BIEG RZEŹNIKA - POMIARY INDYWIDUALNE
Organizator : OTK Rzeźnik
Data : 2015-06-05
Miejsce : Komańcza - Ustrzyki Górne
Dystans : 100 km
Zgłoszonych : 1438
Wystartowało : 1391
Nie ukończyło : 1341
Ukończyło : 50
Na trasie : 1341
Pełne wyniki dla 56.11km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 0.3km | 16.7km | 32.1km | 32.11km | 56.1km | 56.11km | 68.8km | 68.81km | 77.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K | M
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaZszedłCzas startu0.1km0.3km16.7km32.1km32.11km56.1km56.11km
          
1ŁĄCZAK Magdalena 669 XSALOMON SUUNTO TEAMK00:00:0000:02:4500:04:0301:43:0603:10:0903:11:1805:23:1905:23:28
2ŁĘCKA Agnieszka 84 YultraRATGOLUB-DOBRZYŃK00:00:0000:00:4700:02:1901:52:3903:25:4703:28:2806:06:3306:09:00
3OSTROWSKA-DOŁĘGOWSKA Magdalena 704 XINOV-8 TeamK00:00:0000:01:2400:03:0802:07:1203:48:1903:52:1006:24:4806:27:08
4DESSAUER Wioletta 91 YLubartów BiegaLUBARTÓWK00:00:0000:01:0700:02:4602:10:5503:51:3403:55:5906:28:3906:32:18
5KRAWCZYK Agnieszka 520 Y12tri.pl12TRI.PLK00:00:0000:00:4900:02:2802:03:3803:43:0803:48:5306:27:5506:39:26
6JASKOWSKA Bożena 352 YNatural Born pĄpkinsRZESZÓWK00:00:0000:00:4300:02:1202:06:3503:50:0403:51:4506:45:1506:45:17
7PASZCZAK Alicja 636 XKlub Wysokogórski WarszawaKONST.-JEZIORNAK00:00:0000:00:3500:02:0202:03:4803:48:0803:52:5406:41:4006:47:56
8WYDRA Paulina 625 Y1980LONDYNK00:00:0000:01:3600:03:2702:03:1703:42:5203:55:0806:47:4106:47:59
9MATEJCZUK Agata 16 YKS Alaska Łódź / SparterPARZĘCZEWK00:00:0000:00:4700:02:0701:59:1203:46:4403:51:5006:44:5406:50:51
10JAKUBASZEK Monika 16 XKS Alaska Łódź / SpartezSULEJÓWEKK00:00:0000:00:4700:02:0701:59:1403:46:4403:51:4906:44:5406:50:52
11BIENIECKA Anna 2 XSzalone KoziceK00:00:0000:00:4400:02:1202:05:2103:55:5904:01:5607:05:1707:09:21
12FARON Agnieszka 2 YSzalone KoziceK00:00:0000:00:4300:02:1202:05:2203:55:5904:01:5707:05:1907:09:26
13WIŚNIEWSKA Martyna 565 XTriCity TrailTEAM ASA - BIEGIEM PO ZDROWIEK00:00:0000:01:3500:03:2402:15:1304:01:4604:08:4907:02:0407:09:45
14SŁAWSKA Anna 200 YCLEAREX 2 CZECHOWICE-DZIEDZICEK00:00:0000:02:0700:04:0102:09:0604:02:3804:09:1607:08:0107:10:22
15ANDRZEJCZUK Marzena 463 XRUNPLANET TEAMWROCŁAWK00:00:0000:00:5400:02:2702:04:4203:52:1104:14:0207:11:2807:11:31
16BARCEWICZ Marta 90 YMake Run Easier12TRI.PL DRUŻYNA WILKA OLSZTYNK00:00:0000:01:0400:02:3002:02:3403:47:1903:54:0907:12:0707:12:09
17KRAWCZAK Paulina 207 Xbiegusiem.plBIEGUSIEM.PLK00:00:0000:01:5500:03:5102:15:4803:59:4804:10:5907:01:1907:13:08
