BOJKO TRAIL 30 KM – SOROCZKA
Bojko Trail
Organizator : Fundacja Na Ratunek
Data : 2022-07-09
Miejsce : Czarna Górna
Dystans : 29 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 80
Wystartowało : 69
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 69
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuHolica
9km
Przełęcz nad Żłobkiem
21km
Czas
netto
29km
Czas
brutto
29km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1STANIO Arkadiusz 350ASSECO ACTIVE TEAM / BIEGAM W RZESZOWIERZESZÓWWeteran Mężczyzn1M 100:00:0000:59:5302:07:0302:52:37.4502:52:37.45 5:5710,1
2WRĘCZYCKI Robert 301O CO BIEGA W KALETACHKALETYWeteran Mężczyzn2M 200:00:0000:59:3202:07:2502:54:08.9002:54:08.90+00:01:316:0010,0
3ZIEMIAŃSKI Grzegorz 310MCP TEAMTARNÓWMaster Mężczyzn1M 300:00:0000:58:4902:06:2702:59:03.7502:59:03.75+00:06:266:109,7
4MAŚLANY Daniel 312KOSTAROWCEMaster Mężczyzn2M 400:00:0000:59:3302:08:0403:00:15.6003:00:15.60+00:07:386:129,7
5KOŁODZIEJ Mirosław 319WARSZAWASenior Mężczyzn1M 500:00:0001:07:5602:18:5903:10:24.3503:10:24.35+00:17:466:339,1
6ŚLEPIAK Adam 147STAJNIA BALONANOWY SĄCZMaster Mężczyzn3M 600:00:0001:15:2502:27:0903:21:03.9503:21:03.95+00:28:266:558,7
7KACPERSKI Olaf 445WARSZAWAWeteran Mężczyzn3M 700:00:0001:07:2102:24:3303:21:57.3503:21:57.35+00:29:196:578,6
8KORŻYK Marek 355CZARNA DOLNAWeteran Mężczyzn4M 800:00:0001:05:0402:24:5103:23:09.1003:23:09.10+00:30:317:008,6
9KOSZAROWSKI Jarosław 374STRASZYN BIEGA / STRASZYN ULTRA TEAM / PRUSZCZ BIEGAPRUSZCZ GDAŃSKIWeteran Mężczyzn5M 900:00:0001:13:3402:27:4303:23:54.9003:23:54.90+00:31:177:018,5
10WIĄCEK Hubert 375RUNNER'S WORLDRZESZÓWSenior Mężczyzn2M 1000:00:0001:02:3602:22:2103:24:20.6503:24:20.65+00:31:437:028,5
11STACH Jacek 352OLCHOWAWeteran Mężczyzn6M 1100:00:0001:08:3902:31:3303:32:31.8503:32:31.85+00:39:547:198,2
12KOWALSKI Krzysztof 337HRMAXCROSSTEAMSOPOTWeteran Mężczyzn7M 1200:00:0001:10:2702:30:4403:32:55.1503:32:55.15+00:40:177:208,2
13WOŹNIAK Janusz 306PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNWeteran Mężczyzn8M 1300:00:0001:08:4402:31:4503:34:06.5003:34:06.50+00:41:297:228,1
14PERLIŃSKI Mirosław 308ASSECO ACTIVE TEAMTYCZYNMaster Mężczyzn4M 1400:00:0001:15:4702:38:3603:36:05.6003:36:05.60+00:43:287:278,1
15KŁODZIŃSKI Klaudiusz 316TARNÓWWeteran Mężczyzn9M 1500:00:0001:13:2702:36:2703:39:12.5003:39:12.50+00:46:357:337,9
16KRUKOWSKI Robert 343ZAMOŚĆMaster Mężczyzn5M 1600:00:0001:16:0302:41:0703:40:08.4503:40:08.45+00:47:317:357,9
17ORZECHOWSKI Robert 11RZESZÓWWeteran Mężczyzn10M 1700:00:0001:13:1902:39:1603:40:20.0503:40:20.05+00:47:427:357,9
18ZIOŁO Tomasz 368KUŃKOWCESenior Mężczyzn3M 1800:00:0001:13:4002:36:3503:40:32.8003:40:32.80+00:47:557:367,9
19HYDZIK Łukasz 311KOSTAROWCEMaster Mężczyzn6M 1900:00:0001:10:3402:35:4303:41:27.7003:41:27.70+00:48:507:387,9
20DRYGLAK VEL DRYGLAK Piotr 345RUDKAWeteran Mężczyzn11M 2000:00:0001:12:3402:38:1203:45:16.1003:45:16.10+00:52:387:467,7
21PAWIŃSKI Artur 329WARSZAWAMaster Mężczyzn7M 2100:00:0001:16:0602:48:2203:46:34.5003:46:34.50+00:53:577:487,7
