BIEG RZEŹNIKA - POMIARY INDYWIDUALNE
Organizator : OTK Rzeźnik
Data : 2015-06-05
Miejsce : Komańcza - Ustrzyki Górne
Dystans : 100 km
Zgłoszonych : 1438
Wystartowało : 1391
Nie ukończyło : 1341
Ukończyło : 50
Na trasie : 1341
Pełne wyniki dla 56.11km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.1km | 0.3km | 16.7km | 32.1km | 32.11km | 56.1km | 56.11km | 68.8km | 68.81km | 77.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K | M
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaZszedłCzas startu0.1km0.3km16.7km32.1km32.11km56.1km56.11km
          
1BĘTKOWSKI Piotr 679 YCITY TRAIL Team 1CITY TRAIL TEAMM00:00:0000:00:2100:01:3001:30:1702:52:5302:54:3605:02:5405:03:47
2KSIĄŻKIEWICZ Piotr 679 XCITY TRAIL Team 1CITY TRAIL TEAMM00:00:0000:00:2100:01:3001:30:0702:52:5302:54:3605:02:5505:03:48
3WŁODARKIEWICZ Dominik 429 YCITY TRAIL Team 2VEGE RUNNERSM00:00:0000:00:2200:01:3101:30:0902:52:5402:55:0405:12:0105:14:18
4GACKI Robert 429 XCITY TRAIL Team 2STR POZNAŃM00:00:0000:00:2200:01:3101:30:0802:52:5402:55:0405:12:0105:14:18
5KLISZ Tomasz 111 XThe North FaceCHOCZNIAM00:00:0000:00:2100:01:2501:40:4503:03:4503:07:0805:22:4105:22:58
6MICHULEC Jacek 111 YThe North FaceŻYWIECM00:00:0000:00:2100:01:2501:40:4503:03:4503:07:0805:22:4105:22:58
7DYBEK Paweł 669 YSALOMON SUUNTO TEAMM00:00:0000:02:4600:04:0401:43:0803:10:1103:11:1905:23:1905:23:31
8KUCZEWSKI Tomasz 284 YKW LublinMIELECM00:00:0000:00:2700:01:4401:47:5503:18:1103:21:3305:44:2605:48:59
9GRUDZIEŃ Kamil 284 XKW LublinLUBLINM00:00:0000:00:2700:01:4401:47:5603:18:1103:21:3305:44:2405:49:07
10DWORAK Maciej 492 XJacek Biega Running Team / TT SzczecinM00:00:0000:00:2500:01:3201:41:2603:08:3803:16:3305:43:0105:49:34
11ŁUŻYŃSKI Tomasz 492 YJacek Biega Running Team / TT SzczecinM00:00:0000:00:2500:01:3201:41:2503:08:3803:16:3205:43:0105:49:35
12KOMISARZ Tomasz 499 YTrzeźwi do MetyRZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYM00:00:0000:00:2900:01:4301:46:2803:14:3203:18:0605:46:0305:50:23
13WIERNUSZ Krzysztof 499 XTrzeźwi do MetyFINISZ RYMANÓWM00:00:0000:00:2800:01:4301:46:2603:14:3203:18:0505:46:0305:50:23
14KOŁDER Tomasz 120 XPaKo TEAM CIESZYNCIESZYNM00:00:0000:00:3700:01:5101:46:3403:15:0803:17:2505:48:3905:53:11
15PROBST Wojciech 120 YPaKo TEAM CIESZYNHAŻLACHM00:00:0000:00:3700:01:5101:46:3303:15:0803:17:2405:48:3705:53:11
16KLICH Kamil 418 XULTRASpire PolskaOLKUSZM00:00:0000:00:2800:01:4201:45:1003:15:4203:18:2305:48:1205:53:56
16KOŁODZIEJCZYK Michał 418 YULTRASpire PolskaBIELSKO BIAŁAM00:00:0000:00:2800:01:4201:45:1003:15:4203:18:2305:48:1305:53:58
18BIAŁOBRZESKI Sebastian 134 YGlobalRunners CITY ZEN POZNANM00:00:0000:00:1900:01:2201:52:2403:36:3403:39:2405:49:3605:54:17
19SKRZYNIARZ Marek 243 XKRZYŻOWCY ŚWIĘTOKRZYSCYKIELCEM00:00:0000:00:3100:01:4801:44:1203:11:5303:16:1805:47:2805:57:39
20POGORZELSKI Krzysztof 243 YKRZYŻOWCY ŚWIĘTOKRZYSCYNOWA SŁUPIAM00:00:0000:00:3100:01:4801:44:1103:11:5403:16:1905:47:2905:57:40
21TOKARZ Andrzej 564 XRób to co KochaszVISEGRAD MARATONM00:00:0000:01:0500:02:4401:46:0703:14:5003:26:3305:50:3605:59:35
22SZKARADEK Mariusz 564 YRób to co KochaszVISEGRAD MARATONM00:00:0000:01:0500:02:4501:46:0803:14:5003:26:3205:50:3605:59:36
23WALDON Krzysztof 77 XHRmax Żory / Multima Bielsko TeamHRMAX ŻORYM00:00:0000:00:2400:01:3601:44:5903:16:3903:17:5905:56:2406:00:02
24BARANOWSKI Arkadiusz 77 YHRmax Żory / Multima Bielsko TeamMULTIMA BIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:00:2400:01:3601:45:0003:16:3903:17:5905:56:2506:00:05
25BANAK Jacek 591 XB&B KIELCE TEMM00:00:0000:00:2400:01:3801:45:5703:13:0003:15:3905:56:3106:00:13
26BRZOZA Piotr 591 YB&B KIELCE TEMM00:00:0000:00:2400:01:3801:45:5803:12:5903:15:4005:56:3006:00:29
27SACEWICZ Marek 350 XRunExpert TeamTT SZCZECINM00:00:0000:00:3000:01:4801:46:2403:15:1003:22:0006:01:0806:01:50
28FILIPOWSKI Dariusz 350 YRunExpert TeamSZCZECINM00:00:0000:00:3000:01:4701:46:2503:15:1003:22:0106:01:0706:01:51
29DĄBROWSKI Kamil 323 YBiegiem po PiwoWROCŁAWM00:00:0000:00:4200:02:0301:49:0803:21:0803:23:2906:04:3906:08:04
29BRZESZKIEWICZ Michał 323 XBiegiem po PiwoŁÓDŹM00:00:0000:00:4000:02:0201:49:0703:21:0803:23:2806:04:3006:08:30
31SKRABA Michał 84 XultraRATGT RATM00:00:0000:00:4700:02:1901:52:3803:25:4603:28:2806:06:3306:08:58
32BOGUTA Gaweł 117 Xnapieraj.plNAPIERAJ.PLM00:00:0000:00:4900:02:2501:52:3103:25:4903:27:1006:07:2206:09:27
33CIEŚLAWSKI Jan 117 Ynapieraj.plPOLNA WARSZAWAM00:00:0000:00:4900:02:2501:52:3103:25:5003:27:0906:07:2306:09:29
34BUŁANOW Leszek 317 YOdważniHALINÓWM00:00:0000:00:3100:01:5001:52:2803:22:5303:27:0106:02:3506:10:15
35SZCZOTKA Paweł 317 XOdważniZABORÓWM00:00:0000:00:3100:01:5001:52:2803:22:5103:26:2706:02:3206:10:21
36AID Patryk 726 YSPORT GURUSPORT GURUM00:00:0000:00:3100:01:4901:49:3903:24:1703:29:3006:07:1106:10:29
37CZYŻ Michał 726 XSPORT GURUSPORT GURUM00:00:0000:00:3200:01:4901:49:4003:24:1703:29:3106:07:1206:10:30
38BOJKA Piotr 335 XAZS AWFiS Gdańsk wioślarzeGDAŃSKM00:00:0000:00:3900:02:0801:55:1303:31:4303:41:1406:02:5006:11:46
39URBAŃSKI Robert 335 YAZS AWFiS Gdańsk wioślarzeGDAŃSKM00:00:0000:00:3900:02:0701:55:1403:31:4303:41:1406:02:5206:11:47
40DZIUBAN Łukasz 318 YGOPR/Zaporowy MaratonGOPR/ZAPOROWY MARATONM00:00:0000:00:3800:01:5401:53:5903:29:4503:33:5506:11:5506:11:57
41OLEK Marcin 309 YYulo Run Team Siedlce IYULO RUN TEAM SIEDLCEM00:00:0000:00:3800:02:0301:56:3903:30:3703:35:4406:12:2006:12:22
42MAZURKIEWICZ Tomasz 318 XGOPR/Zaporowy MaratonGOPR/ZAPOROWY MARATONM00:00:0000:00:3800:01:5401:53:5803:29:4503:33:5506:11:5506:16:04
43KORZENIOWSKI Tomasz 309 XYulo Run Team Siedlce IYULO RUN TEAM SIEDLCEM00:00:0000:00:3900:02:0301:56:4103:30:3703:35:4506:12:2206:18:50
44CHAJDAŚ Mateusz 502 XSaperzy BOKSYCEM00:00:0000:01:1900:03:1001:55:2903:27:3303:33:4606:11:4806:19:35
45GROCH Łukasz 502 YSaperzy GRĘBÓWM00:00:0000:01:1900:03:1001:55:2903:27:3303:33:4606:11:4906:19:36
46TIMOFIEJUK Paweł 132 XPiwożłopyALBATROSY/NIGHT RUNNERSM00:00:0000:01:0500:02:3201:49:3803:27:1903:31:1606:13:0906:20:05
47SNARSKI Bogdan 132 YPiwożłopyALBATROSY/CZE-RUN-CHAM00:00:0000:01:0500:02:3101:49:3903:27:1903:31:1606:13:1106:20:08
48ŚWIERCZYŃSKI Kacper 617 XAccentureWARSZAWAM00:00:0000:00:3500:01:4501:48:1203:22:5503:28:5106:16:0106:21:10
49OWSIŃSKI Andrzej 617 YAccentureWARSZAWAM00:00:0000:00:3500:01:4501:48:1303:22:5403:28:5106:16:0506:21:21
50WOŁOSEWICZ Daniel 495 YTT Szczecin/Wrocław Hardcore WROCŁAW M00:00:0000:00:4000:02:0802:00:0403:39:5503:46:1806:17:3206:21:28
51WAHL Daniel 725 XLocomotiveCHORZEWM00:00:0000:00:5300:02:3001:58:0103:32:1603:39:2506:14:0206:21:46
52MILER Marcin 725 YLocomotiveŁAZISKA GÓRNEM00:00:0000:00:5300:02:2901:58:0203:32:1603:39:2306:14:0206:21:52
53ŁOZIŃSKI Łukasz 495 XTT Szczecin/Wrocław Hardcore TT SZCZECINM00:00:0000:00:3900:02:0902:00:0303:39:5503:46:1806:17:3006:22:53
54PREJZNAR Marcin 555 YMTB MOSiR DUKLA - EULER HERMES RUNNERS TEAMM00:00:0000:00:3800:01:5201:47:5303:21:1403:27:1806:12:3806:23:26
55PIKUŁA Marcin 555 XMTB MOSiR DUKLA - EULER HERMES RUNNERS TEAMM00:00:0000:00:3800:01:5301:47:4903:21:1503:27:1906:12:4306:23:28
56BLADOS Tomasz 56 XWARSZAWIAKYM00:00:0000:00:2700:01:4101:46:0303:15:0203:20:2506:21:1306:25:30
57ŁUKASIEWICZ Maciej 56 YWARSZAWIAKYWARSZAWIAKYM00:00:0000:00:2700:01:4101:46:0503:15:0203:20:2506:21:1606:25:34
58RECZEK Sebastian 642 XSeba&MarekKS ZIELONO-CZARNIM00:00:0000:00:3300:01:5101:51:0403:26:2503:36:5806:18:0906:26:52
58RATOWSKI Marek 642 YSeba&MarekM00:00:0000:00:3300:01:5001:51:0703:26:3003:36:5906:18:0906:26:53
60DOŁĘGOWSKI Krzysztof 704 YINOV-8 TeamM00:00:0000:01:2400:03:0902:07:1203:48:1803:52:1106:24:4906:27:08
61IGNATOWICZ Marcin 297 YJEDI TEAMMIELECM00:00:0000:01:2200:03:0702:06:5603:47:1303:53:2806:26:0406:30:07
62GRABIEC Marcin 297 XJEDI TEAMKOLBUSZOWAM00:00:0000:01:2200:03:0702:06:5403:47:1403:53:2806:26:0706:30:09
63BARCZENTEWICZ Kamil 276 XOfiary Trenera GrudniaLUBLINM00:00:0000:00:5300:02:3201:59:0303:37:4203:43:3306:25:0106:30:12
64KRZYSZCZAK Jaromir 276 YOfiary Trenera GrudniaLUBLINM00:00:0000:00:5200:02:3201:59:0403:37:4203:43:3406:25:0006:30:12
65POŻAK Grzegorz 91 XLubartów BiegaLUBARTÓWM00:00:0000:01:0600:02:4602:10:5403:51:3403:55:5906:28:3606:32:17
66JANUSZCZAK Tomasz 402 XGOPR Bieszczady Krasnale z doliny SanuSANOKM00:00:0000:00:3000:01:4401:53:5803:29:4603:33:4506:26:5606:32:39
67BINOWSKI Grzegorz 402 YGOPR Bieszczady Krasnale z doliny SanuSANOKM00:00:0000:00:3100:01:4401:53:5703:29:4703:33:4506:26:5606:32:40
68PIEPRZYCKI Adam 638 XSiwy DymTARNÓWM00:00:0000:00:3600:02:0201:59:0703:36:3803:44:5406:25:4106:33:10
69OLEK Paweł 638 YSiwy DymWARSZAWAM00:00:0000:00:3600:02:0201:59:0803:36:3906:25:4406:33:13
70GRYCZ Kamil 409 YMotoneuronyM00:00:0000:00:3700:02:0201:52:3203:32:4203:44:3306:24:5006:33:23
71PAJDOSZ Rafał 331 XaleTempem Biała BiegnieKB BIAŁA BIEGAM00:00:0000:01:0400:02:4601:58:3903:42:3703:49:5006:26:1206:33:28
72ZMORZYŃSKI Jakub 331 YaleTempem Biała BiegnieALETEMPOM00:00:0000:01:0400:02:4601:58:3903:42:3603:49:5106:26:1306:33:29
73FRYDRYCH Artur 348 Ybez nazwyPOZNAŃM00:00:0000:01:1600:02:5301:59:4603:42:2803:44:3806:33:4606:33:48
74PÓŁTORAK Krzysztof 66 XMiśkiWARSZAWAM00:00:0000:01:2400:03:0802:00:0903:40:0503:45:1906:34:0906:34:12
75BASIS Marcin 205 XBiegam NaturalnieM00:00:0000:01:0700:02:5102:06:4803:46:4803:49:5006:28:2106:34:56
76KUBACZ Norbert 205 YBiegam NaturalnieM00:00:0000:01:0800:02:5302:06:5103:46:4903:49:5006:28:2006:34:56
77KAJAK Mirosław 464 YTruchtacz.pl K + MTRUCHTACZ.PLM00:00:0000:01:3400:03:0601:59:0103:42:3103:47:3806:36:5206:36:55
78WORCH Paweł 303 XByledobiec AninOLSZTYNM00:00:0000:01:0000:02:2901:57:1803:44:5203:52:5606:36:5706:36:59
79STYKOWSKI Sławomir 66 YMiśkiWARSZAWAM00:00:0000:01:2500:03:0702:00:0903:39:5803:45:1906:34:0806:38:33
80KWIATKOWSKI Adrian 520 X12tri.pl12TRI.PLM00:00:0000:00:5000:02:2802:03:3803:43:0803:48:5206:27:5506:39:25
81CZEKAJ Maciej 506 XsieBiega KielceSIEBIEGAM00:00:0000:00:2900:01:4701:58:1003:42:1303:48:1606:32:3006:40:00
82GADECKI Artur 506 YsieBiega KielceKIELCEM00:00:0000:00:2900:01:4601:58:0803:42:1203:48:1606:32:3106:40:02
83NOWAK Aleksander 24 YNUTREND TEAMBIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:00:2500:01:4001:55:4503:40:0903:48:4306:33:2306:42:01
84PRZYBYŁA Marcin 24 XNUTREND TEAMSZCZYRKM00:00:0000:00:2500:01:4001:55:4603:40:0903:48:4306:33:2306:42:02
85ROLIŃSKI Wojciech 348 Xbez nazwyDĄBRÓWKA K. POZNANIAM00:00:0000:01:1500:02:5201:59:4703:42:2803:44:3906:33:4406:42:28
86BŁĘDOWSKI Jakub 464 XTruchtacz.pl K + MTRUCHTACZ.PLM00:00:0000:01:3300:03:0501:59:0003:42:3003:47:3406:36:4806:43:41
87NAJBERG Michał 303 YByledobiec AninWARSZAWAM00:00:0000:00:5900:02:2901:57:1703:44:5303:52:5606:36:5606:44:58
88MYŚLAK Piotr 632 YOwocowe DydoleCITYTRAIL TEAMM00:00:0000:00:2300:01:4301:48:5003:19:3403:21:2006:18:0106:46:27
89DYBIŻBAŃSKI Wojciech 632 XOwocowe DydoleCITYTRAIL TEAMM00:00:0000:00:2400:01:4301:48:4803:19:3403:21:2106:18:0006:46:28
90BEDNARZ Tomasz 308 YTo Be DecidedM00:00:0000:00:2900:01:4501:57:5703:41:5503:45:2506:36:5906:46:55
91PASZCZAK Artur 636 YKlub Wysokogórski WarszawaKONST.-JEZIORNAM00:00:0000:00:3600:02:0202:03:4603:48:0703:52:5406:41:4006:48:05
92KRASOŃ Marcin 352 XNatural Born pĄpkinsMYSIADŁOM00:00:0000:00:4400:02:1202:06:3703:50:0403:51:4506:45:1306:48:17
93SZYDŁOWSKI Jacek 112 XJacek i MarcinGDAŃSKM00:00:0000:00:4000:01:5701:57:4003:38:2103:44:3306:40:4906:49:18
94ŁUKASIAK Marcin 112 YJacek i MarcinGDAŃSKM00:00:0000:00:4100:01:5701:57:4003:38:2103:44:3406:40:5206:49:19
95WOJCIECHOWSKI Wojciech 467 XLoża SzydercówKIELCEM00:00:0000:00:4600:02:1602:02:3403:43:3603:54:2106:40:1906:50:37
96MAJ Grzegorz 467 YLoża SzydercówKIELCEM00:00:0000:00:4500:02:1602:02:3303:43:3603:54:2106:40:2106:50:38
97WOLNY Krzysztof 281 XŚFAGRYZABRZEM00:00:0000:00:4500:02:1501:58:5403:43:1003:53:1006:52:2006:52:22
98PUŁA Waldemar 412 YCONCRETE TEAM LUBLINLUBLINM00:00:0000:00:5300:02:3201:59:0003:38:0103:45:5306:40:4006:52:31
99SAWA Jarosław 412 XCONCRETE TEAM LUBLINLUBLINM00:00:0000:00:5100:02:3101:59:0203:38:0103:45:4706:40:4106:52:32
100MARSZAŁEK Sławomir 648 YRUN TIMES - TEAM ISZRENIAWAM00:00:0000:00:2300:01:3601:57:5403:46:3003:53:4206:46:1706:53:04
101ŁĄTKOWSKI Maciej 648 XRUN TIMES - TEAM IPOZNAŃM00:00:0000:00:2300:01:3601:57:5503:46:3003:53:4106:46:1706:53:05
102KĄKOL Łukasz 625 X1980AMSTERDAMM00:00:0000:01:3500:03:2702:03:1703:42:5103:55:0806:47:4206:53:40
103SZOPA Marek 390 YOTK RzeźnikOTK RZEŹNIKM00:00:0000:00:3900:02:0502:01:4203:54:1704:07:5706:45:2406:54:07
104JARACZ Radosław 497 YPrzedKilianemM00:00:0000:00:3000:01:4601:58:4003:45:5703:53:4906:51:2406:54:08
105JEKA Mateusz 497 XPrzedKilianemM00:00:0000:00:3000:01:4601:58:4103:45:5803:53:5206:51:2606:54:09
106LISAK Krzysztof 390 XOTK RzeźnikOTK RZEŹNIKM00:00:0000:00:3900:02:0502:01:4303:54:1704:07:5706:45:2406:54:09
107MAJCHRZAK Tymoteusz 89 XZapierdalacze.pl1PADEREWAM00:00:0000:01:1400:02:5602:07:1303:51:0404:01:4706:49:0006:55:30
108NOWAKOWSKI Jerzy 723 XKOCIEWIAKISKÓRCZM00:00:0000:00:1900:01:2401:47:5803:21:3903:30:1706:36:1506:55:36
109WALENDA Arkadiusz 11 XVege Ultra RunnersLESZNOWOLAM00:00:0000:01:2500:03:1401:59:4903:43:5503:49:2406:48:5806:55:43
110OLEJNIK Sylwester 11 YVege Ultra RunnersLESZNOWOLAM00:00:0000:01:2600:03:1401:59:5603:43:5803:49:2806:49:0506:55:48
111SZYSZKA Sebastian 540 YTruchtacz.plTRUCHTACZ.PLM00:00:0000:01:3300:03:0402:03:2803:46:4603:53:3206:46:5606:55:52
112PIŁKA Jarosław 540 XTruchtacz.plTRUCHTACZ.PLM00:00:0000:01:3400:03:0702:03:2903:46:4603:53:3206:46:5606:56:03
113LASOTA Grzegorz 562 XUltra Team RadomRADOMM00:00:0000:00:2900:01:4501:58:1803:41:5703:48:3506:47:2506:56:17
114BAĆMAGA Grzegorz 562 YUltra Team RadomRADOMM00:00:0000:00:2800:01:4501:58:2103:41:5903:48:2106:47:2606:56:18
115NASTAŁA Lucjan 723 YKOCIEWIAKIŚWIECIEM00:00:0000:00:1900:01:2401:47:5703:21:3803:30:1506:36:0606:56:36
116PAJUNEN Pekka 586 XTrailbustersSAMBA TRAIL RUNNING CLUB, FINLANDM00:00:0000:00:5300:02:3202:00:3403:47:5003:59:3906:56:4406:56:46
117TOIVANEN Antti 586 YTrailbustersLAHTI TRAIL RUNNING CLUB, FINLANDM00:00:0000:00:5300:02:3202:00:3503:47:5103:59:3906:56:4506:56:47
118TRUSZKOWSKI Damian 71 YNight Runners AlbatrosNIGHT RUNNERS ALBATROSM00:00:0000:01:0400:02:2201:55:2703:39:3303:46:3006:46:3706:56:52
119KIELAK Daniel 71 XNight Runners AlbatrosNIGHT RUNNERS ALBATROSM00:00:0000:01:0300:02:2101:55:2503:39:3303:46:2906:46:3806:56:52
120CZADO Waldemar 449 XGOPR Bieszczady 01GOPR/FINISZ RYMANÓWM00:00:0000:01:0400:02:3401:58:3703:43:0403:48:4406:54:0906:57:40
121DĘBICKI Zdzisław 449 YGOPR Bieszczady 01GOPR/FINISZ RYMANÓWM00:00:0000:01:0400:02:3501:58:3803:43:0403:48:4606:54:0906:57:40
122KUJAWSKI Bartek 92 XGrupetto GorliceGORLICEM00:00:0000:00:3000:01:4701:53:0703:36:1503:44:5706:43:4706:58:18
123KUJAWSKI Bogusław 92 YGrupetto GorliceGORLICEM00:00:0000:00:3000:01:4701:53:0703:36:1303:44:5706:43:4806:58:19
124LESZCZYŃSKI Marcin 696 XBank Spółdzielczy w Jastrzębiu ZdrojuJASTRZĘBIE-ZDRÓJM00:00:0000:01:2700:03:0702:01:5304:05:2104:08:5206:59:2106:59:23
125PILECKI Maciej 708 XXYWROCŁAWM00:00:0000:00:3800:01:5202:05:1703:53:1804:04:5906:59:3706:59:39
126PALUSZKIEWICZ Robert 708 YXYLUBINM00:00:0000:00:3800:01:5202:05:1703:53:1704:04:5806:59:3706:59:39
127LISIECKI Bartosz 597 YPs 23POZNAŃM00:00:0000:00:5600:02:3802:02:4703:48:4703:57:5606:49:4107:00:25
128GĄTARZ Marek 597 XPs 23LUBLINM00:00:0000:00:5700:02:3802:02:4703:48:4803:57:5606:49:4207:00:26
129DROZD Sławomir 659 XCORAZ LEPSIRZESZÓWM00:00:0000:00:5100:02:1901:55:0503:36:4904:00:2707:00:5007:00:52
130KAZIMIERCZAK Michał 699 YTeam 3M00:00:0000:01:2600:03:1102:02:3803:57:5804:00:2206:55:0707:01:00
131ŻABA Igor 699 XTeam 3M00:00:0000:01:2600:03:1002:02:3703:57:5804:00:2206:55:0407:01:03
132KUTER Krzysztof 235 YZnudzeni chodzeniemKNURÓWM00:00:0000:01:3800:03:3002:08:4903:58:2804:04:2006:57:2607:01:31
133KUŻNIAK Marcin 235 XZnudzeni chodzeniemM00:00:0000:01:3800:03:3002:08:5003:58:3004:04:2106:57:2807:01:33
134TĘCZA Artur 472 XUltra77SOLEC KUJAWSKIM00:00:0000:01:2100:03:1102:09:5003:54:3204:06:2906:48:3007:03:38
135GRUPA Marcin 472 YUltra77PRZYŁĘKIM00:00:0000:01:2100:03:1102:09:5203:54:3304:06:3106:48:3207:03:39
136KUSAK Paweł 661 YTEAM MOTIVATOWARSZAWAM00:00:0000:02:2700:04:2502:10:5103:59:3704:07:0507:05:3207:05:34
137KRAWCZAK Kamil 27 XBiegusiem.plBIEGUSIEM.PLM00:00:0000:01:5000:03:5102:16:0003:59:4804:04:5706:59:0807:05:38
138PIECEK Józef 27 YBiegusiem.plBIEGUSIEM.PLM00:00:0000:01:5100:03:5002:16:0003:59:4704:04:5806:59:0807:05:39
139BERNACKI Eugeniusz 155 YPsy WarszawaGLIWICEM00:00:0000:00:5100:02:3002:02:4303:49:1303:55:3906:54:0907:06:07
140TRZCIELIŃSKI Roman 155 XPsy WarszawaWARSZAWAM00:00:0000:00:5100:02:3002:02:4503:49:1303:55:3906:54:1007:06:10
141BARANIAK Radosław 116 XCofenLUBOŃM00:00:0000:01:4800:03:1502:00:0103:54:1703:59:2506:51:1507:07:11
142DARSKI Rafał 116 YCofenWIRYM00:00:0000:01:4900:03:1502:00:0303:54:2403:59:2406:51:1607:07:12
143MILDNER Dariusz 696 YBank Spółdzielczy w Jastrzębiu ZdrojuJASTRZĘBIE-ZDRÓJM00:00:0000:01:2600:03:0702:01:5204:05:2104:08:5106:59:2007:07:15
144MAZUR Tomasz 526 YZespół chudej goleni M00:00:0000:00:4000:02:1202:03:5803:51:0203:59:1806:53:4907:07:16
145ZAGATA Marcin 526 XZespół chudej goleni M00:00:0000:00:4000:02:1202:03:5903:51:0203:59:1806:53:4907:07:18
146SMOLL Tomasz 281 YŚFAGRYTARNOWSKIE GÓRYM00:00:0000:00:4600:02:1501:58:5403:43:1103:53:1006:52:2007:07:21
