BIEGIEM DO KOSZAR 10 KM
Biegiem do Koszar
Organizator : Fundacja Nasza Historia
Data : 2022-05-21
Miejsce : Nowy Dwór Mazowiecki
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 112
Wystartowało : 96
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 96
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Drużynowa | Kobiety Open | Mężczyźni Open
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDrużyna 1Moment startu
   
1CHUDZIK Wojciech 53BSJEŻOWEMężczyźni Open3 BS WAT2022-05-21 20:24:49
2KASZTA Michał 10BESTIE OCR LEGIONOWOLEGIONOWOMężczyźni OpenBestie OCR Legionowo2022-05-21 20:24:50
3GOŁKOWSKI Zbigniew 15EAZYMUT.PLWARSZAWAMężczyźni OpeneAzymut.pl2022-05-21 20:24:50
4SADKOWSKI Jakub 43 BS WATRADOMMężczyźni Open3 BS WAT2022-05-21 20:24:50
5JUZELUK Jakub 63BS WATWARSZAWAMężczyźni Open3 BS WAT2022-05-21 20:24:50
6KOŁPACZEWSKI Piotr 69NOWE MIASTOMężczyźni Open2022-05-21 20:24:50
7RAŹNIAK Michał 83BS WATCIECHANOWIECMężczyźni Open3 BS WAT2022-05-21 20:24:50
8GAWRYŁO Joanna 58WARSZAWAKobiety Open2022-05-21 20:24:50
9PŁOŃSKI Mariusz 87WARSZAWAMężczyźni Open2022-05-21 20:24:51
10KALINOWSKA Agnieszka 1#RUTKOWSKATEAMPŁOCKKobiety Open#RutkowskaTEAM2022-05-21 20:25:13
11JAZUKIEWICZ Ewa 16EAZYMUT.PLWARSZAWAKobiety OpeneAzymut.pl2022-05-21 20:25:13
12KOS Paweł 17EAZYMUT.PLWARSZAWAMężczyźni OpeneAzymut.pl2022-05-21 20:25:13
13GOŁĘBIOWSKI Tomasz 18GÓRA BIEGAKRZAKI CZAPLINKOWSKIEMężczyźni Open2022-05-21 20:25:13
14NOWOSIELSKA Monika 2#RUTKOWSKATEAMPŁOCKKobiety Open#RutkowskaTEAM2022-05-21 20:25:13
15KUŚ Dominik 23ŁOWICKIE KORBYZIELKOWICEMężczyźni Open2022-05-21 20:25:13
16WIELUŃSKA Jolanta 26NO AGE LIMIT PŁOCK BIEGAPŁOCKKobiety Open2022-05-21 20:25:13
17ŚLUBOWSKA Katarzyna 3#RUTKOWSKATEAMPŁOCKKobiety Open#RutkowskaTEAM2022-05-21 20:25:13
18KONARSKI Tomasz 70WARSZAWAMężczyźni Open2022-05-21 20:25:13
19ZAKRZEWSKI Tomasz 103ZAKROCZYMMężczyźni Open2022-05-21 20:25:14
20PODRAŻKA Łukasz 22ŁOWICKI KORBYZIELKOWICEMężczyźni Open2022-05-21 20:25:14
21ŚWIĘTOCHOWSKI Jarosław 97LEGIONOWOMężczyźni Open2022-05-21 20:25:14
22JABŁONKA Radosław 14DZIADY OCRWYSZKÓWMężczyźni Open2022-05-21 20:25:41
23KAWALEC Dominik 19KMINNOWY DWÓR MAZOWIECKIMężczyźni Openkmin2022-05-21 20:25:41
24PODLASIN Agnieszka 21KUTNO BIEGAKUTNOKobiety Open2022-05-21 20:25:41
25ZAPIERACZYŃSKI Mateusz 29RAZEM TRENUJEMY SPORTRZGÓWMężczyźni Open2022-05-21 20:25:41
26BARANOWSKI Łukasz 50BIAŁACZÓWMężczyźni Open2022-05-21 20:25:41
