BYDGOSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 2022
Organizator : Aktywna Bydgoszcz
Data : 2022-11-11
Miejsce : Bydgoszcz
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 1219
Wystartowało : 1101
Nie ukończyło : 6
Ukończyło : 1095
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-10 | M-10 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+ | K-70+ | M-70+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuMoment startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1TYMEK Kamil 860ZAWISZABYDGOSZCZM-101M 1500:00:012022-11-11 14:59:3300:17:58.1500:17:59.55 3:3516,7
2GWIAZDOWSKI Dominik 399BYDGOSZCZM-102M 3400:00:072022-11-11 14:59:3900:19:02.4000:19:10.35+00:01:043:4815,8
3JAŻDŻEWSKI Kacper 813BYDGOSZCZM-103M 3600:00:022022-11-11 14:59:3400:19:04.9000:19:07.00+00:01:063:4815,7
4WÓJCIK Piotr 179BYDGOSZCZM-104M 8000:00:492022-11-11 15:00:2100:20:44.1000:21:33.80+00:02:454:0814,5
5STEJUK Jan 336LOTTO BYDGOSTIABYDGOSZCZM-105M 8300:00:162022-11-11 14:59:4800:20:53.7500:21:09.90+00:02:554:1014,4
6SEMRAU Nikodem 595LOTTO BYDGOSTIABYDGOSZCZM-106M 9600:00:232022-11-11 14:59:5500:21:09.9000:21:33.10+00:03:114:1314,2
7ZAWADZKI Mikołaj 1186IX LOBYDGOSZCZM-107M 9800:00:0000:21:13.5500:21:13.55+00:03:154:1414,1
8FRANKOWSKI Szymon 263BYDGOSZCZM-108M 9900:00:092022-11-11 14:59:4100:21:14.7500:21:24.40+00:03:164:1414,1
9ANISZCZYK Igor 584LOTTO BYDGOSTIABYDGOSZCZM-109M 10500:00:232022-11-11 14:59:5500:21:24.3000:21:47.65+00:03:264:1614,0
10WNUCZYŃSKI Kamil 249BYDGOSZCZM-1010M 10700:00:082022-11-11 14:59:4000:21:26.0000:21:34.30+00:03:274:1714,0
11SIKORSKI Arkadiusz 324BYDGOSZCZM-1011M 10800:00:092022-11-11 14:59:4100:21:27.0000:21:36.25+00:03:284:1714,0
12GOLIMOWSKI Patryk 518BYDGOSZCZM-1012M 11800:00:052022-11-11 14:59:3700:21:40.5500:21:46.35+00:03:424:2013,8
13KRUEGER Piotr 141ŁOCHOWICEM-1013M 13500:00:162022-11-11 14:59:4800:22:01.8500:22:18.00+00:04:034:2413,6
14PINGOT Gabriel 1218M-1014M 14600:00:212022-11-11 14:59:5300:22:08.2500:22:29.85+00:04:104:2513,6
15WNUK Mateusz 1134BYDGOSZCZM-1015M 15100:00:072022-11-11 14:59:3900:22:12.6000:22:20.10+00:04:144:2613,5
16KORCZ Piotr 1020LOTTO BYDGOSTIABYDGOSZCZM-1016M 15800:00:162022-11-11 14:59:4800:22:20.4000:22:37.35+00:04:224:2813,4
17SEMRAU Julian 601LOTTO-BYDGOSTIABYDGOSZCZM-1017M 16000:00:232022-11-11 14:59:5500:22:23.4500:22:46.85+00:04:254:2813,4
18GUTKOWSKI Michał 1177LOTTO-BYDGOSTIABYDGOSZCZM-1018M 17200:00:162022-11-11 14:59:4800:22:30.3000:22:46.95+00:04:324:3013,3
19KLAWIKOWSKI Oskar 698TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-1019M 18900:00:312022-11-11 15:00:0300:22:49.0000:23:20.20+00:04:504:3313,1
