BIEG RZEŹNIKA - POMIARY INDYWIDUALNE
Organizator : OTK Rzeźnik
Data : 2015-06-05
Miejsce : Komańcza - Ustrzyki Górne
Dystans : 100 km
Zgłoszonych : 1438
Wystartowało : 1391
Nie ukończyło : 1341
Ukończyło : 50
Na trasie : 1341
Pełne wyniki dla 0.3km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 0.3km | 16.7km | 32.1km | 32.11km | 56.1km | 56.11km | 68.8km | 68.81km | 77.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K | M
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaZszedłCzas startu0.1km0.3km
     
1MAJEWICZ Filip 134 XGlobalRunners POZNAŃM00:00:0000:00:1900:01:22
2BIAŁOBRZESKI Sebastian 134 YGlobalRunners CITY ZEN POZNANM00:00:0000:00:1900:01:22
3NOWAKOWSKI Jerzy 723 XKOCIEWIAKISKÓRCZM00:00:0000:00:1900:01:24
4NASTAŁA Lucjan 723 YKOCIEWIAKIŚWIECIEM00:00:0000:00:1900:01:24
5KLISZ Tomasz 111 XThe North FaceCHOCZNIAM00:00:0000:00:2100:01:25
6MICHULEC Jacek 111 YThe North FaceŻYWIECM00:00:0000:00:2100:01:25
7JULKE Sławomir 627 XLOFTSPORTLOFTSPORTM00:00:0000:00:1900:01:29
8WIŚNIEWSKI Piotr 627 YLOFTSPORTLOFTSPORTM00:00:0000:00:2100:01:29
9KSIĄŻKIEWICZ Piotr 679 XCITY TRAIL Team 1CITY TRAIL TEAMM00:00:0000:00:2100:01:30
10BĘTKOWSKI Piotr 679 YCITY TRAIL Team 1CITY TRAIL TEAMM00:00:0000:00:2100:01:30
11WŁODARKIEWICZ Dominik 429 YCITY TRAIL Team 2VEGE RUNNERSM00:00:0000:00:2200:01:31
12GACKI Robert 429 XCITY TRAIL Team 2STR POZNAŃM00:00:0000:00:2200:01:31
13ŁUŻYŃSKI Tomasz 492 YJacek Biega Running Team / TT SzczecinM00:00:0000:00:2500:01:32
14DWORAK Maciej 492 XJacek Biega Running Team / TT SzczecinM00:00:0000:00:2500:01:32
15WALDON Krzysztof 77 XHRmax Żory / Multima Bielsko TeamHRMAX ŻORYM00:00:0000:00:2400:01:36
16OGŁY Krystian 78 YCLEAREX 1 , KB SOBÓTKASOBÓTKAM00:00:0000:00:2400:01:36
17BARANOWSKI Arkadiusz 77 YHRmax Żory / Multima Bielsko TeamMULTIMA BIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:00:2400:01:36
18MARSZAŁEK Sławomir 648 YRUN TIMES - TEAM ISZRENIAWAM00:00:0000:00:2300:01:36
19ŁĄTKOWSKI Maciej 648 XRUN TIMES - TEAM IPOZNAŃM00:00:0000:00:2300:01:36
20RZEPKA Remigiusz 78 XCLEAREX 1 , KB SOBÓTKABUJAKÓWM00:00:0000:00:2500:01:37
21KACZOREK Dominik 106 YIECO & LEFRAKWARSZAWAM100:00:0000:00:2300:01:37
22BIELAWA Rafał 106 XIECO & LEFRAKWROCŁAWM100:00:0000:00:2700:01:37
23BANAK Jacek 591 XB&B KIELCE TEMM00:00:0000:00:2400:01:38
24BRZOZA Piotr 591 YB&B KIELCE TEMM00:00:0000:00:2400:01:38
25CHUDZIKIEWICZ Tomasz 722 YMT-SPORT TEAMM00:00:0000:00:2500:01:39
26TOKARCZYK Marek 722 XMT-SPORT TEAMM00:00:0000:00:2500:01:39
27BRUŹ Filip 383 XAMK COPERNICUSTORUŃM00:00:0000:00:2300:01:39
28JACKOWIAK Michał 383 YAMK COPERNICUSTORUŃM00:00:0000:00:2300:01:39
29BURZYŃSKI Mirosław 366 YGOPR Bieszczady / Aksu PolskaGOPR BIESZCZADY / AKSU POLSKAM00:00:0000:00:2300:01:40
30PUDŁO Marcin 366 XGOPR Bieszczady / Aksu PolskaGOPR BIESZCZADY / AKSU POLSKAM00:00:0000:00:2200:01:40
31NOWAK Aleksander 24 YNUTREND TEAMBIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:00:2500:01:40
32PRZYBYŁA Marcin 24 XNUTREND TEAMSZCZYRKM00:00:0000:00:2500:01:40
33KRASINSKI Wojciech 478 XTRI4fun Triathlon Team PiasecznoM00:00:0000:00:2500:01:41
34ZDONEK Jaroslaw 478 YTRI4fun Triathlon Team PiasecznoNOXY ADBLUE PULAWYM00:00:0000:00:2400:01:41
35BLADOS Tomasz 56 XWARSZAWIAKYM00:00:0000:00:2700:01:41
36ŁUKASIEWICZ Maciej 56 YWARSZAWIAKYWARSZAWIAKYM00:00:0000:00:2700:01:41
37KLICH Kamil 418 XULTRASpire PolskaOLKUSZM00:00:0000:00:2800:01:42
37KOŁODZIEJCZYK Michał 418 YULTRASpire PolskaBIELSKO BIAŁAM00:00:0000:00:2800:01:42
39KOMISARZ Tomasz 499 YTrzeźwi do MetyRZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYM00:00:0000:00:2900:01:43
40MYŚLAK Piotr 632 YOwocowe DydoleCITYTRAIL TEAMM00:00:0000:00:2300:01:43
41WIERNUSZ Krzysztof 499 XTrzeźwi do MetyFINISZ RYMANÓWM00:00:0000:00:2800:01:43
42DYBIŻBAŃSKI Wojciech 632 XOwocowe DydoleCITYTRAIL TEAMM00:00:0000:00:2400:01:43
43KUCZEWSKI Tomasz 284 YKW LublinMIELECM00:00:0000:00:2700:01:44
44GRUDZIEŃ Kamil 284 XKW LublinLUBLINM00:00:0000:00:2700:01:44
45JURCZAK Roman 8 XVitamins For YouRZESZÓWM00:00:0000:00:2700:01:44
46MAZIAR Jakub 8 YVitamins For YouROPCZYCEM00:00:0000:00:2700:01:44
47JANUSZCZAK Tomasz 402 XGOPR Bieszczady Krasnale z doliny SanuSANOKM00:00:0000:00:3000:01:44
48BINOWSKI Grzegorz 402 YGOPR Bieszczady Krasnale z doliny SanuSANOKM00:00:0000:00:3100:01:44
49LASOTA Grzegorz 562 XUltra Team RadomRADOMM00:00:0000:00:2900:01:45
50SPYRA Mariusz 393 YVISUM CLINIC TEAMRZESZÓWM00:00:0000:00:2800:01:45
51ŚWIERCZYŃSKI Kacper 617 XAccentureWARSZAWAM00:00:0000:00:3500:01:45
52BAĆMAGA Grzegorz 562 YUltra Team RadomRADOMM00:00:0000:00:2800:01:45
53BEDNARZ Tomasz 308 YTo Be DecidedM00:00:0000:00:2900:01:45
54MAŁEK Andrzej 393 XVISUM CLINIC TEAMRZESZÓWM00:00:0000:00:2700:01:45
55OWSIŃSKI Andrzej 617 YAccentureWARSZAWAM00:00:0000:00:3500:01:45
56JEKA Mateusz 497 XPrzedKilianemM00:00:0000:00:3000:01:46
57JARACZ Radosław 497 YPrzedKilianemM00:00:0000:00:3000:01:46
58GADECKI Artur 506 YsieBiega KielceKIELCEM00:00:0000:00:2900:01:46
59GĄSIEWSKI Paweł 280 XT-mobile Running TeamŁOMŻAM00:00:0000:00:2600:01:46
60NIENADOWSKA Beata 154 XWOBETEAMELBLĄGK00:00:0000:00:2800:01:47
61CZEKAJ Maciej 506 XsieBiega KielceSIEBIEGAM00:00:0000:00:2900:01:47
62KUJAWSKI Bogusław 92 YGrupetto GorliceGORLICEM00:00:0000:00:3000:01:47
63KUJAWSKI Bartek 92 XGrupetto GorliceGORLICEM00:00:0000:00:3000:01:47
64FILIPOWSKI Dariusz 350 YRunExpert TeamSZCZECINM00:00:0000:00:3000:01:47
65JASTRZĘBSKI Krzysztof 280 YT-mobile Running TeamKATOWICEM00:00:0000:00:2700:01:47
66ELMINOWSKI Wojciech 154 YWOBETEAMELBLĄGM00:00:0000:00:2800:01:48
67SKRZYNIARZ Marek 243 XKRZYŻOWCY ŚWIĘTOKRZYSCYKIELCEM00:00:0000:00:3100:01:48
68KOWALCZYK Rafał 185 XELEKTROMOCWARSZAWAM00:00:0000:00:2600:01:48
69POGORZELSKI Krzysztof 243 YKRZYŻOWCY ŚWIĘTOKRZYSCYNOWA SŁUPIAM00:00:0000:00:3100:01:48
70SACEWICZ Marek 350 XRunExpert TeamTT SZCZECINM00:00:0000:00:3000:01:48
71PIETROWICZ Kamil 185 YELEKTROMOCWARSZAWAM00:00:0000:00:2700:01:48
72CZYŻ Michał 726 XSPORT GURUSPORT GURUM00:00:0000:00:3200:01:49
73LASSHEIKKI Petri 575 YTorne?dals runnersKARUNKI(TORNE?)/ FINLANDM00:00:0000:00:3100:01:49
74HIHNALA Tero 575 XTorne?dals runnersTORNIO/ FINLANDM00:00:0000:00:3000:01:49
75AID Patryk 726 YSPORT GURUSPORT GURUM00:00:0000:00:3100:01:49
76SZCZOTKA Paweł 317 XOdważniZABORÓWM00:00:0000:00:3100:01:50
77RATOWSKI Marek 642 YSeba&MarekM00:00:0000:00:3300:01:50
78BUŁANOW Leszek 317 YOdważniHALINÓWM00:00:0000:00:3100:01:50
79RECZEK Sebastian 642 XSeba&MarekKS ZIELONO-CZARNIM00:00:0000:00:3300:01:51
80KOŁDER Tomasz 120 XPaKo TEAM CIESZYNCIESZYNM00:00:0000:00:3700:01:51
81PROBST Wojciech 120 YPaKo TEAM CIESZYNHAŻLACHM00:00:0000:00:3700:01:51
82PREJZNAR Marcin 555 YMTB MOSiR DUKLA - EULER HERMES RUNNERS TEAMM00:00:0000:00:3800:01:52
83PILECKI Maciej 708 XXYWROCŁAWM00:00:0000:00:3800:01:52
84KOCIEL Jarosław 533 Y69/79LUBLINM00:00:0000:00:3000:01:52
85FIEGA Ryszard 169 YPiagor2015MARATON GORLICE- FESTIWAL BIEGOWY KRYNICAM00:00:0000:00:3300:01:52
86KUBASIK Łukasz 663 Y "przed zawałem"PRZEMYŚLM00:00:0000:00:3300:01:52
87PODOLAK Zbigniew 663 X "przed zawałem"PRZEMYŚLM00:00:0000:00:3300:01:52
88PALUSZKIEWICZ Robert 708 YXYLUBINM00:00:0000:00:3800:01:52
89TYBUREK Michał 533 X69/79LUBLINM00:00:0000:00:3000:01:52
90PIKUŁA Marcin 555 XMTB MOSiR DUKLA - EULER HERMES RUNNERS TEAMM00:00:0000:00:3800:01:53
91NIZIOŁ Marian 169 XPiagor2015MARATON GORLICEM00:00:0000:00:3300:01:53
92ZIENIEWICZ Wojciech 706 YEiGER.PLM00:00:0000:00:3200:01:54
93MAZURKIEWICZ Tomasz 318 XGOPR/Zaporowy MaratonGOPR/ZAPOROWY MARATONM00:00:0000:00:3800:01:54
94DZIUBAN Łukasz 318 YGOPR/Zaporowy MaratonGOPR/ZAPOROWY MARATONM00:00:0000:00:3800:01:54
95CHMIELEWSKI Łukasz 706 XEiGER.PLM00:00:0000:00:3200:01:54
96SZYDŁOWSKI Jacek 112 XJacek i MarcinGDAŃSKM00:00:0000:00:4000:01:57
97CHAŁUPA Daniel 665 XKlub Biegacza GOCHM00:00:0000:00:3300:01:57
98ŁUKASIAK Marcin 112 YJacek i MarcinGDAŃSKM00:00:0000:00:4100:01:57
99KAZIMIERSKI Michał 665 YKlub Biegacza GOCHM00:00:0000:00:3300:01:57
100MAJEWSKI Piotr 401 YMelex-JSC JasłoJASŁOM00:00:0000:00:3400:01:58
101WIĄCEK Marcin 401 XMelex-JSC JasłoJASŁOM00:00:0000:00:3700:01:58
102SAJDAK Ireneusz 601 YKORWIN Team JSCJSCM00:00:0000:00:3400:01:58
103PARYŚ Piotr 601 XKORWIN Team JSCJSCM00:00:0000:00:3400:01:58
104PILICH Łukasz 177 Ycafe+co delikomat.plBIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:00:3400:01:59
105PASZEK Marcin 177 Xcafe+co delikomat.plBIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:00:3500:01:59
106PIWOŃSKI Arkadiusz 147 YTwarde Toruńskie PiernikiTORUŃM00:00:0000:00:3400:02:00
107STRUŻANOWSKI Tomasz 147 XTwarde Toruńskie PiernikiTORUŃM00:00:0000:00:3400:02:01
108MINIUR Jacek 19 YScyzorykiKKL KIELCEM00:00:0000:00:3500:02:01
109BĄK Adam 19 XScyzorykiKKL KIELCEM00:00:0000:00:3500:02:01
110RZESZÓTKO Leszek 3 XPowerade-5BIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:00:4200:02:02
111PASZCZAK Artur 636 YKlub Wysokogórski WarszawaKONST.-JEZIORNAM00:00:0000:00:3600:02:02
112BRZESZKIEWICZ Michał 323 XBiegiem po PiwoŁÓDŹM00:00:0000:00:4000:02:02
113GRYCZ Kamil 409 YMotoneuronyM00:00:0000:00:3700:02:02
114PASZCZAK Alicja 636 XKlub Wysokogórski WarszawaKONST.-JEZIORNAK00:00:0000:00:3500:02:02
115KRZEMIŃSKI Hubert Szczepan 409 XMotoneuronyM00:00:0000:00:3600:02:02
116PIEPRZYCKI Adam 638 XSiwy DymTARNÓWM00:00:0000:00:3600:02:02
117OLEK Paweł 638 YSiwy DymWARSZAWAM00:00:0000:00:3600:02:02
118DĄBROWSKI Kamil 323 YBiegiem po PiwoWROCŁAWM00:00:0000:00:4200:02:03
119DYBALSKI Mariusz 3 YPowerade-4M00:00:0000:00:4300:02:03
120OLEK Marcin 309 YYulo Run Team Siedlce IYULO RUN TEAM SIEDLCEM00:00:0000:00:3800:02:03
121KORZENIOWSKI Tomasz 309 XYulo Run Team Siedlce IYULO RUN TEAM SIEDLCEM00:00:0000:00:3900:02:03
122GROT Tomasz 551 XSkalny TeamM00:00:0000:00:3700:02:04
123CZMOK Rafał 721 XACTIV MEDIA.PLM00:00:0000:00:3900:02:04
124PAWŁOWSKI Jacek 536 XKS Tęcza GdyniaŻUKOWOM00:00:0000:00:3600:02:04
125WOJTAS Daniel 551 YSkalny TeamM00:00:0000:00:3800:02:04
126SZWEDEK Krzysztof 536 YKS Tęcza GdyniaGDYNIAM00:00:0000:00:3600:02:04
127SZOPA Marek 390 YOTK RzeźnikOTK RZEŹNIKM00:00:0000:00:3900:02:05
128LISAK Krzysztof 390 XOTK RzeźnikOTK RZEŹNIKM00:00:0000:00:3900:02:05
129SOWA Jacek 721 YACTIV MEDIA.PLM00:00:0000:00:4000:02:05
130JACHACZ Maciej 513 YVege RunnersVEGE RUNNERSM00:00:0000:00:3700:02:05
131ŚWIDZIŃSKI Tomasz 513 XVege RunnersVEGE RUNNERSM00:00:0000:00:3700:02:05
132TYSZKIEWICZ Agnieszka 525 XUKA Ultras runnersUKA WARSZAWAK00:00:0000:00:4100:02:06
133CZECZOTT Małgorzata 525 YUKA Ultras runnersUKA WARSZAWAK00:00:0000:00:4100:02:06
134SŁAWOMIR Gawlik 160 YHIT THE TRAILKRAKÓWM00:00:0000:00:3800:02:06
135PRZEMYSŁAW Targosz 160 XHIT THE TRAILKRAKÓWM00:00:0000:00:3800:02:06
136JAKUBASZEK Monika 16 XKS Alaska Łódź / SpartezSULEJÓWEKK00:00:0000:00:4700:02:07
137URBAŃSKI Robert 335 YAZS AWFiS Gdańsk wioślarzeGDAŃSKM00:00:0000:00:3900:02:07
138MATEJCZUK Agata 16 YKS Alaska Łódź / SparterPARZĘCZEWK00:00:0000:00:4700:02:07
139BIL Marcin 263 XGórale świętokrzyscyKIELCEM00:00:0000:00:3900:02:07
140PIETRASIAK Janusz 208 XPGE TEAMŁÓDŹM00:00:0000:00:4200:02:07
141MAZURKIEWICZ Mariusz 263 YGórale świętokrzyscyKIELCEM00:00:0000:00:3800:02:07
142BOJKA Piotr 335 XAZS AWFiS Gdańsk wioślarzeGDAŃSKM00:00:0000:00:3900:02:08
143WOŁOSEWICZ Daniel 495 YTT Szczecin/Wrocław Hardcore WROCŁAW M00:00:0000:00:4000:02:08
144SABANDA Witold 208 YPGE TEAMŁÓDŹM00:00:0000:00:4100:02:08
145ŁOZIŃSKI Łukasz 495 XTT Szczecin/Wrocław Hardcore TT SZCZECINM00:00:0000:00:3900:02:09
146FARBISZEWSKI Marek 547 XORANGE POLSKA 5ORANGE POLSKAM00:00:0000:00:3600:02:09
147WYSOKIŃSKI Jerzy 547 YORANGE POLSKA 5ORANGE POLSKAM00:00:0000:00:3600:02:09
148KACZMAREK Piotr 99 XSZWLA/Runnersgo TeamSTARGARD SZCZECIŃSKIM00:00:0000:00:4100:02:10
149GAŁECKI Rafał 249 YByle przed DyrektoremNOWOGARDM00:00:0000:00:4200:02:10
150PIECHOTA Krzysztof 99 YSZWLA/Runnersgo TeamSTARGARD SZCZECIŃSKIM00:00:0000:00:4100:02:10
151LESIEWICZ Jarosław 574 YORANGE POLSKA 7ORANGE POLSKAM00:00:0000:00:3700:02:10
152OSIKOWSKA Teresa 349 YKOSMALA TeamZAKOPANEK00:00:0000:00:3900:02:10
153JANIEC Robert 336 YRATOWNIK GÓRNICZY TEAMCZELADŻM00:00:0000:00:4200:02:10
154WESOŁOWSKA Katarzyna 574 XORANGE POLSKA 7ORANGE POLSKAK00:00:0000:00:3700:02:10
155FILIPKOWSKI Grzegorz 336 XRATOWNIK GÓRNICZY TEAMKATOWICEM00:00:0000:00:4200:02:10
156KOSTKIEWICZ Sebastian 182 YSKIPARK.COM.PLSKIPARKM00:00:0000:00:4300:02:11
157JESIONEK Jarosław 438 XVegan RunnersVEGE RUNNERSM00:00:0000:00:4000:02:11
158SŁABY Adam 438 YVegan RunnersVEGE RUNNERSM00:00:0000:00:4000:02:11
159NIEDŹWIECKI Marek 182 XSKIPARK.COM.PLWYSOWA-ZDRÓJM00:00:0000:00:4400:02:11
160KOSMALA Bartosz 349 XKOSMALA TeamKRAKÓWM00:00:0000:00:3900:02:11
161MAZUR Tomasz 526 YZespół chudej goleni M00:00:0000:00:4000:02:12
162KRASOŃ Marcin 352 XNatural Born pĄpkinsMYSIADŁOM00:00:0000:00:4400:02:12
163ZAGATA Marcin 526 XZespół chudej goleni M00:00:0000:00:4000:02:12
164BIENIECKA Anna 2 XSzalone KoziceK00:00:0000:00:4400:02:12
165SŁOMIAK Marian 249 XByle przed DyrektoremGRUDZIĄDZM00:00:0000:00:4200:02:12
166FARON Agnieszka 2 YSzalone KoziceK00:00:0000:00:4300:02:12
