BOJKO TRAIL 12 KM – HYRNIAK
Bojko Trail
Organizator : Fundacja Na Ratunek
Data : 2022-07-09
Miejsce : Czarna Górna
Dystans : 12 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 54
Wystartowało : 48
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 48
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 6km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuCerkiew Bystre
6km
   
1KOZIARSKI Mateusz 3BRZEGSenior Mężczyzn00:00:02
2ŚWIERDA Krystian 14TURZYŃSKSenior Mężczyzn00:00:02
3MALEC Łukasz 114NIEDZICA TEAMNIEDZICAMaster Mężczyzn00:00:02
4HOŁOWATY Renata 13WYSOCZARYSenior Kobiet00:00:02
5JAKUBIK Marcin 136MKS HALICZ PSG KROŚCIENKOUSTRZYKI DOLNEMaster Mężczyzn00:00:03
6PODOLAK Paweł 143KAMIEŃ DWERNIKUSTRZYKI DOLNEMaster Mężczyzn00:00:03
7ZATORSKA PLEBAN Izabela 12Weteran Kobiet00:00:03
8TOFIL Mariusz 124#NOLIMITSTURKAWeteran Mężczyzn00:00:03
9FILIPCZAK Marek 141SANOKWeteran Mężczyzn00:00:03
10KORZENIOWSKA Monika 139PAWŁÓWSenior Kobiet00:00:03
11SAŁUSTOWICZ Patrycja 137#NOLIMITSLUBLINWeteran Kobiet00:00:03
12STELMACH-TOFIL Ewa 113#NOLIMITSTURKAWeteran Kobiet00:00:03
13ZIARKO Agnieszka 129CZARNA TĘCZAJAWORZNOWeteran Kobiet00:00:03
14KŁODZIŃSKA Barbara 105ULTRAMĘKITARNÓWWeteran Kobiet00:00:03
15KAWIAK Marek 109LUBLINMaster Mężczyzn00:00:04
16GRASELA Ernest 146JASŁOMaster Mężczyzn00:00:04
17LUBACZEWSKI Krzysztof 144CZARNA GÓRNASenior Mężczyzn00:00:04
18DYDA Krzysztof 127KACWINMaster Mężczyzn00:00:04
19SZCZEKALA Łukasz 328RZESZÓWMaster Mężczyzn00:00:04
20TOMASZEWSKI Janusz 2CZARNA GÓRNAWeteran Mężczyzn00:00:04
21FIRCOWICZ Piotr 110LUTOWISKAMaster Mężczyzn00:00:04
22TOMASZ Owoc 6WARSZAWAWeteran Mężczyzn00:00:04
23ROSTEK Arkadiusz 117ULTRAMĘKITARNÓWWeteran Mężczyzn00:00:04
24TADLA Izabela 132#NOLIMITSLUBLINSenior Kobiet00:00:04
25SZCZERBICKA Katarzyna 130LUTOWISKAMaster Kobiet00:00:04
26GOŁDA Edyta 140SANOKMaster Kobiet00:00:04
27WANAT Janusz 133SIEDLISKAWeteran Mężczyzn00:00:05
28MARCINEK Krzysztof 112PZU SPORT TEAMLUBLINMaster Mężczyzn00:00:05
29BRZĘCZEK Izabela 135JÓZEFOSŁAWWeteran Kobiet00:00:05
30GUSTAW Agnieszka 111PZU SPORT TEAMLUBLINMaster Kobiet00:00:05
31WOŹNIAK Lidia 102PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNWeteran Kobiet00:00:05
32BUBISZ Danuta 128LASEKMaster Kobiet00:00:05
33MARSZAŁEK Mariola 108MAC TEAMRZEZAWAWeteran Kobiet00:00:06
34WANAT Barbara 134FOREVER BUSINESS TEAMSIEDLISKAMaster Kobiet00:00:06
35WODNICKI Rafał 5BIAŁA PODLASKAMaster Mężczyzn00:00:06
36PANEK Wojciech 125WARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:06
37BALON Marcin 106KROSNOWeteran Mężczyzn00:00:06
38BIDNIK Jakub 145KROSNOWeteran Mężczyzn00:00:06
39BARANIAK Wojciech 131ŚWIDNIKWeteran Mężczyzn00:00:07
40LORENC Monika 120SANOKMaster Kobiet00:00:07
41SZANIAWSKI Krystian 121SANOKMaster Mężczyzn00:00:07
42KASZUBA Mateusz 122WROCŁAWSenior Mężczyzn00:00:07
43KOCZARA Marta 123WARSZAWAMaster Kobiet00:00:07
44BRZEZIŃSKA Agnieszka 119GDAŃSKWeteran Kobiet00:00:07
Przekroczony limit czasu: 02:00:00
45CIELEPA Krzysztof 107EKIPA DROMBOLUBLINMaster Mężczyzn00:00:07
46LEŚNIOWSKA Marta 126DELOITTE ADVENTURE TEAMWROCŁAWMaster Kobiet00:00:08
47PARTYKA Agnieszka 115KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEJELCZ-LASKOWICEMaster Kobiet00:00:08
48ŁOZIENKO Anna 142KB HARCOWNIK JELCZ - LASKOWICEMIŁOSZYCESenior Kobiet00:00:08
Znaleziono 48 wynik(ów)