22WÓJTOWICZ Piotr Wójtowicz 309RZESZÓWMaster Mężczyzn8M 2200:00:0001:05:5602:29:2703:50:13.7003:50:13.70+00:57:367:567,6
23LIPKA Michał 370MIELECMaster Mężczyzn9M 2300:00:0001:15:4002:48:0303:50:37.7503:50:37.75+00:58:007:577,5
24KRÓLICKI Konrad 361STG WARSZAWAWARSZAWAMaster Mężczyzn10M 2400:00:0001:19:4302:46:3403:51:03.0003:51:03.00+00:58:257:587,5
25KĘDZIORA Tomasz 349POBIEDZISKA RUNNING TEAMPROMNOMaster Mężczyzn11M 2500:00:0001:15:5702:47:3603:54:14.6503:54:14.65+01:01:378:047,4
26KRYCZEK Piotr 339WARSZAWAWeteran Mężczyzn12M 2600:00:0001:15:4502:51:2203:54:22.8503:54:22.85+01:01:458:047,4
27MARSZAŁEK Dariusz 324MCP TEAMRZEZAWAWeteran Mężczyzn13M 2700:00:0001:12:3902:38:5603:55:58.9003:55:58.90+01:03:218:087,4
28KUZIOŁA Grzegorz 344#NOLIMITSLUBLINWeteran Mężczyzn14M 2800:00:0001:18:3602:50:1104:00:34.6504:00:34.65+01:07:578:177,2
29LEWIŃSKI Tomasz 303JEST LEPIEJ RUN TEAMCZĘSTOCHOWAMaster Mężczyzn12M 2900:00:0001:21:4503:02:4204:07:05.0504:07:05.05+01:14:278:317,0
30BAŃDO Piotr 322KRAKÓWWeteran Mężczyzn15M 3000:00:0001:14:5803:00:1604:08:34.5504:08:34.55+01:15:578:347,0
31DUDEK Arkadiusz 353HUMNISKAWeteran Mężczyzn16M 3100:00:0001:20:4903:01:2904:08:46.7504:08:46.75+01:16:098:347,0
32RAJCHEL Krzysztof 354ŚREDNIA WIEŚSenior Mężczyzn4M 3200:00:0001:20:5303:02:4604:15:46.1004:15:46.10+01:23:088:496,8
33KUBIAK Józef 96677559632Dinozaur Mężczyzn1M 3300:00:0001:25:5204:15:59.0004:15:59.00+01:23:218:496,8
34GILAS Michał 327BIŁGORUNBIŁGORAJMaster Mężczyzn13M 3400:00:0001:17:1203:06:3704:17:41.2504:17:41.25+01:25:038:536,8
35GILAS Szymon 326CHEŁM BIEGACHEŁMMaster Mężczyzn14M 3500:00:0001:23:2003:09:2404:18:13.6504:18:13.65+01:25:368:546,7
36PACZUSKI Piotr 3208 BALL CROSS GYMCHEŁMMaster Mężczyzn15M 3600:00:0001:25:4703:11:3404:22:26.8504:22:26.85+01:29:499:026,6
37SIEDLACZEK Zbigniew 338LUBLINDinozaur Mężczyzn2M 3700:00:0001:27:3803:10:1304:28:53.9504:28:53.95+01:36:169:166,5
38WOLNY Michał 357WARSZAWAWeteran Mężczyzn17M 3800:00:0001:25:4003:07:5804:35:40.2504:35:40.25+01:43:029:306,3
39WOLNY Jan 358NOWA IWICZNAWeteran Mężczyzn18M 3900:00:0001:20:3103:07:5804:36:05.9004:36:05.90+01:43:289:316,3
40PARADOWSKI Paweł 304BYLEDOMETY/PODIUMRZESZÓWWeteran Mężczyzn19M 4000:00:0001:29:1603:20:0804:36:39.2504:36:39.25+01:44:019:326,3
41PRZYCZYNA Marek 372TOMASZÓW LUBELSKIWeteran Mężczyzn20M 4100:00:0001:25:5703:25:3204:54:31.7504:54:31.75+02:01:5410:095,9
42WÓJTOWICZ Paweł 340AKM PROMILEKLUBLINMaster Mężczyzn16M 4200:00:0001:37:1703:36:3604:56:24.6504:56:24.65+02:03:4710:135,9
43KOŁODZIEJ Tomasz 341STG WARSZAWAWARSZAWAWeteran Mężczyzn21M 4300:00:0001:36:1603:40:2505:02:34.8005:02:34.80+02:09:5710:265,8
44WŁODARCZYK Grzegorz 366GANG ŚWIETLIKÓWWARSZAWAMaster Mężczyzn17M 4400:00:0001:35:3803:40:2605:04:00.5005:04:00.50+02:11:2310:285,7
45NOWOSAD Kamil 359CHEŁMSenior Mężczyzn5M 4500:00:0001:31:4603:39:4205:05:45.1505:05:45.15+02:13:0710:325,7
46SUWALD Andrzej 7WARSZAWADinozaur Mężczyzn3M 4600:00:0001:42:3303:44:2005:17:37.8505:17:37.85+02:25:0010:575,5
Znaleziono 46 wynik(ów)