Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2022-07-14
Miejsce : Lądek-Zdrój
Dystans : 130 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 224
Wystartowało : 209
Nie ukończyło : 75
Ukończyło : 134
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 47km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuA1
10km
A2
32km
A3
47km
     
1MAŁYGA Grzegorz 2120RMT TEAM PROWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0301:00:0303:48:1305:42:52
2PAWŁOWSKI Marcin 2169WILKÓW OSIEDLEMasters M - 40 00:00:0201:04:2704:02:4106:00:02
3WINIARSKA Katarzyna 2101PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA/HERCOG RUNNING TEAMPRZEMYŚLMasters K - 4000:00:0401:03:3903:59:3006:08:14
Niesklasyfikowani
WIERZOWIECKI Grzegorz 2069BERFIT ZIELONA GÓRA & STACHOWSCY.EUZIELONA GÓRASenior II M - 30 DNF01:03:07 DNF04:04:18 DNF06:08:34 DNF
5OLSZEWSKI Piotr 2143RUNNING TEAM NASTOPY.PLBIENIEIWICESenior II M - 30 00:00:0501:07:5004:08:1306:10:41
6PIOTROWSKI Marek 2128GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 00:00:0301:01:5804:04:4206:10:45
7ROSOLSKI Dawid 2073KOŚCIANSenior II M - 30 00:00:4801:03:1704:07:4306:10:46
ŚLEZIAK Jarosław 2186DANIEL WOSIK TERVEL TEAMZŁOTY STOKMasters M - 40 DNF01:03:53 DNF04:09:47 DNF06:28:17 DNF
9KOMZA Radosław 2142WROCŁAWMasters M - 40 00:00:0501:01:2704:13:2206:32:51
10MATYSIAK Bartłomiej 2133WILD ULTRA WARRIORSCZACHÓWEKMasters M - 40 00:00:0701:06:3704:25:2106:34:45
11KLIMA Dariusz 2137SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIESenior II M - 30 00:00:2101:03:4704:21:3906:49:36
BUK Sławomir 2184GOSTYŃMasters M - 40 DNF01:05:40 DNF04:31:44 DNF06:50:32 DNF
13KUPIŃSKI Cezary 2146MOCNA GRUPA CEZARAWROCŁAWWeteran I M - 50 00:00:1301:11:1704:36:0606:50:43
14RINK Jan 2153BOLKÓWMasters M - 40 00:00:0801:10:3404:36:3206:54:20
15SZRENIAWA Waldemar 2059MIRAZ RACE TEAMNIEPOŁOMICESenior II M - 30 00:00:2101:13:5804:42:4007:00:32
16RUTKOWSKI Michał 2095JÓZEFÓWSenior II M - 30 00:00:1501:12:0104:41:5707:01:13
17STĘPNIK Paweł 2046KIELCEMasters M - 40 00:00:1601:12:0204:41:5607:01:16
MIKOŁAJCZYK Mirosław 2216MIRAZ RACE TEAMZABRZEMasters M - 40 DNF01:08:55 DNF04:31:57 DNF07:06:56 DNF
19BODANKA Piotr 2214APAMA ACOUSTIC PROJECTNIEZNANICEMasters M - 40 00:00:1301:11:5304:44:1507:07:12
20ZAJĄC Leszek 2187LESZ NO LIMITS RUNNERS /L.O.T.A.ZWŁOSZAKOWICEMasters M - 40 00:00:3301:12:1404:51:1307:07:41
21GRYNAGIEL Przemysław 2151OSIEK NAD WISŁĄMasters M - 40 00:00:2901:13:5004:41:4807:07:54
