BUKOWIECKA DZIESIĄTKA 2022
Organizator : Ochotnicza Straż Pożarna w Bukowcu
Data : 2022-07-09
Miejsce : Bukowiec
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 78
Wystartowało : 63
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 63
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1DZIERLIŃSKI Paweł 53THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM 1-391M 100:00:0000:34:22.0500:34:22.05 3:2617,5
2KULPA Michał 44BUKOWIECM 1-392M 200:00:0100:36:13.3000:36:15.05+00:01:533:3716,6
3GÓRNY Karol 48ROGIEWICZ RUNNING TEAMGRUDZIADZM 40-491M 300:00:0300:38:01.3500:38:04.75+00:03:423:4815,8
4GUBAŃSKI Szymon 13DIABELSKIE PIORUNYDRZYCIMM 1-393M 400:00:0200:38:13.7500:38:15.95+00:03:533:4915,7
5KARBOWNIK Karol 10ŚWIECIEM 40-492M 500:00:0200:38:52.7000:38:55.35+00:04:333:5315,4
6KARBOWNIK Daniel 9THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM 1-394M 600:00:0200:38:53.1500:38:55.80+00:04:333:5315,4
7LENC Sebastian 11TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZLASKOWICE POMORSKIEM 40-493M 700:00:0100:39:24.9000:39:26.35+00:05:043:5615,2
8JANUS Dawid 76ŚWIECIEM 1-395M 800:00:0200:39:43.4000:39:45.45+00:05:233:5815,1
9KUNZ Mieczysław 68AZS UMK TORUŃTORUŃM50+1M 900:00:0300:40:28.9500:40:32.05+00:06:104:0214,8
10NARTOWSKI Łukasz 37NAWRAM 1-396M 1000:00:0300:40:41.9000:40:45.55+00:06:234:0414,7
11ŚLIWA Marek 54NNKRĄPLEWICEM50+2M 1100:00:0200:41:13.1500:41:16.10+00:06:544:0714,6
12KĘSKA Mateusz 57ŚWIECIEM 1-397M 1200:00:0200:41:19.7500:41:22.20+00:07:004:0714,5
13RUBAJ Piotr 70ŚWIECIEŚWIECIEM 1-398M 1300:00:0100:41:22.5500:41:24.40+00:07:024:0814,5
14LIGMANOWSKI Mateusz 5KP PSP ŚWIECIEŚWIECIEM 1-399M 1400:00:0200:41:33.5000:41:35.75+00:07:134:0914,4
15PAWŁOWSKI Tomasz 63ŚWIECIEM 1-3910M 1500:00:0400:41:39.7500:41:43.75+00:07:214:0914,4
16TADEJA Jakub 15TORUŃM 1-3911M 1600:00:0300:41:59.3000:42:03.00+00:07:404:1114,3
17CHUDECKI Robert 26DIABELSKIE PIORUNYGRÓDEKM 40-494M 1700:00:0300:42:08.7000:42:12.10+00:07:504:1214,2
18ŚLIWA Zbigniew 47NIEZRZESZONYLASKOWICE POMORSKIEM50+3M 1800:00:0200:42:25.3500:42:27.70+00:08:054:1414,1
19KRUPOWICZ Marcin 60GDAŃSKM 40-495M 1900:00:0500:42:25.2000:42:30.50+00:08:084:1414,1
20TOMCZAK Michał 55BYDGOSZCZM 1-3912M 2000:00:0200:43:14.8000:43:16.95+00:08:544:1913,9
21NALEWALSKI Paweł 29MOGILNO TEAMMOGILNOM 40-496M 2100:00:0400:43:13.5000:43:17.75+00:08:554:1913,9
