BYDGOSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 2022
Organizator : Aktywna Bydgoszcz
Data : 2022-11-11
Miejsce : Bydgoszcz
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 1219
Wystartowało : 1101
Nie ukończyło : 6
Ukończyło : 1095
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-10 | M-10 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+ | K-70+ | M-70+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuMoment startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1OCHAL Pawel 1060TEAMOCHALBYDGOSZCZM-401M 100:00:002022-11-11 14:59:3200:15:43.3000:15:44.00 3:0819,1
2SZYSZKA Mariusz 6741 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNABYDGOSZCZM-402M 1000:00:012022-11-11 14:59:3300:17:39.1000:17:40.90+00:01:553:3117,0
3BIEGAŁA Leszek 446LINGUA PROBYDGOSZCZM-403M 1200:00:022022-11-11 14:59:3400:17:46.0500:17:48.40+00:02:023:3316,9
4DEPTUŁA Grzegorz 286VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W BYDGOSZCZYOSIELSKOM-404M 2300:00:022022-11-11 14:59:3400:18:23.7500:18:26.20+00:02:403:4016,3
5GRUBICH Arkadiusz 1090BYDGOSZCZM-405M 2400:00:032022-11-11 14:59:3500:18:31.6000:18:35.20+00:02:483:4216,2
6MIZIKOWSKI Wojciech 187BYDGOSZCZM-406M 3200:00:032022-11-11 14:59:3500:19:00.2000:19:03.50+00:03:163:4815,8
7KOZŁOWSKI Rafał 6BYDGOSZCZM-407M 3800:00:012022-11-11 14:59:3300:19:12.1500:19:13.85+00:03:283:5015,6
8JANUSZEWSKI Radosław 1049BYDGOSZCZM-408M 5400:00:052022-11-11 14:59:3700:19:42.0500:19:47.25+00:03:583:5615,2
9CHODKIEWICZ Tomasz 708GARDEN FLORA SPORT CLUBBYDGOSZCZM-409M 6100:00:032022-11-11 14:59:3500:20:06.1500:20:09.80+00:04:224:0114,9
10SZYTTENHOLM Oli 1048TRISPACEBYDGOSZCZM-4010M 6800:00:052022-11-11 14:59:3700:20:27.7500:20:32.95+00:04:444:0514,7
11MAGRIAN Leszek 791SZEMBEKOWOM-4011M 6900:00:052022-11-11 14:59:3700:20:30.8000:20:36.30+00:04:474:0614,6
12MARCINIAK Przemysław 146BYDGOSZCZM-4012M 7100:00:042022-11-11 14:59:3600:20:33.5500:20:38.00+00:04:504:0614,6
13JARMUŻ Adam 140AJ TEAMBYDGOSZCZM-4013M 7500:00:032022-11-11 14:59:3500:20:38.4000:20:41.60+00:04:554:0714,5
14BYRTEK Marcin 21TRIDROPSYBYDGOSZCZM-4014M 7700:00:052022-11-11 14:59:3700:20:40.1000:20:45.35+00:04:564:0814,5
15ZBIRANEK Remigiusz 5521. BRYGADA LOGISTYCZNABYDGOSZCZM-4015M 7900:00:062022-11-11 14:59:3800:20:42.7500:20:49.05+00:04:594:0814,5
16SZTEJKA Damian 490BYDGOSZCZM-4016M 8500:00:102022-11-11 14:59:4200:20:54.8500:21:05.80+00:05:114:1014,4
17SENGER Robert 440WARSZAWAM-4017M 8700:00:062022-11-11 14:59:3800:20:57.5000:21:03.75+00:05:144:1114,3
18SZYSZKA Radosław 719BYDGOSZCZM-4018M 9100:00:022022-11-11 14:59:3400:21:06.3000:21:08.75+00:05:234:1314,2
19POPIESZ Zbigniew 239BYDGOSZCZM-4019M 9200:00:452022-11-11 15:00:1700:21:06.6500:21:52.30+00:05:234:1314,2
20DROCIAK Michał 1059OGR - OSOWA GÓRA RUNNERBYDGOSZCZM-4020M 10100:00:042022-11-11 14:59:3600:21:18.6000:21:22.75+00:05:354:1514,1
21BUZALSKI Robert 374ORANGE POLSKABYDGOSZCZM-4021M 10200:00:032022-11-11 14:59:3500:21:19.7500:21:23.35+00:05:364:1514,1
22KOWALEWSKI Sebastian 1052CHOJNICEM-4022M 11100:00:052022-11-11 14:59:3700:21:28.3000:21:33.35+00:05:454:1714,0
23GURDAK Leszek 408BYDGOSZCZ NA STARTTURM-4023M 11200:00:082022-11-11 14:59:4000:21:36.7000:21:44.90+00:05:534:1913,9
