BIEGOWA EKSPEDYCJA KILIMANDŻARO
Organizator : Stowarzyszenie K2 Partners
Data : 2021-10-27
Miejsce : Polska
Dystans : 350 km
Zgłoszonych : 143
Wystartowało : 139
Nie ukończyło : 27
Ukończyło : 112
Na trasie : 27
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 100km | 300km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MKILIMANDŻARO
100km
KILIMANDŻARO
300km
Czas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1JANCZAK Marek 136RADOMM-OPEN 1M 11224:44:232928:44:23024:13:33.0128d 00:44:23350,0+00:00:004:0914,4
2WALIGÓRSKI Tomasz 101GDYNIAM-OPEN 2M 2026:04:17.060d 00:49:08350,0+01:50:584:2813,4
3KASPRZAK Artur 10MIERZYNM-OPEN 3M 3028:28:25.054d 01:13:09350,0+04:14:594:5212,3
4PAPROCKI Marcin 9SZCZECINM-OPEN 4M 4029:11:45.050d 01:06:44350,0+04:58:015:0012,0
5WIRA Mariusz 92BOREK WIELKOPOLSKIM-OPEN 5M 5030:05:05.046d 01:52:05350,0+05:51:575:0911,6
6PĘKAŁA Piotr 50KOSZALINM-OPEN 6M 6030:26:20.0131d 00:46:37350,0+06:12:595:1311,5
7WIDERKIEWICZ Maciej 103KOWALEM-OPEN 7M 7030:44:48.0161d 00:43:38350,0+06:31:015:1611,4
8KARCZEWSKI Mariusz 12GRYFICEM-OPEN 8M 8031:07:42.093d 00:59:19350,0+06:54:015:2011,2
9PREUSS Friederike 115PASEWALKK-OPEN 1K 1031:22:53.0137d 01:08:47350,0+07:09:025:2211,2
10AUGUSTYNIAK Jakub 87ŚLĘZAM-OPEN 9M 9031:39:13.054d 00:43:18350,0+07:25:585:2511,1
11MŁYNARCZYK Tatiana 24WOŁCZKOWOK-OPEN 2K 2031:42:39.044d 01:40:07350,0+07:29:005:2611,0
12PAŁKA Tomasz 80WOLBROMM-OPEN 10M 10031:42:48.0241d 01:16:39350,0+07:29:015:2611,0
13SOWA Krzysztof 36SZCZECINM-OPEN 11M 11032:17:49.0216d 00:33:59350,0+08:04:015:3210,8
14NOWAK Marcin 128BOREK WLKP.M-OPEN 12M 12032:23:48.065d 01:49:38350,0+08:10:015:3310,8
15RACINOWSKI Marcin 104SZCZECINM-OPEN 13M 13032:28:04.060d 00:39:19350,0+08:14:575:3310,8
16WÓJTOWICZ Marcin 73MYSŁOWICEM-OPEN 14M 14032:44:24.0104d 01:25:58350,0+08:30:595:3610,7
17TURKIEWICZ Krzysztof 114SZCZECINM-OPEN 15M 15033:40:50.0157d 01:08:14350,0+09:27:025:4610,4
18SACHARSKI Bartłomiej 22SZCZECINM-OPEN 16M 16033:42:10.0141d 00:49:36350,0+09:28:585:4610,4
19BAŃKA Mariusz 106LUBLINM-OPEN 17M 17035:21:16.061d 00:26:38350,0+11:07:586:039,9
20WAHN Przemysław 69SZCZECINM-OPEN 18M 18035:32:33.0105d 01:52:25350,0+11:19:006:059,8
21CICHOCKI Jakub 35SZCZECINM-OPEN 19M 19035:35:54.0117d 00:57:20350,0+11:22:026:069,8
22GRYGIELEWICZ Leszek 25BEZRZECZEM-OPEN 20M 20035:40:18.0104d 00:32:03350,0+11:26:586:069,8
23WOŹNIAK Mariusz 33GRÓJECM-OPEN 21M 21035:41:19.0115d 00:30:44350,0+11:27:586:079,8
24PAKMUR Michal 100SŁUPSKM-OPEN 22M 22036:40:17.0138d 00:51:12350,0+12:26:586:179,5