22WINIARSKI Grzegorz 14THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM 40-497M 2200:00:0100:43:27.2000:43:29.15+00:09:074:2013,8
23KMIECIAK Krzysztof 36KRĄPLEWICEM 1-3913M 2300:00:0400:44:09.4500:44:13.85+00:09:514:2413,6
24PARTYKA Krzysztof 8MAKSYMILIANOWOM 40-498M 2400:00:0500:44:24.5000:44:30.20+00:10:084:2613,5
25KRZEŚNIAK Wojciech 21DIABELSKIE PIORUNYGRÓDEKM 1-3914M 2500:00:0200:44:33.6000:44:36.40+00:10:144:2713,5
26PŁACHECKI Tomasz 16ŚWIECIEM 1-3915M 2600:00:0200:45:14.9500:45:17.60+00:10:554:3113,3
27KUC Bartosz 31SCHUMACHER TEAM BYDGOSZCZŚWIECIEM 1-3916M 2700:00:0600:45:11.9500:45:18.35+00:10:564:3113,3
28KĄTOWSKI Tadeusz 77ŚWIECIEM50+4M 2800:00:0400:45:14.1000:45:18.45+00:10:564:3113,3
29MATWIEJ Mariusz 7RUCH ŚWIATŁO - ŻYCIEBYDGOSZCZM 1-3917M 2900:00:0100:46:29.4000:46:30.90+00:12:084:3812,9
30KĘSKA Rafał 67NADLEŚNICTWO DĄBROWAŚWIECIEM 1-3918M 3000:00:0500:46:45.9500:46:51.40+00:12:294:4012,8
31MUSZCZYŃSKI Cezary 24BHP COMPLEX ŚWIECIEŚWIECIEM 1-3919M 3100:00:0400:46:54.2500:46:58.75+00:12:364:4112,8
32NADARZYŃSKI Szymon 74POLSKIE ŁĄKIM 1-3920M 3200:00:0400:48:16.2500:48:21.05+00:13:594:4912,4
33KOCHAŃSKI Dariusz 62BUKOWIECM50+5M 3300:00:0400:48:56.1000:49:00.15+00:14:384:5312,3
34GWIZDAŁA Tomasz 2GWIZDKI TEAMBUKOWIECM 1-3921M 3400:00:0300:49:43.8500:49:47.25+00:15:254:5812,1
35STYKAŁA Sebastian 4BUKOWIECM50+6M 3500:00:0600:51:06.0000:51:12.15+00:16:505:0611,7
35KOLANO Michał 59TUSZYNKIM 1-3922M 3500:00:0400:51:07.8000:51:12.15+00:16:505:0611,7
37STACHOWSKI Marcin 6ŚWIECIEM 1-3923M 3700:00:0500:51:53.8000:51:59.20+00:17:375:1111,6
38NOJEK Michał 33KULTYWATOR ŚWIECIECHÓWWARSZAWAM 1-3924M 3800:00:0300:53:37.5500:53:40.65+00:19:185:2111,2
39BRANDENBURGER Piotr 43SULNOWOM 1-3925M 3900:00:0600:54:52.4500:54:58.80+00:20:365:2910,9
40CHABROS Michał 66WIĄGM 1-3926M 4000:00:0800:55:07.9500:55:16.10+00:20:545:3010,9
41RANISZEWSKI Damian 73SZWRONICM 1-3927M 4100:00:0500:55:41.1000:55:46.50+00:21:245:3410,8
42JURKOWSKI Arkadiusz 78NIWYM 40-499M 4200:00:0400:56:34.9500:56:39.00+00:22:165:3910,6
43GLAMA Remigiusz 58LNIANO TEAMBRZEMIONAM 1-3928M 4300:00:0400:58:51.4500:58:56.25+00:24:345:5310,2
44JONIEC Janusz 32GDAŃSKM50+7M 4400:00:0700:58:59.6000:59:07.30+00:24:455:5310,2
45GIERACH Krzysztof 27NIEMCZM50+8M 4500:00:0401:03:18.6501:03:22.65+00:29:006:199,5
Znaleziono 45 wynik(ów)