BYDGOSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 2022
Organizator : Aktywna Bydgoszcz
Data : 2022-11-11
Miejsce : Bydgoszcz
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 1219
Wystartowało : 1101
Nie ukończyło : 6
Ukończyło : 1095
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-10 | M-10 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+ | K-70+ | M-70+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuMoment startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1SZENK Marta 220BYDGOSZCZK-401K 300:00:022022-11-11 14:59:3400:18:59.5000:19:02.10 3:4715,8
2MROTEK Katarzyna 8AKADEMIA MISTRZÓW SPORTUKRUSZYN KRAJEŃSKIK-402K 1400:00:212022-11-11 14:59:5300:22:18.8000:22:40.05+00:03:194:2713,5
3URBAŃSKA Ewa 780TM IRONTEAMŁOCHOWOK-403K 1500:00:042022-11-11 14:59:3600:22:24.2000:22:28.65+00:03:244:2813,4
4ŚWIETLIK Michalina 439POLFARMEX TEAMBYDGOSZCZK-404K 2600:00:102022-11-11 14:59:4200:23:36.1500:23:46.90+00:04:364:4312,7
5PRZYBYŁA Agnieszka 459BYDGOSZCZK-405K 2800:00:132022-11-11 14:59:4500:23:49.9000:24:03.30+00:04:504:4512,6
6WOLAN Magdalena 194AMOREKBYDGOSZCZK-406K 2900:00:202022-11-11 14:59:5200:23:53.1000:24:13.90+00:04:534:4612,6
7MŁYNARCZYK Ewa 1109BYDGOSKIE ŻÓŁWIENAKŁO NAD NOTECIĄK-407K 3200:00:032022-11-11 14:59:3500:24:03.4500:24:07.40+00:05:034:4812,5
8WASILEWSKA Agata 225AKADEMIA MISTRZÓW SPORTUOSÓWIECK-408K 3300:00:412022-11-11 15:00:1300:24:13.3000:24:54.40+00:05:134:5012,4
9PIOTROWSKA-RADZIEJEWSKA Marzena 831BYDGOSZCZK-409K 3700:00:112022-11-11 14:59:4300:24:29.3500:24:40.50+00:05:294:5312,3
10KUJDA Dorota 45OSIELSKOK-4010K 4100:00:152022-11-11 14:59:4700:24:45.1500:25:00.95+00:05:454:5712,1
11KARCZEWSKA Arletta 728WHM/SPORTWAYBYDGOSZCZK-4011K 4400:00:142022-11-11 14:59:4600:25:04.4500:25:18.85+00:06:045:0012,0
12ZIELIŃSKA Barbara 554SHUGOCHEŁMŻAK-4012K 4700:01:102022-11-11 15:00:4200:25:10.9500:26:21.90+00:06:115:0211,9
13GROBELNA Monika 195KOBYLARNIAK-4013K 4800:00:282022-11-11 15:00:0000:25:12.2500:25:41.00+00:06:125:0211,9
14GOLIMOWSKA Anna 517BYDGOSZCZK-4014K 5700:00:172022-11-11 14:59:4900:25:46.6500:26:04.40+00:06:475:0911,6
15NAGORZYSKA Sylwia 279MUDFOXESBYDGOSZCZK-4015K 5800:00:172022-11-11 14:59:4900:25:47.5000:26:04.80+00:06:485:0911,6
16SZABLINSKA Honorata 423KOŁACZKOWOK-4016K 6000:00:342022-11-11 15:00:0600:25:48.5000:26:22.95+00:06:495:0911,6
17MACIOSZEK Ewa 1171BYDGOSZCZK-4017K 6200:00:422022-11-11 15:00:1400:26:18.4500:27:00.55+00:07:185:1511,4
18HAŁAS Ewa 419BIEGACZE KCYNIA TEAMKCYNIAK-4018K 6600:00:092022-11-11 14:59:4100:26:29.2500:26:39.20+00:07:295:1711,3
