BIEG WEGAŃSKI 10 KM
13. Bieg Wegański
Organizator : Fundacja Run Vegan
Data : 2022-06-04
Miejsce : Warszawa
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 232
Wystartowało : 213
Nie ukończyło : 57
Ukończyło : 156
Na trasie : 57
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety Open | Mężczyźni Open | K1-29 | M1-29 | K30-49 | M30-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu5kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1WASIEWICZ Krzysztof 248Kondycja PiasecznoPIASECZNOM30-491M 100:00:0200:17:0500:34:08.6000:34:11.10 3:2417,6
2MIKULSKI Tomasz 128UKS FILIPIDES TERESINKAMPINOSM1-291M 200:00:0200:17:1400:34:43.1500:34:45.75+00:00:343:2817,3
3WRONOWSKI Rafał 224WRONOWSKI TEAMBANIE MAZURSKIEM30-492M 300:00:0200:18:2700:37:48.6500:37:51.55+00:03:403:4615,9
4PRIMIK Marek 157VEGE RUNNERSWARSZAWAM30-493M 400:00:0200:18:4000:38:28.0000:38:30.60+00:04:193:5015,6
5BŁASZCZYK Artur 16BIEGAJĄCE ZĄBKIZĄBKIM30-494M 500:00:0200:19:1300:38:59.0000:39:01.85+00:04:503:5315,4
6SAŁACIŃSKI Daniel 177DJ SIKUWARSZAWAM30-495M 600:00:0300:19:4900:40:38.2000:40:41.60+00:06:304:0314,8
7KRASZPULSKA Maggie 95ŻÓRAWSKI TEAMWARSZAWAK30-491K 100:00:0200:19:5800:40:45.1000:40:47.95+00:06:364:0414,7
8CHRABAŁOWSKI Jarosław 21WARSZAWAM30-496M 700:00:0200:19:5800:40:53.7500:40:56.10+00:06:454:0514,7
9FAJKOWSKI Piotr 37ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM30-497M 800:00:0300:20:1200:41:24.8500:41:27.95+00:07:164:0814,5
10MAZUR Marek 122PIASECZNOM50+1M 900:00:0300:20:3600:42:07.7000:42:11.00+00:07:594:1214,2
11RUTKOWSKI Piotr 174STÓJ HALINAWARSZAWAM30-498M 1000:00:0300:21:1200:43:01.8500:43:05.50+00:08:544:1813,9
12RADKOWSKA Małgorzata 163TEAM PARSZYŃSKICH/ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAK30-492K 200:00:0300:21:3800:43:07.9500:43:11.20+00:09:004:1813,9
13KRAJEWSKA Klaudia 36WARSZAWAK1-291K 300:00:0300:21:2200:43:09.0000:43:12.00+00:09:004:1813,9
14MICHALAK Maja 126MM TEAMWARSZAWAK1-292K 400:00:0300:21:2200:43:11.0000:43:14.30+00:09:034:1913,9
15BIEGAJSKI Michał 11ICCLESZNOM30-499M 1100:00:0500:21:3200:43:16.6000:43:22.20+00:09:114:1913,9
16WIĘCŁAWSKI Adrian 217BLACK HAT TEAMWARSZAWAM30-4910M 1200:00:0500:21:5500:43:36.6500:43:41.90+00:09:304:2113,8
17GRZYBOWSKI Mariusz 55KOBYŁKAM50+2M 1300:00:0300:21:3300:44:23.9500:44:27.45+00:10:164:2613,5
18PLUSZKA Adam 153VEGE RUNNERSWARSZAWAM30-4911M 1400:00:0500:22:0900:44:39.6000:44:45.35+00:10:344:2713,4
19MADEJEK Kamil 110VEGE RUNNERSWARSZAWAM30-4912M 1500:00:0600:22:0900:44:39.6000:44:45.65+00:10:344:2713,4
20WIELGOSZ Szymon 216WARSZAWAM1-292M 1600:00:0400:21:2100:44:46.1500:44:50.20+00:10:394:2813,4
