Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2022-07-17
Miejsce : Lądek-Zdrój
Dystans : 10 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 542
Wystartowało : 461
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 458
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuStart Lądek
0.01km
C1
3.7km
C1
5.8km
Czas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1KANTOR Martyna 8575SALOMON SUNNTO TEAMKRAKÓWSenior II K - 301K 100:00:0000:00:0200:21:5400:32:4700:52:50.9000:52:50.90 5:1711,4
2KAŹMIERCZAK Marta 8595ZAŁOGA GÓRSKAWARSZAWAMasters K - 401K 200:00:0000:00:0200:24:2200:36:1400:56:31.7500:56:31.75+00:03:405:3910,6
3ŁASKOWSKA Marzena 8479WOTOLECKOWeteran K - 501K 300:00:0000:00:0400:24:5100:37:1200:58:41.5500:58:41.55+00:05:505:5210,2
4KARCZEWSKA Joanna 8580KIERUNEK ULTRASUWAŁKIMasters K - 402K 400:00:0000:00:0400:26:1300:39:0401:01:41.0501:01:41.05+00:08:506:109,7
5WIERZCHOWIAK Karolina 8469TRAIL IS OUR WAY TEAMKROSNOSenior II K - 302K 500:00:0000:00:0200:26:0400:39:3401:02:36.4501:02:36.45+00:09:456:159,6
6WROTECKA Katarzyna 8324STAJNIAKTEAMPIŁASenior II K - 303K 600:00:0000:00:0300:26:5600:40:4301:04:24.8001:04:24.80+00:11:336:269,3
7BARTUŚ Monika 8408KRAKÓWSenior I K - 201K 700:00:0000:00:0300:27:0200:40:4301:04:41.7501:04:41.75+00:11:506:289,3
8SIKORA Sylwia 8301PGB SPORTOWA PACZKAWARSZAWASenior II K - 304K 800:00:0000:00:0400:27:5900:42:0901:05:44.2501:05:44.25+00:12:536:349,1
9GNITECKA Katarzyna 8009KUDOWIANKA RUNKUDOWA ZDRÓJSenior II K - 305K 900:00:0000:00:0400:28:0500:42:2001:06:06.6001:06:06.60+00:13:156:369,1
10ULIKOWSKA Martyna 8500ZAŁOGA GÓRSKAGOŚCINOSenior II K - 306K 1000:00:0000:00:0400:28:5900:43:0501:07:13.8501:07:13.85+00:14:226:438,9
11BEDNAREK Karolina 8179RADWANICESenior II K - 307K 1100:00:0000:00:0900:27:4500:42:1001:07:33.4501:07:33.45+00:14:426:458,9
12ADAMCZYK-NOWAK Beata 8280MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMMasters K - 403K 1200:00:0000:00:0900:29:1500:43:3001:07:40.5501:07:40.55+00:14:496:468,9
13OCIEPKA-CIESIELSKA Katarzyna 8311WARSZAWASenior II K - 308K 1300:00:0000:00:1200:29:1900:43:3601:09:06.0501:09:06.05+00:16:156:548,7
14GÓRNA Anita 8206LPP TEAMKRAKÓWSenior II K - 309K 1400:00:0000:00:2000:30:3200:44:4101:09:32.8001:09:32.80+00:16:416:578,6
15REGULSKA Natalia 8400ASICS FRONTRUNNER POLAND / #ŻÓRAWSKITEAMKRAKÓWSenior II K - 3010K 1500:00:0000:00:0300:30:5700:45:2801:10:24.3501:10:24.35+00:17:337:028,5
16ZATORSKA Karolina 8497TREC TEAMGDYNIASenior II K - 3011K 1600:00:0000:00:0900:30:2300:45:3301:11:28.7501:11:28.75+00:18:377:088,4
17PLUTA Kinga 8095DĄBROWA GÓRNICZASenior I K - 202K 1700:00:0000:00:4900:30:4100:45:2701:11:30.5501:11:30.55+00:18:397:098,4
18KACPRZYCKA Paulina 8482WOTPURDASenior II K - 3012K 1800:00:0000:00:0400:30:1100:45:4501:12:08.9501:12:08.95+00:19:187:128,3
19MAZIAREK Adela 8093NIEMODLINMasters K - 404K 1900:00:0000:00:0900:30:1000:45:2701:12:22.6501:12:22.65+00:19:317:148,3
20JARZĄBEK Magdalena 8110WROCŁAW (WROCŁAW-KRZYKI)Senior II K - 3013K 2000:00:0000:00:0400:31:2700:46:3301:12:47.6001:12:47.60+00:19:567:168,2
21WIELGOSZ-MATUŁA Maria 8250LUBLINSenior I K - 203K 2100:00:0000:00:1000:29:3100:44:5001:13:40.5501:13:40.55+00:20:497:228,1
22ZIENDARA Michalina 8331ZAŁOGA GÓRSKAWARSZAWASenior I K - 204K 2200:00:0000:00:3400:31:5600:47:1401:14:16.9001:14:16.90+00:21:267:258,1
23BIESZCZAD Regina 8202KB ATHLETIC ZRĘCINWOJASZÓWKASenior I K - 205K 2300:00:0000:00:2600:33:0900:48:1901:14:48.4501:14:48.45+00:21:577:288,0
24PILONIS Eleonora 8474BIEGOSTACJAZIELONA GÓRAMasters K - 405K 2400:00:0000:00:1300:31:4700:47:4401:15:14.0001:15:14.00+00:22:237:318,0
25MAJKA Anna 8057FAMILIAMAJKASZCZECINMasters K - 406K 2500:00:0000:00:2200:34:0000:49:3101:16:02.6001:16:02.60+00:23:117:367,9
26MALOCCO Monika 8188WARSZAWAMasters K - 407K 2600:00:0000:00:2500:32:2600:48:1301:16:18.2501:16:18.25+00:23:277:377,9
