Organizator : OCR Events
Data : 2022-07-02
Miejsce : Gdynia
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 238
Wystartowało : 223
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 223
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja wg liczby okrążeń, czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubKategoriaMkatK/MMoment startuCzas
netto
Dyst. kmOkr.Różn.Najsz. okr.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Średnie okrążenie
          
1JAKIMSKI Mariusz 608Okr 3 - M1M 12022-07-02 09:41:0702:29:23.3515,03000:42:569:576,000:49:47
2KALINOWSKI Szymon 611Vikings Run TeamOkr 3 - M2M 22022-07-02 09:41:0902:31:14.9015,03000:45:3310:046,000:50:24
3POLAK Jarosław 545BigYellowFoot Adventure TeamOkr 3 - M3M 32022-07-02 09:17:1502:49:05.8015,03000:49:1911:165,300:56:21
4BOROWSKI Mateusz 605Okr 3 - M4M 42022-07-02 09:41:1103:54:16.7015,03001:03:3415:373,801:18:05
5ROSKIEWICZ Wojciech 665For Fun1M 52022-07-02 10:11:4804:02:41.9515,03001:20:2216:103,701:20:53
6AUGUSTYNIAK Mariusz 638Crossfit Team SuszOkr 3 - M5M 62022-07-02 09:59:5904:08:21.1515,03001:11:5816:333,601:22:47
7ŁUGOWSKI Maciej 641Crossfit Team SuszOkr 3 - M6M 72022-07-02 09:59:5904:08:21.3515,03001:11:5916:333,601:22:47
8SZULIMOWICZ Maciej 558Okr 3 - M7M 82022-07-02 09:23:4704:12:10.4515,03001:11:2516:483,601:24:03
9PIĘTKA Grzegorz 501Ambasador BIEGUN OCROkr 3 - M8M 92022-07-02 08:59:1104:35:52.0515,03001:07:3118:233,301:31:57
10MATYSIAK Sławomir 509Okr 3 - M9M 102022-07-02 08:59:0904:38:26.1015,03001:31:2618:333,201:32:48
11ZEMŁA Dawid 510Macarena WarriorsOkr 3 - M10M 112022-07-02 08:59:1004:44:54.4015,03001:31:2218:593,201:34:58
12JĘDRYKA Anna 511AMBASADORKAOkr 3 - K1K 12022-07-02 08:59:0805:10:21.6515,03001:31:2020:412,901:43:27
13SKONIECZNY Krzysztof 552Okr 2 - M1M 122022-07-02 11:01:0201:28:52.8510,02-100:11:328:536,800:44:26
14PILAWSKI Ryszard 685Wolf TeamOkr 2 - M2M 132022-07-02 10:21:5901:51:27.4010,02-100:52:2211:085,400:55:43
15SZYMAŃSKI Artur 587Calisthenics PłockOkr 2 - M3M 142022-07-02 09:31:1201:53:12.3010,02-100:51:5611:195,300:56:36
16KOTŁOWSKI Marcin 551BigYellowFoot Adventure TeamOkr 2 - M4M 152022-07-02 09:17:1502:02:19.9010,02-101:00:1312:134,901:01:09
17DERECKI Artur 736OCR Park TeamOkr 2 - M5M 162022-07-02 10:11:4702:03:55.3010,02-100:56:4312:234,801:01:57
18KNIAŹ Tomasz 513Okr 2 - M6M 172022-07-02 08:59:0702:13:57.6010,02-100:54:1713:234,501:06:58
19SEWERYN Mirosław 554BigYellowFoot Adventure TeamOkr 2 - M7M 182022-07-02 09:17:1602:20:04.8510,02-101:00:1514:004,301:10:02
20ZABŁOTNA Dominika 728OCR Park TeamOkr 2 - K1K 22022-07-02 10:11:4602:21:28.4010,02-101:03:3114:084,201:10:44
21BISTROŃ Michał 532Quarantine treneiro teamOkr 2 - M8M 192022-07-02 09:09:5402:22:15.0510,02-101:07:4914:134,201:11:07
22ZWATYKANICZ Martyna 518BigYellowFoot Adventure TeamOkr 2 - K2K 32022-07-02 09:17:1702:24:13.8010,02-101:05:4614:254,201:12:06
23KOŁODZIEJSKA Marta 730Biegun OCR TeamOkr 2 - K3K 42022-07-02 10:11:4702:24:22.8010,02-101:03:3014:264,201:12:11
