BIEG SUPER TRIAL - 130 KM - KLASYFIKACJA WSPÓLNA Z DNF NA 240 KM
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Organizator : | Fundacja MARATONY |
Data : | 2022-07-14 |
Miejsce : | Lądek-Zdrój |
Dystans : | 130 km |
Zgłoszonych : | 371 |
Wystartowało : | 356 |
Nie ukończyło : | 75 |
Ukończyło : | 281 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | Senior I M - 20 | Senior I K - 20 | Senior II K - 30 | Senior II M - 30 | Masters K - 40 | Masters M - 40 | Weteran K - 50 | Weteran I M - 50 | Weteran II K - 60 | Weteran II M - 60
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | A1 10km | A2 32km | A3 47km | A4 64km | A5 81km | A7 112km | Czas netto 130km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PAWŁOWSKI Marcin | 2169 | WILKÓW OSIEDLE | Masters M - 40 | 1 | M 1 | 01:04:27 | 04:02:41 | 06:00:02 | 07:44:09 | 09:36:18 | 12:46:35 | 14:52:30.05 | 6:51 | 8.7 (100%) | |||
2 | MATYSIAK Bartłomiej | 2133 | WILD ULTRA WARRIORS | CZACHÓWEK | Masters M - 40 | 2 | M 5 | 01:06:37 | 04:25:21 | 06:34:45 | 08:30:23 | 10:39:52 | 14:16:27 | 16:48:01.75 | +01:55:31 (11.5%) | 7:45 | 7.7 (88.5%) | |
3 | KOCIOŁOWICZ Piotr | 1092 | BIEGAM W GÓRACH BARDZKICH | JANOWIEC | Masters M - 40 | 3 | M 6 | 01:01:08 | 04:06:57 | 06:12:22 | 08:20:50 | 10:35:48 | 14:16:33 | 16:48:07.00 | +01:55:36 (11.5%) | 7:45 | 7.7 (88.5%) | |
4 | KOMZA Radosław | 2142 | WROCŁAW | Masters M - 40 | 4 | M 7 | 01:01:27 | 04:13:22 | 06:32:51 | 08:34:03 | 10:41:16 | 14:29:21 | 16:52:38.45 | +02:00:08 (11.9%) | 7:47 | 7.7 (88.5%) | ||
5 | RINK Jan | 2153 | BOLKÓW | Masters M - 40 | 5 | M 9 | 01:10:34 | 04:36:32 | 06:54:20 | 09:10:45 | 11:15:16 | 15:02:43 | 17:09:01.65 | +02:16:31 (13.3%) | 7:54 | 7.6 (87.4%) | ||
6 | MARZEC Grzegorz | 1183 | GMINA STRZELCE OPOLSKIE | SZCZEPANEK | Masters M - 40 | 6 | M 10 | 01:07:13 | 04:35:37 | 06:43:06 | 08:42:28 | 10:56:32 | 14:55:49 | 17:14:44.60 | +02:22:14 (13.7%) | 7:57 | 7.5 (86.2%) | |
7 | BARTOSZEWSKI Grzegorz | 1094 | TEAM RÓŻOWEJ PELERYNKI | DŁUGOŁĘKA | Masters M - 40 | 7 | M 11 | 01:10:25 | 04:33:42 | 06:50:14 | 08:52:21 | 11:07:42 | 15:17:45 | 17:44:28.65 | +02:51:58 (16.2%) | 8:11 | 7.3 (83.9%) | |
8 | STĘPNIK Paweł | 2046 | KIELCE | Masters M - 40 | 8 | M 14 | 01:12:02 | 04:41:56 | 07:01:16 | 09:17:36 | 11:51:05 | 15:46:28 | 18:08:48.45 | +03:16:18 (18.0%) | 8:22 | 7.2 (82.8%) | ||
9 | BODANKA Piotr | 2214 | APAMA ACOUSTIC PROJECT | NIEZNANICE | Masters M - 40 | 9 | M 15 | 01:11:53 | 04:44:15 | 07:07:12 | 09:13:03 | 12:08:15 | 15:51:47 | 18:09:55.35 | +03:17:25 (18.1%) | 8:23 | 7.2 (82.8%) | |
10 | ZAJĄC Leszek | 2187 | LESZ NO LIMITS RUNNERS /L.O.T.A.Z | WŁOSZAKOWICE | Masters M - 40 | 10 | M 16 | 01:12:14 | 04:51:13 | 07:07:41 | 09:22:08 | 11:42:31 | 15:42:17 | 18:14:45.20 | +03:22:15 (18.5%) | 8:25 | 7.1 (81.6%) | |
11 | TATARA Mateusz | 1207 | RUN-G | KRAKÓW | Masters M - 40 | 11 | M 18 | 01:06:39 | 04:35:20 | 07:05:05 | 09:16:59 | 11:48:47 | 15:47:23 | 18:22:02.60 | +03:29:32 (19.0%) | 8:28 | 7.1 (81.6%) | |
12 | MYŚLIWIEC Robert | 2082 | DZIKI & WOLNY | RZESZÓW | Masters M - 40 | 12 | M 20 | 01:16:42 | 04:51:05 | 07:09:00 | 09:34:04 | 11:45:43 | 15:48:43 | 18:28:15.10 | +03:35:45 (19.5%) | 8:31 | 7 (80.5%) | |
13 | JANKOWSKI Marcin | 2127 | FU FU FU TEAM | GŁOGÓW | Masters M - 40 | 13 | M 24 | 01:17:20 | 05:10:11 | 07:43:57 | 10:00:00 | 12:34:28 | 16:40:52 | 18:56:36.25 | +04:04:06 (21.5%) | 8:44 | 6.9 (79.3%) | |
14 | ZIĘTAK Andrzej | 1161 | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | BRZOZA | Masters M - 40 | 14 | M 26 | 01:16:32 | 04:57:37 | 07:16:41 | 09:36:14 | 12:14:31 | 16:10:31 | 18:59:02.95 | +04:06:32 (21.6%) | 8:45 | 6.8 (78.2%) | |
15 | KARAMON Marcin | 2200 | OPOLE | Masters M - 40 | 15 | M 28 | 01:23:07 | 05:05:30 | 07:30:31 | 09:48:58 | 12:21:32 | 16:31:58 | 19:06:33.20 | +04:14:03 (22.2%) | 8:49 | 6.8 (78.2%) | ||
16 | SUCH Arkadiusz | 1246 | RZESZÓW | Masters M - 40 | 16 | M 29 | 01:25:15 | 05:20:08 | 07:42:06 | 09:55:56 | 12:09:52 | 16:25:42 | 19:09:06.55 | +04:16:36 (22.3%) | 8:50 | 6.8 (78.2%) | ||
17 | BOTKIEWICZ Jarosław | 1024 | STKOWCZYKI / WKURW_TEAM | PIASECZNA GÓRKA | Masters M - 40 | 17 | M 31 | 01:07:32 | 04:44:10 | 06:57:39 | 09:17:45 | 11:51:14 | 16:26:54 | 19:14:01.45 | +04:21:31 (22.7%) | 8:52 | 6.8 (78.2%) | |
