Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2020-07-16
Miejsce : Lądek-Zdrój
Dystans : 68 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 344
Wystartowało : 311
Nie ukończyło : 18
Ukończyło : 293
Na trasie : 1
Pełne wyniki dla 24km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMoment startuA1
10km
D1
24km
    
1OLEKSIEWICZ Maurycy 4255ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMŁÓDŹSenior II M - 30 2020-07-18 04:36:4800:53:2802:16:17
2GAWLIK Sławek 4052DYNAFIT TEAM POLANDKRAKÓWSenior II M - 30 2020-07-18 04:35:4800:56:0102:22:36
3HETMAN Radosław 4323GRUPA NOMAXJAWORZNOSenior II M - 30 2020-07-18 04:41:1800:57:0602:22:49
4KARWACZYŃSKI Roger 4276JELENIA GÓRASenior II M - 30 2020-07-18 04:54:4700:58:3102:28:42
Niesklasyfikowani
DQMASIAREK Maciej 4195PIOTRKÓW TRYBUNALSKISenior I M - 20 2020-07-18 05:06:4701:00:53 DQ02:30:45 DQ
6TOMASIAK Natalia 4319SALOMON SUUNTO TEAMKRYNCA-ZDRÓJSenior II K - 302020-07-18 04:40:0800:59:5302:33:43
7WOLEK Szymon 4269TYCHYSenior II M - 30 2020-07-18 04:46:1701:02:1102:33:54
8AUGUSTYŃSKI Sylwester 4340Grupa LuktransKRAKÓWSenior II M - 30 2020-07-18 04:46:3801:03:1202:37:29
9STACHOWIAK Adam 4225LESZ NO LIMITS RUNNERSDĄBCZESenior II M - 30 2020-07-18 05:05:3701:02:0202:41:27
10BACYS Modestas 4290XTRASAGAILIUNAI, VILNIAUS RAJ.Senior II M - 30 2020-07-18 05:51:2101:03:0802:42:00
11WIŚNIEWSKI Paweł 4302KARKONOSZ RUNNING TEAMJELENIA GÓRASenior II M - 30 2020-07-18 04:40:1901:05:1102:45:04
12NEHRING Karol 4042SULEJÓWEKSenior I M - 20 2020-07-18 04:33:5901:06:1502:48:18
13KUŁAKOWSKI Marcin 4275SOWIE TEAMJEDLINA ZDRÓJSenior I M - 20 2020-07-18 04:37:1701:07:5002:48:34
14SIOMA Konrad 4137ROKIETNICA BIEGAKRZYSZKOWOSenior II M - 30 2020-07-18 05:08:4801:04:3602:49:49
STEFAŃSKI Krystian 4250KS KANAŁEKOLSZTYNSenior II M - 30 2020-07-18 05:02:4701:07:01 DNF02:50:41 DNF
16SKRAJNY Łukasz 4153WROCŁAWSenior II M - 30 2020-07-18 04:35:2801:07:2402:51:22
17JABŁOŃSKA Sylwia 4094SBG PODBIEGKRAKÓWSenior II K - 302020-07-18 04:41:2801:09:5102:52:34
18GALA Grzegorz 4244STC RUNNERSSOCHACZEWMasters M - 40 2020-07-18 05:42:5001:10:2202:54:09
19PIETROSZEK Rafał 4301BRUBECK TEAMSTRUMIEŃSenior I M - 20 2020-07-18 04:32:0801:04:0902:54:47
20ŻURAW Wiktor 4321WROCŁAWSenior I M - 20 2020-07-18 04:42:1801:13:0002:54:58
21TOMCZYK Tomasz 4306ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIEZABRZESenior II M - 30 2020-07-18 04:47:0801:08:2402:55:13
22MUZYK Arkadiusz 4339OKNOPLAST RUNNING TEAMWIELICZKASenior II M - 30 2020-07-18 05:10:0701:11:5702:56:01
23WILK Jacek 4326WARSZAWAWeteran I M - 50 2020-07-18 04:39:2701:10:2302:57:30
24MIKEŠOVÁ Jana 4167SALMING CZNOVÁ PAKASenior I K - 202020-07-18 05:43:3001:10:4302:58:16
25ŚLEZIAK Jarosław 4332MATNER RUNNING TEAMZŁOTY STOKMasters M - 40 2020-07-18 04:58:1701:15:2402:59:41
26CZYRNIA Andrzej 4210RAJSPORT ACTIVETURAWASenior II M - 30 2020-07-18 04:56:1701:13:3703:00:25
27ROMERO GARCIA Juan 4247WITCWARSZAWASenior II M - 30 2020-07-18 05:04:3701:09:3903:01:34
28ROSOLSKI Dawid 4122KOŚCIANSenior II M - 30 2020-07-18 04:51:5701:13:0703:01:35
29KRZESZOWSKI Marcin 4341STRZEGOMMasters M - 40 2020-07-18 05:26:1801:10:0503:02:38
30PASTERNOK Marian 4280ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIEZABRZEMasters M - 40 2020-07-18 04:32:3701:13:5703:02:52
31WARWAS Radosław 4199BISKUPICEMasters M - 40 2020-07-18 05:18:3801:14:4303:03:45
32NOWACZYK Piotr 4159POZNAŃSenior II M - 30 2020-07-18 04:55:3701:14:0803:03:53
33WIERZBOWY Przemek 4295KOKO DŻAMBO I DO PRZODUNAMYSŁÓWSenior II M - 30 2020-07-18 04:37:2701:14:2103:04:05
34RUŚKIEWICZ Wojciech 4097DELOITTE ADVENTURE TEAMSZCZECINSenior II M - 30 2020-07-18 04:55:4701:14:1903:04:14
35ŁUCZYŃSKI Maciej 4227KŁODAWAMasters M - 40 2020-07-18 05:07:4801:15:0303:04:46
