Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2020-07-16
Miejsce : Lądek-Zdrój
Dystans : 68 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 344
Wystartowało : 311
Nie ukończyło : 18
Ukończyło : 293
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuA1
10km
D1
24km
B1
34km
B2
46km
A15
57km
Czas
netto
68km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1ZIĘBA Tomek 4264JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAMasters M - 40 1M 112020-07-18 04:34:1001:16:3803:07:2304:17:5305:45:3407:04:4008:16:28.65 7:188,2
2GALA Grzegorz 4244STC RUNNERSSOCHACZEWMasters M - 40 2M 132020-07-18 05:42:5001:10:2202:54:0904:05:5005:45:5307:03:2408:21:49.15+00:05:207:228,1
3KRZESZOWSKI Marcin 4341STRZEGOMMasters M - 40 3M 152020-07-18 05:26:1801:10:0503:02:3804:21:3905:58:0607:15:2808:29:39.30+00:13:107:298,0
4WARWAS Radosław 4199BISKUPICEMasters M - 40 4M 162020-07-18 05:18:3801:14:4303:03:4504:17:2905:50:3507:12:4608:29:50.20+00:13:217:298,0
5PASTERNOK Marian 4280ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIEZABRZEMasters M - 40 5M 272020-07-18 04:32:3701:13:5703:02:5204:22:0806:01:4107:28:5608:51:28.70+00:35:007:487,7
6KOCEMBA Askaniusz 4254LUBAWKAMasters M - 40 6M 322020-07-18 05:44:5801:13:1003:08:5304:34:4906:15:2807:39:2908:58:34.75+00:42:067:557,6
7BONIKOWSKI Tomasz 4207GRODZISK MAZOWIECKIMasters M - 40 7M 342020-07-18 04:50:3701:22:0603:19:1404:38:1706:15:4407:39:1509:00:50.20+00:44:217:577,5
8PIOTROWSKI Paweł 4282PROTONGOSTYŃMasters M - 40 8M 352020-07-18 04:34:3101:17:2503:18:2804:38:4206:16:0107:44:0409:04:30.85+00:48:028:007,5
9ŚLEZIAK Jarosław 4332MATNER RUNNING TEAMZŁOTY STOKMasters M - 40 9M 372020-07-18 04:58:1701:15:2402:59:4104:18:5506:06:4907:41:4409:07:46.70+00:51:188:037,4
10POMAGRUK Piotr 4216DZIKI ZE ŚLICHOWICPODZAMCZEMasters M - 40 10M 382020-07-18 04:58:4701:17:0303:13:4204:33:5006:18:1307:47:0809:10:24.50+00:53:558:057,4
11WYSMOLINSKI Rafał 4243BIERNATKIMasters M - 40 11M 432020-07-18 05:14:3801:17:3003:14:3004:49:0506:32:4907:56:0809:14:36.65+00:58:088:097,4
12SCHRODER Patryk 4315ULTRAFUNZIELONA GÓRAMasters M - 40 12M 442020-07-18 05:12:1801:16:5503:13:2304:33:3206:22:3007:54:4109:20:23.95+01:03:558:147,3
13PROSZAK Sebastian 4235TEAM KURORT LĄDEK-ZDRÓJKŁODZKOMasters M - 40 13M 462020-07-18 04:38:3701:16:3703:10:4604:35:2206:26:5007:58:2709:27:22.85+01:10:548:207,2
14CHOLEWA Tomasz 4285CHRZANÓWMasters M - 40 14M 492020-07-18 04:52:5701:22:5503:25:2104:46:5706:29:0508:00:1109:31:28.30+01:14:598:247,1
15WOSZEK Tomasz 4084BBL OPOLEOPOLEMasters M - 40 15M 502020-07-18 05:15:4701:16:2203:16:1304:38:4806:25:2108:00:1909:32:15.80+01:15:478:247,1
16WALCZYŃSKI Robert 4112GDYNIAMasters M - 40 16M 512020-07-18 05:06:1801:15:4803:18:4504:47:1806:36:1508:09:5109:33:11.00+01:16:428:257,1
