BYDGOSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 2022
Organizator : Aktywna Bydgoszcz
Data : 2022-11-11
Miejsce : Bydgoszcz
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 1219
Wystartowało : 1101
Nie ukończyło : 6
Ukończyło : 1095
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-10 | M-10 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+ | K-70+ | M-70+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuMoment startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1TULEJA Jakub 571CWZS ZAWISZA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-201M 200:00:002022-11-11 14:59:3200:15:52.9500:15:53.60 3:1018,9
2NALEWALSKI Rafał 11401 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNABYDGOSZCZM-202M 300:00:002022-11-11 14:59:3200:15:58.5000:15:59.15+00:00:053:1118,8
3WITKOWSKI Mateusz 1180ELENSPORT SKLEP INTERNETOWYNOWE BIELICEM-203M 500:00:002022-11-11 14:59:3200:16:17.1500:16:17.70+00:00:243:1518,4
4SAWIEŁAJC Jakub 1002TM IRON TEAMBYDGOSZCZM-204M 1100:00:022022-11-11 14:59:3400:17:42.0500:17:44.25+00:01:493:3216,9
5ZEBIDA Kader 978-BYDGOSZCZM-205M 1800:00:012022-11-11 14:59:3300:18:13.6500:18:14.70+00:02:203:3816,5
6GRZĄDZIELEWSKI Igor 1187IRON RESORTSNIWYM-206M 2700:00:022022-11-11 14:59:3400:18:47.2500:18:50.10+00:02:543:4516,0
7MENDEL Patryk 114TM IRON TEAM/SLKBBYDGOSZCZM-207M 2900:00:032022-11-11 14:59:3500:18:49.6500:18:52.70+00:02:563:4515,9
8JAŻDŻEWSKI Kacper 943CZERSKM-208M 3700:00:012022-11-11 14:59:3300:19:05.6500:19:07.50+00:03:123:4915,7
9TELEJKO Łukasz 980RUN BYDGOSZCZTRYSZCZYNM-209M 4700:00:042022-11-11 14:59:3600:19:33.5500:19:38.40+00:03:403:5415,3
10ALEKSANDROWICZ Sebastian 289ŁOMŻA GÓRZNOGÓRZNOM-2010M 4900:00:022022-11-11 14:59:3400:19:35.5000:19:37.65+00:03:423:5515,3
11KENSIK Łukasz 1156MLKS TUCHOLANKA TUCHOLATUCHOLAM-2011M 5100:00:052022-11-11 14:59:3700:19:37.3500:19:42.40+00:03:443:5515,3
12PITUŁA Dominik 524PARKRUN GDAŃSK POŁUDNIEBYDGOSZCZM-2012M 5600:00:092022-11-11 14:59:4100:19:46.5500:19:55.90+00:03:533:5715,2
13LEWANDOWSKI Piotr 538STREET WORKOUT ACADEMY TERMINATORBYDGOSZCZM-2013M 5700:00:052022-11-11 14:59:3700:19:51.4000:19:56.65+00:03:583:5815,1
14SIELECKI Arkadiusz 608POZNAŃM-2014M 6200:00:052022-11-11 14:59:3700:20:09.6000:20:15.50+00:04:164:0114,9
15KRZEWIŃSKI Radosław 772BYDGOSZCZM-2015M 6600:00:022022-11-11 14:59:3400:20:20.5000:20:23.25+00:04:274:0414,8
16ONDRA Karol 990BYDGOSZCZM-2016M 6700:00:172022-11-11 14:59:4900:20:25.6000:20:43.00+00:04:324:0514,7
17LEWANDOWSKI Bartłomiej 1058WYRZYSKM-2017M 7200:00:032022-11-11 14:59:3500:20:34.2500:20:37.90+00:04:414:0614,6
