BOJKO TRAIL 60 KM – CARYNA
Bojko Trail
Organizator : Fundacja Na Ratunek
Data : 2022-07-09
Miejsce : Czarna Górna
Dystans : 56 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 49
Wystartowało : 43
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 43
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 28km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuZatwarnica
15km
Polana
28km
    
1BOROWSKI Kamil 624CHEŁM BIEGAŻÓŁTAŃCE KOLONIASenior Mężczyzn00:00:0001:27:5402:34:38
2SZCZEPANIAK Witold 616OSTRÓW WIELKOPOLSKIWeteran Mężczyzn00:00:0001:28:0102:34:43
3TYBUREK Michał 634STAY INSANELUBLINMaster Mężczyzn00:00:0001:27:5702:36:47
4PĄPROWICZ Wojciech 626WARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0001:35:0102:52:31
5TRYGUBENKO Maryna 637SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKISĘDZISZÓW MAŁOPOLSKISenior Kobiet00:00:0001:40:0902:58:50
6JAMRÓZ Łukasz 638WADOWICEMaster Mężczyzn00:00:0001:42:5103:01:27
7CHWIŁKA Daniel 622ASSECO ACTIVE TEAMŁOCHOWOMaster Mężczyzn00:00:0001:46:2703:05:48
8ŚWIDERGOŁ Piotr 615MARELLI SOSNOWIEC POLANDKATOWICESenior Mężczyzn00:00:0001:43:1403:05:48
9RUDNICKI Michał 620ASSECO ACTIVE TEAMNOWA WIEŚ WIELKAMaster Mężczyzn00:00:0001:43:5403:07:07
10PALCZEWSKA-REMIŚ Agnieszka 630KRAKÓWMaster Kobiet00:00:0001:45:4303:11:24
11KONOPKA Łukasz 639SZCZAWNO-ZDRÓJMaster Mężczyzn00:00:0001:45:1003:13:01
12CHOŁOTA Marek 604PIŁAMaster Mężczyzn00:00:0001:46:2303:15:16
13SZCZABEL Krystian 618I LOVE GLIWICEGLIWICESenior Mężczyzn00:00:0001:45:0803:17:38
14GARBIEN Grzegorz 612BRZESKOWeteran Mężczyzn00:00:0001:50:3403:23:10
15KSIĄŻEK Kacper 628KRAKÓWSenior Mężczyzn00:00:0001:53:1103:25:42
16KONOPKA Sylwia 10ŚWINIARSKOWeteran Kobiet00:00:0003:25:45
17KRUKAR Michał 605FINISZ RYMANÓWIWONICZ-ZDROJMaster Mężczyzn00:00:0001:54:0903:28:30
18GAŁWA Dawid 611ŁÓDŹSenior Mężczyzn00:00:0001:53:1503:30:05
19BIAŁKA Rafał 613GOAT TEAM MICHAŁOWICEMASŁOMIĄCAWeteran Mężczyzn00:00:0001:59:3103:36:51
20LALEWICZ Artur 633GOAT TEAM MICHAŁOWICEMASŁOMIACAWeteran Mężczyzn00:00:0001:59:3403:36:52
21LITWINEK Marek 644AKM PROMILEKLUBARTÓWMaster Mężczyzn00:00:0001:58:3303:37:57
22INDRASZAK Adam 614SILESIA MATATHON CLUBKATOWICEWeteran Mężczyzn00:00:0001:56:1103:38:21
23MAŁKOWSKI Bogdan 608SPARTANIE DZIECIOMMURÓWWeteran Mężczyzn00:00:0001:55:0403:39:52
24NIEMCZEWSKI Borys 646TIME BANDIT SUBCARPATHIANIECHOBRZWeteran Mężczyzn00:00:0001:54:1503:39:58
25ADAMCZYK Łukasz 627STG WARSZAWAWARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0001:56:4103:42:33
26WILGAT Adam 617WARSAW RUN CLUBZĄBKIWeteran Mężczyzn00:00:0001:57:4203:43:00
27CIUBA Paweł 610SPRÓCHNIALI HERKULESIKROSNOSenior Mężczyzn00:00:0001:56:3503:43:56
28ARCISZEWSKI Michał 623SPRÓCHNIALI HERKULESIŚWIERZOWA POLSKAMaster Mężczyzn00:00:0002:00:4503:45:17
29MARGAS Grzegorz 643PROSZOWICEWeteran Mężczyzn00:00:0002:01:0803:45:26
30ANDRZEJEWSKI Paweł 641NOWA WIEŚ WIELKAMaster Mężczyzn00:00:0002:06:1303:52:27
31KOBISZYN Paweł 8WAŁBRZYCHSenior Mężczyzn00:00:0002:08:5803:54:35
32STYŁA-STYLIŃSKI Norbert 629TWOJA STARAKRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:0002:12:1104:01:12
33WILIŃSKA-ZYWERT Agnieszka 609BORÓWKO 6Master Kobiet00:00:0002:05:2304:03:03
34ZARĘBA Jolanta 640RZESZÓWWeteran Kobiet00:00:0002:13:0904:04:23
35GRZESIK Michał 645TRUSKAWA TEAMRZESZÓWMaster Mężczyzn00:00:0002:06:2204:05:13
36MICHALEC Marcin 635KKB MOSIR KROSNOKROSNOSenior Mężczyzn00:00:0002:19:3604:11:59
37ŁOPATKIEWICZ Beata 636KROSNOWeteran Kobiet00:00:0002:19:3004:12:00
38PODKÓWKA Zbigniew 621PODGÓRZ TORUŃBYDGOSZCZDinozaur Mężczyzn00:00:0002:18:4304:12:55
39MARYNARZA Mama 642SPCTORUŃWeteran Kobiet00:00:0002:20:3804:26:58
40SZYSZKOWSKI Włodzimierz 607DUKE NUKEM PRINCE OF WARSAWWARSZAWAWeteran Mężczyzn00:00:0002:20:4604:26:58
41ZDROJKOWSKI Ireneusz 631BIEGIEM RADORADOMWeteran Mężczyzn00:00:0002:20:4204:33:37
42RUTKOWSKA Małgorzata 619GOLUB-DOBRZYŃWeteran Kobiet00:00:0002:27:4204:36:36
43ZACHEJA Jacek 606LESZNOWeteran Mężczyzn00:00:0002:31:0104:39:47
Znaleziono 43 wynik(ów)