18 | WARDZYŃSKI Łukasz | 2221 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 18 | M 32 | 01:18:40 | 04:54:38 | 07:19:52 | 09:49:16 | 12:18:13 | 16:32:38 | 19:14:33.50 | +04:22:03 (22.7%) | 8:52 | 6.8 (78.2%) | ||
19 | SZAFRANIEC Tomasz | 2061 | MIĘDZYRZECKIE GAZELE | MIĘDZYRZECZ | Masters M - 40 | 19 | M 35 | 01:20:41 | 05:17:23 | 07:42:22 | 10:02:26 | 12:21:39 | 16:31:45 | 19:18:15.20 | +04:25:45 (22.9%) | 8:54 | 6.7 (77.0%) | |
20 | BUCHOWICZ Krzysztof | 1359 | WIELOGLOWY | Masters M - 40 | 20 | M 39 | 01:26:02 | 05:13:08 | 07:43:08 | 09:59:26 | 12:23:39 | 16:52:15 | 19:41:47.80 | +04:49:17 (24.5%) | 9:05 | 6.6 (75.9%) | ||
21 | GRYNAGIEL Przemysław | 2151 | OSIEK NAD WISŁĄ | Masters M - 40 | 21 | M 41 | 01:13:50 | 04:41:48 | 07:07:54 | 09:22:10 | 11:48:36 | 16:44:01 | 19:46:30.80 | +04:54:00 (24.8%) | 9:07 | 6.6 (75.9%) | ||
22 | SKORCZYK Adrian | 2183 | SPEED FEET '16 | KOŚCIAN | Masters M - 40 | 22 | M 43 | 01:21:01 | 05:20:12 | 07:46:12 | 10:05:05 | 12:38:26 | 16:57:11 | 19:54:48.50 | +05:02:18 (25.3%) | 9:11 | 6.5 (74.7%) | |
23 | KRUPA Marcin | 1045 | AKTYWNA NOWA RUDA | NOWA RUDA | Masters M - 40 | 23 | M 47 | 01:05:08 | 04:50:08 | 07:06:01 | 09:22:28 | 11:59:21 | 16:52:48 | 20:16:57.10 | +05:24:27 (26.7%) | 9:21 | 6.4 (73.6%) | |
24 | ZAJĄC Sebastian | 2155 | BIEGOWA ŚWIDNICA | ŚWIDNICA | Masters M - 40 | 24 | M 50 | 01:09:40 | 04:51:05 | 07:22:43 | 09:49:33 | 12:32:30 | 17:05:02 | 20:23:24.55 | +05:30:54 (27.0%) | 9:24 | 6.4 (73.6%) | |
25 | FERSZT Piotr | 1283 | ULTRA WAY TEAM | OLSZTYN | Masters M - 40 | 25 | M 51 | 01:13:07 | 05:08:23 | 07:49:54 | 10:20:53 | 13:04:10 | 17:42:51 | 20:29:55.10 | +05:37:25 (27.4%) | 9:27 | 6.3 (72.4%) | |
26 | KOWALSKI Łukasz | 2045 | PHILLIPS MEDISIZE | GIERAŁTOWICE | Masters M - 40 | 26 | M 53 | 01:24:10 | 05:10:23 | 07:37:22 | 09:58:12 | 12:32:07 | 17:08:28 | 20:33:13.50 | +05:40:43 (27.6%) | 9:29 | 6.3 (72.4%) | |
27 | WIĄCEK Łukasz | 1080 | IRS KRAKÓW | ZIELONKI | Masters M - 40 | 27 | M 56 | 01:24:07 | 05:16:14 | 07:43:39 | 10:25:50 | 13:15:33 | 17:31:43 | 20:39:50.65 | +05:47:20 (28.0%) | 9:32 | 6.3 (72.4%) | |
28 | ZIELIŃSKI Przemysław | 1279 | RADOMSKO | Masters M - 40 | 28 | M 57 | 01:22:35 | 05:19:34 | 07:46:40 | 10:08:15 | 12:56:44 | 17:30:15 | 20:45:56.50 | +05:53:26 (28.4%) | 9:35 | 6.3 (72.4%) | ||
29 | WOS Rafal | 1041 | STAJNIAK TEAM | GEITHUS | Masters M - 40 | 29 | M 58 | 01:21:34 | 05:06:19 | 07:30:08 | 10:05:19 | 12:57:19 | 17:37:33 | 20:46:17.00 | +05:53:46 (28.4%) | 9:35 | 6.3 (72.4%) | |
30 | KUJAWA Krzysztof | 2002 | BUNDORAN | Masters M - 40 | 30 | M 60 | 01:17:27 | 05:13:18 | 07:41:27 | 10:08:34 | 13:07:56 | 17:37:53 | 20:55:53.85 | +06:03:23 (28.9%) | 9:39 | 6.2 (71.3%) | ||
31 | SAMORAŃSKI Krzysztof | 1196 | ULTRA-SZCZĘŚCIE | WYMYSŁÓW | Masters M - 40 | 31 | M 62 | 01:20:22 | 05:15:47 | 07:45:36 | 10:20:39 | 13:13:19 | 17:49:58 | 21:05:09.10 | +06:12:39 (29.5%) | 9:43 | 6.2 (71.3%) | |
32 | BŁĘDOWSKI Mariusz | 1192 | COYOTE TEAM | WŁOCŁAWEK | Masters M - 40 | 32 | M 63 | 01:17:49 | 05:23:48 | 08:03:54 | 10:34:33 | 13:19:09 | 17:54:01 | 21:05:10.10 | +06:12:40 (29.5%) | 9:43 | 6.2 (71.3%) | |
33 | GAJ Grzegorz | 1339 | BORKI TEAM | BIAŁOBRZEGI | Masters M - 40 | 33 | M 64 | 01:25:25 | 05:25:28 | 08:07:14 | 10:28:42 | 13:16:07 | 17:53:52 | 21:05:21.95 | +06:12:51 (29.5%) | 9:44 | 6.2 (71.3%) | |
34 | LOREK Adam | 2038 | #BIEGAJLESZNO | LESZNO | Masters M - 40 | 34 | M 65 | 01:17:43 | 05:02:04 | 07:31:35 | 09:55:45 | 12:37:34 | 17:12:05 | 21:10:06.60 | +06:17:36 (29.7%) | 9:46 | 6.1 (70.1%) | |
35 | FOJT Krzysztof | 2207 | APR69 | ŁAZISKA GÓRNE | Masters M - 40 | 35 | M 66 | 01:17:10 | 05:22:16 | 08:27:07 | 10:41:38 | 13:52:08 | 18:14:50 | 21:16:08.20 | +06:23:38 (30.1%) | 9:48 | 6.1 (70.1%) | |
36 | CHACIŃSKI Mikołaj | 1288 | PROAUTOMATION | WARSZAWA | Masters M - 40 | 36 | M 68 | 01:24:37 | 05:26:56 | 08:02:40 | 10:29:38 | 13:14:02 | 17:57:09 | 21:17:35.15 | +06:25:05 (30.1%) | 9:49 | 6.1 (70.1%) | |
37 | SMYK Mariusz | 2220 | LUBLIN | Masters M - 40 | 37 | M 69 | 01:26:30 | 05:17:55 | 07:46:47 | 10:08:08 | 12:53:13 | 17:44:03 | 21:22:24.35 | +06:29:54 (30.4%) | 9:51 | 6.1 (70.1%) | ||
38 | KOWALCZYK Marek | 2161 | ZLOTY-STOK | Masters M - 40 | 38 | M 70 | 01:10:29 | 04:45:14 | 07:16:13 | 09:46:47 | 12:39:45 | 17:49:43 | 21:27:06.90 | +06:34:36 (30.7%) | 9:54 | 6.1 (70.1%) | ||
