BIEGUN ELITE
Biegun - Obstacle Rush
Organizator : OCR Events
Data : 2022-07-02
Miejsce : Gdynia
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 73
Wystartowało : 68
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 68
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Elite Kobiety | Elite Mężczyźni
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startu2.5kmCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KURASZ Filip 44Big Yellow Foot Adventure TeamGDYNIAElite Mężczyźni1M 12022-07-02 12:09:1900:22:5400:37:25.40 7:298,0
2JÓZEFIAK Łukasz 279Biegun OCR TeamPSZCZÓŁKIElite Mężczyźni2M 22022-07-02 12:09:1900:23:0100:37:55.30+00:00:297:357,9
3KAPICA Damian 33Big Yellow Foot Adventure TeamGDYNIAElite Mężczyźni3M 32022-07-02 11:57:0300:25:4100:44:05.65+00:06:408:496,8
4BRZESKI Robert 76CrosseliteElite Mężczyźni4M 42022-07-02 12:09:2200:27:3500:45:55.35+00:08:299:116,5
5WIECZOREK Mateusz 17xRunnersGDAŃSKElite Mężczyźni5M 52022-07-02 12:09:2000:27:5900:46:15.15+00:08:499:156,5
6KRĘGIELSKI Filip 75Elite Mężczyźni6M 62022-07-02 12:09:2000:27:5400:47:10.45+00:09:459:266,4
7PIWOWARCZYK Anna 153Big Yellow Foot Adventure TeamGDYNIAElite Kobiety1K 12022-07-02 12:21:5900:27:3300:47:51.20+00:10:259:346,3
8MICHALIK Piotr 37Biegun OCR TeamDĄBROWAElite Mężczyźni7M 72022-07-02 11:57:0300:27:3200:49:24.25+00:11:589:526,1
9WIĘCŁAWSKA Magdalena 172Biegun OCR TeamGDAŃSKElite Kobiety2K 22022-07-02 12:22:0100:28:1400:50:07.20+00:12:4110:016,0
10BŁASZCZYK Łukasz 72Warriors ŁódźElite Mężczyźni8M 82022-07-02 12:09:2100:32:0300:51:09.00+00:13:4310:135,9
11DZIÓBEK Lech 71Biegun OCR TeamElite Mężczyźni9M 92022-07-02 12:09:2000:28:5600:51:33.75+00:14:0810:185,8
12BARAN Konrad 64Warriors ŁódźSKIERNIEWICEElite Mężczyźni10M 102022-07-02 12:09:2200:31:4100:52:40.65+00:15:1510:325,7
13ZBROJA Filip 60Big Yellow Foot Adventure TeamGDYNIAElite Mężczyźni11M 112022-07-02 12:09:1900:27:5900:53:46.60+00:16:2110:455,6
14WADOŁKOWSKA Paulina 183Big Yellow Foot Adventure TeamElite Kobiety3K 32022-07-02 12:22:0000:30:4700:53:59.65+00:16:3410:475,6
15PORĘBSKI Michał 52BaywatchOCRŁÓDŹElite Mężczyźni12M 122022-07-02 12:09:2300:31:4700:54:50.45+00:17:2510:585,5
16MAZEPA Izabela 177Elite Kobiety4K 42022-07-02 12:22:0000:30:5300:54:57.10+00:17:3110:595,5
17KARCZEWSKI Adam 38holdthelineCHMIELNOElite Mężczyźni13M 132022-07-02 11:57:0500:29:5800:55:23.10+00:17:5711:045,4
18MISSALA Mateusz 66STARE BABICEElite Mężczyźni14M 142022-07-02 12:09:2000:31:5600:56:00.10+00:18:3411:125,4
19KOCHANEK Paweł 59Active FlowDĘBOGÓRZEElite Mężczyźni15M 152022-07-02 12:09:2000:32:4100:56:45.55+00:19:2011:215,3
20FIRST Tomasz 3Power TrainingWARSZAWAElite Mężczyźni16M 162022-07-02 11:57:0500:31:2700:57:28.05+00:20:0211:295,2
