BIEGUN TOTALNY
Biegun - Obstacle Rush
Organizator : OCR Events
Data : 2022-07-03
Miejsce : Gdynia
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 14
Wystartowało : 11
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 11
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Indywidualnie :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | 10km | 15km | 20km | 25km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open
Klasyfikacja wg liczby okrążeń, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubKategoriaMkatK/M5km10km15km20km25kmCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmOkr.Różn.Najsz. okr.Tempo
min/km
Tempo
km/h
Średnie okrążenie
               
1BĄK Daniel 9Biegun OCR TeamM Open1M 100:40:3901:26:3502:11:4303:09:4604:01:3704:01:37.3504:01:38.7025,05000:40:409:396,200:48:19
2ZAWADZKI Piotr 2M Open2M 200:42:5701:28:2802:16:5903:09:4504:06:4104:06:41.5004:06:44.0025,05000:42:599:526,100:49:20
3KARCZEWSKI Adam 11holdthelineM Open3M 300:44:2001:32:1702:25:1403:17:5704:07:5704:07:57.1004:07:59.0025,05000:44:229:556,000:49:35
4KOMOROWSKI Mateusz 57M Open4M 400:44:2701:30:1102:18:5303:13:4104:14:1904:14:19.5004:14:21.0025,05000:44:2910:105,900:50:52
5KARBOWSKI Sławomir 10CROSSFOX OCRM Open5M 500:43:3901:33:2802:30:4003:28:0304:28:5304:28:53.8004:28:56.0025,05000:43:4210:455,600:53:47
6KOŁDZIEJSKI Robert 32RAJSPORT ACTIVEM Open6M 600:49:4501:43:1702:54:0004:01:4804:01:48.2004:01:52.0520,04-100:49:4912:055,001:00:28
7SZCZESNY Damian 3BraveRunnerscOCRM Open7M 700:54:2101:58:5303:14:4404:30:5904:30:59.1504:31:02.0020,04-100:54:2413:324,401:07:45
8BŁASZCZYK Brunon 1Borsuk Crew/AmbasadorM Open8M 800:55:0101:57:4503:25:5804:33:3104:33:31.5004:33:33.0020,04-100:55:0313:404,401:08:23
9GAWINECKI Mateusz 6M Open9M 901:00:3402:15:0803:38:5604:42:4104:42:41.6004:42:44.0020,04-101:00:3714:084,201:10:41
10MOTYLSKA Aleksa 5K Open1K 101:04:3802:19:2303:50:0003:50:00.9503:50:04.0015,03-201:04:4115:203,901:16:41
11KAŁKOWSKA Karolina 4Pogotowie Rodzinne PoznańK Open2K 201:29:3403:04:4604:33:3004:33:30.9504:33:34.0015,03-201:28:4418:143,301:31:11
Znaleziono 11 wynik(ów)