18TYSZKIEWICZ Agnieszka 525 XUKA Ultras runnersUKA WARSZAWAK00:00:0000:00:4100:02:0602:07:1703:58:4604:07:1107:14:4707:14:49
19KOWALSKA Katarzyna 108 XKiss or killKRAKÓWK00:00:0000:01:2500:03:1702:15:2204:06:4507:14:4907:23:35
20CZECZOTT Małgorzata 525 YUKA Ultras runnersUKA WARSZAWAK00:00:0000:00:4100:02:0602:07:1403:58:4604:07:1007:14:4807:23:52
21CIEŚLA Elżbieta 137 XBiegające MałżeństwoTEAM KOPEĆK00:00:0000:01:3200:03:1102:08:5203:58:4104:05:5807:14:3107:24:05
22SIWOŃ Ewa 80 YSmashing Pąpkins - Matki DwieSMASHING PĄPKINSK00:00:0000:02:0600:04:1702:19:2604:11:2204:17:5007:22:3807:29:12
23KOCHANIAK Agnieszka 80 XSmashing Pąpkins - Matki DwieAKG ŁÓDŹ, SMASHING PĄPKINSK00:00:0000:02:0700:04:1702:19:2404:11:2104:17:5007:22:3707:29:13
24SZEWCZYK Katarzyna 329 YLimanowa ForrestKS LIMANOWA FORRESTK00:00:0000:01:3300:03:2002:10:4204:05:0504:10:3607:30:5007:30:52
25MELCER Katarzyna 570 XByle do BerehówK00:00:0000:01:5500:03:5602:11:3504:00:1604:20:5707:22:5607:31:32
26WENTA Marta 621 XRóżowe Misiaczki & Świnka Raćka TeamGDYNIAK00:00:0000:01:1800:02:5202:08:1603:58:5004:08:1507:17:2007:32:52
27JÓŹWIAK Barbara 72 YYulo Run Team SiedlceYULO RUN TEAM SIEDLCEK00:00:0000:01:2100:03:0802:09:5804:02:0504:14:3807:33:3307:33:35
28BARTEK Agnieszka 710 XNIGHT BUTCHERSOTK RZEŹNIKK00:00:0000:00:5300:02:3402:07:3704:05:2204:20:4807:19:5207:33:51
29LESZCZUK Justyna 639 YJak Mustangi!PROJEKT_HARDKORRRK00:00:0000:01:4100:03:3702:20:0504:12:1204:27:2707:22:2007:40:09
30MATUSZEWICZ Ewa 183 Xewa i marzkaKONDYCJAK00:00:0000:01:3300:03:2102:16:2504:16:3204:20:3507:40:0807:40:10
31BIENIOSZEK Katarzyna 25 YDamy radę HRMAX ŻORYK00:00:0000:02:3100:04:4202:15:0004:04:0804:21:4107:25:5907:40:14
32MRUGAŁA Monika 271 XPLOTSERWIS TEAMK00:00:0000:00:4700:02:1902:10:3504:04:3504:16:5807:25:1907:40:15
33KAMIŃSKA Jolanta 450 XKierunek Wołosate !12TRI.PLK00:00:0000:01:3300:03:2202:12:4304:05:4504:16:3307:31:5307:42:38
34GWIZDAK Justyna 345 YWater TeamRZESZÓWK00:00:0000:02:5400:05:1402:26:2804:28:3404:41:0107:37:4507:44:23
35GRABOWSKA Maria 420 YPyra i KluskaFAT / TRZEMESZNOK00:00:0000:01:2200:03:1102:12:5404:10:2904:23:5307:44:3507:44:37
36NIEMIRO Dominika 197 YJagodowo-Kalinowy TEAMPOLICEK00:00:0000:01:5700:03:5702:27:3004:25:3504:34:1907:45:2807:45:30
37OPOWICZ Marzena 183 Yewa i marzkaACTIVSPORTSK00:00:0000:01:3400:03:2102:16:2404:16:3204:20:3407:40:0507:46:12
38TRZEJA-ZDANOWSKA Dorota 612 Xwlador-duchBĘDZINK00:00:0002:13:2004:10:4204:30:3807:47:1707:47:19
39NIENADOWSKA Beata 154 XWOBETEAMELBLĄGK00:00:0000:00:2800:01:4702:13:3004:10:3904:18:1207:34:5907:48:00