24KAŁEK Artur 508TM IRON TEAMBYDGOSZCZM-4024M 11500:00:222022-11-11 14:59:5400:21:39.5000:22:02.30+00:05:564:1913,9
25UGOREK Mirosław 38BYDGOSZCZM-4025M 11600:00:022022-11-11 14:59:3400:21:40.2000:21:42.45+00:05:564:2013,8
26PERKOWSKI Paweł 470JELENIA GÓRAM-4026M 11700:00:212022-11-11 14:59:5300:21:40.3000:22:01.70+00:05:574:2013,8
27MROTEK Michał 100AMS AKADEMIA MISTRZOW SPORTUKRUSZYN KRAJEŃSKIM-4027M 11900:00:402022-11-11 15:00:1200:21:45.8000:22:26.20+00:06:024:2113,8
28ŁYSZCZARZ Błażej 919BYDGOSZCZM-4028M 12100:01:272022-11-11 15:00:5900:21:46.1500:23:14.05+00:06:024:2113,8
29LEWANDOWSKI Rafał 1208B4SPORTBYDGOSZCZM-4029M 12500:00:142022-11-11 14:59:4600:21:49.9000:22:04.35+00:06:064:2113,8
30DROSDOWSKI Sebastian 679ŚWIECIEM-4030M 12600:00:032022-11-11 14:59:3500:21:51.6000:21:55.25+00:06:084:2213,7
31ZBIRANEK Artur 830BYDGOSZCZM-4031M 12700:00:202022-11-11 14:59:5200:21:52.0000:22:12.50+00:06:084:2213,7
32BĄCZKOWSKI Rafał 347BUDSTOL INVESTDRZEWCEM-4032M 12800:00:042022-11-11 14:59:3600:21:52.4000:21:57.30+00:06:094:2213,7
33CICHOWICZ Jacek 1096SOLEC KUJAWSKIM-4033M 13000:00:332022-11-11 15:00:0500:21:52.9000:22:26.60+00:06:094:2213,7
34BUTRYM Piotr 1BYDGOSZCZM-4034M 13100:00:222022-11-11 14:59:5400:21:53.0500:22:15.15+00:06:094:2213,7
35SZCZĘSNY Arkadiusz 744DYNAMO SKARPABYDGOSZCZM-4035M 13200:00:062022-11-11 14:59:3800:21:56.5000:22:02.90+00:06:134:2313,7
36SIKORSKI Jarosław 196KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4036M 13300:00:102022-11-11 14:59:4200:21:57.5500:22:07.65+00:06:144:2313,7
37MACIEJEWSKI Maciej 60BIEGACZE KCYNIA TEAMKCYNIAM-4037M 14100:00:062022-11-11 14:59:3800:22:05.1500:22:11.40+00:06:214:2513,6
38MOMOT Mieczysław 236BYDGOSZCZM-4038M 14200:00:092022-11-11 14:59:4100:22:06.2000:22:15.55+00:06:224:2513,6
39FARMAS Tomek 927BYDGOSZCZM-4039M 14300:00:032022-11-11 14:59:3500:22:07.0000:22:10.35+00:06:234:2513,6
40KRUEGER Waldemar 150ŁOCHOWICEM-4040M 15000:00:152022-11-11 14:59:4700:22:10.2000:22:26.10+00:06:264:2613,5
41LIPIŃSKI Sebastian 201KOJOTY/RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4041M 15600:00:092022-11-11 14:59:4100:22:17.3500:22:26.65+00:06:344:2713,5
42MARCHLEWSKI Marcin 535BYDGOSZCZ, POW. BYDGOSZCZM-4042M 15900:00:222022-11-11 14:59:5400:22:20.7000:22:43.10+00:06:374:2813,4
43MAJCHRZAK Łukasz 1005BYDGOSZCZM-4043M 16100:00:072022-11-11 14:59:3900:22:23.5500:22:31.50+00:06:404:2813,4
44KŁOSOWSKI Marcin 288CSM POLSKABYDGOSZCZM-4044M 16500:00:132022-11-11 14:59:4500:22:25.1000:22:38.50+00:06:414:2913,4
45GACKOWSKI Krzysztof 1150BYDGOSZCZM-4045M 17800:00:062022-11-11 14:59:3800:22:34.7000:22:41.05+00:06:514:3013,3
46PASZKIEWICZ Jarosław 593TRYSZCZYNM-4046M 17900:00:052022-11-11 14:59:3700:22:34.9500:22:40.25+00:06:514:3013,3
47NIEDBALSKI Paweł 1069MARTYRIA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4047M 18500:00:072022-11-11 14:59:3900:22:48.2500:22:56.20+00:07:044:3313,2
48WOLNY Ryszard 443BOŻENKOWOM-4048M 18600:00:102022-11-11 14:59:4200:22:48.7000:22:59.30+00:07:054:3313,2
49MACIOSZEK Marcin 1170BYDGOSZCZM-4049M 19400:00:412022-11-11 15:00:1300:22:50.6500:23:32.10+00:07:074:3413,1
50WIDŹGOWSKI Przemysław 10BYDGOSZCZM-4050M 19500:00:192022-11-11 14:59:5100:22:52.2500:23:12.05+00:07:084:3413,1
51BERENDA Damian 1181BYDGOSZCZM-4051M 19600:00:382022-11-11 15:00:1000:22:52.4500:23:30.50+00:07:094:3413,1
