BYDGOSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 2022
Organizator : Aktywna Bydgoszcz
Data : 2022-11-11
Miejsce : Bydgoszcz
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 1219
Wystartowało : 1101
Nie ukończyło : 6
Ukończyło : 1095
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-10 | M-10 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+ | K-70+ | M-70+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuMoment startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1FUZ Marek 310KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-501M 3300:00:022022-11-11 14:59:3400:19:01.9000:19:04.50 3:4815,8
2PAWLIK Stanisław 923OSIELSKOM-502M 4000:00:032022-11-11 14:59:3500:19:17.7000:19:20.80+00:00:153:5115,6
3BEJGIER Edmund 641BIEGAM Z DĘBAMI OSIELSKOOSIELSKOM-503M 4600:00:032022-11-11 14:59:3500:19:33.5000:19:37.00+00:00:313:5415,3
4KRYGOWSKI Tomasz 256TUCHOLAM-504M 5900:00:032022-11-11 14:59:3500:20:01.4500:20:05.30+00:00:594:0015,0
5SKARBEK Marek 979RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-505M 9400:00:052022-11-11 14:59:3700:21:08.4000:21:13.40+00:02:064:1314,2
6GĄSIOROWSKI Mariusz 431BYDGOSZCZM-506M 10600:00:132022-11-11 14:59:4500:21:25.0500:21:38.95+00:02:234:1714,0
7MEYER Marek 1070BYDGOSZCZM-507M 10900:00:392022-11-11 15:00:1100:21:27.6000:22:07.45+00:02:254:1714,0
8CHORĄŻAK Sławek 966UNISŁAWM-508M 12300:00:182022-11-11 14:59:5000:21:47.9000:22:06.70+00:02:464:2113,8
9KRZYŻANOWSKI Robert 1167BYDGOSZCZM-509M 14700:00:092022-11-11 14:59:4100:22:08.8000:22:18.15+00:03:064:2513,6
10RYDLEWSKI Marek 661RUN BYDGOSZCZCIELEM-5010M 15200:00:092022-11-11 14:59:4100:22:13.4000:22:23.20+00:03:114:2613,5
11WNUCZYŃSKI Andrzej 379ORANGEBYDGOSZCZM-5011M 15400:00:082022-11-11 14:59:4000:22:15.0500:22:23.65+00:03:134:2713,5
12BARRKOWSKI Marek 1046ENDURETEAMWARSZAWAM-5012M 15500:00:152022-11-11 14:59:4700:22:16.1500:22:31.80+00:03:144:2713,5
13KAŹMIRSKI Dariusz 928SUPRAVIS S.A.BYDGOSZCZM-5013M 17400:00:022022-11-11 14:59:3400:22:30.6000:22:32.85+00:03:284:3013,3
14PAWŁOWSKI Radosław 233ZIELONKAM-5014M 17600:00:272022-11-11 14:59:5900:22:31.8000:22:59.60+00:03:294:3013,3
15MICHALAK Wojciech 467BYDGOSZCZM-5015M 18200:00:252022-11-11 14:59:5700:22:37.9500:23:03.10+00:03:364:3113,3
16JANCOWSKI Wojciech 1007BYDGOSZCZM-5016M 18400:00:212022-11-11 14:59:5300:22:47.7000:23:08.75+00:03:454:3313,2
17DOMŻALSKI Marek 721ŁOCHOWOM-5017M 19300:00:242022-11-11 14:59:5600:22:50.0500:23:14.60+00:03:484:3413,1
18KAZUBOWSKI Jacek 673KAZUBKI TEAM/TRIDARKOBIAŁE BŁOTAM-5018M 20200:00:102022-11-11 14:59:4200:22:58.1000:23:08.20+00:03:564:3513,1
19NURKIEWICZ Jarosław 884KUNG FU PANDY 3BYDGOSZCZM-5019M 20700:00:222022-11-11 14:59:5400:23:01.1000:23:24.00+00:03:594:3613,0
20GLAMA Stanisław 414ASBOXBYDGOSZCZM-5020M 20900:00:232022-11-11 14:59:5500:23:04.6500:23:27.95+00:04:024:3613,0
21KAPANOWSKI Sylwester 39BYDGOSZCZM-5021M 22800:00:362022-11-11 15:00:0800:23:21.9500:23:58.30+00:04:204:4012,8
22CIESIELSKI Arkadiusz 68356 BLOTBARCINM-5022M 23500:00:172022-11-11 14:59:4900:23:28.4500:23:45.85+00:04:264:4112,8
23CIEMNY Tomasz 307BYDGOSZCZM-5023M 23900:00:172022-11-11 14:59:4900:23:30.2500:23:47.95+00:04:284:4212,8
