELONKA Mariusz 655 XCSWLąd PoznańCSWLĄD POZNAŃM00:00:0000:03:2300:05:5802:47:1005:12:0505:24:4609:35:3009:39:0513:37:1313:42:28
1352BOHM Jacek 269 YCLEAREX 3MIKOŁOWM00:00:0000:03:3500:06:0902:40:1905:05:0205:25:4909:37:2909:49:24
1353KRUDYSZ Przemysław 558 XxyzŁOWCEM00:00:0000:03:0700:05:3102:39:0405:31:1205:31:17
1354RZESZÓTKO Marzena 93 XAlterkom TeamK00:00:0000:02:2900:04:4402:45:4305:20:4305:28:2510:09:1210:13:5113:55:4713:55:49
1355BALCERZAK Rafał 228 YVegan Life TeamMY VEGAN LIFEM00:00:0000:01:2500:03:1602:32:3104:55:4505:21:03
1356RZEPKA Remigiusz 78 XCLEAREX 1 , KB SOBÓTKABUJAKÓWM00:00:0000:00:2500:01:3701:46:5703:22:4103:27:40
1357JAGODZKI Daniel 396 Yck teamKIELCEM00:00:0000:01:3700:03:3402:15:07
1358KWIECIŃSKI Jacek 534 YGdzie jest pies?WEJHEROWOM00:00:0000:02:0700:04:0502:02:2303:53:0104:08:48
1359GADOMSKI Władysław 240 XSpartanie DzieciomPOZNAŃM00:00:0000:03:2200:05:5202:50:1505:28:5705:56:5410:20:4110:28:33
1360KACZOREK Dominik 106 YIECO & LEFRAKWARSZAWAM100:00:0000:00:2300:01:3701:33:1203:04:4703:07:0406:09:51
1361