BIEG SUPER TRIAL - 130 KM - KLASYFIKACJA WSPÓLNA Z DNF NA 240 KM
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Organizator : Fundacja MARATONY
Data : 2022-07-14
Miejsce : Lądek-Zdrój
Dystans : 130 km
Zgłoszonych : 371
Wystartowało : 356
Nie ukończyło : 75
Ukończyło : 281
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MA1
10km
A2
32km
A3
47km
A4
64km
A5
81km
A7
112km
Czas
netto
130km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1PAWŁOWSKI Marcin 2169WILKÓW OSIEDLEMasters M - 40 1M 101:04:2704:02:4106:00:0207:44:0909:36:1812:46:3514:52:30.05 6:518,7
2MAŁYGA Grzegorz 2120RMT TEAM PROWROCŁAWSenior II M - 30 1M 201:00:0303:48:1305:42:5207:32:4409:35:2513:04:2115:35:04.95+00:42:347:118,3
3OLSZEWSKI Piotr 2143RUNNING TEAM NASTOPY.PLBIENIEIWICESenior II M - 30 2M 301:07:5004:08:1306:10:4108:06:0310:06:5613:50:3116:10:33.65+01:18:037:278,0
4PIOTROWSKI Marek 2128GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 3M 401:01:5804:04:4206:10:4508:08:0910:25:5014:11:2516:40:51.90+01:48:217:417,8
5MATYSIAK Bartłomiej 2133WILD ULTRA WARRIORSCZACHÓWEKMasters M - 40 2M 501:06:3704:25:2106:34:4508:30:2310:39:5214:16:2716:48:01.75+01:55:317:457,7
6KOCIOŁOWICZ Piotr 1092BIEGAM W GÓRACH BARDZKICHJANOWIECMasters M - 40 3M 601:01:0804:06:5706:12:2208:20:5010:35:4814:16:3316:48:07.00+01:55:367:457,7
7WINIARSKA Katarzyna 2101PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA/HERCOG RUNNING TEAMPRZEMYŚLMasters K - 401K 101:03:3903:59:3006:08:1408:09:3310:12:4114:10:5516:49:43.55+01:57:137:467,7
8KOMZA Radosław 2142WROCŁAWMasters M - 40 4M 701:01:2704:13:2206:32:5108:34:0310:41:1614:29:2116:52:38.45+02:00:087:477,7
9ROSOLSKI Dawid 2073KOŚCIANSenior II M - 30 4M 801:03:1704:07:4306:10:4608:20:0410:35:0214:26:3017:07:59.00+02:15:287:547,6
10RINK Jan 2153BOLKÓWMasters M - 40 5M 901:10:3404:36:3206:54:2009:10:4511:15:1615:02:4317:09:01.65+02:16:317:547,6
11MARZEC Grzegorz 1183GMINA STRZELCE OPOLSKIESZCZEPANEKMasters M - 40 6M 1001:07:1304:35:3706:43:0608:42:2810:56:3214:55:4917:14:44.60+02:22:147:577,5
12BARTOSZEWSKI Grzegorz 1094TEAM RÓŻOWEJ PELERYNKIDŁUGOŁĘKAMasters M - 40 7M 1101:10:2504:33:4206:50:1408:52:2111:07:4215:17:4517:44:28.65+02:51:588:117,3
13LACHOR Krzysztof 1301NASTOPY.PL RUNNING TEAMKŁODNESenior I M - 20 1M 1201:10:3004:46:4006:57:4109:21:1611:31:2815:30:2917:53:52.25+03:01:228:157,3
14KUPIŃSKI Cezary 2146MOCNA GRUPA CEZARAWROCŁAWWeteran I M - 50 1M 1301:11:1704:36:0606:50:4309:01:1711:15:5115:19:0717:53:59.80+03:01:298:157,3
15STĘPNIK Paweł 2046KIELCEMasters M - 40 8M 1401:12:0204:41:5607:01:1609:17:3611:51:0515:46:2818:08:48.45+03:16:188:227,2
16BODANKA Piotr 2214APAMA ACOUSTIC PROJECTNIEZNANICEMasters M - 40 9M 1501:11:5304:44:1507:07:1209:13:0312:08:1515:51:4718:09:55.35+03:17:258:237,2
17ZAJĄC Leszek 2187LESZ NO LIMITS RUNNERS /L.O.T.A.ZWŁOSZAKOWICEMasters M - 40 10M 1601:12:1404:51:1307:07:4109:22:0811:42:3115:42:1718:14:45.20+03:22:158:257,1
18LADENBERGER Mateusz 2019JACZKÓWSenior II M - 30 5M 1701:23:5105:19:2307:45:4309:58:2012:10:4815:54:0218:21:13.80+03:28:438:287,1
19TATARA Mateusz 1207RUN-GKRAKÓWMasters M - 40 11M 1801:06:3904:35:2007:05:0509:16:5911:48:4715:47:2318:22:02.60+03:29:328:287,1
20WIECZOREK Tomasz 1237PIERUNSKIE CANGÓRYROGÓWSenior II M - 30 6M 1901:17:0304:48:0707:03:5409:17:1911:41:4215:48:5718:26:41.65+03:34:118:307,0
21MYŚLIWIEC Robert 2082DZIKI & WOLNYRZESZÓWMasters M - 40 12M 2001:16:4204:51:0507:09:0009:34:0411:45:4315:48:4318:28:15.10+03:35:458:317,0
22RUTKOWSKI Michał 2095JÓZEFÓWSenior II M - 30 7M 2101:12:0104:41:5707:01:1309:14:5811:42:4515:46:2918:32:56.35+03:40:268:337,0
23GUZERA Justyna 2131MATNER RUNNING TEAMWROCŁAWSenior II K - 301K 201:12:2604:51:1507:14:4609:26:3011:42:3516:04:1618:44:06.85+03:51:368:386,9
24KRYGIER Tomasz 2167EUROCASHŻNINSenior I M - 20 2M 2201:12:2704:51:1507:14:4709:26:3011:42:3716:04:1618:44:08.10+03:51:388:386,9
25ROZCZYPAŁA Karol 2084WARSZAWASenior II M - 30 8M 2301:09:0804:48:1507:08:5909:27:1311:45:0016:05:0718:51:57.95+03:59:278:426,9
26JANKOWSKI Marcin 2127FU FU FU TEAMGŁOGÓWMasters M - 40 13M 2401:17:2005:10:1107:43:5710:00:0012:34:2816:40:5218:56:36.25+04:04:068:446,9
27SUDNIK Krzysztof 2145KNURÓWSenior II M - 30 9M 2501:17:5904:56:4807:19:3509:41:1212:05:5616:15:4518:58:27.05+04:05:578:456,9
28ZIĘTAK Andrzej 1161TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBRZOZAMasters M - 40 14M 2601:16:3204:57:3707:16:4109:36:1412:14:3116:10:3118:59:02.95+04:06:328:456,8
29NESTOROWICZ Marek 2113KB JURUND SZCZYTNO / GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAMKĘTRZYNWeteran I M - 50 2M 2701:12:0805:21:1007:49:3310:06:5812:19:1516:26:1319:00:35.20+04:08:058:466,8
30KARAMON Marcin 2200OPOLEMasters M - 40 15M 2801:23:0705:05:3007:30:3109:48:5812:21:3216:31:5819:06:33.20+04:14:038:496,8
31SUCH Arkadiusz 1246RZESZÓWMasters M - 40 16M 2901:25:1505:20:0807:42:0609:55:5612:09:5216:25:4219:09:06.55+04:16:368:506,8
32KLUSEK Mateusz 1035SKLEP BIEGACZA KRAKÓWKRAKÓWSenior II M - 30 10M 3001:20:2705:09:3207:37:5309:48:0112:13:5216:22:5119:10:16.95+04:17:468:506,8
33BOTKIEWICZ Jarosław 1024STKOWCZYKI / WKURW_TEAMPIASECZNA GÓRKAMasters M - 40 17M 3101:07:3204:44:1006:57:3909:17:4511:51:1416:26:5419:14:01.45+04:21:318:526,8
34WARDZYŃSKI Łukasz 2221WARSZAWAMasters M - 40 18M 3201:18:4004:54:3807:19:5209:49:1612:18:1316:32:3819:14:33.50+04:22:038:526,8
35KLIMA Dariusz 2137SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIESenior II M - 30 11M 3301:03:4704:21:3906:49:3609:02:1611:41:3316:23:1119:14:53.90+04:22:238:536,8
36PAWLIK Filip 2090POZNAŃSenior II M - 30 12M 3401:18:0805:02:0707:21:0909:47:4812:21:1216:31:1819:17:49.35+04:25:198:546,7
37SZAFRANIEC Tomasz 2061MIĘDZYRZECKIE GAZELEMIĘDZYRZECZMasters M - 40 19M 3501:20:4105:17:2307:42:2210:02:2612:21:3916:31:4519:18:15.20+04:25:458:546,7
38KUBLIK Łukasz 2114WROCŁAWSenior I M - 20 3M 3601:18:2005:06:2307:30:5609:41:3812:18:3516:26:2419:18:17.05+04:25:478:546,7
39TYLEK Rafał 1223KRAKÓWWeteran I M - 50 3M 3701:46:4706:09:4208:38:3110:49:0113:18:2917:01:5119:31:10.30+04:38:409:006,7
40KOSIOREK Adam 2126BSAC MOKOBODYMOKOBODYWeteran I M - 50 4M 3801:35:2605:48:2308:22:2310:44:3813:11:2017:08:4519:34:15.70+04:41:459:016,6
41BUCHOWICZ Krzysztof 1359WIELOGLOWYMasters M - 40 20M 3901:26:0205:13:0807:43:0809:59:2612:23:3916:52:1519:41:47.80+04:49:179:056,6