22ROZCZYPAŁA Karol 2084WARSZAWASenior II M - 30 00:00:0601:09:0804:48:1507:08:59
23MYŚLIWIEC Robert 2082DZIKI & WOLNYRZESZÓWMasters M - 40 00:00:3201:16:4204:51:0507:09:00
NIEDZIÓŁKA Wojciech 2087CENTRUM SZKOLENIA POLICJI W LEGIONOWIEGRABIANÓWSenior II M - 30 DNF01:09:11 DNF04:48:16 DNF07:09:02 DNF
25GUZERA Justyna 2131MATNER RUNNING TEAMWROCŁAWSenior II K - 3000:00:3301:12:2604:51:1507:14:46
26KRYGIER Tomasz 2167EUROCASHŻNINSenior I M - 20 00:00:3301:12:2704:51:1507:14:47
27JAKUBOWSKI Andrzej 2001ŻMIGRÓDSenior II M - 30 00:00:3201:08:3704:48:0007:16:11
28KOWALCZYK Marek 2161ZLOTY-STOKMasters M - 40 00:00:1001:10:2904:45:1407:16:13
29SUDNIK Krzysztof 2145KNURÓWSenior II M - 30 00:00:5701:17:5904:56:4807:19:35
30WARDZYŃSKI Łukasz 2221WARSZAWAMasters M - 40 00:00:4101:18:4004:54:3807:19:52
31ŚLIŻ Sylwia 2053SIECHNICESenior II K - 3000:00:4301:20:3904:57:5507:20:39
32PAWLIK Filip 2090POZNAŃSenior II M - 30 00:01:0701:18:0805:02:0707:21:09
33ZAJĄC Sebastian 2155BIEGOWA ŚWIDNICAŚWIDNICAMasters M - 40 00:00:1701:09:4004:51:0507:22:43
34KARAMON Marcin 2200OPOLEMasters M - 40 00:01:0401:23:0705:05:3007:30:31
35KUBLIK Łukasz 2114WROCŁAWSenior I M - 20 00:00:4201:18:2005:06:2307:30:56
36GONCZAR Szymon 2189RYBNIKSenior II M - 30 00:00:2801:14:4505:05:3607:31:09
37LOREK Adam 2038#BIEGAJLESZNOLESZNOMasters M - 40 00:00:4601:17:4305:02:0407:31:35
38GULCZYŃSKI Tomasz 2202ZIELONKASenior II M - 30 00:00:5301:13:0805:07:4907:36:36
39ROGOWSKI Krzysztof 2154KATOWICESenior II M - 30 00:00:3201:19:4905:06:1607:36:58
40KOWALSKI Łukasz 2045PHILLIPS MEDISIZEGIERAŁTOWICEMasters M - 40 00:01:1301:24:1005:10:2307:37:22
41KUJAWA Krzysztof 2002BUNDORANMasters M - 40 00:00:4001:17:2705:13:1807:41:27
42HOLC Michał 2130BIELSKO-BIAŁASenior II M - 30 00:00:0001:24:5805:12:4207:41:55
43SZAFRANIEC Tomasz 2061MIĘDZYRZECKIE GAZELEMIĘDZYRZECZMasters M - 40 00:00:4101:20:4105:17:2307:42:22
44GRUSZKA Janusz 2049KITA TEAMBRZEZINKISenior II M - 30 00:01:3701:12:5005:17:2307:42:42
45CEBULA Grzegorz 2117TEAM CEBUL&STACHUIWINYWeteran I M - 50 00:00:3201:11:4005:08:5707:43:53
46STACHURA Damian 2118TEAM CEBUL&STACHULUBINSenior II M - 30 00:00:3401:11:4005:08:5407:43:53
47JANKOWSKI Marcin 2127FU FU FU TEAMGŁOGÓWMasters M - 40 00:00:1501:17:2005:10:1107:43:57
48LADENBERGER Mateusz 2019JACZKÓWSenior II M - 30 00:01:1001:23:5105:19:2307:45:43
49SKORCZYK Adrian 2183SPEED FEET '16KOŚCIANMasters M - 40 00:00:4701:21:0105:20:1207:46:12
50SMYK Mariusz 2220LUBLINMasters M - 40 00:01:3501:26:3005:17:5507:46:47
