Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2020-07-16
Miejsce : Lądek-Zdrój
Dystans : 68 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 344
Wystartowało : 311
Nie ukończyło : 18
Ukończyło : 293
Na trasie : 1
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMoment startuA1
10km
D1
24km
B1
34km
B2
46km
A15
57km
       
1MIĘTEK Dariusz 4049ŻAGAŃMasters M - 40 2020-07-18 04:30:2801:59:2205:03:4307:11:2409:56:3012:11:01
2MIĘTEK Agnieszka 4050ŻAGAŃMasters K - 402020-07-18 04:30:3801:59:1305:03:3107:11:1409:56:2212:10:53
3SULIGA Paweł 4010IBBENBÜRENMasters M - 40 2020-07-18 04:30:4801:38:3904:18:4706:18:0809:06:0711:15:00
4ROGOWSKI Tomasz 4336UMLAUTKROSNO ODRZAŃSKIESenior II M - 30 2020-07-18 04:30:5701:33:2403:57:3505:46:4707:59:2209:56:30
5STAROŃ Tomasz 4291WROCŁAWMasters M - 40 2020-07-18 04:31:1701:20:3403:32:5005:00:4107:01:2508:48:22
6WRĘCZYCKI Łukasz 40165 PUŁK CHEMICZNYLUBLINIECSenior II M - 30 2020-07-18 04:31:2801:31:4304:01:0405:54:2208:19:1610:24:09
7DORDZIK Katarzyna 4188GDYNIASenior II K - 302020-07-18 04:31:4701:28:3703:39:1605:08:2807:11:1809:01:26
8SZCZEPANIAK Jadwiga 4120KS STASZEWSCYALEKSANDRÓW ŁÓDZKIWeteran K - 502020-07-18 04:31:5801:37:1404:05:4305:52:3808:20:5210:23:42
9PIETROSZEK Rafał 4301BRUBECK TEAMSTRUMIEŃSenior I M - 20 2020-07-18 04:32:0801:04:0902:54:4704:14:5206:02:1807:31:49
10BUK Sławomir 4288LESZ NO LIMITS RUNNERSGOSTYŃSenior II M - 30 2020-07-18 04:32:1701:15:5703:16:5704:37:5506:25:0708:04:26
11KONIECZNY Marcin 4292GOSTYNMasters M - 40 2020-07-18 04:32:2801:19:1703:26:1804:56:3307:03:2708:51:51
12PASTERNOK Marian 4280ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIEZABRZEMasters M - 40 2020-07-18 04:32:3701:13:5703:02:5204:22:0806:01:4107:28:56
13LENARCZYK Marcin 4154BIESZCZADZKI WAGABUNDAPOZNAŃSenior II M - 30 2020-07-18 04:32:4801:39:3504:15:5706:10:3408:55:0511:11:01
14LENARCZYK Michał 4155BIESZCZADZKI WAGABUNDAWARSZAWASenior II M - 30 2020-07-18 04:32:5701:39:2504:15:4806:10:2508:54:5511:10:47
15BIERNACKA Edyta 4287PROTONGOSTYŃMasters K - 402020-07-18 04:33:0501:18:5603:19:5204:40:0906:26:2007:54:42
16LECZOWICZ Patryk 4248WROCŁAWSenior I M - 20 2020-07-18 04:33:1701:14:4003:06:1104:36:1306:37:4508:18:14
17KĄSIEL Paweł 4205MATNER RUNNING TEAMWROCŁAWMasters M - 40 2020-07-18 04:33:2501:16:2703:12:3304:29:5806:21:2808:02:54
18ARDELLI Ewa 4311BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIABIELAWAMasters K - 402020-07-18 04:33:3901:09:3803:05:5604:29:5406:15:4307:40:01
19KONIECZNA Paulina 4271CH10CHOSZCZNOSenior II K - 302020-07-18 04:33:4901:23:0403:26:3905:08:3107:22:4409:14:56
20NEHRING Karol 4042SULEJÓWEKSenior I M - 20 2020-07-18 04:33:5901:06:1502:48:1803:51:3405:17:4806:26:06
21ZIĘBA Tomek 4264JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAMasters M - 40 2020-07-18 04:34:1001:16:3803:07:2304:17:5305:45:3407:04:40
22MARCINKOWSKI Przemysław 4283PROTON/LESZ NO LIMITS RUNNERSGOSTYŃMasters M - 40 2020-07-18 04:34:2001:30:3403:46:5305:25:2907:26:3609:02:17
23PIOTROWSKI Paweł 4282PROTONGOSTYŃMasters M - 40 2020-07-18 04:34:3101:17:2503:18:2804:38:4206:16:0107:44:04
24WELTER Przemysław 4019KB SZAMOTUŁYSZAMOTUŁYSenior II M - 30 2020-07-18 04:34:3601:17:1703:18:0704:51:0806:42:1108:24:35
25STRONIKOWSKI Kamil 4134SZCZECINMasters M - 40 2020-07-18 04:35:0001:30:3803:44:2105:13:3707:22:4009:12:44
26KUCHARSKI Waldemar 4109SZCZECINWeteran I M - 50 2020-07-18 04:35:1801:30:3303:43:5705:16:0207:22:1609:12:31
27SKRAJNY Łukasz 4153WROCŁAWSenior II M - 30 2020-07-18 04:35:2801:07:2402:51:2204:11:3205:58:5907:28:28
28PRYJMA Tomasz 4197FUNEXSPORTSWARSZAWAWeteran I M - 50 2020-07-18 04:35:3901:31:5703:56:4105:37:0307:47:5909:23:14
29GAWLIK Sławek 4052DYNAFIT TEAM POLANDKRAKÓWSenior II M - 30 2020-07-18 04:35:4800:56:0102:22:3603:20:4704:39:0005:39:45
30SZCZERBAL Agnieszka 4090TKKF MPK POZNAŃPOZNAŃMasters K - 402020-07-18 04:35:5801:38:3104:17:2206:09:0608:38:1710:42:07
31ZGOŁA Przemysław 4092TARNOWO PODGÓRNE BIEGATARNOWO PODGÓRNEMasters M - 40 2020-07-18 04:36:0801:38:1304:17:1406:08:5908:38:1810:41:58
32TRZEBSKI Adam 4161LUTUTÓWSenior II M - 30 2020-07-18 04:36:1801:35:0704:04:5806:14:5609:13:0311:15:36
33BARTOSZEK Dawid 4162LUTUTÓWSenior I M - 20 2020-07-18 04:36:2801:35:1604:00:2906:14:4709:12:5211:15:06
34PRONOBIS-PROŃSKI Michał 4027SLOW JOGGINGWARSZAWASenior II M - 30 2020-07-18 04:36:3801:27:4103:32:4305:04:0707:19:3009:21:35
35OLEKSIEWICZ Maurycy 4255ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMŁÓDŹSenior II M - 30 2020-07-18 04:36:4800:53:2802:16:1703:11:2004:27:4305:33:38
36KABAŁA Bartosz 4023GOSTYŃSenior I M - 20 2020-07-18 04:36:5701:18:0903:26:2805:22:5507:44:2309:46:14