52JANKOWSKI Marcin 974YES ENGLISHŁOCHOWICEM-4052M 20100:00:142022-11-11 14:59:4600:22:57.8500:23:12.25+00:07:144:3513,1
53SIERADZKI Bartosz 733NIEMCZM-4053M 20400:00:402022-11-11 15:00:1200:22:59.2500:23:39.35+00:07:154:3513,1
54KLIMZA Andrzej 1037LUBICZ TEAMLUBICZ DOLNYM-4054M 20800:00:352022-11-11 15:00:0700:23:01.5000:23:36.95+00:07:184:3613,0
55BERES Marcin 908BYDGOSZCZM-4055M 21300:00:382022-11-11 15:00:1000:23:08.3000:23:47.00+00:07:254:3713,0
56BARTKOWSKI Tomasz 478BYDGOSZCZM-4056M 21400:00:142022-11-11 14:59:4600:23:09.0000:23:23.70+00:07:254:3713,0
57JAWORSKI Krzysztof 217BYDGOSZCZM-4057M 21900:00:232022-11-11 14:59:5500:23:13.1000:23:36.10+00:07:294:3812,9
58KOWALSKI Krzysztof 282OCELOTY KRUSZYN KRAJEŃSKIKRUSZYN KRAJEŃSKIM-4058M 22300:00:122022-11-11 14:59:4400:23:15.8000:23:28.25+00:07:324:3912,9
59KUCIŃSKI Artur 378ORANGEDOBRCZM-4059M 22400:00:402022-11-11 15:00:1200:23:18.4000:23:59.05+00:07:354:3912,9
60BINIAKOWSKI Janusz 1191BYDGOSZCZM-4060M 22700:00:472022-11-11 15:00:1900:23:21.1000:24:09.00+00:07:374:4012,8
61DANIELEK Piotr 199BYDGOSZCZM-4061M 23000:00:102022-11-11 14:59:4200:23:22.9500:23:33.10+00:07:394:4012,8
62ROSÓŁ Jacek 11BYDGOSZCZM-4062M 23200:00:042022-11-11 14:59:3600:23:25.5500:23:29.70+00:07:424:4112,8
63GALICKI Jakub 13AKADEMIA MISTRZÓW SPORTUKOBYLARNIAM-4063M 23300:00:382022-11-11 15:00:1000:23:25.7500:24:04.10+00:07:424:4112,8
64GUDELL Radosław 1190GRUPA MODERATORBYDGOSZCZM-4064M 24100:00:292022-11-11 15:00:0100:23:33.5500:24:03.15+00:07:504:4212,7
65KIEŁCZYŃSKI Marek 770CSM POLSKAPRZYŁĘKIM-4065M 24200:00:132022-11-11 14:59:4500:23:34.8500:23:48.15+00:07:514:4212,7
66ROBACZEWSKI Artur 1045ZŁOTNIKI KUJAWSKIEM-4066M 24900:00:172022-11-11 14:59:4900:23:43.6000:24:00.85+00:08:004:4412,6
67STĘPSKI Marek 724BYDGOSZCZM-4067M 25000:00:022022-11-11 14:59:3400:23:43.6500:23:46.40+00:08:004:4412,6
68MEDEŃSKI Andrzej 494GRUDZIĄDZM-4068M 25100:00:082022-11-11 14:59:4000:23:44.5500:23:53.30+00:08:014:4412,6
69LESZCZYŃSKI Tomasz 624BYDGOSZCZM-4069M 25200:00:252022-11-11 14:59:5700:23:46.3500:24:11.80+00:08:034:4512,6
70KUCZEWSKI Łukasz 385KRUSZYN KRAJEŃSKIM-4070M 25300:00:152022-11-11 14:59:4700:23:47.9500:24:03.15+00:08:044:4512,6
71BERNACKI Dominik 757CZARNOWOM-4071M 25700:00:502022-11-11 15:00:2200:23:51.1000:24:41.40+00:08:074:4612,6
72BARAŃSKI Władysław 7694DONBYDGOSZCZM-4072M 26800:00:142022-11-11 14:59:4600:23:58.0000:24:12.15+00:08:144:4712,5
73SYKUŁA Marcin 382ORANGEBUKOWIECM-4073M 27200:00:102022-11-11 14:59:4200:24:00.1500:24:10.55+00:08:164:4812,5
74KRUSZYNA Robert 320DZIEMIONNAM-4074M 27300:00:182022-11-11 14:59:5000:24:00.2000:24:19.10+00:08:164:4812,5
75NOWOTNIK Mariusz 461BYDGOSZCZM-4075M 27400:00:462022-11-11 15:00:1800:24:01.3000:24:48.05+00:08:184:4812,5
76URBAŃSKI Dawid 904BYDGOSZCZM-4076M 27600:00:502022-11-11 15:00:2200:24:03.2000:24:53.65+00:08:194:4812,5
77KOSIARSKI Tomasz 876BYDGOSZCZM-4077M 27900:00:222022-11-11 14:59:5400:24:07.3500:24:30.00+00:08:244:4912,4
78PRZYBYLSKI Remigiusz 502RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4078M 28100:00:082022-11-11 14:59:4000:24:07.9000:24:16.65+00:08:244:4912,4
79FURSEWICZ Bartłomiej 827BYDGOSZCZM-4079M 28300:00:082022-11-11 14:59:4000:24:12.7500:24:21.55+00:08:294:5012,4
