BOJKO TRAIL 45 KM – KOŁYBA
Bojko Trail
Organizator : Fundacja Na Ratunek
Data : 2022-07-09
Miejsce : Czarna Górna
Dystans : 45 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 49
Wystartowało : 45
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 45
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 25km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPolana
17km
Czarna Dolna
25km
    
1GRZĄDKA Przemysław 431PZU SPORT TEAMWARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0301:50:2602:50:18
2MATUSZEWSKI Arkadiusz 449ZAMOŚĆWeteran Mężczyzn00:00:0301:50:4202:50:38
3KAMIŃSKI Marcin 438ZAWADÓWKAMaster Mężczyzn00:00:0501:52:0502:58:56
4RYCHTYK Dawid 433140MINUT.PLWROCŁAWWeteran Mężczyzn00:00:0301:53:1902:59:46
5WOJNAROWSKA Weronika 402GDYNIAMaster Kobiet00:00:0401:59:1303:03:01
6PODOLSKI Marek 446BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAMaster Mężczyzn00:00:0401:59:1203:04:20
7KITKA Tomasz 407SPORTOWE PUŁAWYPUŁAWYSenior Mężczyzn00:00:0401:59:5803:04:38
8TALAROWSKI Paweł 411HRTKRASNYSTAWMaster Mężczyzn00:00:0502:01:3503:12:13
9GRZĄDKA Anna 426WARSZAWAMaster Kobiet00:00:0202:01:4103:13:21
10KUBACKA Marta 441STAJNIA BALONAWARSZAWAMaster Kobiet00:00:0202:05:1103:16:05
11KORAL Jakub 423WARSZAWASenior Mężczyzn00:00:1002:04:2503:17:25
12ULICZNY Paweł 410REMBERTÓW TEAMWARSZAWAWeteran Mężczyzn00:00:0302:05:3503:18:30
13DZIERŻEŃSKA Monika 448STAJNIA BALONAGDAŃSKWeteran Kobiet00:00:0102:07:2403:22:41
14WOJCIECHOWSKA Milena 436SILESIA MARATHON CLUBBĘDZINMaster Kobiet00:00:0802:09:2203:25:34
15MASŁOWSKI Dominik 408PODIUMRZESZÓWMaster Mężczyzn00:00:0602:01:3203:25:40
16MARĆ Artur 430PTT TARNÓWDĘBICAWeteran Mężczyzn00:00:0302:09:5603:27:49
17MIŁKOWSKI Dawid 428KRAKÓWSenior Mężczyzn00:00:0702:07:2603:31:37
18DROBIŃSKI Krzysztof 405TOTALNIE BIEGNIĘCICHOJNICEMaster Mężczyzn00:00:0602:10:1203:32:25
19KORZENIOWSKI Damian 442PAWŁÓWMaster Mężczyzn00:00:0302:09:3103:34:48
20RZYMOWSKA Krystyna 416WARSZAWAWeteran Kobiet00:00:0502:18:0103:36:05
21TULA Renata 417NEW BALANCE RUN CLUBWARSZAWADinozaur (Diament) Kobiet00:00:0502:18:0403:36:09
22ADAMCZYK Jacek 404CHEŁMWeteran Mężczyzn00:00:0302:11:4503:36:16
23ZATORSKI Andrzej 4STARACHOWICEDinozaur Mężczyzn00:00:0702:18:5803:38:30
24STRADOMSKI Roman 432GDAŃSKWeteran Mężczyzn00:00:0902:19:0103:38:40
25BIDAS Pawel 412BIKE EQUIPA SANDOMIERZSANDOMIERZWeteran Mężczyzn00:00:0702:18:5603:42:00
26RUSIN Łukasz 406RKSCHEŁMMaster Mężczyzn00:00:0502:18:0703:42:53
27ZAWISZA Grzegorz 414LIPOWICASenior Mężczyzn00:00:0402:17:2103:46:08
28ZAWISZA Łukasz 415IWONICZMaster Mężczyzn00:00:0402:17:1803:46:35
29ZYGMUNT Monika 425GIEDLAROWAWeteran Kobiet00:00:0602:24:1703:52:45
29ZYGMUNT Paweł 424GIEDLAROWAWeteran Mężczyzn00:00:0602:24:2303:52:50
31KRACZKOWSKI Krzysztof 4138 BALL CROSS GYM CHEŁMCHEŁMWeteran Mężczyzn00:00:0402:26:3203:56:43
32WOJCIECHOWSKI Paweł 435SILESIA MARATHON CLUBBĘDZINMaster Mężczyzn00:00:0802:27:4204:00:30
33SCHUMACHER Małgorzata 439PAKOŚĆ BIEGAPAKOŚĆSenior Kobiet00:00:0602:30:5204:03:12
34KRAŚNY Arkadiusz 440PAKOŚĆ BIEGAPIECHCINMaster Mężczyzn00:00:0502:30:5304:03:20
35FURDYNA Maria 447WARSZAWAMaster Kobiet00:00:0502:34:0604:07:46
36ZIELIŃSKI Michał 420DZIKIE ŻYCIE RUN TEAMLUBLINWeteran Mężczyzn00:00:0502:35:0404:11:32
37LENART Wioleta 434GRÓJECSenior Kobiet00:00:0102:35:2004:19:52
38MICHALCZUK Zenon 429SEMPER ACTIVESANOKDinozaur Mężczyzn00:00:0902:48:0804:27:01
Przekroczony limit czasu: 08:00:00
39ABRAMOWICZ Daniel 409CHEŁM BIEGACHEŁMMaster Mężczyzn00:00:0402:35:2504:32:42
40MAŁEK Mariusz 443CHEŁMMaster Mężczyzn00:00:0602:58:0704:45:47
41ZAWÓŁ Paweł 418BIKE EQIPA SANDOMIERZSTALOWA WOLAMaster Mężczyzn00:00:0702:59:2904:48:49
42MACIĄG Alina 419BIKE EQIPA SANDOMIERZSANDOMIERZWeteran Kobiet00:00:0702:59:3004:48:52
43BOHUCKI Piotr 403REDAMaster Mężczyzn00:00:0401:59:14
44FURYK Karol 437PAKOŚĆ BIEGAPAKOŚĆMaster Mężczyzn00:00:0502:30:53
45PIELECHA Rafał 421ZACZERNIEWeteran Mężczyzn00:00:0802:06:24
Znaleziono 45 wynik(ów)