27CENTKOWSKI Mateusz 55RADZYMINMężczyźni Open2022-05-21 20:25:41
28KUCHARCZYK Piotr 76NOWY DWÓR MAZOWIECKIMężczyźni Open2022-05-21 20:25:41
29KOZŁWOSKI Jarosław 20KONGRESPŁOCKMężczyźni Open2022-05-21 20:25:42
30UCHWAŁ Marcin 27PŁOCKI KLUB WESOŁEGO BIEGACZAPŁOCKMężczyźni Open2022-05-21 20:25:42
31PYTKA Andrzej 48ZAMOŚĆ BIEGAWARSZAWAMężczyźni Open2022-05-21 20:25:42
32NOWAK Maciej 86WARSZAWAMężczyźni Open2022-05-21 20:25:42
33POSELT Przemysław 89ŁÓDŹMężczyźni Open2022-05-21 20:25:42
34RATAJCZAK Marika 92ORZECHOWOKobiety Open2022-05-21 20:25:42
35SZYMANIK Paweł 96WARSZAWAMężczyźni Open2022-05-21 20:25:42
36CHOWANIEC Sebastian 300NOWY DWÓR MAZOWIECKIMężczyźni Open2022-05-21 20:26:00
37GORTAT Mateusz 60POMIECHÓWEKMężczyźni Open2022-05-21 20:26:00
38LESIUK Krystian 7WARSZAWAMężczyźni Open2022-05-21 20:26:00
39LITWINEK Paweł 79SEROCKMężczyźni Open2022-05-21 20:26:00
40MEKS Paweł 84LEGIONOWOMężczyźni Open2022-05-21 20:26:00
41KOĆ Marcin 12BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAMężczyźni Open2022-05-21 20:26:01
42DO Urszula 56OLSZEWNICA STARAKobiety Open2022-05-21 20:26:01
43LOZOWSKI Robert 80WARSZAWAMężczyźni Open2022-05-21 20:26:01
44PRZEKOPIAK Paweł 90WARSZAWAMężczyźni Open2022-05-21 20:26:01
45GRABOWSKI Leszek 43STARE BABICE BIEGAJĄLATCHORZEWMężczyźni Open2022-05-21 20:26:23
46LASECKI Robert 45UFOKI ŚWIERKLANIECNAKŁO ŚLĄSKIEMężczyźni Open2022-05-21 20:26:23
47BASINSKI Mariusz 51WARSZAWAMężczyźni Open2022-05-21 20:26:23
48BAZYDŁO Jakub 52LEONCINMężczyźni Open2022-05-21 20:26:23
49BEDNARSKA Beata 53MARKIKobiety Open2022-05-21 20:26:23
50GRODZKI Andrzej 63WARSZAWAMężczyźni Open2022-05-21 20:26:23
51GRZYWACZEWSKI Mateusz 65WARSZAWAMężczyźni Open2022-05-21 20:26:23
52MALIK Szymon 82WARSZAWAMężczyźni Open2022-05-21 20:26:23
53STASIAK Piotr 95ZIELONKAMężczyźni Open2022-05-21 20:26:23
54BARTKÓW Paweł 40ROLLER MTWNOWY DWÓR MAZOWIECKIMężczyźni Open2022-05-21 20:26:24
55TKACZYK Rafał 41ROLLER MTWNOWY DWÓR MAZMężczyźni Open2022-05-21 20:26:24
56MIELNIK VEL MLONEK Tomasz 46WATWARSZAWAMężczyźni Open2022-05-21 20:26:24
57LIS Jarek 78WARSZAWAMężczyźni Open2022-05-21 20:26:24
58MALEWICZ Paweł 81WARSZAWAMężczyźni Open2022-05-21 20:26:24
59ZDUNEK Michał 104WARSZAWAMężczyźni Open2022-05-21 20:26:56
60PIEKUTOWSKI Przemysław 28PRELUDIUMZAKROCZYMMężczyźni Open2022-05-21 20:26:56
61SMOLIŃSKA Agata 36RBNOWY DWÓR MAZOWIECKIKobiety OpenReckitt2022-05-21 20:26:56
