Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2020-07-16
Miejsce : Lądek-Zdrój
Dystans : 68 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 344
Wystartowało : 311
Nie ukończyło : 18
Ukończyło : 293
Na trasie : 1
Pełne wyniki dla 10km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMoment startuA1
10km
   
1OLEKSIEWICZ Maurycy 4255ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMŁÓDŹSenior II M - 30 2020-07-18 04:36:4800:53:28
2GAWLIK Sławek 4052DYNAFIT TEAM POLANDKRAKÓWSenior II M - 30 2020-07-18 04:35:4800:56:01
3HETMAN Radosław 4323GRUPA NOMAXJAWORZNOSenior II M - 30 2020-07-18 04:41:1800:57:06
4KARWACZYŃSKI Roger 4276JELENIA GÓRASenior II M - 30 2020-07-18 04:54:4700:58:31
5TOMASIAK Natalia 4319SALOMON SUUNTO TEAMKRYNCA-ZDRÓJSenior II K - 302020-07-18 04:40:0800:59:53
Niesklasyfikowani
DQMASIAREK Maciej 4195PIOTRKÓW TRYBUNALSKISenior I M - 20 2020-07-18 05:06:4701:00:53 DQ
7STACHOWIAK Adam 4225LESZ NO LIMITS RUNNERSDĄBCZESenior II M - 30 2020-07-18 05:05:3701:02:02
8WOLEK Szymon 4269TYCHYSenior II M - 30 2020-07-18 04:46:1701:02:11
9BACYS Modestas 4290XTRASAGAILIUNAI, VILNIAUS RAJ.Senior II M - 30 2020-07-18 05:51:2101:03:08
10AUGUSTYŃSKI Sylwester 4340Grupa LuktransKRAKÓWSenior II M - 30 2020-07-18 04:46:3801:03:12
11PIETROSZEK Rafał 4301BRUBECK TEAMSTRUMIEŃSenior I M - 20 2020-07-18 04:32:0801:04:09
12SIOMA Konrad 4137ROKIETNICA BIEGAKRZYSZKOWOSenior II M - 30 2020-07-18 05:08:4801:04:36
13WIŚNIEWSKI Paweł 4302KARKONOSZ RUNNING TEAMJELENIA GÓRASenior II M - 30 2020-07-18 04:40:1901:05:11
14NEHRING Karol 4042SULEJÓWEKSenior I M - 20 2020-07-18 04:33:5901:06:15
STEFAŃSKI Krystian 4250KS KANAŁEKOLSZTYNSenior II M - 30 2020-07-18 05:02:4701:07:01 DNF
16SKRAJNY Łukasz 4153WROCŁAWSenior II M - 30 2020-07-18 04:35:2801:07:24
17KUŁAKOWSKI Marcin 4275SOWIE TEAMJEDLINA ZDRÓJSenior I M - 20 2020-07-18 04:37:1701:07:50
18TOMCZYK Tomasz 4306ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIEZABRZESenior II M - 30 2020-07-18 04:47:0801:08:24
19ARDELLI Ewa 4311BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIABIELAWAMasters K - 402020-07-18 04:33:3901:09:38
20ROMERO GARCIA Juan 4247WITCWARSZAWASenior II M - 30 2020-07-18 05:04:3701:09:39
21JABŁOŃSKA Sylwia 4094SBG PODBIEGKRAKÓWSenior II K - 302020-07-18 04:41:2801:09:51
22KRZESZOWSKI Marcin 4341STRZEGOMMasters M - 40 2020-07-18 05:26:1801:10:05
23GALA Grzegorz 4244STC RUNNERSSOCHACZEWMasters M - 40 2020-07-18 05:42:5001:10:22
24WILK Jacek 4326WARSZAWAWeteran I M - 50 2020-07-18 04:39:2701:10:23
25MIKEŠOVÁ Jana 4167SALMING CZNOVÁ PAKASenior I K - 202020-07-18 05:43:3001:10:43
WARSKI Patryk 4252KATOWICESenior II M - 30 2020-07-18 04:54:2701:11:14 DNF
27MUZYK Arkadiusz 4339OKNOPLAST RUNNING TEAMWIELICZKASenior II M - 30 2020-07-18 05:10:0701:11:57
28TAJCHMAN Jarosław 4313STAJNIA BALONARZESZÓWSenior II M - 30 2020-07-18 05:14:5701:12:25
29ŻURAW Wiktor 4321WROCŁAWSenior I M - 20 2020-07-18 04:42:1801:13:00
30ROSOLSKI Dawid 4122KOŚCIANSenior II M - 30 2020-07-18 04:51:5701:13:07
31KOCEMBA Askaniusz 4254LUBAWKAMasters M - 40 2020-07-18 05:44:5801:13:10
32MAKOWSKI Michał 4278WROWELOWOLSZTYNSenior I M - 20 2020-07-18 05:49:1101:13:29
33BIENIECKA Anna 4342BIEG RZEŹNIKAGLIWICEMasters K - 402020-07-18 05:11:1701:13:35
34KOGUT Karol 4296FOREST WORKOUTBYDGOSZCZSenior II M - 30 2020-07-18 04:53:5701:13:37
35CZYRNIA Andrzej 4210RAJSPORT ACTIVETURAWASenior II M - 30 2020-07-18 04:56:1701:13:37
