BIEGOWA EKSPEDYCJA FUJI
Organizator : Stowarzyszenie K2 Partners
Data : 2021-06-14
Miejsce : Polska
Dystans : 287 km
Zgłoszonych : 261
Wystartowało : 250
Nie ukończyło : 61
Ukończyło : 189
Na trasie : 61
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1WITCZAK Adam 216M.A.J. CORREREPYSKOWICEM-OPEN 1M 1022:32:27.0116d 01:05:16287,0+00:00:004:4212,7
2WALIGÓRSKI Tomasz 195GDYNIAM-OPEN 2M 2022:33:46.077d 00:57:38287,0+00:01:024:4312,7
3MACHERA Rafał 88KONIECPOLM-OPEN 3M 3023:20:34.0185d 00:49:18287,0+00:48:014:5212,3
4WIRA Mariusz 192BOREK WIELKOPOLSKIM-OPEN 4M 4023:21:15.045d 00:49:13287,0+00:48:594:5212,3
5KAMIŃSKI Kamil 184KAMIŃSKI TEAMLUBINM-OPEN 5M 5023:57:55.0200d 00:23:47287,0+01:25:035:0012,0
6PĘKAŁA Piotr 33SP MANOWO/SOSW KOSZALINKOSZALINM-OPEN 6M 6024:44:06.066d 00:46:08287,0+02:11:585:1011,6
7PAŁKA Tomasz 169CHARSZNICAM-OPEN 7M 7024:48:29.063d 00:49:13287,0+02:16:005:1111,6
8PAŃCZYK Tomasz 163SZCZECINM-OPEN 8M 8024:51:29.0338d 00:28:38287,0+02:19:005:1111,5
9AUGUSTYNIAK Jakub 227DTR BIEGA / MARIO TEAMŚLĘZAM-OPEN 9M 9025:09:08.029d 01:02:00287,0+02:36:585:1511,4
10WIDERKIEWICZ Maciej 121KOWALEM-OPEN 10M 10025:35:36.0197d 00:26:31287,0+03:03:015:2111,2
11TUMIEL Daniel 117CALCATERRA SPORT ASDROMAM-OPEN 11M 11026:19:38.077d 03:20:14287,0+03:47:015:3010,9
12RYMER Wojciech 161WŁASNY JEDNOOSOBOWYPUCICEM-OPEN 12M 12026:25:25.0109d 00:42:53287,0+03:53:005:3110,9
13SPLONSKOWSKI Krzysztof 2SZCZECINM-OPEN 13M 13026:53:49.043d 01:30:05287,0+04:21:025:3710,7
14JANCZAK Marek 199RADOMM-OPEN 14M 14027:03:12.0232d 00:56:08287,0+04:30:595:3910,6
15MALIARENKO Serhii 225OSIEM-OPEN 15M 15027:04:27.0245d 01:18:13287,0+04:32:005:3910,6
16SACHARSKI Bartłomiej 7SZCZECINM-OPEN 16M 16027:04:44.052d 01:50:23287,0+04:32:025:3910,6
17KUZIEMSKI Piotr 159BRZEGM-OPEN 17M 17027:19:56.0135d 00:28:50287,0+04:47:035:4210,5
18WÓJTOWICZ Marcin 45MYSŁOWICEM-OPEN 18M 18027:28:25.080d 01:27:27287,0+04:56:005:4410,4
19WAHN Przemysław 61SZCZECINM-OPEN 19M 19027:38:28.084d 00:33:33287,0+05:06:005:4610,4
20RACINOWSKI Marcin 212SZCZECINM-OPEN 20M 20027:49:26.063d 00:41:45287,0+05:17:005:4910,3
21WOJTANIS Magdalena 9SPCTORUŃK-OPEN 1K 1028:39:27.015d 02:22:03287,0+06:07:005:5910,0
22BIAŁAS Konrad 203WARSZAWAM-OPEN 21M 21028:44:38.0296d 00:56:56287,0+06:12:016:0010,0
23MAKOWSKI Adam 112WARSZAWAM-OPEN 22M 22028:57:27.0202d 00:24:17287,0+06:25:006:039,9
24ROSŁAŃ Krzysztof 151SZCZECINM-OPEN 23M 23029:21:32.0214d 00:40:39287,0+06:49:016:089,8
25RASAŁA Piotr 102BYTOMM-OPEN 24M 24029:26:06.0204d 00:22:44287,0+06:53:586:099,8
26SIWEK Magdalena 172BEZRZECZEK-OPEN 2K 2029:31:15.0199d 00:30:59287,0+06:58:596:109,7
27SOBCZYK Tomasz 213GÓRKA SOBOCKAM-OPEN 25M 25029:42:37.069d 00:17:51287,0+07:10:016:129,7
28SKIBA Kamila 190CHEŁMK-OPEN 3K 3029:56:48.089d 00:20:15287,0+07:24:026:159,6
29KOZŁOWSKA Mariola 52MARKOWI BIEGACZEMARKIK-OPEN 4K 4030:07:39.0129d 00:37:21287,0+07:35:016:179,5