19PISKORSKA Marta 48KOLOROWE GACIESOLEC KUJAWSKIK-4019K 6800:00:442022-11-11 15:00:1600:26:31.2000:27:15.70+00:07:315:1811,3
20KUBIS Sylwia 86YOGA BLISKO NATURYBYDGOSZCZK-4020K 7100:01:062022-11-11 15:00:3800:26:32.7500:27:39.25+00:07:335:1811,3
21BESS Ania 520BYDGOSZCZK-4021K 7300:00:062022-11-11 14:59:3800:26:36.5000:26:43.45+00:07:375:1911,3
22MIKOŁAJCZAK Małgorzata 1117OSIELSKOK-4022K 8800:00:382022-11-11 15:00:1000:27:08.8000:27:46.90+00:08:095:2511,1
23GRZESIAK-KNUT Lucyna 99OSÓWIECK-4023K 9100:01:092022-11-11 15:00:4100:27:12.5000:28:21.85+00:08:135:2611,0
24LANGE Monika 706BYDGOSZCZK-4024K 9200:01:092022-11-11 15:00:4100:27:12.6500:28:22.05+00:08:135:2611,0
25GOŁATTA Magdalena 110BYDGOSZCZK-4025K 9300:01:092022-11-11 15:00:4100:27:12.8000:28:22.25+00:08:135:2611,0
26DAWGUL Hanna 160AMSBYDGOSZCZK-4026K 9400:00:412022-11-11 15:00:1300:27:13.9000:27:55.65+00:08:145:2611,0
27KOWALSKA Jolanta 391BYDGOSZCZK-4027K 9700:00:522022-11-11 15:00:2400:27:17.9000:28:10.75+00:08:185:2711,0
28MAGDZIARZ Katarzyna 586PRZYŁĘKIK-4028K 10000:01:072022-11-11 15:00:3900:27:25.1500:28:32.70+00:08:255:2910,9
29ZAMIATOWSKA Kinga 24BELLA LINEBYDGOSZCZK-4029K 10100:00:152022-11-11 14:59:4700:27:25.3500:27:40.55+00:08:255:2910,9
30SIERADZKA Małgorzata 734NIEMCZK-4030K 10400:01:162022-11-11 15:00:4800:27:29.5000:28:46.30+00:08:305:2910,9
31MEYER Marzena 398BYDGOSZCZYK-4031K 10700:00:422022-11-11 15:00:1400:27:32.9500:28:15.35+00:08:335:3010,9
32BUREK Dorota 740NIEMCZK-4032K 10800:00:182022-11-11 14:59:5000:27:33.1500:27:52.05+00:08:335:3010,9
33SIWAK Anna 1006KOTOMIERZK-4033K 10900:01:012022-11-11 15:00:3300:27:36.6000:28:38.20+00:08:375:3110,9
34MUSS Karolina 1067BYDGOSZCZK-4034K 11000:01:082022-11-11 15:00:4000:27:38.8000:28:47.35+00:08:395:3110,9
35PIECHOWSKA Magdalena 257CHOJNICEK-4035K 11200:00:542022-11-11 15:00:2600:27:43.0000:28:37.65+00:08:435:3210,8
36MISUN-NOWAK Katarzyna 227AKADEMIA MISTRZÓW SPORTUOSÓWIECK-4036K 11300:00:442022-11-11 15:00:1600:27:43.8000:28:28.20+00:08:445:3210,8
37KRZYWAŃSKA Aleksandra 576BIEGACZKI SIŁACZKIBYDGOSZCZK-4037K 11800:00:192022-11-11 14:59:5100:27:49.2000:28:09.00+00:08:495:3310,8
38KOPCZYŃSKA Ewelina 1098BYDGOSZCZK-4038K 12000:01:122022-11-11 15:00:4400:27:51.5500:29:03.55+00:08:525:3410,8
39SITKO Agata 458BYDGOSZCZK-4039K 12100:00:262022-11-11 14:59:5800:27:52.7000:28:18.95+00:08:535:3410,8
40WŁODARCZYK Hanna 413BYDGOSZCZK-4040K 12200:00:352022-11-11 15:00:0700:27:58.8500:28:34.10+00:08:595:3510,7