21GÓRSKI Wojciech 51GŁOGÓWM1-293M 1700:00:0200:21:2500:45:23.4500:45:25.70+00:11:144:3213,2
22PSZENICZNA Joanna 160VEGE RUNNERSWARSZAWAK30-493K 500:00:0600:22:5500:45:58.2000:46:04.20+00:11:534:3513,1
23KLAWIKOWSKI Mateusz 85JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM1-294M 1800:00:1600:22:5300:46:12.9500:46:29.25+00:12:184:3713,0
24MAJER Bogusława 112VEGE RUNNERSWARSZAWAK30-494K 600:00:0600:22:5500:46:25.2000:46:31.55+00:12:204:3812,9
25OLSZAK Zenon 140OŻARÓW BIEGAWARSZAWAM50+3M 1900:00:0400:23:1600:46:28.6500:46:33.00+00:12:214:3812,9
26KWIETNIEWSKI Michał 103WARSZAWAM30-4913M 2000:00:0700:22:4200:46:27.7000:46:34.85+00:12:234:3812,9
27JAKUBOWSKI Dariusz 65BIEGAM SOBIEWARSZAWAM50+4M 2100:00:0500:22:5500:46:42.4500:46:47.90+00:12:364:4012,8
28ROMAŃSKI Tomasz 168WARSZAWAM30-4914M 2200:00:0400:23:5000:46:46.0000:46:50.95+00:12:394:4012,8
29BEDNAREK Anna 7SPARTAN TRAINING GROUP WARSZAWAWARSZAWAK30-495K 700:00:0700:23:3400:46:52.2500:46:59.70+00:12:484:4112,8
30KRÓLICKI Konrad 99STG WARSZAWAWARSZAWAWM30-4915M 2300:00:0700:22:2600:47:17.4500:47:25.20+00:13:144:4312,7
31TELEŚNICKI Grzegorz 206BBL_GROTYWARSZAWAM50+5M 2400:00:1000:23:5600:47:45.9500:47:56.75+00:13:454:4612,6
32KOWALSKA Joanna 9312TRI.PLWARSZAWAK30-496K 800:00:0300:23:4700:48:06.0500:48:09.35+00:13:584:4812,5
33RUDNIK Marzena 171BESTIE OCR LEGIONOWOLEGIONOWOK30-497K 900:00:0700:24:1400:48:20.4500:48:28.15+00:14:174:5012,4
34ZAPOROWSKI Marcin 229THE ART OF DISTANCE - STELMACH TEAMWARSZAWAM30-4916M 2500:00:0300:23:5400:48:28.8000:48:32.55+00:14:214:5012,4
35STEPOWICZ Marek 191VEGE RUNNERSWROCŁAWM50+6M 2600:00:0700:23:4100:48:26.3000:48:33.85+00:14:224:5012,4
36RUTKOWSKA Agnieszka 173KOBYŁKAK30-498K 1000:00:0400:24:0700:48:32.5000:48:37.00+00:14:254:5112,4
37RUMIŃSKI Bartosz 172WARSZAWAM30-4917M 2700:00:0400:23:1900:48:34.8000:48:39.30+00:14:284:5112,4
38KOWALIK Natalia 92WAT WARSZAWAWARSZAWAK1-293K 1100:00:0300:23:2200:49:06.7000:49:10.55+00:14:594:5412,2
39DOROKHOVA Yevheniia 33KIJÓWK1-294K 1200:00:0600:24:0600:49:04.6000:49:11.25+00:15:004:5412,2
40MIJAL Paulina 127WARSZAWAK1-295K 1300:00:0600:24:4200:49:30.9500:49:37.15+00:15:264:5712,1
41JAKUBIK Kamil 64LEGIONOWOM30-4918M 2800:00:0700:23:5200:49:33.3500:49:40.75+00:15:294:5712,1
42RZEPECKA-GONTAR Anna 175PRUSZKÓWK30-499K 1400:00:0500:24:2500:49:46.4000:49:52.00+00:15:404:5812,1
43JELEŃ-KOTLAREK Agnieszka 70VEGE RUNNERSBYDGOSZCZK30-4910K 1500:00:1000:24:0100:49:48.9000:49:59.45+00:15:484:5812,0
44BABIUCH Marek 3WARSZAWA M 2900:00:1500:24:2400:50:22.2500:50:37.30+00:16:265:0211,9
45PRZYBYŁOWICZ Adam 158KRYGM1-295M 3000:00:0900:24:0100:50:35.4500:50:45.30+00:16:345:0311,9