17ŁUCZYŃSKI Maciej 4227KŁODAWAMasters M - 40 17M 522020-07-18 05:07:4801:15:0303:04:4604:25:1206:18:3208:01:0809:34:54.45+01:18:258:277,1
18WYSOCZAŃSKI Adrian 4317PIETRZYKOWICEMasters M - 40 18M 532020-07-18 05:24:0801:21:0303:21:4204:50:2806:33:0108:09:5809:35:09.80+01:18:418:277,1
19KĄSIEL Paweł 4205MATNER RUNNING TEAMWROCŁAWMasters M - 40 19M 562020-07-18 04:33:2501:16:2703:12:3304:29:5806:21:2808:02:5409:38:47.25+01:22:188:307,0
20DORNIAK Jarosław 4037PZU SPORT TEAMWROCŁAWMasters M - 40 20M 572020-07-18 04:47:2701:22:1203:12:0204:45:4406:38:3308:13:4809:39:24.85+01:22:568:317,0
21GRACZ Krzysztof 41741978NADOLICE WIELKIEMasters M - 40 21M 592020-07-18 04:52:3701:23:3903:26:3504:57:4806:42:4508:13:2509:40:23.20+01:23:548:327,0
22HAJDUK Bartłomiej 4095SBG PODBIEGWIELICZKAMasters M - 40 22M 612020-07-18 04:41:3801:23:4503:26:4604:54:1706:48:2808:19:2309:42:35.00+01:26:068:347,0
23ŁUKOWIAK Karol 4075KILIŃSKIEGO TEAMBOJANOWOMasters M - 40 23M 632020-07-18 04:49:5701:20:1103:11:2504:41:2206:38:4108:15:2709:44:07.35+01:27:388:357,0
24KARPOWICZ Rafal 4085WROCLAWMasters M - 40 24M 652020-07-18 05:26:3801:15:5203:15:3304:47:3506:44:0808:19:2409:46:43.20+01:30:148:377,0
25LEŚNIAK Marcin 4219SALT RUNNERS BOCHNIABOCHNIAMasters M - 40 25M 662020-07-18 04:55:5701:17:2803:15:4704:41:5206:32:3008:10:4709:47:24.70+01:30:568:386,9
26LASKOWSKI Radosław 4106KS PIDRINA GDYNIAGDYNIAMasters M - 40 26M 672020-07-18 05:24:0001:19:5003:17:5904:46:4706:41:0208:14:1809:47:27.25+01:30:588:386,9
27OBRZUD Krzysztof 4080BOŻEPOLE WIELKIEMasters M - 40 27M 702020-07-18 04:58:3701:19:4203:20:4804:50:4406:36:4008:14:1009:48:41.50+01:32:128:396,9
28KOTLAREK Dawid 4067VEGE RUNNERSZIELONA GÓRAMasters M - 40 28M 762020-07-18 05:00:0801:18:4003:18:5304:49:4206:43:0708:16:5609:53:40.15+01:37:118:436,9
29TABIŚ-HUBKA Rafał 4265ZABRZAŃSKIE PARKOWE BIEGANIEZABRZEMasters M - 40 29M 772020-07-18 04:46:5701:17:4603:20:5804:47:0606:45:5608:24:2509:54:19.85+01:37:518:446,9
30PIETRZAK Paweł 4308DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPRUSZKÓWMasters M - 40 30M 782020-07-18 05:17:0201:26:3103:27:2604:55:5506:43:3708:24:5709:55:33.00+01:39:048:456,9
31SKRZYNIARZ Marek 4177C.K.MARUDERZYKIELCEMasters M - 40 31M 802020-07-18 04:37:4701:20:2103:28:4304:55:2106:56:1208:32:5909:57:40.70+01:41:128:476,8
32TOMASZEWSKI Michał 4164OPOLEMasters M - 40 32M 842020-07-18 04:52:0801:20:2703:18:4904:41:5406:43:2408:23:0810:02:20.55+01:45:518:516,8
33PAWLAK Maciej 4261KONINMasters M - 40 33M 862020-07-18 05:21:5701:25:5503:24:5104:56:1306:52:4408:33:0410:03:37.65+01:47:098:526,8
34PURA Robert 4192GORZÓW WIELKOPOLSKIMasters M - 40 34M 882020-07-18 04:49:4801:20:1003:23:3004:53:0506:51:3308:40:2310:10:34.15+01:54:058:586,7