37WIELOSIK Michał 4274RONAL POLSKA RUNWAŁBRZYCHSenior I M - 20 2020-07-18 04:37:0701:19:1603:25:3704:49:4306:39:4308:16:50
38KUŁAKOWSKI Marcin 4275SOWIE TEAMJEDLINA ZDRÓJSenior I M - 20 2020-07-18 04:37:1701:07:5002:48:3403:58:0805:35:1807:08:45
39WIERZBOWY Przemek 4295KOKO DŻAMBO I DO PRZODUNAMYSŁÓWSenior II M - 30 2020-07-18 04:37:2701:14:2103:04:0504:29:5006:42:4008:20:29
40JAMROZ Mariola 4176KIELCEWeteran K - 502020-07-18 04:37:3701:39:5604:15:2206:04:5808:21:1610:12:27
41SKRZYNIARZ Marek 4177C.K.MARUDERZYKIELCEMasters M - 40 2020-07-18 04:37:4701:20:2103:28:4304:55:2106:56:1208:32:59
42FEDORCZAK Jacek 4293VETCAREKRAKÓWSenior II M - 30 2020-07-18 04:37:5701:14:5803:13:2304:29:3606:06:1307:29:08
43SZYMCZYK Michał 4318DRUŻYNA CHROBREGOSZPROTAWAMasters M - 40 2020-07-18 04:38:0701:27:2703:35:4105:10:4307:06:3408:47:55
44SZUMIEC Andrzej 4009LACHO TEAMKRAKÓWWeteran I M - 50 2020-07-18 04:38:1701:36:0103:55:3205:27:0107:29:4409:15:24
45FIREK Rafał 4072LACHO TEAMKRAKÓWMasters M - 40 2020-07-18 04:38:2701:35:5003:55:2105:26:4407:35:4009:41:18
46PROSZAK Sebastian 4235TEAM KURORT LĄDEK-ZDRÓJKŁODZKOMasters M - 40 2020-07-18 04:38:3701:16:3703:10:4604:35:2206:26:5007:58:27
47TOMAKA Maciej 4233TEAM KURORT LĄDEK-ZDRÓJKŁODZKOSenior II M - 30 2020-07-18 04:38:4801:16:2303:10:3604:35:1106:26:0707:49:14
48CHRZUSZCZ Anna 4270GORZÓW WLKPSenior II K - 302020-07-18 04:39:0901:46:1604:30:3806:49:2909:34:0211:35:04
49OLECHNOWICZ Magda 4228BBL GORZÓW WLKP.GORZÓW WLKPMasters K - 402020-07-18 04:39:1801:46:0704:30:3206:49:2209:33:5611:34:55
50WILK Jacek 4326WARSZAWAWeteran I M - 50 2020-07-18 04:39:2701:10:2302:57:3004:10:4905:52:4107:13:52
51KONARSKA Aleksandra 4229WIERZBICKI RUNNING PROJECTGORZÓW WLKP.Senior II K - 302020-07-18 04:39:3801:45:4704:29:5406:49:0009:36:3511:34:36
52JASTRZAB-STANDERSKA Joanna 4310CZESTOCHOWAMasters K - 402020-07-18 04:39:4801:34:0704:06:1506:04:1808:31:4710:42:12
53LESIAK Tomasz 4331ŁÓDŹSenior II M - 30 2020-07-18 04:39:5701:14:5703:10:3904:27:1206:16:0207:43:12
54TOMASIAK Natalia 4319SALOMON SUUNTO TEAMKRYNCA-ZDRÓJSenior II K - 302020-07-18 04:40:0800:59:5302:33:4303:36:1305:00:1506:11:42
55WIŚNIEWSKI Paweł 4302KARKONOSZ RUNNING TEAMJELENIA GÓRASenior II M - 30 2020-07-18 04:40:1901:05:1102:45:0403:52:4505:23:1006:37:45
56RULAK Jerzy 4273WARSZAWASenior II M - 30 2020-07-18 04:40:3801:42:5404:02:0706:04:3208:30:5710:41:20
57SZAFRAN Łukasz 4091ULTRINO AMATEURNIEZDÓWSenior II M - 30 2020-07-18 04:40:4701:30:4603:52:1605:36:0007:59:1809:54:46
58KULGAJUK Michał 4218SUT STRASZYN ULTRA TEAMPRUSZCZ GDAŃSKISenior II M - 30 2020-07-18 04:40:5701:28:4303:31:1404:52:1106:44:0108:16:49
59MARZEC Dominik 4055WROCŁAWSenior II M - 30 2020-07-18 04:41:0801:26:1303:37:0605:09:3707:12:0808:59:58
60HETMAN Radosław 4323GRUPA NOMAXJAWORZNOSenior II M - 30 2020-07-18 04:41:1800:57:0602:22:4903:18:3204:34:4905:34:15
61JABŁOŃSKA Sylwia 4094SBG PODBIEGKRAKÓWSenior II K - 302020-07-18 04:41:2801:09:5102:52:3404:04:3605:39:4306:57:50
62HAJDUK Bartłomiej 4095SBG PODBIEGWIELICZKAMasters M - 40 2020-07-18 04:41:3801:23:4503:26:4604:54:1706:48:2808:19:23
63KONIECZNY Andrzej 4324GOSTYŃWeteran I M - 50 2020-07-18 04:41:4801:32:5804:00:0205:45:4707:57:4309:51:17
64RACZKIEWICZ Jarosław 4234NATURAL BORN RUNNERSROKIETNICAMasters M - 40 2020-07-18 04:41:5801:32:3803:51:2705:37:0907:56:3309:52:17
65ŻURAW Wiktor 4321WROCŁAWSenior I M - 20 2020-07-18 04:42:1801:13:0002:54:5804:06:2605:43:4807:10:43
66PLEWKA Sylwia 4129WARSZAWASenior II K - 302020-07-18 04:42:2801:37:0004:13:0206:07:0808:38:4110:38:27
67KUNKEL Anna 4165PGB SPORTOWA PACZKAGDAŃSKMasters K - 402020-07-18 04:42:3801:48:3904:41:0606:49:1809:23:4111:25:48
68KUNECKI Norbert 4226KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICERATOWICEMasters M - 40 2020-07-18 04:42:4701:29:1303:43:2805:18:1607:20:5009:10:24
69SIKORA Łukasz 4344SKOCZÓWSenior II M - 30 2020-07-18 04:42:5801:16:1503:09:2604:28:0806:07:2907:34:12
70MICHAŁOWSKI Maciej 4020KLUB PRZYJACIÓŁ MYSZKI MIKIWARLUBIESenior II M - 30 2020-07-18 04:43:0801:23:1503:26:4905:10:4307:20:3609:18:51
71DUCH Emil 4329JB WARSAWWARSZAWASenior II M - 30 2020-07-18 04:43:1801:33:1203:58:0605:42:2808:00:3109:49:16
72JURA Mariusz 4272ZŁOWIESZCZE ZGRZYTNIĘCIE ZWIERACZAŁÓDŹMasters M - 40 2020-07-18 04:43:2801:24:3403:37:4705:18:1707:19:3809:06:21
73FEODORÓW Wojciech 4337SKURCZYBYKIZABRZEWeteran I M - 50 2020-07-18 04:43:3801:27:1503:47:5205:31:5607:31:5509:23:59
74KOŁODZIEJ Jacek 4056COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEMasters M - 40 2020-07-18 04:43:4801:32:5803:53:0505:48:0308:20:5910:28:07
75RENKIEL Tomasz 4099COMPAÑEROS ASFALT ATEAMGLIWICEMasters M - 40 2020-07-18 04:43:5801:33:2203:48:4305:28:1607:44:3309:37:26