79LUTKOWSKI Dariusz 1214M-4079M 28300:00:112022-11-11 14:59:4300:24:12.7500:24:24.50+00:08:294:5012,4
81CIEŚLEWICZ Karol 487OLAFCREWBYDGOSZCZM-4081M 28500:00:102022-11-11 14:59:4200:24:13.8500:24:24.80+00:08:304:5012,4
82ZABROCKI Adam 540SHUGOBYDGOSZCZM-4082M 28700:01:102022-11-11 15:00:4200:24:15.1500:25:25.65+00:08:314:5112,4
83KRÓL Karol 174TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4083M 29300:00:072022-11-11 14:59:3900:24:23.3000:24:31.20+00:08:404:5212,3
84CICHOWICZ Marcin 666SOLEC KUJAWSKIM-4084M 29900:00:312022-11-11 15:00:0300:24:26.9000:24:58.40+00:08:434:5312,3
85ANDRZEJEWSKI Piotr 565PRĄDKIM-4085M 30100:00:582022-11-11 15:00:3000:24:27.6500:25:26.55+00:08:444:5312,3
86RADZIEJEWSKI Tomasz 838TEAMOCHALBYDGOSZCZM-4086M 30300:00:112022-11-11 14:59:4300:24:33.0500:24:44.90+00:08:494:5412,2
87SZUKALSKI Michał 364BYDGOSZCZM-4087M 30400:00:242022-11-11 14:59:5600:24:33.3500:24:58.25+00:08:504:5412,2
88ZŁOTOWSKI Piotr 662RUN BYDGOSZCZNIWYM-4088M 30600:00:072022-11-11 14:59:3900:24:35.7000:24:43.65+00:08:524:5512,2
89GOŁEMBIEWSKI Marcin 845BYDGOSZCZM-4089M 31000:00:112022-11-11 14:59:4300:24:38.2000:24:49.80+00:08:544:5512,2
90WNUK Rafał 1133BYDGOSZCZM-4090M 31300:00:072022-11-11 14:59:3900:24:42.5500:24:50.05+00:08:594:5612,1
91OZDARSKI Bartosz 606OZDAR TEAMBYDGOSZCZM-4091M 31400:00:162022-11-11 14:59:4800:24:44.0500:25:00.80+00:09:004:5612,1
92KUJDA Arkadiusz 11641 BRYGADA LOGISTYCZNAOSIELSKOM-4092M 31500:00:162022-11-11 14:59:4800:24:44.4000:25:00.80+00:09:014:5612,1
93BYLICA Robert 56RUNNING TEAM SPIRITBYDGOSZCZM-4093M 31600:00:282022-11-11 15:00:0000:24:44.9000:25:13.30+00:09:014:5612,1
94SIĘBOR Andrzej 41RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4094M 31700:00:072022-11-11 14:59:3900:24:45.6000:24:52.85+00:09:024:5712,1
95LEWANDOWSKI Michał 90ŁOCHOWOM-4095M 31800:00:242022-11-11 14:59:5600:24:47.3500:25:11.75+00:09:044:5712,1
96MACIEJCZAK Marcin 5663GRAVITYBYDGOSZCZM-4096M 31900:00:342022-11-11 15:00:0600:24:48.5000:25:22.95+00:09:054:5712,1
97LECH Marek 729WHMBYDGOSZCZM-4097M 33400:00:142022-11-11 14:59:4600:25:04.7000:25:19.00+00:09:215:0012,0
98POLIWODZIŃSKI Michał 474WISŁA FORDONBYDGOSZCZM-4098M 33700:00:562022-11-11 15:00:2800:25:11.4000:26:07.45+00:09:285:0211,9
99OLSZÓWKA Michał 424DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM-4099M 33800:00:172022-11-11 14:59:4900:25:13.0500:25:30.90+00:09:295:0211,9
100KOPACZ Radosław 1101BYDGOSZCZM-40100M 34300:01:182022-11-11 15:00:5000:25:16.7500:26:34.90+00:09:335:0311,9
101DEMBSKI Marek 761TEAM PATROLBYDGOSZCZM-40101M 34800:00:172022-11-11 14:59:4900:25:20.0000:25:37.75+00:09:365:0411,8
102ŚWIĘCICKI Andrzej 504BYDGOSZCZM-40102M 34900:00:572022-11-11 15:00:2900:25:20.1000:26:17.15+00:09:365:0411,8
103SCHMIDT Marcin 165BB ACTIVE TEAMBIAŁE BŁOTAM-40103M 35200:00:262022-11-11 14:59:5800:25:21.6000:25:47.80+00:09:385:0411,8
104SOSINSKI Marcin 1027BYDGOSZCZM-40104M 35400:00:072022-11-11 14:59:3900:25:24.6500:25:32.15+00:09:415:0411,8
105ANTCZAK Paweł 193BYDGOSZCZM-40105M 35500:01:102022-11-11 15:00:4200:25:25.2500:26:36.15+00:09:415:0511,8
106FRANCIS Khalil 1131BYDGOSZCZM-40106M 35700:00:052022-11-11 14:59:3700:25:27.8000:25:33.50+00:09:445:0511,8
107CZAJA Jarosław 402BYDGOSZCZM-40107M 35900:00:202022-11-11 14:59:5200:25:29.9500:25:50.25+00:09:465:0511,8