30KARCZEWSKI Mariusz 1GRYFICEM-OPEN 26M 26030:18:33.080d 00:40:55287,0+07:46:016:209,5
31DUDEK Dariusz 22GRANICZNAM-OPEN 27M 27030:23:41.047d 01:04:55287,0+07:51:026:219,4
32WOŹNIAK Mariusz 47GRÓJECM-OPEN 28M 28030:27:53.076d 00:44:08287,0+07:55:036:229,4
33TURCZYŃSKI Sebastian 138WROCŁAWM-OPEN 29M 29030:43:34.0296d 00:56:52287,0+08:11:016:259,3
34SITARZ Ryszard 249I KLINIKA PSYCHIATRIILUBLINM-OPEN 30M 30030:43:52.069d 01:01:10287,0+08:11:036:259,3
35WYRWAS Tadeusz 193ŁOMŻAM-OPEN 31M 31030:47:51.053d 01:39:21287,0+08:15:036:269,3
36BILSKI Sławek 165SKS HUSARIAMIERZYNM-OPEN 32M 32030:48:43.0132d 00:55:38287,0+08:16:026:269,3
37PODKAŃSKI Krzysztof 20INOWROCŁAWM-OPEN 33M 33031:02:09.022d 01:20:04287,0+08:29:586:299,2
38DĄBROWSKI Szymon 206SZCZECINM-OPEN 34M 34032:12:18.0196d 02:01:29287,0+09:39:596:438,9
39SROCZYŃSKI Maciej 182ŻERNIKI WROCŁAWSKIEM-OPEN 35M 35032:43:39.0127d 01:19:50287,0+10:11:016:508,8
40ROSŁAŃ Aneta 152SZCZECINK-OPEN 5K 5033:21:54.0256d 00:35:11287,0+10:49:036:588,6
41ARASZKIEWICZ Patryk 180SZCZECINM-OPEN 36M 36033:28:30.0294d 00:28:41287,0+10:56:016:598,6
42ORLON Barbara 17SZCZECIN GRYFUSSZCZECINK-OPEN 6K 6033:37:33.0197d 00:34:40287,0+11:05:017:018,5
43GRYGIELEWICZ Leszek 36BEZRZECZEM-OPEN 37M 37034:14:12.072d 00:29:45287,0+11:41:597:098,4
44ZAHORSKI Rafał 48OLEŚNICAM-OPEN 38M 38034:51:20.0332d 01:30:06287,0+12:19:007:178,2
45KOZIOŁ Piotr 57KRAKÓWM-OPEN 39M 39034:52:21.0135d 00:40:42287,0+12:20:007:178,2
46PTASZYŃSKA Agnieszka 21SZCZECINK-OPEN 7K 7035:15:58.046d 01:30:46287,0+12:43:037:228,1
47LEWSZYK Anna 157SZCZECINK-OPEN 8K 8035:27:56.0283d 00:25:25287,0+12:55:037:248,1
48WIKTORSKI Sebastian 3SKARBIMIERZYCEM-OPEN 40M 40035:39:27.0211d 00:30:49287,0+13:07:007:278,0
49GŁOWACKI Marcin 201TIGER FIGHT CLUBINOWROCŁAWM-OPEN 41M 41035:50:26.070d 00:22:58287,0+13:18:007:298,0
50KOWALCZUK Dariusz 230LUBLINM-OPEN 42M 42036:05:16.058d 00:15:18287,0+13:32:597:328,0
51CIACHLA Matylda 143POLICEK-OPEN 9K 9036:07:30.0225d 00:35:15287,0+13:35:017:337,9
52PACIOREK Marek 54POPOWO-LETNISKOM-OPEN 43M 43036:28:08.042d 02:05:00287,0+13:55:587:377,9
53SURDACKI Jerzy 87DRUŻYNA SZPIKUGRYFINOM-OPEN 44M 44036:28:25.044d 01:02:58287,0+13:56:007:377,9
54SEMENIUK Igor 131SZCZECINM-OPEN 45M 45036:59:36.043d 00:29:40287,0+14:27:017:447,8
55GAWEŁ Mikołaj 162BBL BARLINEKBARLINEKM-OPEN 46M 46037:00:17.0114d 00:38:30287,0+14:27:597:447,8
56KORAL Jakub 86KLUB FITNESS ZDROFITWARSZAWAM-OPEN 47M 47037:13:16.091d 07:16:11287,0+14:40:597:467,7
57DRABOWICZ Andrzej 209NO NAMEPIŁAM-OPEN 48M 48037:16:01.0146d 00:54:41287,0+14:43:587:477,7
58KAMIŃSKA Magdalena 247PUM SZCZECINSZCZECINK-OPEN 10K 10037:37:11.093d 01:13:41287,0+15:04:597:517,6
59MŁYNARCZYK Tatiana 32WOŁCZKOWOK-OPEN 11K 11037:56:50.044d 03:37:35287,0+15:24:037:557,6
60WĄSIATYCZ Iwona 129BARANOWOK-OPEN 12K 12038:05:00.0152d 00:42:04287,0+15:32:587:577,5
61ANDRUCH Arkadiusz 234SZCZECINM-OPEN 49M 49038:49:24.091d 01:11:02287,0+16:17:008:067,4