27NOWAKOWSKA Ewelina 8071LĄDEK ZDRÓJSenior I K - 206K 2700:00:0000:00:1300:33:3600:49:1401:16:38.8501:16:38.85+00:23:477:397,8
28BEDLA Anna 8568JAWORZNOMasters K - 408K 2800:00:0000:00:1100:32:5200:49:1501:16:40.1001:16:40.10+00:23:497:407,8
29BAKSALARY Lidia 8254#BIEGAJLESZNOLESZNOMasters K - 409K 2900:00:0000:00:0300:31:1100:47:1501:17:34.6001:17:34.60+00:24:437:457,7
30SENIÓW Joanna 8255POZNAŃMasters K - 4010K 3000:00:0000:00:0800:32:1700:49:1501:18:44.6501:18:44.65+00:25:537:527,6
31CIECHOMSKA Agata Ciechomska 8132HTF LUDWIK SIKORSKILODZSenior II K - 3014K 3100:00:0000:00:1100:33:5000:49:4701:19:17.9001:19:17.90+00:26:277:557,6
32JANOSZ Ada 8421WROCŁAWSenior I K - 207K 3200:00:0000:00:2800:34:1800:51:0801:19:20.9501:19:20.95+00:26:307:567,6
33LUBAŃSKA Alicja 8318BUKOWICEWeteran K - 502K 3300:00:0000:00:1500:33:1300:50:0401:21:03.8501:21:03.85+00:28:128:067,4
34MRÓZ Urszula 8077STRONIE SLWeteran II K - 601K 3400:00:0000:01:0600:36:4600:53:1201:22:06.6501:22:06.65+00:29:158:127,3
35RASZKOWSKA Emilia 8429ŚLĘZAK TEAMGDANSKSenior II K - 3015K 3500:00:0000:00:3800:35:5600:53:1801:22:13.8001:22:13.80+00:29:228:137,3
36MAJŁOWSKA Irena 8120GORZÓW WIELKOPOLSKIWeteran II K - 602K 3600:00:0000:00:2100:34:5400:52:0901:22:36.4001:22:36.40+00:29:458:157,3
37NOWACZYK Marta 8126POZNAŃSenior II K - 3016K 3700:00:0000:01:1200:36:1900:53:2001:23:57.7501:23:57.75+00:31:068:237,1
38DWORAK Sabrina 8419MAXIMUS KROSNOWICEKŁODZKOSenior II K - 3017K 3800:00:0000:00:2400:36:4400:54:3001:24:20.6501:24:20.65+00:31:298:267,1
39HEJNA Małgorzata 8266SZCZECINWeteran K - 503K 3900:00:0000:00:0800:35:1700:53:4701:24:26.6001:24:26.60+00:31:358:267,1
40MAKIOŁA Agnieszka 8037CHORZÓWSenior I K - 208K 4000:00:0000:00:1200:35:2200:53:0501:24:30.0001:24:30.00+00:31:398:277,1
41KMIECIK Roma 8425KUDOWIANKA RUNŁĘŻYCEMasters K - 4011K 4100:00:0000:01:0200:37:4700:55:1801:24:34.7501:24:34.75+00:31:438:277,1
42PTASZYŃSKA Joanna 8086WROCŁAWWeteran K - 504K 4200:00:0000:00:2300:35:2900:53:1801:24:44.3501:24:44.35+00:31:538:287,1
43SKAWINA Krystyna 8075TOPOLICE TEAMTOPOLICESenior II K - 3018K 4300:00:0000:00:1700:34:3700:51:5901:24:46.5001:24:46.50+00:31:558:287,1
44KONIECZNA Anna 8155TARNOWO PODGÓRNE BIEGATARNOWO PODGÓRNEMasters K - 4012K 4400:00:0000:00:0600:35:5400:53:5701:24:58.8501:24:58.85+00:32:078:297,1
45JURA Ewelina 8473TOPOLICE TEAMDŁUGOPOLE ZDRÓJSenior II K - 3019K 4500:00:0000:00:1800:35:4300:53:5501:25:26.4001:25:26.40+00:32:358:327,0
46KOŁTON Justyna 8284SOSNOWIECSenior I K - 209K 4600:00:0000:00:2800:36:5500:54:1801:25:26.9501:25:26.95+00:32:368:327,0
47SZCZYPCZYK-PRUSICKA Małgorzata 8123ZABRZEMasters K - 4013K 4700:00:0000:00:1600:35:1400:53:3001:25:37.8001:25:37.80+00:32:468:337,0
48PIETRUCHA Jagoda 8175TARNOWO PODGÓRNE BIEGATARNOWO PODGÓRNESenior II K - 3020K 4800:00:0000:00:0700:35:0400:53:2201:25:49.5501:25:49.55+00:32:588:347,0
49DZIĘGIELEWSKA Dominika 8577LIPASenior II K - 3021K 4900:00:0000:00:1100:37:0100:55:0501:26:05.3501:26:05.35+00:33:148:367,0
50MARTYN Olga 8488SPINKO LESZNORYDZYNASenior II K - 3022K 5000:00:0000:00:4600:37:1800:55:1001:26:08.7001:26:08.70+00:33:178:367,0
51BACHURSKA Ewa 8043KB HARCOWNIK JELCZ LASKOWICEMIŁOSZYCEMasters K - 4014K 5100:00:0000:00:1800:36:4600:54:5701:26:16.4501:26:16.45+00:33:258:377,0
52KIEPIEL Agata 8293ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWASenior II K - 3023K 5200:00:0000:00:5800:38:1100:56:1201:26:16.9501:26:16.95+00:33:268:377,0
53WORYTKIEWICZ Małgorzata 8319KRAKÓWSenior I K - 2010K 5300:00:0000:00:5900:38:0800:55:4501:26:22.8501:26:22.85+00:33:318:386,9
54RZYWUCKA Jolanta 82724 RUN TEAM PIŁAPIŁAMasters K - 4015K 5400:00:0000:00:1400:35:5100:54:3401:26:50.1501:26:50.15+00:33:598:416,9
55MATUSZCZYK Grażyna 8271RYBNICKA GRUPA BIEGOWARYBNIKMasters K - 4016K 5500:00:0000:00:2400:36:0600:54:3601:26:54.5501:26:54.55+00:34:038:416,9
56GRZELIŃSKA Malwina 8490JAROCINSenior II K - 3024K 5600:00:0000:00:1500:37:1900:55:4801:26:55.3501:26:55.35+00:34:048:416,9