24MALINOWSKI Rafał 616Jungle NextremeOkr 2 - M9M 202022-07-02 09:41:1002:24:54.3010,02-100:59:3114:294,101:12:27
25KRYSIAK Piotr 550BYFOkr 2 - M10M 212022-07-02 09:17:1702:29:04.5010,02-101:07:0114:544,001:14:32
26LASKA Tomasz 531Quarantine Treneiro TeamOkr 2 - M11M 222022-07-02 09:09:5402:30:13.7510,02-101:07:5215:014,001:15:06
27GORNOWICZ Marcin 539TREC TEAMOkr 2 - M12M 232022-07-02 09:09:5102:30:47.1510,02-101:06:0015:044,001:15:23
28MAZURKIEWICZ Adam 614Jungle NextremeOkr 2 - M13M 242022-07-02 09:41:1102:33:39.9510,02-101:04:4515:213,901:16:49
29OŚCIK Krzysztof 612Okr 2 - M14M 252022-07-02 09:41:1102:35:50.0010,02-101:16:4915:353,901:17:55
30DURKA Michał 586Calisthenics PłockOkr 2 - M15M 262022-07-02 09:31:1502:36:22.9010,02-101:09:5415:383,801:18:11
31PELA Jakub 602Okr 2 - M16M 272022-07-02 09:31:1102:39:33.2010,02-101:08:2415:573,801:19:46
32ŻÓŁĆ Beata 502Dziki z TrójmiastaOkr 2 - K4K 52022-07-02 09:09:5102:39:46.2510,02-101:16:4315:583,801:19:53
33KWIATKOWSKI Dominik 655Akademia Marynarki WojennejOkr 2 - M17M 282022-07-02 10:00:0002:40:49.2010,02-101:09:1016:043,701:20:24
34BOROWSKA Jadwiga 576WYtrenowaniOkr 2 - K5K 62022-07-02 09:09:5302:41:20.8010,02-101:16:5816:083,701:20:40
35ANDERS Katarzyna 521WyTrenowaniOkr 2 - K6K 72022-07-02 09:09:5202:41:21.5510,02-101:16:5916:083,701:20:40
36DOMZAŁA Paweł 548BigYellowFoot Adventure TeamOkr 2 - M18M 292022-07-02 09:17:1602:41:57.0010,02-101:16:4616:113,701:20:58
37ŻÓŁĆ Sebastian 503Dziki z TrójmiastaOkr 2 - M19M 302022-07-02 09:09:5102:42:43.9510,02-101:16:4316:163,701:21:21
38KACZMAREK-ŁUSZCZAK Tomasz 680Okr 2 - M20M 312022-07-02 10:22:0002:42:55.1510,02-101:16:5316:173,701:21:27
39FABISIAK Sebastian 589Calisthenics PłockOkr 2 - M21M 322022-07-02 09:31:1602:57:44.4010,02-101:11:2817:463,401:28:52
40ŻOŁĄDEK Paweł 584Okr 2 - M22M 332022-07-02 09:31:1003:04:33.8510,02-101:21:4318:273,301:32:16
41WYCZYŃSKA Bożena 583Okr 2 - K7K 82022-07-02 09:31:1003:04:34.7010,02-101:21:4418:273,301:32:17
42NOWAKOWSKI Jakub 585Calisthenics PłockOkr 2 - M23M 342022-07-02 09:31:1403:14:37.0010,02-101:18:2519:273,101:37:18
43SĘKOWSKI Piotr 500Okr 1 - M1M 352022-07-02 09:41:0800:43:02.255,01-200:43:028:367,000:43:02
44BRASZKA Robert 506Okr 1 - M2M 362022-07-02 08:59:0500:45:02.105,01-200:45:029:006,700:45:02
45MATYSZEWSKI Grzegorz 692Biegun Ninja TeamOkr 1 - M3M 372022-07-02 10:36:0000:49:46.905,01-200:49:469:576,000:49:46
46ZBAWSKI Piotr 726Biegun Ninja TeamOkr 1 - M4M 382022-07-02 10:36:0100:50:29.305,01-200:50:2910:055,900:50:29
47KAWECKI Piotr 566Lacroix TeamOkr 1 - M5M 392022-07-02 09:23:4100:50:43.105,01-200:50:4310:085,900:50:43
48KRUPIŃSKI Karol 512Okr 1 - M6M 402022-07-02 08:59:0600:53:03.605,01-200:53:0310:365,700:53:03
49BIELICKI Wojciech 564Lacroix TeamOkr 1 - M7M 412022-07-02 09:23:4000:53:53.755,01-200:53:5310:465,600:53:53
50BANACH Mateusz 505Okr 1 - M8M 422022-07-02 08:59:0600:56:55.255,01-200:56:5511:235,300:56:55
51DWORAKOWSKI Kamil 530Okr 1 - M9M 432022-07-02 09:09:5001:01:00.955,01-201:01:0012:124,901:01:00
