BIEGUN BIEG RODZINNY
Biegun - Obstacle Rush
Organizator : OCR Events
Data : 2022-07-03
Miejsce : Gdynia
Dystans : 3 km
Zgłoszonych : 76
Wystartowało : 66
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 66
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 1.5km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | RODZINA
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMoment startu1.5km
   
1TESKA Michał 183RODZINA2022-07-03 11:21:2400:27:30
2RÓŻEŃSKI Szymon 160Fitmania OlsztynRODZINA2022-07-03 11:16:0900:31:12
3SZULC Luiza 198RODZINA2022-07-03 11:21:1800:31:20
4SIROCCY Dawiad 161RODZINA2022-07-03 11:12:0800:32:05
5JOZWIK Tomasz 122Grazynki OCR UKGLASGOWRODZINA2022-07-03 11:07:2100:33:41
6MARKOWSKA Natalia
MARKOWSKA Nadia
142GARZYNRODZINA2022-07-03 11:12:0600:35:03
7ŁAWNICZAK Justyna
ŁAWNICZAK Adam
ŁAWNICZAK Tomasz
DZIERZAWA Natalia
130WOLF TEAMZAKRZEWORODZINA2022-07-03 11:12:0600:35:03
8JAROS Julita 196RODZINA2022-07-03 11:12:0600:35:13
9DOS SANTOS TRINDADE Kamila
ALEXANDER DOS Alexander
KARBOWSKA Barbara
133CrossFox OCRDĘBINYRODZINA2022-07-03 11:03:5200:35:53
10FURMAŃSKI Andrzej
FURMAŃSKA Anna
FURMAŃSKA Ewa
FURMAŃSKA Alicja
118GDYNIARODZINA2022-07-03 11:07:2100:36:16
11SZTANGA Magdalena
SZTANGA Olaf
SZTANGA Maciek
102CrossFit StoczniaGDAŃSKRODZINA2022-07-03 11:16:1100:36:33
12THRUN Mikołaj 188RODZINA2022-07-03 11:21:1800:36:33
13POBŁOCKA Hanna
POBŁOCKI Sebastian
POBŁOCKI Mateusz
144GDYNIARODZINA2022-07-03 11:16:1000:36:57
14DOBRZYŃSKI Tomasz
DOBRZYŃSKA Natalia
109xRunnersGDYNIARODZINA2022-07-03 11:03:5100:37:25
15ŻELEWSKI Dariusz
ŻELEWSKA Aleksandra
119RUMIARODZINA2022-07-03 11:21:1700:37:31
16BARON Ryszard
BARON Ola
BARON Kasia
110Barony :)GDAŃSKRODZINA2022-07-03 11:03:5200:38:40
17PROKOPOWICZ Weronika
CHOJNACKI Mikołaj
CHOJNACKI Tomasz
147Active FlowSOPOTRODZINA2022-07-03 11:16:0900:38:53
18LIS Maria
LIS Joanna
LIS Zuzanna
LIS Maria
104OCR Park TeamRUMIARODZINA2022-07-03 11:21:2300:38:58
19PIĘTKA Grzegorz
PIĘTKA Joachim
108Ambasador BIEGUN OCRSZCZECINRODZINA2022-07-03 11:16:1100:39:08
20LEWANDOWSKI Weronika 154Jungle NextremeRODZINA2022-07-03 11:21:2600:39:13
21WANAGOS Dorota
WANAGOS Julia
WANAGOS Tymon
DYBOWSKA Weronika
105GorillasGDYNIARODZINA2022-07-03 11:21:2300:39:17
22KOŚMIDER Dariusz 194CZERSK RODZINA2022-07-03 11:12:0700:39:28
23PAKORZ Amelia 153Jungle NextremeRODZINA2022-07-03 11:21:2600:40:01
24DUDA Seweryn
PODOLSKA Magdalena
LENA11¸ Lena
NINA DUD Nina
GOSSA Helena
139SZTUMRODZINA2022-07-03 11:21:3000:41:35
25. . 192RODZINA2022-07-03 11:07:2200:41:46
26ZBROJA Filip
ZBROJA Wiktor
137Big Yellow FootGDYNIARODZINA2022-07-03 11:21:1800:41:58
27MISSALA Joanna 197RODZINA2022-07-03 11:21:2800:42:23
28KRYSIAK Antonina 182RODZINA2022-07-03 11:21:1700:43:10
29BIL Aleksandra
PIOTR BI Piotr
OLIWIA BI Oliwia
136SZTUMRODZINA2022-07-03 11:21:3400:44:03
30ŚLIWA-SCHMIDT Agnieszka
WOJTKOWIAK Kuba
WOJTKOWIAK-SCHMIDT Agnieszka
WOJTKOWIAK Wojciech
100Miss FitLEŚNIÓW WIELKIRODZINA2022-07-03 11:21:1600:44:08
31JOZWIK Karolina
JOZWIK Maja
121Grazynki OCR UKGLASGOWRODZINA2022-07-03 11:07:2200:44:11
32SZWABA Marta
JAŻDŻEWSKA Monika
SZWABA Oliwia
SZWABA Nikola
148GDAŃSKRODZINA2022-07-03 11:16:1000:44:48
