CHARYTATYWNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - BIEG 10KM
Charytatywny Bieg Niepodległości
Organizator : Stowarzyszenie Pozytywni z Pasją
Data : 2022-11-13
Miejsce : Jastrowie
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 58
Wystartowało : 53
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 53
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open -K | Open -M
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1HOFFMAN Aleksander 84TATA OLIWKIJASTROWIEOpen -M1M 100:41:20.55 4:0814,5
2LASAK Konrad 97SZCZECINEKOpen -M2M 200:42:16.37+00:00:554:1314,2
3HOFMAN Dariusz 20TEAM TERMINATORWAŁCZOpen -M3M 300:44:45.89+00:03:254:2813,4
4JURJEWICZ Grzegorz 88BIEGAM Z MONIKĄSZCZECINEKOpen -M4M 400:46:36.62+00:05:164:3912,9
5RUTA Przemysław 108MTR SZCZECIN TEAMSZCZECINOpen -M5M 500:46:39.23+00:05:194:3912,9
6KACZMARZEWSKI Piotr 893:33 TEAMTRZCIANKAOpen -M6M 600:47:06.77+00:05:484:4212,7
7KUBIAK Piotr 95WOLNE KONOPIEJASTROWIEOpen -M7M 700:47:32.83+00:06:124:4512,6
8ANDRZEJCZAK Mariusz 714 RUN TEAM PIŁAŚMIŁOWOOpen -M8M 800:48:25.18+00:07:054:5012,4
9TRĘBSKI Krzysztof 16ZABIEGANI NOCĄOKONEKOpen -M9M 900:49:25.23+00:08:064:5612,1
10CHOJECKI Grzegorz 74BRZEZNICAOpen -M10M 1000:49:44.24+00:08:244:5812,1
11CUBER Wojciech 3ZALINIĄMETYZŁOTÓWOpen -M11M 1100:49:54.60+00:08:354:5912,0
12JAWORUCKI Krystian 87JASTROWIEOpen -M12M 1200:50:29.08+00:09:115:0211,9
13SUCHANOWSKI Zygmunt 116RESPEKT LOTYŃLOTYŃOpen -M13M 1300:50:55.12+00:09:355:0511,8
14SIENKIEWICZ GADZIKOWSKA Paulina 110NAJLEPSI JELENIEPIŁAOpen -K1K 100:51:13.11+00:09:535:0711,7
15SKRENTNY Franciszek 111ZŁOTÓWOpen -M14M 1400:51:30.18+00:10:135:0911,7
16CYGAN Małgorzata 75SZCZECINEKOpen -K2K 200:51:35.23+00:10:155:0911,6
17ODWROT Hubert 1033:33 TEAMTRZCIANKAOpen -M15M 1500:51:51.61+00:10:345:1111,6
18KUBIŚ Paweł 96SZCZECINEKOpen -M16M 1600:51:54.65+00:10:355:1111,6
19JABŁOŃSKI Andrzej 85CZARNE BIEGACZARNEOpen -M17M 1700:52:19.30+00:11:005:1311,5
20NIEMCZEWSKA Angelika 102LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICAŁOBŻENICAOpen -K3K 300:52:28.44+00:11:095:1411,4
21MAJKUT Anna 161WORKOUTZONEPIŁAOpen -K4K 400:54:13.89+00:12:545:2511,1
22SMOLARCZYK Dominik 113EL CORREDOR DÉBILGLIWICEOpen -M18M 1800:54:25.69+00:13:095:2611,0
23KOŁODZIEJCZAK Grzegorz 91TUROWOOpen -M19M 1900:54:56.29+00:13:385:2910,9