46KEMPKA Tomasz 81WARSZAWAM30-4919M 3100:00:1200:24:4200:50:40.1000:50:53.05+00:16:415:0411,8
47OLCZAK Łukasz 139PIASECZNOM1-296M 3200:00:0200:25:3900:51:23.2500:51:26.15+00:17:155:0811,7
48FILIPOWICZ Natalia 42WARSZAWAK30-4911K 1600:00:0400:24:5100:51:44.3500:51:48.70+00:17:375:1011,6
49PIĘKOŚ Magdalena 152WARSZAWAK30-4912K 1700:00:1300:25:2300:51:43.2500:51:56.80+00:17:455:1011,6
50SADOWSKA Natalia 176JÓZEFÓWK30-4913K 1800:00:0400:26:0200:52:03.6000:52:07.75+00:17:565:1211,5
51BEDNORZ Leszek 8WARSZAWAM30-4920M 3300:00:2400:26:2100:52:06.7500:52:31.65+00:18:205:1211,5
52KRASUSKI Marcin 94WARSZAWAM30-4921M 3400:00:1200:25:3900:52:25.0500:52:37.65+00:18:265:1411,4
53KOŁODZIEJCZYK Robert 86WARSZAWAM30-4922M 3500:00:1200:25:3900:52:25.0000:52:37.75+00:18:265:1411,4
54LEDWOLORZ Anna 106VEGE RUNNERSWARSZAWAK30-4914K 1900:00:0700:25:4200:52:33.5500:52:41.30+00:18:305:1511,4
55WOJNAR Radek 222WARSZAWAM30-4923M 3600:00:0500:26:3200:52:42.1500:52:47.50+00:18:365:1611,4
56WOJNOWSKI Łukasz 223LEGIONOWOM30-4924M 3700:00:2400:25:2600:52:30.0000:52:54.45+00:18:435:1511,4
57ZAKRZEWSKI Jaroslaw 227RUNVEGANWARSZAWAM30-4925M 3800:00:1100:26:2800:52:44.5000:52:55.60+00:18:445:1611,4
58KACPROWSKI Tadeusz 73WARSZAWAM50+7M 3900:00:1700:25:1100:52:41.6000:52:59.30+00:18:485:1611,4
59MAMAJ Adam 114WARSZAWABIEGAWARSZAWAM50+8M 4000:00:1100:26:2400:53:33.7500:53:44.85+00:19:335:2111,2
60SKELTON-WITKOWSKA Sarah 180VEGE RUNNERSWARSZAWAK30-4915K 2000:00:0800:26:1200:53:42.9000:53:51.25+00:19:405:2211,2
61KISZCZYC Artur 84OTWOCKM50+9M 4100:00:1300:26:0200:53:48.3000:54:01.95+00:19:505:2211,2
62PALMER Sean 143WARSAWM30-4926M 4200:00:1900:26:4700:53:52.0500:54:11.40+00:20:005:2311,1
63KAŁUZIŃSKI Dominik 77WOŁOMINM30-4927M 4300:00:0400:26:4600:54:12.4500:54:17.10+00:20:065:2511,1
64ROJEK Rafał 167WARSZAWAM30-4928M 4400:00:1100:26:5700:54:34.3000:54:45.70+00:20:345:2711,0
65KROSZKIN Aleksander 98WARSAWM30-4929M 4500:00:1200:26:4500:55:09.4000:55:21.60+00:21:105:3010,9
66RÓŻAŃSKA Magdalena 170WARSZAWAK30-4916K 2100:00:0900:27:0700:55:34.1500:55:43.30+00:21:325:3310,8
67TOMCZYK Beata 208VEGE RUNNERSWARSZAWAK30-4917K 2200:00:1700:27:2200:55:40.5000:55:57.60+00:21:465:3410,8
68DZIAMENTSYEVA Viyaleta 35SCHRONISKO NA PALUCHU/JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWA K 2300:00:2400:27:2200:55:47.0500:56:11.05+00:21:595:3410,8
69CIEŚLAR Rafał 22WARSZAWAM30-4930M 4600:00:1700:28:0000:55:57.7000:56:15.50+00:22:045:3510,7
70JACHYMSKI Grzegorz 63VEGE RUNNERSWARSZAWAM1-297M 4700:00:1700:27:3900:56:01.1500:56:18.55+00:22:075:3610,7
71JACHYMSKI Krzysztof 62VEGE RUNNERSWARSZAWAM30-4931M 4800:00:1600:27:4000:56:02.0000:56:18.95+00:22:075:3610,7