108CIOS Rafał 1034KORONOWOM-40108M 36000:00:392022-11-11 15:00:1100:25:30.3500:26:09.50+00:09:475:0611,8
109LEWICKI Piotr 992ŁOCHOWICEM-40109M 36200:00:502022-11-11 15:00:2200:25:32.2000:26:22.80+00:09:485:0611,7
110PYTLIŃSKI Paweł 549BYDGOSKIE ŻÓŁWIEOSIELSKOM-40110M 36700:01:222022-11-11 15:00:5400:25:39.7500:27:02.30+00:09:565:0711,7
111SURMACZ Marcin 214BYDGOSZCZM-40111M 37700:00:472022-11-11 15:00:1900:25:55.1000:26:42.90+00:10:115:1111,6
112GŁOWACKI Robert 258BYDGOSZCZM-40112M 38300:00:192022-11-11 14:59:5100:25:56.5000:26:15.70+00:10:135:1111,6
113SIUDA Piotr 481BYDGOSZCZM-40113M 38500:00:552022-11-11 15:00:2700:25:57.9500:26:53.30+00:10:145:1111,6
114DOLATA Rafał 731BYDGOSZCZM-40114M 38700:00:222022-11-11 14:59:5400:25:59.0500:26:21.15+00:10:155:1111,5
115ŁATANIK Andrzej 758ŁABISZYNM-40115M 39200:00:332022-11-11 15:00:0500:26:02.3000:26:35.65+00:10:195:1211,5
116SIUDA Marek 261BYDGOSZCZM-40116M 39900:00:432022-11-11 15:00:1500:26:13.9000:26:56.90+00:10:305:1411,4
117PRĄDZYŃSKI Marcin 180AKADEMIAMISTRZOWSPORTUBYDGOSZCZM-40117M 40000:00:372022-11-11 15:00:0900:26:15.4000:26:53.00+00:10:325:1511,4
118ŁUKASIEWICZ Krzysztof 128MAJABYDGOSZCZM-40118M 40100:00:482022-11-11 15:00:2000:26:17.4500:27:06.05+00:10:345:1511,4
119RYBARCZYK Michał 422BYDGOSZCZM-40119M 40200:00:552022-11-11 15:00:2700:26:17.6500:27:13.30+00:10:345:1511,4
120SADZIKOWSKI Michał 331BYDGOSZCZM-40120M 40400:00:552022-11-11 15:00:2700:26:21.6000:27:17.05+00:10:385:1611,4
121JASKÓLSKI Andrzej 676BYDGOSZCZM-40121M 41400:00:292022-11-11 15:00:0100:26:28.1000:26:58.00+00:10:445:1711,3
122CHĘSY Jacek 28BYDGOSZCZM-40122M 42600:00:392022-11-11 15:00:1100:26:39.3000:27:18.90+00:10:565:1911,3
123WOLNY Tomasz 158BYDGOSZCZM-40123M 42800:00:052022-11-11 14:59:3700:26:43.8500:26:49.65+00:11:005:2011,2
124ŁATKA Marcin 59MYŚLĘCINEKM-40124M 43000:00:322022-11-11 15:00:0400:26:46.2500:27:18.50+00:11:025:2111,2
125SIENKIEWICZ Artur 34BYDGOSZCZM-40125M 43100:00:252022-11-11 14:59:5700:26:46.4500:27:11.90+00:11:035:2111,2
126RATAJ Maciej 173ŁOCHOWOM-40126M 43800:00:272022-11-11 14:59:5900:26:56.6500:27:24.20+00:11:135:2311,1
127KARSKI Marcin 145BYDGOSZCZM-40127M 43900:01:022022-11-11 15:00:3400:26:57.0500:27:59.55+00:11:135:2311,1
128BIDAS Piotr 591DLA WIKTORKABYDGOSZCZM-40128M 44300:00:272022-11-11 14:59:5900:27:01.8000:27:29.75+00:11:185:2411,1
129GRZECHULSKI Dariusz 464DOBRCZM-40129M 44500:00:132022-11-11 14:59:4500:27:01.9000:27:15.40+00:11:185:2411,1
130BIAŁOWĄS Dariusz 305BYDGOSZCZM-40130M 44700:00:572022-11-11 15:00:2900:27:02.8000:28:00.20+00:11:195:2411,1
131PUJANEK Piotr 868BYDGOSZCZM-40131M 44900:01:122022-11-11 15:00:4400:27:05.1000:28:17.20+00:11:215:2511,1
132MACIŃSKI Waldemar 156BYDGOSZCZM-40132M 45200:00:192022-11-11 14:59:5100:27:06.2000:27:25.40+00:11:225:2511,1
133ŻMICH Tomasz 360BYDGOSZCZM-40133M 45300:00:422022-11-11 15:00:1400:27:08.6500:27:51.60+00:11:255:2511,1
134MIKOŁAJCZAK Artur 1116OSIELSKOM-40134M 45400:00:382022-11-11 15:00:1000:27:08.7500:27:46.75+00:11:255:2511,1
135MAGDZIARZ Jakub 5PRZYŁĘKIM-40135M 45600:01:072022-11-11 15:00:3900:27:09.7500:28:17.00+00:11:265:2511,0
136CIEPŁOWSKI Robert 29BYDGOSZCZM-40136M 47100:00:572022-11-11 15:00:2900:27:23.9000:28:21.55+00:11:405:2811,0