52ŚLIWA Krzysztof 565Lacroix TeamOkr 1 - M10M 442022-07-02 09:23:4001:04:30.705,01-201:04:3012:544,701:04:30
53ARCISZEWSKA Magda 546BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - K1K 92022-07-02 09:17:1601:05:09.505,01-201:05:0913:014,601:05:09
54HINZ Paweł 628Okr 1 - M11M 452022-07-02 09:50:5601:05:13.955,01-201:05:1313:024,601:05:13
55PIETRUSZEWSKI Michał 533OCR Park TeamOkr 1 - M12M 462022-07-02 09:09:5401:06:10.305,01-201:06:1013:144,501:06:10
56SCHWEIZER Mirka 549BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - K2K 102022-07-02 09:17:1701:07:04.505,01-201:07:0413:244,501:07:04
57SKOWROŃSKI Andrzej 656Activity Sport ElblągOkr 1 - M13M 472022-07-02 09:59:5901:08:14.305,01-201:08:1413:384,401:08:14
58ZIOMEK Artur 732OCR Park TeamOkr 1 - M14M 482022-07-02 09:31:1401:09:59.605,01-201:09:5913:594,301:09:59
59BOCIĄGA Bartosz 678Okr 1 - M15M 492022-07-02 10:22:0001:11:45.255,01-201:11:4514:214,201:11:45
60MAZURKIEWICZ Oskar 615Jungle NextremeOkr 1 - M16M 502022-07-02 09:41:1101:12:39.955,01-201:12:3914:314,101:12:39
61DUBIEL Monika 514Hell's HeavenOkr 1 - K3K 112022-07-02 08:59:0701:12:42.605,01-201:12:4214:324,101:12:42
62DOZIAT Justyna 517For Fun2K 122022-07-02 11:01:0301:12:45.705,01-201:12:4514:334,101:12:45
63PAGÓRSKI Łukasz 634Okr 1 - M17M 512022-07-02 10:00:0201:13:24.855,01-201:13:2414:404,101:13:24
64ŁUKAWSKI Michał 706Okr 1 - M18M 522022-07-02 11:00:5801:13:56.755,01-201:13:5614:474,101:13:56
65ZIOMEK Anna 580OCR Park TeamOkr 1 - K4K 132022-07-02 09:31:1301:14:10.305,01-201:14:1014:504,001:14:10
66LASKOWSKI Przemysław 622Calisthenics PłockOkr 1 - M19M 532022-07-02 09:31:1201:14:22.005,01-201:14:2214:524,001:14:22
67WIŚNIEWSKI Kacper 687For Fun3M 542022-07-02 10:22:0501:14:32.005,01-201:14:3214:544,001:14:32
68WIŚNIEWSKI Norbert 717Okr 1 - M20M 552022-07-02 10:22:0501:14:38.405,01-201:14:3814:554,001:14:38
69BETIN Radosław 623Okr 1 - M21M 562022-07-02 09:41:0901:14:53.755,01-201:14:5314:584,001:14:53
70KOLODZIEJCZYK Jan 662OCR Park TeamOkr 1 - M22M 572022-07-02 10:11:4701:15:26.905,01-201:15:2615:054,001:15:26
71BŁOŃSKI Dawid 567Lacroix TeamOkr 1 - M23M 582022-07-02 09:23:4101:15:51.455,01-201:15:5115:104,001:15:51
72FIKUS Anna 595Klub Myszki MikiOkr 1 - K5K 142022-07-02 09:31:1301:17:27.955,01-201:17:2715:293,901:17:27
73JAMIOŁKOWSKI Marcin 592SMP TeamOkr 1 - M24M 592022-07-02 09:31:0901:17:54.305,01-201:17:5415:343,901:17:54
74LASZCZKOWSKI Tomasz 591SMP TeamOkr 1 - M25M 602022-07-02 09:31:1001:17:57.455,01-201:17:5715:353,801:17:57
75HOLEWA Grzegorz 684Cross Heroes - OGIEŃ!!!Okr 1 - M26M 612022-07-02 10:22:0101:18:15.855,01-201:18:1515:393,801:18:15
76JAMRÓZ Renata 668For Fun4K 152022-07-02 09:17:1601:18:42.555,01-201:18:4215:443,801:18:42
77KACZOR Anna 553BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - K6K 162022-07-02 09:17:1701:19:37.555,01-201:19:3715:553,801:19:37
78KASPRZAK Sebastian 516Biegun Ninja TeamOkr 1 - M27M 622022-07-02 10:36:0101:19:38.855,01-201:19:3815:553,801:19:38
79CZAPLICKI Krystian 697Biegun Ninja TeamOkr 1 - M28M 632022-07-02 10:36:0101:19:39.555,01-201:19:3915:553,801:19:39