36ARDELLI Ewa 4311BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIABIELAWAMasters K - 402020-07-18 04:33:3901:09:3803:05:56
37LECZOWICZ Patryk 4248WROCŁAWSenior I M - 20 2020-07-18 04:33:1701:14:4003:06:11
38ZIĘBA Tomek 4264JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAMasters M - 40 2020-07-18 04:34:1001:16:3803:07:23
39BIENIECKA Anna 4342BIEG RZEŹNIKAGLIWICEMasters K - 402020-07-18 05:11:1701:13:3503:07:34
40KOCEMBA Askaniusz 4254LUBAWKAMasters M - 40 2020-07-18 05:44:5801:13:1003:08:53
41HERMAN Michal 4126WARSZAWASenior II M - 30 2020-07-18 04:44:5801:14:2403:09:05
42SIKORA Łukasz 4344SKOCZÓWSenior II M - 30 2020-07-18 04:42:5801:16:1503:09:26
43BRODA Dominik 4089WROCŁAWSenior II M - 30 2020-07-18 04:49:1801:16:3103:10:19
44TOMAKA Maciej 4233TEAM KURORT LĄDEK-ZDRÓJKŁODZKOSenior II M - 30 2020-07-18 04:38:4801:16:2303:10:36
45LESIAK Tomasz 4331ŁÓDŹSenior II M - 30 2020-07-18 04:39:5701:14:5703:10:39
46KUK Urszula 4135MONDELEZWARSZAWAMasters K - 402020-07-18 05:07:3901:15:5803:10:41
47BOGUSZ Paweł 4158CYBINA TEAMPOZNAŃSenior II M - 30 2020-07-18 04:55:2801:14:2703:10:42
48TAJCHMAN Jarosław 4313STAJNIA BALONARZESZÓWSenior II M - 30 2020-07-18 05:14:5701:12:2503:10:43
49PROSZAK Sebastian 4235TEAM KURORT LĄDEK-ZDRÓJKŁODZKOMasters M - 40 2020-07-18 04:38:3701:16:3703:10:46
50POPRAWSKI Mateusz 4029KILIŃSKIEGO TEAMBOJANOWOSenior II M - 30 2020-07-18 04:50:1101:19:5703:11:09
51ŁUKOWIAK Karol 4075KILIŃSKIEGO TEAMBOJANOWOMasters M - 40 2020-07-18 04:49:5701:20:1103:11:25
52MARON Jacek 4305ADIDAS RUNNERS WARSAW / JACK TEAMWARSZAWAWeteran I M - 50 2020-07-18 05:32:5801:17:0903:11:28
53DORNIAK Jarosław 4037PZU SPORT TEAMWROCŁAWMasters M - 40 2020-07-18 04:47:2701:22:1203:12:02
54FLOREK Katarzyna 4024WROCŁAWSenior II K - 302020-07-18 05:11:5701:17:1203:12:29
55KĄSIEL Paweł 4205MATNER RUNNING TEAMWROCŁAWMasters M - 40 2020-07-18 04:33:2501:16:2703:12:33
56KOGUT Karol 4296FOREST WORKOUTBYDGOSZCZSenior II M - 30 2020-07-18 04:53:5701:13:3703:12:45
57FEDORCZAK Jacek 4293VETCAREKRAKÓWSenior II M - 30 2020-07-18 04:37:5701:14:5803:13:23
58SCHRODER Patryk 4315ULTRAFUNZIELONA GÓRAMasters M - 40 2020-07-18 05:12:1801:16:5503:13:23
WARSKI Patryk 4252KATOWICESenior II M - 30 2020-07-18 04:54:2701:11:14 DNF03:13:37 DNF
60POMAGRUK Piotr 4216DZIKI ZE ŚLICHOWICPODZAMCZEMasters M - 40 2020-07-18 04:58:4701:17:0303:13:42
61KOLASA Filip 4267GDYNIASenior II M - 30 2020-07-18 05:27:3201:18:0503:14:16
62GARCZYK Rafał 4187TARNOWO PODGÓRNESenior II M - 30 2020-07-18 05:05:0701:18:3803:14:24
63BEDNARCZYK Magdalena 4156STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMSenior I K - 202020-07-18 05:12:0801:17:2503:14:27
64WYSMOLINSKI Rafał 4243BIERNATKIMasters M - 40 2020-07-18 05:14:3801:17:3003:14:30
65MAKOWSKI Michał 4278WROWELOWOLSZTYNSenior I M - 20 2020-07-18 05:49:1101:13:2903:14:42
66JAMROŻY Marcin 4328MARELLI SOSNOWIEC POLANDSOSNOWIECSenior II M - 30 2020-07-18 05:10:4701:14:5103:15:04
67ŁABĘDZKA Agata 4191MARCIN ŚWIERC TEAMPABIANICESenior I K - 202020-07-18 05:02:2701:16:4003:15:13
68KARPOWICZ Rafal 4085WROCLAWMasters M - 40 2020-07-18 05:26:3801:15:5203:15:33
69LEŚNIAK Marcin 4219SALT RUNNERS BOCHNIABOCHNIAMasters M - 40 2020-07-18 04:55:5701:17:2803:15:47
70WOSZEK Tomasz 4084BBL OPOLEOPOLEMasters M - 40 2020-07-18 05:15:4701:16:2203:16:13
71WOSZEK Marzena 4083BBL OPOLEOPOLEMasters K - 402020-07-18 05:15:3701:16:3103:16:21
72BUK Sławomir 4288LESZ NO LIMITS RUNNERSGOSTYŃSenior II M - 30 2020-07-18 04:32:1701:15:5703:16:57
73SOKULSKI Tomasz 4111WROCŁAWSenior II M - 30 2020-07-18 05:28:0701:19:5303:17:21
74GAPIŃSKI Łukasz 4170RYBNIKSenior II M - 30 2020-07-18 05:06:3701:20:1903:17:41
75LUPA Marcin 4260GÓRSKIE ZAJOBYWROCŁAWSenior II M - 30 2020-07-18 05:27:5601:20:0403:17:55