24SOBAŃSKI Mariusz 497BYDGOSZCZM-5024M 24000:00:022022-11-11 14:59:3400:23:32.9000:23:35.65+00:04:314:4212,7
25WĘGRZYNOWSKI Sławomir 312KABEL TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5025M 24500:00:562022-11-11 15:00:2800:23:38.2500:24:35.00+00:04:364:4312,7
26KALINOWSKI Zbigniew 560JÓZEFÓWM-5026M 26600:00:322022-11-11 15:00:0400:23:56.9000:24:29.15+00:04:554:4712,5
27RÓŻYCKI Dariusz 1111BYDGOSKIE ŻÓŁWIEOSIELSKOM-5027M 27800:00:042022-11-11 14:59:3600:24:03.4500:24:07.60+00:05:014:4812,5
28PIASECKI Wlodzimierz 1212BEDFORDM-5028M 29200:00:142022-11-11 14:59:4600:24:21.9500:24:36.70+00:05:204:5212,3
29ROSSA Sławomir 354BYDGOSZCZM-5029M 29800:00:072022-11-11 14:59:3900:24:26.1000:24:33.90+00:05:244:5312,3
30KAJA Andrzej 1178BYDGOSZCZM-5030M 30800:00:252022-11-11 14:59:5700:24:36.6000:25:02.05+00:05:344:5512,2
31JESKE Marek 555RUN BYDGOSZCZNIWYM-5031M 31100:00:072022-11-11 14:59:3900:24:38.3500:24:46.15+00:05:364:5512,2
32WŁODARCZYK Wojciech 411BYDGOSZCZM-5032M 31200:00:412022-11-11 15:00:1300:24:38.6000:25:20.55+00:05:364:5512,2
33SZMELTER Michał 527BYDGOSZCZM-5033M 32100:00:492022-11-11 15:00:2100:24:51.6000:25:40.70+00:05:494:5812,1
34MROZIK Andrzej 672BYDGOSZCZM-5034M 32700:00:472022-11-11 15:00:1900:24:54.2000:25:41.80+00:05:524:5812,0
35OWCZARZAK Michał 126SMAKOSZEBYDGOSZCZM-5035M 34900:00:522022-11-11 15:00:2400:25:20.1000:26:12.90+00:06:185:0411,8
36CIESIELSKI Mirosław 231SOLEC KUJAWSKIM-5036M 36400:00:422022-11-11 15:00:1400:25:34.6000:26:17.50+00:06:325:0611,7
37KUĆMIERZ Mirosław 434BIAŁE BŁOTAM-5037M 36900:00:382022-11-11 15:00:1000:25:43.5500:26:22.30+00:06:415:0811,7
38ZAPARUCHA Mikołaj 361RYNARZEWOM-5038M 37100:00:412022-11-11 15:00:1300:25:45.4000:26:26.85+00:06:435:0911,7
39KRUCZKOWSKI Adam 817BYDGOSZCZM-5039M 37900:00:042022-11-11 14:59:3600:25:55.6500:26:00.00+00:06:535:1111,6
40KONIEC Krzysztof 726MK-BUD ATLAS RACING TEAMWIĘCBORKM-5040M 38100:00:202022-11-11 14:59:5200:25:56.3000:26:17.20+00:06:545:1111,6
41KOSEK Mariusz 787RCIBYDGOSZCZM-5041M 38400:00:222022-11-11 14:59:5400:25:57.2500:26:19.40+00:06:555:1111,6
42CHMURZYŃSKI Tomasz 806BYDGOSZCZM-5042M 38900:00:0000:25:59.5000:25:59.50+00:06:575:1111,5
43JASIENIECKI Piotr 1053KOSZALINM-5043M 39000:00:322022-11-11 15:00:0400:26:01.9500:26:34.45+00:07:005:1211,5
44NAWROCKI Jarosław 965BYDGOSZCZM-5044M 39400:00:372022-11-11 15:00:0900:26:07.2000:26:45.00+00:07:055:1311,5
45KWASIGROCH Krzysztof 542TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5045M 40500:00:452022-11-11 15:00:1700:26:22.1500:27:07.80+00:07:205:1611,4
46NAWROCKI Dariusz 1073OPEN PLBYDGOSZCZM-5046M 40900:01:372022-11-11 15:01:0900:26:23.3000:28:00.90+00:07:215:1611,4
47KOLASIŃSKI Tomasz 386NIEMCZM-5047M 41100:00:212022-11-11 14:59:5300:26:23.7500:26:45.45+00:07:215:1611,4
48ŁABENDA Piotr 651TERENOWA MASAKRA TEAMBYDGOSZCZM-5048M 41700:00:422022-11-11 15:00:1400:26:33.7000:27:16.60+00:07:315:1811,3
49JANKOWSKI Tomasz 691DĘBY OSIELSKOOSIELSKOM-5049M 42500:00:272022-11-11 14:59:5900:26:39.0000:27:06.15+00:07:375:1911,3
50PIETRASZAK Tomasz 89RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5050M 43700:00:452022-11-11 15:00:1700:26:54.3500:27:40.00+00:07:525:2211,2
51CIEŚLEWICZ Waldemar 1152BYDGOSZCZM-5051M 44000:00:312022-11-11 15:00:0300:26:57.1000:27:28.80+00:07:555:2311,1