80DETTLAFF Sławomir 534Okr 1 - M29M 642022-07-02 09:09:4901:19:40.955,01-201:19:4015:563,801:19:40
81SZAGAŁA Piotr 640Crossfit Team SuszOkr 1 - M30M 652022-07-02 09:59:5901:20:34.705,01-201:20:3416:063,701:20:34
82SCHMIDT Waldek 633OCR Park TeamOkr 1 - M31M 662022-07-02 10:00:0201:21:07.805,01-201:21:0716:133,701:21:07
83KULCZAK Paweł 686For Fun5M 672022-07-02 10:22:0101:24:08.505,01-201:24:0816:493,601:24:08
84SZPAKOWSKI Kamil 541For Fun6M 682022-07-02 09:09:5401:24:25.605,01-201:24:2516:533,601:24:25
85CYMERYS Michał 575NordeaOkr 1 - M32M 692022-07-02 09:23:4001:24:41.005,01-201:24:4116:563,501:24:41
86TERPIŁOWSKA Justyna 606Okr 1 - K7K 172022-07-02 09:09:5301:24:43.255,01-201:24:4316:563,501:24:43
87ZIEMANN Daniel 535Okr 1 - M33M 702022-07-02 09:09:5001:25:20.255,01-201:25:2017:043,501:25:20
88DOS SANTOS TRINDADE Kamila 715CrossFox OCROkr 1 - K8K 182022-07-02 11:00:5701:25:45.055,01-201:25:4517:093,501:25:45
89MALEŃCZYK Sylwester 734Okr 1 - M34M 712022-07-02 10:36:0201:25:55.205,01-201:25:5517:113,501:25:55
90ZATORSKA Karolina 543TREC TEAMOkr 1 - K9K 192022-07-02 09:09:5101:27:12.405,01-201:27:1217:263,401:27:12
91STASIAK Dawid 604WYtrenowaniOkr 1 - M35M 722022-07-02 09:09:5501:27:14.405,01-201:27:1417:263,401:27:14
92HINCKI Mateusz 538Okr 1 - M36M 732022-07-02 09:09:5201:27:36.205,01-201:27:3617:313,401:27:36
93JODKOWSKA Izabela 537Okr 1 - K10K 202022-07-02 09:09:5101:27:37.555,01-201:27:3717:313,401:27:37
94SYLDATK Patryk 519Okr 1 - M37M 742022-07-02 08:59:0701:27:38.605,01-201:27:3817:313,401:27:38
95LEŚNICZAK Barbara 705#wkurwteamOkr 1 - K11K 212022-07-02 11:00:5701:27:54.705,01-201:27:5417:343,401:27:54
96CHOĆKO Marcin 593SMP TeamOkr 1 - M38M 752022-07-02 09:31:1001:28:46.455,01-201:28:4617:453,401:28:46
97ZWIEFKA Jakub 542Okr 1 - M39M 762022-07-02 09:09:5301:29:04.355,01-201:29:0417:483,401:29:04
98SZARSTUK Mikołaj 704Okr 1 - M40M 772022-07-02 11:00:5801:29:26.355,01-201:29:2617:533,401:29:26
99PLEBANEK Paweł 597Okr 1 - M41M 782022-07-02 09:31:1501:29:27.355,01-201:29:2717:533,401:29:27
100DETTLAFF Grzegorz 536Okr 1 - M42M 792022-07-02 09:09:5001:29:59.155,01-201:29:5917:593,301:29:59
101CHOIŃSKI Krzysztof 547BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - M43M 802022-07-02 09:17:1701:30:55.505,01-201:30:5518:113,301:30:55
102LIS Joanna 642OCR Park TeamOkr 1 - K12K 222022-07-02 10:00:0101:31:27.055,01-201:31:2718:173,301:31:27
103KOMINEK Ania 590Obstacle Center TeamOkr 1 - K13K 232022-07-02 09:31:1101:31:52.055,01-201:31:5218:223,301:31:52
104WOLAŃSKA Jolanta 673Okr 1 - K14K 242022-07-02 10:22:0101:32:10.705,01-201:32:1018:263,301:32:10
105KACPRZAK Przemysław 681Okr 1 - M44M 812022-07-02 10:22:0001:32:21.705,01-201:32:2118:283,201:32:21
106WIELOGÓRSKI Karol 727Okr 1 - M45M 822022-07-02 10:11:4701:32:56.255,01-201:32:5618:353,201:32:56
107OTREMBA Beata 522Okr 1 - K15K 252022-07-02 09:09:5201:33:00.605,01-201:33:0018:363,201:33:00
108CZAJCZNY Krzysztof 654RajsportOkr 1 - M46M 832022-07-02 10:00:0201:33:13.855,01-201:33:1318:383,201:33:13
