BIEG SĄSIEDZI ŻELAZNEGO MOSTU - NORDIC WALKING 5 KM
II Marsz i Bieg - Sąsiedzi Żelaznego Mostu
Organizator : Stowarzyszenie Aktywni Zagłębia Miedziowego
Data : 2022-09-24
Miejsce : Rudna
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 83
Wystartowało : 72
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 72
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN -K | OPEN -M | K10-14 | M10-14 | K15-18 | M15-18
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1PASZKOWSKI Leszek 134KGHM METRACOKOŹLICEOPEN -M1M 100:36:39.57 7:198,2
2GŁOGOWSKI Wojciech 111KGHM METACOPOLSKAM15-181M 200:36:47.66+00:00:087:218,2
3MAZUREK Władysław 129ZELAZNY MOSTOPEN -M2M 300:38:57.07+00:02:177:477,7
4KOZŁOWSKI Paweł 179LUBINOPEN -M3M 400:39:04.93+00:02:257:487,7
5ZAGÓRSKA Janina 174OPEN -K1K 100:40:45.08+00:04:058:097,4
6ZIENKIEWICZ Rafał 156LUBINOPEN -M4M 500:41:22.20+00:04:428:167,3
7ROMANOWSKA Eliza 136KGHMMETRACOPOLKOWICEK10-141K 200:41:44.08+00:05:048:207,2
8KISIELEWICZ Zofia 119KGHMMETACOPOLKOWICEK10-142K 300:41:49.07+00:05:098:217,2
9STEFANEK Paweł 143KGHM ZGRUNKOŹLICEOPEN -M5M 600:41:58.30+00:05:188:237,1
10KLOCEK Jagoda 120KGHM METRACOPOLKOWICEK15-181K 400:42:08.28+00:05:288:257,1
11CHODORSKA Oliwia 164KGHMMETRACOPOLKOWICEK10-143K 500:42:50.75+00:06:118:347,0
12KURZAWSKA Jolanta 127KGHM METRACOLUBINOPEN -K2K 600:42:54.45+00:06:148:347,0
13DUSZEŃKO Damian 161KGHM METRACOLUBINOPEN -M6M 700:43:36.68+00:06:578:436,9
14KOZAR Tadeusz 124GŁOGÓWOPEN -M7M 800:44:07.15+00:07:278:496,8
15KUREK Aleksandra 125RUDNAOPEN -K3K 700:44:28.21+00:07:488:536,7
16RAJKO Katarzyna 135TOSZOWICEOPEN -K4K 800:44:34.33+00:07:548:546,7
17NOWAK Przemysław 130KONINOPEN -M8M 900:44:49.52+00:08:098:576,7
18KUBERO Honorata 180LUBINOPEN -K5K 900:44:53.68+00:08:148:586,7
19BŁASZAK Maksymilnian 103KGHM METRACOPOLKOWICEM10-141M 1000:45:04.05+00:08:249:006,7
20DZIEŁAK Leszek 162LUBINOPEN -M9M 1100:45:41.07+00:09:019:086,6
21PASZKOWSKA Maria 133KGHM METRACOKOŹLICEOPEN -K6K 1000:46:00.65+00:09:219:126,5
22ADAMSKI Włodzimierz 102LUBINOPEN -M10M 1200:46:02.98+00:09:239:126,5
23SŁOWIK Stanisław 141KGHMMETRACOSZYMOCINM10-142M 1300:46:06.52+00:09:269:136,5
24BANAŚ Sylwester 165GŁOGÓWOPEN -M11M 1400:46:10.02+00:09:309:146,5
25TOMCZAK-CHRZAN Beata 150ŻABICEOPEN -K7K 1100:46:38.57+00:09:599:196,4
26KLUSKA Małgorzata 122SZYMOCINOPEN -K8K 1200:46:47.94+00:10:089:216,4
27KAMIŃSKA Elżbieta 118LUBINOPEN -K9K 1300:46:57.84+00:10:189:236,4
28STRAJEWSKA Joanna 173OPEN -K10K 1400:47:03.01+00:10:239:246,4
29KLUSKA Anna 121SZYMOCINK10-144K 1500:47:03.82+00:10:249:246,4
30BORYSŁAWSKA Krystyna 105GMINA GRĘBOCICETRZĘSOWOPEN -K11K 1600:47:46.64+00:11:079:336,3
31BORYSŁAWSKA Joanna 171TRZĘSOWOPEN -K12K 1700:47:48.56+00:11:089:336,3
32OLEJARCZYK Kasia 132LUBINOPEN -K13K 1800:48:16.74+00:11:379:396,2