62PRUSZANOW Marcin 37KB HERMES GRYFINOGRYFINOM-OPEN 50M 50038:52:53.085d 00:57:39287,0+16:20:038:077,4
63DZIKIEL Beata 96BABKI Z KLASĄGŁOGÓWK-OPEN 13K 13039:11:06.031d 00:29:28287,0+16:38:588:117,3
64WŁODARCZAK Paweł 100SZCZECINM-OPEN 51M 51039:37:35.026d 02:13:26287,0+17:05:018:177,2
65HYLLA Mateusz 179TARNÓW OPOLSKIM-OPEN 52M 52039:51:33.0130d 01:21:17287,0+17:19:018:197,2
66KONIKOWSKA Julia 134SZCZECINK-OPEN 14K 14039:54:38.0126d 00:30:45287,0+17:22:018:207,2
67GÓRSKA Dorota 240BEZRZECZEK-OPEN 15K 15040:07:32.049d 02:08:06287,0+17:35:018:237,2
68ZEMANKIEWICZ Łukasz 146KANAŁ 6 AMSZCZECINM-OPEN 53M 53040:09:36.0164d 00:45:37287,0+17:37:018:237,1
69KORBA Ewald 176TURZA ŚLĄSKAM-OPEN 54M 54040:10:01.067d 00:41:05287,0+17:37:588:237,1
70KORBA Krzysztof 174TURZA ŚLĄSKAM-OPEN 55M 55040:25:09.0146d 00:35:51287,0+17:52:588:277,1
71PAPROCKI Marcin 8TEAM K2DOŁUJEM-OPEN 56M 56040:49:14.0106d 01:30:18287,0+18:16:598:327,0
72NOWAK Marcin 200BOREK WLKP.M-OPEN 57M 57041:16:08.065d 01:17:26287,0+18:43:588:377,0
73SZYMAŃSKA Agnieszka 207PKO BANK POLSKIWYSZKÓWK-OPEN 16K 16041:17:48.0189d 01:03:44287,0+18:45:028:386,9
74JAWORSKA Katarzyna 44SZCZECINK-OPEN 17K 17041:20:17.0339d 00:42:16287,0+18:47:598:386,9
75PAKMUR Michal 167SŁUPSKM-OPEN 58M 58041:41:25.0134d 00:47:09287,0+19:09:008:426,9
76BATOR Zbigniew 224WARSZAWAM-OPEN 59M 59041:42:29.032d 01:13:45287,0+19:10:008:436,9
77KURKOWIAK Agnieszka 123POZNAŃK-OPEN 18K 18041:44:12.0175d 00:28:13287,0+19:11:598:436,9
78BOGUSŁAWSKI Rafał 34SZCZECINM-OPEN 60M 60041:45:17.0116d 00:55:41287,0+19:12:598:436,9
79SABAT Katarzyna 68WROCŁAWK-OPEN 19K 19041:46:56.093d 01:27:19287,0+19:14:038:446,9
80WILK Dariusz 214MARKIM-OPEN 61M 61041:53:31.016d 01:09:15287,0+19:21:018:456,9
81BAŃKA Mariusz 168LUBLINM-OPEN 62M 62041:56:58.063d 01:53:43287,0+19:24:038:466,8
82BUDNICKI Grzegorz 164SZCZECINM-OPEN 63M 63042:02:32.0157d 00:51:47287,0+19:30:018:476,8
83DZIAŁAŃSKI Przemysław 76KRAKÓWM-OPEN 64M 64042:07:10.0113d 01:27:44287,0+19:34:598:486,8
84NOWICKA Patrycja 79UKS ATLASPRZEŹMIEROWOK-OPEN 20K 20042:35:10.0281d 00:31:04287,0+20:02:598:546,7
85DZIEDZIC Józef 46ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINM-OPEN 65M 65042:36:43.036d 01:51:48287,0+20:04:028:546,7
86FLIS Grzegorz 239BOGATYNIAM-OPEN 66M 66042:37:38.047d 00:48:56287,0+20:05:018:546,7
87BRZOZOWSKI Adam 232SZCZECINM-OPEN 67M 67042:58:01.081d 00:54:02287,0+20:25:588:586,7
88SIWAK Łukasz 51SZCZECINM-OPEN 68M 68043:05:10.046d 00:24:30287,0+20:32:599:006,7
89WEŁPA Adrian 122DOLICEM-OPEN 69M 69043:23:21.0360d 01:21:09287,0+20:51:009:046,6
90NOWAK Tadeusz 72KATOWICEM-OPEN 70M 70044:02:58.0157d 00:53:28287,0+21:30:039:126,5
91MUCHA Patryk 246I KLINIKA PSYCHIATRIIŁÓDŹM-OPEN 71M 71044:24:20.021d 02:37:22287,0+21:52:009:176,5
92SZOJDA Paulina 63VIKING TRAINING CENTERTYCHYK-OPEN 21K 21044:32:20.0175d 00:38:48287,0+22:00:009:186,4
93MURAWSKI Przemysław 204WARSZAWAM-OPEN 72M 72044:38:24.028d 01:48:49287,0+22:06:009:196,4