41FUZ Gabriela 309KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-4041K 12400:00:422022-11-11 15:00:1400:28:03.6000:28:46.30+00:09:045:3610,7
42CHYLIŃSKA Monika 339-BYDGOSZCZK-4042K 13000:00:572022-11-11 15:00:2900:28:24.6000:29:22.25+00:09:255:4010,6
43SUCHOMSKA Beata 103ŚWIEKATOWOK-4043K 13300:01:062022-11-11 15:00:3800:28:27.3000:29:33.30+00:09:275:4110,5
44PARADOWSKA Bogumiła 981BYDGOSZCZK-4044K 13700:00:382022-11-11 15:00:1000:28:32.0500:29:10.65+00:09:325:4210,5
45FRANKOWSKA Małgorzata 539BYDGOSZCZK-4045K 14400:00:382022-11-11 15:00:1000:28:54.8000:29:32.90+00:09:555:4610,4
46WESOŁOWSKA Aleksandra 68BYDGOSZCZK-4046K 14500:00:152022-11-11 14:59:4700:28:55.1000:29:10.80+00:09:555:4710,4
47WESOŁOWSKA Aleksandra 905BYDGOSZCZK-4047K 14700:00:192022-11-11 14:59:5100:28:56.1000:29:16.05+00:09:565:4710,4
48CZARNECKA -PIJAROWSKA Dominika 473KU BLISKOŚCIBYDGOSZCZK-4048K 15200:00:152022-11-11 14:59:4700:29:04.5000:29:19.90+00:10:055:4810,3
49PAWLEWSKA Joanna 228BYDGOSZCZK-4049K 15800:00:412022-11-11 15:00:1300:29:19.3000:30:00.55+00:10:195:5110,2
50POLACKA Jadwiga 1104BIEGAJ Z DĘBAMIWILCZEK-4050K 16500:01:112022-11-11 15:00:4300:29:29.9000:30:41.30+00:10:305:5310,2
51WISNIEWSKA Małgorzata 1160DOBRCZK-4051K 16700:00:442022-11-11 15:00:1600:29:31.3500:30:15.35+00:10:315:5410,2
52IGNASIAK Bernadeta 961BYDGOSZCZK-4052K 16900:00:262022-11-11 14:59:5800:29:38.3500:30:04.45+00:10:385:5510,1
53SZAJDA Magdalena 367TRICHICKASBYDGOSZCZK-4053K 17000:00:322022-11-11 15:00:0400:29:39.2500:30:12.00+00:10:395:5510,1
54NAWROCKA Joanna 1072BYDGOSZCZK-4054K 17100:00:192022-11-11 14:59:5100:29:47.9500:30:07.75+00:10:485:5710,1
55KLIMZA Marzena 1038LUBICZ TEAMLUBICZ DOLNYK-4055K 17200:00:422022-11-11 15:00:1400:29:49.7000:30:32.10+00:10:505:5710,1
56HORYD Justyna 37BYDGOSZCZK-4056K 17500:00:542022-11-11 15:00:2600:29:59.2000:30:53.60+00:10:595:5910,0
57LENSER Ewa 759SOLEC KUJAWSKIK-4057K 17700:00:452022-11-11 15:00:1700:30:04.4000:30:50.05+00:11:046:0010,0
58ZIELIŃSKA Justyna 14KOLOROWE GACIESOLEC KUJAWSKIK-4058K 17800:00:442022-11-11 15:00:1600:30:04.8000:30:49.50+00:11:056:0010,0
59RASSALSKA-KAUSA Jola 35BYDGOSZCZK-4059K 18000:00:542022-11-11 15:00:2600:30:12.7000:31:06.70+00:11:136:029,9
60RYBACKA Iwona 989BYDGOSZCZK-4060K 18100:00:502022-11-11 15:00:2200:30:12.9000:31:03.45+00:11:136:029,9
61AUGUSTYNOWICZ Katarzyna 283BYDGOSZCZK-4061K 18200:00:152022-11-11 14:59:4700:30:17.3000:30:33.20+00:11:176:039,9
62SZYMCZAK Barbara 1188BYDGOSZCZK-4062K 18400:00:322022-11-11 15:00:0400:30:19.4000:30:52.30+00:11:196:039,9
