BIEG RZEŹNIKA - POMIARY INDYWIDUALNE
Organizator : OTK Rzeźnik
Data : 2015-06-05
Miejsce : Komańcza - Ustrzyki Górne
Dystans : 100 km
Zgłoszonych : 1438
Wystartowało : 1391
Nie ukończyło : 1341
Ukończyło : 50
Na trasie : 1341
Pełne wyniki dla 32.1km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 0.3km | 16.7km | 32.1km | 32.11km | 56.1km | 56.11km | 68.8km | 68.81km | 77.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K | M
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaZszedłCzas startu0.1km0.3km16.7km32.1km
       
1KSIĄŻKIEWICZ Piotr 679 XCITY TRAIL Team 1CITY TRAIL TEAMM00:00:0000:00:2100:01:3001:30:0702:52:53
2BĘTKOWSKI Piotr 679 YCITY TRAIL Team 1CITY TRAIL TEAMM00:00:0000:00:2100:01:3001:30:1702:52:53
3WŁODARKIEWICZ Dominik 429 YCITY TRAIL Team 2VEGE RUNNERSM00:00:0000:00:2200:01:3101:30:0902:52:54
4GACKI Robert 429 XCITY TRAIL Team 2STR POZNAŃM00:00:0000:00:2200:01:3101:30:0802:52:54
5KLISZ Tomasz 111 XThe North FaceCHOCZNIAM00:00:0000:00:2100:01:2501:40:4503:03:45
6MICHULEC Jacek 111 YThe North FaceŻYWIECM00:00:0000:00:2100:01:2501:40:4503:03:45
7KACZOREK Dominik 106 YIECO & LEFRAKWARSZAWAM100:00:0000:00:2300:01:3701:33:1203:04:47
8BIELAWA Rafał 106 XIECO & LEFRAKWROCŁAWM100:00:0000:00:2700:01:3701:33:1403:04:47
9ŁUŻYŃSKI Tomasz 492 YJacek Biega Running Team / TT SzczecinM00:00:0000:00:2500:01:3201:41:2503:08:38
10DWORAK Maciej 492 XJacek Biega Running Team / TT SzczecinM00:00:0000:00:2500:01:3201:41:2603:08:38
11ŁĄCZAK Magdalena 669 XSALOMON SUUNTO TEAMK00:00:0000:02:4500:04:0301:43:0603:10:09
12DYBEK Paweł 669 YSALOMON SUUNTO TEAMM00:00:0000:02:4600:04:0401:43:0803:10:11
13SKRZYNIARZ Marek 243 XKRZYŻOWCY ŚWIĘTOKRZYSCYKIELCEM00:00:0000:00:3100:01:4801:44:1203:11:53
14POGORZELSKI Krzysztof 243 YKRZYŻOWCY ŚWIĘTOKRZYSCYNOWA SŁUPIAM00:00:0000:00:3100:01:4801:44:1103:11:54
15BRZOZA Piotr 591 YB&B KIELCE TEMM00:00:0000:00:2400:01:3801:45:5803:12:59
16BANAK Jacek 591 XB&B KIELCE TEMM00:00:0000:00:2400:01:3801:45:5703:13:00
17KOMISARZ Tomasz 499 YTrzeźwi do MetyRZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYM00:00:0000:00:2900:01:4301:46:2803:14:32
18WIERNUSZ Krzysztof 499 XTrzeźwi do MetyFINISZ RYMANÓWM00:00:0000:00:2800:01:4301:46:2603:14:32
19SZKARADEK Mariusz 564 YRób to co KochaszVISEGRAD MARATONM00:00:0000:01:0500:02:4501:46:0803:14:50
20TOKARZ Andrzej 564 XRób to co KochaszVISEGRAD MARATONM00:00:0000:01:0500:02:4401:46:0703:14:50
21BLADOS Tomasz 56 XWARSZAWIAKYM00:00:0000:00:2700:01:4101:46:0303:15:02
22ŁUKASIEWICZ Maciej 56 YWARSZAWIAKYWARSZAWIAKYM00:00:0000:00:2700:01:4101:46:0503:15:02
23KOŁDER Tomasz 120 XPaKo TEAM CIESZYNCIESZYNM00:00:0000:00:3700:01:5101:46:3403:15:08
24PROBST Wojciech 120 YPaKo TEAM CIESZYNHAŻLACHM00:00:0000:00:3700:01:5101:46:3303:15:08
25FILIPOWSKI Dariusz 350 YRunExpert TeamSZCZECINM00:00:0000:00:3000:01:4701:46:2503:15:10
26SACEWICZ Marek 350 XRunExpert TeamTT SZCZECINM00:00:0000:00:3000:01:4801:46:2403:15:10
27KLICH Kamil 418 XULTRASpire PolskaOLKUSZM00:00:0000:00:2800:01:4201:45:1003:15:42
27KOŁODZIEJCZYK Michał 418 YULTRASpire PolskaBIELSKO BIAŁAM00:00:0000:00:2800:01:4201:45:1003:15:42
29WALDON Krzysztof 77 XHRmax Żory / Multima Bielsko TeamHRMAX ŻORYM00:00:0000:00:2400:01:3601:44:5903:16:39
30BARANOWSKI Arkadiusz 77 YHRmax Żory / Multima Bielsko TeamMULTIMA BIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:00:2400:01:3601:45:0003:16:39
31KUCZEWSKI Tomasz 284 YKW LublinMIELECM00:00:0000:00:2700:01:4401:47:5503:18:11
32GRUDZIEŃ Kamil 284 XKW LublinLUBLINM00:00:0000:00:2700:01:4401:47:5603:18:11
33MYŚLAK Piotr 632 YOwocowe DydoleCITYTRAIL TEAMM00:00:0000:00:2300:01:4301:48:5003:19:34
34DYBIŻBAŃSKI Wojciech 632 XOwocowe DydoleCITYTRAIL TEAMM00:00:0000:00:2400:01:4301:48:4803:19:34
35DĄBROWSKI Kamil 323 YBiegiem po PiwoWROCŁAWM00:00:0000:00:4200:02:0301:49:0803:21:08
35BRZESZKIEWICZ Michał 323 XBiegiem po PiwoŁÓDŹM00:00:0000:00:4000:02:0201:49:0703:21:08
37PREJZNAR Marcin 555 YMTB MOSiR DUKLA - EULER HERMES RUNNERS TEAMM00:00:0000:00:3800:01:5201:47:5303:21:14
38PIKUŁA Marcin 555 XMTB MOSiR DUKLA - EULER HERMES RUNNERS TEAMM00:00:0000:00:3800:01:5301:47:4903:21:15
39NASTAŁA Lucjan 723 YKOCIEWIAKIŚWIECIEM00:00:0000:00:1900:01:2401:47:5703:21:38
40NOWAKOWSKI Jerzy 723 XKOCIEWIAKISKÓRCZM00:00:0000:00:1900:01:2401:47:5803:21:39
41OGŁY Krystian 78 YCLEAREX 1 , KB SOBÓTKASOBÓTKAM00:00:0000:00:2400:01:3601:46:5603:22:41
42RZEPKA Remigiusz 78 XCLEAREX 1 , KB SOBÓTKABUJAKÓWM00:00:0000:00:2500:01:3701:46:5703:22:41
43SZCZOTKA Paweł 317 XOdważniZABORÓWM00:00:0000:00:3100:01:5001:52:2803:22:51
44BUŁANOW Leszek 317 YOdważniHALINÓWM00:00:0000:00:3100:01:5001:52:2803:22:53
45OWSIŃSKI Andrzej 617 YAccentureWARSZAWAM00:00:0000:00:3500:01:4501:48:1303:22:54
46ŚWIERCZYŃSKI Kacper 617 XAccentureWARSZAWAM00:00:0000:00:3500:01:4501:48:1203:22:55
47CZYŻ Michał 726 XSPORT GURUSPORT GURUM00:00:0000:00:3200:01:4901:49:4003:24:17
48AID Patryk 726 YSPORT GURUSPORT GURUM00:00:0000:00:3100:01:4901:49:3903:24:17
49SKRABA Michał 84 XultraRATGT RATM00:00:0000:00:4700:02:1901:52:3803:25:46
50ŁĘCKA Agnieszka 84 YultraRATGOLUB-DOBRZYŃK00:00:0000:00:4700:02:1901:52:3903:25:47
51BOGUTA Gaweł 117 Xnapieraj.plNAPIERAJ.PLM00:00:0000:00:4900:02:2501:52:3103:25:49
52CIEŚLAWSKI Jan 117 Ynapieraj.plPOLNA WARSZAWAM00:00:0000:00:4900:02:2501:52:3103:25:50
53RECZEK Sebastian 642 XSeba&MarekKS ZIELONO-CZARNIM00:00:0000:00:3300:01:5101:51:0403:26:25
53RATOWSKI Marek 642 YSeba&MarekM00:00:0000:00:3300:01:5001:51:0703:26:30
55SNARSKI Bogdan 132 YPiwożłopyALBATROSY/CZE-RUN-CHAM00:00:0000:01:0500:02:3101:49:3903:27:19
56TIMOFIEJUK Paweł 132 XPiwożłopyALBATROSY/NIGHT RUNNERSM00:00:0000:01:0500:02:3201:49:3803:27:19
57GROCH Łukasz 502 YSaperzy GRĘBÓWM00:00:0000:01:1900:03:1001:55:2903:27:33
58CHAJDAŚ Mateusz 502 XSaperzy BOKSYCEM00:00:0000:01:1900:03:1001:55:2903:27:33
59MAZURKIEWICZ Tomasz 318 XGOPR/Zaporowy MaratonGOPR/ZAPOROWY MARATONM00:00:0000:00:3800:01:5401:53:5803:29:45
60DZIUBAN Łukasz 318 YGOPR/Zaporowy MaratonGOPR/ZAPOROWY MARATONM00:00:0000:00:3800:01:5401:53:5903:29:45
61JANUSZCZAK Tomasz 402 XGOPR Bieszczady Krasnale z doliny SanuSANOKM00:00:0000:00:3000:01:4401:53:5803:29:46
62BINOWSKI Grzegorz 402 YGOPR Bieszczady Krasnale z doliny SanuSANOKM00:00:0000:00:3100:01:4401:53:5703:29:47
63OLEK Marcin 309 YYulo Run Team Siedlce IYULO RUN TEAM SIEDLCEM00:00:0000:00:3800:02:0301:56:3903:30:37
64KORZENIOWSKI Tomasz 309 XYulo Run Team Siedlce IYULO RUN TEAM SIEDLCEM00:00:0000:00:3900:02:0301:56:4103:30:37
65URBAŃSKI Robert 335 YAZS AWFiS Gdańsk wioślarzeGDAŃSKM00:00:0000:00:3900:02:0701:55:1403:31:43
66BOJKA Piotr 335 XAZS AWFiS Gdańsk wioślarzeGDAŃSKM00:00:0000:00:3900:02:0801:55:1303:31:43
67MILER Marcin 725 YLocomotiveŁAZISKA GÓRNEM00:00:0000:00:5300:02:2901:58:0203:32:16
68WAHL Daniel 725 XLocomotiveCHORZEWM00:00:0000:00:5300:02:3001:58:0103:32:16
69GRYCZ Kamil 409 YMotoneuronyM00:00:0000:00:3700:02:0201:52:3203:32:42
70KRZEMIŃSKI Hubert Szczepan 409 XMotoneuronyM00:00:0000:00:3600:02:0201:52:3403:32:43
71CHUDZIKIEWICZ Tomasz 722 YMT-SPORT TEAMM00:00:0000:00:2500:01:3901:52:2203:32:49
72TOKARCZYK Marek 722 XMT-SPORT TEAMM00:00:0000:00:2500:01:3901:52:2203:32:49
73WIDŁAK Janusz 705 YHome & MarketM00:00:0000:00:4500:02:1401:52:4303:35:24
74GROSSE Paweł 705 XHome & MarketM00:00:0003:35:24
75KUJAWSKI Bogusław 92 YGrupetto GorliceGORLICEM00:00:0000:00:3000:01:4701:53:0703:36:13
76KUJAWSKI Bartek 92 XGrupetto GorliceGORLICEM00:00:0000:00:3000:01:4701:53:0703:36:15
77JAWORSKI Konrad 70 YTRYBUCIKRAKÓWM00:00:0000:01:1300:02:5201:52:2503:36:32
78JAWORSKI Daniel 70 XTRYBUCIWARSZAWAM00:00:0000:01:1200:02:5101:52:2603:36:32
79BIAŁOBRZESKI Sebastian 134 YGlobalRunners CITY ZEN POZNANM00:00:0000:00:1900:01:2201:52:2403:36:34
80MAJEWICZ Filip 134 XGlobalRunners POZNAŃM00:00:0000:00:1900:01:2201:52:2703:36:37
81PIEPRZYCKI Adam 638 XSiwy DymTARNÓWM00:00:0000:00:3600:02:0201:59:0703:36:38
82OLEK Paweł 638 YSiwy DymWARSZAWAM00:00:0000:00:3600:02:0201:59:0803:36:39
83SLADECZEK Andrzej 659 YCORAZ LEPSICZECHOWICE-DZIEDZICEM00:00:0000:00:5100:02:1901:55:0603:36:49
84DROZD Sławomir 659 XCORAZ LEPSIRZESZÓWM00:00:0000:00:5100:02:1901:55:0503:36:49
85BARCZENTEWICZ Kamil 276 XOfiary Trenera GrudniaLUBLINM00:00:0000:00:5300:02:3201:59:0303:37:42
86KRZYSZCZAK Jaromir 276 YOfiary Trenera GrudniaLUBLINM00:00:0000:00:5200:02:3201:59:0403:37:42
87PIETRASIAK Janusz 208 XPGE TEAMŁÓDŹM00:00:0000:00:4200:02:0701:54:3503:37:50
88SABANDA Witold 208 YPGE TEAMŁÓDŹM00:00:0000:00:4100:02:0801:54:3603:37:50
89SAWA Jarosław 412 XCONCRETE TEAM LUBLINLUBLINM00:00:0000:00:5100:02:3101:59:0203:38:01
90PUŁA Waldemar 412 YCONCRETE TEAM LUBLINLUBLINM00:00:0000:00:5300:02:3201:59:0003:38:01
91SZYDŁOWSKI Jacek 112 XJacek i MarcinGDAŃSKM00:00:0000:00:4000:01:5701:57:4003:38:21
92ŁUKASIAK Marcin 112 YJacek i MarcinGDAŃSKM00:00:0000:00:4100:01:5701:57:4003:38:21
93TRUSZKOWSKI Damian 71 YNight Runners AlbatrosNIGHT RUNNERS ALBATROSM00:00:0000:01:0400:02:2201:55:2703:39:33
94KIELAK Daniel 71 XNight Runners AlbatrosNIGHT RUNNERS ALBATROSM00:00:0000:01:0300:02:2101:55:2503:39:33
95ŁOZIŃSKI Łukasz 495 XTT Szczecin/Wrocław Hardcore TT SZCZECINM00:00:0000:00:3900:02:0902:00:0303:39:55
96WOŁOSEWICZ Daniel 495 YTT Szczecin/Wrocław Hardcore WROCŁAW M00:00:0000:00:4000:02:0802:00:0403:39:55
97STYKOWSKI Sławomir 66 YMiśkiWARSZAWAM00:00:0000:01:2500:03:0702:00:0903:39:58
98PÓŁTORAK Krzysztof 66 XMiśkiWARSZAWAM00:00:0000:01:2400:03:0802:00:0903:40:05
99NOWAK Aleksander 24 YNUTREND TEAMBIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:00:2500:01:4001:55:4503:40:09
100PRZYBYŁA Marcin 24 XNUTREND TEAMSZCZYRKM00:00:0000:00:2500:01:4001:55:4603:40:09
101PŁONKA Piotr 406 YNa PohybelM00:00:0000:00:5100:02:1501:56:0003:41:28
102GAICKI Maciej 406 XNa PohybelKRAKÓWM00:00:0000:00:5200:02:1501:55:5803:41:28
103BEDNARZ Tomasz 308 YTo Be DecidedM00:00:0000:00:2900:01:4501:57:5703:41:55
104LASOTA Grzegorz 562 XUltra Team RadomRADOMM00:00:0000:00:2900:01:4501:58:1803:41:57
105BAĆMAGA Grzegorz 562 YUltra Team RadomRADOMM00:00:0000:00:2800:01:4501:58:2103:41:59
106GADECKI Artur 506 YsieBiega KielceKIELCEM00:00:0000:00:2900:01:4601:58:0803:42:12
107CZEKAJ Maciej 506 XsieBiega KielceSIEBIEGAM00:00:0000:00:2900:01:4701:58:1003:42:13
108KACZMAREK Piotr 99 XSZWLA/Runnersgo TeamSTARGARD SZCZECIŃSKIM00:00:0000:00:4100:02:1001:59:2903:42:21
109PIECHOTA Krzysztof 99 YSZWLA/Runnersgo TeamSTARGARD SZCZECIŃSKIM00:00:0000:00:4100:02:1001:59:3103:42:22
110FRYDRYCH Artur 348 Ybez nazwyPOZNAŃM00:00:0000:01:1600:02:5301:59:4603:42:28
111ROLIŃSKI Wojciech 348 Xbez nazwyDĄBRÓWKA K. POZNANIAM00:00:0000:01:1500:02:5201:59:4703:42:28
112BŁĘDOWSKI Jakub 464 XTruchtacz.pl K + MTRUCHTACZ.PLM00:00:0000:01:3300:03:0501:59:0003:42:30
113KAJAK Mirosław 464 YTruchtacz.pl K + MTRUCHTACZ.PLM00:00:0000:01:3400:03:0601:59:0103:42:31
114ZMORZYŃSKI Jakub 331 YaleTempem Biała BiegnieALETEMPOM00:00:0000:01:0400:02:4601:58:3903:42:36
115PAJDOSZ Rafał 331 XaleTempem Biała BiegnieKB BIAŁA BIEGAM00:00:0000:01:0400:02:4601:58:3903:42:37
116KĄKOL Łukasz 625 X1980AMSTERDAMM00:00:0000:01:3500:03:2702:03:1703:42:51
117WYDRA Paulina 625 Y1980LONDYNK00:00:0000:01:3600:03:2702:03:1703:42:52
118CZADO Waldemar 449 XGOPR Bieszczady 01GOPR/FINISZ RYMANÓWM00:00:0000:01:0400:02:3401:58:3703:43:04
119DĘBICKI Zdzisław 449 YGOPR Bieszczady 01GOPR/FINISZ RYMANÓWM00:00:0000:01:0400:02:3501:58:3803:43:04
120KRAWCZYK Agnieszka 520 Y12tri.pl12TRI.PLK00:00:0000:00:4900:02:2802:03:3803:43:08
121KWIATKOWSKI Adrian 520 X12tri.pl12TRI.PLM00:00:0000:00:5000:02:2802:03:3803:43:08
122WOLNY Krzysztof 281 XŚFAGRYZABRZEM00:00:0000:00:4500:02:1501:58:5403:43:10
123SMOLL Tomasz 281 YŚFAGRYTARNOWSKIE GÓRYM00:00:0000:00:4600:02:1501:58:5403:43:11
124WOJCIECHOWSKI Wojciech 467 XLoża SzydercówKIELCEM00:00:0000:00:4600:02:1602:02:3403:43:36
125MAJ Grzegorz 467 YLoża SzydercówKIELCEM00:00:0000:00:4500:02:1602:02:3303:43:36
126WALENDA Arkadiusz 11 XVege Ultra RunnersLESZNOWOLAM00:00:0000:01:2500:03:1401:59:4903:43:55
127OLEJNIK Sylwester 11 YVege Ultra RunnersLESZNOWOLAM00:00:0000:01:2600:03:1401:59:5603:43:58
128MAKARCZAK Marek 186 YGaz do dechy GOPR-Bieszczady TARNAWA DOLNAM00:00:0000:01:5100:03:3301:59:3303:44:17
129KRAWCZYK Kamil 186 XGaz do dechy GOPR-Bieszczady RZESZÓWM00:00:0000:01:5100:03:3201:59:3403:44:18
130WORCH Paweł 303 XByledobiec AninOLSZTYNM00:00:0000:01:0000:02:2901:57:1803:44:52
131NAJBERG Michał 303 YByledobiec AninWARSZAWAM00:00:0000:00:5900:02:2901:57:1703:44:53
132JARACZ Radosław 497 YPrzedKilianemM00:00:0000:00:3000:01:4601:58:4003:45:57
133JEKA Mateusz 497 XPrzedKilianemM00:00:0000:00:3000:01:4601:58:4103:45:58
134KONIECZNY Mariusz 172 XAgona W&MŁAŃCUTM00:00:0000:01:0100:02:4502:01:4503:46:09
135SZYBIAK Waldemar 172 YAgona W&MPRZEMYŚLM00:00:0000:01:0000:02:4402:01:4403:46:09
136MARSZAŁEK Sławomir 648 YRUN TIMES - TEAM ISZRENIAWAM00:00:0000:00:2300:01:3601:57:5403:46:30
137ŁĄTKOWSKI Maciej 648 XRUN TIMES - TEAM IPOZNAŃM00:00:0000:00:2300:01:3601:57:5503:46:30
138JAKUBASZEK Monika 16 XKS Alaska Łódź / SpartezSULEJÓWEKK00:00:0000:00:4700:02:0701:59:1403:46:44
139MATEJCZUK Agata 16 YKS Alaska Łódź / SparterPARZĘCZEWK00:00:0000:00:4700:02:0701:59:1203:46:44
140SZYSZKA Sebastian 540 YTruchtacz.plTRUCHTACZ.PLM00:00:0000:01:3300:03:0402:03:2803:46:46
141PIŁKA Jarosław 540 XTruchtacz.plTRUCHTACZ.PLM00:00:0000:01:3400:03:0702:03:2903:46:46
142BASIS Marcin 205 XBiegam NaturalnieM00:00:0000:01:0700:02:5102:06:4803:46:48
143KUBACZ Norbert 205 YBiegam NaturalnieM00:00:0000:01:0800:02:5302:06:5103:46:49
144DYBALSKI Mariusz 3 YPowerade-4M00:00:0000:00:4300:02:0302:02:2503:46:58
145RZESZÓTKO Leszek 3 XPowerade-5BIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:00:4200:02:0202:02:2403:46:59
146IGNATOWICZ Marcin 297 YJEDI TEAMMIELECM00:00:0000:01:2200:03:0702:06:5603:47:13
147GRABIEC Marcin 297 XJEDI TEAMKOLBUSZOWAM00:00:0000:01:2200:03:0702:06:5403:47:14
148MAŃKOWSKI Krzysztof 90 XMake Run EasierOLSZTYNM00:00:0000:01:0500:02:3002:02:3403:47:19
149BARCEWICZ Marta 90 YMake Run Easier12TRI.PL DRUŻYNA WILKA OLSZTYNK00:00:0000:01:0400:02:3002:02:3403:47:19
150FRANASZCZUK Wojciech 195 YGórski Półmaraton Ślężański / Sportowa paczkaWROCŁAWM00:00:0000:01:0600:02:4802:03:3603:47:36
151KRUPA Grzegorz 195 XGórski Półmaraton Ślężański / Sportowa paczkaKB.SOBÓTKAM00:00:0000:01:0500:02:4702:03:3803:47:36
152PAJUNEN Pekka 586 XTrailbustersSAMBA TRAIL RUNNING CLUB, FINLANDM00:00:0000:00:5300:02:3202:00:3403:47:50
153TOIVANEN Antti 586 YTrailbustersLAHTI TRAIL RUNNING CLUB, FINLANDM00:00:0000:00:5300:02:3202:00:3503:47:51
154PASZCZAK Artur 636 YKlub Wysokogórski WarszawaKONST.-JEZIORNAM00:00:0000:00:3600:02:0202:03:4603:48:07
155PASZCZAK Alicja 636 XKlub Wysokogórski WarszawaKONST.-JEZIORNAK00:00:0000:00:3500:02:0202:03:4803:48:08
156WOJCIECHOWSKI Ireneusz 121 YAnton i IrasBBL GRÓJECM00:00:0000:01:2600:03:1502:00:0503:48:13
157ANTONIEWICZ Jacek 121 XAnton i IrasGRÓJECM00:00:0000:01:2600:03:1502:00:0603:48:13
158DOŁĘGOWSKI Krzysztof 704 YINOV-8 TeamM00:00:0000:01:2400:03:0902:07:1203:48:18
159OSTROWSKA-DOŁĘGOWSKA Magdalena 704 XINOV-8 TeamK00:00:0000:01:2400:03:0802:07:1203:48:19
160KONOPKO Artur 442 YPolne ZapierdalaczkiPĘDZIWIATR BIAŁYSTOKM00:00:0000:01:3800:03:3302:04:5303:48:21
161LISIECKI Bartosz 597 YPs 23POZNAŃM00:00:0000:00:5600:02:3802:02:4703:48:47
162GĄTARZ Marek 597 XPs 23LUBLINM00:00:0000:00:5700:02:3802:02:4703:48:48
163GIERULA Robert 375 XGorska PrzygodaUBS RUNNING TEAMM00:00:0000:01:5300:03:5202:04:3903:48:57
164RADON Mariusz 375 YGorska PrzygodaM00:00:0000:01:5300:03:5202:04:3903:48:58
165SUROWIEC Grzegorz 683 YDwa GepardyRZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYM00:00:0000:00:4600:02:1802:03:1403:49:10
166WĘGRZYN Krztsztof 683 XDwa GepardyRZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYM00:00:0000:00:4600:02:1802:03:1203:49:10
167BERNACKI Eugeniusz 155 YPsy WarszawaGLIWICEM00:00:0000:00:5100:02:3002:02:4303:49:13
