BIEG SZLAK TRAFI | 40KM
Bieg Szlak Trafi
Organizator : Fundacja Ruszaj Na Szlak
Data : 2022-08-06
Miejsce : Kazimierz Dolny
Dystans : 40 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 86
Wystartowało : 82
Nie ukończyło : 4
Ukończyło : 78
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 25km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 25km | 35km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDrużyna 1Czas startuSkarpa
9km
Lipowa
25km
     
1JĘDRYCH Artur 382BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKMężczyźniBiegający Świdnik00:00:0100:46:0602:03:48
2WILKOS Mateusz 372NIEMCEMężczyźniNiemce Team00:00:0100:46:0902:03:53
3BUJAK Paweł 304BUJAK TEAMNAŁĘCZÓWMężczyźni00:00:0200:47:0802:04:35
4SIATKA Krzesimir 353LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAMLUBLINMężczyźnilubelskibiegacz.pl team00:00:0200:50:4502:08:16
5MADEJSKI Sławomir 334SPELEOKLUB ŚWIĘTOKRZYSKI KIELCERADKOWICEMężczyźniSpeleoklub Świętokrzyski Kielce00:00:0200:50:1002:09:14
6MATENKA Kamil 336PACMAN RUNNING TEAMWARSZAWAMężczyźniPacman Running Team00:00:0400:51:0502:09:16
7BIERNAT Robert 303KLUB BIEGACZY JYSKRAKOWISKAMężczyźni00:00:0000:52:5902:12:17
8CYTACKI Dawid 309SAINT-GOBAIN SQUADPŁOCKMężczyźni00:00:0300:51:4602:14:56
9WEREMKO Grzegorz 368MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWYPUŁAWYMężczyźniMultimedia Runners Puławy00:00:0100:49:1502:15:55
10KAMIŃSKI Piotr 321SZYBMężczyźni00:00:0900:55:0302:17:31
11PIETRYKOWSKI Konrad 343LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAMLUBLINMężczyźni00:00:0200:53:1002:17:49
12SIEJKO Łukasz 3544SLUBLINMężczyźni00:00:0200:50:0402:17:57
13KORULCZYK Łukasz 327LUBLINMężczyźni00:00:0300:55:0502:20:05
14CICHORZ Jacek 307BIEGAJĄCY ŚWIDNIKPIASKIMężczyźniBiegający Świdnik00:00:0100:49:5502:20:29
15PSUJA Anna 348BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKKobietyBiegający Świdnik00:00:0300:55:3502:20:42
16KAMIŃSKI Marcin 322REJOWIECMężczyźni00:00:0500:54:4202:21:02
17STYCZEŃ Grzegorz 358BIEGOWA KUŹNIABYTOMMężczyźni00:00:0500:55:3802:21:48
18CIEŚLAK Krzysztof 308WKZ KOZIENICE BBLKOZIENICEMężczyźniWKZ KOZIENICE BBL00:00:0200:56:0502:21:58
19WILKOS Kamil 371NIEMCEMężczyźniNiemce Team00:00:0200:57:2702:24:07
20SUCHANEK Agnieszka 360ITMBW KRAKÓWKRAKÓWKobiety00:00:0600:54:4602:24:29
21DOROTA Zbyszek 311RUN RUN OLESZYCEOLESZYCEMężczyźni00:00:0400:55:4502:24:33
22MATUSZEWSKI Arkadiusz 337ZAMOŚĆMężczyźni00:00:0300:54:5302:24:37
23SUCHANEK Dominik 359ITMBW KRAKÓWKRAKÓWMężczyźni00:00:0600:52:3702:24:42
24DZIRBA Tomasz 314NIEMCEMężczyźni00:00:0600:56:1902:26:17
25JAWORSKA Lilianna 320AVANGARDAPUŁAWYKobietyAvangarda00:00:0400:57:0502:27:18
26SZABATOWSKI Bartłomiej 362BIEGAJĄCY ŚWIDNIKKALINÓWKAMężczyźniBiegający Świdnik00:00:0400:58:1102:27:24
27WNUCZEK Łukasz 373BIEGAJĄCY ŚWIDNIKSWIDNIKMężczyźni00:00:0200:56:0902:27:29
28PIETRZYK Dariusz 344BIEGAJĄCY ŚWIDNIKMEŁGIEWMężczyźniBiegający Świdnik00:00:0502:27:29
29MACHNICKI Rafał 333RYKIMężczyźni00:00:0700:57:1002:29:56
30CHAMERSKI Robert 306RADOMMężczyźni00:00:0600:59:1302:30:02
31RAMOTOWSKI Marcin 349PIASECZNOMężczyźni00:00:0400:57:4202:30:12
32KRZOSEK Michał 330LUBLINMężczyźni00:00:0800:54:5202:31:00
33PIŁAT Jakub 345MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWYGÓRA PUŁAWSKAMężczyźniMultimedia Runners Puławy00:00:0100:55:1402:31:24
34SZALAST Paweł 363LUDWINMężczyźni00:00:1401:02:1702:32:35
35KAPICA Dominik 323LUBLINMężczyźni00:00:0800:58:2702:32:36
36ZIELONY Ireneusz 381WARSZAWAMężczyźni00:00:0701:00:0302:33:19