42KYCIA Piotr 1334RAWICZWeteran I M - 50 5M 4001:29:4105:20:2707:44:3610:09:0512:41:2716:42:5719:45:52.20+04:53:229:076,6
43GRYNAGIEL Przemysław 2151OSIEK NAD WISŁĄMasters M - 40 21M 4101:13:5004:41:4807:07:5409:22:1011:48:3616:44:0119:46:30.80+04:54:009:076,6
44PLOCH Jakub 1333BIELSKO-BIAŁASenior II M - 30 13M 4201:12:2104:57:0407:31:5709:41:3712:08:1516:27:5519:48:19.00+04:55:489:086,6
45SKORCZYK Adrian 2183SPEED FEET '16KOŚCIANMasters M - 40 22M 4301:21:0105:20:1207:46:1210:05:0512:38:2616:57:1119:54:48.50+05:02:189:116,5
46ŚLIŻ Sylwia 2053SIECHNICESenior II K - 302K 301:20:3904:57:5507:20:3909:55:0012:52:5816:58:5320:01:59.00+05:09:289:146,5
47STACHURA Damian 2118TEAM CEBUL&STACHULUBINSenior II M - 30 14M 4401:11:4005:08:5407:43:5310:13:0912:45:1517:09:3320:09:41.00+05:17:109:186,4
48CEBULA Grzegorz 2117TEAM CEBUL&STACHUIWINYWeteran I M - 50 6M 4501:11:4005:08:5707:43:5310:13:0912:45:3717:09:2520:09:42.75+05:17:129:186,4
49GONCZAR Szymon 2189RYBNIKSenior II M - 30 15M 4601:14:4505:05:3607:31:0909:53:5812:15:5216:52:3120:16:40.40+05:24:109:216,4
50KRUPA Marcin 1045AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDAMasters M - 40 23M 4701:05:0804:50:0807:06:0109:22:2811:59:2116:52:4820:16:57.10+05:24:279:216,4
51GÓRSKA Agnieszka 1067ŻARY RUNNERS TEAMŻARYMasters K - 402K 401:25:4105:15:5807:43:2109:56:3813:07:3117:48:2220:16:58.35+05:24:289:216,4
52JANKOWSKI Sebastian 1341COKE RUNNERSRADZYMINSenior II M - 30 16M 4801:22:4805:24:4007:55:5610:31:2213:31:5017:48:4520:17:21.10+05:24:519:216,4
53KUCIAK Bartosz 2030KROSNOSenior II M - 30 17M 4901:20:5605:12:4207:47:0510:12:4813:01:0017:24:3920:23:08.10+05:30:389:246,4
54ZAJĄC Sebastian 2155BIEGOWA ŚWIDNICAŚWIDNICAMasters M - 40 24M 5001:09:4004:51:0507:22:4309:49:3312:32:3017:05:0220:23:24.55+05:30:549:246,4
55FERSZT Piotr 1283ULTRA WAY TEAMOLSZTYNMasters M - 40 25M 5101:13:0705:08:2307:49:5410:20:5313:04:1017:42:5120:29:55.10+05:37:259:276,3
56RATAJCZAK Krystian 2208ZABRZESenior II M - 30 18M 5201:23:2905:30:3208:02:5610:27:0813:05:4217:28:5020:32:48.80+05:40:189:286,3
57KOWALSKI Łukasz 2045PHILLIPS MEDISIZEGIERAŁTOWICEMasters M - 40 26M 5301:24:1005:10:2307:37:2209:58:1212:32:0717:08:2820:33:13.50+05:40:439:296,3
58GULCZYŃSKI Tomasz 2202ZIELONKASenior II M - 30 19M 5401:13:0805:07:4907:36:3609:56:0713:13:3617:49:0520:34:52.90+05:42:229:296,3
59DWORNICKI Kamil 1337WROCŁAWSenior II M - 30 20M 5501:20:3304:49:2907:14:5409:34:5012:37:2517:28:3620:37:18.25+05:44:489:316,3
60WIĄCEK Łukasz 1080IRS KRAKÓWZIELONKIMasters M - 40 27M 5601:24:0705:16:1407:43:3910:25:5013:15:3317:31:4320:39:50.65+05:47:209:326,3
61ZIELIŃSKI Przemysław 1279RADOMSKOMasters M - 40 28M 5701:22:3505:19:3407:46:4010:08:1512:56:4417:30:1520:45:56.50+05:53:269:356,3
62WOS Rafal 1041STAJNIAK TEAMGEITHUSMasters M - 40 29M 5801:21:3405:06:1907:30:0810:05:1912:57:1917:37:3320:46:17.00+05:53:469:356,3
63SZYMAŁA Marcin 1195KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWAKLUCZBORKWeteran I M - 50 7M 5901:21:4705:13:2007:47:0810:21:5213:01:1017:42:0220:47:42.15+05:55:129:356,3
64KUJAWA Krzysztof 2002BUNDORANMasters M - 40 30M 6001:17:2705:13:1807:41:2710:08:3413:07:5617:37:5320:55:53.85+06:03:239:396,2
65GAIK Andrzej 2222PODGÓRZ TORUŃTORUŃWeteran I M - 50 8M 6101:20:3605:30:1408:12:1510:42:4613:27:1618:06:4921:02:04.65+06:09:349:426,2
66SAMORAŃSKI Krzysztof 1196ULTRA-SZCZĘŚCIEWYMYSŁÓWMasters M - 40 31M 6201:20:2205:15:4707:45:3610:20:3913:13:1917:49:5821:05:09.10+06:12:399:436,2
67BŁĘDOWSKI Mariusz 1192COYOTE TEAMWŁOCŁAWEKMasters M - 40 32M 6301:17:4905:23:4808:03:5410:34:3313:19:0917:54:0121:05:10.10+06:12:409:436,2
68GAJ Grzegorz 1339BORKI TEAMBIAŁOBRZEGIMasters M - 40 33M 6401:25:2505:25:2808:07:1410:28:4213:16:0717:53:5221:05:21.95+06:12:519:446,2
69LOREK Adam 2038#BIEGAJLESZNOLESZNOMasters M - 40 34M 6501:17:4305:02:0407:31:3509:55:4512:37:3417:12:0521:10:06.60+06:17:369:466,1
70FOJT Krzysztof 2207APR69ŁAZISKA GÓRNEMasters M - 40 35M 6601:17:1005:22:1608:27:0710:41:3813:52:0818:14:5021:16:08.20+06:23:389:486,1
71SZUKAŁA Damian 1141ULTRA BEER RUNNERSBIENIÓWSenior II M - 30 21M 6701:35:5406:06:0308:33:2011:10:2913:41:2218:16:2721:16:09.30+06:23:399:486,1
72CHACIŃSKI Mikołaj 1288PROAUTOMATIONWARSZAWAMasters M - 40 36M 6801:24:3705:26:5608:02:4010:29:3813:14:0217:57:0921:17:35.15+06:25:059:496,1
73SADOWSKA Jagoda 2011#YOLOTEAMKRKKRAKÓWSenior II K - 303K 501:36:3005:51:0808:20:5910:51:5813:31:3018:02:5921:22:01.35+06:29:319:516,1
74SMYK Mariusz 2220LUBLINMasters M - 40 37M 6901:26:3005:17:5507:46:4710:08:0812:53:1317:44:0321:22:24.35+06:29:549:516,1
75KOWALCZYK Marek 2161ZLOTY-STOKMasters M - 40 38M 7001:10:2904:45:1407:16:1309:46:4712:39:4517:49:4321:27:06.90+06:34:369:546,1
76KUC Wojciech 1211KŁOBUCKSenior II M - 30 22M 7101:34:4205:36:5908:12:0010:38:4313:13:2118:02:2921:32:16.70+06:39:469:566,0
77GARBOWSKA Monika 2107COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEMasters K - 403K 601:29:3505:49:5008:28:3811:02:2713:59:4518:39:3721:34:57.60+06:42:279:576,0
78BUCZYŃSKI Radosław 2051COMPANEROS ASFALT TEAMGLIWICESenior II M - 30 23M 7201:29:2305:46:2808:25:4711:02:2713:59:5518:38:2921:34:57.70+06:42:279:576,0
79HOLC Michał 2130BIELSKO-BIAŁASenior II M - 30 24M 7301:24:5805:12:4207:41:5510:03:0113:10:3818:14:4721:38:24.25+06:45:549:596,0
80MAZUREK Roman 1265SPARTANIE DZIECIOMMUROWMasters M - 40 39M 7401:20:5305:31:3708:12:5010:51:5213:40:1218:44:4421:41:17.80+06:48:4710:006,0
81ROGOWSKI Krzysztof 2154KATOWICESenior II M - 30 25M 7501:19:4905:06:1607:36:5809:41:2512:10:5317:15:3321:41:38.15+06:49:0810:006,0
82KIEZIK Anna 2071PSZCZÓŁKOWSKI TEAMOLSZTYNMasters K - 404K 701:20:2905:33:2608:21:4610:45:4513:37:5718:22:2121:44:48.75+06:52:1810:026,0
83BULIKOWSKI Tomasz 2017SZCZECINMasters M - 40 40M 7601:24:4405:31:3908:22:3010:52:1313:39:0718:25:1621:45:33.70+06:53:0310:026,0
84MALISZEWSKA Malwina 1278ULTRA WAY TEAMGDYNIAMasters K - 405K 801:21:4305:41:1108:21:5310:45:5413:38:0518:22:2921:46:52.60+06:54:2210:036,0
85PLEWA Sylwia 2163RKS PIŁA PODLASIEPIŁAWeteran K - 501K 901:26:5905:41:1508:13:0410:51:0313:39:1318:40:5021:50:44.40+06:58:1410:046,0
86LISIECKI Tomasz 1343TRZYNASTKA PLUSLUBOŃMasters M - 40 41M 7701:20:5006:51:1809:04:3711:21:3214:12:3218:31:4321:51:00.35+06:58:3010:055,9