35ZGRAJ Leszek 4316MIKOLOWMasters M - 40 35M 892020-07-18 05:34:3901:20:4903:26:1705:02:2407:02:0908:41:3810:12:49.20+01:56:209:006,7
36SZYMCZYK Michał 4318DRUŻYNA CHROBREGOSZPROTAWAMasters M - 40 36M 902020-07-18 04:38:0701:27:2703:35:4105:10:4307:06:3408:47:5510:16:25.70+01:59:579:036,6
37KŁODZIŃSKI Karol 4231TAZDEVIL TEAMTORUŃMasters M - 40 37M 922020-07-18 05:09:5701:25:2803:39:0305:14:5107:10:1108:51:1210:23:27.75+02:06:599:106,5
38KOŁKOWSKI Przemysław 4338KIERUNEK HORYZONTWROCŁAWMasters M - 40 38M 942020-07-18 05:16:4001:29:4903:44:0005:19:0407:18:3908:58:3410:26:33.95+02:10:059:126,5
39STAROŃ Tomasz 4291WROCŁAWMasters M - 40 39M 952020-07-18 04:31:1701:20:3403:32:5005:00:4107:01:2508:48:2210:26:52.60+02:10:239:136,5
40MARCINKOWSKI Przemysław 4283PROTON/LESZ NO LIMITS RUNNERSGOSTYŃMasters M - 40 40M 982020-07-18 04:34:2001:30:3403:46:5305:25:2907:26:3609:02:1710:30:08.35+02:13:399:166,5
41KONOPKA Bartosz 4262BIEGAMBOLUBIĘKRAKÓWMasters M - 40 41M 992020-07-18 04:56:0801:26:1003:31:0005:01:3207:07:3908:50:3210:31:04.60+02:14:359:166,5
42BOK Rafał 4286ZABRZEMasters M - 40 42M 1002020-07-18 04:59:3701:24:5003:29:4505:17:3107:19:2109:02:3110:32:33.30+02:16:049:186,4
43KONIECZNY Marcin 4292GOSTYNMasters M - 40 43M 1012020-07-18 04:32:2801:19:1703:26:1804:56:3307:03:2708:51:5110:34:51.50+02:18:229:206,4
44FUKS Szymon 4141MCBIEGACZEWARSZAWAMasters M - 40 44M 1022020-07-18 05:20:0801:21:3503:24:1404:57:0306:59:3708:53:2910:35:26.70+02:18:589:206,4
45BADOWSKI Rafał 4073WSZYSTKO JEST W GŁOWIE!KRAKÓWMasters M - 40 45M 1032020-07-18 05:11:4701:14:4603:18:0804:46:2906:44:4108:41:4010:35:35.25+02:19:069:206,4
46ROSOŁOWSKI Grzegorz 4096DRUŻYNA SZPIKU SITECHNOWE MIASTECZKOMasters M - 40 46M 1042020-07-18 05:15:2701:28:0503:38:2905:17:2707:17:1609:00:3210:35:49.80+02:19:219:216,4
47KUNECKI Norbert 4226KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICERATOWICEMasters M - 40 47M 1072020-07-18 04:42:4701:29:1303:43:2805:18:1607:20:5009:10:2410:44:17.10+02:27:489:286,3
48JURA Mariusz 4272ZŁOWIESZCZE ZGRZYTNIĘCIE ZWIERACZAŁÓDŹMasters M - 40 48M 1082020-07-18 04:43:2801:24:3403:37:4705:18:1707:19:3809:06:2110:45:59.40+02:29:309:296,3
49ZAMBRZYCKI Maciej 4289SAP LABS POLAND TEAMGLIWICEMasters M - 40 49M 1092020-07-18 04:59:4801:24:3903:29:2805:17:2007:30:0309:13:1410:48:38.20+02:32:099:326,3
50KUBICA Bartosz 4258WISŁA WIELKAMasters M - 40 50M 1102020-07-18 05:52:2801:27:2303:37:5505:14:2207:23:0109:11:2410:48:44.75+02:32:169:326,3
51JUCHA Jacek 4246CARBO ASECURA/ CA AKTYWNIGOCZAŁKOWICE ZDRÓJMasters M - 40 51M 1112020-07-18 05:52:1801:27:3203:38:0405:14:3007:23:1009:10:1710:48:54.40+02:32:259:326,3