40WYSTRYCHOWSKA Marzena 198 XBo TakM00:00:0000:02:5900:05:2302:29:3004:29:4704:40:0207:36:5007:49:18
41PIETRUSZCZAK Agnieszka 295 XBaba Na Niedźwiedziu ,)TIME4RUNNINGK00:00:0000:02:4100:05:0002:19:5604:19:3004:35:5007:52:5707:53:00
42DZIK Aleksandra 242 XKS Kandahar/BluEmu TeamKS KANDAHAR/BLUEMU TEAMK00:00:0000:00:5000:02:1302:09:0204:03:0404:15:5107:35:4007:54:42
43SZYDŁOWSKA Małgorzata 32 YPan Psakomandosa i ZiomPIOTRKÓW TRYBUNALSKIK00:00:0000:02:2400:04:3702:28:4904:21:2004:21:2207:48:0507:57:20
44KOSTRZEWSKA Justyna 689 YENTRE.PL TeamENTRE.PL TEAM K00:00:0000:00:5100:02:3102:15:4304:12:0504:35:2407:38:3507:57:38
45REMLEIN Katarzyna 139 XKuźnia TriathlonuPOZNAŃK00:00:0000:01:5100:03:4802:18:0304:22:1104:25:4907:48:5607:58:22
46FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka 290 XLos BieganerosLOS BIEGANEROSK00:00:0000:02:0000:04:0102:18:2204:20:2204:31:3907:41:4507:58:25
47BOROWSKA Dorota 328 Ywkurw_teamWKURW_TEAMK00:00:0000:01:5100:03:5202:18:2004:17:4904:33:4207:46:1508:00:33
48MACHUL Ewa 22 XBoot Camp POlskaBOOT CAMP POLSKAK00:00:0000:02:3900:04:5602:20:2504:18:5604:35:0707:48:5808:00:59
49KORDECKA Anna 101 Xbrzesko sofa squad K00:00:0000:02:1100:04:1902:25:5304:27:1804:31:1007:57:2608:01:12
50WITCZAK Jolanta 532 XZabiegani LusówkoK00:00:0000:01:5600:03:4802:14:5704:12:3404:25:5607:48:1708:01:16
51AUGUSTYŃSKA Jolanta 113 XRzeszowskie EndorfinyGAZELE I GEPARDYK00:00:0000:01:1800:03:0302:12:5504:11:5504:32:2407:47:1608:02:16
52KOZŁOWSKA Marta 670 XMAGRK00:00:0000:01:4000:03:4002:20:1804:15:4004:29:0707:46:0708:02:34
53USZYŃSKA Aldona 420 XPyra i KluskaOTK RZEŹNIK / GLIWICEK00:00:0000:01:2200:03:1002:12:5404:10:2904:23:5307:44:3308:04:04
54JĘDRZEJOWSKA-DEC Anna 1 XO skrzynkę piwaK00:00:0000:01:5700:03:5502:16:3904:15:2604:29:4507:40:4208:04:11
55DOMARADZKA Violetta 717 XRun Vegan TeamRUN VEGAN TEAMK00:00:0000:00:4600:02:2302:17:3704:15:1704:22:0708:04:3608:04:38
56MAKOWSKA Olga 543 XCarioca TeamKUŹNIA TRIATHLONUK00:00:0000:02:1900:04:2502:22:2804:19:3704:35:2807:47:4508:06:42
57JAMRÓZ Mariola 184 XŚwiętokrzyskie CzarowniceFITNESS KLUB TAOK00:00:0000:02:0300:04:1102:21:3104:32:0604:44:3708:09:1808:09:21
58NABOŻNA Ewelina 423 YALE TeamRZESZÓWK00:00:0000:01:4600:03:4702:31:4204:37:3104:50:2707:53:4508:10:15
59MADZIARSKA Monika 388 XMonia i SlavkoK00:00:0000:03:0300:05:3002:32:5804:37:2804:56:5008:10:3308:10:36
60MALISZEWSKA Marta 167 Ymarta i witekORTOREH TEAMK00:00:0000:02:2700:04:3802:24:2804:29:0204:37:5708:01:1808:14:48