167JASKOWSKA Bożena 352 YNatural Born pĄpkinsRZESZÓWK00:00:0000:00:4300:02:12
168WOLSKI Kamil 221 XMejdej: Biegam bo lubięBIEGAM NA TARCHOMINIEM00:00:0000:00:4200:02:13
169BIELECKI Jacek 242 YKS Kandahar/BluEmu TeamFRANCISZKANIEM00:00:0000:00:5000:02:13
170POTEMPSKI Paweł 221 YMejdej: Biegam bo lubięBIEGAM NA TARCHOMINIEM00:00:0000:00:4200:02:13
171DZIK Aleksandra 242 XKS Kandahar/BluEmu TeamKS KANDAHAR/BLUEMU TEAMK00:00:0000:00:5000:02:13
172PASIECZNY Robert 149 YSprint GorzyceGORZYCEM00:00:0000:00:4100:02:14
173KRZEMIŃSKI Marcin 149 XSprint GorzyceGORZYCEM00:00:0000:00:4100:02:14
174WIDŁAK Janusz 705 YHome & MarketM00:00:0000:00:4500:02:14
175KRUPA Jan 126 YTTT TortugaM00:00:0000:00:4300:02:14
176GŁUCHOWSKI Jędrzej 126 XTTT TortugaM00:00:0000:00:4300:02:14
177MAŚLUSZCZAK Mateusz 141 YTrisfera Na GigancieTRISFERA WROCŁAWM00:00:0000:00:4300:02:15
178WOLNY Krzysztof 281 XŚFAGRYZABRZEM00:00:0000:00:4500:02:15
179PŁONKA Piotr 406 YNa PohybelM00:00:0000:00:5100:02:15
180SMOLL Tomasz 281 YŚFAGRYTARNOWSKIE GÓRYM00:00:0000:00:4600:02:15
181MROCZKOWSKI Krystian 104 YBrzoza@Edi TEAMZGORZELECM00:00:0000:00:4500:02:15
182GAICKI Maciej 406 XNa PohybelKRAKÓWM00:00:0000:00:5200:02:15
183WOJCIECHOWSKI Wojciech 467 XLoża SzydercówKIELCEM00:00:0000:00:4600:02:16
184MAJ Grzegorz 467 YLoża SzydercówKIELCEM00:00:0000:00:4500:02:16
185FRANCZYK Robert 104 XBrzoza@Edi TEAMCIESZYNM00:00:0000:00:4600:02:16
186BALTYN Jacek 488 YUKA OILPRUSZKÓWM00:00:0000:00:4600:02:17
187TYCZYŃSKI Ryszard 486 XCombat 56GLIWICEM00:00:0000:00:4400:02:17
188BAZAŁA Maciej 488 XUKA OILWARSZAWAM00:00:0000:00:4600:02:17
189FRUCZ Jacek 486 YCombat 56KATOWICE M00:00:0000:00:4500:02:17
190CIOCH Paweł 271 YPLOTSERWIS TEAMM00:00:0000:00:4700:02:18
191SUROWIEC Grzegorz 683 YDwa GepardyRZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYM00:00:0000:00:4600:02:18
192WĘGRZYN Krztsztof 683 XDwa GepardyRZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYM00:00:0000:00:4600:02:18
193MRUGAŁA Monika 271 XPLOTSERWIS TEAMK00:00:0000:00:4700:02:19
194ŁĘCKA Agnieszka 84 YultraRATGOLUB-DOBRZYŃK00:00:0000:00:4700:02:19
195SKRABA Michał 84 XultraRATGT RATM00:00:0000:00:4700:02:19
196SLADECZEK Andrzej 659 YCORAZ LEPSICZECHOWICE-DZIEDZICEM00:00:0000:00:5100:02:19
197DROZD Sławomir 659 XCORAZ LEPSIRZESZÓWM00:00:0000:00:5100:02:19
198LASKOWSKI Szymon 164 YNight TKKF RunnersBYCOJCEM.PLM00:00:0000:00:4800:02:20
199MROWIEC Michał 421 XPower Rade 1BOBROWIECM00:00:0000:00:5000:02:21
200KIELAK Daniel 71 XNight Runners AlbatrosNIGHT RUNNERS ALBATROSM00:00:0000:01:0300:02:21
201NOVIKOV Vitaliy 421 YPower Rade 1MEDIOLANM00:00:0000:00:5000:02:21
202BALINSKI Sławomir 678 YAMK CopernicusAMK COPERNICUSM100:00:0000:00:4400:02:21
203BOŁBOT Piotr 422 XKS PIDRINA 2GDYNIAM00:00:0000:00:4800:02:22
204PAŚKO Rafał 531 YPrzemyski Klub BiegaczaPRZEMYSKI KLUB BIEGACZAM00:00:0000:00:4500:02:22
205TRUSZKOWSKI Damian 71 YNight Runners AlbatrosNIGHT RUNNERS ALBATROSM00:00:0000:01:0400:02:22
206ŻUK Marek 531 XPrzemyski Klub BiegaczaPRZEMYSKI KLUB BIEGACZAM00:00:0000:00:4500:02:22
207CIESZYŃSKI Jerzy 678 XAMK CopernicusAMK COPERNICUSM100:00:0000:00:4400:02:22
208WAWRZYN Tomasz 451 YSTRANIERIOLSZTYNM00:00:0000:00:5000:02:23
209SEMSCH Artur 422 YKS PIDRINA 2GDYNIAM00:00:0000:00:4800:02:23
210DOMARADZKA Violetta 717 XRun Vegan TeamRUN VEGAN TEAMK00:00:0000:00:4600:02:23
211SUCHOWIECKI Wojciech 156 YGniezno & Olsztyn TEAMOLSZTYNM00:00:0000:00:4900:02:23
212ZAKRZEWSKI Robert 717 YRun Vegan TeamRUN VEGAN TEAMM00:00:0000:00:4600:02:23
213MACIEJEWSKA-BŁACHEWICZ Joanna 156 XGniezno & Olsztyn TEAMBYDGOSZCZK00:00:0000:00:4900:02:23
214STEFANOWICZ Mariusz 451 XSTRANIERIOLSZTYNM00:00:0000:00:5000:02:24
215BOGUTA Gaweł 117 Xnapieraj.plNAPIERAJ.PLM00:00:0000:00:4900:02:25
216OPOZDA Michał 611 YTołhajeKRAKÓWM00:00:0000:00:4700:02:25
217JANCZAK Waldemar 611 XTołhajeKIELCEM00:00:0000:00:4700:02:25
218CIEŚLAWSKI Jan 117 Ynapieraj.plPOLNA WARSZAWAM00:00:0000:00:4900:02:25
219KOS Tomasz 239 XUltra Beskid SportBIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:00:4800:02:26
220KARCZ Kuba 239 YUltra Beskid SportBUCZKOWICEM00:00:0000:00:4800:02:26
221ANDRZEJCZUK Marzena 463 XRUNPLANET TEAMWROCŁAWK00:00:0000:00:5400:02:27
222BASIŃSKI Piotr 463 YRUNPLANET TEAMWROCŁAWM00:00:0000:00:5500:02:27
223DERUŚ Stanisław 571 YŁubianka - taka gminaKM TRUCHCIK ŁUBIANKAM00:00:0000:00:4800:02:27
224KŁOS Dariusz 567 YKosa na KłosaKM UMK TORUŃM00:00:0000:00:4800:02:27
225KUBCZAK-KOSICKA Anna 567 XKosa na KłosaBBL TORUŃK00:00:0000:00:4700:02:27
226PIOTROWSKI Bogusław 226 YCLEAREXCLEAREX CHORZÓWM00:00:0000:00:4900:02:28
227ADAMCZYK Zbigniew 571 XŁubianka - taka gminaKM TRUCHCIK ŁUBIANKAM00:00:0000:00:4800:02:28
228KRAWCZYK Agnieszka 520 Y12tri.pl12TRI.PLK00:00:0000:00:4900:02:28
229KWIATKOWSKI Adrian 520 X12tri.pl12TRI.PLM00:00:0000:00:5000:02:28
230WORCH Paweł 303 XByledobiec AninOLSZTYNM00:00:0000:01:0000:02:29
231DYCZKA Robert 131 YPATOLOGIA BYTOM RUNBYTOMM00:00:0000:00:5000:02:29
232JAZ Krzysztof 724 YKM TEAMKM TEAM MIESZKOWICEM00:00:0000:00:5000:02:29
233MILER Marcin 725 YLocomotiveŁAZISKA GÓRNEM00:00:0000:00:5300:02:29
234LĘTOWSKI Mariusz 724 XKM TEAMNAWODNAM00:00:0000:00:5000:02:29
235ROSÓŁ Rafał 131 XPATOLOGIA BYTOM RUNBYTOMM00:00:0000:00:5000:02:29
236WOLNY Zdzisław 226 XCLEAREXCLEAREX CHORZÓWM00:00:0000:00:4900:02:29
237NAJBERG Michał 303 YByledobiec AninWARSZAWAM00:00:0000:00:5900:02:29
238MAŃKOWSKI Krzysztof 90 XMake Run EasierOLSZTYNM00:00:0000:01:0500:02:30
239BERNACKI Eugeniusz 155 YPsy WarszawaGLIWICEM00:00:0000:00:5100:02:30
240DRAGON Przemysław 94 YByle dobiec:)POŁANIECM00:00:0000:00:5200:02:30
241BARCEWICZ Marta 90 YMake Run Easier12TRI.PL DRUŻYNA WILKA OLSZTYNK00:00:0000:01:0400:02:30
242WAHL Daniel 725 XLocomotiveCHORZEWM00:00:0000:00:5300:02:30
243TRZCIELIŃSKI Roman 155 XPsy WarszawaWARSZAWAM00:00:0000:00:5100:02:30
244HANDZEL Wioletta 94 XByle dobiec:)KRAKÓWK00:00:0000:00:5200:02:30
245WARMIŃSKI Marcin 689 XENTRE.PL TeamENTRE.PL TEAM M00:00:0000:00:5100:02:31
246SAWA Jarosław 412 XCONCRETE TEAM LUBLINLUBLINM00:00:0000:00:5100:02:31
247SNARSKI Bogdan 132 YPiwożłopyALBATROSY/CZE-RUN-CHAM00:00:0000:01:0500:02:31
248WASILEWICZ Krzysztof 214 YGrupa MedycznaWROCŁAWM00:00:0000:00:5200:02:31
249BIAŁOBŁOCKI Tomasz 214 XGrupa MedycznaKIEKRZM00:00:0000:00:5100:02:31
250KOSTRZEWSKA Justyna 689 YENTRE.PL TeamENTRE.PL TEAM K00:00:0000:00:5100:02:31
251BARCZENTEWICZ Kamil 276 XOfiary Trenera GrudniaLUBLINM00:00:0000:00:5300:02:32
252PAJUNEN Pekka 586 XTrailbustersSAMBA TRAIL RUNNING CLUB, FINLANDM00:00:0000:00:5300:02:32
253PACHOŃSKI Marcin 415 YCSRG IBYTOMM00:00:0000:00:5400:02:32
254WYPYCH Arkadiusz 274 YBoscy ŻigoloPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM00:00:0000:00:5200:02:32
255TOIVANEN Antti 586 YTrailbustersLAHTI TRAIL RUNNING CLUB, FINLANDM00:00:0000:00:5300:02:32
256PUŁA Waldemar 412 YCONCRETE TEAM LUBLINLUBLINM00:00:0000:00:5300:02:32
257TIMOFIEJUK Paweł 132 XPiwożłopyALBATROSY/NIGHT RUNNERSM00:00:0000:01:0500:02:32
258ŻYCHLIŃSKI Miłosz 274 XBoscy ŻigoloŁÓDŹM00:00:0000:00:5200:02:32
259KRZYSZCZAK Jaromir 276 YOfiary Trenera GrudniaLUBLINM00:00:0000:00:5200:02:32
260REDZIAK Łukasz 695 XWkurw_teamWKURW_TEAMM00:00:0000:00:5400:02:33
261GÓRKA Krzysztof 415 XCSRG IRUDA ŚLĄSKAM00:00:0000:00:5300:02:33
262SMYK Robert 710 YNIGHT BUTCHERSOTK RZEŹNIKM00:00:0000:00:5300:02:33
263KOWALSKA Małgorzata 695 YWkurw_teamWKURW_TEAMK00:00:0000:00:5400:02:33
264PYSZ Grzegorz 218 XHRmaxHRMAX ŻORYM00:00:0000:00:5300:02:33
265BARTEK Agnieszka 710 XNIGHT BUTCHERSOTK RZEŹNIKK00:00:0000:00:5300:02:34
266WOJTAS Marek 692 XSupermaraton KaliszM00:00:0000:00:5500:02:34
267TAJAK Tomasz 218 YHRmaxHRMAX ŻORYM00:00:0000:00:5300:02:34
268PIETRZYŃSKI Bartosz 692 YSupermaraton KaliszM00:00:0000:00:5500:02:34
269CZADO Waldemar 449 XGOPR Bieszczady 01GOPR/FINISZ RYMANÓWM00:00:0000:01:0400:02:34
270RATKOWSKI Wojciech 175 XAWFiS/GUMed Gdańsk M00:00:0000:00:4400:02:35
271WOŁYNIEC Wojciech 175 YAWFiS/GUMed Gdańsk M00:00:0000:00:4400:02:35
272DĘBICKI Zdzisław 449 YGOPR Bieszczady 01GOPR/FINISZ RYMANÓWM00:00:0000:01:0400:02:35
273WOJCIECHOWSKI Michał 180 YSpartanie DzieciomSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:00:5500:02:35
274ŚWIDA Adam 146 YGET RUNM00:00:0000:00:5700:02:35
275LEWANDOWSKI Wojciech 146 XGET RUNM00:00:0000:00:5700:02:35
276PALIK Marcin 180 XSpartanie DzieciomSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:00:5500:02:35
277PYTEL Paweł 29 XCommando PytleGDAŃSKM00:00:0000:00:5700:02:36
278DANIELCZUK Paweł 321 XKto pierwszy ten lepszyAZS UMCS LUBLINM00:00:0000:00:5200:02:36
279MISZCZAK Szymon 553 YDziadki Dadzą RadęREHABILITANCI.ORG.PLM00:00:0000:00:5400:02:36
280PYTEL Marcin 29 YCommando PytleGDAŃSKM00:00:0000:00:5600:02:36
281DANIELCZUK Dominik 321 YKto pierwszy ten lepszyAZS UMCS LUBLINM00:00:0000:00:5200:02:36
282SOCZOMSKI Grzegorz 553 XDziadki Dadzą RadęKRAKÓWM00:00:0000:00:5400:02:37
283DOLCZEWSKI Dariusz 259 XPoczta PolskaWARSZAWAM00:00:0000:00:5600:02:37
284WOJTAS Janusz 259 YPoczta PolskaWARSZAWAM00:00:0000:00:5600:02:37
285MICHAŁOWSKI Maciej 50 YSzybcy i PiękniŁKW ŁÓDŹM00:00:0000:01:0300:02:37
286ŻUBIŃSKI Piotr 688 YRMGWARSZAWAM00:00:0000:00:5800:02:38
287GIEŁDA Jędrzej 162 YSmashing Pąpkins - Is it far? Keep running!LEGNICAM00:00:0000:01:0100:02:38
288GĄTARZ Marek 597 XPs 23LUBLINM00:00:0000:00:5700:02:38
289LISIECKI Bartosz 597 YPs 23POZNAŃM00:00:0000:00:5600:02:38
290KUBICKI Piotr 105 XAlpinista i ŻeglarzWARSZAWAM00:00:0000:00:5400:02:38
291PACZESNY Janusz 50 XSzybcy i PiękniŁÓDŹM00:00:0000:01:0300:02:38
292CHOIŃSKI Paweł 162 XSmashing Pąpkins - Is it far? Keep running!WARSZAWAM00:00:0000:01:0100:02:38
293ROBERT Kłakulak 105 YAlpinista i ŻeglarzCHOJNICEM00:00:0000:00:5400:02:38
294KARP Andrzej 517 YDrużyna Zbója BeczaBIECZM00:00:0000:00:5500:02:39
295KAMIŃSKI Paweł 294 YPorzygani TęcząM00:00:0000:01:0500:02:39
296ZWARA Andrzej 127 YZakon Maltański EKSTREMALNIESOPOTM00:00:0000:00:5500:02:39
297SOCHA Tomasz 517 XDrużyna Zbója BeczaBIECZM00:00:0000:00:5500:02:39
298PODGÓRSKI Sebastian 688 XRMGWARSZAWAM00:00:0000:00:5800:02:39
299REJDYCH Aleksander 294 XPorzygani TęcząJACEKBIEGA RUNNING TEAMM00:00:0000:01:0500:02:39
300GAŁAN Wojciech 364 Yyoung spiritsWARSZAWAM00:00:0000:00:5600:02:40
301PLEŚNIAR Paweł 220 XNieformalny Klub TygryskówBIECZM00:00:0000:00:5800:02:40
302TARNOWSKI Tomasz 127 XZakon Maltański EKSTREMALNIESOPOTM00:00:0000:00:5500:02:40
303KĘDZIOR Robert 220 YNieformalny Klub TygryskówM00:00:0000:00:5700:02:40
304KULAS Bartosz 300 XBartek TeamM00:00:0000:00:5700:02:41
305PAJUNEN Tuula 587 XTrailSnailsHELSINKI, FINLANDK00:00:0000:00:5700:02:41
306DRAGAN Grzegorz 389 YLublinLUBLINM00:00:0000:00:5600:02:41
307HALLAPÄÄ Laura 587 YTrailSnailsESPOO, FINLANDK00:00:0000:00:5600:02:41
308KACZMAREK Robert 364 Xyoung spiritsWARSZAWAM00:00:0000:00:5600:02:41
309ŚMIECHOWICZ Filip 389 XLublinLUBLINM00:00:0000:00:5600:02:41
310APANASIEWICZ Bartosz 300 YBartek TeamM00:00:0000:00:5700:02:41
311SZYMAŃSKI Dariusz 17 YZJEDNOCZENI KLECZEWOSIR KLECZEWM00:00:0000:00:5900:02:42
312BIERNACKI Tomasz 191 XTSASANDOMIERZM00:00:0000:00:5900:02:42
313FRYDRYCHOWSKI Przemysław 17 XZJEDNOCZENI KLECZEWOSIR KLECZEWM00:00:0000:00:5900:02:42
314BŁAJSZCZAK Paweł 191 YTSASANDOMIERZM00:00:0000:00:5800:02:42
315ŁUCZAK Bartosz 133 YTEAM SANDOMIERZSANDOMIERZM00:00:0000:00:5800:02:42
316STAWOWSKI Piotr 176 XRyś&Miś12TRIM00:00:0000:01:0200:02:43
317WRÓBEL Łukasz 201 YŚwiński DuetKB BIAŁA BIEGAM00:00:0000:00:5900:02:43
318DĄBROWSKI Sebastian 344 YTenacious D-ąbrowskiPOZNAŃM00:00:0000:01:0100:02:43
319SOBCZAK Witek 176 YRyś&Miś12TRIM00:00:0000:01:0200:02:43
320KSIĄŻEK Dominika 620 XStare dobre małżeństwoKRKAÓWK00:00:0000:00:5800:02:43
321KULA Sebastian 620 YStare dobre małżeństwoGIEDLAROWAM00:00:0000:00:5800:02:43
322MOWNY Adam 476 YORANGE POLSKA 4ORANGE POLSKSAM00:00:0000:01:0100:02:44
323KOWALCZYK Rafał 201 XŚwiński DuetKODEŃM00:00:0000:00:5900:02:44
324TOKARZ Andrzej 564 XRób to co KochaszVISEGRAD MARATONM00:00:0000:01:0500:02:44
325MĄDRZYK Marek 476 XORANGE POLSKA 4ORANGE POLSKSAM00:00:0000:01:0100:02:44
326SZYBIAK Waldemar 172 YAgona W&MPRZEMYŚLM00:00:0000:01:0000:02:44
327PIECHA Artur 658 YMarcowe BaranyRYBNIKM00:00:0000:01:0000:02:44
328DĄBROWSKI Marcin 344 XTenacious D-ąbrowskiTHOMSON REUTERSM00:00:0000:01:0200:02:44
329KONIECZNY Mariusz 172 XAgona W&MŁAŃCUTM00:00:0000:01:0100:02:45
330KOŚCIUK Łukasz 435 YPatałachów DwóchAZS UMCS LUBLINM00:00:0000:01:0000:02:45
331SZKARADEK Mariusz 564 YRób to co KochaszVISEGRAD MARATONM00:00:0000:01:0500:02:45
332FOJCIK Joanna 658 XMarcowe BaranyRYBNIKK00:00:0000:01:0000:02:45
333BARTKOWIAK Alina 28 YAlina&LechoPOZNAŃK100:00:0000:01:0100:02:45
334DARMOCHWAŁ Leszek 28 XAlina&LechoPOZNAŃM100:00:0000:01:0100:02:45
335GOŹDZIENIAK Sobiesław 435 XPatałachów DwóchAZS UMCS LUBLINM00:00:0000:01:0000:02:45
336DESSAUER Wioletta 91 YLubartów BiegaLUBARTÓWK00:00:0000:01:0700:02:46
337PAWŁOWSKI Arkadiusz 443 XSzybki i SzybszyKW WARSZAWAM00:00:0000:01:0200:02:46
338ZMORZYŃSKI Jakub 331 YaleTempem Biała BiegnieALETEMPOM00:00:0000:01:0400:02:46
