BIEGUN ELITE
Biegun - Obstacle Rush
Organizator : OCR Events
Data : 2022-07-02
Miejsce : Gdynia
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 73
Wystartowało : 68
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 68
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Elite Kobiety | Elite Mężczyźni
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startu2.5kmCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1PIWOWARCZYK Anna 153Big Yellow Foot Adventure TeamGDYNIAElite Kobiety1K 12022-07-02 12:21:5900:27:3300:47:51.20 9:346,3
2WIĘCŁAWSKA Magdalena 172Biegun OCR TeamGDAŃSKElite Kobiety2K 22022-07-02 12:22:0100:28:1400:50:07.20+00:02:1610:016,0
3WADOŁKOWSKA Paulina 183Big Yellow Foot Adventure TeamElite Kobiety3K 32022-07-02 12:22:0000:30:4700:53:59.65+00:06:0810:475,6
4MAZEPA Izabela 177Elite Kobiety4K 42022-07-02 12:22:0000:30:5300:54:57.10+00:07:0510:595,5
5GARNUSZEK Anita 175Power TrainingWARSZAWAElite Kobiety5K 52022-07-02 12:21:5900:32:3300:58:46.40+00:10:5511:455,1
6CYMBAŁKO Katarzyna 176Biegun Ninja TeamBYDGOSZCZElite Kobiety6K 62022-07-02 12:22:0400:36:5801:03:22.10+00:15:3012:404,7
7ZAWADZKA Monika 169Active FlowREDAElite Kobiety7K 72022-07-02 12:22:0300:37:5301:04:59.55+00:17:0812:594,6
8PROKOPOWICZ Weronika 182Active FlowElite Kobiety8K 82022-07-02 12:22:0000:35:3401:05:00.50+00:17:0913:004,6
9MIŁOŚ Barbara 180BigYellowFoot Adventure TeamElite Kobiety9K 92022-07-02 12:22:0000:32:0801:05:28.20+00:17:3713:054,6
10JAŁOCHA Sylwia 170AMBASADOR/Lemon TeamKRAKÓWElite Kobiety10K 102022-07-02 12:22:0000:38:1101:09:10.45+00:21:1913:504,3
11SZOJDA Aleksandra 151Viking Training CenterTYCHYElite Kobiety11K 112022-07-02 12:22:0100:42:5601:12:33.70+00:24:4214:304,1
12STANKEVICH Aliaksandra 168WARSAWElite Kobiety12K 122022-07-02 12:22:0100:43:0201:12:57.60+00:25:0614:354,1
13GIEJŁO Monika 152Kontener FormyREDAElite Kobiety13K 132022-07-02 12:22:0300:40:0101:17:16.65+00:29:2515:273,9
14GAŃKO Karolina 154Obstacle Center TeamDĘBE WIELKIEElite Kobiety14K 142022-07-02 12:22:0000:39:4701:23:44.65+00:35:5316:443,6
15MARKOWSKA Nikola 161RAJSPORT ACTIVEGARZYNElite Kobiety15K 152022-07-02 12:22:0100:42:4601:27:29.45+00:39:3817:293,4
16DOBROWOLSKA Dorota 160Active FlowSOPOTElite Kobiety16K 162022-07-02 12:22:0000:45:0801:30:10.75+00:42:1918:023,3
17PREWYSZ-KWINTO Marta Jolanta 158WARSZAWAElite Kobiety17K 172022-07-02 12:22:0201:12:3801:53:18.50+01:05:2722:392,6
Przekroczony limit czasu: 02:00:00
18BŁAŻYCA Zofia 179Lemon TeamElite Kobiety18K 182022-07-02 12:22:0301:30:3603:49:07.95+03:01:1645:491,3
Niesklasyfikowani
DNCWANAGOS Dorota 178Biegun OCR TeamElite Kobiety2022-07-02 12:22:0000:35:0600:59:17.250:005,1
DNCSCHMIDT Line 157VEJENElite Kobiety2022-07-02 12:22:0201:02:5001:21:46.500:003,7
DNCROPELA Monika 156WOLF TEAMKACZKOWOElite Kobiety2022-07-02 12:22:0100:55:1901:35:07.250:003,2
DNCKWIATKOWSKA Daria 174Warriors ŁódźŁÓDŹElite Kobiety2022-07-02 12:22:0200:52:3601:35:07.600:003,2
DNCGODEK Asia 155Elite Kobiety2022-07-02 12:22:0201:09:2001:50:31.550:002,7
DNCPAKUŁA Ewa 181Obstacle Center TeamElite Kobiety2022-07-02 12:22:0201:12:3701:53:21.050:002,6
Znaleziono 24 wynik(ów)