BIEGUN BIEG RODZINNY
Biegun - Obstacle Rush
Organizator : OCR Events
Data : 2022-07-03
Miejsce : Gdynia
Dystans : 3 km
Zgłoszonych : 76
Wystartowało : 66
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 66
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | RODZINA
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startu1.5kmCzas
netto
3km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1TESKA Michał 183RODZINA1M 12022-07-03 11:21:2400:27:3000:44:32.45 14:504,0
2SZULC Luiza 198RODZINA2K 12022-07-03 11:21:1800:31:2000:48:07.00+00:03:3416:023,7
3RÓŻEŃSKI Szymon 160Fitmania OlsztynRODZINA3 12022-07-03 11:16:0900:31:1200:49:21.00+00:04:4816:273,6
4JOZWIK Tomasz 122Grazynki OCR UKGLASGOWRODZINA4M 22022-07-03 11:07:2100:33:4100:50:08.05+00:05:3516:423,6
5SIROCCY Dawiad 161RODZINA5M 32022-07-03 11:12:0800:32:0500:54:18.70+00:09:4618:063,3
6ŻELEWSKI Dariusz
ŻELEWSKA Aleksandra
119RUMIARODZINA6M 42022-07-03 11:21:1700:37:3100:56:17.60+00:11:4518:453,2
7MARKOWSKA Natalia
MARKOWSKA Nadia
142GARZYNRODZINA7K 22022-07-03 11:12:0600:35:0300:58:10.20+00:13:3719:233,1
8THRUN Mikołaj 188RODZINA8K 32022-07-03 11:21:1800:36:3300:58:12.95+00:13:4019:243,1
9JAROS Julita 196RODZINA9K 42022-07-03 11:12:0600:35:1300:58:25.45+00:13:5319:283,1
10ŁAWNICZAK Justyna
ŁAWNICZAK Adam
ŁAWNICZAK Tomasz
DZIERZAWA Natalia
130WOLF TEAMZAKRZEWORODZINA10K 52022-07-03 11:12:0600:35:0300:58:45.10+00:14:1219:353,1
11FURMAŃSKI Andrzej
FURMAŃSKA Anna
FURMAŃSKA Ewa
FURMAŃSKA Alicja
118GDYNIARODZINA11K 62022-07-03 11:07:2100:36:1600:59:10.40+00:14:3719:433,0
12POBŁOCKA Hanna
POBŁOCKI Sebastian
POBŁOCKI Mateusz
144GDYNIARODZINA12K 72022-07-03 11:16:1000:36:5701:00:46.80+00:16:1420:153,0
13DOS SANTOS TRINDADE Kamila
ALEXANDER DOS Alexander
KARBOWSKA Barbara
133CrossFox OCRDĘBINYRODZINA13K 82022-07-03 11:03:5200:35:5301:01:37.90+00:17:0520:322,9
14SZTANGA Magdalena
SZTANGA Olaf
SZTANGA Maciek
102CrossFit StoczniaGDAŃSKRODZINA14K 92022-07-03 11:16:1100:36:3301:02:00.90+00:17:2820:402,9
15DOBRZYŃSKI Tomasz
DOBRZYŃSKA Natalia
109xRunnersGDYNIARODZINA15M 52022-07-03 11:03:5100:37:2501:02:30.15+00:17:5720:502,9
16BARON Ryszard
BARON Ola
BARON Kasia
110Barony :)GDAŃSKRODZINA16M 62022-07-03 11:03:5200:38:4001:02:44.05+00:18:1120:542,9
17KOŚMIDER Dariusz 194CZERSK RODZINA17M 72022-07-03 11:12:0700:39:2801:03:08.50+00:18:3621:022,9
18PROKOPOWICZ Weronika
CHOJNACKI Mikołaj
CHOJNACKI Tomasz
147Active FlowSOPOTRODZINA18K 102022-07-03 11:16:0900:38:5301:03:37.50+00:19:0521:122,8
19PAKORZ Amelia 153Jungle NextremeRODZINA19M 82022-07-03 11:21:2600:40:0101:06:06.30+00:21:3322:022,7
20LEWANDOWSKI Weronika 154Jungle NextremeRODZINA20M 92022-07-03 11:21:2600:39:1301:06:06.35+00:21:3322:022,7
21. . 192RODZINA21 22022-07-03 11:07:2200:41:4601:06:10.05+00:21:3722:032,7
22PIĘTKA Grzegorz
PIĘTKA Joachim
