Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2022-07-14
Miejsce : Lądek-Zdrój
Dystans : 130 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 224
Wystartowało : 209
Nie ukończyło : 75
Ukończyło : 134
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuA1
10km
A2
32km
A3
47km
A4
64km
A5
81km
A6
100km
A7
112km
Czas
netto
130km
Czas
brutto
130km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
              
1MAŁYGA Grzegorz 2120RMT TEAM PROWROCŁAWSenior II M - 30 1M 200:00:0301:00:0303:48:1305:42:5207:32:4409:35:2511:46:5013:04:2115:35:04.9515:35:08.90 7:118,3
2OLSZEWSKI Piotr 2143RUNNING TEAM NASTOPY.PLBIENIEIWICESenior II M - 30 2M 300:00:0501:07:5004:08:1306:10:4108:06:0310:06:5612:22:3913:50:3116:10:33.6516:10:39.60+00:35:307:278,0
3PIOTROWSKI Marek 2128GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 3M 400:00:0301:01:5804:04:4206:10:4508:08:0910:25:5012:45:5214:11:2516:40:51.9016:40:55.40+01:05:467:417,8
4ROSOLSKI Dawid 2073KOŚCIANSenior II M - 30 4M 700:00:4801:03:1704:07:4306:10:4608:20:0410:35:0213:04:4414:26:3017:07:59.0017:08:47.55+01:33:387:547,6
5LADENBERGER Mateusz 2019JACZKÓWSenior II M - 30 5M 1300:01:1001:23:5105:19:2307:45:4309:58:2012:10:4814:37:1815:54:0218:21:13.8018:22:24.15+02:47:158:287,1
6RUTKOWSKI Michał 2095JÓZEFÓWSenior II M - 30 6M 1500:00:1501:12:0104:41:5707:01:1309:14:5811:42:4514:23:1715:46:2918:32:56.3518:33:12.10+02:58:038:337,0
7ROZCZYPAŁA Karol 2084WARSZAWASenior II M - 30 7M 1700:00:0601:09:0804:48:1507:08:5909:27:1311:45:0014:34:2816:05:0718:51:57.9518:52:04.60+03:16:558:426,9
8SUDNIK Krzysztof 2145KNURÓWSenior II M - 30 8M 1900:00:5701:17:5904:56:4807:19:3509:41:1212:05:5614:43:4416:15:4518:58:27.0518:59:24.70+03:24:158:456,9
9KLIMA Dariusz 2137SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIESenior II M - 30 9M 2300:00:2101:03:4704:21:3906:49:3609:02:1611:41:3314:47:1516:23:1119:14:53.9019:15:15.45+03:40:068:536,8
10PAWLIK Filip 2090POZNAŃSenior II M - 30 10M 2500:01:0701:18:0805:02:0707:21:0909:47:4812:21:1215:02:0716:31:1819:17:49.3519:18:57.05+03:43:488:546,7
11STACHURA Damian 2118TEAM CEBUL&STACHULUBINSenior II M - 30 11M 3000:00:3401:11:4005:08:5407:43:5310:13:0912:45:1515:35:2717:09:3320:09:41.0020:10:15.20+04:35:069:186,4
12GONCZAR Szymon 2189RYBNIKSenior II M - 30 12M 3200:00:2801:14:4505:05:3607:31:0909:53:5812:15:5214:57:2016:52:3120:16:40.4020:17:09.25+04:42:009:216,4
13KUCIAK Bartosz 2030KROSNOSenior II M - 30 13M 3400:01:0101:20:5605:12:4207:47:0510:12:4813:01:0015:50:2717:24:3920:23:08.1020:24:09.25+04:49:009:246,4
14RATAJCZAK Krystian 2208ZABRZESenior II M - 30 14M 3500:00:5101:23:2905:30:3208:02:5610:27:0813:05:4215:50:3917:28:5020:32:48.8020:33:40.45+04:58:319:286,3
15GULCZYŃSKI Tomasz 2202ZIELONKASenior II M - 30 15M 3700:00:5301:13:0805:07:4907:36:3609:56:0713:13:3616:20:4617:49:0520:34:52.9020:35:46.40+05:00:379:296,3
16BUCZYŃSKI Radosław 2051COMPANEROS ASFALT TEAMGLIWICESenior II M - 30 16M 4400:01:2501:29:2305:46:2808:25:4711:02:2713:59:5516:53:3518:38:2921:34:57.7021:36:23.40+06:01:149:576,0
17HOLC Michał 2130BIELSKO-BIAŁASenior II M - 30 17M 4500:00:0001:24:5805:12:4207:41:5510:03:0113:10:3816:04:0918:14:4721:38:24.2521:38:24.25+06:03:159:596,0
18ROGOWSKI Krzysztof 2154KATOWICESenior II M - 30 18M 4600:00:3201:19:4905:06:1607:36:5809:41:2512:10:5315:14:0817:15:3321:41:38.1521:42:10.75+06:07:0110:006,0
19WASILEWSKI Marcin 2024ZIELONA GÓRASenior II M - 30 19M 4800:00:2501:21:0005:24:2408:07:4510:20:1013:18:3816:10:5317:51:5721:51:27.6021:51:53.55+06:16:4410:055,9
20JAKUBOWSKI Andrzej 2001ŻMIGRÓDSenior II M - 30 20M 5100:00:3201:08:3704:48:0007:16:1109:34:2512:25:2815:41:2917:56:1221:53:22.0021:53:54.55+06:18:4510:065,9