72KANTARSKA-BRYŁA Marta 78WARSZAWAK30-4918K 2400:00:0600:28:4800:56:26.9500:56:33.65+00:22:225:3810,6
73GABLER Angelika 43WARKAK30-4919K 2500:00:0300:25:4800:56:34.4500:56:38.30+00:22:275:3910,6
74WĘGLARZ Agnieszka 214WARSZAWAK30-4920K 2600:00:1400:28:5700:56:30.9500:56:45.45+00:22:345:3910,6
75GUNIA Marek 56WARSZAWAM30-4932M 4900:00:1400:28:5700:56:35.0000:56:49.15+00:22:385:3910,6
76MATYSIAK Jakub 116STG WARSZAWAWARSZAWAK30-4921K 2700:00:0600:28:1100:56:51.8000:56:58.60+00:22:475:4110,6
77CZARNOCKI Wojciech 25ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM1-298M 5000:00:2100:34:5400:56:41.8000:57:03.05+00:22:515:4010,6
78HEBA Grzegorz 58KOBYŁKAM50+10M 5100:00:1600:28:1400:56:53.1500:57:09.30+00:22:585:4110,5
79WARAKSA Tomasz 213VEGE RUNNERSWARSZAWAM30-4933M 5200:00:1700:28:2500:56:56.9000:57:14.40+00:23:035:4110,5
80PAŚKA Marek 149RUNNING MOOSEŁOŚM30-4934M 5300:00:1200:28:4300:57:18.9000:57:31.65+00:23:205:4310,5
81MŁOCKA-GORCZYŃSKA Matylda 130WARSZAWAK30-4922K 2800:00:0400:27:3100:57:31.7500:57:36.70+00:23:255:4510,4
82MAJER Krzysztof 111WARSZAWAM50+11M 5400:00:1300:27:3400:57:29.2500:57:42.80+00:23:315:4410,4
83TSYMANOVICH Iryna 211WARSZAWAK30-4923K 2900:00:1200:29:3900:57:35.9500:57:47.95+00:23:365:4510,4
84FESOŁOWICZ Sławomir 39MARKIM30-4935M 5500:00:2200:29:4600:57:44.3000:58:07.20+00:23:565:4610,4
85GINALSKI Artur 46WARSZAWAM30-4936M 5600:00:2000:25:5200:57:53.5000:58:14.15+00:24:035:4710,4
86CZAPSKI Piotr 24WARSZAWAM50+12M 5700:00:0900:27:5800:58:12.4000:58:21.55+00:24:105:4910,3
87CYGAN Anna 23BLACK HAT ULTRAWARSZAWAK50+1K 3000:00:0400:29:1900:58:50.3000:58:55.15+00:24:445:5310,2
88TAUSZYNSKI Tomasz 205OWCZARNIAM50+13M 5800:00:1000:29:4500:58:58.6500:59:08.80+00:24:575:5310,2
89FIGURSKA Weronika 40WARSZAWAK30-4924K 3100:00:0700:28:5000:59:08.1500:59:15.55+00:25:045:5410,1
90JĘDREJ Emilia 71WARSZAWAK30-4925K 3200:00:1500:29:1200:59:13.1500:59:28.70+00:25:175:5510,1
91WRZOS Joanna 225WARSZAWAK1-296K 3300:00:1100:30:1500:59:27.7500:59:39.15+00:25:285:5610,1
92KADOVRY Sarmat 246M30-4937M 5900:00:1000:29:1300:59:37.2000:59:47.20+00:25:365:5710,1
93KOŁOWIECKA-WILKOS Angela 87VEGERUNNERSWARSZAWAK30-4926K 3400:00:1800:30:4600:59:48.6501:00:07.25+00:25:565:5810,0
94BOBROWSKI Marcin 17WARSZAWAM50+14M 6000:00:1900:30:4500:59:48.3501:00:07.50+00:25:565:5810,0
95ŁUCZAK Małgorzata 107RUNNERSIWARSZAWAK30-4927K 3500:00:0600:27:5601:00:02.5501:00:08.55+00:25:576:0010,0
96ŁUCZAK Piotr 108PKO BANK POLSKIWARSZAWAM30-4938M 6100:00:0600:27:5601:00:01.9501:00:08.75+00:25:576:0010,0
97PAWELEC Krystyna 151DOGOŃ GRODZISK MAZPIASTÓWK50+2K 3600:00:1900:29:3101:00:07.0001:00:26.15+00:26:156:0010,0
98KASPROWICZ Dominik 80WARSZAWAM30-4939M 6200:00:0800:30:3601:00:20.2501:00:29.20+00:26:186:029,9