61KRAWCZYK Karolina 68 XNarwani SceptycyWARSZAWAK00:00:0000:01:3600:03:3602:23:2204:18:5504:31:0507:54:3708:14:49
62DĄBROWSKA Anna 333 XHomo FaberLUBLINK00:00:0000:02:0800:04:1402:32:5504:39:2704:48:5908:03:3708:17:19
63POLAK Ewa 370 XEwa & AgaK00:00:0000:02:1000:04:1002:22:1304:30:0904:42:5708:19:0108:19:03
64KOZŁOWSKA Agnieszka 184 YŚwiętokrzyskie CzarowniceKKL KIELCE/BBM KIELCEK00:00:0000:02:0400:04:1202:21:3004:32:0604:44:3208:09:1808:19:46
65SOCHACKA Elwira 193 XPrzegląd SportowyPRZEGLĄD SPORTOWYK00:00:0000:03:0200:05:2602:37:1404:48:5905:01:4208:22:1608:22:18
66MACIEJEWSKA-BŁACHEWICZ Joanna 156 XGniezno & Olsztyn TEAMBYDGOSZCZK00:00:0000:00:4900:02:2302:24:2204:37:2404:42:3408:23:0008:27:54
67WĄSOWSKA Jagoda 5 YJAGÓDKIKALIŃSKA TEAMK00:00:0000:01:3500:03:2902:29:1204:31:4004:49:0908:12:2208:31:32
68CZEPIEL-RAK Katarzyna 203 XKiŁ-aJASŁOK00:00:0000:02:4400:05:0002:25:1604:34:2504:57:0608:10:5508:32:25
69OSIKOWSKA Teresa 349 YKOSMALA TeamZAKOPANEK00:00:0000:00:3900:02:1002:27:4604:31:0904:53:4208:18:1608:33:15
70ANNA Świerk 148 YNaturalnie JanowiceK00:00:0000:02:2100:04:2602:19:4304:29:1704:41:5308:12:0808:35:06
71DĘBIEC Karina 377 YOBY TALALARYMANÓWK00:00:0000:02:2300:04:3402:20:3004:14:1904:38:4708:11:5308:35:09
72KARPA Katarzyna 569 XBeKaCZEWARSZAWAK00:00:0000:01:0300:02:5302:21:0104:24:5804:41:2908:09:3308:35:21
73SEPIOŁ Anna 225 YaKwadratPIŁAK00:00:0000:01:3100:03:2002:18:1804:23:2404:50:3208:11:5408:36:43
74AST Anna 225 XaKwadratNOWA SÓLK00:00:0000:01:3200:03:2002:18:1904:23:2404:50:3308:11:5408:36:45
75JASKULSKA Mirela 707 XAkademia Biegania GrudziądzGRUDZIĄDZK00:00:0000:02:4200:05:0102:36:0004:44:0704:56:4908:14:4908:37:25
76MŁODECKA Sylwia 224 XLEONIDASA GROŹNE SPOJRZENIE / SPARTANIE DZIECIOMSPARTANIE DZIECIOMK00:00:0000:02:5400:05:1002:39:4704:47:3704:52:3408:27:4208:37:47
77STANGIERSKA Weronika 482 XRaz kozom śmierć!ŁÓDŹK00:00:0000:03:2300:05:5402:42:1904:52:5605:06:5708:22:0908:38:20
78ŻBIKOWSKA-JUSIS Katarzyna 98 XTROCHĘ WIĘKSZA SZCZYPTA SZALEŃSTWAKOBIETKIBIEGAJA.PL/ KB "ARTURÓWEK" ŁÓDŹK00:00:0000:01:1000:02:5802:35:0504:54:1705:16:1708:39:3008:39:33
79PÓŁTORAK Katarzyna 640 XPiękne i MądreWARSZAWAK00:00:0000:01:4300:03:4302:32:2804:46:3805:01:2308:29:0908:39:37
80ZAWIŚLAK Dorota 640 YPiękne i MądreK00:00:0000:01:4300:03:4402:32:2804:46:3805:01:2308:29:0908:39:38
81POTĘGA Izabela 351 XZabierzów BiegaNIEGOSZOWICEK00:00:0000:01:4900:03:5002:31:4504:38:4604:51:2008:16:1308:39:54
82KWAŚNIK Izabela 219 YBbl Bielsko-BiałaK00:00:0000:01:5900:04:0502:29:2604:41:1905:10:0508:26:2408:40:00