76LASKOWSKI Radosław 4106KS PIDRINA GDYNIAGDYNIAMasters M - 40 2020-07-18 05:24:0001:19:5003:17:59
77WELTER Przemysław 4019KB SZAMOTUŁYSZAMOTUŁYSenior II M - 30 2020-07-18 04:34:3601:17:1703:18:07
78BADOWSKI Rafał 4073WSZYSTKO JEST W GŁOWIE!KRAKÓWMasters M - 40 2020-07-18 05:11:4701:14:4603:18:08
79PIOTROWSKI Paweł 4282PROTONGOSTYŃMasters M - 40 2020-07-18 04:34:3101:17:2503:18:28
80WALCZYŃSKI Robert 4112GDYNIAMasters M - 40 2020-07-18 05:06:1801:15:4803:18:45
81TOMASZEWSKI Michał 4164OPOLEMasters M - 40 2020-07-18 04:52:0801:20:2703:18:49
82KOTLAREK Dawid 4067VEGE RUNNERSZIELONA GÓRAMasters M - 40 2020-07-18 05:00:0801:18:4003:18:53
83BONIKOWSKI Tomasz 4207GRODZISK MAZOWIECKIMasters M - 40 2020-07-18 04:50:3701:22:0603:19:14
84LUBAŃSKI Robert 4215BUKOWICEWeteran I M - 50 2020-07-18 04:59:5701:20:3103:19:30
85BIERNACKA Edyta 4287PROTONGOSTYŃMasters K - 402020-07-18 04:33:0501:18:5603:19:52
86PUZIO Bartłomiej 4236KRAKÓWSenior II M - 30 2020-07-18 05:13:1901:14:0003:20:33
87OBRZUD Krzysztof 4080BOŻEPOLE WIELKIEMasters M - 40 2020-07-18 04:58:3701:19:4203:20:48
88TABIŚ-HUBKA Rafał 4265ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIEZABRZEMasters M - 40 2020-07-18 04:46:5701:17:4603:20:58
89SMYK Kamil 4117GDAŃSKSenior II M - 30 2020-07-18 04:58:2801:19:5303:21:11
90WYSOCZAŃSKI Adrian 4317PIETRZYKOWICEMasters M - 40 2020-07-18 05:24:0801:21:0303:21:42
91KAKOSZKA Marcin 4076SALTY DOOGZAWADZKIESenior II M - 30 2020-07-18 05:10:1801:17:1203:21:46
92BOCHEŃSKA Aleksandra 4314MOUNTAIN POWERKIEŁCZÓWMasters K - 402020-07-18 05:09:2701:17:0403:21:56
93PURA Robert 4192GORZÓW WIELKOPOLSKIMasters M - 40 2020-07-18 04:49:4801:20:1003:23:30
94DZIĘCZKOWSKA-NIKLEWICZ Joanna 4081ROKIETNICA BIEGAMROWINOSenior II K - 302020-07-18 05:08:3701:21:4203:24:07
95FUKS Szymon 4141MCBIEGACZEWARSZAWAMasters M - 40 2020-07-18 05:20:0801:21:3503:24:14
96PAWLAK Maciej 4261KONINMasters M - 40 2020-07-18 05:21:5701:25:5503:24:51
97GIERSZEWSKI Marek 4086STAROGARD GDAŃSKIMasters M - 40 2020-07-18 05:00:1801:21:4603:25:02
98CHOLEWA Tomasz 4285CHRZANÓWMasters M - 40 2020-07-18 04:52:5701:22:5503:25:21
99WIELOSIK Michał 4274RONAL POLSKA RUNWAŁBRZYCHSenior I M - 20 2020-07-18 04:37:0701:19:1603:25:37
100HOLDCRAFT Nicholas 4185WYSOKAMasters M - 40 2020-07-18 05:27:2001:29:3703:26:01
101ZGRAJ Leszek 4316MIKOLOWMasters M - 40 2020-07-18 05:34:3901:20:4903:26:17
102KONIECZNY Marcin 4292GOSTYNMasters M - 40 2020-07-18 04:32:2801:19:1703:26:18
103GRABOWSKI Wojciech 4002WROCŁAWSenior II M - 30 2020-07-18 04:52:4701:23:2703:26:26
104KABAŁA Bartosz 4023GOSTYŃSenior I M - 20 2020-07-18 04:36:5701:18:0903:26:28
105GRACZ Krzysztof 41741978NADOLICE WIELKIEMasters M - 40 2020-07-18 04:52:3701:23:3903:26:35
106KONIECZNA Paulina 4271CH10CHOSZCZNOSenior II K - 302020-07-18 04:33:4901:23:0403:26:39
107HAJDUK Bartłomiej 4095SBG PODBIEGWIELICZKAMasters M - 40 2020-07-18 04:41:3801:23:4503:26:46
108MICHAŁOWSKI Maciej 4020KLUB PRZYJACIÓŁ MYSZKI MIKIWARLUBIESenior II M - 30 2020-07-18 04:43:0801:23:1503:26:49
109GARBOWSKA Monika 4078COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEMasters K - 402020-07-18 04:44:0901:25:3403:27:21
110PIETRZAK Paweł 4308DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPRUSZKÓWMasters M - 40 2020-07-18 05:17:0201:26:3103:27:26
JASTRZĄBEK Marek 4041OBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNYROŻNOWOSenior II M - 30 2020-07-18 05:23:5001:23:36 DNF03:27:45 DNF
112SZAFRAŃSKI Dominik 4040OBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNYOBORNIKISenior II M - 30 2020-07-18 05:23:3701:23:4103:27:59
113TYLIŃSKI Arkadiusz 4131LESZ NO LIMITS RUNNERSLESZNOWeteran I M - 50 2020-07-18 05:07:5901:17:3903:28:14
114ŁUKAWSKI Krzysztof 4034ŚWIEBODZICESenior II M - 30 2020-07-18 04:47:1801:25:3003:28:38
115SKRZYNIARZ Marek 4177C.K.MARUDERZYKIELCEMasters M - 40 2020-07-18 04:37:4701:20:2103:28:43