99JUDEK Krzysztof 72MIERZYNM50+15M 6300:00:1500:29:0101:00:23.3501:00:38.85+00:26:276:029,9
100KRZTOŃ Marlena 101BESTIE OCR LEGIONOWOLEGIONOWOK30-4928K 3700:00:1400:30:0901:00:30.4001:00:44.65+00:26:336:039,9
101LASKOWSKA Izabela 104EFERESOWY TEAM BIEGOWYWARSZAWAK30-4929K 3800:00:1500:30:2801:00:32.2001:00:47.25+00:26:366:039,9
102MARZUCHOWSKA Monika 115WARSZAWAK30-4930K 3900:00:1200:29:0901:00:41.6501:00:54.15+00:26:436:049,9
103WIECHA Marcin 215STARE BABICEM50+16M 6400:00:1000:29:4601:01:19.4501:01:30.00+00:27:186:079,8
104BANASIK-URBANOWSKA Katarzyna 5GRUPA BIEGOWA UM W-WAWARSZAWAK30-4931K 4000:00:1100:29:4601:01:19.4501:01:30.55+00:27:196:079,8
105SZYMBORSKI Paweł 204WARSZAWAM30-4940M 6500:00:1000:30:3201:01:25.7001:01:36.15+00:27:256:089,8
106OSIŃSKI Stanisław 141WARSZAWAM50+17M 6600:00:1300:30:1201:01:45.3001:01:58.60+00:27:476:109,7
107JOANNA Szatkowska 245WARSZAWAK30-4932K 4100:00:2100:30:2401:01:47.7501:02:09.55+00:27:586:109,7
108JANCZEWSKA Ewa 66WARSZAWAK30-4933K 4200:00:0900:30:0001:02:26.1501:02:35.45+00:28:246:149,6
109MIASTKOWSKA Ewa 125WARSZAWAK50+3K 4300:00:1300:30:1601:03:06.9001:03:20.15+00:29:096:189,5
110KOWALCZYK Anna Kowalczyk 91DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKICZARNY LASK30-4934K 4400:00:2100:30:4501:03:01.5001:03:23.45+00:29:126:189,5
111CZYŻEWSKI Robert 28WARSZAWAM30-4941M 6700:00:1600:31:3601:03:17.6001:03:33.60+00:29:226:199,5
112ZDZIARSKI Arkadiusz 230ŁÓDŹM30-4942M 6800:00:1200:31:3401:03:46.0001:03:58.90+00:29:476:229,4
113SIEMIŃSKA Katarzyna 178BEMOWO BIEGAWARSZAWAK30-4935K 4500:00:0900:32:1601:03:50.6501:03:59.80+00:29:486:239,4
114KOSSAKOWSKA Natalia 90WARSZAWAK1-297K 4600:00:0800:31:3501:04:01.1501:04:09.35+00:29:586:249,4
115KĘDZIOR Katarzyna 82RZESZÓWK30-4936K 4700:00:0600:30:3401:04:13.0501:04:19.35+00:30:086:259,3
116DUDEK Marcin 34LEŚNA BIEGUNKASIEDLISKAM30-4943M 6900:00:0700:30:3401:04:12.5501:04:19.55+00:30:086:259,3
117DAWIDOWSKA Joanna 29BUDY-GRZYBEKK30-4937K 4800:00:0800:31:5601:04:47.1501:04:55.45+00:30:446:289,3
118SZCZĘCH Jagoda 241WARSZAWAK30-4938K 4900:00:1400:31:2501:04:55.7501:05:10.40+00:30:596:299,2
119TERPITOWSKA Agnieszka 236PRUSZKÓWK30-4939K 5000:00:0700:30:4601:05:15.4501:05:22.55+00:31:116:319,2
120BUJALSKI Konrad 20JAKUBIKIM1-299M 7000:00:0600:31:4301:05:33.3501:05:39.55+00:31:286:339,2
121MAZUR Kamil 121WARSZAWAM30-4944M 7100:00:1700:31:3701:05:22.8501:05:40.05+00:31:286:329,2
122WYCECH Agnieszka 238K50+4K 5100:00:2200:30:4101:05:19.5001:05:41.90+00:31:306:319,2
123SOWA Andrzej 188GARWOLINM30-4945M 7200:00:0500:31:4301:05:36.4501:05:42.20+00:31:316:339,1