25PRUSZANOW Marcin 64GRYFINOM-OPEN 23M 23039:43:00.0114d 01:15:25350,0+15:29:576:488,8
26SURDACKI Jerzy 56GRYFINOM-OPEN 24M 24040:01:44.073d 01:15:30350,0+15:48:016:518,7
27SEMENIUK Igor 21SZCZECINM-OPEN 25M 25040:31:40.068d 00:47:26350,0+16:18:016:568,6
28BOGUSŁAWSKI Rafał 81SZCZECINM-OPEN 26M 26040:35:56.0317d 00:43:23350,0+16:22:026:578,6
29SAJA Przemysław 20NOWOGARDM-OPEN 27M 27040:49:33.0293d 01:13:27350,0+16:36:006:598,6
30WOJTANIS Magdalena 11TORUŃK-OPEN 3K 3040:53:22.014d 04:02:15350,0+16:39:597:008,6
31JANCZARSKA-BERGEL Katarzyna 38KRAKÓWK-OPEN 4K 4041:01:10.084d 01:03:37350,0+16:47:587:018,5
32PETERSBURSKI Robert 48SZCZECINM-OPEN 28M 28043:01:47.0215d 00:39:09350,0+18:48:017:228,1
33SPLONSKOWSKI Krzysztof 34SZCZECINM-OPEN 29M 29043:17:22.081d 01:21:54350,0+19:03:597:258,1
34KOZACZUK Sebastian 74OŁAWAM-OPEN 30M 30043:28:22.0121d 00:53:49350,0+19:14:597:278,1
35WASILEWSKA Ewa 19SZCZECINK-OPEN 5K 5043:56:17.079d 04:03:18350,0+19:42:587:318,0
36DUDEK Dariusz 66GRANICZNAM-OPEN 31M 31044:24:47.0100d 00:49:06350,0+20:11:017:367,9
37HYLLA Mateusz 112TARNÓW OPOLSKIM-OPEN 32M 32045:26:38.0168d 00:26:17350,0+21:13:007:477,7
38KOZIOŁ Piotr 70KRAKÓWM-OPEN 33M 33045:42:22.0208d 10:37:52350,0+21:28:597:507,7
39PTASZYŃSKA Agnieszka 28SZCZECINK-OPEN 6K 6045:56:02.0144d 01:12:29350,0+21:42:577:527,6
40GIERUS Ilona 121WROCŁAWK-OPEN 7K 7046:03:07.0129d 00:54:03350,0+21:49:577:537,6
41WŁODARCZAK Paweł 65SZCZECINM-OPEN 34M 34046:03:36.0157d 01:29:56350,0+21:50:007:537,6
42PODKAŃSKI Krzysztof 45INOWROCŁAWM-OPEN 35M 35046:23:55.022d 01:29:26350,0+22:10:027:577,5
43LITWINCZUK Gabriel 47KLUCZEM-OPEN 36M 36047:59:21.064d 01:09:13350,0+23:45:598:137,3
44KAMIŃSKA Magdalena 94SZCZECINK-OPEN 8K 8362:01:46048:16:35.072d 02:01:46350,0+24:03:008:167,2
45BATOR Zbigniew 59WARSZAWAM-OPEN 37M 37048:19:45.042d 01:17:19350,0+24:06:018:177,2
46KURKOWIAK Agnieszka 14POZNAŃK-OPEN 9K 9049:30:16.0116d 01:14:30350,0+25:16:588:297,1
47WĄSIATYCZ Iwona 91BARANOWOK-OPEN 10K 10050:15:03.0119d 00:46:54350,0+26:01:578:367,0
48WILK Dariusz 137MARKIM-OPEN 38M 38051:16:17.027d 01:59:17350,0+27:02:588:476,8
49ZARKOVA Denitsa 32POZNAŃK-OPEN 11K 11052:00:54.069d 00:33:50350,0+27:47:028:556,7
50ZAHORSKI Rafał 51OLEŚNICAM-OPEN 39M 39053:44:03.0158d 00:32:43350,0+29:30:579:126,5
51KORBA Ewald 119TURZA ŚLĄSKAM-OPEN 40M 40055:03:07.076d 02:40:19350,0+30:49:579:266,4
52KOWALCZUK Dariusz 113LUBLINM-OPEN 41M 41055:14:08.0103d 01:15:59350,0+31:00:579:286,3
53PRZYBYLAK Paweł 17LESZNOM-OPEN 42M 42055:40:57.064d 00:40:13350,0+31:27:029:326,3