109ŁOSIN Marek 689OCR Park TeamOkr 1 - M47M 842022-07-02 10:00:0101:33:47.855,01-201:33:4718:453,201:33:47
110DROZD Ania 524WyTrenowaniOkr 1 - K16K 262022-07-02 09:09:5201:34:58.055,01-201:34:5818:593,201:34:58
111GODLEWSKA Magdalena 648Crossfit Team SuszOkr 1 - K17K 272022-07-02 09:59:5901:35:09.805,01-201:35:0919:013,201:35:09
112JEGLIŃSKI Dawid 741Okr 1 - M48M 852022-07-02 08:50:4901:35:49.105,01-201:35:4919:093,101:35:49
113PAWLIKÓW Kuba 744Okr 1 - M49M 862022-07-02 08:50:4801:35:49.355,01-201:35:4919:093,101:35:49
114OCHOCKI Tymoteusz 742Okr 1 - M50M 872022-07-02 08:50:4801:35:49.655,01-201:35:4919:093,101:35:49
115KOSTENSKI Jordan 740Okr 1 - M51M 882022-07-02 08:50:4801:35:50.055,01-201:35:5019:103,101:35:50
116KORNELZEN Oskar 731Okr 1 - M52M 892022-07-02 08:50:2101:36:16.605,01-201:36:1619:153,101:36:16
117KALSKI Patryk 743Okr 1 - M53M 902022-07-02 08:50:2001:36:17.605,01-201:36:1719:153,101:36:17
118DOBROGOSZCZ Karolina 647Okr 1 - K18K 282022-07-02 10:00:0101:36:26.855,01-201:36:2619:173,101:36:26
119SZYMAŃSKA Monika 650Okr 1 - K19K 292022-07-02 10:00:0101:36:41.505,01-201:36:4119:203,101:36:41
120INDYKA Grzegorz 735Pokonaj PrzeszkodyOkr 1 - M54M 912022-07-02 10:36:0101:37:04.805,01-201:37:0419:243,101:37:04
121MITROS Monika 658Kontener formyOkr 1 - K20K 302022-07-02 10:11:4701:37:17.405,01-201:37:1719:273,101:37:17
122SKONIECZNA Patrycja 733Okr 1 - K21K 312022-07-02 11:01:0301:37:35.905,01-201:37:3519:313,101:37:35
123ROMANOWSKI Mateusz 562Artpol Esd Packaging SolutionsOkr 1 - M55M 922022-07-02 09:23:4201:37:46.005,01-201:37:4619:333,101:37:46
124WIECZORKOWSKI Dawid 573Okr 1 - M56M 932022-07-02 09:23:4301:38:31.755,01-201:38:3119:423,001:38:31
125LIBERADZKI Marcin 629Okr 1 - M57M 942022-07-02 09:51:3201:38:44.005,01-201:38:4419:443,001:38:44
126KAŁKOWSKA Karolina 653Pogotowie Rodzinne PoznańOkr 1 - K22K 322022-07-02 10:00:0001:38:53.355,01-201:38:5319:463,001:38:53
127ŚWISTAK Ewa 677Okr 1 - K23K 332022-07-02 10:22:0101:38:56.755,01-201:38:5619:473,001:38:56
128PRYCZKOWSKA Marta 572For Fun7K 342022-07-02 09:23:4201:39:30.055,01-201:39:3019:543,001:39:30
129LIPKE Krzysztof 568Dzika WatahaOkr 1 - M58M 952022-07-02 09:23:4101:40:44.005,01-201:40:4420:083,001:40:44
130DALKIEWICZ Marta 644Crossfit Team SuszOkr 1 - K24K 352022-07-02 09:59:5801:41:25.305,01-201:41:2520:173,001:41:25
131SENEJKO Paweł 676Okr 1 - M59M 962022-07-02 11:00:5901:41:42.805,01-201:41:4220:202,901:41:42
132SERGIY Dyolog 581Okr 1 - M60M 972022-07-02 09:31:1301:41:50.955,01-201:41:5020:222,901:41:50
133LASKOWSKA Malwina 643Crossfit Team SuszOkr 1 - K25K 362022-07-02 09:59:5901:42:15.005,01-201:42:1520:272,901:42:15
134DARDZYŃSKI Michał 621Okr 1 - M61M 982022-07-02 09:09:5501:42:15.355,01-201:42:1520:272,901:42:15
135JÓZWIK Tomasz 737Okr 1 - M62M 992022-07-02 10:00:0301:42:20.255,01-201:42:2020:282,901:42:20
136WOLAŃSKI Tomasz 683Okr 1 - M63M 1002022-07-02 10:22:0201:42:30.055,01-201:42:3020:302,901:42:30