63HOŁYŃSKA Katarzyna 730BYDGOSZCZK-4063K 18700:00:192022-11-11 14:59:5100:30:23.5000:30:43.00+00:11:246:049,9
64WOJCIECHOWSKA Dagmara 967ZIELONKAK-4064K 18800:00:392022-11-11 15:00:1100:30:25.1500:31:04.90+00:11:256:059,9
65STEGNERSKA Agnieszka 846BYDGOSZCZK-4065K 18900:00:222022-11-11 14:59:5400:30:26.1500:30:48.90+00:11:266:059,9
66PROKOPOWICZ Aleksandra 50OSIELSKOK-4066K 19300:01:172022-11-11 15:00:4900:30:33.7500:31:50.80+00:11:346:069,8
67JANULEWICZ Monika 1158BYDGOSZCZK-4067K 19800:00:362022-11-11 15:00:0800:30:41.3000:31:17.50+00:11:416:089,8
68KACPERSKA Anna 583BIEGACZKI SIŁACZKIBYDGOSZCZK-4068K 20200:00:182022-11-11 14:59:5000:30:45.7500:31:04.30+00:11:466:099,8
69SZULAKOWSKA Patrycja 687TERENOWA MASAKRA TEAMBYDGOSZCZK-4069K 20500:01:052022-11-11 15:00:3700:30:46.9500:31:52.75+00:11:476:099,8
70FELKNER Sylwia 1127CIELEK-4070K 20800:01:122022-11-11 15:00:4400:30:50.2000:32:02.75+00:11:506:109,7
71MAZANOWSKA Ewa 1025BYDGOSZCZK-4071K 21400:00:542022-11-11 15:00:2600:30:57.3500:31:52.25+00:11:576:119,7
72KRASINSKAKOBUS Agata 500BYDGOSZCZK-4072K 22000:00:542022-11-11 15:00:2600:31:08.7000:32:03.60+00:12:096:139,6
73WŁAŚNIAK Sylwia 329TRYSZCZYNK-4073K 22100:00:462022-11-11 15:00:1800:31:09.4500:31:55.80+00:12:096:139,6
74GŁĘBOCKA Agnieszka 43BIAŁE BŁOTAK-4074K 22200:01:102022-11-11 15:00:4200:31:10.6000:32:21.15+00:12:116:149,6
75CICHULSKA-QUAAS Izabela 157BYDGOSZCZK-4075K 22300:00:422022-11-11 15:00:1400:31:17.5500:31:59.85+00:12:186:159,6
76MICHNIEWICZ Małgorzata 415BYDGOSZCZK-4076K 22400:00:252022-11-11 14:59:5700:31:20.2500:31:46.05+00:12:206:169,6
77PIERZCHALSKA Kasia 202BYDGOSZCZK-4077K 22500:00:162022-11-11 14:59:4800:31:20.6000:31:37.35+00:12:216:169,6
78ZAREMBA WANCZURA Joanna 1215K-4078K 22900:00:352022-11-11 15:00:0700:31:23.8000:31:59.05+00:12:246:169,6
79ZBIRANEK Beata 575BIEGACZKI SIŁACZKIBYDGOSZCZK-4079K 23200:00:202022-11-11 14:59:5200:31:25.7500:31:45.95+00:12:266:179,5
80JANIC Joanna 147BYDGOSZCZK-4080K 23500:01:022022-11-11 15:00:3400:31:38.4500:32:40.80+00:12:386:199,5
81KAŹMIERCZAK Aleksandra 788BIEGAJ Z DĘBAMINIWYK-4081K 23800:01:112022-11-11 15:00:4300:31:48.5500:32:59.95+00:12:496:219,4
82NIEMIEC Karolina 590DLA WIKTORKABYDGOSZCZK-4082K 24400:00:562022-11-11 15:00:2800:31:57.4500:32:53.45+00:12:576:239,4
83KWASIGROCH Aleksandra 1207BYDGOSZCZK-4083K 24600:00:222022-11-11 14:59:5400:32:17.2500:32:39.70+00:13:176:279,3
84KONOPIŃSKA Agnieszka 1010BYDGOSZCZK-4084K 25100:00:272022-11-11 14:59:5900:32:38.1000:33:05.45+00:13:386:319,2
85POLEK Krystyna 1125BYDGOSZCZK-4085K 25200:00:272022-11-11 14:59:5900:32:38.5000:33:05.55+00:13:396:319,2