339POŻAK Grzegorz 91 XLubartów BiegaLUBARTÓWM00:00:0000:01:0600:02:46
340KOTUŁA Arkadiusz 443 YSzybki i SzybszyKW WARSZAWAM00:00:0000:01:0200:02:46
341PAJDOSZ Rafał 331 XaleTempem Biała BiegnieKB BIAŁA BIEGAM00:00:0000:01:0400:02:46
342JACEK Kulik 677 YKapsleM00:00:0000:00:5900:02:46
343PAPROCKI Krzysztof 159 XŁyse PałyPOLKOWICEM00:00:0000:01:0200:02:47
344PIOTROWSKI Maciej 407 XUltramaraton PodkarpackiRZESZÓWM00:00:0000:01:0400:02:47
345CEBULA Michał 677 XKapsleSTRAŻ GRANICZNAM00:00:0000:01:0000:02:47
346BASTIAN Jacek 407 YUltramaraton PodkarpackiSOPOTM00:00:0000:01:0400:02:47
347SZYMAŃSKI Arkadiusz 159 YŁyse PałyWARSZAWAM00:00:0000:01:0200:02:47
348KRUPA Grzegorz 195 XGórski Półmaraton Ślężański / Sportowa paczkaKB.SOBÓTKAM00:00:0000:01:0500:02:47
349ŻURAWSKI Kamil 140 YChłopaki od MarianaM00:00:0000:01:0300:02:48
350KAPUŚCIK Jakub 140 XChłopaki od MarianaKATOWICEM00:00:0000:01:0300:02:48
351KOZAKOWSKI Tomasz 676 YAndrzej i Tomek M00:00:0000:01:0000:02:48
352JÓŹWIAK Michał 265 YWio TeamŚRODA WLKP.M00:00:0000:01:0800:02:48
353KWIETNIEWSKI Mariusz 265 XWio TeamŚRODA WLKPM00:00:0000:01:0800:02:48
354JĘKALSKI Andrzej 676 XAndrzej i Tomek M00:00:0000:00:5900:02:48
355FRANASZCZUK Wojciech 195 YGórski Półmaraton Ślężański / Sportowa paczkaWROCŁAWM00:00:0000:01:0600:02:48
356ZIĘTEK Ireneusz 514 XKUMITEJAWORZNOM00:00:0000:01:0800:02:48
357ZIĘTEK Marcin 514 YKUMITEJAWORZNOM00:00:0000:01:0900:02:49
358WOŁOCH Michał 628 YSaperzy BetaBIŁGORAJM00:00:0000:01:1400:02:49
359GAWEŁ Krzysztof 270 XAnielski OrszakKRAKÓWM100:00:0000:01:0400:02:49
360WIŚNIEWSKI Dawid 270 YAnielski OrszakTORUŃM100:00:0000:01:0400:02:49
361MACKIEWICZ Mariusz 548 YLeniwe TygrysyGOLDEN TEAMM00:00:0000:01:0600:02:50
362NOWAK Marcin 628 XSaperzy BetaSTALOWA WOLAM00:00:0000:01:1500:02:50
363BUKALSKI Zbigniew 473 XDreptacze z LuboniaLUBOŃM00:00:0000:01:0600:02:50
364OLESIAK Grzegorz 548 XLeniwe TygrysyNIGHT RUNNERSM00:00:0000:01:0600:02:50
365NAGIERSKI Łukasz 473 YDreptacze z LuboniaLUBOŃM00:00:0000:01:0600:02:50
366ZĄBEK Paweł 129 YŻywcem ZabieganiBIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:01:0600:02:50
367KACZOROWSKI Przemysław 262 YRunExpert Team - Dzień dla ŻyciaRUN EXPERT SZCZECINM00:00:0000:01:0800:02:51
368BASIS Marcin 205 XBiegam NaturalnieM00:00:0000:01:0700:02:51
369BEDNARZ Bogdan 129 XŻywcem ZabieganiŻYWIECM00:00:0000:01:0600:02:51
370ŁOSIEWICZ Mariusz 257 XZa mgłąBOJANOM00:00:0000:01:0300:02:51
371KASPRZAK Artur 262 XRunExpert Team - Dzień dla ŻyciaRUN EXPERT SZCZECINM00:00:0000:01:0800:02:51
372JAWORSKI Daniel 70 XTRYBUCIWARSZAWAM00:00:0000:01:1200:02:51
373WENTA Marta 621 XRóżowe Misiaczki & Świnka Raćka TeamGDYNIAK00:00:0000:01:1800:02:52
374JÓZEFCZYK Tomasz 275 XPosmakuj Run TeamKROSNOM00:00:0000:01:1000:02:52
375ROLIŃSKI Wojciech 348 Xbez nazwyDĄBRÓWKA K. POZNANIAM00:00:0000:01:1500:02:52
376JAWORSKI Konrad 70 YTRYBUCIKRAKÓWM00:00:0000:01:1300:02:52
377ŁAZAREK Daniel 604 XKrupówki na MonciakuSOPOTM00:00:0000:01:0300:02:52
378DOMAŃSKA Ewelina 604 YKrupówki na MonciakuZAKOPANEK00:00:0000:01:0200:02:52
379BAŁCHANOWSKI Michał 257 YZa mgłąMORENKA TEAM GDAŃSKM00:00:0000:01:0300:02:52
380DZIUMA Arkadiusz 621 YRóżowe Misiaczki & Świnka Raćka TeamSOPOTM00:00:0000:01:1800:02:53
381KARPA Katarzyna 569 XBeKaCZEWARSZAWAK00:00:0000:01:0300:02:53
382FRYDRYCH Artur 348 Ybez nazwyPOZNAŃM00:00:0000:01:1600:02:53
383KOSTKA Janusz 275 YPosmakuj Run TeamKROSNOM00:00:0000:01:0900:02:53
384KUBACZ Norbert 205 YBiegam NaturalnieM00:00:0000:01:0800:02:53
385WASZCZYK Bernard 569 YBeKaCZEWARSZAWAM00:00:0000:01:0300:02:53
386BĄK Piotr 608 XCRAZY DENTISTKB LUPUS OLEŚNICAM00:00:0000:01:0800:02:54
387ŚWIERCZYŃSKI Łukasz 608 YCRAZY DENTISTDĄBROWA GÓRNICZAM00:00:0000:01:0900:02:54
388BOGDAŃSKA Joanna 654 YSzkot teamWARLUBIEK00:00:0000:01:0300:02:54
389PAWLIKOWSKI Tomasz 654 XSzkot teamLUBLINIECM00:00:0000:01:0300:02:54
390MAKOWSKI Michał 444 YDzikie DzikiWOLSZTYNM00:00:0000:01:3000:02:54
391MAKOWSKI Jan 444 XDzikie DzikiWOLSZTYNM00:00:0000:01:2300:02:54
392KRUPA Sławomir 178 XBrat i JaCHODZIEŻM00:00:0000:01:1600:02:55
393FILIP Paweł 286 YKEREZA LUBLINKEREZA LUBLINM00:00:0000:01:0900:02:55
394CHOJECKI Dariusz 286 XKEREZA LUBLINKEREZA LUBLINM00:00:0000:01:0900:02:55
395PAWŁOWSKI Witold 10 XBambaryła TeamM00:00:0000:01:1000:02:55
396KRUPA Piotr 178 YBrat i JaCHODZIEŻM00:00:0000:01:1600:02:55
397SAMBOR Mariusz 165 YWUJEK BIEGAKATOWICEM00:00:0000:01:1100:02:56
398MAJCHRZAK Tymoteusz 89 XZapierdalacze.pl1PADEREWAM00:00:0000:01:1400:02:56
399MORGA Cezary 382 YPędzące żółwieWARSZAWAM00:00:0000:01:0900:02:56
400SZCZESZEK Łukasz 382 XPędzące żółwiePOZNAŃM00:00:0000:01:0900:02:56
401BEDNARCZYK Jacek 165 XWUJEK BIEGAMIKOŁÓWM00:00:0000:01:1000:02:56
402GLUCK Witold 98 YTROCHĘ WIĘKSZA SZCZYPTA SZALEŃSTWAKLUB ARTORÓWEK ŁÓDŹM00:00:0000:01:1000:02:57
403PITAS Andrzej 114 XZapierdalacze.pl 2ZAPIERDALACZE.PLM00:00:0000:01:1500:02:57
404FLAK Łukasz 114 YZapierdalacze.pl 2ZAPIERDALACZE.PLM00:00:0000:01:1500:02:57
405BARTOSIEWICZ Bartek 408 YAsseco Dream TeamRZESZÓWM00:00:0000:01:0700:02:57
406LITWIN Daniel 408 XAsseco Dream TeamRZESZÓW M00:00:0000:01:0700:02:57
407RICHTER Franciszek 135 XZapierdalacze.pl 3ZAPIERDALACZE.PLM00:00:0000:01:1600:02:58
408DYLEWSKI Paweł 36 YFizjo-Sport ŁęcznaŁĘCZNAM00:00:0000:01:1200:02:58
409ŻBIKOWSKA-JUSIS Katarzyna 98 XTROCHĘ WIĘKSZA SZCZYPTA SZALEŃSTWAKOBIETKIBIEGAJA.PL/ KB "ARTURÓWEK" ŁÓDŹK00:00:0000:01:1000:02:58
410KULA Zbigniew 41 YStare Osły i DrogaM00:00:0000:01:0900:02:58
411KOŁODZIEJCZYK Maciej 36 XFizjo-Sport ŁęcznaŁĘCZNAM00:00:0000:01:1200:02:58
412ZIĘTAK Krzysztof 41 XStare Osły i DrogaM00:00:0000:01:0800:02:58
413SANKOWSKI Adam 588 XPierwszy raz w górachWARSZAWAM00:00:0000:01:1100:02:59
414WICIAK Ziemowit 306 YKociewiacyM00:00:0000:01:1200:02:59
415ŁOSZEWSKI Patryk 501 XWojPakiM00:00:0000:01:1700:02:59
416SPECHT Mikołaj 588 YPierwszy raz w górachWARSZAWAM00:00:0000:01:1100:02:59
417GRYGO Krzysztof 456 XBYK i DZiKŁOMŻAM00:00:0000:01:1400:02:59
418FANSLAU Marek 306 XKociewiacyM00:00:0000:01:1100:03:00
419PISZCZATOWSKI Wojciech 461 YORANGE POLSKA 3ORANGE POLSKA 3M00:00:0000:01:2200:03:00
420DŁUŻNIEWSKI Jacek 456 YBYK i DZiKŁOMŻAM00:00:0000:01:1400:03:00
421PIETRZYK Wojciech 501 YWojPakiM00:00:0000:01:1800:03:00
422TOMAN Janusz 135 YZapierdalacze.pl 3ZAPIERDALACZE.PLM00:00:0000:01:1500:03:00
423RYBITWA Jarosław 18 XJarków DwóchGRODZISK MAZOWIECKIM00:00:0000:01:2000:03:01
424RYSZKA Piotr 158 XMiłośnicy SportuBRZESZCZEM00:00:0000:01:1100:03:01
425GUNIA Mariusz 158 YMiłośnicy SportuOSWIECIMM00:00:0000:01:1100:03:01
426NOWICKI Jarosław 18 YJarków DwóchM00:00:0000:01:2000:03:01
427KIDRYCKI Arkadiusz 103 YARCHIE TEAMBIAŁYSTOKM00:00:0000:01:1200:03:01
428SZULENCKA Aleksandra 719 YBenefit Systems Running TeamK00:00:0000:01:1300:03:01
429KORDALA Marzena 103 XARCHIE TEAMBIAŁYSTOKK00:00:0000:01:1200:03:02
430NOWAKOWSKI Mateusz 48 XCALiforniacyCIECHOCINEK / KM UMK TORUŃM00:00:0000:01:1700:03:02
431NETCZUK Tomasz 719 XBenefit Systems Running TeamM00:00:0000:01:1300:03:02
432KURZAWA Sławomir 461 XORANGE POLSKA 3ORANGE POLSKA 3M00:00:0000:01:2300:03:02
433DRAPELLA Dariusz 241 XW imię Ojca i SynaHARPAGANM00:00:0000:01:1400:03:03
434DRAPELLA Tomasz 241 YW imię Ojca i SynaMARATONYPOLSKIE.PLM00:00:0000:01:1300:03:03
435WRÓBLEWSKI Tomasz 48 YCALiforniacyALEKSANDRÓW KUJAWSKIM00:00:0000:01:1700:03:03
436WRÓBLEWSKI Andrzej 113 YRzeszowskie EndorfinyGAZELE I GEPARDYM00:00:0000:01:1800:03:03
437AUGUSTYŃSKA Jolanta 113 XRzeszowskie EndorfinyGAZELE I GEPARDYK00:00:0000:01:1800:03:03
438KANIA Krzysztof 312 YSzczęściarzeBIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:01:1400:03:04
439SZYSZKA Sebastian 540 YTruchtacz.plTRUCHTACZ.PLM00:00:0000:01:3300:03:04
440BRYŁA Krzysztof 489 XKontuzjowaniM00:00:0000:01:1500:03:05
441ŻOCHOWSKI Piotr 398 XDZIDA TEAMPROMYK CIECHANÓWM00:00:0000:01:1600:03:05
442BUDZICH Wojciech 398 YDZIDA TEAMPROMYK CIECHANÓWM00:00:0000:01:1700:03:05
443WASZKIEWICZ Tomasz 455 YW pogoni za duchemDĄBROWA GÓRNICZAM00:00:0000:01:2000:03:05
444POLAK Szymon 489 YKontuzjowaniKOSZALINM00:00:0000:01:1500:03:05
445WOJTYŁA Szymon 312 XSzczęściarzeBIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:01:1500:03:05
446BŁĘDOWSKI Jakub 464 XTruchtacz.pl K + MTRUCHTACZ.PLM00:00:0000:01:3300:03:05
447GRZANECKI Rafał 386 XPier...NieBiegam:)WARSZAWAM00:00:0000:01:1500:03:05
448CHODKIEWICZ Tomasz 386 YPier...NieBiegam:)WARSZAWAM00:00:0000:01:1500:03:05
449JACH Paweł 590 XDogonić wiewióraMACIEK BIEGAM00:00:0000:01:1600:03:06
450BRYJA Wojtek 612 Ywlador-duchSTRAWCZYNM00:00:0000:01:2000:03:06
451MOLENDA Michał 590 YDogonić wiewióraJESZCZE PRZYSPIESZĘM00:00:0000:01:1600:03:06
452KAJAK Mirosław 464 YTruchtacz.pl K + MTRUCHTACZ.PLM00:00:0000:01:3400:03:06
453KOWAL Tomasz 433 YTata i BananBĘDZINM00:00:0000:01:2000:03:06
454LACHERA Marek 455 XW pogoni za duchemKATOWICEM00:00:0000:01:1800:03:06
455KOWARSKI Mariusz 15 Y4PR BiegamyCZĘSTOCHOWAM00:00:0000:01:1700:03:06
456IGNATOWICZ Marcin 297 YJEDI TEAMMIELECM00:00:0000:01:2200:03:07
457SUPERNAK Łukasz 433 XTata i BananŁAZYM00:00:0000:01:2000:03:07
458PIŁKA Jarosław 540 XTruchtacz.plTRUCHTACZ.PLM00:00:0000:01:3400:03:07
459MILDNER Dariusz 696 YBank Spółdzielczy w Jastrzębiu ZdrojuJASTRZĘBIE-ZDRÓJM00:00:0000:01:2600:03:07
460STYKOWSKI Sławomir 66 YMiśkiWARSZAWAM00:00:0000:01:2500:03:07
461GRABIEC Marcin 297 XJEDI TEAMKOLBUSZOWAM00:00:0000:01:2200:03:07
462SUCHCICKI Leszek 15 X4PR BiegamyNOWA WIEŚ K/OSTROŁĘKIM00:00:0000:01:1700:03:07
463MAĆKOWSKI Jędrzej 527 XAnalogowiKIELCEM00:00:0000:01:2200:03:07
464BEBELSKI Rafał 527 YAnalogowiWARSZAWAM00:00:0000:01:2200:03:07
465LESZCZYŃSKI Marcin 696 XBank Spółdzielczy w Jastrzębiu ZdrojuJASTRZĘBIE-ZDRÓJM00:00:0000:01:2700:03:07
466SOJKA Adam 49 XBBL - BIEGATON MikołówMIKOŁÓWM00:00:0000:01:1700:03:08
467PÓŁTORAK Krzysztof 66 XMiśkiWARSZAWAM00:00:0000:01:2400:03:08
468JÓŹWIAK Barbara 72 YYulo Run Team SiedlceYULO RUN TEAM SIEDLCEK00:00:0000:01:2100:03:08
469OSTROWSKA-DOŁĘGOWSKA Magdalena 704 XINOV-8 TeamK00:00:0000:01:2400:03:08
470KOWALCZYK Adam 49 YBBL - BIEGATON MikołówMIKOŁÓWM00:00:0000:01:1800:03:08
471MARZEC Krzysztof 671 YSaperzy alfaTERESZPOLM00:00:0000:01:2000:03:09
472DZIERKA Mariusz 559 XBunschM00:00:0000:01:3100:03:09
473JOZWIAK Krzysztof 72 XYulo Run Team SiedlceYULO RUN TEAM SIEDLCEM00:00:0000:01:2100:03:09
474GUMOWSKI Jacek 577 YORANGE Polska VIORANGE POLSKAVIM00:00:0000:01:1700:03:09
475DOŁĘGOWSKI Krzysztof 704 YINOV-8 TeamM00:00:0000:01:2400:03:09
476PINDUR Grzegorz 559 YBunschPOZNANM00:00:0000:01:3100:03:09
477WINCZURA Piotr 577 XORANGE Polska VIORANGE POLSKA VIM00:00:0000:01:2000:03:09
478WNĘK Paweł 416 YWater TeamSTRZYŻÓWM00:00:0000:01:2000:03:10
479CIEŚLA Jarosław 137 YBiegające MałżeństwoTEAM KOPEĆM00:00:0000:01:3200:03:10
480LEGOWSKI Jakub 484 XArka GdyniaGDYNIAM00:00:0000:01:1900:03:10
481GROCH Łukasz 502 YSaperzy GRĘBÓWM00:00:0000:01:1900:03:10
482ŻABA Igor 699 XTeam 3M00:00:0000:01:2600:03:10
483PILECKI Adam 671 XSaperzy alfaRADOMYŚL NAD SANEMM00:00:0000:01:2000:03:10
484LEGOWSKI Lukasz 484 YArka GdyniaGDYNIAM00:00:0000:01:1900:03:10
485KĄKOL Zbigniew 416 XWater TeamGWOŹNICA DOLNAM00:00:0000:01:1900:03:10
486USZYŃSKA Aldona 420 XPyra i KluskaOTK RZEŹNIK / GLIWICEK00:00:0000:01:2200:03:10
487CHAJDAŚ Mateusz 502 XSaperzy BOKSYCEM00:00:0000:01:1900:03:10
488CIEŚLA Elżbieta 137 XBiegające MałżeństwoTEAM KOPEĆK00:00:0000:01:3200:03:11
489OCZOŚ Krzysztof 521 YXTR - TeamRZESZÓWM00:00:0000:01:2300:03:11
490SZYDŁAK Dariusz 521 XXTR - TeamRZESZÓWM00:00:0000:01:2300:03:11
491KAZIMIERCZAK Michał 699 YTeam 3M00:00:0000:01:2600:03:11
492GRABOWSKA Maria 420 YPyra i KluskaFAT / TRZEMESZNOK00:00:0000:01:2200:03:11
493TĘCZA Artur 472 XUltra77SOLEC KUJAWSKIM00:00:0000:01:2100:03:11
494GRUPA Marcin 472 YUltra77PRZYŁĘKIM00:00:0000:01:2100:03:11
495KRAK Tomasz 260 YRUN toTHEendOF TIMESM00:00:0000:01:2100:03:12
496JANICKI Patryk 210 XPiG Team - Pain is Good TRI-fun.pl/Poranny PatrolM00:00:0000:01:2500:03:12
497GRABOWSKI Maciej 107 YRYKOWISKORYKOWISKOM00:00:0000:01:2300:03:12
498MARKOWSKI Tomasz 107 XRYKOWISKORYKOWISKOM00:00:0000:01:2400:03:12
499RYCYK Maciej 130 YPanewnickie DzikiKATOWICEM00:00:0000:01:2600:03:13
500ZAGÓRSKI Dariusz 210 YPiG Team - Pain is Good TRI-fun.pl/Poranny PatrolKRAKÓWM00:00:0000:01:2500:03:13
501WOŹNA Magdalena 260 XRUN toTHEendOF TIMESK00:00:0000:01:2100:03:13
502STRZELECKI Jacek 52 YGdańsk-MorenaM00:00:0000:01:2200:03:13
503NAWROCKI Przemek 130 XPanewnickie DzikiKATOWICEM00:00:0000:01:2500:03:13
504SZEWCZYK Jakub 599 YZacierNOWY SĄCZM00:00:0000:01:2200:03:14
505OLEJNIK Sylwester 11 YVege Ultra RunnersLESZNOWOLAM00:00:0000:01:2600:03:14
506WALENDA Arkadiusz 11 XVege Ultra RunnersLESZNOWOLAM00:00:0000:01:2500:03:14
507CHUDYBA Michał 52 XGdańsk-MorenaM00:00:0000:01:2200:03:14
508PIENIĄŻEK Sławomir 599 XZacierKRAKÓWM00:00:0000:01:2300:03:14
509SZNAJDER Zenon 491 YŚw. AntoniNOWA SÓLM00:00:0000:01:2400:03:15
510WOJCIECHOWSKI Ireneusz 121 YAnton i IrasBBL GRÓJECM00:00:0000:01:2600:03:15
511MAMLA Zbigniew 634 YWild runnersTRUCHT TARCHOMIN TEAMM00:00:0000:01:2400:03:15
512DARSKI Rafał 116 YCofenWIRYM00:00:0000:01:4900:03:15