36PASTERNOK Marian 4280ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIEZABRZEMasters M - 40 2020-07-18 04:32:3701:13:57
37PUZIO Bartłomiej 4236KRAKÓWSenior II M - 30 2020-07-18 05:13:1901:14:00
38NOWACZYK Piotr 4159POZNAŃSenior II M - 30 2020-07-18 04:55:3701:14:08
39RUŚKIEWICZ Wojciech 4097DELOITTE ADVENTURE TEAMSZCZECINSenior II M - 30 2020-07-18 04:55:4701:14:19
40WIERZBOWY Przemek 4295KOKO DŻAMBO I DO PRZODUNAMYSŁÓWSenior II M - 30 2020-07-18 04:37:2701:14:21
41HERMAN Michal 4126WARSZAWASenior II M - 30 2020-07-18 04:44:5801:14:24
42BOGUSZ Paweł 4158CYBINA TEAMPOZNAŃSenior II M - 30 2020-07-18 04:55:2801:14:27
43LECZOWICZ Patryk 4248WROCŁAWSenior I M - 20 2020-07-18 04:33:1701:14:40
44WARWAS Radosław 4199BISKUPICEMasters M - 40 2020-07-18 05:18:3801:14:43
45BADOWSKI Rafał 4073WSZYSTKO JEST W GŁOWIE!KRAKÓWMasters M - 40 2020-07-18 05:11:4701:14:46
46JAMROŻY Marcin 4328MARELLI SOSNOWIEC POLANDSOSNOWIECSenior II M - 30 2020-07-18 05:10:4701:14:51
47LESIAK Tomasz 4331ŁÓDŹSenior II M - 30 2020-07-18 04:39:5701:14:57
48FEDORCZAK Jacek 4293VETCAREKRAKÓWSenior II M - 30 2020-07-18 04:37:5701:14:58
49ŁUCZYŃSKI Maciej 4227KŁODAWAMasters M - 40 2020-07-18 05:07:4801:15:03
50ŚLEZIAK Jarosław 4332MATNER RUNNING TEAMZŁOTY STOKMasters M - 40 2020-07-18 04:58:1701:15:24
51WALCZYŃSKI Robert 4112GDYNIAMasters M - 40 2020-07-18 05:06:1801:15:48
52KARPOWICZ Rafal 4085WROCLAWMasters M - 40 2020-07-18 05:26:3801:15:52
53BUK Sławomir 4288LESZ NO LIMITS RUNNERSGOSTYŃSenior II M - 30 2020-07-18 04:32:1701:15:57
54KUK Urszula 4135MONDELEZWARSZAWAMasters K - 402020-07-18 05:07:3901:15:58
55SIKORA Łukasz 4344SKOCZÓWSenior II M - 30 2020-07-18 04:42:5801:16:15
56WOSZEK Tomasz 4084BBL OPOLEOPOLEMasters M - 40 2020-07-18 05:15:4701:16:22
57TOMAKA Maciej 4233TEAM KURORT LĄDEK-ZDRÓJKŁODZKOSenior II M - 30 2020-07-18 04:38:4801:16:23
58KĄSIEL Paweł 4205MATNER RUNNING TEAMWROCŁAWMasters M - 40 2020-07-18 04:33:2501:16:27
59BRODA Dominik 4089WROCŁAWSenior II M - 30 2020-07-18 04:49:1801:16:31
60WOSZEK Marzena 4083BBL OPOLEOPOLEMasters K - 402020-07-18 05:15:3701:16:31
61PROSZAK Sebastian 4235TEAM KURORT LĄDEK-ZDRÓJKŁODZKOMasters M - 40 2020-07-18 04:38:3701:16:37
62ZIĘBA Tomek 4264JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAMasters M - 40 2020-07-18 04:34:1001:16:38
63ŁABĘDZKA Agata 4191MARCIN ŚWIERC TEAMPABIANICESenior I K - 202020-07-18 05:02:2701:16:40
64SCHRODER Patryk 4315ULTRAFUNZIELONA GÓRAMasters M - 40 2020-07-18 05:12:1801:16:55
65POMAGRUK Piotr 4216DZIKI ZE ŚLICHOWICPODZAMCZEMasters M - 40 2020-07-18 04:58:4701:17:03
66BOCHEŃSKA Aleksandra 4314MOUNTAIN POWERKIEŁCZÓWMasters K - 402020-07-18 05:09:2701:17:04
67MARON Jacek 4305ADIDAS RUNNERS WARSAW / JACK TEAMWARSZAWAWeteran I M - 50 2020-07-18 05:32:5801:17:09
68KAKOSZKA Marcin 4076SALTY DOOGZAWADZKIESenior II M - 30 2020-07-18 05:10:1801:17:12
69FLOREK Katarzyna 4024WROCŁAWSenior II K - 302020-07-18 05:11:5701:17:12
70WELTER Przemysław 4019KB SZAMOTUŁYSZAMOTUŁYSenior II M - 30 2020-07-18 04:34:3601:17:17
71PIOTROWSKI Paweł 4282PROTONGOSTYŃMasters M - 40 2020-07-18 04:34:3101:17:25
72BEDNARCZYK Magdalena 4156STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMSenior I K - 202020-07-18 05:12:0801:17:25
73LEŚNIAK Marcin 4219SALT RUNNERS BOCHNIABOCHNIAMasters M - 40 2020-07-18 04:55:5701:17:28
74WYSMOLINSKI Rafał 4243BIERNATKIMasters M - 40 2020-07-18 05:14:3801:17:30
75TYLIŃSKI Arkadiusz 4131LESZ NO LIMITS RUNNERSLESZNOWeteran I M - 50 2020-07-18 05:07:5901:17:39