33BIENIASZ-WISZNIEWSKA Aleksandra
WISZNIEWSKI Aleksander
WISZNIEWSKA Hanna
WISZNIEWSKI Mateusz
111SportomatGDAŃSKRODZINA2022-07-03 11:03:5300:45:35
34ZIOMEK Anna
BLASZKOWSKI Artur
ZIOMEK Michał
ZIOMEK Jakub
103OCR Park TeamDĄBROWARODZINA2022-07-03 11:21:2300:45:57
35ORŁOWSKI Piotr
PAWŁOWSKI Jacek
ORŁOWSKI Franciszek
124GDYNIARODZINA2022-07-03 11:16:1300:46:14
36WIĘCŁAWSKA Magdalena
KRÓLIKOWSKA Natalia
132Blond Vaiana i Cienki MauiGDAŃSKRODZINA2022-07-03 11:21:4800:46:22
37TOMASZEWSKI Łukasz
TOMASZEWSKA Julia
138BĄGARTRODZINA2022-07-03 11:21:3300:46:38
38KROGULEWSKA Anna 181OCR Park TeamRODZINA2022-07-03 11:21:2200:46:42
39BARGANSKA Dorota
BARGAŃSKA Nina
BARGAŃSK Eliza
BARGAŃSKI Tomasz
116GDANSKRODZINA2022-07-03 11:03:4900:46:47
40ANDERS Katarzyna
ANDRES Zuzanna
ANDRES Maja
TERPIŁOWSCY Justyna
101WytrenowaniPRUSZCZ GDANSKIRODZINA2022-07-03 11:03:5000:47:51
41KARASSEK Krzysztof
KARASSEK Julia
KARASSEK Franciszek
145KarasskiKOŚCIERZYNARODZINA2022-07-03 11:07:2500:47:59
42PAROL Krzysztof
PAROL Natalia
PAROL Alicja
PAROL Anna
113GDAŃSKRODZINA2022-07-03 11:16:1000:48:02
43BOBER Ewelina
BOBER Łukasz
BOBER Magdalena
BOBER Agata
BOBER Jan
114BoberkiBORKOWORODZINA2022-07-03 11:03:5100:48:26
44NOWAK Marzena 199RODZINA2022-07-03 11:21:1900:48:59
45KUBACKI Wojciech
KUBACKA Joanna
KUBACKI Ksawery
134SZTUMRODZINA2022-07-03 11:21:4300:49:33
46MIŁOŚ Barbara 175ACTIVE FLOWRODZINA2022-07-03 11:21:1600:49:51
47IWANOWSKA Ewa
IWANOWSKA Nadia
IWANOWSKI Piotr
PLEBANEK Oliwia
150GDYNIARODZINA2022-07-03 11:21:2200:50:33
48ŁOSIN Marta
ŁOSIN Marek
ŁOSIN Filip
ŁOSIN Franciszek
ŁOSIN Feliks
141GDYNIARODZINA2022-07-03 11:16:1200:50:57
49OLSZEWSKA Ewa 152ACTIVE FAMILY PASŁĘKRODZINA2022-07-03 11:21:2400:51:23
50GAJWSCY Piotr 158RODZINA2022-07-03 11:21:2800:51:24
51MICHALIK Piotr
MICHALIK Tymon
143DĄBROWARODZINA2022-07-03 11:12:0800:51:45
52PODBIELSKI Małgorzata 195Ospro OCR TeamRODZINA2022-07-03 11:21:3800:51:52
53DRAGAN Jacek 189GorillasRODZINA2022-07-03 11:21:2700:52:55
54WICHNOWSCY Antoni 169RODZINA2022-07-03 11:21:3000:53:35
55. . 184RODZINA2022-07-03 11:21:3900:54:54
56BIERNAT Malina 200RODZINA2022-07-03 11:21:2600:54:56
57SPIŻEWSKI Piotr
SPIŻEWSKA Anna
SPIŻEWSKI Tymoteusz
SPIŻEWSKI Julian
SPIŻEWSKI Oliwier
135SZTUMRODZINA2022-07-03 11:21:3900:55:13
58GOŁYŹNIAK Marcin
GOŁYŹNIAK Antonina
GOŁYŹNIAK Stanisław
GOŁYŹNIAK Olena
146-POZNAŃRODZINA2022-07-03 11:07:2300:57:03
59URBALA Marek
URBALA Izabela
URBALA Mikołaj
107GDAŃSKRODZINA2022-07-03 11:21:1700:57:49
60GIERAWSZEWSKA-KWAPISZ Anna 155Tsunami TriRODZINA2022-07-03 11:21:3901:00:25
61MILEWSKA Anna
MILEWSKI Adam
MILEWSKA Barbara
149BigYellowFoot Adventure TeamGDAŃSKRODZINA2022-07-03 11:12:0901:02:25
62SEROCKA Basia 127WILAMOWORODZINA2022-07-03 11:12:0601:04:39
63LECH Rafał
LECH Natalia
LECH Joanna
126CSS SZAFAWILAMOWORODZINA2022-07-03 11:12:0601:04:53
64NADOLNY Karol
NADOLNY Leon
NADOLNA Idalia
ZIENKIEWICZ Anna
123Lacroix TeamKWIDZYNRODZINA2022-07-03 11:12:0801:04:59
65WARDĘCKA Magdalena
WARDĘCKI Krystian
WARDĘCKA Michalina
115BORKOWORODZINA2022-07-03 11:21:1901:10:26
66JANURA Aleksandra
JANURA Błażej
JANURA Nikodem
JANURA Kornelia
129POZNAŃRODZINA2022-07-03 11:07:2501:11:53
Znaleziono 66 wynik(ów)