51KUCIAK Bartosz 2030KROSNOSenior II M - 30 00:01:0101:20:5605:12:4207:47:05
52SEKMAN Tomasz 2083KRAKÓWMasters M - 40 00:00:2201:17:0405:08:5507:47:08
53DOBROŚ Tomasz 2004WIERUSZÓWMasters M - 40 00:00:2101:20:1905:20:5107:47:50
54NESTOROWICZ Marek 2113KB JURUND SZCZYTNO / GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAMKĘTRZYNWeteran I M - 50 00:00:2101:12:0805:21:1007:49:33
55GURGACZ Tomasz 2066BYTOM ODRZANSKIMasters M - 40 00:00:3401:21:2505:11:1007:50:36
56KURCZYK Tomasz 2112KOŚMIDRYMasters M - 40 00:00:5801:20:5705:11:4407:53:17
57CIURASZKIEWICZ Andrzej 2057WROCŁAWMasters M - 40 00:00:2701:21:0005:12:0607:53:49
58PACHLA Jacek 2125KB SZAMOTUŁYSZAMOTUŁYWeteran I M - 50 00:00:1101:12:0805:11:4507:58:46
59RATAJCZAK Krystian 2208ZABRZESenior II M - 30 00:00:5101:23:2905:30:3208:02:56
60MARZEC Karolina 2009DZIKIE DZIKI GORZÓWDESZCZNOMasters K - 4000:01:1001:24:2205:26:3608:03:06
BRODA Dominik 2014WROCŁAWSenior II M - 30 DNF01:20:23 DNF05:18:06 DNF08:03:46 DNF
62LUTY Paweł 2185BALICEMasters M - 40 00:00:1401:17:2505:25:0508:05:08
63PARSZEWSKA Aleksandra 2035RESHAPE RUNNERSBYTOMSenior II K - 3000:00:3901:26:3705:24:1308:06:42
64ZAMBRZYCKI Maciej 2105RESHAPE RUNNERSGLIWICEMasters M - 40 00:01:1301:23:4705:23:4008:07:17
65WASILEWSKI Marcin 2024ZIELONA GÓRASenior II M - 30 00:00:2501:21:0005:24:2408:07:45
66SIEPIOŁA Cezary 2149GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAMMORĄGMasters M - 40 00:00:2701:26:4805:26:5008:08:03
67GAIK Andrzej 2222PODGÓRZ TORUŃTORUŃWeteran I M - 50 00:00:3601:20:3605:30:1408:12:15
68PLEWA Sylwia 2163RKS PIŁA PODLASIEPIŁAWeteran K - 5000:01:0601:26:5905:41:1508:13:04
MOSIEK Andrzej 2158CHOJNOSenior II M - 30 DNF01:34:36 DNF05:39:54 DNF08:13:16 DNF
70FALDZINSKI Bartosz 2164POLACY BIEGAJĄ W NLNYSAMasters M - 40 00:00:1901:23:2605:32:3208:14:08
KURPIEWSKA Anna 2171GT RATWROCŁAWMasters K - 40DNF01:19:18 DNF05:25:24 DNF08:16:08 DNF
SIKORSKI Marcin 2168TT SZCZECINSZCZECINMasters M - 40 DNF01:19:09 DNF05:25:24 DNF08:16:08 DNF
TOKARCZYK Marcin 2003NYSAMasters M - 40 DNF01:21:17 DNF05:26:52 DNF08:20:00 DNF
74SADOWSKA Jagoda 2011#YOLOTEAMKRKKRAKÓWSenior II K - 3000:01:2301:36:3005:51:0808:20:59
75KIEZIK Anna 2071PSZCZÓŁKOWSKI TEAMOLSZTYNMasters K - 4000:00:1101:20:2905:33:2608:21:46
76KOSIOREK Adam 2126BSAC MOKOBODYMOKOBODYWeteran I M - 50 00:00:5901:35:2605:48:2308:22:23
77BULIKOWSKI Tomasz 2017SZCZECINMasters M - 40 00:00:4901:24:4405:31:3908:22:30
78WAWRYKÓW Kuba 2138ZGIERZSenior I M - 20 00:01:0901:32:5605:44:2808:23:03
