BIEG SUPER TRIAL - 130 KM - KLASYFIKACJA WSPÓLNA Z DNF NA 240 KM
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Organizator : | Fundacja MARATONY |
Data : | 2022-07-14 |
Miejsce : | Lądek-Zdrój |
Dystans : | 130 km |
Zgłoszonych : | 371 |
Wystartowało : | 356 |
Nie ukończyło : | 75 |
Ukończyło : | 281 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | Senior I M - 20 | Senior I K - 20 | Senior II K - 30 | Senior II M - 30 | Masters K - 40 | Masters M - 40 | Weteran K - 50 | Weteran I M - 50 | Weteran II K - 60 | Weteran II M - 60
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | A1 10km | A2 32km | A3 47km | A4 64km | A5 81km | A7 112km | Czas netto 130km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WINIARSKA Katarzyna | 2101 | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA/HERCOG RUNNING TEAM | PRZEMYŚL | Masters K - 40 | 1 | K 1 | 01:03:39 | 03:59:30 | 06:08:14 | 08:09:33 | 10:12:41 | 14:10:55 | 16:49:43.55 | 7:46 | 7.7 (100%) | ||
2 | GUZERA Justyna | 2131 | MATNER RUNNING TEAM | WROCŁAW | Senior II K - 30 | 1 | K 2 | 01:12:26 | 04:51:15 | 07:14:46 | 09:26:30 | 11:42:35 | 16:04:16 | 18:44:06.85 | +01:54:23 (10.2%) | 8:38 | 6.9 (89.6%) | |
3 | ŚLIŻ Sylwia | 2053 | SIECHNICE | Senior II K - 30 | 2 | K 3 | 01:20:39 | 04:57:55 | 07:20:39 | 09:55:00 | 12:52:58 | 16:58:53 | 20:01:59.00 | +03:12:15 (16.0%) | 9:14 | 6.5 (84.4%) | ||
4 | GÓRSKA Agnieszka | 1067 | ŻARY RUNNERS TEAM | ŻARY | Masters K - 40 | 2 | K 4 | 01:25:41 | 05:15:58 | 07:43:21 | 09:56:38 | 13:07:31 | 17:48:22 | 20:16:58.35 | +03:27:14 (17.0%) | 9:21 | 6.4 (83.1%) | |
5 | SADOWSKA Jagoda | 2011 | #YOLOTEAMKRK | KRAKÓW | Senior II K - 30 | 3 | K 5 | 01:36:30 | 05:51:08 | 08:20:59 | 10:51:58 | 13:31:30 | 18:02:59 | 21:22:01.35 | +04:32:17 (21.2%) | 9:51 | 6.1 (79.2%) | |
6 | GARBOWSKA Monika | 2107 | COMPAÑEROS ASFALT TEAM | GLIWICE | Masters K - 40 | 3 | K 6 | 01:29:35 | 05:49:50 | 08:28:38 | 11:02:27 | 13:59:45 | 18:39:37 | 21:34:57.60 | +04:45:14 (22.0%) | 9:57 | 6 (77.9%) | |
7 | KIEZIK Anna | 2071 | PSZCZÓŁKOWSKI TEAM | OLSZTYN | Masters K - 40 | 4 | K 7 | 01:20:29 | 05:33:26 | 08:21:46 | 10:45:45 | 13:37:57 | 18:22:21 | 21:44:48.75 | +04:55:05 (22.6%) | 10:02 | 6 (77.9%) | |
8 | MALISZEWSKA Malwina | 1278 | ULTRA WAY TEAM | GDYNIA | Masters K - 40 | 5 | K 8 | 01:21:43 | 05:41:11 | 08:21:53 | 10:45:54 | 13:38:05 | 18:22:29 | 21:46:52.60 | +04:57:09 (22.7%) | 10:03 | 6 (77.9%) | |
9 | PLEWA Sylwia | 2163 | RKS PIŁA PODLASIE | PIŁA | Weteran K - 50 | 1 | K 9 | 01:26:59 | 05:41:15 | 08:13:04 | 10:51:03 | 13:39:13 | 18:40:50 | 21:50:44.40 | +05:01:00 (23.0%) | 10:04 | 6 (77.9%) | |
