BOJKO TRAIL 30 KM – SOROCZKA
Bojko Trail
Organizator : Fundacja Na Ratunek
Data : 2022-07-09
Miejsce : Czarna Górna
Dystans : 29 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 80
Wystartowało : 69
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 69
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 9km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuHolica
9km
   
1ZIEMIAŃSKI Grzegorz 310MCP TEAMTARNÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:58:49
2WRĘCZYCKI Robert 301O CO BIEGA W KALETACHKALETYWeteran Mężczyzn00:00:0000:59:32
3MAŚLANY Daniel 312KOSTAROWCEMaster Mężczyzn00:00:0000:59:33
4STANIO Arkadiusz 350ASSECO ACTIVE TEAM / BIEGAM W RZESZOWIERZESZÓWWeteran Mężczyzn00:00:0000:59:53
5WIĄCEK Hubert 375RUNNER'S WORLDRZESZÓWSenior Mężczyzn00:00:0001:02:36
6KORŻYK Marek 355CZARNA DOLNAWeteran Mężczyzn00:00:0001:05:04
7WÓJTOWICZ Piotr Wójtowicz 309RZESZÓWMaster Mężczyzn00:00:0001:05:56
8KACPERSKI Olaf 445WARSZAWAWeteran Mężczyzn00:00:0001:07:21
9KOŁODZIEJ Mirosław 319WARSZAWASenior Mężczyzn00:00:0001:07:56
10STACH Jacek 352OLCHOWAWeteran Mężczyzn00:00:0001:08:39
11WOŹNIAK Janusz 306PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNWeteran Mężczyzn00:00:0001:08:44
12KOWALSKI Krzysztof 337HRMAXCROSSTEAMSOPOTWeteran Mężczyzn00:00:0001:10:27
13HYDZIK Łukasz 311KOSTAROWCEMaster Mężczyzn00:00:0001:10:34
14DRYGLAK VEL DRYGLAK Piotr 345RUDKAWeteran Mężczyzn00:00:0001:12:34
15MARSZAŁEK Dariusz 324MCP TEAMRZEZAWAWeteran Mężczyzn00:00:0001:12:39
16KOWALSKA Agnieszka 369WIELKA WIEŚSenior Kobiet00:00:0001:12:58
17ORZECHOWSKI Robert 11RZESZÓWWeteran Mężczyzn00:00:0001:13:19
18KŁODZIŃSKI Klaudiusz 316TARNÓWWeteran Mężczyzn00:00:0001:13:27
19KOSZAROWSKI Jarosław 374STRASZYN BIEGA / STRASZYN ULTRA TEAM / PRUSZCZ BIEGAPRUSZCZ GDAŃSKIWeteran Mężczyzn00:00:0001:13:34
20ZIOŁO Tomasz 368KUŃKOWCESenior Mężczyzn00:00:0001:13:40
21BAŃDO Piotr 322KRAKÓWWeteran Mężczyzn00:00:0001:14:58
22KUZIOŁA Iwona 348#NOLIMITSLUBLINWeteran Kobiet00:00:0001:15:01
23ŚLEPIAK Adam 147STAJNIA BALONANOWY SĄCZMaster Mężczyzn00:00:0001:15:25
24KRÓLIKOWSKA Emilia 365GANG ŚWIETLIKÓWWARSZAWASenior Kobiet00:00:0001:15:28
25LIPKA Michał 370MIELECMaster Mężczyzn00:00:0001:15:40
26SZYMALA-LIPKA Magdalena 356MIELECMaster Kobiet00:00:0001:15:43
27KRYCZEK Piotr 339WARSZAWAWeteran Mężczyzn00:00:0001:15:45
28PERLIŃSKI Mirosław 308ASSECO ACTIVE TEAMTYCZYNMaster Mężczyzn00:00:0001:15:47
29KĘDZIORA Tomasz 349POBIEDZISKA RUNNING TEAMPROMNOMaster Mężczyzn00:00:0001:15:57
30KRUKOWSKI Robert 343ZAMOŚĆMaster Mężczyzn00:00:0001:16:03
31PAWIŃSKI Artur 329WARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0001:16:06
32GILAS Michał 327BIŁGORUNBIŁGORAJMaster Mężczyzn00:00:0001:17:12