147PISZCZATOWSKI Wojciech 461 YORANGE POLSKA 3ORANGE POLSKA 3M00:00:0000:01:2200:03:0002:08:2303:50:5904:04:0906:49:4907:07:44
148KURZAWA Sławomir 461 XORANGE POLSKA 3ORANGE POLSKA 3M00:00:0000:01:2300:03:0202:08:2503:50:5904:04:0906:49:5007:07:45
149STAWOWSKI Piotr 176 XRyś&Miś12TRIM00:00:0000:01:0200:02:4302:00:3903:50:4604:00:1806:53:1507:08:43
150SOBCZAK Witek 176 YRyś&Miś12TRIM00:00:0000:01:0200:02:4302:00:3903:50:4704:00:1806:53:1407:08:43
151ZDONEK Jaroslaw 478 YTRI4fun Triathlon Team PiasecznoNOXY ADBLUE PULAWYM00:00:0000:00:2400:01:4102:05:0503:50:2903:59:0606:58:0207:08:52
152KRASINSKI Wojciech 478 XTRI4fun Triathlon Team PiasecznoM00:00:0000:00:2500:01:4102:05:0603:50:2903:59:0706:58:0007:08:57
153SZCZEPAŃSKI Łukasz 565 YTriCity TrailTEAM ASA - BIEGIEM PO ZDROWIEM00:00:0000:01:3600:03:2402:15:1204:01:4604:08:4907:02:0307:09:45
154DYBALSKI Mariusz 3 YPowerade-4M00:00:0000:00:4300:02:0302:02:2503:46:5803:56:5006:50:3307:09:49
155RZESZÓTKO Leszek 3 XPowerade-5BIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:00:4200:02:0202:02:2403:46:5903:56:5006:50:3407:09:50
156LINEK Michał 200 XCLEAREX 2 CZECHOWICE-DZIEDZICEM00:00:0000:02:0700:04:0102:09:0604:02:3804:09:1707:08:0007:10:21
157OSTROWSKI Michał 503 YBubusie TEAMKRAKOWM00:00:0000:01:2900:03:1902:14:0004:01:4404:05:1807:05:4507:10:26
158ZYS Marcin 503 XBubusie TEAMKRAKOWM00:00:0000:01:2900:03:1902:13:5904:01:4404:05:1807:05:4707:10:32
159BAŁCHANOWSKI Michał 257 YZa mgłąMORENKA TEAM GDAŃSKM00:00:0000:01:0300:02:5202:10:3803:54:4404:06:0406:59:3107:10:49
160ŁOSIEWICZ Mariusz 257 XZa mgłąBOJANOM00:00:0000:01:0300:02:5102:10:3803:54:4404:03:2906:59:2907:10:50
161PIETRASIAK Janusz 208 XPGE TEAMŁÓDŹM00:00:0000:00:4200:02:0701:54:3503:37:5003:57:5006:41:0107:11:02
162SABANDA Witold 208 YPGE TEAMŁÓDŹM00:00:0000:00:4100:02:0801:54:3603:37:5003:57:4906:41:0007:11:03
163LASKOWSKI Szymon 164 YNight TKKF RunnersBYCOJCEM.PLM00:00:0000:00:4800:02:2002:00:3303:51:3704:05:1507:12:0807:12:10
164NIEDŹWIEDŹ Tomasz 414 XSiła Ogra Trail TeamSTRACHÓWM00:00:0000:02:2400:04:3802:12:2504:02:3304:17:0607:10:3007:12:51
165KWAŚNIEWSKI Hubert 414 YSiła Ogra Trail TeamSOBÓTKAM00:00:0000:02:2300:04:3802:12:2604:02:3204:17:0607:10:3207:12:53
166BANASZEK Adam 207 Ybiegusiem.plBIEGUSIEM.PLM00:00:0000:01:5600:03:5202:15:4903:59:4904:11:0007:01:2007:13:08
167CEBULA Leszek 395 YPoKrakiKRAKÓWM00:00:0000:02:5900:05:2202:15:0104:00:1404:06:3106:56:0507:13:15
168ROKICKI Piotr 395 XPoKraki5XM4M00:00:0000:02:5900:05:2202:15:0104:00:1504:06:2506:56:0607:13:16
169WOŁOSZYN Ryszard 563 XWRC PIZUNY ROZTOCZE WSCHODNIEM00:00:0000:01:3800:03:3402:14:3804:05:5704:12:4307:06:1107:13:31
170WOŁOSZYN Czesław 563 YWRC PIZUNY ROZTOCZE WSCHODNIEPIZUNYM00:00:0000:01:3800:03:3402:14:3904:05:5704:12:4307:06:1207:13:32
171KRUPA Grzegorz 195 XGórski Półmaraton Ślężański / Sportowa paczkaKB.SOBÓTKAM00:00:0000:01:0500:02:4702:03:3803:47:3604:06:3706:59:5007:13:44
172FRANASZCZUK Wojciech 195 YGórski Półmaraton Ślężański / Sportowa paczkaWROCŁAWM00:00:0000:01:0600:02:4802:03:3603:47:3604:04:3306:59:4507:13:45
173KACZMAREK Piotr 99 XSZWLA/Runnersgo TeamSTARGARD SZCZECIŃSKIM00:00:0000:00:4100:02:1001:59:2903:42:2103:57:4706:59:1807:13:50
174PIECHOTA Krzysztof 99 YSZWLA/Runnersgo TeamSTARGARD SZCZECIŃSKIM00:00:0000:00:4100:02:1001:59:3103:42:2203:57:4706:59:1807:13:51
175KWIETNIEWSKI Mariusz 265 XWio TeamŚRODA WLKPM00:00:0000:01:0800:02:4802:06:4003:54:3604:01:4607:04:5807:14:05
176JÓŹWIAK Michał 265 YWio TeamŚRODA WLKP.M00:00:0000:01:0800:02:4802:06:3803:54:3604:01:4607:04:5707:14:06
177REKS Mirosław 166 XENERGETYCZNE KABANOSYMŁAWAM00:00:0000:01:3200:03:2402:06:4903:56:5304:10:3507:04:3407:14:29
178KORPAK Piotr 661 XTEAM MOTIVATOWARSZAWAM00:00:0000:02:2600:04:2502:10:5203:59:3704:07:0507:05:3207:14:31
179LESZCZYŃSKI Andrzej 166 YENERGETYCZNE KABANOSYMŁAWAM00:00:0000:01:3000:03:2402:06:4903:56:5304:10:3507:04:3407:14:32
180PAWŁOWSKI Witold 10 XBambaryła TeamM00:00:0000:01:1000:02:5502:06:5203:52:1604:08:4907:01:0307:14:48
181ZALEWSKI Dariusz 10 YBambaryła TeamM00:00:0000:01:1002:06:4603:52:1304:08:4907:01:0007:14:48
182SMOLARCZYK Tomasz 411 XTy KrakusieWARSZAWAM00:00:0000:02:1700:04:1602:05:3403:55:2104:07:3607:11:1907:15:12
183PAPROCKI Krzysztof 159 XŁyse PałyPOLKOWICEM00:00:0000:01:0200:02:4702:00:4403:49:3604:02:3807:04:1107:15:18
184KITLAS Dariusz 445 XPĘDZIWIATR RZEŹNICY BIAŁYSTOKPĘDZIWIATR BIAŁYSTOKM00:00:0000:01:5700:03:5102:10:5803:57:4304:08:3007:02:0207:15:18
185SZPAKOWSKI Zbigniew 445 YPĘDZIWIATR RZEŹNICY BIAŁYSTOKPĘDZIWIATR BIAŁYSTOKM00:00:0000:01:5600:03:5202:10:5803:57:4204:08:3107:02:0207:15:19
186DŁUGOSIELSKI Piotr 411 YTy KrakusieWARSZAWAM00:00:0000:02:1800:04:1602:05:3503:55:2104:07:3607:11:1807:15:19
187SZYMAŃSKI Arkadiusz 159 YŁyse PałyWARSZAWAM00:00:0000:01:0200:02:4702:00:4203:49:3504:02:3707:04:0907:15:20
188TAJAK Tomasz 218 YHRmaxHRMAX ŻORYM00:00:0000:00:5300:02:3402:07:1603:58:3704:17:0107:15:3907:15:41
189DOMAGAŁA Remigiusz 292 Xobozybiegowe.plWILD DUCKM00:00:0000:01:5800:03:5802:11:3103:59:4604:12:2607:03:2207:15:47
190LANG Aleksander 292 Yobozybiegowe.plOBOZYBIEGOWE.PLM00:00:0000:01:5800:03:5802:11:3103:59:4704:12:2507:03:2007:15:47
191FLAK Łukasz 114 YZapierdalacze.pl 2ZAPIERDALACZE.PLM00:00:0000:01:1500:02:5702:05:4203:51:0104:02:3607:07:4407:15:49
192PITAS Andrzej 114 XZapierdalacze.pl 2ZAPIERDALACZE.PLM00:00:0000:01:1500:02:5702:05:4203:51:0104:02:4107:07:4607:15:51
193KOCIEL Jarosław 533 Y69/79LUBLINM00:00:0000:00:3000:01:5202:05:3703:53:2504:00:5507:02:5607:16:12
194TYBUREK Michał 533 X69/79LUBLINM00:00:0000:00:3000:01:5202:05:3803:53:1904:00:5607:02:4907:16:12
195WOJCIECHOWSKI Ireneusz 121 YAnton i IrasBBL GRÓJECM00:00:0000:01:2600:03:1502:00:0503:48:1303:54:4506:59:3607:16:44
196ANTONIEWICZ Jacek 121 XAnton i IrasGRÓJECM00:00:0000:01:2600:03:1502:00:0603:48:1303:54:4406:59:3607:16:44
197PASIECZNY Robert 149 YSprint GorzyceGORZYCEM00:00:0000:00:4100:02:1402:03:3403:50:2304:09:1906:52:1407:16:47
198KRZEMIŃSKI Marcin 149 XSprint GorzyceGORZYCEM00:00:0000:00:4100:02:1402:03:3303:50:1804:09:1906:52:1507:16:47
199MARKOWSKI Tomasz 107 XRYKOWISKORYKOWISKOM00:00:0000:01:2400:03:1202:07:5503:55:0104:05:3607:04:1207:16:58
200GRABOWSKI Maciej 107 YRYKOWISKORYKOWISKOM00:00:0000:01:2300:03:1202:07:5703:55:0004:05:3607:04:1207:16:59
201GALLA Jacek 657 YOn-Sight/rajdkonwalii.plRAJDKONWALII.PL TEAMM00:00:0000:02:4600:04:5602:20:2904:08:2804:14:1507:08:3507:17:40
202MUSZYŃSKI Krzysztof 657 XOn-Sight/rajdkonwalii.plON-SIGHTM00:00:0000:02:4600:04:5702:20:2804:08:2804:14:1507:08:3407:17:43
203KONIECZNY Mariusz 172 XAgona W&MŁAŃCUTM00:00:0000:01:0100:02:4502:01:4503:46:0904:01:5306:58:1507:17:57
204SZYBIAK Waldemar 172 YAgona W&MPRZEMYŚLM00:00:0000:01:0000:02:4402:01:4403:46:0904:01:5306:58:1407:17:58
205DZIERKA Mariusz 559 XBunschM00:00:0000:01:3100:03:0902:11:0704:03:0304:08:4707:18:3607:18:38
206KONOPKO Artur 442 YPolne ZapierdalaczkiPĘDZIWIATR BIAŁYSTOKM00:00:0000:01:3800:03:3302:04:5303:48:2104:05:3306:54:5107:18:42
207BARANOWSKI Andrzej 442 XPolne ZapierdalaczkiTRIWAWAM00:00:0000:01:3900:03:3302:04:5004:05:3306:54:4607:18:45
208GIERULA Robert 375 XGorska PrzygodaUBS RUNNING TEAMM00:00:0000:01:5300:03:5202:04:3903:48:5704:04:2006:57:4407:19:13
209WRZOSEK Michał 522 YNight Runners TEAM KOŚCIANKOŚCIANM00:00:0000:01:4800:03:3402:09:0903:54:1304:13:0207:05:3107:19:14
210RADON Mariusz 375 YGorska PrzygodaM00:00:0000:01:5300:03:5202:04:3903:48:5804:04:2006:57:4407:19:14
211JURGA Marcin 522 XNight Runners TEAM KOŚCIANKOŚCIANM00:00:0000:01:4800:03:3302:09:0803:54:1304:13:0107:05:3007:19:16
212WĘGRZYN Krztsztof 683 XDwa GepardyRZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYM00:00:0000:00:4600:02:1802:03:1203:49:1003:56:0407:00:3607:19:46
213SUROWIEC Grzegorz 683 YDwa GepardyRZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYM00:00:0000:00:4600:02:1802:03:1403:49:1003:56:0507:00:3307:19:50
214TROSZCZYŃSKI Przemysław 578 YUltramarathon TeamM00:00:0000:01:5800:04:0302:10:2403:59:1804:08:1107:12:2907:20:31
215BOCHYŃSKI Rafał 578 XUltramarathon TeamOBORNIKIM00:00:0000:01:5700:04:0202:10:2403:59:1804:08:1107:12:2607:20:32
216JAWORSKI Konrad 70 YTRYBUCIKRAKÓWM00:00:0000:01:1300:02:5201:52:2503:36:3203:49:5506:53:3507:20:57
217JAWORSKI Daniel 70 XTRYBUCIWARSZAWAM00:00:0000:01:1200:02:5101:52:2603:36:3203:49:5506:53:3407:20:57
218ŚWIDZIŃSKI Tomasz 513 XVege RunnersVEGE RUNNERSM00:00:0000:00:3700:02:0502:11:0004:00:1804:14:3407:03:0507:21:02
219JACHACZ Maciej 513 YVege RunnersVEGE RUNNERSM00:00:0000:00:3700:02:0502:10:2704:00:1804:14:3407:03:0507:21:03
220BASIŃSKI Piotr 463 YRUNPLANET TEAMWROCŁAWM00:00:0000:00:5500:02:2702:04:4203:52:1204:14:0307:11:2607:21:18
221JACHYM Marcin 212 XPathfindersLIBERTÓWM00:00:0000:02:5600:05:0902:19:1704:11:2704:17:4507:21:2407:21:26
222MURAK Robert 212 YPathfindersŁĘCZNAM00:00:0000:02:5600:05:0902:19:1804:11:2704:17:4407:21:2407:21:27
223BĄK Piotr 608 XCRAZY DENTISTKB LUPUS OLEŚNICAM00:00:0000:01:0800:02:5402:09:4903:59:5104:14:1407:21:5507:21:57
224PUDŁO Marcin 366 XGOPR Bieszczady / Aksu PolskaGOPR BIESZCZADY / AKSU POLSKAM00:00:0000:00:2200:01:4002:02:3203:56:0704:04:1507:11:3607:21:57
225BURZYŃSKI Mirosław 366 YGOPR Bieszczady / Aksu PolskaGOPR BIESZCZADY / AKSU POLSKAM00:00:0000:00:2300:01:4002:02:3203:56:0704:04:1607:11:3607:21:58
226WIDŁAK Janusz 705 YHome & MarketM00:00:0000:00:4500:02:1401:52:4303:35:2403:38:3207:01:3407:22:06
227GROSSE Paweł 705 XHome & MarketM00:00:0003:35:2403:38:3107:01:3307:22:09
228RATKOWSKI Wojciech 175 XAWFiS/GUMed Gdańsk M00:00:0000:00:4400:02:3502:24:2404:15:1504:23:1807:22:3007:22:32
229PRZEMYSŁAW Targosz 160 XHIT THE TRAILKRAKÓWM00:00:0000:00:3800:02:0602:10:0204:03:2704:11:5407:22:4807:22:50
230MICHALSKI Arkadiusz 95 YWatahaNOWY STYL GROUP RUNNING TEAMM00:00:0000:02:0200:03:4302:11:3204:03:3304:12:1107:10:2907:23:23
231NIŻNIK Marcin 95 XWatahaNOWY STYL GROUP RUNNING TEAMM00:00:0000:02:0300:03:4302:11:3304:03:3404:12:1107:10:2907:23:24
232KUDUK Piotr 430 YBieszczadzka WatahaRZESZÓWM00:00:0000:02:0000:03:5402:07:4803:58:5204:10:0607:10:5707:23:27
233SZCZEPEK Łukasz 430 XBieszczadzka WatahaRZESZÓWM00:00:0000:01:5900:03:5202:07:4903:58:5204:10:0507:10:5707:23:31
234OLESIEJUK Michał 136 XTSA TENCZA SANDOMIERZTENCZA SANDOMEIRZM00:00:0000:01:2900:03:2002:07:0703:56:0304:04:0007:06:4707:23:32
235GRĘBOWIEC Mateusz 136 YTSA TENCZA SANDOMIERZSANDOMIERZM00:00:0000:01:3000:03:2202:07:0803:56:0304:04:0007:06:4907:23:33
236SŁAWOMIR Gawlik 160 YHIT THE TRAILKRAKÓWM00:00:0000:00:3800:02:0602:10:0104:03:2604:11:5307:22:4507:23:34
237PĘKALA Michał 108 YKiss or killWARSZAWAM00:00:0000:01:2500:03:1702:15:2204:06:4504:14:0507:14:4807:23:36
238GONCIARZ Andrzej 432 XAndrzej x 2M00:00:0000:03:0300:05:0002:12:3604:02:3504:19:1007:23:3807:23:41
239KRAWCZYK Kamil 186 XGaz do dechy GOPR-Bieszczady RZESZÓWM00:00:0000:01:5100:03:3201:59:3403:44:1804:03:3607:04:0407:23:54
240MAKARCZAK Marek 186 YGaz do dechy GOPR-Bieszczady TARNAWA DOLNAM00:00:0000:01:5100:03:3301:59:3303:44:1704:03:3607:04:0307:23:55
241BĄK Adam 19 XScyzorykiKKL KIELCEM00:00:0000:00:3500:02:0102:07:2703:56:5504:02:2607:14:5107:23:59
242MINIUR Jacek 19 YScyzorykiKKL KIELCEM00:00:0000:00:3500:02:0102:07:2603:56:5504:02:2607:14:5107:24:00
243CIEŚLA Jarosław 137 YBiegające MałżeństwoTEAM KOPEĆM00:00:0000:01:3200:03:1002:08:5203:58:4104:05:5507:14:3107:24:05
244OLESIAK Grzegorz 548 XLeniwe TygrysyNIGHT RUNNERSM00:00:0000:01:0600:02:5002:07:4403:58:3504:00:4607:14:1207:24:06
245MACKIEWICZ Mariusz 548 YLeniwe TygrysyGOLDEN TEAMM00:00:0000:01:0600:02:5002:07:4503:58:3504:00:4707:14:1107:24:07
246ORŁOWSKI Przemysław 465 XTrifit.plTRIFIT.PLM00:00:0000:02:1700:04:2802:09:3603:55:3904:14:1007:14:5007:24:08
247DĄBROWSKI Dariusz 465 YTrifit.plTRIFIT.PLM00:00:0000:02:1700:04:2702:09:3903:55:3904:14:1207:14:4607:24:09
248MROCZKOWSKI Krystian 104 YBrzoza@Edi TEAMZGORZELECM00:00:0000:00:4500:02:1502:05:4103:57:1204:10:1607:12:2507:24:45
249KRZYSZTOŃ Grzegorz 583 YGMP LASY-KRAŚNIKLASY_KRAŚNIKM00:00:0000:01:4100:03:3102:11:2604:02:2804:14:5007:24:4907:24:51
250FRANCZYK Robert 104 XBrzoza@Edi TEAMCIESZYNM00:00:0000:00:4600:02:1602:05:3903:57:1204:10:2007:12:2407:24:52
251LASKOWSKI Tomasz 595 YEkoLogikGLIWICEM00:00:0000:01:4600:03:3502:10:3104:13:1104:22:5707:14:0207:25:10
252KUBIENIEC Grzegorz 595 XEkoLogikGLIWICEM00:00:0000:01:4500:03:3602:10:2904:13:0704:22:5607:14:0107:25:10
253CIEŚLIK Maciej 144 YPT Crosse TeamPOZNAŃM00:00:0000:02:3400:04:4902:10:3004:00:3704:10:2207:11:1207:25:14
254PIWOŃSKI Arkadiusz 147 YTwarde Toruńskie PiernikiTORUŃM00:00:0000:00:3400:02:0002:10:4603:58:1704:07:0007:12:0207:25:17
255STRUŻANOWSKI Tomasz 147 XTwarde Toruńskie PiernikiTORUŃM00:00:0000:00:3400:02:0102:10:4803:58:3404:07:0307:12:0607:25:19
256KACZMARSKI Jarosław 144 XPT Crosse TeamTOMASZÓW MAZOWIECKIM00:00:0000:02:3500:04:4902:10:3404:00:3704:10:2307:11:1407:25:21
257KULESZA Robert 684 YPięściarzeWARSZAWAM00:00:0000:01:4400:03:3402:15:2004:04:1904:09:0407:16:1507:26:39
258SPYRA Mariusz 393 YVISUM CLINIC TEAMRZESZÓWM00:00:0000:00:2800:01:4502:03:5703:57:4704:03:0207:26:4207:26:45
259CHABROWSKI Paweł 684 XPięściarzeWARSZAWAM00:00:0000:01:4400:03:3302:15:1904:04:1804:09:0407:16:0907:26:47
260ŚLIWKA Cezary 266 XDwaj zgryźliwi tetrycyM00:00:0000:01:5700:03:5402:15:2504:02:5304:13:5307:08:2307:26:53
261ŚCIUBEŁ Michał 266 YDwaj zgryźliwi tetrycyM00:00:0000:01:5700:03:5502:15:2504:02:5404:13:5307:08:2407:26:53
262RYCYK Maciej 130 YPanewnickie DzikiKATOWICEM00:00:0000:01:2600:03:1302:06:4203:55:2404:06:3507:10:2607:26:54
263NAWROCKI Przemek 130 XPanewnickie DzikiKATOWICEM00:00:0000:01:2500:03:1302:06:4303:55:2404:06:3607:10:2507:26:55
264DOLCZEWSKI Dariusz 259 XPoczta PolskaWARSZAWAM00:00:0000:00:5600:02:3702:11:1003:58:3904:16:3007:06:5107:26:57
265WOJTAS Janusz 259 YPoczta PolskaWARSZAWAM00:00:0000:00:5600:02:3702:11:0903:58:4004:16:3007:06:5007:26:57
266NIEDŹWIECKI Marek 182 XSKIPARK.COM.PLWYSOWA-ZDRÓJM00:00:0000:00:4400:02:1102:05:3204:02:4304:17:3707:26:5807:27:01
267THOMANN Jacek 367 YJCommerce eSKY Rally TeamM00:00:0000:02:1200:04:1102:14:1904:08:2104:20:0807:23:5307:27:04
268SOBOL Tomasz 367 XJCommerce eSKY Rally TeamM00:00:0000:02:1200:04:1202:14:1904:08:2104:20:0807:23:5407:27:05
269MIKOŁAJCZYK Radosław 672 YJWKM00:00:0000:01:4600:03:3802:12:0203:59:1404:08:1007:15:1907:27:38
270BIAŁEK Michał 672 XJWKM00:00:0000:01:4700:03:3802:12:0003:59:1504:08:1007:15:2007:27:40
271LITWIN Jan 141 XTrisfera Na GigancieTRISFERA WROCŁAWM00:00:0000:00:4302:07:4204:02:3404:10:2807:12:3207:28:21
272MAŚLUSZCZAK Mateusz 141 YTrisfera Na GigancieTRISFERA WROCŁAWM00:00:0000:00:4300:02:1504:02:3404:10:2707:12:3407:28:22
273BEBELSKI Rafał 527 YAnalogowiWARSZAWAM00:00:0000:01:2200:03:0702:04:2203:56:2104:07:1607:18:0407:28:55
274MAĆKOWSKI Jędrzej 527 XAnalogowiKIELCEM00:00:0000:01:2200:03:0702:04:1903:56:1904:07:1607:18:0307:28:57
275SOCZOMSKI Grzegorz 553 XDziadki Dadzą RadęKRAKÓWM00:00:0000:00:5400:02:3702:08:2203:58:2304:11:5507:11:3307:29:18
276KRZEMIŃSKI Hubert Szczepan 409 XMotoneuronyM00:00:0000:00:3600:02:0201:52:3403:32:4303:44:3406:57:2507:29:21
277MISZCZAK Szymon 553 YDziadki Dadzą RadęREHABILITANCI.ORG.PLM00:00:0000:00:5400:02:3602:08:2303:58:2304:11:5607:11:3507:29:22
278KAMIŃSKI Michał 579 XDaleko jeszcze ??12TRI.PLM00:00:0000:01:2800:03:2102:12:4204:05:3904:14:1707:23:4407:29:36
279GANSEL Patryk 579 YDaleko jeszcze ??12TRI.PLM00:00:0000:01:2800:03:2202:12:4104:05:4604:12:4707:23:5007:29:45
280PINDUR Grzegorz 559 YBunschPOZNANM00:00:0000:01:3100:03:0902:11:0104:03:0304:08:4607:18:3607:30:04
281BRYGIER Jacek 164 XNight TKKF RunnersNIGHT RUNNERS PŁOCKM00:00:0003:51:5304:05:1507:12:0907:30:11
282ROBERT Kłakulak 105 YAlpinista i ŻeglarzCHOJNICEM00:00:0000:00:5400:02:3802:19:3604:08:2004:18:5807:22:5207:30:41
283OLEKSY Jarosław 329 XLimanowa ForrestKS LIMANOWA FORRESTM00:00:0000:01:3300:03:2002:10:4404:05:0504:10:3607:30:4707:30:51
284OCZOŚ Krzysztof 521 YXTR - TeamRZESZÓWM00:00:0000:01:2300:03:1102:11:2204:06:4104:14:1307:19:3407:31:07
285SZYDŁAK Dariusz 521 XXTR - TeamRZESZÓWM00:00:0000:01:2300:03:1102:11:2404:06:4204:14:1207:19:3607:31:08
286WOSZCZYŁO Radosław 570 YByle do BerehówM00:00:0000:01:5600:03:5602:11:3604:00:1604:20:5807:22:5507:31:36
287JÓZWIAK Piotr 179 XKITA TEAMŁÓDŹM00:00:0000:01:5900:03:5802:09:3403:56:0404:11:5707:14:0407:31:38
288KOKOTEK Maciej 179 YKITA TEAMŁÓDŹM00:00:0000:01:5900:03:5902:09:3403:56:0504:11:5707:14:0507:31:39
289WALOCH Tomasz 244 XKIRRADOMSKOM00:00:0000:02:2900:04:2902:13:5704:07:4604:27:3807:32:0107:32:03
290WALOCH Dariusz 244 YKIRRADOMSKOM00:00:0000:02:3000:04:3002:13:5704:07:4604:27:3807:32:0107:32:04
291KARPIŃSKI Robert 272 YSpartanie domatorzySPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:01:3600:03:3202:14:5404:09:5004:22:1407:32:3107:32:33
292CHOIŃSKI Paweł 162 XSmashing Pąpkins - Is it far? Keep running!WARSZAWAM00:00:0000:01:0100:02:3802:03:2103:52:5804:06:0607:18:0507:32:33
293GIEŁDA Jędrzej 162 YSmashing Pąpkins - Is it far? Keep running!LEGNICAM00:00:0000:01:0100:02:3802:03:2203:52:5804:06:0607:18:0507:32:34
294KOZA Jan 667 XLokomotiv MajdanMAJDANM00:00:0000:01:5800:03:5902:11:0604:03:4504:20:4507:32:3807:32:40
295BARANOWSKI Jacek 593 XJacekBiega Running Team / MotivatoJACEKBIEGA RUNNING TEAMM00:00:0000:02:2600:04:2602:17:4504:11:4204:19:4107:32:3907:32:42
296KNOLL Leszek 593 YJacekBiega Running Team / MotivatoMOTIVATOM00:00:0000:02:2500:04:2502:17:4604:11:4304:19:4007:32:4007:32:43
