BOJKO TRAIL 12 KM – HYRNIAK
Bojko Trail
Organizator : Fundacja Na Ratunek
Data : 2022-07-09
Miejsce : Czarna Górna
Dystans : 12 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 54
Wystartowało : 48
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 48
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCerkiew Bystre
6km
Czas
netto
12km
Czas
brutto
12km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1ŚWIERDA Krystian 14TURZYŃSKSenior Mężczyzn1M 100:00:0200:57:18.1500:57:20.60 4:4612,6
2MALEC Łukasz 114NIEDZICA TEAMNIEDZICAMaster Mężczyzn1M 200:00:0200:57:30.2000:57:32.90+00:00:124:4712,5
3JAKUBIK Marcin 136MKS HALICZ PSG KROŚCIENKOUSTRZYKI DOLNEMaster Mężczyzn2M 300:00:0300:57:47.8000:57:50.80+00:00:304:4812,5
4PODOLAK Paweł 143KAMIEŃ DWERNIKUSTRZYKI DOLNEMaster Mężczyzn3M 400:00:0301:03:02.8501:03:06.80+00:05:465:1511,4
5KOZIARSKI Mateusz 3BRZEGSenior Mężczyzn2M 500:00:0201:04:09.1001:04:11.55+00:06:505:2011,2
6KAWIAK Marek 109LUBLINMaster Mężczyzn4M 600:00:0401:06:11.5001:06:16.25+00:08:555:3010,9
7TOFIL Mariusz 124#NOLIMITSTURKAWeteran Mężczyzn1M 700:00:0301:10:32.3001:10:35.50+00:13:145:5210,2
8GRASELA Ernest 146JASŁOMaster Mężczyzn5M 800:00:0401:10:46.8001:10:51.55+00:13:305:5310,2
9WANAT Janusz 133SIEDLISKAWeteran Mężczyzn2M 900:00:0501:12:10.3001:12:15.75+00:14:556:0010,0
10LUBACZEWSKI Krzysztof 144CZARNA GÓRNASenior Mężczyzn3M 1000:00:0401:13:34.6001:13:39.50+00:16:186:079,8
11DYDA Krzysztof 127KACWINMaster Mężczyzn6M 1100:00:0401:14:54.1501:14:58.70+00:17:386:149,6
12SZCZEKALA Łukasz 328RZESZÓWMaster Mężczyzn7M 1200:00:0401:16:52.9001:16:57.00+00:19:366:249,4
13FILIPCZAK Marek 141SANOKWeteran Mężczyzn3M 1300:00:0301:17:00.1501:17:03.70+00:19:436:259,4
14TOMASZEWSKI Janusz 2CZARNA GÓRNAWeteran Mężczyzn4M 1400:00:0401:17:11.2501:17:15.70+00:19:556:259,3
15FIRCOWICZ Piotr 110LUTOWISKAMaster Mężczyzn8M 1500:00:0401:17:45.7501:17:50.55+00:20:296:289,3
16TOMASZ Owoc 6WARSZAWAWeteran Mężczyzn5M 1600:00:0401:23:05.0501:23:09.65+00:25:496:558,7
17MARCINEK Krzysztof 112PZU SPORT TEAMLUBLINMaster Mężczyzn9M 1700:00:0501:23:31.7001:23:36.90+00:26:166:578,6
18BARANIAK Wojciech 131ŚWIDNIKWeteran Mężczyzn6M 1800:00:0701:29:29.7501:29:37.20+00:32:167:278,0
19ROSTEK Arkadiusz 117ULTRAMĘKITARNÓWWeteran Mężczyzn7M 1900:00:0401:33:24.4501:33:28.75+00:36:087:477,7
20SZANIAWSKI Krystian 121SANOKMaster Mężczyzn10M 2000:00:0701:33:48.8001:33:56.25+00:36:357:497,7
21KASZUBA Mateusz 122WROCŁAWSenior Mężczyzn4M 2100:00:0701:35:43.2501:35:51.20+00:38:307:587,5
22WODNICKI Rafał 5BIAŁA PODLASKAMaster Mężczyzn11M 2200:00:0601:37:09.3001:37:15.95+00:39:558:057,4
23PANEK Wojciech 125WARSZAWAMaster Mężczyzn12M 2300:00:0601:39:53.8001:39:59.80+00:42:398:197,2
24BALON Marcin 106KROSNOWeteran Mężczyzn8M 2400:00:0601:54:31.1001:54:37.15+00:57:169:326,3
25BIDNIK Jakub 145KROSNOWeteran Mężczyzn9M 2500:00:0601:54:31.0001:54:37.25+00:57:169:326,3
Przekroczony limit czasu: 02:00:00
26CIELEPA Krzysztof 107EKIPA DROMBOLUBLINMaster Mężczyzn13M 2600:00:0702:13:46.4002:13:54.05+01:16:3311:085,4
Znaleziono 26 wynik(ów)