54OKRÓJ Dawid 30WARSZAWAM-OPEN 43M 43056:57:59.0144d 00:25:54350,0+32:44:029:456,1
55ZAKRZEWSKA Kasia 75WARSZAWAK-OPEN 12K 12057:28:40.068d 01:02:07350,0+33:15:019:516,1
56BOHATYREWICZ Patryk 135SZCZECINM-OPEN 44M 44057:33:46.061d 00:30:06350,0+33:20:019:526,1
57ZEMANKIEWICZ Łukasz 88SZCZECINM-OPEN 45M 45057:42:58.0114d 00:40:21350,0+33:29:029:536,1
58PIERNICKI Zbigniew 125SZCZECINM-OPEN 46M 46058:25:47.061d 00:58:12350,0+34:12:0110:006,0
59KOBYLNIK Agata 2SZCZECINK-OPEN 13K 13059:30:01.0228d 00:25:15350,0+35:16:5710:125,9
60SIWAK Łukasz 49SZCZECINM-OPEN 47M 47059:39:45.064d 00:30:59350,0+35:26:0110:135,9
61PIETRUSZKA Sławomir 4671-665 SZCZECINM-OPEN 48M 48059:48:10.059d 02:48:17350,0+35:34:5810:155,9
62BRZOZOWSKI Adam 132SZCZECINM-OPEN 49M 49059:53:14.060d 02:51:07350,0+35:39:5810:155,8
63STRZELEC Tomasz 6GRYFINOM-OPEN 50M 50059:59:36.019d 02:05:51350,0+35:46:0010:175,8
64BURYTA Maciej 15SZCZECINM-OPEN 51M 51060:16:18.0168d 00:57:05350,0+36:02:5810:195,8
65BARAN Adam 39TARNOBRZEGM-OPEN 52M 52060:52:35.032d 01:15:23350,0+36:39:0010:265,7
66ŁUTOWICZ Gabriela 23SZCZECINK-OPEN 14K 14061:21:19.033d 01:26:23350,0+37:07:5810:315,7
67FRUBA Karina 99REDZIKOWOK-OPEN 15K 15061:39:04.054d 03:13:58350,0+37:25:5710:345,7
68ANDREJCZUK Wiatek 61KLEOSINM-OPEN 53M 53062:26:50.0102d 03:22:24350,0+38:13:0210:425,6
69TARARUJ Edyta 108WARSZAWAK-OPEN 16K 16062:44:01.0248d 01:09:39350,0+38:30:5710:455,6
70KROK Krzysztof 42MUSZYNAM-OPEN 54M 54062:52:09.0152d 01:46:12350,0+38:38:5710:465,6
71KLIMKIEWICZ Karolina 57WARSZAWAK-OPEN 17K 17064:24:28.080d 00:56:55350,0+40:10:5911:025,4
72CIACHLA Matylda 127POLICEK-OPEN 18K 18065:23:45.0182d 00:21:48350,0+41:10:0111:125,4
73MUCHA Grzegorz 41ŁÓDŹM-OPEN 55M 55065:41:33.023d 02:08:08350,0+41:28:0011:155,3
74BIAŁKOWSKA Katarzyna 52SIADŁO DOLNEK-OPEN 19K 19065:58:38.087d 01:20:04350,0+41:45:0011:185,3
75MUCHA Grzegorz 40ŁÓDŹM-OPEN 56M 56066:56:17.015d 02:08:08350,0+42:42:5811:285,2
76CEBEŃKO Maria 26GRYFINOK-OPEN 20K 20068:08:32.070d 01:04:44350,0+43:55:0011:405,1
77WOJTAT Halina 82SZCZECINK-OPEN 21K 21068:16:32.0109d 02:32:01350,0+44:03:0011:425,1
78GRAPATYN Piotr 76BYDGOSZCZM-OPEN 57M 57069:32:27.086d 00:56:28350,0+45:18:5911:555,0
79BARTOSIŃSKI Piotr 90SZCZECINM-OPEN 58M 58070:00:47.035d 04:10:35350,0+45:47:0112:005,0
80STEFANICKI Marek 27ŚWINOUJŚCIEM-OPEN 59M 59070:19:55.064d 01:35:39350,0+46:06:0212:035,0
81JAŚKIEWICZ Krzysztof 77LUBINM-OPEN 60M 60071:59:56.0203d 01:36:52350,0+47:46:0212:204,9
82MORAWSKI Piotr 5OTWOCKM-OPEN 61M 61072:23:11.054d 02:26:40350,0+48:09:5812:244,8