297MAŃKOWSKI Krzysztof 90 XMake Run EasierOLSZTYNM00:00:0000:01:0500:02:3002:02:3403:47:1903:54:0907:12:0607:32:46
298WOŁYNIEC Wojciech 175 YAWFiS/GUMed Gdańsk M00:00:0000:00:4400:02:3502:24:2004:15:1504:23:1807:22:2907:32:51
299DZIUMA Arkadiusz 621 YRóżowe Misiaczki & Świnka Raćka TeamSOPOTM00:00:0000:01:1800:02:5302:08:1703:58:5004:08:1507:17:2107:32:54
300SZEWCZYK Jakub 599 YZacierNOWY SĄCZM00:00:0000:01:2200:03:1402:15:4704:03:2504:19:2207:16:1807:32:57
301PIENIĄŻEK Sławomir 599 XZacierKRAKÓWM00:00:0000:01:2300:03:1402:15:4304:03:2404:19:1607:16:1407:32:58
302MAKOWSKI Michał 444 YDzikie DzikiWOLSZTYNM00:00:0000:01:3000:02:5402:06:2404:02:5204:11:4907:22:4107:33:24
303KRÓL Maciej 365 YAstMa TeamREDAM00:00:0000:02:5700:04:4802:15:0004:06:5504:17:2607:33:2207:33:25
304MAKOWSKI Jan 444 XDzikie DzikiWOLSZTYNM00:00:0000:01:2300:02:5402:06:2304:02:5304:11:4807:22:4307:33:27
305JOZWIAK Krzysztof 72 XYulo Run Team SiedlceYULO RUN TEAM SIEDLCEM00:00:0000:01:2100:03:0902:09:5604:02:0504:14:3207:33:3107:33:33
306SOWA Michał 515 XBieg Szlak Trafi :)12TRI.PL WARSZAWAM00:00:0000:03:1300:05:4402:14:5604:03:1604:12:3207:21:3107:33:39
307KSIĘŻAK Bartek 515 YBieg Szlak Trafi :)PUŁAWYM00:00:0000:03:1400:05:4402:14:5604:03:1604:12:3307:21:2907:33:39
308PACHOŃSKI Marcin 415 YCSRG IBYTOMM00:00:0000:00:5400:02:3202:07:2404:06:5304:19:4407:17:5407:33:45
309GÓRKA Krzysztof 415 XCSRG IRUDA ŚLĄSKAM00:00:0000:00:5300:02:3302:07:2504:06:5404:19:4307:17:5307:33:46
310SMYK Robert 710 YNIGHT BUTCHERSOTK RZEŹNIKM00:00:0000:00:5300:02:3302:07:3604:05:2204:20:4907:19:5307:33:54
311WASIK Robert 624 YCIĘTY JĘZYKWROCŁAWM00:00:0000:01:4100:03:2902:11:1603:59:5004:08:5407:10:2407:34:09
312GOŁAJ Karol 624 XCIĘTY JĘZYKWROCŁAWM00:00:0000:01:4000:03:2802:11:1603:59:5004:08:5407:10:2007:34:10
313SOŁTYS Patryk 199 YTrenerzy biegowiWARSZAWAM00:00:0000:01:5100:03:4002:06:3103:55:2104:02:1607:18:0807:34:28
314ŻUKIEWICZ Maciej 199 XTrenerzy biegowiLKS OLYMP BŁONIEM00:00:0000:01:5000:03:4102:06:3003:55:2104:02:1607:18:0907:34:28
315CHUDYBA Michał 52 XGdańsk-MorenaM00:00:0000:01:2200:03:1402:15:0204:01:2704:16:5207:14:0607:34:31
316STRZELECKI Jacek 52 YGdańsk-MorenaM00:00:0000:01:2200:03:1302:15:0304:01:2604:16:5307:14:0607:34:31
317CHAŁUPA Daniel 665 XKlub Biegacza GOCHM00:00:0000:00:3300:01:5702:14:2004:06:3704:22:4807:35:1707:35:20
318ZAREMBA Marek 123 YKAMIKADZEŁĘKA MROCZEŃSKAM00:00:0000:02:3500:04:5702:25:1004:17:0604:29:1007:24:3407:35:33
319SZCZYRBOWSKI Michał 246 YULICZNICY RUDA RYBNIKM00:00:0000:02:0900:04:1002:07:5203:54:2904:00:5007:23:5607:35:33
320SOBLIK Łukasz 246 XULICZNICY RUDA RUDA ŚLĄSKAM00:00:0000:02:0500:04:0902:07:5103:54:3104:00:5007:23:5807:35:34
321KUPCZAK Grzegorz 123 XKAMIKADZEMROCZEŃM00:00:0000:02:3500:04:5702:25:1104:17:0604:29:1107:24:3407:35:35
322BIELECKI Jacek 242 YKS Kandahar/BluEmu TeamFRANCISZKANIEM00:00:0000:00:5000:02:1302:09:0204:03:0404:15:5207:35:4007:35:42
323WAWRZYN Tomasz 451 YSTRANIERIOLSZTYNM00:00:0000:00:5000:02:2302:02:3503:50:2704:04:5607:08:5607:35:48
324STEFANOWICZ Mariusz 451 XSTRANIERIOLSZTYNM00:00:0000:00:5000:02:2402:02:3203:50:2704:04:5507:08:5507:35:49
325MATUSZEWSKI Michał 614 XLuźne SzortyGARBÓWM00:00:0000:01:3200:03:2202:15:1504:05:4604:16:5907:27:0807:35:58
326NOWAKOWSKI Tomasz 614 YLuźne SzortyNIEDŹWICA DUŻAM00:00:0000:01:3300:03:2202:15:1604:05:4504:16:5807:27:0807:35:59
327ZAWADZKI Mariusz 369 XKrakusyKRAKÓWM00:00:0000:03:0600:05:2602:20:1904:11:2004:38:1007:36:0007:36:02
328PARYŚ Piotr 601 XKORWIN Team JSCJSCM00:00:0000:00:3400:01:5802:14:3604:05:0804:16:4007:36:2507:36:27
329SIEKIERA Kamil 668 XSIŁA I HONORM00:00:0000:01:5300:03:4302:02:0803:58:4404:18:1407:36:2907:36:31
330JANCZAK Waldemar 611 XTołhajeKIELCEM00:00:0000:00:4700:02:2502:15:5404:09:3804:23:0707:23:0007:36:33
331OPOZDA Michał 611 YTołhajeKRAKÓWM00:00:0000:00:4700:02:2502:15:5404:09:3804:23:0707:23:0007:36:35
332JANICKI Patryk 210 XPiG Team - Pain is Good TRI-fun.pl/Poranny PatrolM00:00:0000:01:2500:03:1202:15:5104:08:1004:26:0407:37:0907:37:12
333ZAGÓRSKI Dariusz 210 YPiG Team - Pain is Good TRI-fun.pl/Poranny PatrolKRAKÓWM00:00:0000:01:2500:03:1302:15:5004:08:0404:26:0407:37:1007:37:12
334CHUDZIKIEWICZ Tomasz 722 YMT-SPORT TEAMM00:00:0000:00:2500:01:3901:52:2203:32:4903:39:5607:37:1607:37:18
335WARMIŃSKI Marcin 689 XENTRE.PL TeamENTRE.PL TEAM M00:00:0000:00:5100:02:3102:15:4404:12:0504:35:2307:38:3607:38:38
336ŚWIERCZYŃSKI Łukasz 608 YCRAZY DENTISTDĄBROWA GÓRNICZAM00:00:0000:01:0900:02:5402:09:4903:59:5104:14:1407:21:4507:38:43
337SLADECZEK Andrzej 659 YCORAZ LEPSICZECHOWICE-DZIEDZICEM00:00:0000:00:5100:02:1901:55:0603:36:4904:00:2707:00:5007:39:05
338KUŚNIERZ Paweł 171 YPoznańskie kozłyPOZNAŃM00:00:0000:01:2100:03:1702:17:4304:11:1904:26:5407:19:4807:39:22
339SZYMAŃSKI Paweł 171 XPoznańskie kozłyPOZNAŃM00:00:0000:01:2100:03:1702:17:4204:11:1804:26:5407:19:4707:39:22
340ŚWIDA Adam 146 YGET RUNM00:00:0000:00:5700:02:3501:58:0003:58:5404:16:4607:22:5707:39:32
341LEWANDOWSKI Wojciech 146 XGET RUNM00:00:0000:00:5700:02:3501:58:0003:58:5504:16:5107:22:5507:39:37
342KĄKOL Zbigniew 416 XWater TeamGWOŹNICA DOLNAM00:00:0000:01:1900:03:1002:18:4804:09:5104:15:2907:30:4707:39:43
343WNĘK Paweł 416 YWater TeamSTRZYŻÓWM00:00:0000:01:2000:03:1002:18:4704:09:5104:15:2907:30:4707:39:44
344PÓŁTORAK Stanisław 264 YWybiegane mamy :)SIERAKÓWM00:00:0000:01:5300:03:5302:23:2104:17:2004:36:3707:39:4207:39:44
345ORGAN Jakub 639 XJak Mustangi!PROJEKT_HARDKORRRM00:00:0000:01:4000:03:3802:20:0504:12:1204:27:2707:22:2007:40:08
346SYLWESTRZAK Ewaryst 581 YMEKSPIASECZNOM00:00:0000:03:1100:05:3202:14:2204:01:1704:26:0207:40:1207:40:14
347CIOCH Paweł 271 YPLOTSERWIS TEAMM00:00:0000:00:4700:02:1802:10:3404:04:3404:16:5707:25:1807:40:15
348WUWER Mariusz 25 XDamy radę HRMAX ŻORYM00:00:0000:02:3100:04:4202:15:0004:04:0804:21:4107:25:5907:40:16
349PYSZ Grzegorz 218 XHRmaxHRMAX ŻORYM00:00:0000:00:5300:02:3302:07:1903:58:3704:17:0107:15:3707:40:17
350JANIEC Robert 336 YRATOWNIK GÓRNICZY TEAMCZELADŻM00:00:0000:00:4200:02:1002:02:4303:58:2604:10:3507:16:5207:40:32
351FILIPKOWSKI Grzegorz 336 XRATOWNIK GÓRNICZY TEAMKATOWICEM00:00:0000:00:4200:02:1002:02:4303:58:2704:10:3407:16:5307:40:33
352HIHNALA Tero 575 XTorne?dals runnersTORNIO/ FINLANDM00:00:0000:00:3000:01:4901:59:4304:05:1804:23:4307:40:3407:40:36
353OLEŃCZUK Tomasz 528 XTT Szczecin VO maxTT SZCZECINM00:00:0000:02:0600:04:1602:17:1904:10:5804:22:5407:23:4707:40:43
354MĄCZKA Bronisław 1 YO skrzynkę piwaM00:00:0000:01:5700:03:5502:16:3804:15:2604:29:4507:40:4207:40:44
355BRZOZOWSKI Jarosław 181 XAktywni KamieńskAKTYWNI KAMIEŃSKM00:00:0000:01:5300:03:5002:14:2704:10:3104:22:5807:40:4507:40:47
356ZIELIŃSKI Bartosz 528 YTT Szczecin VO maxTT SZCZECINM00:00:0000:02:0500:04:1602:17:1904:10:5904:22:5507:23:4907:40:47
357PAWLIK Piotr 181 YAktywni KamieńskAKTYWNI KAMIEŃSKM00:00:0000:01:5200:03:5002:14:2804:10:3104:22:5907:40:4607:40:48
358BEDNARZ Bogdan 129 XŻywcem ZabieganiŻYWIECM00:00:0000:01:0600:02:5102:18:4204:13:0804:27:1607:40:5907:41:01
359PUSKARCZYK Wojciech 500 XTarahumaraM00:00:0000:02:0200:04:0602:23:4604:27:3304:37:5107:41:2107:41:23
360PIÓRECKI Michał 500 YTarahumaraM00:00:0000:02:0200:04:0502:31:3204:27:3104:37:5207:41:2007:41:23
361BENESZ Robert 227 XCzar DziewictwaRZESZÓWM00:00:0000:01:5500:03:5502:15:1404:11:4804:22:1207:26:3207:41:47
362KRZYŻAK Edward 290 YLos BieganerosLOS BIEGANEROSM00:00:0000:02:0100:04:0102:18:2104:20:2204:31:3907:41:4507:41:47
363MALISZEWSKI Jacek 227 YCzar DziewictwaWARSZAWAM00:00:0000:01:5600:03:5502:15:1504:11:4804:22:1207:26:3107:41:48
364PAWŁOWSKI Jacek 536 XKS Tęcza GdyniaŻUKOWOM00:00:0000:00:3600:02:0402:04:4503:55:5904:10:1607:18:2607:41:56
365SZWEDEK Krzysztof 536 YKS Tęcza GdyniaGDYNIAM00:00:0000:00:3600:02:0402:04:4603:56:0004:10:1707:18:2507:41:57
366CHMIELEWSKI Łukasz 706 XEiGER.PLM00:00:0000:00:3200:01:5402:12:3804:10:5604:21:2907:28:4807:41:59
367ZIENIEWICZ Wojciech 706 YEiGER.PLM00:00:0000:00:3200:01:5402:12:3704:10:5504:21:2707:28:4607:42:01
368PTAK Radosław 13 YTrenujemy na hołdachKATOWICEM00:00:0000:02:3200:04:4502:29:4204:28:4904:39:4007:34:3007:42:13
369ORŁÓW Jakub 13 XTrenujemy na hołdachTYCHYM00:00:0000:02:3200:04:4602:29:4004:28:4904:39:4007:34:2807:42:14
370SURA Arkadiusz 550 XGruby JacekSKLEPBIEGACZA.PLM00:00:0000:01:4100:03:3502:10:0603:53:3904:13:1307:19:1407:42:22
371KOLOWCA Jacek 550 YGruby JacekPRZEMYŚLM00:00:0000:01:4000:03:3402:10:0603:53:3904:13:1307:19:1307:42:22
372BRUŹ Filip 383 XAMK COPERNICUSTORUŃM00:00:0000:00:2300:01:3902:04:3403:58:3904:13:0107:21:1507:42:36
373JACKOWIAK Michał 383 YAMK COPERNICUSTORUŃM00:00:0000:00:2300:01:3902:04:3803:58:3904:13:0307:21:2307:42:40
374KOSTKIEWICZ Sebastian 182 YSKIPARK.COM.PLSKIPARKM00:00:0000:00:4300:02:1102:05:3304:02:4304:17:4007:26:5807:42:56
375BIAŁAS Jarosław 371 XAutomatika PoliceSZCZECINM00:00:0000:01:3300:03:2602:14:4004:05:2004:23:4107:22:3507:43:01
376WÓJTOWICZ Grzegorz 371 YAutomatika PoliceSZCZECINM00:00:0000:01:3400:03:2602:14:4104:05:1904:23:4307:22:3407:43:04
377WOJCIECHOWSKI Michał 180 YSpartanie DzieciomSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:00:5500:02:3502:11:0204:08:5904:38:4807:43:1507:43:17
378KAMIŃSKI Robert 450 YKierunek Wołosate !12TRI.PLM00:00:0000:01:3500:03:2202:12:4104:05:4504:16:3307:31:5007:43:27
379ZAJĄC Jacek 583 XGMP LASY-KRAŚNIKKRAŚNIKM00:00:0000:01:4100:03:3002:11:2604:02:2804:14:5007:24:4607:43:47
380LIS Jakub 33 XSzaleni i RozbieganiLUBLINM00:00:0000:02:0000:03:5902:10:5004:01:5004:18:0007:22:0607:44:21
381SIKORA Jacek 345 XWater TeamRZESZÓWM00:00:0000:02:5400:05:1402:26:2704:28:4304:41:0107:37:4507:44:24
382ASPERSKI Michał 509 XAdventure24KALISZM00:00:0000:02:2500:04:2902:20:0704:12:4204:31:3607:28:3407:44:38
383PIOTR Kurpika 509 YAdventure24OPATOWEKM00:00:0000:02:2500:04:3102:20:1304:12:4304:31:3807:28:3407:44:43
384KONDAS Arkadiusz 373 XHumanSport | runningbastards.plSKOCZÓWM00:00:0000:03:1200:05:3702:21:1104:17:5004:23:2607:33:2907:44:45
385CZERWIAK Paweł 396 Xck teamKIELCEM00:00:0000:01:3700:03:3302:15:0604:24:0604:36:1807:33:2807:44:45
386JOSYPENKO Jędrzej 42 XJacekBiega Running TeamJACEKBIEGA RUNNING TEAMM00:00:0000:02:1200:04:1102:10:1503:59:3404:20:0607:25:2407:45:05
387TELEON Piotr 42 YJacekBiega Running TeamWARSZAWAM00:00:0000:02:1200:04:1202:10:1503:59:3504:14:3207:25:0007:45:05
388SŁABY Adam 438 YVegan RunnersVEGE RUNNERSM00:00:0000:00:4000:02:1102:14:5804:04:2804:23:1907:11:0307:45:18
389JESIONEK Jarosław 438 XVegan RunnersVEGE RUNNERSM00:00:0000:00:4000:02:1102:14:5804:04:3004:23:2107:11:0407:45:20
390LICHWA Grzegorz 606 YKata guruma/vega runnerKATA GURUMA/VEGA RUNNERM00:00:0000:01:3900:03:3802:15:5904:12:1804:29:0007:45:2607:45:29
391NIEMIRO Paweł 197 XJagodowo-Kalinowy TEAMPOLICEM00:00:0000:01:5700:03:5702:27:2904:25:3604:34:2007:45:2807:45:30
392MUSZYŃSKI Marek 635 YVitaInSilicaPOZNAŃM00:00:0000:02:4500:04:5702:20:2404:09:2804:24:3807:35:2407:45:35
393GALLA Marek 635 XVitaInSilicaPOZNAŃM00:00:0000:02:4600:05:0002:20:2404:09:2804:24:3907:35:2407:45:37
394MAŁEK Andrzej 393 XVISUM CLINIC TEAMRZESZÓWM00:00:0000:00:2700:01:4502:03:5403:57:4604:03:0107:26:4107:46:24
395RESZKA Marek 33 YSzaleni i RozbieganiLUBLINM00:00:0000:01:5900:03:5702:10:5004:01:5004:18:0007:22:0507:46:26
396TURLEJ Dariusz 272 XSpartanie domatorzyKONDYCJAM00:00:0000:01:3600:03:3202:14:5504:09:5004:22:1307:32:3007:47:00
397ŚLIWIŃSKI Andrzej 439 YMIECHÓWMIECHÓWM00:00:0000:03:0900:05:3502:24:1504:34:5704:36:2707:46:5107:47:05
398PORĘBA Eugeniusz 439 XMIECHÓWMIECHÓWM00:00:0000:03:1000:05:3702:24:1704:34:5804:36:2707:47:0007:47:10
399PELPLIŃSKI Piotr 703 XKwidzyn Run / Intel RunnerSOPOTM00:00:0000:02:3900:04:5602:25:3604:21:5704:34:0307:32:5007:47:19
400FIGURA Marcin 703 YKwidzyn Run / Intel RunnerKWIDZYNM00:00:0000:02:3900:04:5602:25:3704:21:5704:34:0307:32:5007:47:20
401JAREMA Maciek 667 YLokomotiv MajdanMAJDANM00:00:0000:01:5800:03:5902:11:0504:03:4404:20:4607:32:3807:47:25
402ELMINOWSKI Wojciech 154 YWOBETEAMELBLĄGM00:00:0000:00:2800:01:4802:13:3104:10:3904:18:1307:35:0007:48:01
403FILIP Paweł 286 YKEREZA LUBLINKEREZA LUBLINM00:00:0000:01:0900:02:5502:16:2704:13:0604:35:5907:48:0507:48:07
404BOJKO Filip 32 XPan Psakomandosa i ZiomWARSZAWAM00:00:0000:02:2300:04:3702:28:4904:21:2004:21:2207:48:0807:48:10
405KLARECKI Adrian 365 XAstMa TeamREDAM00:00:0000:02:5800:04:4702:15:0004:06:5604:17:2507:33:2107:48:38
406ŚWIDEREK Jacek 198 YBo TakM00:00:0000:02:5900:05:2302:29:2904:29:4704:40:0407:36:5007:49:19
407DZIADOWIEC Andrzej 432 YAndrzej x 2M00:00:0000:03:0400:05:0102:12:3604:02:3504:19:0807:23:3707:49:41
408WASILEWICZ Krzysztof 214 YGrupa MedycznaWROCŁAWM00:00:0000:00:5200:02:3102:05:5104:00:1604:15:4307:35:5307:49:46
409BIAŁOBŁOCKI Tomasz 214 XGrupa MedycznaKIEKRZM00:00:0000:00:5100:02:3102:05:4704:00:1604:15:4207:35:5307:49:48
410IGNASZEWSKI Przemysław 368 YGRUPA MALBORKGRUPA MALBORKM00:00:0000:02:0400:04:0302:14:4204:05:4804:20:1207:35:3007:50:10
411FRANKIEWICZ Maciej 368 XGRUPA MALBORKGRUPA MALBORKM00:00:0000:02:0500:04:0302:14:4204:05:4904:20:1407:35:2907:50:15
412POLAK Stanisław 346 XHardiaciKRAKÓWM00:00:0000:02:1900:04:3402:17:1504:05:2004:23:1207:30:0307:50:16
413RUBIKOWSKI Jacek 194 YHarpaganyŻYRARDÓWM00:00:0000:02:4600:05:0202:32:0004:23:3404:30:2707:38:0407:50:18
414PYSZKO Mariusz 194 XHarpaganyWOLA MIEDNIEWSKAM00:00:0000:02:4700:05:0202:32:0104:23:3404:30:2707:38:0507:50:18
415JAZ Krzysztof 724 YKM TEAMKM TEAM MIESZKOWICEM00:00:0000:00:5000:02:2902:16:1604:08:5004:22:3307:33:0807:50:22
416LĘTOWSKI Mariusz 724 XKM TEAMNAWODNAM00:00:0000:00:5000:02:2902:16:1604:08:5104:22:3307:33:0707:50:22
417KRUPA Jan 126 YTTT TortugaM00:00:0000:00:4300:02:1402:11:4804:09:3404:27:2207:31:5907:50:24
418GRYGIERZEC Grzegorz 346 YHardiaciKRAKÓWM00:00:0000:02:1900:04:3302:17:1704:05:2104:23:1407:30:0607:50:25
419GŁUCHOWSKI Jędrzej 126 XTTT TortugaM00:00:0000:00:4300:02:1402:11:4804:09:3504:27:2307:32:0007:50:26
420KAŃKA Mirosław 264 XWybiegane mamy :)BALICEM00:00:0000:01:5400:03:5302:23:2104:17:2004:36:3807:39:4207:50:38
421KAZIMIERSKI Michał 665 YKlub Biegacza GOCHM00:00:0000:00:3300:01:5702:14:2404:06:3904:22:4507:35:1307:50:44
422LASSHEIKKI Petri 575 YTorne?dals runnersKARUNKI(TORNE?)/ FINLANDM00:00:0000:00:3100:01:4901:59:4404:05:1904:23:4207:40:3207:50:57
423BEDNARCZYK Jacek 165 XWUJEK BIEGAMIKOŁÓWM00:00:0000:01:1000:02:5602:12:3904:11:0704:23:0007:33:1407:51:01
424SAMBOR Mariusz 165 YWUJEK BIEGAKATOWICEM00:00:0000:01:1100:02:5602:12:3104:11:0704:23:0107:33:1407:51:02
425JURECZKO Rafał 39 XKuzyniOLKUSZM00:00:0000:01:2800:03:1902:04:0804:00:4504:19:3807:51:1407:51:16
426NOWICKI Jarosław 18 YJarków DwóchM00:00:0000:01:2000:03:0102:10:3604:09:0604:28:1407:38:2507:51:48
427RYBITWA Jarosław 18 XJarków DwóchGRODZISK MAZOWIECKIM00:00:0000:01:2000:03:0102:10:3704:09:0804:28:1407:38:2707:51:49
428KRUPA Sławomir 178 XBrat i JaCHODZIEŻM00:00:0000:01:1600:02:5502:15:4004:11:1104:21:4807:33:4807:51:50
429KRUPA Piotr 178 YBrat i JaCHODZIEŻM00:00:0000:01:1600:02:5502:15:4204:11:1004:21:4507:33:5107:51:52
430PAWŁOWSKI Arkadiusz 443 XSzybki i SzybszyKW WARSZAWAM00:00:0000:01:0200:02:4602:13:2204:08:4104:25:4707:25:5807:51:55
431KOTUŁA Arkadiusz 443 YSzybki i SzybszyKW WARSZAWAM00:00:0000:01:0200:02:4602:13:2104:08:4104:25:4707:25:5807:51:55
432SŁOMIANY Łukasz 353 XPIANA Z PYSKAPIANA Z PYSKAM00:00:0000:02:1300:04:2002:17:3004:08:2304:23:1007:27:2807:52:02
433ŚWIĘTEK Jakub 353 YPIANA Z PYSKAPIANA Z PYSKAM00:00:0000:02:1300:04:2002:17:3004:08:2404:23:0907:27:2807:52:03
434MAJEWSKI Piotr 401 YMelex-JSC JasłoJASŁOM00:00:0000:00:3400:01:5802:17:4104:11:2904:26:3307:36:4007:52:10
435WIĄCEK Marcin 401 XMelex-JSC JasłoJASŁOM00:00:0000:00:3700:01:5802:17:4004:11:3004:26:3307:36:4207:52:11
436SAJDAK Ireneusz 601 YKORWIN Team JSCJSCM00:00:0000:00:3400:01:5802:14:3604:05:0804:16:4007:36:2507:52:30
437LEGOWSKI Jakub 484 XArka GdyniaGDYNIAM00:00:0000:01:1900:03:1002:29:2304:29:1604:36:3407:37:4107:52:42
438LEGOWSKI Lukasz 484 YArka GdyniaGDYNIAM00:00:0000:01:1900:03:1002:29:2404:29:1704:36:3407:37:4107:52:43
439OLESZCZUK Zbigniew 283 YPsy gończeKRASNYSTAWM00:00:0000:03:1300:05:4302:37:2804:45:3104:54:1107:52:5007:52:52
440ZĄBEK Paweł 129 YŻywcem ZabieganiBIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:01:0600:02:5002:18:4304:13:0704:27:1607:41:0107:53:00
441ZYGMUNT Marcin 12 YM&M GrudziądzGRUDZIĄDZM00:00:0000:02:4300:04:5502:15:5304:13:0104:27:0407:53:0107:53:03
442KOWALCZYK Adam 49 YBBL - BIEGATON MikołówMIKOŁÓWM00:00:0000:01:1800:03:0802:26:2304:12:4604:24:3907:36:5907:53:32
443BILSKI Przemysław 649 XNTT TRIADANTT TRIADAM00:00:0000:02:0100:04:0402:18:4904:13:2804:24:2307:53:3607:53:38
444BĄK Marek 55 XM&M'sTARNOWSKIE GÓRYM00:00:0000:01:3900:03:3602:22:4104:15:4704:27:3507:41:5607:53:49
445LESZCZYŃSKI Maciek 55 YM&M'sBIELSKO BIAŁAM00:00:0000:01:3800:03:3502:22:4004:15:4604:27:3507:41:5607:53:50
446ARTUR Żywczak 369 YKrakusyKRAKÓWM00:00:0000:03:0500:05:2502:20:1904:11:2004:38:0907:36:0107:54:32
447SOJKA Adam 49 XBBL - BIEGATON MikołówMIKOŁÓWM00:00:0000:01:1700:03:0802:26:2304:12:4604:24:3907:37:0007:54:34
448PASZEK Marcin 177 Xcafe+co delikomat.plBIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:00:3500:01:5902:20:2004:17:0004:29:2907:38:0607:54:51
449TERCZYŃSKI Paweł 459 YORANGE POLSKA 2WARSZAWAM00:00:0000:01:4100:03:3502:18:3804:11:2804:31:0507:30:1407:54:54
450JANIK Tomasz 459 XORANGE POLSKA 2HRUBIESZÓWM00:00:0000:01:4200:03:3502:18:3904:11:2804:31:0607:30:1407:54:54