168TRZCIELIŃSKI Roman 155 XPsy WarszawaWARSZAWAM00:00:0000:00:5100:02:3002:02:4503:49:13
169SZYMAŃSKI Arkadiusz 159 YŁyse PałyWARSZAWAM00:00:0000:01:0200:02:4702:00:4203:49:35
170PAPROCKI Krzysztof 159 XŁyse PałyPOLKOWICEM00:00:0000:01:0200:02:4702:00:4403:49:36
171KRASOŃ Marcin 352 XNatural Born pĄpkinsMYSIADŁOM00:00:0000:00:4400:02:1202:06:3703:50:04
172JASKOWSKA Bożena 352 YNatural Born pĄpkinsRZESZÓWK00:00:0000:00:4300:02:1202:06:3503:50:04
173KRZEMIŃSKI Marcin 149 XSprint GorzyceGORZYCEM00:00:0000:00:4100:02:1402:03:3303:50:18
174PASIECZNY Robert 149 YSprint GorzyceGORZYCEM00:00:0000:00:4100:02:1402:03:3403:50:23
175WAWRZYN Tomasz 451 YSTRANIERIOLSZTYNM00:00:0000:00:5000:02:2302:02:3503:50:27
176STEFANOWICZ Mariusz 451 XSTRANIERIOLSZTYNM00:00:0000:00:5000:02:2402:02:3203:50:27
177KRASINSKI Wojciech 478 XTRI4fun Triathlon Team PiasecznoM00:00:0000:00:2500:01:4102:05:0603:50:29
178ZDONEK Jaroslaw 478 YTRI4fun Triathlon Team PiasecznoNOXY ADBLUE PULAWYM00:00:0000:00:2400:01:4102:05:0503:50:29
179STAWOWSKI Piotr 176 XRyś&Miś12TRIM00:00:0000:01:0200:02:4302:00:3903:50:46
180SOBCZAK Witek 176 YRyś&Miś12TRIM00:00:0000:01:0200:02:4302:00:3903:50:47
181PISZCZATOWSKI Wojciech 461 YORANGE POLSKA 3ORANGE POLSKA 3M00:00:0000:01:2200:03:0002:08:2303:50:59
182KURZAWA Sławomir 461 XORANGE POLSKA 3ORANGE POLSKA 3M00:00:0000:01:2300:03:0202:08:2503:50:59
183PITAS Andrzej 114 XZapierdalacze.pl 2ZAPIERDALACZE.PLM00:00:0000:01:1500:02:5702:05:4203:51:01
184FLAK Łukasz 114 YZapierdalacze.pl 2ZAPIERDALACZE.PLM00:00:0000:01:1500:02:5702:05:4203:51:01
185MAZUR Tomasz 526 YZespół chudej goleni M00:00:0000:00:4000:02:1202:03:5803:51:02
186ZAGATA Marcin 526 XZespół chudej goleni M00:00:0000:00:4000:02:1202:03:5903:51:02
187MAJCHRZAK Tymoteusz 89 XZapierdalacze.pl1PADEREWAM00:00:0000:01:1400:02:5602:07:1303:51:04
188DESSAUER Wioletta 91 YLubartów BiegaLUBARTÓWK00:00:0000:01:0700:02:4602:10:5503:51:34
189POŻAK Grzegorz 91 XLubartów BiegaLUBARTÓWM00:00:0000:01:0600:02:4602:10:5403:51:34
190LASKOWSKI Szymon 164 YNight TKKF RunnersBYCOJCEM.PLM00:00:0000:00:4800:02:2002:00:3303:51:37
191BRYGIER Jacek 164 XNight TKKF RunnersNIGHT RUNNERS PŁOCKM00:00:0003:51:53
192ANDRZEJCZUK Marzena 463 XRUNPLANET TEAMWROCŁAWK00:00:0000:00:5400:02:2702:04:4203:52:11
193BASIŃSKI Piotr 463 YRUNPLANET TEAMWROCŁAWM00:00:0000:00:5500:02:2702:04:4203:52:12
194ZALEWSKI Dariusz 10 YBambaryła TeamM00:00:0000:01:1002:06:4603:52:13
195PAWŁOWSKI Witold 10 XBambaryła TeamM00:00:0000:01:1000:02:5502:06:5203:52:16
196GIEŁDA Jędrzej 162 YSmashing Pąpkins - Is it far? Keep running!LEGNICAM00:00:0000:01:0100:02:3802:03:2203:52:58
197CHOIŃSKI Paweł 162 XSmashing Pąpkins - Is it far? Keep running!WARSZAWAM00:00:0000:01:0100:02:3802:03:2103:52:58
198KWIECIŃSKI Jacek 534 YGdzie jest pies?WEJHEROWOM00:00:0000:02:0700:04:0502:02:2303:53:01
199BERNATEK Grzegorz 534 XGdzie jest pies?WARSZAWAM00:00:0000:02:0900:04:0602:02:2303:53:11
200PALUSZKIEWICZ Robert 708 YXYLUBINM00:00:0000:00:3800:01:5202:05:1703:53:17
201PILECKI Maciej 708 XXYWROCŁAWM00:00:0000:00:3800:01:5202:05:1703:53:18
202TYBUREK Michał 533 X69/79LUBLINM00:00:0000:00:3000:01:5202:05:3803:53:19
203KOCIEL Jarosław 533 Y69/79LUBLINM00:00:0000:00:3000:01:5202:05:3703:53:25
204SURA Arkadiusz 550 XGruby JacekSKLEPBIEGACZA.PLM00:00:0000:01:4100:03:3502:10:0603:53:39
205KOLOWCA Jacek 550 YGruby JacekPRZEMYŚLM00:00:0000:01:4000:03:3402:10:0603:53:39
206WRZOSEK Michał 522 YNight Runners TEAM KOŚCIANKOŚCIANM00:00:0000:01:4800:03:3402:09:0903:54:13
207JURGA Marcin 522 XNight Runners TEAM KOŚCIANKOŚCIANM00:00:0000:01:4800:03:3302:09:0803:54:13
208SZOPA Marek 390 YOTK RzeźnikOTK RZEŹNIKM00:00:0000:00:3900:02:0502:01:4203:54:17
209LISAK Krzysztof 390 XOTK RzeźnikOTK RZEŹNIKM00:00:0000:00:3900:02:0502:01:4303:54:17
210BARANIAK Radosław 116 XCofenLUBOŃM00:00:0000:01:4800:03:1502:00:0103:54:17
211DARSKI Rafał 116 YCofenWIRYM00:00:0000:01:4900:03:1502:00:0303:54:24
212SZCZYRBOWSKI Michał 246 YULICZNICY RUDA RYBNIKM00:00:0000:02:0900:04:1002:07:5203:54:29
213SOBLIK Łukasz 246 XULICZNICY RUDA RUDA ŚLĄSKAM00:00:0000:02:0500:04:0902:07:5103:54:31
214TĘCZA Artur 472 XUltra77SOLEC KUJAWSKIM00:00:0000:01:2100:03:1102:09:5003:54:32
215GRUPA Marcin 472 YUltra77PRZYŁĘKIM00:00:0000:01:2100:03:1102:09:5203:54:33
216JÓŹWIAK Michał 265 YWio TeamŚRODA WLKP.M00:00:0000:01:0800:02:4802:06:3803:54:36
217KWIETNIEWSKI Mariusz 265 XWio TeamŚRODA WLKPM00:00:0000:01:0800:02:4802:06:4003:54:36
218ŁOSIEWICZ Mariusz 257 XZa mgłąBOJANOM00:00:0000:01:0300:02:5102:10:3803:54:44
219BAŁCHANOWSKI Michał 257 YZa mgłąMORENKA TEAM GDAŃSKM00:00:0000:01:0300:02:5202:10:3803:54:44
220GRABOWSKI Maciej 107 YRYKOWISKORYKOWISKOM00:00:0000:01:2300:03:1202:07:5703:55:00
221MARKOWSKI Tomasz 107 XRYKOWISKORYKOWISKOM00:00:0000:01:2400:03:1202:07:5503:55:01
222SMOLARCZYK Tomasz 411 XTy KrakusieWARSZAWAM00:00:0000:02:1700:04:1602:05:3403:55:21
223DŁUGOSIELSKI Piotr 411 YTy KrakusieWARSZAWAM00:00:0000:02:1800:04:1602:05:3503:55:21
224SOŁTYS Patryk 199 YTrenerzy biegowiWARSZAWAM00:00:0000:01:5100:03:4002:06:3103:55:21
225ŻUKIEWICZ Maciej 199 XTrenerzy biegowiLKS OLYMP BŁONIEM00:00:0000:01:5000:03:4102:06:3003:55:21
226RYCYK Maciej 130 YPanewnickie DzikiKATOWICEM00:00:0000:01:2600:03:1302:06:4203:55:24
227NAWROCKI Przemek 130 XPanewnickie DzikiKATOWICEM00:00:0000:01:2500:03:1302:06:4303:55:24
228KAMIŃSKI Paweł 294 YPorzygani TęcząM00:00:0000:01:0500:02:3902:01:4903:55:36
229REJDYCH Aleksander 294 XPorzygani TęcząJACEKBIEGA RUNNING TEAMM00:00:0000:01:0500:02:3902:01:4903:55:36
230DĄBROWSKI Dariusz 465 YTrifit.plTRIFIT.PLM00:00:0000:02:1700:04:2702:09:3903:55:39
231ORŁOWSKI Przemysław 465 XTrifit.plTRIFIT.PLM00:00:0000:02:1700:04:2802:09:3603:55:39
232PAWŁOWSKI Jacek 536 XKS Tęcza GdyniaŻUKOWOM00:00:0000:00:3600:02:0402:04:4503:55:59
233BIENIECKA Anna 2 XSzalone KoziceK00:00:0000:00:4400:02:1202:05:2103:55:59
234FARON Agnieszka 2 YSzalone KoziceK00:00:0000:00:4300:02:1202:05:2203:55:59
235SZWEDEK Krzysztof 536 YKS Tęcza GdyniaGDYNIAM00:00:0000:00:3600:02:0402:04:4603:56:00
236GRĘBOWIEC Mateusz 136 YTSA TENCZA SANDOMIERZSANDOMIERZM00:00:0000:01:3000:03:2202:07:0803:56:03
237OLESIEJUK Michał 136 XTSA TENCZA SANDOMIERZTENCZA SANDOMEIRZM00:00:0000:01:2900:03:2002:07:0703:56:03
238JÓZWIAK Piotr 179 XKITA TEAMŁÓDŹM00:00:0000:01:5900:03:5802:09:3403:56:04
239KOKOTEK Maciej 179 YKITA TEAMŁÓDŹM00:00:0000:01:5900:03:5902:09:3403:56:05
240BURZYŃSKI Mirosław 366 YGOPR Bieszczady / Aksu PolskaGOPR BIESZCZADY / AKSU POLSKAM00:00:0000:00:2300:01:4002:02:3203:56:07
241PUDŁO Marcin 366 XGOPR Bieszczady / Aksu PolskaGOPR BIESZCZADY / AKSU POLSKAM00:00:0000:00:2200:01:4002:02:3203:56:07
242MAĆKOWSKI Jędrzej 527 XAnalogowiKIELCEM00:00:0000:01:2200:03:0702:04:1903:56:19
243BEBELSKI Rafał 527 YAnalogowiWARSZAWAM00:00:0000:01:2200:03:0702:04:2203:56:21
244REKS Mirosław 166 XENERGETYCZNE KABANOSYMŁAWAM00:00:0000:01:3200:03:2402:06:4903:56:53
245LESZCZYŃSKI Andrzej 166 YENERGETYCZNE KABANOSYMŁAWAM00:00:0000:01:3000:03:2402:06:4903:56:53
246MINIUR Jacek 19 YScyzorykiKKL KIELCEM00:00:0000:00:3500:02:0102:07:2603:56:55
247BĄK Adam 19 XScyzorykiKKL KIELCEM00:00:0000:00:3500:02:0102:07:2703:56:55
248DĄBROWSKI Sebastian 344 YTenacious D-ąbrowskiPOZNAŃM00:00:0000:01:0100:02:4302:04:4503:57:00
249DĄBROWSKI Marcin 344 XTenacious D-ąbrowskiTHOMSON REUTERSM00:00:0000:01:0200:02:4402:04:4403:57:00
250FRANCZYK Robert 104 XBrzoza@Edi TEAMCIESZYNM00:00:0000:00:4600:02:1602:05:3903:57:12
251MROCZKOWSKI Krystian 104 YBrzoza@Edi TEAMZGORZELECM00:00:0000:00:4500:02:1502:05:4103:57:12
252SZPAKOWSKI Zbigniew 445 YPĘDZIWIATR RZEŹNICY BIAŁYSTOKPĘDZIWIATR BIAŁYSTOKM00:00:0000:01:5600:03:5202:10:5803:57:42
253KITLAS Dariusz 445 XPĘDZIWIATR RZEŹNICY BIAŁYSTOKPĘDZIWIATR BIAŁYSTOKM00:00:0000:01:5700:03:5102:10:5803:57:43
254MAŁEK Andrzej 393 XVISUM CLINIC TEAMRZESZÓWM00:00:0000:00:2700:01:4502:03:5403:57:46
255SPYRA Mariusz 393 YVISUM CLINIC TEAMRZESZÓWM00:00:0000:00:2800:01:4502:03:5703:57:47
256ŻABA Igor 699 XTeam 3M00:00:0000:01:2600:03:1002:02:3703:57:58
257KAZIMIERCZAK Michał 699 YTeam 3M00:00:0000:01:2600:03:1102:02:3803:57:58
258PIWOŃSKI Arkadiusz 147 YTwarde Toruńskie PiernikiTORUŃM00:00:0000:00:3400:02:0002:10:4603:58:17
259SOPEL Arkadiusz 686 XRumcajs i CypisekGLIWICEM00:00:0000:01:4200:03:2902:08:1903:58:19
260DEAKI Oktawiusz 686 YRumcajs i CypisekZABRZEM00:00:0000:01:4200:03:2902:08:2103:58:21
261SOCZOMSKI Grzegorz 553 XDziadki Dadzą RadęKRAKÓWM00:00:0000:00:5400:02:3702:08:2203:58:23
262MISZCZAK Szymon 553 YDziadki Dadzą RadęREHABILITANCI.ORG.PLM00:00:0000:00:5400:02:3602:08:2303:58:23
263JANIEC Robert 336 YRATOWNIK GÓRNICZY TEAMCZELADŻM00:00:0000:00:4200:02:1002:02:4303:58:26
264FILIPKOWSKI Grzegorz 336 XRATOWNIK GÓRNICZY TEAMKATOWICEM00:00:0000:00:4200:02:1002:02:4303:58:27
265KUTER Krzysztof 235 YZnudzeni chodzeniemKNURÓWM00:00:0000:01:3800:03:3002:08:4903:58:28
266KUŻNIAK Marcin 235 XZnudzeni chodzeniemM00:00:0000:01:3800:03:3002:08:5003:58:30
267KACZOROWSKI Przemysław 262 YRunExpert Team - Dzień dla ŻyciaRUN EXPERT SZCZECINM00:00:0000:01:0800:02:5102:07:4703:58:32
268KASPRZAK Artur 262 XRunExpert Team - Dzień dla ŻyciaRUN EXPERT SZCZECINM00:00:0000:01:0800:02:5102:07:4603:58:32
269STRUŻANOWSKI Tomasz 147 XTwarde Toruńskie PiernikiTORUŃM00:00:0000:00:3400:02:0102:10:4803:58:34
270MACKIEWICZ Mariusz 548 YLeniwe TygrysyGOLDEN TEAMM00:00:0000:01:0600:02:5002:07:4503:58:35
271OLESIAK Grzegorz 548 XLeniwe TygrysyNIGHT RUNNERSM00:00:0000:01:0600:02:5002:07:4403:58:35
272TAJAK Tomasz 218 YHRmaxHRMAX ŻORYM00:00:0000:00:5300:02:3402:07:1603:58:37
273PYSZ Grzegorz 218 XHRmaxHRMAX ŻORYM00:00:0000:00:5300:02:3302:07:1903:58:37
274DOLCZEWSKI Dariusz 259 XPoczta PolskaWARSZAWAM00:00:0000:00:5600:02:3702:11:1003:58:39
275BRUŹ Filip 383 XAMK COPERNICUSTORUŃM00:00:0000:00:2300:01:3902:04:3403:58:39
276JACKOWIAK Michał 383 YAMK COPERNICUSTORUŃM00:00:0000:00:2300:01:3902:04:3803:58:39
277WOJTAS Janusz 259 YPoczta PolskaWARSZAWAM00:00:0000:00:5600:02:3702:11:0903:58:40
278CIEŚLA Elżbieta 137 XBiegające MałżeństwoTEAM KOPEĆK00:00:0000:01:3200:03:1102:08:5203:58:41
279CIEŚLA Jarosław 137 YBiegające MałżeństwoTEAM KOPEĆM00:00:0000:01:3200:03:1002:08:5203:58:41
280KASIBORSKI Adam 668 YSIŁA I HONORM00:00:0000:01:5300:03:4302:02:0603:58:44
281SIEKIERA Kamil 668 XSIŁA I HONORM00:00:0000:01:5300:03:4302:02:0803:58:44
282TYSZKIEWICZ Agnieszka 525 XUKA Ultras runnersUKA WARSZAWAK00:00:0000:00:4100:02:0602:07:1703:58:46
283CZECZOTT Małgorzata 525 YUKA Ultras runnersUKA WARSZAWAK00:00:0000:00:4100:02:0602:07:1403:58:46
284DZIUMA Arkadiusz 621 YRóżowe Misiaczki & Świnka Raćka TeamSOPOTM00:00:0000:01:1800:02:5302:08:1703:58:50
285WENTA Marta 621 XRóżowe Misiaczki & Świnka Raćka TeamGDYNIAK00:00:0000:01:1800:02:5202:08:1603:58:50
286SZCZEPEK Łukasz 430 XBieszczadzka WatahaRZESZÓWM00:00:0000:01:5900:03:5202:07:4903:58:52
287KUDUK Piotr 430 YBieszczadzka WatahaRZESZÓWM00:00:0000:02:0000:03:5402:07:4803:58:52
288WOŁOCH Michał 628 YSaperzy BetaBIŁGORAJM00:00:0000:01:1400:02:4902:03:0803:58:53
289NOWAK Marcin 628 XSaperzy BetaSTALOWA WOLAM00:00:0000:01:1500:02:5002:03:0903:58:53
290ŚWIDA Adam 146 YGET RUNM00:00:0000:00:5700:02:3501:58:0003:58:54
291LEWANDOWSKI Wojciech 146 XGET RUNM00:00:0000:00:5700:02:3501:58:0003:58:55
292MOCZYŃSKI Maciej 60 XNiepoprawni Napierdalatorzy LAINDONM00:00:0000:02:1000:04:1702:13:3203:58:57
293PISKULSKI Tomek 60 YNiepoprawni Napierdalatorzy LIMESHAINM00:00:0000:02:1000:04:1702:13:3103:58:58
294MIKOŁAJCZYK Radosław 672 YJWKM00:00:0000:01:4600:03:3802:12:0203:59:14
295BIAŁEK Michał 672 XJWKM00:00:0000:01:4700:03:3802:12:0003:59:15
296BOCHYŃSKI Rafał 578 XUltramarathon TeamOBORNIKIM00:00:0000:01:5700:04:0202:10:2403:59:18
297TROSZCZYŃSKI Przemysław 578 YUltramarathon TeamM00:00:0000:01:5800:04:0302:10:2403:59:18
298JOSYPENKO Jędrzej 42 XJacekBiega Running TeamJACEKBIEGA RUNNING TEAMM00:00:0000:02:1200:04:1102:10:1503:59:34
299TELEON Piotr 42 YJacekBiega Running TeamWARSZAWAM00:00:0000:02:1200:04:1202:10:1503:59:35
300KUSAK Paweł 661 YTEAM MOTIVATOWARSZAWAM00:00:0000:02:2700:04:2502:10:5103:59:37
301KORPAK Piotr 661 XTEAM MOTIVATOWARSZAWAM00:00:0000:02:2600:04:2502:10:5203:59:37
302DOMAGAŁA Remigiusz 292 Xobozybiegowe.plWILD DUCKM00:00:0000:01:5800:03:5802:11:3103:59:46
303LANG Aleksander 292 Yobozybiegowe.plOBOZYBIEGOWE.PLM00:00:0000:01:5800:03:5802:11:3103:59:47
304PIECEK Józef 27 YBiegusiem.plBIEGUSIEM.PLM00:00:0000:01:5100:03:5002:16:0003:59:47
305KRAWCZAK Paulina 207 Xbiegusiem.plBIEGUSIEM.PLK00:00:0000:01:5500:03:5102:15:4803:59:48
306KRAWCZAK Kamil 27 XBiegusiem.plBIEGUSIEM.PLM00:00:0000:01:5000:03:5102:16:0003:59:48
307BANASZEK Adam 207 Ybiegusiem.plBIEGUSIEM.PLM00:00:0000:01:5600:03:5202:15:4903:59:49
308WASIK Robert 624 YCIĘTY JĘZYKWROCŁAWM00:00:0000:01:4100:03:2902:11:1603:59:50
309GOŁAJ Karol 624 XCIĘTY JĘZYKWROCŁAWM00:00:0000:01:4000:03:2802:11:1603:59:50
310BĄK Piotr 608 XCRAZY DENTISTKB LUPUS OLEŚNICAM00:00:0000:01:0800:02:5402:09:4903:59:51
311ŚWIERCZYŃSKI Łukasz 608 YCRAZY DENTISTDĄBROWA GÓRNICZAM00:00:0000:01:0900:02:5402:09:4903:59:51
312CEBULA Leszek 395 YPoKrakiKRAKÓWM00:00:0000:02:5900:05:2202:15:0104:00:14
313ROKICKI Piotr 395 XPoKraki5XM4M00:00:0000:02:5900:05:2202:15:0104:00:15
314MELCER Katarzyna 570 XByle do BerehówK00:00:0000:01:5500:03:5602:11:3504:00:16
315WASILEWICZ Krzysztof 214 YGrupa MedycznaWROCŁAWM00:00:0000:00:5200:02:3102:05:5104:00:16
316BIAŁOBŁOCKI Tomasz 214 XGrupa MedycznaKIEKRZM00:00:0000:00:5100:02:3102:05:4704:00:16
317WOSZCZYŁO Radosław 570 YByle do BerehówM00:00:0000:01:5600:03:5602:11:3604:00:16
318JACHACZ Maciej 513 YVege RunnersVEGE RUNNERSM00:00:0000:00:3700:02:0502:10:2704:00:18
319ŚWIDZIŃSKI Tomasz 513 XVege RunnersVEGE RUNNERSM00:00:0000:00:3700:02:0502:11:0004:00:18
320SZARAWARA Łukasz 613 YWYBIEGAJ MARZENIAM00:00:0000:01:5000:03:4302:10:3204:00:19
321GONDEK Andrzej 613 XWYBIEGAJ MARZENIAWARSZAWAM00:00:0000:01:4800:03:4202:10:4804:00:19
322KACZMARSKI Jarosław 144 XPT Crosse TeamTOMASZÓW MAZOWIECKIM00:00:0000:02:3500:04:4902:10:3404:00:37
323CIEŚLIK Maciej 144 YPT Crosse TeamPOZNAŃM00:00:0000:02:3400:04:4902:10:3004:00:37
324JURECZKO Rafał 39 XKuzyniOLKUSZM00:00:0000:01:2800:03:1902:04:0804:00:45
325NOWAK Lucjan 39 YKuzyniKRAKÓWM00:00:0000:01:2900:03:1802:04:0904:00:46
326WILK Grzegorz 196 YŚwiątnickie JaszczębieM00:00:0000:02:3600:04:2602:06:3604:00:56
327MACIEJ Kowalski 581 XMEKSOŚNO LUBUSKIEM00:00:0000:03:1100:05:3302:14:2104:01:17
328SYLWESTRZAK Ewaryst 581 YMEKSPIASECZNOM00:00:0000:03:1100:05:3202:14:2204:01:17
329STRZELECKI Jacek 52 YGdańsk-MorenaM00:00:0000:01:2200:03:1302:15:0304:01:26
330CHUDYBA Michał 52 XGdańsk-MorenaM00:00:0000:01:2200:03:1402:15:0204:01:27
331OSTROWSKI Michał 503 YBubusie TEAMKRAKOWM00:00:0000:01:2900:03:1902:14:0004:01:44
332ZYS Marcin 503 XBubusie TEAMKRAKOWM00:00:0000:01:2900:03:1902:13:5904:01:44
333SZCZEPAŃSKI Łukasz 565 YTriCity TrailTEAM ASA - BIEGIEM PO ZDROWIEM00:00:0000:01:3600:03:2402:15:1204:01:46
334WIŚNIEWSKA Martyna 565 XTriCity TrailTEAM ASA - BIEGIEM PO ZDROWIEK00:00:0000:01:3500:03:2402:15:1304:01:46
335ŁOWCZAK Bartosz 88 YKW / Bike Polo LublinBIKE POLO LUBLINM00:00:0000:03:1300:05:4202:15:3004:01:47
336DRĄCZKOWSKI Piotr 88 XKW / Bike Polo LublinKW LUBLIN/TRICLUBM00:00:0000:03:1200:05:4302:15:3004:01:47
337LIS Jakub 33 XSzaleni i RozbieganiLUBLINM00:00:0000:02:0000:03:5902:10:5004:01:50
338RESZKA Marek 33 YSzaleni i RozbieganiLUBLINM00:00:0000:01:5900:03:5702:10:5004:01:50
339JÓŹWIAK Barbara 72 YYulo Run Team SiedlceYULO RUN TEAM SIEDLCEK00:00:0000:01:2100:03:0802:09:5804:02:05
340JOZWIAK Krzysztof 72 XYulo Run Team SiedlceYULO RUN TEAM SIEDLCEM00:00:0000:01:2100:03:0902:09:5604:02:05
341KRZYSZTOŃ Grzegorz 583 YGMP LASY-KRAŚNIKLASY_KRAŚNIKM00:00:0000:01:4100:03:3102:11:2604:02:28
342ZAJĄC Jacek 583 XGMP LASY-KRAŚNIKKRAŚNIKM00:00:0000:01:4100:03:3002:11:2604:02:28
