CHARYTATYWNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - BIEG 5KM
Charytatywny Bieg Niepodległości
Organizator : Stowarzyszenie Pozytywni z Pasją
Data : 2022-11-13
Miejsce : Jastrowie
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 69
Wystartowało : 57
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 57
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open -K | Open -M
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1SIÓDMIAK Igor 1747PRO SIÓDMIAK TEAM / PENTATHLON / MBCSZCZECINEKOpen -M1M 100:21:40.50 4:2013,8
2PAWŁOWICZ Roland 1697PRO SIÓDMIAK TEAMSZCZECINEKOpen -M2M 200:21:42.02+00:00:014:2013,8
3SZACHO-GŁUCHOWICZ Ryszard 180ZRYW SYPNIEWOSYPNIEWOOpen -M3M 300:22:09.75+00:00:304:2513,5
4BŁASZCZYK Piotr 133POLNEOpen -M4M 400:22:50.72+00:01:114:3413,1
5FOLTYNIEWICZ Hanna 37SZCZECINEKOpen -K1K 100:23:07.60+00:01:274:3713,0
6WILK Daniel 187KOSZALINOpen -M5M 500:23:28.87+00:01:484:4112,8
7PRZYSIWEK Piotr 29SŁUBICEOpen -M6M 600:23:48.55+00:02:084:4512,6
8CZAJKA Bartłomiej 138UKS AP START JASTROWIEJASTROWIEOpen -M7M 700:24:15.54+00:02:434:5112,4
9MINCEWICZ Piotr 165TEAM TERMINATORUNWALCZOpen -M8M 800:24:24.20+00:02:434:5212,3
10BANIA Edward 131TUROWOOpen -M9M 900:24:36.82+00:02:594:5512,2
11STROMIDŁO Sebastian 177BR - W STRONĘ ULTRA (PODCAST)PIŁAOpen -M10M 1000:25:26.52+00:03:465:0511,8
12MARCHEL Lukasz 162TERMINATORRUNPIŁAOpen -M11M 1100:25:36.49+00:03:585:0711,7
13KŁUNDUKOWSKA Paulina 155GDAŃSKI BIEGACZ TEAMTARNÓWKAOpen -K2K 200:26:00.12+00:04:215:1211,5
14ŁAWNICZAK Justyna 15WOLF TEAMZAKRZEWOOpen -K3K 300:26:27.52+00:04:475:1711,3
15SKRODZKI Paweł 175BORNE SULINOWOOpen -M12M 1200:26:41.81+00:04:555:2011,2
16ZAKIELARZ Piotr 193TEAM TERMINATORUNJASTROWIEOpen -M13M 1300:27:24.28+00:05:475:2810,9
17KUCHTA Jarosław 63SRS SZCZECINEKSZCZECINEKOpen -M14M 1400:27:52.67+00:06:215:3410,8
18PICZAK Łukasz 170BRACIAK TEAMZŁOTÓWOpen -M15M 1500:28:10.10+00:06:325:3810,7
19BRONOWICKI Karol 135ZŁOTÓWOpen -M16M 1600:28:21.06+00:06:475:4010,6
20OPRZĄDEK Anna 167ZŁOTÓWOpen -K4K 400:28:27.51+00:06:495:4110,5
21GÓRA Agnieszka 129ZABIEGANI NOCĄOKONEKOpen -K5K 500:28:35.83+00:06:565:4310,5
22SZYMCZAK Radosław 183PROTEKTORJASTROWIEOpen -M17M 1700:29:04.78+00:07:315:4810,3
23SZCZUKOCKI Marcin 181TEAM TERMINATORUNJASTROWIEOpen -M18M 1800:29:48.73+00:08:115:5710,1
24FORTUNA Cezary 146JASTROWIEOpen -M19M 1900:30:09.07+00:08:366:0110,0
25DŁUGA Magdalena 142TEAM TERMINATORUNZŁOTÓWOpen -K6K 600:30:27.12+00:08:486:059,9