451PILICH Łukasz 177 Ycafe+co delikomat.plBIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:00:3400:01:5902:20:2504:17:0004:29:3107:38:0907:54:56
452WIKTOROWICZ Tomasz 380 XDamy Rade!WROCŁAWM00:00:0000:02:4800:05:0702:26:5004:20:2704:42:0007:55:5007:55:52
453BARTOSZEK Mateusz 524 YDaszRunLUBLINM00:00:0000:02:3000:04:4402:29:3504:30:0004:39:4607:55:5107:55:53
454KOWAL Adam Bogusław 380 YDamy Rade!JELCZ-LASKOWICEM00:00:0000:02:4800:05:0802:26:5204:20:2804:42:0207:55:5107:55:53
455BÓBSKI Michał 524 XDaszRunLUBLINM00:00:0000:02:3000:04:4302:29:3504:30:0004:39:4607:55:5207:55:56
456CYTRYNOWICZ Tomasz 273 YAliensSOLVITUR AMBULANDOM00:00:0000:03:0800:05:2902:27:0004:23:0504:49:3207:55:5507:55:58
457ROGALA Rafał 273 XAliensSOLVITUR AMBULANDOM00:00:0000:03:0800:05:2902:27:0004:23:0504:49:3307:55:5607:55:59
458ŻUBIŃSKI Piotr 688 YRMGWARSZAWAM00:00:0000:00:5800:02:3802:12:3404:16:3804:31:4807:40:4807:56:40
459PODGÓRSKI Sebastian 688 XRMGWARSZAWAM00:00:0000:00:5800:02:3902:12:3404:17:1704:31:5007:40:5607:56:43
460KAMIŃSKI Paweł 294 YPorzygani TęcząM00:00:0000:01:0500:02:3902:01:4903:55:3604:13:0107:32:2507:57:24
461REJDYCH Aleksander 294 XPorzygani TęcząJACEKBIEGA RUNNING TEAMM00:00:0000:01:0500:02:3902:01:4903:55:3604:12:5907:32:2207:57:25
462ŻUKOWSKI Kamil 31 YBiałostocka Sekta Biegaczy - Team IBIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZYM00:00:0000:02:1600:04:2402:15:2604:09:1804:20:3007:45:4807:57:42
463MOJSAK Wojciech 31 XBiałostocka Sekta Biegaczy - Team IBIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZYM00:00:0000:02:1600:04:2502:15:2604:09:2004:20:3007:45:5007:57:44
464ŁOSZEWSKI Patryk 501 XWojPakiM00:00:0000:01:1700:02:5902:09:3204:06:0404:18:1807:36:4607:58:03
465PIETRZYK Wojciech 501 YWojPakiM00:00:0000:01:1800:03:0002:09:3304:06:0404:18:1807:36:4607:58:05
466TOKARCZYK Marek 722 XMT-SPORT TEAMM00:00:0000:00:2500:01:3901:52:2203:32:4903:39:5507:37:0807:58:15
467BARTNIK Tomasz 139 YKuźnia TriathlonuPOZNAŃM00:00:0000:01:5100:03:4802:18:0404:22:1004:25:4907:48:5707:58:20
468MICHALAK Mariusz 483 YInżynier MamońM00:00:0000:02:0300:04:1402:17:5204:14:5704:28:4507:41:4807:59:16
469RUPNIEWSKI Tomasz 483 XInżynier MamońM00:00:0000:02:0300:04:1502:17:5204:14:5704:28:4707:41:4807:59:17
470KOKOCIŃSKI Wojciech 606 XKata guruma/vega runnerKATA GURUMA/VEGA RUNNERM00:00:0000:01:3900:03:3802:15:5804:12:1804:29:0107:45:2507:59:31
471WOJTASIK Przemysław 652 YPWRKM00:00:0000:01:3500:03:3102:31:4404:31:5304:49:5108:00:0108:00:03
472JAKUB Abramczuk 328 Xwkurw_teamWKURW_TEAMM00:00:0000:01:5100:03:5302:18:2304:17:4904:33:4307:46:1508:00:35
473URBAŃSKI Daniel 314 YJW 4115JW 4115M00:00:0000:02:1100:04:0502:16:2804:11:3704:32:4808:00:3608:00:40
474WOŁCZEK Paweł 557 YZdolny Śląsk KB LEW LEGNICAM00:00:0000:02:1400:04:2302:23:1704:21:0904:44:2608:00:4408:00:46
475PŁÓCIENNICZAK Jakub 22 YBoot Camp POlskaBOOT CAMP POLSKAM00:00:0000:02:3900:04:5502:20:2604:18:5704:35:0807:48:5908:00:57
476KACZOROWSKI Przemysław 262 YRunExpert Team - Dzień dla ŻyciaRUN EXPERT SZCZECINM00:00:0000:01:0800:02:5102:07:4703:58:3204:08:5407:33:4008:01:02
477KASPRZAK Artur 262 XRunExpert Team - Dzień dla ŻyciaRUN EXPERT SZCZECINM00:00:0000:01:0800:02:5102:07:4603:58:3204:08:5307:33:3908:01:03
478TUROSZ Zbigniew 469 Xbiegusiem.plLEŻAJSKM00:00:0000:02:3300:04:4402:18:3004:16:2204:35:1407:44:1208:01:08
479PIKOR Jacek 469 Ybiegusiem.plBIEGUSIEM.PLM00:00:0000:02:3200:04:4302:18:2804:16:2204:35:1507:44:1208:01:09
480KORDECKI Bartłomiej 101 Ybrzesko sofa squad BRZESKOM00:00:0000:02:1100:04:1902:25:5004:27:1504:31:0907:57:2108:01:11
481RATAJCZAK Rajmund 532 YZabiegani LusówkoM00:00:0000:01:5600:03:4902:14:5904:12:3504:25:5707:48:1908:01:18
482KANIA Krzysztof 312 YSzczęściarzeBIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:01:1400:03:0402:17:0704:11:4904:23:4707:47:5608:02:00
483WOJTYŁA Szymon 312 XSzczęściarzeBIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:01:1500:03:0502:17:0904:11:5204:23:4707:48:0008:02:01
484WRÓBLEWSKI Andrzej 113 YRzeszowskie EndorfinyGAZELE I GEPARDYM00:00:0000:01:1800:03:0302:12:5704:11:5504:32:2407:47:1508:02:14
485SOPEL Arkadiusz 686 XRumcajs i CypisekGLIWICEM00:00:0000:01:4200:03:2902:08:1903:58:1904:12:1007:31:5408:02:33
486DEAKI Oktawiusz 686 YRumcajs i CypisekZABRZEM00:00:0000:01:4200:03:2902:08:2103:58:2104:12:1007:31:5408:02:35
487ŚWIERCZEK Grzegorz 670 YMAGRM00:00:0000:01:4000:03:4002:20:1804:15:3904:29:0807:46:0708:02:36
488LASOTA Robert 399 YLuzyxRZESZÓWM00:00:0000:03:3500:06:0902:28:5504:23:1804:39:3307:52:3508:02:43
489PAŁKA Tomasz 399 XLuzyxRZESZÓWM00:00:0000:03:3400:06:0602:28:5404:23:1704:39:3307:52:3008:02:43
490WÓJCIK Dariusz 356 XSprawni InaczejM00:00:0000:02:1500:03:5402:10:2004:10:2804:33:0007:43:0208:02:55
491SURMA Maciej 356 YSprawni InaczejM00:00:0000:02:1200:03:5302:10:1904:10:3004:33:0007:43:0308:03:09
492KUBASIK Łukasz 663 Y "przed zawałem"PRZEMYŚLM00:00:0000:00:3300:01:5202:07:3304:12:1304:28:4008:03:1908:03:21
493PODOLAK Zbigniew 663 X "przed zawałem"PRZEMYŚLM00:00:0000:00:3300:01:5202:07:3104:12:1304:28:4008:03:2008:03:22
494SZOTOWICZ Sebastian 124 XSZWLA Stargard SzczecińskiSTARGARD SZCZECIŃSKIM00:00:0000:01:3400:03:2302:12:5304:10:2204:28:3807:37:4208:03:25
495BALMOWSKI Radosław 124 YSZWLA Stargard SzczecińskiJANIKOWOM00:00:0000:01:3400:03:2302:12:5304:10:2204:28:3807:37:4208:03:27
496NOWAK Marcin 628 XSaperzy BetaSTALOWA WOLAM00:00:0000:01:1500:02:5002:03:0903:58:5304:24:4008:03:2808:03:30
497CHOJECKI Dariusz 286 XKEREZA LUBLINKEREZA LUBLINM00:00:0000:01:0900:02:5502:16:2604:13:0504:35:5907:48:0408:03:35
498MART Mariusz 519 YplamasPLAMASM00:00:0000:02:4500:04:5702:33:4904:37:3604:51:3708:01:5408:03:37
499RYKAŁA Artur 519 XplamasPLAMASM00:00:0000:02:4400:04:5802:33:5004:37:3604:51:3708:01:5508:03:38
500PALIK Marcin 180 XSpartanie DzieciomSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:00:5500:02:3502:11:0404:08:5804:38:4607:43:1308:04:16
501JASIENIECKI Rafał 64 XHARPAGAN KUYAVIABYDGOSZCZM00:00:0000:03:1000:05:3902:30:5804:30:0804:55:4008:04:3708:04:39
502KASIBORSKI Adam 668 YSIŁA I HONORM00:00:0000:01:5300:03:4302:02:0603:58:4404:18:1307:36:2708:04:51
503BARANOWSKI Michał 619 YMoralni ZwyciezcyWARSZAWAM00:00:0000:02:2100:04:3602:20:4504:16:2504:38:0707:38:5208:05:15
504KATNER Cezary 619 XMoralni ZwyciezcyWYSZKÓWM00:00:0000:02:2200:04:3502:20:4504:16:2504:38:0707:38:5208:05:15
505CZMOK Rafał 721 XACTIV MEDIA.PLM00:00:0000:00:3900:02:0402:10:2504:15:2904:45:1208:03:3808:05:27
506WIŚNIEWSKI Piotr 627 YLOFTSPORTLOFTSPORTM00:00:0000:00:2100:01:2902:19:3804:52:0105:02:0107:59:1608:05:29
507JULKE Sławomir 627 XLOFTSPORTLOFTSPORTM00:00:0000:00:1900:01:2902:19:4004:52:1105:02:0107:59:1608:05:30
508MAĆKOWIAK Paweł 285 YSpokoiczek TeamPOZNAŃM00:00:0000:01:5800:04:0002:31:2404:29:3605:04:5908:05:2808:05:30
509KRUK Tomasz 538 XScyzorykiM00:00:0000:01:4400:03:4402:21:1204:23:3504:40:4408:05:4608:05:48
510JAWORSKI Daniel 295 YBaba Na Niedźwiedziu ,)TIME4RUNNINGM00:00:0000:02:4100:05:0002:19:5704:19:2904:35:4907:52:5608:05:52
511DRAGAN Grzegorz 389 YLublinLUBLINM00:00:0000:00:5600:02:4102:16:1804:07:4504:28:2307:37:4408:06:05
512ŚMIECHOWICZ Filip 389 XLublinLUBLINM00:00:0000:00:5600:02:4102:16:2304:07:4504:28:2307:37:4408:06:06
513MOCZYŃSKI Maciej 60 XNiepoprawni Napierdalatorzy LAINDONM00:00:0000:02:1000:04:1702:13:3203:58:5704:13:5507:32:3608:06:16
514PISKULSKI Tomek 60 YNiepoprawni Napierdalatorzy LIMESHAINM00:00:0000:02:1000:04:1702:13:3103:58:5804:13:5507:32:3408:06:17
515PIĘTA Bartłomiej 543 YCarioca TeamKUŹNIA TRIATHLONUM00:00:0000:02:2000:04:2502:22:2904:19:3704:35:3307:47:4308:06:43
516CIEPŁY Michał 37 YBrowerzyści BłonieBŁONIEM00:00:0000:01:3700:03:3402:19:5904:15:1304:34:5007:40:4408:06:57
517KRZESZOWSKI Dariusz 37 XBrowerzyści BłonieBŁONIEM00:00:0002:19:5904:15:1404:34:5107:40:4408:06:58
518SKROK Dariusz 649 YNTT TRIADANTT TRIADAM00:00:0000:02:0000:04:0302:18:4904:13:2804:24:2207:53:3508:07:00
519KLIMCZAK Marek 600 YGB Gwarek Tarnowskie GóryGB GWAREK TARNOWSKIE GÓRYM00:00:0000:01:2300:03:1602:17:3904:13:5604:28:4107:51:1008:07:12
520KOZICKI Jacek 600 XGB Gwarek Tarnowskie GóryGB GWAREK TARNOWSKIE GÓRYM00:00:0000:01:2300:03:1702:17:3804:13:5604:28:4107:51:0908:07:12
521NIZIOŁ Marian 169 XPiagor2015MARATON GORLICEM00:00:0000:00:3300:01:5302:13:5004:19:1304:33:0207:55:4508:07:16
522FIEGA Ryszard 169 YPiagor2015MARATON GORLICE- FESTIWAL BIEGOWY KRYNICAM00:00:0000:00:3300:01:5202:13:5604:19:1304:33:0307:55:4408:07:17
523PIOTROWSKI Maciej 407 XUltramaraton PodkarpackiRZESZÓWM00:00:0000:01:0400:02:4702:12:2104:15:3304:28:1108:07:3208:07:34
524MROWIEC Michał 421 XPower Rade 1BOBROWIECM00:00:0000:00:5000:02:2102:19:0104:23:0404:43:0808:07:3308:07:35
525NOVIKOV Vitaliy 421 YPower Rade 1MEDIOLANM00:00:0000:00:5000:02:2102:19:0204:23:0404:43:1108:07:3308:07:35
526BASTIAN Jacek 407 YUltramaraton PodkarpackiSOPOTM00:00:0000:01:0400:02:4702:12:2004:15:3304:28:1108:07:3508:07:37
527PROSZOWSKI Piotr 151 YSKB Stalowa WolaSKB STALOWA WOLAM00:00:0000:02:5000:05:0902:26:0404:20:5804:40:5508:07:4608:07:48
528RYCYK Grzegorz 315 XZadzieram kiece i leceKRASNYSTAW BIEGAM00:00:0000:01:3200:03:2602:14:3404:13:5904:34:4508:08:1008:08:12
529OSINSKI Robert 45 YKA-RO TeamM00:00:0000:02:2800:04:4002:18:3604:19:5704:37:2008:08:2508:08:28
530FABIŃSKI Marcin 12 XM&M GrudziądzGRUDZIĄDZM00:00:0000:02:4300:04:5402:15:5204:13:0104:27:0207:53:0008:08:35
531RUDKOWSKI Piotr 355 YSpartanie DzieciomSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:03:0700:05:1902:26:4004:24:4204:46:1607:51:3208:08:42
532ZIELIŃSKI Michał 355 XSpartanie DzieciomSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:03:0700:05:1902:26:3904:24:4104:46:1507:51:3108:08:43
533SEMSCH Artur 422 YKS PIDRINA 2GDYNIAM00:00:0000:00:4800:02:2302:10:1004:04:3804:29:2107:47:0008:08:44
534BOŁBOT Piotr 422 XKS PIDRINA 2GDYNIAM00:00:0000:00:4800:02:2202:10:0804:04:3804:29:2207:47:0108:08:45
535DREGER Dariusz 596 YŁysinki i brzuszkiGORZÓW WLKP.M00:00:0000:02:0100:04:0002:19:3004:14:1904:31:1907:48:3808:08:56
536CIEŚLA Wojciech 596 XŁysinki i brzuszkiWARSZAWAM00:00:0000:02:0200:03:5902:19:3104:14:1904:31:1907:48:3608:08:57
537SZARAWARA Łukasz 613 YWYBIEGAJ MARZENIAM00:00:0000:01:5000:03:4302:10:3204:00:1904:18:1107:37:5008:08:59
538SERWIN Marcin 43 XRun Forrest 2WARSZAWAM00:00:0000:01:4700:03:3102:18:0004:17:1304:34:5208:09:0708:09:09
539GONDEK Andrzej 613 XWYBIEGAJ MARZENIAWARSZAWAM00:00:0000:01:4800:03:4202:10:4804:00:1904:18:1307:37:5208:09:14
540SZCZOŁEK Wojciech 662 YTojtekWARSZAWAM00:00:0000:02:0900:04:1802:28:4404:34:1904:43:1908:09:1608:09:18
541POWAŁKA Michał 310 YYulo Run Team Siedlce IIYULO RUN TEAM SIEDLCEM00:00:0000:01:2900:03:2302:23:1304:22:0804:45:3708:09:1708:09:19
542WASZCZYK Bernard 569 YBeKaCZEWARSZAWAM00:00:0000:01:0300:02:5302:20:5904:24:5604:41:3108:09:3208:09:34
543ZEGAR Damian 633 XTeam ASA - Biegiem po ZdrowieROPCZYCEM00:00:0000:02:1700:04:2502:31:1604:30:0504:56:4108:09:4508:09:47
544KASZA Jarosław 633 YTeam ASA - Biegiem po ZdrowieKREMPNAM00:00:0000:02:1600:04:2402:31:1604:30:0704:56:4208:09:4708:09:49
545WASZKIEWICZ Tomasz 455 YW pogoni za duchemDĄBROWA GÓRNICZAM00:00:0000:01:2000:03:0502:13:0004:10:5904:30:3407:47:1908:09:52
546KOWAL Tomasz 433 YTata i BananBĘDZINM00:00:0000:01:2000:03:0602:12:5204:10:4504:30:3607:47:2008:09:53
547LACHERA Marek 455 XW pogoni za duchemKATOWICEM00:00:0000:01:1800:03:0602:12:5804:10:5904:30:3607:47:1808:09:53
548SUPERNAK Łukasz 433 XTata i BananŁAZYM00:00:0000:01:2000:03:0702:12:5104:10:4504:30:3507:47:2108:09:56
549BRYJA Wojtek 612 Ywlador-duchSTRAWCZYNM00:00:0000:01:2000:03:0602:12:5004:10:4204:30:3707:47:1708:09:59
550GÓRECKI Piotr 423 XALE TeamCHORZÓW M00:00:0000:01:4700:03:4602:31:4104:37:3104:50:2807:53:4408:10:15
551JÓZEFCZYK Tomasz 275 XPosmakuj Run TeamKROSNOM00:00:0000:01:1000:02:5202:14:1504:12:1504:29:0407:51:5208:11:01
552GOŹDZIENIAK Sobiesław 435 XPatałachów DwóchAZS UMCS LUBLINM00:00:0000:01:0000:02:4502:10:2204:12:1704:30:0008:10:5908:11:01
553KOŚCIUK Łukasz 435 YPatałachów DwóchAZS UMCS LUBLINM00:00:0000:01:0000:02:4502:10:2104:12:1704:29:5908:11:0208:11:04
554KOSTKA Janusz 275 YPosmakuj Run TeamKROSNOM00:00:0000:01:0900:02:5302:14:1404:12:2404:29:0507:52:0008:11:04
555SZWAJ Mariusz 287 YKresowiacyWŁODAWAM00:00:0000:01:4300:03:4302:26:5204:29:1804:54:4108:11:1808:11:20
556BARCZENTEWICZ Przemysław 589 YGOPR Bieszczady 03SANOKM00:00:0000:02:1500:04:2002:20:3104:19:4904:38:4108:11:2308:11:25
557SIENKIEWICZ Piotr 660 XtrabantSTJM00:00:0000:01:5400:03:5402:14:1104:12:4504:32:5107:58:4008:11:37
558TRZPIL Maciej 660 YtrabantKWWM00:00:0000:01:5400:03:5402:14:0804:12:4504:32:5107:58:4108:11:39
559WYRWAS Piotr 62 YLuźna gumaSŁUPNOM00:00:0000:02:1300:04:2002:31:5504:46:0805:01:0208:11:4208:11:44
560DZIADOWIEC Łukasz 510 XEkipa rzeźnikówCHEŁMEKM00:00:0000:03:0400:05:0702:25:3304:21:3304:21:3807:50:5608:11:48
561KAŁA Maciej 510 YEkipa rzeźnikówCHEŁMEKM00:00:0000:03:0400:05:0802:25:3304:21:3204:36:0507:50:5508:11:51
562ŚWIERK Seweryn 148 XNaturalnie JanowiceM00:00:0000:02:2100:04:2702:19:4404:29:1704:41:5408:12:0908:12:11
563FALKOWSKI Piotr 5 XJAGÓDKIKALIŃSKA TEAMM00:00:0000:01:3500:03:2902:29:1104:31:3904:49:1008:12:2008:12:22
564BUKALSKI Zbigniew 473 XDreptacze z LuboniaLUBOŃM00:00:0000:01:0600:02:5002:17:5104:20:4004:40:4208:12:2408:12:26
565MAZUREK Robert 582 YPędziwiatryLUBLIN/ PLASTIC OMNIUMM00:00:0000:03:5600:05:5302:27:0804:28:0404:39:1407:58:0908:12:30
566CIEŚLAK Marek 582 XPędziwiatryWARSZAWAM00:00:0000:03:5600:05:5302:27:1104:28:0404:39:1407:58:1108:12:34
567KUROWSKI Kuba 327 XniedozabieganiaHELBEJ PUŁAWYM00:00:0000:01:3700:03:3102:23:5304:26:5804:51:5008:12:5008:12:52
568WNUK Michał 204 YC U SoonWARSZAWAM00:00:0000:03:2500:05:5202:32:5904:39:2504:49:0008:04:3308:13:14
569WNUK Marcin 204 XC U SoonWARSZAWAM00:00:0000:03:2500:05:5202:32:5904:39:2404:48:5808:04:3308:13:14
570WIŚNIEWSKI Artur 209 XINTROM00:00:0000:02:5300:04:4302:26:1104:24:5004:37:0307:54:3208:13:56
571BONDARCZUK Igor 209 YINTROM00:00:0000:02:5300:04:4302:26:1004:24:5104:37:0407:54:3508:13:57
572ŚLĄCZKA Arkadiusz 109 XFinisz RymanówFINISZ RYMANÓWM00:00:0000:03:0800:05:3402:31:5904:33:5504:54:1208:09:3108:14:39
573ZAGDAŃSKI Robert 109 YFinisz RymanówMACHNÓWKAM00:00:0000:03:0900:05:3402:32:0004:33:5504:54:1208:09:3108:14:40
574KRAWCZYK Michał 68 YNarwani SceptycyWARSZAWAM00:00:0000:01:3700:03:3602:23:2204:18:5604:31:0407:54:3908:14:45
575SZABELAK Witek 167 Xmarta i witekORTOREH TEAMM00:00:0000:02:2800:04:3802:24:2904:29:0204:37:5808:01:1708:14:48
576ŁANKIEWICZ Daniel 666 XCONKRET Running TeamTORUŃM00:00:0000:02:5900:05:1902:18:1004:13:1204:36:4507:58:2008:15:01
577BUCZEL Michał 666 YCONKRET Running TeamTORUŃM00:00:0000:02:5900:05:1802:18:1104:13:1304:36:4507:58:2108:15:07
578ŻUK Marek 531 XPrzemyski Klub BiegaczaPRZEMYSKI KLUB BIEGACZAM00:00:0000:00:4500:02:2202:18:1604:21:3204:40:2208:04:2208:15:21
579GAŁECKI Rafał 249 YByle przed DyrektoremNOWOGARDM00:00:0000:00:4200:02:1002:15:2404:19:0704:31:5307:59:2308:15:46
580SŁOMIAK Marian 249 XByle przed DyrektoremGRUDZIĄDZM00:00:0000:00:4200:02:1202:15:2504:19:0804:31:5307:59:2508:15:47
581PIOTROWSKI Andrzej 75 XOrtoreh Skyrunning teamORTOREH TEAMM00:00:0000:01:4000:03:3802:38:5704:36:2904:45:3108:04:4308:16:10
582MAZUREK Michał 75 YOrtoreh Skyrunning teamORTOREH TEAMM00:00:0000:01:4000:03:3802:25:4004:36:2904:45:3208:02:5808:16:12
583SMOLUCH Ryszard 283 XPsy gończeZAMOŚĆM00:00:0000:03:1300:05:4302:37:2704:45:3104:54:1007:52:4908:16:16
584ŁOWCZAK Bartosz 88 YKW / Bike Polo LublinBIKE POLO LUBLINM00:00:0000:03:1300:05:4202:15:3004:01:4704:55:2907:53:3408:16:37
585DRĄCZKOWSKI Piotr 88 XKW / Bike Polo LublinKW LUBLIN/TRICLUBM00:00:0000:03:1200:05:4302:15:3004:01:4704:55:3007:53:3308:16:38
586JÓZEFOWICZ Maciej 285 XSpokoiczek TeamKOZIEGŁOWYM00:00:0000:01:5800:03:5902:31:2304:29:3505:04:5908:05:2808:16:50
587SPYCHAŁA Paweł 431 YWeterynarzePLEWISKAM00:00:0000:02:0100:04:0402:18:4404:18:1104:35:1307:54:4208:16:58
588BORSIAK Krzysztof 431 XWeterynarzePLEWISKAM00:00:0000:02:0200:04:0402:18:4504:18:1204:35:1407:54:4308:17:00
589ZAKRZEWSKI Robert 717 YRun Vegan TeamRUN VEGAN TEAMM00:00:0000:00:4600:02:2302:17:3704:15:1704:22:0708:04:3608:17:17
590SKRZYPCZAK Piotr 333 YHomo FaberLUBLINM00:00:0000:02:0800:04:1302:32:5604:39:2704:48:5908:03:3708:17:19
591MOWNY Adam 476 YORANGE POLSKA 4ORANGE POLSKSAM00:00:0000:01:0100:02:4402:17:2604:19:3504:37:2507:52:4208:17:33
592MĄDRZYK Marek 476 XORANGE POLSKA 4ORANGE POLSKSAM00:00:0000:01:0100:02:4402:17:2604:19:3604:37:2507:52:4408:17:35
593PAŚKO Rafał 531 YPrzemyski Klub BiegaczaPRZEMYSKI KLUB BIEGACZAM00:00:0000:00:4500:02:2202:18:1804:21:3204:40:2208:04:2608:17:36
594BUJAK Kamil 681 XCisowianka Team PLCISOWIANKAM00:00:0000:01:5300:03:5102:17:2704:12:3804:29:4607:57:3608:17:58
595BUJAK Paweł 681 YCisowianka Team PLCISOWIANKAM00:00:0000:01:5300:03:5202:17:2804:12:3804:29:4607:57:3908:17:59
596TURLEJ Wojtek 487 XPiwoszeWICZYCEM00:00:0000:01:4200:03:4002:14:4404:15:5504:29:4407:57:4808:18:16
597OSMANOWSKI Piotr 487 YPiwoszeKST WŁÓKNIARZM00:00:0000:01:4200:03:4002:14:4504:15:5504:29:4407:57:4908:18:20
598RAJZER Mariusz 448 XBodyKineticM00:00:0000:02:4600:05:0302:22:3004:17:4804:30:2407:54:3308:18:34
599CZUBA Adam 448 YBodyKineticKM TRUCHCIK ŁUBIANKAM00:00:0000:02:4600:05:0302:22:3004:17:4804:30:2307:54:3308:18:35