343KWAŚNIEWSKI Hubert 414 YSiła Ogra Trail TeamSOBÓTKAM00:00:0000:02:2300:04:3802:12:2604:02:32
344NIEDŹWIEDŹ Tomasz 414 XSiła Ogra Trail TeamSTRACHÓWM00:00:0000:02:2400:04:3802:12:2504:02:33
345MAŚLUSZCZAK Mateusz 141 YTrisfera Na GigancieTRISFERA WROCŁAWM00:00:0000:00:4300:02:1504:02:34
346LITWIN Jan 141 XTrisfera Na GigancieTRISFERA WROCŁAWM00:00:0000:00:4302:07:4204:02:34
347GONCIARZ Andrzej 432 XAndrzej x 2M00:00:0000:03:0300:05:0002:12:3604:02:35
348DZIADOWIEC Andrzej 432 YAndrzej x 2M00:00:0000:03:0400:05:0102:12:3604:02:35
349LINEK Michał 200 XCLEAREX 2 CZECHOWICE-DZIEDZICEM00:00:0000:02:0700:04:0102:09:0604:02:38
350SŁAWSKA Anna 200 YCLEAREX 2 CZECHOWICE-DZIEDZICEK00:00:0000:02:0700:04:0102:09:0604:02:38
351KOSTKIEWICZ Sebastian 182 YSKIPARK.COM.PLSKIPARKM00:00:0000:00:4300:02:1102:05:3304:02:43
352NIEDŹWIECKI Marek 182 XSKIPARK.COM.PLWYSOWA-ZDRÓJM00:00:0000:00:4400:02:1102:05:3204:02:43
353MAKOWSKI Michał 444 YDzikie DzikiWOLSZTYNM00:00:0000:01:3000:02:5402:06:2404:02:52
354ŚLIWKA Cezary 266 XDwaj zgryźliwi tetrycyM00:00:0000:01:5700:03:5402:15:2504:02:53
355MAKOWSKI Jan 444 XDzikie DzikiWOLSZTYNM00:00:0000:01:2300:02:5402:06:2304:02:53
356ŚCIUBEŁ Michał 266 YDwaj zgryźliwi tetrycyM00:00:0000:01:5700:03:5502:15:2504:02:54
357DZIERKA Mariusz 559 XBunschM00:00:0000:01:3100:03:0902:11:0704:03:03
358PINDUR Grzegorz 559 YBunschPOZNANM00:00:0000:01:3100:03:0902:11:0104:03:03
359BIELECKI Jacek 242 YKS Kandahar/BluEmu TeamFRANCISZKANIEM00:00:0000:00:5000:02:1302:09:0204:03:04
360DZIK Aleksandra 242 XKS Kandahar/BluEmu TeamKS KANDAHAR/BLUEMU TEAMK00:00:0000:00:5000:02:1302:09:0204:03:04
361SOWA Michał 515 XBieg Szlak Trafi :)12TRI.PL WARSZAWAM00:00:0000:03:1300:05:4402:14:5604:03:16
362KSIĘŻAK Bartek 515 YBieg Szlak Trafi :)PUŁAWYM00:00:0000:03:1400:05:4402:14:5604:03:16
363PIENIĄŻEK Sławomir 599 XZacierKRAKÓWM00:00:0000:01:2300:03:1402:15:4304:03:24
364SZEWCZYK Jakub 599 YZacierNOWY SĄCZM00:00:0000:01:2200:03:1402:15:4704:03:25
365SŁAWOMIR Gawlik 160 YHIT THE TRAILKRAKÓWM00:00:0000:00:3800:02:0602:10:0104:03:26
366PRZEMYSŁAW Targosz 160 XHIT THE TRAILKRAKÓWM00:00:0000:00:3800:02:0602:10:0204:03:27
367MICHALSKI Arkadiusz 95 YWatahaNOWY STYL GROUP RUNNING TEAMM00:00:0000:02:0200:03:4302:11:3204:03:33
368NIŻNIK Marcin 95 XWatahaNOWY STYL GROUP RUNNING TEAMM00:00:0000:02:0300:03:4302:11:3304:03:34
369JAREMA Maciek 667 YLokomotiv MajdanMAJDANM00:00:0000:01:5800:03:5902:11:0504:03:44
370KOZA Jan 667 XLokomotiv MajdanMAJDANM00:00:0000:01:5800:03:5902:11:0604:03:45
371WOJTAS Marek 692 XSupermaraton KaliszM00:00:0000:00:5500:02:3402:03:4204:03:48
372PIETRZYŃSKI Bartosz 692 YSupermaraton KaliszM00:00:0000:00:5500:02:3402:03:4304:03:49
373BIENIOSZEK Katarzyna 25 YDamy radę HRMAX ŻORYK00:00:0000:02:3100:04:4202:15:0004:04:08
374WUWER Mariusz 25 XDamy radę HRMAX ŻORYM00:00:0000:02:3100:04:4202:15:0004:04:08
375CHABROWSKI Paweł 684 XPięściarzeWARSZAWAM00:00:0000:01:4400:03:3302:15:1904:04:18
376KULESZA Robert 684 YPięściarzeWARSZAWAM00:00:0000:01:4400:03:3402:15:2004:04:19
377SŁABY Adam 438 YVegan RunnersVEGE RUNNERSM00:00:0000:00:4000:02:1102:14:5804:04:28
378JESIONEK Jarosław 438 XVegan RunnersVEGE RUNNERSM00:00:0000:00:4000:02:1102:14:5804:04:30
379CIOCH Paweł 271 YPLOTSERWIS TEAMM00:00:0000:00:4700:02:1802:10:3404:04:34
380MRUGAŁA Monika 271 XPLOTSERWIS TEAMK00:00:0000:00:4700:02:1902:10:3504:04:35
381BOŁBOT Piotr 422 XKS PIDRINA 2GDYNIAM00:00:0000:00:4800:02:2202:10:0804:04:38
382SEMSCH Artur 422 YKS PIDRINA 2GDYNIAM00:00:0000:00:4800:02:2302:10:1004:04:38
383OLEKSY Jarosław 329 XLimanowa ForrestKS LIMANOWA FORRESTM00:00:0000:01:3300:03:2002:10:4404:05:05
384SZEWCZYK Katarzyna 329 YLimanowa ForrestKS LIMANOWA FORRESTK00:00:0000:01:3300:03:2002:10:4204:05:05
385SAJDAK Ireneusz 601 YKORWIN Team JSCJSCM00:00:0000:00:3400:01:5802:14:3604:05:08
386PARYŚ Piotr 601 XKORWIN Team JSCJSCM00:00:0000:00:3400:01:5802:14:3604:05:08
387HIHNALA Tero 575 XTorne?dals runnersTORNIO/ FINLANDM00:00:0000:00:3000:01:4901:59:4304:05:18
388LASSHEIKKI Petri 575 YTorne?dals runnersKARUNKI(TORNE?)/ FINLANDM00:00:0000:00:3100:01:4901:59:4404:05:19
389WÓJTOWICZ Grzegorz 371 YAutomatika PoliceSZCZECINM00:00:0000:01:3400:03:2602:14:4104:05:19
390POLAK Stanisław 346 XHardiaciKRAKÓWM00:00:0000:02:1900:04:3402:17:1504:05:20
391BIAŁAS Jarosław 371 XAutomatika PoliceSZCZECINM00:00:0000:01:3300:03:2602:14:4004:05:20
392MILDNER Dariusz 696 YBank Spółdzielczy w Jastrzębiu ZdrojuJASTRZĘBIE-ZDRÓJM00:00:0000:01:2600:03:0702:01:5204:05:21
393GRYGIERZEC Grzegorz 346 YHardiaciKRAKÓWM00:00:0000:02:1900:04:3302:17:1704:05:21
394LESZCZYŃSKI Marcin 696 XBank Spółdzielczy w Jastrzębiu ZdrojuJASTRZĘBIE-ZDRÓJM00:00:0000:01:2700:03:0702:01:5304:05:21
395BARTEK Agnieszka 710 XNIGHT BUTCHERSOTK RZEŹNIKK00:00:0000:00:5300:02:3402:07:3704:05:22
396SMYK Robert 710 YNIGHT BUTCHERSOTK RZEŹNIKM00:00:0000:00:5300:02:3302:07:3604:05:22
397DŁUŻNIEWSKI Jacek 456 YBYK i DZiKŁOMŻAM00:00:0000:01:1400:03:0002:10:0004:05:29
398GRYGO Krzysztof 456 XBYK i DZiKŁOMŻAM00:00:0000:01:1400:02:5902:10:0004:05:29
399BARANOWSKI Andrzej 442 XPolne ZapierdalaczkiTRIWAWAM00:00:0000:01:3900:03:3302:04:5004:05:33
400KAMIŃSKI Michał 579 XDaleko jeszcze ??12TRI.PLM00:00:0000:01:2800:03:2102:12:4204:05:39
401KAMIŃSKA Jolanta 450 XKierunek Wołosate !12TRI.PLK00:00:0000:01:3300:03:2202:12:4304:05:45
402NOWAKOWSKI Tomasz 614 YLuźne SzortyNIEDŹWICA DUŻAM00:00:0000:01:3300:03:2202:15:1604:05:45
403KAMIŃSKI Robert 450 YKierunek Wołosate !12TRI.PLM00:00:0000:01:3500:03:2202:12:4104:05:45
404MATUSZEWSKI Michał 614 XLuźne SzortyGARBÓWM00:00:0000:01:3200:03:2202:15:1504:05:46
405GANSEL Patryk 579 YDaleko jeszcze ??12TRI.PLM00:00:0000:01:2800:03:2202:12:4104:05:46
406IGNASZEWSKI Przemysław 368 YGRUPA MALBORKGRUPA MALBORKM00:00:0000:02:0400:04:0302:14:4204:05:48
407FRANKIEWICZ Maciej 368 XGRUPA MALBORKGRUPA MALBORKM00:00:0000:02:0500:04:0302:14:4204:05:49
408WOŁOSZYN Czesław 563 YWRC PIZUNY ROZTOCZE WSCHODNIEPIZUNYM00:00:0000:01:3800:03:3402:14:3904:05:57
409WOŁOSZYN Ryszard 563 XWRC PIZUNY ROZTOCZE WSCHODNIEM00:00:0000:01:3800:03:3402:14:3804:05:57
410ŁOSZEWSKI Patryk 501 XWojPakiM00:00:0000:01:1700:02:5902:09:3204:06:04
411PIETRZYK Wojciech 501 YWojPakiM00:00:0000:01:1800:03:0002:09:3304:06:04
412CHAŁUPA Daniel 665 XKlub Biegacza GOCHM00:00:0000:00:3300:01:5702:14:2004:06:37
413KAZIMIERSKI Michał 665 YKlub Biegacza GOCHM00:00:0000:00:3300:01:5702:14:2404:06:39
414OCZOŚ Krzysztof 521 YXTR - TeamRZESZÓWM00:00:0000:01:2300:03:1102:11:2204:06:41
415SZYDŁAK Dariusz 521 XXTR - TeamRZESZÓWM00:00:0000:01:2300:03:1102:11:2404:06:42
416KOWALSKA Katarzyna 108 XKiss or killKRAKÓWK00:00:0000:01:2500:03:1702:15:2204:06:45
417PĘKALA Michał 108 YKiss or killWARSZAWAM00:00:0000:01:2500:03:1702:15:2204:06:45
418PACHOŃSKI Marcin 415 YCSRG IBYTOMM00:00:0000:00:5400:02:3202:07:2404:06:53
419GÓRKA Krzysztof 415 XCSRG IRUDA ŚLĄSKAM00:00:0000:00:5300:02:3302:07:2504:06:54
420KRÓL Maciej 365 YAstMa TeamREDAM00:00:0000:02:5700:04:4802:15:0004:06:55
421KLARECKI Adrian 365 XAstMa TeamREDAM00:00:0000:02:5800:04:4702:15:0004:06:56
422DRAGAN Grzegorz 389 YLublinLUBLINM00:00:0000:00:5600:02:4102:16:1804:07:45
423ŚMIECHOWICZ Filip 389 XLublinLUBLINM00:00:0000:00:5600:02:4102:16:2304:07:45
424WALOCH Tomasz 244 XKIRRADOMSKOM00:00:0000:02:2900:04:2902:13:5704:07:46
425WALOCH Dariusz 244 YKIRRADOMSKOM00:00:0000:02:3000:04:3002:13:5704:07:46
426ZAGÓRSKI Dariusz 210 YPiG Team - Pain is Good TRI-fun.pl/Poranny PatrolKRAKÓWM00:00:0000:01:2500:03:1302:15:5004:08:04
427JANICKI Patryk 210 XPiG Team - Pain is Good TRI-fun.pl/Poranny PatrolM00:00:0000:01:2500:03:1202:15:5104:08:10
428ROBERT Kłakulak 105 YAlpinista i ŻeglarzCHOJNICEM00:00:0000:00:5400:02:3802:19:3604:08:20
429SOBOL Tomasz 367 XJCommerce eSKY Rally TeamM00:00:0000:02:1200:04:1202:14:1904:08:21
430THOMANN Jacek 367 YJCommerce eSKY Rally TeamM00:00:0000:02:1200:04:1102:14:1904:08:21
431SŁOMIANY Łukasz 353 XPIANA Z PYSKAPIANA Z PYSKAM00:00:0000:02:1300:04:2002:17:3004:08:23
432ŚWIĘTEK Jakub 353 YPIANA Z PYSKAPIANA Z PYSKAM00:00:0000:02:1300:04:2002:17:3004:08:24
433MUSZYŃSKI Krzysztof 657 XOn-Sight/rajdkonwalii.plON-SIGHTM00:00:0000:02:4600:04:5702:20:2804:08:28
434GALLA Jacek 657 YOn-Sight/rajdkonwalii.plRAJDKONWALII.PL TEAMM00:00:0000:02:4600:04:5602:20:2904:08:28
435PAWŁOWSKI Arkadiusz 443 XSzybki i SzybszyKW WARSZAWAM00:00:0000:01:0200:02:4602:13:2204:08:41
436KOTUŁA Arkadiusz 443 YSzybki i SzybszyKW WARSZAWAM00:00:0000:01:0200:02:4602:13:2104:08:41
437JAZ Krzysztof 724 YKM TEAMKM TEAM MIESZKOWICEM00:00:0000:00:5000:02:2902:16:1604:08:50
438LĘTOWSKI Mariusz 724 XKM TEAMNAWODNAM00:00:0000:00:5000:02:2902:16:1604:08:51
439PALIK Marcin 180 XSpartanie DzieciomSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:00:5500:02:3502:11:0404:08:58
440WOJCIECHOWSKI Michał 180 YSpartanie DzieciomSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:00:5500:02:3502:11:0204:08:59
441NOWICKI Jarosław 18 YJarków DwóchM00:00:0000:01:2000:03:0102:10:3604:09:06
442RYBITWA Jarosław 18 XJarków DwóchGRODZISK MAZOWIECKIM00:00:0000:01:2000:03:0102:10:3704:09:08
443ŻUKOWSKI Kamil 31 YBiałostocka Sekta Biegaczy - Team IBIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZYM00:00:0000:02:1600:04:2402:15:2604:09:18
444MOJSAK Wojciech 31 XBiałostocka Sekta Biegaczy - Team IBIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZYM00:00:0000:02:1600:04:2502:15:2604:09:20
445RECZUCH Andrzej 65 YBiegamy we Wrocławiu / GET RUNBIEGAMY WE WROCŁAWIUM00:00:0000:01:2700:03:2002:15:1804:09:28
446GALLA Marek 635 XVitaInSilicaPOZNAŃM00:00:0000:02:4600:05:0002:20:2404:09:28
447MUSZYŃSKI Marek 635 YVitaInSilicaPOZNAŃM00:00:0000:02:4500:04:5702:20:2404:09:28
448LIPUTA Grzegorz 65 XBiegamy we Wrocławiu / GET RUNBIEGAMY WE WROCŁAWIUM00:00:0000:01:2800:03:1902:15:1704:09:29
449KRUPA Jan 126 YTTT TortugaM00:00:0000:00:4300:02:1402:11:4804:09:34
450GŁUCHOWSKI Jędrzej 126 XTTT TortugaM00:00:0000:00:4300:02:1402:11:4804:09:35
451OPOZDA Michał 611 YTołhajeKRAKÓWM00:00:0000:00:4700:02:2502:15:5404:09:38
452JANCZAK Waldemar 611 XTołhajeKIELCEM00:00:0000:00:4700:02:2502:15:5404:09:38
453KARPIŃSKI Robert 272 YSpartanie domatorzySPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:01:3600:03:3202:14:5404:09:50
454TURLEJ Dariusz 272 XSpartanie domatorzyKONDYCJAM00:00:0000:01:3600:03:3202:14:5504:09:50
455WNĘK Paweł 416 YWater TeamSTRZYŻÓWM00:00:0000:01:2000:03:1002:18:4704:09:51
456KĄKOL Zbigniew 416 XWater TeamGWOŹNICA DOLNAM00:00:0000:01:1900:03:1002:18:4804:09:51
457BALMOWSKI Radosław 124 YSZWLA Stargard SzczecińskiJANIKOWOM00:00:0000:01:3400:03:2302:12:5304:10:22
458SZOTOWICZ Sebastian 124 XSZWLA Stargard SzczecińskiSTARGARD SZCZECIŃSKIM00:00:0000:01:3400:03:2302:12:5304:10:22
459WÓJCIK Dariusz 356 XSprawni InaczejM00:00:0000:02:1500:03:5402:10:2004:10:28
460GRABOWSKA Maria 420 YPyra i KluskaFAT / TRZEMESZNOK00:00:0000:01:2200:03:1102:12:5404:10:29
461USZYŃSKA Aldona 420 XPyra i KluskaOTK RZEŹNIK / GLIWICEK00:00:0000:01:2200:03:1002:12:5404:10:29
462SURMA Maciej 356 YSprawni InaczejM00:00:0000:02:1200:03:5302:10:1904:10:30
463PAWLIK Piotr 181 YAktywni KamieńskAKTYWNI KAMIEŃSKM00:00:0000:01:5200:03:5002:14:2804:10:31
464BRZOZOWSKI Jarosław 181 XAktywni KamieńskAKTYWNI KAMIEŃSKM00:00:0000:01:5300:03:5002:14:2704:10:31
465ELMINOWSKI Wojciech 154 YWOBETEAMELBLĄGM00:00:0000:00:2800:01:4802:13:3104:10:39
466NIENADOWSKA Beata 154 XWOBETEAMELBLĄGK00:00:0000:00:2800:01:4702:13:3004:10:39
467TRZEJA-ZDANOWSKA Dorota 612 Xwlador-duchBĘDZINK00:00:0002:13:2004:10:42
468BRYJA Wojtek 612 Ywlador-duchSTRAWCZYNM00:00:0000:01:2000:03:0602:12:5004:10:42
469SUPERNAK Łukasz 433 XTata i BananŁAZYM00:00:0000:01:2000:03:0702:12:5104:10:45
470KOWAL Tomasz 433 YTata i BananBĘDZINM00:00:0000:01:2000:03:0602:12:5204:10:45
471ZIENIEWICZ Wojciech 706 YEiGER.PLM00:00:0000:00:3200:01:5402:12:3704:10:55
472CHMIELEWSKI Łukasz 706 XEiGER.PLM00:00:0000:00:3200:01:5402:12:3804:10:56
473OLEŃCZUK Tomasz 528 XTT Szczecin VO maxTT SZCZECINM00:00:0000:02:0600:04:1602:17:1904:10:58
474WASZKIEWICZ Tomasz 455 YW pogoni za duchemDĄBROWA GÓRNICZAM00:00:0000:01:2000:03:0502:13:0004:10:59
475LACHERA Marek 455 XW pogoni za duchemKATOWICEM00:00:0000:01:1800:03:0602:12:5804:10:59
476ZIELIŃSKI Bartosz 528 YTT Szczecin VO maxTT SZCZECINM00:00:0000:02:0500:04:1602:17:1904:10:59
477SAMBOR Mariusz 165 YWUJEK BIEGAKATOWICEM00:00:0000:01:1100:02:5602:12:3104:11:07
478BEDNARCZYK Jacek 165 XWUJEK BIEGAMIKOŁÓWM00:00:0000:01:1000:02:5602:12:3904:11:07
479KRUPA Piotr 178 YBrat i JaCHODZIEŻM00:00:0000:01:1600:02:5502:15:4204:11:10
480KRUPA Sławomir 178 XBrat i JaCHODZIEŻM00:00:0000:01:1600:02:5502:15:4004:11:11
481SZYMAŃSKI Paweł 171 XPoznańskie kozłyPOZNAŃM00:00:0000:01:2100:03:1702:17:4204:11:18
482KUŚNIERZ Paweł 171 YPoznańskie kozłyPOZNAŃM00:00:0000:01:2100:03:1702:17:4304:11:19
483ZAWADZKI Mariusz 369 XKrakusyKRAKÓWM00:00:0000:03:0600:05:2602:20:1904:11:20
484ARTUR Żywczak 369 YKrakusyKRAKÓWM00:00:0000:03:0500:05:2502:20:1904:11:20
485KOCHANIAK Agnieszka 80 XSmashing Pąpkins - Matki DwieAKG ŁÓDŹ, SMASHING PĄPKINSK00:00:0000:02:0700:04:1702:19:2404:11:21
486SIWOŃ Ewa 80 YSmashing Pąpkins - Matki DwieSMASHING PĄPKINSK00:00:0000:02:0600:04:1702:19:2604:11:22
487JACHYM Marcin 212 XPathfindersLIBERTÓWM00:00:0000:02:5600:05:0902:19:1704:11:27
488MURAK Robert 212 YPathfindersŁĘCZNAM00:00:0000:02:5600:05:0902:19:1804:11:27
489TERCZYŃSKI Paweł 459 YORANGE POLSKA 2WARSZAWAM00:00:0000:01:4100:03:3502:18:3804:11:28
490JANIK Tomasz 459 XORANGE POLSKA 2HRUBIESZÓWM00:00:0000:01:4200:03:3502:18:3904:11:28
491MAJEWSKI Piotr 401 YMelex-JSC JasłoJASŁOM00:00:0000:00:3400:01:5802:17:4104:11:29
492WIĄCEK Marcin 401 XMelex-JSC JasłoJASŁOM00:00:0000:00:3700:01:5802:17:4004:11:30
493SOŁODUCHA Hubert 314 XJW 4115GLIWICEM00:00:0000:02:1100:04:0502:16:2804:11:37
494URBAŃSKI Daniel 314 YJW 4115JW 4115M00:00:0000:02:1100:04:0502:16:2804:11:37
495BARANOWSKI Jacek 593 XJacekBiega Running Team / MotivatoJACEKBIEGA RUNNING TEAMM00:00:0000:02:2600:04:2602:17:4504:11:42
496KNOLL Leszek 593 YJacekBiega Running Team / MotivatoMOTIVATOM00:00:0000:02:2500:04:2502:17:4604:11:43
497BENESZ Robert 227 XCzar DziewictwaRZESZÓWM00:00:0000:01:5500:03:5502:15:1404:11:48
498MALISZEWSKI Jacek 227 YCzar DziewictwaWARSZAWAM00:00:0000:01:5600:03:5502:15:1504:11:48
499KANIA Krzysztof 312 YSzczęściarzeBIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:01:1400:03:0402:17:0704:11:49
500WOJTYŁA Szymon 312 XSzczęściarzeBIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:01:1500:03:0502:17:0904:11:52
501WRÓBLEWSKI Andrzej 113 YRzeszowskie EndorfinyGAZELE I GEPARDYM00:00:0000:01:1800:03:0302:12:5704:11:55
502AUGUSTYŃSKA Jolanta 113 XRzeszowskie EndorfinyGAZELE I GEPARDYK00:00:0000:01:1800:03:0302:12:5504:11:55
503WARMIŃSKI Marcin 689 XENTRE.PL TeamENTRE.PL TEAM M00:00:0000:00:5100:02:3102:15:4404:12:05
504KOSTRZEWSKA Justyna 689 YENTRE.PL TeamENTRE.PL TEAM K00:00:0000:00:5100:02:3102:15:4304:12:05
505ORGAN Jakub 639 XJak Mustangi!PROJEKT_HARDKORRRM00:00:0000:01:4000:03:3802:20:0504:12:12
506LESZCZUK Justyna 639 YJak Mustangi!PROJEKT_HARDKORRRK00:00:0000:01:4100:03:3702:20:0504:12:12
507KUBASIK Łukasz 663 Y "przed zawałem"PRZEMYŚLM00:00:0000:00:3300:01:5202:07:3304:12:13
508PODOLAK Zbigniew 663 X "przed zawałem"PRZEMYŚLM00:00:0000:00:3300:01:5202:07:3104:12:13
509PYTEL Paweł 29 XCommando PytleGDAŃSKM00:00:0000:00:5700:02:3602:08:1504:12:15
510JÓZEFCZYK Tomasz 275 XPosmakuj Run TeamKROSNOM00:00:0000:01:1000:02:5202:14:1504:12:15
511PYTEL Marcin 29 YCommando PytleGDAŃSKM00:00:0000:00:5600:02:3602:08:1204:12:16
512KOŚCIUK Łukasz 435 YPatałachów DwóchAZS UMCS LUBLINM00:00:0000:01:0000:02:4502:10:2104:12:17
513GOŹDZIENIAK Sobiesław 435 XPatałachów DwóchAZS UMCS LUBLINM00:00:0000:01:0000:02:4502:10:2204:12:17
514KOKOCIŃSKI Wojciech 606 XKata guruma/vega runnerKATA GURUMA/VEGA RUNNERM00:00:0000:01:3900:03:3802:15:5804:12:18