21SZRENIAWA Waldemar 2059MIRAZ RACE TEAMNIEPOŁOMICESenior II M - 30 21M 5700:00:2101:13:5804:42:4007:00:3209:20:2011:58:3015:07:1817:35:2822:23:31.3522:23:52.35+06:48:4310:205,8
22SERAFIN Robert 2157SWARZĘDZSenior II M - 30 22M 6300:01:1501:29:1806:04:1008:48:1311:34:4714:37:3317:58:5519:49:2222:57:58.9522:59:14.70+07:24:0510:355,7
23SZPECHT Piotr 2178WARSZAWASenior II M - 30 23M 6900:01:3801:28:2205:40:3608:25:0611:11:4214:11:4117:47:3319:46:5423:33:57.5523:35:36.10+08:00:2710:525,5
24GRUSZKA Janusz 2049KITA TEAMBRZEZINKISenior II M - 30 24M 7000:01:3701:12:5005:17:2307:42:4210:27:1213:47:1017:02:3719:13:0523:40:56.0023:42:33.15+08:07:2410:555,5
25SZPONDER Artur 2040KBKS RADOMSKORADOMSKOSenior II M - 30 25M 7400:00:0301:22:3406:06:3308:50:5511:26:3614:30:5217:41:2519:44:3224:09:40.5524:09:44.50+08:34:3511:095,4
26ZIOBROWSKI Mateusz 2041BIEGOSTACJAULTRATEAMZIELONA GÓRASenior II M - 30 26M 7700:00:2501:37:4706:47:1909:52:0112:47:2315:59:1819:14:3121:15:0424:25:21.6524:25:47.50+08:50:3811:165,3
27JANIK Przemysław 2223KLUCZBORKSenior II M - 30 27M 8700:01:2501:43:1807:00:0310:06:5412:46:4015:38:2318:43:2420:53:3224:57:08.7524:58:34.20+09:23:2511:305,2
28TROCHANOWSKI Krystian 2191RUSYN - LEMSOBINSenior II M - 30 28M 8900:01:2401:31:5705:48:1008:24:1411:09:2514:33:0318:09:4120:33:1925:11:47.0025:13:11.50+09:38:0211:375,2
Niesklasyfikowani
BUTKIEWICZ Lukasz 2055IRRACJONALNIE MASZERUJĄCYWISZNIA MAŁASenior II M - 30 DNF01:35:51 DNF06:47:42 DNF10:00:00 DNF12:53:33 DNF16:00:44 DNF19:47:53 DNF22:16:50 DNF DNF DNF--
WIERZOWIECKI Grzegorz 2069BERFIT ZIELONA GÓRA & STACHOWSCY.EUZIELONA GÓRASenior II M - 30 DNF01:03:07 DNF04:04:18 DNF06:08:34 DNF08:21:20 DNF10:47:20 DNF13:41:33 DNF DNF DNF DNF--
BRODA Dominik 2014WROCŁAWSenior II M - 30 DNF01:20:23 DNF05:18:06 DNF08:03:46 DNF10:45:09 DNF14:07:52 DNF DNF DNF DNF DNF--
LUTOWSKI Wojciech 2102BYDGOSZCZSenior II M - 30 DNF01:37:10 DNF06:29:33 DNF09:21:54 DNF12:03:03 DNF15:15:53 DNF DNF DNF DNF DNF--
ZADROŻNY Piotr 2201BIEGIEM DO 100TKIHALINÓWSenior II M - 30 DNF01:27:04 DNF06:12:35 DNF09:12:40 DNF12:10:05 DNF15:36:36 DNF DNF DNF DNF DNF--
WERNO Bartłomiej 2062RAWICZSenior II M - 30 DNF01:34:16 DNF06:11:24 DNF09:08:44 DNF12:06:03 DNF15:45:45 DNF DNF DNF DNF DNF--
NIEDZIÓŁKA Wojciech 2087CENTRUM SZKOLENIA POLICJI W LEGIONOWIEGRABIANÓWSenior II M - 30 DNF01:09:11 DNF04:48:16 DNF07:09:02 DNF09:49:09 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MOSIEK Andrzej 2158CHOJNOSenior II M - 30 DNF01:34:36 DNF05:39:54 DNF08:13:16 DNF10:50:26 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KRYSIAK Tomasz 2076ULTRA RUNNER SZCZECIN- THOM@S FOTOSZCZECINSenior II M - 30 DNF01:38:34 DNF06:58:00 DNF10:11:38 DNF13:07:34 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SADOWSKI Piotr 2160SADOSZCZAKIOSTRÓDASenior II M - 30 DNF01:34:36 DNF07:03:22 DNF10:11:43 DNF13:35:00 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SIEMIĄTKOWSKI Arkadiusz 2188#RÓBSWOJE CREWNOWE MIASTO LUBAWSKIESenior II M - 30 DNF01:33:27 DNF05:58:42 DNF08:56:37 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZUGAJ Bartosz 2197KATOWICESenior II M - 30 DNF01:42:32 DNF07:20:41 DNF11:01:34 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MOŃ Sebastian 2198CARBON SILESIA SPORTDĄBROWA GÓRNICZASenior II M - 30 DNF01:23:59 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WOJNO Arkadiusz 2192DROGA DO ULTRAŁÓDŹSenior II M - 30 DNF01:35:47 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
HAMOT Artur 2056BIEGOWA KUŹNIASARNÓWSenior II M - 30 DNF01:53:00 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 43 wynik(ów)