83WŁODARCZYK Teresa 332 Ybbl ToruńBBL TORUŃK00:00:0000:03:0900:05:3502:36:2004:50:1804:59:2108:27:4908:40:31
84BORKOWSKA Emilia 653 YFestiwal BiegowyK00:00:0000:03:2800:06:0102:31:0404:34:4104:52:4308:18:3908:40:59
85JAKÓBCZYK Martyna 480 YNaganiaczePOZNAŃK00:00:0000:02:5000:04:5702:20:1104:19:1804:35:0208:09:2208:41:45
86GRABOWSKA Joanna 374 XCaryńska to ZłooooTORUŃK00:00:0000:03:0800:05:3502:36:0704:50:3505:01:0308:26:1408:42:28
87FOJCIK Joanna 658 XMarcowe BaranyRYBNIKK00:00:0000:01:0000:02:4502:31:4704:39:5705:04:2908:42:3908:42:41
88DOMAŃSKA Ewelina 604 YKrupówki na MonciakuZAKOPANEK00:00:0000:01:0200:02:5202:21:0904:26:3304:41:4508:22:3908:43:12
89SZCZEŚNIAK Dorota 496 Xbez bólu nie ma prestiżuDĄBRÓWKAK00:00:0000:01:3500:03:3202:26:5904:31:1204:52:0308:18:4608:43:32
90NIECZUJA-OSTROWSKA Anna 496 Ybez bólu nie ma prestiżuLESZNOK00:00:0000:01:3500:03:3202:26:5804:31:1004:52:0508:18:4608:43:33
91HANDZEL Wioletta 94 XByle dobiec:)KRAKÓWK00:00:0000:00:5200:02:3002:20:1504:42:2904:52:3608:34:1908:45:11
92JĘDRZEJCZYK Agnieszka 370 YEwa & AgaK00:00:0000:02:1000:04:0902:22:1204:30:0904:43:0408:19:0008:45:57
93KRAJEWSKA Agata 230 XOławaOŁAWAK00:00:0000:02:2800:04:4302:31:3904:39:2204:58:4508:19:1808:46:29
94GĄSIEWSKA Zuzanna 229 XPaZuRWARSZAWAK00:00:0000:03:1700:05:4502:33:2504:48:2005:06:4208:54:5908:55:01
95PAWLUK Daria 82 Ydo trzech razy sztukaWARSZAWAM00:00:0000:03:0400:05:2702:31:5004:32:3504:49:3708:35:4108:56:43
96KASPRZYK-KUŹNIAK Michalina 142 YFiKu MiKuGOMOLA TRANS AIRCOK00:00:0000:02:4300:05:0202:41:2404:50:1805:02:2408:37:1408:57:29
97WESOŁOWSKA Karolina 539 YKarMar RunnersWARSZAWAK00:00:0000:02:2900:04:4102:30:4604:38:5404:54:3308:38:3108:57:54
98HOMAN Marta 602 YDelta szwadron supercool komando wilków alfaPOZNAŃK00:00:0000:02:3400:04:4802:36:5904:30:5405:02:2908:23:0008:58:33
99RYBUS Agata 299 YTo sie raczej udaLIPSKOK00:00:0000:02:4100:04:5902:42:5304:58:2505:14:5608:45:0908:58:51
100WYGANOWSKA Joanna 387 XATP1ATP AUGUSTÓWK00:00:0000:01:4900:03:4902:36:0404:45:3605:02:3108:45:1509:00:27
101DETKO Ewa 529 YNasniedogonią sezon czwartyCZĘSTOCHOWAK00:00:0000:02:1000:04:1402:26:5504:33:4804:50:1408:56:1109:00:51
102MORAWSKA Anna 311 Xryś i łaniaWARSZAWAK00:00:0000:01:3900:03:3802:32:3604:48:2804:58:5908:52:5809:01:07
103PATKOWSKA Agata 115 XPERI TEAMK00:00:0000:02:4100:04:5702:34:1704:57:0205:26:2308:38:0609:01:09
104JURA Dorota 711 XUltra Beskid SportULTRA BESKID SPORTK00:00:0000:02:3500:04:4602:28:1804:39:2605:01:5508:28:3709:03:09