515LICHWA Grzegorz 606 YKata guruma/vega runnerKATA GURUMA/VEGA RUNNERM00:00:0000:01:3900:03:3802:15:5904:12:18
516KOPP Rafał 196 XŚwiątnickie JaszczębieM00:00:0000:00:3004:12:21
517PACZESNY Janusz 50 XSzybcy i PiękniŁÓDŹM00:00:0000:01:0300:02:3802:11:2104:12:23
518MICHAŁOWSKI Maciej 50 YSzybcy i PiękniŁKW ŁÓDŹM00:00:0000:01:0300:02:3702:11:2104:12:23
519KOSTKA Janusz 275 YPosmakuj Run TeamKROSNOM00:00:0000:01:0900:02:5302:14:1404:12:24
520BRUŚ Marcin 81 XSaska WARSZAWAM00:00:0000:01:4000:03:2602:18:4604:12:25
521KUBIK Józef 81 YSaska WARSZAWAM00:00:0000:01:3900:03:2602:18:4704:12:25
522REDZIAK Łukasz 695 XWkurw_teamWKURW_TEAMM00:00:0000:00:5400:02:3302:11:3904:12:27
523KOWALSKA Małgorzata 695 YWkurw_teamWKURW_TEAMK00:00:0000:00:5400:02:3302:11:3904:12:27
524BIAŁY Maciej 347 YCA Broker/Sport KlinikaCZECHOWICE-DZIEDZICEM00:00:0000:02:1400:04:2302:11:4304:12:30
525MAŁYSZ Henryk 347 XCA Broker/Sport KlinikaCZECHOWICE-DZIEDZICEM00:00:0000:02:1500:04:2302:11:4404:12:30
526WITCZAK Jolanta 532 XZabiegani LusówkoK00:00:0000:01:5600:03:4802:14:5704:12:34
527RATAJCZAK Rajmund 532 YZabiegani LusówkoM00:00:0000:01:5600:03:4902:14:5904:12:35
528BUJAK Paweł 681 YCisowianka Team PLCISOWIANKAM00:00:0000:01:5300:03:5202:17:2804:12:38
529BUJAK Kamil 681 XCisowianka Team PLCISOWIANKAM00:00:0000:01:5300:03:5102:17:2704:12:38
530ASPERSKI Michał 509 XAdventure24KALISZM00:00:0000:02:2500:04:2902:20:0704:12:42
531PIOTR Kurpika 509 YAdventure24OPATOWEKM00:00:0000:02:2500:04:3102:20:1304:12:43
532SIENKIEWICZ Piotr 660 XtrabantSTJM00:00:0000:01:5400:03:5402:14:1104:12:45
533TRZPIL Maciej 660 YtrabantKWWM00:00:0000:01:5400:03:5402:14:0804:12:45
534SOJKA Adam 49 XBBL - BIEGATON MikołówMIKOŁÓWM00:00:0000:01:1700:03:0802:26:2304:12:46
535KOWALCZYK Adam 49 YBBL - BIEGATON MikołówMIKOŁÓWM00:00:0000:01:1800:03:0802:26:2304:12:46
536FABIŃSKI Marcin 12 XM&M GrudziądzGRUDZIĄDZM00:00:0000:02:4300:04:5402:15:5204:13:01
537ZYGMUNT Marcin 12 YM&M GrudziądzGRUDZIĄDZM00:00:0000:02:4300:04:5502:15:5304:13:01
538CHOJECKI Dariusz 286 XKEREZA LUBLINKEREZA LUBLINM00:00:0000:01:0900:02:5502:16:2604:13:05
539FILIP Paweł 286 YKEREZA LUBLINKEREZA LUBLINM00:00:0000:01:0900:02:5502:16:2704:13:06
540KUBIENIEC Grzegorz 595 XEkoLogikGLIWICEM00:00:0000:01:4500:03:3602:10:2904:13:07
541ZĄBEK Paweł 129 YŻywcem ZabieganiBIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:01:0600:02:5002:18:4304:13:07
542BEDNARZ Bogdan 129 XŻywcem ZabieganiŻYWIECM00:00:0000:01:0600:02:5102:18:4204:13:08
543LASKOWSKI Tomasz 595 YEkoLogikGLIWICEM00:00:0000:01:4600:03:3502:10:3104:13:11
544ŁANKIEWICZ Daniel 666 XCONKRET Running TeamTORUŃM00:00:0000:02:5900:05:1902:18:1004:13:12
545BUCZEL Michał 666 YCONKRET Running TeamTORUŃM00:00:0000:02:5900:05:1802:18:1104:13:13
546GMITEREK Tomasz 34 YSzwagryLBLLUBLINM00:00:0000:02:0600:04:0202:16:4504:13:27
547SZPINDA Sebastian 34 XSzwagryLBLBIŁGORAJM00:00:0000:02:0600:04:0302:16:4204:13:27
548BILSKI Przemysław 649 XNTT TRIADANTT TRIADAM00:00:0000:02:0100:04:0402:18:4904:13:28
549SKROK Dariusz 649 YNTT TRIADANTT TRIADAM00:00:0000:02:0000:04:0302:18:4904:13:28
550KLIMCZAK Marek 600 YGB Gwarek Tarnowskie GóryGB GWAREK TARNOWSKIE GÓRYM00:00:0000:01:2300:03:1602:17:3904:13:56
551KOZICKI Jacek 600 XGB Gwarek Tarnowskie GóryGB GWAREK TARNOWSKIE GÓRYM00:00:0000:01:2300:03:1702:17:3804:13:56
552RYCYK Grzegorz 315 XZadzieram kiece i leceKRASNYSTAW BIEGAM00:00:0000:01:3200:03:2602:14:3404:13:59
553PIECH Adam 315 YZadzieram kiece i lecePORANNY PATROLM00:00:0000:01:3400:03:2602:14:3504:14:01
554FYDA Piotr 377 XOBY TALALAKROSNOM00:00:0000:02:2300:04:3402:20:3004:14:18
555DREGER Dariusz 596 YŁysinki i brzuszkiGORZÓW WLKP.M00:00:0000:02:0100:04:0002:19:3004:14:19
556CIEŚLA Wojciech 596 XŁysinki i brzuszkiWARSZAWAM00:00:0000:02:0200:03:5902:19:3104:14:19
557DĘBIEC Karina 377 YOBY TALALARYMANÓWK00:00:0000:02:2300:04:3402:20:3004:14:19
558TOSIEK Sylwester 405 YFit&LazyM00:00:0000:02:2600:04:2302:16:3004:14:52
559ZAKRZEWSKI Piotr 405 XFit&LazyM00:00:0000:02:2600:04:2802:16:3104:14:53
560RUPNIEWSKI Tomasz 483 XInżynier MamońM00:00:0000:02:0300:04:1502:17:5204:14:57
561MICHALAK Mariusz 483 YInżynier MamońM00:00:0000:02:0300:04:1402:17:5204:14:57
562CIEPŁY Michał 37 YBrowerzyści BłonieBŁONIEM00:00:0000:01:3700:03:3402:19:5904:15:13
563KRZESZOWSKI Dariusz 37 XBrowerzyści BłonieBŁONIEM00:00:0002:19:5904:15:14
564RATKOWSKI Wojciech 175 XAWFiS/GUMed Gdańsk M00:00:0000:00:4400:02:3502:24:2404:15:15
565WOŁYNIEC Wojciech 175 YAWFiS/GUMed Gdańsk M00:00:0000:00:4400:02:3502:24:2004:15:15
566DOMARADZKA Violetta 717 XRun Vegan TeamRUN VEGAN TEAMK00:00:0000:00:4600:02:2302:17:3704:15:17
567ZAKRZEWSKI Robert 717 YRun Vegan TeamRUN VEGAN TEAMM00:00:0000:00:4600:02:2302:17:3704:15:17
568JĘDRZEJOWSKA-DEC Anna 1 XO skrzynkę piwaK00:00:0000:01:5700:03:5502:16:3904:15:26
569MĄCZKA Bronisław 1 YO skrzynkę piwaM00:00:0000:01:5700:03:5502:16:3804:15:26
570SOWA Jacek 721 YACTIV MEDIA.PLM00:00:0000:00:4000:02:0502:10:2804:15:29
571CZMOK Rafał 721 XACTIV MEDIA.PLM00:00:0000:00:3900:02:0402:10:2504:15:29
572PIOTROWSKI Maciej 407 XUltramaraton PodkarpackiRZESZÓWM00:00:0000:01:0400:02:4702:12:2104:15:33
573BASTIAN Jacek 407 YUltramaraton PodkarpackiSOPOTM00:00:0000:01:0400:02:4702:12:2004:15:33
574ŚWIERCZEK Grzegorz 670 YMAGRM00:00:0000:01:4000:03:4002:20:1804:15:39
575KOZŁOWSKA Marta 670 XMAGRK00:00:0000:01:4000:03:4002:20:1804:15:40
576LESZCZYŃSKI Maciek 55 YM&M'sBIELSKO BIAŁAM00:00:0000:01:3800:03:3502:22:4004:15:46
577BĄK Marek 55 XM&M'sTARNOWSKIE GÓRYM00:00:0000:01:3900:03:3602:22:4104:15:47
578TURLEJ Wojtek 487 XPiwoszeWICZYCEM00:00:0000:01:4200:03:4002:14:4404:15:55
579OSMANOWSKI Piotr 487 YPiwoszeKST WŁÓKNIARZM00:00:0000:01:4200:03:4002:14:4504:15:55
580ALBERSKI Przemysław 217 XKluAl WarsawWARSZAWAM00:00:0000:02:0900:04:1502:15:3504:15:57
581KLUSKA Piotr 217 YKluAl WarsawWARSZAWAM00:00:0000:02:1000:04:1502:15:3804:15:59
582TUROSZ Zbigniew 469 Xbiegusiem.plLEŻAJSKM00:00:0000:02:3300:04:4402:18:3004:16:22
583PIKOR Jacek 469 Ybiegusiem.plBIEGUSIEM.PLM00:00:0000:02:3200:04:4302:18:2804:16:22
584BARANOWSKI Michał 619 YMoralni ZwyciezcyWARSZAWAM00:00:0000:02:2100:04:3602:20:4504:16:25
585KATNER Cezary 619 XMoralni ZwyciezcyWYSZKÓWM00:00:0000:02:2200:04:3502:20:4504:16:25
586MATUSZEWICZ Ewa 183 Xewa i marzkaKONDYCJAK00:00:0000:01:3300:03:2102:16:2504:16:32
587OPOWICZ Marzena 183 Yewa i marzkaACTIVSPORTSK00:00:0000:01:3400:03:2102:16:2404:16:32
588ŻUBIŃSKI Piotr 688 YRMGWARSZAWAM00:00:0000:00:5800:02:3802:12:3404:16:38
589RYBIŃSKI Kamil 145 XWariat Tri-fun TeamOSTRÓDAM00:00:0000:01:4200:03:3302:10:1604:16:52
590GRENDZIŃSKI Andrzej 145 YWariat Tri-fun TeamOSTRÓDAM00:00:0000:01:4200:03:3502:10:1704:16:52
591PILICH Łukasz 177 Ycafe+co delikomat.plBIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:00:3400:01:5902:20:2504:17:00
592PASZEK Marcin 177 Xcafe+co delikomat.plBIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:00:3500:01:5902:20:2004:17:00
593ZAREMBA Marek 123 YKAMIKADZEŁĘKA MROCZEŃSKAM00:00:0000:02:3500:04:5702:25:1004:17:06
594KUPCZAK Grzegorz 123 XKAMIKADZEMROCZEŃM00:00:0000:02:3500:04:5702:25:1104:17:06
595JĘDRZEJUK Robert 43 YRun Forrest 2WARSZAWAM00:00:0000:01:4700:03:3202:17:5804:17:13
596SERWIN Marcin 43 XRun Forrest 2WARSZAWAM00:00:0000:01:4700:03:3102:18:0004:17:13
597PODGÓRSKI Sebastian 688 XRMGWARSZAWAM00:00:0000:00:5800:02:3902:12:3404:17:17
598KAŃKA Mirosław 264 XWybiegane mamy :)BALICEM00:00:0000:01:5400:03:5302:23:2104:17:20
599PÓŁTORAK Stanisław 264 YWybiegane mamy :)SIERAKÓWM00:00:0000:01:5300:03:5302:23:2104:17:20
600GROT Tomasz 551 XSkalny TeamM00:00:0000:00:3700:02:0402:09:3104:17:26
601WOJTAS Daniel 551 YSkalny TeamM00:00:0000:00:3800:02:0402:09:3804:17:35
602CZUBA Adam 448 YBodyKineticKM TRUCHCIK ŁUBIANKAM00:00:0000:02:4600:05:0302:22:3004:17:48
603RAJZER Mariusz 448 XBodyKineticM00:00:0000:02:4600:05:0302:22:3004:17:48
604BOROWSKA Dorota 328 Ywkurw_teamWKURW_TEAMK00:00:0000:01:5100:03:5202:18:2004:17:49
605JAKUB Abramczuk 328 Xwkurw_teamWKURW_TEAMM00:00:0000:01:5100:03:5302:18:2304:17:49
606GAŚ Piotr 373 YHumanSport | runningbastards.plSKOCZÓWM00:00:0000:03:1200:05:3702:21:0904:17:50
607KONDAS Arkadiusz 373 XHumanSport | runningbastards.plSKOCZÓWM00:00:0000:03:1200:05:3702:21:1104:17:50
608BALTYN Jacek 488 YUKA OILPRUSZKÓWM00:00:0000:00:4600:02:1702:15:2904:18:07
609BAZAŁA Maciej 488 XUKA OILWARSZAWAM00:00:0000:00:4600:02:1702:15:2804:18:07
610POLUS Tomasz 58 XSłynni KenijczycySŁYNNI KENIJCZYCYM00:00:0000:02:1600:04:1202:15:3104:18:08
611GODLEWSKI Tomasz 58 YSłynni KenijczycySŁYNNI KENIJCZYCYM00:00:0000:02:1600:04:1302:15:3104:18:09
612SPYCHAŁA Paweł 431 YWeterynarzePLEWISKAM00:00:0000:02:0100:04:0402:18:4404:18:11
613BORSIAK Krzysztof 431 XWeterynarzePLEWISKAM00:00:0000:02:0200:04:0402:18:4504:18:12
614KRAWCZYK Karolina 68 XNarwani SceptycyWARSZAWAK00:00:0000:01:3600:03:3602:23:2204:18:55
615KRAWCZYK Michał 68 YNarwani SceptycyWARSZAWAM00:00:0000:01:3700:03:3602:23:2204:18:56
616MACHUL Ewa 22 XBoot Camp POlskaBOOT CAMP POLSKAK00:00:0000:02:3900:04:5602:20:2504:18:56
617PŁÓCIENNICZAK Jakub 22 YBoot Camp POlskaBOOT CAMP POLSKAM00:00:0000:02:3900:04:5502:20:2604:18:57
618GAŁECKI Rafał 249 YByle przed DyrektoremNOWOGARDM00:00:0000:00:4200:02:1002:15:2404:19:07
619SŁOMIAK Marian 249 XByle przed DyrektoremGRUDZIĄDZM00:00:0000:00:4200:02:1202:15:2504:19:08
620FIEGA Ryszard 169 YPiagor2015MARATON GORLICE- FESTIWAL BIEGOWY KRYNICAM00:00:0000:00:3300:01:5202:13:5604:19:13
621NIZIOŁ Marian 169 XPiagor2015MARATON GORLICEM00:00:0000:00:3300:01:5302:13:5004:19:13
622WIKTORSKI Błażej 480 XNaganiaczePOZNAŃM00:00:0000:02:5000:04:5802:20:1004:19:18
623JAKÓBCZYK Martyna 480 YNaganiaczePOZNAŃK00:00:0000:02:5000:04:5702:20:1104:19:18
624ŻYCHLIŃSKI Miłosz 274 XBoscy ŻigoloŁÓDŹM00:00:0000:00:5200:02:3202:19:1904:19:28
625JAWORSKI Daniel 295 YBaba Na Niedźwiedziu ,)TIME4RUNNINGM00:00:0000:02:4100:05:0002:19:5704:19:29
626WYPYCH Arkadiusz 274 YBoscy ŻigoloPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM00:00:0000:00:5200:02:3202:19:2204:19:29
627PIETRUSZCZAK Agnieszka 295 XBaba Na Niedźwiedziu ,)TIME4RUNNINGK00:00:0000:02:4100:05:0002:19:5604:19:30
628MOWNY Adam 476 YORANGE POLSKA 4ORANGE POLSKSAM00:00:0000:01:0100:02:4402:17:2604:19:35
629MĄDRZYK Marek 476 XORANGE POLSKA 4ORANGE POLSKSAM00:00:0000:01:0100:02:4402:17:2604:19:36
630MAKOWSKA Olga 543 XCarioca TeamKUŹNIA TRIATHLONUK00:00:0000:02:1900:04:2502:22:2804:19:37
631PIĘTA Bartłomiej 543 YCarioca TeamKUŹNIA TRIATHLONUM00:00:0000:02:2000:04:2502:22:2904:19:37
632DERWICH Łukasz 589 XGOPR Bieszczady 03SANOKM00:00:0000:02:1400:04:2102:20:2804:19:48
633BARCZENTEWICZ Przemysław 589 YGOPR Bieszczady 03SANOKM00:00:0000:02:1500:04:2002:20:3104:19:49
634ZOK Karol 45 XKA-RO TeamM00:00:0000:02:2800:04:4002:18:3504:19:56
635DYLEWSKI Paweł 36 YFizjo-Sport ŁęcznaŁĘCZNAM00:00:0000:01:1200:02:5802:18:2404:19:57
636KOŁODZIEJCZYK Maciej 36 XFizjo-Sport ŁęcznaŁĘCZNAM00:00:0000:01:1200:02:5802:18:2704:19:57
637OSINSKI Robert 45 YKA-RO TeamM00:00:0000:02:2800:04:4002:18:3604:19:57
638MARZEC Krzysztof 671 YSaperzy alfaTERESZPOLM00:00:0000:01:2000:03:0902:18:5104:19:59
639PILECKI Adam 671 XSaperzy alfaRADOMYŚL NAD SANEMM00:00:0000:01:2000:03:1002:18:5504:20:02
640KRZYŻAK Edward 290 YLos BieganerosLOS BIEGANEROSM00:00:0000:02:0100:04:0102:18:2104:20:22
641FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka 290 XLos BieganerosLOS BIEGANEROSK00:00:0000:02:0000:04:0102:18:2204:20:22
642WIKTOROWICZ Tomasz 380 XDamy Rade!WROCŁAWM00:00:0000:02:4800:05:0702:26:5004:20:27
643KOWAL Adam Bogusław 380 YDamy Rade!JELCZ-LASKOWICEM00:00:0000:02:4800:05:0802:26:5204:20:28
644GŁOWACKI Jordan 694 XARGONAUCIJW 4115M00:00:0000:03:2100:05:4702:20:2004:20:29
645BORZYSTOWSKI Patryk 694 YARGONAUCIWIDZIALNI.PLM00:00:0000:03:2100:05:4702:20:2104:20:30
646BUKALSKI Zbigniew 473 XDreptacze z LuboniaLUBOŃM00:00:0000:01:0600:02:5002:17:5104:20:40
647ROZYNEK Dariusz 546 YZieliniec TeamPOZNAŃM00:00:0000:03:0200:05:2402:23:2304:20:41
648KONDASZEWSKI Dariusz 546 XZieliniec TeamPIOTRKÓW TRYB.M00:00:0000:03:0200:05:2302:23:2304:20:41
649NAGIERSKI Łukasz 473 YDreptacze z LuboniaLUBOŃM00:00:0000:01:0600:02:5002:17:4904:20:41
650PROSZOWSKI Piotr 151 YSKB Stalowa WolaSKB STALOWA WOLAM00:00:0000:02:5000:05:0902:26:0404:20:58
651SZWED Andrzej 151 XSKB Stalowa WolaSKB STALOWA WOLAM00:00:0000:02:5000:05:1102:26:0304:20:59
652ZIĘTEK Marcin 514 YKUMITEJAWORZNOM00:00:0000:01:0900:02:4902:17:1404:21:08
653ZIĘTEK Ireneusz 514 XKUMITEJAWORZNOM00:00:0000:01:0800:02:4802:17:1304:21:08
654WOŁCZEK Paweł 557 YZdolny Śląsk KB LEW LEGNICAM00:00:0000:02:1400:04:2302:23:1704:21:09
655SULEJ Kamil 557 XZdolny Śląsk KARPACZM00:00:0000:02:1400:04:2402:23:1604:21:10
656BOJKO Filip 32 XPan Psakomandosa i ZiomWARSZAWAM00:00:0000:02:2300:04:3702:28:4904:21:20
657SZYDŁOWSKA Małgorzata 32 YPan Psakomandosa i ZiomPIOTRKÓW TRYBUNALSKIK00:00:0000:02:2400:04:3702:28:4904:21:20
658KOS Tomasz 239 XUltra Beskid SportBIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:00:4800:02:2602:16:4804:21:27
659PAŚKO Rafał 531 YPrzemyski Klub BiegaczaPRZEMYSKI KLUB BIEGACZAM00:00:0000:00:4500:02:2202:18:1804:21:32
660KAŁA Maciej 510 YEkipa rzeźnikówCHEŁMEKM00:00:0000:03:0400:05:0802:25:3304:21:32
661ŻUK Marek 531 XPrzemyski Klub BiegaczaPRZEMYSKI KLUB BIEGACZAM00:00:0000:00:4500:02:2202:18:1604:21:32
662KARCZ Kuba 239 YUltra Beskid SportBUCZKOWICEM00:00:0000:00:4800:02:2602:16:5104:21:32
663DZIADOWIEC Łukasz 510 XEkipa rzeźnikówCHEŁMEKM00:00:0000:03:0400:05:0702:25:3304:21:33
664PACANOWSKI Robert 14 XWełnica BiegaGNIEZNOM00:00:0000:02:0300:04:0502:18:5604:21:54
665NOWAK Michał 14 YWełnica BiegaWEŁNICAM00:00:0000:02:0400:04:0502:18:5504:21:55
666PELPLIŃSKI Piotr 703 XKwidzyn Run / Intel RunnerSOPOTM00:00:0000:02:3900:04:5602:25:3604:21:57
667FIGURA Marcin 703 YKwidzyn Run / Intel RunnerKWIDZYNM00:00:0000:02:3900:04:5602:25:3704:21:57
668KUŹMA Karol 310 XYulo Run Team Siedlce IIYULO RUN TEAM SIEDLCEM00:00:0000:01:2900:03:2302:23:1204:22:07
669POWAŁKA Michał 310 YYulo Run Team Siedlce IIYULO RUN TEAM SIEDLCEM00:00:0000:01:2900:03:2302:23:1304:22:08
670BARTNIK Tomasz 139 YKuźnia TriathlonuPOZNAŃM00:00:0000:01:5100:03:4802:18:0404:22:10
671REMLEIN Katarzyna 139 XKuźnia TriathlonuPOZNAŃK00:00:0000:01:5100:03:4802:18:0304:22:11
672SZAFRANIEC Artur 338 YRunning shutdownsWARSZAWAM00:00:0000:02:4500:05:0302:23:2804:22:37
673DABULIS Jarosław 338 XRunning shutdownsWARSZAWAM00:00:0000:02:4600:05:0302:23:2904:22:37
674TYC Ryszard 498 YJAGUARYKRAKÓWM00:00:0000:03:0300:05:2802:25:0004:22:55
675JEWUŁA Mariusz 498 XJAGUARYKRAKÓWM00:00:0000:03:0300:05:2702:25:0104:22:55
676GARCON Łukasz 698 YTeam 2M00:00:0000:02:3700:04:4902:20:4104:22:58
677WRONA Mateusz 698 XTeam 2M00:00:0000:02:3700:04:5002:20:4004:22:58
678MROWIEC Michał 421 XPower Rade 1BOBROWIECM00:00:0000:00:5000:02:2102:19:0104:23:04
679NOVIKOV Vitaliy 421 YPower Rade 1MEDIOLANM00:00:0000:00:5000:02:2102:19:0204:23:04
680CYTRYNOWICZ Tomasz 273 YAliensSOLVITUR AMBULANDOM00:00:0000:03:0800:05:2902:27:0004:23:05
681ROGALA Rafał 273 XAliensSOLVITUR AMBULANDOM00:00:0000:03:0800:05:2902:27:0004:23:05
682PAŁKA Tomasz 399 XLuzyxRZESZÓWM00:00:0000:03:3400:06:0602:28:5404:23:17
683LASOTA Robert 399 YLuzyxRZESZÓWM00:00:0000:03:3500:06:0902:28:5504:23:18
684FARBISZEWSKI Marek 547 XORANGE POLSKA 5ORANGE POLSKAM00:00:0000:00:3600:02:0902:22:1904:23:23
685WYSOKIŃSKI Jerzy 547 YORANGE POLSKA 5ORANGE POLSKAM00:00:0000:00:3600:02:0902:22:2004:23:23
686AST Anna 225 XaKwadratNOWA SÓLK00:00:0000:01:3200:03:2002:18:1904:23:24
687SEPIOŁ Anna 225 YaKwadratPIŁAK00:00:0000:01:3100:03:2002:18:1804:23:24
688NOWAK Łukasz 556 YReprezentujSiebie.plSTRZYŻÓWM00:00:0000:01:3000:03:2302:22:3304:23:31
689GÓRA Tomasz 556 XReprezentujSiebie.plSTRZYŻÓWM00:00:0000:01:3000:03:2402:22:3204:23:32
690RUBIKOWSKI Jacek 194 YHarpaganyŻYRARDÓWM00:00:0000:02:4600:05:0202:32:0004:23:34