52GAWRON Bartłomiej 4279POLSKA NOWA WIEŚMasters M - 40 52M 1122020-07-18 05:44:2401:20:3303:29:4605:07:4307:19:2909:09:4410:49:28.95+02:33:009:336,3
53KOŁODZIEJ Paweł 4214CZERNICAMasters M - 40 53M 1182020-07-18 05:44:4701:30:5303:48:2005:32:4007:35:2409:12:5910:53:40.65+02:37:129:366,2
54STRONIKOWSKI Kamil 4134SZCZECINMasters M - 40 54M 1222020-07-18 04:35:0001:30:3803:44:2105:13:3707:22:4009:12:4411:00:10.15+02:43:419:426,2
55KULA Sebastian 4230SYCOWSKA POGOŃSYCÓWMasters M - 40 55M 1242020-07-18 04:44:4801:22:5003:36:0905:14:2607:23:5009:18:2611:02:39.60+02:46:109:446,2
56KOWALSKI Rafał 4217RADIO RODZINA WROCŁAWWROCŁAWMasters M - 40 56M 1262020-07-18 04:54:3901:25:5803:41:4205:23:3807:31:0109:24:4811:04:06.85+02:47:389:456,1
57SIENNICKI Leszek 4251SUCHY LASMasters M - 40 57M 1292020-07-18 05:14:4801:25:4203:39:2105:21:1107:33:1109:22:3911:09:39.95+02:53:119:506,1
58HOLDCRAFT Nicholas 4185WYSOKAMasters M - 40 58M 1302020-07-18 05:27:2001:29:3703:26:0105:04:2307:19:1209:09:0111:11:06.35+02:54:379:526,1
59RADZIWOŃ Krzysztof 4142GRUPA NIENACHALNIE HEROICZNAPOLKOWICEMasters M - 40 59M 1362020-07-18 05:04:2701:30:3703:49:5905:32:1907:44:5309:34:1511:16:05.70+02:59:379:566,0
60RENKIEL Tomasz 4099COMPAÑEROS ASFALT ATEAMGLIWICEMasters M - 40 60M 1372020-07-18 04:43:5801:33:2203:48:4305:28:1607:44:3309:37:2611:16:53.30+03:00:249:576,0
61KRZYŻOSTANIAK Marcin 4325ZGRUBKA TEAM / MARCIN ŚWIERC TEAMPOZNANMasters M - 40 61M 1382020-07-18 05:29:5201:32:4103:56:3705:41:2107:55:5309:44:0911:18:59.45+03:02:309:596,0
62PARZONKA Paweł 4139KS LENIWIECKĘPNOMasters M - 40 62M 1392020-07-18 04:49:0701:25:5603:35:5205:15:1207:26:2109:23:2911:19:40.05+03:03:119:596,0
63KRUK Jacek 4119POWAŁKIMasters M - 40 63M 1502020-07-18 05:19:2701:31:3504:02:5305:41:1707:52:2009:52:0311:36:58.65+03:20:3010:145,9
64ŻABIEREK Tomek 4257GORZÓW WLKP.Masters M - 40 64M 1512020-07-18 04:49:3801:32:1003:50:5305:33:1407:58:4910:00:2511:37:17.45+03:20:4810:155,9
65BLIŹNIEWSKI Marek 4213SNG WILD DUCKGŁOWNOMasters M - 40 65M 1532020-07-18 05:14:2201:40:2503:47:5405:50:4408:00:5509:57:0911:37:34.15+03:21:0510:155,8
66DELONG Sebastian 4069RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKMasters M - 40 66M 1562020-07-18 04:59:0901:26:1103:47:2705:50:2008:09:0810:06:0911:42:22.15+03:25:5310:195,8
67GIERSZEWSKI Marek 4086STAROGARD GDAŃSKIMasters M - 40 67M 1592020-07-18 05:00:1801:21:4603:25:0205:10:4607:18:3109:17:1711:42:51.55+03:26:2210:205,8
68PÓŁGRABIA Dawid 4033WROCŁAWMasters M - 40 68M 1622020-07-18 05:30:2001:28:0503:54:2405:53:0208:09:0210:03:1211:44:30.45+03:28:0110:215,8
69AZAREWICZ Grzegorz 4322GDAŃSKMasters M - 40 69M 1632020-07-18 04:46:2701:37:1703:55:1706:07:4108:13:3310:02:3211:45:32.85+03:29:0410:225,8