39 | MAZUREK Roman | 1265 | SPARTANIE DZIECIOM | MUROW | Masters M - 40 | 39 | M 74 | 01:20:53 | 05:31:37 | 08:12:50 | 10:51:52 | 13:40:12 | 18:44:44 | 21:41:17.80 | +06:48:47 (31.4%) | 10:00 | 6 (69.0%) | |
40 | BULIKOWSKI Tomasz | 2017 | SZCZECIN | Masters M - 40 | 40 | M 76 | 01:24:44 | 05:31:39 | 08:22:30 | 10:52:13 | 13:39:07 | 18:25:16 | 21:45:33.70 | +06:53:03 (31.6%) | 10:02 | 6 (69.0%) | ||
41 | LISIECKI Tomasz | 1343 | TRZYNASTKA PLUS | LUBOŃ | Masters M - 40 | 41 | M 77 | 01:20:50 | 06:51:18 | 09:04:37 | 11:21:32 | 14:12:32 | 18:31:43 | 21:51:00.35 | +06:58:30 (31.9%) | 10:05 | 5.9 (67.8%) | |
42 | KURCZYK Tomasz | 2112 | KOŚMIDRY | Masters M - 40 | 42 | M 78 | 01:20:57 | 05:11:44 | 07:53:17 | 10:25:43 | 13:25:05 | 18:35:51 | 21:51:25.95 | +06:58:55 (31.9%) | 10:05 | 5.9 (67.8%) | ||
43 | CIURASZKIEWICZ Andrzej | 2057 | WROCŁAW | Masters M - 40 | 43 | M 80 | 01:21:00 | 05:12:06 | 07:53:49 | 10:26:14 | 13:25:30 | 18:36:20 | 21:51:55.40 | +06:59:25 (32.0%) | 10:05 | 5.9 (67.8%) | ||
44 | WOJCIECHOWSKI Krzysztof | 1118 | RADLINIOKI W BIEGU | RADLIN | Masters M - 40 | 44 | M 82 | 01:18:44 | 05:36:45 | 11:04:03 | 13:56:42 | 18:36:35 | 21:54:27.95 | +07:01:57 (32.1%) | 10:06 | 5.9 (67.8%) | ||
45 | SEKMAN Tomasz | 2083 | KRAKÓW | Masters M - 40 | 45 | M 83 | 01:17:04 | 05:08:55 | 07:47:08 | 10:14:33 | 13:03:24 | 18:15:18 | 21:55:57.85 | +07:03:27 (32.2%) | 10:07 | 5.9 (67.8%) | ||
46 | FALDZINSKI Bartosz | 2164 | POLACY BIEGAJĄ W NL | NYSA | Masters M - 40 | 46 | M 85 | 01:23:26 | 05:32:32 | 08:14:08 | 10:52:09 | 13:48:00 | 18:49:23 | 22:11:02.60 | +07:18:32 (32.9%) | 10:14 | 5.9 (67.8%) | |
47 | ZAMBRZYCKI Maciej | 2105 | RESHAPE RUNNERS | GLIWICE | Masters M - 40 | 47 | M 87 | 01:23:47 | 05:23:40 | 08:07:17 | 10:45:33 | 13:59:52 | 18:56:43 | 22:20:22.95 | +07:27:52 (33.4%) | 10:18 | 5.8 (66.7%) | |
48 | SALWA Krzysztof | 1088 | SALCLAN-TEAM | KIELCE | Masters M - 40 | 48 | M 88 | 01:24:11 | 05:27:39 | 08:14:48 | 10:44:17 | 14:10:06 | 18:56:04 | 22:21:09.65 | +07:28:39 (33.5%) | 10:18 | 5.8 (66.7%) | |
49 | KRÓL Maciej | 1175 | WIRAN TEAM | REDA | Masters M - 40 | 49 | M 89 | 01:21:11 | 05:51:45 | 08:37:12 | 11:13:52 | 13:51:24 | 18:42:08 | 22:21:38.40 | +07:29:08 (33.5%) | 10:19 | 5.8 (66.7%) | |
50 | CZAPLA Tomasz | 1105 | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Masters M - 40 | 50 | M 94 | 01:36:39 | 05:39:47 | 08:12:44 | 10:49:27 | 13:53:06 | 18:56:16 | 22:32:54.25 | +07:40:24 (34.0%) | 10:24 | 5.8 (66.7%) | ||
51 | JARUS Andrzej | 1093 | POLISH WINGS | GALLSPACH | Masters M - 40 | 51 | M 96 | 01:23:28 | 05:35:56 | 08:20:39 | 11:02:47 | 14:00:11 | 18:57:05 | 22:34:49.95 | +07:42:19 (34.1%) | 10:25 | 5.8 (66.7%) | |
52 | GRABLEWSKI Grzegorz | 1268 | MKS SIECHNICE | WROCŁAW | Masters M - 40 | 52 | M 98 | 01:10:34 | 05:15:49 | 07:47:40 | 10:21:02 | 13:46:51 | 19:16:07 | 22:41:58.60 | +07:49:28 (34.5%) | 10:28 | 5.7 (65.5%) | |
53 | TASZAREK Jakub | 2210 | PROJEKT.JTA JAKUB TASZAREK | MROWINO | Masters M - 40 | 53 | M 99 | 01:21:06 | 05:35:55 | 08:25:09 | 11:06:32 | 13:57:56 | 19:18:05 | 22:46:23.90 | +07:53:53 (34.7%) | 10:30 | 5.7 (65.5%) | |
54 | SIEPIOŁA Cezary | 2149 | GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAM | MORĄG | Masters M - 40 | 54 | M 100 | 01:26:48 | 05:26:50 | 08:08:03 | 10:51:32 | 13:40:32 | 19:05:28 | 22:47:10.15 | +07:54:40 (34.7%) | 10:31 | 5.7 (65.5%) | |
55 | DOBROŚ Tomasz | 2004 | WIERUSZÓW | Masters M - 40 | 55 | M 101 | 01:20:19 | 05:20:51 | 07:47:50 | 10:09:09 | 12:43:37 | 17:49:31 | 22:51:46.60 | +07:59:16 (34.9%) | 10:33 | 5.7 (65.5%) | ||
56 | MUSZYŃSKI Krzysztof | 1014 | BUKOWNO | Masters M - 40 | 56 | M 104 | 01:28:53 | 05:56:34 | 08:44:04 | 11:30:05 | 14:40:35 | 19:32:49 | 23:01:37.30 | +08:09:07 (35.4%) | 10:37 | 5.6 (64.4%) | ||
57 | LECHOWICZ Mariusz | 1018 | 11 MAŁOPOLSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ | KRAKÓW | Masters M - 40 | 57 | M 105 | 01:32:24 | 05:57:00 | 08:47:05 | 11:41:17 | 14:28:49 | 19:39:51 | 23:01:52.20 | +08:09:22 (35.4%) | 10:37 | 5.6 (64.4%) | |
58 | KRZYŻAN Jakub | 1017 | KW KRAKÓW | JERZMANOWICE | Masters M - 40 | 58 | M 107 | 01:32:57 | 05:44:07 | 08:20:16 | 10:56:08 | 13:53:42 | 19:01:11 | 23:02:45.95 | +08:10:15 (35.5%) | 10:38 | 5.6 (64.4%) | |