18TOKARSKI Paweł 1081BYDGOSZCZM-2018M 7300:00:072022-11-11 14:59:3900:20:34.3500:20:42.00+00:04:414:0614,6
19NIEMIR Tomasz 1054KOZIEGŁOWYM-2019M 7600:00:062022-11-11 14:59:3800:20:39.9500:20:46.90+00:04:474:0714,5
20MAŁAS Marcin 963OPONEO.PL / AZS POLITECHNIKA GDAŃSKABYDGOSZCZM-2020M 9000:00:032022-11-11 14:59:3500:21:06.1000:21:09.20+00:05:134:1314,2
21BZDZION Marcin 598BYDGOSZCZM-2021M 11000:00:042022-11-11 14:59:3600:21:28.1500:21:32.20+00:05:354:1714,0
22KUCZMA Mikołaj 1057CHEŁMŻAM-2022M 12000:00:142022-11-11 14:59:4600:21:45.9000:22:00.85+00:05:524:2113,8
23WALISZEWSKI Adrian 405BYDGOSZCZM-2023M 13800:00:482022-11-11 15:00:2000:22:02.8500:22:50.90+00:06:094:2413,6
24DUDEK Marcin 322LATAJĄCY DUDEKŻNINM-2024M 14500:00:412022-11-11 15:00:1300:22:07.8000:22:49.00+00:06:144:2513,6
25ŁASSA Rafał 753PARKA BIEGABYDGOSZCZM-2025M 16300:00:112022-11-11 14:59:4300:22:24.6500:22:35.80+00:06:314:2813,4
26MIZERAKOWSKI Szymon 599HEX TORUŃTORUŃM-2026M 16400:00:122022-11-11 14:59:4400:22:24.7000:22:37.10+00:06:314:2813,4
27KRETOWICZ Piotr 864POWAŻNI PRZEDSIĘBIORCYBYDGOSZCZM-2027M 17300:00:352022-11-11 15:00:0700:22:30.4000:23:05.50+00:06:374:3013,3
28PIERZGALSKI Damian 499BYDGOSZCZM-2028M 18100:00:192022-11-11 14:59:5100:22:37.3000:22:56.95+00:06:444:3113,3
29MAZUR Łukasz 1139BYDGOSZCZM-2029M 18300:00:102022-11-11 14:59:4200:22:44.9500:22:55.60+00:06:524:3213,2
30ŻEGLICZ Marek 40SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABIAŁE BŁOTAM-2030M 18700:00:062022-11-11 14:59:3800:22:48.8000:22:54.80+00:06:554:3313,2
31WIECZOREK Michał 1110MAKSYMILIANOWOM-2031M 18800:00:082022-11-11 14:59:4000:22:48.9000:22:57.65+00:06:554:3313,2
32NIELEK Patryk 1182TUCHOLANKATUCHOLAM-2032M 19100:00:512022-11-11 15:00:2300:22:49.4000:23:41.35+00:06:564:3313,1
33SZERWIŃSKI Mateusz 448KU AZS PBŚBYDGOSZCZM-2033M 20600:00:042022-11-11 14:59:3600:22:59.4500:23:04.10+00:07:064:3513,1
34ZAJĄKAŁA Wojciech 717BYDGOSZCZM-2034M 21200:00:112022-11-11 14:59:4300:23:08.1000:23:19.70+00:07:154:3713,0
35SPRAWSKI Oskar 134GRUDZIĄDZM-2035M 21700:00:082022-11-11 14:59:4000:23:11.8000:23:19.90+00:07:184:3812,9
36CHROMIŃSKI Fabian 2BYDGOSZCZM-2036M 23100:00:172022-11-11 14:59:4900:23:24.0000:23:41.70+00:07:314:4012,8
37SUDOŁ Paweł 224BARCINM-2037M 23600:00:392022-11-11 15:00:1100:23:29.3000:24:09.15+00:07:364:4112,8
38NIESTĘPSKI Bartosz 951OLSZTYNM-2038M 23700:00:122022-11-11 14:59:4400:23:29.4500:23:41.80+00:07:364:4112,8
39SZYMAŃSKI Damian 417BYDGOSZCZM-2039M 24400:00:452022-11-11 15:00:1700:23:37.4000:24:22.65+00:07:444:4312,7
