BIEG SZLAK TRAFI | 40KM
Bieg Szlak Trafi
Organizator : Fundacja Ruszaj Na Szlak
Data : 2022-08-06
Miejsce : Kazimierz Dolny
Dystans : 40 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 86
Wystartowało : 82
Nie ukończyło : 4
Ukończyło : 78
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 25km | 35km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Czas startuSkarpa
9km
Lipowa
25km
Bochotnica
35km
Czas
netto
40km
Czas
brutto
40km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1JĘDRYCH Artur 382BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKMężczyźni1M 1Biegający Świdnik00:00:0100:46:0602:03:4802:58:4003:41:08.2003:41:09.60 5:3110,9
2WILKOS Mateusz 372NIEMCEMężczyźni2M 2Niemce Team00:00:0100:46:0902:03:5303:05:5504:01:50.3504:01:52.05+00:20:426:029,9
3MADEJSKI Sławomir 334SPELEOKLUB ŚWIĘTOKRZYSKI KIELCERADKOWICEMężczyźni3M 3Speleoklub Świętokrzyski Kielce00:00:0200:50:1002:09:1403:23:0704:14:31.7504:14:34.50+00:33:246:219,4
4SIATKA Krzesimir 353LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAMLUBLINMężczyźni4M 4lubelskibiegacz.pl team00:00:0200:50:4502:08:1603:21:0904:18:55.1004:18:57.55+00:37:476:289,3
5MATENKA Kamil 336PACMAN RUNNING TEAMWARSZAWAMężczyźni5M 5Pacman Running Team00:00:0400:51:0502:09:1603:23:1004:29:06.7004:29:10.90+00:48:016:438,9
6BIERNAT Robert 303KLUB BIEGACZY JYSKRAKOWISKAMężczyźni6M 600:00:0000:52:5902:12:1703:28:1104:31:58.0004:31:58.00+00:50:486:478,8
7PIETRYKOWSKI Konrad 343LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAMLUBLINMężczyźni7M 700:00:0200:53:1002:17:4903:37:0904:38:29.2504:38:32.10+00:57:226:578,6
8KORULCZYK Łukasz 327LUBLINMężczyźni8M 800:00:0300:55:0502:20:0503:40:0404:41:32.5504:41:35.85+01:00:267:028,5
9KAMIŃSKI Piotr 321SZYBMężczyźni9M 900:00:0900:55:0302:17:3103:38:5804:44:03.5004:44:12.85+01:03:037:068,4
10PSUJA Anna 348BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKKobiety1K 1Biegający Świdnik00:00:0300:55:3502:20:4203:43:5904:45:24.9004:45:28.35+01:04:187:088,4
11CYTACKI Dawid 309SAINT-GOBAIN SQUADPŁOCKMężczyźni10M 1000:00:0300:51:4602:14:5603:37:1104:45:58.0004:46:01.15+01:04:517:088,4
12BUJAK Paweł 304BUJAK TEAMNAŁĘCZÓWMężczyźni11M 1100:00:0200:47:0802:04:3503:33:5704:48:04.8504:48:07.30+01:06:577:128,3
13WEREMKO Grzegorz 368MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWYPUŁAWYMężczyźni12M 12Multimedia Runners Puławy00:00:0100:49:1502:15:5503:45:3004:49:18.4004:49:19.55+01:08:097:138,3
14DOROTA Zbyszek 311RUN RUN OLESZYCEOLESZYCEMężczyźni13M 1300:00:0400:55:4502:24:3303:43:1604:49:34.6004:49:38.75+01:08:297:148,3
15PIETRZYK Dariusz 344BIEGAJĄCY ŚWIDNIKMEŁGIEWMężczyźni14M 14Biegający Świdnik00:00:0502:27:2903:49:3404:51:47.7504:51:52.75+01:10:437:178,2
16SIEJKO Łukasz 3544SLUBLINMężczyźni15M 1500:00:0200:50:0402:17:5703:45:5704:52:40.1504:52:43.00+01:11:337:198,2