76GARBOWSKA Monika 4078COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEMasters K - 402020-07-18 04:44:0901:25:3403:27:2104:49:2106:30:3407:56:44
77FURTAK Krzysztof 4304KTOŚ MUSI BYĆ OSTATNILUBINWeteran I M - 50 2020-07-18 04:44:3701:25:5103:44:3805:25:0407:32:2109:23:43
78KULA Sebastian 4230SYCOWSKA POGOŃSYCÓWMasters M - 40 2020-07-18 04:44:4801:22:5003:36:0905:14:2607:23:5009:18:26
79HERMAN Michal 4126WARSZAWASenior II M - 30 2020-07-18 04:44:5801:14:2403:09:0504:26:3806:11:2207:41:39
80URBAŃSKA Katarzyna 4088BIEG OPOLSKIOPOLESenior II K - 302020-07-18 04:45:1301:39:4204:03:4306:04:0508:20:2110:11:41
81PĘKAŁA Michał 4077POLARIS/BIEG OPOLSKIOPOLESenior II M - 30 2020-07-18 04:45:2701:40:0104:03:3006:04:3508:20:2010:12:05
82BOGDAŁ Adam 4059OPOLESenior II M - 30 2020-07-18 04:45:3701:32:0103:51:4605:46:3108:13:1910:07:08
83WOLEK Szymon 4269TYCHYSenior II M - 30 2020-07-18 04:46:1701:02:1102:33:5403:35:1104:54:0305:57:06
84AZAREWICZ Grzegorz 4322GDAŃSKMasters M - 40 2020-07-18 04:46:2701:37:1703:55:1706:07:4108:13:3310:02:32
85AUGUSTYŃSKI Sylwester 4340Grupa LuktransKRAKÓWSenior II M - 30 2020-07-18 04:46:3801:03:1202:37:2903:39:3005:03:0906:15:53
86GOZDAN Dariusz 4237WARSZAWAMasters M - 40 2020-07-18 04:46:4701:36:1204:05:1706:20:0308:56:5410:56:50
87TABIŚ-HUBKA Rafał 4265ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIEZABRZEMasters M - 40 2020-07-18 04:46:5701:17:4603:20:5804:47:0606:45:5608:24:25
88TOMCZYK Tomasz 4306ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIEZABRZESenior II M - 30 2020-07-18 04:47:0801:08:2402:55:1304:10:5705:52:2707:13:44
89ŁUKAWSKI Krzysztof 4034ŚWIEBODZICESenior II M - 30 2020-07-18 04:47:1801:25:3003:28:3805:03:1907:22:2409:25:42
90DORNIAK Jarosław 4037PZU SPORT TEAMWROCŁAWMasters M - 40 2020-07-18 04:47:2701:22:1203:12:0204:45:4406:38:3308:13:48
91PODGÓRNY Mariusz 4166TEAM OZIMEKOZIMEKSenior I M - 20 2020-07-18 04:47:5801:24:1603:50:0705:47:4808:14:5510:15:20
92KLIMCZAK Marcin 4044PORAJSenior II M - 30 2020-07-18 04:48:1801:35:1904:27:5906:29:2908:52:1410:53:41
93MACKIEWICZ Dorota 422012TRI.PLWARSZAWAMasters K - 402020-07-18 04:48:3701:49:1004:53:2507:07:5909:47:5311:53:16
94HANSZ Donat 4066NETBOX BIEGAPIASKISenior I M - 20 2020-07-18 04:48:4801:34:1404:09:2206:18:1609:09:0811:08:54
95GĄSZCZAK Mariusz 4138KS LENIWIECKĘPNOMasters M - 40 2020-07-18 04:48:5701:28:5903:44:1205:37:2708:12:3910:17:03
96PARZONKA Paweł 4139KS LENIWIECKĘPNOMasters M - 40 2020-07-18 04:49:0701:25:5603:35:5205:15:1207:26:2109:23:29
97BRODA Dominik 4089WROCŁAWSenior II M - 30 2020-07-18 04:49:1801:16:3103:10:1904:31:2106:28:4708:09:01
98PURA Paweł 4114BACZYNAMasters M - 40 2020-07-18 04:49:2701:30:5003:52:2505:33:0807:59:5109:59:27
99ŻABIEREK Tomek 4257GORZÓW WLKP.Masters M - 40 2020-07-18 04:49:3801:32:1003:50:5305:33:1407:58:4910:00:25
100PURA Robert 4192GORZÓW WIELKOPOLSKIMasters M - 40 2020-07-18 04:49:4801:20:1003:23:3004:53:0506:51:3308:40:23
101ŁUKOWIAK Karol 4075KILIŃSKIEGO TEAMBOJANOWOMasters M - 40 2020-07-18 04:49:5701:20:1103:11:2504:41:2206:38:4108:15:27
102POPRAWSKI Mateusz 4029KILIŃSKIEGO TEAMBOJANOWOSenior II M - 30 2020-07-18 04:50:1101:19:5703:11:0904:41:0806:38:2708:15:11
103SYNOWIEC Grzegorz 41181975WROCŁAWMasters M - 40 2020-07-18 04:50:2701:30:2303:59:1105:52:5408:14:3810:12:59
104BONIKOWSKI Tomasz 4207GRODZISK MAZOWIECKIMasters M - 40 2020-07-18 04:50:3701:22:0603:19:1404:38:1706:15:4407:39:15
105KOWALEWSKI Grzegorz 4113KRZEPRÓWWeteran I M - 50 2020-07-18 04:50:4601:34:0603:57:1305:49:4208:15:2710:12:46
106MARKOWSKI Marek 4268KS LENIWIECKĘPNOMasters M - 40 2020-07-18 04:51:1601:27:4603:43:2605:35:2108:10:2010:21:33
107BOGUCKA Emilia 4343WLKP MOUNTAINS ULTRAMOSINAMasters K - 402020-07-18 04:51:2801:22:3403:35:3005:03:3506:55:3308:26:21
108KRYSKE Mariusz 4284SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABIAŁE BŁOTASenior II M - 30 2020-07-18 04:51:3701:29:0503:47:2505:36:0607:47:0109:45:22
109SIUDZIŃSKA Anna 4259DRUŻYNA LISKABYDGOSZCZMasters K - 402020-07-18 04:51:4701:41:4204:30:2206:39:5809:18:3611:27:38
110ROSOLSKI Dawid 4122KOŚCIANSenior II M - 30 2020-07-18 04:51:5701:13:0703:01:3504:11:0305:47:1607:16:12
111TOMASZEWSKI Michał 4164OPOLEMasters M - 40 2020-07-18 04:52:0801:20:2703:18:4904:41:5406:43:2408:23:08
112MORAWSKI Bartosz 4013STARE BABICE BIEGAJĄWARSZAWASenior II M - 30 2020-07-18 04:52:1801:31:2103:53:4705:42:3407:44:5309:22:15
113GRACZ Krzysztof 41741978NADOLICE WIELKIEMasters M - 40 2020-07-18 04:52:3701:23:3903:26:3504:57:4806:42:4508:13:25
114GRABOWSKI Wojciech 4002WROCŁAWSenior II M - 30 2020-07-18 04:52:4701:23:2703:26:2604:57:5906:42:3308:13:18
115CHOLEWA Tomasz 4285CHRZANÓWMasters M - 40 2020-07-18 04:52:5701:22:5503:25:2104:46:5706:29:0508:00:11