691PYSZKO Mariusz 194 XHarpaganyWOLA MIEDNIEWSKAM00:00:0000:02:4700:05:0202:32:0104:23:34
692KRUK Tomasz 538 XScyzorykiM00:00:0000:01:4400:03:4402:21:1204:23:35
693PYTEL Stanisław 538 YScyzorykiM00:00:0000:01:4400:03:4402:21:1804:23:38
694GĄSIEWSKI Paweł 280 XT-mobile Running TeamŁOMŻAM00:00:0000:00:2600:01:4602:17:0504:24:04
695JASTRZĘBSKI Krzysztof 280 YT-mobile Running TeamKATOWICEM00:00:0000:00:2700:01:4702:17:0504:24:05
696CZERWIAK Paweł 396 Xck teamKIELCEM00:00:0000:01:3700:03:3302:15:0604:24:06
697NOWAKOWSKI Mateusz 48 XCALiforniacyCIECHOCINEK / KM UMK TORUŃM00:00:0000:01:1700:03:0202:21:0204:24:11
698WRÓBLEWSKI Tomasz 48 YCALiforniacyALEKSANDRÓW KUJAWSKIM00:00:0000:01:1700:03:0302:21:0404:24:12
699ORLIKOWSKI Roman 40 YIPA Bydgoszcz/Pędzące ImadłaPĘDZĄCE IMADŁAM00:00:0000:01:2800:03:2002:25:2104:24:13
700SADOWSKI Jarosław 40 XIPA Bydgoszcz/Pędzące ImadłaIPA BYDGOSZCZM00:00:0000:01:2800:03:1902:25:2004:24:13
701LESIEWICZ Jarosław 574 YORANGE POLSKA 7ORANGE POLSKAM00:00:0000:00:3700:02:1002:24:0804:24:15
702WESOŁOWSKA Katarzyna 574 XORANGE POLSKA 7ORANGE POLSKAK00:00:0000:00:3700:02:1002:24:0704:24:15
703ZIELIŃSKI Michał 355 XSpartanie DzieciomSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:03:0700:05:1902:26:3904:24:41
704RUDKOWSKI Piotr 355 YSpartanie DzieciomSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:03:0700:05:1902:26:4004:24:42
705MŁODZIKOWSKI Rafał 250 XSłynni KenijczycyM00:00:0000:02:5800:05:2202:26:3904:24:43
706KIERZKOWSKI Rafał 250 YSłynni KenijczycyM00:00:0000:02:5800:05:2102:26:3804:24:43
707WIŚNIEWSKI Artur 209 XINTROM00:00:0000:02:5300:04:4302:26:1104:24:50
708BONDARCZUK Igor 209 YINTROM00:00:0000:02:5300:04:4302:26:1004:24:51
709WASZCZYK Bernard 569 YBeKaCZEWARSZAWAM00:00:0000:01:0300:02:5302:20:5904:24:56
710KARPA Katarzyna 569 XBeKaCZEWARSZAWAK00:00:0000:01:0300:02:5302:21:0104:24:58
711ŻOCHOWSKI Piotr 398 XDZIDA TEAMPROMYK CIECHANÓWM00:00:0000:01:1600:03:0502:20:0804:24:59
712BUDZICH Wojciech 398 YDZIDA TEAMPROMYK CIECHANÓWM00:00:0000:01:1700:03:0502:20:0804:25:00
713ŁASTOWSKI Waldemar 541 X4RUN Team4RUN TEAM PIŁAM00:00:0000:03:2400:05:5502:28:3504:25:01
714JAREMA Marek 541 Y4RUN Team4RUN TEAM KRAKÓWM00:00:0000:03:2400:05:5502:28:3604:25:02
715JASIŃSKI Krzysztof 298 YGRUBE KORZENIELUBLINM00:00:0000:01:3800:03:3702:23:1904:25:09
716ADYNOWSKI Łukasz 298 XGRUBE KORZENIELUBLINM00:00:0000:01:3900:03:3602:23:1904:25:09
717PACIOREK Piotr 511 XPolsat BiegaWARSZAWAM00:00:0000:02:4300:04:5702:26:4704:25:28
718PIOTROWSKI Paweł 426 YPROTONGOSTYŃM00:00:0000:02:2500:04:3702:20:4904:25:28
719TYRALSKI Dominik 511 YPolsat BiegaWARSZAWAM00:00:0000:02:4300:04:5702:26:4604:25:28
720MARCINKOWSKI Przemysław 426 XPROTONGOSTYŃM00:00:0000:02:2600:04:3602:20:5404:25:28
721NIEMIRO Dominika 197 YJagodowo-Kalinowy TEAMPOLICEK00:00:0000:01:5700:03:5702:27:3004:25:35
722NIEMIRO Paweł 197 XJagodowo-Kalinowy TEAMPOLICEM00:00:0000:01:5700:03:5702:27:2904:25:36
723ŁAZAREK Daniel 604 XKrupówki na MonciakuSOPOTM00:00:0000:01:0300:02:5202:21:0904:26:33
724DOMAŃSKA Ewelina 604 YKrupówki na MonciakuZAKOPANEK00:00:0000:01:0200:02:5202:21:0904:26:33
725SURMACZ Paweł 709 XGOPR BIESZCZADY M00:00:0000:01:5900:04:0002:19:3404:26:53
726SKUZA Hubert 709 YGOPR BIESZCZADY M00:00:0000:02:0002:19:3504:26:56
727WRZOSEK Szymon 376 XWrzoskiM00:00:0000:03:2600:06:0002:26:1904:26:58
728OLEŃSKI Paweł 327 YniedozabieganiaRUN RUCIANE-NIDAM00:00:0000:01:3600:03:3102:23:5104:26:58
729KUROWSKI Kuba 327 XniedozabieganiaHELBEJ PUŁAWYM00:00:0000:01:3700:03:3102:23:5304:26:58
730HERMAN Paweł 376 YWrzoskiM00:00:0000:03:2600:06:0002:26:1804:26:58
731KORDECKI Bartłomiej 101 Ybrzesko sofa squad BRZESKOM00:00:0000:02:1100:04:1902:25:5004:27:15
732KORDECKA Anna 101 Xbrzesko sofa squad K00:00:0000:02:1100:04:1902:25:5304:27:18
733BIL Marcin 263 XGórale świętokrzyscyKIELCEM00:00:0000:00:3900:02:0702:20:4704:27:19
734MAZURKIEWICZ Mariusz 263 YGórale świętokrzyscyKIELCEM00:00:0000:00:3800:02:0702:20:5104:27:20
735KIERENKO Paweł 86 XSONSIEDZIWARSZAWAM00:00:0000:02:2900:04:4302:29:4304:27:29
736KRAWCZYK Marcin 86 YSONSIEDZIWARSZAWAM00:00:0000:02:2900:04:4302:29:4304:27:29
737PIÓRECKI Michał 500 YTarahumaraM00:00:0000:02:0200:04:0502:31:3204:27:31
738PUSKARCZYK Wojciech 500 XTarahumaraM00:00:0000:02:0200:04:0602:23:4604:27:33
739ŻURAWSKI Kamil 140 YChłopaki od MarianaM00:00:0000:01:0300:02:4802:20:3504:28:03
740CIEŚLAK Marek 582 XPędziwiatryWARSZAWAM00:00:0000:03:5600:05:5302:27:1104:28:04
741MAZUREK Robert 582 YPędziwiatryLUBLIN/ PLASTIC OMNIUMM00:00:0000:03:5600:05:5302:27:0804:28:04
742KAPUŚCIK Jakub 140 XChłopaki od MarianaKATOWICEM00:00:0000:01:0300:02:4802:20:4404:28:15
743GAŁĘZIA Grzegorz 102 YSpartanie DzieciomSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:02:2700:04:3902:28:4104:28:17
744KOŁKOWSKI Andrzej 102 XSpartanie DzieciomSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:02:2600:04:4002:28:4104:28:17
745DYCZKA Robert 131 YPATOLOGIA BYTOM RUNBYTOMM00:00:0000:00:5000:02:2902:14:3004:28:18
746STEPAK Włodek 680 XAktywni KoninAKTYWNI KONINM00:00:0000:02:0500:04:0902:26:1704:28:19
747ROSÓŁ Rafał 131 XPATOLOGIA BYTOM RUNBYTOMM00:00:0000:00:5000:02:2902:14:3104:28:19
748PILARSKI Jacek 680 YAktywni KoninAKTYWNI KONINM00:00:0000:02:0500:04:0802:26:1604:28:20
749SUSZ Artur 400 XDOSAKRAKÓWM00:00:0000:01:2700:03:1802:24:3204:28:32
750ORNATOWSKI Dariusz 400 YDOSAKRAKÓWM00:00:0000:01:2700:03:1802:24:3304:28:33
751GWIZDAK Justyna 345 YWater TeamRZESZÓWK00:00:0000:02:5400:05:1402:26:2804:28:34
752MAMLA Zbigniew 634 YWild runnersTRUCHT TARCHOMIN TEAMM00:00:0000:01:2400:03:1502:22:5104:28:41
753SZCZEPAŃSKI Paweł 634 XWild runnersBIEGAM NA TARCHOMINIEM00:00:0000:01:2400:03:1602:22:5004:28:41
754SIKORA Jacek 345 XWater TeamRZESZÓWM00:00:0000:02:5400:05:1402:26:2704:28:43
755BUSZEWSKI Jakub 248 YNo Pie No Sledgehammer TeamWARSZAWAM00:00:0000:02:1100:04:2102:29:1404:28:48
756RUSZNIAK Piotr 248 XNo Pie No Sledgehammer TeamPIASECZNOM00:00:0000:02:1100:04:2102:29:1504:28:48
757PTAK Radosław 13 YTrenujemy na hołdachKATOWICEM00:00:0000:02:3200:04:4502:29:4204:28:49
758ORŁÓW Jakub 13 XTrenujemy na hołdachTYCHYM00:00:0000:02:3200:04:4602:29:4004:28:49
759MALISZEWSKA Marta 167 Ymarta i witekORTOREH TEAMK00:00:0000:02:2700:04:3802:24:2804:29:02
760SZABELAK Witek 167 Xmarta i witekORTOREH TEAMM00:00:0000:02:2800:04:3802:24:2904:29:02
761KUZIMSKI Aleksander 44 Xsalto mortalesGDAŃSKM00:00:0000:01:5600:04:0202:29:0404:29:09
762MOŁDAWA Wojciech 44 Ysalto mortalesGDAŃSKM00:00:0000:01:5600:04:0202:29:0304:29:09
763POSKROBKO Jarosław 268 XPoweradeTeamPOWERADETEAMM00:00:0000:02:4800:05:0402:28:5304:29:15
764JANKOWSKI Sebastian 268 YPoweradeTeamPOWERADETEAMM00:00:0000:02:4700:05:0402:28:5204:29:15
765LEGOWSKI Jakub 484 XArka GdyniaGDYNIAM00:00:0000:01:1900:03:1002:29:2304:29:16
766MIODUSZEWSKI Paweł 74 YŁowcy KilometrówWARSZAWAM00:00:0000:02:2400:04:3602:24:0304:29:16
767ANNA Świerk 148 YNaturalnie JanowiceK00:00:0000:02:2100:04:2602:19:4304:29:17
768ŚWIERK Seweryn 148 XNaturalnie JanowiceM00:00:0000:02:2100:04:2702:19:4404:29:17
769DĄBROWSKI Zbigniew 74 XŁowcy KilometrówWOŁOMINM00:00:0000:02:2400:04:3602:24:0204:29:17
770LEGOWSKI Lukasz 484 YArka GdyniaGDYNIAM00:00:0000:01:1900:03:1002:29:2404:29:17
771SZWAJ Mariusz 287 YKresowiacyWŁODAWAM00:00:0000:01:4300:03:4302:26:5204:29:18
772JARZYNKA Krzysztof 287 XKresowiacyLUBLINM00:00:0000:01:4400:03:4302:26:5104:29:18
773POLAK Szymon 489 YKontuzjowaniKOSZALINM00:00:0000:01:1500:03:0502:22:3104:29:21
774BRYŁA Krzysztof 489 XKontuzjowaniM00:00:0000:01:1500:03:0502:23:1304:29:22
775MIKOŁAJCZYK Marcin 673 XPRZESPOLEWM00:00:0000:01:4700:03:3902:26:2404:29:28
776HARAŚ Karol 673 YPRZESPOLEWM00:00:0000:01:4900:03:4102:26:3704:29:28
777JÓZEFOWICZ Maciej 285 XSpokoiczek TeamKOZIEGŁOWYM00:00:0000:01:5800:03:5902:31:2304:29:35
778MAĆKOWIAK Paweł 285 YSpokoiczek TeamPOZNAŃM00:00:0000:01:5800:04:0002:31:2404:29:36
779ŚWIDEREK Jacek 198 YBo TakM00:00:0000:02:5900:05:2302:29:2904:29:47
780WYSTRYCHOWSKA Marzena 198 XBo TakM00:00:0000:02:5900:05:2302:29:3004:29:47
781SADKOWSKI Bartosz 693 XRUNMAGEDDONHURAGAN ŁBISKAM00:00:0000:02:1900:04:2802:29:4804:29:49
782SALA Paweł 693 YRUNMAGEDDONŁBISKA RUNMAGEDDONM00:00:0000:02:2000:04:3002:29:5204:29:50
783GMAJ Daniel 202 XAlnor GRÓJECM00:00:0000:03:0600:05:2902:26:5604:29:51
784MIKOWSKI Artur 202 YAlnor GRÓJECM00:00:0000:03:0600:05:2902:26:5804:29:51
785KOPACZ Dariusz 361 XSTO-nogi Milanówek JacekBiega Running TeamMILANÓWEKM00:00:0000:02:5700:05:1402:28:3404:29:51
786KOTKOWSKI Piotr 361 YSTO-nogi Milanówek JacekBiega Running TeamWARSZAWAM00:00:0000:02:5600:05:1302:28:3304:29:51
787WYWROT Grzegorz 322 Xwilk i zającM00:00:0000:03:3700:06:1102:29:4304:29:58
788BRZEZIŃSKI Michał 322 Ywilk i zającM00:00:0000:03:3700:06:1202:29:4204:29:59
789BARTOSZEK Mateusz 524 YDaszRunLUBLINM00:00:0000:02:3000:04:4402:29:3504:30:00
790BÓBSKI Michał 524 XDaszRunLUBLINM00:00:0000:02:3000:04:4302:29:3504:30:00
791ZEGAR Damian 633 XTeam ASA - Biegiem po ZdrowieROPCZYCEM00:00:0000:02:1700:04:2502:31:1604:30:05
792KASZA Jarosław 633 YTeam ASA - Biegiem po ZdrowieKREMPNAM00:00:0000:02:1600:04:2402:31:1604:30:07
793STRABEL Łukasz 64 YHARPAGAN KUYAVIABYDGOSZCZM00:00:0000:03:1000:05:3902:30:5904:30:08
794JASIENIECKI Rafał 64 XHARPAGAN KUYAVIABYDGOSZCZM00:00:0000:03:1000:05:3902:30:5804:30:08
795JĘDRZEJCZYK Agnieszka 370 YEwa & AgaK00:00:0000:02:1000:04:0902:22:1204:30:09
796POLAK Ewa 370 XEwa & AgaK00:00:0000:02:1000:04:1002:22:1304:30:09
797JANASIK Leszek 485 XTurbo Pruszków / STO-nogi MilanówekPRUSZKÓWM00:00:0000:02:5600:05:1302:28:2804:30:22
798PASTERNAK Teodor 485 YTurbo Pruszków / STO-nogi MilanówekPRUSZKÓWM00:00:0000:02:5700:05:1502:28:3004:30:23
799PLEŚNIAR Paweł 220 XNieformalny Klub TygryskówBIECZM00:00:0000:00:5800:02:4002:20:5704:30:48
800KĘDZIOR Robert 220 YNieformalny Klub TygryskówM00:00:0000:00:5700:02:4002:20:5804:30:49
801BOBIN Leszek 419 XTatusiowieWARSZAWAM00:00:0000:01:5800:04:0202:21:1604:30:51
802BŁOŃSKI Michał 419 YTatusiowieMORS-TEAMM00:00:0000:01:5800:04:0202:21:1504:30:51
803HOMAN Marta 602 YDelta szwadron supercool komando wilków alfaPOZNAŃK00:00:0000:02:3400:04:4802:36:5904:30:54
804ŻURAWSKI Tomasz 602 XDelta szwadron supercool komando wilków alfaPOZNAŃM00:00:0000:02:3400:04:4802:36:5904:30:54
805OSIKOWSKA Teresa 349 YKOSMALA TeamZAKOPANEK00:00:0000:00:3900:02:1002:27:4604:31:09
806KOSMALA Bartosz 349 XKOSMALA TeamKRAKÓWM00:00:0000:00:3900:02:1102:27:4504:31:09
807NIECZUJA-OSTROWSKA Anna 496 Ybez bólu nie ma prestiżuLESZNOK00:00:0000:01:3500:03:3202:26:5804:31:10
808SZCZEŚNIAK Dorota 496 Xbez bólu nie ma prestiżuDĄBRÓWKAK00:00:0000:01:3500:03:3202:26:5904:31:12
809FALKOWSKI Piotr 5 XJAGÓDKIKALIŃSKA TEAMM00:00:0000:01:3500:03:2902:29:1104:31:39
810RICHTER Franciszek 135 XZapierdalacze.pl 3ZAPIERDALACZE.PLM00:00:0000:01:1600:02:5802:22:2104:31:40
811WĄSOWSKA Jagoda 5 YJAGÓDKIKALIŃSKA TEAMK00:00:0000:01:3500:03:2902:29:1204:31:40
812TOMAN Janusz 135 YZapierdalacze.pl 3ZAPIERDALACZE.PLM00:00:0000:01:1500:03:0002:22:2704:31:40
813KĘPA Robert 652 XPWRKRADOMSKOM00:00:0000:01:3500:03:3002:31:4404:31:52
814WOJTASIK Przemysław 652 YPWRKM00:00:0000:01:3500:03:3102:31:4404:31:53
815KOZŁOWSKA Agnieszka 184 YŚwiętokrzyskie CzarowniceKKL KIELCE/BBM KIELCEK00:00:0000:02:0400:04:1202:21:3004:32:06
816JAMRÓZ Mariola 184 XŚwiętokrzyskie CzarowniceFITNESS KLUB TAOK00:00:0000:02:0300:04:1102:21:3104:32:06
817ROWIŃSKI Tomasz 190 YSąsiedzi TeamGOLIAT LEONCINM00:00:0000:02:4900:05:0702:29:4104:32:07
818JURKOWSKI Marcin 190 XSąsiedzi TeamEXATEL RUNNING TEAM M00:00:0000:02:4900:05:0602:29:4004:32:07
819LITWIN Daniel 408 XAsseco Dream TeamRZESZÓW M00:00:0000:01:0700:02:5702:32:0404:32:23
820BARTOSIEWICZ Bartek 408 YAsseco Dream TeamRZESZÓWM00:00:0000:01:0700:02:5702:32:0304:32:24
821LIPSKI Rafał 647 YLipa&RolfWARSZAWAM00:00:0000:03:1400:05:4102:33:1804:32:27
822BISKUP Rafał 647 XLipa&RolfWARSZAWAM00:00:0000:03:1400:05:4102:33:1704:32:28
823PAWLUK Daria 82 Ydo trzech razy sztukaWARSZAWAM00:00:0000:03:0400:05:2702:31:5004:32:35
824KOŁACZ Wojciech 82 Xdo trzech razy sztukaWARSZAWAM00:00:0000:03:0400:05:2702:31:5004:32:36
825MIKOŁAJCZYK Adam 397 XMJDOPMJDOPM00:00:0000:01:5400:03:5302:27:0704:33:15
826SZCZEPAŃSKI Sławomir 397 YMJDOPMJDOPM00:00:0000:01:5600:03:5302:27:1104:33:17
827SEWERYN Tomasz 462 XDzikusy z lasuKRAKÓWM00:00:0000:02:1600:04:2202:29:2804:33:29
828WOLAK Bartłomiej 462 YDzikusy z lasuNOWY SĄCZM00:00:0000:02:1600:04:2202:29:2804:33:30
829DARMOCHWAŁ Leszek 28 XAlina&LechoPOZNAŃM100:00:0000:01:0100:02:4502:20:2704:33:33
830BARTKOWIAK Alina 28 YAlina&LechoPOZNAŃK100:00:0000:01:0100:02:4502:20:2804:33:34
831MAKOWSKI Maciej 529 XNasniedogonią sezon czwartyWOLSZTYNM00:00:0000:01:5300:03:5602:26:5604:33:48
832DETKO Ewa 529 YNasniedogonią sezon czwartyCZĘSTOCHOWAK00:00:0000:02:1000:04:1402:26:5504:33:48
833BABIŃSKI Szymon 83 XBARELZABRZEM00:00:0000:01:4300:03:4002:25:0004:33:48
834SATERNUS Jacek 83 YBARELZABRZEM00:00:0000:01:4400:03:4102:24:5904:33:50
835GRZANECKI Rafał 386 XPier...NieBiegam:)WARSZAWAM00:00:0000:01:1500:03:0502:28:4304:33:54
836CHODKIEWICZ Tomasz 386 YPier...NieBiegam:)WARSZAWAM00:00:0000:01:1500:03:0502:28:3204:33:54
837ZAGDAŃSKI Robert 109 YFinisz RymanówMACHNÓWKAM00:00:0000:03:0900:05:3402:32:0004:33:55
838ŚLĄCZKA Arkadiusz 109 XFinisz RymanówFINISZ RYMANÓWM00:00:0000:03:0800:05:3402:31:5904:33:55
839WRÓBEL Łukasz 201 YŚwiński DuetKB BIAŁA BIEGAM00:00:0000:00:5900:02:4302:24:5604:33:56
840KOWALCZYK Rafał 201 XŚwiński DuetKODEŃM00:00:0000:00:5900:02:4402:24:5804:33:57
841RIEFF Tomasz 662 XTojtekWARSZAWAM00:00:0000:02:1100:04:1802:28:4504:34:19
842SZCZOŁEK Wojciech 662 YTojtekWARSZAWAM00:00:0000:02:0900:04:1802:28:4404:34:19
843PYRKOSZ Damian 427 XTupTup TeamRZESZÓWM00:00:0000:01:5400:03:5702:26:4304:34:22
844WYCZAWSKI Piotr 427 YTupTup TeamRZESZÓWM00:00:0000:01:5500:03:5702:26:4404:34:23
845RAK Łukasz 203 YKiŁ-aJASŁOM00:00:0000:02:4400:04:5902:25:1704:34:25
846CZEPIEL-RAK Katarzyna 203 XKiŁ-aJASŁOK00:00:0000:02:4400:05:0002:25:1604:34:25
847GELBERG Maciej 653 XFestiwal BiegowyM00:00:0000:03:2800:06:0102:31:0304:34:38
848BORKOWSKA Emilia 653 YFestiwal BiegowyK00:00:0000:03:2800:06:0102:31:0404:34:41
849WOLAŃSKI Witosław 6 YJeszcze Trochę -- TrójmiastoGDAŃSKM00:00:0000:01:3000:03:2402:28:2704:34:43
850MALIŃSKI Marek 6 XJeszcze Trochę -- TrójmiastoGDAŃSKM00:00:0002:28:5104:34:45
851MATYSZCZAK Sławomir 481 YBracia MRĘBIELICE KRÓLEWSKIEM00:00:0000:01:3100:03:1802:21:3604:34:52
852MATYSZCZAK Włodzimierz 481 XBracia MBRZEGM00:00:0000:01:3100:03:1902:21:3504:34:53
853ŚLIWIŃSKI Andrzej 439 YMIECHÓWMIECHÓWM00:00:0000:03:0900:05:3502:24:1504:34:57
854PORĘBA Eugeniusz 439 XMIECHÓWMIECHÓWM00:00:0000:03:1000:05:3702:24:1704:34:58
855KORZENIOWSKI Michał 358 XYulo RUn Team SiedlceYULO RUN TEAM SIEDLCEM00:00:0000:01:2800:03:2002:28:1404:35:31
856KOSIOREK Adam 358 YYulo RUn Team SiedlceMOKOBODYM00:00:0000:01:2800:03:2002:28:1504:35:32
857SOSNOWSKI Łukasz 403 YKITCHEN TEAMKRAKÓWM00:00:0000:03:0100:05:2902:31:5604:35:43
858BOROWSKI Rafał 403 XKITCHEN TEAMWARSZAWAM00:00:0000:03:0100:05:2902:31:5604:35:43
859KAJEWSKI Rafał 718 YRUN TIMES - TEAM IIŚREMM00:00:0000:02:5500:05:1602:33:1904:35:47
860SIKA Agnieszka 718 XRun Times – TEAM IIPSARSKIEK00:00:0000:02:5500:05:1602:33:1904:35:47
861JĄCZYŃSKI Paweł 700 XTeam 4M00:00:0000:01:5800:03:4702:21:5904:35:52
862BEDNARCZYK Jacek 700 YTeam 4M00:00:0000:01:5600:03:4602:21:5704:35:52
863GRĄDEK Tomasz 302 YJacTomM00:00:0000:02:3800:04:5302:29:5004:35:56
864BĄK Jacek 302 XJacTomM00:00:0000:02:3800:04:5402:29:5004:35:57
865ROSIŃSKI Rafał 452 YORANGE POLSKA 1ORANGE POLSKAM00:00:0000:03:0000:05:2502:31:1404:36:21
866SZCZEPAŃSKI Artur 452 XORANGE POLSKA 1ORANGE POLSKAM00:00:0000:03:0000:05:2502:31:1504:36:21
867JAMA Rafał 504 YWater TeamRZESZÓWM00:00:0000:03:0400:05:3002:35:0904:36:28