76TABIŚ-HUBKA Rafał 4265ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIEZABRZEMasters M - 40 2020-07-18 04:46:5701:17:46
77KOLASA Filip 4267GDYNIASenior II M - 30 2020-07-18 05:27:3201:18:05
78KABAŁA Bartosz 4023GOSTYŃSenior I M - 20 2020-07-18 04:36:5701:18:09
79GARCZYK Rafał 4187TARNOWO PODGÓRNESenior II M - 30 2020-07-18 05:05:0701:18:38
80KOTLAREK Dawid 4067VEGE RUNNERSZIELONA GÓRAMasters M - 40 2020-07-18 05:00:0801:18:40
81BIERNACKA Edyta 4287PROTONGOSTYŃMasters K - 402020-07-18 04:33:0501:18:56
82WIELOSIK Michał 4274RONAL POLSKA RUNWAŁBRZYCHSenior I M - 20 2020-07-18 04:37:0701:19:16
83KONIECZNY Marcin 4292GOSTYNMasters M - 40 2020-07-18 04:32:2801:19:17
84OBRZUD Krzysztof 4080BOŻEPOLE WIELKIEMasters M - 40 2020-07-18 04:58:3701:19:42
85LASKOWSKI Radosław 4106KS PIDRINA GDYNIAGDYNIAMasters M - 40 2020-07-18 05:24:0001:19:50
86SMYK Kamil 4117GDAŃSKSenior II M - 30 2020-07-18 04:58:2801:19:53
87SOKULSKI Tomasz 4111WROCŁAWSenior II M - 30 2020-07-18 05:28:0701:19:53
88POPRAWSKI Mateusz 4029KILIŃSKIEGO TEAMBOJANOWOSenior II M - 30 2020-07-18 04:50:1101:19:57
89LUPA Marcin 4260GÓRSKIE ZAJOBYWROCŁAWSenior II M - 30 2020-07-18 05:27:5601:20:04
90PURA Robert 4192GORZÓW WIELKOPOLSKIMasters M - 40 2020-07-18 04:49:4801:20:10
91ŁUKOWIAK Karol 4075KILIŃSKIEGO TEAMBOJANOWOMasters M - 40 2020-07-18 04:49:5701:20:11
92GAPIŃSKI Łukasz 4170RYBNIKSenior II M - 30 2020-07-18 05:06:3701:20:19
93SKRZYNIARZ Marek 4177C.K.MARUDERZYKIELCEMasters M - 40 2020-07-18 04:37:4701:20:21
94TOMASZEWSKI Michał 4164OPOLEMasters M - 40 2020-07-18 04:52:0801:20:27
95LUBAŃSKI Robert 4215BUKOWICEWeteran I M - 50 2020-07-18 04:59:5701:20:31
96GAWRON Bartłomiej 4279POLSKA NOWA WIEŚMasters M - 40 2020-07-18 05:44:2401:20:33
97STAROŃ Tomasz 4291WROCŁAWMasters M - 40 2020-07-18 04:31:1701:20:34
98ZGRAJ Leszek 4316MIKOLOWMasters M - 40 2020-07-18 05:34:3901:20:49
99WYSOCZAŃSKI Adrian 4317PIETRZYKOWICEMasters M - 40 2020-07-18 05:24:0801:21:03
100FUKS Szymon 4141MCBIEGACZEWARSZAWAMasters M - 40 2020-07-18 05:20:0801:21:35
101DZIĘCZKOWSKA-NIKLEWICZ Joanna 4081ROKIETNICA BIEGAMROWINOSenior II K - 302020-07-18 05:08:3701:21:42
102SIKORSKI Szymon 4223NOAKIEŁCZÓWSenior II M - 30 2020-07-18 05:22:5101:21:44
103GIERSZEWSKI Marek 4086STAROGARD GDAŃSKIMasters M - 40 2020-07-18 05:00:1801:21:46
104BONIKOWSKI Tomasz 4207GRODZISK MAZOWIECKIMasters M - 40 2020-07-18 04:50:3701:22:06
105DORNIAK Jarosław 4037PZU SPORT TEAMWROCŁAWMasters M - 40 2020-07-18 04:47:2701:22:12
106KWIATEK Agnieszka 4018ORZESZESenior II K - 302020-07-18 05:04:5701:22:31
107BOGUCKA Emilia 4343WLKP MOUNTAINS ULTRAMOSINAMasters K - 402020-07-18 04:51:2801:22:34
108FALBA Karol 4298#TEAMLATISGDAŃSKSenior II M - 30 2020-07-18 05:13:0701:22:44
109KULA Sebastian 4230SYCOWSKA POGOŃSYCÓWMasters M - 40 2020-07-18 04:44:4801:22:50
110CHOLEWA Tomasz 4285CHRZANÓWMasters M - 40 2020-07-18 04:52:5701:22:55
111MATYJA Rafał 4256LESZNO LIMITS RUNNERSLIPNOSenior II M - 30 2020-07-18 04:59:2801:22:55
112KONIECZNA Paulina 4271CH10CHOSZCZNOSenior II K - 302020-07-18 04:33:4901:23:04
113MIELCZAREK Grzegorz 4048OPOLEWeteran I M - 50 2020-07-18 05:08:5801:23:13
114MICHAŁOWSKI Maciej 4020KLUB PRZYJACIÓŁ MYSZKI MIKIWARLUBIESenior II M - 30 2020-07-18 04:43:0801:23:15
115MIKOLAJCZYK Lukasz 4007RUNTRIALCZELADŹSenior II M - 30 2020-07-18 05:06:5701:23:24
116GRABOWSKI Wojciech 4002WROCŁAWSenior II M - 30 2020-07-18 04:52:4701:23:27