116STACHURSKI Daniel 4032DRUŻBICEWeteran I M - 50 2020-07-18 04:53:0701:29:4403:37:3005:11:3406:59:1208:35:49
117FRANKOWSKI Dariusz 4221SZAMANI W TRANSIEBYTOMWeteran I M - 50 2020-07-18 04:53:1801:29:2303:54:1105:40:0607:57:5909:52:22
118SZYGENDA Waldemar 4239KONINWeteran I M - 50 2020-07-18 04:53:3801:48:3904:39:3906:53:1009:39:0311:57:01
119KOGUT Karol 4296FOREST WORKOUTBYDGOSZCZSenior II M - 30 2020-07-18 04:53:5701:13:3703:12:4504:36:0806:24:0808:07:07
120KOWALSKI Rafał 4217RADIO RODZINA WROCŁAWWROCŁAWMasters M - 40 2020-07-18 04:54:3901:25:5803:41:4205:23:3807:31:0109:24:48
121KARWACZYŃSKI Roger 4276JELENIA GÓRASenior II M - 30 2020-07-18 04:54:4700:58:3102:28:4203:32:0104:54:5806:07:00
122KOZŁOWSKA Iwona 4043LESZNO LIMITS RUNNERSLESZNOMasters K - 402020-07-18 04:54:5701:29:5403:44:1005:18:1807:14:1908:51:31
123PIĄTEK Tomasz 4297WILD BUCHAYSPISARZOWICEMasters M - 40 2020-07-18 04:55:0701:33:4204:04:5506:04:0008:41:1611:03:47
124KĘPSKI Grzegorz 4035WROCŁAWSenior II M - 30 2020-07-18 04:55:1901:42:4304:24:5406:28:3109:07:3111:23:36
125BOGUSZ Paweł 4158CYBINA TEAMPOZNAŃSenior II M - 30 2020-07-18 04:55:2801:14:2703:10:4204:26:1806:06:2807:32:14
126NOWACZYK Piotr 4159POZNAŃSenior II M - 30 2020-07-18 04:55:3701:14:0803:03:5304:17:5005:50:2207:08:26
127RUŚKIEWICZ Wojciech 4097DELOITTE ADVENTURE TEAMSZCZECINSenior II M - 30 2020-07-18 04:55:4701:14:1903:04:1404:44:1706:42:0108:21:37
128LEŚNIAK Marcin 4219SALT RUNNERS BOCHNIABOCHNIAMasters M - 40 2020-07-18 04:55:5701:17:2803:15:4704:41:5206:32:3008:10:47
129KONOPKA Bartosz 4262BIEGAMBOLUBIĘKRAKÓWMasters M - 40 2020-07-18 04:56:0801:26:1003:31:0005:01:3207:07:3908:50:32
130CZYRNIA Andrzej 4210RAJSPORT ACTIVETURAWASenior II M - 30 2020-07-18 04:56:1701:13:3703:00:2504:18:4305:59:0707:39:24
131WIECZOREK Monika 4104BOLKÓWMasters K - 402020-07-18 04:56:2701:27:5503:45:4305:24:2607:40:2309:33:11
132JAKIMKO Monika 4175LZS LIPALIPAMasters K - 402020-07-18 04:56:3701:44:1904:35:2506:46:3709:33:5911:45:15
Przekroczony limit czasu: 14:30:00
133NATKANIEC Grażyna 4087LZS LIPABOLKÓWWeteran K - 502020-07-18 04:56:4701:40:4804:34:2806:46:4309:39:0012:19:10
134MURAWICZ Grzegorz 4327PODLESIEWeteran I M - 50 2020-07-18 04:56:5701:28:4903:41:0005:29:5107:41:5409:38:53
135ZARĘBA Adam 4008SZCZECINEKSenior II M - 30 2020-07-18 04:57:0701:31:3603:45:5305:33:0407:38:3709:35:38
136ZARĘBA Anna 4005SZCZECINEKSenior II K - 302020-07-18 04:57:1801:31:2303:45:4305:32:5207:38:2509:35:23
137CEBRAT Ewa 4025POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSOSNOWIECMasters K - 402020-07-18 04:57:2801:32:0604:01:2205:46:2607:53:5609:38:17
138LEŚNIAK-POPIEL Marta 4012POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKMasters K - 402020-07-18 04:57:3801:31:5804:00:3605:46:1607:53:4409:38:05
139DOMARADZKA-KASZUBOWICZ Wiktoria 4015POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKSenior II K - 302020-07-18 04:57:4701:31:2003:49:1005:36:0107:33:4609:21:02
140NOWAK Bartosz 4204POMIOTY SZATANAPOZNAŃSenior II M - 30 2020-07-18 04:57:5801:35:3504:13:4006:20:5008:59:3811:06:34
141ŚLEZIAK Jarosław 4332MATNER RUNNING TEAMZŁOTY STOKMasters M - 40 2020-07-18 04:58:1701:15:2402:59:4104:18:5506:06:4907:41:44
142SMYK Kamil 4117GDAŃSKSenior II M - 30 2020-07-18 04:58:2801:19:5303:21:1104:59:3807:07:0309:03:31
143OBRZUD Krzysztof 4080BOŻEPOLE WIELKIEMasters M - 40 2020-07-18 04:58:3701:19:4203:20:4804:50:4406:36:4008:14:10
144POMAGRUK Piotr 4216DZIKI ZE ŚLICHOWICPODZAMCZEMasters M - 40 2020-07-18 04:58:4701:17:0303:13:4204:33:5006:18:1307:47:08
145ZDANOWICZ Elżbieta 4253VEGE RUNNERSWROCŁAWMasters K - 402020-07-18 04:58:5901:27:3303:39:5805:11:3307:07:5808:48:18
146DELONG Sebastian 4069RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKMasters M - 40 2020-07-18 04:59:0901:26:1103:47:2705:50:2008:09:0810:06:09
147GAŁWA Dawid 4074ŁÓDŹSenior II M - 30 2020-07-18 04:59:1801:25:3903:34:5705:21:5207:27:0409:20:43
148MATYJA Rafał 4256LESZNO LIMITS RUNNERSLIPNOSenior II M - 30 2020-07-18 04:59:2801:22:5503:31:4805:03:2606:55:3208:28:30
149BOK Rafał 4286ZABRZEMasters M - 40 2020-07-18 04:59:3701:24:5003:29:4505:17:3107:19:2109:02:31
150ZAMBRZYCKI Maciej 4289SAP LABS POLAND TEAMGLIWICEMasters M - 40 2020-07-18 04:59:4801:24:3903:29:2805:17:2007:30:0309:13:14
151LUBAŃSKI Robert 4215BUKOWICEWeteran I M - 50 2020-07-18 04:59:5701:20:3103:19:3004:47:0106:35:2908:13:08
152KOTLAREK Dawid 4067VEGE RUNNERSZIELONA GÓRAMasters M - 40 2020-07-18 05:00:0801:18:4003:18:5304:49:4206:43:0708:16:56
153GIERSZEWSKI Marek 4086STAROGARD GDAŃSKIMasters M - 40 2020-07-18 05:00:1801:21:4603:25:0205:10:4607:18:3109:17:17
154BOCIAGA Paweł 4017RODZINNA GRUPA ROWEROWA Z MIASTA ŁODZIŁÓDŹMasters M - 40 2020-07-18 05:00:4801:29:5603:50:5606:01:4208:57:5610:54:07