20LEWANDOWSKI Bartosz 1209LOTTO BYDGOSTIABYDGOSZCZM-1020M 20400:00:062022-11-11 14:59:3800:22:59.2500:23:05.80+00:05:014:3513,1
21WNUCZYŃSKI Jakub 248BYDGOSZCZM-1021M 25400:00:082022-11-11 14:59:4000:23:48.1500:23:57.00+00:05:504:4512,6
22ISKRA Marcel 369BYDGOSZCZM-1022M 26200:00:142022-11-11 14:59:4600:23:52.8000:24:07.00+00:05:544:4612,6
23KRYSIŃSKI Adrian 859FUNDACJA CZAS NA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-1023M 26400:00:542022-11-11 15:00:2600:23:54.3000:24:48.60+00:05:564:4612,6
24KARSKI Krzysztof 154BYDGOSZCZM-1024M 27700:00:342022-11-11 15:00:0600:24:03.3000:24:37.30+00:06:054:4812,5
25SCHMIDT Artur 166BB ACTIVE TEAMBIAŁE BŁOTAM-1025M 30700:00:242022-11-11 14:59:5600:24:35.8000:25:00.15+00:06:374:5512,2
26MONTOWSKI Filip 887BB ACTIVE TEAMBIAŁE BŁOTAM-1026M 32000:00:242022-11-11 14:59:5600:24:50.9000:25:15.30+00:06:524:5812,1
27SUCHACKI Kacper 403LOTTO BYDGOSTIABYDGOSZCZM-1027M 33900:00:202022-11-11 14:59:5200:25:13.5000:25:34.40+00:07:155:0211,9
28LEWICKI Aleksander 993ŁOCHOWICEM-1028M 35300:00:502022-11-11 15:00:2200:25:22.0000:26:12.60+00:07:235:0411,8
29PYTLIŃSKI Marek 551BYDGOSKIE ŻÓŁWIEOSIELSKOM-1029M 36600:01:212022-11-11 15:00:5300:25:37.8500:26:59.80+00:07:395:0711,7
30BIAŁOWĄS Jakub 306BYDGOSZCZM-1030M 39300:00:582022-11-11 15:00:3000:26:03.6000:27:01.75+00:08:055:1211,5
31WINIARSKI Kacper 567BYDGOSZCZM-1031M 40600:00:332022-11-11 15:00:0500:26:22.2000:26:55.60+00:08:245:1611,4
32GRZECHULSKI Bartosz 463DOBRCZM-1032M 44400:00:132022-11-11 14:59:4500:27:01.8500:27:15.25+00:09:035:2411,1
33PUJANEK Michał 869BYDGOSZCZM-1033M 44800:01:122022-11-11 15:00:4400:27:04.9500:28:17.05+00:09:065:2411,1
34MAGDZIARZ Jan 9PRZYŁĘKIM-1034M 45500:01:072022-11-11 15:00:3900:27:09.0000:28:16.00+00:09:105:2511,0
35GOCHOWSKI Mateusz 973BYDGOSZCZM-1035M 46200:00:482022-11-11 15:00:2000:27:14.6000:28:03.25+00:09:165:2611,0
36CIEPŁOWSKI Wiktor 1184BYDGOSZCZM-1036M 46300:00:572022-11-11 15:00:2900:27:17.8000:28:15.45+00:09:195:2711,0
37NOWAK Leon 259AKADEMIA MISTRZÓW SPORTUOSÓWIECM-1037M 47800:00:442022-11-11 15:00:1600:27:33.2000:28:18.10+00:09:355:3010,9
38ANDRYSZCZYK Paweł 1128BYDGOSZCZM-1038M 48300:00:412022-11-11 15:00:1300:27:38.0000:28:19.25+00:09:395:3110,9
39WIŚNIEWSKI Nikodem 776TRZEBIEŁUCHM-1039M 48500:00:212022-11-11 14:59:5300:27:39.7500:28:00.95+00:09:415:3110,8
40BICZEL Przemił 1013WARSZAWAM-1040M 53200:00:572022-11-11 15:00:2900:28:43.6000:29:41.10+00:10:455:4410,4
41REINKE Kajetan 429BYDGOSZCZM-1041M 54500:00:022022-11-11 14:59:3400:29:11.2500:29:14.15+00:11:135:5010,3
42GOTOWICZ Maciej 871BYDGOSZCZM-1042M 56100:00:592022-11-11 15:00:3100:29:59.9500:30:59.80+00:12:015:5910,0
43KUK Patryk 670OSTROMECKOM-1043M 57100:01:152022-11-11 15:00:4700:30:21.8000:31:37.25+00:12:236:049,9