513ANTONIEWICZ Jacek 121 XAnton i IrasGRÓJECM00:00:0000:01:2600:03:15
514BARANIAK Radosław 116 XCofenLUBOŃM00:00:0000:01:4800:03:15
515KLIMCZAK Marek 600 YGB Gwarek Tarnowskie GóryGB GWAREK TARNOWSKIE GÓRYM00:00:0000:01:2300:03:16
516STOLARCZYK Katarzyna 491 XŚw. AntoniNOWA SÓLK00:00:0000:01:2400:03:16
517BALCERZAK Rafał 228 YVegan Life TeamMY VEGAN LIFEM00:00:0000:01:2500:03:16
518SZCZEPAŃSKI Paweł 634 XWild runnersBIEGAM NA TARCHOMINIEM00:00:0000:01:2400:03:16
519SPYCHAŁA Marek 228 XVegan Life TeamKUŹNIA TRIATHLONU M00:00:0000:01:2500:03:17
520KOWALSKA Katarzyna 108 XKiss or killKRAKÓWK00:00:0000:01:2500:03:17
521PĘKALA Michał 108 YKiss or killWARSZAWAM00:00:0000:01:2500:03:17
522KUŚNIERZ Paweł 171 YPoznańskie kozłyPOZNAŃM00:00:0000:01:2100:03:17
523KOZICKI Jacek 600 XGB Gwarek Tarnowskie GóryGB GWAREK TARNOWSKIE GÓRYM00:00:0000:01:2300:03:17
524SZYMAŃSKI Paweł 171 XPoznańskie kozłyPOZNAŃM00:00:0000:01:2100:03:17
525BIAŁA Joanna 168 XChrupanie w kolanieWARSZAWAK00:00:0000:01:2600:03:18
526MATYSZCZAK Sławomir 481 YBracia MRĘBIELICE KRÓLEWSKIEM00:00:0000:01:3100:03:18
527NOWAK Lucjan 39 YKuzyniKRAKÓWM00:00:0000:01:2900:03:18
528ORNATOWSKI Dariusz 400 YDOSAKRAKÓWM00:00:0000:01:2700:03:18
529SUSZ Artur 400 XDOSAKRAKÓWM00:00:0000:01:2700:03:18
530MATYSZCZAK Włodzimierz 481 XBracia MBRZEGM00:00:0000:01:3100:03:19
531JURECZKO Rafał 39 XKuzyniOLKUSZM00:00:0000:01:2800:03:19
532SADOWSKI Jarosław 40 XIPA Bydgoszcz/Pędzące ImadłaIPA BYDGOSZCZM00:00:0000:01:2800:03:19
533KORWIN-MIKKE Kacper 168 YChrupanie w kolanieWARSZAWAM00:00:0000:01:2500:03:19
534LIPUTA Grzegorz 65 XBiegamy we Wrocławiu / GET RUNBIEGAMY WE WROCŁAWIUM00:00:0000:01:2800:03:19
535OSTROWSKI Michał 503 YBubusie TEAMKRAKOWM00:00:0000:01:2900:03:19
536ZYS Marcin 503 XBubusie TEAMKRAKOWM00:00:0000:01:2900:03:19
537KOSIOREK Adam 358 YYulo RUn Team SiedlceMOKOBODYM00:00:0000:01:2800:03:20
538ORLIKOWSKI Roman 40 YIPA Bydgoszcz/Pędzące ImadłaPĘDZĄCE IMADŁAM00:00:0000:01:2800:03:20
539OLEKSY Jarosław 329 XLimanowa ForrestKS LIMANOWA FORRESTM00:00:0000:01:3300:03:20
540AST Anna 225 XaKwadratNOWA SÓLK00:00:0000:01:3200:03:20
541SZEWCZYK Katarzyna 329 YLimanowa ForrestKS LIMANOWA FORRESTK00:00:0000:01:3300:03:20
542RECZUCH Andrzej 65 YBiegamy we Wrocławiu / GET RUNBIEGAMY WE WROCŁAWIUM00:00:0000:01:2700:03:20
543KORZENIOWSKI Michał 358 XYulo RUn Team SiedlceYULO RUN TEAM SIEDLCEM00:00:0000:01:2800:03:20
544OLESIEJUK Michał 136 XTSA TENCZA SANDOMIERZTENCZA SANDOMEIRZM00:00:0000:01:2900:03:20
545SEPIOŁ Anna 225 YaKwadratPIŁAK00:00:0000:01:3100:03:20
546DUBIK Marcin 258 XTKTJTKTJM00:00:0000:01:2700:03:20
547MATUSZEWICZ Ewa 183 Xewa i marzkaKONDYCJAK00:00:0000:01:3300:03:21
548PARUZEL Artur 258 YTKTJTKTJM00:00:0000:01:2700:03:21
549OPOWICZ Marzena 183 Yewa i marzkaACTIVSPORTSK00:00:0000:01:3400:03:21
550KAMIŃSKI Michał 579 XDaleko jeszcze ??12TRI.PLM00:00:0000:01:2800:03:21
551MATUSZEWSKI Michał 614 XLuźne SzortyGARBÓWM00:00:0000:01:3200:03:22
552KAMIŃSKA Jolanta 450 XKierunek Wołosate !12TRI.PLK00:00:0000:01:3300:03:22
553GANSEL Patryk 579 YDaleko jeszcze ??12TRI.PLM00:00:0000:01:2800:03:22
554NOWAKOWSKI Tomasz 614 YLuźne SzortyNIEDŹWICA DUŻAM00:00:0000:01:3300:03:22
555GRĘBOWIEC Mateusz 136 YTSA TENCZA SANDOMIERZSANDOMIERZM00:00:0000:01:3000:03:22
556KAMIŃSKI Robert 450 YKierunek Wołosate !12TRI.PLM00:00:0000:01:3500:03:22
557BALMOWSKI Radosław 124 YSZWLA Stargard SzczecińskiJANIKOWOM00:00:0000:01:3400:03:23
558KUŹMA Karol 310 XYulo Run Team Siedlce IIYULO RUN TEAM SIEDLCEM00:00:0000:01:2900:03:23
559POWAŁKA Michał 310 YYulo Run Team Siedlce IIYULO RUN TEAM SIEDLCEM00:00:0000:01:2900:03:23
560SZOTOWICZ Sebastian 124 XSZWLA Stargard SzczecińskiSTARGARD SZCZECIŃSKIM00:00:0000:01:3400:03:23
561NOWAK Łukasz 556 YReprezentujSiebie.plSTRZYŻÓWM00:00:0000:01:3000:03:23
562WOLAŃSKI Witosław 6 YJeszcze Trochę -- TrójmiastoGDAŃSKM00:00:0000:01:3000:03:24
563REKS Mirosław 166 XENERGETYCZNE KABANOSYMŁAWAM00:00:0000:01:3200:03:24
564SZCZEPAŃSKI Łukasz 565 YTriCity TrailTEAM ASA - BIEGIEM PO ZDROWIEM00:00:0000:01:3600:03:24
565WIŚNIEWSKA Martyna 565 XTriCity TrailTEAM ASA - BIEGIEM PO ZDROWIEK00:00:0000:01:3500:03:24
566GÓRA Tomasz 556 XReprezentujSiebie.plSTRZYŻÓWM00:00:0000:01:3000:03:24
567LESZCZYŃSKI Andrzej 166 YENERGETYCZNE KABANOSYMŁAWAM00:00:0000:01:3000:03:24
568TRUSZKIEWICZ Krystian 73 YUltra77WROCŁAWM00:00:0000:01:3100:03:25
569MAĆKOWIAK Marek 73 XUltra77SOLEC KUJAWSKIM00:00:0000:01:3100:03:25
570BRUŚ Marcin 81 XSaska WARSZAWAM00:00:0000:01:4000:03:26
571JAKUBOWSKI Maciej 675 X33 BLTr Herky IIWARSZAWAM00:00:0000:01:3100:03:26
572KUBIK Józef 81 YSaska WARSZAWAM00:00:0000:01:3900:03:26
573WÓJTOWICZ Grzegorz 371 YAutomatika PoliceSZCZECINM00:00:0000:01:3400:03:26
574BIAŁAS Jarosław 371 XAutomatika PoliceSZCZECINM00:00:0000:01:3300:03:26
575PIECH Adam 315 YZadzieram kiece i lecePORANNY PATROLM00:00:0000:01:3400:03:26
576RYCYK Grzegorz 315 XZadzieram kiece i leceKRASNYSTAW BIEGAM00:00:0000:01:3200:03:26
577PAWLUKOWIEC Mariusz 304 YBracia MocyBIAŁYSTOKM00:00:0000:01:3400:03:27
578KĄKOL Łukasz 625 X1980AMSTERDAMM00:00:0000:01:3500:03:27
579MANIAK Łukasz 675 Y33 BLTr Herky IIM00:00:0000:01:3100:03:27
580WYDRA Paulina 625 Y1980LONDYNK00:00:0000:01:3600:03:27
581RUTKOWSKA Małgorzata 468 XDELTAK00:00:0000:01:3400:03:28
582SKALSKI Maciej Jakub 304 XBracia MocyBIAŁYSTOKM00:00:0000:01:3400:03:28
583MOLTZAN-MAŁKOWSKA Magdalena 468 YDELTAK00:00:0000:01:3400:03:28
584GOŁAJ Karol 624 XCIĘTY JĘZYKWROCŁAWM00:00:0000:01:4000:03:28
585KAWALEC Szymon 674 Y33 BLTr Herky 1WITKOWOM00:00:0000:01:3200:03:28
586KOZERA Andrzej 674 X33 BLTr Herky 1GNIEZNOM00:00:0000:01:3300:03:28
587WASIK Robert 624 YCIĘTY JĘZYKWROCŁAWM00:00:0000:01:4100:03:29
588WĄSOWSKA Jagoda 5 YJAGÓDKIKALIŃSKA TEAMK00:00:0000:01:3500:03:29
589DEAKI Oktawiusz 686 YRumcajs i CypisekZABRZEM00:00:0000:01:4200:03:29
590SOPEL Arkadiusz 686 XRumcajs i CypisekGLIWICEM00:00:0000:01:4200:03:29
591FALKOWSKI Piotr 5 XJAGÓDKIKALIŃSKA TEAMM00:00:0000:01:3500:03:29
592KUTER Krzysztof 235 YZnudzeni chodzeniemKNURÓWM00:00:0000:01:3800:03:30
593KUŻNIAK Marcin 235 XZnudzeni chodzeniemM00:00:0000:01:3800:03:30
594ZAJĄC Jacek 583 XGMP LASY-KRAŚNIKKRAŚNIKM00:00:0000:01:4100:03:30
595KĘPA Robert 652 XPWRKRADOMSKOM00:00:0000:01:3500:03:30
596OLEŃSKI Paweł 327 YniedozabieganiaRUN RUCIANE-NIDAM00:00:0000:01:3600:03:31
597KRZYSZTOŃ Grzegorz 583 YGMP LASY-KRAŚNIKLASY_KRAŚNIKM00:00:0000:01:4100:03:31
598KUROWSKI Kuba 327 XniedozabieganiaHELBEJ PUŁAWYM00:00:0000:01:3700:03:31
599SERWIN Marcin 43 XRun Forrest 2WARSZAWAM00:00:0000:01:4700:03:31
600WOJTASIK Przemysław 652 YPWRKM00:00:0000:01:3500:03:31
601NIECZUJA-OSTROWSKA Anna 496 Ybez bólu nie ma prestiżuLESZNOK00:00:0000:01:3500:03:32
602SZCZEŚNIAK Dorota 496 Xbez bólu nie ma prestiżuDĄBRÓWKAK00:00:0000:01:3500:03:32
603JĘDRZEJUK Robert 43 YRun Forrest 2WARSZAWAM00:00:0000:01:4700:03:32
604KARPIŃSKI Robert 272 YSpartanie domatorzySPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:01:3600:03:32
605TURLEJ Dariusz 272 XSpartanie domatorzyKONDYCJAM00:00:0000:01:3600:03:32
606KRAWCZYK Kamil 186 XGaz do dechy GOPR-Bieszczady RZESZÓWM00:00:0000:01:5100:03:32
607RYBIŃSKI Kamil 145 XWariat Tri-fun TeamOSTRÓDAM00:00:0000:01:4200:03:33
608CHABROWSKI Paweł 684 XPięściarzeWARSZAWAM00:00:0000:01:4400:03:33
609KONOPKO Artur 442 YPolne ZapierdalaczkiPĘDZIWIATR BIAŁYSTOKM00:00:0000:01:3800:03:33
610BARANOWSKI Andrzej 442 XPolne ZapierdalaczkiTRIWAWAM00:00:0000:01:3900:03:33
611JURGA Marcin 522 XNight Runners TEAM KOŚCIANKOŚCIANM00:00:0000:01:4800:03:33
612CZERWIAK Paweł 396 Xck teamKIELCEM00:00:0000:01:3700:03:33
613MAKARCZAK Marek 186 YGaz do dechy GOPR-Bieszczady TARNAWA DOLNAM00:00:0000:01:5100:03:33
614WRZOSEK Michał 522 YNight Runners TEAM KOŚCIANKOŚCIANM00:00:0000:01:4800:03:34
615CIEPŁY Michał 37 YBrowerzyści BłonieBŁONIEM00:00:0000:01:3700:03:34
616WOŁOSZYN Czesław 563 YWRC PIZUNY ROZTOCZE WSCHODNIEPIZUNYM00:00:0000:01:3800:03:34
617KULESZA Robert 684 YPięściarzeWARSZAWAM00:00:0000:01:4400:03:34
618KOLOWCA Jacek 550 YGruby JacekPRZEMYŚLM00:00:0000:01:4000:03:34
619JAGODZKI Daniel 396 Yck teamKIELCEM00:00:0000:01:3700:03:34
620WOŁOSZYN Ryszard 563 XWRC PIZUNY ROZTOCZE WSCHODNIEM00:00:0000:01:3800:03:34
621SURA Arkadiusz 550 XGruby JacekSKLEPBIEGACZA.PLM00:00:0000:01:4100:03:35
622TERCZYŃSKI Paweł 459 YORANGE POLSKA 2WARSZAWAM00:00:0000:01:4100:03:35
623JANIK Tomasz 459 XORANGE POLSKA 2HRUBIESZÓWM00:00:0000:01:4200:03:35
624GRENDZIŃSKI Andrzej 145 YWariat Tri-fun TeamOSTRÓDAM00:00:0000:01:4200:03:35
625LESZCZYŃSKI Maciek 55 YM&M'sBIELSKO BIAŁAM00:00:0000:01:3800:03:35
626LASKOWSKI Tomasz 595 YEkoLogikGLIWICEM00:00:0000:01:4600:03:35
627KRAWCZYK Karolina 68 XNarwani SceptycyWARSZAWAK00:00:0000:01:3600:03:36
628KRAWCZYK Michał 68 YNarwani SceptycyWARSZAWAM00:00:0000:01:3700:03:36
629BĄK Marek 55 XM&M'sTARNOWSKIE GÓRYM00:00:0000:01:3900:03:36
630ADYNOWSKI Łukasz 298 XGRUBE KORZENIELUBLINM00:00:0000:01:3900:03:36
631KUBIENIEC Grzegorz 595 XEkoLogikGLIWICEM00:00:0000:01:4500:03:36
632JASIŃSKI Krzysztof 298 YGRUBE KORZENIELUBLINM00:00:0000:01:3800:03:37
633KONIECZKO Tomasz 251 XPrzyjacieleBOŻKÓWM00:00:0000:01:3700:03:37
634LESZCZUK Justyna 639 YJak Mustangi!PROJEKT_HARDKORRRK00:00:0000:01:4100:03:37
635KURPAS Marek 251 YPrzyjacieleKOŻUCHÓWM00:00:0000:01:3700:03:37
636MAZUREK Michał 75 YOrtoreh Skyrunning teamORTOREH TEAMM00:00:0000:01:4000:03:38
637PIOTROWSKI Andrzej 75 XOrtoreh Skyrunning teamORTOREH TEAMM00:00:0000:01:4000:03:38
638KOKOCIŃSKI Wojciech 606 XKata guruma/vega runnerKATA GURUMA/VEGA RUNNERM00:00:0000:01:3900:03:38
639MORAWSKA Anna 311 Xryś i łaniaWARSZAWAK00:00:0000:01:3900:03:38
640ORGAN Jakub 639 XJak Mustangi!PROJEKT_HARDKORRRM00:00:0000:01:4000:03:38
641LICHWA Grzegorz 606 YKata guruma/vega runnerKATA GURUMA/VEGA RUNNERM00:00:0000:01:3900:03:38
642MIKOŁAJCZYK Radosław 672 YJWKM00:00:0000:01:4600:03:38
643BIAŁEK Michał 672 XJWKM00:00:0000:01:4700:03:38
644ŚWIĄTKOWSKI Bartosz 598 XULKS LipinkiLIPINKIM00:00:0000:01:4200:03:39
645WOŹNIAK Ryszard 311 Yryś i łaniaBORZYCHYM00:00:0000:01:4000:03:39
646MIKOŁAJCZYK Marcin 673 XPRZESPOLEWM00:00:0000:01:4700:03:39
647BUDZIAK Wioleta 598 YULKS LipinkiLIPINKIK00:00:0000:01:4200:03:39
648ŚWIERCZEK Grzegorz 670 YMAGRM00:00:0000:01:4000:03:40
649KOZŁOWSKA Marta 670 XMAGRK00:00:0000:01:4000:03:40
650TURLEJ Wojtek 487 XPiwoszeWICZYCEM00:00:0000:01:4200:03:40
651SOŁTYS Patryk 199 YTrenerzy biegowiWARSZAWAM00:00:0000:01:5100:03:40
652OSMANOWSKI Piotr 487 YPiwoszeKST WŁÓKNIARZM00:00:0000:01:4200:03:40
653BABIŃSKI Szymon 83 XBARELZABRZEM00:00:0000:01:4300:03:40
654SATERNUS Jacek 83 YBARELZABRZEM00:00:0000:01:4400:03:41
655ŻUKIEWICZ Maciej 199 XTrenerzy biegowiLKS OLYMP BŁONIEM00:00:0000:01:5000:03:41
656HARAŚ Karol 673 YPRZESPOLEWM00:00:0000:01:4900:03:41
657JANICKI Paweł 61 YPavlo i DarioGRODZISK MAZOWIECKIM00:00:0000:01:4300:03:42
658RAMM Aleksander 255 YSmiley UltrasM00:00:0000:01:4400:03:42
659GONDEK Andrzej 613 XWYBIEGAJ MARZENIAWARSZAWAM00:00:0000:01:4800:03:42
660RADECKI Dariusz 61 XPavlo i DarioGRODZISK MAZOWIECKIM00:00:0000:01:4400:03:42
661NAKLICKI Michał 211 YDaj kebabaWARSZAWAM00:00:0000:01:5400:03:42
662TYLMAN Igor 211 XDaj kebabaWARSZAWAM00:00:0000:01:5500:03:42
663BUSZKO Sławomir 255 XSmiley UltrasM00:00:0000:01:4400:03:42
664KASIBORSKI Adam 668 YSIŁA I HONORM00:00:0000:01:5300:03:43
665SZARAWARA Łukasz 613 YWYBIEGAJ MARZENIAM00:00:0000:01:5000:03:43
666SZWAJ Mariusz 287 YKresowiacyWŁODAWAM00:00:0000:01:4300:03:43
667SIEKIERA Kamil 668 XSIŁA I HONORM00:00:0000:01:5300:03:43
668JARZYNKA Krzysztof 287 XKresowiacyLUBLINM00:00:0000:01:4400:03:43
669NIŻNIK Marcin 95 XWatahaNOWY STYL GROUP RUNNING TEAMM00:00:0000:02:0300:03:43
670MICHALSKI Arkadiusz 95 YWatahaNOWY STYL GROUP RUNNING TEAMM00:00:0000:02:0200:03:43
671PÓŁTORAK Katarzyna 640 XPiękne i MądreWARSZAWAK00:00:0000:01:4300:03:43
672FRITSCH Sebastian 237 YNa pewno SzczecinSZCZECINM00:00:0000:01:4700:03:44
673ZAWIŚLAK Dorota 640 YPiękne i MądreK00:00:0000:01:4300:03:44
674KRUK Tomasz 538 XScyzorykiM00:00:0000:01:4400:03:44
675KARWACKI Marek 341 XFordon K2 BYDGOSZCZM00:00:0000:01:4500:03:44
676NITSCH Tomasz 324 YPIORUNNERSUNTS WARSZAWAM00:00:0000:01:4800:03:44
677PYTEL Stanisław 538 YScyzorykiM00:00:0000:01:4400:03:44
678KARWACKI Michał 341 YFordon K2 BYDGOSZCZM00:00:0000:01:4600:03:44
679ZARZECZNY Adam 237 XNa pewno SzczecinSZCZECINM00:00:0000:01:4800:03:45
680MAZUR-RUDNICKA Marlena 490 XPędzące BobryWARSZAWAK00:00:0000:01:4500:03:45
681LUDWINEK-ZARZEKA Iwona 523 XVege RunnersWARSZAWAK00:00:0000:01:4600:03:45
682PARŚNIAK Michał 490 YPędzące BobryWARSZAWAM00:00:0000:01:4500:03:45
683STUSIŃSKI Mariusz 324 XPIORUNNERSMIŃSK MAZOWIECKIM00:00:0000:01:4900:03:46
684KUCZAKOWSKA Joanna 566 YBiegowe MisieLEGNICAK00:00:0000:01:4500:03:46
685GÓRECKI Piotr 423 XALE TeamCHORZÓW M00:00:0000:01:4700:03:46
686BEDNARCZYK Jacek 700 YTeam 4M00:00:0000:01:5600:03:46
687LEŚNIAK Piotr 424 XK-PAXWARSZAWA M00:00:0000:01:4900:03:46
688KRUZEL Rafał 566 XBiegowe MisieLEGNICAM00:00:0000:01:4500:03:46
689ZARZEKA Marcin 523 YVege RunnersWARSZAWAM00:00:0000:01:4600:03:46