124JESIONOWSKI Marcin 242WARSZAWAM30-4946M 7300:00:0500:31:4401:05:45.6001:05:51.05+00:31:396:349,1
125MILCZAREK Eva 129WARSZAWAK30-4940K 5200:00:0500:32:1801:06:56.6501:07:02.30+00:32:516:419,0
126ZIELIŃSKA Małgorzata 231WARSZAWAK30-4941K 5300:00:2200:32:5301:07:23.5501:07:46.15+00:33:356:448,9
127SZYLKIN Agnieszka 203WARSZAWAK30-4942K 5400:00:2200:32:5301:07:23.9001:07:46.30+00:33:356:448,9
128KALBARCZYK Izabella 75WARSZAWAK30-4943K 5500:00:1900:32:5701:07:38.6001:07:58.55+00:33:476:458,9
129JABŁONOWSKI Janusz 61RĄCZE ŚLIMAKIWARSZAWAM50+18M 7400:00:2100:32:3501:07:58.5501:08:20.20+00:34:096:478,8
130WYKRĘT Krzysztof 226WARSZAWAM50+19M 7500:00:1600:31:3101:08:11.6501:08:28.55+00:34:176:498,8
131ŻUROWSKA Nina 235WARSZAWAK30-4944K 5600:00:1500:33:0401:08:13.4501:08:28.80+00:34:176:498,8
132KARŁOWICZ Anna 79PARTIA WOLNYCH BIEGACZYWARSZAWAK50+5K 5700:00:2400:33:4401:08:59.3501:09:23.55+00:35:126:538,7
133PACZYŃSKA Katarzyna 142WARSZAWAK30-4945K 5800:00:2000:33:2301:09:54.4001:10:14.55+00:36:036:598,6
134GÓRECKA Anna 50MOTOBABINIECWARSZAWAK30-4946K 5900:00:0400:33:2701:10:15.4501:10:19.50+00:36:087:018,5
135PTAK Marcin 161CHYŻE JEŻE Z DYSMÓZGIĄWARSZAWAM30-4947M 7600:00:1800:33:4301:10:04.1501:10:22.85+00:36:117:008,6
136PRZYBYSZ Małgorzata 159CHYŻE JEŻE Z DYSMÓZGIĄWARSZAWAK1-298K 6000:00:1900:33:4301:10:04.0001:10:23.10+00:36:127:008,6
137GŁOWACKA Malwina 48MŁODY VS STARYLEGIONOWO K 6100:00:2700:36:2601:10:11.4501:10:39.05+00:36:277:018,5
138KRAWCZYK Maciej 97WIELISZEWM30-4948M 7700:00:2600:37:2501:11:08.9001:11:34.95+00:37:237:068,4
139KRAWCZYK Małgorzata 96WIELISZEWK30-4947K 6200:00:2600:37:2401:11:08.9001:11:35.25+00:37:247:068,4
140ZAPALSKA Magdalena 228WARSZAWAK1-299K 6300:00:0600:32:3401:12:05.7001:12:12.50+00:38:017:128,3
141BIERNACKI Adam 15ŁÓDŹM50+20M 7800:00:1100:34:4201:12:02.0001:12:13.55+00:38:027:128,3
142MĘŻYDŁO Aleksandra 124WARSZAWAK30-4948K 6400:00:1600:37:3501:12:20.7001:12:36.80+00:38:257:148,3
143GNATOWSKA Elżbieta 49WOLNI BIEGACZE SLOW JOGGING GRODZISK MAZ. / ŚMIGAM PO 50-TCEGRODZISK MAZOWIECKIK50+6K 6500:00:2100:35:5701:13:03.6001:13:25.10+00:39:147:188,2
144PANFIL Karolina 144WARSZAWAK30-4949K 6600:00:2300:37:5001:14:27.1501:14:50.75+00:40:397:268,1
145PANFIL Miłosz 145WARSZAWAM30-4949M 7900:00:2300:37:5001:14:27.3001:14:51.05+00:40:397:268,1
146BIERNACKA Agnieszka 14LEGIONOWOK50+7K 6700:00:1900:35:5001:16:04.1501:16:23.80+00:42:127:367,9
147KALATA-ZAWŁOCKA Aleksandra 74WARSZAWAK30-4950K 6800:00:1900:35:5001:16:04.6501:16:24.10+00:42:137:367,9
148GROTNIK Ewelina 54MOTOBABINIECPRUSZKÓWK30-4951K 6900:00:2200:37:1701:16:38.5501:17:01.45+00:42:507:397,8
149NASKRĘT Mariusz 133RACOTM30-4950M 8000:00:2400:37:1601:16:37.2001:17:01.75+00:42:507:397,8