59 | ISZCZAK Kazimierz | 2080 | SZCZECIN | Masters M - 40 | 59 | M 109 | 01:20:04 | 05:46:30 | 08:37:10 | 11:16:39 | 14:16:11 | 19:28:28 | 23:16:29.45 | +08:23:59 (36.1%) | 10:44 | 5.6 (64.4%) | ||
60 | GAWLIK Marcin | 1164 | GONIĘ "MISZCZA" - MKS SIECHNICE | SIECHNICE | Masters M - 40 | 60 | M 113 | 01:26:12 | 06:07:41 | 09:01:19 | 11:34:44 | 14:39:18 | 19:44:46 | 23:23:32.45 | +08:31:02 (36.4%) | 10:47 | 5.6 (64.4%) | |
61 | GURGACZ Tomasz | 2066 | BYTOM ODRZANSKI | Masters M - 40 | 61 | M 118 | 01:21:25 | 05:11:10 | 07:50:36 | 10:40:13 | 13:27:01 | 19:24:44 | 23:27:13.15 | +08:34:43 (36.6%) | 10:49 | 5.5 (63.2%) | ||
62 | MOKRYCKI Krystian | 1293 | POLANICA-ZDRÓJ | Masters M - 40 | 62 | M 119 | 01:22:13 | 05:20:47 | 07:59:55 | 10:41:55 | 13:47:36 | 19:27:24 | 23:28:48.75 | +08:36:18 (36.6%) | 10:50 | 5.5 (63.2%) | ||
63 | BUKOWSKI Stanislaw | 1213 | LAUGASKOKK / ZABIEGANI REYKJAVÍK | KÓPAVOGUR | Masters M - 40 | 63 | M 120 | 01:38:46 | 06:12:00 | 08:59:59 | 11:51:01 | 14:34:56 | 20:00:13 | 23:30:51.95 | +08:38:21 (36.7%) | 10:51 | 5.5 (63.2%) | |
64 | LUTY Paweł | 2185 | BALICE | Masters M - 40 | 64 | M 122 | 01:17:25 | 05:25:05 | 08:05:08 | 10:44:52 | 13:46:13 | 19:19:49 | 23:35:10.60 | +08:42:40 (36.9%) | 10:53 | 5.5 (63.2%) | ||
65 | HELWICH Pawel | 1033 | HERLEV | Masters M - 40 | 65 | M 123 | 01:42:00 | 06:17:09 | 08:59:36 | 11:38:39 | 14:50:46 | 20:14:20 | 23:35:14.45 | +08:42:44 (36.9%) | 10:53 | 5.5 (63.2%) | ||
66 | MANIAS Michał | 1124 | STRASZYN ULTRA TEAM | PRUSZCZ GDAŃSKI | Masters M - 40 | 66 | M 125 | 01:38:06 | 06:11:20 | 08:44:20 | 11:27:54 | 14:28:43 | 20:04:31 | 23:38:55.60 | +08:46:25 (37.1%) | 10:54 | 5.5 (63.2%) | |
67 | KOSTERA Tomasz | 1252 | VEGE RUNNERS | WARSZAWA | Masters M - 40 | 67 | M 129 | 01:30:49 | 06:00:11 | 08:36:20 | 11:25:32 | 14:37:35 | 20:06:13 | 23:48:11.00 | +08:55:40 (37.5%) | 10:59 | 5.5 (63.2%) | |
68 | KONARSKI Maciej | 1147 | DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI | PODKOWA LEŚNA | Masters M - 40 | 68 | M 132 | 01:24:28 | 05:31:34 | 08:19:05 | 10:55:53 | 13:59:33 | 19:53:41 | 23:52:53.20 | +09:00:23 (37.7%) | 11:01 | 5.4 (62.1%) | |
69 | MILEWSKI Maciej | 1253 | SAMOTNY WILK | WARSZAWA | Masters M - 40 | 69 | M 133 | 01:41:28 | 06:36:05 | 09:22:28 | 12:09:42 | 15:25:08 | 20:11:07 | 23:53:14.35 | +09:00:44 (37.7%) | 11:01 | 5.4 (62.1%) | |
70 | GRZEŚKOWIAK Zbigniew | 1171 | JUTROSIŃSKI KLUB BIEGACZY | JUTROSIN | Masters M - 40 | 70 | M 134 | 01:35:15 | 05:56:44 | 08:33:45 | 10:59:27 | 14:06:34 | 19:54:08 | 23:53:14.90 | +09:00:44 (37.7%) | 11:01 | 5.4 (62.1%) | |
71 | GAŁKA Jacek | 2044 | VEGE RUNNERS | ŻMIGRÓD | Masters M - 40 | 71 | M 135 | 01:34:38 | 06:24:55 | 09:29:57 | 12:12:25 | 15:12:00 | 20:34:10 | 23:53:33.90 | +09:01:03 (37.7%) | 11:01 | 5.4 (62.1%) | |
72 | SEGIN Marcin | 2006 | SPRINT ZALEWO | ZALEWO | Masters M - 40 | 72 | M 136 | 01:33:26 | 05:58:41 | 08:46:54 | 11:28:14 | 14:31:14 | 19:56:10 | 23:54:55.15 | +09:02:25 (37.8%) | 11:02 | 5.4 (62.1%) | |
73 | NOGA Krystian | 1040 | DKS - DWUOSOBOWY KLUB SPORTOWY SWD! | WODZISŁAW ŚLĄSKI | Masters M - 40 | 73 | M 137 | 01:43:51 | 06:38:07 | 09:29:03 | 12:22:06 | 15:40:59 | 20:49:28 | 24:02:16.40 | +09:09:46 (38.1%) | 11:05 | 5.4 (62.1%) | |
74 | PAWLAK Bartosz | 1284 | RUN AND FLY | JABŁONNA | Masters M - 40 | 74 | M 139 | 01:26:38 | 06:10:48 | 09:00:30 | 11:41:14 | 14:57:55 | 20:28:26 | 24:08:15.95 | +09:15:45 (38.4%) | 11:08 | 5.4 (62.1%) | |
75 | DZISZKIEWICZ Grzegorz | 1348 | BIELSKO BIAŁA | Masters M - 40 | 75 | M 142 | 01:34:01 | 06:32:36 | 09:25:48 | 12:29:12 | 15:03:43 | 20:39:57 | 24:14:16.60 | +09:21:46 (38.6%) | 11:11 | 5.4 (62.1%) | ||
76 | KUŻEL Adrian | 1022 | NADAKTYWNI NOWE MIASTECZKO | NOWE MIASTECZKO | Masters M - 40 | 76 | M 144 | 01:46:56 | 06:50:57 | 09:48:21 | 12:25:36 | 15:12:59 | 20:33:34 | 24:19:14.40 | +09:26:44 (38.8%) | 11:13 | 5.3 (60.9%) | |
77 | HAUPA Maciej | 1236 | WIELEŃ | Masters M - 40 | 77 | M 145 | 01:45:01 | 06:41:30 | 09:45:47 | 12:43:44 | 15:40:28 | 21:00:39 | 24:21:33.20 | +09:29:03 (38.9%) | 11:14 | 5.3 (60.9%) | ||
78 | LORANC Paweł | 1013 | WILD BUCHAYS | KOZY | Masters M - 40 | 78 | M 146 | 01:52:07 | 06:57:14 | 10:12:47 | 13:31:49 | 16:18:22 | 21:34:48 | 24:22:16.00 | +09:29:45 (39.0%) | 11:14 | 5.3 (60.9%) | |