24KOŃCZAK Magdalena 156SZCZECINECCY BIEGACZESZCZECINEKOpen -K5K 500:55:14.86+00:13:545:3110,9
25PROKOPOWICZ Marcin 1073:33 TEAMJASTROWIEOpen -M20M 2000:55:22.89+00:14:075:3210,8
26PAWŁOWSKI Michał 104PRECON - POLSKAJASTROWIEOpen -M21M 2100:55:34.72+00:14:195:3310,8
27BIELECKI Andrzej 733:33 TEAMTRZCIANKAOpen -M22M 2200:55:47.19+00:14:315:3410,8
28GAŁAN Leszek 79ZŁOCIENIECOpen -M23M 2300:55:59.55+00:14:415:3510,7
29FIŁONOWICZ Monika 77SZCZECINEKOpen -K6K 600:56:09.33+00:14:495:3610,7
30WOLDAN Jakub 121TRZCIANKAOpen -M24M 2400:57:51.74+00:16:365:4710,4
31PINKOWSKI Artur 1064 RUN TEAM PIŁAPIŁAOpen -M25M 2500:58:06.01+00:16:495:4810,3
32PINKOWSKA Monika 105PIŁAOpen -K7K 700:58:06.41+00:16:495:4810,3
33TOWSTOKORY Marek 11812 WBOTZŁOTÓWOpen -M26M 2600:58:22.03+00:17:035:5010,3
34ZAKRZEWSKI Krzysztof 1223:33 TEAMPALĘDZIEOpen -M27M 2700:58:41.96+00:17:255:5210,2
35OCHNIO Ryszard 57POLONIA JASTROWIE AP STARTJASTROWIEOpen -M28M 2801:00:06.09+00:18:486:0010,0
36GOTOWIEC Tomasz 81SZCZECINEKOpen -M29M 2901:00:23.41+00:19:086:029,9
37WIŚNIEWSKI Rafał 120KWP POZNAŃKRAJENKAOpen -M30M 3001:00:35.90+00:19:186:039,9
38WIŚNIEWSKA Iwona 119KRAJENKAOpen -K8K 801:00:36.17+00:19:186:039,9
39SMOLARCZYK Dorota 114GLIWICEOpen -K9K 901:02:50.47+00:21:346:179,5
40SZKODA Mariusz 1173:33 TEAMTRZCIANKAOpen -M31M 3101:02:53.19+00:21:386:179,5
41GOKIERT-SKRENTNA Justyna 80ZŁOTÓWOpen -K10K 1001:03:00.66+00:21:446:189,5
42MICHNOWICZ Michal 100JASTROWIEOpen -M32M 3201:03:15.20+00:21:586:199,5
43SKRENTNY Andrzej 112KRZYWA WIEŚOpen -M33M 3301:03:21.27+00:22:056:209,5
44BEDNARCZYK Grzegorz 72DEBRZNOOpen -M34M 3401:03:36.89+00:22:196:219,4
45KRZESZEWSKA Dorota 92PIŁAOpen -K11K 1101:07:55.78+00:26:406:478,8
46MIEDZIANOWSKA Karolina 101PIŁAOpen -K12K 1201:08:29.24+00:27:116:508,8
47KRZESZEWSKI Gracjan 94PIŁAOpen -M35M 3501:08:26.45+00:27:156:508,8
48DAWIDOWSKA Adriana 76RADAWNICAOpen -K13K 1301:10:10.33+00:28:537:018,6
49KRZESZEWSKI Krzysztof 93PIŁAOpen -M36M 3601:11:21.57+00:30:077:088,4
50ŁUC Bożena 9812 WBOTPIŁAOpen -K14K 1401:13:50.50+00:32:307:238,1
51ZBIELSKA Agnieszka 123PIŁAPIŁAOpen -K15K 1501:13:44.75+00:32:307:228,1
52GRZYSTEK Madzia 82SZCZECINEKOpen -K16K 1601:14:53.31+00:33:397:298,0
53GRZYSTEK Marcin 83SZCZECINEKOpen -M37M 3701:14:53.40+00:33:397:298,0
Znaleziono 53 wynik(ów)