79TROCHANOWSKI Krystian 2191RUSYN - LEMSOBINSenior II M - 30 00:01:2401:31:5705:48:1008:24:14
80SZPECHT Piotr 2178WARSZAWASenior II M - 30 00:01:3801:28:2205:40:3608:25:06
81TASZAREK Jakub 2210PROJEKT.JTA JAKUB TASZAREKMROWINOMasters M - 40 00:00:2301:21:0605:35:5508:25:09
82BUCZYŃSKI Radosław 2051COMPANEROS ASFALT TEAMGLIWICESenior II M - 30 00:01:2501:29:2305:46:2808:25:47
83WALCZAK Dariusz 2098OLKUSZBIEGABOLESŁAWWeteran I M - 50 00:00:5101:23:5205:37:3108:25:54
84PAZIO Jakub 2211BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKAOSTROŁĘKASenior I M - 20 00:00:3201:19:3605:33:5308:26:38
85BRODA Wojciech 2068HUTASY RUNNERS TEAMKRAKÓWWeteran I M - 50 00:00:2001:18:3605:34:2008:26:47
86FOJT Krzysztof 2207APR69ŁAZISKA GÓRNEMasters M - 40 00:01:0201:17:1005:22:1608:27:07
87GARBOWSKA Monika 2107COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEMasters K - 4000:01:2501:29:3505:49:5008:28:38
88RADZIWOŃ Anna 2064GRUPA NIENACHALNIE HEROICZNAPOLKOWICEMasters K - 4000:00:5501:32:0005:45:3408:32:02
89WTOREK-BUGAŃSKA Ilona 2119CARBON SILESIA SPORTBĘDZINSenior II K - 3000:01:0801:25:0605:36:5808:32:28
PAJOR Krzysztof 2100100PASSSWARZĘDZMasters M - 40 DNF01:26:11 DNF05:40:31 DNF08:34:26 DNF
91ISZCZAK Kazimierz 2080SZCZECINMasters M - 40 00:00:0001:20:0405:46:3008:37:10
92SEGIN Marcin 2006SPRINT ZALEWOZALEWOMasters M - 40 00:00:5201:33:2605:58:4108:46:54
93SERAFIN Robert 2157SWARZĘDZSenior II M - 30 00:01:1501:29:1806:04:1008:48:13
94SZYGENDA Sebastian 2147TIGER TEAMWRZEŚNIAMasters M - 40 00:01:1801:29:4505:56:3708:48:34
95KWIATKOWSKI Przemyslaw 2148PWSD GNIEZNOGNIEZNOMasters M - 40 00:01:1701:29:4405:56:3808:48:37
96SZPONDER Artur 2040KBKS RADOMSKORADOMSKOSenior II M - 30 00:00:0301:22:3406:06:3308:50:55
97BLASZKE Beata 2150BIEGAJ Z TRENERAMIGLIWICEMasters K - 4000:01:2601:34:1006:06:3408:55:17
PASTWA Marek 2224OH!ZUZA.COM/BEAUTYSPORTŁÓDŹWeteran I M - 50 DNF01:34:09 DNF06:09:17 DNF08:55:33 DNF
99KINCEL Krzysztof 2212POŁUPINWeteran I M - 50 00:01:1201:34:4406:04:1708:56:12
SIEMIĄTKOWSKI Arkadiusz 2188#RÓBSWOJE CREWNOWE MIASTO LUBAWSKIESenior II M - 30 DNF01:33:27 DNF05:58:42 DNF08:56:37 DNF
101NIEMAS Mariusz 2170BŁAŻEJOWICEWeteran I M - 50 00:01:1701:29:5406:19:5609:07:33
WERNO Bartłomiej 2062RAWICZSenior II M - 30 DNF01:34:16 DNF06:11:24 DNF09:08:44 DNF
103MOCEK Grzegorz 2152GORZÓWWeteran I M - 50 00:01:1701:36:1406:17:2509:08:49
104NOWAK Jarosław 2199ŁOMNICAWeteran I M - 50 00:01:1601:39:5706:26:0809:10:43