79 | RADZIWOŃ Krzysztof | 2065 | GRUPA NIENACHALNIE HEROICZNA | POLKOWICE | Masters M - 40 | 79 | M 147 | 01:33:54 | 06:17:41 | 09:27:45 | 12:19:20 | 15:39:36 | 20:50:38 | 24:23:04.60 | +09:30:34 (39.0%) | 11:15 | 5.3 (60.9%) | |
80 | AL-JEABORY Mahdi | 1125 | CZARNA TĘCZA | JAWORZNO | Masters M - 40 | 80 | M 150 | 01:40:36 | 06:35:48 | 09:32:01 | 12:22:35 | 15:20:09 | 20:59:16 | 24:24:17.85 | +09:31:47 (39.0%) | 11:15 | 5.3 (60.9%) | |
81 | BALCERZAK Robert | 2050 | KLUB BIEGACZA WARTA | PAJĘCZNO | Masters M - 40 | 81 | M 152 | 01:24:55 | 06:18:34 | 09:22:25 | 12:30:22 | 15:35:22 | 20:59:38 | 24:25:08.45 | +09:32:38 (39.1%) | 11:16 | 5.3 (60.9%) | |
82 | WIŚNIEWSKI Artur | 1176 | POZNAŃ | Masters M - 40 | 82 | M 154 | 01:29:02 | 06:06:00 | 09:00:43 | 11:58:42 | 15:10:58 | 20:38:37 | 24:26:43.50 | +09:34:13 (39.2%) | 11:16 | 5.3 (60.9%) | ||
83 | PIOTROWSKI Michał | 2022 | #ŻEBERKATEAM | WROCŁAW | Masters M - 40 | 83 | M 155 | 01:47:55 | 07:04:46 | 10:11:30 | 13:02:16 | 16:03:54 | 21:13:51 | 24:28:02.35 | +09:35:32 (39.2%) | 11:17 | 5.3 (60.9%) | |
84 | ZAWADZKI Tomasz | 2123 | ALEKSANDRIA | Masters M - 40 | 84 | M 157 | 01:41:25 | 06:49:00 | 09:41:42 | 12:25:19 | 15:31:44 | 20:45:53 | 24:31:02.30 | +09:38:32 (39.3%) | 11:18 | 5.3 (60.9%) | ||
85 | SZYGENDA Sebastian | 2147 | TIGER TEAM | WRZEŚNIA | Masters M - 40 | 85 | M 161 | 01:29:45 | 05:56:37 | 08:48:34 | 11:36:30 | 15:00:00 | 20:54:59 | 24:38:55.05 | +09:46:25 (39.7%) | 11:22 | 5.3 (60.9%) | |
86 | KWIATKOWSKI Przemyslaw | 2148 | PWSD GNIEZNO | GNIEZNO | Masters M - 40 | 86 | M 162 | 01:29:44 | 05:56:38 | 08:48:37 | 11:36:30 | 15:00:00 | 20:55:00 | 24:38:55.80 | +09:46:25 (39.7%) | 11:22 | 5.3 (60.9%) | |
87 | STYSIEK Piotr | 1319 | BIEGIEM RADOM! | RADOM | Masters M - 40 | 87 | M 163 | 01:43:31 | 06:55:10 | 10:07:32 | 12:59:02 | 15:51:02 | 21:12:15 | 24:40:04.05 | +09:47:34 (39.7%) | 11:23 | 5.3 (60.9%) | |
88 | BARTNIAK Kamil | 1181 | NO LIMITS TRAIL | STARA WIEŚ | Masters M - 40 | 88 | M 164 | 01:34:45 | 06:10:27 | 08:59:48 | 11:33:08 | 14:36:02 | 20:41:25 | 24:40:50.20 | +09:48:20 (39.7%) | 11:23 | 5.3 (60.9%) | |
89 | FURMAŃCZYK Michał | 1307 | BYDGOSZCZ | Masters M - 40 | 89 | M 165 | 01:51:55 | 06:57:35 | 10:03:17 | 12:46:21 | 15:41:30 | 21:03:29 | 24:41:08.85 | +09:48:38 (39.7%) | 11:23 | 5.3 (60.9%) | ||
90 | KRAWCZUK Dawid | 1169 | 151 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY W SKWIERZYNIE | POZNAŃ | Masters M - 40 | 90 | M 166 | 01:22:24 | 06:33:49 | 09:25:20 | 12:37:22 | 15:29:27 | 21:07:04 | 24:41:28.30 | +09:48:58 (39.8%) | 11:23 | 5.3 (60.9%) | |
91 | SZOPA Marek | 1300 | TEAM KOPEĆ | GORZÓW WIELKOPOLSKI | Masters M - 40 | 91 | M 167 | 01:29:06 | 06:11:10 | 09:12:40 | 12:08:34 | 15:12:18 | 20:53:14 | 24:44:08.20 | +09:51:38 (39.9%) | 11:24 | 5.3 (60.9%) | |
92 | ŻABIEREK Tomasz | 2092 | GORZÓW WLKP. | Masters M - 40 | 92 | M 168 | 01:23:54 | 05:55:52 | 09:18:14 | 11:53:03 | 15:11:02 | 20:53:53 | 24:44:43.15 | +09:52:13 (39.9%) | 11:25 | 5.3 (60.9%) | ||
93 | BOBIN Tomasz | 1264 | ZOCHU TEAM | GORZÓW WIELKOPOLSKI | Masters M - 40 | 93 | M 169 | 01:30:27 | 06:16:13 | 09:14:51 | 11:53:11 | 14:52:31 | 20:56:43 | 24:45:38.75 | +09:53:08 (39.9%) | 11:25 | 5.3 (60.9%) | |
94 | STYCZYŃSKI Grzegorz | 1347 | DATAFEEDWATCH TEAM | JAWORZE | Masters M - 40 | 94 | M 170 | 01:41:29 | 06:17:56 | 09:13:04 | 11:52:26 | 14:55:02 | 20:19:02 | 24:45:52.25 | +09:53:22 (39.9%) | 11:25 | 5.2 (59.8%) | |
95 | GRABOWICZ Paweł | 1218 | SIEKIERKI WIELKIE | Masters M - 40 | 95 | M 174 | 01:39:56 | 06:26:09 | 09:10:42 | 11:58:32 | 14:58:50 | 20:45:43 | 24:55:36.35 | +10:03:06 (40.3%) | 11:30 | 5.2 (59.8%) | ||
96 | KAMIŃSKI Daniel | 1109 | KS GRUCHA / GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAM | OZORKÓW | Masters M - 40 | 96 | M 181 | 01:35:09 | 06:38:32 | 09:26:42 | 12:18:26 | 15:30:27 | 21:30:51 | 25:00:46.75 | +10:08:16 (40.5%) | 11:32 | 5.2 (59.8%) | |
97 | WYSOCZAŃSKI Adrian | 2099 | PIETRZYKOWICE | PIETRZYKOWICE | Masters M - 40 | 97 | M 182 | 01:35:34 | 06:27:17 | 09:30:49 | 12:21:51 | 15:22:44 | 20:54:14 | 25:05:03.15 | +10:12:33 (40.7%) | 11:34 | 5.2 (59.8%) | |