44JASIŃSKI Kacper 534BRZOZAM-1044M 57300:00:002022-11-11 14:59:3200:30:25.1500:30:26.00+00:12:276:059,9
45SMOLAREK Szymon 833BTWBYDGOSZCZM-1045M 57600:00:462022-11-11 15:00:1800:30:32.6500:31:19.50+00:12:346:069,8
46OBRZANOWSKI Bartosz 585ZAMOŚĆM-1046M 58100:00:482022-11-11 15:00:2000:30:44.4500:31:33.10+00:12:466:089,8
47RYMER Jarosław 870BORÓWNOM-1047M 58700:01:212022-11-11 15:00:5300:30:49.9000:32:10.90+00:12:516:099,7
48LUTOWSKI Filip 436BYDGOSZCZM-1048M 60000:00:312022-11-11 15:00:0300:31:01.7000:31:33.40+00:13:036:129,7
49QUAAS Mateusz 1174BYDGOSZCZM-1049M 60200:00:422022-11-11 15:00:1400:31:13.6500:31:55.70+00:13:156:149,6
50BERNATAJTYS Ignacy 76LOTTO BYDGOSTIAOSIELSKOM-1050M 61200:00:312022-11-11 15:00:0300:31:29.6500:32:01.55+00:13:316:179,5
51JAWORSKI Marek 855STOWARZYSZENIE DZIĘKI WAMBYDGOSZCZM-1051M 61400:00:282022-11-11 15:00:0000:31:36.7500:32:05.60+00:13:386:199,5
52WIERZBOWSKI Max 945SOLEC KUJAWSKIM-1052M 62400:00:352022-11-11 15:00:0700:31:56.4500:32:32.30+00:13:586:239,4
53KOWALEWSKI Blazej 1093KOZIELECM-1053M 63700:00:0000:32:30.0000:32:30.00+00:14:316:309,2
54GRZESZCZUK Filip 323BYDGOSZCZM-1054M 64800:01:092022-11-11 15:00:4100:32:52.1500:34:01.20+00:14:546:349,1
55SCHMIDT Sebastian 169BB ACTIVE TEAMBIAŁE BŁOTAM-1055M 65700:00:292022-11-11 15:00:0100:33:17.2000:33:46.40+00:15:196:399,0
56KOZAK Adam 1021BB ACTIVE TEAMBIAŁE BŁOTAM-1056M 65800:00:302022-11-11 15:00:0200:33:17.7000:33:47.80+00:15:196:399,0
57TOMCZAK Wojciech 987STRZELEWOM-1057M 66200:00:442022-11-11 15:00:1600:33:31.2000:34:16.10+00:15:336:429,0
58DAMBECKI Mateusz 265BYDGOSZCZM-1058M 66500:00:542022-11-11 15:00:2600:33:42.6500:34:36.75+00:15:446:448,9
59ZALEWSKI Franciszek 1106BYDGOSZCZM-1059M 67500:00:532022-11-11 15:00:2500:35:10.5500:36:04.45+00:17:127:028,5
60KOSNOWICZ Maksymilian 1201BYDGOSZCZM-1060M 67800:00:092022-11-11 14:59:4100:35:19.6500:35:29.55+00:17:217:038,5
61PALACZ Dawid 579BYDGOSZCZM-1061M 68000:00:162022-11-11 14:59:4800:35:21.9000:35:38.60+00:17:237:048,5
62POSTÓJSKI Juliusz 67BYDGOSZCZM-1062M 70400:00:462022-11-11 15:00:1800:38:23.4500:39:09.90+00:20:257:407,8
63WÓJCIK Mikołaj 181BYDGOSZCZM-1063M 70500:00:492022-11-11 15:00:2100:38:23.9000:39:13.00+00:20:257:407,8
64CZUBEK Konrad 1103BYDGOSZCZM-1064M 70600:01:142022-11-11 15:00:4600:38:41.8000:39:56.60+00:20:437:447,8
65PRZYBYLSKI Filip 605BYDGOSZCZM-1065M 71500:00:452022-11-11 15:00:1700:40:20.9000:41:06.40+00:22:228:047,4
66PRZYGOCKI Szymon 1076BYDGOSZCZM-1066M 71600:00:0000:40:51.2000:40:51.20+00:22:538:107,3
67TOMCZEWSKI Wojtek 768ZŁOTNIKI KUJAWSKIEM-1067M 71800:01:042022-11-11 15:00:3600:41:28.4500:42:33.35+00:23:308:177,2
Znaleziono 67 wynik(ów)