BIEGUN ELITE
Biegun - Obstacle Rush
Organizator : OCR Events
Data : 2022-07-02
Miejsce : Gdynia
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 73
Wystartowało : 68
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 68
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Elite Kobiety | Elite Mężczyźni
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMoment startu2.5km
   
Niesklasyfikowani
DNCSKOCZYLAS Łukasz 4ŚWIDNIKElite Mężczyźni2022-07-02 11:57:0300:37:55
2KONDEJ Michał 16Active FlowGDANŚKElite Mężczyźni2022-07-02 11:57:0300:39:24
3SZYMAŃSKI Jakub 24Reha Prestige TeamGDYNIAElite Mężczyźni2022-07-02 11:57:0300:34:11
DNCMICEK Jan 28Lemon TeamPRAHAElite Mężczyźni2022-07-02 11:57:0300:47:25
5KAPICA Damian 33Big Yellow Foot Adventure TeamGDYNIAElite Mężczyźni2022-07-02 11:57:0300:25:41
6MICHALIK Piotr 37Biegun OCR TeamDĄBROWAElite Mężczyźni2022-07-02 11:57:0300:27:32
DNCNOWAK Paweł 2Baltic Seals/AmbasadorSŁUPSKElite Mężczyźni2022-07-02 11:57:0401:10:57
8MALCZEWSKI Tomasz 6RAJSPORT ACTIVERĄBIEŃElite Mężczyźni2022-07-02 11:57:0400:35:39
9SZYMAŃSKI Bartomiej 7Warriors ŁódźŁÓDŹElite Mężczyźni2022-07-02 11:57:0400:35:37
10RADOMSKI Adam 10SOPOTElite Mężczyźni2022-07-02 11:57:0400:35:00
11CZARNECKI Krzysztof 30OCR Park TeamKIELNOElite Mężczyźni2022-07-02 11:57:0400:37:40
12ZYGMUNCIAK Jakub 18OSPRO OCR TEAMWARSZAWAElite Mężczyźni2022-07-02 11:57:0500:46:44
13SZUFLICKI Tymon 20Leniwce z MagnoliiNOWA WOLAElite Mężczyźni2022-07-02 11:57:0500:44:13
DNCKOWALSKI Dominik 21Chojnie ObdarzeniGRUDZIĄDZElite Mężczyźni2022-07-02 11:57:0500:41:14
15BRATKOWSKI Paweł 29Torpeda Race TeamPŁONSKElite Mężczyźni2022-07-02 11:57:0500:37:35
16KARCZEWSKI Adam 38holdthelineCHMIELNOElite Mężczyźni2022-07-02 11:57:0500:29:58
17FIRST Tomasz 3Power TrainingWARSZAWAElite Mężczyźni2022-07-02 11:57:0500:31:27
18DĄBROWSKI Tomasz 31Movement Arena SuwalkiSUWAŁKIElite Mężczyźni2022-07-02 11:57:0500:35:03
DNCLIS Maciej 8OCR Park TeamRUMIAElite Mężczyźni2022-07-02 11:57:0600:40:09
20SKRODZKI Mateusz 35GDAŃSKElite Mężczyźni2022-07-02 11:57:0600:32:56
21KARPIŃSKI Tomasz 11SUWAŁKIElite Mężczyźni2022-07-02 11:57:0700:32:57
22GAŃKO Mateusz 5Obstacle Center TeamŁÓDŹElite Mężczyźni2022-07-02 11:57:0800:53:31
23JÓZEFIAK Łukasz 279Biegun OCR TeamPSZCZÓŁKIElite Mężczyźni2022-07-02 12:09:1900:23:01
24KURASZ Filip 44Big Yellow Foot Adventure TeamGDYNIAElite Mężczyźni2022-07-02 12:09:1900:22:54
25ZBROJA Filip 60Big Yellow Foot Adventure TeamGDYNIAElite Mężczyźni2022-07-02 12:09:1900:27:59
26MISSALA Michał 74Power TrainingElite Mężczyźni2022-07-02 12:09:2000:34:58
27DZIÓBEK Lech 71Biegun OCR TeamElite Mężczyźni2022-07-02 12:09:2000:28:56
28GAŁUSZYŃSKI Paweł 42Active FlowGDYNIAElite Mężczyźni2022-07-02 12:09:2000:36:06
29WIECZOREK Mateusz 17xRunnersGDAŃSKElite Mężczyźni2022-07-02 12:09:2000:27:59
DNCFIGEL Jakub 45Big Yellow Foot Adventure TeamGDYNIAElite Mężczyźni2022-07-02 12:09:2000:29:54
31GAŁUSZYŃSKI Łukasz 63Active FlowGDYNIAElite Mężczyźni2022-07-02 12:09:2000:39:27