37WIERZBIŃSKI Karol 370SZCZYT ZA SZCZYTEM/ULTRADZICZKI I ULTRALISICZKIPIASECZNOMężczyźniSzczyt za Szczytem00:00:0500:57:4802:33:47
38ROZENBERG Sławomir 350LKS ZANTYR SZTUMZAJEZIERZEMężczyźni00:00:0501:02:1102:35:31
39NIEMCZYK Damian 340DREAM RUNWARSZAWAMężczyźni00:00:0202:36:12
40WIELGOSZ-MATUŁA Maria 369LUBLINKobiety00:00:0601:02:1302:38:07
41KOSZAROWSKI Jarosław 384STRASZYN ULTRA TEAM / STRASZYN BIEGAPRUSZCZ GDAŃSKIMężczyźni00:00:0201:00:3202:39:24
42SMYKA Michał 366CIECIERZYNMężczyźni00:00:0901:00:3102:40:53
Niesklasyfikowani
DUDA Natalia 313NIEMCEKobietyNiemce TeamDNF00:57:37 DNF02:41:22 DNF
44BIAŁA Marta 302ULTRASY!LUBARTÓWKobiety00:00:0801:01:3002:41:37
45KROK Jacek 328ULTRASY!LUBARTÓWMężczyźni00:00:0701:01:3402:41:59
46KRÓL Przemysław 329LUBELSKI BANK SPÓŁDZIELCZYKOŃSKOWOLAMężczyźniLubelski Bank Spółdzielczy00:00:1302:43:10
47GROMEK Edyta 316SZYBCIEJ NIE DAM RADYLUBLINKobiety00:00:0401:04:3002:45:31
48PRZYBYŁOWICZ Marek 346SIECIECHÓWMężczyźni00:00:0502:48:46
49PRZYBYŁOWICZ Ramona 347SIECIECHÓWKobiety00:00:0601:01:5902:48:49
50BECZEK Łukasz 301SII RUNNING TEAMJAKUBOWICE KONIŃSKIEMężczyźni00:00:1001:01:2402:50:34
51DACHNO Marek 310KONIE WOJCIECHÓWWOJCIECHÓW KOLONIA PIĄTAMężczyźni00:00:0301:04:0902:50:50
52MAJEWSKI Jarek 335TOMASZOWICEMężczyźni00:00:0301:04:0102:50:52
53TALMA Paweł 364ULTRASY!LUBARTÓWMężczyźni00:00:0801:04:2902:52:49
54PAWLAK Grzegorz 342DZIDA4X4PISZCZACMężczyźni00:00:0501:11:1702:59:19
55KUCHARZYK Grzegorz 331LUBLINMężczyźni00:00:1601:11:1403:00:14
56BANAŚ Mateusz 300ITMBW KRAKÓWKATOWICEMężczyźni00:00:0801:08:4303:03:25
57STUDENCKA Karolina 357ITMBW KRAKÓWKRAKÓWKobiety00:00:0701:08:4703:03:32
58SIKORA Grzegorz 355MCBIEGACZEKSIĄŻENICEMężczyźni00:00:0201:10:0403:03:34
59PARANDYK Krystian 341MCBIEGACZESTARA WIEŚMężczyźni00:00:0201:11:1703:03:49
60NAMIOTA Maciej 339WARSZAWAMężczyźni00:00:0801:09:3003:03:49
61DRABIK Marcin 312BIEGIEM RADOM!RADOMMężczyźniBiegiem Radom!00:00:0501:11:1903:05:08
62IWAN Bartłomiej 317PIASECZNOMężczyźni00:00:1201:09:5803:06:04
63WOJCIECHOWSKI Paweł 375PUŁAWYMężczyźni00:00:0400:59:3703:06:39
64WARSZYCKI Paweł 365SIEMIATYCZEMężczyźni00:00:1403:07:08
65KOBUS-KOZAKIEWICZ Izabela 383SIEMATYCZEKobiety00:00:1403:07:19
66GAWLIK Sylwia 315LUBLINKobiety00:00:1001:12:5603:08:31
67ZIELIŃSKI Michał 380DZIKIE ŻYCIE RUN TEAMLUBLINMężczyźni00:00:0701:10:3003:09:04
68KUPTEL Robert 385WARSZAWAMężczyźni00:00:0501:11:5103:10:14
69WNUKOWSKI Sebastian 374RADOMMężczyźni00:00:1101:11:3903:12:37
70WĄDOŁOWSKA Anna 367RADOMKobiety00:00:1101:11:3103:13:15
71SYKUT Grzegorz 361MULTIMEDIA RUNNEPRUSZKOWMężczyźniMultimedia Runners Puławy00:00:1001:14:0703:14:54
72JANKOWSKA Barbara 319POZNAŃKobiety00:00:0901:20:5203:23:28
73KOCIOŁEK Krzysztof 325LUBRYKANT MAFIAPIOTRKÒW TRYB.Mężczyźni00:00:1401:18:1403:28:45
74ZDUNEK Małgorzata 379LUBLINKobiety00:00:1201:17:3903:39:04
75WÓJTOWICZ Paweł 378KURÓWMężczyźni00:00:1101:18:2903:39:09
76RURKA Grzegorz 351SAMBIEGAMWARSZAWAMężczyźni00:00:0701:24:2703:42:48
77JAŁOWIEC Arkadiusz 318LUBLINMężczyźni00:00:1301:21:3303:43:36
NAKONIECZNY Jacek 338SII RUNNING TEAMLUBLINMężczyźniDNF01:21:27 DNF03:48:03 DNF
79KŁOPOT Stanisława 324MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWYPUŁAWYKobietyMultimedia Runners Puławy00:00:1701:36:0704:07:40
80RUTKOWSKA Milena 352MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWYPUŁAWYKobietyMultimedia Runners Puławy00:00:1801:36:0204:07:41
STASIKOWSKI Mateusz 356#RÓBSWOJEWARSZAWAMężczyźniDNF DNF DNF
BUJAK Kamil 305BUJAK TEAMNAŁĘCZÓWMężczyźniDNF00:54:47 DNF DNF
Znaleziono 82 wynik(ów)