BIEGUN KIDS 6-8 LAT
Biegun - Obstacle Rush
Organizator : OCR Events
Data : 2022-07-03
Miejsce : Gdynia
Dystans : 1 km
Zgłoszonych : 35
Wystartowało : 32
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 32
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Junior Kobiet | Junior Mężczyzn
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuCzas
netto
1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1ROPELA Adrian 21WOLF TEAMKACZKOWOJunior Mężczyzn1M 12022-07-03 09:23:0600:09:00.30 9:006,7
2ŁOSIN Franciszek 260Gorillas OCRJunior Mężczyzn2M 22022-07-03 09:23:0600:09:07.10+00:00:069:076,6
3SOLECKI Filip 270Junior Mężczyzn3M 32022-07-03 09:15:5800:09:13.15+00:00:129:136,5
4MIŁOŚ Michał 41Active FlowGDYNIAJunior Mężczyzn4M 42022-07-03 09:23:0600:09:24.15+00:00:239:246,4
5WISZNIEWSKI Aleksander 19SportomatGDAŃSKJunior Mężczyzn5M 52022-07-03 09:23:0700:09:34.85+00:00:349:346,3
6TKACHENKO Borys 35SUCHY DWÓRJunior Mężczyzn6M 62022-07-03 09:23:0600:11:26.85+00:02:2611:265,2
7ROGACEWICZ Ignacy 301Junior Mężczyzn7M 72022-07-03 09:23:0700:12:24.65+00:03:2412:244,8
8KAJZER Stanisław 27Krwiożercze BorsukiGDAŃSKJunior Mężczyzn8M 82022-07-03 09:23:0600:12:30.60+00:03:3012:304,8
9SPRENGEL Emil 285Junior Mężczyzn9M 92022-07-03 09:15:5800:12:52.25+00:03:5112:524,7
10PIETKUN Jan 45GDAŃSKJunior Mężczyzn10M 102022-07-03 09:23:0700:13:49.75+00:04:4913:494,3
11FORMELA Franek 278Gorillas OCRJunior Mężczyzn11M 112022-07-03 09:23:0600:13:52.80+00:04:5213:524,3
12LASZCZKOWSKI Antoni 30BIAŁYSTOKJunior Mężczyzn12M 122022-07-03 09:23:0800:14:31.70+00:05:3114:314,1
13GAWLAK Kuba 267Junior Mężczyzn13M 132022-07-03 09:15:5900:14:58.70+00:05:5814:584,0
14KILANOWSKI Adam 32MOSTYJunior Mężczyzn14M 142022-07-03 09:16:0000:15:29.70+00:06:2915:293,9
15TKACHENKO Igor 33SUCHY DWÓRJunior Mężczyzn15M 152022-07-03 09:15:5900:15:52.90+00:06:5215:523,8
16IWANOWSKI Piotr 58Gorillas OCRGDYNIAJunior Mężczyzn16M 162022-07-03 09:15:5900:16:07.05+00:07:0616:073,7
17JABŁOŃSKI Witold 63Jungle NextremePŁOCKJunior Mężczyzn17M 172022-07-03 09:16:0100:16:22.95+00:07:2216:223,7
18KILANOWSKI Jan 34MOSTYJunior Mężczyzn18M 182022-07-03 09:23:0600:21:00.80+00:12:0021:002,9
Znaleziono 18 wynik(ów)