86POLIWODZIŃSKA Agnieszka 476WISŁA FORDONBYDGOSZCZK-4086K 25300:01:172022-11-11 15:00:4900:32:39.4000:33:56.90+00:13:396:319,2
87LUTKOWSKA Katarzyna 982BYDGOSZCZK-4087K 25400:00:352022-11-11 15:00:0700:32:43.0500:33:18.35+00:13:436:329,2
88MAZELA Monika 699PRUSZCZK-4088K 25600:00:512022-11-11 15:00:2300:32:45.1000:33:36.60+00:13:456:339,2
89PRIETZ Agata 342BYDGOSZCZK-4089K 25700:01:022022-11-11 15:00:3400:32:51.9000:33:54.15+00:13:526:349,1
90TOKARSKA Alicja 401VEGE RUNNERSBYDGOSZCZK-4090K 26000:00:452022-11-11 15:00:1700:32:53.4000:33:39.05+00:13:536:349,1
91LEWANDOWSKA Renata 1195ROLLTEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-4091K 26200:00:232022-11-11 14:59:5500:32:54.6500:33:17.80+00:13:556:349,1
92SENSKA Magdalena 117BYDGOSZCZK-4092K 26300:00:312022-11-11 15:00:0300:32:56.6500:33:28.30+00:13:576:359,1
93ERDMANN Agnieszka 996REDAK-4093K 26600:00:562022-11-11 15:00:2800:32:58.7500:33:55.20+00:13:596:359,1
94DRAFC Mariola 1136REDAK-4094K 26800:00:562022-11-11 15:00:2800:32:59.3500:33:55.80+00:13:596:359,1
95KUK Sylwia 568OSTROMECKOK-4095K 26900:01:142022-11-11 15:00:4600:33:00.5000:34:15.40+00:14:016:369,1
96KOWALEWSKA Monika 1094CHOJNICEK-4096K 27000:00:422022-11-11 15:00:1400:33:01.6000:33:43.70+00:14:026:369,1
97MIELCAREK Małgorza 895BYDGOSZCZK-4097K 27200:00:592022-11-11 15:00:3100:33:11.5000:34:11.00+00:14:126:389,0
98CZYŻNIKOWSKA Anna 510BYDGOSZCZK-4098K 27400:01:012022-11-11 15:00:3300:33:13.8000:34:15.50+00:14:146:389,0
99KUBERSKA Roma 616BYDGOSZCZK-4099K 27500:01:032022-11-11 15:00:3500:33:16.5000:34:19.90+00:14:176:399,0
100KRYSIŃSKA Kamila 1162BYDGOSZCZK-40100K 28800:01:012022-11-11 15:00:3300:33:45.1000:34:46.10+00:14:456:458,9
101REINKE Joanna 723BYDGOSZCZK-40101K 29500:00:032022-11-11 14:59:3500:34:03.0000:34:06.70+00:15:036:488,8
102OSTROWSKA Renata 338BĘDZITOWOK-40102K 29700:00:332022-11-11 15:00:0500:34:10.8000:34:44.40+00:15:116:508,8
103TEWS Marzena 835BYDGOSZCZK-40103K 29800:00:322022-11-11 15:00:0400:34:12.1500:34:44.40+00:15:126:508,8
104SĘDZIK Joanna 1012WARSZAWAK-40104K 30200:00:582022-11-11 15:00:3000:34:42.4000:35:40.50+00:15:426:568,6
105ANDRYSZCZYK Olga 1129BYDGOSZCZK-40105K 30800:00:432022-11-11 15:00:1500:35:17.0000:36:00.35+00:16:177:038,5
106PALACZ Wioletta 577POLONIA BYDGOSZCZ SLABYDGOSZCZK-40106K 31100:00:172022-11-11 14:59:4900:35:21.8000:35:38.90+00:16:227:048,5
107PIĘKNA Monika 738BYDGOSZCZK-40107K 31300:00:532022-11-11 15:00:2500:35:24.3500:36:18.00+00:16:247:048,5
108MIKOŁAJCZAK Aleksandra 1121SOLEC KUJAWSKIK-40108K 31700:00:452022-11-11 15:00:1700:35:41.3500:36:26.40+00:16:417:088,4