137PACHOTA Paweł 504Okr 1 - M64M 1012022-07-02 08:59:0701:42:34.755,01-201:42:3420:302,901:42:34
138KIEŁPIŃSKA Karolina 588Calisthenics PłockOkr 1 - K26K 372022-07-02 09:31:1401:43:18.505,01-201:43:1820:392,901:43:18
139RZEPECKA Lena 596Calisthenics PłockOkr 1 - K27K 382022-07-02 09:31:1401:43:20.205,01-201:43:2020:402,901:43:20
140KRÓL Przemysław 652Okr 1 - M65M 1022022-07-02 10:11:4901:43:20.905,01-201:43:2020:402,901:43:20
141WASILEWSKI Michał 722Okr 1 - M66M 1032022-07-02 11:01:0101:44:01.955,01-201:44:0120:482,901:44:01
142JANKOWSKI Olaf 508Okr 1 - M67M 1042022-07-02 08:59:0601:44:06.055,01-201:44:0620:492,901:44:06
143KLAWIKOWSKI Michał 523Okr 1 - M68M 1052022-07-02 09:09:5501:44:15.155,01-201:44:1520:512,901:44:15
144PIOTROWSKI Jacek 610Vikings Run TeamOkr 1 - M69M 1062022-07-02 09:41:1001:44:24.055,01-201:44:2420:522,901:44:24
145SZOPIŃSKI Adam 690Okr 1 - M70M 1072022-07-02 10:28:4301:44:27.705,01-201:44:2720:532,901:44:27
146KORDOWSKA Magdalena 569Dzika WatahaOkr 1 - K28K 392022-07-02 09:23:4001:44:50.005,01-201:44:5020:582,901:44:50
147SUCHORZ Adrian 544Okr 1 - M71M 1082022-07-02 09:09:5401:45:48.905,01-201:45:4821:092,801:45:48
148BORYSIUK Oleksandr 598Okr 1 - M72M 1092022-07-02 09:31:1301:47:08.855,01-201:47:0821:252,801:47:08
149JOZWIK Karolina 651Grazynki OCR UKOkr 1 - K29K 402022-07-02 10:00:0401:47:11.005,01-201:47:1121:262,801:47:11
150ORZOŁ Kamil 579Nordea RunnersOkr 1 - M73M 1102022-07-02 09:23:4401:49:27.855,01-201:49:2721:532,701:49:27
151SZCZĘCH Kamil 528WyTrenowaniOkr 1 - M74M 1112022-07-02 09:09:5201:50:41.505,01-201:50:4122:082,701:50:41
152PIETRZYK Sebastian 529WyTrenowaniOkr 1 - M75M 1122022-07-02 09:09:5101:50:44.755,01-201:50:4422:082,701:50:44
153MALICKI Paweł 574Nordea RunnersOkr 1 - M76M 1132022-07-02 09:23:4401:52:13.305,01-201:52:1322:262,701:52:13
154KARCZEWSKI Paweł 725Okr 1 - M77M 1142022-07-02 10:28:4301:52:17.305,01-201:52:1722:272,701:52:17
155BEDNAREK Paweł 577Nordea RunnersOkr 1 - M78M 1152022-07-02 09:23:4501:52:22.605,01-201:52:2222:282,701:52:22
156DYTER Arkadiusz 563Lacroix TeamOkr 1 - M79M 1162022-07-02 09:23:4201:52:36.205,01-201:52:3622:312,701:52:36
157ŁYKOWSKI Eryk 525Prymus TeamFor Fun8M 1172022-07-02 09:09:5301:52:50.755,01-201:52:5022:342,701:52:50
158BAŁA Maciej 527For Fun9M 1182022-07-02 09:09:5201:52:54.505,01-201:52:5422:342,701:52:54
159KRAUSE Krzysztof 526Prymus TeamFor Fun10M 1192022-07-02 09:09:5301:52:56.355,01-201:52:5622:352,701:52:56
160KURKOWSKA Małgorzata 540For Fun11K 412022-07-02 09:09:5401:53:18.505,01-201:53:1822:392,601:53:18
161PUCKOWSKI Dawid 570Dzika WatahaOkr 1 - M80M 1202022-07-02 09:23:4201:54:18.405,01-201:54:1822:512,601:54:18
162ŁASIŃSKA Monika 561Lacroix TeamOkr 1 - K30K 422022-07-02 09:23:4201:54:49.405,01-201:54:4922:572,601:54:49
163PORĘBSKA Katarzyna 693BaywatchOCROkr 1 - K31K 432022-07-02 10:36:0201:54:53.055,01-201:54:5322:582,601:54:53
164CHYLEWSKA Aleksandra 694BaywatchOCROkr 1 - K32K 442022-07-02 10:36:0201:54:53.355,01-201:54:5322:582,601:54:53
165SZUMIELEWICZ Kinga 617BigYellowFoot Adventure TeamOkr 1 - K33K 452022-07-02 09:41:1201:55:01.405,01-201:55:0123:002,601:55:01
