CHARYTATYWNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - NORDIC WALKING 5KM
Charytatywny Bieg Niepodległości
Organizator : Stowarzyszenie Pozytywni z Pasją
Data : 2022-11-13
Miejsce : Jastrowie
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 47
Wystartowało : 38
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 38
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open -K | Open -M
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1GRABOWSKA-LESISZ Aneta 208KOSZALINOpen -K1K 100:39:33.55 7:547,6
2LENARTOWICZ Stanisław 221STARA ŁUBIANKAOpen -M1M 100:39:53.89+00:00:217:587,5
3RATKA Michał 233PIŁAOpen -M2M 200:39:55.59+00:00:277:597,5
4MROZICKI Andrzej 226PANDEMIA TO ŚCIEMASZCZECINEKOpen -M3M 300:40:00.16+00:00:288:007,5
5PRZYPOLSKI Miłosz 232KIJOWE SIOSTRY I BRATJASTROWIEOpen -M4M 400:40:53.47+00:01:238:107,3
6KNITTER Monika 215POLANÒWOpen -K2K 200:41:00.01+00:01:268:127,3
7BRONOWICKA Angelika 202GÓRZNAOpen -K3K 300:43:06.74+00:03:358:377,0
8GRABOWSKA Monika 209JASTROWIEOpen -K4K 400:44:04.02+00:04:338:486,8
9ŁOPIŃSKI Aleksy 130MARATOŃCZYKOpen -M5M 500:45:19.27+00:06:359:036,6
10FRĄK Roman 206JASTROWIEOpen -M6M 600:46:09.68+00:06:439:136,5
11MICHALSKA Małgorzata 225KIJKIŻANKI SZCZECINEKSZCZECINEKOpen -K5K 500:46:40.47+00:07:089:206,4
12WIŚNIK Asia 240JASTROWIEOpen -K6K 600:47:26.54+00:07:599:296,3
13NOWICKA Anna 230OSP SYPNIEWOSYPNIEWOOpen -K7K 700:49:14.87+00:09:469:506,1
14WIŚNIK Agnieszka 239KIJKIŻANKI SZCZECINEKSZCZECINEKOpen -K8K 800:49:51.29+00:10:179:586,0
15WIĄCEK Lidia 238ŁOPIENKOOpen -K9K 900:51:18.89+00:11:4710:155,8
16SZCZERBA Dorota 163JASTROWIEOpen -K10K 1000:51:17.16+00:11:4810:155,8
17CEDZYŃSKA Regina 204DEBRZNOOpen -K11K 1100:52:23.08+00:12:5110:285,7
18STEĆ Mirosława 43ŁOPIENKOOpen -K12K 1200:52:21.92+00:12:5210:285,7
19DACYK Anna 140TERAPEDPIŁAOpen -K13K 1300:52:52.66+00:13:1310:345,7
20NOWAK Sebastian 228JASTROWIEOpen -M7M 700:52:57.85+00:13:3110:355,7
21HAWETO Janina 210KIJOWE SIOSTRY I BRATJASTROWIEOpen -K14K 1400:52:57.57+00:13:3110:355,7
22NOWAK Barbara 229JASTROWIEOpen -K15K 1500:52:59.99+00:13:3210:355,7
23DACYK Maria 141TERAPEDPIŁAOpen -K16K 1600:54:16.34+00:14:3610:515,5
24DYCZKOWSKA Monika 205KLUB SPORTOWY HUSARIA SZCZECINEKSYPNIEWOOpen -K17K 1700:54:44.41+00:15:1810:565,5
25BAZYLIŃSKA – NOSEK Sylwia 201SYPNIEWOOpen -K18K 1800:54:45.25+00:15:1910:575,5
26JAŃCZAK Krystyna 212ZŁOCIENIECOpen -K19K 1900:56:22.04+00:16:5311:165,3
27ZIÒŁKOWSKA Milena 242KLUB SPORTOWY HUSARIA SZCZECINEKSZCZECINEKOpen -K20K 2000:56:56.27+00:17:2911:235,3
28KOZŁOWSKA Emilia 217JASTROWIEOpen -K21K 2100:56:56.80+00:17:2911:235,3
29MAŁYSZ Hanna 222KRAJENKAOpen -K22K 2200:59:38.76+00:20:0711:555,0
30SAKOSIK Janina 109KOSAPŁOCICZNOOpen -K23K 2301:07:06.07+00:27:3513:254,5
31SCHEFFLER Bożena 234OREW ZŁOTÓWZŁOTÓWOpen -K24K 2401:13:22.90+00:33:5114:404,1
32KREKORA Andrzej 219OREW ZŁOTÓWZŁOTÓWOpen -M8M 801:13:16.52+00:33:5214:394,1
33JOPEK Dorota 214OREW ZŁOTÓWZŁOTÓWOpen -K25K 2501:13:23.70+00:33:5314:404,1
34KREKORA Piotr 220OREW ZŁOTÓWZŁOTÓWOpen -M9M 901:13:18.63+00:33:5514:394,1
35KREKORA Ewa 218OREW ZŁOTÓWZŁOTÓWOpen -K26K 2601:13:19.53+00:33:5514:394,1
36MAŁYSZ Tomasz 223KRAJENKAOpen -M10M 1001:13:26.59+00:33:5614:414,1
37PACYNA-MAŁYSZ Elżbieta 231OREW ZŁOTÓWKRAJENKAOpen -K27K 2701:13:27.92+00:33:5714:414,1
38SENSKA Natalia 235OREW ZŁOTÓWZŁOTÓWOpen -K28K 2801:13:27.22+00:33:5714:414,1
Znaleziono 38 wynik(ów)