52KALACZYŃSKI Grzegorz 615BYDGOSZCZM-5052M 44100:01:172022-11-11 15:00:4900:26:58.0000:28:15.50+00:07:565:2311,1
53WIERZBICKI Zbigniew 623LEGNICAM-5053M 45000:00:402022-11-11 15:00:1200:27:05.1500:27:45.60+00:08:035:2511,1
54JANASZ Krzysztof 281BYDGOSZCZM-5054M 45800:00:432022-11-11 15:00:1500:27:13.5000:27:56.90+00:08:115:2611,0
55SIKORSKI Norbert 325BYDGOSZCZM-5055M 47400:00:172022-11-11 14:59:4900:27:26.3000:27:44.00+00:08:245:2910,9
56MAZUR Wojciech 610BYDGOSZCZ NA STARTBYDGOSZCZM-5056M 48000:00:522022-11-11 15:00:2400:27:34.2500:28:26.40+00:08:325:3010,9
57KOSIEDOWSKI Jacek 771NIEMCZM-5057M 48800:00:142022-11-11 14:59:4600:27:44.6500:27:59.50+00:08:425:3210,8
58ARENT Jan 303BYDGOSZCZM-5058M 49600:00:532022-11-11 15:00:2500:27:55.2500:28:49.10+00:08:535:3510,7
59CIACHERA Ireneusz 840INDYWIDUALNIEBYDGOSZCZM-5059M 51200:00:252022-11-11 14:59:5700:28:16.3500:28:42.00+00:09:145:3910,6
60ŻUCHOWSKI Dariusz 163PARKRUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5060M 51900:00:272022-11-11 14:59:5900:28:22.8500:28:50.00+00:09:205:4010,6
61BURNICKI Mariusz 688BYDGOSZCZM-5061M 53800:00:312022-11-11 15:00:0300:28:54.2500:29:26.20+00:09:525:4610,4
62WÓJCIK Tomasz 183BYDGOSZCZM-5062M 54000:00:492022-11-11 15:00:2100:28:56.6000:29:46.40+00:09:545:4710,4
63GRZELAK Robert 1023GGBGARDEJAM-5063M 55800:00:562022-11-11 15:00:2800:29:51.8500:30:48.30+00:10:495:5810,1
64SZYMCZAK Jacek 1219M-5064M 56900:00:332022-11-11 15:00:0500:30:17.7000:30:50.75+00:11:156:039,9
65JANKOWSKI Tomasz Michał 235RUN DELFINBYDGOSZCZM-5065M 59800:00:512022-11-11 15:00:2300:30:59.8500:31:51.10+00:11:576:119,7
66OBRZANOWSKI Maciej 574ZAMOŚĆM-5066M 60900:00:482022-11-11 15:00:2000:31:25.8000:32:14.10+00:12:236:179,5
67BYCZKOWSKI Zenon 903MUROWANIECM-5067M 62500:00:572022-11-11 15:00:2900:31:59.9500:32:57.00+00:12:586:239,4
68LIWOCH Grzegorz 142OSIELSKOM-5068M 62700:00:552022-11-11 15:00:2700:32:01.2500:32:56.90+00:12:596:249,4
69WIŚNIEWSKI Krzysztof 302TRISPACE/TREKBYDGOSZCZM-5069M 62900:00:392022-11-11 15:00:1100:32:03.2000:32:42.80+00:13:016:249,4
70PRZERACKI Mirosław 337PGB SPORTOWA PACZKABYDGOSZCZM-5070M 63100:00:422022-11-11 15:00:1400:32:16.0500:32:58.35+00:13:146:279,3
71JEDRZEJCZYK Jacek 901BYDGOSZCZM-5071M 64400:01:102022-11-11 15:00:4200:32:50.4000:34:00.85+00:13:486:349,1
72KRÓL Wiesław 812BYDGOSZCZM-5072M 66300:01:202022-11-11 15:00:5200:33:34.6000:34:55.30+00:14:326:428,9
73NIEDZIELSKI Tomasz 1083ŁOCHOWICEM-5073M 67600:00:372022-11-11 15:00:0900:35:11.5500:35:48.85+00:16:097:028,5
74RUDNIKOWSKI Andrzej 109BYDGOSZCZM-5074M 68100:00:412022-11-11 15:00:1300:35:32.6000:36:14.35+00:16:307:068,4
75LEWANDOWSKI Robert 120FUNDACJA SZTUKA WYBORUBYDGOSZCZM-5075M 68400:01:042022-11-11 15:00:3600:35:47.1500:36:51.25+00:16:457:098,4
76JAGODZIŃSKI Karol 73BYDGOSZCZM-5076M 68800:01:112022-11-11 15:00:4300:36:15.8500:37:27.10+00:17:137:158,3
77ALEXANDER Marek 83BYDGOSZCZM-5077M 69000:00:532022-11-11 15:00:2500:36:38.8000:37:32.30+00:17:367:198,2
78PIERZGALSKI Jarek 97ZAMULONE OSTRYGIBYDGOSZCZM-5078M 71000:00:532022-11-11 15:00:2500:39:06.6000:40:00.05+00:20:047:497,7
Niesklasyfikowani
OGONOWSKI Radosław 245BYDGOSZCZM-50DNF2022-11-11 14:59:56 DNF DNF--
Znaleziono 79 wynik(ów)