109KUCHARCZYK Jola 949BOGMAR OSTROMECKOOSTROMECKOK-40109K 31800:00:342022-11-11 15:00:0600:35:41.4000:36:16.20+00:16:417:088,4
110GRABOWSKA Marlena 742BYDGOSZCZK-40110K 32200:00:152022-11-11 14:59:4700:35:53.8000:36:09.50+00:16:547:108,4
111ROMIANOWSKA Agnieszka 743BYDGOSZCZK-40111K 32300:00:152022-11-11 14:59:4700:35:54.1500:36:09.95+00:16:547:108,4
112SPRENGEL Agnieszka 737BYDGOSZCZK-40112K 32800:01:162022-11-11 15:00:4800:35:56.5000:37:12.65+00:16:577:118,3
113SADOWSKA-CHORĄŻAK Aneta 968UNISŁAWK-40113K 32900:00:202022-11-11 14:59:5200:35:58.2500:36:18.35+00:16:587:118,3
114MIELCAREK Ania 760BYDGOSZCZK-40114K 33200:01:032022-11-11 15:00:3500:36:10.2000:37:13.60+00:17:107:148,3
115WOŹNIAK Anna 532BYDGOSZCZK-40115K 33800:00:332022-11-11 15:00:0500:37:07.9500:37:41.50+00:18:087:258,1
116BAGROVA Olena 1163RUNTEAM PRUSZCZPRUSZCZK-40116K 34800:01:202022-11-11 15:00:5200:37:55.8000:39:16.10+00:18:567:357,9
117RACKA-KUBIAK Beata 78BYDGOSZCZK-40117K 34900:01:212022-11-11 15:00:5300:37:59.3500:39:21.10+00:18:597:357,9
118MATUSZEWSKA Agnieszka 710BYDGOSZCZK-40118K 35100:00:272022-11-11 14:59:5900:38:05.6500:38:33.00+00:19:067:377,9
119TWAROWSKA-ANTCZAK Emilia 1043BYDGOSZCZK-40119K 35300:00:042022-11-11 14:59:3600:38:19.9000:38:24.55+00:19:207:397,8
120WÓJCIK Anna 177BYDGOSZCZK-40120K 35600:00:482022-11-11 15:00:2000:38:28.4000:39:17.20+00:19:287:417,8
121RATAJCZAK Aurelia 292BYDGOSZCZK-40121K 35800:01:132022-11-11 15:00:4500:38:35.0500:39:48.05+00:19:357:437,8
122SURMACZ Agata 206BYDGOSZCZK-40122K 35900:00:152022-11-11 14:59:4700:38:37.6500:38:53.45+00:19:387:437,8
123BIELIŃSKA Joanna 1173TRZĘSACZK-40123K 36000:00:442022-11-11 15:00:1600:38:51.2500:39:35.80+00:19:517:467,7
124PIERZGALSKA Anita 501ZAMULONE OSTRYGIBYDGOSZCZK-40124K 36200:00:532022-11-11 15:00:2500:38:55.6500:39:49.50+00:19:567:477,7
125KNUT Agnieszka 640CZŁUCHÓWK-40125K 36400:01:192022-11-11 15:00:5100:39:05.9500:40:25.20+00:20:067:497,7
126IWANIUK Anita 498BYDGOSZCZK-40126K 36500:00:532022-11-11 15:00:2500:39:06.0500:39:59.70+00:20:067:497,7
127PULC Anna 412BYDGOSZK-40127K 36600:01:042022-11-11 15:00:3600:39:17.0000:40:21.50+00:20:177:517,6
128KUGLARZ Karolina 766LISEWO KOŚCIELNEK-40128K 37000:01:042022-11-11 15:00:3600:41:30.2000:42:34.50+00:22:308:187,2
129ŻYMANT-SŁODKA Magdalena 643SWEETVET TEAMBYDGOSZCZK-40129K 37500:00:0000:45:09.6500:45:09.65+00:26:109:016,6
Niesklasyfikowani
JANISZAK Beata 748BIEGACZKI SIŁACZKIGŁĘBOCZEKK-40DNF2022-11-11 14:59:51 DNF DNF--
Znaleziono 130 wynik(ów)