868GWIZDAK Bartosz 504 XWater TeamRZESZÓWM00:00:0000:03:0500:05:3202:35:0904:36:28
869MAZUREK Michał 75 YOrtoreh Skyrunning teamORTOREH TEAMM00:00:0000:01:4000:03:3802:25:4004:36:29
870PIOTROWSKI Andrzej 75 XOrtoreh Skyrunning teamORTOREH TEAMM00:00:0000:01:4000:03:3802:38:5704:36:29
871BRÓG Wojciech 313 YNie biegaj bo się spociszM00:00:0000:02:3400:04:4802:30:5804:36:39
872KOŚMIDER Tomasz 313 XNie biegaj bo się spociszM00:00:0000:02:3300:04:4802:30:5604:36:39
873WOLSKI Kamil 221 XMejdej: Biegam bo lubięBIEGAM NA TARCHOMINIEM00:00:0000:00:4200:02:1302:28:1904:36:50
874POTEMPSKI Paweł 221 YMejdej: Biegam bo lubięBIEGAM NA TARCHOMINIEM00:00:0000:00:4200:02:1302:28:2604:36:50
875SIKORA Tomasz 460 YFeelgoodZABIERZÓWM00:00:0000:01:5000:03:4902:26:1204:36:51
876ALEKSANDER Piotr 460 XFeelgoodKRAKÓWM00:00:0000:01:5000:03:5002:26:1504:36:51
877MICHALCZUK Dominik 544 XORANGE POLSKA 6ORANGE POLSKA 6M00:00:0000:03:0000:05:2302:28:3104:37:03
878KOT Robert 544 YORANGE POLSKA 6ORANGE POLSKA 6M00:00:0000:03:0000:05:2402:28:3304:37:04
879PARUZEL Artur 258 YTKTJTKTJM00:00:0000:01:2700:03:2102:27:0904:37:06
880DUBIK Marcin 258 XTKTJTKTJM00:00:0000:01:2700:03:2002:27:1004:37:07
881CELEJEWSKI Przemysław 330 XAlnorGRÓJECM00:00:0000:03:1100:05:3602:29:4604:37:08
882SUCHOWIECKI Wojciech 156 YGniezno & Olsztyn TEAMOLSZTYNM00:00:0000:00:4900:02:2302:24:2304:37:10
883CELEJEWSKI Józef, Stefan 330 YAlnorGRÓJECM00:00:0002:29:4404:37:10
884KRAUZE Tomasz 342 YWrocławskie MorsyWROCŁAWSKIE MORSYM00:00:0000:03:3500:06:0902:31:3104:37:10
885KOMÓR Wiesław 342 XWrocławskie MorsyWROCŁAWSKIE MORSYM00:00:0000:03:3500:06:1002:31:3204:37:11
886DANIELCZUK Paweł 321 XKto pierwszy ten lepszyAZS UMCS LUBLINM00:00:0000:00:5200:02:3602:26:0004:37:21
887DANIELCZUK Dominik 321 YKto pierwszy ten lepszyAZS UMCS LUBLINM00:00:0000:00:5200:02:3602:26:0104:37:21
888MACIEJEWSKA-BŁACHEWICZ Joanna 156 XGniezno & Olsztyn TEAMBYDGOSZCZK00:00:0000:00:4900:02:2302:24:2204:37:24
889MADZIARSKA Monika 388 XMonia i SlavkoK00:00:0000:03:0300:05:3002:32:5804:37:28
890WNUCZEK Sławomir 388 YMonia i SlavkoM00:00:0000:03:0300:05:2902:32:5704:37:28
891GÓRECKI Piotr 423 XALE TeamCHORZÓW M00:00:0000:01:4700:03:4602:31:4104:37:31
892NABOŻNA Ewelina 423 YALE TeamRZESZÓWK00:00:0000:01:4600:03:4702:31:4204:37:31
893BARCZENTEWICZ Wojciech 277 XLawinaM00:00:0000:03:2700:05:5402:34:0704:37:34
894LISOWSKI Jacek 277 YLawinaM00:00:0000:03:2700:05:5402:34:0604:37:35
895RYKAŁA Artur 519 XplamasPLAMASM00:00:0000:02:4400:04:5802:33:5004:37:36
896MART Mariusz 519 YplamasPLAMASM00:00:0000:02:4500:04:5702:33:4904:37:36
897KADŁUBEK Aleksander 320 YDRUGA DRUŻYNATKTJM00:00:0000:02:0900:04:1902:28:3004:37:46
898KADŁUBEK Mateusz 320 XDRUGA DRUŻYNAŚREMM00:00:0000:02:0900:04:1802:28:3004:37:46
899SAŁAPA Kamil 413 YSapex Strong TeamOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM00:00:0000:02:1400:04:2602:30:5804:37:50
900CZOPKO Kamil 413 XSapex Strong TeamGDYNIAM00:00:0000:02:1500:04:2602:30:5904:37:50
901FRYDRYCHOWSKI Przemysław 17 XZJEDNOCZENI KLECZEWOSIR KLECZEWM00:00:0000:00:5900:02:4202:26:3504:38:16
902SZYMAŃSKI Dariusz 17 YZJEDNOCZENI KLECZEWOSIR KLECZEWM00:00:0000:00:5900:02:4202:26:3604:38:17
903LEŚNIAK Piotr 424 XK-PAXWARSZAWA M00:00:0000:01:4900:03:4602:27:2204:38:41
904MOKRZYCKI Krzysztof 424 YK-PAXSZCZECINM00:00:0000:01:4700:03:4702:27:2404:38:42
905OKRUTNIAK Sławomir 351 YZabierzów BiegaNIEGOSZOWICEM00:00:0000:01:5000:03:4902:31:4604:38:46
906POTĘGA Izabela 351 XZabierzów BiegaNIEGOSZOWICEK00:00:0000:01:4900:03:5002:31:4504:38:46
907WESOŁOWSKI Mariusz 539 XKarMar RunnersWARSZAWAM00:00:0000:02:2900:04:4102:30:4604:38:53
908WESOŁOWSKA Karolina 539 YKarMar RunnersWARSZAWAK00:00:0000:02:2900:04:4102:30:4604:38:54
909ZARZECZNY Adam 237 XNa pewno SzczecinSZCZECINM00:00:0000:01:4800:03:4502:26:5404:39:07
910FRITSCH Sebastian 237 YNa pewno SzczecinSZCZECINM00:00:0000:01:4700:03:4402:26:5404:39:09
911KRAJEWSKA Agata 230 XOławaOŁAWAK00:00:0000:02:2800:04:4302:31:3904:39:22
912KIRKIEWICZ Ireneusz 230 YOławaOŁAWAM00:00:0000:02:2700:04:4302:31:3804:39:22
913WNUK Marcin 204 XC U SoonWARSZAWAM00:00:0000:03:2500:05:5202:32:5904:39:24
914WNUK Michał 204 YC U SoonWARSZAWAM00:00:0000:03:2500:05:5202:32:5904:39:25
915JURA Dorota 711 XUltra Beskid SportULTRA BESKID SPORTK00:00:0000:02:3500:04:4602:28:1804:39:26
916DĄBROWSKA Anna 333 XHomo FaberLUBLINK00:00:0000:02:0800:04:1402:32:5504:39:27
917PĘDZIWIATR Jacek 711 YUltra Beskid SportULTRA BESKID SPORTM00:00:0000:02:3500:04:4702:28:1804:39:27
918SKRZYPCZAK Piotr 333 YHomo FaberLUBLINM00:00:0000:02:0800:04:1302:32:5604:39:27
919KORWIN-MIKKE Kacper 168 YChrupanie w kolanieWARSZAWAM00:00:0000:01:2500:03:1902:23:3904:39:44
920BIAŁA Joanna 168 XChrupanie w kolanieWARSZAWAK00:00:0000:01:2600:03:1802:23:4104:39:45
921ZAWADZKI Roman 362 YSaiyanieM00:00:0000:01:5500:03:5802:27:1304:39:53
922ZAWADZKI Michał 362 XSaiyanieM00:00:0000:01:5500:03:5802:27:1404:39:54
923PAULANIS Cyprian 691 X20 groszyWARSZAWAM00:00:0000:02:2000:04:3402:31:3304:39:54
924LIPSKI Michał 691 Y20 groszyKONSTANCIN-JEZIORNAM00:00:0000:02:2000:04:3502:31:3604:39:55
925FOJCIK Joanna 658 XMarcowe BaranyRYBNIKK00:00:0000:01:0000:02:4502:31:4704:39:57
926PIECHA Artur 658 YMarcowe BaranyRYBNIKM00:00:0000:01:0000:02:4402:31:4704:39:57
927JEGER Piotr 629 XJegermajster TeamOLSZTYNM00:00:0000:02:0500:04:1302:30:5604:39:58
928JEGER Wojciech 629 YJegermajster TeamOLSZTYNM00:00:0000:02:0600:04:1302:30:5404:39:59
929BAUM Piotr 47 YAtlom GnieznoPOZNAŃM00:00:0000:01:5200:03:4902:31:5204:40:04
930KRUSZONA Arkadiusz 47 XAtlom GnieznoCZERWONAKM00:00:0000:01:5100:03:4902:31:5104:40:04
931BŁAJSZCZAK Paweł 191 YTSASANDOMIERZM00:00:0000:00:5800:02:4202:31:2904:40:06
932ŁUCZAK Bartosz 133 YTEAM SANDOMIERZSANDOMIERZM00:00:0000:00:5800:02:4202:31:2804:40:06
933BIERNACKI Tomasz 191 XTSASANDOMIERZM00:00:0000:00:5900:02:4202:31:3004:40:07
934PILC Marek 545 XŁKB Na ZdrowieŁKB NA ZDROWIEM100:00:0000:02:0100:04:0602:26:4204:40:25
935MACHERZYŃSKI Wiesław 545 YŁKB Na ZdrowieŁKB NA ZDROWIEM100:00:0000:02:0000:04:0602:26:4104:40:25
936KOEHLER Krzysztof 316 XKarKrzykKRAKÓWM00:00:0000:01:5200:04:1102:33:4804:40:29
937PIOTROWSKI Karol 316 YKarKrzykRSEA PENALARAM00:00:0000:01:5200:04:1002:33:4904:40:29
938PIOTROWSKI Lech 568 XLKS ZANTYR SZTUMSZTUMM00:00:0000:01:4600:03:4802:33:0304:40:30
939ROZENBERG Sławomir 568 YLKS ZANTYR SZTUMSZTUMM00:00:0000:01:4700:03:4802:33:0104:40:30
940JACH Paweł 590 XDogonić wiewióraMACIEK BIEGAM00:00:0000:01:1600:03:0602:31:4004:40:36
941MOLENDA Michał 590 YDogonić wiewióraJESZCZE PRZYSPIESZĘM00:00:0000:01:1600:03:0602:31:4104:40:36
942TROJNAR Damian 125 XTeam Leżajsk - DębnoJUTRZENKA DĘBNOM00:00:0000:02:5400:05:1402:28:3404:40:46
943TUTKA Maksymilian 125 YTeam Leżajsk - DębnoLEŻAJSKM00:00:0000:02:5400:05:1302:28:3504:40:47
944ROTTER Daniel 157 YSZWLA StargardSTARGARDM00:00:0000:03:0100:05:1102:31:5404:41:13
945WÓJCIK Julian 157 XSZWLA StargardSTARGARDM00:00:0000:03:0300:05:1202:31:5304:41:13
946KRAK Tomasz 260 YRUN toTHEendOF TIMESM00:00:0000:01:2100:03:1202:33:5904:41:17
947WOŹNA Magdalena 260 XRUN toTHEendOF TIMESK00:00:0000:01:2100:03:1302:33:5904:41:17
948WIĘZIK Tomasz 219 XBbl Bielsko-BiałaM00:00:0000:01:5900:04:0602:29:2504:41:19
949KWAŚNIK Izabela 219 YBbl Bielsko-BiałaK00:00:0000:01:5900:04:0502:29:2604:41:19
950STUSIŃSKI Mariusz 324 XPIORUNNERSMIŃSK MAZOWIECKIM00:00:0000:01:4900:03:4602:33:1604:41:30
951NITSCH Tomasz 324 YPIORUNNERSUNTS WARSZAWAM00:00:0000:01:4800:03:4402:33:1704:41:31
952ZIELIŃSKI Mateusz 651 XFlotylla Dzikich KaczekBIAŁOBRZEGIM00:00:0000:02:1500:04:2302:25:3004:41:40
953MAŁŻ Daniel 651 YFlotylla Dzikich KaczekJAKTORÓWM00:00:0000:02:1600:04:2302:25:3104:41:40
954SPYRA Sławomir 223 YZabiegani Częstochowa IIZABIEGANI CZĘSTOCHOWAM00:00:0000:03:0600:05:3402:35:2304:41:48
955SZCZEPANIK Tomasz 223 XZabiegani Częstochowa IIZABIEGANI CZĘSTOCHOWAM00:00:0000:03:0600:05:3402:35:2304:41:48
956GUMOWSKI Jacek 577 YORANGE Polska VIORANGE POLSKAVIM00:00:0000:01:1700:03:0902:27:0604:42:09
957WINCZURA Piotr 577 XORANGE Polska VIORANGE POLSKA VIM00:00:0000:01:2000:03:0902:27:0704:42:15
958SZYMANKIEWICZ Kalina 256 XHakuna MatataGIRLS ON WHEELSK00:00:0000:02:2700:04:4102:31:5704:42:24
959POSTUPALSKI Michał 256 YHakuna MatataXTRAINER.PLM00:00:0000:02:2700:04:4102:31:5804:42:24
960DRAGON Przemysław 94 YByle dobiec:)POŁANIECM00:00:0000:00:5200:02:3002:20:1704:42:29
961HANDZEL Wioletta 94 XByle dobiec:)KRAKÓWK00:00:0000:00:5200:02:3002:20:1504:42:29
962JACHYM Marcin 252 YSłużba-TeamM00:00:0000:02:5200:04:5802:32:2004:43:01
963MIELEC Daniel 252 XSłużba-TeamM00:00:0000:02:5400:04:5902:32:2104:43:02
964STEFANIAK Andrzej 213 YWolne elektronykiKRAKÓWM00:00:0000:03:1400:05:4002:35:2604:43:22
965KREMPA Mateusz 518 YWpisz cokolwiek.OSIELSKOM00:00:0000:03:1000:05:3602:36:0304:43:22
966KŁOPOCKI Jan 518 XWpisz cokolwiek.BYDGOSZCZM00:00:0000:03:1000:05:3602:36:0204:43:23
967NOWAK Leszek 213 XWolne elektronykiBIBICEM00:00:0000:03:1400:05:3902:35:2704:43:23
968MAŁKOWSKI Krzysztof 143 YDwóch takich, co zwiedzają szlakiM00:00:0000:02:3200:04:4802:32:4104:43:26
969BUCHHOLZ Piotr 143 XDwóch takich, co zwiedzają szlakiM00:00:0000:02:3200:04:4902:32:4004:43:27
970KINAL Jakub 474 XOIRP GdańskGDAŃSKM00:00:0000:03:2000:05:5002:37:1904:43:40
971DUNST Tomasz 474 YOIRP GdańskGDYNIAM00:00:0000:03:2000:05:5002:37:1804:43:40
972BORTNOWSKI Marek 466 YLegalize It Running TeamGDAŃSKM00:00:0000:03:2000:05:5102:37:4704:43:41
973LENARCIK Łukasz 466 XLegalize It Running TeamGDAŃSKM00:00:0000:03:1900:05:5102:37:4904:43:41
974PARTYKA Andrzej 232 XPierogi HuculskieRZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYM00:00:0000:03:2100:05:5102:36:5004:43:44
975KRUK Sławomir 232 YPierogi HuculskieRZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYM00:00:0000:03:2000:05:5102:36:4804:43:44
976JASKULSKA Mirela 707 XAkademia Biegania GrudziądzGRUDZIĄDZK00:00:0000:02:4200:05:0102:36:0004:44:07
977JASKULSKI Kazimierz 707 YAkademia Biegania GrudziądzGRUDZIĄDZM00:00:0000:02:4200:05:0102:36:0004:44:07
978ŁABĘCKI Jarek 69 YStare konie ManiacaKB MANIAC/KB UE POZNAŃM00:00:0000:02:4700:04:5502:32:1804:44:32
979WIESE Zdzisław 69 XStare konie ManiacaKB MANIACM00:00:0000:02:4700:04:5502:32:1904:44:34
980KONIECZKO Tomasz 251 XPrzyjacieleBOŻKÓWM00:00:0000:01:3700:03:3702:30:4604:44:42
981KURPAS Marek 251 YPrzyjacieleKOŻUCHÓWM00:00:0000:01:3700:03:3702:30:4804:44:43
982SROKA Paweł 247 XOptymiści IIIMICHAŁÓW-REGINÓWM00:00:0000:02:4800:05:0602:34:4304:45:09
983ZAGAJEWSKI Mariusz 247 YOptymiści IIIWARSZAWAM00:00:0000:02:4800:05:0602:34:4404:45:10
984SMOLUCH Ryszard 283 XPsy gończeZAMOŚĆM00:00:0000:03:1300:05:4302:37:2704:45:31
985OLESZCZUK Zbigniew 283 YPsy gończeKRASNYSTAWM00:00:0000:03:1300:05:4302:37:2804:45:31
986SIEROCKI Jan 387 YATP1ATP AUGUSTÓWM00:00:0000:01:4900:03:4802:36:0404:45:36
987WYGANOWSKA Joanna 387 XATP1ATP AUGUSTÓWK00:00:0000:01:4900:03:4902:36:0404:45:36
988TYCZYŃSKI Ryszard 486 XCombat 56GLIWICEM00:00:0000:00:4400:02:1702:26:2704:45:40
989FRUCZ Jacek 486 YCombat 56KATOWICE M00:00:0000:00:4500:02:1702:26:2904:45:42
990ŁOPATA Grzegorz 79 YBody4U TeamMIKOŁÓWM00:00:0000:02:5000:05:0002:34:2404:46:01
991JACHACZ-ŁOPATA Małgorzata 79 XBody4U TeamMIKOŁÓWK00:00:0000:02:5100:05:0102:34:2504:46:02
992BRONCEL Sebastian 62 XLuźna gumaTYCHYM00:00:0000:02:1200:04:1902:31:5504:46:06
993WYRWAS Piotr 62 YLuźna gumaSŁUPNOM00:00:0000:02:1300:04:2002:31:5504:46:08
994SOBOCIŃSKI Stanisław 643 YZ wąsemSKPB WARSZAWAM00:00:0000:02:0100:04:1502:34:0004:46:12
995RATAJEWICZ Maciek 643 XZ wąsemSPELEOKLUB WARSZAWSKIM00:00:0000:02:0100:04:1502:34:0104:46:12
996KORZENIOWSKI Robert 616 XPowerade 2POWERADE TEAMM00:00:0000:02:0400:04:0802:27:1904:46:18
997TOMASZKIEWICZ Wojciech 616 YPowerade 2POWERADE TEAMM00:00:0002:27:2004:46:19
998WOWK Robert 360 Yśmigające piętySZWLA STARGARD SZCZECIŃSKIM00:00:0000:02:5100:04:4402:31:2004:46:24
999MOŚCIŃSKI Wojciech 360 Xśmigające piętySZWLA STARGARD SZCZECIŃSKIM00:00:0000:02:5100:04:4502:31:2104:46:25
1000ZAWIŚLAK Dorota 640 YPiękne i MądreK00:00:0000:01:4300:03:4402:32:2804:46:38
1001PÓŁTORAK Katarzyna 640 XPiękne i MądreWARSZAWAK00:00:0000:01:4300:03:4302:32:2804:46:38
1002BIELECKI Adam 425 XTuptusieSTAJNIE ŁOPUCHOWSKIEM00:00:0000:03:2500:05:5602:37:4604:46:40
1003BUGAJNY Paweł 425 YTuptusieSTAJNIE ŁOPUCHOWSKIEM00:00:0000:03:2700:05:5702:37:4604:46:41
1004KULCZYŃSKI Rafał 441 YRozbiegani BudowlaniWARSZAWAM00:00:0000:03:1600:05:4402:34:2504:46:48
1005JEZIERSKI Marek 30 XMałopolska TeamCHRZANÓWM00:00:0000:02:1300:04:1902:31:4304:46:55
1006FRESZEL Krzysztof 441 XRozbiegani BudowlaniWARSZAWAM00:00:0000:03:1600:05:4402:34:2704:46:56
1007KUKLA Marcin 507 XW połowie drogiRYSIK RUNNERSM00:00:0000:02:0200:04:0902:32:1204:46:57
1008PONIEWIERSKI Marek 715 YSGO GdańskM00:00:0000:03:3000:06:0202:37:1504:46:59
1009KURS Kamil 715 XSGO GdańskM00:00:0000:03:3000:06:0202:37:1604:47:00
1010MARGAS Grzegorz 30 YMałopolska TeamPROSZOWICEM00:00:0000:02:1300:04:2002:31:3904:47:01
1011STARZYNSKI Piotr 507 YW połowie drogiM00:00:0000:02:0200:04:0902:32:1704:47:02
1012ZWARA Andrzej 127 YZakon Maltański EKSTREMALNIESOPOTM00:00:0000:00:5500:02:3902:31:2604:47:22
1013TARNOWSKI Tomasz 127 XZakon Maltański EKSTREMALNIESOPOTM00:00:0000:00:5500:02:4002:31:2504:47:23
1014MŁODECKA Sylwia 224 XLEONIDASA GROŹNE SPOJRZENIE / SPARTANIE DZIECIOMSPARTANIE DZIECIOMK00:00:0000:02:5400:05:1002:39:4704:47:37
1015KUCHARSKI Dariusz 224 YLEONIDASA GROŹNE SPOJRZENIE / SPARTANIE DZIECIOMSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:02:5400:05:1002:39:4704:47:37
1016STAWSKI Dariusz 51 YDWADZIADKIKB ARTURÓWEK ŁÓDŹM00:00:0000:02:2500:04:4002:37:4404:47:40
1017RUTA Maciej 51 XDWADZIADKIWKB META LUBLINIECM00:00:0000:02:2500:04:4102:37:4404:47:41
1018PLUTA Michał 630 YBosy zającGDYNIAM00:00:0000:02:5900:05:2402:34:0204:47:51
1019BOROWY Piotr 630 XBosy zającGDAŃSKM00:00:0000:02:5900:05:2402:34:0304:47:51
1020SOCHA Tomasz 517 XDrużyna Zbója BeczaBIECZM00:00:0000:00:5500:02:3902:30:4104:47:55
1021KARP Andrzej 517 YDrużyna Zbója BeczaBIECZM00:00:0000:00:5500:02:3902:30:4404:47:58
1022GĄSIEWSKA Zuzanna 229 XPaZuRWARSZAWAK00:00:0000:03:1700:05:4502:33:2504:48:20
1023MALARECKI Paweł 229 YPaZuRWARSZAWAM00:00:0000:03:1600:05:4602:33:2504:48:20
1024MORGA Cezary 382 YPędzące żółwieWARSZAWAM00:00:0000:01:0900:02:5602:33:1804:48:23
1025SZCZESZEK Łukasz 382 XPędzące żółwiePOZNAŃM00:00:0000:01:0900:02:5602:33:1504:48:24
1026KULAS Bartosz 300 XBartek TeamM00:00:0000:00:5700:02:4102:28:2504:48:27
1027APANASIEWICZ Bartosz 300 YBartek TeamM00:00:0000:00:5700:02:4102:28:2504:48:27
1028MORAWSKA Anna 311 Xryś i łaniaWARSZAWAK00:00:0000:01:3900:03:3802:32:3604:48:28
1029WOŹNIAK Ryszard 311 Yryś i łaniaBORZYCHYM00:00:0000:01:4000:03:3902:32:3704:48:28
1030KOZYRSKI Krzysztof 385 XTeam Cukiernia Nova StargardSTARGARD SZCZECIŃSKIM00:00:0000:02:5200:04:5702:35:0704:48:30
1031ŻOCHOWSKI Bartosz 385 YTeam Cukiernia Nova StargardSTARGARD SZCZECIŃSKIM00:00:0000:02:5400:04:5802:35:0804:48:31
1032RYSZKA Piotr 158 XMiłośnicy SportuBRZESZCZEM00:00:0000:01:1100:03:0102:33:1204:48:32
1033GUNIA Mariusz 158 YMiłośnicy SportuOSWIECIMM00:00:0000:01:1100:03:0102:33:1304:48:32
1034KOŁODZIEJSKI Jarek 254 XNIgdy w życiu nie biegnę Hardcore'aPOZNAŃM00:00:0000:03:0700:05:3302:39:0304:48:45
1035KUBAREK Łukasz 254 YNIgdy w życiu nie biegnę Hardcore'aKRAKÓWM00:00:0000:03:0700:05:3302:39:0104:48:45
1036LEWANDOWSKI Stefan 436 XGrubo się zapowiadaM00:00:0000:02:1800:04:2202:30:5904:48:48
1037ZASĘPA Sebastian 436 YGrubo się zapowiadaM00:00:0000:02:1800:04:2202:30:5904:48:48
1038LESIAK Tomasz 410 YKasia i TomekŁÓDŹM00:00:0000:03:0200:05:2702:35:5904:48:57
1039BALYS Katarzyna 410 XKasia i TomekSTRONIE SLASKIEK00:00:0000:03:0200:05:2702:35:5804:48:57
1040ZANIEWSKI Krzysztof 193 YPrzegląd SportowyCHRISACTIVEM00:00:0000:03:0200:05:2702:37:1404:48:59
1041SOCHACKA Elwira 193 XPrzegląd SportowyPRZEGLĄD SPORTOWYK00:00:0000:03:0200:05:2602:37:1404:48:59