87KURCZYK Tomasz 2112KOŚMIDRYMasters M - 40 42M 7801:20:5705:11:4407:53:1710:25:4313:25:0518:35:5121:51:25.95+06:58:5510:055,9
88WASILEWSKI Marcin 2024ZIELONA GÓRASenior II M - 30 26M 7901:21:0005:24:2408:07:4510:20:1013:18:3817:51:5721:51:27.60+06:58:5710:055,9
89CIURASZKIEWICZ Andrzej 2057WROCŁAWMasters M - 40 43M 8001:21:0005:12:0607:53:4910:26:1413:25:3018:36:2021:51:55.40+06:59:2510:055,9
90JAKUBOWSKI Andrzej 2001ŻMIGRÓDSenior II M - 30 27M 8101:08:3704:48:0007:16:1109:34:2512:25:2817:56:1221:53:22.00+07:00:5110:065,9
91WOJCIECHOWSKI Krzysztof 1118RADLINIOKI W BIEGURADLINMasters M - 40 44M 8201:18:4405:36:4511:04:0313:56:4218:36:3521:54:27.95+07:01:5710:065,9
92SEKMAN Tomasz 2083KRAKÓWMasters M - 40 45M 8301:17:0405:08:5507:47:0810:14:3313:03:2418:15:1821:55:57.85+07:03:2710:075,9
93WALCZAK Dariusz 2098OLKUSZBIEGABOLESŁAWWeteran I M - 50 9M 8401:23:5205:37:3108:25:5411:01:0713:39:0418:31:5422:06:04.30+07:13:3410:125,9
94PARSZEWSKA Aleksandra 2035RESHAPE RUNNERSBYTOMSenior II K - 304K 1001:26:3705:24:1308:06:4210:41:4313:23:3318:37:1022:06:15.75+07:13:4510:125,9
95FALDZINSKI Bartosz 2164POLACY BIEGAJĄ W NLNYSAMasters M - 40 46M 8501:23:2605:32:3208:14:0810:52:0913:48:0018:49:2322:11:02.60+07:18:3210:145,9
96BRODA Wojciech 2068HUTASY RUNNERS TEAMKRAKÓWWeteran I M - 50 10M 8601:18:3605:34:2008:26:4711:05:5613:57:0718:43:4322:12:35.30+07:20:0510:155,9
97RADZIWOŃ Anna 2064GRUPA NIENACHALNIE HEROICZNAPOLKOWICEMasters K - 406K 1101:32:0005:45:3408:32:0211:12:1114:00:4519:04:2222:14:14.90+07:21:4410:155,8
98ZAMBRZYCKI Maciej 2105RESHAPE RUNNERSGLIWICEMasters M - 40 47M 8701:23:4705:23:4008:07:1710:45:3313:59:5218:56:4322:20:22.95+07:27:5210:185,8
99SALWA Krzysztof 1088SALCLAN-TEAMKIELCEMasters M - 40 48M 8801:24:1105:27:3908:14:4810:44:1714:10:0618:56:0422:21:09.65+07:28:3910:185,8
100KRÓL Maciej 1175WIRAN TEAMREDAMasters M - 40 49M 8901:21:1105:51:4508:37:1211:13:5213:51:2418:42:0822:21:38.40+07:29:0810:195,8
101KULGAJUK Michał 1123STRASZYN ULTRA TEAMPRUSZCZ GDAŃSKISenior II M - 30 28M 9001:38:0806:11:1308:44:1711:27:5414:28:3019:23:0022:22:18.40+07:29:4810:195,8
102SZRENIAWA Waldemar 2059MIRAZ RACE TEAMNIEPOŁOMICESenior II M - 30 29M 9101:13:5804:42:4007:00:3209:20:2011:58:3017:35:2822:23:31.35+07:31:0110:205,8
103ZAJĄC Leszek 1032ŚWIEBODZICESenior II M - 30 30M 9201:19:0805:38:0108:30:5911:06:0113:52:0718:59:2122:32:03.70+07:39:3310:245,8
104DARMETKO Rafał 1221KAMIŃSKOSenior II M - 30 31M 9301:23:1805:24:3707:55:5010:31:1713:31:4818:59:1522:32:12.35+07:39:4210:245,8
105CZAPLA Tomasz 1105PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters M - 40 50M 9401:36:3905:39:4708:12:4410:49:2713:53:0618:56:1622:32:54.25+07:40:2410:245,8
106BINKOWSKI Waldemar 1352LESZNOWeteran I M - 50 11M 9501:29:0805:49:0208:39:2511:12:3913:52:3718:48:5722:33:44.90+07:41:1410:245,8
107JARUS Andrzej 1093POLISH WINGSGALLSPACHMasters M - 40 51M 9601:23:2805:35:5608:20:3911:02:4714:00:1118:57:0522:34:49.95+07:42:1910:255,8
108BLASZKE Beata 2150BIEGAJ Z TRENERAMIGLIWICEMasters K - 407K 1201:34:1006:06:3408:55:1711:27:5814:16:1219:05:1222:41:02.60+07:48:3210:285,7
109KINCEL Krzysztof 2212POŁUPINWeteran I M - 50 12M 9701:34:4406:04:1708:56:1211:40:3814:24:5919:21:1122:41:25.75+07:48:5510:285,7
110GRABLEWSKI Grzegorz 1268MKS SIECHNICEWROCŁAWMasters M - 40 52M 9801:10:3405:15:4907:47:4010:21:0213:46:5119:16:0722:41:58.60+07:49:2810:285,7
111TASZAREK Jakub 2210PROJEKT.JTA JAKUB TASZAREKMROWINOMasters M - 40 53M 9901:21:0605:35:5508:25:0911:06:3213:57:5619:18:0522:46:23.90+07:53:5310:305,7
112SIEPIOŁA Cezary 2149GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAMMORĄGMasters M - 40 54M 10001:26:4805:26:5008:08:0310:51:3213:40:3219:05:2822:47:10.15+07:54:4010:315,7
113DOBROŚ Tomasz 2004WIERUSZÓWMasters M - 40 55M 10101:20:1905:20:5107:47:5010:09:0912:43:3717:49:3122:51:46.60+07:59:1610:335,7
114PACHLA Jacek 2125KB SZAMOTUŁYSZAMOTUŁYWeteran I M - 50 13M 10201:12:0805:11:4507:58:4610:59:3014:18:3519:37:2422:54:09.90+08:01:3910:345,7
115SERAFIN Robert 2157SWARZĘDZSenior II M - 30 32M 10301:29:1806:04:1008:48:1311:34:4714:37:3319:49:2222:57:58.95+08:05:2810:355,7
116MUSZYŃSKI Krzysztof 1014BUKOWNOMasters M - 40 56M 10401:28:5305:56:3408:44:0411:30:0514:40:3519:32:4923:01:37.30+08:09:0710:375,6
117LECHOWICZ Mariusz 101811 MAŁOPOLSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJKRAKÓWMasters M - 40 57M 10501:32:2405:57:0008:47:0511:41:1714:28:4919:39:5123:01:52.20+08:09:2210:375,6
118KARASEK Wojciech 1365COB - CAŁA OLEŚNICA BIEGAOLEŚNICAWeteran I M - 50 14M 10601:18:1605:30:4708:16:2210:53:0213:34:5419:06:1223:02:29.75+08:09:5910:385,6
119KRZYŻAN Jakub 1017KW KRAKÓWJERZMANOWICEMasters M - 40 58M 10701:32:5705:44:0708:20:1610:56:0813:53:4219:01:1123:02:45.95+08:10:1510:385,6
120OLESZEK Magdalena 1003W POGONI ZA DUCHEMCZELADŹSenior II K - 305K 1301:20:5205:20:5407:53:2310:16:1213:23:1719:05:3223:08:44.00+08:16:1310:405,6
121KRAWCZYK Jakub 1271KRAKÓWSenior II M - 30 33M 10801:23:2405:30:5208:17:2910:56:2714:16:2420:06:0323:13:06.40+08:20:3610:425,6
122ISZCZAK Kazimierz 2080SZCZECINMasters M - 40 59M 10901:20:0405:46:3008:37:1011:16:3914:16:1119:28:2823:16:29.45+08:23:5910:445,6
123MARZEC Karolina 2009DZIKIE DZIKI GORZÓWDESZCZNOMasters K - 408K 1401:24:2205:26:3608:03:0610:41:1413:43:0219:05:4323:21:09.90+08:28:3910:465,6
124MALINOWSKI Jerzy 1168ZIĘBICE ULTRA TEAMZIĘBICEWeteran I M - 50 15M 11001:37:4906:30:3309:15:3411:50:4814:37:5319:38:0523:21:12.80+08:28:4210:465,6
125GRZOMBA Łukasz 1190DABROWSKI TEAMSANIT MAUR DES FOSSESSenior II M - 30 34M 11101:22:2905:22:1708:02:4110:45:3013:50:0519:17:4223:21:36.70+08:29:0610:465,6
126NOWAK Dawid 1165ALSTOM KATOWICESIEMIANOWICE ŚLĄSKIESenior II M - 30 35M 11201:30:5805:58:3508:50:1911:26:5414:19:3619:46:5323:21:38.75+08:29:0810:465,6
127GAWLIK Marcin 1164GONIĘ "MISZCZA" - MKS SIECHNICESIECHNICEMasters M - 40 60M 11301:26:1206:07:4109:01:1911:34:4414:39:1819:44:4623:23:32.45+08:31:0210:475,6
128KLIMCZAK Jacek 1177UKS PRZEŁAJ ŻERKÓWŻERKÓWSenior II M - 30 36M 11401:15:3305:06:3207:41:3410:22:3813:37:4919:24:0523:23:53.25+08:31:2310:475,6
129MOCEK Grzegorz 2152GORZÓWWeteran I M - 50 16M 11501:36:1406:17:2509:08:4911:41:4314:17:4119:35:0823:25:47.55+08:33:1710:485,5
130CHOJNOWSKI Andrzej 1086IŁAWAWeteran I M - 50 17M 11601:35:3906:24:5509:14:1911:49:3414:32:4219:23:3023:26:35.55+08:34:0510:495,5