166PŁOSKI Patryk 635Okr 1 - M81M 1212022-07-02 10:00:0201:55:03.655,01-201:55:0323:002,601:55:03
167KOLATOWSKA Wioletta 625Okr 1 - K34K 462022-07-02 09:41:0901:55:09.455,01-201:55:0923:012,601:55:09
168SOSZYŃSKI Mirosław 630TreflOkr 1 - M82M 1222022-07-02 09:50:5701:55:15.705,01-201:55:1523:032,601:55:15
169REDA Łukasz 720Okr 1 - M83M 1232022-07-02 09:50:5601:55:18.305,01-201:55:1823:032,601:55:18
170ŻETELSKI Emil 631Okr 1 - M84M 1242022-07-02 09:50:5601:55:22.405,01-201:55:2223:042,601:55:22
171WILCZYŃSKA Dorota 559Lacroix TeamOkr 1 - K35K 472022-07-02 09:23:4101:55:35.005,01-201:55:3523:072,601:55:35
172STACHURSKA Justyna 613Vikings Run TeamOkr 1 - K36K 482022-07-02 09:41:1001:55:44.305,01-201:55:4423:082,601:55:44
173KNOT Martyna 594Okr 1 - K37K 492022-07-02 09:31:1101:56:08.405,01-201:56:0823:132,601:56:08
174CYROCKI Rafał 599Okr 1 - M85M 1252022-07-02 09:31:1601:56:57.055,01-201:56:5723:232,601:56:57
175MITRUS Sylwia 600Okr 1 - K38K 502022-07-02 09:31:1701:56:59.105,01-201:56:5923:232,601:56:59
176BOROWICZ Michał 507Okr 1 - M86M 1262022-07-02 08:59:0601:57:11.655,01-201:57:1123:262,601:57:11
177WIĘCEK Urszula 663SAME KONIEOkr 1 - K39K 512022-07-02 10:11:4801:57:15.055,01-201:57:1523:272,601:57:15
178KUREK Hubert 702Okr 1 - M87M 1272022-07-02 11:00:5801:57:26.055,01-201:57:2623:292,601:57:26
179KOLATOWSKI Jarosław 620Okr 1 - M88M 1282022-07-02 09:41:0901:57:35.655,01-201:57:3523:312,601:57:35
180KOLATOWSKI Dariusz 618Okr 1 - M89M 1292022-07-02 09:41:1201:57:40.655,01-201:57:4023:322,501:57:40
181PAWLAK Rafał 619Okr 1 - M90M 1302022-07-02 09:41:1001:57:51.355,01-201:57:5123:342,501:57:51
182GRUBBA Rafał 679Okr 1 - M91M 1312022-07-02 10:22:0401:58:17.105,01-201:58:1723:392,501:58:17
183BAR Adam 738Okr 1 - M92M 1322022-07-02 09:41:1201:58:51.455,01-201:58:5123:462,501:58:51
184CHABROWSKA Joanna 659Obstacle Center TeamOkr 1 - K40K 522022-07-02 10:11:4601:59:03.405,01-201:59:0323:482,501:59:03
185PETKE Krzysztof 601Okr 1 - M93M 1332022-07-02 09:31:1801:59:22.105,01-201:59:2223:522,501:59:22
186ŻAUDA Aśka 739For Fun12K 532022-07-02 09:41:1302:00:31.005,01-202:00:3124:062,502:00:31
187KASZOWICZ Julita 560Lacroix TeamOkr 1 - K41K 542022-07-02 09:23:4202:01:09.005,01-202:01:0924:132,502:01:09
188KUMKOWSKI Tomasz 696Okr 1 - M94M 1342022-07-02 10:36:0202:01:38.955,01-202:01:3824:192,502:01:38
189DUDZIŃSKI Piotr 645Okr 1 - M95M 1352022-07-02 10:00:0202:03:28.555,01-202:03:2824:412,402:03:28
190GĄSIOROWSKI Remigiusz 664Same KonieOkr 1 - M96M 1362022-07-02 10:11:4902:04:35.455,01-202:04:3524:552,402:04:35
191OSTROWSKA Martyna 711Movement Arena SuwałkiOkr 1 - K42K 552022-07-02 11:00:5702:05:33.505,01-202:05:3325:062,402:05:33
192TAŃSKA Marzena 571Okr 1 - K43K 562022-07-02 09:23:4402:05:49.105,01-202:05:4925:092,402:05:49
193ZBIERSKI Patryk 688Okr 1 - M97M 1372022-07-02 10:28:4302:09:26.755,01-202:09:2625:532,302:09:26
194RUDNICKI Rafał 691Okr 1 - M98M 1382022-07-02 10:28:4202:12:02.855,01-202:12:0226:242,302:12:02