98 | BOGACZYK Krzysztof | 1247 | RÓWNE | Masters M - 40 | 98 | M 185 | 01:40:26 | 06:29:49 | 09:22:24 | 12:24:24 | 15:34:29 | 21:25:17 | 25:12:11.00 | +10:19:40 (41.0%) | 11:37 | 5.2 (59.8%) | ||
99 | NÓŻKA Andrzej | 1351 | PYRNIK | Masters M - 40 | 99 | M 186 | 01:45:27 | 06:58:35 | 10:15:25 | 13:31:51 | 16:17:24 | 21:44:51 | 25:13:57.35 | +10:21:27 (41.0%) | 11:38 | 5.2 (59.8%) | ||
100 | CZYŻ Łukasz | 2010 | ESTEAM | SOSNOWIEC | Masters M - 40 | 100 | M 187 | 01:39:47 | 06:34:51 | 09:27:30 | 12:26:38 | 15:42:00 | 21:24:43 | 25:14:16.50 | +10:21:46 (41.1%) | 11:38 | 5.2 (59.8%) | |
101 | TOPOLSKI Piotr | 1222 | SZTAFETA NADZIEI | SOPOT | Masters M - 40 | 101 | M 188 | 01:32:00 | 06:30:53 | 09:28:16 | 12:18:00 | 15:24:00 | 20:57:38 | 25:15:32.50 | +10:23:02 (41.1%) | 11:39 | 5.1 (58.6%) | |
102 | HAJDUGA Łukasz | 1115 | WIECZORNE BIEGANIE W OPOLU | DĘBSKA KUŹNIA | Masters M - 40 | 102 | M 191 | 01:35:06 | 05:58:31 | 08:39:05 | 12:02:46 | 14:25:08 | 20:21:56 | 25:19:46.10 | +10:27:16 (41.3%) | 11:41 | 5.1 (58.6%) | |
103 | TOMASZEWSKI Michał | 1203 | BIEG OPOLSKI | OPOLE | Masters M - 40 | 103 | M 192 | 01:35:07 | 05:58:31 | 08:39:34 | 12:00:06 | 14:28:27 | 20:17:01 | 25:19:48.55 | +10:27:18 (41.3%) | 11:41 | 5.1 (58.6%) | |
104 | BOTTCHER Andrzej | 1210 | SKB GRANIT | STRZELIN | Masters M - 40 | 104 | M 195 | 01:28:09 | 06:19:59 | 09:26:56 | 12:24:32 | 15:34:49 | 21:28:42 | 25:21:23.40 | +10:28:53 (41.3%) | 11:42 | 5.1 (58.6%) | |
105 | ZYZAŃSKI Andrzej | 2110 | ANATOMIA BIEGANIA | WROCŁAW | Masters M - 40 | 105 | M 196 | 01:39:25 | 06:53:17 | 09:58:07 | 12:46:45 | 15:49:33 | 21:40:21 | 25:23:23.05 | +10:30:53 (41.4%) | 11:43 | 5.1 (58.6%) | |
106 | WOJCIECHOWSKI Paweł | 1031 | BIEGACZE JUNIORA-RUNNERS TEAM | KICIN | Masters M - 40 | 106 | M 197 | 01:38:22 | 06:45:14 | 09:55:06 | 12:47:04 | 15:45:13 | 21:36:40 | 25:23:25.70 | +10:30:55 (41.4%) | 11:43 | 5.1 (58.6%) | |
107 | DEIGSLER Przemysław | 1091 | BIEGAJĄCE KREJZOLE | POZNAŃ | Masters M - 40 | 107 | M 200 | 01:55:27 | 07:16:53 | 10:07:41 | 13:03:43 | 15:40:47 | 21:37:57 | 25:25:19.25 | +10:32:49 (41.5%) | 11:43 | 5.1 (58.6%) | |
108 | SUPEŁ Jacek | 1142 | NIEZRZESZONY | WROCŁAW | Masters M - 40 | 108 | M 203 | 01:31:24 | 06:32:44 | 09:29:45 | 12:36:32 | 15:37:18 | 21:39:08 | 25:27:03.95 | +10:34:33 (41.6%) | 11:44 | 5.1 (58.6%) | |
109 | NOWAK Tomasz | 1102 | BIEGAJĄCE KREJZOLE | JANOWIEC WLKP | Masters M - 40 | 109 | M 204 | 01:55:35 | 07:16:51 | 10:07:39 | 12:59:12 | 15:45:10 | 21:52:20 | 25:28:13.00 | +10:35:42 (41.6%) | 11:45 | 5.1 (58.6%) | |
110 | STRASZEWSKI Leszek | 1057 | KS M. E. T. A. | CZYŻOWICE | Masters M - 40 | 110 | M 207 | 01:48:48 | 07:07:34 | 10:28:17 | 13:17:25 | 16:06:09 | 21:27:07 | 25:30:41.65 | +10:38:11 (41.7%) | 11:46 | 5.1 (58.6%) | |
111 | SZMYT Piotr | 1015 | BIEGAJĄCE KREJZOLE | POZNAN | Masters M - 40 | 111 | M 211 | 01:39:59 | 06:53:13 | 09:58:06 | 12:47:48 | 15:49:35 | 21:52:20 | 25:31:35.40 | +10:39:05 (41.7%) | 11:46 | 5.1 (58.6%) | |
112 | DZIADOŃ Grzegorz | 1323 | ZABIERZÓW BOCHEŃSKI | Masters M - 40 | 112 | M 212 | 01:49:00 | 07:02:53 | 10:06:55 | 12:59:39 | 16:08:01 | 22:14:09 | 25:31:37.95 | +10:39:07 (41.7%) | 11:46 | 5.1 (58.6%) | ||
113 | KRUZEL Tomasz | 1286 | GRUPA JURA | ZAWIERCIE | Masters M - 40 | 113 | M 213 | 01:32:27 | 06:15:29 | 09:21:09 | 12:09:33 | 15:17:31 | 21:22:15 | 25:32:41.55 | +10:40:11 (41.8%) | 11:47 | 5.1 (58.6%) | |
114 | MACKIEWICZ Artur | 1128 | DŁUGOBIEGANIE | MASZEWO | Masters M - 40 | 114 | M 215 | 01:38:35 | 06:58:01 | 10:13:02 | 13:07:37 | 16:07:36 | 21:58:53 | 25:36:26.90 | +10:43:56 (41.9%) | 11:49 | 5.1 (58.6%) | |
115 | MARCHWICKI Arkadiusz | 2179 | FEHLAU RUN TEAM | POZNAŃ | Masters M - 40 | 115 | M 216 | 01:44:22 | 07:06:28 | 10:25:21 | 13:24:21 | 16:29:56 | 22:25:03 | 25:37:42.10 | +10:45:12 (42.0%) | 11:49 | 5.1 (58.6%) | |
116 | KEPKE Michał | 2213 | LUBAŃ | Masters M - 40 | 116 | M 217 | 01:42:44 | 07:11:22 | 10:25:29 | 13:31:21 | 16:26:52 | 22:20:53 | 25:41:32.50 | +10:49:02 (42.1%) | 11:51 | 5.1 (58.6%) | ||
117 | GÓRCZYŃSKI Rafał | 2043 | NOWY TOMYŚL | Masters M - 40 | 117 | M 218 | 01:37:21 | 06:50:46 | 10:17:22 | 13:14:32 | 16:32:36 | 22:21:13 | 25:42:09.45 | +10:49:39 (42.1%) | 11:51 | 5.1 (58.6%) | ||
118 | ŁUGOWSKI Marek | 2193 | UTM170 | SZCZECIN | Masters M - 40 | 118 | M 219 | 01:42:39 | 06:36:24 | 09:31:18 | 12:34:15 | 15:57:41 | 22:20:01 | 25:44:48.20 | +10:52:18 (42.2%) | 11:52 | 5 (57.5%) | |