131MAŁYSZA Sławomir 2134KRAKÓWWeteran I M - 50 18M 11701:46:4306:36:0309:26:0212:01:3414:52:3819:56:1423:27:05.20+08:34:3510:495,5
132GURGACZ Tomasz 2066BYTOM ODRZANSKIMasters M - 40 61M 11801:21:2505:11:1007:50:3610:40:1313:27:0119:24:4423:27:13.15+08:34:4310:495,5
133MOKRYCKI Krystian 1293POLANICA-ZDRÓJMasters M - 40 62M 11901:22:1305:20:4707:59:5510:41:5513:47:3619:27:2423:28:48.75+08:36:1810:505,5
134BUKOWSKI Stanislaw 1213LAUGASKOKK / ZABIEGANI REYKJAVÍKKÓPAVOGURMasters M - 40 63M 12001:38:4606:12:0008:59:5911:51:0114:34:5620:00:1323:30:51.95+08:38:2110:515,5
135SZPECHT Piotr 2178WARSZAWASenior II M - 30 37M 12101:28:2205:40:3608:25:0611:11:4214:11:4119:46:5423:33:57.55+08:41:2710:525,5
136LUTY Paweł 2185BALICEMasters M - 40 64M 12201:17:2505:25:0508:05:0810:44:5213:46:1319:19:4923:35:10.60+08:42:4010:535,5
137HELWICH Pawel 1033HERLEVMasters M - 40 65M 12301:42:0006:17:0908:59:3611:38:3914:50:4620:14:2023:35:14.45+08:42:4410:535,5
138SIWEK Jarek 1227SZCZECINWeteran I M - 50 19M 12401:42:0206:17:1508:45:0811:38:4814:50:5020:14:2423:35:18.15+08:42:4810:535,5
139MANIAS Michał 1124STRASZYN ULTRA TEAMPRUSZCZ GDAŃSKIMasters M - 40 66M 12501:38:0606:11:2008:44:2011:27:5414:28:4320:04:3123:38:55.60+08:46:2510:545,5
140GRUSZKA Janusz 2049KITA TEAMBRZEZINKISenior II M - 30 38M 12601:12:5005:17:2307:42:4210:27:1213:47:1019:13:0523:40:56.00+08:48:2510:555,5
141GRZESZCZUK Łukasz 1199SZTAFETA NADZIEIGDAŃSKSenior II M - 30 39M 12701:31:0606:04:0708:49:2511:28:2214:42:3619:53:2523:42:49.80+08:50:1910:565,5
142ZYGNER Sławomir 2028LEŚNE DZIKI PGBRYDZYNAWeteran I M - 50 20M 12801:32:1606:35:2809:45:3112:42:4315:26:1720:17:3623:44:37.25+08:52:0710:575,5
143DORSZ Beata 1009GDYNIAWeteran K - 502K 1501:30:3606:23:1409:28:2812:13:4415:09:1620:08:1623:48:03.85+08:55:3310:595,5
144KOSTERA Tomasz 1252VEGE RUNNERSWARSZAWAMasters M - 40 67M 12901:30:4906:00:1108:36:2011:25:3214:37:3520:06:1323:48:11.00+08:55:4010:595,5
145KOSMOWSKI Wiesław 1117MORACZEWOSenior II M - 30 40M 13001:32:2005:58:2609:09:4111:56:4514:34:5420:03:4223:48:28.15+08:55:5810:595,5
146DAWIDZIAK Arkadiusz 1150OLEŚNICASenior II M - 30 41M 13101:28:3505:47:0508:33:2011:22:0114:14:3319:46:0023:49:04.35+08:56:3410:595,5
147RYBARCZYK Ilona 1019KOŁO BIEGAKOŁOSenior II K - 306K 1601:27:1705:52:1208:40:4911:22:3314:39:1720:15:3423:52:27.95+08:59:5711:015,4
148KONARSKI Maciej 1147DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPODKOWA LEŚNAMasters M - 40 68M 13201:24:2805:31:3408:19:0510:55:5313:59:3319:53:4123:52:53.20+09:00:2311:015,4
149MILEWSKI Maciej 1253SAMOTNY WILKWARSZAWAMasters M - 40 69M 13301:41:2806:36:0509:22:2812:09:4215:25:0820:11:0723:53:14.35+09:00:4411:015,4
150GRZEŚKOWIAK Zbigniew 1171JUTROSIŃSKI KLUB BIEGACZYJUTROSINMasters M - 40 70M 13401:35:1505:56:4408:33:4510:59:2714:06:3419:54:0823:53:14.90+09:00:4411:015,4
151GAŁKA Jacek 2044VEGE RUNNERSŻMIGRÓDMasters M - 40 71M 13501:34:3806:24:5509:29:5712:12:2515:12:0020:34:1023:53:33.90+09:01:0311:015,4
152SEGIN Marcin 2006SPRINT ZALEWOZALEWOMasters M - 40 72M 13601:33:2605:58:4108:46:5411:28:1414:31:1419:56:1023:54:55.15+09:02:2511:025,4
153WTOREK-BUGAŃSKA Ilona 2119CARBON SILESIA SPORTBĘDZINSenior II K - 307K 1701:25:0605:36:5808:32:2811:24:4414:19:4720:10:3724:01:53.00+09:09:2211:055,4
154NOGA Krystian 1040DKS - DWUOSOBOWY KLUB SPORTOWY SWD!WODZISŁAW ŚLĄSKIMasters M - 40 73M 13701:43:5106:38:0709:29:0312:22:0615:40:5920:49:2824:02:16.40+09:09:4611:055,4
155WIŚNIEWSKA Agnieszka 2132BIAŁOBRZEGIMasters K - 409K 1801:33:5006:35:0209:30:4512:23:2315:18:4820:34:2824:02:17.75+09:09:4711:055,4
156KUDELSKI Ireneusz 130243 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZYOSETNICAWeteran I M - 50 21M 13801:41:1907:08:3510:06:0012:36:3115:17:2220:28:2724:07:24.85+09:14:5411:085,4
157PAWLAK Bartosz 1284RUN AND FLYJABŁONNAMasters M - 40 74M 13901:26:3806:10:4809:00:3011:41:1414:57:5520:28:2624:08:15.95+09:15:4511:085,4
158SZPONDER Artur 2040KBKS RADOMSKORADOMSKOSenior II M - 30 42M 14001:22:3406:06:3308:50:5511:26:3614:30:5219:44:3224:09:40.55+09:17:1011:095,4
159DUDEK Remigiusz 1228ZIĘBICEZIĘBICESenior II M - 30 43M 14101:37:4906:30:2809:16:0511:51:0214:53:3820:20:2024:14:02.10+09:21:3211:115,4
160DZISZKIEWICZ Grzegorz 1348BIELSKO BIAŁAMasters M - 40 75M 14201:34:0106:32:3609:25:4812:29:1215:03:4320:39:5724:14:16.60+09:21:4611:115,4
161ZAJĄC Rafał 1063NAD AKTYWNI.BYTOM ODRZAŃSKISenior II M - 30 44M 14301:46:5506:50:5509:48:1912:25:3315:13:0120:33:2524:19:14.30+09:26:4411:135,3
162KUŻEL Adrian 1022NADAKTYWNI NOWE MIASTECZKONOWE MIASTECZKOMasters M - 40 76M 14401:46:5606:50:5709:48:2112:25:3615:12:5920:33:3424:19:14.40+09:26:4411:135,3
163HAUPA Maciej 1236WIELEŃMasters M - 40 77M 14501:45:0106:41:3009:45:4712:43:4415:40:2821:00:3924:21:33.20+09:29:0311:145,3
164LORANC Paweł 1013WILD BUCHAYSKOZYMasters M - 40 78M 14601:52:0706:57:1410:12:4713:31:4916:18:2221:34:4824:22:16.00+09:29:4511:145,3
165RADZIWOŃ Krzysztof 2065GRUPA NIENACHALNIE HEROICZNAPOLKOWICEMasters M - 40 79M 14701:33:5406:17:4109:27:4512:19:2015:39:3620:50:3824:23:04.60+09:30:3411:155,3
166KAPICA Anna 2190RESOVIA RZESZÓWRUDNA WIELKAMasters K - 4010K 1901:28:2706:22:5309:20:1814:34:0519:56:4624:23:50.15+09:31:2011:155,3
167TYŚ Radek 1248NOWA RUDA BIEGANOWA RUDASenior II M - 30 45M 14801:26:5706:03:1708:51:2211:29:3514:35:5620:15:2124:23:52.25+09:31:2211:155,3
168LAKOWSKI Sylwester 1275P&G RUNNING TEAMOLSZEWNICA STARAWeteran I M - 50 22M 14901:17:3605:25:2108:20:2911:09:3014:29:3320:05:4724:24:11.80+09:31:4111:155,3
169AL-JEABORY Mahdi 1125CZARNA TĘCZAJAWORZNOMasters M - 40 80M 15001:40:3606:35:4809:32:0112:22:3515:20:0920:59:1624:24:17.85+09:31:4711:155,3
170NOWAK Jarosław 2199ŁOMNICAWeteran I M - 50 23M 15101:39:5706:26:0809:10:4311:58:3014:58:4920:35:5224:24:59.80+09:32:2911:165,3
171BALCERZAK Robert 2050KLUB BIEGACZA WARTAPAJĘCZNOMasters M - 40 81M 15201:24:5506:18:3409:22:2512:30:2215:35:2220:59:3824:25:08.45+09:32:3811:165,3
172ZIOBROWSKI Mateusz 2041BIEGOSTACJAULTRATEAMZIELONA GÓRASenior II M - 30 46M 15301:37:4706:47:1909:52:0112:47:2315:59:1821:15:0424:25:21.65+09:32:5111:165,3
173WIŚNIEWSKI Artur 1176POZNAŃMasters M - 40 82M 15401:29:0206:06:0009:00:4311:58:4215:10:5820:38:3724:26:43.50+09:34:1311:165,3