21SZYMAŃSKI Bartomiej 7Warriors ŁódźŁÓDŹElite Mężczyźni17M 172022-07-02 11:57:0400:35:3700:57:28.35+00:20:0211:295,2
22SKRODZKI Mateusz 35GDAŃSKElite Mężczyźni18M 182022-07-02 11:57:0600:32:5600:58:37.45+00:21:1211:435,1
23GARNUSZEK Anita 175Power TrainingWARSZAWAElite Kobiety5K 52022-07-02 12:21:5900:32:3300:58:46.40+00:21:2111:455,1
24SZYMAŃSKI Jakub 24Reha Prestige TeamGDYNIAElite Mężczyźni19M 192022-07-02 11:57:0300:34:1101:00:05.60+00:22:4012:015,0
25GAŁUSZYŃSKI Paweł 42Active FlowGDYNIAElite Mężczyźni20M 202022-07-02 12:09:2000:36:0601:00:21.60+00:22:5612:045,0
26MISSALA Michał 74Power TrainingElite Mężczyźni21M 212022-07-02 12:09:2000:34:5801:00:38.35+00:23:1212:074,9
27DĄBROWSKI Tomasz 31Movement Arena SuwalkiSUWAŁKIElite Mężczyźni22M 222022-07-02 11:57:0500:35:0301:02:22.30+00:24:5612:284,8
28KARPIŃSKI Tomasz 11SUWAŁKIElite Mężczyźni23M 232022-07-02 11:57:0700:32:5701:03:17.00+00:25:5112:394,7
29CYMBAŁKO Katarzyna 176Biegun Ninja TeamBYDGOSZCZElite Kobiety6K 62022-07-02 12:22:0400:36:5801:03:22.10+00:25:5612:404,7
30MALCZEWSKI Tomasz 6RAJSPORT ACTIVERĄBIEŃElite Mężczyźni24M 242022-07-02 11:57:0400:35:3901:04:50.35+00:27:2412:584,6
31ZAWADZKA Monika 169Active FlowREDAElite Kobiety7K 72022-07-02 12:22:0300:37:5301:04:59.55+00:27:3412:594,6
32PROKOPOWICZ Weronika 182Active FlowElite Kobiety8K 82022-07-02 12:22:0000:35:3401:05:00.50+00:27:3513:004,6
33MIŁOŚ Barbara 180BigYellowFoot Adventure TeamElite Kobiety9K 92022-07-02 12:22:0000:32:0801:05:28.20+00:28:0213:054,6
34GAŁUSZYŃSKI Łukasz 63Active FlowGDYNIAElite Mężczyźni25M 252022-07-02 12:09:2000:39:2701:05:51.35+00:28:2513:104,6
35RADOMSKI Adam 10SOPOTElite Mężczyźni26M 262022-07-02 11:57:0400:35:0001:06:22.40+00:28:5713:164,5
36CZARNECKI Krzysztof 30OCR Park TeamKIELNOElite Mężczyźni27M 272022-07-02 11:57:0400:37:4001:07:54.90+00:30:2913:344,4
37BRATKOWSKI Paweł 29Torpeda Race TeamPŁONSKElite Mężczyźni28M 282022-07-02 11:57:0500:37:3501:09:01.65+00:31:3613:484,3
38JAŁOCHA Sylwia 170AMBASADOR/Lemon TeamKRAKÓWElite Kobiety10K 102022-07-02 12:22:0000:38:1101:09:10.45+00:31:4513:504,3
39KONDEJ Michał 16Active FlowGDANŚKElite Mężczyźni29M 292022-07-02 11:57:0300:39:2401:09:29.40+00:32:0413:534,3
40SZOJDA Aleksandra 151Viking Training CenterTYCHYElite Kobiety11K 112022-07-02 12:22:0100:42:5601:12:33.70+00:35:0814:304,1
41STANKEVICH Aliaksandra 168WARSAWElite Kobiety12K 122022-07-02 12:22:0100:43:0201:12:57.60+00:35:3214:354,1
42PEK Dariusz 69GDYNIAElite Mężczyźni30M 302022-07-02 12:09:2300:38:1301:13:28.55+00:36:0314:414,1
43SZUFLICKI Tymon 20Leniwce z MagnoliiNOWA WOLAElite Mężczyźni31M 312022-07-02 11:57:0500:44:1301:14:47.80+00:37:2214:574,0