119 | JANUSZEWSKI Piotr | 1329 | MKS ROBOTY DROGOWE ŚWINOUJŚCIE | ŚWINOUJŚCIE | Masters M - 40 | 119 | M 220 | 01:45:20 | 07:18:40 | 10:39:22 | 13:28:06 | 16:10:18 | 22:18:31 | 25:45:13.40 | +10:52:43 (42.2%) | 11:53 | 5 (57.5%) | |
120 | OLESIŃSKI Piotr | 2048 | DRUŻYNA ORZECHA ŻYRARDÓW | SOCHACZEW | Masters M - 40 | 120 | M 221 | 01:34:20 | 06:50:09 | 10:03:08 | 12:52:02 | 16:08:19 | 22:17:42 | 25:45:24.45 | +10:52:54 (42.2%) | 11:53 | 5 (57.5%) | |
121 | BUJLIS Eugeniusz | 1140 | IDENTAL CLINIQUE | WROCŁAW | Masters M - 40 | 121 | M 222 | 01:42:04 | 06:57:54 | 10:22:51 | 13:29:52 | 16:17:39 | 22:17:43 | 25:45:32.25 | +10:53:02 (42.3%) | 11:53 | 5 (57.5%) | |
122 | SZYMAŁA Mateusz | 1191 | KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA | KLUCZBORK | Masters M - 40 | 122 | M 225 | 01:33:38 | 06:20:09 | 10:07:53 | 13:25:14 | 16:38:07 | 22:25:05 | 25:47:35.05 | +10:55:05 (42.3%) | 11:54 | 5 (57.5%) | |
123 | PÓŁGRABIA Dawid | 2031 | #ŻEBERKATEAM | WROCŁAW | Masters M - 40 | 123 | M 228 | 01:47:57 | 07:04:47 | 10:11:35 | 13:02:16 | 16:07:42 | 22:09:13 | 25:49:14.95 | +10:56:44 (42.4%) | 11:55 | 5 (57.5%) | |
124 | KUPIEC Maciej | 2012 | #ŻEBERKATEAM | IWINY | Masters M - 40 | 124 | M 229 | 01:47:54 | 07:04:47 | 10:11:42 | 13:02:19 | 16:07:41 | 22:09:17 | 25:49:48.80 | +10:57:18 (42.4%) | 11:55 | 5 (57.5%) | |
125 | LOMAGISTRO Pietro | 2194 | A.S.D. GRUPPO PODISTICO SAN PIO X | CURTATONE | Masters M - 40 | 125 | M 231 | 01:42:40 | 06:36:25 | 09:31:26 | 12:34:54 | 16:10:08 | 22:22:11 | 25:52:00.95 | +10:59:30 (42.5%) | 11:56 | 5 (57.5%) | |
126 | BUKOWSKI Michał | 1267 | DARK SIDE OSTROŁĘKA | OSTROŁĘKA | Masters M - 40 | 126 | M 232 | 01:42:05 | 06:47:24 | 10:07:28 | 13:12:05 | 16:19:37 | 22:11:57 | 25:53:41.60 | +11:01:11 (42.6%) | 11:57 | 5 (57.5%) | |
127 | KOWALCZYK Paweł | 1357 | KĘCKIE HARPAGANY | KĘTY | Masters M - 40 | 127 | M 235 | 01:26:13 | 06:14:15 | 09:12:17 | 12:31:09 | 15:55:27 | 22:36:31 | 25:57:52.65 | +11:05:22 (42.7%) | 11:59 | 5 (57.5%) | |
128 | GŁADYSZ Robert | 2140 | SCE24.PL | BIELAWA | Masters M - 40 | 128 | M 237 | 01:49:15 | 06:53:51 | 10:05:00 | 13:28:40 | 16:42:39 | 22:42:04 | 25:57:55.75 | +11:05:25 (42.7%) | 11:59 | 5 (57.5%) | |
129 | WAPA Marek | 1198 | BIAŁA PODLASKA | Masters M - 40 | 129 | M 238 | 01:56:21 | 07:15:59 | 10:10:35 | 13:15:50 | 16:34:06 | 22:42:27 | 25:58:05.30 | +11:05:35 (42.7%) | 11:59 | 5 (57.5%) | ||
130 | PAWLAK Jarosław | 1056 | KOŁO BIEGA | KOŁO | Masters M - 40 | 130 | M 239 | 01:58:08 | 07:13:43 | 11:09:07 | 14:00:33 | 16:52:40 | 22:57:13 | 25:59:04.10 | +11:06:34 (42.8%) | 11:59 | 5 (57.5%) | |
131 | MALINOWSKI Grzegorz | 2005 | ZIELONA GÓRA | Masters M - 40 | 131 | M 240 | 01:29:40 | 06:22:26 | 09:22:59 | 12:21:45 | 15:47:21 | 22:10:21 | 26:04:02.60 | +11:11:32 (42.9%) | 12:01 | 5 (57.5%) | ||
132 | ŚWITALSKI Andrzej | 1095 | CZĘSTOCHOWA | Masters M - 40 | 132 | M 243 | 01:48:54 | 07:19:32 | 10:52:02 | 13:58:52 | 16:54:14 | 22:49:52 | 26:27:45.05 | +11:35:15 (43.8%) | 12:12 | 4.9 (56.3%) | ||
133 | GUZIK Daniel | 1354 | GRABOWA | Masters M - 40 | 133 | M 244 | 01:44:40 | 07:04:47 | 10:28:49 | 13:33:11 | 16:41:56 | 22:44:48 | 26:27:50.50 | +11:35:20 (43.8%) | 12:12 | 4.9 (56.3%) | ||
Niesklasyfikowani | ||||||||||||||||||
ADAMCZYK Marcin | 2096 | GOŁUSKI | Masters M - 40 | 01:34:28 DNF | 06:58:19 DNF | 10:12:42 DNF | 13:20:50 DNF | 16:18:49 DNF | 22:00:44 DNF | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
TOKARCZYK Marcin | 2003 | NYSA | Masters M - 40 | 01:21:17 DNF | 05:26:52 DNF | 08:20:00 DNF | 10:58:58 DNF | 13:37:07 DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
PAJOR Krzysztof | 2100 | 100PASS | SWARZĘDZ | Masters M - 40 | 01:26:11 DNF | 05:40:31 DNF | 08:34:26 DNF | 11:22:12 DNF | 14:04:27 DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
KARBOWSKI Jarosław | 2029 | K.S .LENIWIEC | SYCÓW | Masters M - 40 | 01:33:56 DNF | 06:32:39 DNF | 09:51:42 DNF | 12:51:55 DNF | 16:08:54 DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
BUK Sławomir | 2184 | GOSTYŃ | Masters M - 40 | 01:05:40 DNF | 04:31:44 DNF | 06:50:32 DNF | 09:06:40 DNF | 11:45:21 DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