600BALTYN Jacek 488 YUKA OILPRUSZKÓWM00:00:0000:00:4600:02:1702:15:2904:18:0704:28:5107:53:5508:18:56
601BAZAŁA Maciej 488 XUKA OILWARSZAWAM00:00:0000:00:4600:02:1702:15:2804:18:0704:28:5207:53:5608:18:57
602TYC Ryszard 498 YJAGUARYKRAKÓWM00:00:0000:03:0300:05:2802:25:0004:22:5504:36:5608:00:1608:19:11
603JEWUŁA Mariusz 498 XJAGUARYKRAKÓWM00:00:0000:03:0300:05:2702:25:0104:22:5504:36:5708:00:1608:19:15
604NOWAK Lucjan 39 YKuzyniKRAKÓWM00:00:0000:01:2900:03:1802:04:0904:00:4604:19:3807:51:1308:19:32
605RECZUCH Andrzej 65 YBiegamy we Wrocławiu / GET RUNBIEGAMY WE WROCŁAWIUM00:00:0000:01:2700:03:2002:15:1804:09:2804:27:2507:56:3708:19:43
606LIPUTA Grzegorz 65 XBiegamy we Wrocławiu / GET RUNBIEGAMY WE WROCŁAWIUM00:00:0000:01:2800:03:1902:15:1704:09:2904:27:2507:56:3708:19:44
607SZPINDA Sebastian 34 XSzwagryLBLBIŁGORAJM00:00:0000:02:0600:04:0302:16:4204:13:2704:41:4807:49:4308:21:00
608GMITEREK Tomasz 34 YSzwagryLBLLUBLINM00:00:0000:02:0600:04:0202:16:4504:13:2704:41:4807:49:4408:21:02
609KŁOPOCKI Jan 518 XWpisz cokolwiek.BYDGOSZCZM00:00:0000:03:1000:05:3602:36:0204:43:2304:59:1608:02:4608:21:21
610KREMPA Mateusz 518 YWpisz cokolwiek.OSIELSKOM00:00:0000:03:1000:05:3602:36:0304:43:2204:59:1608:02:4608:21:24
611RIEFF Tomasz 662 XTojtekWARSZAWAM00:00:0000:02:1100:04:1802:28:4504:34:1904:43:2008:09:1308:21:28
612MICHALCZUK Dominik 544 XORANGE POLSKA 6ORANGE POLSKA 6M00:00:0000:03:0000:05:2302:28:3104:37:0304:48:2208:21:3208:21:35
613KOT Robert 544 YORANGE POLSKA 6ORANGE POLSKA 6M00:00:0000:03:0000:05:2402:28:3304:37:0404:48:2208:21:3508:21:37
614POLAK Szymon 489 YKontuzjowaniKOSZALINM00:00:0000:01:1500:03:0502:22:3104:29:2104:43:0208:21:5808:22:00
615BOROWSKI Rafał 403 XKITCHEN TEAMWARSZAWAM00:00:0000:03:0100:05:2902:31:5604:35:4304:55:4908:01:5908:22:14
616SOSNOWSKI Łukasz 403 YKITCHEN TEAMKRAKÓWM00:00:0000:03:0100:05:2902:31:5604:35:4304:55:4908:01:5808:22:15
617ZANIEWSKI Krzysztof 193 YPrzegląd SportowyCHRISACTIVEM00:00:0000:03:0200:05:2702:37:1404:48:5905:01:4308:22:1408:22:16
618ŁASTOWSKI Waldemar 541 X4RUN Team4RUN TEAM PIŁAM00:00:0000:03:2400:05:5502:28:3504:25:0104:35:2708:02:2008:22:19
619JAREMA Marek 541 Y4RUN Team4RUN TEAM KRAKÓWM00:00:0000:03:2400:05:5502:28:3604:25:0204:40:3108:02:2108:22:20
620MACIEJ Kowalski 581 XMEKSOŚNO LUBUSKIEM00:00:0000:03:1100:05:3302:14:2104:01:1704:26:0707:40:1108:22:21
621KUBAREK Łukasz 254 YNIgdy w życiu nie biegnę Hardcore'aKRAKÓWM00:00:0000:03:0700:05:3302:39:0104:48:4504:58:1908:11:1708:24:30
622KOŁODZIEJSKI Jarek 254 XNIgdy w życiu nie biegnę Hardcore'aPOZNAŃM00:00:0000:03:0700:05:3302:39:0304:48:4504:58:1908:11:1708:24:31
623KĘPA Robert 652 XPWRKRADOMSKOM00:00:0000:01:3500:03:3002:31:4404:31:5204:49:5108:00:0008:24:40
624ZIĘTEK Ireneusz 514 XKUMITEJAWORZNOM00:00:0000:01:0800:02:4802:17:1304:21:0804:44:4108:02:0708:25:02
625ZIĘTEK Marcin 514 YKUMITEJAWORZNOM00:00:0000:01:0900:02:4902:17:1404:21:0804:44:4108:02:0508:25:06
626SURMACZ Paweł 709 XGOPR BIESZCZADY M00:00:0000:01:5900:04:0002:19:3404:26:5304:47:3008:25:3108:25:34
627NĘDZUSIAK Dariusz 374 YCaryńska to ZłooooCIECHOCINEKM00:00:0000:03:0800:05:3502:36:0704:50:3405:01:0308:26:1308:26:16
628DĄBROWSKI Zbigniew 74 XŁowcy KilometrówWOŁOMINM00:00:0000:02:2400:04:3602:24:0204:29:1704:48:0908:26:1508:26:17
629DERWICH Łukasz 589 XGOPR Bieszczady 03SANOKM00:00:0000:02:1400:04:2102:20:2804:19:4804:38:4108:11:2308:26:30
630PYTEL Paweł 29 XCommando PytleGDAŃSKM00:00:0000:00:5700:02:3602:08:1504:12:1504:25:3708:09:5608:26:32
631PYTEL Marcin 29 YCommando PytleGDAŃSKM00:00:0000:00:5600:02:3602:08:1204:12:1604:25:3608:09:5508:26:33
632GÓRA Tomasz 556 XReprezentujSiebie.plSTRZYŻÓWM00:00:0000:01:3000:03:2402:22:3204:23:3204:38:0108:12:5808:26:34
633SULEJ Kamil 557 XZdolny Śląsk KARPACZM00:00:0000:02:1400:04:2402:23:1604:21:1004:44:2608:00:4408:26:36
634NOWAK Łukasz 556 YReprezentujSiebie.plSTRZYŻÓWM00:00:0000:01:3000:03:2302:22:3304:23:3104:38:0108:13:0008:26:38
635DĄBROWSKI Sebastian 344 YTenacious D-ąbrowskiPOZNAŃM00:00:0000:01:0100:02:4302:04:4503:57:0004:11:1607:46:2008:26:44
636MICHAŁOWSKI Maciej 50 YSzybcy i PiękniŁKW ŁÓDŹM00:00:0000:01:0300:02:3702:11:2104:12:2304:25:5308:06:1808:26:44
637PACZESNY Janusz 50 XSzybcy i PiękniŁÓDŹM00:00:0000:01:0300:02:3802:11:2104:12:2304:25:5308:06:1908:26:45
638DĄBROWSKI Marcin 344 XTenacious D-ąbrowskiTHOMSON REUTERSM00:00:0000:01:0200:02:4402:04:4403:57:0004:11:1607:46:2308:26:49
639WÓJCIK Julian 157 XSZWLA StargardSTARGARDM00:00:0000:03:0300:05:1202:31:5304:41:1305:00:0208:27:0708:27:09
640SUCHOWIECKI Wojciech 156 YGniezno & Olsztyn TEAMOLSZTYNM00:00:0000:00:4900:02:2302:24:2304:37:1004:42:3308:22:5508:27:31
641KOMÓR Wiesław 342 XWrocławskie MorsyWROCŁAWSKIE MORSYM00:00:0000:03:3500:06:1002:31:3204:37:1104:49:4408:27:3208:27:34
642MORGA Cezary 382 YPędzące żółwieWARSZAWAM00:00:0000:01:0900:02:5602:33:1804:48:2305:07:5508:27:4508:27:48
643SZCZESZEK Łukasz 382 XPędzące żółwiePOZNAŃM00:00:0000:01:0900:02:5602:33:1504:48:2405:07:5408:27:4608:27:48
644JĘDRZEJUK Robert 43 YRun Forrest 2WARSZAWAM00:00:0000:01:4700:03:3202:17:5804:17:1304:34:5208:09:0708:28:12
645KRUK Sławomir 232 YPierogi HuculskieRZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYM00:00:0000:03:2000:05:5102:36:4804:43:4404:53:3308:18:4608:28:27
646PARTYKA Andrzej 232 XPierogi HuculskieRZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYM00:00:0000:03:2100:05:5102:36:5004:43:4404:53:3308:18:5208:28:31
647KOŁKOWSKI Andrzej 102 XSpartanie DzieciomSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:02:2600:04:4002:28:4104:28:1704:46:2008:01:0508:28:40
648GAŁĘZIA Grzegorz 102 YSpartanie DzieciomSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:02:2700:04:3902:28:4104:28:1704:46:2008:01:0508:28:41
649MŁODZIKOWSKI Rafał 250 XSłynni KenijczycyM00:00:0000:02:5800:05:2202:26:3904:24:4304:49:2908:03:4008:29:07
650KIERZKOWSKI Rafał 250 YSłynni KenijczycyM00:00:0000:02:5800:05:2102:26:3804:24:4304:49:3108:03:3708:29:08
651GWIZDAK Bartosz 504 XWater TeamRZESZÓWM00:00:0000:03:0500:05:3202:35:0904:36:2804:46:1208:14:3708:29:30
652JAMA Rafał 504 YWater TeamRZESZÓWM00:00:0000:03:0400:05:3002:35:0904:36:2804:46:1208:14:3808:29:32
653BRONCEL Sebastian 62 XLuźna gumaTYCHYM00:00:0000:02:1200:04:1902:31:5504:46:0605:01:0108:11:4208:29:35
654ZOK Karol 45 XKA-RO TeamM00:00:0000:02:2800:04:4002:18:3504:19:5604:37:2008:08:2408:30:02
655PYTEL Stanisław 538 YScyzorykiM00:00:0000:01:4400:03:4402:21:1804:23:3804:40:4308:05:5408:30:16
656BRUŚ Marcin 81 XSaska WARSZAWAM00:00:0000:01:4000:03:2602:18:4604:12:2504:50:1007:55:4708:30:25
657KUBIK Józef 81 YSaska WARSZAWAM00:00:0000:01:3900:03:2602:18:4704:12:2504:50:1007:55:4708:30:25
658LISOWSKI Jacek 277 YLawinaM00:00:0000:03:2700:05:5402:34:0604:37:3504:49:4008:21:4608:30:28
659WRONA Mateusz 698 XTeam 2M00:00:0000:02:3700:04:5002:20:4004:22:5804:28:5708:14:5908:30:29
660BARCZENTEWICZ Wojciech 277 XLawinaM00:00:0000:03:2700:05:5402:34:0704:37:3404:49:4008:21:4708:30:30
661GARCON Łukasz 698 YTeam 2M00:00:0000:02:3700:04:4902:20:4104:22:5804:29:0008:15:0108:30:32
662SOŁODUCHA Hubert 314 XJW 4115GLIWICEM00:00:0000:02:1100:04:0502:16:2804:11:3704:32:4608:00:3608:30:46
663LIPSKI Michał 691 Y20 groszyKONSTANCIN-JEZIORNAM00:00:0000:02:2000:04:3502:31:3604:39:5505:00:1908:30:5708:30:59
664WOJTAS Daniel 551 YSkalny TeamM00:00:0000:00:3800:02:0402:09:3804:17:3504:45:1308:30:5808:31:00
665WNUCZEK Sławomir 388 YMonia i SlavkoM00:00:0000:03:0300:05:2902:32:5704:37:2804:56:5008:10:3108:31:33
666SAŁAPA Kamil 413 YSapex Strong TeamOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM00:00:0000:02:1400:04:2602:30:5804:37:5004:50:3508:20:0608:31:44
667SPYCHAŁA Marek 228 XVegan Life TeamKUŹNIA TRIATHLONU M00:00:0000:01:2500:03:1702:32:3004:55:4405:08:1308:23:0108:31:47
668CZOPKO Kamil 413 XSapex Strong TeamGDYNIAM00:00:0000:02:1500:04:2602:30:5904:37:5004:50:3608:20:0708:32:03
669NAGIERSKI Łukasz 473 YDreptacze z LuboniaLUBOŃM00:00:0000:01:0600:02:5002:17:4904:20:4104:40:4308:12:2408:32:05
670RAK Łukasz 203 YKiŁ-aJASŁOM00:00:0000:02:4400:04:5902:25:1704:34:2504:57:0708:10:5408:32:24
671SOWA Jacek 721 YACTIV MEDIA.PLM00:00:0000:00:4000:02:0502:10:2804:15:2904:45:1308:03:3908:32:47
672KOSMALA Bartosz 349 XKOSMALA TeamKRAKÓWM00:00:0000:00:3900:02:1102:27:4504:31:0904:53:4108:18:1608:33:14
673KRAWCZYK Marcin 86 YSONSIEDZIWARSZAWAM00:00:0000:02:2900:04:4302:29:4304:27:2904:44:0208:07:2608:33:48
674KIERENKO Paweł 86 XSONSIEDZIWARSZAWAM00:00:0000:02:2900:04:4302:29:4304:27:2904:44:0508:07:2708:33:49
675JURKOWSKI Marcin 190 XSąsiedzi TeamEXATEL RUNNING TEAM M00:00:0000:02:4900:05:0602:29:4004:32:0704:54:0308:34:3708:34:39
676JASTRZĘBSKI Krzysztof 280 YT-mobile Running TeamKATOWICEM00:00:0000:00:2700:01:4702:17:0504:24:0504:36:4308:24:2608:34:48
677GĄSIEWSKI Paweł 280 XT-mobile Running TeamŁOMŻAM00:00:0000:00:2600:01:4602:17:0504:24:0404:36:4408:24:2508:34:49
678FARBISZEWSKI Marek 547 XORANGE POLSKA 5ORANGE POLSKAM00:00:0000:00:3600:02:0902:22:1904:23:2304:43:3608:04:4608:34:50
679WYSOKIŃSKI Jerzy 547 YORANGE POLSKA 5ORANGE POLSKAM00:00:0000:00:3600:02:0902:22:2004:23:2304:43:3608:04:4608:34:51
680SZYMAŃSKI Dariusz 17 YZJEDNOCZENI KLECZEWOSIR KLECZEWM00:00:0000:00:5900:02:4202:26:3604:38:1705:04:3208:16:2108:34:52
681FRYDRYCHOWSKI Przemysław 17 XZJEDNOCZENI KLECZEWOSIR KLECZEWM00:00:0000:00:5900:02:4202:26:3504:38:1605:04:3108:16:1808:34:52
682PILARSKI Jacek 680 YAktywni KoninAKTYWNI KONINM00:00:0000:02:0500:04:0802:26:1604:28:2004:43:4108:14:4708:34:57
683STEPAK Włodek 680 XAktywni KoninAKTYWNI KONINM00:00:0000:02:0500:04:0902:26:1704:28:1904:43:4108:14:4708:34:58
684SZWED Andrzej 151 XSKB Stalowa WolaSKB STALOWA WOLAM00:00:0000:02:5000:05:1102:26:0304:20:5904:40:5508:07:4508:35:04
685FYDA Piotr 377 XOBY TALALAKROSNOM00:00:0000:02:2300:04:3402:20:3004:14:1804:36:2908:11:5208:35:09
686KUŹMA Karol 310 XYulo Run Team Siedlce IIYULO RUN TEAM SIEDLCEM00:00:0000:01:2900:03:2302:23:1204:22:0704:45:3608:09:1408:35:13
687PIECH Adam 315 YZadzieram kiece i lecePORANNY PATROLM00:00:0000:01:3400:03:2602:14:3504:14:0104:34:4708:08:1208:35:18
688LIPSKI Rafał 647 YLipa&RolfWARSZAWAM00:00:0000:03:1400:05:4102:33:1804:32:2704:56:1808:12:4208:36:20
689KONDASZEWSKI Dariusz 546 XZieliniec TeamPIOTRKÓW TRYB.M00:00:0000:03:0200:05:2302:23:2304:20:4104:48:2808:03:1408:36:22
690ROZYNEK Dariusz 546 YZieliniec TeamPOZNAŃM00:00:0000:03:0200:05:2402:23:2304:20:4104:48:3108:03:1308:36:24
691WOŁOCH Michał 628 YSaperzy BetaBIŁGORAJM00:00:0000:01:1400:02:4902:03:0803:58:5304:24:5208:03:2608:36:28
692BISKUP Rafał 647 XLipa&RolfWARSZAWAM00:00:0000:03:1400:05:4102:33:1704:32:2804:56:1808:12:4308:36:31
693SALA Paweł 693 YRUNMAGEDDONŁBISKA RUNMAGEDDONM00:00:0000:02:2000:04:3002:29:5204:29:5004:54:1008:10:5008:36:52
694SADKOWSKI Bartosz 693 XRUNMAGEDDONHURAGAN ŁBISKAM00:00:0000:02:1900:04:2802:29:4804:29:4904:56:4308:10:4608:36:53
695KOEHLER Krzysztof 316 XKarKrzykKRAKÓWM00:00:0000:01:5200:04:1102:33:4804:40:2904:59:2008:17:5208:37:01
696PIOTROWSKI Karol 316 YKarKrzykRSEA PENALARAM00:00:0000:01:5200:04:1002:33:4904:40:2904:59:2008:17:5308:37:02
697ORNATOWSKI Dariusz 400 YDOSAKRAKÓWM00:00:0000:01:2700:03:1802:24:3304:28:3304:42:2008:15:0308:37:16
698SUSZ Artur 400 XDOSAKRAKÓWM00:00:0000:01:2700:03:1802:24:3204:28:3204:42:1808:15:0108:37:17
699SEWERYN Tomasz 462 XDzikusy z lasuKRAKÓWM00:00:0000:02:1600:04:2202:29:2804:33:2904:52:4308:28:1008:37:26
700JASKULSKI Kazimierz 707 YAkademia Biegania GrudziądzGRUDZIĄDZM00:00:0000:02:4200:05:0102:36:0004:44:0704:56:4908:14:4808:37:26
701WOLAK Bartłomiej 462 YDzikusy z lasuNOWY SĄCZM00:00:0000:02:1600:04:2202:29:2804:33:3004:52:4308:28:1108:37:27
702KUCHARSKI Dariusz 224 YLEONIDASA GROŹNE SPOJRZENIE / SPARTANIE DZIECIOMSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:02:5400:05:1002:39:4704:47:3704:52:3408:27:4408:37:48
703BUSZEWSKI Jakub 248 YNo Pie No Sledgehammer TeamWARSZAWAM00:00:0000:02:1100:04:2102:29:1404:28:4804:47:2408:10:4508:38:29
704RUSZNIAK Piotr 248 XNo Pie No Sledgehammer TeamPIASECZNOM00:00:0000:02:1100:04:2102:29:1504:28:4804:47:2508:10:4308:38:30
705PIOTROWSKI Bogusław 226 YCLEAREXCLEAREX CHORZÓWM00:00:0000:00:4900:02:2802:34:4104:56:0704:58:1708:38:5308:39:09
706WOLNY Zdzisław 226 XCLEAREXCLEAREX CHORZÓWM00:00:0000:00:4900:02:2902:34:4104:56:0704:58:1808:38:5308:39:09
707BRÓG Wojciech 313 YNie biegaj bo się spociszM00:00:0000:02:3400:04:4802:30:5804:36:3904:56:0508:39:1608:39:18
708GLUCK Witold 98 YTROCHĘ WIĘKSZA SZCZYPTA SZALEŃSTWAKLUB ARTORÓWEK ŁÓDŹM00:00:0000:01:1000:02:5702:35:0504:54:1705:16:1708:39:3008:39:33
709OKRUTNIAK Sławomir 351 YZabierzów BiegaNIEGOSZOWICEM00:00:0000:01:5000:03:4902:31:4604:38:4604:51:2008:16:1208:39:53
710WIĘZIK Tomasz 219 XBbl Bielsko-BiałaM00:00:0000:01:5900:04:0602:29:2504:41:1905:10:0408:26:2408:39:59
711SZAFRANIEC Artur 338 YRunning shutdownsWARSZAWAM00:00:0000:02:4500:05:0302:23:2804:22:3704:38:1908:27:0308:40:25
712DABULIS Jarosław 338 XRunning shutdownsWARSZAWAM00:00:0000:02:4600:05:0302:23:2904:22:3704:38:1908:27:0408:40:28
713NOWAKOWSKI Mateusz 48 XCALiforniacyCIECHOCINEK / KM UMK TORUŃM00:00:0000:01:1700:03:0202:21:0204:24:1104:43:5408:13:3908:40:30
714NOWAK Jarosław 332 Xbbl ToruńBBL TORUŃM00:00:0000:03:0900:05:3602:36:2004:50:1804:59:2108:27:4908:40:32
715WRÓBLEWSKI Tomasz 48 YCALiforniacyALEKSANDRÓW KUJAWSKIM00:00:0000:01:1700:03:0302:21:0404:24:1204:43:5408:13:4108:40:33
716GELBERG Maciej 653 XFestiwal BiegowyM00:00:0000:03:2800:06:0102:31:0304:34:3804:52:4208:18:3808:41:00
717ŻYCHLIŃSKI Miłosz 274 XBoscy ŻigoloŁÓDŹM00:00:0000:00:5200:02:3202:19:1904:19:2804:37:5908:14:3208:41:39
718WYPYCH Arkadiusz 274 YBoscy ŻigoloPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM00:00:0000:00:5200:02:3202:19:2204:19:2904:37:5908:14:3308:41:41
719PACANOWSKI Robert 14 XWełnica BiegaGNIEZNOM00:00:0000:02:0300:04:0502:18:5604:21:5404:41:4208:19:4708:41:45
720NOWAK Michał 14 YWełnica BiegaWEŁNICAM00:00:0000:02:0400:04:0502:18:5504:21:5504:41:4308:19:4408:41:47
721WIKTORSKI Błażej 480 XNaganiaczePOZNAŃM00:00:0000:02:5000:04:5802:20:1004:19:1804:35:0108:09:2108:41:47
722STRABEL Łukasz 64 YHARPAGAN KUYAVIABYDGOSZCZM00:00:0000:03:1000:05:3902:30:5904:30:0804:55:3908:04:3508:41:48
723TOSIEK Sylwester 405 YFit&LazyM00:00:0000:02:2600:04:2302:16:3004:14:5204:30:2108:18:2608:42:57
724ZAKRZEWSKI Piotr 405 XFit&LazyM00:00:0000:02:2600:04:2802:16:3104:14:5304:30:2108:18:2808:43:00
725ŁAZAREK Daniel 604 XKrupówki na MonciakuSOPOTM00:00:0000:01:0300:02:5202:21:0904:26:3304:41:4508:22:3808:43:13
726KOS Tomasz 239 XUltra Beskid SportBIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:00:4800:02:2602:16:4804:21:2704:21:3308:30:3908:43:39
727KARCZ Kuba 239 YUltra Beskid SportBUCZKOWICEM00:00:0000:00:4800:02:2602:16:5104:21:3204:55:0508:30:4208:43:41
728KRAUZE Tomasz 342 YWrocławskie MorsyWROCŁAWSKIE MORSYM00:00:0000:03:3500:06:0902:31:3104:37:1004:49:4508:27:3008:44:26
729MIKOŁAJCZYK Adam 397 XMJDOPMJDOPM00:00:0000:01:5400:03:5302:27:0704:33:1504:43:3908:27:0408:44:55
730SZCZEPAŃSKI Sławomir 397 YMJDOPMJDOPM00:00:0000:01:5600:03:5302:27:1104:33:1704:43:4008:27:0608:44:56
731JEZIERSKI Marek 30 XMałopolska TeamCHRZANÓWM00:00:0000:02:1300:04:1902:31:4304:46:5504:46:5808:25:5408:45:01
732MARGAS Grzegorz 30 YMałopolska TeamPROSZOWICEM00:00:0000:02:1300:04:2002:31:3904:47:0104:58:5508:26:2708:45:02
733DRAGON Przemysław 94 YByle dobiec:)POŁANIECM00:00:0000:00:5200:02:3002:20:1704:42:2904:52:3608:34:1708:45:12
734BRZEZIŃSKI Michał 322 Ywilk i zającM00:00:0000:03:3700:06:1202:29:4204:29:5904:46:3008:15:1308:45:43
735WYWROT Grzegorz 322 Xwilk i zającM00:00:0000:03:3700:06:1102:29:4304:29:5804:46:3008:15:1508:45:45
736RZECZYCA Adam 482 YRaz kozom śmierć!ŁÓDŹM00:00:0000:03:2300:05:5302:42:1304:52:5605:06:5608:22:0908:45:56
737KORZENIOWSKI Robert 616 XPowerade 2POWERADE TEAMM00:00:0000:02:0400:04:0802:27:1904:46:1805:01:5008:46:0008:46:03
738TOMASZKIEWICZ Wojciech 616 YPowerade 2POWERADE TEAMM00:00:0002:27:2004:46:1905:01:4608:46:0908:46:11
739MAMLA Zbigniew 634 YWild runnersTRUCHT TARCHOMIN TEAMM00:00:0000:01:2400:03:1502:22:5104:28:4104:44:1608:22:2808:46:18
740SZCZEPAŃSKI Paweł 634 XWild runnersBIEGAM NA TARCHOMINIEM00:00:0000:01:2400:03:1602:22:5004:28:4104:44:1508:22:3008:46:20
741KIRKIEWICZ Ireneusz 230 YOławaOŁAWAM00:00:0000:02:2700:04:4302:31:3804:39:2204:58:4408:19:1808:46:29
742MIKOŁAJCZYK Marcin 673 XPRZESPOLEWM00:00:0000:01:4700:03:3902:26:2404:29:2804:57:2308:29:2608:46:44
743HARAŚ Karol 673 YPRZESPOLEWM00:00:0000:01:4900:03:4102:26:3704:29:2804:57:2308:29:2708:46:45
744OLEŃSKI Paweł 327 YniedozabieganiaRUN RUCIANE-NIDAM00:00:0000:01:3600:03:3102:23:5104:26:5804:51:5008:12:4908:46:51
745NOWAK Piotr 447 XBracia NKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM00:00:0000:03:3000:06:0002:37:2904:50:1904:59:1108:29:2308:47:44
746NOWAK Paweł 447 YBracia NKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM00:00:0000:03:3000:06:0002:37:2804:50:1904:59:1108:29:2308:47:49
747BRYŁA Krzysztof 489 XKontuzjowaniM00:00:0000:01:1500:03:0502:23:1304:29:2204:43:0208:22:0808:48:13
748KOWALSKI Michał 404 XLike a lamb to the slaughterSTEFANOWOM00:00:0000:03:1200:05:4202:35:2504:49:2105:04:0108:24:3208:48:23
749DEMBY Michał 404 YLike a lamb to the slaughterMUD GOATSM00:00:0000:03:1200:05:4102:35:2404:49:2005:04:0308:24:3108:48:24
750PARSONS Alan 650 YWITCM00:00:0000:03:2900:05:5902:35:1604:49:3505:04:4308:27:2108:48:32