155CORTEBEECK Bruno 4294SCHILDESenior II M - 30 2020-07-18 05:01:4901:23:5403:28:5205:00:3706:51:0908:25:10
156KOPACKI Grzegorz 4108WAŁBRZYCHSenior II M - 30 2020-07-18 05:01:5801:24:1603:41:0705:21:2507:28:1709:27:31
157GLINA-KRAWCZYK Małgorzata 4143ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINKAMIENIEC ZĄBKOWICKIMasters K - 402020-07-18 05:02:0701:37:3104:19:4506:10:4508:36:3310:29:04
158KORNAŚ Marcin 4001ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINZĄBKOWICE ŚLĄSKIEMasters M - 40 2020-07-18 05:02:1801:37:2104:32:1406:29:0809:13:4411:06:02
159ŁABĘDZKA Agata 4191MARCIN ŚWIERC TEAMPABIANICESenior I K - 202020-07-18 05:02:2701:16:4003:15:1304:33:0706:10:0207:36:14
160FALDZINSKI Bartosz 4173NYSASenior II M - 30 2020-07-18 05:02:3801:23:5803:30:1105:00:4007:00:4608:44:21
161JOVANOVIĆ-DOBRZYŃSKA Marta 4224BIAŁE BŁOTASenior I K - 202020-07-18 05:03:0001:43:4104:18:2906:14:5508:31:5410:23:24
162MAKSELON Maciej 4202SZCZECINEKSenior II M - 30 2020-07-18 05:03:0901:40:4204:03:1206:07:2008:57:2810:54:13
163POLIWKA-KISIEL Malgorzata 4209TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKSenior II K - 302020-07-18 05:03:1901:30:4603:55:3006:07:1008:57:1810:54:25
164LUDEWICZ Mateusz 4203START JASTROWIEJASTROWIESenior II M - 30 2020-07-18 05:03:3001:27:0503:37:0205:23:0507:54:2309:56:03
165MAKSELON Anna 4201SZCZECINEKMasters K - 402020-07-18 05:03:4101:26:5303:36:5105:22:5307:19:5208:58:40
166WIÓREK Maciej 4196TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKSenior II M - 30 2020-07-18 05:03:5501:35:1503:57:3306:06:3408:56:4610:55:50
167WOJAK Malwina 4125WROCŁAWSenior II K - 302020-07-18 05:04:0701:29:2403:47:4005:18:5107:19:4008:57:07
168DOMAGAŁA Konrad 4107KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWAKLUCZBORKSenior II M - 30 2020-07-18 05:04:1901:32:1704:01:0905:53:4608:08:3110:30:05
169RADZIWOŃ Krzysztof 4142GRUPA NIENACHALNIE HEROICZNAPOLKOWICEMasters M - 40 2020-07-18 05:04:2701:30:3703:49:5905:32:1907:44:5309:34:15
170ROMERO GARCIA Juan 4247WITCWARSZAWASenior II M - 30 2020-07-18 05:04:3701:09:3903:01:3404:17:0706:02:0407:28:51
171RADZIWOŃ Anna 4145GRUPA NIENACHALNIE HEROICZNAPOLKOWICEMasters K - 402020-07-18 05:04:4701:26:2703:41:2305:16:5507:20:4209:01:45
172KWIATEK Agnieszka 4018ORZESZESenior II K - 302020-07-18 05:04:5701:22:3103:33:1105:08:0206:59:3208:40:27
173GARCZYK Rafał 4187TARNOWO PODGÓRNESenior II M - 30 2020-07-18 05:05:0701:18:3803:14:2404:38:1006:30:0407:55:24
174NADOBNIK Beata 4123TARNOWO PODGÓRNE BIEGA / SPORTOWY KAŹMIERZKAŹMIERZMasters K - 402020-07-18 05:05:1901:44:5604:47:2706:59:5809:51:5312:10:35
175LISZKA Piotrek 4100BYTOMWeteran II M - 602020-07-18 05:05:2701:26:1503:36:5105:17:3907:17:0808:56:15
176STACHOWIAK Adam 4225LESZ NO LIMITS RUNNERSDĄBCZESenior II M - 30 2020-07-18 05:05:3701:02:0202:41:2703:49:0905:21:4206:41:26
177KLAWIKOWSKI Maciej 4184SOPOTMasters M - 40 2020-07-18 05:06:0701:52:4704:28:3006:40:0509:25:5611:44:28
178WALCZYŃSKI Robert 4112GDYNIAMasters M - 40 2020-07-18 05:06:1801:15:4803:18:4504:47:1806:36:1508:09:51
179DOBRENKO Edyta 4171RYBNIKMasters K - 402020-07-18 05:06:2801:35:2503:55:2605:42:3808:01:5009:50:28
180GAPIŃSKI Łukasz 4170RYBNIKSenior II M - 30 2020-07-18 05:06:3701:20:1903:17:4104:33:5206:10:4407:37:19
181MIKOLAJCZYK Lukasz 4007RUNTRIALCZELADŹSenior II M - 30 2020-07-18 05:06:5701:23:2403:44:1705:24:3107:42:0809:41:21
182KUK Urszula 4135MONDELEZWARSZAWAMasters K - 402020-07-18 05:07:3901:15:5803:10:4104:42:3606:31:3808:05:12
183ŁUCZYŃSKI Maciej 4227KŁODAWAMasters M - 40 2020-07-18 05:07:4801:15:0303:04:4604:25:1206:18:3208:01:08
184TYLIŃSKI Arkadiusz 4131LESZ NO LIMITS RUNNERSLESZNOWeteran I M - 50 2020-07-18 05:07:5901:17:3903:28:1405:21:4907:23:4109:02:12
185SÓJKA Agnieszka 4300TORUŃSenior II K - 302020-07-18 05:08:0701:38:5904:19:2806:21:2108:43:0910:40:49
186SÓJKA Szymon 4299TORUŃSenior II M - 30 2020-07-18 05:08:1701:38:4804:19:1006:22:0108:42:5910:40:41
187STRZAŁKOWSKA Urszula 4147BBL OPOLEOPOLESenior II K - 302020-07-18 05:08:2701:40:2004:26:2006:37:2609:23:3511:42:17
188DZIĘCZKOWSKA-NIKLEWICZ Joanna 4081ROKIETNICA BIEGAMROWINOSenior II K - 302020-07-18 05:08:3701:21:4203:24:0704:51:1406:43:0608:19:09
189SIOMA Konrad 4137ROKIETNICA BIEGAKRZYSZKOWOSenior II M - 30 2020-07-18 05:08:4801:04:3602:49:4904:01:1605:47:1707:28:14
190MIELCZAREK Grzegorz 4048OPOLEWeteran I M - 50 2020-07-18 05:08:5801:23:1303:50:0305:48:2108:36:4410:41:25
191GAWLAK Robert 4277ROZBIEGAMY TO MIASTO CZECHOWICE-DZIEDZICEBIELSKO-BIAŁASenior II M - 30 2020-07-18 05:09:0701:26:4103:45:5305:31:5907:57:4909:50:32
192KOŚKA Aleksandra 4160SPARTA RUNNERSPOZNAŃSenior II K - 302020-07-18 05:09:1701:33:0104:00:1805:54:0008:17:2410:31:10