1042DZIUK Łukasz 477 XBez NazwyM00:00:0000:02:1300:04:2102:37:4304:49:07
1043SAJA Piotr 477 YBez NazwyM00:00:0000:02:1300:04:2102:37:4204:49:09
1044DEMBY Michał 404 YLike a lamb to the slaughterMUD GOATSM00:00:0000:03:1200:05:4102:35:2404:49:20
1045KOWALSKI Michał 404 XLike a lamb to the slaughterSTEFANOWOM00:00:0000:03:1200:05:4202:35:2504:49:21
1046RADECKI Dariusz 61 XPavlo i DarioGRODZISK MAZOWIECKIM00:00:0000:01:4400:03:4202:34:1904:49:23
1047JANICKI Paweł 61 YPavlo i DarioGRODZISK MAZOWIECKIM00:00:0000:01:4300:03:4202:34:1804:49:24
1048KSIĄŻEK Dominika 620 XStare dobre małżeństwoKRKAÓWK00:00:0000:00:5800:02:4302:29:0704:49:26
1049KRZEMIEŃ Joanna 475 XBabylon Must Fall Runners / Wilcze echaK00:00:0000:03:3100:06:0202:39:5704:49:29
1050KULA Sebastian 620 YStare dobre małżeństwoGIEDLAROWAM00:00:0000:00:5800:02:4302:29:1004:49:29
1051SZARAFIŃSKI Rafał 475 YBabylon Must Fall Runners / Wilcze echaM00:00:0000:03:3100:06:0102:39:5604:49:30
1052PARSONS Alan 650 YWITCM00:00:0000:03:2900:05:5902:35:1604:49:35
1053ROMERO Juan Luis 650 XWITCM00:00:0000:03:2800:05:5902:35:1804:49:35
1054GŁÓWKA Maciej 174 YBE BETTERBE BETTERM00:00:0000:03:3500:06:0902:39:5904:49:52
1055GÓRSKI Maciej 174 XBE BETTERBE BETTERM00:00:0000:03:3400:06:0902:39:5904:49:52
1056MRÓZ Paweł 289 YMrozy TeamOŚWIĘCIMM00:00:0000:03:1400:05:4202:35:2204:50:03
1057MRÓZ Jarosław 289 XMrozy TeamŻORYM00:00:0000:03:1400:05:4302:35:2104:50:03
1058PTAK Arkadiusz 85 YNigdy więcejSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:02:1800:04:3202:34:0804:50:11
1059SERWACZYŃSKI Mirosław 85 XNigdy więcejSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:02:1800:04:3102:34:1104:50:11
1060WŁODARCZYK Teresa 332 Ybbl ToruńBBL TORUŃK00:00:0000:03:0900:05:3502:36:2004:50:18
1061NOWAK Jarosław 332 Xbbl ToruńBBL TORUŃM00:00:0000:03:0900:05:3602:36:2004:50:18
1062KASPRZYK-KUŹNIAK Michalina 142 YFiKu MiKuGOMOLA TRANS AIRCOK00:00:0000:02:4300:05:0202:41:2404:50:18
1063NOWAK Piotr 447 XBracia NKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM00:00:0000:03:3000:06:0002:37:2904:50:19
1064NOWAK Paweł 447 YBracia NKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM00:00:0000:03:3000:06:0002:37:2804:50:19
1065KUŹNIAK Filip 142 XFiKu MiKuGOMOLA TRANS AIRCOM00:00:0000:02:4200:05:0202:41:2304:50:19
1066BOGDAŃSKA Joanna 654 YSzkot teamWARLUBIEK00:00:0000:01:0300:02:5402:29:2004:50:20
1067PAWLIKOWSKI Tomasz 654 XSzkot teamLUBLINIECM00:00:0000:01:0300:02:5402:29:2004:50:21
1068NĘDZUSIAK Dariusz 374 YCaryńska to ZłooooCIECHOCINEKM00:00:0000:03:0800:05:3502:36:0704:50:34
1069GRABOWSKA Joanna 374 XCaryńska to ZłooooTORUŃK00:00:0000:03:0800:05:3502:36:0704:50:35
1070WALASZEK Paweł 100 XAGB Active RunnersALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM00:00:0000:03:2900:06:0402:36:4304:50:37
1071ANDRZEJCZAK Dariusz 100 YAGB Active RunnersALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM00:00:0000:03:2900:06:0402:36:4404:50:38
1072RĄPAŁA Bogusław 576 XBoguś i spółkaSANOKM00:00:0000:02:3100:04:5202:37:5004:50:40
1073JĘDRUSZCZAK Tomasz 576 YBoguś i spółkaSTASZICM00:00:0000:02:3200:04:5202:37:5004:50:40
1074KRÓL Zbigniew 307 XWataha Czerwonego KapturkaMYSŁOWICEM00:00:0000:03:0400:05:2402:35:1604:50:47
1075ŁAKOMIK Karol 307 YWataha Czerwonego KapturkaDĄBROWA GÓRNICZAM00:00:0000:03:0400:05:2402:35:1604:50:48
1076KAPCIŃSKA Małgorzata 552 XSąsiedziLUSÓWKOK00:00:0000:02:3500:04:4902:36:0104:50:54
1077MIŁOSZ Karolina 552 YSąsiedziWARSZAWAK00:00:0000:02:3500:04:4902:36:0104:50:55
1078MUSIAŁ Magdalena 560 XŁysy i BestiaŁÓDŹK00:00:0000:02:2000:04:3402:35:1704:50:59
1079DADUŃ Tomasz 713 XTiger Gym GdańskGDAŃSKM00:00:0000:03:3000:06:0102:37:3204:51:02
1080BARTECKI Piotr 713 YTiger Gym GdańskGDAŃSKM00:00:0000:03:2800:06:0202:37:3104:51:09
1081DUBIECKI Jarema 560 YŁysy i BestiaŁÓDŹM00:00:0000:02:1900:04:3402:35:1504:51:11
1082SZPONAR-ŻUROWSKA Anna 119 YWentyl i RingabulinaKICINK00:00:0000:02:4600:05:0402:38:5504:51:51
1083ŻUROWSKI Marcin 119 XWentyl i RingabulinaKICINM00:00:0000:02:4600:05:0302:38:5604:51:51
1084PASELA Bartosz 188 XWeterani BESKID.TVSMASHING PĄPKINSM00:00:0000:03:1200:05:3902:35:4104:51:52
1085OKARMA Wojciech 188 YWeterani BESKID.TVSPORESTM00:00:0000:03:1200:05:3902:35:4304:51:53
1086WIŚNIEWSKI Piotr 627 YLOFTSPORTLOFTSPORTM00:00:0000:00:2100:01:2902:19:3804:52:01
1087ZWIERZYŃSKI Wojciech 153 YBang Bang TeamSPORTEVOM00:00:0000:02:3300:04:4702:37:1704:52:08
1088ZWIERZYŃSKA Katarzyna 153 XBang Bang TeamSPORTEVOK00:00:0000:02:3300:04:4702:37:1904:52:10
1089JULKE Sławomir 627 XLOFTSPORTLOFTSPORTM00:00:0000:00:1900:01:2902:19:4004:52:11
1090MATUSZCZYK Marek 615 XRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMM00:00:0000:02:2300:04:3302:41:2604:52:11
1091MACIEJOŃCZYK Mariusz 615 YRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMM00:00:0000:02:2200:04:3202:41:2604:52:11
1092KAPUSTA Paweł 326 YEkipa spod GrudziądzaM00:00:0000:02:3600:04:5302:36:4504:52:26
1093HAUSMAN Tomasz 326 XEkipa spod GrudziądzaM00:00:0000:02:3600:04:5302:37:0704:52:27
1094MARCINKOWSKI Mikołaj 215 XUltra mogą dłużejDĄBRÓWKAM00:00:0000:02:4000:05:0102:37:3704:52:36
1095STASZEWSKI Piotr 215 YUltra mogą dłużejPOTASZEM00:00:0000:02:4000:05:0102:37:3604:52:36
1096KACZMAREK Robert 23 XEXTREME RUN ŁÓDŹŁÓDŹM00:00:0000:01:5900:04:0002:18:3204:52:41
1097GRZEGORZ Lemieszek 23 YEXTREME RUN ŁÓDŹŁÓDŹM00:00:0000:02:0000:04:0102:18:3404:52:41
1098JURCZAK Roman 8 XVitamins For YouRZESZÓWM00:00:0000:00:2700:01:4402:16:2304:52:45
1099MAZIAR Jakub 8 YVitamins For YouROPCZYCEM00:00:0000:00:2700:01:4402:16:2204:52:45
1100TROJANOWSKI Bogusław 161 YRoBoWARSZAWAM00:00:0000:02:5800:05:1802:38:1004:52:47
1101SZARKOWSKI Robert 161 XRoBoWARSZAWAM00:00:0000:02:5700:05:1802:38:0904:52:47
1102RUTKOWSKA Małgorzata 468 XDELTAK00:00:0000:01:3400:03:2802:33:3004:52:51
1103DERUŚ Stanisław 571 YŁubianka - taka gminaKM TRUCHCIK ŁUBIANKAM00:00:0000:00:4800:02:2702:31:4904:52:51
1104MOLTZAN-MAŁKOWSKA Magdalena 468 YDELTAK00:00:0000:01:3400:03:2802:33:3004:52:51
1105ADAMCZYK Zbigniew 571 XŁubianka - taka gminaKM TRUCHCIK ŁUBIANKAM00:00:0000:00:4800:02:2802:31:4904:52:51
1106RZECZYCA Adam 482 YRaz kozom śmierć!ŁÓDŹM00:00:0000:03:2300:05:5302:42:1304:52:56
1107STANGIERSKA Weronika 482 XRaz kozom śmierć!ŁÓDŹK00:00:0000:03:2300:05:5402:42:1904:52:56
1108WANAT Krzysztof 609 YStatek i KotwicaBRISTOLM00:00:0000:02:4200:05:1102:22:5204:53:02
1109DULAWA Dawid 609 XStatek i KotwicaBRISTOLM00:00:0000:02:4000:05:1202:22:5204:53:02
1110GIELO Daniel 631 Y14zeroWARSZAWAM00:00:0000:02:5600:05:1802:37:3304:53:05
1111OPARA Piotr 631 X14zeroWARSZAWAM00:00:0000:02:5600:05:1702:37:3404:53:06
1112CZUBA Robert 337 XORANGE POLSKA 8ORANGE POLSKAM00:00:0000:03:0200:05:2602:37:2104:53:09
1113KUCHARSKI Piotr 319 YWschód-Zachód12TRI.PLM00:00:0000:02:1700:04:3102:35:2904:53:11
1114POSMAN Rafał 319 XWschód-ZachódWAŁBRZYCHM00:00:0000:02:1600:04:3102:35:2904:53:11
1115DOBAJ Katarzyna 26 YSpartanie DzieciomSPARTANIE DZIECIOMK00:00:0000:02:5300:05:1102:39:5504:53:14
1116SĘPKA Daria 26 XSpartanie DzieciomK00:00:0000:02:5200:05:1202:39:5504:53:14
1117RYPLEWICZ Mariusz 337 YORANGE POLSKA 8ORANGE POLSKAM00:00:0000:03:0200:05:2502:37:2004:53:15
1118KUCZAKOWSKA Joanna 566 YBiegowe MisieLEGNICAK00:00:0000:01:4500:03:4602:35:5104:53:19
1119KRUZEL Rafał 566 XBiegowe MisieLEGNICAM00:00:0000:01:4500:03:4602:35:5204:53:19
1120ZARODA Jerzy 585 XAKTYWNI KONINKB AKTYWNI KONINM00:00:0000:02:2200:04:3702:34:5704:53:20
1121SZYGENDA Waldemar 585 YAKTYWNI KONINKB AKTYWNI KONINM00:00:0000:02:2400:04:3902:34:5904:53:20
1122ANDRZEJCZAK Tomasz 716 XKB Aktywni KoninM00:00:0000:02:2500:04:4002:35:1304:53:20
1123GAPSKI Adam 716 YKB Aktywni KoninM00:00:0000:02:2500:04:3902:35:1304:53:21
1124ŚWIĄTKOWSKI Bartosz 598 XULKS LipinkiLIPINKIM00:00:0000:01:4200:03:3902:36:2904:53:23
1125BUDZIAK Wioleta 598 YULKS LipinkiLIPINKIK00:00:0000:01:4200:03:3902:36:2904:53:23
1126CYLKE Marcin 189 XPoszły konie po betonieM00:00:0000:03:2200:05:5302:37:0504:53:40
1127BARGUK Jarosław 561 XZąbki z WołominaM00:00:0000:02:1500:04:2702:37:0404:53:41
1128ZAKRZEWSKI Paweł 561 YZąbki z WołominaM00:00:0000:02:1500:04:2802:37:0404:53:41
1129BOGACZ Dariusz 189 YPoszły konie po betonieM00:00:0000:03:2200:05:5302:37:0504:53:42
1130CEBULA Michał 677 XKapsleSTRAŻ GRANICZNAM00:00:0000:01:0000:02:4702:31:1904:53:56
1131JACEK Kulik 677 YKapsleM00:00:0000:00:5900:02:4602:31:1804:53:56
1132WYRWAŁ Sebastian 641 XHardcore liveM00:00:0000:05:3300:07:0002:39:2204:54:02
1133WOŹNIAK Robert 641 YHardcore liveM00:00:0000:05:3300:07:0002:39:2004:54:02
1134GLUCK Witold 98 YTROCHĘ WIĘKSZA SZCZYPTA SZALEŃSTWAKLUB ARTORÓWEK ŁÓDŹM00:00:0000:01:1000:02:5702:35:0504:54:17
1135ŻBIKOWSKA-JUSIS Katarzyna 98 XTROCHĘ WIĘKSZA SZCZYPTA SZALEŃSTWAKOBIETKIBIEGAJA.PL/ KB "ARTURÓWEK" ŁÓDŹK00:00:0000:01:1000:02:5802:35:0504:54:17
1136STARCZEWSKI Jarosław 238 YRun ForrestPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM00:00:0000:03:0700:05:3502:39:5604:54:19
1137JASKUŁA Paweł 238 XRun ForrestŁÓDŹM00:00:0000:03:0700:05:3602:39:5804:54:19
1138GAWEŁ Krzysztof 270 XAnielski OrszakKRAKÓWM100:00:0000:01:0400:02:4902:31:1204:54:41
1139SOPOTNICKI Wojciech 720 XGorące BurakiM00:00:0000:02:2900:04:4202:40:3904:54:42
1140WIŚNIEWSKI Dawid 270 YAnielski OrszakTORUŃM100:00:0000:01:0400:02:4902:31:1304:54:42
1141AUGUSTYNOWICZ Andrzej 720 YGorące BurakiM00:00:0000:02:2900:04:4202:40:3804:54:43
1142BUJALSKI Szymon 384 XPoznańPOZNAŃM00:00:0000:02:2400:04:3502:26:2604:54:44
1143KRAUSE Jakub 384 YPoznańPOZNAŃM00:00:0000:02:2400:04:3502:26:2504:54:44
1144WACHOWICZ Paweł 470 YCSRG 2BYTOMM00:00:0000:01:4900:03:4902:31:2304:54:46
1145GRZĄDZIEL Arkadiusz 470 XCSRG 2BYTOMM00:00:0000:01:4900:03:4902:31:2204:54:46
1146GOMEZ Adam 457 YKomandosi z NawachonyWARSZAWAM00:00:0000:03:3200:06:0702:40:3204:55:27
1147GOSZCZYŃSKI Dariusz 457 XKomandosi z NawachonyWARSZAWAM00:00:0000:03:3100:06:0702:40:3204:55:27
1148WICIAK Ziemowit 306 YKociewiacyM00:00:0000:01:1200:02:5902:33:5704:55:34
1149FANSLAU Marek 306 XKociewiacyM00:00:0000:01:1100:03:0002:33:5404:55:34
1150PRZYBYLSKI Michał 293 XocochodziwbieguPOZNAŃM00:00:0000:03:2000:05:4902:43:3404:55:36
1151HEJNA Kamil 293 YocochodziwbieguM00:00:0000:03:2000:05:4802:43:3604:55:37
1152SPYCHAŁA Marek 228 XVegan Life TeamKUŹNIA TRIATHLONU M00:00:0000:01:2500:03:1702:32:3004:55:44
1153BALCERZAK Rafał 228 YVegan Life TeamMY VEGAN LIFEM00:00:0000:01:2500:03:1602:32:3104:55:45
1154ZIELIŃSKI Ireneusz 291 YQnie z ŁubiankiKM TRUCHCIK ŁUBIANKAM00:00:0000:02:5800:05:1902:37:3804:55:49
1155ORDON Zbigniew 291 XQnie z ŁubiankiKM TRUCHCIK ŁUBIANKAM00:00:0000:02:5700:05:2002:37:3504:55:50
1156ZARZEKA Marcin 523 YVege RunnersWARSZAWAM00:00:0000:01:4600:03:4602:35:1104:55:55
1157LUDWINEK-ZARZEKA Iwona 523 XVege RunnersWARSZAWAK00:00:0000:01:4600:03:4502:35:1204:55:56
1158FLASZ Mateusz 372 XLTHM100:00:0000:02:0400:04:0602:33:2104:56:05
1159BATELT Jerzy 535 XTimtirim Team UltraBIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:02:0300:04:2902:45:0104:56:06
1160ŚWIST Mariusz 535 YTimtirim Team UltraBIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:02:0300:04:2902:45:0204:56:06
1161PIOTROWSKI Bogusław 226 YCLEAREXCLEAREX CHORZÓWM00:00:0000:00:4900:02:2802:34:4104:56:07
1162WOLNY Zdzisław 226 XCLEAREXCLEAREX CHORZÓWM00:00:0000:00:4900:02:2902:34:4104:56:07
1163GAŁAN Wojciech 364 Yyoung spiritsWARSZAWAM00:00:0000:00:5600:02:4002:26:3304:56:09
1164KACZMAREK Robert 364 Xyoung spiritsWARSZAWAM00:00:0000:00:5600:02:4102:26:3304:56:09
1165BIAŁAS Wojciech 372 YLTHM100:00:0000:02:0500:04:0702:33:2204:56:10
1166KROCZAK Wojciech 603 YFaj(k)owe DzikiPOLSKA BIEGA PIESZYCEM00:00:0000:03:0900:05:3802:42:4704:56:13
1167RUTKE Grzegorz 603 XFaj(k)owe DzikiRUNRACE.PLM00:00:0000:03:0900:05:3702:42:4704:56:14
1168LATAROWSKI Grzegorz 222 XRübezahlLWÓWEK ŚLĄSKIM00:00:0000:02:4300:04:5902:37:0804:56:19
1169ZASINA Sebastian 222 YRübezahlPRUSZKÓWM00:00:0000:02:4200:04:5902:37:1004:56:19
1170JAJECZNICA Łukasz 378 XBrowar PodgórzRABKA ZDRÓJM00:00:0000:02:0800:04:1702:37:0304:56:49
1171ŻÓŁTEK Piotr 378 YBrowar PodgórzRABKA ZDRÓJM00:00:0000:02:0800:04:1702:36:5704:56:50
1172SĘKOWSKI Łukasz 325 YKokoM00:00:0000:03:3200:06:0702:42:2504:56:51
1173NASTAWSKA Monika 325 XKokoK00:00:0000:03:3300:06:0702:42:2404:56:51
1174CIESZYŃSKI Jerzy 678 XAMK CopernicusAMK COPERNICUSM100:00:0000:00:4400:02:2202:31:3504:56:58
1175BALINSKI Sławomir 678 YAMK CopernicusAMK COPERNICUSM100:00:0000:00:4400:02:2102:31:3604:56:59
1176CZERWIECKI Marcin 115 YPERI TEAMM00:00:0000:02:4100:04:5702:34:1204:57:00
1177GÓRECKO Michał 542 YBPSC TEAMBPSC TEAMM00:00:0000:03:5900:06:1202:43:5304:57:01
1178SMOLAK Agata 339 YRunningCoupleWARSZAWAK00:00:0000:02:0400:04:1102:39:1704:57:01
1179PATKOWSKA Agata 115 XPERI TEAMK00:00:0000:02:4100:04:5702:34:1704:57:02
1180SZACHNA Krzysztof 339 XRunningCoupleWARSZAWAM00:00:0000:02:0500:04:1202:39:1904:57:02
1181KAWALEC Szymon 674 Y33 BLTr Herky 1WITKOWOM00:00:0000:01:3200:03:2802:32:5204:57:07
1182KOZERA Andrzej 674 X33 BLTr Herky 1GNIEZNOM00:00:0000:01:3300:03:2802:32:5504:57:07
1183ŻYTNIK Piotr 584 YButton's TeamŻARYM00:00:0000:03:0000:05:2502:43:3104:57:08
1184KASEJA Maciej 128 XErgoKB ERGOM00:00:0000:03:2300:05:5002:35:5404:57:08
1185TYCHOWICZ Robert 584 XButton's TeamŻARYM00:00:0000:03:0000:05:2502:43:3304:57:08
1186DYCZKOWSKI Andrzej 128 YErgoTYGRYSKI KUBUSIA PUCHATKAM00:00:0000:03:2300:05:5002:35:5304:57:09
1187PIELICHOWSKI Sebastian 152 YKaban TeamKLUCZBORKM00:00:0000:03:2400:05:5602:37:4104:57:21
1188DATA Marek 685 YAS IIIWARSZAWAM00:00:0000:03:2500:05:5702:37:4004:57:22
1189ZALESKI Krzysztof 685 XAS IIIWARSZAWAM00:00:0000:03:2400:05:5502:37:3904:57:23
1190BEDNARZ Dariusz 152 XKaban TeamKLUCZBORKM00:00:0000:03:2500:05:5602:37:3804:57:24
1191ZAWADKA Andrzej 57 XLEŚNE DZIADKI MIERZYNAMIERZYNM00:00:0000:03:2600:05:5902:38:5804:57:37
1192CZERWONIUK Arkadiusz 57 YLEŚNE DZIADKI MIERZYNAMIERZYNM00:00:0000:03:2700:05:5902:39:0004:57:38
1193SZYMAŃSKI Mariusz 97 YMKB DREPTAKMKB DREPTAKM00:00:0000:02:5100:05:0502:35:4704:57:43
1194KUPIEC Dariusz 97 XMKB DREPTAKMKB DREPTAKM00:00:0000:02:4800:05:0502:35:4804:57:44
1195BARAŃSKI Piotr 279 XBarański Marathon TeamRADOMM00:00:0002:40:2304:58:03
1196BARAŃSKI Jarosław 279 YBarański Marathon TeamRADOMM00:00:0002:40:1904:58:05
1197KUCZEWSKI Piotr 394 YŁysy i GrubyM00:00:0000:03:3400:06:0802:42:0904:58:20
1198BŁACHOWICZ Rafał 394 XŁysy i GrubyZABIEGANI MIELECM00:00:0000:03:3400:06:0802:42:1204:58:22
1199RYBUS Agata 299 YTo sie raczej udaLIPSKOK00:00:0000:02:4100:04:5902:42:5304:58:25
1200SIELECKI Grzegorz 299 XTo sie raczej udaOPATÓWM00:00:0000:02:4200:05:0002:42:5304:58:26
1201JACKOWSKI Jacek 512 XVECTORJGB "SOKÓŁ"M00:00:0000:02:2000:04:2702:40:2204:58:47
1202JACKOWSKA Ewa 512 YVECTORJGB "SOKÓŁ"K00:00:0000:02:2100:04:2802:40:2304:58:49
1203KOZAKOWSKI Tomasz 676 YAndrzej i Tomek M00:00:0000:01:0000:02:4802:30:5304:58:51
1204JĘKALSKI Andrzej 676 XAndrzej i Tomek M00:00:0000:00:5900:02:4802:30:5104:58:51
1205RAMM Aleksander 255 YSmiley UltrasM00:00:0000:01:4400:03:4202:36:2104:58:56
1206BUSZKO Sławomir 255 XSmiley UltrasM00:00:0000:01:4400:03:4202:36:2204:58:57
1207NETCZUK Tomasz 719 XBenefit Systems Running TeamM00:00:0000:01:1300:03:0202:37:2604:59:09
1208SZULENCKA Aleksandra 719 YBenefit Systems Running TeamK00:00:0000:01:1300:03:0102:37:2604:59:09
1209BŁOCH Marek 7 XBlochsM00:00:0000:03:2800:05:5802:41:5304:59:25
1210BŁOCH Agnieszka 7 YBlochsK00:00:0000:03:2800:05:5802:41:5204:59:26
1211MOLEK Karol 170 YzawałowcyMIELECM00:00:0000:03:3300:06:0402:42:2604:59:31
1212BUŚ Mateusz 170 XzawałowcyWĘGRZCEM00:00:0000:03:3300:06:0402:42:2204:59:32
1213ADAMCZYK Karol 592 XPodkrakowscy PartyzanciSĄSPÓWM00:00:0000:03:1500:05:4402:34:3204:59:37
1214KLUBA Roksana 592 YPodkrakowscy PartyzanciROZKOCHÓWK00:00:0000:03:1500:05:4402:34:3204:59:37
1215WIATEREK Agata 572 XAnacondaNESSI FINLANDK00:00:0000:02:5200:05:0702:42:0004:59:42