JASTRZĄBEK Marek 4041OBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNYROŻNOWOSenior II M - 30 2020-07-18 05:23:5001:23:36 DNF
118GRACZ Krzysztof 41741978NADOLICE WIELKIEMasters M - 40 2020-07-18 04:52:3701:23:39
119SZAFRAŃSKI Dominik 4040OBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNYOBORNIKISenior II M - 30 2020-07-18 05:23:3701:23:41
120HAJDUK Bartłomiej 4095SBG PODBIEGWIELICZKAMasters M - 40 2020-07-18 04:41:3801:23:45
121WROE Agnieszka 4030POZNANSenior II K - 302020-07-18 05:37:4201:23:45
122BUDYCH Arek 4303WRONKISenior II M - 30 2020-07-18 05:26:5701:23:50
123CORTEBEECK Bruno 4294SCHILDESenior II M - 30 2020-07-18 05:01:4901:23:54
124FALDZINSKI Bartosz 4173NYSASenior II M - 30 2020-07-18 05:02:3801:23:58
125PODGÓRNY Mariusz 4166TEAM OZIMEKOZIMEKSenior I M - 20 2020-07-18 04:47:5801:24:16
126KOPACKI Grzegorz 4108WAŁBRZYCHSenior II M - 30 2020-07-18 05:01:5801:24:16
127JAWORSKI Barłomiej 4057MIKOŁÓWWeteran I M - 50 2020-07-18 05:22:0801:24:28
128JURA Mariusz 4272ZŁOWIESZCZE ZGRZYTNIĘCIE ZWIERACZAŁÓDŹMasters M - 40 2020-07-18 04:43:2801:24:34
129ZAMBRZYCKI Maciej 4289SAP LABS POLAND TEAMGLIWICEMasters M - 40 2020-07-18 04:59:4801:24:39
130BOK Rafał 4286ZABRZEMasters M - 40 2020-07-18 04:59:3701:24:50
131GRYGORUK Cezary 4157SZCZECINWeteran I M - 50 2020-07-18 05:24:1701:25:05
132STOŃ Wojciech 4320KORZONEKSenior II M - 30 2020-07-18 05:26:2701:25:21
133KŁODZIŃSKI Karol 4231TAZDEVIL TEAMTORUŃMasters M - 40 2020-07-18 05:09:5701:25:28
134ŁUKAWSKI Krzysztof 4034ŚWIEBODZICESenior II M - 30 2020-07-18 04:47:1801:25:30
135GARBOWSKA Monika 4078COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEMasters K - 402020-07-18 04:44:0901:25:34
136GAŁWA Dawid 4074ŁÓDŹSenior II M - 30 2020-07-18 04:59:1801:25:39
137CHOJNACKA Karolina 4232TAZDEVIL TEAMTORUŃMasters K - 402020-07-18 05:09:4701:25:41
138SIENNICKI Leszek 4251SUCHY LASMasters M - 40 2020-07-18 05:14:4801:25:42
139GIBALSKI Tomasz 4333OBORYGENIROŚCISŁAWICEWeteran I M - 50 2020-07-18 05:35:5801:25:47
140FURTAK Krzysztof 4304KTOŚ MUSI BYĆ OSTATNILUBINWeteran I M - 50 2020-07-18 04:44:3701:25:51
141PAWLAK Maciej 4261KONINMasters M - 40 2020-07-18 05:21:5701:25:55
142PARZONKA Paweł 4139KS LENIWIECKĘPNOMasters M - 40 2020-07-18 04:49:0701:25:56
143KOWALSKI Rafał 4217RADIO RODZINA WROCŁAWWROCŁAWMasters M - 40 2020-07-18 04:54:3901:25:58
144JAMRÓZ Wojciech 4222KW GLIWICEGLIWICEMasters M - 40 2020-07-18 05:41:1101:26:01
145GRYS Paweł 4021BIEGIEM PO MARZENIA TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 2020-07-18 05:42:2701:26:01
146STAJNIAK-STELIGA Izabela 4334OBORYGENIWILCZYNMasters K - 402020-07-18 05:35:4001:26:05
147KONOPKA Bartosz 4262BIEGAMBOLUBIĘKRAKÓWMasters M - 40 2020-07-18 04:56:0801:26:10
148DELONG Sebastian 4069RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKMasters M - 40 2020-07-18 04:59:0901:26:11
149MARZEC Dominik 4055WROCŁAWSenior II M - 30 2020-07-18 04:41:0801:26:13
150LISZKA Piotrek 4100BYTOMWeteran II M - 602020-07-18 05:05:2701:26:15
151RADZIWOŃ Anna 4145GRUPA NIENACHALNIE HEROICZNAPOLKOWICEMasters K - 402020-07-18 05:04:4701:26:27
152PIETRZAK Paweł 4308DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPRUSZKÓWMasters M - 40 2020-07-18 05:17:0201:26:31
153GAWLAK Robert 4277ROZBIEGAMY TO MIASTO CZECHOWICE-DZIEDZICEBIELSKO-BIAŁASenior II M - 30 2020-07-18 05:09:0701:26:41
154ZUBERT Marcin 4307PRESSGLASS-BIEGAMY I WSPIERAMYRUDNIK WIELKIMasters M - 40 2020-07-18 05:33:2801:26:42
155MAKSELON Anna 4201SZCZECINEKMasters K - 402020-07-18 05:03:4101:26:53