70RACZKIEWICZ Jarosław 4234NATURAL BORN RUNNERSROKIETNICAMasters M - 40 70M 1642020-07-18 04:41:5801:32:3803:51:2705:37:0907:56:3309:52:1711:47:22.40+03:30:5310:245,8
71PURA Paweł 4114BACZYNAMasters M - 40 71M 1652020-07-18 04:49:2701:30:5003:52:2505:33:0807:59:5109:59:2711:48:55.05+03:32:2610:255,8
72RYCHTYK Dawid 4169WROCŁAWMasters M - 40 72M 1662020-07-18 05:30:0801:29:0503:54:5306:05:2308:22:1810:11:1511:51:00.45+03:34:3110:275,7
73ZUBERT Marcin 4307PRESSGLASS-BIEGAMY I WSPIERAMYRUDNIK WIELKIMasters M - 40 73M 1682020-07-18 05:33:2801:26:4204:04:0705:48:4408:10:1910:12:5011:57:07.55+03:40:3810:325,7
74ROŻKO Krzysztof 41634ROŻKIBRWINÓWMasters M - 40 74M 1712020-07-18 05:18:4701:31:0703:56:2505:48:2008:07:1610:14:2912:00:53.90+03:44:2510:365,7
75SYNOWIEC Grzegorz 41181975WROCŁAWMasters M - 40 75M 1722020-07-18 04:50:2701:30:2303:59:1105:52:5408:14:3810:12:5912:03:26.95+03:46:5810:385,6
76JAMRÓZ Wojciech 4222KW GLIWICEGLIWICEMasters M - 40 76M 1752020-07-18 05:41:1101:26:0103:55:3005:44:4008:17:2910:23:2812:06:48.75+03:50:2010:415,6
77ZYZAŃSKI Andrzej 4194ZIZUWROCŁAWMasters M - 40 77M 1762020-07-18 05:24:5701:28:2504:07:2306:02:4908:25:0410:25:0812:07:31.85+03:51:0310:415,6
78SZMYT Piotr 4193WLKP MOUNTAINS ULTRAPOZNAŃMasters M - 40 78M 1772020-07-18 05:24:4901:28:3404:07:4506:02:5808:25:1510:25:1512:07:37.45+03:51:0810:425,6
79MARKOWSKI Marek 4268KS LENIWIECKĘPNOMasters M - 40 79M 1782020-07-18 04:51:1601:27:4603:43:2605:35:2108:10:2010:21:3312:10:33.80+03:54:0510:445,6
80GĄSZCZAK Mariusz 4138KS LENIWIECKĘPNOMasters M - 40 80M 1792020-07-18 04:48:5701:28:5903:44:1205:37:2708:12:3910:17:0312:10:41.05+03:54:1210:445,6
81KUCZYŃSKI Grzegorz 4200BIAŁYSTOK BIEGA TEAMBIAŁYSTOKMasters M - 40 81M 1802020-07-18 05:51:3501:37:0104:14:3806:13:0008:17:4010:25:3512:12:33.30+03:56:0410:465,6
82OZIMINA Hubert 4065OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEMasters M - 40 82M 1812020-07-18 05:36:0701:28:4203:54:3805:50:4608:17:3410:21:1312:13:31.95+03:57:0310:475,6
83FIREK Rafał 4072LACHO TEAMKRAKÓWMasters M - 40 83M 1842020-07-18 04:38:2701:35:5003:55:2105:26:4407:35:4009:41:1812:15:15.70+03:58:4710:485,5
84WOZNIAK Damian 4121CHOMIKI Z KOPYTEMLESZNOMasters M - 40 84M 1862020-07-18 05:16:0901:34:4904:14:1106:10:4308:36:4510:37:2212:20:06.95+04:03:3810:535,5
85MISIAK Patryk 4124LESZNOMasters M - 40 85M 1892020-07-18 05:15:5701:35:0804:14:2906:11:0208:36:5910:37:3712:23:41.55+04:07:1210:565,5
86KOŁODZIEJ Jacek 4056COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEMasters M - 40 86M 1932020-07-18 04:43:4801:32:5803:53:0505:48:0308:20:5910:28:0712:32:08.50+04:15:3911:035,4
87BOCIAGA Paweł 4017RODZINNA GRUPA ROWEROWA Z MIASTA ŁODZIŁÓDŹMasters M - 40 87M 1942020-07-18 05:00:4801:29:5603:50:5606:01:4208:57:5610:54:0712:38:57.60+04:22:2811:095,4