105MUSIAŁ Magdalena 560 XŁysy i BestiaŁÓDŹK00:00:0000:02:2000:04:3402:35:1704:50:5904:59:5208:52:4809:03:43
106SZPONAR-ŻUROWSKA Anna 119 YWentyl i RingabulinaKICINK00:00:0000:02:4600:05:0402:38:5504:51:5105:15:3008:30:5309:03:47
107SIKA Agnieszka 718 XRun Times – TEAM IIPSARSKIEK00:00:0000:02:5500:05:1602:33:1904:35:4705:08:3108:26:2609:04:12
108MOLTZAN-MAŁKOWSKA Magdalena 468 YDELTAK00:00:0000:01:3400:03:2802:33:3004:52:5105:08:2608:53:0609:06:23
109RUTKOWSKA Małgorzata 468 XDELTAK00:00:0000:01:3400:03:2802:33:3004:52:5105:08:2608:53:0509:06:24
110SĘPKA Daria 26 XSpartanie DzieciomK00:00:0000:02:5200:05:1202:39:5504:53:1405:02:3308:56:5209:07:45
111DOBAJ Katarzyna 26 YSpartanie DzieciomSPARTANIE DZIECIOMK00:00:0000:02:5300:05:1102:39:5504:53:1405:02:3308:56:5109:07:46
112KOWALSKA Małgorzata 695 YWkurw_teamWKURW_TEAMK00:00:0000:00:5400:02:3302:11:3904:12:2704:47:1708:43:2409:07:49
113JACKOWSKA Ewa 512 YVECTORJGB "SOKÓŁ"K00:00:0000:02:2100:04:2802:40:2304:58:4905:11:1608:54:0809:09:40
114ZWIERZYŃSKA Katarzyna 153 XBang Bang TeamSPORTEVOK00:00:0000:02:3300:04:4702:37:1904:52:1005:09:4708:42:3709:10:12
115BALYS Katarzyna 410 XKasia i TomekSTRONIE SLASKIEK00:00:0000:03:0200:05:2702:35:5804:48:5705:11:2508:44:2409:11:10
116BARAŃSKA Celestyna 701 XAccentureK00:00:0000:03:3400:06:0602:43:4505:04:0905:23:1808:52:1309:11:20
117NASTAWSKA Monika 325 XKokoK00:00:0000:03:3300:06:0702:42:2404:56:5105:12:0709:13:0909:13:11
118KLUBA Roksana 592 YPodkrakowscy PartyzanciROZKOCHÓWK00:00:0000:03:1500:05:4402:34:3204:59:3705:26:1309:02:2909:14:33
119JACHACZ-ŁOPATA Małgorzata 79 XBody4U TeamMIKOŁÓWK00:00:0000:02:5100:05:0102:34:2504:46:0205:10:3708:45:1609:14:41
120BIAŁA Joanna 168 XChrupanie w kolanieWARSZAWAK00:00:0000:01:2600:03:1802:23:4104:39:4504:53:4308:50:4209:16:09
121POLIT Aneta 549 YDesparados TeamKRAKÓWK00:00:0000:02:1500:04:2802:43:0005:00:3605:11:0709:05:4709:17:27
122SZULENCKA Aleksandra 719 YBenefit Systems Running TeamK00:00:0000:01:1300:03:0102:37:2604:59:0905:13:0709:03:1709:18:13
123KAPCIŃSKA Małgorzata 552 XSąsiedziLUSÓWKOK00:00:0000:02:3500:04:4902:36:0104:50:5404:59:4108:55:5609:19:22
124MIŁOSZ Karolina 552 YSąsiedziWARSZAWAK00:00:0000:02:3500:04:4902:36:0104:50:5504:59:4108:55:5609:19:22
125WESOŁOWSKA Katarzyna 574 XORANGE POLSKA 7ORANGE POLSKAK00:00:0000:00:3700:02:1002:24:0704:24:1504:53:5408:38:0509:19:24
126HADZICKA Sylwia 458 YRun Fast Or DieWROCŁAWK00:00:0000:02:3800:04:5302:49:4305:08:5205:33:1609:04:5909:21:36
127KUCZAKOWSKA Joanna 566 YBiegowe MisieLEGNICAK00:00:0000:01:4500:03:4602:35:5104:53:1905:22:4109:06:3009:24:44