33KUZIOŁA Grzegorz 344#NOLIMITSLUBLINWeteran Mężczyzn00:00:0001:18:36
34KRÓLICKI Konrad 361STG WARSZAWAWARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0001:19:43
35KOWALIK Anna 376UMCS BIEGALUBLINMaster Kobiet00:00:0001:19:45
36WRĘCZYCKA Iwona 302O CO BIEGA W KALETACHKALETYWeteran Kobiet00:00:0001:19:47
37WOLNY Jan 358NOWA IWICZNAWeteran Mężczyzn00:00:0001:20:31
38DUDEK Arkadiusz 353HUMNISKAWeteran Mężczyzn00:00:0001:20:49
39RAJCHEL Krzysztof 354ŚREDNIA WIEŚSenior Mężczyzn00:00:0001:20:53
40TALAROWSKA Agnieszka 317KRASNYSTAWMaster Kobiet00:00:0001:21:42
41LEWIŃSKI Tomasz 303JEST LEPIEJ RUN TEAMCZĘSTOCHOWAMaster Mężczyzn00:00:0001:21:45
42GILAS Szymon 326CHEŁM BIEGACHEŁMMaster Mężczyzn00:00:0001:23:20
43BIENIEK Justyna 363LUTOWISKASenior Kobiet00:00:0001:23:36
44ZIÓŁKOWSKA Ewelina 331KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEMIŁOSZYCEMaster Kobiet00:00:0001:24:26
45KRUKOWSKA Ewa 342ZAMOŚĆMaster Kobiet00:00:0001:24:30
46ZAKRZEWSKA Anna 318JÓZEFOSŁAWMaster Kobiet00:00:0001:25:39
47WOLNY Michał 357WARSZAWAWeteran Mężczyzn00:00:0001:25:40
48WOLNA Karolina 371NOWA IWICZNASenior Kobiet00:00:0001:25:45
49PACZUSKI Piotr 3208 BALL CROSS GYMCHEŁMMaster Mężczyzn00:00:0001:25:47
50KUBIAK Józef 96677559632Dinozaur Mężczyzn00:00:0001:25:52
51JAKUBOWICZ CZACHUR Katarzyna 364RÓWNIAWeteran Kobiet00:00:0001:25:53
52PRZYCZYNA Marek 372TOMASZÓW LUBELSKIWeteran Mężczyzn00:00:0001:25:57
53SIEDLACZEK Zbigniew 338LUBLINDinozaur Mężczyzn00:00:0001:27:38
54BURZ-PARADOWSKA Jowita 307BYLE DO METYRZESZÓWWeteran Kobiet00:00:0001:29:15
55PARADOWSKI Paweł 304BYLEDOMETY/PODIUMRZESZÓWWeteran Mężczyzn00:00:0001:29:16
56ZDUNEK Małgorzata 333LUBLINWeteran Kobiet00:00:0001:30:22
57NOWOSAD Kamil 359CHEŁMSenior Mężczyzn00:00:0001:31:46
58KUBAS Marlena 362KRAKÓWSenior Kobiet00:00:0001:32:31
59WIERCHOŁA Joanna 313LUBLINDinozaur (Diament) Kobiet00:00:0001:32:59
60DZIÓBEK Sylwia 323WIELICZKAMaster Kobiet00:00:0001:34:57
61KSIĄŻEK Natalia 360KRAKÓWSenior Kobiet00:00:0001:35:03
62GODLEWSKA Anna 367GANG ŚWIETLIKÓWŁOMIANKISenior Kobiet00:00:0001:35:32
63WŁODARCZYK Grzegorz 366GANG ŚWIETLIKÓWWARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0001:35:38
64KOŁODZIEJ Tomasz 341STG WARSZAWAWARSZAWAWeteran Mężczyzn00:00:0001:36:16
65KOSSAKOWSKA Natalia 373STG WARSZAWAWARSZAWASenior Kobiet00:00:0001:36:28
66WÓJTOWICZ Paweł 340AKM PROMILEKLUBLINMaster Mężczyzn00:00:0001:37:17
67ZALEŃSKA Katarzyna 325WIELICZKAMaster Kobiet00:00:0001:39:29
68SUWALD Andrzej 7WARSZAWADinozaur Mężczyzn00:00:0001:42:33
69FRĄCKOWIAK Anna 347KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEGRĘDZINAWeteran Kobiet00:00:00
Znaleziono 69 wynik(ów)