116CORTEBEECK Bruno 4294SCHILDESenior II M - 30 2020-07-18 05:01:4901:23:5403:28:52
117SIKORSKI Szymon 4223NOAKIEŁCZÓWSenior II M - 30 2020-07-18 05:22:5101:21:4403:28:55
118ZAMBRZYCKI Maciej 4289SAP LABS POLAND TEAMGLIWICEMasters M - 40 2020-07-18 04:59:4801:24:3903:29:28
119SKŁADANOWSKA Beata 4263WARSZAWASenior II K - 302020-07-18 05:24:3701:29:1403:29:35
120BOK Rafał 4286ZABRZEMasters M - 40 2020-07-18 04:59:3701:24:5003:29:45
121GAWRON Bartłomiej 4279POLSKA NOWA WIEŚMasters M - 40 2020-07-18 05:44:2401:20:3303:29:46
122FALDZINSKI Bartosz 4173NYSASenior II M - 30 2020-07-18 05:02:3801:23:5803:30:11
123STOŃ Wojciech 4320KORZONEKSenior II M - 30 2020-07-18 05:26:2701:25:2103:30:36
124KONOPKA Bartosz 4262BIEGAMBOLUBIĘKRAKÓWMasters M - 40 2020-07-18 04:56:0801:26:1003:31:00
125KULGAJUK Michał 4218SUT STRASZYN ULTRA TEAMPRUSZCZ GDAŃSKISenior II M - 30 2020-07-18 04:40:5701:28:4303:31:14
126MATYJA Rafał 4256LESZNO LIMITS RUNNERSLIPNOSenior II M - 30 2020-07-18 04:59:2801:22:5503:31:48
127PRONOBIS-PROŃSKI Michał 4027SLOW JOGGINGWARSZAWASenior II M - 30 2020-07-18 04:36:3801:27:4103:32:43
128STAROŃ Tomasz 4291WROCŁAWMasters M - 40 2020-07-18 04:31:1701:20:3403:32:50
129KWIATEK Agnieszka 4018ORZESZESenior II K - 302020-07-18 05:04:5701:22:3103:33:11
130GAŁWA Dawid 4074ŁÓDŹSenior II M - 30 2020-07-18 04:59:1801:25:3903:34:57
131BOGUCKA Emilia 4343WLKP MOUNTAINS ULTRAMOSINAMasters K - 402020-07-18 04:51:2801:22:3403:35:30
132WROE Agnieszka 4030POZNANSenior II K - 302020-07-18 05:37:4201:23:4503:35:34
133SZYMCZYK Michał 4318DRUŻYNA CHROBREGOSZPROTAWAMasters M - 40 2020-07-18 04:38:0701:27:2703:35:41
134PARZONKA Paweł 4139KS LENIWIECKĘPNOMasters M - 40 2020-07-18 04:49:0701:25:5603:35:52
135KULA Sebastian 4230SYCOWSKA POGOŃSYCÓWMasters M - 40 2020-07-18 04:44:4801:22:5003:36:09
136MAKSELON Anna 4201SZCZECINEKMasters K - 402020-07-18 05:03:4101:26:5303:36:51
137LISZKA Piotrek 4100BYTOMWeteran II M - 602020-07-18 05:05:2701:26:1503:36:51
138LUDEWICZ Mateusz 4203START JASTROWIEJASTROWIESenior II M - 30 2020-07-18 05:03:3001:27:0503:37:02
139MARZEC Dominik 4055WROCŁAWSenior II M - 30 2020-07-18 04:41:0801:26:1303:37:06
140STACHURSKI Daniel 4032DRUŻBICEWeteran I M - 50 2020-07-18 04:53:0701:29:4403:37:30
141JURA Mariusz 4272ZŁOWIESZCZE ZGRZYTNIĘCIE ZWIERACZAŁÓDŹMasters M - 40 2020-07-18 04:43:2801:24:3403:37:47
142KUBICA Bartosz 4258WISŁA WIELKAMasters M - 40 2020-07-18 05:52:2801:27:2303:37:55
143JUCHA Jacek 4246CARBO ASECURA/ CA AKTYWNIGOCZAŁKOWICE ZDRÓJMasters M - 40 2020-07-18 05:52:1801:27:3203:38:04
144BUDYCH Arek 4303WRONKISenior II M - 30 2020-07-18 05:26:5701:23:5003:38:13
145FALBA Karol 4298#TEAMLATISGDAŃSKSenior II M - 30 2020-07-18 05:13:0701:22:4403:38:15
146ROSOŁOWSKI Grzegorz 4096DRUŻYNA SZPIKU SITECHNOWE MIASTECZKOMasters M - 40 2020-07-18 05:15:2701:28:0503:38:29
147KŁODZIŃSKI Karol 4231TAZDEVIL TEAMTORUŃMasters M - 40 2020-07-18 05:09:5701:25:2803:39:03
148CHOJNACKA Karolina 4232TAZDEVIL TEAMTORUŃMasters K - 402020-07-18 05:09:4701:25:4103:39:12
149DORDZIK Katarzyna 4188GDYNIASenior II K - 302020-07-18 04:31:4701:28:3703:39:16
150SIENNICKI Leszek 4251SUCHY LASMasters M - 40 2020-07-18 05:14:4801:25:4203:39:21
151ZDANOWICZ Elżbieta 4253VEGE RUNNERSWROCŁAWMasters K - 402020-07-18 04:58:5901:27:3303:39:58
152MURAWICZ Grzegorz 4327PODLESIEWeteran I M - 50 2020-07-18 04:56:5701:28:4903:41:00
153KOPACKI Grzegorz 4108WAŁBRZYCHSenior II M - 30 2020-07-18 05:01:5801:24:1603:41:07
154RADZIWOŃ Anna 4145GRUPA NIENACHALNIE HEROICZNAPOLKOWICEMasters K - 402020-07-18 05:04:4701:26:2703:41:23
155KOWALSKI Rafał 4217RADIO RODZINA WROCŁAWWROCŁAWMasters M - 40 2020-07-18 04:54:3901:25:5803:41:42
156PIETRZAK Agnieszka 4309DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPRUSZKÓWMasters K - 402020-07-18 05:16:4801:27:4203:42:14