40BRUDNICKI Mateusz 1194BYDGOSZCZM-2040M 26700:00:382022-11-11 15:00:1000:23:57.1500:24:35.70+00:08:044:4712,5
41FIRYN Piotr 559TUCHOLAM-2041M 26900:00:432022-11-11 15:00:1500:23:58.0500:24:41.55+00:08:054:4712,5
42ŚWIDERSKI Bartosz 348BYDGOSZCZM-2042M 27100:00:422022-11-11 15:00:1400:23:58.5500:24:40.95+00:08:054:4712,5
43ŁEPEK Patryk 956BYDGOSZCZM-2043M 28600:00:152022-11-11 14:59:4700:24:13.9000:24:29.30+00:08:204:5012,4
44WRZESIŃSKI Jan 380ORANGEBYDGOSZCZM-2044M 28800:00:242022-11-11 14:59:5600:24:17.5500:24:42.05+00:08:244:5112,4
44GÓRECKI Łukasz 971BYDGOSZCZM-2044M 28800:00:472022-11-11 15:00:1900:24:17.5500:25:05.35+00:08:244:5112,4
46JANKOWSKI Jakub 1161BYDGOSZCZM-2046M 29100:01:032022-11-11 15:00:3500:24:21.3500:25:24.70+00:08:284:5212,3
47SIEMIŃSKI Karol 953BYDGOSZCZM-2047M 32200:00:182022-11-11 14:59:5000:24:51.9500:25:10.90+00:08:594:5812,1
48JANUSZEWSKI Radosław 1066BYDGOSZCZM-2048M 33200:00:302022-11-11 15:00:0200:25:00.6000:25:30.60+00:09:075:0012,0
49DROBCZYŃSKI Wojciech 330BYDGOSZCZM-2049M 33600:00:212022-11-11 14:59:5300:25:11.2000:25:32.45+00:09:185:0211,9
50LIZIK Aleksander 396BYDGOSZACZM-2050M 34000:00:532022-11-11 15:00:2500:25:14.6500:26:07.95+00:09:215:0211,9
50RODAK Robert 397BYDGOSZCZM-2050M 34000:00:532022-11-11 15:00:2500:25:14.6500:26:07.65+00:09:215:0211,9
52CHOJNACKI Patryk 1071BYDGOSZCZM-2052M 34200:00:122022-11-11 14:59:4400:25:14.9000:25:27.20+00:09:215:0211,9
53DĄBROWSKI Arkadiusz 442DĄBRÓWKA NOWAM-2053M 34700:01:042022-11-11 15:00:3600:25:19.4000:26:23.70+00:09:265:0311,8
54PUK Oskar 872BYDGOSZCZM-2054M 35600:00:402022-11-11 15:00:1200:25:26.3500:26:06.80+00:09:335:0511,8
55SZMYT Patryk 465CSAIUBYDGOSZCZM-2055M 36100:01:172022-11-11 15:00:4900:25:31.4500:26:49.05+00:09:385:0611,8
56KOCHAŃSKI Sebastian 1088KOZIELECM-2056M 36500:01:102022-11-11 15:00:4200:25:37.8000:26:48.30+00:09:445:0711,7
57GROSICKI Stanisław 528BYDGOSZCZM-2057M 36800:00:202022-11-11 14:59:5200:25:39.9500:26:00.15+00:09:475:0711,7
58KILAN Kacper 789SPOGLOOSÓWIECM-2058M 37000:00:442022-11-11 15:00:1600:25:43.8000:26:28.00+00:09:505:0811,7
59KOPCZYŃSKI Piotr 900BYDGOSZCZM-2059M 37800:00:332022-11-11 15:00:0500:25:55.2500:26:29.10+00:10:025:1111,6
60GREŃ Sebastian 814BYDGOSZCZM-2060M 38000:00:032022-11-11 14:59:3500:25:55.7500:25:59.70+00:10:025:1111,6
61SIEGNER Mateusz 1199BYDGOSZCZM-2061M 38100:00:582022-11-11 15:00:3000:25:56.3000:26:54.75+00:10:035:1111,6
62JANYSKA Adam 308BYDGOSZCZM-2062M 39500:00:112022-11-11 14:59:4300:26:07.8500:26:19.15+00:10:145:1311,5
63OSSOWSKI Wojciech 735BYDGOSZCZM-2063M 39700:00:542022-11-11 15:00:2600:26:08.9000:27:03.10+00:10:155:1311,5
