BYDGOSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 2022
Organizator : Aktywna Bydgoszcz
Data : 2022-11-11
Miejsce : Bydgoszcz
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 1219
Wystartowało : 1101
Nie ukończyło : 6
Ukończyło : 1095
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-10 | M-10 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+ | K-70+ | M-70+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuMoment startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1PIENKOSZ Miroslaw 492BYDGOSZCZM-60+1M 17100:00:032022-11-11 14:59:3500:22:28.9500:22:32.55 4:2913,4
2NIEDBALSKI Grzegorz 999RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-60+2M 21500:00:172022-11-11 14:59:4900:23:09.5000:23:27.40+00:00:404:3713,0
3BAUMGART Jacek 995BIEGAJ Z DĘBAMIOSIELSKOM-60+3M 24700:00:302022-11-11 15:00:0200:23:41.9500:24:12.90+00:01:134:4412,7
4TORCHALSKI Krzysztof 516BYDGOSZCZM-60+4M 25900:00:102022-11-11 14:59:4200:23:51.3000:24:01.45+00:01:224:4612,6
5LUZAK Mirosław 482TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-60+5M 26500:00:122022-11-11 14:59:4400:23:54.7500:24:07.00+00:01:254:4612,6
6RAUNEST Adam 984BYDGOSZCZM-60+6M 28000:00:552022-11-11 15:00:2700:24:07.4000:25:02.90+00:01:384:4912,4
7SKÓRCZEWSKI Jacek 407NIEMCZM-60+7M 29000:00:262022-11-11 14:59:5800:24:20.5500:24:47.30+00:01:514:5212,3
8GRUDA Mirosław 197OSIELSKOM-60+8M 29700:00:282022-11-11 15:00:0000:24:25.2000:24:53.95+00:01:564:5312,3
9LICA Krzysztof 1036SISU - OWB ROWERTOUR.COMBYDGOSZCZM-60+9M 33300:00:452022-11-11 15:00:1700:25:01.1500:25:46.15+00:02:325:0012,0
10WAWRZYNIAK Andrzej 13222. ODNBYDGOSZCZM-60+10M 40300:00:282022-11-11 15:00:0000:26:18.7500:26:47.20+00:03:495:1511,4
11MAŁKIŃSKI Józef 754BYDGOSZCZM-60+11M 41600:00:222022-11-11 14:59:5400:26:33.3500:26:55.70+00:04:045:1811,3
12ŚWIDERSKI Jaromir 512ŚLĘZAK TEAMNOWA SÓLM-60+12M 42000:00:422022-11-11 15:00:1400:26:37.2000:27:19.70+00:04:085:1911,3
13KULKA Marek 433BYDGOSZCZM-60+13M 42400:00:522022-11-11 15:00:2400:26:38.4000:27:31.35+00:04:095:1911,3
14PASZKIET Witold 172TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-60+14M 47500:01:012022-11-11 15:00:3300:27:26.4000:28:27.80+00:04:575:2910,9
15HOŁOWNIA Wojciech 389ZAMOŚĆ KUJAWSKO POMORSKIEM-60+15M 47600:00:342022-11-11 15:00:0600:27:27.9000:28:02.65+00:04:585:2910,9
16CZARNY Ryszard 639BYDGOSZCZM-60+16M 48600:00:142022-11-11 14:59:4600:27:40.2500:27:54.30+00:05:115:3210,8
17NAGÓRSKI Ryszard 238CIECHOCINEKM-60+17M 49100:00:182022-11-11 14:59:5000:27:49.5500:28:08.20+00:05:205:3310,8
18GODZIUK Roman 917TORUŃM-60+18M 50200:00:502022-11-11 15:00:2200:27:59.8000:28:50.10+00:05:305:3510,7
19MAGDZIARZ Leszek 152ZAAMOŚĆM-60+19M 50900:00:402022-11-11 15:00:1200:28:14.9000:28:55.40+00:05:455:3810,6
20CHMIELEWSKI Ireneusz 104DOBRCZM-60+20M 54800:00:252022-11-11 14:59:5700:29:29.7500:29:55.55+00:07:005:5310,2
21FIUT Kazimierz 809BYDGOSZCZM-60+21M 58200:01:192022-11-11 15:00:5100:30:46.0000:32:05.95+00:08:176:099,8
22BADOWSKI Krzysztof 805BYDGOSZCZM-60+22M 58300:00:252022-11-11 14:59:5700:30:46.3000:31:11.40+00:08:176:099,8
23GATNER Adam Marek 709LUKS' "SEROCK"SEROCKM-60+23M 62100:00:432022-11-11 15:00:1500:31:44.8500:32:28.00+00:09:156:209,5
24WIŚNIEWSKI Tadeusz 680NIEZESZONYTRZEBIEŁUCHM-60+24M 63500:00:222022-11-11 14:59:5400:32:26.2500:32:48.25+00:09:576:299,2
25GOTOWICZ Mariusz 222BYDGOSZCZM-60+25M 65500:01:002022-11-11 15:00:3200:33:10.7500:34:10.90+00:10:416:389,0
26LENC Janusz 455TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-60+26M 66800:00:342022-11-11 15:00:0600:34:24.5000:34:59.20+00:11:556:528,7
27KWIATKOWSKI Roman 1016BYDGOSZCZM-60+27M 68300:01:172022-11-11 15:00:4900:35:39.2000:36:56.25+00:13:107:078,4
Znaleziono 27 wynik(ów)