157GRYGORUK Cezary 4157SZCZECINWeteran I M - 50 2020-07-18 05:24:1701:25:0503:42:50
158QUIRINI Ewa 4172NOWY TARGSenior II K - 302020-07-18 05:40:5801:28:0503:43:00
159MARKOWSKI Marek 4268KS LENIWIECKĘPNOMasters M - 40 2020-07-18 04:51:1601:27:4603:43:26
160KUNECKI Norbert 4226KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICERATOWICEMasters M - 40 2020-07-18 04:42:4701:29:1303:43:28
161KUCHARSKI Waldemar 4109SZCZECINWeteran I M - 50 2020-07-18 04:35:1801:30:3303:43:57
162KOŁKOWSKI Przemysław 4338KIERUNEK HORYZONTWROCŁAWMasters M - 40 2020-07-18 05:16:4001:29:4903:44:00
163KOZŁOWSKA Iwona 4043LESZNO LIMITS RUNNERSLESZNOMasters K - 402020-07-18 04:54:5701:29:5403:44:10
164GĄSZCZAK Mariusz 4138KS LENIWIECKĘPNOMasters M - 40 2020-07-18 04:48:5701:28:5903:44:12
165MIKOLAJCZYK Lukasz 4007RUNTRIALCZELADŹSenior II M - 30 2020-07-18 05:06:5701:23:2403:44:17
166STRONIKOWSKI Kamil 4134SZCZECINMasters M - 40 2020-07-18 04:35:0001:30:3803:44:21
167FURTAK Krzysztof 4304KTOŚ MUSI BYĆ OSTATNILUBINWeteran I M - 50 2020-07-18 04:44:3701:25:5103:44:38
168SZMECHTIG-GAUDEN Ewa 4132PODGÓRZ TORUŃTORUŃMasters K - 402020-07-18 05:25:5701:30:1003:45:12
169WIECZOREK Monika 4104BOLKÓWMasters K - 402020-07-18 04:56:2701:27:5503:45:43
170ZARĘBA Anna 4005SZCZECINEKSenior II K - 302020-07-18 04:57:1801:31:2303:45:43
171GIBALSKI Tomasz 4333OBORYGENIROŚCISŁAWICEWeteran I M - 50 2020-07-18 05:35:5801:25:4703:45:44
172ZARĘBA Adam 4008SZCZECINEKSenior II M - 30 2020-07-18 04:57:0701:31:3603:45:53
173GAWLAK Robert 4277ROZBIEGAMY TO MIASTO CZECHOWICE-DZIEDZICEBIELSKO-BIAŁASenior II M - 30 2020-07-18 05:09:0701:26:4103:45:53
174JAWORSKI Barłomiej 4057MIKOŁÓWWeteran I M - 50 2020-07-18 05:22:0801:24:2803:45:58
175STAJNIAK-STELIGA Izabela 4334OBORYGENIWILCZYNMasters K - 402020-07-18 05:35:4001:26:0503:46:04
176MARCINKOWSKI Przemysław 4283PROTON/LESZ NO LIMITS RUNNERSGOSTYŃMasters M - 40 2020-07-18 04:34:2001:30:3403:46:53
177KRYSKE Mariusz 4284SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABIAŁE BŁOTASenior II M - 30 2020-07-18 04:51:3701:29:0503:47:25
178DELONG Sebastian 4069RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKMasters M - 40 2020-07-18 04:59:0901:26:1103:47:27
179WOJAK Malwina 4125WROCŁAWSenior II K - 302020-07-18 05:04:0701:29:2403:47:40
180FEODORÓW Wojciech 4337SKURCZYBYKIZABRZEWeteran I M - 50 2020-07-18 04:43:3801:27:1503:47:52
181BLIŹNIEWSKI Marek 4213SNG WILD DUCKGŁOWNOMasters M - 40 2020-07-18 05:14:2201:40:2503:47:54
182KOŁODZIEJ Paweł 4214CZERNICAMasters M - 40 2020-07-18 05:44:4701:30:5303:48:20
183RENKIEL Tomasz 4099COMPAÑEROS ASFALT ATEAMGLIWICEMasters M - 40 2020-07-18 04:43:5801:33:2203:48:43
184LEBODA Katarzyna 4014WILD DOGS TEAMKATOWICESenior II K - 302020-07-18 05:24:2801:28:1003:48:53
185DOMARADZKA-KASZUBOWICZ Wiktoria 4015POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKSenior II K - 302020-07-18 04:57:4701:31:2003:49:10
186NOWICKI Piotr 4149HTJWARSZAWASenior II M - 30 2020-07-18 05:42:1601:27:0603:49:10
187JARASZEK Sanjaya 4335JASNASTRONAMOCY.INFONYSAWeteran II M - 602020-07-18 05:41:2801:34:2903:49:53
188RADZIWOŃ Krzysztof 4142GRUPA NIENACHALNIE HEROICZNAPOLKOWICEMasters M - 40 2020-07-18 05:04:2701:30:3703:49:59
189MIELCZAREK Grzegorz 4048OPOLEWeteran I M - 50 2020-07-18 05:08:5801:23:1303:50:03
190PODGÓRNY Mariusz 4166TEAM OZIMEKOZIMEKSenior I M - 20 2020-07-18 04:47:5801:24:1603:50:07
191GAIDA Karol 4178WROCŁAWSKIE ŚWIRYWROCŁAWSenior I M - 20 2020-07-18 05:19:1201:27:4503:50:50
192ŻABIEREK Tomek 4257GORZÓW WLKP.Masters M - 40 2020-07-18 04:49:3801:32:1003:50:53
193BOCIAGA Paweł 4017RODZINNA GRUPA ROWEROWA Z MIASTA ŁODZIŁÓDŹMasters M - 40 2020-07-18 05:00:4801:29:5603:50:56