BUJLIS Eugeniusz 4151DZIARALNIA WROCŁAWWROCŁAWMasters M - 40 2020-07-18 04:38:5701:26:56 DNF
157LUDEWICZ Mateusz 4203START JASTROWIEJASTROWIESenior II M - 30 2020-07-18 05:03:3001:27:05
158NOWICKI Piotr 4149HTJWARSZAWASenior II M - 30 2020-07-18 05:42:1601:27:06
159FEODORÓW Wojciech 4337SKURCZYBYKIZABRZEWeteran I M - 50 2020-07-18 04:43:3801:27:15
160KUBICA Bartosz 4258WISŁA WIELKAMasters M - 40 2020-07-18 05:52:2801:27:23
161SZYMCZYK Michał 4318DRUŻYNA CHROBREGOSZPROTAWAMasters M - 40 2020-07-18 04:38:0701:27:27
162JUCHA Jacek 4246CARBO ASECURA/ CA AKTYWNIGOCZAŁKOWICE ZDRÓJMasters M - 40 2020-07-18 05:52:1801:27:32
163KUŚ Jakub 4179KRAKÓWSenior I M - 20 2020-07-18 06:14:4601:27:32
164ZDANOWICZ Elżbieta 4253VEGE RUNNERSWROCŁAWMasters K - 402020-07-18 04:58:5901:27:33
165PRONOBIS-PROŃSKI Michał 4027SLOW JOGGINGWARSZAWASenior II M - 30 2020-07-18 04:36:3801:27:41
166PIOTROWSKI Michał 4058WROCŁAWSenior II M - 30 2020-07-18 05:30:3801:27:41
167PIETRZAK Agnieszka 4309DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPRUSZKÓWMasters K - 402020-07-18 05:16:4801:27:42
168GAIDA Karol 4178WROCŁAWSKIE ŚWIRYWROCŁAWSenior I M - 20 2020-07-18 05:19:1201:27:45
169MARKOWSKI Marek 4268KS LENIWIECKĘPNOMasters M - 40 2020-07-18 04:51:1601:27:46
170KUPIEC Maciej 4046ŻEBERKA TEAMIWINYSenior II M - 30 2020-07-18 05:30:2801:27:48
171WIECZOREK Monika 4104BOLKÓWMasters K - 402020-07-18 04:56:2701:27:55
172SZYMAŃSKA Agata 4064GDAŃSKSenior II K - 302020-07-18 05:40:2301:27:59
173ROSOŁOWSKI Grzegorz 4096DRUŻYNA SZPIKU SITECHNOWE MIASTECZKOMasters M - 40 2020-07-18 05:15:2701:28:05
174PÓŁGRABIA Dawid 4033WROCŁAWMasters M - 40 2020-07-18 05:30:2001:28:05
175QUIRINI Ewa 4172NOWY TARGSenior II K - 302020-07-18 05:40:5801:28:05
176LEBODA Katarzyna 4014WILD DOGS TEAMKATOWICESenior II K - 302020-07-18 05:24:2801:28:10
177ZYZAŃSKI Andrzej 4194ZIZUWROCŁAWMasters M - 40 2020-07-18 05:24:5701:28:25
178SZMYT Piotr 4193WLKP MOUNTAINS ULTRAPOZNAŃMasters M - 40 2020-07-18 05:24:4901:28:34
179DORDZIK Katarzyna 4188GDYNIASenior II K - 302020-07-18 04:31:4701:28:37
180OZIMINA Hubert 4065OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEMasters M - 40 2020-07-18 05:36:0701:28:42
181KULGAJUK Michał 4218SUT STRASZYN ULTRA TEAMPRUSZCZ GDAŃSKISenior II M - 30 2020-07-18 04:40:5701:28:43
182MURAWICZ Grzegorz 4327PODLESIEWeteran I M - 50 2020-07-18 04:56:5701:28:49
183GĄSZCZAK Mariusz 4138KS LENIWIECKĘPNOMasters M - 40 2020-07-18 04:48:5701:28:59
184KRYSKE Mariusz 4284SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABIAŁE BŁOTASenior II M - 30 2020-07-18 04:51:3701:29:05
185RYCHTYK Dawid 4169WROCŁAWMasters M - 40 2020-07-18 05:30:0801:29:05
186KUNECKI Norbert 4226KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICERATOWICEMasters M - 40 2020-07-18 04:42:4701:29:13
187SKŁADANOWSKA Beata 4263WARSZAWASenior II K - 302020-07-18 05:24:3701:29:14
188FRANKOWSKI Dariusz 4221SZAMANI W TRANSIEBYTOMWeteran I M - 50 2020-07-18 04:53:1801:29:23
189WOJAK Malwina 4125WROCŁAWSenior II K - 302020-07-18 05:04:0701:29:24
190HOLDCRAFT Nicholas 4185WYSOKAMasters M - 40 2020-07-18 05:27:2001:29:37
191STACHURSKI Daniel 4032DRUŻBICEWeteran I M - 50 2020-07-18 04:53:0701:29:44
192KOŁKOWSKI Przemysław 4338KIERUNEK HORYZONTWROCŁAWMasters M - 40 2020-07-18 05:16:4001:29:49
193KOZŁOWSKA Iwona 4043LESZNO LIMITS RUNNERSLESZNOMasters K - 402020-07-18 04:54:5701:29:54
194BOCIAGA Paweł 4017RODZINNA GRUPA ROWEROWA Z MIASTA ŁODZIŁÓDŹMasters M - 40 2020-07-18 05:00:4801:29:56