105CHUDA Aneta 2018WROCLAWMasters K - 4000:00:4701:36:0106:14:0009:11:51
ZADROŻNY Piotr 2201BIEGIEM DO 100TKIHALINÓWSenior II M - 30 DNF01:27:04 DNF06:12:35 DNF09:12:40 DNF
Przekroczony limit czasu: 26:00:00
107JAWORSKI Bartłomiej 2136WINS WHO DARES,MIKOŁÓWWeteran I M - 50 00:00:1701:23:1806:19:1709:17:52
108ŻABIEREK Tomasz 2092GORZÓW WLKP.Masters M - 40 00:00:3501:23:5405:55:5209:18:14
WAWRESZUK Wiktor 2180BRACTWO BIEGOWE BGKBIAŁYSTOKWeteran I M - 50 DNF01:43:09 DNF06:32:59 DNF09:19:16 DNF
110KAPICA Anna 2190RESOVIA RZESZÓWRUDNA WIELKAMasters K - 4000:00:1701:28:2706:22:5309:20:18
LUTOWSKI Wojciech 2102BYDGOSZCZSenior II M - 30 DNF01:37:10 DNF06:29:33 DNF09:21:54 DNF
112BALCERZAK Robert 2050KLUB BIEGACZA WARTAPAJĘCZNOMasters M - 40 00:00:2601:24:5506:18:3409:22:25
113MALINOWSKI Grzegorz 2005ZIELONA GÓRAMasters M - 40 00:00:3201:29:4006:22:2609:22:59
114SUDUŁ Jarosław 2116WIERZBICKI RUNNING PROJECTGORZÓW WIELKOPOLSKIWeteran I M - 50 00:00:2201:35:5606:35:0809:25:13
115MAŁYSZA Sławomir 2134KRAKÓWWeteran I M - 50 00:01:4101:46:4306:36:0309:26:02
116CZYŻ Łukasz 2010ESTEAMSOSNOWIECMasters M - 40 00:01:2901:39:4706:34:5109:27:30
117RADZIWOŃ Krzysztof 2065GRUPA NIENACHALNIE HEROICZNAPOLKOWICEMasters M - 40 00:00:5601:33:5406:17:4109:27:45
118GAŁKA Jacek 2044VEGE RUNNERSŻMIGRÓDMasters M - 40 00:00:3701:34:3806:24:5509:29:57
119SZCZERBAL Agnieszka 2075TKKF MPK POZNAŃPOZNAŃMasters K - 4000:00:4801:33:4906:27:5309:29:58
ZGOŁA Przemysław 2074TARNOWO PODGÓRNE BIEGATARNOWO PODGÓRNEWeteran I M - 50 DNF01:33:52 DNF06:27:53 DNF09:29:59 DNF
121KOZIOŁ Ewa 2166KB-SOBÓTKAGÓRZYCEMasters K - 4000:00:4001:35:1906:26:5109:30:44
122WIŚNIEWSKA Agnieszka 2132BIAŁOBRZEGIMasters K - 4000:00:2401:33:5006:35:0209:30:45
123WYSOCZAŃSKI Adrian 2099PIETRZYKOWICEPIETRZYKOWICEMasters M - 40 00:00:4201:35:3406:27:1709:30:49
124BUDNY Aleksandra 2122KRAŚNIK BIEGA / NO PAIN NO GAINHALINÓWMasters K - 4000:00:2301:33:5406:35:2609:31:07
125KOPACZYŃSKA Beata 2175A.S.D. GRUPPO PODISTICO SAN PIO XZIELONA GÓRAWeteran K - 5000:01:3901:42:3706:36:2309:31:18
126ŁUGOWSKI Marek 2193UTM170SZCZECINMasters M - 40 00:01:4101:42:3906:36:2409:31:18
127LOMAGISTRO Pietro 2194A.S.D. GRUPPO PODISTICO SAN PIO XCURTATONEMasters M - 40 00:01:3901:42:4006:36:2509:31:26
128LIC Janusz 2135ZABRZEWeteran I M - 50 00:01:2101:36:2106:28:3009:32:11
129SZCZUKA Leszek 2089CROSSELITELEWICEWeteran I M - 50 00:01:4601:35:2906:18:5209:37:50
CHOŁUJ Jarek 2008FOR-REST-RUN KOSZALINKOSZALINMasters M - 40 DNF01:38:23 DNF06:49:10 DNF09:39:13 DNF