94BOHATYREWICZ Patryk 222SZCZECINM-OPEN 73M 73045:11:16.0122d 01:18:50287,0+22:38:599:266,4
95ZAKRZEWSKA Kasia 116WARSZAWAK-OPEN 22K 22045:15:02.0100d 01:02:00287,0+22:42:589:276,3
96KAWCZYŃSKI Maciej 156RAZ SZCZECINSZCZECINM-OPEN 74M 74045:28:09.0191d 00:32:41287,0+22:55:589:306,3
97OGRODNIK Bogusław 223POLISH OGRODNIK TEAMWROCŁAWM-OPEN 75M 75045:38:20.066d 02:02:18287,0+23:06:009:326,3
98MUCHA Grzegorz 120KLUB KARATE SHOTOKAN "KACHI"ŁÓDŹM-OPEN 76M 76046:04:28.018d 02:37:54287,0+23:32:009:376,2
99ANIELSKA Anna 166KARLINOK-OPEN 23K 23046:27:00.091d 00:39:08287,0+23:54:589:426,2
100ANDREJCZUK Wiatek 238KLEOSINM-OPEN 77M 77046:31:13.076d 00:26:12287,0+23:58:599:436,2
101DE LEHENSTEIN-FILIP Konrad 85LUMINISKRAKÓWM-OPEN 78M 78048:17:50.0243d 00:32:23287,0+25:45:0310:055,9
102MICHALSKI Marcin 185GDAŃSKM-OPEN 79M 79049:07:51.0118d 00:30:18287,0+26:35:0310:165,8
103CHROBOCIŃSKA Elżbieta 137ŻÓŁWIE W GALOPIESZCZECINK-OPEN 24K 24049:14:11.0330d 01:36:10287,0+26:41:5910:175,8
104PRZYBYLAK Paweł 210LESZNOM-OPEN 80M 80049:20:25.059d 00:18:40287,0+26:48:0010:185,8
105TARARUJ Edyta 154TEAM PKO BANK POLSKIWARSZAWAK-OPEN 25K 25049:34:58.0177d 01:06:01287,0+27:02:0310:215,8
106WOJTAT Halina 155KOLOROWA DRUŻYNA NESSISZCZECINK-OPEN 26K 26050:06:43.092d 01:03:30287,0+27:34:0210:285,7
107KLUJ Bogusław 111BIEGAM DLA SANDRY I ROBERTAZAKRĘTM-OPEN 81M 81050:17:38.025d 02:37:19287,0+27:45:0110:305,7
108LITWINCZUK Gabriel 95OLKUSZBIEGA.PLKLUCZEM-OPEN 82M 82051:50:58.041d 02:15:53287,0+29:18:0310:505,5
109BARTOSIŃSKI Piotr 188TIME50SZCZECINM-OPEN 83M 83051:53:26.038d 01:11:18287,0+29:21:0010:505,5
110MIERZWA Adrian 31OSTROŁĘKAM-OPEN 84M 84052:18:40.021d 03:35:58287,0+29:46:0210:565,5
111PIETRUSZKA Sławomir 50RAZ SZCZECINSZCZECINM-OPEN 85M 85052:19:57.038d 02:35:34287,0+29:47:0310:565,5
112BODNARCZUK Iwona 30BEZRZECZEK-OPEN 27K 27054:46:19.058d 00:34:29287,0+32:13:5911:275,2
113PŁUSA Adam 177WROCŁAWM-OPEN 86M 86055:10:19.0317d 00:31:23287,0+32:37:5911:325,2
114DROŻDŻEWSKI Jarosław 60ŁÓDŹM-OPEN 87M 87055:57:14.0333d 00:36:01287,0+33:24:5911:415,1
115OKRÓJ Dawid 67WARSZAWAM-OPEN 88M 88056:54:24.0104d 00:47:40287,0+34:22:0011:535,0
116DZIADEK Krzysztof 126SZCZECINEKM-OPEN 89M 89057:13:44.0287d 00:36:41287,0+34:41:0211:575,0
117ROSIŃSKA Karolina 142TANOWOK-OPEN 28K 28057:23:24.0225d 00:39:22287,0+34:51:0011:595,0
118PIERNICKI Zbigniew 233SZCZECINM-OPEN 90M 90057:31:37.033d 00:42:02287,0+34:59:0112:015,0
119KOBYLNIK Agata 10TEAM K2SZCZECINK-OPEN 29K 29057:31:51.0147d 00:55:52287,0+34:59:0312:015,0
120KAŁOWSKA Alicja 53OTWOCKK-OPEN 30K 30057:46:37.064d 03:03:27287,0+35:14:0112:045,0
121RAJCZYK-PAPROCKA Anna 205DOŁUJEK-OPEN 31K 31058:01:37.0243d 01:55:53287,0+35:29:0112:074,9
122PIĄTEK Bartosz 115POZNAŃM-OPEN 91M 91058:20:47.0135d 02:51:34287,0+35:48:0212:114,9
123BRZEZIŃSKI Piotr 147SZCZECINM-OPEN 92M 92058:27:25.0126d 01:02:53287,0+35:55:0012:134,9