137RYMER Adam 1055BORÓWNOM-40137M 47200:00:392022-11-11 15:00:1100:27:24.1000:28:03.95+00:11:405:2810,9
138DZIEKAN Wojciech 930KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-40138M 47300:00:562022-11-11 15:00:2800:27:24.4000:28:20.65+00:11:415:2810,9
139KUSA Piotr 1153ROLLTEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-40139M 47700:00:232022-11-11 14:59:5500:27:33.0000:27:56.85+00:11:495:3010,9
140RĘDZINA Michał 977BYDGOSZCZM-40140M 48200:01:022022-11-11 15:00:3400:27:36.8500:28:39.35+00:11:535:3110,9
141KORPALSKI Andrzej 1068BYDGOSZCZM-40141M 48400:01:082022-11-11 15:00:4000:27:38.3000:28:47.20+00:11:555:3110,9
142WALCZAK Maciej 95BYDGOSZCZM-40142M 48900:00:272022-11-11 14:59:5900:27:47.1500:28:14.65+00:12:035:3310,8
143SKOPOWSKI Krzysztof 176SALUSBYDGOSZCZM-40143M 49000:01:212022-11-11 15:00:5300:27:47.5500:29:08.70+00:12:045:3310,8
144KOPCZYŃSKI Marcin 1099BYDGOSZCZM-40144M 49400:01:122022-11-11 15:00:4400:27:51.8500:29:03.90+00:12:085:3410,8
145STEPNIEWSKI Karol 456BYDGOSZCZM-40145M 49500:00:262022-11-11 14:59:5800:27:53.2000:28:19.65+00:12:095:3410,8
146SOSNA Mikolaj 127BYDGOSZCZM-40146M 49700:00:202022-11-11 14:59:5200:27:56.2500:28:17.15+00:12:125:3510,7
147JANUSZEWSKI Marcin 621BYDGOSZCZM-40147M 49800:01:032022-11-11 15:00:3500:27:56.9500:29:00.80+00:12:135:3510,7
148BALCEREK Marcin 79YOGA BLISKO NATURYBTDGOSZCZM-40148M 50000:01:062022-11-11 15:00:3800:27:59.1000:29:05.80+00:12:155:3510,7
149DAMBECKI Piotr 262POLISH AIR FORCE FAMILY FAN CLUBBYDGOSZCZM-40149M 50300:00:552022-11-11 15:00:2700:28:00.4000:28:55.80+00:12:175:3610,7
150BINDEK Łukasz 61KĘSOWOM-40150M 50400:00:292022-11-11 15:00:0100:28:02.4000:28:31.70+00:12:195:3610,7
151SZCZERBA Dariusz 254PRZYŁĘKIM-40151M 50600:01:122022-11-11 15:00:4400:28:05.9000:29:17.95+00:12:225:3710,7
152WŁODARCZYK Sławomir 546BYDGOSZCZM-40152M 51500:00:372022-11-11 15:00:0900:28:17.7500:28:54.75+00:12:345:3910,6
153SAJDAK Marcin 911PĘDZĄCE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZM-40153M 52000:00:272022-11-11 14:59:5900:28:23.5000:28:51.40+00:12:405:4010,6
154MAKUSZEWSKI Łukasz 8998KPBOTNAKŁO NAD NOTECIAM-40154M 52100:00:222022-11-11 14:59:5400:28:25.5500:28:47.90+00:12:425:4110,6
155ELIJASZ Rafał 1220M-40155M 52300:01:052022-11-11 15:00:3700:28:25.8000:29:31.55+00:12:425:4110,6
156KASPRZAK Wojciech 205BYDGOSZCZM-40156M 52600:00:162022-11-11 14:59:4800:28:29.2000:28:45.20+00:12:455:4110,5
157KROPIDŁOWSKI Bartosz 167BYDGOSZCZM-40157M 52700:00:562022-11-11 15:00:2800:28:30.1500:29:26.90+00:12:465:4210,5
158PAPIS Piotr 208BYDGOSZCZM-40158M 52800:00:322022-11-11 15:00:0400:28:31.5000:29:04.05+00:12:485:4210,5
159POSKROP Jacek 848BYDGOSZCZM-40159M 53100:01:222022-11-11 15:00:5400:28:40.6000:30:03.20+00:12:575:4410,5
160PROKOPOWICZ Paweł 725OSIELSKOM-40160M 53500:01:192022-11-11 15:00:5100:28:46.7500:30:05.80+00:13:035:4510,4
161ORZECHOWSKI Zbigniew 525ORZECH BIEGABYDGOSZCZM-40161M 53700:00:202022-11-11 14:59:5200:28:52.5500:29:13.15+00:13:095:4610,4
162ISKRA Jacek 368BYDGOSZCZM-40162M 54100:00:132022-11-11 14:59:4500:28:57.9500:29:11.65+00:13:145:4710,4
163NIELEK Piotr 1189TUCHOLANKATUCHOLAM-40163M 54200:00:532022-11-11 15:00:2500:28:59.7000:29:52.90+00:13:165:4710,4
164TOCZKO Jarosław 118BYDGOSZCZM-40164M 54700:01:052022-11-11 15:00:3700:29:21.7000:30:26.90+00:13:385:5210,2