751ROMERO Juan Luis 650 XWITCM00:00:0000:03:2800:05:5902:35:1804:49:3505:04:4408:27:2308:48:33
752BIELECKI Adam 425 XTuptusieSTAJNIE ŁOPUCHOWSKIEM00:00:0000:03:2500:05:5602:37:4604:46:4004:59:2608:26:4808:48:53
753BUGAJNY Paweł 425 YTuptusieSTAJNIE ŁOPUCHOWSKIEM00:00:0000:03:2700:05:5702:37:4604:46:4104:59:2708:26:5208:48:55
754TROJNAR Damian 125 XTeam Leżajsk - DębnoJUTRZENKA DĘBNOM00:00:0000:02:5400:05:1402:28:3404:40:4604:57:3608:29:3308:49:26
755TUTKA Maksymilian 125 YTeam Leżajsk - DębnoLEŻAJSKM00:00:0000:02:5400:05:1302:28:3504:40:4704:57:3608:29:3308:49:28
756PAULANIS Cyprian 691 X20 groszyWARSZAWAM00:00:0000:02:2000:04:3402:31:3304:39:5405:00:1808:30:5608:50:02
757JARZYNKA Krzysztof 287 XKresowiacyLUBLINM00:00:0000:01:4400:03:4302:26:5104:29:1804:54:4208:11:1808:50:16
758MAŁKOWSKI Krzysztof 143 YDwóch takich, co zwiedzają szlakiM00:00:0000:02:3200:04:4802:32:4104:43:2604:56:3208:50:1608:50:18
759MALIŃSKI Marek 6 XJeszcze Trochę -- TrójmiastoGDAŃSKM00:00:0002:28:5104:34:4504:52:4708:30:5408:51:08
760KUCZEWSKI Piotr 394 YŁysy i GrubyM00:00:0000:03:3400:06:0802:42:0904:58:2005:13:5508:38:3308:51:31
761BŁACHOWICZ Rafał 394 XŁysy i GrubyZABIEGANI MIELECM00:00:0000:03:3400:06:0802:42:1204:58:2205:13:5608:38:3508:51:32
762WOLAŃSKI Witosław 6 YJeszcze Trochę -- TrójmiastoGDAŃSKM00:00:0000:01:3000:03:2402:28:2704:34:4304:53:4008:30:5208:51:39
763WRZOSEK Szymon 376 XWrzoskiM00:00:0000:03:2600:06:0002:26:1904:26:5805:01:2108:34:2108:53:34
764HERMAN Paweł 376 YWrzoskiM00:00:0000:03:2600:06:0002:26:1804:26:5805:01:2208:34:2208:53:35
765MOLENDA Michał 590 YDogonić wiewióraJESZCZE PRZYSPIESZĘM00:00:0000:01:1600:03:0602:31:4104:40:3605:06:3308:27:2808:53:42
766JACH Paweł 590 XDogonić wiewióraMACIEK BIEGAM00:00:0000:01:1600:03:0602:31:4004:40:3605:06:3308:27:2908:53:43
767ŁABĘCKI Jarek 69 YStare konie ManiacaKB MANIAC/KB UE POZNAŃM00:00:0000:02:4700:04:5502:32:1804:44:3204:56:0108:35:3108:55:09
768WIESE Zdzisław 69 XStare konie ManiacaKB MANIACM00:00:0000:02:4700:04:5502:32:1904:44:3404:56:0108:35:3308:55:12
769KASEJA Maciej 128 XErgoKB ERGOM00:00:0000:03:2300:05:5002:35:5404:57:0805:18:2008:55:1608:55:18
770PONIEWIERSKI Marek 715 YSGO GdańskM00:00:0000:03:3000:06:0202:37:1504:46:5905:08:3508:38:5908:55:42
771KURS Kamil 715 XSGO GdańskM00:00:0000:03:3000:06:0202:37:1604:47:0005:08:3808:38:5808:55:43
772GUMOWSKI Jacek 577 YORANGE Polska VIORANGE POLSKAVIM00:00:0000:01:1700:03:0902:27:0604:42:0905:02:2108:55:4108:55:43
773MAZURKIEWICZ Mariusz 263 YGórale świętokrzyscyKIELCEM00:00:0000:00:3800:02:0702:20:5104:27:2004:46:5708:38:4408:55:52
774BIL Marcin 263 XGórale świętokrzyscyKIELCEM00:00:0000:00:3900:02:0702:20:4704:27:1904:46:5708:38:4308:55:53
775SIKORA Tomasz 460 YFeelgoodZABIERZÓWM00:00:0000:01:5000:03:4902:26:1204:36:5104:52:3808:40:1408:56:05
776ALEKSANDER Piotr 460 XFeelgoodKRAKÓWM00:00:0000:01:5000:03:5002:26:1504:36:5104:52:3908:40:1508:56:05
777BUDZICH Wojciech 398 YDZIDA TEAMPROMYK CIECHANÓWM00:00:0000:01:1700:03:0502:20:0804:25:0004:43:0008:23:5308:56:07
778ŻOCHOWSKI Piotr 398 XDZIDA TEAMPROMYK CIECHANÓWM00:00:0000:01:1600:03:0502:20:0804:24:5904:42:5908:23:5508:56:09
779MIODUSZEWSKI Paweł 74 YŁowcy KilometrówWARSZAWAM00:00:0000:02:2400:04:3602:24:0304:29:1604:48:0908:26:1608:56:13
780PIOTROWSKI Paweł 426 YPROTONGOSTYŃM00:00:0000:02:2500:04:3702:20:4904:25:2804:41:3508:25:2608:56:18
781MARCINKOWSKI Przemysław 426 XPROTONGOSTYŃM00:00:0000:02:2600:04:3602:20:5404:25:2804:41:3508:25:2508:56:20
782KOŁACZ Wojciech 82 Xdo trzech razy sztukaWARSZAWAM00:00:0000:03:0400:05:2702:31:5004:32:3604:49:3708:35:4008:56:48
783ROTTER Daniel 157 YSZWLA StargardSTARGARDM00:00:0000:03:0100:05:1102:31:5404:41:1305:00:0308:27:0508:57:05
784WILK Dariusz 605 XMSport - SpartanieMSPORTM00:00:0000:03:0600:05:3202:47:2905:07:4105:22:0908:45:3308:57:11
785WILK Rafał 605 YMSport - SpartanieSPARTANIEM00:00:0000:03:0600:05:3202:47:2505:07:4005:22:1008:45:3308:57:12
786KUŹNIAK Filip 142 XFiKu MiKuGOMOLA TRANS AIRCOM00:00:0000:02:4200:05:0202:41:2304:50:1905:02:2408:37:1508:57:30
787STUSIŃSKI Mariusz 324 XPIORUNNERSMIŃSK MAZOWIECKIM00:00:0000:01:4900:03:4602:33:1604:41:3005:01:1208:24:2208:57:32
788NITSCH Tomasz 324 YPIORUNNERSUNTS WARSZAWAM00:00:0000:01:4800:03:4402:33:1704:41:3105:01:1308:24:2208:57:34
789SKUZA Hubert 709 YGOPR BIESZCZADY M00:00:0000:02:0002:19:3504:26:5604:47:3608:25:3008:57:37
790JASIŃSKI Krzysztof 298 YGRUBE KORZENIELUBLINM00:00:0000:01:3800:03:3702:23:1904:25:0904:36:4408:41:4408:57:41
791ADYNOWSKI Łukasz 298 XGRUBE KORZENIELUBLINM00:00:0000:01:3900:03:3602:23:1904:25:0904:36:4408:41:4308:57:44
792KRUSZONA Arkadiusz 47 XAtlom GnieznoCZERWONAKM00:00:0000:01:5100:03:4902:31:5104:40:0404:54:3508:37:4408:57:51
793WESOŁOWSKI Mariusz 539 XKarMar RunnersWARSZAWAM00:00:0000:02:2900:04:4102:30:4604:38:5304:54:3208:38:3008:57:53
794BAUM Piotr 47 YAtlom GnieznoPOZNAŃM00:00:0000:01:5200:03:4902:31:5204:40:0404:54:3608:37:4408:57:54
795DŁUŻNIEWSKI Jacek 456 YBYK i DZiKŁOMŻAM00:00:0000:01:1400:03:0002:10:0004:05:2904:05:3408:39:5008:58:20
796GRYGO Krzysztof 456 XBYK i DZiKŁOMŻAM00:00:0000:01:1400:02:5902:10:0004:05:2904:05:3108:39:4908:58:22
797ŻURAWSKI Tomasz 602 XDelta szwadron supercool komando wilków alfaPOZNAŃM00:00:0000:02:3400:04:4802:36:5904:30:5405:02:2908:22:5908:58:32
798SIELECKI Grzegorz 299 XTo sie raczej udaOPATÓWM00:00:0000:02:4200:05:0002:42:5304:58:2605:11:5208:45:1008:58:52
799ROZENBERG Sławomir 568 YLKS ZANTYR SZTUMSZTUMM00:00:0000:01:4700:03:4802:33:0104:40:3005:04:1608:16:2208:58:54
800PIOTROWSKI Lech 568 XLKS ZANTYR SZTUMSZTUMM00:00:0000:01:4600:03:4802:33:0304:40:3005:04:2008:16:2208:58:57
801POSKROBKO Jarosław 268 XPoweradeTeamPOWERADETEAMM00:00:0000:02:4800:05:0402:28:5304:29:1505:02:5308:36:3308:59:35
802GRZANECKI Rafał 386 XPier...NieBiegam:)WARSZAWAM00:00:0000:01:1500:03:0502:28:4304:33:5405:07:4608:25:4808:59:44
803CHODKIEWICZ Tomasz 386 YPier...NieBiegam:)WARSZAWAM00:00:0000:01:1500:03:0502:28:3204:33:5405:07:4508:25:4708:59:48
804SIEROCKI Jan 387 YATP1ATP AUGUSTÓWM00:00:0000:01:4900:03:4802:36:0404:45:3605:02:3108:45:1409:00:27
805JANKOWSKI Sebastian 268 YPoweradeTeamPOWERADETEAMM00:00:0000:02:4700:05:0402:28:5204:29:1504:57:3708:36:1109:00:40
806WOŹNIAK Ryszard 311 Yryś i łaniaBORZYCHYM00:00:0000:01:4000:03:3902:32:3704:48:2804:59:0108:53:0009:01:08
807CZERWIECKI Marcin 115 YPERI TEAMM00:00:0000:02:4100:04:5702:34:1204:57:0005:26:2208:38:0609:01:09
808ZAGAJEWSKI Mariusz 247 YOptymiści IIIWARSZAWAM00:00:0000:02:4800:05:0602:34:4404:45:1005:12:3809:01:0909:01:11
809OPARA Piotr 631 X14zeroWARSZAWAM00:00:0000:02:5600:05:1702:37:3404:53:0605:24:1308:48:2309:01:50
810GIELO Daniel 631 Y14zeroWARSZAWAM00:00:0000:02:5600:05:1802:37:3304:53:0505:24:1308:48:2409:01:52
811DANIELCZUK Paweł 321 XKto pierwszy ten lepszyAZS UMCS LUBLINM00:00:0000:00:5200:02:3602:26:0004:37:2104:58:0008:28:5309:02:08
812DANIELCZUK Dominik 321 YKto pierwszy ten lepszyAZS UMCS LUBLINM00:00:0000:00:5200:02:3602:26:0104:37:2104:58:0008:28:5309:02:10
813KOŚMIDER Tomasz 313 XNie biegaj bo się spociszM00:00:0000:02:3300:04:4802:30:5604:36:3904:56:0408:39:1909:02:11
814LITWIN Daniel 408 XAsseco Dream TeamRZESZÓW M00:00:0000:01:0700:02:5702:32:0404:32:2304:48:4408:45:1409:02:15
815BARTOSIEWICZ Bartek 408 YAsseco Dream TeamRZESZÓWM00:00:0000:01:0700:02:5702:32:0304:32:2404:48:4508:45:1309:02:16
816TOMAN Janusz 135 YZapierdalacze.pl 3ZAPIERDALACZE.PLM00:00:0000:01:1500:03:0002:22:2704:31:4004:45:0408:42:0009:02:54
817RICHTER Franciszek 135 XZapierdalacze.pl 3ZAPIERDALACZE.PLM00:00:0000:01:1600:02:5802:22:2104:31:4004:45:0408:42:0109:02:56
818JACHYM Marcin 252 YSłużba-TeamM00:00:0000:02:5200:04:5802:32:2004:43:0105:05:0508:50:0409:02:57
819MIELEC Daniel 252 XSłużba-TeamM00:00:0000:02:5400:04:5902:32:2104:43:0205:05:0908:50:0409:02:57
820POSMAN Rafał 319 XWschód-ZachódWAŁBRZYCHM00:00:0000:02:1600:04:3102:35:2904:53:1105:03:4208:32:1609:03:00
821KUCHARSKI Piotr 319 YWschód-Zachód12TRI.PLM00:00:0000:02:1700:04:3102:35:2904:53:1105:03:4508:32:1909:03:01
822PĘDZIWIATR Jacek 711 YUltra Beskid SportULTRA BESKID SPORTM00:00:0000:02:3500:04:4702:28:1804:39:2705:01:5508:28:3709:03:10
823GROT Tomasz 551 XSkalny TeamM00:00:0000:00:3700:02:0402:09:3104:17:2604:45:1208:30:5509:03:12
824CEBULA Michał 677 XKapsleSTRAŻ GRANICZNAM00:00:0000:01:0000:02:4702:31:1904:53:5605:11:3609:03:4109:03:43
825DUBIECKI Jarema 560 YŁysy i BestiaŁÓDŹM00:00:0000:02:1900:04:3402:35:1504:51:1104:59:5208:52:5809:03:43
826ŻUROWSKI Marcin 119 XWentyl i RingabulinaKICINM00:00:0000:02:4600:05:0302:38:5604:51:5105:15:3108:30:5409:03:48
827POTEMPSKI Paweł 221 YMejdej: Biegam bo lubięBIEGAM NA TARCHOMINIEM00:00:0000:00:4200:02:1302:28:2604:36:5004:52:2408:39:2609:03:49
828LEWANDOWSKI Stefan 436 XGrubo się zapowiadaM00:00:0000:02:1800:04:2202:30:5904:48:4805:05:3208:54:0509:03:50
829ZASĘPA Sebastian 436 YGrubo się zapowiadaM00:00:0000:02:1800:04:2202:30:5904:48:4805:05:3108:54:0609:03:52
830WOLSKI Kamil 221 XMejdej: Biegam bo lubięBIEGAM NA TARCHOMINIEM00:00:0000:00:4200:02:1302:28:1904:36:5004:52:2708:39:2909:03:53
831STAWSKI Dariusz 51 YDWADZIADKIKB ARTURÓWEK ŁÓDŹM00:00:0000:02:2500:04:4002:37:4404:47:4005:03:3108:42:3609:03:55
832RUTA Maciej 51 XDWADZIADKIWKB META LUBLINIECM00:00:0000:02:2500:04:4102:37:4404:47:4105:03:3108:42:3709:03:56
833MIKOWSKI Artur 202 YAlnor GRÓJECM00:00:0000:03:0600:05:2902:26:5804:29:5104:49:3108:30:4009:04:08
834GMAJ Daniel 202 XAlnor GRÓJECM00:00:0000:03:0600:05:2902:26:5604:29:5104:49:3108:30:4109:04:09
835CELEJEWSKI Józef, Stefan 330 YAlnorGRÓJECM00:00:0002:29:4404:37:1004:53:4508:30:4409:04:09
836CELEJEWSKI Przemysław 330 XAlnorGRÓJECM00:00:0000:03:1100:05:3602:29:4604:37:0804:53:4508:30:4109:04:11
837ZARZEKA Marcin 523 YVege RunnersWARSZAWAM00:00:0000:01:4600:03:4602:35:1104:55:5505:15:0609:04:1209:04:14
838ERTEL Radosław 359 XCzłobatnikMARATONYPOLSKIE.PL TEAMM00:00:0000:03:3600:06:1102:42:3804:59:5305:18:0709:04:1609:04:18
839SZYMAŃSKI Henryk 359 YCzłobatnikSIDOR TEAMM00:00:0000:03:3700:06:1102:42:3904:59:5405:18:0709:04:1709:04:19
840ŚWIST Mariusz 535 YTimtirim Team UltraBIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:02:0300:04:2902:45:0204:56:0605:15:0408:37:2109:04:21
841MLEKODAJ Wojciech 516 XPRZEBIEGLIRABKA-ZDRÓJM100:00:0000:03:1100:05:3802:47:2005:18:3305:30:1909:04:2009:04:22
842BATELT Jerzy 535 XTimtirim Team UltraBIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:02:0300:04:2902:45:0104:56:0605:15:0408:37:2309:04:22
843KAJEWSKI Rafał 718 YRUN TIMES - TEAM IIŚREMM00:00:0000:02:5500:05:1602:33:1904:35:4705:08:3108:26:2809:04:25
844PASTERNAK Teodor 485 YTurbo Pruszków / STO-nogi MilanówekPRUSZKÓWM00:00:0000:02:5700:05:1502:28:3004:30:2304:54:0208:38:4809:04:44
845GÓRSKI Maciej 174 XBE BETTERBE BETTERM00:00:0000:03:3400:06:0902:39:5904:49:5205:07:2508:41:4009:04:46
846GŁÓWKA Maciej 174 YBE BETTERBE BETTERM00:00:0000:03:3500:06:0902:39:5904:49:5205:07:2508:41:4109:04:47
847JANASIK Leszek 485 XTurbo Pruszków / STO-nogi MilanówekPRUSZKÓWM00:00:0000:02:5600:05:1302:28:2804:30:2204:54:0208:38:4609:04:51
848MRÓZ Jarosław 289 XMrozy TeamŻORYM00:00:0000:03:1400:05:4302:35:2104:50:0305:14:5908:34:2309:04:56
849MRÓZ Paweł 289 YMrozy TeamOŚWIĘCIMM00:00:0000:03:1400:05:4202:35:2204:50:0305:14:5808:34:2409:04:57
850MAKOWSKI Maciej 529 XNasniedogonią sezon czwartyWOLSZTYNM00:00:0000:01:5300:03:5602:26:5604:33:4804:50:1508:56:1409:04:59
851KOPACZ Dariusz 361 XSTO-nogi Milanówek JacekBiega Running TeamMILANÓWEKM00:00:0000:02:5700:05:1402:28:3404:29:5105:03:3408:38:4909:05:09
852KOTKOWSKI Piotr 361 YSTO-nogi Milanówek JacekBiega Running TeamWARSZAWAM00:00:0000:02:5600:05:1302:28:3304:29:5105:03:3308:38:4909:05:10
853SOBOCIŃSKI Stanisław 643 YZ wąsemSKPB WARSZAWAM00:00:0000:02:0100:04:1502:34:0004:46:1204:56:5708:46:5709:05:27
854RATAJEWICZ Maciek 643 XZ wąsemSPELEOKLUB WARSZAWSKIM00:00:0000:02:0100:04:1502:34:0104:46:1204:56:5708:46:5709:05:28
855JEGER Wojciech 629 YJegermajster TeamOLSZTYNM00:00:0000:02:0600:04:1302:30:5404:39:5904:59:5408:47:1009:05:48
856JEGER Piotr 629 XJegermajster TeamOLSZTYNM00:00:0000:02:0500:04:1302:30:5604:39:5804:59:5108:47:0909:05:49
857SZARKOWSKI Robert 161 XRoBoWARSZAWAM00:00:0000:02:5700:05:1802:38:0904:52:4705:13:4709:06:0609:06:09
858ORLIKOWSKI Roman 40 YIPA Bydgoszcz/Pędzące ImadłaPĘDZĄCE IMADŁAM00:00:0000:01:2800:03:2002:25:2104:24:1304:46:3708:41:5309:06:22
859SADOWSKI Jarosław 40 XIPA Bydgoszcz/Pędzące ImadłaIPA BYDGOSZCZM00:00:0000:01:2800:03:1902:25:2004:24:1304:46:3808:41:5209:06:22
860SOPOTNICKI Wojciech 720 XGorące BurakiM00:00:0000:02:2900:04:4202:40:3904:54:4205:12:3908:47:0109:06:31
861AUGUSTYNOWICZ Andrzej 720 YGorące BurakiM00:00:0000:02:2900:04:4202:40:3804:54:4305:12:4008:47:0109:06:32
862KUZIMSKI Aleksander 44 Xsalto mortalesGDAŃSKM00:00:0000:01:5600:04:0202:29:0404:29:0904:54:0508:33:3109:06:38
863MOŁDAWA Wojciech 44 Ysalto mortalesGDAŃSKM00:00:0000:01:5600:04:0202:29:0304:29:0904:54:0608:33:3109:06:40
864BEDNARCZYK Jacek 700 YTeam 4M00:00:0000:01:5600:03:4602:21:5704:35:5204:51:4608:45:5909:06:59
865PUSZAKOWSKI Jacek 437 Ytrifit.plWARSZAWAM00:00:0000:02:3300:04:4702:38:5105:01:3805:10:0908:55:4809:07:26
866KUKLA Marcin 507 XW połowie drogiRYSIK RUNNERSM00:00:0000:02:0200:04:0902:32:1204:46:5705:07:2008:43:2009:07:27
867STARZYNSKI Piotr 507 YW połowie drogiM00:00:0000:02:0200:04:0902:32:1704:47:0205:07:2208:43:2509:07:27
868KURPAS Marek 251 YPrzyjacieleKOŻUCHÓWM00:00:0000:01:3700:03:3702:30:4804:44:4305:07:1609:07:2809:07:30
869BABIŃSKI Szymon 83 XBARELZABRZEM00:00:0000:01:4300:03:4002:25:0004:33:4804:45:5108:43:2009:07:34
870SATERNUS Jacek 83 YBARELZABRZEM00:00:0000:01:4400:03:4102:24:5904:33:5004:45:5208:43:2009:07:35
871REDZIAK Łukasz 695 XWkurw_teamWKURW_TEAMM00:00:0000:00:5400:02:3302:11:3904:12:2704:47:1608:43:2509:07:48
872ZARZECZNY Adam 237 XNa pewno SzczecinSZCZECINM00:00:0000:01:4800:03:4502:26:5404:39:0705:00:2908:52:3309:08:11
873FRITSCH Sebastian 237 YNa pewno SzczecinSZCZECINM00:00:0000:01:4700:03:4402:26:5404:39:0905:00:3208:52:3409:08:11
874ALBERSKI Przemysław 217 XKluAl WarsawWARSZAWAM00:00:0000:02:0900:04:1502:15:3504:15:5704:44:4408:38:5509:08:14
875PLEŚNIAR Paweł 220 XNieformalny Klub TygryskówBIECZM00:00:0000:00:5800:02:4002:20:5704:30:4804:57:1208:54:2209:08:15
876KLUSKA Piotr 217 YKluAl WarsawWARSZAWAM00:00:0000:02:1000:04:1502:15:3804:15:5904:44:4408:38:5509:08:15
877RUZIK Rafał 437 Xtrifit.plWARSZAWAM00:00:0000:02:3200:04:4602:38:5005:01:3805:10:0808:55:4909:08:18
878KĘDZIOR Robert 220 YNieformalny Klub TygryskówM00:00:0000:00:5700:02:4002:20:5804:30:4904:57:1208:54:2409:08:28
879DADUŃ Tomasz 713 XTiger Gym GdańskGDAŃSKM00:00:0000:03:3000:06:0102:37:3204:51:0204:53:1809:08:2209:08:36
880BARTECKI Piotr 713 YTiger Gym GdańskGDAŃSKM00:00:0000:03:2800:06:0202:37:3104:51:0904:53:1609:08:2409:08:38
881CIESZYŃSKI Jerzy 678 XAMK CopernicusAMK COPERNICUSM100:00:0000:00:4400:02:2202:31:3504:56:5805:17:1209:08:4609:08:48
882JĄCZYŃSKI Paweł 700 XTeam 4M00:00:0000:01:5800:03:4702:21:5904:35:5204:51:4608:46:0009:08:56
883SZCZEPANIK Tomasz 223 XZabiegani Częstochowa IIZABIEGANI CZĘSTOCHOWAM00:00:0000:03:0600:05:3402:35:2304:41:4805:06:3408:33:0409:09:05
884SPYRA Sławomir 223 YZabiegani Częstochowa IIZABIEGANI CZĘSTOCHOWAM00:00:0000:03:0600:05:3402:35:2304:41:4805:06:3508:33:0509:09:07
885KULAS Bartosz 300 XBartek TeamM00:00:0000:00:5700:02:4102:28:2504:48:2705:05:1508:48:1409:09:08
886APANASIEWICZ Bartosz 300 YBartek TeamM00:00:0000:00:5700:02:4102:28:2504:48:2705:05:1508:48:1209:09:08
887JACKOWSKI Jacek 512 XVECTORJGB "SOKÓŁ"M00:00:0000:02:2000:04:2702:40:2204:58:4705:11:1508:54:0809:09:37
888ZWIERZYŃSKI Wojciech 153 YBang Bang TeamSPORTEVOM00:00:0000:02:3300:04:4702:37:1704:52:0805:09:4708:42:3309:10:24
889BUCHHOLZ Piotr 143 XDwóch takich, co zwiedzają szlakiM00:00:0000:02:3200:04:4902:32:4004:43:2704:56:3308:50:2009:11:02
890LESIAK Tomasz 410 YKasia i TomekŁÓDŹM00:00:0000:03:0200:05:2702:35:5904:48:5705:11:2508:44:2409:11:10
891RZYWUCKI Wojciech 701 YAccentureM00:00:0000:03:3300:06:0702:43:4205:04:1005:23:1908:52:1309:11:22
892RAMM Aleksander 255 YSmiley UltrasM00:00:0000:01:4400:03:4202:36:2104:58:5608:40:2009:11:26
893BUSZKO Sławomir 255 XSmiley UltrasM00:00:0000:01:4400:03:4202:36:2204:58:5708:40:1909:11:27
894PACIOREK Piotr 511 XPolsat BiegaWARSZAWAM00:00:0000:02:4300:04:5702:26:4704:25:2804:57:2908:31:4309:11:34
895TYRALSKI Dominik 511 YPolsat BiegaWARSZAWAM00:00:0000:02:4300:04:5702:26:4604:25:2804:57:3008:31:4309:11:36
896STARCZEWSKI Jarosław 238 YRun ForrestPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM00:00:0000:03:0700:05:3502:39:5604:54:1905:12:4808:45:1009:12:39
897JASKUŁA Paweł 238 XRun ForrestŁÓDŹM00:00:0000:03:0700:05:3602:39:5804:54:1905:12:4608:45:1109:12:39
898DYCZKOWSKI Andrzej 128 YErgoTYGRYSKI KUBUSIA PUCHATKAM00:00:0000:03:2300:05:5002:35:5304:57:0905:18:2108:55:1609:12:56
899PFAJFER Marek 233 YDrużyna WiercikaLEGBĄDM00:00:0000:02:5000:05:0802:35:5505:02:3305:19:4409:12:5909:13:01
900PLUTA Michał 630 YBosy zającGDYNIAM00:00:0000:02:5900:05:2402:34:0204:47:5105:05:4708:53:4109:13:03
901BOROWY Piotr 630 XBosy zającGDAŃSKM00:00:0000:02:5900:05:2402:34:0304:47:5105:05:4708:53:4109:13:04
902TYCZYŃSKI Ryszard 486 XCombat 56GLIWICEM00:00:0000:00:4400:02:1702:26:2704:45:4005:08:2508:55:3109:13:55
903FRUCZ Jacek 486 YCombat 56KATOWICE M00:00:0000:00:4500:02:1702:26:2904:45:4205:08:2408:55:3209:13:57