83MUSKAŁA Mateusz 107SOSNOWIECM-OPEN 62M 62072:38:48.0232d 00:29:49350,0+48:25:0112:274,8
84MACULEWICZ Łukasz 29SZCZECINM-OPEN 63M 63073:16:05.0280d 01:13:24350,0+49:02:5712:334,8
85DRAB Daria 117WARSZAWAK-OPEN 22K 22073:34:12.0198d 00:41:58350,0+49:20:5812:364,8
86LIS Beata 71DĄBROWA GÓRNICZAK-OPEN 23K 23075:12:06.0192d 00:47:54350,0+50:58:5712:534,7
87BUDNICKI Grzegorz 141SZCZECINM-OPEN 64M 64077:46:15.083d 00:37:08350,0+53:32:5813:194,5
88WĄSIK Rafał 4SŁOMNIKIM-OPEN 65M 651488:43:01078:29:57.0183d 00:43:01350,0+54:16:0213:274,5
89KAWCZYŃSKI Maciej 120SZCZECINM-OPEN 66M 66078:42:06.0167d 00:46:51350,0+54:28:5713:294,4
90KULCZAK Paweł 16BRODOWOM-OPEN 67M 67079:08:19.035d 03:19:26350,0+54:54:5813:334,4
91GENDA Jadwiga 93SZCZECINK-OPEN 24K 24079:28:25.034d 00:24:22350,0+55:14:5913:374,4
92DZIEDZIC Józef 67WOŁOMINM-OPEN 68M 68079:31:31.069d 02:09:26350,0+55:18:0013:374,4
93ADAMCZYK Kamila 3SZCZECINK-OPEN 25K 25080:03:42.0245d 01:31:27350,0+55:50:0113:434,4
94KURASIŃSKA Dorota 44SZCZECINK-OPEN 26K 26080:12:17.0243d 00:18:29350,0+55:58:5813:444,4
95KNAPIK Maciej 124KRAKÓWM-OPEN 69M 69081:16:15.062d 00:50:31350,0+57:02:5813:554,3
96KUCHARCZYK Kaśka 8SZCZECINK-OPEN 27K 27083:09:18.0366d 01:01:45350,0+58:55:5814:154,2
97MICHALSKA Katarzyna 31WARSZAWAK-OPEN 28K 28085:48:08.030d 01:41:38350,0+61:34:5714:424,1
98MICHALAK Beata 78OPOLEK-OPEN 29K 29086:35:14.070d 00:54:11350,0+62:21:5814:504,0
99GRZESZCZUK Mieczysław 111SZCZECINM-OPEN 70M 70088:30:56.090d 00:56:15350,0+64:17:0215:104,0
100SZAJKOWSKA Ewa 1WARSZAWAK-OPEN 30K 30092:01:44.013d 01:45:52350,0+67:48:0115:463,8
101SZAJKOWSKI Stanisław 53WARSZAWAM-OPEN 71M 71094:12:27.0107d 01:22:11350,0+69:58:5916:083,7
102WĄSIK Gabriela 7SŁOMNIKIK-OPEN 31K 31094:33:42.0188d 02:07:19350,0+70:20:0116:123,7
103MARTYNIUK Izabela 123STRZELCE OPOLSKIEK-OPEN 32K 32095:02:15.082d 02:23:42350,0+70:48:5816:173,7
104KRUPAK Emilia 96GDAŃSKK-OPEN 33K 33095:27:52.0167d 00:50:14350,0+71:14:0216:213,7
105OGRODNIK Bogusław 116WROCŁAWM-OPEN 72M 72097:32:56.0219d 02:46:30350,0+73:19:0216:433,6
106TUZINEK Kamila 37MORYŃK-OPEN 34K 34099:25:47.0164d 01:50:54350,0+75:12:0117:023,5
107ROSIŃSKA Karolina 126TANOWOK-OPEN 35K 35100:04:05.067d 00:39:00350,0+75:50:5717:093,5
108BRZEZIŃSKI Piotr 72SZCZECINM-OPEN 73M 73101:05:05.0136d 00:27:28350,0+76:51:5717:193,5
109KUPIS Krzysztof 83WARZYMICEM-OPEN 74M 74111:09:01.081d 00:52:49350,0+86:55:5719:033,1
110KRYSTEK Magdalena 54PABIANICEK-OPEN 36K 36118:58:04.0200d 00:20:48350,0+94:44:5720:232,9