64MICHALAK Krzysztof 663BYDGOSZCZM-2064M 41000:00:462022-11-11 15:00:1800:26:23.6000:27:09.95+00:10:305:1611,4
65GRACZYK Dawid 3738 K-PBOTBYDGOSZCZM-2065M 41300:00:332022-11-11 15:00:0500:26:26.2000:27:00.00+00:10:335:1711,3
66BEDNAREK Grzegorz 1113BYDGOSZCZM-2066M 41800:00:532022-11-11 15:00:2500:26:33.8500:27:27.05+00:10:405:1811,3
67OLENDROWICZ Damian 880BYDGOSKIE TOWARZYSTWO WIOŚLARSKIEBYDGOSZCZM-2067M 42100:00:042022-11-11 14:59:3600:26:37.4500:26:42.20+00:10:445:1911,3
68CZARNECKI Michał 877BIEGAJ Z DĘBAMIOSIELSKOM-2068M 42200:00:272022-11-11 14:59:5900:26:37.7000:27:05.00+00:10:445:1911,3
69GŁOWACKI Bartosz 175BYDGOSZCZM-2069M 42300:00:272022-11-11 14:59:5900:26:38.0500:27:05.70+00:10:455:1911,3
70STRZAŁKOWSKI Dawid 1154BYDGOSZCZM-2070M 42900:00:232022-11-11 14:59:5500:26:45.3500:27:08.50+00:10:525:2111,2
71BARTNICZAK Bartosz 491HM FAMILIABYDGOSZCZM-2071M 43400:00:292022-11-11 15:00:0100:26:50.9000:27:20.35+00:10:575:2211,2
72ZALEWSKI Patryk 495OSTROMECKOM-2072M 44600:00:012022-11-11 14:59:3300:27:02.4500:27:04.15+00:11:095:2411,1
73MENDOCHA Kornel 377ORANGEŚWIECIEM-2073M 45100:00:102022-11-11 14:59:4200:27:05.8500:27:16.15+00:11:125:2511,1
74DOMERACKI Cyprian 707BYDGOSZCZM-2074M 45700:01:092022-11-11 15:00:4100:27:11.9500:28:21.80+00:11:195:2611,0
75KUNICKI Michał 428BYDGOSZCZM-2075M 46100:00:472022-11-11 15:00:1900:27:14.3500:28:01.40+00:11:215:2611,0
76TOPOLEWSKI Jakub 972BYDGOSZCZM-2076M 46500:00:542022-11-11 15:00:2600:27:18.8500:28:13.25+00:11:255:2711,0
77PAWELCZYK Grzegorz 589OLSZTYNM-2077M 46600:00:112022-11-11 14:59:4300:27:21.1500:27:33.05+00:11:285:2811,0
78CZAJKOWSKI Kamil 216IMS SOFABYDGOSZCZM-2078M 46900:00:122022-11-11 14:59:4400:27:21.8500:27:34.50+00:11:285:2811,0
79CHYŁKA Mikołaj 1084INOWROCŁAWM-2079M 47000:00:382022-11-11 15:00:1000:27:22.7000:28:01.20+00:11:295:2811,0
80BYCZKOWSKI Michał 926INDYWIDUALNIEGDAŃSKM-2080M 51100:01:042022-11-11 15:00:3600:28:16.2000:29:20.30+00:12:235:3910,6
81PERLAK Maciej 1074TARKOWO DOLNEM-2081M 51700:01:122022-11-11 15:00:4400:28:18.6000:29:31.20+00:12:255:3910,6
82ŻUBKOWSKI Jakub 818BYDGOSZCZM-2082M 53300:01:072022-11-11 15:00:3900:28:46.2000:29:53.50+00:12:535:4510,4
83SERGOTT Gracjan 452BYDGOSZCZM-2083M 53600:00:012022-11-11 14:59:3300:28:48.8500:28:50.65+00:12:555:4510,4
84KRUCZYŃSKI Łukasz 106M-2084M 53900:00:262022-11-11 14:59:5800:28:55.1500:29:21.85+00:13:025:4710,4
85KAZUBOWSKI Jeremiasz 718KAZUBKI TEAMBIAŁE BŁOTAM-2085M 54600:00:282022-11-11 15:00:0000:29:11.6500:29:39.90+00:13:185:5010,3
86GAWŁOWSKI Kamil 1176ŁÓDŹM-2086M 55500:01:132022-11-11 15:00:4500:29:47.8000:31:01.65+00:13:545:5710,1