17STYCZEŃ Grzegorz 358BIEGOWA KUŹNIABYTOMMężczyźni16M 1600:00:0500:55:3802:21:4803:49:3004:54:45.7004:54:50.90+01:13:417:228,1
18CHAMERSKI Robert 306RADOMMężczyźni17M 1700:00:0600:59:1302:30:0203:58:5104:58:51.7504:58:57.80+01:17:487:288,0
19CIEŚLAK Krzysztof 308WKZ KOZIENICE BBLKOZIENICEMężczyźni18M 18WKZ KOZIENICE BBL00:00:0200:56:0502:21:5803:54:2004:59:17.1004:59:19.15+01:18:097:288,0
20JAWORSKA Lilianna 320AVANGARDAPUŁAWYKobiety2K 2Avangarda00:00:0400:57:0502:27:1803:58:5605:00:53.7505:00:57.85+01:19:487:318,0
21MATUSZEWSKI Arkadiusz 337ZAMOŚĆMężczyźni19M 1900:00:0300:54:5302:24:3703:53:3305:01:05.7005:01:09.30+01:19:597:318,0
22WILKOS Kamil 371NIEMCEMężczyźni20M 20Niemce Team00:00:0200:57:2702:24:0703:51:0605:02:28.6505:02:31.20+01:21:217:337,9
23SUCHANEK Agnieszka 360ITMBW KRAKÓWKRAKÓWKobiety3K 300:00:0600:54:4602:24:2903:56:4805:05:18.3505:05:24.40+01:24:147:377,9
24DZIRBA Tomasz 314NIEMCEMężczyźni21M 2100:00:0600:56:1902:26:1703:56:2505:06:55.4505:07:01.50+01:25:517:407,8
25SUCHANEK Dominik 359ITMBW KRAKÓWKRAKÓWMężczyźni22M 2200:00:0600:52:3702:24:4204:03:5705:07:01.2005:07:07.90+01:25:587:407,8
26WNUCZEK Łukasz 373BIEGAJĄCY ŚWIDNIKSWIDNIKMężczyźni23M 2300:00:0200:56:0902:27:2904:03:4605:09:55.3505:09:58.30+01:28:487:447,7
27RAMOTOWSKI Marcin 349PIASECZNOMężczyźni24M 2400:00:0400:57:4202:30:1203:59:3505:10:58.1505:11:02.60+01:29:537:467,7
28KAMIŃSKI Marcin 322REJOWIECMężczyźni25M 2500:00:0500:54:4202:21:0203:51:5905:12:16.6005:12:21.75+01:31:127:487,7
29SZABATOWSKI Bartłomiej 362BIEGAJĄCY ŚWIDNIKKALINÓWKAMężczyźni26M 26Biegający Świdnik00:00:0400:58:1102:27:2404:03:4905:13:57.9505:14:02.10+01:32:527:507,6
30ROZENBERG Sławomir 350LKS ZANTYR SZTUMZAJEZIERZEMężczyźni27M 2700:00:0501:02:1102:35:3104:06:0405:15:01.7005:15:06.75+01:33:577:527,6
31SZALAST Paweł 363LUDWINMężczyźni28M 2800:00:1401:02:1702:32:3504:03:4605:17:09.4005:17:24.00+01:36:147:557,6
32ZIELONY Ireneusz 381WARSZAWAMężczyźni29M 2900:00:0701:00:0302:33:1904:05:4805:22:13.8005:22:20.95+01:41:118:037,4
33WIERZBIŃSKI Karol 370SZCZYT ZA SZCZYTEM/ULTRADZICZKI I ULTRALISICZKIPIASECZNOMężczyźni30M 30Szczyt za Szczytem00:00:0500:57:4802:33:4704:09:1005:22:28.0505:22:33.65+01:41:248:037,4
34SMYKA Michał 366CIECIERZYNMężczyźni31M 3100:00:0901:00:3102:40:5304:15:5405:25:12.3005:25:21.65+01:44:128:077,4
35WIELGOSZ-MATUŁA Maria 369LUBLINKobiety4K 400:00:0601:02:1302:38:0704:13:0505:26:37.8005:26:44.75+01:45:358:097,3
36KRZOSEK Michał 330LUBLINMężczyźni32M 3200:00:0800:54:5202:31:0004:09:1105:26:45.8005:26:54.75+01:45:458:107,3
37KOSZAROWSKI Jarosław 384STRASZYN ULTRA TEAM / STRASZYN BIEGAPRUSZCZ GDAŃSKIMężczyźni33M 3300:00:0201:00:3202:39:2404:19:5605:28:47.8505:28:50.00+01:47:408:137,3
38KAPICA Dominik 323LUBLINMężczyźni34M 3400:00:0800:58:2702:32:3604:15:1305:30:19.0005:30:27.80+01:49:188:157,3