62DOBROWOLSKI Piotr 39RBNOWY DWÓR MAZOWIECKIMężczyźni OpenReckitt2022-05-21 20:26:56
63KOWALSKI Łukasz 73ZAKROCZYMMężczyźni Open2022-05-21 20:26:56
64BURZYŃSKA Katarzyna 32RBNOWY DWÓR MAZOWIECKIKobiety OpenReckitt2022-05-21 20:26:57
65KURKOWSKI Jarosław 33RBNOWY DWÓR MAZOWIECKIMężczyźni OpenReckitt2022-05-21 20:26:57
66NIKOŁAJUK Julia 34RBNOWY DWÓR MAZOWIECKIKobiety OpenReckitt2022-05-21 20:26:57
67POSIEWKA Jacek 35RBNOWY DWÓR MAZOWIECKIMężczyźni OpenReckitt2022-05-21 20:26:57
68TROJANOWSKI Maciej 37RBNOWY DWÓR MAZOWIECKIMężczyźni OpenReckitt2022-05-21 20:26:57
69WILCZEK Marta 38RBNOWY DWÓR MAZOWIECKIKobiety OpenReckitt2022-05-21 20:26:57
70DWOJEWSKI Damian 57BLONIEMężczyźni Open2022-05-21 20:27:17
71GRZESZCZYK Malwina 64WARSZAWAKobiety Open2022-05-21 20:27:17
72KŁOSINSKI Piotr 68NASIELSKMężczyźni Open2022-05-21 20:27:17
73PORADOWSKI Karol 88WARSZAWAMężczyźni Open2022-05-21 20:27:17
74SOBCZYK Basia 302Kobiety Open2022-05-21 20:27:18
75ŁUKASIEWICZ Tomasz 301OLSZTYNEKMężczyźni Open2022-05-21 20:27:18
76WOŹNY Michał 47WKZ KOZIENICEKOZIENICEMężczyźni Open2022-05-21 20:27:18
77GODLEWSKI Piotr 59WARSZAWAMężczyźni Open2022-05-21 20:27:18
78KORZENIOWSKA Urszula 71WARSZAWAKobiety Open2022-05-21 20:27:18
79KORZENIOWSKI Piotr 72WARSZAWAMężczyźni Open2022-05-21 20:27:18
80SROKA Marcin 94JELENIA GÓRAMężczyźni Open2022-05-21 20:27:18
81CAR Mikołaj 54JÓZEFÓWMężczyźni Open2022-05-21 20:27:34
82GRABOWSKA Marta 61LEGIONOWOKobiety Open2022-05-21 20:27:34
83WOJCIK Jarek 101ŁASKARZEWMężczyźni Open2022-05-21 20:27:35
84ZRAZEK Piotr 106ŁOWICZMężczyźni Open2022-05-21 20:27:35
85MIECIEK Michał 85CHOTOMÓWMężczyźni Open2022-05-21 20:27:35
86TUREK Aneta 98WARSZAWAKobiety Open2022-05-21 20:27:35
87WÓJCIK Eliza 102LASKARZEKobiety Open2022-05-21 20:27:36
88ZHANG Anna 105WARSZAWAKobiety Open2022-05-21 20:27:36
89BAŁDYGA Michał 49NOWY DWÓR MAZOWIECKIMężczyźni Open2022-05-21 20:27:36
90GROCHOWSKA Patrycja 62WARSZAWAKobiety Open2022-05-21 20:27:36
91MATUSIAK Mariusz 83WŁOCŁAWEKMężczyźni Open2022-05-21 20:27:36
92CZERWIEC Waldemar 44THUNDERBOLTSWARSZAWAMężczyźni Open2022-05-21 20:27:50
93KALINOWSKI Konrad 67LEGIONOWOMężczyźni Open2022-05-21 20:27:50
94WOŹNIAK Przemysław 193WIELISZEW HERON TEAMLEGIONOWOMężczyźni OpenWieliszew Heron Team2022-05-21 20:40:03
95JAKUBIK Filip 213LESZNOMężczyźni Open2022-05-21 20:40:26
96WŁODARCZYK Dawid 139KUTNO BIEGASTRZELCEMężczyźni OpenKutno Biega2022-05-21 20:41:53
Znaleziono 96 wynik(ów)