10 | PARSZEWSKA Aleksandra | 2035 | RESHAPE RUNNERS | BYTOM | Senior II K - 30 | 4 | K 10 | 01:26:37 | 05:24:13 | 08:06:42 | 10:41:43 | 13:23:33 | 18:37:10 | 22:06:15.75 | +05:16:32 (23.9%) | 10:12 | 5.9 (76.6%) | |
11 | RADZIWOŃ Anna | 2064 | GRUPA NIENACHALNIE HEROICZNA | POLKOWICE | Masters K - 40 | 6 | K 11 | 01:32:00 | 05:45:34 | 08:32:02 | 11:12:11 | 14:00:45 | 19:04:22 | 22:14:14.90 | +05:24:31 (24.3%) | 10:15 | 5.8 (75.3%) | |
12 | BLASZKE Beata | 2150 | BIEGAJ Z TRENERAMI | GLIWICE | Masters K - 40 | 7 | K 12 | 01:34:10 | 06:06:34 | 08:55:17 | 11:27:58 | 14:16:12 | 19:05:12 | 22:41:02.60 | +05:51:19 (25.8%) | 10:28 | 5.7 (74.0%) | |
13 | OLESZEK Magdalena | 1003 | W POGONI ZA DUCHEM | CZELADŹ | Senior II K - 30 | 5 | K 13 | 01:20:52 | 05:20:54 | 07:53:23 | 10:16:12 | 13:23:17 | 19:05:32 | 23:08:44.00 | +06:19:00 (27.3%) | 10:40 | 5.6 (72.7%) | |
14 | MARZEC Karolina | 2009 | DZIKIE DZIKI GORZÓW | DESZCZNO | Masters K - 40 | 8 | K 14 | 01:24:22 | 05:26:36 | 08:03:06 | 10:41:14 | 13:43:02 | 19:05:43 | 23:21:09.90 | +06:31:26 (27.9%) | 10:46 | 5.6 (72.7%) | |
15 | DORSZ Beata | 1009 | GDYNIA | Weteran K - 50 | 2 | K 15 | 01:30:36 | 06:23:14 | 09:28:28 | 12:13:44 | 15:09:16 | 20:08:16 | 23:48:03.85 | +06:58:20 (29.3%) | 10:59 | 5.5 (71.4%) | ||
16 | RYBARCZYK Ilona | 1019 | KOŁO BIEGA | KOŁO | Senior II K - 30 | 6 | K 16 | 01:27:17 | 05:52:12 | 08:40:49 | 11:22:33 | 14:39:17 | 20:15:34 | 23:52:27.95 | +07:02:44 (29.5%) | 11:01 | 5.4 (70.1%) | |
17 | WTOREK-BUGAŃSKA Ilona | 2119 | CARBON SILESIA SPORT | BĘDZIN | Senior II K - 30 | 7 | K 17 | 01:25:06 | 05:36:58 | 08:32:28 | 11:24:44 | 14:19:47 | 20:10:37 | 24:01:53.00 | +07:12:09 (30.0%) | 11:05 | 5.4 (70.1%) | |
18 | WIŚNIEWSKA Agnieszka | 2132 | BIAŁOBRZEGI | Masters K - 40 | 9 | K 18 | 01:33:50 | 06:35:02 | 09:30:45 | 12:23:23 | 15:18:48 | 20:34:28 | 24:02:17.75 | +07:12:34 (30.0%) | 11:05 | 5.4 (70.1%) | ||
19 | KAPICA Anna | 2190 | RESOVIA RZESZÓW | RUDNA WIELKA | Masters K - 40 | 10 | K 19 | 01:28:27 | 06:22:53 | 09:20:18 | 14:34:05 | 19:56:46 | 24:23:50.15 | +07:34:06 (31.0%) | 11:15 | 5.3 (68.8%) | ||
20 | CHUDA Aneta | 2018 | WROCLAW | Masters K - 40 | 11 | K 20 | 01:36:01 | 06:14:00 | 09:11:51 | 11:57:04 | 14:53:02 | 20:11:10 | 24:31:22.50 | +07:41:38 (31.4%) | 11:19 | 5.3 (68.8%) | ||
21 | GRZYBOWSKA Karolina | 1261 | GRANDAUTO | CZERMIN | Masters K - 40 | 12 | K 21 | 01:34:41 | 06:26:56 | 09:30:50 | 12:21:49 | 15:22:41 | 20:54:08 | 24:45:21.90 | +07:55:38 (32.0%) | 11:25 | 5.3 (68.8%) | |
22 | PTASZYŃSKA Eliza | 2086 | POZNAŃ (POZNAŃ-STARE MIASTO) | Masters K - 40 | 13 | K 22 | 01:45:26 | 07:10:56 | 10:06:29 | 12:48:16 | 15:40:37 | 21:27:23 | 24:55:40.50 | +08:05:56 (32.5%) | 11:30 | 5.2 (67.5%) | ||
23 | SZCZERBAL Agnieszka | 2075 | TKKF MPK POZNAŃ | POZNAŃ | Masters K - 40 | 14 | K 23 | 01:33:49 | 06:27:53 | 09:29:58 | 12:35:07 | 15:41:21 | 21:17:24 | 24:55:51.20 | +08:06:07 (32.5%) | 11:30 | 5.2 (67.5%) | |