690JĄCZYŃSKI Paweł 700 XTeam 4M00:00:0000:01:5800:03:47
691MOKRZYCKI Krzysztof 424 YK-PAXSZCZECINM00:00:0000:01:4700:03:47
692NABOŻNA Ewelina 423 YALE TeamRZESZÓWK00:00:0000:01:4600:03:47
693SIEROCKI Jan 387 YATP1ATP AUGUSTÓWM00:00:0000:01:4900:03:48
694BARTNIK Tomasz 139 YKuźnia TriathlonuPOZNAŃM00:00:0000:01:5100:03:48
695PIOTROWSKI Lech 568 XLKS ZANTYR SZTUMSZTUMM00:00:0000:01:4600:03:48
696REMLEIN Katarzyna 139 XKuźnia TriathlonuPOZNAŃK00:00:0000:01:5100:03:48
697ROZENBERG Sławomir 568 YLKS ZANTYR SZTUMSZTUMM00:00:0000:01:4700:03:48
698WITCZAK Jolanta 532 XZabiegani LusówkoK00:00:0000:01:5600:03:48
699WACHOWICZ Paweł 470 YCSRG 2BYTOMM00:00:0000:01:4900:03:49
700RATAJCZAK Rajmund 532 YZabiegani LusówkoM00:00:0000:01:5600:03:49
701OKRUTNIAK Sławomir 351 YZabierzów BiegaNIEGOSZOWICEM00:00:0000:01:5000:03:49
702SIKORA Tomasz 460 YFeelgoodZABIERZÓWM00:00:0000:01:5000:03:49
703WYGANOWSKA Joanna 387 XATP1ATP AUGUSTÓWK00:00:0000:01:4900:03:49
704BAUM Piotr 47 YAtlom GnieznoPOZNAŃM00:00:0000:01:5200:03:49
705KRUSZONA Arkadiusz 47 XAtlom GnieznoCZERWONAKM00:00:0000:01:5100:03:49
706GRZĄDZIEL Arkadiusz 470 XCSRG 2BYTOMM00:00:0000:01:4900:03:49
707PAWLIK Piotr 181 YAktywni KamieńskAKTYWNI KAMIEŃSKM00:00:0000:01:5200:03:50
708PIECEK Józef 27 YBiegusiem.plBIEGUSIEM.PLM00:00:0000:01:5100:03:50
709BRZOZOWSKI Jarosław 181 XAktywni KamieńskAKTYWNI KAMIEŃSKM00:00:0000:01:5300:03:50
710ALEKSANDER Piotr 460 XFeelgoodKRAKÓWM00:00:0000:01:5000:03:50
711POTĘGA Izabela 351 XZabierzów BiegaNIEGOSZOWICEK00:00:0000:01:4900:03:50
712KRAWCZAK Paulina 207 Xbiegusiem.plBIEGUSIEM.PLK00:00:0000:01:5500:03:51
713BUJAK Kamil 681 XCisowianka Team PLCISOWIANKAM00:00:0000:01:5300:03:51
714KITLAS Dariusz 445 XPĘDZIWIATR RZEŹNICY BIAŁYSTOKPĘDZIWIATR BIAŁYSTOKM00:00:0000:01:5700:03:51
715KRAWCZAK Kamil 27 XBiegusiem.plBIEGUSIEM.PLM00:00:0000:01:5000:03:51
716BUJAK Paweł 681 YCisowianka Team PLCISOWIANKAM00:00:0000:01:5300:03:52
717SZCZEPEK Łukasz 430 XBieszczadzka WatahaRZESZÓWM00:00:0000:01:5900:03:52
718SZPAKOWSKI Zbigniew 445 YPĘDZIWIATR RZEŹNICY BIAŁYSTOKPĘDZIWIATR BIAŁYSTOKM00:00:0000:01:5600:03:52
719BOROWSKA Dorota 328 Ywkurw_teamWKURW_TEAMK00:00:0000:01:5100:03:52
720RADON Mariusz 375 YGorska PrzygodaM00:00:0000:01:5300:03:52
721GIERULA Robert 375 XGorska PrzygodaUBS RUNNING TEAMM00:00:0000:01:5300:03:52
722BANASZEK Adam 207 Ybiegusiem.plBIEGUSIEM.PLM00:00:0000:01:5600:03:52
723KAŃKA Mirosław 264 XWybiegane mamy :)BALICEM00:00:0000:01:5400:03:53
724MIKOŁAJCZYK Adam 397 XMJDOPMJDOPM00:00:0000:01:5400:03:53
725SZCZEPAŃSKI Sławomir 397 YMJDOPMJDOPM00:00:0000:01:5600:03:53
726JAKUB Abramczuk 328 Xwkurw_teamWKURW_TEAMM00:00:0000:01:5100:03:53
727SURMA Maciej 356 YSprawni InaczejM00:00:0000:02:1200:03:53
728PÓŁTORAK Stanisław 264 YWybiegane mamy :)SIERAKÓWM00:00:0000:01:5300:03:53
729ŚLIWKA Cezary 266 XDwaj zgryźliwi tetrycyM00:00:0000:01:5700:03:54
730WÓJCIK Dariusz 356 XSprawni InaczejM00:00:0000:02:1500:03:54
731SIENKIEWICZ Piotr 660 XtrabantSTJM00:00:0000:01:5400:03:54
732TRZPIL Maciej 660 YtrabantKWWM00:00:0000:01:5400:03:54
733KUDUK Piotr 430 YBieszczadzka WatahaRZESZÓWM00:00:0000:02:0000:03:54
734BENESZ Robert 227 XCzar DziewictwaRZESZÓWM00:00:0000:01:5500:03:55
735MALISZEWSKI Jacek 227 YCzar DziewictwaWARSZAWAM00:00:0000:01:5600:03:55
736KLUS Anna 173 Yszybcy i wściekliRZESZÓWK00:00:0000:01:5000:03:55
737JĘDRZEJOWSKA-DEC Anna 1 XO skrzynkę piwaK00:00:0000:01:5700:03:55
738MĄCZKA Bronisław 1 YO skrzynkę piwaM00:00:0000:01:5700:03:55
739ŚCIUBEŁ Michał 266 YDwaj zgryźliwi tetrycyM00:00:0000:01:5700:03:55
740MAKOWSKI Maciej 529 XNasniedogonią sezon czwartyWOLSZTYNM00:00:0000:01:5300:03:56
741MELCER Katarzyna 570 XByle do BerehówK00:00:0000:01:5500:03:56
742WOSZCZYŁO Radosław 570 YByle do BerehówM00:00:0000:01:5600:03:56
743BARNAT Krzysztof 173 Xszybcy i wściekliBIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:01:5000:03:56
744PYRKOSZ Damian 427 XTupTup TeamRZESZÓWM00:00:0000:01:5400:03:57
745WARZĄCHOWSKI Andrzej 530 YKlub AAKARPICKOM00:00:0000:01:5300:03:57
746NIEMIRO Dominika 197 YJagodowo-Kalinowy TEAMPOLICEK00:00:0000:01:5700:03:57
747WYCZAWSKI Piotr 427 YTupTup TeamRZESZÓWM00:00:0000:01:5500:03:57
748NIEMIRO Paweł 197 XJagodowo-Kalinowy TEAMPOLICEM00:00:0000:01:5700:03:57
749RESZKA Marek 33 YSzaleni i RozbieganiLUBLINM00:00:0000:01:5900:03:57
750JÓZWIAK Piotr 179 XKITA TEAMŁÓDŹM00:00:0000:01:5900:03:58
751DOMAGAŁA Remigiusz 292 Xobozybiegowe.plWILD DUCKM00:00:0000:01:5800:03:58
752LANG Aleksander 292 Yobozybiegowe.plOBOZYBIEGOWE.PLM00:00:0000:01:5800:03:58
753ZAWADZKI Michał 362 XSaiyanieM00:00:0000:01:5500:03:58
754ZAWADZKI Roman 362 YSaiyanieM00:00:0000:01:5500:03:58
755LIS Jakub 33 XSzaleni i RozbieganiLUBLINM00:00:0000:02:0000:03:59
756KOKOTEK Maciej 179 YKITA TEAMŁÓDŹM00:00:0000:01:5900:03:59
757JAREMA Maciek 667 YLokomotiv MajdanMAJDANM00:00:0000:01:5800:03:59
758JÓZEFOWICZ Maciej 285 XSpokoiczek TeamKOZIEGŁOWYM00:00:0000:01:5800:03:59
759KOZA Jan 667 XLokomotiv MajdanMAJDANM00:00:0000:01:5800:03:59
760CIEŚLA Wojciech 596 XŁysinki i brzuszkiWARSZAWAM00:00:0000:02:0200:03:59
761KACZMAREK Robert 23 XEXTREME RUN ŁÓDŹŁÓDŹM00:00:0000:01:5900:04:00
762DREGER Dariusz 596 YŁysinki i brzuszkiGORZÓW WLKP.M00:00:0000:02:0100:04:00
763SURMACZ Paweł 709 XGOPR BIESZCZADY M00:00:0000:01:5900:04:00
764MAĆKOWIAK Paweł 285 YSpokoiczek TeamPOZNAŃM00:00:0000:01:5800:04:00
765KRZYŻAK Edward 290 YLos BieganerosLOS BIEGANEROSM00:00:0000:02:0100:04:01
766LINEK Michał 200 XCLEAREX 2 CZECHOWICE-DZIEDZICEM00:00:0000:02:0700:04:01
767SŁAWSKA Anna 200 YCLEAREX 2 CZECHOWICE-DZIEDZICEK00:00:0000:02:0700:04:01
768GRZEGORZ Lemieszek 23 YEXTREME RUN ŁÓDŹŁÓDŹM00:00:0000:02:0000:04:01
769FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka 290 XLos BieganerosLOS BIEGANEROSK00:00:0000:02:0000:04:01
770BOBIN Leszek 419 XTatusiowieWARSZAWAM00:00:0000:01:5800:04:02
771BOCHYŃSKI Rafał 578 XUltramarathon TeamOBORNIKIM00:00:0000:01:5700:04:02
772BŁOŃSKI Michał 419 YTatusiowieMORS-TEAMM00:00:0000:01:5800:04:02
773KUZIMSKI Aleksander 44 Xsalto mortalesGDAŃSKM00:00:0000:01:5600:04:02
774GMITEREK Tomasz 34 YSzwagryLBLLUBLINM00:00:0000:02:0600:04:02
775MOŁDAWA Wojciech 44 Ysalto mortalesGDAŃSKM00:00:0000:01:5600:04:02
776ŁĄCZAK Magdalena 669 XSALOMON SUUNTO TEAMK00:00:0000:02:4500:04:03
777IGNASZEWSKI Przemysław 368 YGRUPA MALBORKGRUPA MALBORKM00:00:0000:02:0400:04:03
778TROSZCZYŃSKI Przemysław 578 YUltramarathon TeamM00:00:0000:01:5800:04:03
779SZPINDA Sebastian 34 XSzwagryLBLBIŁGORAJM00:00:0000:02:0600:04:03
780SKROK Dariusz 649 YNTT TRIADANTT TRIADAM00:00:0000:02:0000:04:03
781FRANKIEWICZ Maciej 368 XGRUPA MALBORKGRUPA MALBORKM00:00:0000:02:0500:04:03
782DYBEK Paweł 669 YSALOMON SUUNTO TEAMM00:00:0000:02:4600:04:04
783SPYCHAŁA Paweł 431 YWeterynarzePLEWISKAM00:00:0000:02:0100:04:04
784BORSIAK Krzysztof 431 XWeterynarzePLEWISKAM00:00:0000:02:0200:04:04
785BILSKI Przemysław 649 XNTT TRIADANTT TRIADAM00:00:0000:02:0100:04:04
786NOWAK Michał 14 YWełnica BiegaWEŁNICAM00:00:0000:02:0400:04:05
787SOŁODUCHA Hubert 314 XJW 4115GLIWICEM00:00:0000:02:1100:04:05
788URBAŃSKI Daniel 314 YJW 4115JW 4115M00:00:0000:02:1100:04:05
789PACANOWSKI Robert 14 XWełnica BiegaGNIEZNOM00:00:0000:02:0300:04:05
790KWIECIŃSKI Jacek 534 YGdzie jest pies?WEJHEROWOM00:00:0000:02:0700:04:05
791KWAŚNIK Izabela 219 YBbl Bielsko-BiałaK00:00:0000:01:5900:04:05
792PIÓRECKI Michał 500 YTarahumaraM00:00:0000:02:0200:04:05
793WIĘZIK Tomasz 219 XBbl Bielsko-BiałaM00:00:0000:01:5900:04:06
794FLASZ Mateusz 372 XLTHM100:00:0000:02:0400:04:06
795BERNATEK Grzegorz 534 XGdzie jest pies?WARSZAWAM00:00:0000:02:0900:04:06
796PUSKARCZYK Wojciech 500 XTarahumaraM00:00:0000:02:0200:04:06
797PILC Marek 545 XŁKB Na ZdrowieŁKB NA ZDROWIEM100:00:0000:02:0100:04:06
798MACHERZYŃSKI Wiesław 545 YŁKB Na ZdrowieŁKB NA ZDROWIEM100:00:0000:02:0000:04:06
799BIAŁAS Wojciech 372 YLTHM100:00:0000:02:0500:04:07
800CYRUS Bogdan 150 XB&W RacingSTRZEBIŃM00:00:0000:01:4400:04:07
801PENEW- PAWŁOW Marta 163 YKITA TEAM- BIEGAM BO LUBIĘPIOTRKÓW TRYBUNALSKIK00:00:0000:02:0200:04:08
802PILARSKI Jacek 680 YAktywni KoninAKTYWNI KONINM00:00:0000:02:0500:04:08
803PARUSZEWSKA Aleksandra 163 XKITA TEAM- BIEGAM BO LUBIĘŁÓDŹK00:00:0000:02:0200:04:08
804WEŁNICKI Waldemar 150 YB&W RacingZAMOŚĆ K. BYDGOSZCZYM00:00:0000:01:4500:04:08
805KORZENIOWSKI Robert 616 XPowerade 2POWERADE TEAMM00:00:0000:02:0400:04:08
806BOROŃ Marcin 494 YOne Way TicketKRAKÓWM00:00:0000:01:5400:04:09
807SOBLIK Łukasz 246 XULICZNICY RUDA RUDA ŚLĄSKAM00:00:0000:02:0500:04:09
808STEPAK Włodek 680 XAktywni KoninAKTYWNI KONINM00:00:0000:02:0500:04:09
809KUKLA Marcin 507 XW połowie drogiRYSIK RUNNERSM00:00:0000:02:0200:04:09
810JĘDRZEJCZYK Agnieszka 370 YEwa & AgaK00:00:0000:02:1000:04:09
811MICHAŁEK Jaroslaw 494 XOne Way TicketKRAKÓWM00:00:0000:01:5500:04:09
812STARZYNSKI Piotr 507 YW połowie drogiM00:00:0000:02:0200:04:09
813SZCZYRBOWSKI Michał 246 YULICZNICY RUDA RYBNIKM00:00:0000:02:0900:04:10
814POLAK Ewa 370 XEwa & AgaK00:00:0000:02:1000:04:10
815PIOTROWSKI Karol 316 YKarKrzykRSEA PENALARAM00:00:0000:01:5200:04:10
816JOSYPENKO Jędrzej 42 XJacekBiega Running TeamJACEKBIEGA RUNNING TEAMM00:00:0000:02:1200:04:11
817KOEHLER Krzysztof 316 XKarKrzykKRAKÓWM00:00:0000:01:5200:04:11
818THOMANN Jacek 367 YJCommerce eSKY Rally TeamM00:00:0000:02:1200:04:11
819SMOLAK Agata 339 YRunningCoupleWARSZAWAK00:00:0000:02:0400:04:11
820JAMRÓZ Mariola 184 XŚwiętokrzyskie CzarowniceFITNESS KLUB TAOK00:00:0000:02:0300:04:11
821POLUS Tomasz 58 XSłynni KenijczycySŁYNNI KENIJCZYCYM00:00:0000:02:1600:04:12
822SOBOL Tomasz 367 XJCommerce eSKY Rally TeamM00:00:0000:02:1200:04:12
823TELEON Piotr 42 YJacekBiega Running TeamWARSZAWAM00:00:0000:02:1200:04:12
824KOZŁOWSKA Agnieszka 184 YŚwiętokrzyskie CzarowniceKKL KIELCE/BBM KIELCEK00:00:0000:02:0400:04:12
825SZACHNA Krzysztof 339 XRunningCoupleWARSZAWAM00:00:0000:02:0500:04:12
826DUDEK Jan 682 YSPARTANIE DZIECIOM - AgricommAGRICOMMM00:00:0000:02:0400:04:13
827JEGER Wojciech 629 YJegermajster TeamOLSZTYNM00:00:0000:02:0600:04:13
828GODLEWSKI Tomasz 58 YSłynni KenijczycySŁYNNI KENIJCZYCYM00:00:0000:02:1600:04:13
829SKRZYPCZAK Piotr 333 YHomo FaberLUBLINM00:00:0000:02:0800:04:13
830JEGER Piotr 629 XJegermajster TeamOLSZTYNM00:00:0000:02:0500:04:13
831ŚRODA Janusz 682 XSPARTANIE DZIECIOM - AgricommSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:02:0400:04:13
832DĄBROWSKA Anna 333 XHomo FaberLUBLINK00:00:0000:02:0800:04:14
833MICHALAK Mariusz 483 YInżynier MamońM00:00:0000:02:0300:04:14
834DETKO Ewa 529 YNasniedogonią sezon czwartyCZĘSTOCHOWAK00:00:0000:02:1000:04:14
835RUPNIEWSKI Tomasz 483 XInżynier MamońM00:00:0000:02:0300:04:15
836KLUSKA Piotr 217 YKluAl WarsawWARSZAWAM00:00:0000:02:1000:04:15
837BORKOWSKA Aneta 87 YSzyneczkiSTOCZEKK00:00:0000:02:0700:04:15
838BUDNICKA Anna 87 XSzyneczkiWARSZAWAK00:00:0000:02:0700:04:15
839SOBOCIŃSKI Stanisław 643 YZ wąsemSKPB WARSZAWAM00:00:0000:02:0100:04:15
840ALBERSKI Przemysław 217 XKluAl WarsawWARSZAWAM00:00:0000:02:0900:04:15
841RATAJEWICZ Maciek 643 XZ wąsemSPELEOKLUB WARSZAWSKIM00:00:0000:02:0100:04:15
842SMOLARCZYK Tomasz 411 XTy KrakusieWARSZAWAM00:00:0000:02:1700:04:16
843OLEŃCZUK Tomasz 528 XTT Szczecin VO maxTT SZCZECINM00:00:0000:02:0600:04:16
844DŁUGOSIELSKI Piotr 411 YTy KrakusieWARSZAWAM00:00:0000:02:1800:04:16
845MAKOWSKA Anna 530 XKlub AAWOLSZTYNK00:00:0000:02:1000:04:16
846ZIELIŃSKI Bartosz 528 YTT Szczecin VO maxTT SZCZECINM00:00:0000:02:0500:04:16
847PISKULSKI Tomek 60 YNiepoprawni Napierdalatorzy LIMESHAINM00:00:0000:02:1000:04:17
848ŻÓŁTEK Piotr 378 YBrowar PodgórzRABKA ZDRÓJM00:00:0000:02:0800:04:17
849KOCHANIAK Agnieszka 80 XSmashing Pąpkins - Matki DwieAKG ŁÓDŹ, SMASHING PĄPKINSK00:00:0000:02:0700:04:17
850SIWOŃ Ewa 80 YSmashing Pąpkins - Matki DwieSMASHING PĄPKINSK00:00:0000:02:0600:04:17
851MOCZYŃSKI Maciej 60 XNiepoprawni Napierdalatorzy LAINDONM00:00:0000:02:1000:04:17
852JAJECZNICA Łukasz 378 XBrowar PodgórzRABKA ZDRÓJM00:00:0000:02:0800:04:17
853RIEFF Tomasz 662 XTojtekWARSZAWAM00:00:0000:02:1100:04:18
854KADŁUBEK Mateusz 320 XDRUGA DRUŻYNAŚREMM00:00:0000:02:0900:04:18
855SZCZOŁEK Wojciech 662 YTojtekWARSZAWAM00:00:0000:02:0900:04:18
856BRONCEL Sebastian 62 XLuźna gumaTYCHYM00:00:0000:02:1200:04:19
857KORDECKA Anna 101 Xbrzesko sofa squad K00:00:0000:02:1100:04:19
858KADŁUBEK Aleksander 320 YDRUGA DRUŻYNATKTJM00:00:0000:02:0900:04:19
859JEZIERSKI Marek 30 XMałopolska TeamCHRZANÓWM00:00:0000:02:1300:04:19
860KORDECKI Bartłomiej 101 Ybrzesko sofa squad BRZESKOM00:00:0000:02:1100:04:19
861WYRWAS Piotr 62 YLuźna gumaSŁUPNOM00:00:0000:02:1300:04:20
862MARGAS Grzegorz 30 YMałopolska TeamPROSZOWICEM00:00:0000:02:1300:04:20
863SŁOMIANY Łukasz 353 XPIANA Z PYSKAPIANA Z PYSKAM00:00:0000:02:1300:04:20
864ŚWIĘTEK Jakub 353 YPIANA Z PYSKAPIANA Z PYSKAM00:00:0000:02:1300:04:20
865BARCZENTEWICZ Przemysław 589 YGOPR Bieszczady 03SANOKM00:00:0000:02:1500:04:20
866SAJA Piotr 477 YBez NazwyM00:00:0000:02:1300:04:21
867DZIUK Łukasz 477 XBez NazwyM00:00:0000:02:1300:04:21
868BUSZEWSKI Jakub 248 YNo Pie No Sledgehammer TeamWARSZAWAM00:00:0000:02:1100:04:21