195POHLID-DODA Anna 637Crossfit Team SuszOkr 1 - K44K 572022-07-02 10:00:0002:13:13.255,01-202:13:1326:382,302:13:13
196WRUK Agata 556Okr 1 - K45K 582022-07-02 09:23:4402:15:33.255,01-202:15:3327:062,202:15:33
197KORDALSKI Jarek 557Okr 1 - M99M 1392022-07-02 09:23:4502:15:33.655,01-202:15:3327:062,202:15:33
198KIEDROWSKA Agnieszka 669For Fun13K 592022-07-02 10:22:0202:16:57.005,01-202:16:5727:232,202:16:57
199KIEDROWSKI Remigiusz 666For Fun14M 1402022-07-02 10:22:0302:16:57.855,01-202:16:5727:232,202:16:57
200MIKŁASZEWICZ Liliana 672For Fun15K 602022-07-02 10:22:0402:17:03.105,01-202:17:0327:242,202:17:03
201MIKŁASZEWICZ Aleksandra 670For Fun16K 612022-07-02 10:22:0302:17:03.505,01-202:17:0327:242,202:17:03
202MOCARSKA Karolina 675For Fun17K 622022-07-02 10:22:0402:17:05.955,01-202:17:0527:252,202:17:05
203MIKŁASZEWICZ Radosław 667For Fun18M 1412022-07-02 10:22:0302:18:34.455,01-202:18:3427:422,202:18:34
204POŚPIECH Marcin 674For Fun19M 1422022-07-02 10:22:0402:18:37.155,01-202:18:3727:432,202:18:37
205TOKAREK Justyna 701Okr 1 - K46K 632022-07-02 11:00:5802:18:43.455,01-202:18:4327:442,202:18:43
206MILEWSKA Marta 703Okr 1 - K47K 642022-07-02 11:00:5702:18:54.255,01-202:18:5427:462,202:18:54
207DUDALSKA-LISNYJ Karolina 636Crossfit Team SuszOkr 1 - K48K 652022-07-02 09:59:5902:20:21.955,01-202:20:2128:042,102:20:21
208LEWANDOWSKA Beata 649Crossfit Team SuszOkr 1 - K49K 662022-07-02 09:59:5902:20:23.205,01-202:20:2328:042,102:20:23
209HAWRYLUK Filip 671For Fun20M 1432022-07-02 10:22:0302:20:49.355,01-202:20:4928:092,102:20:49
210KIEDROWSKI Mateusz 682Okr 1 - M100M 1442022-07-02 10:22:0302:24:04.405,01-202:24:0428:482,102:24:04
211PACEK Marcin 714Euro StylOkr 1 - M101M 1452022-07-02 11:01:0202:25:16.705,01-202:25:1629:032,102:25:16
212STAWICKI Tomasz 712Euro StylOkr 1 - M102M 1462022-07-02 11:01:0102:30:42.805,01-202:30:4230:082,002:30:42
213KLEIN Patrycjusz 713EUROSTYLOkr 1 - M103M 1472022-07-02 11:01:0002:30:43.105,01-202:30:4330:082,002:30:43
214WIŚNIEWSKA Emilia 718Okr 1 - K50K 672022-07-02 09:31:1102:31:01.355,01-202:31:0130:122,002:31:01
215RYBIŃSKA Agata 603Okr 1 - K51K 682022-07-02 09:31:1102:31:01.405,01-202:31:0130:122,002:31:01
216SASINOWSKA Karolina 719Okr 1 - K52K 692022-07-02 09:31:1002:31:01.955,01-202:31:0130:122,002:31:01
217HULEWICZ Przemysław 710Okr 1 - M104M 1482022-07-02 11:01:0202:31:57.255,01-202:31:5730:232,002:31:57
218GOLICKI Adam 708Okr 1 - M105M 1492022-07-02 11:01:0202:31:57.905,01-202:31:5730:232,002:31:57
219FRANKIEWICZ Żaneta 721Okr 1 - K53K 702022-07-02 11:01:0102:32:06.405,01-202:32:0630:252,002:32:06
220HULEWICZ Grażyna 707Okr 1 - K54K 712022-07-02 11:01:0002:33:46.005,01-202:33:4630:452,002:33:46
221HULEWICZ Filip 709Okr 1 - M106M 1502022-07-02 11:00:5902:33:49.455,01-202:33:4930:452,002:33:49
222FRANKIEWICZ Andriej 555Okr 1 - M107M 1512022-07-02 11:01:0102:33:58.005,01-202:33:5830:471,902:33:58
223FRANKIEWICZ Miłosz 724Okr 1 - M108M 1522022-07-02 11:01:0102:37:44.855,01-202:37:4431:321,902:37:44
Znaleziono 223 wynik(ów)