1216WIATEREK Remigiusz 572 YAnacondaLANTMÄNNEN UNIBAKEM00:00:0000:02:5200:05:0802:42:0104:59:42
1217MICHAŁEK Jaroslaw 494 XOne Way TicketKRAKÓWM00:00:0000:01:5500:04:0902:34:5004:59:46
1218BOROŃ Marcin 494 YOne Way TicketKRAKÓWM00:00:0000:01:5400:04:0902:34:4904:59:51
1219ERTEL Radosław 359 XCzłobatnikMARATONYPOLSKIE.PL TEAMM00:00:0000:03:3600:06:1102:42:3804:59:53
1220SZYMAŃSKI Henryk 359 YCzłobatnikSIDOR TEAMM00:00:0000:03:3700:06:1102:42:3904:59:54
1221KAŹMIERSKI Sebastian 231 XSpartanie DzieciomSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:02:1800:04:3202:41:2904:59:56
1222DULIŃSKI Marcin 231 YSpartanie DzieciomSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:02:1800:04:3202:41:3004:59:56
1223SOSZYŃSKA Małgorzata 20 XczłapaczeWARSZAWAK00:00:0000:02:4000:04:5802:40:2905:00:25
1224KUŁAKOWSKI Piotr 20 YczłapaczeKONSTANCIN JEZIORNAM00:00:0000:02:4000:04:5802:40:2705:00:25
1225ZIĘBA Sebastian 35 XFinchesGDYNIAM00:00:0000:03:1300:05:3902:38:5205:00:26
1226ZIĘBA Sylwia 35 YFinchesGDYNIAK00:00:0000:03:1300:05:3902:38:5305:00:26
1227KWIATKOWSKI Aleksander 594 XPO RAZ DRUGIIPA KATOWICE VIM00:00:0000:02:4500:04:5102:38:5705:00:30
1228ZNAMIEC Marcin 594 YPO RAZ DRUGIWARSZAWAM00:00:0000:02:4500:04:5102:38:5405:00:31
1229OSTROWSKI Ignacy 454 Ytrifit.plWARSZAWAM00:00:0000:02:2500:04:4002:45:0405:00:32
1230GRZESIAK Krzysztof 454 Xtrifit.plPIASECZNOM00:00:0000:02:2600:04:4102:45:0405:00:33
1231MAGDA Kazimierz 549 XDesparados TeamKKB DYSTAN KRAKÓWM00:00:0000:02:1600:04:2802:42:5805:00:36
1232POLIT Aneta 549 YDesparados TeamKRAKÓWK00:00:0000:02:1500:04:2802:43:0005:00:36
1233KRUPCZYŃSKI Michał 9 YIDĘ, TYLKO WEZMĘ DZIDĘSZCZECINM00:00:0000:02:1200:04:2202:46:3005:00:40
1234RZECZKOWSKI Maciej 9 XIDĘ, TYLKO WEZMĘ DZIDĘOTWOCKM00:00:0000:02:0900:04:2302:46:2905:00:41
1235MAZUR-RUDNICKA Marlena 490 XPędzące BobryWARSZAWAK00:00:0000:01:4500:03:4502:39:1405:00:44
1236PARŚNIAK Michał 490 YPędzące BobryWARSZAWAM00:00:0000:01:4500:03:4502:39:1405:00:44
1237CIEŚLIK Michał 216 YAmatorzyOPOLEM00:00:0000:03:1500:05:4602:42:4205:01:23
1238DEJA Andrzej 216 XAmatorzyOPOLEM00:00:0000:03:1500:05:4502:42:4105:01:24
1239RUZIK Rafał 437 Xtrifit.plWARSZAWAM00:00:0000:02:3200:04:4602:38:5005:01:38
1240PUSZAKOWSKI Jacek 437 Ytrifit.plWARSZAWAM00:00:0000:02:3300:04:4702:38:5105:01:38
1241FONSECA Miguel 607 YJAVALI TEAMWARSZAWAM00:00:0000:04:1300:06:1402:45:0505:02:09
1242KAZMIERCZAK Marta 607 XJAVALI TEAMWARSZAWAK00:00:0000:04:1300:06:1402:45:0505:02:09
1243KOWALCZYK Rafał 185 XELEKTROMOCWARSZAWAM00:00:0000:00:2600:01:4802:29:3405:02:20
1244PIETROWICZ Kamil 185 YELEKTROMOCWARSZAWAM00:00:0000:00:2700:01:4802:29:4105:02:22
1245POHL Arkadiusz 234 Y3PMROKIETNICAM00:00:0000:04:2000:06:3402:38:0005:02:31
1246PELCNER Marcin 234 X3PMROŻNOWOM00:00:0000:04:2200:06:3302:38:0305:02:32
1247ŁAŹNIAK Agata 233 XDrużyna WiercikaPOZNAŃK00:00:0000:02:5000:05:0902:35:5705:02:32
1248PFAJFER Marek 233 YDrużyna WiercikaLEGBĄDM00:00:0000:02:5000:05:0802:35:5505:02:33
1249JAKUBOWSKI Maciej 675 X33 BLTr Herky IIWARSZAWAM00:00:0000:01:3100:03:2602:38:4705:02:38
1250MANIAK Łukasz 675 Y33 BLTr Herky IIM00:00:0000:01:3100:03:2702:38:4705:02:39
1251OLECH Artur 471 YEKOM00:00:0000:02:2200:04:3702:41:4905:02:49
1252KLIMCZAK Mariusz 471 XEKOM00:00:0000:02:2200:04:3702:41:5105:02:50
1253URBAŃSKI Krzysztof 363 XKrok Za Grosz Kaszczorek&Złotoria TeamKROK ZA GROSZ TORUŃM00:00:0000:03:2000:05:5202:43:5605:03:01
1254ZIELIŃSKI Jacek 363 YKrok Za Grosz Kaszczorek&Złotoria TeamZŁOTORIAM00:00:0000:03:2000:05:5102:43:5405:03:01
1255ZIEMBA Przemysław 417 XBO TAKLUBINM00:00:0000:02:4300:04:5002:36:3605:03:02
1256ZIELEZIŃSKI Marcin 417 YBO TAKLUBINM00:00:0000:02:4300:04:5002:36:3905:03:06
1257NOWOMIEJSKI Marcin 54 XWłóczykijeM00:00:0000:02:3600:04:5202:40:0705:03:11
1258CHMIELARSKI Andrzej 54 YWłóczykijeM00:00:0000:02:3700:04:5302:40:1105:03:12
1259FUNKA Andrzej 110 XChyży 1NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLM00:00:0000:02:4800:05:0502:42:1705:03:39
1260SZKUTA Michał 110 YChyży 1NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLM00:00:0000:02:4800:05:0602:42:1805:03:39
1261DWORAK Norbert 118 XŁysy i TęgiM00:00:0000:02:3800:04:5102:42:2805:04:01
1262BEMBEN Roman 118 YŁysy i TęgiM00:00:0000:02:3700:04:5102:42:3105:04:02
1263BARAŃSKA Celestyna 701 XAccentureK00:00:0000:03:3400:06:0602:43:4505:04:09
1264RZYWUCKI Wojciech 701 YAccentureM00:00:0000:03:3300:06:0702:43:4205:04:10
1265SANKOWSKI Adam 588 XPierwszy raz w górachWARSZAWAM00:00:0000:01:1100:02:5902:24:5505:04:14
1266SPECHT Mikołaj 588 YPierwszy raz w górachWARSZAWAM00:00:0000:01:1100:02:5902:24:5405:04:14
1267ŁOJEK Krzysztof 38 XPobite GaryM00:00:0000:02:5500:05:1702:31:2605:04:24
1268WIŚNIEWSKI Kacper 38 YPobite GaryM00:00:0000:02:5500:05:1602:31:2705:04:29
1269BOCHENEK Jacek 637 YW poszukiwaniu przodków człowieka.FESTIWAL BIEGOWY W KRYNICY/SKOCZÓWM00:00:0000:02:5700:05:0702:42:4905:04:40
1270BOCHENEK Maria 637 XW poszukiwaniu przodków człowieka.FESTIWAL BIEGOWY W KRYNICY/SKOCZÓWK00:00:0000:02:5700:05:0502:42:5005:04:41
1271WIECZOREK Bartosz 697 YTeam 1M00:00:0000:02:5300:05:1702:40:0205:04:46
1272GAJASZEK Tomasz 697 XTeam 1M00:00:0000:02:5300:05:1502:40:0105:04:48
1273RZEPKA Daniel 269 XCLEAREX 3CLEAREX 3M00:00:0000:03:3500:06:0902:40:1905:05:02
1274BOHM Jacek 269 YCLEAREX 3MIKOŁOWM00:00:0000:03:3500:06:0902:40:1905:05:02
1275WILK Rafał 605 YMSport - SpartanieSPARTANIEM00:00:0000:03:0600:05:3202:47:2505:07:40
1276WILK Dariusz 605 XMSport - SpartanieMSPORTM00:00:0000:03:0600:05:3202:47:2905:07:41
1277JURASZEK Mirosław 554 YBiegamy sobieSIENIAWKAM00:00:0000:03:1100:05:4002:46:2705:08:09
1278BRZEZICKA Alina 554 XBiegamy sobieSMOLECK00:00:0000:03:1100:05:4102:46:2805:08:09
1279PIEŃKOWSKI Adam 618 XADAMDĘBICAM100:00:0000:03:1400:05:4202:39:3005:08:10
1280SUCHCICKI Leszek 15 X4PR BiegamyNOWA WIEŚ K/OSTROŁĘKIM00:00:0000:01:1700:03:0702:40:5005:08:11
1281KOWARSKI Mariusz 15 Y4PR BiegamyCZĘSTOCHOWAM00:00:0000:01:1700:03:0602:40:5005:08:11
1282TRUSZKIEWICZ Krystian 73 YUltra77WROCŁAWM00:00:0000:01:3100:03:2502:22:3905:08:49
1283MAĆKOWIAK Marek 73 XUltra77SOLEC KUJAWSKIM00:00:0000:01:3100:03:2502:22:3805:08:49
1284ADAMI Gabriele 67 YDzikie Latające ŚwinieM00:00:0000:03:0600:05:3302:40:3005:08:51
1285KOZAR Wojciech 67 XDzikie Latające ŚwinieM00:00:0000:03:0500:05:3302:40:3105:08:51
1286HADZICKA Sylwia 458 YRun Fast Or DieWROCŁAWK00:00:0000:02:3800:04:5302:49:4305:08:52
1287GARNEK Piotr 458 XRun Fast Or DieWROCŁAWM00:00:0000:02:3800:04:5302:49:3805:08:53
1288WARZĄCHOWSKI Andrzej 530 YKlub AAKARPICKOM00:00:0000:01:5300:03:5702:42:0905:09:36
1289MAKOWSKA Anna 530 XKlub AAWOLSZTYNK00:00:0000:02:1000:04:1602:42:0805:09:38
1290GAIK Andrzej 626 XGdynia Toruń TeamM00:00:0000:02:3800:05:1502:46:3205:09:40
1291CICHOWSKI Grzegorz 626 YGdynia Toruń TeamGDYNIAM00:00:0000:02:3700:05:1502:46:3105:09:40
1292NAJEWSKI Marcin 391 XDJANGOSPOZNAŃM00:00:0000:03:3200:06:0202:46:2505:10:11
1293KULA Zbigniew 41 YStare Osły i DrogaM00:00:0000:01:0900:02:5802:40:4605:10:11
1294ZIĘTAK Krzysztof 41 XStare Osły i DrogaM00:00:0000:01:0800:02:5802:40:4405:10:11
1295SZCZYGIEŁ Łukasz 391 YDJANGOSPOZNAŃM00:00:0000:03:3200:06:0302:46:2605:10:16
1296JÓŹWICKI Michał 53 XKIM TEAMWIĄZOWNAM00:00:0000:02:3800:04:5502:44:1705:10:18
1297PROTASIUK Mariusz 53 YKIM TEAMWIĄZOWNAM00:00:0000:02:3900:04:5502:44:2105:10:22
1298PIOTROWSKI Maciej 76 XodBiegamy odNormyODBIEGAMY ODNORMYM00:00:0000:02:4400:05:0302:46:0305:10:41
1299ROGÓSZ Piotr 76 YodBiegamy odNormyODBIEGAMY ODNORMYM00:00:0000:02:4400:05:0302:46:0805:10:42
1300ZAJĄC Tomasz 21 YMuzycyRZESZÓWM00:00:0000:03:0400:05:3102:52:1705:10:46
1301KOPEĆ Krzysztof 21 XMuzycyRZESZÓWM00:00:0000:03:0300:05:3102:52:1505:10:46
1302PIETRULIŃSKI Mateusz 690 YCiasteczkowe PotworySPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:02:5200:05:1202:43:0205:10:47
1303KOPCZYŃSKI Tomasz 690 XCiasteczkowe PotworySPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:02:5200:05:1202:43:0105:10:48
1304WOJTANOWICZ Jacek 434 XNafciarz Stalowa WolaM00:00:0000:02:3100:05:2102:47:1905:12:02
1305HENKIEL Bartłomiej 434 YNafciarz Stalowa WolaM00:00:0000:02:3200:05:2102:47:1805:12:02
1306IDZI Anna 301 XWarczące SzprychyWARCZĄCE SZPRYCHYK00:00:0000:02:3900:04:5402:50:3105:12:03
1307IDZI Piotr 301 YWarczące SzprychyWARCZĄCE SZPRYCHYM00:00:0000:02:3900:04:5402:50:3105:12:03
1308KRZYŻAŃSKI Stanisław 655 YCSWLąd PoznańCSWLĄD POZNAŃM00:00:0000:03:2400:05:5802:47:0605:12:05
1309ZIELONKA Mariusz 655 XCSWLąd PoznańCSWLĄD POZNAŃM00:00:0000:03:2300:05:5802:47:1005:12:05
1310PASTERCZYK Dariusz 236 YbercikiJEDLICZEM00:00:0000:03:1700:05:4702:46:2105:12:32
1311PYSIEWICZ Krzysztof 236 XbercikiKATOWICEM00:00:0000:03:1700:05:4702:46:2305:12:33
1312POLAŃSKA Dorota 187 XDesperados China TravelMIRKÓWK00:00:0000:06:3900:08:1502:47:2305:12:35
1313ŚWIĄTCZAK Mariusz 187 YDesperados China TravelMIRKÓWM00:00:0000:06:3900:08:1502:47:2305:12:35
1314BORKOWSKA Aneta 87 YSzyneczkiSTOCZEKK00:00:0000:02:0700:04:1502:35:0605:14:00
1315BUDNICKA Anna 87 XSzyneczkiWARSZAWAK00:00:0000:02:0700:04:1502:35:2005:14:03
1316KLUS Anna 173 Yszybcy i wściekliRZESZÓWK00:00:0000:01:5000:03:5502:44:2505:14:50
1317BARNAT Krzysztof 173 Xszybcy i wściekliBIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:01:5000:03:5602:44:2405:14:51
1318TOBIASZ Anna 714 XTiger Gym GdańskK00:00:0000:03:3100:06:0302:45:5805:16:20
1319LEWANDOWSKA Monika 714 YTiger Gym GdańskK00:00:0000:03:3100:06:0302:45:5705:16:20
1320KUJAWA Alina 343 XKropla bez KituGDAŃSKK00:00:0000:02:3300:04:5102:47:4005:16:31
1321PODKÓWKA Zbigniew 343 YKropla bez KituBYDGOSZCZM00:00:0000:02:3300:04:5102:47:4105:16:31
1322NARTOWSKI Jan 357 YApteka MIKSTURA CiechocinekAPTEKA MIKSTURA CIECHOCINEKM00:00:0000:02:3000:04:4502:34:5605:18:24
1323WYRĄBKIEWICZ Janusz 357 XApteka MIKSTURA CiechocinekAPTEKA MIKSTURA CIECHOCINEKM00:00:0000:02:3100:04:4602:34:5505:18:25
1324KASZA Marek 610 YPędzące zająceGDAŃSKM00:00:0000:02:4900:05:0702:53:0105:18:30
1325KUCHTA Dorota 610 XPędzące zająceWARSZAWAK00:00:0000:02:4900:05:0502:53:0205:18:30
1326MLEKODAJ Wojciech 516 XPRZEBIEGLIRABKA-ZDRÓJM100:00:0000:03:1100:05:3802:47:2005:18:33
1327WĄSIK Magdalena 516 YPRZEBIEGLIKRAKÓWK00:00:0000:03:1100:05:3702:47:2005:18:33
1328KRAJEWSKA Alicja 623 YULTRAHOLYC.TEAM.PLKRAKÓWK00:00:0000:02:5600:05:2102:43:0705:18:55
1329KRAJEWSKI Artur 623 XULTRAHOLYC.TEAM.PLKRAKÓWM00:00:0000:02:5600:05:2002:43:0805:18:55
1330HALLAPÄÄ Laura 587 YTrailSnailsESPOO, FINLANDK00:00:0000:00:5600:02:4102:44:4305:19:30
1331PAJUNEN Tuula 587 XTrailSnailsHELSINKI, FINLANDK00:00:0000:00:5700:02:4102:44:5005:19:32
1332NAKLICKI Michał 211 YDaj kebabaWARSZAWAM00:00:0000:01:5400:03:4202:29:3105:20:23
1333TYLMAN Igor 211 XDaj kebabaWARSZAWAM00:00:0000:01:5500:03:4202:29:3205:20:23
1334CHODOROWSKI Arkadiusz 505 XojcowieALEKSANDRÓWM00:00:0000:02:5102:47:1405:20:34
1335RZESZÓTKO Marzena 93 XAlterkom TeamK00:00:0000:02:2900:04:4402:45:4305:20:43
1336WRÓBEL Dariusz 93 YAlterkom TeamM00:00:0000:02:2800:04:4402:45:4205:20:43
1337KAMIENIAK Miłosz 479 YMiły Miłosz i TruskawaMARATONYPOLSKIE.PL TEAMM00:00:0000:03:2200:05:5702:50:2405:23:23
1338WEISMAN Izabela 479 XMiły Miłosz i TruskawaMARATONYPOLSKIE.PL TEAMK00:00:0000:03:2100:05:5702:50:2705:23:24
1339PIWOWAR Małgorzata 440 YGońcie się!DOMARADZK00:00:0000:02:3600:04:5002:51:2805:24:08
1340DRĄŻYK Małgorzata 440 XGońcie się!DĘBLINK00:00:0000:02:3500:04:5002:51:2605:24:09
1341BIEŃKOWSKI Michał 46 XHydro 1M00:00:0000:02:2700:04:4302:50:1105:26:38
1342PAWŁOWSKI Piotr 46 YHydro 1M00:00:0000:02:2702:50:1305:26:39
1343DRAPELLA Dariusz 241 XW imię Ojca i SynaHARPAGANM00:00:0000:01:1400:03:0302:39:1205:27:28
1344DRAPELLA Tomasz 241 YW imię Ojca i SynaMARATONYPOLSKIE.PLM00:00:0000:01:1300:03:0302:39:0805:27:28
1345GADOMSKI Władysław 240 XSpartanie DzieciomPOZNAŃM00:00:0000:03:2200:05:5202:50:1505:28:57
1346SALM Ariel 240 YSpartanie DzieciomPOZNAŃM00:00:0000:03:2100:05:5202:50:1905:28:58
1347MARAS Ladislav 122 XMARAS teamPRESOVM00:00:0000:03:1600:05:4802:56:2205:29:07
1348GEJZA Sabanos 122 YMARAS teamPRESOVM00:00:0000:03:1600:05:4802:56:2305:29:07
1349BRZÓZKA Tomasz 245 XSPARTANIE DZIECIOM - SINNET/WARSZAWAWARSZAWAM00:00:0000:03:2900:06:0502:51:1505:29:31
1350LEWCZUK Daniel 245 YSPARTANIE DZIECIOM - SINNET/WARSZAWAZAKRĘTM00:00:0000:03:3000:06:0502:51:1705:29:31
1351SZNAJDER Zenon 491 YŚw. AntoniNOWA SÓLM00:00:0000:01:2400:03:1502:52:0305:29:41
1352STOLARCZYK Katarzyna 491 XŚw. AntoniNOWA SÓLK00:00:0000:01:2400:03:1602:52:0705:29:41
1353KŁOS Dariusz 567 YKosa na KłosaKM UMK TORUŃM00:00:0000:00:4800:02:2702:45:0005:30:48
1354KUBCZAK-KOSICKA Anna 567 XKosa na KłosaBBL TORUŃK00:00:0000:00:4700:02:2702:44:5905:30:52
1355KRUDYSZ Przemysław 558 XxyzŁOWCEM00:00:0000:03:0700:05:3102:39:0405:31:12
1356DUDEK Jan 682 YSPARTANIE DZIECIOM - AgricommAGRICOMMM00:00:0000:02:0400:04:1302:50:0005:31:22
1357ŚRODA Janusz 682 XSPARTANIE DZIECIOM - AgricommSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:02:0400:04:1302:49:5805:31:22
1358SIVOSAVI Outi 573 YTUSKATURKU/ FINLANDK00:00:0000:02:5300:05:1803:00:4605:39:52
1359SIVOSAVI Veikko 573 XTUSKATURKU/ FINLANDM00:00:0000:02:5200:05:1703:00:4705:39:52
1360PARUSZEWSKA Aleksandra 163 XKITA TEAM- BIEGAM BO LUBIĘŁÓDŹK00:00:0000:02:0200:04:0802:53:5805:42:18
1361PENEW- PAWŁOW Marta 163 YKITA TEAM- BIEGAM BO LUBIĘPIOTRKÓW TRYBUNALSKIK00:00:0000:02:0200:04:0802:53:5105:42:26
1362DRÓŻDŻ Ireneusz 646 XOrlęta GryfinoGRYFINOM00:00:0000:03:2500:05:5502:52:1305:42:30
1363JUR Jacek 646 YOrlęta GryfinoGRYFINOM00:00:0000:03:2500:05:5502:52:1105:42:55
1364KORDALA Marzena 103 XARCHIE TEAMBIAŁYSTOKK00:00:0000:01:1200:03:0202:55:3005:47:51
1365KIDRYCKI Arkadiusz 103 YARCHIE TEAMBIAŁYSTOKM00:00:0000:01:1200:03:0102:55:2705:47:51
1366GORGOL Tomasz 622 YRafTomRUN BYDGOSZCZM00:00:0000:03:3300:06:0503:27:5705:52:44
1367KAMINSKI Rafal 622 XRafTomM00:00:0000:03:3300:06:0503:27:5805:52:44
1368LENARTOWICZ Wojciech 428 XGorliceZABIERZÓWM00:00:0000:03:1800:05:5003:10:2905:54:20
1369LENARTOWICZ Magdalena 428 YGorliceGORLICEK00:00:0000:03:1700:05:4903:10:3205:54:20
1370DŻUGAN Witold 446 XGhost RunnersPOZNAŃM00:00:0000:03:1800:05:4703:27:3205:55:00
1371JANKOWSKI Paweł 446 YGhost RunnersWARSZAWAM00:00:0000:03:1800:05:4703:27:3905:55:02
1372WEŁNICKI Waldemar 150 YB&W RacingZAMOŚĆ K. BYDGOSZCZYM00:00:0000:01:4500:04:0803:41:5606:08:41
1373CYRUS Bogdan 150 XB&W RacingSTRZEBIŃM00:00:0000:01:4400:04:0703:41:5406:08:42
1374KARWACKI Marek 341 XFordon K2 BYDGOSZCZM00:00:0000:01:4500:03:4402:48:2506:09:55
1375KARWACKI Michał 341 YFordon K2 BYDGOSZCZM00:00:0000:01:4600:03:4402:48:2306:09:55
1376KALIŃSKI Hubert 702 YSzybko szybkoM00:00:0000:03:3000:06:0603:05:0206:23:47
1377WOCHNIK Michał 702 XSzybko szybkoM00:00:0000:03:3100:06:0603:05:0506:23:47
1378SIEJEK Krzysztof 508 YSiejek TeamPOZNAŃM00:00:0000:03:1900:05:4803:07:4406:32:50
1379ŚWIGOŃ-SIEJEK Małgorzata 508 XSiejek TeamPOZNAŃK00:00:0000:03:1800:05:4803:07:4306:32:50
1380PAWLUKOWIEC Mariusz 304 YBracia MocyBIAŁYSTOKM00:00:0000:01:3400:03:2703:26:3706:43:28
1381SKALSKI Maciej Jakub 304 XBracia MocyBIAŁYSTOKM00:00:0000:01:3400:03:2803:26:4806:43:30
1382KOZŁOWSKI Grzegorz 288 XSPECjalWROCŁAWM100:00:0000:02:5800:05:22
1383BLICHAR Sebastian 288 YSPECjalWROCŁAWM100:00:0000:02:5800:05:2203:46:58
1384STEFAŃSKI Krystian 308 XTo Be DecidedM00:00:0000:00:29
1385NIEMCZYK Katarzyna 59 YLes femmes courant dans les for?tsKRAKÓWK00:00:00
1386HAŁON Andrzej 542 XBPSC TEAMOPOLEM00:00:00
1387KUBICKI Piotr 105 XAlpinista i ŻeglarzWARSZAWAM00:00:0000:00:5400:02:3803:05:24
1388GOMUŁKA Andrzej 558 YxyzHUCISKO JAWORNICKIEM00:00:0000:03:0700:05:3102:39:05
1389JAŚCANEK Mariusz 505 YojcowiePIASECZNOM00:00:0002:47:13
1390JAGODZKI Daniel 396 Yck teamKIELCEM00:00:0000:01:3700:03:3402:15:07
1391JAROŃSKI Jacek 89 YZapierdalacze.pl1M00:00:0000:01:13
Znaleziono 1391 wynik(ów)