57KRZONKALLA-BARTNIK Katarzyna 8169LĄDEK-ZDRÓJSenior I K - 2011K 5700:00:0000:00:1000:36:2300:54:5401:27:20.5001:27:20.50+00:34:298:446,9
58WITKE Elżbieta 8109KARPACZWeteran II K - 603K 5800:00:0000:00:1000:35:0600:53:1601:27:26.9501:27:26.95+00:34:368:446,9
59KUCHARSKA Anna 8458KOBYLA GÓRASenior II K - 3025K 5900:00:0000:00:1800:37:3000:55:5001:28:01.2001:28:01.20+00:35:108:486,8
60HOJA Ilona 8448KOBYLA GÓRASenior II K - 3026K 6000:00:0000:00:1700:37:3000:55:5001:28:01.3501:28:01.35+00:35:108:486,8
61GRODZIŃSKA Magdalena 8407JELENIA GÓRASenior I K - 2012K 6100:00:0000:01:1000:41:0500:59:2401:28:19.3501:28:19.35+00:35:288:496,8
62GĄSIOROWSKA Sara 8294ŚWIEBODZINSenior I K - 2013K 6200:00:0000:00:4900:39:1900:57:0601:28:55.1001:28:55.10+00:36:048:536,7
63KOZŁOWSKA Małgorzata 8046KB ODRA OPOLEOPOLEMasters K - 4017K 6300:00:0000:00:3000:37:3900:56:0101:28:55.6001:28:55.60+00:36:048:536,7
64KUTYCKA KUREK Elżbieta 8498CHOJRAK TEAM WROCŁAWWROCŁAWSenior II K - 3027K 6400:00:0000:00:4300:37:5400:56:5401:29:39.6001:29:39.60+00:36:488:576,7
65MASALSKA Anna 8578SUWAŁKIMasters K - 4018K 6500:00:0000:00:2700:37:3600:55:4901:29:41.1001:29:41.10+00:36:508:586,7
66RUTKOWSKA Izabela 8349SPORTOWY KAŹMIERZKAŹMIERZMasters K - 4019K 6600:00:0000:01:0400:41:0201:00:1701:32:06.7001:32:06.70+00:39:159:126,5
67MATAK Kinga 8437ŁASUCHRADZYMINSenior II K - 3028K 6700:00:0000:01:2300:40:5101:00:1001:32:22.6501:32:22.65+00:39:319:146,5
68LEWANDOWSKA Kamila 8143LEWANDOWSCY TEAMGORZÓW WLKP.Senior II K - 3029K 6800:00:0000:00:5900:40:0400:59:5701:32:26.6001:32:26.60+00:39:359:146,5
69STEMPIN Sylwia 8358KĘPNOSenior II K - 3030K 6900:00:0000:00:1100:39:2900:59:1601:32:39.6501:32:39.65+00:39:489:156,5
70SZCZEPIŃSKA Aneta 8583WROCŁAWSenior II K - 3031K 7000:00:0000:00:2700:40:1300:59:4501:32:43.0501:32:43.05+00:39:529:166,5
71LEŚNICZAK Barbara 8457#WKURWTEAMZIELONKAMasters K - 4020K 7100:00:0000:01:1200:40:4001:00:0101:32:46.9501:32:46.95+00:39:569:166,5
72MICHALSKA Agnieszka 8353WARSZAWASenior I K - 2014K 7200:00:0000:01:2500:41:0701:00:5801:33:10.0501:33:10.05+00:40:199:196,4
73POŁAWSKA Ewa 8454WARSZAWASenior II K - 3032K 7300:00:0000:01:0400:42:0101:01:0001:33:13.3001:33:13.30+00:40:229:196,4
74BLANIK Agnieszka 8238RADLINMasters K - 4021K 7400:00:0000:00:3100:39:2500:58:3601:33:29.7501:33:29.75+00:40:389:206,4
75ZAJĄC Aga 837977CATSJÓZEFOSŁAWMasters K - 4022K 7500:00:0000:00:3800:41:3001:01:0301:33:32.5001:33:32.50+00:40:419:216,4
76REIJMERS Agnieszka 8251LEIDEN ATLETIEKOEGSTGEESTMasters K - 4023K 7600:00:0000:00:3900:39:5700:58:3601:33:47.8001:33:47.80+00:40:569:226,4
77KALIŃSKA Dorota 8486KOBYŁKASenior II K - 3033K 7700:00:0000:01:2800:42:3001:01:0901:33:55.4501:33:55.45+00:41:049:236,4
78SOBOLEWSKA Julita 8369ZALEWOMasters K - 4024K 7800:00:0000:00:1300:39:1100:58:2601:34:02.2001:34:02.20+00:41:119:246,4
79URBAN Alicja 8041KACZKATEAMWROCŁAWSenior I K - 2015K 7900:00:0000:00:3700:37:4700:57:1201:34:06.7501:34:06.75+00:41:159:246,4
80RADZIEJEWSKA Milena 8355SZWAGRY I SZWAGIERKIŚREMSenior I K - 2016K 8000:00:0000:00:2500:39:5401:00:1801:34:17.1001:34:17.10+00:41:269:256,4
81ŚWIĘCH Aneta 8427EAZYMUT.PLWARSZAWASenior II K - 3034K 8100:00:0000:00:2700:40:2201:01:4301:34:26.7501:34:26.75+00:41:359:266,4
82BEDNAREK-KWIATKOWSKA Anna 8163SAMO ZDROWIEPOZNAŃ (POZNAŃ-STARE MIASTO)Masters K - 4025K 8200:00:0000:00:5300:40:3301:00:5201:34:43.5001:34:43.50+00:41:529:286,3
83BUDA Małgorzata 8260POZNANMasters K - 4026K 8300:00:0000:00:1900:38:2700:58:0801:34:45.7001:34:45.70+00:41:549:286,3
84TOMAKA Patrycja 8347TEAM KURORT LĄDEK-ZDRÓJOŁDRZYCHOWICE KŁODZKIESenior II K - 3035K 8400:00:0000:01:1000:41:3201:00:5901:34:48.1501:34:48.15+00:41:579:286,3
85BŁACHNIO Dorota 8072RAZ SZCZECINSZCZECINWeteran K - 505K 8500:00:0000:00:0800:39:2700:59:3301:34:53.5001:34:53.50+00:42:029:296,3
