BIEG SZLAK TRAFI | 7KM
Bieg Szlak Trafi
Organizator : Fundacja Ruszaj Na Szlak
Data : 2022-08-06
Miejsce : Kazimierz Dolny
Dystans : 7 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 96
Wystartowało : 82
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 82
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDrużyna 1Czas startu
   
1PAKOSZ Michał 295RADOMMężczyźni00:00:00
2WALUSIŃSKI Mariusz 273PUŁAWYMężczyźni00:00:00
3LOTEK Krzysztof 237LUBLINMężczyźni00:00:01
4DYŚ Paweł 293LUBLINMężczyźni00:00:01
5MACIĄG Krzysztof 239SPELEOKLUB ŚWIĘTOKRZYSKI KIELCEKIELCEMężczyźniSpeleoklub Świętokrzyski Kielce00:00:01
6RESZKA Marek 257DECATHLON LUBLINLUBLINMężczyźni00:00:01
7SZYDŁOWSKI Rafał 265POWER TRAININGWARSZAWAMężczyźniPower Training00:00:01
8CELEJEWSKI Krzysztof 282CELEJEWSKI TEAMZAJEZIORNEMężczyźni00:00:01
9WÓJCIK Bartłomiej 277KSPZ GREYLUBLINMężczyźni00:00:02
10SOBCZYK Grzegorz 259WKZ KOZIENICE BBLKOZIENICEMężczyźniWKZ KOZIENICE BBL00:00:02
11ŁAPACZ Damian 238WISLAMACIEJOWICEMężczyźni00:00:02
12LIPA Tomasz 235LW BOGDANKALUBLINMężczyźni00:00:02
13DŁUGOSZ-STĘPNIAK Agnieszka 285STAY INSANELUBLINKobietySTAY INSANE00:00:02
14CHOŁUJ Anna 209WKZ KOZIENICE BBLKOZIENICEKobietyWKZ KOZIENICE BBL00:00:02
15PIELAK Katarzyna 253KWARTATEAMWARSZAWAKobiety00:00:02
16BRODACZEWSKI Piotr 206LUBLINMężczyźni00:00:03
17GORZEL Piotr 216BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKMężczyźniBiegający Świdnik00:00:03
18MILCZARCZYK Dariusz 288WKZ KOZIENICE BBLKOZIENICEMężczyźniWKZ KOZIENICE BBL00:00:03
19BIDAS Róża 286216LUBLINKobiety00:00:03
20KUCHARCZYK Małgorzata 231ŚWIDNIKKobiety00:00:03
21BOJARCZUK Jolanta 204SEKCJA BIEGOWA RUCH IZBICASIENNICA NADOLNAKobietySekcja Biegowa Ruch Izbica00:00:03
22WOJTYSIAK Konrad 276LUBLINMężczyźni00:00:03
23KOŁODZIEJCZYK Marcin 229JAKUBOWICE KONIŃSKIEMężczyźni00:00:04
24TYLUTKI Kinga 270PASSION FIRSTWARSZAWAKobiety00:00:04
25SOBOTA Anna 260WKZ KOZIENICE BBLKOZIENICEKobietyWKZ KOZIENICE BBL00:00:04
26SENDER Andrzej 258JASTKÓWMężczyźni00:00:04
27OLSZAK Łukasz 247MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWYPUŁAWYMężczyźniMultimedia Runners Puławy00:00:05
28KUŚPIT Jerzy 234LUBLINMężczyźni00:00:05
29NOWAK Katarzyna 246WARSZAWAKobietyDzikie Grubasy Szatana00:00:05
30DĘBNIAK Krzysztof 212DEEMBSONLUBLINMężczyźni00:00:05
31WATOSZEWSLA Kamila 292STAROGARD GDAŃSKIKobiety00:00:05
32PUDŁO Marcin 255PACMAN RUNNING TEAMRYKIMężczyźniPacman Running Team00:00:06
33NICOŚ Marcin 245LUBELSKI BIEGACZ TEAMLUBLINMężczyźni00:00:06
34PESZEK Katarzyna 251DZIKIE GRUBASY SZATANAWARSZAWAKobietyDzikie Grubasy Szatana00:00:06
35MAKSYMIK Krzysztof 240DZIKIE GRUBASY SZATANAWARSZAWAMężczyźniDzikie Grubasy Szatana00:00:06
36BRODACKI Tomasz 205LUBLINMężczyźni00:00:06