108Ambasador BIEGUN OCRSZCZECINRODZINA22M 102022-07-03 11:16:1100:39:0801:06:28.15+00:21:5522:092,7
23ZBROJA Filip
ZBROJA Wiktor
137Big Yellow FootGDYNIARODZINA23M 112022-07-03 11:21:1800:41:5801:07:39.60+00:23:0722:332,7
24JOZWIK Karolina
JOZWIK Maja
121Grazynki OCR UKGLASGOWRODZINA24K 112022-07-03 11:07:2200:44:1101:09:06.35+00:24:3323:022,6
25KRYSIAK Antonina 182RODZINA25K 122022-07-03 11:21:1700:43:1001:09:42.35+00:25:0923:142,6
26DUDA Seweryn
PODOLSKA Magdalena
LENA11¸ Lena
NINA DUD Nina
GOSSA Helena
139SZTUMRODZINA26M 122022-07-03 11:21:3000:41:3501:10:36.90+00:26:0423:322,5
27MISSALA Joanna 197RODZINA27K 132022-07-03 11:21:2800:42:2301:10:39.30+00:26:0623:332,5
28LIS Maria
LIS Joanna
LIS Zuzanna
LIS Maria
104OCR Park TeamRUMIARODZINA28M 132022-07-03 11:21:2300:38:5801:12:01.80+00:27:2924:002,5
29WANAGOS Dorota
WANAGOS Julia
WANAGOS Tymon
DYBOWSKA Weronika
105GorillasGDYNIARODZINA29K 142022-07-03 11:21:2300:39:1701:12:02.25+00:27:2924:002,5
30BIL Aleksandra
PIOTR BI Piotr
OLIWIA BI Oliwia
136SZTUMRODZINA30K 152022-07-03 11:21:3400:44:0301:12:42.30+00:28:0924:142,5
31NOWAK Marzena 199RODZINA31K 162022-07-03 11:21:1900:48:5901:13:08.35+00:28:3524:222,5
32BARGANSKA Dorota
BARGAŃSKA Nina
BARGAŃSK Eliza
BARGAŃSKI Tomasz
116GDANSKRODZINA32K 172022-07-03 11:03:4900:46:4701:15:34.80+00:31:0225:112,4
33BIENIASZ-WISZNIEWSKA Aleksandra
WISZNIEWSKI Aleksander
WISZNIEWSKA Hanna
WISZNIEWSKI Mateusz
111SportomatGDAŃSKRODZINA33K 182022-07-03 11:03:5300:45:3501:15:44.10+00:31:1125:142,4
34ZIOMEK Anna
BLASZKOWSKI Artur
ZIOMEK Michał
ZIOMEK Jakub
103OCR Park TeamDĄBROWARODZINA34K 192022-07-03 11:21:2300:45:5701:16:47.65+00:32:1525:352,3
35ORŁOWSKI Piotr
PAWŁOWSKI Jacek
ORŁOWSKI Franciszek
124GDYNIARODZINA35M 142022-07-03 11:16:1300:46:1401:17:40.10+00:33:0725:532,3
36SZWABA Marta
JAŻDŻEWSKA Monika
SZWABA Oliwia
SZWABA Nikola
148GDAŃSKRODZINA36K 202022-07-03 11:16:1000:44:4801:18:03.10+00:33:3026:012,3
37WIĘCŁAWSKA Magdalena
KRÓLIKOWSKA Natalia
132Blond Vaiana i Cienki MauiGDAŃSKRODZINA37K 212022-07-03 11:21:4800:46:2201:18:27.50+00:33:5526:092,3
38KUBACKI Wojciech
KUBACKA Joanna
KUBACKI Ksawery
134SZTUMRODZINA38M 152022-07-03 11:21:4300:49:3301:18:35.15+00:34:0226:112,3
39OLSZEWSKA Ewa 152ACTIVE FAMILY PASŁĘKRODZINA39K 222022-07-03 11:21:2400:51:2301:18:41.25+00:34:0826:132,3
40KROGULEWSKA Anna 181OCR Park TeamRODZINA40K 232022-07-03 11:21:2200:46:4201:18:46.45+00:34:1426:152,3
41ANDERS Katarzyna
ANDRES Zuzanna
ANDRES Maja
TERPIŁOWSCY Justyna
101WytrenowaniPRUSZCZ GDANSKIRODZINA41K 242022-07-03 11:03:5000:47:5101:20:04.50+00:35:3226:412,2
42KARASSEK Krzysztof
KARASSEK Julia
KARASSEK Franciszek
145KarasskiKOŚCIERZYNARODZINA42M 162022-07-03 11:07:2500:47:5901:21:02.80+00:36:3027:002,2
43MICHALIK Piotr
MICHALIK Tymon
143DĄBROWARODZINA43M 172022-07-03 11:12:0800:51:4501:21:14.00+00:36:4127:042,2
44TOMASZEWSKI Łukasz
TOMASZEWSKA Julia