FALISZEWSKI Sebastian 4003ŁÓDŹMasters M - 40 2020-07-18 05:00:3801:30:05 DNF03:51:00 DNF
195RACZKIEWICZ Jarosław 4234NATURAL BORN RUNNERSROKIETNICAMasters M - 40 2020-07-18 04:41:5801:32:3803:51:27
196BOGDAŁ Adam 4059OPOLESenior II M - 30 2020-07-18 04:45:3701:32:0103:51:46
197SZAFRAN Łukasz 4091ULTRINO AMATEURNIEZDÓWSenior II M - 30 2020-07-18 04:40:4701:30:4603:52:16
198PURA Paweł 4114BACZYNAMasters M - 40 2020-07-18 04:49:2701:30:5003:52:25
199GRYS Paweł 4021BIEGIEM PO MARZENIA TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 2020-07-18 05:42:2701:26:0103:52:40
200KOŁODZIEJ Jacek 4056COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEMasters M - 40 2020-07-18 04:43:4801:32:5803:53:05
201MORAWSKI Bartosz 4013STARE BABICE BIEGAJĄWARSZAWASenior II M - 30 2020-07-18 04:52:1801:31:2103:53:47
202KIERSKI Dariusz 4110PSZCZYNAWeteran I M - 50 2020-07-18 05:13:5801:32:4103:54:00
203PIOTROWSKI Michał 4058WROCŁAWSenior II M - 30 2020-07-18 05:30:3801:27:4103:54:04
204FRANKOWSKI Dariusz 4221SZAMANI W TRANSIEBYTOMWeteran I M - 50 2020-07-18 04:53:1801:29:2303:54:11
205KUPIEC Maciej 4046ŻEBERKA TEAMIWINYSenior II M - 30 2020-07-18 05:30:2801:27:4803:54:17
206PÓŁGRABIA Dawid 4033WROCŁAWMasters M - 40 2020-07-18 05:30:2001:28:0503:54:24
207OZIMINA Hubert 4065OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEMasters M - 40 2020-07-18 05:36:0701:28:4203:54:38
208RYCHTYK Dawid 4169WROCŁAWMasters M - 40 2020-07-18 05:30:0801:29:0503:54:53
209AZAREWICZ Grzegorz 4322GDAŃSKMasters M - 40 2020-07-18 04:46:2701:37:1703:55:17
210FIREK Rafał 4072LACHO TEAMKRAKÓWMasters M - 40 2020-07-18 04:38:2701:35:5003:55:21
211DOBRENKO Edyta 4171RYBNIKMasters K - 402020-07-18 05:06:2801:35:2503:55:26
212POLIWKA-KISIEL Malgorzata 4209TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKSenior II K - 302020-07-18 05:03:1901:30:4603:55:30
213JAMRÓZ Wojciech 4222KW GLIWICEGLIWICEMasters M - 40 2020-07-18 05:41:1101:26:0103:55:30
214SZUMIEC Andrzej 4009LACHO TEAMKRAKÓWWeteran I M - 50 2020-07-18 04:38:1701:36:0103:55:32
215PÖPKE Anna 4079REEBOK RUN CREW CZĘSTOCHOWAKŁOMNICESenior I K - 202020-07-18 05:14:1001:32:4803:55:51
216SZYMAŃSKA Agata 4064GDAŃSKSenior II K - 302020-07-18 05:40:2301:27:5903:56:17
217ROŻKO Krzysztof 41634ROŻKIBRWINÓWMasters M - 40 2020-07-18 05:18:4701:31:0703:56:25
218KRZYŻOSTANIAK Marcin 4325ZGRUBKA TEAM / MARCIN ŚWIERC TEAMPOZNANMasters M - 40 2020-07-18 05:29:5201:32:4103:56:37
219PRYJMA Tomasz 4197FUNEXSPORTSWARSZAWAWeteran I M - 50 2020-07-18 04:35:3901:31:5703:56:41
220KOWALEWSKI Grzegorz 4113KRZEPRÓWWeteran I M - 50 2020-07-18 04:50:4601:34:0603:57:13
221WIÓREK Maciej 4196TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKSenior II M - 30 2020-07-18 05:03:5501:35:1503:57:33
222ROGOWSKI Tomasz 4336UMLAUTKROSNO ODRZAŃSKIESenior II M - 30 2020-07-18 04:30:5701:33:2403:57:35
223SZCZUKA Joanna 4039WIRYSenior I K - 202020-07-18 05:28:3401:31:0303:58:03
224DUCH Emil 4329JB WARSAWWARSZAWASenior II M - 30 2020-07-18 04:43:1801:33:1203:58:06
225SYNOWIEC Grzegorz 41181975WROCŁAWMasters M - 40 2020-07-18 04:50:2701:30:2303:59:11
226FURMANIAK Mateusz 41821989MROWINOSenior II M - 30 2020-07-18 05:09:3701:32:4303:59:57
227KONIECZNY Andrzej 4324GOSTYŃWeteran I M - 50 2020-07-18 04:41:4801:32:5804:00:02
228KOŚKA Aleksandra 4160SPARTA RUNNERSPOZNAŃSenior II K - 302020-07-18 05:09:1701:33:0104:00:18
229BARTOSZEK Dawid 4162LUTUTÓWSenior I M - 20 2020-07-18 04:36:2801:35:1604:00:29
230LEŚNIAK-POPIEL Marta 4012POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKMasters K - 402020-07-18 04:57:3801:31:5804:00:36
231WRĘCZYCKI Łukasz 40165 PUŁK CHEMICZNYLUBLINIECSenior II M - 30 2020-07-18 04:31:2801:31:4304:01:04
232DOMAGAŁA Konrad 4107KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWAKLUCZBORKSenior II M - 30 2020-07-18 05:04:1901:32:1704:01:09