869RUSZNIAK Piotr 248 XNo Pie No Sledgehammer TeamPIASECZNOM00:00:0000:02:1100:04:21
870DERWICH Łukasz 589 XGOPR Bieszczady 03SANOKM00:00:0000:02:1400:04:21
871SEWERYN Tomasz 462 XDzikusy z lasuKRAKÓWM00:00:0000:02:1600:04:22
872KRUPCZYŃSKI Michał 9 YIDĘ, TYLKO WEZMĘ DZIDĘSZCZECINM00:00:0000:02:1200:04:22
873WOLAK Bartłomiej 462 YDzikusy z lasuNOWY SĄCZM00:00:0000:02:1600:04:22
874LEWANDOWSKI Stefan 436 XGrubo się zapowiadaM00:00:0000:02:1800:04:22
875ZASĘPA Sebastian 436 YGrubo się zapowiadaM00:00:0000:02:1800:04:22
876BIAŁY Maciej 347 YCA Broker/Sport KlinikaCZECHOWICE-DZIEDZICEM00:00:0000:02:1400:04:23
877WOŁCZEK Paweł 557 YZdolny Śląsk KB LEW LEGNICAM00:00:0000:02:1400:04:23
878MAŁYSZ Henryk 347 XCA Broker/Sport KlinikaCZECHOWICE-DZIEDZICEM00:00:0000:02:1500:04:23
879ZIELIŃSKI Mateusz 651 XFlotylla Dzikich KaczekBIAŁOBRZEGIM00:00:0000:02:1500:04:23
880RZECZKOWSKI Maciej 9 XIDĘ, TYLKO WEZMĘ DZIDĘOTWOCKM00:00:0000:02:0900:04:23
881TOSIEK Sylwester 405 YFit&LazyM00:00:0000:02:2600:04:23
882MAŁŻ Daniel 651 YFlotylla Dzikich KaczekJAKTORÓWM00:00:0000:02:1600:04:23
883KASZA Jarosław 633 YTeam ASA - Biegiem po ZdrowieKREMPNAM00:00:0000:02:1600:04:24
884ŻUKOWSKI Kamil 31 YBiałostocka Sekta Biegaczy - Team IBIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZYM00:00:0000:02:1600:04:24
885SULEJ Kamil 557 XZdolny Śląsk KARPACZM00:00:0000:02:1400:04:24
886MAKOWSKA Olga 543 XCarioca TeamKUŹNIA TRIATHLONUK00:00:0000:02:1900:04:25
887KUSAK Paweł 661 YTEAM MOTIVATOWARSZAWAM00:00:0000:02:2700:04:25
888KORPAK Piotr 661 XTEAM MOTIVATOWARSZAWAM00:00:0000:02:2600:04:25
889ZEGAR Damian 633 XTeam ASA - Biegiem po ZdrowieROPCZYCEM00:00:0000:02:1700:04:25
890MOJSAK Wojciech 31 XBiałostocka Sekta Biegaczy - Team IBIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZYM00:00:0000:02:1600:04:25
891PIĘTA Bartłomiej 543 YCarioca TeamKUŹNIA TRIATHLONUM00:00:0000:02:2000:04:25
892KNOLL Leszek 593 YJacekBiega Running Team / MotivatoMOTIVATOM00:00:0000:02:2500:04:25
893ANNA Świerk 148 YNaturalnie JanowiceK00:00:0000:02:2100:04:26
894SAŁAPA Kamil 413 YSapex Strong TeamOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM00:00:0000:02:1400:04:26
895WILK Grzegorz 196 YŚwiątnickie JaszczębieM00:00:0000:02:3600:04:26
896BARANOWSKI Jacek 593 XJacekBiega Running Team / MotivatoJACEKBIEGA RUNNING TEAMM00:00:0000:02:2600:04:26
897CZOPKO Kamil 413 XSapex Strong TeamGDYNIAM00:00:0000:02:1500:04:26
898DĄBROWSKI Dariusz 465 YTrifit.plTRIFIT.PLM00:00:0000:02:1700:04:27
899ŚWIERK Seweryn 148 XNaturalnie JanowiceM00:00:0000:02:2100:04:27
900BARGUK Jarosław 561 XZąbki z WołominaM00:00:0000:02:1500:04:27
901JACKOWSKI Jacek 512 XVECTORJGB "SOKÓŁ"M00:00:0000:02:2000:04:27
902MAGDA Kazimierz 549 XDesparados TeamKKB DYSTAN KRAKÓWM00:00:0000:02:1600:04:28
903JACKOWSKA Ewa 512 YVECTORJGB "SOKÓŁ"K00:00:0000:02:2100:04:28
904SADKOWSKI Bartosz 693 XRUNMAGEDDONHURAGAN ŁBISKAM00:00:0000:02:1900:04:28
905ORŁOWSKI Przemysław 465 XTrifit.plTRIFIT.PLM00:00:0000:02:1700:04:28
906ZAKRZEWSKI Paweł 561 YZąbki z WołominaM00:00:0000:02:1500:04:28
907POLIT Aneta 549 YDesparados TeamKRAKÓWK00:00:0000:02:1500:04:28
908ZAKRZEWSKI Piotr 405 XFit&LazyM00:00:0000:02:2600:04:28
909WALOCH Tomasz 244 XKIRRADOMSKOM00:00:0000:02:2900:04:29
910BATELT Jerzy 535 XTimtirim Team UltraBIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:02:0300:04:29
911ŚWIST Mariusz 535 YTimtirim Team UltraBIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:02:0300:04:29
912ASPERSKI Michał 509 XAdventure24KALISZM00:00:0000:02:2500:04:29
913SALA Paweł 693 YRUNMAGEDDONŁBISKA RUNMAGEDDONM00:00:0000:02:2000:04:30
914WALOCH Dariusz 244 YKIRRADOMSKOM00:00:0000:02:3000:04:30
915KUCHARSKI Piotr 319 YWschód-Zachód12TRI.PLM00:00:0000:02:1700:04:31
916SERWACZYŃSKI Mirosław 85 XNigdy więcejSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:02:1800:04:31
917PIOTR Kurpika 509 YAdventure24OPATOWEKM00:00:0000:02:2500:04:31
918POSMAN Rafał 319 XWschód-ZachódWAŁBRZYCHM00:00:0000:02:1600:04:31
919KAŹMIERSKI Sebastian 231 XSpartanie DzieciomSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:02:1800:04:32
920PTAK Arkadiusz 85 YNigdy więcejSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:02:1800:04:32
921DULIŃSKI Marcin 231 YSpartanie DzieciomSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:02:1800:04:32
922MACIEJOŃCZYK Mariusz 615 YRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMM00:00:0000:02:2200:04:32
923MATUSZCZYK Marek 615 XRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMM00:00:0000:02:2300:04:33
924GRYGIERZEC Grzegorz 346 YHardiaciKRAKÓWM00:00:0000:02:1900:04:33
925POLAK Stanisław 346 XHardiaciKRAKÓWM00:00:0000:02:1900:04:34
926MUSIAŁ Magdalena 560 XŁysy i BestiaŁÓDŹK00:00:0000:02:2000:04:34
927PAULANIS Cyprian 691 X20 groszyWARSZAWAM00:00:0000:02:2000:04:34
928DĘBIEC Karina 377 YOBY TALALARYMANÓWK00:00:0000:02:2300:04:34
929DUBIECKI Jarema 560 YŁysy i BestiaŁÓDŹM00:00:0000:02:1900:04:34
930FYDA Piotr 377 XOBY TALALAKROSNOM00:00:0000:02:2300:04:34
931BUJALSKI Szymon 384 XPoznańPOZNAŃM00:00:0000:02:2400:04:35
932KRAUSE Jakub 384 YPoznańPOZNAŃM00:00:0000:02:2400:04:35
933KATNER Cezary 619 XMoralni ZwyciezcyWYSZKÓWM00:00:0000:02:2200:04:35
934LIPSKI Michał 691 Y20 groszyKONSTANCIN-JEZIORNAM00:00:0000:02:2000:04:35
935BARANOWSKI Michał 619 YMoralni ZwyciezcyWARSZAWAM00:00:0000:02:2100:04:36
936DĄBROWSKI Zbigniew 74 XŁowcy KilometrówWOŁOMINM00:00:0000:02:2400:04:36
937MIODUSZEWSKI Paweł 74 YŁowcy KilometrówWARSZAWAM00:00:0000:02:2400:04:36
938MARCINKOWSKI Przemysław 426 XPROTONGOSTYŃM00:00:0000:02:2600:04:36
939ZARODA Jerzy 585 XAKTYWNI KONINKB AKTYWNI KONINM00:00:0000:02:2200:04:37
940KLIMCZAK Mariusz 471 XEKOM00:00:0000:02:2200:04:37
941BOJKO Filip 32 XPan Psakomandosa i ZiomWARSZAWAM00:00:0000:02:2300:04:37
942SZYDŁOWSKA Małgorzata 32 YPan Psakomandosa i ZiomPIOTRKÓW TRYBUNALSKIK00:00:0000:02:2400:04:37
943PIOTROWSKI Paweł 426 YPROTONGOSTYŃM00:00:0000:02:2500:04:37
944OLECH Artur 471 YEKOM00:00:0000:02:2200:04:37
945KWAŚNIEWSKI Hubert 414 YSiła Ogra Trail TeamSOBÓTKAM00:00:0000:02:2300:04:38
946MALISZEWSKA Marta 167 Ymarta i witekORTOREH TEAMK00:00:0000:02:2700:04:38
947SZABELAK Witek 167 Xmarta i witekORTOREH TEAMM00:00:0000:02:2800:04:38
948NIEDŹWIEDŹ Tomasz 414 XSiła Ogra Trail TeamSTRACHÓWM00:00:0000:02:2400:04:38
949SZYGENDA Waldemar 585 YAKTYWNI KONINKB AKTYWNI KONINM00:00:0000:02:2400:04:39
950GAPSKI Adam 716 YKB Aktywni KoninM00:00:0000:02:2500:04:39
951GAŁĘZIA Grzegorz 102 YSpartanie DzieciomSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:02:2700:04:39
952OSTROWSKI Ignacy 454 Ytrifit.plWARSZAWAM00:00:0000:02:2500:04:40
953ANDRZEJCZAK Tomasz 716 XKB Aktywni KoninM00:00:0000:02:2500:04:40
954KOŁKOWSKI Andrzej 102 XSpartanie DzieciomSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:02:2600:04:40
955ZOK Karol 45 XKA-RO TeamM00:00:0000:02:2800:04:40
956OSINSKI Robert 45 YKA-RO TeamM00:00:0000:02:2800:04:40
957STAWSKI Dariusz 51 YDWADZIADKIKB ARTURÓWEK ŁÓDŹM00:00:0000:02:2500:04:40
958SZYMANKIEWICZ Kalina 256 XHakuna MatataGIRLS ON WHEELSK00:00:0000:02:2700:04:41
959WESOŁOWSKA Karolina 539 YKarMar RunnersWARSZAWAK00:00:0000:02:2900:04:41
960WESOŁOWSKI Mariusz 539 XKarMar RunnersWARSZAWAM00:00:0000:02:2900:04:41
961RUTA Maciej 51 XDWADZIADKIWKB META LUBLINIECM00:00:0000:02:2500:04:41
962GRZESIAK Krzysztof 454 Xtrifit.plPIASECZNOM00:00:0000:02:2600:04:41
963POSTUPALSKI Michał 256 YHakuna MatataXTRAINER.PLM00:00:0000:02:2700:04:41
964SOPOTNICKI Wojciech 720 XGorące BurakiM00:00:0000:02:2900:04:42
965BIENIOSZEK Katarzyna 25 YDamy radę HRMAX ŻORYK00:00:0000:02:3100:04:42
966WUWER Mariusz 25 XDamy radę HRMAX ŻORYM00:00:0000:02:3100:04:42
967AUGUSTYNOWICZ Andrzej 720 YGorące BurakiM00:00:0000:02:2900:04:42
968BÓBSKI Michał 524 XDaszRunLUBLINM00:00:0000:02:3000:04:43
969BONDARCZUK Igor 209 YINTROM00:00:0000:02:5300:04:43
970KIERENKO Paweł 86 XSONSIEDZIWARSZAWAM00:00:0000:02:2900:04:43
971KRAJEWSKA Agata 230 XOławaOŁAWAK00:00:0000:02:2800:04:43
972KRAWCZYK Marcin 86 YSONSIEDZIWARSZAWAM00:00:0000:02:2900:04:43
973PIKOR Jacek 469 Ybiegusiem.plBIEGUSIEM.PLM00:00:0000:02:3200:04:43
974WIŚNIEWSKI Artur 209 XINTROM00:00:0000:02:5300:04:43
975KIRKIEWICZ Ireneusz 230 YOławaOŁAWAM00:00:0000:02:2700:04:43
976BIEŃKOWSKI Michał 46 XHydro 1M00:00:0000:02:2700:04:43
977BARTOSZEK Mateusz 524 YDaszRunLUBLINM00:00:0000:02:3000:04:44
978TUROSZ Zbigniew 469 Xbiegusiem.plLEŻAJSKM00:00:0000:02:3300:04:44
979RZESZÓTKO Marzena 93 XAlterkom TeamK00:00:0000:02:2900:04:44
980WOWK Robert 360 Yśmigające piętySZWLA STARGARD SZCZECIŃSKIM00:00:0000:02:5100:04:44
981WRÓBEL Dariusz 93 YAlterkom TeamM00:00:0000:02:2800:04:44
982NARTOWSKI Jan 357 YApteka MIKSTURA CiechocinekAPTEKA MIKSTURA CIECHOCINEKM00:00:0000:02:3000:04:45
983MOŚCIŃSKI Wojciech 360 Xśmigające piętySZWLA STARGARD SZCZECIŃSKIM00:00:0000:02:5100:04:45
984PTAK Radosław 13 YTrenujemy na hołdachKATOWICEM00:00:0000:02:3200:04:45
985JURA Dorota 711 XUltra Beskid SportULTRA BESKID SPORTK00:00:0000:02:3500:04:46
986WYRĄBKIEWICZ Janusz 357 XApteka MIKSTURA CiechocinekAPTEKA MIKSTURA CIECHOCINEKM00:00:0000:02:3100:04:46
987RUZIK Rafał 437 Xtrifit.plWARSZAWAM00:00:0000:02:3200:04:46
988ORŁÓW Jakub 13 XTrenujemy na hołdachTYCHYM00:00:0000:02:3200:04:46
989PĘDZIWIATR Jacek 711 YUltra Beskid SportULTRA BESKID SPORTM00:00:0000:02:3500:04:47
990ZWIERZYŃSKI Wojciech 153 YBang Bang TeamSPORTEVOM00:00:0000:02:3300:04:47
991KLARECKI Adrian 365 XAstMa TeamREDAM00:00:0000:02:5800:04:47
992ZWIERZYŃSKA Katarzyna 153 XBang Bang TeamSPORTEVOK00:00:0000:02:3300:04:47
993PUSZAKOWSKI Jacek 437 Ytrifit.plWARSZAWAM00:00:0000:02:3300:04:47
994BRÓG Wojciech 313 YNie biegaj bo się spociszM00:00:0000:02:3400:04:48
995KOŚMIDER Tomasz 313 XNie biegaj bo się spociszM00:00:0000:02:3300:04:48
996KRÓL Maciej 365 YAstMa TeamREDAM00:00:0000:02:5700:04:48
997MAŁKOWSKI Krzysztof 143 YDwóch takich, co zwiedzają szlakiM00:00:0000:02:3200:04:48
998HOMAN Marta 602 YDelta szwadron supercool komando wilków alfaPOZNAŃK00:00:0000:02:3400:04:48
999ŻURAWSKI Tomasz 602 XDelta szwadron supercool komando wilków alfaPOZNAŃM00:00:0000:02:3400:04:48
1000BUCHHOLZ Piotr 143 XDwóch takich, co zwiedzają szlakiM00:00:0000:02:3200:04:49
1001GARCON Łukasz 698 YTeam 2M00:00:0000:02:3700:04:49
1002KAPCIŃSKA Małgorzata 552 XSąsiedziLUSÓWKOK00:00:0000:02:3500:04:49
1003KACZMARSKI Jarosław 144 XPT Crosse TeamTOMASZÓW MAZOWIECKIM00:00:0000:02:3500:04:49
1004CIEŚLIK Maciej 144 YPT Crosse TeamPOZNAŃM00:00:0000:02:3400:04:49
1005MIŁOSZ Karolina 552 YSąsiedziWARSZAWAK00:00:0000:02:3500:04:49
1006ZIELEZIŃSKI Marcin 417 YBO TAKLUBINM00:00:0000:02:4300:04:50
1007PIWOWAR Małgorzata 440 YGońcie się!DOMARADZK00:00:0000:02:3600:04:50
1008DRĄŻYK Małgorzata 440 XGońcie się!DĘBLINK00:00:0000:02:3500:04:50
1009ZIEMBA Przemysław 417 XBO TAKLUBINM00:00:0000:02:4300:04:50
1010WRONA Mateusz 698 XTeam 2M00:00:0000:02:3700:04:50
1011DWORAK Norbert 118 XŁysy i TęgiM00:00:0000:02:3800:04:51
1012BEMBEN Roman 118 YŁysy i TęgiM00:00:0000:02:3700:04:51
1013KWIATKOWSKI Aleksander 594 XPO RAZ DRUGIIPA KATOWICE VIM00:00:0000:02:4500:04:51
1014ZNAMIEC Marcin 594 YPO RAZ DRUGIWARSZAWAM00:00:0000:02:4500:04:51
1015KUJAWA Alina 343 XKropla bez KituGDAŃSKK00:00:0000:02:3300:04:51
1016PODKÓWKA Zbigniew 343 YKropla bez KituBYDGOSZCZM00:00:0000:02:3300:04:51
1017RĄPAŁA Bogusław 576 XBoguś i spółkaSANOKM00:00:0000:02:3100:04:52
1018JĘDRUSZCZAK Tomasz 576 YBoguś i spółkaSTASZICM00:00:0000:02:3200:04:52
1019NOWOMIEJSKI Marcin 54 XWłóczykijeM00:00:0000:02:3600:04:52
1020GARNEK Piotr 458 XRun Fast Or DieWROCŁAWM00:00:0000:02:3800:04:53
1021KAPUSTA Paweł 326 YEkipa spod GrudziądzaM00:00:0000:02:3600:04:53
1022HAUSMAN Tomasz 326 XEkipa spod GrudziądzaM00:00:0000:02:3600:04:53
1023GRĄDEK Tomasz 302 YJacTomM00:00:0000:02:3800:04:53
1024CHMIELARSKI Andrzej 54 YWłóczykijeM00:00:0000:02:3700:04:53
1025HADZICKA Sylwia 458 YRun Fast Or DieWROCŁAWK00:00:0000:02:3800:04:53
1026FABIŃSKI Marcin 12 XM&M GrudziądzGRUDZIĄDZM00:00:0000:02:4300:04:54
1027IDZI Anna 301 XWarczące SzprychyWARCZĄCE SZPRYCHYK00:00:0000:02:3900:04:54
1028BĄK Jacek 302 XJacTomM00:00:0000:02:3800:04:54
1029IDZI Piotr 301 YWarczące SzprychyWARCZĄCE SZPRYCHYM00:00:0000:02:3900:04:54
1030JÓŹWICKI Michał 53 XKIM TEAMWIĄZOWNAM00:00:0000:02:3800:04:55
1031ŁABĘCKI Jarek 69 YStare konie ManiacaKB MANIAC/KB UE POZNAŃM00:00:0000:02:4700:04:55
1032ZYGMUNT Marcin 12 YM&M GrudziądzGRUDZIĄDZM00:00:0000:02:4300:04:55
1033WIESE Zdzisław 69 XStare konie ManiacaKB MANIACM00:00:0000:02:4700:04:55
1034PŁÓCIENNICZAK Jakub 22 YBoot Camp POlskaBOOT CAMP POLSKAM00:00:0000:02:3900:04:55
1035PROTASIUK Mariusz 53 YKIM TEAMWIĄZOWNAM00:00:0000:02:3900:04:55
1036PELPLIŃSKI Piotr 703 XKwidzyn Run / Intel RunnerSOPOTM00:00:0000:02:3900:04:56
1037MACHUL Ewa 22 XBoot Camp POlskaBOOT CAMP POLSKAK00:00:0000:02:3900:04:56
1038FIGURA Marcin 703 YKwidzyn Run / Intel RunnerKWIDZYNM00:00:0000:02:3900:04:56
1039GALLA Jacek 657 YOn-Sight/rajdkonwalii.plRAJDKONWALII.PL TEAMM00:00:0000:02:4600:04:56
1040KOZYRSKI Krzysztof 385 XTeam Cukiernia Nova StargardSTARGARD SZCZECIŃSKIM00:00:0000:02:5200:04:57
