BIEG SZLAK TRAFI | 7KM
Bieg Szlak Trafi
Organizator : Fundacja Ruszaj Na Szlak
Data : 2022-08-06
Miejsce : Kazimierz Dolny
Dystans : 7 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 96
Wystartowało : 82
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 82
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDrużyna 1Czas startu
   
1PAKOSZ Michał 295RADOMMężczyźni00:00:00
2WALUSIŃSKI Mariusz 273PUŁAWYMężczyźni00:00:00
3LOTEK Krzysztof 237LUBLINMężczyźni00:00:01
4DYŚ Paweł 293LUBLINMężczyźni00:00:01
5MACIĄG Krzysztof 239SPELEOKLUB ŚWIĘTOKRZYSKI KIELCEKIELCEMężczyźniSpeleoklub Świętokrzyski Kielce00:00:01
6RESZKA Marek 257DECATHLON LUBLINLUBLINMężczyźni00:00:01
7SZYDŁOWSKI Rafał 265POWER TRAININGWARSZAWAMężczyźniPower Training00:00:01
8CELEJEWSKI Krzysztof 282CELEJEWSKI TEAMZAJEZIORNEMężczyźni00:00:01
9WÓJCIK Bartłomiej 277KSPZ GREYLUBLINMężczyźni00:00:02
10SOBCZYK Grzegorz 259WKZ KOZIENICE BBLKOZIENICEMężczyźniWKZ KOZIENICE BBL00:00:02
11ŁAPACZ Damian 238WISLAMACIEJOWICEMężczyźni00:00:02
12LIPA Tomasz 235LW BOGDANKALUBLINMężczyźni00:00:02
13BRODACZEWSKI Piotr 206LUBLINMężczyźni00:00:03
14GORZEL Piotr 216BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKMężczyźniBiegający Świdnik00:00:03
15MILCZARCZYK Dariusz 288WKZ KOZIENICE BBLKOZIENICEMężczyźniWKZ KOZIENICE BBL00:00:03
16WOJTYSIAK Konrad 276LUBLINMężczyźni00:00:03
17KOŁODZIEJCZYK Marcin 229JAKUBOWICE KONIŃSKIEMężczyźni00:00:04
18SENDER Andrzej 258JASTKÓWMężczyźni00:00:04
19OLSZAK Łukasz 247MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWYPUŁAWYMężczyźniMultimedia Runners Puławy00:00:05
20KUŚPIT Jerzy 234LUBLINMężczyźni00:00:05
21DĘBNIAK Krzysztof 212DEEMBSONLUBLINMężczyźni00:00:05
22PUDŁO Marcin 255PACMAN RUNNING TEAMRYKIMężczyźniPacman Running Team00:00:06
23NICOŚ Marcin 245LUBELSKI BIEGACZ TEAMLUBLINMężczyźni00:00:06
24MAKSYMIK Krzysztof 240DZIKIE GRUBASY SZATANAWARSZAWAMężczyźniDzikie Grubasy Szatana00:00:06
25BRODACKI Tomasz 205LUBLINMężczyźni00:00:06
26PRZĄDKA Maciej 287PACMAN RUNNING TEAMKŁOCZEWMężczyźni00:00:07
27SUMOREK Sebastian 284PUŁAWYMężczyźni00:00:07
28ŻABIŃSKI Robert 283WARSZAWAMężczyźni00:00:07
29KUREK Adrian 281DĘBLINMężczyźni00:00:07
30SUMOREK Mariusz 264KOŃSKOWOLAMężczyźni00:00:08
31CIUBA Tomasz 210PUŁAWYMężczyźni00:00:08
32SUMOREK Arkadiusz 263PUŁAWYMężczyźni00:00:09
33WADOWSKI Dariusz 271STYLMED RUNNING TEAM/ ŁĘCZNA BIEGACYCÓWMężczyźni00:00:09
34KAMINSKI Krzysztof 222WARSZAWAMężczyźni00:00:11
35PIEKNIAK Krzysztof 252INTROGRAF TEAMLUBLINMężczyźniintrograf team00:00:11
36SZYMANEK Krzys 266MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWYPUŁAWYMężczyźniMultimedia Runners Puławy00:00:11
37TUSZKIEWICZ Radek 289ORANGE POLSKALUBLINMężczyźni00:00:12
38BANCERZ Szymon 202TRAWNIKI BIEGAJĄTRAWNIKIMężczyźni00:00:13
39WYRWISZ Damian 278INTROGRAF TEAMLUBLINMężczyźniintrograf team00:00:13
40PUDŁO Tomasz 254BRUSÓWMężczyźni00:00:13
41WNUK Szymon 275SKPB LUBLINLUBLINMężczyźni00:00:13
42JAZUREK Paweł 220PACMAN RUNNING TEAMWARSZAWAMężczyźniPacman Running Team00:00:15
43KARDAŚ Grzegorz 223RADOMMężczyźni00:00:18
44PAWLIK Michał 250PACMAN RUNNING TEAMDĘBLINMężczyźniPacman Running Team00:00:19
45GROCHAL Norbert 218LUBELSKI BANK SPÓŁDZIELCZYPUŁAWYMężczyźniLubelski Bank Spółdzielczy00:00:20
46LITAK Grzegorz 236LUBLINMężczyźni00:00:20
47JANIK Pawel 219PRASKIE ULTRAŁOSIEWARSZAWAMężczyźni00:00:22
Znaleziono 47 wynik(ów)