32MISSALA Mateusz 66STARE BABICEElite Mężczyźni2022-07-02 12:09:2000:31:56
33KOCHANEK Paweł 59Active FlowDĘBOGÓRZEElite Mężczyźni2022-07-02 12:09:2000:32:41
DNCKRĘGIELSKI Filip 75Elite Mężczyźni2022-07-02 12:09:2000:27:54
35BŁASZCZYK Łukasz 72Warriors ŁódźElite Mężczyźni2022-07-02 12:09:2100:32:03
36JULIKOWSKI Karol 62Power TrainingPIASECZNOElite Mężczyźni2022-07-02 12:09:2100:41:42
37CHOJNACKI Tomasz 67Active FlowSOPOTElite Mężczyźni2022-07-02 12:09:2100:45:58
38SZCZUKOWSKI Michał 70KOTEŻEElite Mężczyźni2022-07-02 12:09:2100:39:28
DNCZIELIŃSKI Tomasz 73Kontener formyElite Mężczyźni2022-07-02 12:09:2100:40:38
40BRZESKI Robert 76CrosseliteElite Mężczyźni2022-07-02 12:09:2200:27:35
DNCTARKOWSKI Dawid 78CrosseliteElite Mężczyźni2022-07-02 12:09:2200:40:20
42BARAN Konrad 64Warriors ŁódźSKIERNIEWICEElite Mężczyźni2022-07-02 12:09:2200:31:41
43PORĘBSKI Michał 52BaywatchOCRŁÓDŹElite Mężczyźni2022-07-02 12:09:2300:31:47
44PEK Dariusz 69GDYNIAElite Mężczyźni2022-07-02 12:09:2300:38:13
45GARNUSZEK Anita 175Power TrainingWARSZAWAElite Kobiety2022-07-02 12:21:5900:32:33
46PIWOWARCZYK Anna 153Big Yellow Foot Adventure TeamGDYNIAElite Kobiety2022-07-02 12:21:5900:27:33
47MAZEPA Izabela 177Elite Kobiety2022-07-02 12:22:0000:30:53
48MIŁOŚ Barbara 180BigYellowFoot Adventure TeamElite Kobiety2022-07-02 12:22:0000:32:08
49PROKOPOWICZ Weronika 182Active FlowElite Kobiety2022-07-02 12:22:0000:35:34
50GAŃKO Karolina 154Obstacle Center TeamDĘBE WIELKIEElite Kobiety2022-07-02 12:22:0000:39:47
51DOBROWOLSKA Dorota 160Active FlowSOPOTElite Kobiety2022-07-02 12:22:0000:45:08
52JAŁOCHA Sylwia 170AMBASADOR/Lemon TeamKRAKÓWElite Kobiety2022-07-02 12:22:0000:38:11
DNCWANAGOS Dorota 178Biegun OCR TeamElite Kobiety2022-07-02 12:22:0000:35:06
54WADOŁKOWSKA Paulina 183Big Yellow Foot Adventure TeamElite Kobiety2022-07-02 12:22:0000:30:47
DNCROPELA Monika 156WOLF TEAMKACZKOWOElite Kobiety2022-07-02 12:22:0100:55:19
56STANKEVICH Aliaksandra 168WARSAWElite Kobiety2022-07-02 12:22:0100:43:02
57WIĘCŁAWSKA Magdalena 172Biegun OCR TeamGDAŃSKElite Kobiety2022-07-02 12:22:0100:28:14
58SZOJDA Aleksandra 151Viking Training CenterTYCHYElite Kobiety2022-07-02 12:22:0100:42:56
59MARKOWSKA Nikola 161RAJSPORT ACTIVEGARZYNElite Kobiety2022-07-02 12:22:0100:42:46
DNCGODEK Asia 155Elite Kobiety2022-07-02 12:22:0201:09:20
DNCSCHMIDT Line 157VEJENElite Kobiety2022-07-02 12:22:0201:02:50
DNCKWIATKOWSKA Daria 174Warriors ŁódźŁÓDŹElite Kobiety2022-07-02 12:22:0200:52:36
DNCPAKUŁA Ewa 181Obstacle Center TeamElite Kobiety2022-07-02 12:22:0201:12:37
64PREWYSZ-KWINTO Marta Jolanta 158WARSZAWAElite Kobiety2022-07-02 12:22:0201:12:38
65GIEJŁO Monika 152Kontener FormyREDAElite Kobiety2022-07-02 12:22:0300:40:01
66ZAWADZKA Monika 169Active FlowREDAElite Kobiety2022-07-02 12:22:0300:37:53
Przekroczony limit czasu: 02:00:00
67BŁAŻYCA Zofia 179Lemon TeamElite Kobiety2022-07-02 12:22:0301:30:36
68CYMBAŁKO Katarzyna 176Biegun Ninja TeamBYDGOSZCZElite Kobiety2022-07-02 12:22:0400:36:58
Znaleziono 68 wynik(ów)