904DZIUK Łukasz 477 XBez NazwyM00:00:0000:02:1300:04:2102:37:4304:49:0705:03:3808:53:3809:14:12
905SAJA Piotr 477 YBez NazwyM00:00:0000:02:1300:04:2102:37:4204:49:0905:03:3908:53:3809:14:14
906BARAŃSKI Piotr 279 XBarański Marathon TeamRADOMM00:00:0002:40:2304:58:0305:21:5409:08:1509:14:17
907BARAŃSKI Jarosław 279 YBarański Marathon TeamRADOMM00:00:0002:40:1904:58:0505:22:0609:08:2309:14:28
908ADAMCZYK Karol 592 XPodkrakowscy PartyzanciSĄSPÓWM00:00:0000:03:1500:05:4402:34:3204:59:3705:26:1209:02:2909:14:32
909ŁOPATA Grzegorz 79 YBody4U TeamMIKOŁÓWM00:00:0000:02:5000:05:0002:34:2404:46:0105:10:3708:45:1609:14:38
910ROSIŃSKI Rafał 452 YORANGE POLSKA 1ORANGE POLSKAM00:00:0000:03:0000:05:2502:31:1404:36:2104:55:1708:49:0809:14:47
911SZCZEPAŃSKI Artur 452 XORANGE POLSKA 1ORANGE POLSKAM00:00:0000:03:0000:05:2502:31:1504:36:2104:55:1708:49:0809:14:47
912ZAKRZEWSKI Paweł 561 YZąbki z WołominaM00:00:0000:02:1500:04:2802:37:0404:53:4105:22:0808:49:4709:14:54
913BARGUK Jarosław 561 XZąbki z WołominaM00:00:0000:02:1500:04:2702:37:0404:53:4105:22:0808:49:4709:14:55
914DYCZKA Robert 131 YPATOLOGIA BYTOM RUNBYTOMM00:00:0000:00:5000:02:2902:14:3004:28:1805:02:1908:42:3709:15:38
915ROSÓŁ Rafał 131 XPATOLOGIA BYTOM RUNBYTOMM00:00:0000:00:5000:02:2902:14:3104:28:1905:02:1908:42:3809:15:41
916MOKRZYCKI Krzysztof 424 YK-PAXSZCZECINM00:00:0000:01:4700:03:4702:27:2404:38:4204:59:5708:56:1709:15:44
917LEŚNIAK Piotr 424 XK-PAXWARSZAWA M00:00:0000:01:4900:03:4602:27:2204:38:4105:02:0308:56:1609:15:45
918KORWIN-MIKKE Kacper 168 YChrupanie w kolanieWARSZAWAM00:00:0000:01:2500:03:1902:23:3904:39:4404:53:4308:50:4209:16:09
919DYLEWSKI Paweł 36 YFizjo-Sport ŁęcznaŁĘCZNAM00:00:0000:01:1200:02:5802:18:2404:19:5704:41:1708:43:4009:16:21
920KOŁODZIEJCZYK Maciej 36 XFizjo-Sport ŁęcznaŁĘCZNAM00:00:0000:01:1200:02:5802:18:2704:19:5704:41:1608:43:4109:16:22
921MALARECKI Paweł 229 YPaZuRWARSZAWAM00:00:0000:03:1600:05:4602:33:2504:48:2005:06:4208:54:5909:16:24
922GÓRECKO Michał 542 YBPSC TEAMBPSC TEAMM00:00:0000:03:5900:06:1202:43:5304:57:0105:14:4208:56:5809:17:06
923MATYSZCZAK Sławomir 481 YBracia MRĘBIELICE KRÓLEWSKIEM00:00:0000:01:3100:03:1802:21:3604:34:5205:02:2608:46:1009:17:22
924MAGDA Kazimierz 549 XDesparados TeamKKB DYSTAN KRAKÓWM00:00:0000:02:1600:04:2802:42:5805:00:3605:11:0809:05:4509:17:23
925SZYGENDA Waldemar 585 YAKTYWNI KONINKB AKTYWNI KONINM00:00:0000:02:2400:04:3902:34:5904:53:2005:12:3008:55:3809:17:57
926ZARODA Jerzy 585 XAKTYWNI KONINKB AKTYWNI KONINM00:00:0000:02:2200:04:3702:34:5704:53:2005:12:2808:55:3809:17:58
927MATYSZCZAK Włodzimierz 481 XBracia MBRZEGM00:00:0000:01:3100:03:1902:21:3504:34:5305:02:2808:46:1209:18:10
928NETCZUK Tomasz 719 XBenefit Systems Running TeamM00:00:0000:01:1300:03:0202:37:2604:59:0905:13:0609:03:1809:18:13
929GRĄDEK Tomasz 302 YJacTomM00:00:0000:02:3800:04:5302:29:5004:35:5605:00:3908:48:1909:18:20
930BĄK Jacek 302 XJacTomM00:00:0000:02:3800:04:5402:29:5004:35:5705:00:3908:48:2109:18:22
931ZALESKI Krzysztof 685 XAS IIIWARSZAWAM00:00:0000:03:2400:05:5502:37:3904:57:2305:12:4509:04:3409:18:46
932DATA Marek 685 YAS IIIWARSZAWAM00:00:0000:03:2500:05:5702:37:4004:57:2205:12:4909:04:3609:18:49
933PIELICHOWSKI Sebastian 152 YKaban TeamKLUCZBORKM00:00:0000:03:2400:05:5602:37:4104:57:2105:12:4809:04:3009:18:52
934BEDNARZ Dariusz 152 XKaban TeamKLUCZBORKM00:00:0000:03:2500:05:5602:37:3804:57:2405:12:4709:04:3109:18:52
935ŁUCZAK Bartosz 133 YTEAM SANDOMIERZSANDOMIERZM00:00:0000:00:5800:02:4202:31:2804:40:0605:18:1608:45:5609:19:16
936BŁAJSZCZAK Paweł 191 YTSASANDOMIERZM00:00:0000:00:5800:02:4202:31:2904:40:0605:18:1708:46:0109:19:20
937LESIEWICZ Jarosław 574 YORANGE POLSKA 7ORANGE POLSKAM00:00:0000:00:3700:02:1002:24:0804:24:1504:53:5408:38:0509:19:25
938BIERNACKI Tomasz 191 XTSASANDOMIERZM00:00:0000:00:5900:02:4202:31:3004:40:0705:18:1608:46:0109:19:32
939PIECHA Artur 658 YMarcowe BaranyRYBNIKM00:00:0000:01:0000:02:4402:31:4704:39:5705:04:2708:42:3809:20:15
940ROWIŃSKI Tomasz 190 YSąsiedzi TeamGOLIAT LEONCINM00:00:0000:02:4900:05:0702:29:4104:32:0704:54:0108:34:3609:20:42
941JAJECZNICA Łukasz 378 XBrowar PodgórzRABKA ZDRÓJM00:00:0000:02:0800:04:1702:37:0304:56:4905:13:5809:01:5109:21:23
942DUNST Tomasz 474 YOIRP GdańskGDYNIAM00:00:0000:03:2000:05:5002:37:1804:43:4005:13:0908:54:5809:21:28
943LENARCIK Łukasz 466 XLegalize It Running TeamGDAŃSKM00:00:0000:03:1900:05:5102:37:4904:43:4105:17:0608:54:5709:21:31
944WINCZURA Piotr 577 XORANGE Polska VIORANGE POLSKA VIM00:00:0000:01:2000:03:0902:27:0704:42:1505:02:2308:55:4109:21:32
945GARNEK Piotr 458 XRun Fast Or DieWROCŁAWM00:00:0000:02:3800:04:5302:49:3805:08:5305:33:1409:04:5709:21:35
946DRAPELLA Tomasz 241 YW imię Ojca i SynaMARATONYPOLSKIE.PLM00:00:0000:01:1300:03:0302:39:0805:27:2805:36:2509:21:3709:21:40
947KINAL Jakub 474 XOIRP GdańskGDAŃSKM00:00:0000:03:2000:05:5002:37:1904:43:4005:13:0908:55:0009:21:43
948BORTNOWSKI Marek 466 YLegalize It Running TeamGDAŃSKM00:00:0000:03:2000:05:5102:37:4704:43:4105:13:1408:54:5909:21:46
949ŻÓŁTEK Piotr 378 YBrowar PodgórzRABKA ZDRÓJM00:00:0000:02:0800:04:1702:36:5704:56:5005:13:5909:01:5009:21:49
950ZAWADZKI Roman 362 YSaiyanieM00:00:0000:01:5500:03:5802:27:1304:39:5304:53:3708:55:3609:21:52
951ZAWADZKI Michał 362 XSaiyanieM00:00:0000:01:5500:03:5802:27:1404:39:5404:53:3608:55:3509:21:53
952ZIELIŃSKI Mateusz 651 XFlotylla Dzikich KaczekBIAŁOBRZEGIM00:00:0000:02:1500:04:2302:25:3004:41:4005:03:2108:50:4709:21:57
953MAŁŻ Daniel 651 YFlotylla Dzikich KaczekJAKTORÓWM00:00:0000:02:1600:04:2302:25:3104:41:4005:03:1908:50:4909:21:58
954MOLEK Karol 170 YzawałowcyMIELECM00:00:0000:03:3300:06:0402:42:2604:59:3105:25:4309:22:0509:22:07
955POLUS Tomasz 58 XSłynni KenijczycySŁYNNI KENIJCZYCYM00:00:0000:02:1600:04:1202:15:3104:18:0804:36:1508:49:1009:22:13
956ŚWIĄTKOWSKI Bartosz 598 XULKS LipinkiLIPINKIM00:00:0000:01:4200:03:3902:36:2904:53:2305:20:5209:22:1409:22:16
957GODLEWSKI Tomasz 58 YSłynni KenijczycySŁYNNI KENIJCZYCYM00:00:0000:02:1600:04:1302:15:3104:18:0904:34:5008:49:1409:22:16
958KULCZYŃSKI Rafał 441 YRozbiegani BudowlaniWARSZAWAM00:00:0000:03:1600:05:4402:34:2504:46:4805:15:1109:22:2409:22:26
959HENKIEL Bartłomiej 434 YNafciarz Stalowa WolaM00:00:0000:02:3200:05:2102:47:1805:12:0205:37:0009:22:3109:22:34
960BEMBEN Roman 118 YŁysy i TęgiM00:00:0000:02:3700:04:5102:42:3105:04:0205:23:2309:22:5809:23:01
961ZWARA Andrzej 127 YZakon Maltański EKSTREMALNIESOPOTM00:00:0000:00:5500:02:3902:31:2604:47:2205:14:5409:02:2109:23:09
962TARNOWSKI Tomasz 127 XZakon Maltański EKSTREMALNIESOPOTM00:00:0000:00:5500:02:4002:31:2504:47:2305:14:5409:02:1909:23:12
963RĄPAŁA Bogusław 576 XBoguś i spółkaSANOKM00:00:0000:02:3100:04:5202:37:5004:50:4005:20:1409:03:2409:23:12
964JĘDRUSZCZAK Tomasz 576 YBoguś i spółkaSTASZICM00:00:0000:02:3200:04:5202:37:5004:50:4005:20:1409:03:2309:23:13
965PARUZEL Artur 258 YTKTJTKTJM00:00:0000:01:2700:03:2102:27:0904:37:0605:00:0108:52:2809:23:33
966DUBIK Marcin 258 XTKTJTKTJM00:00:0000:01:2700:03:2002:27:1004:37:0705:00:0008:52:2809:23:34
967OKARMA Wojciech 188 YWeterani BESKID.TVSPORESTM00:00:0000:03:1200:05:3902:35:4304:51:5305:06:3609:09:1009:23:37
968PASELA Bartosz 188 XWeterani BESKID.TVSMASHING PĄPKINSM00:00:0000:03:1200:05:3902:35:4104:51:5205:06:3709:09:0809:23:38
969KUPIEC Dariusz 97 XMKB DREPTAKMKB DREPTAKM00:00:0000:02:4800:05:0502:35:4804:57:4405:18:2309:23:4809:23:50
970SZYMAŃSKI Mariusz 97 YMKB DREPTAKMKB DREPTAKM00:00:0000:02:5100:05:0502:35:4704:57:4305:18:2209:23:4909:23:51
971MARZEC Krzysztof 671 YSaperzy alfaTERESZPOLM00:00:0000:01:2000:03:0902:18:5104:19:5904:55:3109:03:3809:23:52
972PILECKI Adam 671 XSaperzy alfaRADOMYŚL NAD SANEMM00:00:0000:01:2000:03:1002:18:5504:20:0204:55:3109:03:3909:23:53
973GAPSKI Adam 716 YKB Aktywni KoninM00:00:0000:02:2500:04:3902:35:1304:53:2105:25:2009:09:0109:24:00
974ANDRZEJCZAK Tomasz 716 XKB Aktywni KoninM00:00:0000:02:2500:04:4002:35:1304:53:2005:25:2109:09:0109:24:01
975PYRKOSZ Damian 427 XTupTup TeamRZESZÓWM00:00:0000:01:5400:03:5702:26:4304:34:2205:07:4808:58:3209:24:18
976WYCZAWSKI Piotr 427 YTupTup TeamRZESZÓWM00:00:0000:01:5500:03:5702:26:4404:34:2305:07:4908:58:3409:24:19
977KRUZEL Rafał 566 XBiegowe MisieLEGNICAM00:00:0000:01:4500:03:4602:35:5204:53:1905:22:4109:06:2909:24:44
978KRAK Tomasz 260 YRUN toTHEendOF TIMESM00:00:0000:01:2100:03:1202:33:5904:41:1704:57:0808:52:1009:24:47
979MARCINKOWSKI Mikołaj 215 XUltra mogą dłużejDĄBRÓWKAM00:00:0000:02:4000:05:0102:37:3704:52:3605:12:0909:02:5409:25:16
980STASZEWSKI Piotr 215 YUltra mogą dłużejPOTASZEM00:00:0000:02:4000:05:0102:37:3604:52:3605:12:0909:02:5609:25:18
981NOWAK Leszek 213 XWolne elektronykiBIBICEM00:00:0000:03:1400:05:3902:35:2704:43:2305:14:0108:59:2809:25:41
982STEFANIAK Andrzej 213 YWolne elektronykiKRAKÓWM00:00:0000:03:1400:05:4002:35:2604:43:2205:14:0208:59:2609:25:42
983MACIEJOŃCZYK Mariusz 615 YRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMM00:00:0000:02:2200:04:3202:41:2604:52:1105:18:3209:01:3109:26:02
984MATUSZCZYK Marek 615 XRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMM00:00:0000:02:2300:04:3302:41:2604:52:1105:18:3309:01:3009:26:04
985DULAWA Dawid 609 XStatek i KotwicaBRISTOLM00:00:0000:02:4000:05:1202:22:5204:53:0205:24:5309:26:3009:26:32
986ŁAKOMIK Karol 307 YWataha Czerwonego KapturkaDĄBROWA GÓRNICZAM00:00:0000:03:0400:05:2402:35:1604:50:4805:16:5409:26:4409:26:47
987KRÓL Zbigniew 307 XWataha Czerwonego KapturkaMYSŁOWICEM00:00:0000:03:0400:05:2402:35:1604:50:4705:16:5509:26:4709:26:49
988SROKA Paweł 247 XOptymiści IIIMICHAŁÓW-REGINÓWM00:00:0000:02:4800:05:0602:34:4304:45:0905:12:4709:01:0909:26:52
989JAKUBOWSKI Maciej 675 X33 BLTr Herky IIWARSZAWAM00:00:0000:01:3100:03:2602:38:4705:02:3805:20:1309:27:0209:27:04
990MANIAK Łukasz 675 Y33 BLTr Herky IIM00:00:0000:01:3100:03:2702:38:4705:02:3905:20:1109:27:0309:27:05
991SERWACZYŃSKI Mirosław 85 XNigdy więcejSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:02:1800:04:3102:34:1104:50:1105:03:0009:10:4609:28:24
992PTAK Arkadiusz 85 YNigdy więcejSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:02:1800:04:3202:34:0804:50:1105:02:5909:10:4809:28:26
993TROJANOWSKI Bogusław 161 YRoBoWARSZAWAM00:00:0000:02:5800:05:1802:38:1004:52:4705:13:4709:06:0609:28:36
994POSTUPALSKI Michał 256 YHakuna MatataXTRAINER.PLM00:00:0000:02:2700:04:4102:31:5804:42:2405:06:1509:01:2809:28:45
995WARZĄCHOWSKI Andrzej 530 YKlub AAKARPICKOM00:00:0000:01:5300:03:5702:42:0905:09:3605:21:0209:21:2209:28:49
996KLIMCZAK Mariusz 471 XEKOM00:00:0000:02:2200:04:3702:41:5105:02:5005:30:5309:29:1909:29:21
997ORDON Zbigniew 291 XQnie z ŁubiankiKM TRUCHCIK ŁUBIANKAM00:00:0000:02:5700:05:2002:37:3504:55:5005:13:1009:04:1609:29:22
998ZIELIŃSKI Ireneusz 291 YQnie z ŁubiankiKM TRUCHCIK ŁUBIANKAM00:00:0000:02:5800:05:1902:37:3804:55:4905:13:0909:04:1809:29:22
999DEJA Andrzej 216 XAmatorzyOPOLEM00:00:0000:03:1500:05:4502:42:4105:01:2405:16:0209:18:2609:29:28
1000CIEŚLIK Michał 216 YAmatorzyOPOLEM00:00:0000:03:1500:05:4602:42:4205:01:2305:16:0009:18:2709:29:30
1001JURASZEK Mirosław 554 YBiegamy sobieSIENIAWKAM00:00:0000:03:1100:05:4002:46:2705:08:0905:14:2409:22:0709:29:32
1002KORZENIOWSKI Michał 358 XYulo RUn Team SiedlceYULO RUN TEAM SIEDLCEM00:00:0000:01:2800:03:2002:28:1404:35:3105:15:1209:00:4509:29:41
1003KOSIOREK Adam 358 YYulo RUn Team SiedlceMOKOBODYM00:00:0000:01:2800:03:2002:28:1504:35:3205:15:1309:00:4609:29:42
1004MOŚCIŃSKI Wojciech 360 Xśmigające piętySZWLA STARGARD SZCZECIŃSKIM00:00:0000:02:5100:04:4502:31:2104:46:2505:07:1309:03:4209:30:02
1005WOWK Robert 360 Yśmigające piętySZWLA STARGARD SZCZECIŃSKIM00:00:0000:02:5100:04:4402:31:2004:46:2405:16:1309:03:4109:30:07
1006WIECZOREK Bartosz 697 YTeam 1M00:00:0000:02:5300:05:1702:40:0205:04:4605:10:5309:17:4609:30:30
1007GAJASZEK Tomasz 697 XTeam 1M00:00:0000:02:5300:05:1502:40:0105:04:4805:10:5609:17:4609:30:32
1008SZACHNA Krzysztof 339 XRunningCoupleWARSZAWAM00:00:0000:02:0500:04:1202:39:1904:57:0205:15:2409:10:2309:31:06
1009KONIECZKO Tomasz 251 XPrzyjacieleBOŻKÓWM00:00:0000:01:3700:03:3702:30:4604:44:4205:07:1409:07:2409:31:45
1010KAMIENIAK Miłosz 479 YMiły Miłosz i TruskawaMARATONYPOLSKIE.PL TEAMM00:00:0000:03:2200:05:5702:50:2405:23:2305:40:2509:32:3709:32:39
1011WYRWAŁ Sebastian 641 XHardcore liveM00:00:0000:05:3300:07:0002:39:2204:54:0205:30:2909:11:2009:32:44
1012WOŹNIAK Robert 641 YHardcore liveM00:00:0000:05:3300:07:0002:39:2004:54:0205:30:3009:11:2009:32:46
1013JACEK Kulik 677 YKapsleM00:00:0000:00:5900:02:4602:31:1804:53:5605:11:3309:03:4009:33:17
1014DRAPELLA Dariusz 241 XW imię Ojca i SynaHARPAGANM00:00:0000:01:1400:03:0302:39:1205:27:2805:36:2309:21:3509:33:52
1015KAPUSTA Paweł 326 YEkipa spod GrudziądzaM00:00:0000:02:3600:04:5302:36:4504:52:2605:08:5509:04:0909:34:28
1016HAUSMAN Tomasz 326 XEkipa spod GrudziądzaM00:00:0000:02:3600:04:5302:37:0704:52:2705:08:5309:04:0709:34:29
1017KASZA Marek 610 YPędzące zająceGDAŃSKM00:00:0000:02:4900:05:0702:53:0105:18:3005:46:4809:12:3009:34:45
1018OLECH Artur 471 YEKOM00:00:0000:02:2200:04:3702:41:4905:02:4905:33:0409:29:1809:34:58
1019PAWLIKOWSKI Tomasz 654 XSzkot teamLUBLINIECM00:00:0000:01:0300:02:5402:29:2004:50:2105:13:2709:03:0909:35:22
1020FUNKA Andrzej 110 XChyży 1NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLM00:00:0000:02:4800:05:0502:42:1705:03:3905:19:2609:12:1309:35:41
1021SZKUTA Michał 110 YChyży 1NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLM00:00:0000:02:4800:05:0602:42:1805:03:3905:19:2609:12:1209:35:43
1022IDZI Piotr 301 YWarczące SzprychyWARCZĄCE SZPRYCHYM00:00:0000:02:3900:04:5402:50:3105:12:0305:28:2909:27:0509:36:00
1023BŁOCH Marek 7 XBlochsM00:00:0000:03:2800:05:5802:41:5304:59:2505:14:3209:21:1809:36:23
1024ŻOCHOWSKI Bartosz 385 YTeam Cukiernia Nova StargardSTARGARD SZCZECIŃSKIM00:00:0000:02:5400:04:5802:35:0804:48:3105:15:4009:03:2209:36:54
1025KOZYRSKI Krzysztof 385 XTeam Cukiernia Nova StargardSTARGARD SZCZECIŃSKIM00:00:0000:02:5200:04:5702:35:0704:48:3005:16:1309:03:2009:36:58
1026GRZESIAK Krzysztof 454 Xtrifit.plPIASECZNOM00:00:0000:02:2600:04:4102:45:0405:00:3305:22:1209:17:3809:37:21
1027OSTROWSKI Ignacy 454 Ytrifit.plWARSZAWAM00:00:0000:02:2500:04:4002:45:0405:00:3205:22:1109:17:3809:37:22
1028BOROŃ Marcin 494 YOne Way TicketKRAKÓWM00:00:0000:01:5400:04:0902:34:4904:59:5105:16:2509:25:1109:37:30
1029GRZĄDZIEL Arkadiusz 470 XCSRG 2BYTOMM00:00:0000:01:4900:03:4902:31:2204:54:4605:14:2909:20:5709:37:51
1030WACHOWICZ Paweł 470 YCSRG 2BYTOMM00:00:0000:01:4900:03:4902:31:2304:54:4605:14:2909:20:5509:37:52
1031ZAWADKA Andrzej 57 XLEŚNE DZIADKI MIERZYNAMIERZYNM00:00:0000:03:2600:05:5902:38:5804:57:3705:18:5809:21:3609:37:54
1032CZERWONIUK Arkadiusz 57 YLEŚNE DZIADKI MIERZYNAMIERZYNM00:00:0000:03:2700:05:5902:39:0004:57:3805:18:5909:21:3709:37:55
1033RYSZKA Piotr 158 XMiłośnicy SportuBRZESZCZEM00:00:0000:01:1100:03:0102:33:1204:48:3205:04:2009:04:4409:37:57
1034RZECZKOWSKI Maciej 9 XIDĘ, TYLKO WEZMĘ DZIDĘOTWOCKM00:00:0000:02:0900:04:2302:46:2905:00:4105:13:2309:13:5209:38:01
1035KRUPCZYŃSKI Michał 9 YIDĘ, TYLKO WEZMĘ DZIDĘSZCZECINM00:00:0000:02:1200:04:2202:46:3005:00:4005:13:2209:13:5209:38:01
1036GUNIA Mariusz 158 YMiłośnicy SportuOSWIECIMM00:00:0000:01:1100:03:0102:33:1304:48:3205:04:2009:04:4409:38:05
1037GAIK Andrzej 626 XGdynia Toruń TeamM00:00:0000:02:3800:05:1502:46:3205:09:4005:23:5809:18:5709:38:18
1038CICHOWSKI Grzegorz 626 YGdynia Toruń TeamGDYNIAM00:00:0000:02:3700:05:1502:46:3105:09:4005:23:5809:18:5609:38:19
1039KOWALCZYK Rafał 185 XELEKTROMOCWARSZAWAM00:00:0000:00:2600:01:4802:29:3405:02:2005:17:4709:26:1609:38:29
1040PIETROWICZ Kamil 185 YELEKTROMOCWARSZAWAM00:00:0000:00:2700:01:4802:29:4105:02:2205:17:4709:26:1709:38:29
1041JURCZAK Roman 8 XVitamins For YouRZESZÓWM00:00:0000:00:2700:01:4402:16:2304:52:4505:15:0809:05:5909:38:31
1042MAZIAR Jakub 8 YVitamins For YouROPCZYCEM00:00:0000:00:2700:01:4402:16:2204:52:4505:15:1409:05:5909:38:33
1043ZNAMIEC Marcin 594 YPO RAZ DRUGIWARSZAWAM00:00:0000:02:4500:04:5102:38:5405:00:3105:18:5409:18:1909:38:45
1044KWIATKOWSKI Aleksander 594 XPO RAZ DRUGIIPA KATOWICE VIM00:00:0000:02:4500:04:5102:38:5705:00:3005:18:5509:18:1909:38:47
1045ŻURAWSKI Kamil 140 YChłopaki od MarianaM00:00:0000:01:0300:02:4802:20:3504:28:0304:56:4409:01:4009:39:04
1046ZIELONKA Mariusz 655 XCSWLąd PoznańCSWLĄD POZNAŃM00:00:0000:03:2300:05:5802:47:1005:12:0505:24:4609:35:3009:39:05
1047KRZYŻAŃSKI Stanisław 655 YCSWLąd PoznańCSWLĄD POZNAŃM00:00:0000:03:2400:05:5802:47:0605:12:0505:24:4609:35:2909:39:06
1048KAPUŚCIK Jakub 140 XChłopaki od MarianaKATOWICEM00:00:0000:01:0300:02:4802:20:4404:28:1504:56:4309:01:5009:39:08
1049ANDRZEJCZAK Dariusz 100 YAGB Active RunnersALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM00:00:0000:03:2900:06:0402:36:4404:50:3804:58:4609:11:1809:39:15
1050WALASZEK Paweł 100 XAGB Active RunnersALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM00:00:0000:03:2900:06:0402:36:4304:50:3704:58:4609:11:1909:39:18
1051WICIAK Ziemowit 306 YKociewiacyM00:00:0000:01:1200:02:5902:33:5704:55:3405:06:2109:20:0309:39:20
1052FANSLAU Marek 306 XKociewiacyM00:00:0000:01:1100:03:0002:33:5404:55:3405:06:2309:20:0409:39:22
1053WOJTANOWICZ Jacek 434 XNafciarz Stalowa WolaM00:00:0000:02:3100:05:2102:47:1905:12:0205:36:5909:22:3009:39:28
1054GAŁAN Wojciech 364 Yyoung spiritsWARSZAWAM00:00:0000:00:5600:02:4002:26:3304:56:0905:27:5009:20:5809:39:41
1055KACZMAREK Robert 364 Xyoung spiritsWARSZAWAM00:00:0000:00:5600:02:4102:26:3304:56:0905:27:5109:20:5809:39:42