FALISZEWSKI Sebastian 4003ŁÓDŹMasters M - 40 2020-07-18 05:00:3801:30:05 DNF
196SZMECHTIG-GAUDEN Ewa 4132PODGÓRZ TORUŃTORUŃMasters K - 402020-07-18 05:25:5701:30:10
197SYNOWIEC Grzegorz 41181975WROCŁAWMasters M - 40 2020-07-18 04:50:2701:30:23
198GRZYWIŃSKI Wojtek 4127TORUŃSenior II M - 30 2020-07-18 05:26:0701:30:27
199KUCHARSKI Waldemar 4109SZCZECINWeteran I M - 50 2020-07-18 04:35:1801:30:33
200MARCINKOWSKI Przemysław 4283PROTON/LESZ NO LIMITS RUNNERSGOSTYŃMasters M - 40 2020-07-18 04:34:2001:30:34
201RADZIWOŃ Krzysztof 4142GRUPA NIENACHALNIE HEROICZNAPOLKOWICEMasters M - 40 2020-07-18 05:04:2701:30:37
202STRONIKOWSKI Kamil 4134SZCZECINMasters M - 40 2020-07-18 04:35:0001:30:38
203SZAFRAN Łukasz 4091ULTRINO AMATEURNIEZDÓWSenior II M - 30 2020-07-18 04:40:4701:30:46
204POLIWKA-KISIEL Malgorzata 4209TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKSenior II K - 302020-07-18 05:03:1901:30:46
205PURA Paweł 4114BACZYNAMasters M - 40 2020-07-18 04:49:2701:30:50
206KOŁODZIEJ Paweł 4214CZERNICAMasters M - 40 2020-07-18 05:44:4701:30:53
207SZCZUKA Joanna 4039WIRYSenior I K - 202020-07-18 05:28:3401:31:03
208ROŻKO Krzysztof 41634ROŻKIBRWINÓWMasters M - 40 2020-07-18 05:18:4701:31:07
209DOMARADZKA-KASZUBOWICZ Wiktoria 4015POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKSenior II K - 302020-07-18 04:57:4701:31:20
210MORAWSKI Bartosz 4013STARE BABICE BIEGAJĄWARSZAWASenior II M - 30 2020-07-18 04:52:1801:31:21
211ZARĘBA Anna 4005SZCZECINEKSenior II K - 302020-07-18 04:57:1801:31:23
212GARBACZ Damian 4070SOŚNICOWICESenior II M - 30 2020-07-18 05:22:3701:31:25
213KRUK Jacek 4119POWAŁKIMasters M - 40 2020-07-18 05:19:2701:31:35
214ZARĘBA Adam 4008SZCZECINEKSenior II M - 30 2020-07-18 04:57:0701:31:36
215WRĘCZYCKI Łukasz 40165 PUŁK CHEMICZNYLUBLINIECSenior II M - 30 2020-07-18 04:31:2801:31:43
216PRYJMA Tomasz 4197FUNEXSPORTSWARSZAWAWeteran I M - 50 2020-07-18 04:35:3901:31:57
217LEŚNIAK-POPIEL Marta 4012POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKMasters K - 402020-07-18 04:57:3801:31:58
218BOGDAŁ Adam 4059OPOLESenior II M - 30 2020-07-18 04:45:3701:32:01
219CEBRAT Ewa 4025POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSOSNOWIECMasters K - 402020-07-18 04:57:2801:32:06
220ŻABIEREK Tomek 4257GORZÓW WLKP.Masters M - 40 2020-07-18 04:49:3801:32:10
221DOMAGAŁA Konrad 4107KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWAKLUCZBORKSenior II M - 30 2020-07-18 05:04:1901:32:17
222RACZKIEWICZ Jarosław 4234NATURAL BORN RUNNERSROKIETNICAMasters M - 40 2020-07-18 04:41:5801:32:38
223KIERSKI Dariusz 4110PSZCZYNAWeteran I M - 50 2020-07-18 05:13:5801:32:41
224KRZYŻOSTANIAK Marcin 4325ZGRUBKA TEAM / MARCIN ŚWIERC TEAMPOZNANMasters M - 40 2020-07-18 05:29:5201:32:41
225FURMANIAK Mateusz 41821989MROWINOSenior II M - 30 2020-07-18 05:09:3701:32:43
226PÖPKE Anna 4079REEBOK RUN CREW CZĘSTOCHOWAKŁOMNICESenior I K - 202020-07-18 05:14:1001:32:48
227KONIECZNY Andrzej 4324GOSTYŃWeteran I M - 50 2020-07-18 04:41:4801:32:58
228KOŁODZIEJ Jacek 4056COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEMasters M - 40 2020-07-18 04:43:4801:32:58
ŁUKASZCZYK Andrzej 4180LUBINWeteran I M - 50 2020-07-18 04:46:0701:32:58 DNF
230KOŚKA Aleksandra 4160SPARTA RUNNERSPOZNAŃSenior II K - 302020-07-18 05:09:1701:33:01
231DUCH Emil 4329JB WARSAWWARSZAWASenior II M - 30 2020-07-18 04:43:1801:33:12
Przekroczony limit czasu: 14:30:00