174PIOTROWSKI Michał 2022#ŻEBERKATEAMWROCŁAWMasters M - 40 83M 15501:47:5507:04:4610:11:3013:02:1616:03:5421:13:5124:28:02.35+09:35:3211:175,3
175BIAŁEK Adam 1151ŁÓDŹWeteran I M - 50 24M 15601:47:3306:58:2810:07:0712:49:4015:40:2320:56:5624:29:53.70+09:37:2311:185,3
176ZAWADZKI Tomasz 2123ALEKSANDRIAMasters M - 40 84M 15701:41:2506:49:0009:41:4212:25:1915:31:4420:45:5324:31:02.30+09:38:3211:185,3
177CHUDA Aneta 2018WROCLAWMasters K - 4011K 2001:36:0106:14:0009:11:5111:57:0414:53:0220:11:1024:31:22.50+09:38:5211:195,3
178PAWLAK Paweł 2124WYGRAŁEM WYŚCIG Z ŻÓŁWIEMOLSZTYNWeteran I M - 50 25M 15801:45:5007:23:0210:13:5813:08:5616:01:3021:12:3424:32:20.30+09:39:5011:195,3
179WOŹNIAK Michał 1135RUNNER_ULTRAPODOLSZESenior II M - 30 47M 15901:25:1805:42:4608:39:2311:35:3814:55:0120:41:5924:34:34.55+09:42:0411:205,3
180MARCZEWSKI Andrzej 1276DLA BOGUSIKIELCEWeteran II M - 601M 16001:28:4306:21:1309:19:1412:03:4815:02:1120:30:5224:36:25.00+09:43:5411:215,3
181SZYGENDA Sebastian 2147TIGER TEAMWRZEŚNIAMasters M - 40 85M 16101:29:4505:56:3708:48:3411:36:3015:00:0020:54:5924:38:55.05+09:46:2511:225,3
182KWIATKOWSKI Przemyslaw 2148PWSD GNIEZNOGNIEZNOMasters M - 40 86M 16201:29:4405:56:3808:48:3711:36:3015:00:0020:55:0024:38:55.80+09:46:2511:225,3
183STYSIEK Piotr 1319BIEGIEM RADOM!RADOMMasters M - 40 87M 16301:43:3106:55:1010:07:3212:59:0215:51:0221:12:1524:40:04.05+09:47:3411:235,3
184BARTNIAK Kamil 1181NO LIMITS TRAILSTARA WIEŚMasters M - 40 88M 16401:34:4506:10:2708:59:4811:33:0814:36:0220:41:2524:40:50.20+09:48:2011:235,3
185FURMAŃCZYK Michał 1307BYDGOSZCZMasters M - 40 89M 16501:51:5506:57:3510:03:1712:46:2115:41:3021:03:2924:41:08.85+09:48:3811:235,3
186KRAWCZUK Dawid 1169151 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY W SKWIERZYNIEPOZNAŃMasters M - 40 90M 16601:22:2406:33:4909:25:2012:37:2215:29:2721:07:0424:41:28.30+09:48:5811:235,3
187SZOPA Marek 1300TEAM KOPEĆGORZÓW WIELKOPOLSKIMasters M - 40 91M 16701:29:0606:11:1009:12:4012:08:3415:12:1820:53:1424:44:08.20+09:51:3811:245,3
188ŻABIEREK Tomasz 2092GORZÓW WLKP.Masters M - 40 92M 16801:23:5405:55:5209:18:1411:53:0315:11:0220:53:5324:44:43.15+09:52:1311:255,3
189GRZYBOWSKA Karolina 1261GRANDAUTOCZERMINMasters K - 4012K 2101:34:4106:26:5609:30:5012:21:4915:22:4120:54:0824:45:21.90+09:52:5111:255,3
190BOBIN Tomasz 1264ZOCHU TEAMGORZÓW WIELKOPOLSKIMasters M - 40 93M 16901:30:2706:16:1309:14:5111:53:1114:52:3120:56:4324:45:38.75+09:53:0811:255,3
191STYCZYŃSKI Grzegorz 1347DATAFEEDWATCH TEAMJAWORZEMasters M - 40 94M 17001:41:2906:17:5609:13:0411:52:2614:55:0220:19:0224:45:52.25+09:53:2211:255,2
192BOCZEK Leszek 1330ZAŁOGA GÓRSKAWYSOKASenior II M - 30 48M 17101:50:1507:08:0010:09:2412:39:3315:33:5620:54:0324:48:18.80+09:55:4811:265,2
193WAWRYKÓW Kuba 2138ZGIERZSenior I M - 20 4M 17201:32:5605:44:2808:23:0311:08:5414:21:0720:29:3724:49:24.85+09:56:5411:275,2
194NIEMAS Mariusz 2170BŁAŻEJOWICEWeteran I M - 50 26M 17301:29:5406:19:5609:07:3312:08:5515:27:0021:09:0424:54:32.80+10:02:0211:295,2
195GRABOWICZ Paweł 1218SIEKIERKI WIELKIEMasters M - 40 95M 17401:39:5606:26:0909:10:4211:58:3214:58:5020:45:4324:55:36.35+10:03:0611:305,2
196PTASZYŃSKA Eliza 2086POZNAŃ (POZNAŃ-STARE MIASTO)Masters K - 4013K 2201:45:2607:10:5610:06:2912:48:1615:40:3721:27:2324:55:40.50+10:03:1011:305,2
197SZCZERBAL Agnieszka 2075TKKF MPK POZNAŃPOZNAŃMasters K - 4014K 2301:33:4906:27:5309:29:5812:35:0715:41:2121:17:2424:55:51.20+10:03:2111:305,2
198PAWLAK Maciej 12003TEAM KONIN/MPEC KONINKONINWeteran I M - 50 27M 17501:31:1406:59:1609:53:0712:25:4315:56:0822:06:3524:55:54.65+10:03:2411:305,2
199NOWAK Krystian 1159NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLKUŚLINSenior I M - 20 5M 17601:35:2106:31:0509:25:1112:19:1015:46:0521:28:3424:56:46.55+10:04:1611:305,2
200JANIK Przemysław 2223KLUCZBORKSenior II M - 30 49M 17701:43:1807:00:0310:06:5412:46:4015:38:2320:53:3224:57:08.75+10:04:3811:305,2
201MARGASIŃSKI Michał 1020GÓRYLASYKAMIENIEC ZĄBKOWICKISenior II M - 30 50M 17801:42:3806:44:2409:26:0612:11:2315:16:5220:42:3024:57:43.45+10:05:1311:315,2
202ADAMOWYCZ Bogusław 1065BOJADELSKA BRAĆ BIEGOWABOJADŁAWeteran I M - 50 28M 17901:34:2206:39:3609:54:2412:45:3515:43:1121:17:3024:57:58.05+10:05:2811:315,2
203KRAWCZYK Michał 1338BOLESŁAWSenior II M - 30 51M 18001:40:4806:30:0009:24:5712:02:2315:16:1321:20:4724:58:31.80+10:06:0111:315,2
204KAMIŃSKI Daniel 1109KS GRUCHA / GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAMOZORKÓWMasters M - 40 96M 18101:35:0906:38:3209:26:4212:18:2615:30:2721:30:5125:00:46.75+10:08:1611:325,2
205WYSOCZAŃSKI Adrian 2099PIETRZYKOWICEPIETRZYKOWICEMasters M - 40 97M 18201:35:3406:27:1709:30:4912:21:5115:22:4420:54:1425:05:03.15+10:12:3311:345,2
206KOZIOŁ Ewa 2166KB-SOBÓTKAGÓRZYCEMasters K - 4015K 2401:35:1906:26:5109:30:4412:21:3415:22:0920:54:1125:05:13.15+10:12:4311:345,2
207BATOR Monika 2094WARSZAWAMasters K - 4016K 2501:33:5006:51:0610:07:4913:09:4716:11:2621:57:3225:10:23.50+10:17:5311:375,2
208SIŃCZUK Patrycja 2205MIRAZ RACE TEAMTCZEWMasters K - 4017K 2601:31:5706:49:1710:13:1113:08:4416:11:4121:57:4625:10:32.30+10:18:0211:375,2
209ZAKROCZYMSKI Michał 1350WARSZAWAWeteran I M - 50 29M 18301:33:3606:05:4108:28:5711:02:4614:19:0820:03:5425:10:57.05+10:18:2711:375,2
210TROCHANOWSKI Krystian 2191RUSYN - LEMSOBINSenior II M - 30 52M 18401:31:5705:48:1008:24:1411:09:2514:33:0320:33:1925:11:47.00+10:19:1611:375,2
211BOGACZYK Krzysztof 1247RÓWNEMasters M - 40 98M 18501:40:2606:29:4909:22:2412:24:2415:34:2921:25:1725:12:11.00+10:19:4011:375,2
212NÓŻKA Andrzej 1351PYRNIKMasters M - 40 99M 18601:45:2706:58:3510:15:2513:31:5116:17:2421:44:5125:13:57.35+10:21:2711:385,2
213CZYŻ Łukasz 2010ESTEAMSOSNOWIECMasters M - 40 100M 18701:39:4706:34:5109:27:3012:26:3815:42:0021:24:4325:14:16.50+10:21:4611:385,2
214DEKIERT Agnieszka 2144LUBINMasters K - 4018K 2701:35:4006:35:3609:48:3512:45:4315:52:4521:21:0725:14:28.75+10:21:5811:385,2
215TOPOLSKI Piotr 1222SZTAFETA NADZIEISOPOTMasters M - 40 101M 18801:32:0006:30:5309:28:1612:18:0015:24:0020:57:3825:15:32.50+10:23:0211:395,1
216KICH Marek 1324WROCŁAWSenior II M - 30 53M 18901:40:1106:19:3709:06:0511:55:5315:33:3421:08:2325:17:21.15+10:24:5111:405,1
217MALCZEWSKI Daniel 1280WIECZORNE BIEGANIE W OPOLUOPOLESenior II M - 30 54M 19001:35:0505:58:2908:38:1812:02:5014:25:0520:30:1825:19:44.90+10:27:1411:415,1