26FORTUNA JUNIOR Cezary 147JASTROWIEOpen -M20M 2000:30:26.72+00:08:546:059,9
27KAJTOWSKI Piotr 194SZCZECINEKOpen -M21M 2100:31:29.90+00:09:536:179,5
28BIEGAŃSKI Jacek 132CROSSTEAM SZCZECINEKSZCZECINEKOpen -M22M 2200:31:51.61+00:10:196:229,4
29BOBRYK Joanna 134SZCZECINECCY BIEGACZESZCZECINEKOpen -K7K 700:32:13.69+00:10:356:269,3
30KLUPŚ Agata 154POZYTYWNI Z PASJĄJASTROWIEOpen -K8K 800:32:31.00+00:10:456:309,2
31STROMIDŁO Anna 178BROWAR DOMOWY HATAKPIŁAOpen -K9K 900:32:35.32+00:10:596:319,2
32TŁOK Damian 184ZŁOTÓWOpen -M23M 2300:33:21.58+00:11:466:409,0
33DYCZKOWSKI Andrzej 143KLUB SPORTOWY HUSARIA SZCZECINEKSYPNIEWOOpen -M24M 2400:33:29.12+00:11:536:419,0
34ZAKIELARZ Adriana 192TEAM TERMINATORUNJASTROWIEOpen -K10K 1000:33:37.84+00:12:006:438,9
35ROMECZ-KAZIK Gabriela 171ZŁOTÓWOpen -K11K 1100:33:53.18+00:12:146:468,9
36KURZAWIŃSKA Kasia 159CZARNE BIEGACZARNEOpen -K12K 1200:33:51.84+00:12:226:468,9
37LAJTER Jerzy 1604RUNTEAMPIŁAOpen -M25M 2500:34:21.87+00:12:466:528,7
38SZYPKOWSKI Marek 125CHWIRAMOpen -M26M 2600:34:30.47+00:12:566:548,7
39GROCHOWSKA Agnieszka 150LUŹNE MAJTYPIŁAOpen -K13K 1300:34:52.04+00:13:136:588,6
40PASIECZNIK Bartłomiej 2JASTROWIEOpen -M27M 2700:34:48.35+00:13:156:578,6
41KUICH Piotr 58JUZEFOWOOpen -M28M 2800:35:00.54+00:13:237:008,6
42GAŁAN Joanna 148ZŁOCIENIECOpen -K14K 1400:35:45.06+00:14:097:098,4
43SUCHANOWSKA Anna 179RESPEKT LOTYŃLOTYŃOpen -K15K 1500:36:27.29+00:14:527:178,2
44GRZYSTEK Kasia 152SZCZECINEKOpen -K16K 1600:37:16.72+00:15:387:278,1
45MAZUR Tomasz 164JASTROWIEOpen -M29M 2900:37:39.54+00:16:047:318,0
46WROBLEWSKI Jerzy 191PARKRUN SZCZECINEKSZCZECINEKOpen -M30M 3000:38:17.05+00:16:427:397,8
47DZIERZAWA Aleksandra 144ZŁOTÓWOpen -K17K 1700:38:26.71+00:16:497:417,8
48GAWORECKI Sławomir 149KLUB SPORTOWY HUSARIA SZCZECINEKJELENINOOpen -M31M 3100:39:19.94+00:17:467:517,6
49KOZŁOWSKI Piotr 157KLUB SPORTOWY HUSARIA SZCZECINEKJASTROWIEOpen -M32M 3200:39:18.34+00:17:467:517,6
50CZEREŚNIAK Iwona 139SIEMCZYNOOpen -K18K 1800:40:06.17+00:18:278:017,5
51MATYSEK Ireneusz 99KOMANDOS WAŁECKIWAŁCZOpen -M33M 3300:40:11.02+00:18:378:027,5
52WIŚNIK Marcin 190JASTROWIEOpen -M34M 3400:40:22.22+00:18:488:047,4
53DZIERZAWA Tomasz 145ZŁOTÓWOpen -M35M 3500:40:51.86+00:19:148:107,3
54SAROSIK Anna 173ZŁOTÓWOpen -K19K 1900:41:41.87+00:20:068:207,2
55NITA Katarzyna 166PIECEWOOpen -K20K 2000:42:34.72+00:20:588:307,0
56SZOPA Łukasz 182SZCZECINEKOpen -M36M 3600:43:13.99+00:21:418:386,9
57SKRĘTNY Mariusz 46LUBOŃOpen -M37M 3700:43:47.58+00:22:178:456,9
Znaleziono 57 wynik(ów)