165DORNIAK Krzysztof 31BYDGOSZCZM-40165M 54900:00:422022-11-11 15:00:1400:29:37.5000:30:20.30+00:13:545:5510,1
166MAJDAN Adam 556ŁUBIANKAM-40166M 55000:01:082022-11-11 15:00:4000:29:37.9000:30:45.95+00:13:545:5510,1
167LEWANDOWSKI Marek 1196ROLLTEAMBYDGOSZCZM-40167M 55400:00:232022-11-11 14:59:5500:29:46.8000:30:10.10+00:14:035:5710,1
168WANCZURA Jacek 1216M-40168M 55700:00:352022-11-11 15:00:0700:29:51.0000:30:26.85+00:14:075:5810,1
169DYBIONA Damian 344TRYSZCZYNM-40169M 56000:00:462022-11-11 15:00:1800:29:57.6500:30:43.80+00:14:145:5910,0
170DUDZIAK Tomasz 705BYDGOSZCZM-40170M 56300:01:072022-11-11 15:00:3900:30:00.3000:31:08.00+00:14:176:0010,0
171SARNECKI Adrian 1217M-40171M 56700:00:352022-11-11 15:00:0700:30:08.8000:30:44.70+00:14:256:0110,0
172PUZYREWSKI Michał 153BYDGOSZCZM-40172M 57500:00:292022-11-11 15:00:0100:30:32.1500:31:01.95+00:14:486:069,8
173MLICKI Marcin 25BIAŁE BŁOTAM-40173M 57900:01:132022-11-11 15:00:4500:30:38.9500:31:52.35+00:14:556:079,8
174GOCHOWSKI Piotr 962BYDGOSZCZM-40174M 58000:00:482022-11-11 15:00:2000:30:41.6000:31:30.25+00:14:586:089,8
175SZULAKOWSKI Rafał 686TERENOWA MASAKRA TEAMBYDGOSZCZM-40175M 58500:01:052022-11-11 15:00:3700:30:48.4000:31:53.80+00:15:056:099,7
176KUK Piotr 569KABEL TEAMOSTROMECKOM-40176M 58800:01:152022-11-11 15:00:4700:30:51.2500:32:06.55+00:15:076:109,7
177BĄKOWSKI Dawid 600MOCHLEM-40177M 59200:00:492022-11-11 15:00:2100:30:54.0500:31:43.90+00:15:106:109,7
178RZEPCZYNSKI Tomasz 332POLONIA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-40178M 59300:00:262022-11-11 14:59:5800:30:54.7500:31:21.25+00:15:116:109,7
179KUKLIŃSKI Rafał 299BYDGOSZCZM-40179M 59600:00:532022-11-11 15:00:2500:30:58.6000:31:52.10+00:15:156:119,7
180KOBUS Arkadiusz 496BYDGOSZCZM-40180M 60100:00:542022-11-11 15:00:2600:31:09.1500:32:03.85+00:15:256:139,6
181QUAAS Łukasz 159BYDGOSZCZM-40181M 60300:00:422022-11-11 15:00:1400:31:15.3500:31:57.70+00:15:326:159,6
182BRZÓSKA Kacper 135BYDGOSZCZM-40182M 60400:00:282022-11-11 15:00:0000:31:16.3500:31:44.35+00:15:336:159,6
183WIŚNIEWSKI Jacek 657BYDGOSZCZM-40183M 60500:00:372022-11-11 15:00:0900:31:16.6500:31:54.15+00:15:336:159,6
184PRZYBYSZEWSKI Marcin 211OSIELSKOM-40184M 60700:00:222022-11-11 14:59:5400:31:20.6500:31:43.60+00:15:376:169,6
185KOTECKI Marcin 418GANG KOCURABYDGOSZCZM-40185M 61000:01:032022-11-11 15:00:3500:31:28.1000:32:31.75+00:15:446:179,5
186BERNATAJTYS Daniel 70LOTTO BYDGOSTIAOSIELSKOM-40186M 61100:00:322022-11-11 15:00:0400:31:29.2000:32:01.25+00:15:456:179,5
187SZKOPIAK Marcin 273BYDGOSZCZM-40187M 61300:00:182022-11-11 14:59:5000:31:32.8000:31:51.00+00:15:496:189,5
188SZCZESIK Damian 529BYDGOSZCZM-40188M 62000:00:472022-11-11 15:00:1900:31:42.3500:32:29.85+00:15:596:209,5
189PAPROCKI Rafał 47BYDGOSZCZM-40189M 62200:00:302022-11-11 15:00:0200:31:52.7500:32:23.05+00:16:096:229,4
190BORZYSZKOWSKI Grzegorz 221STARY FORDONBYDGOSZCZM-40190M 62300:00:152022-11-11 14:59:4700:31:53.0000:32:08.60+00:16:096:229,4
191KOSIOROWSKI Przemysław 65BYDGOSZCZM-40191M 62800:01:042022-11-11 15:00:3600:32:01.4500:33:05.45+00:16:186:249,4
192WOŹNIAK Bartłomiej 952BYDGOSZCZM-40192M 63200:01:212022-11-11 15:00:5300:32:16.6000:33:37.65+00:16:336:279,3
193SŁODKI Sebastian 642SWEETVET TEAMBYDGOSZCZM-40193M 63600:01:142022-11-11 15:00:4600:32:27.5000:33:42.40+00:16:446:299,2