131ZAWADZKI Tomasz 2123ALEKSANDRIAMasters M - 40 00:01:0301:41:2506:49:0009:41:42
BŁASZKOWSKI Daniel 2032MAJ.R RAWICZRAWICZMasters M - 40 DNF01:32:15 DNF06:35:28 DNF09:45:28 DNF
133ZYGNER Sławomir 2028LEŚNE DZIKI PGBRYDZYNAWeteran I M - 50 00:01:0001:32:1606:35:2809:45:31
BABIRECKI Krzysztof 2129FU FU FU TEAMGŁOGÓWMasters M - 40 DNF01:21:53 DNF06:42:55 DNF09:46:21 DNF
135DEKIERT Agnieszka 2144LUBINMasters K - 4000:00:4901:35:4006:35:3609:48:35
MRUGALSKA Magdalena 2141JW 1223KOSZALINSenior II K - 30DNF01:31:15 DNF06:22:59 DNF09:50:32 DNF
KARBOWSKI Jarosław 2029K.S .LENIWIECSYCÓWMasters M - 40 DNF01:33:56 DNF06:32:39 DNF09:51:42 DNF
HAMPEL Hubert 2078BIEGOSTACJAULTRATEAMZIELONA GÓRASenior I M - 20 DNF01:37:42 DNF06:47:18 DNF09:51:57 DNF
139ZIOBROWSKI Mateusz 2041BIEGOSTACJAULTRATEAMZIELONA GÓRASenior II M - 30 00:00:2501:37:4706:47:1909:52:01
140RABSCH Patrycja 2026POZNAŃSenior II K - 3000:00:3001:43:1706:47:3909:52:30
141WALKOWIAK Joanna 2072MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃSenior II K - 3000:01:0101:38:2206:52:2109:54:35
142SILSKA Sylwia 2109ATRAKCYJNE TOWARZYSTWOPOTASZEWeteran K - 5000:00:4701:36:4106:50:3309:55:26
143RYBCZYŃSKI Przemek 2111KRAKÓWWeteran I M - 50 00:08:0501:41:1106:45:5709:56:47
144ZYZAŃSKI Andrzej 2110ANATOMIA BIEGANIAWROCŁAWMasters M - 40 00:00:5701:39:2506:53:1709:58:07
BUTKIEWICZ Lukasz 2055IRRACJONALNIE MASZERUJĄCYWISZNIA MAŁASenior II M - 30 DNF01:35:51 DNF06:47:42 DNF10:00:00 DNF
146OLESIŃSKI Piotr 2048DRUŻYNA ORZECHA ŻYRARDÓWSOCHACZEWMasters M - 40 00:01:4101:34:2006:50:0910:03:08
MUCHA Michał 2219NOCNY POYEB TEAMSZCZECINMasters M - 40 DNF01:21:16 DNF06:44:16 DNF10:04:33 DNF
148GŁADYSZ Robert 2140SCE24.PLBIELAWAMasters M - 40 00:00:0301:49:1506:53:5110:05:00
149PTASZYŃSKA Eliza 2086POZNAŃ (POZNAŃ-STARE MIASTO)Masters K - 4000:01:0201:45:2607:10:5610:06:29
150JANIK Przemysław 2223KLUCZBORKSenior II M - 30 00:01:2501:43:1807:00:0310:06:54
RUDY Iwona 2093WARSZAWASenior II K - 30DNF01:33:50 DNF06:51:06 DNF10:07:48 DNF
152BATOR Monika 2094WARSZAWAMasters K - 4000:00:1901:33:5006:51:0610:07:49
GAWRON Bartłomiej 2058POLSKA NOWA WIEŚMasters M - 40 DNF01:41:17 DNF06:50:56 DNF10:09:13 DNF
154PIOTROWSKI Michał 2022#ŻEBERKATEAMWROCŁAWMasters M - 40 00:01:2401:47:5507:04:4610:11:30
155PÓŁGRABIA Dawid 2031#ŻEBERKATEAMWROCŁAWMasters M - 40 00:01:2401:47:5707:04:4710:11:35
KRYSIAK Tomasz 2076ULTRA RUNNER SZCZECIN- THOM@S FOTOSZCZECINSenior II M - 30 DNF01:38:34 DNF06:58:00 DNF10:11:38 DNF