86BIENIARZ Ilona 8396MAKEMAROFITAGAIN!WROCŁAWSenior II K - 3036K 8600:00:0000:00:1500:38:5700:58:5501:35:13.7001:35:13.70+00:42:229:316,3
87JANSON Marleen 8249LEIDEN ATLETIEKLEIDENSenior II K - 3037K 8700:00:0000:00:3900:42:1801:02:3401:35:17.1501:35:17.15+00:42:269:316,3
88BURA Karolina 8227#BIEGAJLESZNOLESZNOSenior II K - 3038K 8800:00:0000:00:1200:39:0500:59:3001:35:18.8501:35:18.85+00:42:279:316,3
89SZELIGA Agnieszka 8264BYTOMSenior II K - 3039K 8900:00:0000:00:3400:40:3501:00:3901:35:35.2001:35:35.20+00:42:449:336,3
90SKARŻEŃSKA-SOKOŁOWSKA Jagoda 8599LĄDEK ZDRÓJSenior II K - 3040K 9000:00:0000:40:4601:36:03.9501:36:03.95+00:43:139:366,2
91OSIKA Aleksandra 8002KIELCESenior I K - 2017K 9100:00:0000:00:3600:40:1201:00:3001:36:12.9501:36:12.95+00:43:229:376,2
92KOPYSTAŃSKA Basia 8329LEGNICKIE POLESenior II K - 3041K 9200:00:0000:01:2600:42:5401:03:4101:36:26.7001:36:26.70+00:43:359:386,2
93WESTPHAL Magdalena 8236BYDGOSZCZSenior II K - 3042K 9300:00:0000:00:2800:40:1401:00:2701:36:28.3501:36:28.35+00:43:379:386,2
94IGNASZEWSKA Marta 8380RADZYNYMasters K - 4027K 9400:00:0000:00:4200:41:2301:01:1001:36:29.1501:36:29.15+00:43:389:386,2
95ROBAK Natalia 8304LĄDEK-ZDRÓJSenior I K - 2018K 9500:00:0000:01:0400:42:1201:02:3201:36:31.2001:36:31.20+00:43:409:396,2
96SZYMAŁA Karolina 8103KLUCZBORKSenior I K - 2019K 9600:00:0000:00:4400:40:5501:01:1501:36:42.3501:36:42.35+00:43:519:406,2
97GRABKOWSKA Paulina 8376KŁODZKOSenior II K - 3043K 9700:00:0000:01:0500:40:4701:01:0701:37:14.4001:37:14.40+00:44:239:436,2
98SYCZ-LANGNER Honorata 8145WROCLAWSenior II K - 3044K 9800:00:0000:00:3600:40:4501:02:3501:37:15.3001:37:15.30+00:44:249:436,2
99KUKUŁA Karolina 8443OŁDRZYCHOWICESenior II K - 3045K 9900:00:0000:00:1300:40:1301:00:2801:37:15.7501:37:15.75+00:44:249:436,2
100GRUCHALSKA Marta 8494STOWARZYSZENIE BIEG OPOLSKIOPOLEMasters K - 4028K 10000:00:0000:01:2200:45:1701:05:0201:37:20.3001:37:20.30+00:44:299:446,2
101SKRZYPEK Marta 8221OBORNIKISenior II K - 3046K 10100:00:0000:00:0500:40:4601:01:4001:37:29.1501:37:29.15+00:44:389:446,2
102JOŃCZYK Paula 8422WROCŁAWSenior I K - 2020K 10200:00:0000:01:0400:43:0901:02:3101:37:34.9001:37:34.90+00:44:449:456,1
103BURNETKO Magdalena 8405HUTASY RUNNERS TEAMKRAKÓWSenior II K - 3047K 10300:00:0000:00:4500:42:0201:02:4901:37:49.2501:37:49.25+00:44:589:466,1
104MARKIEWICZ Jagoda 8167KUŹNIA TALENTÓW KAMIENIECKAMIENIECSenior I K - 2021K 10400:00:0000:01:0200:43:3101:03:4701:38:33.4501:38:33.45+00:45:429:516,1
105BIELEWICZ Aleksandra 8231PANKORBKA - MOBILNY SERWIS ROWEROWYSOSNOWIECSenior I K - 2022K 10500:00:0000:00:3100:42:1201:02:5801:38:48.0501:38:48.05+00:45:579:526,1
106NOWAK - KASPRZAK Anna 8431WROCŁAWSenior II K - 3048K 10600:00:0000:01:1000:42:1101:01:5801:39:17.6001:39:17.60+00:46:269:556,0
107CZERNICKA Magdalena 8423RYBNIKMasters K - 4029K 10700:00:0000:01:0800:43:4301:03:3601:39:28.6001:39:28.60+00:46:379:566,0
108SOJA-WAWRYSZEWICZ Agata 8230WROCŁAWMasters K - 4030K 10800:00:0000:00:5400:42:0601:02:2101:39:35.9501:39:35.95+00:46:459:576,0
109WAWER Kasia 8495STOWARZYSZENIE BIEG OPOLSKIOPOLESenior II K - 3049K 10900:00:0000:01:2200:45:1801:05:0301:39:36.5501:39:36.55+00:46:459:576,0
110WĘGRZYNOWSKA Renata 8340PIŁAWeteran K - 506K 11000:00:0000:00:5100:40:3201:01:1801:39:39.1501:39:39.15+00:46:489:576,0
111SZAŁAJSKA Magdalena 8564LUBLINSenior I K - 2023K 11100:00:0000:00:5500:42:0401:02:4401:39:55.2501:39:55.25+00:47:049:596,0
112JURCZYK Anna 8491WARSZAWASenior I K - 2024K 11200:00:0000:01:1300:45:4301:06:3001:39:58.4001:39:58.40+00:47:079:596,0
113DABKOWSKA Patrycja 8472SPEEDFEED'16BARCHLINMasters K - 4031K 11300:00:0000:00:4200:42:0501:02:5101:40:00.3501:40:00.35+00:47:0910:006,0
114AMANOWICZ Aurelia 8234WROCŁAWSenior II K - 3050K 11400:00:0000:01:0900:43:3801:03:5401:40:11.8001:40:11.80+00:47:2010:016,0
115RELIGA Liliana 8332WARSZAWASenior II K - 3051K 11500:00:0000:00:5200:42:0301:04:0101:40:16.4001:40:16.40+00:47:2510:016,0
