BIEGUN KIDS 9-10 LAT
Biegun - Obstacle Rush
Organizator : OCR Events
Data : 2022-07-03
Miejsce : Gdynia
Dystans : 1.7 km
Zgłoszonych : 40
Wystartowało : 35
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 35
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Junior Kobiet | Junior Mężczyzn
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuCzas
netto
1.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1GAŁUSZYŃSKA Nina 1Active FlowGDYNIAJunior Kobiet1K 12022-07-03 09:43:2400:12:19.85 7:148,3
2SKOTNIEWSKA Karolina 4Active FlowGDYNIAJunior Kobiet2K 22022-07-03 09:43:2400:12:40.00+00:00:207:278,1
3SMOŁOŃSKI Marcel 25GDAŃSKJunior Mężczyzn1M 12022-07-03 09:49:1900:12:57.55+00:00:377:377,9
4BURDENSKA Alicja 9Activ FlowGDYNIAJunior Kobiet3K 32022-07-03 09:43:2500:13:00.80+00:00:407:387,8
5TESKA Martyna 29Active wGDYNIAJunior Kobiet4K 42022-07-03 09:43:2400:13:13.85+00:00:547:467,7
6LACHOWICZ Szymon 288Gorillas OCRJunior Mężczyzn2M 22022-07-03 09:49:1900:13:40.75+00:01:208:027,5
7DREWNIAK Oskar 10Active FlowSOPOTJunior Mężczyzn3M 32022-07-03 09:43:2400:14:00.20+00:01:408:147,3
8MIŁOŚ Karol 40Active FlowGDYNIAJunior Mężczyzn4M 42022-07-03 09:43:2400:14:19.40+00:01:598:257,1
9WANAGOS Julia 271Gorillas OCRJunior Kobiet5K 52022-07-03 09:49:1900:15:12.15+00:02:528:566,7
10KWAPISZ Antonina 259Gorillas OCRJunior Kobiet6K 62022-07-03 09:43:2500:15:19.00+00:02:599:006,7
11DYBOWSKA Weronika 258Gorillas OCRJunior Kobiet7K 72022-07-03 09:43:2500:15:49.55+00:03:299:186,4
12SKOTNIEWSKA Ola 5GDYNIAJunior Kobiet8K 82022-07-03 09:43:2500:16:08.25+00:03:489:296,3
13JABŁOŃSKI Dominik 6Active FlowGDYNIAJunior Mężczyzn5M 52022-07-03 09:49:1800:16:08.80+00:03:489:296,3
14PODBIELSKI Maksymilian 22Ospro Ninja AcademyWARSZAWAJunior Mężczyzn6M 62022-07-03 09:49:1900:16:32.35+00:04:129:436,2
15WIESZCZYCKI Filip 70OSPROWARSZAWAJunior Mężczyzn7M 72022-07-03 09:49:1800:16:39.00+00:04:199:476,1
16TOMCZAK Witek 289Junior Mężczyzn8M 82022-07-03 09:49:1900:16:47.20+00:04:279:526,1
17DUDEK Mateusz 46PĘPOWOJunior Mężczyzn9M 92022-07-03 09:49:1700:17:29.95+00:05:1010:175,8
18JABŁOŃSKI Domini 265Active FlowJunior Mężczyzn10M 102022-07-03 09:43:2500:18:52.50+00:06:3211:055,4
19PLEBANEK Oliwia 256GorillasJunior Kobiet9K 92022-07-03 09:43:2500:19:02.65+00:06:4211:115,4
20STRUŻYŃSKI Michał 55SportomatGDAŃSKJunior Mężczyzn11M 112022-07-03 09:43:2500:19:10.40+00:06:5011:165,3
21WOLAŃSKA Lena 13Gorillas OCRRUMIAJunior Kobiet10K 102022-07-03 09:49:1800:19:13.70+00:06:5311:185,3
22PRECZ Antek 42FlotaGDYNIAJunior Mężczyzn12M 122022-07-03 10:12:1700:19:15.85+00:06:5611:195,3
23KOCOŁ Maja 250Junior Kobiet11K 112022-07-03 09:43:2500:19:35.55+00:07:1511:315,2
24USYDUS Szymon 43GDYNIAJunior Mężczyzn13M 132022-07-03 10:12:1700:20:28.25+00:08:0812:025,0
25MICHALSKI Mieszko 279Junior Mężczyzn14M 142022-07-03 09:49:1900:20:39.65+00:08:1912:084,9
26OLSZEWSKI Jakub 266Junior Mężczyzn15M 152022-07-03 09:49:2000:21:14.00+00:08:5412:294,8
27FOSS Ida 59SportoMatGDAŃSKJunior Kobiet12K 122022-07-03 09:49:2000:22:49.95+00:10:3013:254,5
28IWANOWSKA Nadia 272Gorillas OCRJunior Kobiet13K 132022-07-03 09:49:1900:22:50.35+00:10:3013:254,5
29GOŁYŃSKA Zuzanna 276SportomatJunior Kobiet14K 142022-07-03 09:49:1900:24:07.45+00:11:4714:114,2
30SZWACZKA Aleksander 283Junior Mężczyzn16M 162022-07-03 09:49:2000:24:13.80+00:11:5314:144,2
31GARGULA Igor 51GDAŃSKJunior Mężczyzn17M 172022-07-03 09:49:1900:24:20.15+00:12:0014:184,2
32KIERZKOWSKI Jakub 49Jungle NextremeSREBRNAJunior Mężczyzn18M 182022-07-03 09:49:1800:25:39.75+00:13:1915:054,0
33ZHARIENKOWA Valeria 38GDYNIAJunior Kobiet15K 152022-07-03 09:49:1900:25:42.30+00:13:2215:074,0
34CZERNIAWSKI Aleks 48BORKOWOJunior Mężczyzn19M 192022-07-03 09:49:1800:29:03.95+00:16:4417:053,5
35MIKOSZ Łukasz 36REDA NOJunior Mężczyzn20M 202022-07-03 10:12:1700:31:10.60+00:18:5018:203,3
Znaleziono 35 wynik(ów)