138BĄGARTRODZINA44M 182022-07-03 11:21:3300:46:3801:22:01.35+00:37:2827:202,2
45MIŁOŚ Barbara 175ACTIVE FLOWRODZINA45K 252022-07-03 11:21:1600:49:5101:22:09.25+00:37:3627:232,2
46PODBIELSKI Małgorzata 195Ospro OCR TeamRODZINA46K 262022-07-03 11:21:3800:51:5201:22:39.45+00:38:0727:332,2
47GAJWSCY Piotr 158RODZINA47M 192022-07-03 11:21:2800:51:2401:22:57.75+00:38:2527:392,2
48BIERNAT Malina 200RODZINA48M 202022-07-03 11:21:2600:54:5601:23:26.65+00:38:5427:482,2
49SPIŻEWSKI Piotr
SPIŻEWSKA Anna
SPIŻEWSKI Tymoteusz
SPIŻEWSKI Julian
SPIŻEWSKI Oliwier
135SZTUMRODZINA49M 212022-07-03 11:21:3900:55:1301:23:33.85+00:39:0127:512,2
50IWANOWSKA Ewa
IWANOWSKA Nadia
IWANOWSKI Piotr
PLEBANEK Oliwia
150GDYNIARODZINA50K 272022-07-03 11:21:2200:50:3301:24:25.50+00:39:5328:082,1
51PAROL Krzysztof
PAROL Natalia
PAROL Alicja
PAROL Anna
113GDAŃSKRODZINA51M 222022-07-03 11:16:1000:48:0201:24:26.55+00:39:5428:082,1
52. . 184RODZINA52 32022-07-03 11:21:3900:54:5401:25:17.00+00:40:4428:252,1
53BOBER Ewelina
BOBER Łukasz
BOBER Magdalena
BOBER Agata
BOBER Jan
114BoberkiBORKOWORODZINA53K 282022-07-03 11:03:5100:48:2601:26:39.30+00:42:0628:532,1
54ŁOSIN Marta
ŁOSIN Marek
ŁOSIN Filip
ŁOSIN Franciszek
ŁOSIN Feliks
141GDYNIARODZINA54K 292022-07-03 11:16:1200:50:5701:26:50.35+00:42:1728:562,1
55WICHNOWSCY Antoni 169RODZINA55K 302022-07-03 11:21:3000:53:3501:27:01.75+00:42:2929:002,1
56DRAGAN Jacek 189GorillasRODZINA56K 312022-07-03 11:21:2700:52:5501:28:55.55+00:44:2329:382,0
57URBALA Marek
URBALA Izabela
URBALA Mikołaj
107GDAŃSKRODZINA57M 232022-07-03 11:21:1700:57:4901:29:44.60+00:45:1229:542,0
58GOŁYŹNIAK Marcin
GOŁYŹNIAK Antonina
GOŁYŹNIAK Stanisław
GOŁYŹNIAK Olena
146-POZNAŃRODZINA58M 242022-07-03 11:07:2300:57:0301:36:05.30+00:51:3232:011,9
59ŚLIWA-SCHMIDT Agnieszka
WOJTKOWIAK Kuba
WOJTKOWIAK-SCHMIDT Agnieszka
WOJTKOWIAK Wojciech
100Miss FitLEŚNIÓW WIELKIRODZINA59K 322022-07-03 11:21:1600:44:0801:42:50.10+00:58:1734:161,8
60LECH Rafał
LECH Natalia
LECH Joanna
126CSS SZAFAWILAMOWORODZINA60M 252022-07-03 11:12:0601:04:5301:44:43.55+01:00:1134:541,7
61SEROCKA Basia 127WILAMOWORODZINA61K 332022-07-03 11:12:0601:04:3901:44:45.75+01:00:1334:551,7
62WARDĘCKA Magdalena
WARDĘCKI Krystian
WARDĘCKA Michalina
115BORKOWORODZINA62K 342022-07-03 11:21:1901:10:2601:45:20.40+01:00:4735:061,7
63GIERAWSZEWSKA-KWAPISZ Anna 155Tsunami TriRODZINA63K 352022-07-03 11:21:3901:00:2501:45:20.90+01:00:4835:061,7
64NADOLNY Karol
NADOLNY Leon
NADOLNA Idalia
ZIENKIEWICZ Anna
123Lacroix TeamKWIDZYNRODZINA64M 262022-07-03 11:12:0801:04:5901:47:36.50+01:03:0435:521,7
65MILEWSKA Anna
MILEWSKI Adam
MILEWSKA Barbara
149BigYellowFoot Adventure TeamGDAŃSKRODZINA65K 362022-07-03 11:12:0901:02:2501:48:12.55+01:03:4036:041,7
66JANURA Aleksandra
JANURA Błażej
JANURA Nikodem
JANURA Kornelia
129POZNAŃRODZINA66K 372022-07-03 11:07:2501:11:5301:50:03.85+01:05:3136:411,6
Znaleziono 66 wynik(ów)