88GOZDAN Dariusz 4237WARSZAWAMasters M - 40 88M 1972020-07-18 04:46:4701:36:1204:05:1706:20:0308:56:5410:56:5012:41:45.30+04:25:1611:125,4
89ZGOŁA Przemysław 4092TARNOWO PODGÓRNE BIEGATARNOWO PODGÓRNEMasters M - 40 89M 1982020-07-18 04:36:0801:38:1304:17:1406:08:5908:38:1810:41:5812:44:33.75+04:28:0511:145,3
90MASŁO Andrzej 4006BYSTRZYCAMasters M - 40 90M 2002020-07-18 05:12:2701:41:5504:19:4406:13:3708:43:2210:44:5512:46:10.75+04:29:4211:165,3
91GÓRCZYŃSKI Rafał 4105NOWY TOMYŚLMasters M - 40 91M 2032020-07-18 05:27:0701:40:3004:16:2606:22:3708:53:1011:04:4812:52:13.10+04:35:4411:215,3
92PIĄTEK Tomasz 4297WILD BUCHAYSPISARZOWICEMasters M - 40 92M 2042020-07-18 04:55:0701:33:4204:04:5506:04:0008:41:1611:03:4712:56:28.50+04:39:5911:255,3
93KORNAŚ Marcin 4001ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINZĄBKOWICE ŚLĄSKIEMasters M - 40 93M 2052020-07-18 05:02:1801:37:2104:32:1406:29:0809:13:4411:06:0212:57:01.55+04:40:3211:255,3
94SULIGA Paweł 4010IBBENBÜRENMasters M - 40 94M 2082020-07-18 04:30:4801:38:3904:18:4706:18:0809:06:0711:15:0012:59:53.85+04:43:2511:285,2
95HALINIAK Marek 4053NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLMasters M - 40 95M 2122020-07-18 05:28:1701:39:1904:07:5006:15:1808:45:0811:03:3313:03:52.55+04:47:2311:315,2
96KLAWIKOWSKI Maciej 4184SOPOTMasters M - 40 96M 2192020-07-18 05:06:0701:52:4704:28:3006:40:0509:25:5611:44:2813:40:43.15+05:24:1412:045,0
97MIĘTEK Dariusz 4049ŻAGAŃMasters M - 40 97M 2212020-07-18 04:30:2801:59:2205:03:4307:11:2409:56:3012:11:0114:01:12.05+05:44:4312:224,9
Przekroczony limit czasu: 14:30:00
98MUCHAJER Dawid 4152CSWLĄDPOZNAŃMasters M - 40 98M 2222020-07-18 05:38:2801:33:1204:20:3706:25:5209:18:2912:01:4114:39:24.85+06:22:5612:554,6
Niesklasyfikowani
BUJLIS Eugeniusz 4151DZIARALNIA WROCŁAWWROCŁAWMasters M - 40 2020-07-18 04:38:5701:26:56 DNF04:07:17 DNF06:24:03 DNF DNF DNF DNF--
FALISZEWSKI Sebastian 4003ŁÓDŹMasters M - 40 2020-07-18 05:00:3801:30:05 DNF03:51:00 DNF06:01:52 DNF08:58:05 DNF11:10:15 DNF DNF--
ZDZIARSKI Tomasz 4249WROCŁAWMasters M - 40 2020-07-18 05:52:0601:35:59 DNF04:14:08 DNF06:07:42 DNF DNF DNF DNF--
KINDRA Marek 4011FC KACZOR LUBINLUBINMasters M - 40 2020-07-18 04:45:4701:33:48 DNF04:08:58 DNF06:46:09 DNF DNF DNF DNF--
JANKOWSKI Tom 4062QCE SPARTYSZCZECINMasters M - 40 2020-07-18 05:59:1901:40:28 DNF04:40:51 DNF06:52:51 DNF DNF DNF DNF--
PRZYBYLAK Michał 4208WLKP MOUNTAINS ULTRAPOZNAŃMasters M - 40 2020-07-18 05:22:19 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ASŁANOWICZ Marcin 4093WARSZAWAMasters M - 40 2020-07-18 04:47:48 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 105 wynik(ów)