87KOTECKI Paweł 939BYDGOSZCZM-2087M 55900:01:172022-11-11 15:00:4900:29:52.7000:31:09.70+00:13:595:5810,0
88ZAKRZEWSKI Adam 983BIAŁE BŁOTAM-2088M 56600:01:062022-11-11 15:00:3800:30:07.4500:31:14.10+00:14:146:0110,0
89ZIÓŁKOWSKI Piotr 922BYDGOSZCZM-2089M 57700:01:132022-11-11 15:00:4500:30:36.8000:31:49.80+00:14:436:079,8
90DALKIEWICZ Igor 311BYDGOSZCZM-2090M 57800:01:102022-11-11 15:00:4200:30:38.3500:31:48.60+00:14:456:079,8
91GOTOWICZ Kacper 896BYDGOSZCZM-2091M 58900:00:582022-11-11 15:00:3000:30:51.9000:31:50.65+00:14:586:109,7
92KWASIGROCH Wiktor 1149BYDGOSZCZM-2092M 59000:00:372022-11-11 15:00:0900:30:52.2500:31:29.60+00:14:596:109,7
93GRUZDOWSKI Jakub 878ELBLĄGM-2093M 59400:01:142022-11-11 15:00:4600:30:57.2500:32:11.50+00:15:046:119,7
94CZAJKA Michał 650ŚWIECIEM-2094M 61700:01:062022-11-11 15:00:3800:31:37.5000:32:44.10+00:15:446:199,5
95GUZIKOWSKI Mateusz 713BYDGOSZCZM-2095M 61900:00:502022-11-11 15:00:2200:31:39.1000:32:30.05+00:15:466:199,5
96KAZUBOWSKI Michał 1166KAZUBKI TEAMBIAŁE BŁOTAM-2096M 63200:00:282022-11-11 15:00:0000:32:16.6000:32:44.95+00:16:236:279,3
97CIOSEK Patryk 960JASTRZĘBIEM-2097M 63400:01:062022-11-11 15:00:3800:32:25.0500:33:31.25+00:16:326:299,3
98WRZOCHALSKI Jakub 837SZCZYTNOM-2098M 63900:01:022022-11-11 15:00:3400:32:30.2500:33:32.45+00:16:376:309,2
99REZMER Kamil 356BYDGOSZCZM-2099M 64600:00:592022-11-11 15:00:3100:32:51.2000:33:50.20+00:16:586:349,1
100TWARDOWSKI Krzysztof 346BYDGOSZCZM-20100M 65100:00:212022-11-11 14:59:5300:32:57.2000:33:18.60+00:17:046:359,1
101DELIK Mikołaj 1017SH HORYZONTSOLEC KUJAWSKIM-20101M 65200:01:012022-11-11 15:00:3300:32:57.4000:33:59.30+00:17:046:359,1
102KŁONOWSKI Kacper 409BYDGOSZCZM-20102M 65900:01:092022-11-11 15:00:4100:33:19.9500:34:29.25+00:17:276:399,0
103MAJEWSKI Daniel 1120BYDGOSZCZM-20103M 66700:01:062022-11-11 15:00:3800:34:24.1500:35:30.65+00:18:316:528,7
104DEMBOWSKI Łukasz 865BYDGOSZCZM-20104M 67200:00:472022-11-11 15:00:1900:35:04.7000:35:52.10+00:19:117:008,6
105BOSIACKI Mateusz 1086BYDGOSZCZM-20105M 68200:00:572022-11-11 15:00:2900:35:36.8500:36:34.25+00:19:437:078,4
106WOJTOWICZ Mateusz 291BYDGOSZCZM-20106M 68700:01:192022-11-11 15:00:5100:35:59.3500:37:19.20+00:20:067:118,3
107KOLCZYŃSKI Dawid 119BYDGOSZCZM-20107M 69200:01:242022-11-11 15:00:5600:37:22.9000:38:47.80+00:21:297:288,0
108FAC Kacper 355TRI SUNRISE SYSTEMBYDGOSZCZM-20108M 69400:00:322022-11-11 15:00:0400:37:46.3500:38:18.95+00:21:537:337,9
109APTOWICZ Damian 714BYDGOSZCZM-20109M 70100:00:272022-11-11 14:59:5900:38:05.4000:38:32.65+00:22:127:377,9
Znaleziono 109 wynik(ów)