193BOCHEŃSKA Aleksandra 4314MOUNTAIN POWERKIEŁCZÓWMasters K - 402020-07-18 05:09:2701:17:0403:21:5604:43:0406:25:4307:51:49
194FURMANIAK Mateusz 41821989MROWINOSenior II M - 30 2020-07-18 05:09:3701:32:4303:59:5705:53:4108:17:1110:30:49
195CHOJNACKA Karolina 4232TAZDEVIL TEAMTORUŃMasters K - 402020-07-18 05:09:4701:25:4103:39:1205:15:0007:10:2208:51:48
196KŁODZIŃSKI Karol 4231TAZDEVIL TEAMTORUŃMasters M - 40 2020-07-18 05:09:5701:25:2803:39:0305:14:5107:10:1108:51:12
197MUZYK Arkadiusz 4339OKNOPLAST RUNNING TEAMWIELICZKASenior II M - 30 2020-07-18 05:10:0701:11:5702:56:0104:07:3305:44:0407:09:35
198KAKOSZKA Marcin 4076SALTY DOOGZAWADZKIESenior II M - 30 2020-07-18 05:10:1801:17:1203:21:4605:05:0807:19:0509:17:07
199KISIELEWSKA Katarzyna 4238ACTIV RUN ŁASKŁASKMasters K - 402020-07-18 05:10:2801:38:3004:37:1806:38:5809:08:5511:15:06
200JUROWSKA Agata 4240ACTIV RUN ŁASKŁASKSenior II K - 302020-07-18 05:10:3701:38:2104:37:0806:38:4509:08:4611:14:56
201JAMROŻY Marcin 4328MARELLI SOSNOWIEC POLANDSOSNOWIECSenior II M - 30 2020-07-18 05:10:4701:14:5103:15:0404:42:5606:26:4007:50:21
202SOBKOWIAK Ewa 4242100MCPPOZNAŃWeteran K - 502020-07-18 05:11:0101:47:3304:21:5406:19:2908:52:0110:56:09
203BIENIECKA Anna 4342BIEG RZEŹNIKAGLIWICEMasters K - 402020-07-18 05:11:1701:13:3503:07:3404:27:3206:11:3607:45:27
204SZEWCZYK Marek 4054CYBINA TEAMPOZNAŃWeteran II M - 602020-07-18 05:11:2701:39:2404:18:4506:10:4308:38:5510:40:10
205MARCINIAK Anna 4038CHOCIANÓWMasters K - 402020-07-18 05:11:3801:41:3104:38:3706:47:2909:32:1411:39:53
206BADOWSKI Rafał 4073WSZYSTKO JEST W GŁOWIE!KRAKÓWMasters M - 40 2020-07-18 05:11:4701:14:4603:18:0804:46:2906:44:4108:41:40
207FLOREK Katarzyna 4024WROCŁAWSenior II K - 302020-07-18 05:11:5701:17:1203:12:2904:33:3606:13:5507:37:01
208BEDNARCZYK Magdalena 4156STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMSenior I K - 202020-07-18 05:12:0801:17:2503:14:2704:34:5306:16:1607:58:02
209SCHRODER Patryk 4315ULTRAFUNZIELONA GÓRAMasters M - 40 2020-07-18 05:12:1801:16:5503:13:2304:33:3206:22:3007:54:41
210MASŁO Andrzej 4006BYSTRZYCAMasters M - 40 2020-07-18 05:12:2701:41:5504:19:4406:13:3708:43:2210:44:55
211CZEKA Rudolf 4168MYSŁOWICEWeteran II M - 602020-07-18 05:12:3801:37:5504:18:1506:15:3208:40:1510:36:18
212FALBA Karol 4298#TEAMLATISGDAŃSKSenior II M - 30 2020-07-18 05:13:0701:22:4403:38:1505:24:1807:57:2609:57:45
213PUZIO Bartłomiej 4236KRAKÓWSenior II M - 30 2020-07-18 05:13:1901:14:0003:20:3304:54:5307:14:3709:17:14
214KIERSKI Dariusz 4110PSZCZYNAWeteran I M - 50 2020-07-18 05:13:5801:32:4103:54:0005:35:2207:46:2309:31:45
215PÖPKE Anna 4079REEBOK RUN CREW CZĘSTOCHOWAKŁOMNICESenior I K - 202020-07-18 05:14:1001:32:4803:55:5105:50:2208:29:3710:32:09
216BLIŹNIEWSKI Marek 4213SNG WILD DUCKGŁOWNOMasters M - 40 2020-07-18 05:14:2201:40:2503:47:5405:50:4408:00:5509:57:09
217WYSMOLINSKI Rafał 4243BIERNATKIMasters M - 40 2020-07-18 05:14:3801:17:3003:14:3004:49:0506:32:4907:56:08
218SIENNICKI Leszek 4251SUCHY LASMasters M - 40 2020-07-18 05:14:4801:25:4203:39:2105:21:1107:33:1109:22:39
219TAJCHMAN Jarosław 4313STAJNIA BALONARZESZÓWSenior II M - 30 2020-07-18 05:14:5701:12:2503:10:4304:38:0406:26:1607:43:04
220ROSOŁOWSKI Grzegorz 4096DRUŻYNA SZPIKU SITECHNOWE MIASTECZKOMasters M - 40 2020-07-18 05:15:2701:28:0503:38:2905:17:2707:17:1609:00:32
221WOSZEK Marzena 4083BBL OPOLEOPOLEMasters K - 402020-07-18 05:15:3701:16:3103:16:2104:38:5706:25:2808:00:26
222WOSZEK Tomasz 4084BBL OPOLEOPOLEMasters M - 40 2020-07-18 05:15:4701:16:2203:16:1304:38:4806:25:2108:00:19
223MISIAK Patryk 4124LESZNOMasters M - 40 2020-07-18 05:15:5701:35:0804:14:2906:11:0208:36:5910:37:37
224WOZNIAK Damian 4121CHOMIKI Z KOPYTEMLESZNOMasters M - 40 2020-07-18 05:16:0901:34:4904:14:1106:10:4308:36:4510:37:22
225SZYMANKIEWICZ Edyta 4068CROSS STRACEŃCÓW TEAMGŁOGÓWMasters K - 402020-07-18 05:16:2901:49:0704:45:5707:03:0009:43:0811:59:26
226KOŁKOWSKI Przemysław 4338KIERUNEK HORYZONTWROCŁAWMasters M - 40 2020-07-18 05:16:4001:29:4903:44:0005:19:0407:18:3908:58:34
227PIETRZAK Agnieszka 4309DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPRUSZKÓWMasters K - 402020-07-18 05:16:4801:27:4203:42:1405:25:3207:23:5309:12:51
228PIETRZAK Paweł 4308DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPRUSZKÓWMasters M - 40 2020-07-18 05:17:0201:26:3103:27:2604:55:5506:43:3708:24:57
229DARSKI Rafał 4144RECAMIEREWARSZAWAWeteran I M - 50 2020-07-18 05:18:2301:34:5804:13:5306:28:5808:57:2011:07:45
230WARWAS Radosław 4199BISKUPICEMasters M - 40 2020-07-18 05:18:3801:14:4303:03:4504:17:2905:50:3507:12:46
231ROŻKO Krzysztof 41634ROŻKIBRWINÓWMasters M - 40 2020-07-18 05:18:4701:31:0703:56:2505:48:2008:07:1610:14:29