116PACUŁT Dominika 8101ŚWIDNICASenior I K - 2025K 11600:00:0000:00:1800:41:5101:03:4901:40:19.6501:40:19.65+00:47:2810:016,0
117MAZURKIEWICZ Joanna 8061STARY WIELISŁAWMasters K - 4032K 11700:00:0000:00:1100:40:1201:02:0201:40:40.1001:40:40.10+00:47:4910:046,0
118DĄBROWSKA GRZYBEK Joanna 8131KATOWICEMasters K - 4033K 11800:00:0000:00:4100:45:1001:05:4701:40:55.1501:40:55.15+00:48:0410:055,9
119KRAJEWSKA Irmina 8435POZNAŃSenior II K - 3052K 11900:00:0000:00:4900:44:2701:04:5901:41:02.7001:41:02.70+00:48:1110:065,9
120TÓRZ Anna 8292POZNAŃMasters K - 4034K 12000:00:0000:00:5300:44:1901:05:4001:41:06.2001:41:06.20+00:48:1510:065,9
121BINKIEWICZ-KOWALCZYK Agnieszka 8189OSOLASenior II K - 3053K 12100:00:0000:00:1900:42:3301:04:2301:41:14.5501:41:14.55+00:48:2310:075,9
122JASIEWICZ Karolina 8350KIEŁCZÓWSenior II K - 3054K 12200:00:0000:00:5200:42:0001:02:5001:41:39.7001:41:39.70+00:48:4810:095,9
123MOŃKA-PODGÓRNA Aleksandra 8299#POBIEGANIDYLAKISenior I K - 2026K 12300:00:0000:00:3700:41:5901:03:2001:41:40.7001:41:40.70+00:48:4910:105,9
124LACHOR Anna 8275POZNAŃWeteran K - 507K 12400:00:0000:01:3100:45:3101:06:2801:41:44.6001:41:44.60+00:48:5310:105,9
125PRUS Dorota 8052WARSZAWAMasters K - 4035K 12500:00:0000:01:2700:45:1801:04:5701:41:45.8001:41:45.80+00:48:5410:105,9
126WEBER Agata 8581VELO ŁOSIE NA SZOSIEWARSZAWAMasters K - 4036K 12600:00:0000:00:3000:43:1401:03:5601:41:50.2501:41:50.25+00:48:5910:115,9
127ROSA Izabela 8560ROXYWARSZAWASenior II K - 3055K 12700:00:0000:00:5900:45:3101:06:3001:42:05.4001:42:05.40+00:49:1410:125,9
128DĘBSKA Marzena 8035PODDĘBICKI KLUB BIEGACZA ZDYSZANI.PLPODDĘBICEMasters K - 4037K 12800:00:0000:00:0900:45:2101:06:3201:42:17.5001:42:17.50+00:49:2610:135,9
129KRYSA Dorota 8322POMYŁKA TEAMLĄDEK ZDRÓJMasters K - 4038K 12900:00:0000:01:2900:44:4501:06:2701:42:20.6501:42:20.65+00:49:2910:145,9
130WASILEWSKA Agnieszka 8226AROMAT NÓGKRAKÓWMasters K - 4039K 13000:00:0000:00:1200:40:5301:04:1601:42:35.1001:42:35.10+00:49:4410:155,8
131JÓŹWIAKOWSKA Weronika 8245SOLEC KUJAWSKISenior I K - 2027K 13100:00:0000:00:3200:43:1701:05:1501:42:48.3001:42:48.30+00:49:5710:165,8
132WIRTEK Magdalena 8305ZIELONA GÓRASenior II K - 3056K 13200:00:0000:00:1300:42:0201:04:1001:43:05.3001:43:05.30+00:50:1410:185,8
133LESNIAK Sylwia 8320DUBLIN 22Masters K - 4040K 13300:00:0000:00:0700:42:3101:04:3901:43:08.3501:43:08.35+00:50:1710:185,8
134MRÓZ Anna 8382MIĘDZYLESIESenior II K - 3057K 13400:00:0000:19:0501:13:1301:43:22.7001:43:22.70+00:50:3110:205,8
135TOMERA Dorota 8496TEAM KURORT LĄDEK-ZDRÓJSTARA BYSTRZYCAMasters K - 4041K 13500:00:0000:01:1000:45:4801:06:3301:43:35.4501:43:35.45+00:50:4410:215,8
136GURGUL Dorota 8205AROMAT NÓGKRAKÓWMasters K - 4042K 13600:00:0000:00:1200:40:5201:04:1501:43:51.0001:43:51.00+00:51:0010:235,8
137KUROWSKA Bianka 8341ŚWIDNICASenior I K - 2028K 13700:00:0000:01:0900:45:0101:06:5801:43:56.8001:43:56.80+00:51:0510:235,8
138JAKUBOWSKA Judyta 8076KAMIEŃ POMORSKIMasters K - 4043K 13800:00:0000:00:2500:42:5101:05:0101:44:07.4501:44:07.45+00:51:1610:245,8
139MIECZKOWSKA Nina 8039OPOLESenior II K - 3058K 13900:00:0000:01:0200:44:2901:06:3601:44:31.0501:44:31.05+00:51:4010:275,7
140WOJCIECHOWSKA Paulina 8185WROCŁAWSenior II K - 3059K 14000:00:0000:00:5000:43:4901:04:5201:44:51.9501:44:51.95+00:52:0110:295,7
141BOCHYŃSKA Adrianna 8146CHORZÓWSenior II K - 3060K 14100:00:0000:00:5800:45:3101:06:3901:44:57.4501:44:57.45+00:52:0610:295,7
142RZYSZKIEWICZ Małgorzata 8274PĘDZĄCE LENIWCESOKOŁÓW PODLASKIMasters K - 4044K 14200:00:0000:00:5300:43:5801:05:3901:45:08.7501:45:08.75+00:52:1710:305,7
143WOŹNIAK Lidia 8223PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNWeteran K - 508K 14300:00:0000:00:3400:43:4901:05:2601:45:11.8001:45:11.80+00:52:2010:315,7
144KOCHANOWSKA Grażyna 8476OSTRÓW MAZOWIECKAWeteran K - 509K 14400:00:0000:00:3500:42:2901:03:5901:45:28.9001:45:28.90+00:52:3810:325,7