39PIŁAT Jakub 345MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWYGÓRA PUŁAWSKAMężczyźni35M 35Multimedia Runners Puławy00:00:0100:55:1402:31:2404:12:2505:31:29.2005:31:30.55+01:50:208:177,2
40CICHORZ Jacek 307BIEGAJĄCY ŚWIDNIKPIASKIMężczyźni36M 36Biegający Świdnik00:00:0100:49:5502:20:2904:10:2605:33:08.8505:33:10.20+01:52:008:197,2
41GROMEK Edyta 316SZYBCIEJ NIE DAM RADYLUBLINKobiety5K 500:00:0401:04:3002:45:3104:22:2105:34:18.2005:34:22.65+01:53:138:217,2
42NIEMCZYK Damian 340DREAM RUNWARSZAWAMężczyźni37M 3700:00:0202:36:1204:17:0105:37:43.8505:37:46.30+01:56:368:267,1
43KRÓL Przemysław 329LUBELSKI BANK SPÓŁDZIELCZYKOŃSKOWOLAMężczyźni38M 38Lubelski Bank Spółdzielczy00:00:1302:43:1004:24:1505:40:47.7005:41:00.95+01:59:518:317,0
44BIAŁA Marta 302ULTRASY!LUBARTÓWKobiety6K 600:00:0801:01:3002:41:3704:20:1405:43:10.0505:43:18.10+02:02:088:347,0
45PRZYBYŁOWICZ Ramona 347SIECIECHÓWKobiety7K 700:00:0601:01:5902:48:4904:30:3605:45:44.5505:45:50.60+02:04:418:386,9
46PRZYBYŁOWICZ Marek 346SIECIECHÓWMężczyźni39M 3900:00:0502:48:4604:30:3405:45:45.1505:45:51.10+02:04:418:386,9
47MACHNICKI Rafał 333RYKIMężczyźni40M 4000:00:0700:57:1002:29:5604:15:0705:46:14.3005:46:21.75+02:05:128:396,9
48KROK Jacek 328ULTRASY!LUBARTÓWMężczyźni41M 4100:00:0701:01:3402:41:5904:33:4905:55:56.5005:56:04.45+02:14:548:536,7
49TALMA Paweł 364ULTRASY!LUBARTÓWMężczyźni42M 4200:00:0801:04:2902:52:4904:33:4105:55:56.3005:56:04.50+02:14:548:536,7
50KUCHARZYK Grzegorz 331LUBLINMężczyźni43M 4300:00:1601:11:1403:00:1404:44:1706:02:04.1006:02:20.80+02:21:119:036,6
51STUDENCKA Karolina 357ITMBW KRAKÓWKRAKÓWKobiety8K 800:00:0701:08:4703:03:3204:47:2506:06:46.6506:06:54.00+02:25:449:106,5
52BANAŚ Mateusz 300ITMBW KRAKÓWKATOWICEMężczyźni44M 4400:00:0801:08:4303:03:2504:47:2606:06:47.0006:06:55.55+02:25:459:106,5
53PARANDYK Krystian 341MCBIEGACZESTARA WIEŚMężczyźni45M 4500:00:0201:11:1703:03:4904:51:3406:11:47.8506:11:50.50+02:30:409:176,5
54SIKORA Grzegorz 355MCBIEGACZEKSIĄŻENICEMężczyźni46M 4600:00:0201:10:0403:03:3404:51:4006:11:48.6006:11:50.65+02:30:419:176,5
55PAWLAK Grzegorz 342DZIDA4X4PISZCZACMężczyźni47M 4700:00:0501:11:1702:59:1904:45:1506:14:05.0506:14:10.05+02:33:009:216,4
56NAMIOTA Maciej 339WARSZAWAMężczyźni48M 4800:00:0801:09:3003:03:4904:48:3606:14:31.1506:14:39.80+02:33:309:216,4
57BECZEK Łukasz 301SII RUNNING TEAMJAKUBOWICE KONIŃSKIEMężczyźni49M 4900:00:1001:01:2402:50:3404:46:1906:17:19.8006:17:29.85+02:36:209:256,4
58GAWLIK Sylwia 315LUBLINKobiety9K 900:00:1001:12:5603:08:3105:03:1206:27:03.1006:27:13.10+02:46:039:406,2
59KOBUS-KOZAKIEWICZ Izabela 383SIEMATYCZEKobiety10K 1000:00:1403:07:1905:03:0306:31:53.8006:32:08.25+02:50:589:476,1
60WARSZYCKI Paweł 365SIEMIATYCZEMężczyźni50M 5000:00:1403:07:0805:03:1206:31:53.5506:32:08.35+02:50:589:476,1