124JANCZARSKA-BERGEL Katarzyna 58KRAKÓWK-OPEN 32K 32058:30:19.052d 09:06:51287,0+35:57:5912:134,9
125LITWINIAK Izabela 40GOLENIÓWK-OPEN 33K 33058:43:35.0187d 02:34:15287,0+36:11:0112:164,9
126HAMIK Adam 25HAMTARIXBIERUNM-OPEN 93M 93059:22:47.0270d 01:00:59287,0+36:50:0212:244,8
127KLUCZYK-CZARNECKA Dominika 196MALBORKSZCZECINK-OPEN 34K 34059:35:18.0145d 00:47:54287,0+37:02:5912:274,8
128KROK Krzysztof 43NIEZRZESZONYMUSZYNAM-OPEN 94M 94059:39:21.054d 01:23:00287,0+37:07:0012:284,8
129MUSKAŁA Mateusz 73SOSNOWIECM-OPEN 95M 95059:48:19.0140d 00:28:07287,0+37:15:5912:304,8
130SZYMKOWIAK Natalia 191DOPIEWOK-OPEN 35K 35059:52:50.0329d 00:29:35287,0+37:20:0312:314,8
131CZEKALIŃSKA Edyta 80OŁOBOKK-OPEN 36K 36060:05:41.0206d 00:17:19287,0+37:33:0212:334,8
132BIELIŃSKA Elżbieta 107NOWA KARCZMAK-OPEN 37K 37060:20:04.089d 00:12:39287,0+37:47:5812:364,8
133KRAUZE Sylwia 119KRAKÓWK-OPEN 38K 38060:23:16.093d 01:33:38287,0+37:50:5912:374,8
134MORAWSKI Piotr 56OTWOCKM-OPEN 96M 96060:46:43.037d 01:09:35287,0+38:14:0212:424,7
135BIELECKI Łukasz 140WARSZAWAM-OPEN 97M 97061:42:01.0269d 01:21:18287,0+39:09:5812:534,7
136FRUBA Karina 92STOPA SŁUPSK / KORONA SZCZECINREDZIKOWOK-OPEN 39K 39062:44:26.041d 00:32:11287,0+40:12:0013:064,6
137SIWEK Piotr 173BEZRZECZEM-OPEN 98M 98063:56:02.0216d 02:20:28287,0+41:23:5813:214,5
138GRÜTZNER Victoria 70LUBLINIECK-OPEN 40K 40064:17:40.0284d 01:12:49287,0+41:45:0213:264,5
139LEMAŃSKI Andrzej 124SZCZECINM-OPEN 99M 99065:01:05.0115d 00:41:48287,0+42:28:5813:354,4
140STOLARZEWSKA Maria 98WROCŁAWK-OPEN 41K 41065:01:55.030d 01:57:14287,0+42:29:0313:354,4
141KURASIŃSKA Dorota 16SZCZECINK-OPEN 42K 42065:11:50.0140d 00:24:30287,0+42:39:0313:374,4
142STEFANICKI Marek 26ŚWINOUJŚCIEM-OPEN 100M 100065:22:01.052d 01:25:25287,0+42:49:5813:394,4
143GRZESZCZUK Mieczysław 114SZCZECINM-OPEN 101M 101065:35:07.047d 00:52:08287,0+43:02:5813:424,4
144SAKOWSKA Aneta 12MARATONKA GRAJEWOWARSZAWAK-OPEN 43K 43066:51:01.0185d 02:05:09287,0+44:18:5813:584,3
145OSSOWSKA Marzena 220SZCZECINK-OPEN 44K 44066:57:01.099d 01:13:26287,0+44:24:5813:594,3
146ŁUTOWICZ Gabriela 35SZCZECINK-OPEN 45K 45067:03:50.066d 00:53:24287,0+44:31:0314:014,3
147GRAPATYN Piotr 237BYDGOSZCZ NA STARTBYDGOSZCZM-OPEN 102M 102067:07:10.079d 01:10:10287,0+44:34:5914:014,3
148DRAB Daria 139WARSZAWAK-OPEN 46K 46067:07:30.0216d 01:28:55287,0+44:35:0114:014,3
149MUSIAŁ Paweł 13WARSZAWAM-OPEN 103M 103067:30:33.037d 01:20:13287,0+44:58:0114:064,3
150KULCZAK Paweł 19BRODOWOM-OPEN 104M 104067:31:33.078d 01:38:49287,0+44:59:0114:074,3
151KOZIEŁ Jacek 24GRYFINOM-OPEN 105M 105067:33:48.0161d 00:57:46287,0+45:01:0214:074,2
152KUCHARCZYK Kaśka 4TEAM K2SZCZECINK-OPEN 47K 47067:52:55.0292d 01:56:01287,0+45:20:0314:114,2
153MACULEWICZ Łukasz 28GRUPA POLMOTORSZCZECINM-OPEN 106M 106068:27:35.0188d 00:23:35287,0+45:55:0114:184,2
154GENDA Jadwiga 189SZCZECINK-OPEN 48K 48069:10:11.038d 01:14:10287,0+46:37:5914:274,1
155KASPRZAK Magda 6MIERZYNK-OPEN 49K 49070:02:18.0300d 05:10:14287,0+47:29:5914:384,1