24 | KOZIOŁ Ewa | 2166 | KB-SOBÓTKA | GÓRZYCE | Masters K - 40 | 15 | K 24 | 01:35:19 | 06:26:51 | 09:30:44 | 12:21:34 | 15:22:09 | 20:54:11 | 25:05:13.15 | +08:15:29 (32.9%) | 11:34 | 5.2 (67.5%) | |
25 | BATOR Monika | 2094 | WARSZAWA | Masters K - 40 | 16 | K 25 | 01:33:50 | 06:51:06 | 10:07:49 | 13:09:47 | 16:11:26 | 21:57:32 | 25:10:23.50 | +08:20:39 (33.1%) | 11:37 | 5.2 (67.5%) | ||
26 | SIŃCZUK Patrycja | 2205 | MIRAZ RACE TEAM | TCZEW | Masters K - 40 | 17 | K 26 | 01:31:57 | 06:49:17 | 10:13:11 | 13:08:44 | 16:11:41 | 21:57:46 | 25:10:32.30 | +08:20:48 (33.2%) | 11:37 | 5.2 (67.5%) | |
27 | DEKIERT Agnieszka | 2144 | LUBIN | Masters K - 40 | 18 | K 27 | 01:35:40 | 06:35:36 | 09:48:35 | 12:45:43 | 15:52:45 | 21:21:07 | 25:14:28.75 | +08:24:45 (33.3%) | 11:38 | 5.2 (67.5%) | ||
28 | WALKOWIAK Joanna | 2072 | MUAY RUNNING TEAM | POZNAŃ | Senior II K - 30 | 8 | K 28 | 01:38:22 | 06:52:21 | 09:54:35 | 12:34:33 | 15:35:53 | 21:31:16 | 25:21:18.75 | +08:31:35 (33.6%) | 11:42 | 5.1 (66.2%) | |
29 | SILSKA Sylwia | 2109 | ATRAKCYJNE TOWARZYSTWO | POTASZE | Weteran K - 50 | 3 | K 29 | 01:36:41 | 06:50:33 | 09:55:26 | 12:42:17 | 15:52:44 | 21:38:34 | 25:21:39.25 | +08:31:55 (33.6%) | 11:42 | 5.1 (66.2%) | |
30 | MASZEWSKA-WACH Mariola | 1342 | RAWA MAZOWIECKA | Masters K - 40 | 19 | K 30 | 01:41:27 | 06:50:11 | 10:03:45 | 13:09:49 | 16:03:04 | 21:48:19 | 25:31:35.75 | +08:41:52 (34.1%) | 11:46 | 5.1 (66.2%) | ||
31 | COP Anna | 1263 | SUMT / DAV SEKCJA KATOWICKA | KATOWICE | Masters K - 40 | 20 | K 31 | 01:38:26 | 06:30:02 | 09:33:22 | 12:35:48 | 15:47:02 | 21:58:08 | 25:32:35.80 | +08:42:52 (34.1%) | 11:47 | 5.1 (66.2%) | |
32 | RABSCH Patrycja | 2026 | POZNAŃ | Senior II K - 30 | 9 | K 32 | 01:43:17 | 06:47:39 | 09:52:30 | 12:47:42 | 15:57:37 | 22:07:05 | 25:44:34.40 | +08:54:50 (34.6%) | 11:52 | 5 (64.9%) | ||
33 | BUDNY Aleksandra | 2122 | KRAŚNIK BIEGA / NO PAIN NO GAIN | HALINÓW | Masters K - 40 | 21 | K 33 | 01:33:54 | 06:35:26 | 09:31:07 | 12:37:03 | 15:57:44 | 22:07:12 | 25:44:41.50 | +08:54:57 (34.6%) | 11:52 | 5 (64.9%) | |
34 | KOPACZYŃSKA Beata | 2175 | A.S.D. GRUPPO PODISTICO SAN PIO X | ZIELONA GÓRA | Weteran K - 50 | 4 | K 34 | 01:42:37 | 06:36:23 | 09:31:18 | 12:34:53 | 16:10:20 | 22:22:25 | 25:52:01.35 | +09:02:17 (34.9%) | 11:56 | 5 (64.9%) | |
35 | ROSZYK Magdalena | 1101 | TKKF MPK POZNAŃ/ BIEGAJĄCE KREJZOLE | POZNAŃ | Masters K - 40 | 22 | K 35 | 01:58:10 | 07:13:48 | 11:14:15 | 14:00:34 | 16:52:38 | 22:56:40 | 25:58:15.00 | +09:08:31 (35.2%) | 11:59 | 5 (64.9%) | |
Niesklasyfikowani | ||||||||||||||||||