218HAJDUGA Łukasz 1115WIECZORNE BIEGANIE W OPOLUDĘBSKA KUŹNIAMasters M - 40 102M 19101:35:0605:58:3108:39:0512:02:4614:25:0820:21:5625:19:46.10+10:27:1611:415,1
219TOMASZEWSKI Michał 1203BIEG OPOLSKIOPOLEMasters M - 40 103M 19201:35:0705:58:3108:39:3412:00:0614:28:2720:17:0125:19:48.55+10:27:1811:415,1
220CZUBA Robert 2088ORANGE POLSKAPUSZCZYKOWOWeteran I M - 50 30M 19301:40:3506:58:2510:18:1013:14:2416:10:5021:44:3325:20:47.45+10:28:1711:415,1
221WALKOWIAK Joanna 2072MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃSenior II K - 308K 2801:38:2206:52:2109:54:3512:34:3315:35:5321:31:1625:21:18.75+10:28:4811:425,1
222FUS Maciej 1153RZESZÓWSenior II M - 30 55M 19401:40:2506:29:5009:22:2912:24:2615:34:3521:28:3625:21:19.20+10:28:4911:425,1
223BOTTCHER Andrzej 1210SKB GRANITSTRZELINMasters M - 40 104M 19501:28:0906:19:5909:26:5612:24:3215:34:4921:28:4225:21:23.40+10:28:5311:425,1
224SILSKA Sylwia 2109ATRAKCYJNE TOWARZYSTWOPOTASZEWeteran K - 503K 2901:36:4106:50:3309:55:2612:42:1715:52:4421:38:3425:21:39.25+10:29:0911:425,1
225ZYZAŃSKI Andrzej 2110ANATOMIA BIEGANIAWROCŁAWMasters M - 40 105M 19601:39:2506:53:1709:58:0712:46:4515:49:3321:40:2125:23:23.05+10:30:5311:435,1
226WOJCIECHOWSKI Paweł 1031BIEGACZE JUNIORA-RUNNERS TEAMKICINMasters M - 40 106M 19701:38:2206:45:1409:55:0612:47:0415:45:1321:36:4025:23:25.70+10:30:5511:435,1
227BUDKOWSKI Kamil 1250SIECHNICESenior II M - 30 56M 19801:40:5606:37:4309:39:2312:25:2315:30:4321:26:3725:23:58.05+10:31:2811:435,1
228ŻUROWSKI Marcin 1012KICINWeteran I M - 50 31M 19901:35:2106:20:2109:32:0312:32:3715:41:1921:51:1925:24:58.15+10:32:2811:435,1
229DEIGSLER Przemysław 1091BIEGAJĄCE KREJZOLEPOZNAŃMasters M - 40 107M 20001:55:2707:16:5310:07:4113:03:4315:40:4721:37:5725:25:19.25+10:32:4911:435,1
230SUDUŁ Jarosław 2116WIERZBICKI RUNNING PROJECTGORZÓW WIELKOPOLSKIWeteran I M - 50 32M 20101:35:5606:35:0809:25:1312:09:2215:17:2121:21:4325:25:27.30+10:32:5711:445,1
231CERNOCKY Jan 1245MECHENICESenior II M - 30 57M 20201:22:5506:16:4009:19:4812:30:4415:27:5221:34:4025:26:02.80+10:33:3211:445,1
232SUPEŁ Jacek 1142NIEZRZESZONYWROCŁAWMasters M - 40 108M 20301:31:2406:32:4409:29:4512:36:3215:37:1821:39:0825:27:03.95+10:34:3311:445,1
233NOWAK Tomasz 1102BIEGAJĄCE KREJZOLEJANOWIEC WLKPMasters M - 40 109M 20401:55:3507:16:5110:07:3912:59:1215:45:1021:52:2025:28:13.00+10:35:4211:455,1
234LIC Janusz 2135ZABRZEWeteran I M - 50 33M 20501:36:2106:28:3009:32:1112:34:3415:44:3121:38:5225:28:16.00+10:35:4511:455,1
235PAZIO Jakub 2211BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKAOSTROŁĘKASenior I M - 20 6M 20601:19:3605:33:5308:26:3811:22:0314:43:2920:57:0025:29:26.90+10:36:5611:455,1
236STRASZEWSKI Leszek 1057KS M. E. T. A.CZYŻOWICEMasters M - 40 110M 20701:48:4807:07:3410:28:1713:17:2516:06:0921:27:0725:30:41.65+10:38:1111:465,1
237SĘDECKI Piotr 1180BIEGAM WIĘC JESTEMSKIERNIEWICEWeteran II M - 602M 20801:30:1206:28:0409:31:3012:30:4215:33:5421:50:0525:31:23.45+10:38:5311:465,1
238URBAŃSKI Dariusz 1138GDAŃSKWeteran I M - 50 34M 20901:40:4706:46:4309:51:0612:47:2915:58:3721:48:5125:31:30.60+10:39:0011:465,1
239OSSOWSKI Arkadiusz 1217KASZUBI LUZINOLUZINOWeteran I M - 50 35M 21001:41:1806:46:4509:51:0912:47:3815:59:1221:49:2725:31:31.65+10:39:0111:465,1
240SZMYT Piotr 1015BIEGAJĄCE KREJZOLEPOZNANMasters M - 40 111M 21101:39:5906:53:1309:58:0612:47:4815:49:3521:52:2025:31:35.40+10:39:0511:465,1
241MASZEWSKA-WACH Mariola 1342RAWA MAZOWIECKAMasters K - 4019K 3001:41:2706:50:1110:03:4513:09:4916:03:0421:48:1925:31:35.75+10:39:0511:465,1
242DZIADOŃ Grzegorz 1323ZABIERZÓW BOCHEŃSKIMasters M - 40 112M 21201:49:0007:02:5310:06:5512:59:3916:08:0122:14:0925:31:37.95+10:39:0711:465,1
243COP Anna 1263SUMT / DAV SEKCJA KATOWICKAKATOWICEMasters K - 4020K 3101:38:2606:30:0209:33:2212:35:4815:47:0221:58:0825:32:35.80+10:40:0511:475,1
244KRUZEL Tomasz 1286GRUPA JURAZAWIERCIEMasters M - 40 113M 21301:32:2706:15:2909:21:0912:09:3315:17:3121:22:1525:32:41.55+10:40:1111:475,1
245DATA Tomasz 1185HRMAX ŻORYŻORYWeteran I M - 50 36M 21401:46:3806:50:4209:53:2312:42:3715:51:2421:43:4625:35:35.35+10:43:0511:485,1
246MACKIEWICZ Artur 1128DŁUGOBIEGANIEMASZEWOMasters M - 40 114M 21501:38:3506:58:0110:13:0213:07:3716:07:3621:58:5325:36:26.90+10:43:5611:495,1
247MARCHWICKI Arkadiusz 2179FEHLAU RUN TEAMPOZNAŃMasters M - 40 115M 21601:44:2207:06:2810:25:2113:24:2116:29:5622:25:0325:37:42.10+10:45:1211:495,1
248KEPKE Michał 2213LUBAŃMasters M - 40 116M 21701:42:4407:11:2210:25:2913:31:2116:26:5222:20:5325:41:32.50+10:49:0211:515,1
249GÓRCZYŃSKI Rafał 2043NOWY TOMYŚLMasters M - 40 117M 21801:37:2106:50:4610:17:2213:14:3216:32:3622:21:1325:42:09.45+10:49:3911:515,1
250RABSCH Patrycja 2026POZNAŃSenior II K - 309K 3201:43:1706:47:3909:52:3012:47:4215:57:3722:07:0525:44:34.40+10:52:0411:525,0
251BUDNY Aleksandra 2122KRAŚNIK BIEGA / NO PAIN NO GAINHALINÓWMasters K - 4021K 3301:33:5406:35:2609:31:0712:37:0315:57:4422:07:1225:44:41.50+10:52:1111:525,0
252ŁUGOWSKI Marek 2193UTM170SZCZECINMasters M - 40 118M 21901:42:3906:36:2409:31:1812:34:1515:57:4122:20:0125:44:48.20+10:52:1811:525,0
253JANUSZEWSKI Piotr 1329MKS ROBOTY DROGOWE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEMasters M - 40 119M 22001:45:2007:18:4010:39:2213:28:0616:10:1822:18:3125:45:13.40+10:52:4311:535,0
254OLESIŃSKI Piotr 2048DRUŻYNA ORZECHA ŻYRARDÓWSOCHACZEWMasters M - 40 120M 22101:34:2006:50:0910:03:0812:52:0216:08:1922:17:4225:45:24.45+10:52:5411:535,0
255BUJLIS Eugeniusz 1140IDENTAL CLINIQUEWROCŁAWMasters M - 40 121M 22201:42:0406:57:5410:22:5113:29:5216:17:3922:17:4325:45:32.25+10:53:0211:535,0
256PLANETORZ Marek 1214LEWIN BRZESKIWeteran I M - 50 37M 22301:39:4407:06:4410:17:4413:12:1116:16:4122:17:5525:45:38.80+10:53:0811:535,0
257RYBCZYŃSKI Przemek 2111KRAKÓWWeteran I M - 50 38M 22401:41:1106:45:5709:56:4713:20:3316:34:3522:33:3325:46:56.80+10:54:2611:535,0
258SZYMAŁA Mateusz 1191KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWAKLUCZBORKMasters M - 40 122M 22501:33:3806:20:0910:07:5313:25:1416:38:0722:25:0525:47:35.05+10:55:0511:545,0
259BIAŁY Jakub 1346HYCOKCHORZÓWSenior II M - 30 58M 22601:47:4707:02:4810:10:5413:15:2916:10:5522:23:4725:48:24.80+10:55:5411:545,0
260DOLIŃSKI Tomasz 1097UMAWIANIENABIEGANIE TEAMWROCŁAWWeteran I M - 50 39M 22701:37:3506:51:1210:14:1113:17:5416:17:2522:19:5425:49:05.90+10:56:3511:545,0