157KUPIEC Maciej 2012#ŻEBERKATEAMIWINYMasters M - 40 00:01:2601:47:5407:04:4710:11:42
SADOWSKI Piotr 2160SADOSZCZAKIOSTRÓDASenior II M - 30 DNF01:34:36 DNF07:03:22 DNF10:11:43 DNF
WITEK Eryk 2218QC SPARTY MONIA GYM QŹNIA TALENTÓW ADAMASZCZECINMasters M - 40 DNF01:22:47 DNF06:44:19 DNF10:12:27 DNF
ADAMCZYK Marcin 2096GOŁUSKIMasters M - 40 DNF01:34:28 DNF06:58:19 DNF10:12:42 DNF
161SIŃCZUK Patrycja 2205MIRAZ RACE TEAMTCZEWMasters K - 4000:00:0401:31:5706:49:1710:13:11
162PAWLAK Paweł 2124WYGRAŁEM WYŚCIG Z ŻÓŁWIEMOLSZTYNWeteran I M - 50 00:00:2901:45:5007:23:0210:13:58
163GÓRCZYŃSKI Rafał 2043NOWY TOMYŚLMasters M - 40 00:01:0401:37:2106:50:4610:17:22
164CZUBA Robert 2088ORANGE POLSKAPUSZCZYKOWOWeteran I M - 50 00:00:5901:40:3506:58:2510:18:10
KRZEMIŃSKA Aleksandra 2196POLDEK TEAMOPOLEMasters K - 40DNF01:41:43 DNF06:49:57 DNF10:20:33 DNF
KRZEMIŃSKI Jacek 2181POLDEK TEAMOPOLEMasters M - 40 DNF01:41:51 DNF06:49:56 DNF10:20:35 DNF
167MARCHWICKI Arkadiusz 2179FEHLAU RUN TEAMPOZNAŃMasters M - 40 00:01:2201:44:2207:06:2810:25:21
168KEPKE Michał 2213LUBAŃMasters M - 40 00:01:4101:42:4407:11:2210:25:29
WIĘCZKOWSKI Wojciech 2027WARSZAWAMasters M - 40 DNF01:36:58 DNF07:09:03 DNF10:46:02 DNF
NORKOWSKA Aleksandra 2173ORANGE POLSKAWARSZAWAMasters K - 40DNF01:42:31 DNF07:18:54 DNF10:51:28 DNF
ARMATYS Grzegorz 2176ORANGE POLSKADĄBROWA GÓRNICZAWeteran I M - 50 DNF01:42:21 DNF07:18:53 DNF10:51:30 DNF
KALBARCZYK Beata 2172ORANGE POLSKAOTWOCKWeteran K - 50DNF01:42:31 DNF07:19:21 DNF10:51:40 DNF
SKARŻYŃSKI Wojciech 2081SIECHNICEMasters M - 40 DNF01:51:30 DNF07:23:31 DNF10:57:27 DNF
RYCHŁOWSKA Magdalena 2007PIŁAMasters K - 40DNF01:45:34 DNF07:18:42 DNF10:57:40 DNF
ZUGAJ Bartosz 2197KATOWICESenior II M - 30 DNF01:42:32 DNF07:20:41 DNF11:01:34 DNF
CYGAN Anna 2195ANIA I BLACK HAT ULTRAWARSZAWAWeteran K - 50DNF01:42:27 DNF07:20:42 DNF11:09:30 DNF
ZIĘTEK Krzysztof 2139ADIDAS RUNNERS WARSAWOSTRÓW WIELKOPOLSKIMasters M - 40 DNF01:45:57 DNF07:41:48 DNF11:49:46 DNF
KOZIEŁ Tomasz 2013#WAWRZYNTEAMKUDOWA-ZDRÓJMasters M - 40 DNF01:04:40 DNF DNF DNF
DWORNIK Maciek 2020WARCZĄCE SZPRYCHYKRAKÓWMasters M - 40 DNF01:07:53 DNF DNF DNF
ŁABĘDZKI Mariusz 2023ŻAROWOMasters M - 40 DNF01:39:34 DNF DNF DNF
REKIEĆ-KROGULECKA Kaja 2033ZABRZESenior I K - 20DNF01:21:47 DNF DNF DNF
RECLIK Piotr 2042ULTRAWARIACIRYBNIKSenior I M - 20 DNF01:21:38 DNF DNF DNF
HAMOT Artur 2056BIEGOWA KUŹNIASARNÓWSenior II M - 30 DNF01:53:00 DNF DNF DNF