145BOBIN Anna 8084ZOCHU TEAMGORZÓW WIELKOPOLSKIMasters K - 4045K 14500:00:0000:00:5000:45:1601:07:1901:45:36.3501:45:36.35+00:52:4510:335,7
146HAMPEL Maria 8316BODY POWERLESZNOSenior I K - 2029K 14600:00:0000:00:2400:43:2401:05:5501:45:39.3001:45:39.30+00:52:4810:335,7
147GONERA Janina 8014KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEMIŁOSZYCEWeteran II K - 604K 14700:00:0000:00:5100:45:5201:07:4001:45:40.9501:45:40.95+00:52:5010:345,7
148HOJDA Agnieszka 8572WARSZAWASenior II K - 3061K 14800:00:0000:00:2300:43:2501:06:3701:46:04.8001:46:04.80+00:53:1310:365,7
149ZWYDAK Anna 8134WKURW_TEAMKIEŁCZÓWSenior II K - 3062K 14900:00:0000:00:3400:44:5301:06:4601:46:15.8001:46:15.80+00:53:2410:375,6
150NITSCHKE Grażyna 8390MPK-POZNAŃPOZNAŃMasters K - 4046K 15000:00:0000:00:5600:43:5001:06:2501:46:19.3501:46:19.35+00:53:2810:375,6
151IWANOW Małgorzata 8428RADZYMINSenior II K - 3063K 15100:00:0000:01:2300:45:5601:08:1401:46:21.9501:46:21.95+00:53:3110:385,6
152GAWRON Monika 8481MIRAZ RACE TEAMRUDA ŚLĄSKAMasters K - 4047K 15200:00:0000:00:0700:47:2001:09:0801:46:45.0501:46:45.05+00:53:5410:405,6
153BIAŁEK Wioletta 8114STRONIE ŚLĄSKIEMasters K - 4048K 15300:00:0000:01:0300:45:3501:08:0301:47:13.8501:47:13.85+00:54:2210:435,6
154STELMASZCZYK Michalina 8573WARSZAWASenior I K - 2030K 15400:00:0000:00:3900:45:0901:06:5701:47:25.3501:47:25.35+00:54:3410:445,6
155GABERT Beata 8028RAZ SZCZECINSZCZECINWeteran K - 5010K 15500:00:0000:00:0800:44:2201:07:1501:47:53.6501:47:53.65+00:55:0210:475,6
156MORAWSKA-KREKORA Anna 8453KRAKÓWSenior II K - 3064K 15600:00:0000:01:2400:46:0901:09:1701:49:08.7501:49:08.75+00:56:1710:545,5
157DYBAŁA Beata 8174DZIKIE GRUBASY SZATANAKRZESZOWICESenior II K - 3065K 15700:00:0000:00:3100:45:2801:08:1801:49:21.9501:49:21.95+00:56:3110:565,5
158DZIUBAŁA Ilona 8247POPÓWWeteran K - 5011K 15800:00:0000:00:2400:46:3901:09:5601:49:28.3001:49:28.30+00:56:3710:565,5
159SIP Sabina 8157FSD RUN DREZDENKODREZDENKOMasters K - 4049K 15900:00:0000:00:2200:45:5001:09:1601:49:30.4501:49:30.45+00:56:3910:575,5
160WITCZAK-SPERKA Mariola 8059RAZ SZCZECINSZCZECINWeteran II K - 605K 16000:00:0000:00:2200:44:0901:07:1901:51:40.3501:51:40.35+00:58:4911:105,4
161PLASZCZAK Bogumiła 8162PIEKIELNIE ZGRANITULCEMasters K - 4050K 16100:00:0000:00:3200:45:3701:09:0101:51:42.5501:51:42.55+00:58:5111:105,4
162JOŃCZYK Elżbieta 8098TUP TUPLĄDEK ZDRÓJWeteran K - 5012K 16200:00:0000:01:0800:49:3301:12:2201:51:47.0001:51:47.00+00:58:5611:105,4
163MĄDRO Agnieszka 8417KŁODZKOMasters K - 4051K 16300:00:0000:01:3200:49:3601:12:2901:52:07.8001:52:07.80+00:59:1611:125,4
164LEWANDOWSKA Anna 8027BORKOŚ TEAMGORZÓW WIELKOPOLSKISenior II K - 3066K 16400:00:0000:01:1500:46:4901:09:3601:52:24.4501:52:24.45+00:59:3311:145,3
165JAROSZ Agnieszka 8343TEAM KURORT LĄDEK ZDRÓJOŁDRZYCHOWICE KŁODZKIESenior I K - 2031K 16500:00:0000:01:1100:47:5601:11:5301:52:34.5501:52:34.55+00:59:4311:155,3
166WYCISZKIEWICZ Gabriela 8371TEAM KURORT LĄDEK ZDRÓJOŁDRZYCHOWICE KŁODZKIEMasters K - 4052K 16600:00:0000:01:1100:47:5401:11:5301:52:35.1501:52:35.15+00:59:4411:155,3
167PARTYKA Agnieszka 8017KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEJELCZ-LASKOWICEMasters K - 4053K 16700:00:0000:01:2300:48:1101:11:5601:53:13.8001:53:13.80+01:00:2211:195,3
168SOWA Marta 8053WKURW_TEAMWROCŁAWSenior II K - 3067K 16800:00:0000:01:2400:48:0101:13:1701:53:34.6001:53:34.60+01:00:4311:215,3
169NAIT MANSOUR Izabela 8325POZNAŃMasters K - 4054K 16900:00:0000:00:5200:46:1401:11:0001:53:46.5001:53:46.50+01:00:5511:225,3
170KLIN Aneta 8402BRZEGMasters K - 4055K 17000:00:0000:01:0600:48:1301:13:0201:53:52.7501:53:52.75+01:01:0111:235,3
171HETAK Monika 8211LĄDEK-ZDRÓJMasters K - 4056K 17100:00:0000:00:4000:46:4401:10:5901:53:56.5001:53:56.50+01:01:0511:235,3
172HEŁMIK Katarzyna 8440POMYŁKA TEAMWROCŁAWMasters K - 4057K 17200:00:0000:01:3100:49:2501:13:2201:54:05.4501:54:05.45+01:01:1411:245,3