233CEBRAT Ewa 4025POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSOSNOWIECMasters K - 402020-07-18 04:57:2801:32:0604:01:22
234RULAK Jerzy 4273WARSZAWASenior II M - 30 2020-07-18 04:40:3801:42:5404:02:07
235KRUK Jacek 4119POWAŁKIMasters M - 40 2020-07-18 05:19:2701:31:3504:02:53
236MAKSELON Maciej 4202SZCZECINEKSenior II M - 30 2020-07-18 05:03:0901:40:4204:03:12
237PĘKAŁA Michał 4077POLARIS/BIEG OPOLSKIOPOLESenior II M - 30 2020-07-18 04:45:2701:40:0104:03:30
238URBAŃSKA Katarzyna 4088BIEG OPOLSKIOPOLESenior II K - 302020-07-18 04:45:1301:39:4204:03:43
239GRZYWIŃSKI Wojtek 4127TORUŃSenior II M - 30 2020-07-18 05:26:0701:30:2704:03:59
240ZUBERT Marcin 4307PRESSGLASS-BIEGAMY I WSPIERAMYRUDNIK WIELKIMasters M - 40 2020-07-18 05:33:2801:26:4204:04:07
241PIĄTEK Tomasz 4297WILD BUCHAYSPISARZOWICEMasters M - 40 2020-07-18 04:55:0701:33:4204:04:55
242TRZEBSKI Adam 4161LUTUTÓWSenior II M - 30 2020-07-18 04:36:1801:35:0704:04:58
243GOZDAN Dariusz 4237WARSZAWAMasters M - 40 2020-07-18 04:46:4701:36:1204:05:17
244SZCZEPANIAK Jadwiga 4120KS STASZEWSCYALEKSANDRÓW ŁÓDZKIWeteran K - 502020-07-18 04:31:5801:37:1404:05:43
245JASTRZAB-STANDERSKA Joanna 4310CZESTOCHOWAMasters K - 402020-07-18 04:39:4801:34:0704:06:15
JESIOŁOWSKI Robert 4022WARSZAWAWeteran I M - 50 2020-07-18 04:58:0701:35:04 DNF04:06:46 DNF
BUJLIS Eugeniusz 4151DZIARALNIA WROCŁAWWROCŁAWMasters M - 40 2020-07-18 04:38:5701:26:56 DNF04:07:17 DNF
248ZYZAŃSKI Andrzej 4194ZIZUWROCŁAWMasters M - 40 2020-07-18 05:24:5701:28:2504:07:23
249SZMYT Piotr 4193WLKP MOUNTAINS ULTRAPOZNAŃMasters M - 40 2020-07-18 05:24:4901:28:3404:07:45
250HALINIAK Marek 4053NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLMasters M - 40 2020-07-18 05:28:1701:39:1904:07:50
KINDRA Marek 4011FC KACZOR LUBINLUBINMasters M - 40 2020-07-18 04:45:4701:33:48 DNF04:08:58 DNF
252HANSZ Donat 4066NETBOX BIEGAPIASKISenior I M - 20 2020-07-18 04:48:4801:34:1404:09:22
253GARBACZ Damian 4070SOŚNICOWICESenior II M - 30 2020-07-18 05:22:3701:31:2504:10:29
254PLEWKA Sylwia 4129WARSZAWASenior II K - 302020-07-18 04:42:2801:37:0004:13:02
255NOWAK Bartosz 4204POMIOTY SZATANAPOZNAŃSenior II M - 30 2020-07-18 04:57:5801:35:3504:13:40
256DARSKI Rafał 4144RECAMIEREWARSZAWAWeteran I M - 50 2020-07-18 05:18:2301:34:5804:13:53
ZDZIARSKI Tomasz 4249WROCŁAWMasters M - 40 2020-07-18 05:52:0601:35:59 DNF04:14:08 DNF
258WOZNIAK Damian 4121CHOMIKI Z KOPYTEMLESZNOMasters M - 40 2020-07-18 05:16:0901:34:4904:14:11
259MISIAK Patryk 4124LESZNOMasters M - 40 2020-07-18 05:15:5701:35:0804:14:29
260KUCZYŃSKI Grzegorz 4200BIAŁYSTOK BIEGA TEAMBIAŁYSTOKMasters M - 40 2020-07-18 05:51:3501:37:0104:14:38
261JAMROZ Mariola 4176KIELCEWeteran K - 502020-07-18 04:37:3701:39:5604:15:22
262LENARCZYK Michał 4155BIESZCZADZKI WAGABUNDAWARSZAWASenior II M - 30 2020-07-18 04:32:5701:39:2504:15:48
263LENARCZYK Marcin 4154BIESZCZADZKI WAGABUNDAPOZNAŃSenior II M - 30 2020-07-18 04:32:4801:39:3504:15:57
264GÓRCZYŃSKI Rafał 4105NOWY TOMYŚLMasters M - 40 2020-07-18 05:27:0701:40:3004:16:26
265ZGOŁA Przemysław 4092TARNOWO PODGÓRNE BIEGATARNOWO PODGÓRNEMasters M - 40 2020-07-18 04:36:0801:38:1304:17:14
266SZCZERBAL Agnieszka 4090TKKF MPK POZNAŃPOZNAŃMasters K - 402020-07-18 04:35:5801:38:3104:17:22
267CZEKA Rudolf 4168MYSŁOWICEWeteran II M - 602020-07-18 05:12:3801:37:5504:18:15
268JOVANOVIĆ-DOBRZYŃSKA Marta 4224BIAŁE BŁOTASenior I K - 202020-07-18 05:03:0001:43:4104:18:29
269SZEWCZYK Marek 4054CYBINA TEAMPOZNAŃWeteran II M - 602020-07-18 05:11:2701:39:2404:18:45
270SULIGA Paweł 4010IBBENBÜRENMasters M - 40 2020-07-18 04:30:4801:38:3904:18:47
271SÓJKA Szymon 4299TORUŃSenior II M - 30 2020-07-18 05:08:1701:38:4804:19:10
272SÓJKA Agnieszka 4300TORUŃSenior II K - 302020-07-18 05:08:0701:38:5904:19:28