111KUPIS Katarzyna 97WARZYMICEK-OPEN 37K 37125:16:01.094d 02:49:50350,0+101:02:521:282,8
112OLECH Bogusław 58PRZECŁAWM-OPEN 75M 75189:49:05.096d 05:49:08350,0+165:35:532:321,8
113GUZEK Agnieszka 129NAMYSŁÓWK-OPEN 38K 38058:37:00.0105d 00:37:01341,7+34:23:5710:175,8
114NOWICKA Katarzyna 13SZCZECINK-OPEN 39K 39124:09:02.0392d 00:28:09340,9+99:55:5721:512,7
115OJDOWSKI Leon 60WAŁBRZYCHM-OPEN 76M 76038:48:06.0330d 00:38:42338,9+14:34:576:528,7
116MACHERA Rafał 86KONIECPOLM-OPEN 77M 77026:58:36.0332d 00:49:31330,2+02:45:004:5412,2
117HAŁAS Renata 79MIĘDZYWODZIEK-OPEN 40K 40067:33:09.0223d 00:44:09327,6+43:19:5712:224,8
118MARENDZIAK Aneta 110SZCZECINK-OPEN 41K 41087:35:40.0294d 01:21:24327,6+63:22:0116:023,7
119LITWINIAK Izabela 98GOLENIÓWK-OPEN 42K 42082:34:07.0307d 01:57:14322,8+58:20:5715:203,9
120MARENDZIAK Jarosław 109SZCZECINM-OPEN 78M 78127:09:02.0294d 02:25:44318,3+102:55:523:582,5
121KORDACZUK Emil 89SZCZECINM-OPEN 79M 79029:01:31.0343d 01:00:47293,1+04:48:005:5610,1
122WASIATYCZ Grzegorz 102BARANOWOM-OPEN 80M 80036:13:41.0174d 00:45:07273,4+12:00:017:567,5
123WIKTORSKI Sebastian 105SKARBIMIERZYCEM-OPEN 81M 81054:24:17.0300d 00:43:56262,2+30:10:5812:264,8
124WITKOWSKA Agnieszka 18WARSZAWAK-OPEN 43K 43063:18:27.0394d 00:53:22226,4+39:04:5916:463,6
125KASPRZAK Magdalena 133MIERZYNK-OPEN 44K 44053:59:41.0184d 01:50:52216,8+29:46:0114:564,0
126MATUSZEWSKA Magdalena 85SZCZECINK-OPEN 45K 45026:10:48.0362d 01:35:33199,9+01:57:017:517,6
127ROMANOWSKA Anna 95SUWAŁKIK-OPEN 46K 46025:00:54.0299d 00:14:09187,3+00:47:028:007,5
128KAMIŃSKI Kamil 131LUBINM-OPEN 82M 82016:20:32.0147d 01:12:32185,1+5:1711,3
129ZAJĄC Krzysztof 134POZNAŃM-OPEN 83M 83032:53:33.0167d 02:09:35181,4+08:40:0010:525,5
130GÓRSKA Dorota 130BEZRZECZEK-OPEN 47K 47025:55:50.0210d 01:30:02179,4+01:42:028:406,9
131KRAMARZ Tomasz 142SZCZECINM-OPEN 84M 84019:26:59.062d 01:17:23150,0+7:467,7
132KLUCZYK-CZARNECKA Dominika 122SZCZECINK-OPEN 48K 48032:33:36.0227d 00:24:33133,1+08:20:0014:404,1
133TYRAŃSKI Michał 62GRYFICEM-OPEN 85M 85022:18:21.0318d 00:37:17129,6+10:195,8
134RAJCZYK-PAPROCKA Anna 138DOŁUJEK-OPEN 49K 49028:17:20.0106d 02:21:07124,9+04:03:5913:354,4
135PUSZ Janusz 84SZCZECINM-OPEN 86M 86010:34:22.036d 00:37:2588,2+7:118,3
136DZICZEK Ireneusz 118SZCZECINM-OPEN 87M 87056:51:11.083d 01:30:1558,3+32:37:5858:301,0
137KUJAWA Joanna 68SZCZECINK-OPEN 50K 50008:28:00.0162d 00:49:0051,5+9:516,1
138SROCZYŃSKI Igor 139WARSZAWAM-OPEN 88M 88000:36:41.00d 00:36:414,9+7:298,0
139SIWEK Magdalena 143SZCZECINK-OPEN 51K 51000:31:28.00d 00:31:284,7+6:389,0
Znaleziono 139 wynik(ów)