173GÓRCZYŃSKA Barbara 8229LĄDEK ZDRÓJMasters K - 4058K 17300:00:0000:01:2900:48:4701:13:2301:54:09.8501:54:09.85+01:01:1811:245,3
174BIENIEK Iwona 8295PRZYBYSŁAWICE 110AWeteran K - 5013K 17400:00:0000:00:1600:45:3701:09:3101:54:14.1001:54:14.10+01:01:2311:255,3
175ROGACZ Ewa 8181NOWY TOMYŚLSenior II K - 3068K 17500:00:0000:00:4700:50:3501:13:3501:54:25.0001:54:25.00+01:01:3411:265,2
176CHASZCZEWSKA Julia 8066TOPOLICE TEAMWROCŁAWSenior II K - 3069K 17600:00:0000:00:5500:48:0101:12:5301:54:35.3001:54:35.30+01:01:4411:275,2
177MAJCHRZYCKA Agnieszka 8374TKKF MPK POZNAŃKIJEWO/ŚRODA WIELKOPOLSKASenior II K - 3070K 17700:00:0000:00:5500:49:3401:13:0501:54:44.9001:54:44.90+01:01:5411:285,2
178TOCZEK Grażyna 8144NIGHT RUNNERS PYSKOWICEPYSKOWICEWeteran K - 5014K 17800:00:0000:01:0800:47:1701:11:3101:54:51.4501:54:51.45+01:02:0011:295,2
179KRÓL Karolina 8133BIERUTÓWSenior I K - 2032K 17900:00:0000:01:2200:49:3501:13:4501:54:52.2001:54:52.20+01:02:0111:295,2
180GRÖGER Karolina 8149LĄDEK-ZDRÓJSenior I K - 2033K 18000:00:0000:00:3900:46:4301:11:0001:55:02.2001:55:02.20+01:02:1111:305,2
181MIKOŁAJCZAK Magdalena 8089HRMAX ŻORYŻORYMasters K - 4059K 18100:00:0000:01:2700:49:3801:13:4801:55:29.5001:55:29.50+01:02:3811:325,2
182MORAWSKA Edyta 8386BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAMasters K - 4060K 18200:00:0000:00:3500:45:0701:08:2301:55:39.4501:55:39.45+01:02:4811:335,2
183BOGUSŁAWSKA Elżbieta 8215LĄDEK-ZDRÓJMasters K - 4061K 18300:00:0000:00:4500:46:4701:12:3801:55:54.9001:55:54.90+01:03:0411:355,2
184SZYMCZAK Katarzyna 8218UNIEJOWICESenior II K - 3071K 18400:00:0000:00:5200:52:3001:15:1801:56:00.7001:56:00.70+01:03:0911:365,2
185SZAFLIK Anna 8216LĄDEK-ZDRÓJMasters K - 4062K 18500:00:0000:00:4600:46:4801:12:3801:56:08.9501:56:08.95+01:03:1811:365,2
186GÓRAL Agnieszka 8082ALSTOM KATOWICEKATOWICESenior II K - 3072K 18600:00:0000:01:0300:49:3901:14:3701:56:33.4501:56:33.45+01:03:4211:395,1
187PIEKARCZYK Katarzyna 8418KŁODZKOSenior II K - 3073K 18700:00:0000:01:3200:50:1801:13:3801:56:37.5001:56:37.50+01:03:4611:395,1
188SYPNIEWSKA Hanna 8327ULTRA WAY TEAMGDYNIAWeteran II K - 606K 18800:00:0000:01:2500:49:3901:14:0401:56:38.6001:56:38.60+01:03:4711:395,1
189RZESZOWSKA Iwona 8283MIRAZ RACE TEAMZABRZEMasters K - 4063K 18900:00:0000:00:0700:47:5101:13:1401:56:51.1001:56:51.10+01:04:0011:415,1
190ROMANOWSKA Anna 8586WARSZAWAMasters K - 4064K 19000:00:0000:00:2900:48:1901:14:2001:57:45.6001:57:45.60+01:04:5411:465,1
191ZIELIŃSKA Magdalena 8585WARSZAWASenior II K - 3074K 19100:00:0000:00:3000:48:2001:14:2001:57:45.9501:57:45.95+01:04:5511:465,1
192DULIK Aleksandra 8303OPOLEOPOLEMasters K - 4065K 19200:00:0000:00:5700:48:4001:13:1701:58:07.3501:58:07.35+01:05:1611:485,1
193LECHOWSKA Monika 8083ALSTOM KATOWICEMYSŁOWICEMasters K - 4066K 19300:00:0000:01:0300:49:4901:14:3701:58:14.9501:58:14.95+01:05:2411:495,1
194PRZYŁUSKA Mirosława 8032RAZ SZCZECINSZCZECINWeteran III K - 701K 19400:00:0000:00:2400:47:2101:12:5301:58:27.7501:58:27.75+01:05:3611:505,1
195WASILEWSKA Joanna 8361PARKRUN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZSenior II K - 3075K 19500:00:0000:00:5700:47:5801:12:1701:58:58.4001:58:58.40+01:06:0711:535,0
196LIS Ewelina 8008GRUDZIĄDZMasters K - 4067K 19600:00:0000:00:5600:47:5701:09:1101:59:01.1501:59:01.15+01:06:1011:545,0
197SZCZUKA Małgorzata 8365WIRYWeteran K - 5015K 19700:00:0000:00:4800:49:3701:14:5101:59:54.8501:59:54.85+01:07:0311:595,0
198PILARSKA Elżbieta 8410IZERY BOGATYNIABOGATYNIAWeteran III K - 702K 19800:00:0000:00:1700:48:0301:13:2602:01:58.1002:01:58.10+01:09:0712:114,9
199BORIS Aneta 8348ELBLĄGSenior II K - 3076K 19900:00:0000:01:2500:51:0301:17:0302:02:24.5502:02:24.55+01:09:3312:144,9
200SZPUREK Anna 8597BUKOWSKI KLUB BIEGACZABUKMasters K - 4068K 20000:00:0000:00:3200:47:2501:14:1802:04:33.6502:04:33.65+01:11:4212:274,8
201WOJTKOWSKA Katarzyna 8207WARSZAWASenior I K - 2034K 20100:00:0000:01:0700:49:2701:13:4002:04:34.5502:04:34.55+01:11:4312:274,8