273MASŁO Andrzej 4006BYSTRZYCAMasters M - 40 2020-07-18 05:12:2701:41:5504:19:44
274GLINA-KRAWCZYK Małgorzata 4143ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINKAMIENIEC ZĄBKOWICKIMasters K - 402020-07-18 05:02:0701:37:3104:19:45
ŁUKASZCZYK Andrzej 4180LUBINWeteran I M - 50 2020-07-18 04:46:0701:32:58 DNF04:20:16 DNF
Przekroczony limit czasu: 14:30:00
276MUCHAJER Dawid 4152CSWLĄDPOZNAŃMasters M - 40 2020-07-18 05:38:2801:33:1204:20:37
277PRUCHNIEWSKA Agnieszka 4063ROKIETNICA BIEGAROKIETNICAMasters K - 402020-07-18 05:38:2001:33:1904:20:45
278SOBKOWIAK Ewa 4242100MCPPOZNAŃWeteran K - 502020-07-18 05:11:0101:47:3304:21:54
279KĘPSKI Grzegorz 4035WROCŁAWSenior II M - 30 2020-07-18 04:55:1901:42:4304:24:54
280KUŚ Jakub 4179KRAKÓWSenior I M - 20 2020-07-18 06:14:4601:27:3204:25:18
281STRZAŁKOWSKA Urszula 4147BBL OPOLEOPOLESenior II K - 302020-07-18 05:08:2701:40:2004:26:20
282KLIMCZAK Marcin 4044PORAJSenior II M - 30 2020-07-18 04:48:1801:35:1904:27:59
283KLAWIKOWSKI Maciej 4184SOPOTMasters M - 40 2020-07-18 05:06:0701:52:4704:28:30
284KONARSKA Aleksandra 4229WIERZBICKI RUNNING PROJECTGORZÓW WLKP.Senior II K - 302020-07-18 04:39:3801:45:4704:29:54
285SIUDZIŃSKA Anna 4259DRUŻYNA LISKABYDGOSZCZMasters K - 402020-07-18 04:51:4701:41:4204:30:22
286OLECHNOWICZ Magda 4228BBL GORZÓW WLKP.GORZÓW WLKPMasters K - 402020-07-18 04:39:1801:46:0704:30:32
287CHRZUSZCZ Anna 4270GORZÓW WLKPSenior II K - 302020-07-18 04:39:0901:46:1604:30:38
288KORNAŚ Marcin 4001ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINZĄBKOWICE ŚLĄSKIEMasters M - 40 2020-07-18 05:02:1801:37:2104:32:14
289NATKANIEC Grażyna 4087LZS LIPABOLKÓWWeteran K - 502020-07-18 04:56:4701:40:4804:34:28
290JAKIMKO Monika 4175LZS LIPALIPAMasters K - 402020-07-18 04:56:3701:44:1904:35:25
291JUROWSKA Agata 4240ACTIV RUN ŁASKŁASKSenior II K - 302020-07-18 05:10:3701:38:2104:37:08
292KISIELEWSKA Katarzyna 4238ACTIV RUN ŁASKŁASKMasters K - 402020-07-18 05:10:2801:38:3004:37:18
KORZHUN Aliaksandr 4212KAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWAKAMIENNA GÓRASenior II M - 30 2020-07-18 04:31:0701:43:20 DNF04:37:54 DNF
294MARCINIAK Anna 4038CHOCIANÓWMasters K - 402020-07-18 05:11:3801:41:3104:38:37
295SZYGENDA Waldemar 4239KONINWeteran I M - 50 2020-07-18 04:53:3801:48:3904:39:39
SAMBORSKI Piotr 4198WKURW_TEAMTORUŃSenior II M - 30 2020-07-18 05:05:5701:42:33 DNF04:40:14 DNF
MULARCZYK Marta 4047WKURW_TEAMPOZNAŃSenior II K - 302020-07-18 05:05:4701:42:42 DNF04:40:23 DNF
298MACKIEWICZ Magdalena 4004DŁUGOBIEGANIESZCZECINMasters K - 402020-07-18 05:21:4701:43:4804:40:38
JANKOWSKI Tom 4062QCE SPARTYSZCZECINMasters M - 40 2020-07-18 05:59:1901:40:28 DNF04:40:51 DNF
300KUNKEL Anna 4165PGB SPORTOWA PACZKAGDAŃSKMasters K - 402020-07-18 04:42:3801:48:3904:41:06
301SZYMANKIEWICZ Edyta 4068CROSS STRACEŃCÓW TEAMGŁOGÓWMasters K - 402020-07-18 05:16:2901:49:0704:45:57
302NADOBNIK Beata 4123TARNOWO PODGÓRNE BIEGA / SPORTOWY KAŹMIERZKAŹMIERZMasters K - 402020-07-18 05:05:1901:44:5604:47:27
303MACKIEWICZ Dorota 422012TRI.PLWARSZAWAMasters K - 402020-07-18 04:48:3701:49:1004:53:25
304MIĘTEK Agnieszka 4050ŻAGAŃMasters K - 402020-07-18 04:30:3801:59:1305:03:31
305MIĘTEK Dariusz 4049ŻAGAŃMasters M - 40 2020-07-18 04:30:2801:59:2205:03:43
ZAJĄC Aga 418677CATSJÓZEFOSŁAWMasters K - 402020-07-18 04:50:5701:59:17 DNF05:30:35 DNF
307RURKA Grzegorz Rurka 4060SAMBIEGAMWARSAWWeteran I M - 50 2020-07-18 05:36:2601:45:19
ASŁANOWICZ Marcin 4093WARSZAWAMasters M - 40 2020-07-18 04:47:48 DNF DNF
STANKIEWICZ Tomasz 4181LUBINSenior II M - 30 2020-07-18 04:45:5701:34:18 DNF DNF
KRUPIŃSKA Wiola 4241TRUCHT TARCHOMIN TEAMWARSZAWASenior I K - 202020-07-18 04:40:2801:51:28 DNF DNF
PRZYBYLAK Michał 4208WLKP MOUNTAINS ULTRAPOZNAŃMasters M - 40 2020-07-18 05:22:19 DNF DNF
Znaleziono 311 wynik(ów)