261PÓŁGRABIA Dawid 2031#ŻEBERKATEAMWROCŁAWMasters M - 40 123M 22801:47:5707:04:4710:11:3513:02:1616:07:4222:09:1325:49:14.95+10:56:4411:555,0
262KUPIEC Maciej 2012#ŻEBERKATEAMIWINYMasters M - 40 124M 22901:47:5407:04:4710:11:4213:02:1916:07:4122:09:1725:49:48.80+10:57:1811:555,0
263FERENC Adrian 1134PISZSenior II M - 30 59M 23001:26:4106:41:3009:47:1212:48:3216:01:4922:19:0725:50:31.45+10:58:0111:555,0
264LOMAGISTRO Pietro 2194A.S.D. GRUPPO PODISTICO SAN PIO XCURTATONEMasters M - 40 125M 23101:42:4006:36:2509:31:2612:34:5416:10:0822:22:1125:52:00.95+10:59:3011:565,0
265KOPACZYŃSKA Beata 2175A.S.D. GRUPPO PODISTICO SAN PIO XZIELONA GÓRAWeteran K - 504K 3401:42:3706:36:2309:31:1812:34:5316:10:2022:22:2525:52:01.35+10:59:3111:565,0
266BUKOWSKI Michał 1267DARK SIDE OSTROŁĘKAOSTROŁĘKAMasters M - 40 126M 23201:42:0506:47:2410:07:2813:12:0516:19:3722:11:5725:53:41.60+11:01:1111:575,0
267LENARTOWICZ Adam 1326CHYLICEWeteran I M - 50 40M 23301:53:0707:15:2610:37:4813:15:2516:18:4222:11:4825:55:21.35+11:02:5111:575,0
268ZARODA Zbigniew 1051ALOHA DZIKU!_WKURW TEAMKONINWeteran I M - 50 41M 23401:10:0805:57:0009:27:3012:40:5216:28:3622:35:4225:56:53.10+11:04:2311:585,0
269KOWALCZYK Paweł 1357KĘCKIE HARPAGANYKĘTYMasters M - 40 127M 23501:26:1306:14:1509:12:1712:31:0915:55:2722:36:3125:57:52.65+11:05:2211:595,0
270FALKOWSKI Michał 1358KOWALEWO POMORSKIESenior II M - 30 60M 23601:43:5207:12:0510:28:5513:15:3816:24:2922:34:2825:57:52.75+11:05:2211:595,0
271GŁADYSZ Robert 2140SCE24.PLBIELAWAMasters M - 40 128M 23701:49:1506:53:5110:05:0013:28:4016:42:3922:42:0425:57:55.75+11:05:2511:595,0
272WAPA Marek 1198BIAŁA PODLASKAMasters M - 40 129M 23801:56:2107:15:5910:10:3513:15:5016:34:0622:42:2725:58:05.30+11:05:3511:595,0
273ROSZYK Magdalena 1101TKKF MPK POZNAŃ/ BIEGAJĄCE KREJZOLEPOZNAŃMasters K - 4022K 3501:58:1007:13:4811:14:1514:00:3416:52:3822:56:4025:58:15.00+11:05:4411:595,0
274PAWLAK Jarosław 1056KOŁO BIEGAKOŁOMasters M - 40 130M 23901:58:0807:13:4311:09:0714:00:3316:52:4022:57:1325:59:04.10+11:06:3411:595,0
275MALINOWSKI Grzegorz 2005ZIELONA GÓRAMasters M - 40 131M 24001:29:4006:22:2609:22:5912:21:4515:47:2122:10:2126:04:02.60+11:11:3212:015,0
276BILSKI Przemysław 1235KS MARATON OSTRÓW WLKP.OSTRÓW WIELKOPOLSKISenior II M - 30 61M 24101:35:5406:31:2209:45:4012:45:1815:43:5622:17:1226:19:33.25+11:27:0312:094,9
277JAWORSKI Bartłomiej 2136WINS WHO DARES,MIKOŁÓWWeteran I M - 50 42M 24201:23:1806:19:1709:17:5212:23:1515:49:3722:08:1526:22:40.50+11:30:1012:104,9
278ŚWITALSKI Andrzej 1095CZĘSTOCHOWAMasters M - 40 132M 24301:48:5407:19:3210:52:0213:58:5216:54:1422:49:5226:27:45.05+11:35:1512:124,9
279GUZIK Daniel 1354GRABOWAMasters M - 40 133M 24401:44:4007:04:4710:28:4913:33:1116:41:5622:44:4826:27:50.50+11:35:2012:124,9
280SZCZUKA Leszek 2089CROSSELITELEWICEWeteran I M - 50 43M 24501:35:2906:18:5209:37:5012:55:5416:16:1222:40:1426:50:45.90+11:58:1512:234,8
281KOWALEWSKI Robert 1309WROCŁAWWeteran I M - 50 44M 24601:55:2407:21:4110:27:4613:40:2816:32:2422:50:2326:50:56.10+11:58:2612:234,8
Niesklasyfikowani
ADAMCZYK Marcin 2096GOŁUSKIMasters M - 40 01:34:28 DNF06:58:19 DNF10:12:42 DNF13:20:50 DNF16:18:49 DNF22:00:44 DNF DNF--
BUTKIEWICZ Lukasz 2055IRRACJONALNIE MASZERUJĄCYWISZNIA MAŁASenior II M - 30 01:35:51 DNF06:47:42 DNF10:00:00 DNF12:53:33 DNF16:00:44 DNF22:16:50 DNF DNF--
WIERZOWIECKI Grzegorz 2069BERFIT ZIELONA GÓRA & STACHOWSCY.EUZIELONA GÓRASenior II M - 30 01:03:07 DNF04:04:18 DNF06:08:34 DNF08:21:20 DNF10:47:20 DNF DNF DNF--
TOKARCZYK Marcin 2003NYSAMasters M - 40 01:21:17 DNF05:26:52 DNF08:20:00 DNF10:58:58 DNF13:37:07 DNF DNF DNF--
PAJOR Krzysztof 2100100PASSSWARZĘDZMasters M - 40 01:26:11 DNF05:40:31 DNF08:34:26 DNF11:22:12 DNF14:04:27 DNF DNF DNF--
KARBOWSKI Jarosław 2029K.S .LENIWIECSYCÓWMasters M - 40 01:33:56 DNF06:32:39 DNF09:51:42 DNF12:51:55 DNF16:08:54 DNF DNF DNF--
HAMPEL Hubert 2078BIEGOSTACJAULTRATEAMZIELONA GÓRASenior I M - 20 01:37:42 DNF06:47:18 DNF09:51:57 DNF12:47:45 DNF16:01:12 DNF DNF DNF--
BUK Sławomir 2184GOSTYŃMasters M - 40 01:05:40 DNF04:31:44 DNF06:50:32 DNF09:06:40 DNF11:45:21 DNF DNF DNF--
BRODA Dominik 2014WROCŁAWSenior II M - 30 01:20:23 DNF05:18:06 DNF08:03:46 DNF10:45:09 DNF14:07:52 DNF DNF DNF--
LUTOWSKI Wojciech 2102BYDGOSZCZSenior II M - 30 01:37:10 DNF06:29:33 DNF09:21:54 DNF12:03:03 DNF15:15:53 DNF DNF DNF--
WAWRESZUK Wiktor 2180BRACTWO BIEGOWE BGKBIAŁYSTOKWeteran I M - 50 01:43:09 DNF06:32:59 DNF09:19:16 DNF12:00:49 DNF15:28:23 DNF DNF DNF--
ZADROŻNY Piotr 2201BIEGIEM DO 100TKIHALINÓWSenior II M - 30 01:27:04 DNF06:12:35 DNF09:12:40 DNF12:10:05 DNF15:36:36 DNF DNF DNF--
WERNO Bartłomiej 2062RAWICZSenior II M - 30 01:34:16 DNF06:11:24 DNF09:08:44 DNF12:06:03 DNF15:45:45 DNF DNF DNF--
BŁASZKOWSKI Daniel 2032MAJ.R RAWICZRAWICZMasters M - 40 01:32:15 DNF06:35:28 DNF09:45:28 DNF12:47:04 DNF16:28:26 DNF DNF DNF--
RUDY Iwona 2093WARSZAWASenior II K - 3001:33:50 DNF06:51:06 DNF10:07:48 DNF13:12:38 DNF16:29:15 DNF DNF DNF--
ŚLEZIAK Jarosław 2186DANIEL WOSIK TERVEL TEAMZŁOTY STOKMasters M - 40 01:03:53 DNF04:09:47 DNF06:28:17 DNF08:37:46 DNF DNF DNF DNF--
NIEDZIÓŁKA Wojciech 2087CENTRUM SZKOLENIA POLICJI W LEGIONOWIEGRABIANÓWSenior II M - 30 01:09:11 DNF04:48:16 DNF07:09:02 DNF09:49:09 DNF DNF DNF DNF--
MOSIEK Andrzej 2158CHOJNOSenior II M - 30 01:34:36 DNF05:39:54 DNF08:13:16 DNF10:50:26 DNF DNF DNF DNF--
KURPIEWSKA Anna 2171GT RATWROCŁAWMasters K - 4001:19:18 DNF05:25:24 DNF08:16:08 DNF10:52:28 DNF DNF DNF DNF--
SIKORSKI Marcin 2168TT SZCZECINSZCZECINMasters M - 40 01:19:09 DNF05:25:24 DNF08:16:08 DNF10:52:47 DNF DNF DNF DNF--
PASTWA Marek 2224OH!ZUZA.COM/BEAUTYSPORTŁÓDŹWeteran I M - 50 01:34:09 DNF06:09:17 DNF08:55:33 DNF11:46:47 DNF DNF DNF DNF--
CHOŁUJ Jarek 2008FOR-REST-RUN KOSZALINKOSZALINMasters M - 40 01:38:23 DNF06:49:10 DNF09:39:13 DNF12:32:54 DNF DNF DNF DNF--
ZGOŁA Przemysław 2074TARNOWO PODGÓRNE BIEGATARNOWO PODGÓRNEWeteran I M - 50 01:33:52 DNF06:27:53 DNF09:29:59 DNF12:35:56 DNF DNF DNF DNF--
KRYSIAK Tomasz 2076ULTRA RUNNER SZCZECIN- THOM@S FOTOSZCZECINSenior II M - 30 01:38:34 DNF06:58:00 DNF10:11:38 DNF13:07:34 DNF DNF DNF DNF--
KRZEMIŃSKA Aleksandra 2196POLDEK TEAMOPOLEMasters K - 4001:41:43 DNF06:49:57 DNF10:20:33 DNF13:23:48 DNF DNF DNF DNF--
KRZEMIŃSKI Jacek 2181POLDEK TEAMOPOLEMasters M - 40 01:41:51 DNF06:49:56 DNF10:20:35 DNF13:23:48 DNF DNF DNF DNF--