202PŁOŃSKA Klaudia 8165WROCŁAWSenior I K - 2035K 20200:00:0000:01:0700:49:2801:13:4302:05:00.2502:05:00.25+01:12:0912:304,8
203AGATA Bagrowska 8257WROCŁAWMasters K - 4069K 20300:00:0000:01:1500:51:3301:18:2002:05:36.0502:05:36.05+01:12:4512:334,8
204ANACZKOWSKA Krystyna 8307ZANTYR SZTUMSZTUMWeteran II K - 607K 20400:00:0000:00:3500:51:2901:17:3802:06:13.5502:06:13.55+01:13:2212:374,8
205ŚLEDZIK Joanna 8085ALSTOM KATOWICEZABRZEMasters K - 4070K 20500:00:0000:01:1500:51:3201:15:3202:06:27.2502:06:27.25+01:13:3612:384,7
206DOMINIAK Agnieszka 8030WARSZAWAMasters K - 4071K 20600:00:0000:01:0500:52:2401:18:2902:07:17.0502:07:17.05+01:14:2612:434,7
207NURKIEWICZ-KMIECIK Dominika 8186KAŹMIERZMasters K - 4072K 20700:00:0000:00:5000:52:0901:18:2802:07:37.5502:07:37.55+01:14:4612:454,7
208SZYMAŃSKA Ania 8225SZCZECINWeteran K - 5016K 20800:00:0000:01:0100:50:3901:16:4102:10:40.1502:10:40.15+01:17:4913:044,6
209KARCZYŃSKA Sylwia 8352STAROGARD GDAŃSKIMasters K - 4073K 20900:00:0000:01:0400:54:2001:21:4402:11:47.3502:11:47.35+01:18:5613:104,6
210RYMSKA Anna 8290POZNAŃMasters K - 4074K 21000:00:0000:00:5200:53:0601:22:3702:13:32.9002:13:32.90+01:20:4213:214,5
211SMYCZ Anna 8291POZNAŃMasters K - 4075K 21100:00:0000:00:5300:53:1101:22:3902:13:33.4502:13:33.45+01:20:4213:214,5
212ŁOZIENKO Anna 8411KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEMIŁOSZYCESenior II K - 3077K 21200:00:0000:01:2400:56:0601:24:3802:15:40.1502:15:40.15+01:22:4913:344,4
213JANOSZ Marzena 8099WROCŁAWWeteran K - 5017K 21300:00:0000:01:0800:54:2101:23:1402:20:24.5502:20:24.55+01:27:3314:024,3
214MAKSYMOWICZ Monika 8415KŁODZKOSenior II K - 3078K 21400:00:0000:01:3200:56:2901:28:3102:20:29.2002:20:29.20+01:27:3814:024,3
215RYBKA Elżbieta 8416KŁODZKOSenior II K - 3079K 21500:00:0000:01:3200:56:2301:27:1802:20:43.7002:20:43.70+01:27:5214:044,3
216KUBIATOWICZ Małgorzata 8006POZNAŃMasters K - 4076K 21600:00:0000:01:2601:01:5801:31:3502:20:50.7502:20:50.75+01:27:5914:054,3
217MAJCHRZAK Monika 8022WKURW_TEAMPOZNAŃWeteran K - 5018K 21700:00:0000:01:1300:59:2701:28:2202:21:40.9002:21:40.90+01:28:5014:104,2
218STRZYŻOWSKA Monika 8091BYDGOSZCZMasters K - 4077K 21800:00:0000:00:2600:53:5901:25:1902:24:23.5502:24:23.55+01:31:3214:264,2
219WITKIEWICZ-ŁUKASZEK Sandra 8018ŁUKASZKI TEAMOSIELSKOSenior II K - 3080K 21900:00:0000:00:2700:53:5801:25:2002:24:24.2002:24:24.20+01:31:3314:264,2
220ZALESZCZAK Renata 8011KB SZAMOTUŁYSZAMOTUŁYWeteran K - 5019K 22000:00:0000:00:5201:04:0201:37:1902:31:34.7502:31:34.75+01:38:4315:094,0
221SZAFRANIEC-MROWCA Dorota 8438LUBAŃMasters K - 4078K 22100:00:0000:01:1600:56:3801:29:5602:33:11.3002:33:11.30+01:40:2015:193,9
222SZYMAŃSKA Agnieszka 8244POZNAŃMasters K - 4079K 22200:00:0000:01:2001:02:5701:36:4002:39:28.8002:39:28.80+01:46:3715:563,8
223GRZELAKOWSKA Iwona 8442POZNAŃMasters K - 4080K 22300:00:0000:01:1301:06:5901:39:3302:41:34.1002:41:34.10+01:48:4316:093,7
224KOCIUBA Katarzyna 8170POZNAŃSenior II K - 3081K 22400:00:0000:01:0000:55:4501:28:2202:41:35.6502:41:35.65+01:48:4416:093,7
225KOWAL Marzena 8026LESZNOMasters K - 4081K 22500:00:0000:00:4501:04:4101:41:2102:42:31.7002:42:31.70+01:49:4016:153,7
226STROIŃSKA Iwona 8080LESZ NO LIMITS RUNNERSWILKOWICEMasters K - 4082K 22600:00:0000:00:4701:04:4201:41:2202:42:33.4502:42:33.45+01:49:4216:153,7
227MIELEC Marta 8447#ZŁOTYNAKILOMETRSTARGARDSenior II K - 3082K 22700:00:0000:01:1500:52:1301:15:3702:45:36.8002:45:36.80+01:52:4516:333,6
Przekroczony limit czasu: 03:00:00
228ROBAK Aneta 8152LĄDEK-ZDRÓJMasters K - 4083K 22800:00:0000:00:4901:10:1303:12:11.2003:12:11.20+02:19:2019:133,1
229MRÓWCZYŃSKA Ewa 8392JAKTORÓWWeteran K - 5020K 22900:00:0000:00:3301:10:3903:12:13.2003:12:13.20+02:19:2219:133,1
Niesklasyfikowani
ZAKRZEWICZ-PODLECKA Agnieszka 8180ROKIETNICA BIEGAROKIETNICASenior II K - 30DNF00:00:04 DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 230 wynik(ów)