61WOJCIECHOWSKI Paweł 375PUŁAWYMężczyźni51M 5100:00:0400:59:3703:06:3905:10:3206:43:38.4506:43:42.65+03:02:3310:055,9
62KOCIOŁEK Krzysztof 325LUBRYKANT MAFIAPIOTRKÒW TRYB.Mężczyźni52M 5200:00:1401:18:1403:28:4505:28:2006:45:04.3506:45:19.25+03:04:0910:075,9
63JANKOWSKA Barbara 319POZNAŃKobiety11K 1100:00:0901:20:5203:23:2805:24:1906:46:57.3506:47:06.65+03:05:5710:105,9
64DACHNO Marek 310KONIE WOJCIECHÓWWOJCIECHÓW KOLONIA PIĄTAMężczyźni53M 5300:00:0301:04:0902:50:5005:00:0506:47:46.2006:47:50.15+03:06:4010:115,9
65MAJEWSKI Jarek 335TOMASZOWICEMężczyźni54M 5400:00:0301:04:0102:50:5205:00:0106:47:46.5006:47:50.45+03:06:4010:115,9
66DRABIK Marcin 312BIEGIEM RADOM!RADOMMężczyźni55M 55Biegiem Radom!00:00:0501:11:1903:05:0805:03:2506:48:27.4506:48:33.35+03:07:2310:125,9
67ZIELIŃSKI Michał 380DZIKIE ŻYCIE RUN TEAMLUBLINMężczyźni56M 5600:00:0701:10:3003:09:0405:14:2606:50:08.5506:50:16.20+03:09:0610:155,9
68WĄDOŁOWSKA Anna 367RADOMKobiety12K 1200:00:1101:11:3103:13:1505:18:0106:50:40.7006:50:52.10+03:09:4210:165,8
69KUPTEL Robert 385WARSZAWAMężczyźni57M 5700:00:0501:11:5103:10:1405:18:1106:50:46.9006:50:52.70+03:09:4310:165,8
70WNUKOWSKI Sebastian 374RADOMMężczyźni58M 5800:00:1101:11:3903:12:3705:18:0806:50:41.5006:50:52.75+03:09:4310:165,8
71IWAN Bartłomiej 317PIASECZNOMężczyźni59M 5900:00:1201:09:5803:06:0405:10:2706:50:44.9006:50:57.20+03:09:4710:165,8
72SYKUT Grzegorz 361MULTIMEDIA RUNNEPRUSZKOWMężczyźni60M 60Multimedia Runners Puławy00:00:1001:14:0703:14:5405:17:5706:52:01.8506:52:12.35+03:11:0210:185,8
73ZDUNEK Małgorzata 379LUBLINKobiety13K 1300:00:1201:17:3903:39:0405:49:0207:20:41.8507:20:54.25+03:39:4411:015,4
74WÓJTOWICZ Paweł 378KURÓWMężczyźni61M 6100:00:1101:18:2903:39:0906:01:5907:32:48.2007:32:59.60+03:51:5011:195,3
75JAŁOWIEC Arkadiusz 318LUBLINMężczyźni62M 6200:00:1301:21:3303:43:3605:48:3307:38:15.7507:38:29.00+03:57:1911:275,2
76RURKA Grzegorz 351SAMBIEGAMWARSZAWAMężczyźni63M 6300:00:0701:24:2703:42:4806:16:3208:22:29.2508:22:37.00+04:41:2712:334,8
77RUTKOWSKA Milena 352MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWYPUŁAWYKobiety14K 14Multimedia Runners Puławy00:00:1801:36:0204:07:4108:31:33.3508:31:52.00+04:50:4212:474,7
78KŁOPOT Stanisława 324MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWYPUŁAWYKobiety15K 15Multimedia Runners Puławy00:00:1701:36:0704:07:4008:31:37.5008:31:55.00+04:50:4512:474,7
Niesklasyfikowani
NAKONIECZNY Jacek 338SII RUNNING TEAMLUBLINMężczyźniDNF01:21:27 DNF03:48:03 DNF06:18:04 DNF DNF DNF--
DUDA Natalia 313NIEMCEKobietyNiemce TeamDNF00:57:37 DNF02:41:22 DNF DNF DNF DNF--
BUJAK Kamil 305BUJAK TEAMNAŁĘCZÓWMężczyźniDNF00:54:47 DNF DNF DNF DNF DNF--
STASIKOWSKI Mateusz 356#RÓBSWOJEWARSZAWAMężczyźniDNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 82 wynik(ów)