232GAIDA Karol 4178WROCŁAWSKIE ŚWIRYWROCŁAWSenior I M - 20 2020-07-18 05:19:1201:27:4503:50:5005:45:2108:24:3610:33:25
233KRUK Jacek 4119POWAŁKIMasters M - 40 2020-07-18 05:19:2701:31:3504:02:5305:41:1707:52:2009:52:03
234FUKS Szymon 4141MCBIEGACZEWARSZAWAMasters M - 40 2020-07-18 05:20:0801:21:3503:24:1404:57:0306:59:3708:53:29
235MACKIEWICZ Magdalena 4004DŁUGOBIEGANIESZCZECINMasters K - 402020-07-18 05:21:4701:43:4804:40:3806:57:4309:37:3711:54:12
236PAWLAK Maciej 4261KONINMasters M - 40 2020-07-18 05:21:5701:25:5503:24:5104:56:1306:52:4408:33:04
237JAWORSKI Barłomiej 4057MIKOŁÓWWeteran I M - 50 2020-07-18 05:22:0801:24:2803:45:5805:58:2808:29:0110:30:30
238GARBACZ Damian 4070SOŚNICOWICESenior II M - 30 2020-07-18 05:22:3701:31:2504:10:2906:08:0008:38:2510:56:16
239SIKORSKI Szymon 4223NOAKIEŁCZÓWSenior II M - 30 2020-07-18 05:22:5101:21:4403:28:5505:04:2506:57:3408:31:13
240SZAFRAŃSKI Dominik 4040OBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNYOBORNIKISenior II M - 30 2020-07-18 05:23:3701:23:4103:27:5905:04:3107:15:0208:51:28
241LASKOWSKI Radosław 4106KS PIDRINA GDYNIAGDYNIAMasters M - 40 2020-07-18 05:24:0001:19:5003:17:5904:46:4706:41:0208:14:18
242WYSOCZAŃSKI Adrian 4317PIETRZYKOWICEMasters M - 40 2020-07-18 05:24:0801:21:0303:21:4204:50:2806:33:0108:09:58
243GRYGORUK Cezary 4157SZCZECINWeteran I M - 50 2020-07-18 05:24:1701:25:0503:42:5005:25:4007:35:0909:31:09
244LEBODA Katarzyna 4014WILD DOGS TEAMKATOWICESenior II K - 302020-07-18 05:24:2801:28:1003:48:5305:33:5507:46:2209:33:15
245SKŁADANOWSKA Beata 4263WARSZAWASenior II K - 302020-07-18 05:24:3701:29:1403:29:3505:10:3407:12:3008:56:24
246SZMYT Piotr 4193WLKP MOUNTAINS ULTRAPOZNAŃMasters M - 40 2020-07-18 05:24:4901:28:3404:07:4506:02:5808:25:1510:25:15
247ZYZAŃSKI Andrzej 4194ZIZUWROCŁAWMasters M - 40 2020-07-18 05:24:5701:28:2504:07:2306:02:4908:25:0410:25:08
248SZMECHTIG-GAUDEN Ewa 4132PODGÓRZ TORUŃTORUŃMasters K - 402020-07-18 05:25:5701:30:1003:45:1205:28:1407:42:5609:33:57
249GRZYWIŃSKI Wojtek 4127TORUŃSenior II M - 30 2020-07-18 05:26:0701:30:2704:03:5906:02:5908:28:4910:27:10
250KRZESZOWSKI Marcin 4341STRZEGOMMasters M - 40 2020-07-18 05:26:1801:10:0503:02:3804:21:3905:58:0607:15:28
251STOŃ Wojciech 4320KORZONEKSenior II M - 30 2020-07-18 05:26:2701:25:2103:30:3604:55:5806:41:5508:14:16
252KARPOWICZ Rafal 4085WROCLAWMasters M - 40 2020-07-18 05:26:3801:15:5203:15:3304:47:3506:44:0808:19:24
253BUDYCH Arek 4303WRONKISenior II M - 30 2020-07-18 05:26:5701:23:5003:38:1305:21:4307:32:5809:29:15
254GÓRCZYŃSKI Rafał 4105NOWY TOMYŚLMasters M - 40 2020-07-18 05:27:0701:40:3004:16:2606:22:3708:53:1011:04:48
255HOLDCRAFT Nicholas 4185WYSOKAMasters M - 40 2020-07-18 05:27:2001:29:3703:26:0105:04:2307:19:1209:09:01
256KOLASA Filip 4267GDYNIASenior II M - 30 2020-07-18 05:27:3201:18:0503:14:1604:56:0106:54:4108:36:57
257LUPA Marcin 4260GÓRSKIE ZAJOBYWROCŁAWSenior II M - 30 2020-07-18 05:27:5601:20:0403:17:5504:42:0806:27:3408:01:45
258SOKULSKI Tomasz 4111WROCŁAWSenior II M - 30 2020-07-18 05:28:0701:19:5303:17:2104:39:5306:26:0307:51:27
259HALINIAK Marek 4053NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLMasters M - 40 2020-07-18 05:28:1701:39:1904:07:5006:15:1808:45:0811:03:33
260SZCZUKA Joanna 4039WIRYSenior I K - 202020-07-18 05:28:3401:31:0303:58:0305:47:0807:57:1209:42:48
261KRZYŻOSTANIAK Marcin 4325ZGRUBKA TEAM / MARCIN ŚWIERC TEAMPOZNANMasters M - 40 2020-07-18 05:29:5201:32:4103:56:3705:41:2107:55:5309:44:09
262RYCHTYK Dawid 4169WROCŁAWMasters M - 40 2020-07-18 05:30:0801:29:0503:54:5306:05:2308:22:1810:11:15
263PÓŁGRABIA Dawid 4033WROCŁAWMasters M - 40 2020-07-18 05:30:2001:28:0503:54:2405:53:0208:09:0210:03:12
264KUPIEC Maciej 4046ŻEBERKA TEAMIWINYSenior II M - 30 2020-07-18 05:30:2801:27:4803:54:1705:52:5408:09:0210:03:05
265PIOTROWSKI Michał 4058WROCŁAWSenior II M - 30 2020-07-18 05:30:3801:27:4103:54:0405:52:4508:08:5310:02:55
266MARON Jacek 4305ADIDAS RUNNERS WARSAW / JACK TEAMWARSZAWAWeteran I M - 50 2020-07-18 05:32:5801:17:0903:11:2804:39:1706:31:5308:00:22
267ZUBERT Marcin 4307PRESSGLASS-BIEGAMY I WSPIERAMYRUDNIK WIELKIMasters M - 40 2020-07-18 05:33:2801:26:4204:04:0705:48:4408:10:1910:12:50
268ZGRAJ Leszek 4316MIKOLOWMasters M - 40 2020-07-18 05:34:3901:20:4903:26:1705:02:2407:02:0908:41:38
269STAJNIAK-STELIGA Izabela 4334OBORYGENIWILCZYNMasters K - 402020-07-18 05:35:4001:26:0503:46:0405:26:3107:50:1909:36:23
270GIBALSKI Tomasz 4333OBORYGENIROŚCISŁAWICEWeteran I M - 50 2020-07-18 05:35:5801:25:4703:45:4405:26:1307:50:0109:36:06
271OZIMINA Hubert 4065OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEMasters M - 40 2020-07-18 05:36:0701:28:4203:54:3805:50:4608:17:3410:21:13