44SZCZUKOWSKI Michał 70KOTEŻEElite Mężczyźni32M 322022-07-02 12:09:2100:39:2801:17:06.65+00:39:4115:253,9
45GIEJŁO Monika 152Kontener FormyREDAElite Kobiety13K 132022-07-02 12:22:0300:40:0101:17:16.65+00:39:5115:273,9
46GAŃKO Mateusz 5Obstacle Center TeamŁÓDŹElite Mężczyźni33M 332022-07-02 11:57:0800:53:3101:19:52.20+00:42:2615:583,8
47JULIKOWSKI Karol 62Power TrainingPIASECZNOElite Mężczyźni34M 342022-07-02 12:09:2100:41:4201:20:19.85+00:42:5416:033,7
48GAŃKO Karolina 154Obstacle Center TeamDĘBE WIELKIEElite Kobiety14K 142022-07-02 12:22:0000:39:4701:23:44.65+00:46:1916:443,6
49ZYGMUNCIAK Jakub 18OSPRO OCR TEAMWARSZAWAElite Mężczyźni35M 352022-07-02 11:57:0500:46:4401:23:48.95+00:46:2316:453,6
50MARKOWSKA Nikola 161RAJSPORT ACTIVEGARZYNElite Kobiety15K 152022-07-02 12:22:0100:42:4601:27:29.45+00:50:0417:293,4
51DOBROWOLSKA Dorota 160Active FlowSOPOTElite Kobiety16K 162022-07-02 12:22:0000:45:0801:30:10.75+00:52:4518:023,3
52CHOJNACKI Tomasz 67Active FlowSOPOTElite Mężczyźni36M 362022-07-02 12:09:2100:45:5801:32:20.10+00:54:5418:283,2
53PREWYSZ-KWINTO Marta Jolanta 158WARSZAWAElite Kobiety17K 172022-07-02 12:22:0201:12:3801:53:18.50+01:15:5322:392,6
Przekroczony limit czasu: 02:00:00
54BŁAŻYCA Zofia 179Lemon TeamElite Kobiety18K 182022-07-02 12:22:0301:30:3603:49:07.95+03:11:4245:491,3
Niesklasyfikowani
DNCFIGEL Jakub 45Big Yellow Foot Adventure TeamGDYNIAElite Mężczyźni2022-07-02 12:09:2000:29:5400:55:25.150:005,4
DNCWANAGOS Dorota 178Biegun OCR TeamElite Kobiety2022-07-02 12:22:0000:35:0600:59:17.250:005,1
DNCLIS Maciej 8OCR Park TeamRUMIAElite Mężczyźni2022-07-02 11:57:0600:40:0901:13:22.100:004,1
DNCMICEK Jan 28Lemon TeamPRAHAElite Mężczyźni2022-07-02 11:57:0300:47:2501:14:57.450:004,0
DNCSCHMIDT Line 157VEJENElite Kobiety2022-07-02 12:22:0201:02:5001:21:46.500:003,7
DNCSKOCZYLAS Łukasz 4ŚWIDNIKElite Mężczyźni2022-07-02 11:57:0300:37:5501:25:34.950:003,5
DNCKOWALSKI Dominik 21Chojnie ObdarzeniGRUDZIĄDZElite Mężczyźni2022-07-02 11:57:0500:41:1401:27:37.050:003,4
DNCROPELA Monika 156WOLF TEAMKACZKOWOElite Kobiety2022-07-02 12:22:0100:55:1901:35:07.250:003,2
DNCKWIATKOWSKA Daria 174Warriors ŁódźŁÓDŹElite Kobiety2022-07-02 12:22:0200:52:3601:35:07.600:003,2
DNCTARKOWSKI Dawid 78CrosseliteElite Mężczyźni2022-07-02 12:09:2200:40:2001:45:24.200:002,8
DNCGODEK Asia 155Elite Kobiety2022-07-02 12:22:0201:09:2001:50:31.550:002,7
DNCNOWAK Paweł 2Baltic Seals/AmbasadorSŁUPSKElite Mężczyźni2022-07-02 11:57:0401:10:5701:52:18.350:002,7
DNCPAKUŁA Ewa 181Obstacle Center TeamElite Kobiety2022-07-02 12:22:0201:12:3701:53:21.050:002,6
DNCZIELIŃSKI Tomasz 73Kontener formyElite Mężczyźni2022-07-02 12:09:2100:40:3801:56:41.150:002,6
Znaleziono 68 wynik(ów)