150REMBERK Danuta 164WARSZAWAK50+8K 7000:00:2200:39:1601:20:36.4501:20:58.65+00:46:478:037,4
151GROCHOWSKA Joanna 52BIEGAMY Z OCHOTĄWARSZAWAK50+9K 7100:00:2500:38:5801:21:46.5501:22:12.00+00:48:008:107,3
152SZOSTAKOWSKI Jarosław 200BIEGAMY Z OCHOTĄWARSZAWAM50+21M 8100:00:2600:38:5801:21:46.1001:22:12.30+00:48:018:107,3
153MENDONÇA João Pedro 123WARSAWM1-2910M 8200:00:1700:40:3401:24:33.8001:24:51.20+00:50:408:277,1
154ALVES Lucielly 1WARSAWK1-2910K 7200:00:1600:40:3401:24:34.7501:24:51.35+00:50:408:277,1
155GŁOWACKA Aleksandra 47MŁODY VS STARYLEGIONOWO K 7300:00:2500:41:5301:25:14.1501:25:40.10+00:51:298:317,0
156CZECHOWSKI Jerzy 26MZA - WARSZAWAWARSZAWAM50+22M 8300:00:2000:42:3501:26:31.7001:26:52.40+00:52:418:396,9
157BIEŃKOWSKI Mateusz 13WARSZAWA M 8400:00:0000:19:51+00:02:433:5815,1
158SWORSKI Roman 195VEGAN RUNNERSŁÓDŹM30-4951M 8500:00:0300:19:55+00:02:513:5915,1
159HIRNY-BUDKA Jarosław 59MICHAŁOWICEM30-4952M 8600:00:1900:23:50+00:07:024:4612,6
160SNAKOWSKI Mateusz 185BIEGAJĄCE WĘŻEWARSZAWAM1-2911M 8700:00:1200:24:10+00:07:144:5012,4
161SNAKOWSKI Piotr 184BIEGAJĄCE WĘŻEWARSZAWAM30-4953M 8800:00:1000:24:48+00:07:514:5712,1
162PUSZKARSKI Radoslaw 162MARKOWI BIEGACZEMARKIM30-4954M 8900:00:0400:27:07+00:10:035:2511,1
163MACKENTHUN Tomasz 109WARSZAWAM1-2912M 9000:00:1400:27:36+00:10:435:3110,9
164SZCZUTOWSKA Olga 198STEFANOWOK30-4952K 7400:00:1400:28:28+00:11:355:4110,5
165WINNICKA-MACKENTHUN Agnieszka 218WARSZAWAK30-4953K 7500:00:1500:28:51+00:11:585:4610,4
166NAPIERSKA Dominika 132VEGERUNNERSWARSZAWAK30-4954K 7600:00:0800:28:55+00:11:555:4710,4
167HARABIN Justyna 57CZARNÓWK30-4955K 7700:00:1800:29:19+00:12:305:5110,2
168GROTEK Karol 53KRUSZEWEKM1-2913M 9100:00:0900:29:21+00:12:225:5210,2
169BIELECKI Jacek 12CZARNÓWM50+23M 9200:00:2000:29:21+00:12:345:5210,2
170NOWOBILSKI Marzena 136WARSZAWAK1-2911K 7800:00:1000:29:24+00:12:275:5210,2
171SWICARZ Jola 194WARSZAWA K 7900:00:0000:29:25+00:12:175:5310,2
172TOKARZ Agnieszka 207WARSZAWA K 8000:00:3100:29:48+00:13:125:5710,1
173ZUBELEWICZ-JERUZALSKA Anna 233WARSZAWAK30-4956K 8100:00:2800:29:57+00:13:185:5910,0
174PARSZCZYŃSKA Izabela 147TEAM PARSZCZYŃSKICHGIŻYCKO K 8200:00:2700:29:58+00:13:185:5910,0
175GIEFERT Sylwia 44WARSZAWAK1-2912K 8300:00:2700:29:58+00:13:175:5910,0
176TRATSIAK Volha 210WARSZAWAK30-4957K 8400:00:1400:30:04+00:13:106:0010,0
177KĘSKA Katarzyna 243WARSZAWAK30-4958K 8500:00:0600:30:28+00:13:266:059,8
178SKÓRNIEWSKA Magdalena 181WARSZAWAK30-4959K 8600:00:2800:30:50+00:14:106:109,7
179ZŁOTNICKI Adam 232GOLDTEAMWARSZAWA M 9300:00:1400:31:06+00:14:126:139,6
180RĘBIEJEWSKA Katarzyna 165LIRENE RINNING TEAMJÓZEFOSŁAWK50+10K 8700:00:0400:31:11+00:14:076:149,6