156ADAMCZYK Kamila 23SZCZECINK-OPEN 50K 50070:41:22.0139d 00:45:34287,0+48:09:0014:464,1
157ANTOŃCZAK Łukasz 145BORSUKILUBIESZEWOM-OPEN 107M 107070:58:09.0168d 01:36:02287,0+48:25:5814:504,0
158KNAPIK Maciej 109KRAKÓWM-OPEN 108M 108071:48:46.040d 05:25:05287,0+49:16:0215:004,0
159HALAREWICZ Joanna 149GORZÓW WIELKOPOLSKIK-OPEN 51K 51072:35:12.0225d 02:33:08287,0+50:02:5915:104,0
160HAŁAS Renata 27SZYBCIEJ NIE MOGĘMIĘDZYWODZIEK-OPEN 52K 52072:45:17.0140d 00:54:31287,0+50:12:5915:123,9
161MARENDZIAK Aneta 198CZŁAPIĄCY WE WŁASNYM TEMPIESZCZECINK-OPEN 53K 53072:48:25.093d 01:34:29287,0+50:16:0015:133,9
162TOKARZ Dominik 81ENERGY OŚWIĘCIMOŚWIĘCIMM-OPEN 109M 109073:22:49.064d 00:41:28287,0+50:50:0215:203,9
163PAJEWSKA-PATYNA Mirka 148SZCZECINK-OPEN 54K 54073:59:47.079d 01:27:22287,0+51:27:0215:283,9
164WĄSIK Rafał 11#WĄSIKITEAMSŁOMNIKIM-OPEN 110M 110074:14:46.091d 02:01:45287,0+51:42:0215:313,9
165WĄSIK Gabriela 171#WĄSIKITEAMSŁOMNIKIK-OPEN 55K 55074:49:07.0173d 01:46:07287,0+52:16:5815:383,8
166KROKER Rafał 59WARSZAWAM-OPEN 111M 111075:19:02.0106d 00:37:45287,0+52:46:5815:443,8
167MAJ Justyna 71ORZESZEK-OPEN 56K 56076:00:00.070d 06:00:00287,0+53:27:5815:533,8
168MARENDZIAK Jarosław 197CZŁAPIĄCY WE WŁASNYM TEMPIESZCZECINM-OPEN 112M 112076:26:57.092d 01:33:39287,0+53:54:0315:583,8
169WITKOWSKA Agnieszka 14WARSZAWAK-OPEN 57K 57078:04:07.0205d 00:25:09287,0+55:31:5816:193,7
170MACENOWICZ Eryk 101PIASECZNOM-OPEN 113M 113079:10:05.0340d 01:30:59287,0+56:37:5816:333,6
171SZAJKOWSKI Stanisław 241WARSZAWAM-OPEN 114M 114079:19:04.059d 01:36:04287,0+56:46:5816:343,6
172JAMROŻY Honorata 158TORUŃK-OPEN 58K 58079:49:04.0239d 00:41:11287,0+57:16:5816:413,6
173MADEJ Dominika 160KRAKÓWK-OPEN 59K 59079:53:06.0265d 01:22:28287,0+57:20:5816:423,6
174OŻAROWSKA Patrycja 64WIĄZÓWK-OPEN 60K 60081:19:09.0117d 03:53:26287,0+58:46:5817:003,5
175RAKOCZY Małgorzata 226SZCZECINK-OPEN 61K 61081:31:47.0247d 00:39:28287,0+58:59:0217:023,5
176WIERZGAŁA Iwona 106STRZENIÓWKAK-OPEN 62K 62082:22:37.087d 00:39:52287,0+59:50:0117:133,5
177KUPIS Katarzyna 5TEAM K2WARZYMICEK-OPEN 63K 63082:27:34.0183d 00:26:18287,0+59:55:0117:143,5
178JAROCHA Dorota 150SZCZECINK-OPEN 64K 64083:21:42.0150d 00:45:14287,0+60:49:0217:253,4
179GAŁUSZKA Agnieszka 39POLICEK-OPEN 65K 65084:32:52.0278d 01:43:36287,0+62:00:0317:403,4
180SZAJKOWSKA Ewa 141WARSZAWAK-OPEN 66K 66084:35:12.020d 02:11:31287,0+62:02:5917:413,4
181MARTYNIUK Izabela 183STRZELCE OPOLSKIEK-OPEN 67K 67087:02:46.0147d 01:24:48287,0+64:30:0218:113,3
182MAKOWSKA Joanna 69PABIANICEK-OPEN 68K 68090:36:09.0402d 01:06:45287,0+68:03:5818:563,2
183NOWICKA Katarzyna 15SZCZECINK-OPEN 69K 69092:11:16.0379d 00:21:35287,0+69:38:5919:163,1
184KACZMAREK Joanna 18SZCZECINK-OPEN 70K 70094:27:02.0440d 00:40:27287,0+71:54:5819:443,0
185KUPIS Krzysztof 99WARZYMICEM-OPEN 115M 115096:11:09.0114d 01:10:17287,0+73:38:5820:063,0