232MUCHAJER Dawid 4152CSWLĄDPOZNAŃMasters M - 40 2020-07-18 05:38:2801:33:12
233PRUCHNIEWSKA Agnieszka 4063ROKIETNICA BIEGAROKIETNICAMasters K - 402020-07-18 05:38:2001:33:19
234RENKIEL Tomasz 4099COMPAÑEROS ASFALT ATEAMGLIWICEMasters M - 40 2020-07-18 04:43:5801:33:22
235ROGOWSKI Tomasz 4336UMLAUTKROSNO ODRZAŃSKIESenior II M - 30 2020-07-18 04:30:5701:33:24
236PIĄTEK Tomasz 4297WILD BUCHAYSPISARZOWICEMasters M - 40 2020-07-18 04:55:0701:33:42
KINDRA Marek 4011FC KACZOR LUBINLUBINMasters M - 40 2020-07-18 04:45:4701:33:48 DNF
238KOWALEWSKI Grzegorz 4113KRZEPRÓWWeteran I M - 50 2020-07-18 04:50:4601:34:06
239JASTRZAB-STANDERSKA Joanna 4310CZESTOCHOWAMasters K - 402020-07-18 04:39:4801:34:07
240HANSZ Donat 4066NETBOX BIEGAPIASKISenior I M - 20 2020-07-18 04:48:4801:34:14
STANKIEWICZ Tomasz 4181LUBINSenior II M - 30 2020-07-18 04:45:5701:34:18 DNF
242JARASZEK Sanjaya 4335JASNASTRONAMOCY.INFONYSAWeteran II M - 602020-07-18 05:41:2801:34:29
243WOZNIAK Damian 4121CHOMIKI Z KOPYTEMLESZNOMasters M - 40 2020-07-18 05:16:0901:34:49
244DARSKI Rafał 4144RECAMIEREWARSZAWAWeteran I M - 50 2020-07-18 05:18:2301:34:58
JESIOŁOWSKI Robert 4022WARSZAWAWeteran I M - 50 2020-07-18 04:58:0701:35:04 DNF
246TRZEBSKI Adam 4161LUTUTÓWSenior II M - 30 2020-07-18 04:36:1801:35:07
247MISIAK Patryk 4124LESZNOMasters M - 40 2020-07-18 05:15:5701:35:08
248WIÓREK Maciej 4196TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKSenior II M - 30 2020-07-18 05:03:5501:35:15
249BARTOSZEK Dawid 4162LUTUTÓWSenior I M - 20 2020-07-18 04:36:2801:35:16
250KLIMCZAK Marcin 4044PORAJSenior II M - 30 2020-07-18 04:48:1801:35:19
251DOBRENKO Edyta 4171RYBNIKMasters K - 402020-07-18 05:06:2801:35:25
252NOWAK Bartosz 4204POMIOTY SZATANAPOZNAŃSenior II M - 30 2020-07-18 04:57:5801:35:35
253FIREK Rafał 4072LACHO TEAMKRAKÓWMasters M - 40 2020-07-18 04:38:2701:35:50
ZDZIARSKI Tomasz 4249WROCŁAWMasters M - 40 2020-07-18 05:52:0601:35:59 DNF
255SZUMIEC Andrzej 4009LACHO TEAMKRAKÓWWeteran I M - 50 2020-07-18 04:38:1701:36:01
256GOZDAN Dariusz 4237WARSZAWAMasters M - 40 2020-07-18 04:46:4701:36:12
257PLEWKA Sylwia 4129WARSZAWASenior II K - 302020-07-18 04:42:2801:37:00
258KUCZYŃSKI Grzegorz 4200BIAŁYSTOK BIEGA TEAMBIAŁYSTOKMasters M - 40 2020-07-18 05:51:3501:37:01
259SZCZEPANIAK Jadwiga 4120KS STASZEWSCYALEKSANDRÓW ŁÓDZKIWeteran K - 502020-07-18 04:31:5801:37:14
260AZAREWICZ Grzegorz 4322GDAŃSKMasters M - 40 2020-07-18 04:46:2701:37:17
261KORNAŚ Marcin 4001ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINZĄBKOWICE ŚLĄSKIEMasters M - 40 2020-07-18 05:02:1801:37:21
262GLINA-KRAWCZYK Małgorzata 4143ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINKAMIENIEC ZĄBKOWICKIMasters K - 402020-07-18 05:02:0701:37:31
263CZEKA Rudolf 4168MYSŁOWICEWeteran II M - 602020-07-18 05:12:3801:37:55
264ZGOŁA Przemysław 4092TARNOWO PODGÓRNE BIEGATARNOWO PODGÓRNEMasters M - 40 2020-07-18 04:36:0801:38:13
265JUROWSKA Agata 4240ACTIV RUN ŁASKŁASKSenior II K - 302020-07-18 05:10:3701:38:21
266KISIELEWSKA Katarzyna 4238ACTIV RUN ŁASKŁASKMasters K - 402020-07-18 05:10:2801:38:30
267SZCZERBAL Agnieszka 4090TKKF MPK POZNAŃPOZNAŃMasters K - 402020-07-18 04:35:5801:38:31
268SULIGA Paweł 4010IBBENBÜRENMasters M - 40 2020-07-18 04:30:4801:38:39
269SÓJKA Szymon 4299TORUŃSenior II M - 30 2020-07-18 05:08:1701:38:48
270SÓJKA Agnieszka 4300TORUŃSenior II K - 302020-07-18 05:08:0701:38:59
271HALINIAK Marek 4053NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLMasters M - 40 2020-07-18 05:28:1701:39:19