128WOŹNA Magdalena 260 XRUN toTHEendOF TIMESK00:00:0000:01:2100:03:1302:33:5904:41:1704:57:0708:52:0609:24:48
129LUDWINEK-ZARZEKA Iwona 523 XVege RunnersWARSZAWAK00:00:0000:01:4600:03:4502:35:1204:55:5605:15:0609:04:1209:25:26
130BOCHENEK Maria 637 XW poszukiwaniu przodków człowieka.FESTIWAL BIEGOWY W KRYNICY/SKOCZÓWK00:00:0000:02:5700:05:0502:42:5005:04:4105:15:2709:25:2709:25:31
131ŁAŹNIAK Agata 233 XDrużyna WiercikaPOZNAŃK00:00:0000:02:5000:05:0902:35:5705:02:3205:19:4109:12:5809:26:20
132SZYMANKIEWICZ Kalina 256 XHakuna MatataGIRLS ON WHEELSK00:00:0000:02:2700:04:4102:31:5704:42:2405:06:1509:01:2709:28:43
133MAKOWSKA Anna 530 XKlub AAWOLSZTYNK00:00:0000:02:1000:04:1602:42:0805:09:3805:21:0209:21:2309:28:48
134BRZEZICKA Alina 554 XBiegamy sobieSMOLECK00:00:0000:03:1100:05:4102:46:2805:08:0905:14:2509:22:0709:29:33
135SMOLAK Agata 339 YRunningCoupleWARSZAWAK00:00:0000:02:0400:04:1102:39:1704:57:0105:15:2309:10:2109:31:04
136KUCHTA Dorota 610 XPędzące zająceWARSZAWAK00:00:0000:02:4900:05:0502:53:0205:18:3005:46:4809:12:2709:34:39
137BOGDAŃSKA Joanna 654 YSzkot teamWARLUBIEK00:00:0000:01:0300:02:5402:29:2004:50:2005:13:2709:03:0909:35:21
138IDZI Anna 301 XWarczące SzprychyWARCZĄCE SZPRYCHYK00:00:0000:02:3900:04:5402:50:3105:12:0305:28:2909:27:0509:35:59
139BŁOCH Agnieszka 7 YBlochsK00:00:0000:03:2800:05:5802:41:5204:59:2605:14:3209:21:1809:36:25
140BUDZIAK Wioleta 598 YULKS LipinkiLIPINKIK00:00:0000:01:4200:03:3902:36:2904:53:2305:20:5209:22:1409:36:53
141WIATEREK Agata 572 XAnacondaNESSI FINLANDK00:00:0000:02:5200:05:0702:42:0004:59:4205:19:3109:10:1009:39:50
142KRZEMIEŃ Joanna 475 XBabylon Must Fall Runners / Wilcze echaK00:00:0000:03:3100:06:0202:39:5704:49:2905:30:5409:23:1309:40:50
143POLAŃSKA Dorota 187 XDesperados China TravelMIRKÓWK00:00:0000:06:3900:08:1502:47:2305:12:3505:36:5309:13:2409:42:43
144KRAJEWSKA Alicja 623 YULTRAHOLYC.TEAM.PLKRAKÓWK00:00:0000:02:5600:05:2102:43:0705:18:5505:24:2609:20:5309:44:25
145MAZUR-RUDNICKA Marlena 490 XPędzące BobryWARSZAWAK00:00:0000:01:4500:03:4502:39:1405:00:4405:27:4809:21:5109:44:31
146SOSZYŃSKA Małgorzata 20 XczłapaczeWARSZAWAK00:00:0000:02:4000:04:5802:40:2905:00:2505:21:1209:16:3209:46:25
147KLUS Anna 173 Yszybcy i wściekliRZESZÓWK00:00:0000:01:5000:03:5502:44:2505:14:5005:35:1809:33:1609:48:21
148HALLAPÄÄ Laura 587 YTrailSnailsESPOO, FINLANDK00:00:0000:00:5600:02:4102:44:4305:19:3005:31:5109:37:1609:54:02
149PAJUNEN Tuula 587 XTrailSnailsHELSINKI, FINLANDK00:00:0000:00:5700:02:4102:44:5005:19:3205:31:5009:37:1709:54:04