194BOŃCZYK Damian 988BYDGOSZCZM-40194M 64000:00:0000:32:30.7000:32:30.70+00:16:476:309,2
195BUTOWSKI Michał 287BYDGOSZCZM-40195M 64300:00:582022-11-11 15:00:3000:32:50.2000:33:48.65+00:17:066:349,1
196STOŻEK Michał 503BYDGOSZCZM-40196M 64700:00:452022-11-11 15:00:1700:32:51.8000:33:37.65+00:17:086:349,1
197GRZESZCZUK Karol 319BYDGOSZCZM-40197M 64900:01:092022-11-11 15:00:4100:32:52.5000:34:01.60+00:17:096:349,1
198CIECHANOWSKI Arkadiusz 410WARSZAWAM-40198M 65400:00:442022-11-11 15:00:1600:33:05.9500:33:50.00+00:17:226:379,1
199MUSIAŁA Adam 393BYDGOSZCZM-40199M 66000:01:002022-11-11 15:00:3200:33:24.3000:34:24.70+00:17:416:409,0
200WESOŁOWSKI Paweł 548BYDGOSZCZM-40200M 66400:00:162022-11-11 14:59:4800:33:35.2500:33:51.65+00:17:516:438,9
201LEWANDOWSKI Jacek 1028AKADEMIA MISTRZÓW SPORTUNIEMCZM-40201M 66900:00:472022-11-11 15:00:1900:34:48.7000:35:35.95+00:19:056:578,6
202DRZEWIECKI Rafał 626AKADEMIA MISTRZÓW SPORTUNIEMCZM-40202M 67000:00:442022-11-11 15:00:1600:34:51.7000:35:35.90+00:19:086:588,6
203DANIELEK Adam 521BIEGAM, ŻEBY SIĘ NIE SPOCIĆ!BYDGOSZCZM-40203M 67300:01:012022-11-11 15:00:3300:35:08.7500:36:10.05+00:19:257:018,5
204ZALEWSKI Łukasz 1105BYDGOSZCZM-40204M 67400:00:542022-11-11 15:00:2600:35:10.2500:36:04.35+00:19:267:028,5
205KNUT Leszek 625OSÓWIECM-40205M 67700:01:192022-11-11 15:00:5100:35:19.4500:36:39.05+00:19:367:038,5
206GOŁATTA Tomasz 189BYDGOSKI KLUB TURYSTYKI ROWEROWEJ "GRYF"BYDGOSZCZM-40206M 67900:01:192022-11-11 15:00:5100:35:19.9000:36:38.90+00:19:367:038,5
207TYKWIŃSKI Krzysztof 821BYDGOSZCZM-40207M 68900:00:252022-11-11 14:59:5700:36:32.9000:36:58.80+00:20:497:188,2
208GOŁĘBIEWSKI Paweł 505BYDGOSZCZM-40208M 69300:01:112022-11-11 15:00:4300:37:29.7000:38:40.80+00:21:467:298,0
209URBANSKI Piotr 925RUNTEAM PRUSZCZPRUSZCZM-40209M 69700:01:202022-11-11 15:00:5200:37:55.4500:39:15.60+00:22:127:357,9
210KOSNOWICZ Krzysztof 824BYDGOSZCZM-40210M 69800:00:372022-11-11 15:00:0900:37:55.9500:38:33.75+00:22:127:357,9
211KUBIAK Jarosław 74BYDGOSZCZM-40211M 69900:01:212022-11-11 15:00:5300:37:59.7500:39:21.70+00:22:167:357,9
212ANTCZAK Krzysztof 1041BYDGOSZCZM-40212M 70300:00:042022-11-11 14:59:3600:38:20.3000:38:24.50+00:22:377:407,8
213BIELIŃSKI Maciej 1169TRZĘSACZM-40213M 70700:00:452022-11-11 15:00:1700:38:50.9500:39:35.95+00:23:077:467,7
214IWANIUK Jacek 317BYDGOSZCZM-40214M 70800:00:532022-11-11 15:00:2500:38:56.3000:39:49.65+00:23:137:477,7
215KNUT Damian 93CZŁUCHÓWM-40215M 70900:01:192022-11-11 15:00:5100:39:05.8000:40:25.10+00:23:227:497,7
216PULC Marcin 345BYDGOSZCZM-40216M 71100:01:042022-11-11 15:00:3600:39:17.1000:40:21.90+00:23:337:517,6
217WOLAN Krzysztof 702OBY DO PRZODU BEZ ZATRZYMANIABYDGOSZCZM-40217M 71200:01:182022-11-11 15:00:5000:39:36.7000:40:55.10+00:23:537:557,6
218BURCHARD Remigiusz 957BYDGOSZCZM-40218M 71300:00:482022-11-11 15:00:2000:40:17.7500:41:06.70+00:24:348:037,4
219KUGLARZ Dominik 767LISEWO KOŚCIELNEM-40219M 71700:01:072022-11-11 15:00:3900:41:27.9500:42:35.20+00:25:448:177,2
220JAWORSKI Adam 854STOWARZYSZENIE DZIĘKI WAMBYDGOSZCZM-40220M 71900:00:302022-11-11 15:00:0200:41:48.3500:42:18.90+00:26:058:217,2
Niesklasyfikowani
MARCINIAK Robert 998STARYCH TREPÓWBYDGOSZCZM-40DNF DNF DNF--
Znaleziono 221 wynik(ów)