272SZEWCZYK Marek 4054CYBINA TEAMPOZNAŃWeteran II M - 602020-07-18 05:11:2701:39:24
273LENARCZYK Michał 4155BIESZCZADZKI WAGABUNDAWARSZAWASenior II M - 30 2020-07-18 04:32:5701:39:25
274LENARCZYK Marcin 4154BIESZCZADZKI WAGABUNDAPOZNAŃSenior II M - 30 2020-07-18 04:32:4801:39:35
275URBAŃSKA Katarzyna 4088BIEG OPOLSKIOPOLESenior II K - 302020-07-18 04:45:1301:39:42
276JAMROZ Mariola 4176KIELCEWeteran K - 502020-07-18 04:37:3701:39:56
277PĘKAŁA Michał 4077POLARIS/BIEG OPOLSKIOPOLESenior II M - 30 2020-07-18 04:45:2701:40:01
278STRZAŁKOWSKA Urszula 4147BBL OPOLEOPOLESenior II K - 302020-07-18 05:08:2701:40:20
279BLIŹNIEWSKI Marek 4213SNG WILD DUCKGŁOWNOMasters M - 40 2020-07-18 05:14:2201:40:25
JANKOWSKI Tom 4062QCE SPARTYSZCZECINMasters M - 40 2020-07-18 05:59:1901:40:28 DNF
281GÓRCZYŃSKI Rafał 4105NOWY TOMYŚLMasters M - 40 2020-07-18 05:27:0701:40:30
282MAKSELON Maciej 4202SZCZECINEKSenior II M - 30 2020-07-18 05:03:0901:40:42
283NATKANIEC Grażyna 4087LZS LIPABOLKÓWWeteran K - 502020-07-18 04:56:4701:40:48
284MARCINIAK Anna 4038CHOCIANÓWMasters K - 402020-07-18 05:11:3801:41:31
285SIUDZIŃSKA Anna 4259DRUŻYNA LISKABYDGOSZCZMasters K - 402020-07-18 04:51:4701:41:42
286MASŁO Andrzej 4006BYSTRZYCAMasters M - 40 2020-07-18 05:12:2701:41:55
SAMBORSKI Piotr 4198WKURW_TEAMTORUŃSenior II M - 30 2020-07-18 05:05:5701:42:33 DNF
MULARCZYK Marta 4047WKURW_TEAMPOZNAŃSenior II K - 302020-07-18 05:05:4701:42:42 DNF
289KĘPSKI Grzegorz 4035WROCŁAWSenior II M - 30 2020-07-18 04:55:1901:42:43
290RULAK Jerzy 4273WARSZAWASenior II M - 30 2020-07-18 04:40:3801:42:54
KORZHUN Aliaksandr 4212KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWAKAMIENNA GÓRASenior II M - 30 2020-07-18 04:31:0701:43:20 DNF
292JOVANOVIĆ-DOBRZYŃSKA Marta 4224BIAŁE BŁOTASenior I K - 202020-07-18 05:03:0001:43:41
293MACKIEWICZ Magdalena 4004DŁUGOBIEGANIESZCZECINMasters K - 402020-07-18 05:21:4701:43:48
294JAKIMKO Monika 4175LZS LIPALIPAMasters K - 402020-07-18 04:56:3701:44:19
295NADOBNIK Beata 4123TARNOWO PODGÓRNE BIEGA / SPORTOWY KAŹMIERZKAŹMIERZMasters K - 402020-07-18 05:05:1901:44:56
296RURKA Grzegorz Rurka 4060SAMBIEGAMWARSAWWeteran I M - 50 2020-07-18 05:36:2601:45:19
297KONARSKA Aleksandra 4229WIERZBICKI RUNNING PROJECTGORZÓW WLKP.Senior II K - 302020-07-18 04:39:3801:45:47
298OLECHNOWICZ Magda 4228BBL GORZÓW WLKP.GORZÓW WLKPMasters K - 402020-07-18 04:39:1801:46:07
299CHRZUSZCZ Anna 4270GORZÓW WLKPSenior II K - 302020-07-18 04:39:0901:46:16
300SOBKOWIAK Ewa 4242100MCPPOZNAŃWeteran K - 502020-07-18 05:11:0101:47:33
301KUNKEL Anna 4165PGB SPORTOWA PACZKAGDAŃSKMasters K - 402020-07-18 04:42:3801:48:39
302SZYGENDA Waldemar 4239KONINWeteran I M - 50 2020-07-18 04:53:3801:48:39
303SZYMANKIEWICZ Edyta 4068CROSS STRACEŃCÓW TEAMGŁOGÓWMasters K - 402020-07-18 05:16:2901:49:07
304MACKIEWICZ Dorota 422012TRI.PLWARSZAWAMasters K - 402020-07-18 04:48:3701:49:10
KRUPIŃSKA Wiola 4241TRUCHT TARCHOMIN TEAMWARSZAWASenior I K - 202020-07-18 04:40:2801:51:28 DNF
306KLAWIKOWSKI Maciej 4184SOPOTMasters M - 40 2020-07-18 05:06:0701:52:47
307MIĘTEK Agnieszka 4050ŻAGAŃMasters K - 402020-07-18 04:30:3801:59:13
ZAJĄC Aga 418677CATSJÓZEFOSŁAWMasters K - 402020-07-18 04:50:5701:59:17 DNF
309MIĘTEK Dariusz 4049ŻAGAŃMasters M - 40 2020-07-18 04:30:2801:59:22
ASŁANOWICZ Marcin 4093WARSZAWAMasters M - 40 2020-07-18 04:47:48 DNF
PRZYBYLAK Michał 4208WLKP MOUNTAINS ULTRAPOZNAŃMasters M - 40 2020-07-18 05:22:19 DNF
Znaleziono 311 wynik(ów)