1056WIATEREK Remigiusz 572 YAnacondaLANTMÄNNEN UNIBAKEM00:00:0000:02:5200:05:0802:42:0104:59:4205:19:3109:10:0909:39:49
1057CZUBA Robert 337 XORANGE POLSKA 8ORANGE POLSKAM00:00:0000:03:0200:05:2602:37:2104:53:0905:34:5009:17:3409:39:59
1058RYPLEWICZ Mariusz 337 YORANGE POLSKA 8ORANGE POLSKAM00:00:0000:03:0200:05:2502:37:2004:53:1504:53:1709:17:3509:40:00
1059WANAT Krzysztof 609 YStatek i KotwicaBRISTOLM00:00:0000:02:4200:05:1102:22:5204:53:0205:24:5209:26:2909:40:40
1060KAŹMIERSKI Sebastian 231 XSpartanie DzieciomSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:02:1800:04:3202:41:2904:59:5605:15:1109:20:0209:40:48
1061DULIŃSKI Marcin 231 YSpartanie DzieciomSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:02:1800:04:3202:41:3004:59:5605:15:1309:20:0609:40:48
1062SZARAFIŃSKI Rafał 475 YBabylon Must Fall Runners / Wilcze echaM00:00:0000:03:3100:06:0102:39:5604:49:3005:30:5409:23:1209:40:49
1063SOCHA Tomasz 517 XDrużyna Zbója BeczaBIECZM00:00:0000:00:5500:02:3902:30:4104:47:5505:02:1409:09:4309:41:55
1064KARP Andrzej 517 YDrużyna Zbója BeczaBIECZM00:00:0000:00:5500:02:3902:30:4404:47:5805:02:1609:09:4809:42:14
1065PRZYBYLSKI Michał 293 XocochodziwbieguPOZNAŃM00:00:0000:03:2000:05:4902:43:3404:55:3605:18:1909:13:2409:42:18
1066HEJNA Kamil 293 YocochodziwbieguM00:00:0000:03:2000:05:4802:43:3604:55:3705:18:2009:13:2409:42:19
1067JANICKI Paweł 61 YPavlo i DarioGRODZISK MAZOWIECKIM00:00:0000:01:4300:03:4202:34:1804:49:2405:20:4509:05:1309:42:29
1068RADECKI Dariusz 61 XPavlo i DarioGRODZISK MAZOWIECKIM00:00:0000:01:4400:03:4202:34:1904:49:2305:20:4509:05:1109:42:30
1069MICHAŁEK Jaroslaw 494 XOne Way TicketKRAKÓWM00:00:0000:01:5500:04:0902:34:5004:59:4605:16:2709:13:5909:42:30
1070ŚWIĄTCZAK Mariusz 187 YDesperados China TravelMIRKÓWM00:00:0000:06:3900:08:1502:47:2305:12:3505:36:5509:13:2609:42:38
1071DWORAK Norbert 118 XŁysy i TęgiM00:00:0000:02:3800:04:5102:42:2805:04:0105:23:2009:22:5609:42:45
1072RUTKE Grzegorz 603 XFaj(k)owe DzikiRUNRACE.PLM00:00:0000:03:0900:05:3702:42:4704:56:1405:15:5509:22:4409:42:49
1073KROCZAK Wojciech 603 YFaj(k)owe DzikiPOLSKA BIEGA PIESZYCEM00:00:0000:03:0900:05:3802:42:4704:56:1305:15:5509:22:4409:42:58
1074KADŁUBEK Aleksander 320 YDRUGA DRUŻYNATKTJM00:00:0000:02:0900:04:1902:28:3004:37:4605:14:3409:04:0409:43:19
1075KADŁUBEK Mateusz 320 XDRUGA DRUŻYNAŚREMM00:00:0000:02:0900:04:1802:28:3004:37:4605:14:3409:04:0409:43:19
1076KRAJEWSKI Artur 623 XULTRAHOLYC.TEAM.PLKRAKÓWM00:00:0000:02:5600:05:2002:43:0805:18:5505:24:2509:20:5109:44:21
1077PARŚNIAK Michał 490 YPędzące BobryWARSZAWAM00:00:0000:01:4500:03:4502:39:1405:00:4405:27:4809:21:5009:44:30
1078WRÓBEL Łukasz 201 YŚwiński DuetKB BIAŁA BIEGAM00:00:0000:00:5900:02:4302:24:5604:33:5605:02:4209:11:5109:44:54
1079KOWALCZYK Rafał 201 XŚwiński DuetKODEŃM00:00:0000:00:5900:02:4402:24:5804:33:5705:02:4309:11:5209:44:56
1080CHMIELARSKI Andrzej 54 YWłóczykijeM00:00:0000:02:3700:04:5302:40:1105:03:1205:25:1809:21:1909:44:59
1081NOWOMIEJSKI Marcin 54 XWłóczykijeM00:00:0000:02:3600:04:5202:40:0705:03:1105:25:1709:21:1709:45:01
1082ZIĘTAK Krzysztof 41 XStare Osły i DrogaM00:00:0000:01:0800:02:5802:40:4405:10:1105:42:0809:45:0309:45:05
1083BOBIN Leszek 419 XTatusiowieWARSZAWAM00:00:0000:01:5800:04:0202:21:1604:30:5105:05:1509:09:3909:45:54
1084BŁOŃSKI Michał 419 YTatusiowieMORS-TEAMM00:00:0000:01:5800:04:0202:21:1504:30:5105:05:1209:09:3909:45:54
1085KUŁAKOWSKI Piotr 20 YczłapaczeKONSTANCIN JEZIORNAM00:00:0000:02:4000:04:5802:40:2705:00:2505:21:1309:16:3309:46:25
1086ŁOJEK Krzysztof 38 XPobite GaryM00:00:0000:02:5500:05:1702:31:2605:04:2405:19:1809:25:0609:46:27
1087BOCHENEK Jacek 637 YW poszukiwaniu przodków człowieka.FESTIWAL BIEGOWY W KRYNICY/SKOCZÓWM00:00:0000:02:5700:05:0702:42:4905:04:4005:15:2909:25:2609:47:10
1088KOWARSKI Mariusz 15 Y4PR BiegamyCZĘSTOCHOWAM00:00:0000:01:1700:03:0602:40:5005:08:1105:22:1309:23:0309:47:10
1089SUCHCICKI Leszek 15 X4PR BiegamyNOWA WIEŚ K/OSTROŁĘKIM00:00:0000:01:1700:03:0702:40:5005:08:1105:22:1309:23:0409:47:11
1090ZIELIŃSKI Jacek 363 YKrok Za Grosz Kaszczorek&Złotoria TeamZŁOTORIAM00:00:0000:03:2000:05:5102:43:5405:03:0105:15:2109:23:2509:47:13
1091URBAŃSKI Krzysztof 363 XKrok Za Grosz Kaszczorek&Złotoria TeamKROK ZA GROSZ TORUŃM00:00:0000:03:2000:05:5202:43:5605:03:0105:15:2209:23:2509:47:15
1092POHL Arkadiusz 234 Y3PMROKIETNICAM00:00:0000:04:2000:06:3402:38:0005:02:3105:30:3009:30:4909:48:06
1093PELCNER Marcin 234 X3PMROŻNOWOM00:00:0000:04:2200:06:3302:38:0305:02:3205:30:2809:30:4609:48:08
1094BOGACZ Dariusz 189 YPoszły konie po betonieM00:00:0000:03:2200:05:5302:37:0504:53:4205:19:1109:13:4209:48:10
1095CYLKE Marcin 189 XPoszły konie po betonieM00:00:0000:03:2200:05:5302:37:0504:53:4005:19:1209:13:4309:48:12
1096BARNAT Krzysztof 173 Xszybcy i wściekliBIELSKO-BIAŁAM00:00:0000:01:5000:03:5602:44:2405:14:5105:35:1909:33:1509:48:21
1097WIŚNIEWSKI Kacper 38 YPobite GaryM00:00:0000:02:5500:05:1602:31:2705:04:2905:19:2009:25:0909:48:28
1098SĘKOWSKI Łukasz 325 YKokoM00:00:0000:03:3200:06:0702:42:2504:56:5105:12:0809:13:1009:48:35
1099KOZERA Andrzej 674 X33 BLTr Herky 1GNIEZNOM00:00:0000:01:3300:03:2802:32:5504:57:0705:20:1609:26:5809:48:39
1100KAWALEC Szymon 674 Y33 BLTr Herky 1WITKOWOM00:00:0000:01:3200:03:2802:32:5204:57:0705:20:1309:26:5609:48:50
1101BOHM Jacek 269 YCLEAREX 3MIKOŁOWM00:00:0000:03:3500:06:0902:40:1905:05:0205:25:4909:37:2909:49:24
1102RZEPKA Daniel 269 XCLEAREX 3CLEAREX 3M00:00:0000:03:3500:06:0902:40:1905:05:0205:25:4909:37:3209:49:27
1103PASTERCZYK Dariusz 236 YbercikiJEDLICZEM00:00:0000:03:1700:05:4702:46:2105:12:3205:19:2409:31:4209:49:58
1104PYSIEWICZ Krzysztof 236 XbercikiKATOWICEM00:00:0000:03:1700:05:4702:46:2305:12:3305:19:2409:31:4109:49:59
1105BIAŁAS Wojciech 372 YLTHM100:00:0000:02:0500:04:0702:33:2204:56:1005:16:2809:50:3009:50:32
1106BUŚ Mateusz 170 XzawałowcyWĘGRZCEM00:00:0000:03:3300:06:0402:42:2204:59:3205:25:4209:22:0409:51:45
1107SANKOWSKI Adam 588 XPierwszy raz w górachWARSZAWAM00:00:0000:01:1100:02:5902:24:5505:04:1405:30:0609:30:0009:51:50
1108SPECHT Mikołaj 588 YPierwszy raz w górachWARSZAWAM00:00:0000:01:1100:02:5902:24:5405:04:1405:30:0609:30:0009:51:50
1109KOZAKOWSKI Tomasz 676 YAndrzej i Tomek M00:00:0000:01:0000:02:4802:30:5304:58:5105:14:4609:38:1009:52:36
1110JĘKALSKI Andrzej 676 XAndrzej i Tomek M00:00:0000:00:5900:02:4802:30:5104:58:5105:14:4909:38:1009:52:37
1111GOMEZ Adam 457 YKomandosi z NawachonyWARSZAWAM00:00:0000:03:3200:06:0702:40:3204:55:2705:34:4709:25:0109:52:39
1112GOSZCZYŃSKI Dariusz 457 XKomandosi z NawachonyWARSZAWAM00:00:0000:03:3100:06:0702:40:3204:55:2705:34:4709:25:0309:52:39
1113KAMINSKI Rafal 622 XRafTomM00:00:0000:03:3300:06:0503:27:5805:52:4406:10:4309:52:3609:52:39
1114FRESZEL Krzysztof 441 XRozbiegani BudowlaniWARSZAWAM00:00:0000:03:1600:05:4402:34:2704:46:5605:15:1009:22:3009:53:27
1115ŻYTNIK Piotr 584 YButton's TeamŻARYM00:00:0000:03:0000:05:2502:43:3104:57:0805:20:5709:22:5009:53:29
1116TYCHOWICZ Robert 584 XButton's TeamŻARYM00:00:0000:03:0000:05:2502:43:3304:57:0805:20:5609:22:5109:53:29
1117PODKÓWKA Zbigniew 343 YKropla bez KituBYDGOSZCZM00:00:0000:02:3300:04:5102:47:4105:16:3105:39:5909:32:4609:54:07
1118SZNAJDER Zenon 491 YŚw. AntoniNOWA SÓLM00:00:0000:01:2400:03:1502:52:0305:29:4105:47:4209:35:4609:54:26
1119ZIEMBA Przemysław 417 XBO TAKLUBINM00:00:0000:02:4300:04:5002:36:3605:03:0205:03:0409:20:5409:55:15
1120ZIELEZIŃSKI Marcin 417 YBO TAKLUBINM00:00:0000:02:4300:04:5002:36:3905:03:0605:39:3009:20:5609:55:36
1121SIVOSAVI Veikko 573 XTUSKATURKU/ FINLANDM00:00:0000:02:5200:05:1703:00:4705:39:5205:51:1309:40:1909:56:11
1122DERUŚ Stanisław 571 YŁubianka - taka gminaKM TRUCHCIK ŁUBIANKAM00:00:0000:00:4800:02:2702:31:4904:52:5105:13:4909:30:2409:56:21
1123ADAMCZYK Zbigniew 571 XŁubianka - taka gminaKM TRUCHCIK ŁUBIANKAM00:00:0000:00:4800:02:2802:31:4904:52:5105:13:5009:30:2509:56:24
1124PIETRULIŃSKI Mateusz 690 YCiasteczkowe PotworySPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:02:5200:05:1202:43:0205:10:4705:25:3409:23:4309:56:46
1125KOPCZYŃSKI Tomasz 690 XCiasteczkowe PotworySPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:02:5200:05:1202:43:0105:10:4805:25:3509:23:4209:56:50
1126FONSECA Miguel 607 YJAVALI TEAMWARSZAWAM00:00:0000:04:1300:06:1402:45:0505:02:0905:40:3209:23:4509:57:20
1127PROTASIUK Mariusz 53 YKIM TEAMWIĄZOWNAM00:00:0000:02:3900:04:5502:44:2105:10:2205:28:2609:39:4609:58:58
1128JÓŹWICKI Michał 53 XKIM TEAMWIĄZOWNAM00:00:0000:02:3800:04:5502:44:1705:10:1805:28:2809:39:4809:58:59
1129KULA Sebastian 620 YStare dobre małżeństwoGIEDLAROWAM00:00:0000:00:5800:02:4302:29:1004:49:2905:11:2709:34:0209:59:15
1130MARAS Ladislav 122 XMARAS teamPRESOVM00:00:0000:03:1600:05:4802:56:2205:29:0705:43:2709:51:0210:00:49
1131GEJZA Sabanos 122 YMARAS teamPRESOVM00:00:0000:03:1600:05:4802:56:2305:29:0705:43:2809:51:0110:00:50
1132KOPEĆ Krzysztof 21 XMuzycyRZESZÓWM00:00:0000:03:0300:05:3102:52:1505:10:4605:35:0809:35:2510:02:01
1133ZAJĄC Tomasz 21 YMuzycyRZESZÓWM00:00:0000:03:0400:05:3102:52:1705:10:4605:35:0909:35:3010:02:02
1134NAJEWSKI Marcin 391 XDJANGOSPOZNAŃM00:00:0000:03:3200:06:0202:46:2505:10:1105:37:5509:46:4710:08:59
1135SZCZYGIEŁ Łukasz 391 YDJANGOSPOZNAŃM00:00:0000:03:3200:06:0302:46:2605:10:1605:37:5609:46:5610:09:03
1136KULA Zbigniew 41 YStare Osły i DrogaM00:00:0000:01:0900:02:5802:40:4605:10:1105:42:0809:45:0810:12:16
1137WRÓBEL Dariusz 93 YAlterkom TeamM00:00:0000:02:2800:04:4402:45:4205:20:4305:28:2410:09:1210:13:51
1138GORGOL Tomasz 622 YRafTomRUN BYDGOSZCZM00:00:0000:03:3300:06:0503:27:5705:52:4406:10:4209:52:3810:14:21
1139ŚRODA Janusz 682 XSPARTANIE DZIECIOM - AgricommSPARTANIE DZIECIOMM00:00:0000:02:0400:04:1302:49:5805:31:2205:57:2610:17:1310:17:15
1140CHODOROWSKI Arkadiusz 505 XojcowieALEKSANDRÓWM00:00:0000:02:5102:47:1405:20:3405:36:2910:00:2410:17:33
1141JAŚCANEK Mariusz 505 YojcowiePIASECZNOM00:00:0002:47:1310:00:2310:17:38
1142PIOTROWSKI Maciej 76 XodBiegamy odNormyODBIEGAMY ODNORMYM00:00:0000:02:4400:05:0302:46:0305:10:4105:33:0510:04:1810:18:35
1143ROGÓSZ Piotr 76 YodBiegamy odNormyODBIEGAMY ODNORMYM00:00:0000:02:4400:05:0302:46:0805:10:4205:33:0910:04:1810:18:35
1144GAWEŁ Krzysztof 270 XAnielski OrszakKRAKÓWM100:00:0000:01:0400:02:4902:31:1204:54:4105:24:5809:40:3810:19:16
1145WIŚNIEWSKI Dawid 270 YAnielski OrszakTORUŃM100:00:0000:01:0400:02:4902:31:1304:54:4205:25:0009:40:4210:19:22
1146LENARTOWICZ Wojciech 428 XGorliceZABIERZÓWM00:00:0000:03:1800:05:5003:10:2905:54:2006:02:5310:09:1310:21:54
1147CYRUS Bogdan 150 XB&W RacingSTRZEBIŃM00:00:0000:01:4400:04:0703:41:5406:08:4206:14:0710:14:3410:28:18
1148WEŁNICKI Waldemar 150 YB&W RacingZAMOŚĆ K. BYDGOSZCZYM00:00:0000:01:4500:04:0803:41:5606:08:4106:14:0910:14:3510:28:20
1149SALM Ariel 240 YSpartanie DzieciomPOZNAŃM00:00:0000:03:2100:05:5202:50:1905:28:5805:56:5310:20:4210:28:32
1150GADOMSKI Władysław 240 XSpartanie DzieciomPOZNAŃM00:00:0000:03:2200:05:5202:50:1505:28:5705:56:5410:20:4110:28:33
1151KŁOS Dariusz 567 YKosa na KłosaKM UMK TORUŃM00:00:0000:00:4800:02:2702:45:0005:30:4805:54:0410:24:0710:29:04
1152PAWLUKOWIEC Mariusz 304 YBracia MocyBIAŁYSTOKM00:00:0000:01:3400:03:2703:26:3706:43:2806:43:39
1153BUJALSKI Szymon 384 XPoznańPOZNAŃM00:00:0000:02:2400:04:3502:26:2604:54:44
1154PAWŁOWSKI Piotr 46 YHydro 1M00:00:0000:02:2702:50:1305:26:3905:46:3110:13:02
1155PIEŃKOWSKI Adam 618 XADAMDĘBICAM100:00:0000:03:1400:05:4202:39:3005:08:1005:26:53
1156KOPP Rafał 196 XŚwiątnickie JaszczębieM00:00:0000:00:3004:12:2108:26:54
1157ADAMI Gabriele 67 YDzikie Latające ŚwinieM00:00:0000:03:0600:05:3302:40:3005:08:51
1158BRZÓZKA Tomasz 245 XSPARTANIE DZIECIOM - SINNET/WARSZAWAWARSZAWAM00:00:0000:03:2900:06:0502:51:1505:29:31
1159KACZMAREK Robert 23 XEXTREME RUN ŁÓDŹŁÓDŹM00:00:0000:01:5900:04:0002:18:3204:52:4104:52:43
1160RYBIŃSKI Kamil 145 XWariat Tri-fun TeamOSTRÓDAM00:00:0000:01:4200:03:3302:10:1604:16:5204:24:27
1161KOZŁOWSKI Grzegorz 288 XSPECjalWROCŁAWM100:00:0000:02:5800:05:22
1162BIAŁY Maciej 347 YCA Broker/Sport KlinikaCZECHOWICE-DZIEDZICEM00:00:0000:02:1400:04:2302:11:4304:12:3004:38:58
1163GŁOWACKI Jordan 694 XARGONAUCIJW 4115M00:00:0000:03:2100:05:4702:20:2004:20:29
1164SKALSKI Maciej Jakub 304 XBracia MocyBIAŁYSTOKM00:00:0000:01:3400:03:2803:26:4806:43:3006:43:39
1165JUR Jacek 646 YOrlęta GryfinoGRYFINOM00:00:0000:03:2500:05:5502:52:1105:42:5506:11:35
1166WYRĄBKIEWICZ Janusz 357 XApteka MIKSTURA CiechocinekAPTEKA MIKSTURA CIECHOCINEKM00:00:0000:02:3100:04:4602:34:5505:18:25
1167MAŁYSZ Henryk 347 XCA Broker/Sport KlinikaCZECHOWICE-DZIEDZICEM00:00:0000:02:1500:04:2302:11:4404:12:3004:38:59
1168KOZAR Wojciech 67 XDzikie Latające ŚwinieM00:00:0000:03:0500:05:3302:40:3105:08:51
1169WOJTAS Marek 692 XSupermaraton KaliszM00:00:0000:00:5500:02:3402:03:4204:03:48
1170TRUSZKIEWICZ Krystian 73 YUltra77WROCŁAWM00:00:0000:01:3100:03:2502:22:3905:08:49
1171WILK Grzegorz 196 YŚwiątnickie JaszczębieM00:00:0000:02:3600:04:2602:06:3604:00:5604:12:0408:13:38
1172BLICHAR Sebastian 288 YSPECjalWROCŁAWM100:00:0000:02:5800:05:2203:46:58
1173GRENDZIŃSKI Andrzej 145 YWariat Tri-fun TeamOSTRÓDAM00:00:0000:01:4200:03:3502:10:1704:16:5204:24:27
1174STEFAŃSKI Krystian 308 XTo Be DecidedM00:00:0000:00:29
1175OGŁY Krystian 78 YCLEAREX 1 , KB SOBÓTKASOBÓTKAM00:00:0000:00:2400:01:3601:46:5603:22:4103:27:39
1176FLASZ Mateusz 372 XLTHM100:00:0000:02:0400:04:0602:33:2104:56:0505:16:2709:50:29
1177KARWACKI Marek 341 XFordon K2 BYDGOSZCZM00:00:0000:01:4500:03:4402:48:2506:09:55
1178LATAROWSKI Grzegorz 222 XRübezahlLWÓWEK ŚLĄSKIM00:00:0000:02:4300:04:5902:37:0804:56:1905:01:37
1179BERNATEK Grzegorz 534 XGdzie jest pies?WARSZAWAM00:00:0000:02:0900:04:0602:02:2303:53:1104:08:48
1180LEWCZUK Daniel 245 YSPARTANIE DZIECIOM - SINNET/WARSZAWAZAKRĘTM00:00:0000:03:3000:06:0502:51:1705:29:31
1181PŁONKA Piotr 406 YNa PohybelM00:00:0000:00:5100:02:1501:56:0003:41:2805:04:45
1182GAŚ Piotr 373 YHumanSport | runningbastards.plSKOCZÓWM00:00:0000:03:1200:05:3702:21:0904:17:5004:23:27
1183DŻUGAN Witold 446 XGhost RunnersPOZNAŃM00:00:0000:03:1800:05:4703:27:3205:55:0006:13:2410:35:58
1184ZASINA Sebastian 222 YRübezahlPRUSZKÓWM00:00:0000:02:4200:04:5902:37:1004:56:1905:01:37
1185GRZEGORZ Lemieszek 23 YEXTREME RUN ŁÓDŹŁÓDŹM00:00:0000:02:0000:04:0102:18:3404:52:41
1186PIETRZYŃSKI Bartosz 692 YSupermaraton KaliszM00:00:0000:00:5500:02:3402:03:4304:03:49
1187HAŁON Andrzej 542 XBPSC TEAMOPOLEM00:00:00
1188SIEJEK Krzysztof 508 YSiejek TeamPOZNAŃM00:00:0000:03:1900:05:4803:07:4406:32:50
1189MAĆKOWIAK Marek 73 XUltra77SOLEC KUJAWSKIM00:00:0000:01:3100:03:2502:22:3805:08:49
1190NAKLICKI Michał 211 YDaj kebabaWARSZAWAM00:00:0000:01:5400:03:4202:29:3105:20:23
1191ZIĘBA Sebastian 35 XFinchesGDYNIAM00:00:0000:03:1300:05:3902:38:5205:00:2605:33:0109:32:19
1192DRÓŻDŻ Ireneusz 646 XOrlęta GryfinoGRYFINOM00:00:0000:03:2500:05:5502:52:1305:42:3006:11:35
1193KALIŃSKI Hubert 702 YSzybko szybkoM00:00:0000:03:3000:06:0603:05:0206:23:47
1194KUBICKI Piotr 105 XAlpinista i ŻeglarzWARSZAWAM00:00:0000:00:5400:02:3803:05:24
1195TYLMAN Igor 211 XDaj kebabaWARSZAWAM00:00:0000:01:5500:03:4202:29:3205:20:23
1196GOMUŁKA Andrzej 558 YxyzHUCISKO JAWORNICKIEM00:00:0000:03:0700:05:3102:39:05
1197NARTOWSKI Jan 357 YApteka MIKSTURA CiechocinekAPTEKA MIKSTURA CIECHOCINEKM00:00:0000:02:3000:04:4502:34:5605:18:24
1198PILC Marek 545 XŁKB Na ZdrowieŁKB NA ZDROWIEM100:00:0000:02:0100:04:0602:26:4204:40:2504:56:5509:22:28
1199MAJEWICZ Filip 134 XGlobalRunners POZNAŃM00:00:0000:00:1900:01:2201:52:2703:36:37
1200DUDEK Jan 682 YSPARTANIE DZIECIOM - AgricommAGRICOMMM00:00:0000:02:0400:04:1302:50:0005:31:2205:57:2510:17:13
1201KRUDYSZ Przemysław 558 XxyzŁOWCEM00:00:0000:03:0700:05:3102:39:0405:31:1205:31:17
1202BALCERZAK Rafał 228 YVegan Life TeamMY VEGAN LIFEM00:00:0000:01:2500:03:1602:32:3104:55:4505:21:03
1203RZEPKA Remigiusz 78 XCLEAREX 1 , KB SOBÓTKABUJAKÓWM00:00:0000:00:2500:01:3701:46:5703:22:4103:27:40
1204JAGODZKI Daniel 396 Yck teamKIELCEM00:00:0000:01:3700:03:3402:15:07
1205KWIECIŃSKI Jacek 534 YGdzie jest pies?WEJHEROWOM00:00:0000:02:0700:04:0502:02:2303:53:0104:08:48
1206KACZOREK Dominik 106 YIECO & LEFRAKWARSZAWAM100:00:0000:00:2300:01:3701:33:1203:04:4703:07:0406:09:51
1207KRAUSE Jakub 384 YPoznańPOZNAŃM00:00:0000:02:2400:04:3502:26:2504:54:44
1208JANKOWSKI Paweł 446 YGhost RunnersWARSZAWAM00:00:0000:03:1800:05:4703:27:3905:55:0206:13:2510:36:04
1209DARMOCHWAŁ Leszek 28 XAlina&LechoPOZNAŃM100:00:0000:01:0100:02:4502:20:2704:33:3304:44:22
1210KIDRYCKI Arkadiusz 103 YARCHIE TEAMBIAŁYSTOKM00:00:0000:01:1200:03:0102:55:2705:47:5105:57:41
1211JAROŃSKI Jacek 89 YZapierdalacze.pl1M00:00:0000:01:13
1212BIELAWA Rafał 106 XIECO & LEFRAKWROCŁAWM100:00:0000:00:2700:01:3701:33:1403:04:4703:07:0306:09:51
1213WOCHNIK Michał 702 XSzybko szybkoM00:00:0000:03:3100:06:0603:05:0506:23:47
1214BIEŃKOWSKI Michał 46 XHydro 1M00:00:0000:02:2700:04:4302:50:1105:26:3805:46:3110:12:51
1215MACHERZYŃSKI Wiesław 545 YŁKB Na ZdrowieŁKB NA ZDROWIEM100:00:0000:02:0000:04:0602:26:4104:40:2504:56:5509:22:28
1216BALINSKI Sławomir 678 YAMK CopernicusAMK COPERNICUSM100:00:0000:00:4400:02:2102:31:3604:56:5905:17:1209:08:48
1217BORZYSTOWSKI Patryk 694 YARGONAUCIWIDZIALNI.PLM00:00:0000:03:2100:05:4702:20:2104:20:30
1218KARWACKI Michał 341 YFordon K2 BYDGOSZCZM00:00:0000:01:4600:03:4402:48:2306:09:55
1219GAICKI Maciej 406 XNa PohybelKRAKÓWM00:00:0000:00:5200:02:1501:55:5803:41:28
Znaleziono 1219 wynik(ów)