186KAWIORSKI Patryk 42SZCZECINM-OPEN 116M 116096:18:58.0313d 01:59:43287,0+73:46:0320:083,0
187DMOCHOWSKA Hanna 181SZCZECINK-OPEN 71K 71149:18:00.098d 01:04:20287,0+126:45:531:121,9
188OLECH Bogusław 127NIEZRZESZONYPRZECŁAWM-OPEN 117M 117245:49:03.061d 04:13:14287,0+223:16:551:231,2
189KANECKA Monika 194TONBRIDGEK-OPEN 72K 72258:29:00.052d 05:17:21287,0+235:56:554:021,1
190CHABIŃSKI Artur 219SZCZECINM-OPEN 118M 118028:42:07.0283d 00:46:07279,0+06:09:586:109,7
191CHROBOCINSKI Daniel 136ŻÓŁWIE W GALOPIESZCZECINM-OPEN 119M 119037:17:36.0406d 01:31:25272,1+14:45:018:137,3
192ZNOWIEC Renata 97KRAKÒWK-OPEN 73K 73031:57:57.0447d 00:26:55265,4+09:25:037:138,3
193GŁOWACKI Dominik 202TIGER FIGHT CLUBINOWROCŁAWM-OPEN 120M 120025:10:32.0310d 00:39:44264,3+02:38:015:4210,5
194KOWALSKI Adam 248GDANSKM-OPEN 121M 121024:37:56.042d 01:36:52255,3+02:05:035:4710,4
195KUŹNIAR Krzysztof 118SĘKOWAM-OPEN 122M 122028:37:05.0426d 00:40:12252,9+06:04:586:478,8
196KONIKOWSKI Daniel 133WILKI MORSKIESZCZECINM-OPEN 123M 123027:28:55.0322d 00:28:16249,8+04:56:036:369,1
197FORMA Alicja 245LUBLINK-OPEN 74K 74041:39:23.0144d 01:08:52244,5+19:07:0010:135,9
198SOROKA Karolina 255SZCZECINK-OPEN 75K 75045:49:15.056d 02:21:07232,0+23:16:5911:515,1
199BAŃKA Ryszarda 250LUBLINK-OPEN 76K 76059:11:39.0131d 01:12:58224,7+36:39:0115:483,8
200BARTYZEL Beata 41KRAKÓWK-OPEN 77K 77025:41:02.0395d 01:00:14220,8+03:08:586:588,6
201KARAPKA Aleksandra 110ZIELONA GÓRAK-OPEN 78K 78023:56:55.0378d 01:39:11220,5+01:24:036:309,2
202DREKO Bartłomiej 252SZCZECINM-OPEN 124M 124051:21:33.071d 00:52:35216,0+28:49:0114:164,2
203GIERASIMOWICZ Anna 170MIRKÓWK-OPEN 79K 79030:04:17.0272d 00:36:34214,3+07:31:598:257,1
204WIERCIOCH Weronika 77SZCZAWNICAK-OPEN 80K 80054:18:05.098d 00:48:16209,5+31:45:5815:333,9
205BYDŁOWSKI Patryk 218SZCZECINM-OPEN 125M 125023:37:55.0264d 01:06:36198,2+01:05:037:098,4
206ANDRUSZKO Stefan 108SWA_TEAMOŚWIĘCIMM-OPEN 126M 126019:21:11.0447d 00:38:20194,7+5:5710,1
207RUDNIK-MIJAL Małgorzata 236ZMĘCZENI NA STARCIESZCZECINK-OPEN 81K 81032:15:32.0204d 00:31:51187,7+09:43:0110:185,8
208STANIECKI Krzysztof 94STANTEAMOBORNIKIM-OPEN 127M 127035:26:02.0443d 00:30:58185,2+12:53:5811:285,2
209BOROWIECKA Joanna 104SZCZECINK-OPEN 82K 82044:04:36.0336d 02:02:00180,1+21:32:0114:414,1
210BŁACHNO Małgorzata 93SKAŁAK-OPEN 83K 83023:54:18.0301d 01:31:01175,4+01:21:598:107,3
211CHARLETTE Hanna 132WELLINGBOROUGHK-OPEN 84K 84033:43:42.0389d 00:32:38166,7+11:11:0212:084,9
212POWĄZKA-OPRYSZEK Joanna 84KRAKÓWK-OPEN 85K 85026:29:50.0324d 00:28:26160,4+03:57:039:546,1
213MIJAL Przemysław 235ZMĘCZENI NA STARCIESZCZECINM-OPEN 128M 128023:27:05.0202d 00:44:00151,0+00:54:589:196,4
214ROSZKIEWICZ Ewelina 221ZAMIENIEK-OPEN 86K 86031:33:31.0272d 00:51:10150,5+09:01:0112:344,8
215SAWICKA Ilona 231SZCZECINK-OPEN 87K 87033:06:24.0223d 00:52:04148,8+10:34:0013:204,5
216CZECH Mateusz 55JÓZEFOSŁAWM-OPEN 129M 129013:07:09.0231d 00:25:08145,5+5:2411,1