150KUJAWA Alina 343 XKropla bez KituGDAŃSKK00:00:0000:02:3300:04:5102:47:4005:16:3105:40:0009:32:4509:54:06
151STOLARCZYK Katarzyna 491 XŚw. AntoniNOWA SÓLK00:00:0000:01:2400:03:1602:52:0705:29:4105:47:4309:35:4509:54:36
152SIVOSAVI Outi 573 YTUSKATURKU/ FINLANDK00:00:0000:02:5300:05:1803:00:4605:39:5205:51:1309:40:2009:56:13
153WEISMAN Izabela 479 XMiły Miłosz i TruskawaMARATONYPOLSKIE.PL TEAMK00:00:0000:03:2100:05:5702:50:2705:23:2405:40:2509:32:3709:57:00
154KAZMIERCZAK Marta 607 XJAVALI TEAMWARSZAWAK00:00:0000:04:1300:06:1402:45:0505:02:0905:40:3209:23:4509:57:20
155KSIĄŻEK Dominika 620 XStare dobre małżeństwoKRKAÓWK00:00:0000:00:5800:02:4302:29:0704:49:2605:11:2709:34:0009:59:15
156DRĄŻYK Małgorzata 440 XGońcie się!DĘBLINK00:00:0000:02:3500:04:5002:51:2605:24:0905:40:5409:51:2010:06:40
157PIWOWAR Małgorzata 440 YGońcie się!DOMARADZK00:00:0000:02:3600:04:5002:51:2805:24:0805:40:5609:51:2110:06:42
158TOBIASZ Anna 714 XTiger Gym GdańskK00:00:0000:03:3100:06:0302:45:5805:16:2005:35:4509:53:3010:11:31
159LEWANDOWSKA Monika 714 YTiger Gym GdańskK00:00:0000:03:3100:06:0302:45:5705:16:2005:35:4509:53:2910:11:31
160RZESZÓTKO Marzena 93 XAlterkom TeamK00:00:0000:02:2900:04:4402:45:4305:20:4305:28:2510:09:1210:13:51
161LENARTOWICZ Magdalena 428 YGorliceGORLICEK00:00:0000:03:1700:05:4903:10:3205:54:2006:02:5610:09:1410:21:56
162PARUSZEWSKA Aleksandra 163 XKITA TEAM- BIEGAM BO LUBIĘŁÓDŹK00:00:0000:02:0200:04:0802:53:5805:42:1805:58:1510:22:0110:26:14
163PENEW- PAWŁOW Marta 163 YKITA TEAM- BIEGAM BO LUBIĘPIOTRKÓW TRYBUNALSKIK00:00:0000:02:0200:04:0802:53:5105:42:2605:58:1610:22:1210:26:15
164KUBCZAK-KOSICKA Anna 567 XKosa na KłosaBBL TORUŃK00:00:0000:00:4700:02:2702:44:5905:30:5205:54:0210:24:0710:29:03
165NIEMCZYK Katarzyna 59 YLes femmes courant dans les for?tsKRAKÓWK00:00:00
166KORDALA Marzena 103 XARCHIE TEAMBIAŁYSTOKK00:00:0000:01:1200:03:0202:55:3005:47:5105:57:42
167BORKOWSKA Aneta 87 YSzyneczkiSTOCZEKK00:00:0000:02:0700:04:1502:35:0605:14:0005:38:4809:59:25
168WĄSIK Magdalena 516 YPRZEBIEGLIKRAKÓWK00:00:0000:03:1100:05:3702:47:2005:18:3305:34:45
169BUDNICKA Anna 87 XSzyneczkiWARSZAWAK00:00:0000:02:0700:04:1502:35:2005:14:0305:38:49
170BARTKOWIAK Alina 28 YAlina&LechoPOZNAŃK100:00:0000:01:0100:02:4502:20:2804:33:3404:44:23
171ŚWIGOŃ-SIEJEK Małgorzata 508 XSiejek TeamPOZNAŃK00:00:0000:03:1800:05:4803:07:4306:32:50
172ZIĘBA Sylwia 35 YFinchesGDYNIAK00:00:0000:03:1300:05:3902:38:5305:00:2605:33:0109:32:18
Znaleziono 172 wynik(ów)