37PRZĄDKA Maciej 287PACMAN RUNNING TEAMKŁOCZEWMężczyźni00:00:07
38SUMOREK Sebastian 284PUŁAWYMężczyźni00:00:07
39ŻABIŃSKI Robert 283WARSZAWAMężczyźni00:00:07
40KUREK Adrian 281DĘBLINMężczyźni00:00:07
41KUDZIEWICZ Anna 232BIAŁA PODLASKAKobiety00:00:07
42KUŚMIERZ Paulina 290CHRZANÓWKobiety00:00:07
43SUMOREK Mariusz 264KOŃSKOWOLAMężczyźni00:00:08
44CIUBA Tomasz 210PUŁAWYMężczyźni00:00:08
45MAMEJ Elżbieta 241LUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWELUBLINKobiety00:00:08
46SEMENIUK Sara 291Kobiety00:00:08
47KLESZCZYNSKA Agnieszka 227MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWYPUŁAWYKobietyMultimedia Runners Puławy00:00:09
48SUMOREK Arkadiusz 263PUŁAWYMężczyźni00:00:09
49WADOWSKI Dariusz 271STYLMED RUNNING TEAM/ ŁĘCZNA BIEGACYCÓWMężczyźni00:00:09
50KAWKA Małgorzata 225GLORIA VICTISŻYRZYNKobiety00:00:09
51JERZYK Monika 221FORMATIOPOZNAŃKobiety00:00:09
52MEŁGWA Gabriela 243AS-MED SOLIDEAGDYNIAKobiety00:00:10
53MEŁGWA Katarzyna 242AS-MED SOLIDEAGDYNIAKobietyAS-MED SOLIDEA00:00:10
54ZIEMKA Jolanta 226GLORIA VICTISŻEROZKobiety00:00:10
55TRZCIŃSKA Iwona 269WARSZAWAKobiety00:00:10
56SUCHODOLSKA Klaudia 262WARSZAWAKobiety00:00:10
57KAMINSKI Krzysztof 222WARSZAWAMężczyźni00:00:11
58PIEKNIAK Krzysztof 252INTROGRAF TEAMLUBLINMężczyźniintrograf team00:00:11
59KOJDER Anna 228CHAŁUPKI DĘBNIAŃSKIE 33AKobiety00:00:11
60SZYMANEK Krzys 266MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWYPUŁAWYMężczyźniMultimedia Runners Puławy00:00:11
61TUSZKIEWICZ Radek 289ORANGE POLSKALUBLINMężczyźni00:00:12
62DANILUK Edyta 211AVANGARDA PUŁAWYPUŁAWYKobiety00:00:12
63GREGOREK Edyta 217ZWOLEŃNICY BIEGANIAZWOLEŃKobiety00:00:12
64FILIPOWSKA Anna 213LEŻAJSKKobiety00:00:12
65PASEK Ewelina 249TCZÓWKobiety00:00:12
66PACZYŃSKA Iwona 248SANDOMIERZKobiety00:00:12
67BANCERZ Szymon 202TRAWNIKI BIEGAJĄTRAWNIKIMężczyźni00:00:13
68WYRWISZ Damian 278INTROGRAF TEAMLUBLINMężczyźniintrograf team00:00:13
69PUDŁO Tomasz 254BRUSÓWMężczyźni00:00:13
70WNUK Szymon 275SKPB LUBLINLUBLINMężczyźni00:00:13
71GÓRAL Magdalena 294TOMASZÓW LUBELSKIKobiety00:00:13
72ABRAMEK Monika 200KOŃSKOWOLAKobiety00:00:13
73BANCERZ Jolanta 201TRAWNIKIKobiety00:00:14
74ZYGMUNT Monika 279GIEDLAROWAKobiety00:00:14
75JAZUREK Paweł 220PACMAN RUNNING TEAMWARSZAWAMężczyźniPacman Running Team00:00:15
76MOSKAL Agnieszka 244ŻYRZYNKobietyMultimedia Runners Puławy00:00:15
77KARDAŚ Agnieszka 224RADOMKobiety00:00:17
78KARDAŚ Grzegorz 223RADOMMężczyźni00:00:18
79PAWLIK Michał 250PACMAN RUNNING TEAMDĘBLINMężczyźniPacman Running Team00:00:19
80GROCHAL Norbert 218LUBELSKI BANK SPÓŁDZIELCZYPUŁAWYMężczyźniLubelski Bank Spółdzielczy00:00:20
81LITAK Grzegorz 236LUBLINMężczyźni00:00:20
82JANIK Pawel 219PRASKIE ULTRAŁOSIEWARSZAWAMężczyźni00:00:22
Znaleziono 82 wynik(ów)