181KOPCZYŃSKA Judyta 88MARKOWI BIEGACZEMARKIK30-4960K 8800:00:1400:32:47+00:15:546:339,2
182GINALSKA Aneta 45WARSZAWAK30-4961K 8900:00:2200:32:52+00:16:076:349,1
183PAŚNIK Piotr 150SCHRONISKO NA PLAUCHUPIASECZNO M 9400:00:3500:32:52+00:16:206:349,1
184MALER Władysław 113NEW BALANCE RUN CLUBWARSZAWAM50+24M 9500:00:1000:32:57+00:15:596:359,1
185POGONOWSKI Michał 154ZĄBKIM1-2914M 9600:00:0800:33:11+00:16:126:389,0
186WIŚNIEWSKA-DUDA Anna 219WARSZAWAK30-4962K 9000:00:0500:33:19+00:16:166:399,0
187STASIAK Gabriela 190WARSZAWAK1-2913K 9100:00:1100:33:26+00:16:306:419,0
188TERZONI Karina 239WARSZAWAK30-4963K 9200:00:1200:33:47+00:16:526:458,9
189SZLOSER Piotr 199WARSZAWA M 9700:00:3100:33:47+00:17:116:458,9
190SZAŁAŃSKA Agata 196WARSZAWA K 9300:00:3100:33:48+00:17:116:458,9
191CZYREK Maria 27ADIDAS RUNNERS WARSAWRZESZÓWK1-2914K 9400:00:2000:34:17+00:17:296:518,8
192SKRZYPKOWSKI Tadeusz 183TLUMACZONLINE.COMJÓZEFOSŁAWM30-4955M 9800:00:0700:35:29+00:18:287:058,5
193FAŁATOWICZ Ryszard 38OTWOCKM50+25M 9900:00:2100:35:47+00:19:007:098,4
194NIERODA Agnieszka 134GRODZISK MAZOWIECKIK30-4964K 9500:00:2100:35:47+00:19:007:098,4
195ŻELECHOWSKI Franciszek 234WARSZAWAM1-2915M 10000:00:0800:35:59+00:18:597:118,3
196MAZUR Emanuela 119WARSZAWAK1-2915K 9600:00:2900:36:28+00:19:497:178,2
197BOGUS Magdalena 18SCHRONISKO NA PALUCHUWARSAW K 9700:00:3300:36:37+00:20:037:198,2
198MYŚLIBORSKA Olga 131WARSZAWAK30-4965K 9800:00:0800:36:50+00:19:507:228,1
199WŁOSIK Milena 220KRAKÓW K 9900:00:0900:37:16+00:20:187:278,1
200SOBOTA Kamila 186SCHRONISKO NA PALUCHUWARSZAWA K 10000:00:3000:38:34+00:21:567:427,8
201SKÓRNIEWSKA Katarzyna 182WARSZAWAK1-2916K 10100:00:2800:38:52+00:22:127:467,7
202FIJAŁKOWSKA Jolanta 41WARSZAWAK50+11K 10200:00:1200:38:55+00:21:597:477,7
203DUDZIŃSKI Wiktor 237PIASECZNOM1-2916M 10100:00:3600:39:41+00:23:097:567,6
204MAZUR Ewa 120WARSZAWA K 10300:00:2900:40:11+00:23:328:027,5
205ROGINSKI Melissa 244WARSZAWAK30-4966K 10400:00:1600:41:01+00:24:098:127,3
206SZOSTAK Kamil 202OTWOCKM30-4956M 10200:00:0800:41:47+00:24:488:217,2
207SZOSTAK Marta 201OTWOCKK1-2917K 10500:00:0800:41:48+00:24:488:217,2
208NOWAKOWSKA Anna 135WARSZAWAK30-4967K 10600:00:0900:41:48+00:24:498:217,2
209MAZUR Shin 117WARSZAWAK1-2918K 10700:00:2700:42:10+00:25:308:267,1
210KALINOWSKA Magdalena 76WARSZAWAK50+12K 10800:00:1500:42:27+00:25:348:297,1
211BARANOWSKA Ewelina 6RUN VEGAN WOLONTARIAT :)WARSZAWAK30-4968K 10900:01:1600:43:10+00:27:188:386,9
212PORAYSKA Joanna 156WARSZAWAK1-2919K 11000:00:1700:47:20+00:30:309:286,3
213KORCZAK Maciej 89ŁOMIANKIM30-4957M 10300:00:1800:47:20+00:30:309:286,3
Znaleziono 213 wynik(ów)