SADOWSKI Piotr 2160SADOSZCZAKIOSTRÓDASenior II M - 30 01:34:36 DNF07:03:22 DNF10:11:43 DNF13:35:00 DNF DNF DNF DNF--
GAWRON Bartłomiej 2058POLSKA NOWA WIEŚMasters M - 40 01:41:17 DNF06:50:56 DNF10:09:13 DNF13:43:54 DNF DNF DNF DNF--
BABIRECKI Krzysztof 2129FU FU FU TEAMGŁOGÓWMasters M - 40 01:21:53 DNF06:42:55 DNF09:46:21 DNF13:54:01 DNF DNF DNF DNF--
MUCHA Michał 2219NOCNY POYEB TEAMSZCZECINMasters M - 40 01:21:16 DNF06:44:16 DNF10:04:33 DNF14:00:01 DNF DNF DNF DNF--
WITEK Eryk 2218QC SPARTY MONIA GYM QŹNIA TALENTÓW ADAMASZCZECINMasters M - 40 01:22:47 DNF06:44:19 DNF10:12:27 DNF14:00:53 DNF DNF DNF DNF--
ARMATYS Grzegorz 2176ORANGE POLSKADĄBROWA GÓRNICZAWeteran I M - 50 01:42:21 DNF07:18:53 DNF10:51:30 DNF14:08:05 DNF DNF DNF DNF--
NORKOWSKA Aleksandra 2173ORANGE POLSKAWARSZAWAMasters K - 4001:42:31 DNF07:18:54 DNF10:51:28 DNF14:08:06 DNF DNF DNF DNF--
KALBARCZYK Beata 2172ORANGE POLSKAOTWOCKWeteran K - 5001:42:31 DNF07:19:21 DNF10:51:40 DNF14:08:06 DNF DNF DNF DNF--
MIKOŁAJCZYK Mirosław 2216MIRAZ RACE TEAMZABRZEMasters M - 40 01:08:55 DNF04:31:57 DNF07:06:56 DNF DNF DNF DNF DNF--
SIEMIĄTKOWSKI Arkadiusz 2188#RÓBSWOJE CREWNOWE MIASTO LUBAWSKIESenior II M - 30 01:33:27 DNF05:58:42 DNF08:56:37 DNF DNF DNF DNF DNF--
MRUGALSKA Magdalena 2141JW 1223KOSZALINSenior II K - 3001:31:15 DNF06:22:59 DNF09:50:32 DNF DNF DNF DNF DNF--
WIĘCZKOWSKI Wojciech 2027WARSZAWAMasters M - 40 01:36:58 DNF07:09:03 DNF10:46:02 DNF DNF DNF DNF DNF--
SKARŻYŃSKI Wojciech 2081SIECHNICEMasters M - 40 01:51:30 DNF07:23:31 DNF10:57:27 DNF DNF DNF DNF DNF--
RYCHŁOWSKA Magdalena 2007PIŁAMasters K - 4001:45:34 DNF07:18:42 DNF10:57:40 DNF DNF DNF DNF DNF--
ZUGAJ Bartosz 2197KATOWICESenior II M - 30 01:42:32 DNF07:20:41 DNF11:01:34 DNF DNF DNF DNF DNF--
CYGAN Anna 2195ANIA I BLACK HAT ULTRAWARSZAWAWeteran K - 5001:42:27 DNF07:20:42 DNF11:09:30 DNF DNF DNF DNF DNF--
ZIĘTEK Krzysztof 2139ADIDAS RUNNERS WARSAWOSTRÓW WIELKOPOLSKIMasters M - 40 01:45:57 DNF07:41:48 DNF11:49:46 DNF DNF DNF DNF DNF--
TOKARZ Robert 2159TARNÓWWeteran I M - 50 01:27:45 DNF06:12:58 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PAROL Paweł 2097SZYMANKOWSZCZYZNASZYMANKOWSZCZYZNAMasters M - 40 01:26:08 DNF06:17:43 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
STRZYŻEWSKI Paweł 2206SZCZYT ZA SZCZYTEMWARSZAWAMasters M - 40 01:33:54 DNF06:52:20 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
NOWOSŁAWSKI Krzysztof 2103IRRACJONALNIE MASZERUJĄCYWROCŁAWMasters M - 40 01:32:06 DNF06:58:13 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MIKOŁAJCZYK-SOWA Monika 2039SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹJUSTYNÓWMasters K - 4001:49:04 DNF07:19:26 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WOJNO Małgorzata 2025DROGA DO ULTRAŁÓDŹSenior II K - 3001:50:23 DNF07:20:54 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KORNAGA Michał 2106GÓRY LASYZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior I M - 20 01:51:50 DNF07:22:42 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WOSZCZAK Zbigniew 2203STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANITSTRZELINWeteran I M - 50 01:39:24 DNF07:28:14 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WOSZCZAK Jolanta 2204STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANITSTRZELINWeteran K - 5001:39:27 DNF07:28:16 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DĘBEK Piotr 2121ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAŚWIDNICAMasters M - 40 01:51:01 DNF07:41:13 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOZIEŁ Tomasz 2013#WAWRZYNTEAMKUDOWA-ZDRÓJMasters M - 40 01:04:40 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DWORNIK Maciek 2020WARCZĄCE SZPRYCHYKRAKÓWMasters M - 40 01:07:53 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
LANGE Szymon 2217WSK-SZYMONIXŚREMMasters M - 40 01:21:22 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
RECLIK Piotr 2042ULTRAWARIACIRYBNIKSenior I M - 20 01:21:38 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
REKIEĆ-KROGULECKA Kaja 2033ZABRZESenior I K - 2001:21:47 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZARAPANOWSKI Damian 2156ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZANOWA WIOSKAMasters M - 40 01:22:22 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MOŃ Sebastian 2198CARBON SILESIA SPORTDĄBROWA GÓRNICZASenior II M - 30 01:23:59 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SPECHT Mikołaj 2209WARSZAWAMasters M - 40 01:31:50 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DRZASZCZ Marek 2182CROSSELITETCZEWMasters M - 40 01:34:04 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WOJNO Arkadiusz 2192DROGA DO ULTRAŁÓDŹSenior II M - 30 01:35:47 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WRONKA Tymoteusz 2104IRRACJONALNIE MASZERUJĄCYWARSZAWAMasters M - 40 01:37:07 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ŁABĘDZKI Mariusz 2023ŻAROWOMasters M - 40 01:39:34 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BONDARCZUK Sylwia 2063ULTRA BESKID SPORTBIELSKO-BIAŁAMasters K - 4001:39:56 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
STOLPE Maciej 2036TKKF MPK POZNAŃPOZNAŃWeteran I M - 50 01:40:33 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
RUTKOWSKI Kazimierz 2091KUSY I SPÓŁKAŚLIWNOWeteran II M - 6001:41:21 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WODZIŃSKA Danuta 2052BIEG OPOLSKI TEAMKRAPKOWICEMasters K - 4001:42:27 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SILSKI Marek 2108ATRAKCYJNE TOWARZYSTWOPOTASZEWeteran I M - 50 01:46:10 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SOKOŁOWSKI Artur 2077TEAM ZABIEGANEDNIOTWOCKMasters M - 40 01:50:13 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
NADOBNIK Beata 2034SPORTOWY KAŹMIERZ/TARNOWO PODGÓRNE BIEGAKAŹMIERZWeteran K - 5001:51:30 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZWARGOT Marta 2085TARNOWO PODGÓRNE BIEGA / SPORTOWY KAŹMIERZKAŹMIERZSenior II K - 3001:51:31 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZCZUKA Joanna 2037WIRYSenior I K - 2001:52:26 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
HAMOT Artur 2056BIEGOWA KUŹNIASARNÓWSenior II M - 30 01:53:00 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 356 wynik(ów)