1041CZERWIECKI Marcin 115 YPERI TEAMM00:00:0000:02:4100:04:57
1042JAKÓBCZYK Martyna 480 YNaganiaczePOZNAŃK00:00:0000:02:5000:04:57
1043PACIOREK Piotr 511 XPolsat BiegaWARSZAWAM00:00:0000:02:4300:04:57
1044ZAREMBA Marek 123 YKAMIKADZEŁĘKA MROCZEŃSKAM00:00:0000:02:3500:04:57
1045MUSZYŃSKI Marek 635 YVitaInSilicaPOZNAŃM00:00:0000:02:4500:04:57
1046MART Mariusz 519 YplamasPLAMASM00:00:0000:02:4500:04:57
1047PATKOWSKA Agata 115 XPERI TEAMK00:00:0000:02:4100:04:57
1048MUSZYŃSKI Krzysztof 657 XOn-Sight/rajdkonwalii.plON-SIGHTM00:00:0000:02:4600:04:57
1049TYRALSKI Dominik 511 YPolsat BiegaWARSZAWAM00:00:0000:02:4300:04:57
1050KUPCZAK Grzegorz 123 XKAMIKADZEMROCZEŃM00:00:0000:02:3500:04:57
1051WIKTORSKI Błażej 480 XNaganiaczePOZNAŃM00:00:0000:02:5000:04:58
1052SOSZYŃSKA Małgorzata 20 XczłapaczeWARSZAWAK00:00:0000:02:4000:04:58
1053JACHYM Marcin 252 YSłużba-TeamM00:00:0000:02:5200:04:58
1054RYKAŁA Artur 519 XplamasPLAMASM00:00:0000:02:4400:04:58
1055ŻOCHOWSKI Bartosz 385 YTeam Cukiernia Nova StargardSTARGARD SZCZECIŃSKIM00:00:0000:02:5400:04:58
1056KUŁAKOWSKI Piotr 20 YczłapaczeKONSTANCIN JEZIORNAM00:00:0000:02:4000:04:58
1057LATAROWSKI Grzegorz 222 XRübezahlLWÓWEK ŚLĄSKIM00:00:0000:02:4300:04:59
1058RAK Łukasz 203 YKiŁ-aJASŁOM00:00:0000:02:4400:04:59
1059ZASINA Sebastian 222 YRübezahlPRUSZKÓWM00:00:0000:02:4200:04:59
1060MIELEC Daniel 252 XSłużba-TeamM00:00:0000:02:5400:04:59
1061RYBUS Agata 299 YTo sie raczej udaLIPSKOK00:00:0000:02:4100:04:59
1062SIELECKI Grzegorz 299 XTo sie raczej udaOPATÓWM00:00:0000:02:4200:05:00
1063ŁOPATA Grzegorz 79 YBody4U TeamMIKOŁÓWM00:00:0000:02:5000:05:00
1064PIETRUSZCZAK Agnieszka 295 XBaba Na Niedźwiedziu ,)TIME4RUNNINGK00:00:0000:02:4100:05:00
1065JAWORSKI Daniel 295 YBaba Na Niedźwiedziu ,)TIME4RUNNINGM00:00:0000:02:4100:05:00
1066GONCIARZ Andrzej 432 XAndrzej x 2M00:00:0000:03:0300:05:00
1067GALLA Marek 635 XVitaInSilicaPOZNAŃM00:00:0000:02:4600:05:00
1068CZEPIEL-RAK Katarzyna 203 XKiŁ-aJASŁOK00:00:0000:02:4400:05:00
1069MARCINKOWSKI Mikołaj 215 XUltra mogą dłużejDĄBRÓWKAM00:00:0000:02:4000:05:01
1070STASZEWSKI Piotr 215 YUltra mogą dłużejPOTASZEM00:00:0000:02:4000:05:01
1071JASKULSKA Mirela 707 XAkademia Biegania GrudziądzGRUDZIĄDZK00:00:0000:02:4200:05:01
1072JACHACZ-ŁOPATA Małgorzata 79 XBody4U TeamMIKOŁÓWK00:00:0000:02:5100:05:01
1073DZIADOWIEC Andrzej 432 YAndrzej x 2M00:00:0000:03:0400:05:01
1074JASKULSKI Kazimierz 707 YAkademia Biegania GrudziądzGRUDZIĄDZM00:00:0000:02:4200:05:01
1075KASPRZYK-KUŹNIAK Michalina 142 YFiKu MiKuGOMOLA TRANS AIRCOK00:00:0000:02:4300:05:02
1076RUBIKOWSKI Jacek 194 YHarpaganyŻYRARDÓWM00:00:0000:02:4600:05:02
1077KUŹNIAK Filip 142 XFiKu MiKuGOMOLA TRANS AIRCOM00:00:0000:02:4200:05:02
1078PYSZKO Mariusz 194 XHarpaganyWOLA MIEDNIEWSKAM00:00:0000:02:4700:05:02
1079SZAFRANIEC Artur 338 YRunning shutdownsWARSZAWAM00:00:0000:02:4500:05:03
1080PIOTROWSKI Maciej 76 XodBiegamy odNormyODBIEGAMY ODNORMYM00:00:0000:02:4400:05:03
1081DABULIS Jarosław 338 XRunning shutdownsWARSZAWAM00:00:0000:02:4600:05:03
1082CZUBA Adam 448 YBodyKineticKM TRUCHCIK ŁUBIANKAM00:00:0000:02:4600:05:03
1083ŻUROWSKI Marcin 119 XWentyl i RingabulinaKICINM00:00:0000:02:4600:05:03
1084RAJZER Mariusz 448 XBodyKineticM00:00:0000:02:4600:05:03
1085ROGÓSZ Piotr 76 YodBiegamy odNormyODBIEGAMY ODNORMYM00:00:0000:02:4400:05:03
1086POSKROBKO Jarosław 268 XPoweradeTeamPOWERADETEAMM00:00:0000:02:4800:05:04
1087JANKOWSKI Sebastian 268 YPoweradeTeamPOWERADETEAMM00:00:0000:02:4700:05:04
1088SZPONAR-ŻUROWSKA Anna 119 YWentyl i RingabulinaKICINK00:00:0000:02:4600:05:04
1089FUNKA Andrzej 110 XChyży 1NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLM00:00:0000:02:4800:05:05
1090BOCHENEK Maria 637 XW poszukiwaniu przodków człowieka.FESTIWAL BIEGOWY W KRYNICY/SKOCZÓWK00:00:0000:02:5700:05:05
1091SZYMAŃSKI Mariusz 97 YMKB DREPTAKMKB DREPTAKM00:00:0000:02:5100:05:05
1092KUCHTA Dorota 610 XPędzące zająceWARSZAWAK00:00:0000:02:4900:05:05
1093KUPIEC Dariusz 97 XMKB DREPTAKMKB DREPTAKM00:00:0000:02:4800:05:05
1094SROKA Paweł 247 XOptymiści IIIMICHAŁÓW-REGINÓWM00:00:0000:02:4800:05:06
1095JURKOWSKI Marcin 190 XSąsiedzi TeamEXATEL RUNNING TEAM M00:00:0000:02:4900:05:06
1096ZAGAJEWSKI Mariusz 247 YOptymiści IIIWARSZAWAM00:00:0000:02:4800:05:06
1097SZKUTA Michał 110 YChyży 1NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLM00:00:0000:02:4800:05:06
1098WIATEREK Agata 572 XAnacondaNESSI FINLANDK00:00:0000:02:5200:05:07
1099WIKTOROWICZ Tomasz 380 XDamy Rade!WROCŁAWM00:00:0000:02:4800:05:07
1100KASZA Marek 610 YPędzące zająceGDAŃSKM00:00:0000:02:4900:05:07
1101BOCHENEK Jacek 637 YW poszukiwaniu przodków człowieka.FESTIWAL BIEGOWY W KRYNICY/SKOCZÓWM00:00:0000:02:5700:05:07
1102ROWIŃSKI Tomasz 190 YSąsiedzi TeamGOLIAT LEONCINM00:00:0000:02:4900:05:07
1103DZIADOWIEC Łukasz 510 XEkipa rzeźnikówCHEŁMEKM00:00:0000:03:0400:05:07
1104KAŁA Maciej 510 YEkipa rzeźnikówCHEŁMEKM00:00:0000:03:0400:05:08
1105PFAJFER Marek 233 YDrużyna WiercikaLEGBĄDM00:00:0000:02:5000:05:08
1106WIATEREK Remigiusz 572 YAnacondaLANTMÄNNEN UNIBAKEM00:00:0000:02:5200:05:08
1107KOWAL Adam Bogusław 380 YDamy Rade!JELCZ-LASKOWICEM00:00:0000:02:4800:05:08
1108PROSZOWSKI Piotr 151 YSKB Stalowa WolaSKB STALOWA WOLAM00:00:0000:02:5000:05:09
1109JACHYM Marcin 212 XPathfindersLIBERTÓWM00:00:0000:02:5600:05:09
1110MURAK Robert 212 YPathfindersŁĘCZNAM00:00:0000:02:5600:05:09
1111ŁAŹNIAK Agata 233 XDrużyna WiercikaPOZNAŃK00:00:0000:02:5000:05:09
1112MŁODECKA Sylwia 224 XLEONIDASA GROŹNE SPOJRZENIE / SPARTANIE DZIECIOMSPARTANIE DZIECIOMK00:00:0000:02:5400:05:10
1113KUCHARSKI Dariusz 224 YLEONIDASA GROŹNE SPOJRZENIE / SPARTANIE DZIECIOMSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:02:5400:05:10
1114ROTTER Daniel 157 YSZWLA StargardSTARGARDM00:00:0000:03:0100:05:11
1115DOBAJ Katarzyna 26 YSpartanie DzieciomSPARTANIE DZIECIOMK00:00:0000:02:5300:05:11
1116WANAT Krzysztof 609 YStatek i KotwicaBRISTOLM00:00:0000:02:4200:05:11
1117SZWED Andrzej 151 XSKB Stalowa WolaSKB STALOWA WOLAM00:00:0000:02:5000:05:11
1118DULAWA Dawid 609 XStatek i KotwicaBRISTOLM00:00:0000:02:4000:05:12
1119SĘPKA Daria 26 XSpartanie DzieciomK00:00:0000:02:5200:05:12
1120KOPCZYŃSKI Tomasz 690 XCiasteczkowe PotworySPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:02:5200:05:12
1121WÓJCIK Julian 157 XSZWLA StargardSTARGARDM00:00:0000:03:0300:05:12
1122PIETRULIŃSKI Mateusz 690 YCiasteczkowe PotworySPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:02:5200:05:12
1123JANASIK Leszek 485 XTurbo Pruszków / STO-nogi MilanówekPRUSZKÓWM00:00:0000:02:5600:05:13
1124TUTKA Maksymilian 125 YTeam Leżajsk - DębnoLEŻAJSKM00:00:0000:02:5400:05:13
1125KOTKOWSKI Piotr 361 YSTO-nogi Milanówek JacekBiega Running TeamWARSZAWAM00:00:0000:02:5600:05:13
1126TROJNAR Damian 125 XTeam Leżajsk - DębnoJUTRZENKA DĘBNOM00:00:0000:02:5400:05:14
1127KOPACZ Dariusz 361 XSTO-nogi Milanówek JacekBiega Running TeamMILANÓWEKM00:00:0000:02:5700:05:14
1128SIKORA Jacek 345 XWater TeamRZESZÓWM00:00:0000:02:5400:05:14
1129GWIZDAK Justyna 345 YWater TeamRZESZÓWK00:00:0000:02:5400:05:14
1130GAJASZEK Tomasz 697 XTeam 1M00:00:0000:02:5300:05:15
1131GAIK Andrzej 626 XGdynia Toruń TeamM00:00:0000:02:3800:05:15
1132PASTERNAK Teodor 485 YTurbo Pruszków / STO-nogi MilanówekPRUSZKÓWM00:00:0000:02:5700:05:15
1133CICHOWSKI Grzegorz 626 YGdynia Toruń TeamGDYNIAM00:00:0000:02:3700:05:15
1134KAJEWSKI Rafał 718 YRUN TIMES - TEAM IIŚREMM00:00:0000:02:5500:05:16
1135WIŚNIEWSKI Kacper 38 YPobite GaryM00:00:0000:02:5500:05:16
1136SIKA Agnieszka 718 XRun Times – TEAM IIPSARSKIEK00:00:0000:02:5500:05:16
1137ŁOJEK Krzysztof 38 XPobite GaryM00:00:0000:02:5500:05:17
1138WIECZOREK Bartosz 697 YTeam 1M00:00:0000:02:5300:05:17
1139SIVOSAVI Veikko 573 XTUSKATURKU/ FINLANDM00:00:0000:02:5200:05:17
1140OPARA Piotr 631 X14zeroWARSZAWAM00:00:0000:02:5600:05:17
1141GIELO Daniel 631 Y14zeroWARSZAWAM00:00:0000:02:5600:05:18
1142TROJANOWSKI Bogusław 161 YRoBoWARSZAWAM00:00:0000:02:5800:05:18
1143SIVOSAVI Outi 573 YTUSKATURKU/ FINLANDK00:00:0000:02:5300:05:18
1144BUCZEL Michał 666 YCONKRET Running TeamTORUŃM00:00:0000:02:5900:05:18
1145SZARKOWSKI Robert 161 XRoBoWARSZAWAM00:00:0000:02:5700:05:18
1146ŁANKIEWICZ Daniel 666 XCONKRET Running TeamTORUŃM00:00:0000:02:5900:05:19
1147RUDKOWSKI Piotr 355 YSpartanie DzieciomSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:03:0700:05:19
1148ZIELIŃSKI Michał 355 XSpartanie DzieciomSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:03:0700:05:19
1149ZIELIŃSKI Ireneusz 291 YQnie z ŁubiankiKM TRUCHCIK ŁUBIANKAM00:00:0000:02:5800:05:19
1150ORDON Zbigniew 291 XQnie z ŁubiankiKM TRUCHCIK ŁUBIANKAM00:00:0000:02:5700:05:20
1151KRAJEWSKI Artur 623 XULTRAHOLYC.TEAM.PLKRAKÓWM00:00:0000:02:5600:05:20
1152WOJTANOWICZ Jacek 434 XNafciarz Stalowa WolaM00:00:0000:02:3100:05:21
1153HENKIEL Bartłomiej 434 YNafciarz Stalowa WolaM00:00:0000:02:3200:05:21
1154KRAJEWSKA Alicja 623 YULTRAHOLYC.TEAM.PLKRAKÓWK00:00:0000:02:5600:05:21
1155KIERZKOWSKI Rafał 250 YSłynni KenijczycyM00:00:0000:02:5800:05:21
1156CEBULA Leszek 395 YPoKrakiKRAKÓWM00:00:0000:02:5900:05:22
1157ROKICKI Piotr 395 XPoKraki5XM4M00:00:0000:02:5900:05:22
1158KOZŁOWSKI Grzegorz 288 XSPECjalWROCŁAWM100:00:0000:02:5800:05:22
1159BLICHAR Sebastian 288 YSPECjalWROCŁAWM100:00:0000:02:5800:05:22
1160MŁODZIKOWSKI Rafał 250 XSłynni KenijczycyM00:00:0000:02:5800:05:22
1161ŚWIDEREK Jacek 198 YBo TakM00:00:0000:02:5900:05:23
1162MICHALCZUK Dominik 544 XORANGE POLSKA 6ORANGE POLSKA 6M00:00:0000:03:0000:05:23
1163WYSTRYCHOWSKA Marzena 198 XBo TakM00:00:0000:02:5900:05:23
1164KONDASZEWSKI Dariusz 546 XZieliniec TeamPIOTRKÓW TRYB.M00:00:0000:03:0200:05:23
1165ROZYNEK Dariusz 546 YZieliniec TeamPOZNAŃM00:00:0000:03:0200:05:24
1166PLUTA Michał 630 YBosy zającGDYNIAM00:00:0000:02:5900:05:24
1167BOROWY Piotr 630 XBosy zającGDAŃSKM00:00:0000:02:5900:05:24
1168KOT Robert 544 YORANGE POLSKA 6ORANGE POLSKA 6M00:00:0000:03:0000:05:24
1169KRÓL Zbigniew 307 XWataha Czerwonego KapturkaMYSŁOWICEM00:00:0000:03:0400:05:24
1170ŁAKOMIK Karol 307 YWataha Czerwonego KapturkaDĄBROWA GÓRNICZAM00:00:0000:03:0400:05:24
1171ŻYTNIK Piotr 584 YButton's TeamŻARYM00:00:0000:03:0000:05:25
1172ARTUR Żywczak 369 YKrakusyKRAKÓWM00:00:0000:03:0500:05:25
1173ROSIŃSKI Rafał 452 YORANGE POLSKA 1ORANGE POLSKAM00:00:0000:03:0000:05:25
1174SZCZEPAŃSKI Artur 452 XORANGE POLSKA 1ORANGE POLSKAM00:00:0000:03:0000:05:25
1175TYCHOWICZ Robert 584 XButton's TeamŻARYM00:00:0000:03:0000:05:25
1176RYPLEWICZ Mariusz 337 YORANGE POLSKA 8ORANGE POLSKAM00:00:0000:03:0200:05:25
1177ZAWADZKI Mariusz 369 XKrakusyKRAKÓWM00:00:0000:03:0600:05:26
1178SOCHACKA Elwira 193 XPrzegląd SportowyPRZEGLĄD SPORTOWYK00:00:0000:03:0200:05:26
1179CZUBA Robert 337 XORANGE POLSKA 8ORANGE POLSKAM00:00:0000:03:0200:05:26
1180LESIAK Tomasz 410 YKasia i TomekŁÓDŹM00:00:0000:03:0200:05:27
1181BALYS Katarzyna 410 XKasia i TomekSTRONIE SLASKIEK00:00:0000:03:0200:05:27
1182PAWLUK Daria 82 Ydo trzech razy sztukaWARSZAWAM00:00:0000:03:0400:05:27
1183ZANIEWSKI Krzysztof 193 YPrzegląd SportowyCHRISACTIVEM00:00:0000:03:0200:05:27
1184KOŁACZ Wojciech 82 Xdo trzech razy sztukaWARSZAWAM00:00:0000:03:0400:05:27
1185JEWUŁA Mariusz 498 XJAGUARYKRAKÓWM00:00:0000:03:0300:05:27
1186TYC Ryszard 498 YJAGUARYKRAKÓWM00:00:0000:03:0300:05:28
1187GMAJ Daniel 202 XAlnor GRÓJECM00:00:0000:03:0600:05:29
1188MIKOWSKI Artur 202 YAlnor GRÓJECM00:00:0000:03:0600:05:29
1189WNUCZEK Sławomir 388 YMonia i SlavkoM00:00:0000:03:0300:05:29
1190SOSNOWSKI Łukasz 403 YKITCHEN TEAMKRAKÓWM00:00:0000:03:0100:05:29
1191CYTRYNOWICZ Tomasz 273 YAliensSOLVITUR AMBULANDOM00:00:0000:03:0800:05:29
1192BOROWSKI Rafał 403 XKITCHEN TEAMWARSZAWAM00:00:0000:03:0100:05:29
1193ROGALA Rafał 273 XAliensSOLVITUR AMBULANDOM00:00:0000:03:0800:05:29
1194MADZIARSKA Monika 388 XMonia i SlavkoK00:00:0000:03:0300:05:30
1195JAMA Rafał 504 YWater TeamRZESZÓWM00:00:0000:03:0400:05:30
1196ZAJĄC Tomasz 21 YMuzycyRZESZÓWM00:00:0000:03:0400:05:31
1197GOMUŁKA Andrzej 558 YxyzHUCISKO JAWORNICKIEM00:00:0000:03:0700:05:31
1198KRUDYSZ Przemysław 558 XxyzŁOWCEM00:00:0000:03:0700:05:31
1199KOPEĆ Krzysztof 21 XMuzycyRZESZÓWM00:00:0000:03:0300:05:31
1200WILK Dariusz 605 XMSport - SpartanieMSPORTM00:00:0000:03:0600:05:32
1201GWIZDAK Bartosz 504 XWater TeamRZESZÓWM00:00:0000:03:0500:05:32
1202WILK Rafał 605 YMSport - SpartanieSPARTANIEM00:00:0000:03:0600:05:32
1203SYLWESTRZAK Ewaryst 581 YMEKSPIASECZNOM00:00:0000:03:1100:05:32
1204ADAMI Gabriele 67 YDzikie Latające ŚwinieM00:00:0000:03:0600:05:33
1205KOŁODZIEJSKI Jarek 254 XNIgdy w życiu nie biegnę Hardcore'aPOZNAŃM00:00:0000:03:0700:05:33
1206KOZAR Wojciech 67 XDzikie Latające ŚwinieM00:00:0000:03:0500:05:33
1207KUBAREK Łukasz 254 YNIgdy w życiu nie biegnę Hardcore'aKRAKÓWM00:00:0000:03:0700:05:33
1208MACIEJ Kowalski 581 XMEKSOŚNO LUBUSKIEM00:00:0000:03:1100:05:33
1209SPYRA Sławomir 223 YZabiegani Częstochowa IIZABIEGANI CZĘSTOCHOWAM00:00:0000:03:0600:05:34
1210ZAGDAŃSKI Robert 109 YFinisz RymanówMACHNÓWKAM00:00:0000:03:0900:05:34
1211SZCZEPANIK Tomasz 223 XZabiegani Częstochowa IIZABIEGANI CZĘSTOCHOWAM00:00:0000:03:0600:05:34
