CHARYTATYWNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - MTB
Charytatywny Bieg Niepodległości
Organizator : Stowarzyszenie Pozytywni z Pasją
Data : 2022-11-13
Miejsce : Jastrowie
Dystans : 20 km
Zgłoszonych : 61
Wystartowało : 61
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 61
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open -K | Open -M
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
20km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1ZYWICKI Paweł 66FUNDACJA PLATYNOWA DRUŻYNASTUDZIENICEOpen -M1M 100:48:08.05 2:2424,9
2CZECHOWICZ Miłosz 11KOLARSKI KLUB SPORTOWIEC PIŁAPIŁAOpen -M2M 200:49:42.67+00:01:342:2924,1
3HEMPEREK Marcin 17SRS SZCZECINEKSZCZECINEKOpen -M3M 300:50:50.02+00:02:432:3223,6
4PASTUSIAK Marcin 41ROCEK TEAMCZŁUCHÓWOpen -M4M 400:51:37.91+00:03:272:3423,2
5SOBIERALSKI Piotr 48VO2MAXTCZEWOpen -M5M 500:51:40.83+00:03:292:3523,2
6SZKUDLAREK Sebastian 51SRS SZCZECINEKSZCZECINEKOpen -M6M 600:51:49.29+00:03:422:3523,2
7PISARSKI Łukasz 42PIŁAOpen -M7M 700:54:26.45+00:06:212:4322,0
8MOSZKOWICZ Grzegorz 40DAWCY ADRENALINYJASTROWIEOpen -M8M 800:54:46.38+00:06:532:4421,9
9KUCHTA Jarosław 30SRS SZCZECINEKSZCZECINEKOpen -M9M 900:54:57.29+00:06:542:4421,8
10WARSZAWSKI Dawid 59KK SPORTOWIEC PIŁAPIŁAOpen -M10M 1000:55:27.61+00:07:242:4621,6
11BUCZKO Dariusz 127TRIPAKA PRZECHLEWOPRZECHLEWOOpen -M11M 1100:56:00.81+00:07:562:4821,4
12SZULC Marcin 53CHYBA MTB SZAMOCINLASKOWOOpen -M12M 1200:57:56.51+00:10:022:5320,7
13DEBA Bartek 13SKRA PATEREK IT-ROS TEAMMAŁOCINOpen -M13M 1300:58:05.51+00:10:032:5420,7
14CHRUT Ryszard 8TEAM DEBRZNODEBRZNOOpen -M14M 1400:58:13.14+00:10:122:5420,6
15CZARNOWSKI Łukasz 128TRIPAKA PRZECHLEWOPRZECHLEWOOpen -M15M 1500:59:25.23+00:11:222:5820,2
16KAJTOWSKI Piotr 21SRS SZCZECINEKSZCZECINEKOpen -M16M 1601:00:30.00+00:12:273:0119,8
17KOLASZT Marcin 22BYTÓWOpen -M17M 1701:00:33.43+00:12:343:0119,8
18ZABORSKI Sebastian 62PIŁAOpen -M18M 1801:00:16.09+00:12:353:0019,9
19CHIRK Remigiusz 7KASZUBIA STUDZIENICESTUDZIENICEOpen -M19M 1901:01:02.82+00:13:063:0319,7
20ĆWIĶŁA Sławomir 12UNO GRUPPETTOPOTULICEOpen -M20M 2001:01:49.35+00:13:543:0519,4
21SZULTKA Szymon 54PRZECHLEWOOpen -M21M 2101:02:29.20+00:14:253:0719,2
22ADAMOWICZ Adam 1STOWARZYSZENIE ROWEROWY SZCZECINEKSZCZECINEKOpen -M22M 2201:01:58.92+00:14:283:0519,4
23ZYCH Paweł 65POZYTYWNI Z PASJĄJASTROWIEOpen -M23M 2301:02:36.35+00:14:413:0719,2
24MAJCHRZAK Mateusz 35PRECON POLSKAJASTROWIEOpen -M24M 2401:03:27.17+00:15:293:1018,9
25LECH Krzysztof 32ZŁOTOWSKI BIKE TEAM 'MAM KORBĘ'ŚWIĘTAOpen -M25M 2501:03:59.71+00:16:373:1118,8
26ŻOŁYNIAK Łukasz 67JASTROWIEOpen -M26M 2601:05:12.93+00:17:363:1518,4
27STEFAŃSKI Oskar 49SZCZECINEKOpen -M27M 2701:05:14.73+00:17:373:1518,4