33JEMIOŁO Natalia 117ŻABICEOPEN -K14K 1900:49:12.15+00:12:329:506,1
34LISTWAN Klaudia 128RZECZYCAK10-145K 2000:49:50.26+00:13:109:586,0
35JACENKO Julia 114KGHMMETRACOPOLKOWICEOPEN -K15K 2100:49:58.69+00:13:199:596,0
36SIWAK Piotr 166KGHM METRACORUDNAOPEN -M12M 1500:50:10.79+00:13:3110:026,0
37OLEJARCZYK Elżbieta 131LUBINOPEN -K16K 2200:50:11.57+00:13:3110:026,0
38SZYDŁOWSKA-RAKOWSKA Marzena 148JACZÓWOPEN -K17K 2300:50:11.81+00:13:3210:026,0
39ZIELIŃSKA Izabela 155GŁOGÓWOPEN -K18K 2400:50:14.23+00:13:3410:026,0
40HORNIAK Amanda 113KGHMMETRACOPOLKOWICEK10-146K 2500:50:49.34+00:14:0910:095,9
41SŁOWIK Sylwia 140SZYMOCINOPEN -K19K 2600:50:52.05+00:14:1210:105,9
42WOŹNIAK Agnieszka 154KGHMMETRACOPOLKOWICEOPEN -K20K 2700:50:57.67+00:14:1810:115,9
43RZESZOWSKA Marzena 139LUBINOPEN -K21K 2800:51:09.19+00:14:2910:135,9
44SZUM Marzenna 175OPEN -K22K 2900:51:18.37+00:14:3810:155,8
45BOROŃ Natalia 104POLKOWICEOPEN -K23K 3000:51:41.13+00:15:0110:205,8
46WECHTA Paweł 152KGHM METRACOPOLKOWICEOPEN -M13M 1600:51:50.76+00:15:1110:225,8
47BAJPER Karolina 167LUBINOPEN -K24K 3100:54:15.47+00:17:3510:515,5
48JASTRZĘBSKA Kamila 116GŁOGÓWOPEN -K25K 3200:54:21.04+00:17:4110:525,5
49GRYGOROWICZ Teresa 172OPEN -K26K 3300:54:52.37+00:18:1210:585,5
50SZAŁAJ Anna 146KGHM METRACOLUBINOPEN -K27K 3400:54:53.85+00:18:1410:585,5
51SIŁUCH Natalia 170PIESZKÓWOPEN -K28K 3500:54:55.99+00:18:1610:595,5
52DUSZEŃKO Elwira 169OPEN -K29K 3600:54:56.38+00:18:1610:595,5
53KUREK Małgorzata 126MIŁKOWICEOPEN -K30K 3700:55:00.47+00:18:2011:005,5
54KOŁODZIEJ Ewa 123MIŁKOWICEOPEN -K31K 3800:55:02.71+00:18:2311:005,5
55BAJGEN Natalia 168K10-147K 3900:55:03.63+00:18:2411:005,4
56SODAJ Elżbieta 177OPEN -K32K 4000:56:11.15+00:19:3111:145,3
57BRAK Brak 178OPEN -K33K 4100:56:13.08+00:19:3311:145,3
58ADAMSKA Irena 101LUBINOPEN -K34K 4200:56:17.71+00:19:3811:155,3
59PRZYBYLSKA Dominika 160LUBINOPEN -K35K 4300:57:46.91+00:21:0711:335,2
60PODLANCA Renata 393OPEN -K36K 4400:57:47.85+00:21:0811:335,2
61GUBCZYK Marta 112RUDNAOPEN -K37K 4500:57:48.48+00:21:0811:335,2
62MIENCIUK Ewelina 163RUDNAOPEN -K38K 4600:57:49.09+00:21:0911:335,2
63SZUM Jarosław 176OPEN -M14M 1700:57:56.82+00:21:1711:355,2
64GALINOWSKA Paulina 391RUDNAOPEN -K39K 4700:57:58.32+00:21:1811:355,2
65SOBÓTKA Katarzyna 142CHOBIENIAOPEN -K40K 4800:57:58.94+00:21:1911:355,2
66URBAN Edyta 151LUBINOPEN -K41K 4900:58:53.73+00:22:1411:465,1
67WOJTUN- KOBLAŃSKA Dorota 158RUDNAOPEN -K42K 5000:59:06.07+00:22:2611:495,1
68ZBROIŃSKA Halina 157NIESZCZYCEOPEN -K43K 5100:59:06.75+00:22:2711:495,1
69CZEKAJŁO Piotr 106LUBINOPEN -M15M 1800:59:09.76+00:22:3011:495,1
70KOTWICA Jan 392POLKOWICEOPEN -M16M 1900:59:10.90+00:22:3111:505,1
71WOŁKOWSKI Adrian 159GMINA RUDNAGOLAOPEN -M17M 2000:59:11.04+00:22:3111:505,1
72DUSZEŃKO Zygmunt 109KGHM METRACOLUBINOPEN -M18M 2101:00:15.03+00:23:3512:035,0
Znaleziono 72 wynik(ów)