BŁASZKOWSKI Daniel | 2032 | MAJ.R RAWICZ | RAWICZ | Masters M - 40 | 01:32:15 DNF | 06:35:28 DNF | 09:45:28 DNF | 12:47:04 DNF | 16:28:26 DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
ŚLEZIAK Jarosław | 2186 | DANIEL WOSIK TERVEL TEAM | ZŁOTY STOK | Masters M - 40 | 01:03:53 DNF | 04:09:47 DNF | 06:28:17 DNF | 08:37:46 DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
SIKORSKI Marcin | 2168 | TT SZCZECIN | SZCZECIN | Masters M - 40 | 01:19:09 DNF | 05:25:24 DNF | 08:16:08 DNF | 10:52:47 DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
CHOŁUJ Jarek | 2008 | FOR-REST-RUN KOSZALIN | KOSZALIN | Masters M - 40 | 01:38:23 DNF | 06:49:10 DNF | 09:39:13 DNF | 12:32:54 DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
KRZEMIŃSKI Jacek | 2181 | POLDEK TEAM | OPOLE | Masters M - 40 | 01:41:51 DNF | 06:49:56 DNF | 10:20:35 DNF | 13:23:48 DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
GAWRON Bartłomiej | 2058 | POLSKA NOWA WIEŚ | Masters M - 40 | 01:41:17 DNF | 06:50:56 DNF | 10:09:13 DNF | 13:43:54 DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
BABIRECKI Krzysztof | 2129 | FU FU FU TEAM | GŁOGÓW | Masters M - 40 | 01:21:53 DNF | 06:42:55 DNF | 09:46:21 DNF | 13:54:01 DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
MUCHA Michał | 2219 | NOCNY POYEB TEAM | SZCZECIN | Masters M - 40 | 01:21:16 DNF | 06:44:16 DNF | 10:04:33 DNF | 14:00:01 DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
WITEK Eryk | 2218 | QC SPARTY MONIA GYM QŹNIA TALENTÓW ADAMA | SZCZECIN | Masters M - 40 | 01:22:47 DNF | 06:44:19 DNF | 10:12:27 DNF | 14:00:53 DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
MIKOŁAJCZYK Mirosław | 2216 | MIRAZ RACE TEAM | ZABRZE | Masters M - 40 | 01:08:55 DNF | 04:31:57 DNF | 07:06:56 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
WIĘCZKOWSKI Wojciech | 2027 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 01:36:58 DNF | 07:09:03 DNF | 10:46:02 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
SKARŻYŃSKI Wojciech | 2081 | SIECHNICE | Masters M - 40 | 01:51:30 DNF | 07:23:31 DNF | 10:57:27 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
ZIĘTEK Krzysztof | 2139 | ADIDAS RUNNERS WARSAW | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | Masters M - 40 | 01:45:57 DNF | 07:41:48 DNF | 11:49:46 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
PAROL Paweł | 2097 | SZYMANKOWSZCZYZNA | SZYMANKOWSZCZYZNA | Masters M - 40 | 01:26:08 DNF | 06:17:43 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
STRZYŻEWSKI Paweł | 2206 | SZCZYT ZA SZCZYTEM | WARSZAWA | Masters M - 40 | 01:33:54 DNF | 06:52:20 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
NOWOSŁAWSKI Krzysztof | 2103 | IRRACJONALNIE MASZERUJĄCY | WROCŁAW | Masters M - 40 | 01:32:06 DNF | 06:58:13 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
DĘBEK Piotr | 2121 | ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA | ŚWIDNICA | Masters M - 40 | 01:51:01 DNF | 07:41:13 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
KOZIEŁ Tomasz | 2013 | #WAWRZYNTEAM | KUDOWA-ZDRÓJ | Masters M - 40 | 01:04:40 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
DWORNIK Maciek | 2020 | WARCZĄCE SZPRYCHY | KRAKÓW | Masters M - 40 | 01:07:53 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
LANGE Szymon | 2217 | WSK-SZYMONIX | ŚREM | Masters M - 40 | 01:21:22 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
SZARAPANOWSKI Damian | 2156 | ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZA | NOWA WIOSKA | Masters M - 40 | 01:22:22 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
SPECHT Mikołaj | 2209 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 01:31:50 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
DRZASZCZ Marek | 2182 | CROSSELITE | TCZEW | Masters M - 40 | 01:34:04 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
WRONKA Tymoteusz | 2104 | IRRACJONALNIE MASZERUJĄCY | WARSZAWA | Masters M - 40 | 01:37:07 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
ŁABĘDZKI Mariusz | 2023 | ŻAROWO | Masters M - 40 | 01:39:34 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
SOKOŁOWSKI Artur | 2077 | TEAM ZABIEGANEDNI | OTWOCK | Masters M - 40 | 01:50:13 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) |
Znaleziono 164 wynik(ów)