272RURKA Grzegorz Rurka 4060SAMBIEGAMWARSAWWeteran I M - 50 2020-07-18 05:36:2601:45:19
273WROE Agnieszka 4030POZNANSenior II K - 302020-07-18 05:37:4201:23:4503:35:3405:19:2807:26:4009:11:57
274PRUCHNIEWSKA Agnieszka 4063ROKIETNICA BIEGAROKIETNICAMasters K - 402020-07-18 05:38:2001:33:1904:20:4506:26:0109:18:3712:01:46
275MUCHAJER Dawid 4152CSWLĄDPOZNAŃMasters M - 40 2020-07-18 05:38:2801:33:1204:20:3706:25:5209:18:2912:01:41
276SZYMAŃSKA Agata 4064GDAŃSKSenior II K - 302020-07-18 05:40:2301:27:5903:56:1705:32:2307:46:5609:41:39
277QUIRINI Ewa 4172NOWY TARGSenior II K - 302020-07-18 05:40:5801:28:0503:43:0005:19:1507:27:4209:07:31
278JAMRÓZ Wojciech 4222KW GLIWICEGLIWICEMasters M - 40 2020-07-18 05:41:1101:26:0103:55:3005:44:4008:17:2910:23:28
279JARASZEK Sanjaya 4335JASNASTRONAMOCY.INFONYSAWeteran II M - 602020-07-18 05:41:2801:34:2903:49:5305:33:1707:57:5509:54:42
280NOWICKI Piotr 4149HTJWARSZAWASenior II M - 30 2020-07-18 05:42:1601:27:0603:49:1005:42:3907:46:1509:29:49
281GRYS Paweł 4021BIEGIEM PO MARZENIA TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 2020-07-18 05:42:2701:26:0103:52:4005:39:4708:03:3409:54:09
282GALA Grzegorz 4244STC RUNNERSSOCHACZEWMasters M - 40 2020-07-18 05:42:5001:10:2202:54:0904:05:5005:45:5307:03:24
283MIKEŠOVÁ Jana 4167SALMING CZNOVÁ PAKASenior I K - 202020-07-18 05:43:3001:10:4302:58:1604:11:0105:44:5707:02:23
284GAWRON Bartłomiej 4279POLSKA NOWA WIEŚMasters M - 40 2020-07-18 05:44:2401:20:3303:29:4605:07:4307:19:2909:09:44
285KOŁODZIEJ Paweł 4214CZERNICAMasters M - 40 2020-07-18 05:44:4701:30:5303:48:2005:32:4007:35:2409:12:59
286KOCEMBA Askaniusz 4254LUBAWKAMasters M - 40 2020-07-18 05:44:5801:13:1003:08:5304:34:4906:15:2807:39:29
287MAKOWSKI Michał 4278WROWELOWOLSZTYNSenior I M - 20 2020-07-18 05:49:1101:13:2903:14:4204:40:5706:31:0307:57:45
288BACYS Modestas 4290XTRASAGAILIUNAI, VILNIAUS RAJ.Senior II M - 30 2020-07-18 05:51:2101:03:0802:42:0003:50:5705:23:4206:44:44
289KUCZYŃSKI Grzegorz 4200BIAŁYSTOK BIEGA TEAMBIAŁYSTOKMasters M - 40 2020-07-18 05:51:3501:37:0104:14:3806:13:0008:17:4010:25:35
290JUCHA Jacek 4246CARBO ASECURA/ CA AKTYWNIGOCZAŁKOWICE ZDRÓJMasters M - 40 2020-07-18 05:52:1801:27:3203:38:0405:14:3007:23:1009:10:17
291KUBICA Bartosz 4258WISŁA WIELKAMasters M - 40 2020-07-18 05:52:2801:27:2303:37:5505:14:2207:23:0109:11:24
292KUŚ Jakub 4179KRAKÓWSenior I M - 20 2020-07-18 06:14:4601:27:3204:25:1806:13:3908:34:2110:24:04
Niesklasyfikowani
FALISZEWSKI Sebastian 4003ŁÓDŹMasters M - 40 2020-07-18 05:00:3801:30:05 DNF03:51:00 DNF06:01:52 DNF08:58:05 DNF11:10:15 DNF
KINDRA Marek 4011FC KACZOR LUBINLUBINMasters M - 40 2020-07-18 04:45:4701:33:48 DNF04:08:58 DNF06:46:09 DNF DNF DNF
JASTRZĄBEK Marek 4041OBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNYROŻNOWOSenior II M - 30 2020-07-18 05:23:5001:23:36 DNF03:27:45 DNF05:04:17 DNF07:14:55 DNF09:31:54 DNF
MULARCZYK Marta 4047WKURW_TEAMPOZNAŃSenior II K - 302020-07-18 05:05:4701:42:42 DNF04:40:23 DNF06:34:33 DNF09:05:08 DNF11:39:22 DNF
JANKOWSKI Tom 4062QCE SPARTYSZCZECINMasters M - 40 2020-07-18 05:59:1901:40:28 DNF04:40:51 DNF06:52:51 DNF DNF DNF
ASŁANOWICZ Marcin 4093WARSZAWAMasters M - 40 2020-07-18 04:47:48 DNF DNF DNF DNF DNF
BUJLIS Eugeniusz 4151DZIARALNIA WROCŁAWWROCŁAWMasters M - 40 2020-07-18 04:38:5701:26:56 DNF04:07:17 DNF06:24:03 DNF DNF DNF
ŁUKASZCZYK Andrzej 4180LUBINWeteran I M - 50 2020-07-18 04:46:0701:32:58 DNF04:20:16 DNF DNF DNF DNF
STANKIEWICZ Tomasz 4181LUBINSenior II M - 30 2020-07-18 04:45:5701:34:18 DNF DNF DNF DNF DNF
ZAJĄC Aga 418677CATSJÓZEFOSŁAWMasters K - 402020-07-18 04:50:5701:59:17 DNF05:30:35 DNF DNF DNF DNF
SAMBORSKI Piotr 4198WKURW_TEAMTORUŃSenior II M - 30 2020-07-18 05:05:5701:42:33 DNF04:40:14 DNF06:34:23 DNF09:05:00 DNF11:39:13 DNF
KORZHUN Aliaksandr 4212KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWAKAMIENNA GÓRASenior II M - 30 2020-07-18 04:31:0701:43:20 DNF04:37:54 DNF06:58:57 DNF10:14:22 DNF13:56:54 DNF
KRUPIŃSKA Wiola 4241TRUCHT TARCHOMIN TEAMWARSZAWASenior I K - 202020-07-18 04:40:2801:51:28 DNF DNF DNF DNF DNF
ZDZIARSKI Tomasz 4249WROCŁAWMasters M - 40 2020-07-18 05:52:0601:35:59 DNF04:14:08 DNF06:07:42 DNF DNF DNF
STEFAŃSKI Krystian 4250KS KANAŁEKOLSZTYNSenior II M - 30 2020-07-18 05:02:4701:07:01 DNF02:50:41 DNF04:01:34 DNF DNF DNF
WARSKI Patryk 4252KATOWICESenior II M - 30 2020-07-18 04:54:2701:11:14 DNF03:13:37 DNF DNF DNF DNF
PRZYBYLAK Michał 4208WLKP MOUNTAINS ULTRAPOZNAŃMasters M - 40 2020-07-18 05:22:19 DNF DNF DNF DNF DNF
JESIOŁOWSKI Robert 4022WARSZAWAWeteran I M - 50 2020-07-18 04:58:0701:35:04 DNF04:06:46 DNF06:16:16 DNF DNF DNF
DQMASIAREK Maciej 4195PIOTRKÓW TRYBUNALSKISenior I M - 20 2020-07-18 05:06:4701:00:53 DQ02:30:45 DQ03:33:52 DQ DQ DQ
Znaleziono 311 wynik(ów)