217MYSZKOWSKA Julia 128LUXTORPEDA CZERWIONKACZERWIONKAK-OPEN 88K 88033:58:58.0427d 03:48:47143,8+11:26:0314:104,2
218SZWEDOWICZ Konrad 229SZCZECINM-OPEN 130M 130028:12:48.0238d 00:56:00134,9+05:40:0212:324,8
219GIERUS Ilona 254WROCŁAWK-OPEN 89K 89049:27:23.057d 07:00:06133,2+26:55:0022:162,7
220FREILICH Bartosz 257MIERZYNM-OPEN 131M 131011:10:48.028d 00:54:01128,7+5:1211,5
221KLITYŃSKA Agnieszka 29DOBRAK-OPEN 90K 90025:19:50.0299d 01:15:03125,0+02:47:0312:094,9
222JURCZYK Adam 178POLMOTORSZCZECINM-OPEN 132M 132020:10:20.0322d 00:43:24120,8+10:016,0
223RUDKO Monika 253SZCZECINK-OPEN 91K 91024:06:05.038d 00:17:19116,6+01:33:5812:244,8
224DOBROWOLSKI Piotr 125OLSZEWNICA STARAM-OPEN 133M 133013:35:30.0303d 00:18:24112,0+7:168,2
225SOBOLEWSKA Agata 144EXTREME WOLFSZCZECINK-OPEN 92K 92015:43:42.0188d 00:47:36108,9+8:396,9
226WOJTASIŃSKA Małgorzata 130GRODZISK MAZOWIECKIK-OPEN 93K 93017:32:31.0356d 00:24:35107,8+9:456,1
227ZAJC Agnieszka 49WARSZAWAK-OPEN 94K 94029:22:00.0427d 00:48:58107,3+06:49:5816:253,7
228SKOMIAŁ Artur 90WARSZAWAM-OPEN 134M 134012:59:42.0426d 00:45:23106,4+7:198,2
229KECAJ Viorel 251PAN SZCZUPAKSZCZECINM-OPEN 135M 135009:55:37.0129d 00:15:0088,2+6:458,9
230POPIOŁEK Paweł 113ZAMOŚĆM-OPEN 136M 136004:49:30.027d 00:42:0483,4+3:2817,3
231OSZCZĘDŁOWSKI Paweł 244OŻARÓWM-OPEN 137M 137018:17:40.0116d 01:26:0782,0+13:234,5
232TARCZYLUK Agnieszka 105WARSZAWAK-OPEN 95K 95012:10:44.0321d 00:41:3776,8+9:306,3
233KOZŁOWSKI Witold 175WARSZAWAM-OPEN 138M 138011:27:08.031d 00:34:2374,8+9:116,5
234DURAJ Patrycja 89KRAKÓWK-OPEN 96K 96015:00:59.064d 01:17:2459,7+15:054,0
235GURGACZ Artur 242SZCZECINM-OPEN 139M 139010:16:30.086d 01:21:0446,6+13:134,5
236GURGACZ Elżbieta 243SZCZECINK-OPEN 97K 97027:30:58.0108d 00:10:0641,2+04:58:0340:041,5
237PREUSS Friederike 259PASEWALKK-OPEN 98K 98003:52:11.012d 01:02:4840,3+5:4510,4
238LASKOWSKI Paweł 78WOLA RAKOWAM-OPEN 140M 140024:10:21.029d 06:57:3332,0+01:38:0045:191,3
239TURKIEWICZ Krzysztof 258SZCZECINM-OPEN 141M 141003:05:28.010d 00:51:4131,2+5:5610,1
240NOWICKA Wioleta 256GRYFINOK-OPEN 99K 99007:52:56.022d 00:51:0330,7+15:243,9
241KRUGIOLKA Renata 38AKTYWNIE W PNIEWACHPNIEWYK-OPEN 100K 100003:19:30.084d 00:43:0328,3+7:028,5
242ŁABUZ Ewa 91KRAKÓWK-OPEN 101K 101003:48:49.050d 00:51:1827,7+8:157,3
243SOBCZYK Agnieszka 215PRUSYK-OPEN 102K 102005:55:55.042d 02:04:5427,6+12:534,7
244KRZEŚNIOWSKI Marcin 217ROWEROWY ZAŁOMSZCZECINM-OPEN 142M 142001:20:05.066d 00:37:2416,0+5:0012,0
245WOJTOL Oliwia 66BYTOMK-OPEN 103K 103001:20:45.00d 01:20:4514,3+5:3810,6
246SIWEK Agata 74WROCŁAWK-OPEN 104K 104003:48:47.03d 00:47:459,0+25:252,4
247KICZKA Joanna 62BRWINÓWK-OPEN 105K 105001:55:39.00d 01:55:398,8+13:084,6
248SOBAŃSKI Kamil 153POLICEM-OPEN 143M 143000:33:44.00d 00:33:447,0+4:4712,5
249JANUSZKIEWICZ Arek 65OŁAWAM-OPEN 144M 144000:45:59.02d 00:24:136,7+6:518,7
250BURCZYNSKI Piotr 228JUSZKOWOM-OPEN 145M 145000:39:24.00d 00:39:246,1+6:279,3
Znaleziono 250 wynik(ów)