1212ŚLĄCZKA Arkadiusz 109 XFinisz RymanówFINISZ RYMANÓWM00:00:0000:03:0800:05:34
1213WŁODARCZYK Teresa 332 Ybbl ToruńBBL TORUŃK00:00:0000:03:0900:05:35
1214GRABOWSKA Joanna 374 XCaryńska to ZłooooTORUŃK00:00:0000:03:0800:05:35
1215STARCZEWSKI Jarosław 238 YRun ForrestPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM00:00:0000:03:0700:05:35
1216NĘDZUSIAK Dariusz 374 YCaryńska to ZłooooCIECHOCINEKM00:00:0000:03:0800:05:35
1217ŚLIWIŃSKI Andrzej 439 YMIECHÓWMIECHÓWM00:00:0000:03:0900:05:35
1218KREMPA Mateusz 518 YWpisz cokolwiek.OSIELSKOM00:00:0000:03:1000:05:36
1219NOWAK Jarosław 332 Xbbl ToruńBBL TORUŃM00:00:0000:03:0900:05:36
1220KŁOPOCKI Jan 518 XWpisz cokolwiek.BYDGOSZCZM00:00:0000:03:1000:05:36
1221CELEJEWSKI Przemysław 330 XAlnorGRÓJECM00:00:0000:03:1100:05:36
1222JASKUŁA Paweł 238 XRun ForrestŁÓDŹM00:00:0000:03:0700:05:36
1223GAŚ Piotr 373 YHumanSport | runningbastards.plSKOCZÓWM00:00:0000:03:1200:05:37
1224KONDAS Arkadiusz 373 XHumanSport | runningbastards.plSKOCZÓWM00:00:0000:03:1200:05:37
1225WĄSIK Magdalena 516 YPRZEBIEGLIKRAKÓWK00:00:0000:03:1100:05:37
1226RUTKE Grzegorz 603 XFaj(k)owe DzikiRUNRACE.PLM00:00:0000:03:0900:05:37
1227PORĘBA Eugeniusz 439 XMIECHÓWMIECHÓWM00:00:0000:03:1000:05:37
1228MLEKODAJ Wojciech 516 XPRZEBIEGLIRABKA-ZDRÓJM100:00:0000:03:1100:05:38
1229KROCZAK Wojciech 603 YFaj(k)owe DzikiPOLSKA BIEGA PIESZYCEM00:00:0000:03:0900:05:38
1230PASELA Bartosz 188 XWeterani BESKID.TVSMASHING PĄPKINSM00:00:0000:03:1200:05:39
1231OKARMA Wojciech 188 YWeterani BESKID.TVSPORESTM00:00:0000:03:1200:05:39
1232ZIĘBA Sebastian 35 XFinchesGDYNIAM00:00:0000:03:1300:05:39
1233ZIĘBA Sylwia 35 YFinchesGDYNIAK00:00:0000:03:1300:05:39
1234STRABEL Łukasz 64 YHARPAGAN KUYAVIABYDGOSZCZM00:00:0000:03:1000:05:39
1235NOWAK Leszek 213 XWolne elektronykiBIBICEM00:00:0000:03:1400:05:39
1236JASIENIECKI Rafał 64 XHARPAGAN KUYAVIABYDGOSZCZM00:00:0000:03:1000:05:39
1237JURASZEK Mirosław 554 YBiegamy sobieSIENIAWKAM00:00:0000:03:1100:05:40
1238STEFANIAK Andrzej 213 YWolne elektronykiKRAKÓWM00:00:0000:03:1400:05:40
1239LIPSKI Rafał 647 YLipa&RolfWARSZAWAM00:00:0000:03:1400:05:41
1240BRZEZICKA Alina 554 XBiegamy sobieSMOLECK00:00:0000:03:1100:05:41
1241DEMBY Michał 404 YLike a lamb to the slaughterMUD GOATSM00:00:0000:03:1200:05:41
1242BISKUP Rafał 647 XLipa&RolfWARSZAWAM00:00:0000:03:1400:05:41
1243PIEŃKOWSKI Adam 618 XADAMDĘBICAM100:00:0000:03:1400:05:42
1244MRÓZ Paweł 289 YMrozy TeamOŚWIĘCIMM00:00:0000:03:1400:05:42
1245KOWALSKI Michał 404 XLike a lamb to the slaughterSTEFANOWOM00:00:0000:03:1200:05:42
1246ŁOWCZAK Bartosz 88 YKW / Bike Polo LublinBIKE POLO LUBLINM00:00:0000:03:1300:05:42
1247MRÓZ Jarosław 289 XMrozy TeamŻORYM00:00:0000:03:1400:05:43
1248SMOLUCH Ryszard 283 XPsy gończeZAMOŚĆM00:00:0000:03:1300:05:43
1249OLESZCZUK Zbigniew 283 YPsy gończeKRASNYSTAWM00:00:0000:03:1300:05:43
1250DRĄCZKOWSKI Piotr 88 XKW / Bike Polo LublinKW LUBLIN/TRICLUBM00:00:0000:03:1200:05:43
1251FRESZEL Krzysztof 441 XRozbiegani BudowlaniWARSZAWAM00:00:0000:03:1600:05:44
1252ADAMCZYK Karol 592 XPodkrakowscy PartyzanciSĄSPÓWM00:00:0000:03:1500:05:44
1253KLUBA Roksana 592 YPodkrakowscy PartyzanciROZKOCHÓWK00:00:0000:03:1500:05:44
1254KULCZYŃSKI Rafał 441 YRozbiegani BudowlaniWARSZAWAM00:00:0000:03:1600:05:44
1255SOWA Michał 515 XBieg Szlak Trafi :)12TRI.PL WARSZAWAM00:00:0000:03:1300:05:44
1256KSIĘŻAK Bartek 515 YBieg Szlak Trafi :)PUŁAWYM00:00:0000:03:1400:05:44
1257DEJA Andrzej 216 XAmatorzyOPOLEM00:00:0000:03:1500:05:45
1258GĄSIEWSKA Zuzanna 229 XPaZuRWARSZAWAK00:00:0000:03:1700:05:45
1259CIEŚLIK Michał 216 YAmatorzyOPOLEM00:00:0000:03:1500:05:46
1260MALARECKI Paweł 229 YPaZuRWARSZAWAM00:00:0000:03:1600:05:46
1261GŁOWACKI Jordan 694 XARGONAUCIJW 4115M00:00:0000:03:2100:05:47
1262DŻUGAN Witold 446 XGhost RunnersPOZNAŃM00:00:0000:03:1800:05:47
1263PASTERCZYK Dariusz 236 YbercikiJEDLICZEM00:00:0000:03:1700:05:47
1264JANKOWSKI Paweł 446 YGhost RunnersWARSZAWAM00:00:0000:03:1800:05:47
1265PYSIEWICZ Krzysztof 236 XbercikiKATOWICEM00:00:0000:03:1700:05:47
1266BORZYSTOWSKI Patryk 694 YARGONAUCIWIDZIALNI.PLM00:00:0000:03:2100:05:47
1267MARAS Ladislav 122 XMARAS teamPRESOVM00:00:0000:03:1600:05:48
1268GEJZA Sabanos 122 YMARAS teamPRESOVM00:00:0000:03:1600:05:48
1269HEJNA Kamil 293 YocochodziwbieguM00:00:0000:03:2000:05:48
1270SIEJEK Krzysztof 508 YSiejek TeamPOZNAŃM00:00:0000:03:1900:05:48
1271ŚWIGOŃ-SIEJEK Małgorzata 508 XSiejek TeamPOZNAŃK00:00:0000:03:1800:05:48
1272LENARTOWICZ Magdalena 428 YGorliceGORLICEK00:00:0000:03:1700:05:49
1273PRZYBYLSKI Michał 293 XocochodziwbieguPOZNAŃM00:00:0000:03:2000:05:49
1274KASEJA Maciej 128 XErgoKB ERGOM00:00:0000:03:2300:05:50
1275LENARTOWICZ Wojciech 428 XGorliceZABIERZÓWM00:00:0000:03:1800:05:50
1276KINAL Jakub 474 XOIRP GdańskGDAŃSKM00:00:0000:03:2000:05:50
1277DYCZKOWSKI Andrzej 128 YErgoTYGRYSKI KUBUSIA PUCHATKAM00:00:0000:03:2300:05:50
1278DUNST Tomasz 474 YOIRP GdańskGDYNIAM00:00:0000:03:2000:05:50
1279BORTNOWSKI Marek 466 YLegalize It Running TeamGDAŃSKM00:00:0000:03:2000:05:51
1280PARTYKA Andrzej 232 XPierogi HuculskieRZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYM00:00:0000:03:2100:05:51
1281KRUK Sławomir 232 YPierogi HuculskieRZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYM00:00:0000:03:2000:05:51
1282ZIELIŃSKI Jacek 363 YKrok Za Grosz Kaszczorek&Złotoria TeamZŁOTORIAM00:00:0000:03:2000:05:51
1283LENARCIK Łukasz 466 XLegalize It Running TeamGDAŃSKM00:00:0000:03:1900:05:51
1284URBAŃSKI Krzysztof 363 XKrok Za Grosz Kaszczorek&Złotoria TeamKROK ZA GROSZ TORUŃM00:00:0000:03:2000:05:52
1285SALM Ariel 240 YSpartanie DzieciomPOZNAŃM00:00:0000:03:2100:05:52
1286GADOMSKI Władysław 240 XSpartanie DzieciomPOZNAŃM00:00:0000:03:2200:05:52
1287WNUK Michał 204 YC U SoonWARSZAWAM00:00:0000:03:2500:05:52
1288WNUK Marcin 204 XC U SoonWARSZAWAM00:00:0000:03:2500:05:52
1289CYLKE Marcin 189 XPoszły konie po betonieM00:00:0000:03:2200:05:53
1290RZECZYCA Adam 482 YRaz kozom śmierć!ŁÓDŹM00:00:0000:03:2300:05:53
1291BOGACZ Dariusz 189 YPoszły konie po betonieM00:00:0000:03:2200:05:53
1292CIEŚLAK Marek 582 XPędziwiatryWARSZAWAM00:00:0000:03:5600:05:53
1293MAZUREK Robert 582 YPędziwiatryLUBLIN/ PLASTIC OMNIUMM00:00:0000:03:5600:05:53
1294LISOWSKI Jacek 277 YLawinaM00:00:0000:03:2700:05:54
1295BARCZENTEWICZ Wojciech 277 XLawinaM00:00:0000:03:2700:05:54
1296STANGIERSKA Weronika 482 XRaz kozom śmierć!ŁÓDŹK00:00:0000:03:2300:05:54
1297JUR Jacek 646 YOrlęta GryfinoGRYFINOM00:00:0000:03:2500:05:55
1298DRÓŻDŻ Ireneusz 646 XOrlęta GryfinoGRYFINOM00:00:0000:03:2500:05:55
1299ZALESKI Krzysztof 685 XAS IIIWARSZAWAM00:00:0000:03:2400:05:55
1300ŁASTOWSKI Waldemar 541 X4RUN Team4RUN TEAM PIŁAM00:00:0000:03:2400:05:55
1301JAREMA Marek 541 Y4RUN Team4RUN TEAM KRAKÓWM00:00:0000:03:2400:05:55
1302PIELICHOWSKI Sebastian 152 YKaban TeamKLUCZBORKM00:00:0000:03:2400:05:56
1303BIELECKI Adam 425 XTuptusieSTAJNIE ŁOPUCHOWSKIEM00:00:0000:03:2500:05:56
1304BEDNARZ Dariusz 152 XKaban TeamKLUCZBORKM00:00:0000:03:2500:05:56
1305WEISMAN Izabela 479 XMiły Miłosz i TruskawaMARATONYPOLSKIE.PL TEAMK00:00:0000:03:2100:05:57
1306KAMIENIAK Miłosz 479 YMiły Miłosz i TruskawaMARATONYPOLSKIE.PL TEAMM00:00:0000:03:2200:05:57
1307DATA Marek 685 YAS IIIWARSZAWAM00:00:0000:03:2500:05:57
1308BUGAJNY Paweł 425 YTuptusieSTAJNIE ŁOPUCHOWSKIEM00:00:0000:03:2700:05:57
1309BŁOCH Marek 7 XBlochsM00:00:0000:03:2800:05:58
1310KRZYŻAŃSKI Stanisław 655 YCSWLąd PoznańCSWLĄD POZNAŃM00:00:0000:03:2400:05:58
1311ZIELONKA Mariusz 655 XCSWLąd PoznańCSWLĄD POZNAŃM00:00:0000:03:2300:05:58
1312BŁOCH Agnieszka 7 YBlochsK00:00:0000:03:2800:05:58
1313ZAWADKA Andrzej 57 XLEŚNE DZIADKI MIERZYNAMIERZYNM00:00:0000:03:2600:05:59
1314PARSONS Alan 650 YWITCM00:00:0000:03:2900:05:59
1315ROMERO Juan Luis 650 XWITCM00:00:0000:03:2800:05:59
1316CZERWONIUK Arkadiusz 57 YLEŚNE DZIADKI MIERZYNAMIERZYNM00:00:0000:03:2700:05:59
1317WRZOSEK Szymon 376 XWrzoskiM00:00:0000:03:2600:06:00
1318NOWAK Piotr 447 XBracia NKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM00:00:0000:03:3000:06:00
1319NOWAK Paweł 447 YBracia NKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM00:00:0000:03:3000:06:00
1320HERMAN Paweł 376 YWrzoskiM00:00:0000:03:2600:06:00
1321SZARAFIŃSKI Rafał 475 YBabylon Must Fall Runners / Wilcze echaM00:00:0000:03:3100:06:01
1322GELBERG Maciej 653 XFestiwal BiegowyM00:00:0000:03:2800:06:01
1323DADUŃ Tomasz 713 XTiger Gym GdańskGDAŃSKM00:00:0000:03:3000:06:01
1324BORKOWSKA Emilia 653 YFestiwal BiegowyK00:00:0000:03:2800:06:01
1325BARTECKI Piotr 713 YTiger Gym GdańskGDAŃSKM00:00:0000:03:2800:06:02
1326PONIEWIERSKI Marek 715 YSGO GdańskM00:00:0000:03:3000:06:02
1327NAJEWSKI Marcin 391 XDJANGOSPOZNAŃM00:00:0000:03:3200:06:02
1328KRZEMIEŃ Joanna 475 XBabylon Must Fall Runners / Wilcze echaK00:00:0000:03:3100:06:02
1329KURS Kamil 715 XSGO GdańskM00:00:0000:03:3000:06:02
1330TOBIASZ Anna 714 XTiger Gym GdańskK00:00:0000:03:3100:06:03
1331LEWANDOWSKA Monika 714 YTiger Gym GdańskK00:00:0000:03:3100:06:03
1332SZCZYGIEŁ Łukasz 391 YDJANGOSPOZNAŃM00:00:0000:03:3200:06:03
1333WALASZEK Paweł 100 XAGB Active RunnersALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM00:00:0000:03:2900:06:04
1334MOLEK Karol 170 YzawałowcyMIELECM00:00:0000:03:3300:06:04
1335BUŚ Mateusz 170 XzawałowcyWĘGRZCEM00:00:0000:03:3300:06:04
1336ANDRZEJCZAK Dariusz 100 YAGB Active RunnersALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM00:00:0000:03:2900:06:04
1337BRZÓZKA Tomasz 245 XSPARTANIE DZIECIOM - SINNET/WARSZAWAWARSZAWAM00:00:0000:03:2900:06:05
1338GORGOL Tomasz 622 YRafTomRUN BYDGOSZCZM00:00:0000:03:3300:06:05
1339LEWCZUK Daniel 245 YSPARTANIE DZIECIOM - SINNET/WARSZAWAZAKRĘTM00:00:0000:03:3000:06:05
1340KAMINSKI Rafal 622 XRafTomM00:00:0000:03:3300:06:05
1341PAŁKA Tomasz 399 XLuzyxRZESZÓWM00:00:0000:03:3400:06:06
1342KALIŃSKI Hubert 702 YSzybko szybkoM00:00:0000:03:3000:06:06
1343BARAŃSKA Celestyna 701 XAccentureK00:00:0000:03:3400:06:06
1344WOCHNIK Michał 702 XSzybko szybkoM00:00:0000:03:3100:06:06
1345GOMEZ Adam 457 YKomandosi z NawachonyWARSZAWAM00:00:0000:03:3200:06:07
1346GOSZCZYŃSKI Dariusz 457 XKomandosi z NawachonyWARSZAWAM00:00:0000:03:3100:06:07
1347SĘKOWSKI Łukasz 325 YKokoM00:00:0000:03:3200:06:07
1348RZYWUCKI Wojciech 701 YAccentureM00:00:0000:03:3300:06:07
1349NASTAWSKA Monika 325 XKokoK00:00:0000:03:3300:06:07
1350KUCZEWSKI Piotr 394 YŁysy i GrubyM00:00:0000:03:3400:06:08
1351BŁACHOWICZ Rafał 394 XŁysy i GrubyZABIEGANI MIELECM00:00:0000:03:3400:06:08
1352LASOTA Robert 399 YLuzyxRZESZÓWM00:00:0000:03:3500:06:09
1353GŁÓWKA Maciej 174 YBE BETTERBE BETTERM00:00:0000:03:3500:06:09
1354RZEPKA Daniel 269 XCLEAREX 3CLEAREX 3M00:00:0000:03:3500:06:09
1355GÓRSKI Maciej 174 XBE BETTERBE BETTERM00:00:0000:03:3400:06:09
1356BOHM Jacek 269 YCLEAREX 3MIKOŁOWM00:00:0000:03:3500:06:09
1357KRAUZE Tomasz 342 YWrocławskie MorsyWROCŁAWSKIE MORSYM00:00:0000:03:3500:06:09
1358KOMÓR Wiesław 342 XWrocławskie MorsyWROCŁAWSKIE MORSYM00:00:0000:03:3500:06:10
1359WYWROT Grzegorz 322 Xwilk i zającM00:00:0000:03:3700:06:11
1360SZYMAŃSKI Henryk 359 YCzłobatnikSIDOR TEAMM00:00:0000:03:3700:06:11
1361ERTEL Radosław 359 XCzłobatnikMARATONYPOLSKIE.PL TEAMM00:00:0000:03:3600:06:11
1362BRZEZIŃSKI Michał 322 Ywilk i zającM00:00:0000:03:3700:06:12
1363GÓRECKO Michał 542 YBPSC TEAMBPSC TEAMM00:00:0000:03:5900:06:12
1364FONSECA Miguel 607 YJAVALI TEAMWARSZAWAM00:00:0000:04:1300:06:14
1365KAZMIERCZAK Marta 607 XJAVALI TEAMWARSZAWAK00:00:0000:04:1300:06:14
1366PELCNER Marcin 234 X3PMROŻNOWOM00:00:0000:04:2200:06:33
1367POHL Arkadiusz 234 Y3PMROKIETNICAM00:00:0000:04:2000:06:34
1368WYRWAŁ Sebastian 641 XHardcore liveM00:00:0000:05:3300:07:00
1369WOŹNIAK Robert 641 YHardcore liveM00:00:0000:05:3300:07:00
1370POLAŃSKA Dorota 187 XDesperados China TravelMIRKÓWK00:00:0000:06:3900:08:15
1371ŚWIĄTCZAK Mariusz 187 YDesperados China TravelMIRKÓWM00:00:0000:06:3900:08:15
1372PAWŁOWSKI Piotr 46 YHydro 1M00:00:0000:02:27
1373KOPP Rafał 196 XŚwiątnickie JaszczębieM00:00:0000:00:30
1374BRYGIER Jacek 164 XNight TKKF RunnersNIGHT RUNNERS PŁOCKM00:00:00
1375CHODOROWSKI Arkadiusz 505 XojcowieALEKSANDRÓWM00:00:0000:02:51
1376TOMASZKIEWICZ Wojciech 616 YPowerade 2POWERADE TEAMM00:00:00
1377STEFAŃSKI Krystian 308 XTo Be DecidedM00:00:0000:00:29
1378NIEMCZYK Katarzyna 59 YLes femmes courant dans les for?tsKRAKÓWK00:00:00
1379LITWIN Jan 141 XTrisfera Na GigancieTRISFERA WROCŁAWM00:00:0000:00:43
1380TRZEJA-ZDANOWSKA Dorota 612 Xwlador-duchBĘDZINK00:00:00
1381HAŁON Andrzej 542 XBPSC TEAMOPOLEM00:00:00
1382CELEJEWSKI Józef, Stefan 330 YAlnorGRÓJECM00:00:00
1383ZALEWSKI Dariusz 10 YBambaryła TeamM00:00:0000:01:10
1384MALIŃSKI Marek 6 XJeszcze Trochę -- TrójmiastoGDAŃSKM00:00:00
1385JAŚCANEK Mariusz 505 YojcowiePIASECZNOM00:00:00
1386BARAŃSKI Piotr 279 XBarański Marathon TeamRADOMM00:00:00
1387JAROŃSKI Jacek 89 YZapierdalacze.pl1M00:00:0000:01:13
1388SKUZA Hubert 709 YGOPR BIESZCZADY M00:00:0000:02:00
1389BARAŃSKI Jarosław 279 YBarański Marathon TeamRADOMM00:00:00
1390KRZESZOWSKI Dariusz 37 XBrowerzyści BłonieBŁONIEM00:00:00
1391GROSSE Paweł 705 XHome & MarketM00:00:00
Znaleziono 1391 wynik(ów)