28KOZŁOWSKI Sebastian 27JASTROWIEOpen -M28M 2801:05:50.86+00:17:573:1718,2
29CZAJKOWSKI Michał 10PIŁAOpen -M29M 2901:05:52.15+00:18:123:1718,2
30SKWIERAWSKI Michał 45PIŁAOpen -M30M 3001:05:59.02+00:18:203:1718,2
31SZATKOWSKI Ryszard 50SRSSZCZECINEKOpen -M31M 3101:06:20.75+00:18:403:1918,1
32TRAWKA Karol 56ZŁOTÓWOpen -M32M 3201:06:20.82+00:18:413:1918,1
33WUTKOWSKI Dawid 61VUTKO.PLŚLIWICEOpen -M33M 3301:08:54.11+00:21:163:2617,4
34JABŁOŃSKI Tomasz 19CHYBA MTB SZAMOCINSZAMOCINOpen -M34M 3401:09:52.31+00:21:543:2917,2
35WARZEWSKI Grzegorz 60MAM KORBĘ - ZŁOTOWSKI BIKE TEAMPODRÓŻNAOpen -M35M 3501:10:59.17+00:23:363:3216,9
36SOBIECH Wojciech 47MTB WYRZYSK TEAMWYRZYSKOpen -M36M 3601:12:44.23+00:25:183:3816,5
37KONIEC Krzysztof 25MK BUD ATLAS RACING TEAMWIĘCBORKOpen -M37M 3701:14:07.75+00:26:353:4216,2
38HOPPE Waldemar 18MK-BUD ATLAS RACING TEAMWIĘCBORKOpen -M38M 3801:14:10.64+00:26:393:4216,2
39KUICH Piotr 31LILL-SPORTJÓZEFOWOOpen -M39M 3901:14:37.13+00:27:213:4316,1
40DEPKA PRĄDZINSKI Tomasz 14KASZUBIA STUDZIENICEBYTÓWOpen -M40M 4001:14:41.17+00:27:253:4416,1
41CHILIŃSKI Tomasz 6MTBEER JASTROWIEJASTROWIEOpen -M41M 4101:16:41.19+00:29:063:5015,6
42SZWEDA Marek 55ZŁOTÓWOpen -M42M 4201:16:58.97+00:29:453:5015,6
43BERGANDER Karolina 4OSIELSKOOpen -K1K 101:17:44.87+00:30:103:5315,4
44SOBCZYK Barbara 236MTB RUSAŁKALUBOŃOpen -K2K 201:17:54.42+00:31:053:5315,4
45ŁĄCZNY Jacek 33MTB RUSAŁKA POZNAŃPOZNAŃOpen -M43M 4301:17:59.49+00:31:093:5315,4
46SAKOSIK Krystian 44KOSAPŁOCICZNOOpen -M44M 4401:19:46.93+00:32:213:5915,0
47MATYSEK Ireneusz 36KOMANDOS WAŁECKIWAŁCZOpen -M45M 4501:19:46.93+00:32:213:5915,0
48KRASICKI Michał 28MK-BUD ATLAS RACING TEAMWIĘCBORKOpen -M46M 4601:20:08.78+00:32:394:0015,0
49CHIBOWSKI Dariusz 70MTB RUSAŁKA POZNAŃPOZNAŃOpen -M47M 4701:19:29.81+00:32:413:5815,1
50ŻYWICKA Agnieszka 68FUNDACJA PLATYNOWA DRUŻYNASTUDZIENICEOpen -K3K 301:20:23.38+00:32:484:0114,9
51KOLASZT Kazimierz 23BYTÓWOpen -M48M 4801:22:31.87+00:35:404:0714,5
52KOPOT Mariusz 26CZARNEOpen -M49M 4901:26:22.45+00:38:184:1913,9
53KOLASZT Krzysztof 24RAGAZZI TREK - BYTÓWBYTÓWOpen -M50M 5001:27:29.08+00:40:364:2213,7
54SZYPKOWSKI Marek 126CHWALIMOpen -M51M 5101:28:11.63+00:40:384:2413,6
55SZULC Iza 52MK-BUD ATLAS RACING TEAMWIĘCBORKOpen -K4K 401:29:14.33+00:41:564:2713,4
56ŁOSIŃSKI Karol 34RAGAZZI- BYTÓWBYTÓWOpen -M52M 5201:31:12.73+00:44:224:3313,2
57CENTAŁA Tomasz 5KCYNIAOpen -M53M 5301:38:58.53+00:51:224:5612,1
58CIEMNA Renata 9MK-BUD ATLAS RACING TEAMWIĘCBORKOpen -K5K 501:53:07.38+01:06:165:3910,6
59ŻYWICKI Tomasz 69BYTÓWOpen -M54M 5401:54:27.63+01:06:275:4310,5
60MIEDZIANOWSKI Jan 39PIŁAOpen -M55M 5501:55:02.22+01:08:095:4510,4
61MIEDZIANOWSKI Marcin 38PIŁAOpen -M56M 5601:55:13.68+01:08:215:4510,4
Znaleziono 61 wynik(ów)