WOSZCZAK Jolanta 2204STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANITSTRZELINWeteran K - 50DNF01:39:27 DNF07:28:16 DNF DNF
KORNAGA Michał 2106GÓRY LASYZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior I M - 20 DNF01:51:50 DNF07:22:42 DNF DNF
WOSZCZAK Zbigniew 2203STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANITSTRZELINWeteran I M - 50 DNF01:39:24 DNF07:28:14 DNF DNF
WODZIŃSKA Danuta 2052BIEG OPOLSKI TEAMKRAPKOWICEMasters K - 40DNF01:42:27 DNF DNF DNF
STRZYŻEWSKI Paweł 2206SZCZYT ZA SZCZYTEMWARSZAWAMasters M - 40 DNF01:33:54 DNF06:52:20 DNF DNF
SZARAPANOWSKI Damian 2156ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZANOWA WIOSKAMasters M - 40 DNF01:22:22 DNF DNF DNF
LANGE Szymon 2217WSK-SZYMONIXŚREMMasters M - 40 DNF01:21:22 DNF DNF DNF
BONDARCZUK Sylwia 2063ULTRA BESKID SPORTBIELSKO-BIAŁAMasters K - 40DNF01:39:56 DNF DNF DNF
WRONKA Tymoteusz 2104IRRACJONALNIE MASZERUJĄCYWARSZAWAMasters M - 40 DNF01:37:07 DNF DNF DNF
NOWOSŁAWSKI Krzysztof 2103IRRACJONALNIE MASZERUJĄCYWROCŁAWMasters M - 40 DNF01:32:06 DNF06:58:13 DNF DNF
DRZASZCZ Marek 2182CROSSELITETCZEWMasters M - 40 DNF01:34:04 DNF DNF DNF
STOLPE Maciej 2036TKKF MPK POZNAŃPOZNAŃWeteran I M - 50 DNF01:40:33 DNF DNF DNF
SPECHT Mikołaj 2209WARSZAWAMasters M - 40 DNF01:31:50 DNF DNF DNF
PAROL Paweł 2097SZYMANKOWSZCZYZNASZYMANKOWSZCZYZNAMasters M - 40 DNF01:26:08 DNF06:17:43 DNF DNF
MOŃ Sebastian 2198CARBON SILESIA SPORTDĄBROWA GÓRNICZASenior II M - 30 DNF01:23:59 DNF DNF DNF
DĘBEK Piotr 2121ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAŚWIDNICAMasters M - 40 DNF01:51:01 DNF07:41:13 DNF DNF
SILSKI Marek 2108ATRAKCYJNE TOWARZYSTWOPOTASZEWeteran I M - 50 DNF01:46:10 DNF DNF DNF
RUTKOWSKI Kazimierz 2091KUSY I SPÓŁKAŚLIWNOWeteran II M - 60DNF01:41:21 DNF DNF DNF
SZCZUKA Joanna 2037WIRYSenior I K - 20DNF01:52:26 DNF DNF DNF
TOKARZ Robert 2159TARNÓWWeteran I M - 50 DNF01:27:45 DNF06:12:58 DNF DNF
MIKOŁAJCZYK-SOWA Monika 2039SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹJUSTYNÓWMasters K - 40DNF01:49:04 DNF07:19:26 DNF DNF
WOJNO Arkadiusz 2192DROGA DO ULTRAŁÓDŹSenior II M - 30 DNF01:35:47 DNF DNF DNF
WOJNO Małgorzata 2025DROGA DO ULTRAŁÓDŹSenior II K - 30DNF01:50:23 DNF07:20:54 DNF DNF
SOKOŁOWSKI Artur 2077TEAM ZABIEGANEDNIOTWOCKMasters M - 40 DNF01:50:13 DNF DNF DNF
NADOBNIK Beata 2034SPORTOWY KAŹMIERZ/TARNOWO PODGÓRNE BIEGAKAŹMIERZWeteran K - 50DNF01:51:30 DNF DNF DNF
SZWARGOT Marta 2085TARNOWO PODGÓRNE BIEGA / SPORTOWY KAŹMIERZKAŹMIERZSenior II K - 30DNF01:51:31 DNF DNF DNF
Znaleziono 209 wynik(ów)