RUDY Iwona | 2093 | WARSZAWA | Senior II K - 30 | 01:33:50 DNF | 06:51:06 DNF | 10:07:48 DNF | 13:12:38 DNF | 16:29:15 DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
KURPIEWSKA Anna | 2171 | GT RAT | WROCŁAW | Masters K - 40 | 01:19:18 DNF | 05:25:24 DNF | 08:16:08 DNF | 10:52:28 DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
KRZEMIŃSKA Aleksandra | 2196 | POLDEK TEAM | OPOLE | Masters K - 40 | 01:41:43 DNF | 06:49:57 DNF | 10:20:33 DNF | 13:23:48 DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
NORKOWSKA Aleksandra | 2173 | ORANGE POLSKA | WARSZAWA | Masters K - 40 | 01:42:31 DNF | 07:18:54 DNF | 10:51:28 DNF | 14:08:06 DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
KALBARCZYK Beata | 2172 | ORANGE POLSKA | OTWOCK | Weteran K - 50 | 01:42:31 DNF | 07:19:21 DNF | 10:51:40 DNF | 14:08:06 DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
MRUGALSKA Magdalena | 2141 | JW 1223 | KOSZALIN | Senior II K - 30 | 01:31:15 DNF | 06:22:59 DNF | 09:50:32 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
RYCHŁOWSKA Magdalena | 2007 | PIŁA | Masters K - 40 | 01:45:34 DNF | 07:18:42 DNF | 10:57:40 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
CYGAN Anna | 2195 | ANIA I BLACK HAT ULTRA | WARSZAWA | Weteran K - 50 | 01:42:27 DNF | 07:20:42 DNF | 11:09:30 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
MIKOŁAJCZYK-SOWA Monika | 2039 | SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹ | JUSTYNÓW | Masters K - 40 | 01:49:04 DNF | 07:19:26 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
WOJNO Małgorzata | 2025 | DROGA DO ULTRA | ŁÓDŹ | Senior II K - 30 | 01:50:23 DNF | 07:20:54 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
WOSZCZAK Jolanta | 2204 | STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANIT | STRZELIN | Weteran K - 50 | 01:39:27 DNF | 07:28:16 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
REKIEĆ-KROGULECKA Kaja | 2033 | ZABRZE | Senior I K - 20 | 01:21:47 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | ||||||
BONDARCZUK Sylwia | 2063 | ULTRA BESKID SPORT | BIELSKO-BIAŁA | Masters K - 40 | 01:39:56 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
WODZIŃSKA Danuta | 2052 | BIEG OPOLSKI TEAM | KRAPKOWICE | Masters K - 40 | 01:42:27 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
NADOBNIK Beata | 2034 | SPORTOWY KAŹMIERZ/TARNOWO PODGÓRNE BIEGA | KAŹMIERZ | Weteran K - 50 | 01:51:30 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
SZWARGOT Marta | 2085 | TARNOWO PODGÓRNE BIEGA / SPORTOWY KAŹMIERZ | KAŹMIERZ | Senior II K - 30 | 01:51:31 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) | |||||
SZCZUKA Joanna | 2037 | WIRY | Senior I K - 20 | 01:52:26 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) |
Znaleziono 52 wynik(ów)